Zplozeno v období: pondělí

klidné pondělí

** update 22:42 Dneska veget, vyřešil sem nějaký věci, přečetl 14 kapitolu svý sračky, abych ji mohl v neděli po návratu nahrát na internety. taky se chystám, že začnu zase psát, protože sem přestal před vystěhováním do garsonky. skoro všechno už je zase ve starých maloměšťáckých kolejích, takže je čas začít zabíjet večery psaním. Aspoň do tý doby, než mi někdo neřekne, že se mám jít radši upít. Sere pes.

Severní Korea obvinila USA z vyhlášení války. Pohrozila jim sestřelením strategických bombardérů . Bože zasranej, to je země vypatlanců.

V Praze zemřel Jan Tříska, pád z mostu byl zřejmě náhodou. Ty vole, Tříska. RIP.

naprosto hotovo

** update 20:47 ty vole, to byl solidní den. včera v 23h sem ještě začal ty esxi upgradovat na poslední rollup pack s pár bugfixema do dnešního data, pro jistotu, kdyby se něco posralo, tak bych měl pondělí to vyřešit. No, neposralo se nic, zhruba v půl druhý ráno byla celá akce hotová, největší zdržovačka vMotion přesouvání živejch virtuálů z esxi na esxi. budíček v pět, fyzicky sem vylez ve čtvrt na šest. kolečko s psí děvkou, vysrat se, rychle nasnídat a ve čtvrt na sedum začít vypínat stroje, půlhodina. ve čtvrt na osm telefonát od paní z posledního patra, že nejde pošta. ja se zeptal, že už je vypnuto a jestli jako už je elektrika dole. dozvěděl sem se, že elektriku vypnou až v osm, mě lehce omylo, tak sem řekl, že už to stejně nemá smysl zapínat. tak sme vyřešili jiný věci, já jel na desátou do práce, kde sem si dal druhou snídani, v jednu sem šel na oběd a v půl druhý mi volali, že je elektrika zase pod proudem. takže sme to jeli zapnout, otestovat funkčnost a ve čtyři hodiny sem byl doma. do toho mě prudila bába z baráku, že ji připadá zeď v kuchyni špatně opravená, jelikož pořád vidí novou trasu trubky a zednik to prej blbě zaštukoval. tak sem ji jednoduše řečeno poslal po dlouhý společenský konverzaci do píče, protože tohle už sem řešit fakt nechtěl a tímto sem uzavřel pracovní den. jo a ve čtvrtek mi konečně přijdou přimontovat novej kotel. bitcoin onanuje kolem 4000$.

Kuřáci v paneláku mají utrum. Na vlastním balkoně si nezapálí. Taková debilita. Tom sem řešil s domovním právním poradcem a dořešili sme se k tomu, že domovním řádem si lze celkem v pohodě vytřít prdel poté, kdy se vyserete na chodbě pod kamerou. Se stanovami je to taky diskutabilní, protože nějaký stanovy nejsou nad zákonem a nemůžou zakázat kouření ve společným veřejným prostoru. Jediný řešení je přidat balkóny a společný domovní prostory do zákona třeba mezi nemocnice, zastávky a hospody.

dvojčata a vodka

** update 22:58 No, dorazila matka, udělal sem s ní kolečko po návratu z práce a největší radost mi dneska udělala hračka, která dorazila. no, vyzkoušel sem na alze platbu bitcoinem a objednal si trezor. To je mi věru parádní hračka.

======

** update 10:01 Pičo, včera sem mi celej den obrátil naruby, když přišel malíř probrat nějaký věci a já mu neprozřetelně slíbil pomoc s notebookem. Dopadlo to tak, že přinesl placatici, pak sem pili tekilu a nakonec mě odtáhnul do hospody na jedno pětipivo. Marný bylo odporování, že mám pohotovost, ve 15h sem byl našrot, tak sem si šel lehnout, abych se probudil v 22h. Udělal sem kolečko se psem a šel si znovu lehnout. Fakt velká klika, že se včera nic neposralo. Dnes výročí pádu dvojčat, už je to šestnáct let. Letí to zkurveně rychle.

dovolená

** update 20:43 Fakt rachot, dneska sem jel zase nějakou poštu, ale už sem byl vyřízenej jak pes. Od zejtra mám dovolenou, zejtra domaluje malíř koupelnu a ve středu by ji měli osadit vanou a vybavením, ale kvůla malířovi se to protáhlo. sere pes, vymalováno je fakt hezky. a jak mi osadí koupelnu, přidělaj hajzl a vodovodní kohoutky, začnu uklízet. Kdybych už mohl brzo přespat v tom malém zasraném předraženém bytě, kde si udělám prima průvan, byl bych šťastnej. Snad už se to blíží. je zkurvený vedro.

výročí okupace ruským odpadem

** update 20:08 Zkurvenej plán na zejtra je nachystanej. zviřectvo sem nakrmil a rostlinstvo zalil. dneska už jen vyvenčím a pokusím se nemyslet. jo a viděl sem nový dlaždičky do koupelny, vybral sem si dobře. zejtra přijde malíř a já doufám, že snad mi do soboty vymaluje aspoň pokoj a osaděj konečně hajzl, že se budu moci přestěhovat zpět. pičo, ale ten úklid, kterej mě čeká, ten vyřeším dovolenou.

