Zplozeno v období: pondělí

tak a je tu pohotovost

** update 22:34 Jako je večer. co víc k tomu dodat. snad jen, že venku je kosa a před barákem se vysral pes.

======

** update 13:35 Dneska ráno začalo pondělí. Do práce sem přijel tak akorát, dořešil reklamaci switche a napsal pár emajlů. Za chvíli mám schůzku a přijde frajer, kterej zná bejvalku. Naše paní obchodní už mi přišla minulej tejden říct, že ví, jak se s týpkem znám. Tak doufám, že bude chlapík na úrovni a vynechá minimálně poznámky na téme bejvalka a fakebook. Ale myslim, že bude v pohodě. Každopádně tohle je připomínka toho, že člověk by měl při výběru partnerky myslet i trochu na svý okolí, protože když myslí jenom čůrákem, nemusí být vše v nejlepším pořádku. Sem tak kurevsky rád, že sem nepropadl kundím kecům a nenasral si do zaměstnaneckých kalhot, když mě prudila, že šéf je pracháč a měl by rozhodně sypat prachy do zbytečných kapel. Ještě klika, že sem měl dostatek rozumu a nezačal sem z šéfa pro kundí kapely tahat love. Kočky v útulku by pak neměly co žrát. Ale to je prostě těžký s těmahle kundama, který nepoznaly nic jinýho než drogy od 14let, škola pro ně byla sprostý slovo a peníze nic neznamenaj.

meloux

** update 22:07 v reportérech čété jede nějaká nehorázně šílená story o nějakejch kundách, který na neexistujícího chlapečka s rakovinou vytáhly přes facebook z lidí asi půl mega v penězích a materiálu. vojtíšek z chotěboře, kde asi maj veselo. solidní hyenismus.
z melouchu sem se vrátil dost pozdě, kromě několika problémů s poštou sem řešil zdegenerovanej outlook 2007, kterej z poloviny mluvil nějakou divnou severskou řečí. To bych se posral (Po aktualizaci KB4011086 změna jazyka v Outlook 2007). domů sem dorazil za tmy, takže židle si nechám na zejtra. uff.

jo, asi před 3/4 rokem sem prodal kus svýho bitkojnovýho dolu, protože už se to nevyplácelo, za symbolickou cenu za bitkojn, když byl ještě kolem 3k. můj kupec ho provozoval a asi před měsícem ho poslal zase dál. a dneska mi psal, že novej majitel s4 ani nezapnul a prodává ji dál. Pokud to někoho zajimá, tak prodej za bitkojn se mi furt ještě vyplatil. prostě olol :)

======

** update 13:00 Mám po obědě. Situace v práci přesně podle předpovědi, kocour v piči, myši jedou párty. Úplně sem si zapomněl poznamenat, že ráno v piči v sedum hodin mě opět probudila česká pošta s tím, že mi něco vezou. Takže mám doma svý nový tonetky a těším se, až je večer vybalím. To sou prostě okamžiky, kdy si uvědomíte, že má smysl žít normálně maloměšťácky, že má smysl chodit do práce a i ten bitcoin vlástně má hromadu smyslu. Ještě někdy se nechám školit nějakejma debilníma frndama, pro který je práce zasraně sprostý slovo, že nevím co kolik stojí. Vím to zasraně dobře, vždycky sem to věděl.

Návrat do budoucnosti České republiky. Olol videjko na tvýtrubce.

======

** update 09:58 No přijdu do práce, všude tma, zavřeno a kancly zakódovaný zabezpečovačkou. Fakt sem zvědavej, jestli někdo dneska přijde. Večer jdu za panem melouchářem, asi nic nevydělám, ale potřebuju utužit vzájemný vztah a vytrousit pár počítačových mouder. Ale sem maloměšťák a proto mě trocha práce nezabije.

nový pondělí

** update 22:23 Vesmírní dýleři 2. Ano, místo toho, abych chodil každej den po večerech do hospody nebo sportovat, sedím u počítače a píšu sračky. Akorát ty zkurvený závěry mi furt nejdou, což hned pochopí každej zoufalec, kterej se náhodou pročte až do konce. takže teďka znovu kolečko, přečíst celý poprvý, podruhý a pak se zamyslet, jestli to dokupy dává smysl aspoň vyndanejm lidem. venku se ochladilo a začíná mrznout. ideální čas na procházku se psem, protože se moc pejskařům ven nechce. jen debil jako já, udělá kolečko v tenhle pozdní čas.

