Zplozeno v období: pondělí

kunda pohotovost

** update 23:01 Dal sem do kupy motivační dopis pro návštěvu shromáždění, ve kterém jsem připomenul, že nic rozhodně plánovat nechci a zpráva o hospodaření se dá schválit per rolam. přečet sem další kapitolu, počkal až ustane chcaní a šel venčit. běžný pohotovostní maloměšťácký večer u televize a počítače.

======

** update 14:57 No, první den pohotovosti začal pohodově. Nikdo po mě nic nechtěl, tak sem začal připravovat pozvánku na shromáždění vlastníků. Když sem to všechno někdy kolem 13h dodělal, tak sem se dozvěděl, že zítra mi začíná dvoudenní školení a někdy 25 půjdu na poslední certifikaci. Ufff.

Venku s přestávkama chčije a já zůstal v kanclu sám. Hrajou mi Fugazi a nějaký šílenci si přijeli pro posledních 70 kusů tiskáren, který nám zůstaly od voleb k prodeji. Byl sem nakoupit nějaký žrádlo a šunku od kosti pro psa. Teda hlavně pro psa, ale i já si kousek vezmu. Ve zprávách sem zase cosi četl o týrání psa nějakým zmrdem a musím říct, že mě tihle zmrdi fakt serou a každý týrače zvířat bych fakt posílal do zkurvenýho kriminálu.

brusel

** update 23:01 žeru bábovku od paní sousedky. proběhlo několik pokusů o učení, hlavně abych zejtra nevypadal jako totální idiot, ale aspoň jako poloviční debil. přečet sem kus svýho díla a vyvenčil psa.

Slevy z jízdného zaplatí i zdravotnictví. Kolik je to víček? 33 666 tun. Takovej olol článek. Mě se hlavně líbil titulek, jinak je to jenom povídání o facebookové přestřelce marketingových expertů s babišem respektive asi s jeho marketingovym expertem.

======

** update 12:59 Je pondělí a vedení je na nějaký konferenci v hradci. to znamená, že myši mají pré a minimálně já půjdu domů dřív. venku svítí zasraný slunce, zkurvený jaro je tu. zítra certifikace.

Evropská komise navrhne zákaz dvojí kvality potravin. Za porušení směrnice zavede vysoké pokuty. Zasranej Brusel, zase nám bude diktovat co máme žrát.

zpět v prdeli

** update 23:20 Jsem zpět v prdeli v praze, začíná maloměšťáckej režim. Vlak jel podle hodinek a je docela kosa.

prostě po pohotovosti

** update 12:23 Pan ředitel odjel na dovolenou kamsi na běžky za polární kruh. Pro mě se nic nemění, učit se musim i teď. Dopoledne sem oběhal pár obchodů, vyškrtal několik položek v kalendáři a pokecal s recepční, která se vrátila z dovolený. byla na nějakým jóga kurzu a povídala, že tolik ezo a biomatek pohromadě v životě neviděla. No já sem ezokund s vychozenou základkou viděl už hromady. Tam je prostě problém, že kde chybí vzdělání, tam není pomoci. A největší průser současný doby je, že si kdejaká píča nebo kdejakej čůrák s maturitou ze soukromý školy myslí, že je vzdělanej. Proboha, vždyť tyhle soukromý ústavy, který rozdávaj maturity za docházku a zaplacený školný, vznikly právě kvůli lidem, který si nedokážou přiznat, že jejich dítě je blbý a patří spíš na učňák. Mě to sere, já sem chodil na gympl čtyři roky, maturoval sem z pěti předmětu (navíc matematika, fyzika a výpočetní technika) a mám brát zmrdy se zaplacenou maturitou jako sobě rovný? Nasrat.

tradiční pohotovost

** update 13:27 Venku je furt klendra a zejtra prej má začít jaro či jaká debilita. středeční výpadek energie naštěstí nebude v mý režii, protože na to dohlídnou tamnější ajtíci. snad se nic neposere. začal sem podruhý číst svůj brakovej nesmysl a pořád je to nesmysl. nic se nezměnilo.

Mise Šanghaj. Mynářovi v Číně potvrdili, že šéf CEFC je vyšetřovaný, jako Zemanův poradce však nekončí. Solidní kreténi, soudruha číňana za rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví nejspíš čeká kulka do zátylku někde na fotbalovym stadioně, jeho orgány budou prodaný jinejm bohatejm soudruhům a voni si ho chtěj furt nechat jako poradce.