======

** update 11:39 Celý dopoledne sem manažéroval nějakou práci pro práci, pro dům a pro matčin barák. pan předseda a ufon v jedné osobě žhavil telefon a žvanil s všelijakými lidmi. No, pohoda, mám prostě svoji práci rád. Zítra mě čeká u zákazníka překlápění pošty ze starýho serveru na nový, cca 180GB mejlů a začínám v pět odpoledne. Venku se ochladilo a dá se konečně i normálně v garsonce spát. Jako po tomto měsíci živoření v garsonce pro důchodce, si trojnásob vážím svého bytu a už nikdy nedopustím, aby nějaká nevzdělaná kunda píčovala na dvěmi předraženými místnostmi. Dvě místnosti s vysokým stropem, vždyť je to pohoda, ale jen pro normální maloměšťácký lidi a ne ezoalternativní underground, kterej mele hovna a raději žije po garsonkách.

Většina Čechů se shoduje, peníze jsou pro šťastný život potřeba. No však je to jasný jako facka, že na dovolený, dárky a pohodu se musí vydělat. Jenom to akorát nechápou ezokundy, který ještě po třicítce melou hovna o tom, že peníze nejsou všechno a současně si vyžadují náročných dárků v podobě zahraničních voňavek, luxusního masa přeštickejch vepřů, luxusních dovolených u moře a k tomu ještě potřebují platit pražskému vzduchu garsonky, kde by vzdoušek nebyl obtěžován nějakými zkurvenými nájemníky. Není nic debilnějšího pod sluncem než kunda, která je navyklá díky rodičům na blahobyt, ale sama mele ezoalternativní undergroundový hovna o tom, že nebude žrát brokolici a současně zanechává za sebou finanční spoušť a ještě se nechá defakto vydržovat matkou nebo fotrem. Prostředí ve kterým se pohybuju je zábavný, ale akorát ty kundy sou zasraná tragédie, která jim započala ve třinácti prvním užitím nějakých fetů. To se prostě nedá ničím opravit či napravit.

ČT - Průběh noci z 20 na 21. srpna 1968. No, jestli si nějak mám představit ruskou krádež krymu, tak to určitě bylo nějakým tímto způsobem, který soudruzi z ruska dobře znají a není ho potřeba nějak měnit. Předpokládám, že Zeman, Zmrdáček hovnáček Ovčáček a celej ten ruskej ksindl, kterej je nakvartýrovanej na Hradě bude dneska mlčet, popřípadně vypustí nějaký debilní hovna. Fakt pevně věřím, že národ dostane rozum a pošle Zemana i se svými odpornými nohsledy zdechnout na Vysočinu. Další věc je, že estebák Babiš taky určitě výročí nepřipomene, protože jako zasloužilý soudruh, kterýmu strana dovolila obchodovat na kapitalistickým západě, určitě nebude své bývalé chlebodárce jakkoliv odsuzovat. Ne, jsem přes všechny ty sračky, kterejma se tahle země brodí kurevsky rád, že jsme v EU a NATO, který nás narozdíl od Varšavskýho paktu neokupovalo. Akorát mě kurevsky děsí, kolik zasraní komunisti furt ještě sbíraj hlasů a serou mě frustráti, kteří se obracejí k Rusku jako k něčemu, co jim pomůže. Jo, pomůže, ale maximálně svobodě a demokracii do hrobu.

pohoda

** update 20:50 Jo a ještě si poznamenám, že si nejsem jistej do jaký míry lidi lžou do ksichtu, ale to co padalo z pana odpadníka bylo docela vostrý, protože některý báby ze třetího patra na sebe fakt drbou věci, který bych já nedrbal. Vím o nich, protože ty samý kecy do mě báby hustily taky a shodli sme se během kouření cigaret na tom, že je lepší si nechat řádnej odstup. Já si v duchu poznamenal, že kundí odstup, protože si moc dobře pomatuju, co některý kundy jely v mejlech po mým zvolení. Se fakt těším, až to budu mít za sebou a nebudu muset ty hovádka řešit.

