rekonstrukce odpadů

** update 23:00 je pravda, že v tento čas bych měl předhodit v chřtán další díl mý sračky. jenže jak sem se vrátil včera večer, tak sem začal číst až dneska a smutným faktem je, že ty nebožáky, kteří náhodou mý sračky zvládaj číst, čeká nejdelší kapitola ze všech. nejspíš nejdřív zejtra, protože sem dal jen 20 stránek. venku je zkurvený vedro, pařák k zalknutí, mám pohotovost a nejspíš i sračku.

======

** update 13:06 Takže akce rekonstrukce byla zahájena. Ráno sem potkal pana odpadníka a já byl fakt rád, že sem dokázal tuhle akci manažersky dotáhnout až k realizaci. Moje ego je pohoněný a je samo se sebou spokojený. V práci jedou dovolený, já mám pohotovost a bohužel i nějaký posraný úkoly.
Dovolená byla super, akorát ráno v úterý mi zkazila jedna z domovních důchodkyň, která přemýšlela a volala mi, že žádá všechno jinak. Jak řekl jeden kolega, bába si myslí, že všichni pojedou podle ní. Jinak až do neděle fakt zkurvená pohoda, kterou nic nekazilo, tedy hlavně frndy.
add komentář s linkem na film o jxd. helejte já nevim, když se takhle jeden vyhulenej mozek zamyslí a vzpomene si, jakej byl ten pán vohnout a co říkaj některý zkuřky, tak nevidim důvod proč bych se měl jít podívat. Všichni tak nějak tuší, že nejdřív byl s landou a vláďou franzem (humorný retro rozhovor z roku 1990, kterak chtěl kultivovat plešky) za skinheda, pak za feťáka, následně se pokusil stát linuxovým hax0rem, aby skončil jako pisálek moralistických článků pro blesk a nějakej bulvárek jménem reflex. Jo, to sou tyhle vyfetovaný ega, kdejakej kokot prohulí a profetí dvacet let života a pak neumí psát o ničem jiným než o sobě. Jako já jsem přemejšlel, že bych napsal brakovou sračku o své velké a geniální osobě, ale nakonec sem si nějak uvědomil, že by to nikdo nečetl, že by to byla další z tuctových Biblí a jiných vyfetovaných sraček, takže sem napsal to co sem napsal.

Hit 90. let se vrací. Ledvinky mají úspěch, prodávají se jako luxusní zboží. Bomba, zase konečně po pár letech budu mít trendy součást oblečení a nebudu vypadat jako dýler nebo balkánský prodejce pravých rolexek.

To video použijeme i v autoškole, říká odborník o šílené jízdě. Ty krávo, stejně se z týhle havárky nikdo nepoučí a čůráci se budou stále rodit. Jako je to tragédie, ale holky si za ní mohly jenom samy.

Sexuální roboti. Kybermilenku by chtěli čtyři muži z deseti. A že se ani nedivím, vzhledem k tomu, jak současné dívky degenerují pod vlivem různých nesmyslných teorií jako je feminismus či genderismus. Mám nějak pocit, že většina normálních mužských nechce mít doma frndu, která je celostátně hledaná, je potetovaná jak lidojed, od vašich kámošů si pučuje peníze a nevrací, pronajímá nesmyslný byty, když jeden má s partnerem a do toho mele hovna o ezoterice a o tom, že peníze nic neznamenají, ale na druhou stranu si přeci nebude kupovat brokolici, když může žrát svíčkovou nebo jen maso přeštických prasátek. No, tak s těmito vlastnosmi, kdyby výrobci naprogramovali elektronickou milenku, tak neprodaj ani kus.

The Assassin's Teapot: How Does This Thing Work? Pro zajímavost.