Gamer Paralyzed From Waist Down After 20-Hour Nonstop Internet Cafe Binge. Solidní debil. A to ještě číňanům nezačal novej rok.

Praská další bublina? Ceny akcií spadly nejvíc za poslední dva roky. Bitcoin taky stále hledá svoje dno a krvácí až do mrtě. Investoři bez odhodlání a zenový trpělivost nemaj šanci. A nemyslím tim nějakou namistrovanou trpělivost typu "sežral sem tripa a teď sem guru jára", ale tu řádnou, tvrdě odpracovanou odříkáním špatných prodejních myšlenek.

======

** update 13:23 Další pondělí v mým nudným maloměšťáckým životě. Ráno sem dohlídnul na servisáky z PVK, kteří přijeli vyměnit patní vodoměr, pak sem zajel za účetní odvýst lejstra a smlouvy pro letošní rok, abych zase skončil ve svý kanceláři. Vypadla na chvíli elektrika, napsal sem několik krátkých emajlů a provedl jeden telefonát. Venku běží sněhový přeháňky a v části práglu jsou pololetní prázdniny.

konec měsíce

** update 22:30 se blíží. pohotovost za mnou, dneska sem řešil běžný pracovní úkoly, přišlo oznámení o výměně patního vodoměru, takže z pvk přijede nějakej ukrajinčuk, kterej vodoměr vymění a já akorát musel domluvit konkrétní čas. večer sem zabil psaním brakový sračky a jak se blíží konec, nevím sám jestli to dává smysl. fakt sám nevim, ale od toho je to sračka. přijela matka a měla nějaký historky z balíkový pošty. jakože furt choděj zásilky z číny, fakt hromady a nepřestává to ani po vánocích. prej balíčky do 5 dolarů. Tak sem si dělal prdel, že sou to čínský luxusní hodinky a šperky celebrit a některých typů nejen politiků. fakt prdel, ale vím o dost lidech, který si objednával z číny. z mnoha důvodů, ale hlavně je se na co těšit.

Po prezidentských volbách opouští ČR miliony imigrantů, kterým Drahoš slíbil mešity. Něco z internetových médií, ale ona to není úplně prdel, protože co sem takhle slyšel, tak prej hromada lidí věřila, že drahoš sem zve nadržený hordy a ať říkal v televizi jak to má, některý lidi sou prostě nastavený alternativně a zásadně nevěří kolikrát ani sami sobě, takže to nevysvětlí. 2.7mega debilů v národě, to bolí.

hotovost po

** update 22:27 Standardní maloměšťácký pohotovostní večer. Plánování několika následujících dnů, protože sem ještě zapomněl na nějaký drobnosti, zítra schůzka s kolegou místopředsedou. Chvíli sem psal a vyřídil dva emajly. v tývce jede nějaký béčko s brusem wilisem. von už teďka hraje jenom starý béčkový plešatý kápa.

Tomáš Cikrt: Všichni Zemanovi doktoři. Takový článek o zdraví starých lidí, kteří prostě nežijí stylem sovětského presidenta putina.

======

** update 14:01 Začala mi pohotovost, kalendář jest plný úkolů z nichž mnoho jsem přidal dnes. mladej od majitele baráku, kde máme firmu, má dneska pracovní den. dopoledne bylo slyšet, jak komanduje nějaký ruskojazyčný pracanty. takže sem napsal několik emajů, provedl několik maloměšťáckých telefonátů a připravil smlouvy pro společneství, jelikož sem na ně úplně zapomněl. A docela mě překvapuje, že si ani pan uklizeč nevzpomněl, že mu dlužím smlouvu. No jo, od toho je tady předseda, aby pomatoval na kdejakou kravinu. Já od tý doby, kdy prostě nemusím řešit problémy způsobený ezoalternativní kundou, mám hodně jednoduchej život, za což sem kurevsky rád. Neřeším peníze, neřeším co bude za měsíc a chodím konečně do práce pracovat a ne, abych si odpočinul od kundy. Musím se smát, ale každej, kdo mi tvrdí, že si chodí do práce odpočinout, tak má domrdanej vztah. No a maskuje to tím, že místo aby debilní kundu poslal do píče, tak chodí do práce a před kumpánama a kámošema mele hrdinský kecy o tom, jak by se mělo v práci odpočívat.

