Prújem: pondělí

požárový drby

** update 15:17 no asi před hodinou jsou potkal důchodkyni z našeho baráku, která měla samozřejmě ty nejčerstvější drby o včerejším požáru. Sice mi nic neřekla o popálených dětech na oslavě, ale byla si na tuty jistá, že šlo o explozi varny pervitinu. Pak sem volal svý spojce na důchodce v postiženým domě a spojka mi oznámila, že prej hořelo, ale až ve třetím patře a že maj odpojenej plyn. Nic víc sem se nedozvěděl, kromě toho, že na místě prej bylo hodně policajtů, hasičů a sanitek. Prostě důchodci ze Strašnic.

memento mori

** update 16:34 relaxační víkend, který jsme dnes zakončili návštěvou pražského centra. déšť už pomalu smívá křížky ze staromáku, ale pořád je babišovo memento mori vidět....

image

Krychlič R.I.P.

** update 10:24 Dnešní den je smutným dnem. Do věčných hranatých lovišť odešla pardubická legenda Krychlič. Svět už nebude takový, jako byl dřív. Fakt neuvěřitelná a velmi významná postava dějin. Nenajdete na světě podobný exemplář. Jestli ho Bůh nepovolal do hranatýho ráje, kde i andělé mají křídla do krychle, tak ať jde Bůh do hajzlu.

Zemřel Václav Kulhánek, legendární pardubický Krychlič.

dobrej skutek

** update 21:04 bylo za mnou ukáčko z baráku, že potřebuje zase připojit tablet k wifině. už sem mu jednou pomohl, myslel sem si, že tentokrát to bude stejný. jenže to byl nějakej starej neuvěřitelně zprasenej tablet s androidem, že mu na něm ani nefungoval posranej jutub. ale kurva tak zaprasenej tablet mě bude dlouho pronásledovat

rámus

** update 18:18 dneska ráno mi začla pohotovost a na bytě sekání zdí pro topenářský trubky. no a sekání a mlácení běželo až do pěti. masakr.

rekonstrukce

** update 11:27 řemeslníci začali makat na bytě, venku skoro nikdo nebyl, takže sem frontu u řezníka nestál. tyvle, snad přesně po roce další uzávěra, kdy musím trpět doma.

HW mining

** update 22:20 vláda skončila jednání a já asi pět minut sledoval brífing. tyvle roušky, respirátory a chaos. babiš v píči, alena vypadala jak čůrák, blatný je prd platný a hamáček vypadal jak kůl v poli. tyvle

======

** update 19:34 minulej rok hejbaly českem roušky, teď jsou tématem ve zprávách ffp2 respirátory. já měl v úterý z prdele kliku, že sem jich 10 koupil v lékarně, protože od pátku spíš nejsou...

======

** update 13:40 musím si poznamenat, že jsem na Internetu zjistil, že ten slavný starosta Řeporyjí Pavel Novotný, který nemá problém v kanceláři hulit jointy a vysílat sebepropagační videjíčka s debilníma kecama, z jedný strany dokáže vytrolit sovětské soudruhy z Moskvy přes Koněva a Vlasova, z druhé strany se může posrat, když je mu připomenuto, že čínští soudruzi mají Tvrdíka jako bílýho koně a Slavia slouží k praní čínských peněz a je to jediný symbol takzvaných čínských miliardových investic. Já si furt myslím, že je lepší bejt obyčejnej maloměšťák, který má fotbalovou ligu v prdeli.

======

** update 11:00 přistálo mi v poštovním klientovi psaní od pana ředitele s nápisem "HW mining poptávka". Jakože se sice nejedná o farmu asic jednotek pro těžbu btc, ale jen o poptávku na grafický karty, je to asi poprvý, kdy se může můj šéf pochlubit, že má experta.

furt chaos

** update 19:27 stále vládne politickej choas řízenej normalizačním komoušem babišem. počítám, že každej už zná někoho, kdo si posranou čínskou sračkou prošel a nicméně předpokládám, že každej už se s virem potkal. tramvaje dneska narvaný, sem tam kašel. tenhle tejden se ještě budu učit.

kalamita

** update 21:46 s novým bytem mám i nový holicí strojek. svůj první v životě, takže už se nebudu holit oboustranou žiletkou jak důchodce z minulýho století. jo a umí brát i vlasy, mám pocit, že mi pomalu slejzaj z hlavy.

======

** update 09:23 dorazila regulerní sněhová kalamita. v praze je minimálně 10cm, chodníky a silnice jsou prohrábnutý jen někde, o zastávkách mhd ani nemá smysl hovořit. tramvaj sice přijela, ale zcela mimo jízdní řád a v práci sem vlastně sám s kolegyní recepční.

první úmor

** update 23:42 venku je neuvěřitelný ticho. jak po vymření.

======

** update 15:05 dneska sem se zase od rána učil, nic jinýho mi ani nezbejvá. mám hotový daňový přiznání, který je sice díky prodeji btc slušná tragédie, ale pořád sem dostal lepší výsledek, než jsem čekal. k obědu sem si dal prasáckej smažák s tatarkou a bramborem.