======

** update 20:18 Dneska konečně došlo na vybírání dlaždiček do koupelny. Taky sem s panem odpadníkem řešil některá hlášení od nejmenovaných důchodců, abych se nakonec dozvěděl, že za všechno můžou ti posraní řemeslníci, který do baráku natáhla jedna bába na rekonstrukci svý koupelny a protože byli levní, přepůjčili si je další partaje. Bohužel u řemeslníků nutně neznamená nejnižší cena kvalitní práci. Je to vidět a mě to sere, že musím takový věci řešit. bitcoin se vyškrábal na 4328$. Furt čekám korekci, ale žádná pořádná ve smyslu pád o třetinu nepřichází.

======

** update 11:35 Dneska sem si dovolil udělat pohodový pracovní dopoledne, protože zanedlouho půjdu k zákošovi a ve 3h musim bejt doma, kvůla rekonstrukci. bitcoin 4210$

Pro zajímavost z diskuse z domu, kde teďka bydlím, to musí bejt radost dělat orgána: Vážení sousedé, k závadě hromosvodu na domě. Moje paní byla svědkem toho, když ten hromosvod doslova urval ten fetka (bohužel neznám jeho jméno), co v domě bohužel bydlí. Snažil se dostat do svého bytu oknem. Dle mého názoru by si opravu tedy měl zaplatit!

havárie vody 5

** update 22:39 Venku je úplněk, normální teplota a bitcoin si dneska poprvý šáhnul na 3430$. nevim proč, ale začínám fakt věřit, že těch 10$ za mBTC je kurevsky reálných. V tomhle případě zdá se, že trpělivost fakt růže přináší.

======

** update 20:57 Tak kunda zasraná voda teče, všechno je komplet nový, doufám, že ta posraná plastová hadice pár let vydrží. Olovo to dalo 85 let, plast by mohl taky. Potěší poděkování od obyčejných maloměšťáků, kteří jsou rádi, že někdo problémy s barákem řeší. Ty vole, ale kunda na mě aby nějaká řvala, to fakt kurva ne. Mi hnula žlučí píča jedna stará.

======

** update 12:43 Ty vole, dneska ráno přijeli instalatéři s velkým tlustým vrtákem a já doufám, že výměnu vodovodního přívodu provedli. Nikdo mi nevolal, že by se něco zase posralo, tak snad až večer pojedu kolem, díra bude zaházená a báby konečně budou držet hubu. Pičo, vole, jako žádná kundí mrdka prostě na mě řvát nebude. Toho mám fakt už plný zuby, člověk se snaží bejt slušnej, problémy řešit relativně rychle a zasraný kundy na mě budou řvát. Sem docela zvědavej, kdy se jednou neovládnu a takový debilní kundě, která má držet hubu a nedrží, normálně natáhnu. Maloměšťácký kundy od nás z rodiny nikdy neřvaly a nevidím důvod, proč by jakákoliv jiná mrdka měla na mě řvát. Člověk se jim stará o barák, jindy sem zase lepil za kundu dluhy, která nechtěla makat a počítat neuměla a stejně si budou píči otvírat hubu? bitcoin 3285$.

Za vraždu školačky čeká mladíka ochranná výchova a léčba, rozhodl soud. Marně přemejšlím, k čemu je takovej zmrd dobrej a proč ho živit. Hodit ho ze skály a dívat se jak chcípá, zmrd jeden.

masakr

** update 19:49 Dneska ráno se dopajdal chlap na odinstalování plynovýho kotle, málem umřel než se vydejchal k nám do druhýho patra, skouknul věc a řekl mi, že to sám nedá a musí přijít s kolegou. do toho mě prudili od zákoše, protože díky mé zapomnětlivosti se nemohli přihlásit k novému licencovanýmu terminálu a mě chvíli trvalo, než sem si uvědomil, kde nechal tesař díru. V jednu sem vypadl s dovolením z práce a od tý doby balím zbytek bytu. zítra přijde kámoš začít mlátit elektriku. taky sem se konečně zbavil zasraný skleněný vitríny, kterou si nechtěla odvýst ani bejvalka, protože byla těžká jako zkurvená kunda a ještě navíc byla hnusná. kdy jindy, když ne teď, kladívko si užilo a střepů bylo tolik, že budu mít štěstí až do smrti.