O čem lidé mluví ze spaní? Takže vědecky bylo dokázáno, že o hovnech a ještě většinou sprostě.

Obětí vládní čistky má být protidrogový zmocněnec, který kritizoval Babiše. Chudák Vobořil, expert na svým místě bude nahražen nějakým expertem z Burešova holdingu.

pondělní poznámky

** update 22:24 Odpoledne bylo míň zkunděný než dopoledne. Přijela matka, probrali sme nějaký vesnický drby a já začal mít zase strach, že se toho zmrda na hradě jen tak nezbavíme. matka si sehnala brigádu na poště a třídí zahraniční zásilky. říká, že po těch letech s učetnictvím je to hrozná pohoda a skoro žádná zodpovědnost. přijde pytel, otevřít ho a vysypat balíčky z číny. dostává na hodinu 135Kč a má možnost si flexibilně domluvit směny. chodí jednou tejdně na denní, protože noční se ji nechce brát, i když by dostala víc. holt má strach chodit v noci sama, každopádně říká, že na noční chodí dost studentů z pražskejch vysokejch škol. no, mohla by se při důchodu vysrat na práci, začít žít alternativním způsobem života a sedět celý dny nad nějakým facebookem pro důchodce, ale řekla nasrat a chodí do práce. Osobně si myslim, že důchodci práci potřebujou, ne teda nutně kvůli penězům, ale spíš přijdou mezi lidi a zaměstnaj mozek.
zbytek zkunděnosti sem večer vypsal, protože mi zbejvá poslední kapitola druhý sračky, blížím se k jejímu závěru a už teď je mi jasný, že to bude o dost zasranější než první vesmírný dílo. Ale docela potěší vidět blížící se konec práce, i když je to hromada fakt zkunděnejch sraček. Navíc mám takovej divnej pocit, že sem se trochu ztratil v ději a nejsem si jistej, jestli sem lapil plánovanou dějovou linku a nepíšu o hovnech. Ale to snad potenciálnímu zoufalci, kterej to bude číst, vadit nebude. Když už bude číst hromadu sraček v množství převelikém a ještě zdarma.
Venku se ochladilo a přišla malá betaverze zimy.

Zeman chce čtyři televizní duely, Drahoš dál počítá se dvěma. Zemanovi poslali do žíly dávku povzbuzováku a hnedka se vidí jako megaking. Neujde ani dva schody, u korunovačních klenot nebyl schopnej odemknout dveřní zámek a bude mekotat o čtyřech duelech? Ledažeby Putin poslal z ruska několik dvojníků.

Zemřela zpěvačka The Cranberries. Dolores O'Riordanové bylo 46 let. R.I.P. zombie

======

** update 14:41 Začal další týden, který mi nekurví zasraná ezoalternativní kunda bez práce, s dluhama a debilníma kydama. Pravda, v sobotu se mě pokoušela jedna frnda přesvědčit, že pan Kellner rozhodně nevydělává na úvěrech a půjčkách pro domácnosti, že do číny v podstatě nejel s homecreditem, aby číňanům půjčoval na dotykový telefony, protože přeci jeho byznys je lékařský výzkum a podpora geniálních dětí v soukromé škole. To mi hlava nebrala, ale faktem je, že umí pěkný reklamy, jako třeba na airbanku, kterou můžete mít rádi i přesto, že je úplně stejná svině jako ostatní běžný banky.
ještě si poznamenám, že sem včera během večerního venčení zjistil, že pražští vyběrači kontajnerů si už dokážou poradit s trapnými zámečky na konťácích, kterými zabezpečují lidé své nádoby na odpad před vykradením. Potkal sem jednu odpadní hrabalku ženskýho pohlaví a ta frnda měla univerzál.
pokecal jsem s panem šéfem a pokaždý, když se s ním bavím, jsem rád, že jsem nepodlehl pruzení bejvalky, pro kterou byl podnikající a platící člověk jenom "bohatej šmejd, kterej by měl rozdávat love kdejaký píče, která si usmyslí, že bude organizovat koncerty alternativních sraček". Prostě logika kund z bohatých rodin, je zvyklá na bohatství, ale současně mele hovna o tom, že nic prachy neznamenaj. pak umře děda a taková kunda hned mele hovna o tom, že byl profesionální voják a určitě po něm musely zůstat milióny, na který má ona právo.

pondělní práce

** update 22:49 Sem musel z práce zdrhnout dřív, protože to zbíjení bylo fakt nepříjemný a když se vrták přesunul za zeď za naší skříní, tak se v ní pohyboval materiál. Teď žeru nějakou makrelu ve slaným nálevu a je to děs. ve střední evropě žrát makrelu vytaženou vlečnou sítí někde v japonskym moři. pravděpodobně číňanem. jestli tohle náhodou není smysl existence pozemšťanů. sežrat naprosto všechno.