Samořízené auto poprvé v historii zabilo člověka. V Arizoně srazilo chodkyni. To je fakt můj sen, aby mě sejmul automat. Až samořídící auta zvládnou bezpečně provoz někde v Dílí, Praze nebo Káhiře, tak potom jako uznám, že už je technologie vychytaná.

======

** update 13:27 S dnešním kurevsky chladným dne začala moje další pohotovost. Snad nebude žádného volání ni hlášenky. Jediným, jenž se zatím chystá, je plánovaná aktualizace serverů u zákazníka a zkurvený plánovaný výpadek elektrické energie u zákazníka jiného. Kolem devátý hodiny, když sem stál v lahůdkách frontu, mi volali od dalšího zákoše, že chtějí makat, ale servery se rozhodly samy od sebe restartovat. Pičo windows 2016.

Čeští vysokoškolští studenti: Toužíme po tom, porozumět poselství 19. sjezdu. Článek o tom, jak je v číně prezentováma česká republika. Zkurvený komunisti zasraný.

malý výpadek

** update 22:28 Už nechčije, ale je celkem teplo. Večer sem zabil zase čtením a právě sem vrátil z venčení. celkem hovno, zejtra mám večer spicha se známým v hospodě. což naznačuje, že tento týden možná bude náročnej.

======

** update 15:30 Furt chčije. Počítám, že bude chcát ještě až půjdu domů. Procházka se psem bude asi dost vychcaná.

Na Žižkově je dopravní peklo. Spílají tam magistrátu a správě komunikací. Jo, něco na tom bude. Už v sobotu sem si všimnul cestou do hospody, že nejezdí tramvaj číslo pět a jel sem kus tramkou číslo 35 a potom busem X5. Do toho se sere ta píča ze slovenska, ze který slovenskej agent stb udělal primátorku, že prej sou pražani zpovykaný. Bych se posral z týhle krávy.

======

** update 13:38 Dneska kolem 10h na hodinu vypadl tento zbytečný server. Nevim co se stalo, ale nějakej problém na straně virtualizační technologie v coolhousingu. venku docela od rána chčije a vlastně nebudu ani komentovat, že sem dneska solidně zaspal. on jako budíček zvonil, ale já ho asi zamáčkl a otevřel oči až pár minut před devátou. nikomu sem naštěstí nechyběl, takže moje přiznání k zaspání bylo sice čestný, ale úplně zbytečný. cestou do práce sem provedl inspekci u pracantů v suterénu, abych viděl ten nářez a byl sem fakt rád, že sem nekoupil suterénní byt, protože to by znamenalo kompletní rekonstrukci. Nejspíš si docela pěkně zauklízí, jak sem viděl všechny ty igelity pres postel a skříně, hromadu věcí bude mít na odpis.

Dluh Čechů loni stoupl o 178 miliard na 2,14 bilionu Kč. Jo dementi. Já poslední tři roky pracoval, abych se zbavil dluhů po bejvalce a nějakýho stavebka. Nikdo mi nepomohl, píča bejvalka ani nepoděkovala za splacení těch posranejch exekucí a já od tý doby nelituju žádnýho člověka, kterej se dostane do dluhů a exekuce. Nikdo nechce bejt chudej, ani rozmazlený frndičky z podnikatelských rodin, kterých je plnej kýbl hoven a jsou zvyklý, že peníze furt někde ležej a nemusej přemejšlet nad tím, kde se vlastně berou a kdo je vydělává. Tyhlety předlužený krávy, který nemakaj, melou hovna o tom, že peníze nic neznamenaj a pak vyžadujou luxusních voňavek, obyčejnej ford jim smrdí autoprůměrem, žerou přeštický maso a brokolice smrdí laciností, skutečně šíleně unavujou. Fakt není nic smutnějšího a únavnějšího než zadlužená píča bez stabilní práce a se spíčenejma žvástama. A mě akorát dokážou nasrat breky dlužníků, kteří se vymlouvají na všechno možný a jen ne na sebe. Je tragický, když se čtyřicetiletá kunda vymlouvá, jak ke zkoušce nepřipravená žačka základní školy. Všechno je to jen o tom, že si podstatná část populace nedokáže přiznat, kde vlatně stojí a na co má nebo nemá finance. Nikdo nechce bejt chudej, ale jenom maloměšťák dokáže být spokojen s tím co má.