pičo vmware

** update 20:13 No pičo, dneska celej den u konfigurace vmware a vcenter sračky. ty vole, začali sme v devět a skončili v 18 a ještě navíc nabrali skoro hodinu čas, protože nějaká pražská píča na kolegovo auto s pražskou espézetkou přilepilo na přední sklo medvědím hovnem papír s nápisem "vjezd". Ten vjezd, kde to auto stálo měl 30cm vysokou trávu a ani stopu po autostopě. To byste se posrali, takže sem přijel domů v 19h, vyvenčil, přinesl si od vietnamců oběd a ještě mi běží instalace windows 2016 serveru, kterej k mýmu zděšení má stejnej meziksicht jako windows 10.
jo a ještě sem si chtěl poznamenat, že v pátek v hospodě bylo super, že si k nám přisedl nějaký mladý český pocestný, který se vrátil právě z novýho zélandu a dal nám solidní nalejvárnu, proč si tam zařídil rezidenturu a v čem je novej zéland lepší. úplně jak z reklamy, protože lepší bylo všechno, akorát prej lidi jsou jako u nás, že si stačí kdekoliv přisednout a každej se s nim dá do řeči. Jo a k tomu si postěžoval, že nemá nikde kořeny. No, tak sem si ho vyslechl a vysvětlil mu, že nemůže sedět na dvou židlích, protože jednou si bude muset vybrat, kde se stane štamgast. Jenže víte jak to je s těmahle věčnejma hledačema štěstí kdekoliv jinde než v čechách. když dojde na lámání chleba a minimálně na zdravotnictví, všichni češi se aspoň jednou ročně rádi vrací do našeho socialistickýho zřízení, kde doktoři stojej pakatel a nárok na ošetření ma každej. tohle věděj i důchodkyně s dvojitým občanstvím, protože proč si dělat zuby ve švajcu, když v čechách mi je udělaj taky a hlavně za třetinu švýcarskýho důchodu.

ppppppppppppp

** update 22:30 No je večer, popravdě řečeno, chtěl sem dneska meditovat u počítače, ale proud myšlenek byl přerušen kolem devátý slečnou ze suterenu, že ji tam do sprcháče kape voda, fakt kapala, takže sem měl dlouhej rozhovor s odpadníkem, kde by mohl být problém. teoreticky vyřešen, ale do bytu nad ní se nedostanu, takže řešení až zítra, až přijedou fachmani.
musím se přiznat k jedný úchylce k nasrání. tím jak sem dva roky psal tu svoji nečitelnou brakovou sračku, zůstaly mi nějaký poznámky a solidní závislost na psani, proto náhodným čtenářům asi slezou hrůzou zbytky vlasů, až jim docvakne, že sem ještě neskončil. takže od únoru pracuju na dalších sračkoidních laciných příbězích. budou to vesmírní dýleři 2 a 3, každá část po třinácti kapitolách, abych završil pěknou padesátku. Jo a snažím se dodržet pravidlo, aby dvojka byla nejvíc nepodařeně dementní a trojka měla náběh na takzvaný kult. Mám rozepsaný osmý příběh a dneska mě slečna solidně přetrhla nit. nedá se svítit.

Čína na internetu zakázala Medvídka Pú. Cenzorům vadí jeho přirovnávání k prezidentu Si Ťin-pchingovi. Ty vole, solidní demence.

Jako na základní škole. Dopis, kterým Mynář lobboval za českou firmu, je plný chyb. Nechápu, proč ten dopis nenapsal rusky.

======

** update 20:01 Pro zajímavost ještě dnešní trubky. Fakt nechápu, jak to mohlo fungovat, ale asi nějakou silou vůle.

image

image

======

** update 14:32 Mám po obědě, polívka a burito, respektive nějaká česká varianta na burito. ale původy jídel nějak v týhle zemi nemá smysl řešit, protože španělskej ptáček španělsko neviděl ani během přeletu na zimoviště a o boloňských špagetách v bologni nikdy neslyšeli. Zítra mě čeká kurva práce, ve středu ještě víc a hlavně budu muset hrát divadlo, jak tomu příšerně rozumím. No, už aby byl zase víkend.

Dáda je jak rozjetá dráha! Patrasová s milencem v Itálii pookřála a odhaluje čím dál víc. To mi fakt hlava nebere, co ty český alkocelebritky na tý itálii viděj. Bartošová, Patrasová, paranoidní myšlení by mohlo svádět k domněnce, že má český bulvár v itálii předplacenou celou řadu rádobycelebrit typu zchudlý hrabě nebo majitel několika bungalovů. Já si nějak nedokážu představit, že by jakýkoliv ital dobrovolně vlezl na českou stárnoucí alkoholičku s odulým ksichtem. No von taky Slováček s tou ramlicí je párek k pohledání a nedokážu si představit, jak se musí cítit otec, když si jeho malá holčička přivede domů chlapa, kterej je o deset let starší než vlastní dědeček.

======

** update 13:01 Pondělí. Jediný den v tomto týdnu, na který nemám plán. Tak sem aspoň telefonoval.

Zemřel George A. Romero, režisér kultovního hororu Noc oživlých mrtvol. RIP a dík za všechny zombie