======

** update 13:27 Buzerant, kterej si řiká majitel baráku, kde máme práci, se rozhodl vrtat a zbíjet. Jako většího buzeranta ste neviděli, měsíčně má jen z nás kolem sto litrů a stejně je věčně bez peněz a sem tam se na baráku objeví upomínka od PVK, že je čas zaplatit za vodu. Hlavně, že si frajer jezdí v audině. Ten kdyby od fotra nedostal barák, jezdí ještě dneska ve 105 a balí normální štětky a ne ty luxusní. Teda teďka nemá štětku, má visuelně normální mařku, ale zase ji zaúkoloval, aby pravidelně 2x týdně uklízela domovní chodby a schodiště.

======

** update 11:37 Dopoledne sem byl u zákazníka zapojit nějaký zásuvky a počítače. Pak sem jel do kanclu, kde sedím do teďka a tvrdě přemejšlím. Objednal sem si jídelní stůl a večer se musim rozhodnout nad židlema. Přemejším nad tonetkama se sedáky z kůže. Hraje nám tu televize a v ní nějakej dokument o cracku a koksu.

Ať penis svítí jako pochodeň. V Thajsku letí bělení genitálií. Pičo, vždycky když čtu takový nesmysly, jednoduše mě napadne, že se lidstvo řítí do hluboký prdele, protože lidi fakt už nevěděj co s penězma a nudou. Ty vole, to je země tohle Thajsko, z chlapa udělaj ženskou na počkání a teďka si k tomu čmoudi přidali bělení čůráků. Japonskej čmoud v česku hejtuje islámský čmoudy, čmoudi v asii chtěj mít bílý čůráky jako běloši. Mám kurva mít pocit, že svět je jako v pořádku?

zasranej novej rok 2018

** update 23:12 Přes den fakt hovno přehodil sem pohotovost, sjel nějaký filmy, sežral vydatnej oběd a vysral se. dvakrát.

======

** update 00:03 Takže další zasranej novej rok je tu. Pěkně pro mě střízlivej a největší bengál, kterej mám za okny je bengál vietnamskej, protože asi před půl hodinou zapli ohňostroj a jede ještě teďka. pálej bůhvíkolikátou bednu s pyrotechnikou, šéf okolo toho běhá a teďka se přidávaj vyndaný bílý se svejma raketkama. jako vietnamci rozhodně bezkonkurenčně nejlepší, dneska vylítla do vzduchu hromada nezdaněnejch peněz. jasný, že chtěl, aby to celá ulice viděla. zasranej novej rok, zmrdi.

vánoční pohotovost

** update 22:45 Sváteční pohoda, žeru řízek se salátem, svíčkovou už sem sežral k obědu. Jo, svátky žrádla. Nic víc.

======

** update 15:57 Jsem zpět doma, protože dnes mi naběhla pohotovost. Ráno pěkně vstávání a v půl devátý sem seděl ve vlaku směr prágl. myslel sem, že pojedu sám, ale vlak se celkem zaplnil a k mýmu údivu jel na čas jak japonskej šinkanzen. a pražský emhádé taky na vteřinu. To se málokdy zažije.
Takže v půl desátý na mě kolega hodil pohotovost a mě naběhla povinnost. Dneska veget, od zítra práce, mám v kalendáři hromadu položek od odečtu vody, přes nachcání tradičního vánočního dopisu vlastníkům až po nějakou zkurvenou práci od záloh, přes konfigurace a aktualizace widlí a vmware u zákoše. Dvacátý díl dýlerů je hentu.

večírek

** update 15:43 Včera byl tradiční vokovečírek s garáží a dneska mám volno. úplně narváno nebylo, ale i tak příjemný si je poslechnout a zavzpomínat na pubertu. zítra jdu nakupovat. fakt musim.