buzerant ze suterenu

** update 22:38 no, zejtra du odpoledne na nějakou registraci k tý svý certifikaci, nějak blíž to tady ventilovat nebudu, protože následující zkoušky budu dělat jenom proto, aby obchodní mělo certifikovaný lidi, naučim se to jako básničku a zase zapomenu, protože tyhle certifilace jsou pro lidi, který se pohybujou v prostředí komplexních enterprise sítí minimálně 3 až 5 let. v podstatě nic pro mě a nejsem příliš natěšenej na dny, který mě čekaj. a dou se mnou dva kolegové, který z toho budou v piči víc než já.
jediný fakt pozitivní věcí dnešního večera je, že nastal březen, pondělí a ozval se spolužák, kterej určitě šel z hospody, že je třeba zase naplánovat v září Seč a rovnou se domluvil termín, kterej hodim zejtra do kalendáře dovolených.
čet sem chvíli svoji sračku a teďka poslouchám dokument o interbrigadistech ve španělský občanský válce. taky sem viděl ve zprávách toho nebohýho zmrzačenýho psa a fakt bych blil, neskutečně blil nad takovým zmrdem, kterej dokáže zmrzačit zvíře. zabít takovýho zkunděnýho ksindla. mBTC 11.56$.

======

** update 14:03 Ze sebevraždy policisty se vyklubala vražda. Tak tohle dokáže vymyslet jen život. Pičo, to byl debil ten policajt.

Opilého kulisáka zavalila v Plzni část jeviště. Slýchávám všelijaký hromady storek ze života kulisáků. Fajn lidi, ale co byste čekali za ty prachy...

======

** update 11:58 Tak mi zase volal buzerant ze suterénu. Ty vole, mladej a myslí si o sobě, že sežral šalamounovo hovno. No, musel sem zvednout hlas a říct mu pár svých myšlenek o vytváření plánů a buzerování lidi, do kdy má bejt co hotový, protože do píče už o tři měsíce kvůli němu původní smluvní dohodu přetahuju. kunda, buzerant by měl bejt rád, že mu vycházíme všichni vstříc.
na blesku psali o nějakým zmrdovi, kterej svýmu psovi vymlátil zuby, zlomil čelist a poranil oko. kunda, já tak nesnáším zasraný zmrdy, který tejraj zvířata. takový lidi mě serou ještě víc, než retardovaný kundy s kundíma kecama. kunda se dá poslat do píče, takže si brzo najde jinýcho chudáka, kterýho by mohla školit, ale co kurva s duševním kriplem, kterej málem zabil zvíře, jenž za nic nemůže. Takovejm lidskejm odpadům bych dělal to samý, co udělali svýmu zvířeti. Vykopat zuby, rozmlátit oko a zpřelámat čelisti.

tak a je tu pohotovost

** update 22:34 Jako je večer. co víc k tomu dodat. snad jen, že venku je kosa a před barákem se vysral pes.

======

** update 13:35 Dneska ráno začalo pondělí. Do práce sem přijel tak akorát, dořešil reklamaci switche a napsal pár emajlů. Za chvíli mám schůzku a přijde frajer, kterej zná bejvalku. Naše paní obchodní už mi přišla minulej tejden říct, že ví, jak se s týpkem znám. Tak doufám, že bude chlapík na úrovni a vynechá minimálně poznámky na téme bejvalka a fakebook. Ale myslim, že bude v pohodě. Každopádně tohle je připomínka toho, že člověk by měl při výběru partnerky myslet i trochu na svý okolí, protože když myslí jenom čůrákem, nemusí být vše v nejlepším pořádku. Sem tak kurevsky rád, že sem nepropadl kundím kecům a nenasral si do zaměstnaneckých kalhot, když mě prudila, že šéf je pracháč a měl by rozhodně sypat prachy do zbytečných kapel. Ještě klika, že sem měl dostatek rozumu a nezačal sem z šéfa pro kundí kapely tahat love. Kočky v útulku by pak neměly co žrát. Ale to je prostě těžký s těmahle kundama, který nepoznaly nic jinýho než drogy od 14let, škola pro ně byla sprostý slovo a peníze nic neznamenaj.

meloux

** update 22:07 v reportérech čété jede nějaká nehorázně šílená story o nějakejch kundách, který na neexistujícího chlapečka s rakovinou vytáhly přes facebook z lidí asi půl mega v penězích a materiálu. vojtíšek z chotěboře, kde asi maj veselo. solidní hyenismus.
z melouchu sem se vrátil dost pozdě, kromě několika problémů s poštou sem řešil zdegenerovanej outlook 2007, kterej z poloviny mluvil nějakou divnou severskou řečí. To bych se posral (Po aktualizaci KB4011086 změna jazyka v Outlook 2007). domů sem dorazil za tmy, takže židle si nechám na zejtra. uff.

jo, asi před 3/4 rokem sem prodal kus svýho bitkojnovýho dolu, protože už se to nevyplácelo, za symbolickou cenu za bitkojn, když byl ještě kolem 3k. můj kupec ho provozoval a asi před měsícem ho poslal zase dál. a dneska mi psal, že novej majitel s4 ani nezapnul a prodává ji dál. Pokud to někoho zajimá, tak prodej za bitkojn se mi furt ještě vyplatil. prostě olol :)

======

** update 13:00 Mám po obědě. Situace v práci přesně podle předpovědi, kocour v piči, myši jedou párty. Úplně sem si zapomněl poznamenat, že ráno v piči v sedum hodin mě opět probudila česká pošta s tím, že mi něco vezou. Takže mám doma svý nový tonetky a těším se, až je večer vybalím. To sou prostě okamžiky, kdy si uvědomíte, že má smysl žít normálně maloměšťácky, že má smysl chodit do práce a i ten bitcoin vlástně má hromadu smyslu. Ještě někdy se nechám školit nějakejma debilníma frndama, pro který je práce zasraně sprostý slovo, že nevím co kolik stojí. Vím to zasraně dobře, vždycky sem to věděl.

Návrat do budoucnosti České republiky. Olol videjko na tvýtrubce.

======

** update 09:58 No přijdu do práce, všude tma, zavřeno a kancly zakódovaný zabezpečovačkou. Fakt sem zvědavej, jestli někdo dneska přijde. Večer jdu za panem melouchářem, asi nic nevydělám, ale potřebuju utužit vzájemný vztah a vytrousit pár počítačových mouder. Ale sem maloměšťák a proto mě trocha práce nezabije.

nový pondělí

** update 22:23 Vesmírní dýleři 2. Ano, místo toho, abych chodil každej den po večerech do hospody nebo sportovat, sedím u počítače a píšu sračky. Akorát ty zkurvený závěry mi furt nejdou, což hned pochopí každej zoufalec, kterej se náhodou pročte až do konce. takže teďka znovu kolečko, přečíst celý poprvý, podruhý a pak se zamyslet, jestli to dokupy dává smysl aspoň vyndanejm lidem. venku se ochladilo a začíná mrznout. ideální čas na procházku se psem, protože se moc pejskařům ven nechce. jen debil jako já, udělá kolečko v tenhle pozdní čas.

Gamer Paralyzed From Waist Down After 20-Hour Nonstop Internet Cafe Binge. Solidní debil. A to ještě číňanům nezačal novej rok.

Praská další bublina? Ceny akcií spadly nejvíc za poslední dva roky. Bitcoin taky stále hledá svoje dno a krvácí až do mrtě. Investoři bez odhodlání a zenový trpělivost nemaj šanci. A nemyslím tim nějakou namistrovanou trpělivost typu "sežral sem tripa a teď sem guru jára", ale tu řádnou, tvrdě odpracovanou odříkáním špatných prodejních myšlenek.

======

** update 13:23 Další pondělí v mým nudným maloměšťáckým životě. Ráno sem dohlídnul na servisáky z PVK, kteří přijeli vyměnit patní vodoměr, pak sem zajel za účetní odvýst lejstra a smlouvy pro letošní rok, abych zase skončil ve svý kanceláři. Vypadla na chvíli elektrika, napsal sem několik krátkých emajlů a provedl jeden telefonát. Venku běží sněhový přeháňky a v části práglu jsou pololetní prázdniny.