Zplozeno v období: pondělí

teplý pondělí

** update 22:38 Dneska sem málem těsně zmoknul, ale fakt těsně vo kozy. byl sem si zařídit nějaký věci u nákladovýho nádraží. je vidět, že se tam bude jednou stavět. večer sem zabil psaním a venku je zkurvený dusno.

======

** update 15:11 Venku je docela letní pařák. Co se dá dělat. Udělal jsem něco kancelářské práce, obvolal pár lidí a řekl kolegovi po dovolený, co se má udělat. Praha je poloprázdná, za chvíli razím domů, protože se ještě cestou musím stavit u kámoše v práci.

první den po dovolený

** update 23:46 To je prostě návrat do klasický sterotypní pracovní reality. podvečer sem zabil u televize, od 22h makám vzdáleně u zákoše. Aktualizace a řešení nějakýho trablu se vzdálenejma tiskárnama, kterej doufám vyřeší restart a nový namapování. v praxi kontrolní tisky uvidím až ráno kolem půl desátý.

======

** update 15:05 To byla teda věc. Konečně přišla cartridge do tiskárny, ale kolega, místo aby objednal kompletní zásobník, tak vzal montážní set, ve kterým mi přišla prášková barva v plastový lahvičce, čip resetující čítač vytištěných stránek a návod jak ten čip instalovat. Fakt jak u zkurvenejch socek, jen aby ušetřil pár stovek. Dvě hodiny sem se pral s uchozením a přesypáním prášku do zásobníku, kde sem ocenil v návodu doporučení, jak si udělat trychtýř z papíru, abych nakonec musel chip přilepit na správný místo izolepou, protože měl uplně jinej rozměr než by měl mít podle manuálu. bych se posral.
skočil sem si nakoupit nějaký základní potraviny a za chvíli razím za svým psím čmucháčkem, kterej byl ráno obzvláště unavený. Docela si frajerka dovolenou užila, poznala pár pejsků a vyštěkala jednoho vlčáka. Taky sem udělal dobrej skutek a díky mobilním telefonům, internetu a komunikaci sem mohl sehnat majitele zbloudilého hafana, kterej nám zabloudil na zahradu. taky mi jeden vtipálek navrhoval, abych sbalil babu snad o století starší než já, ale vzhledem k mým špatným zkušenostem, který mě naučily, že věk rozhodně neznamená více obratnosti a finanční gramotnosti, se musím tomuhle jenom smát. Když už to má bejt blbý a negramotný, tak ať je to teda aspoň mladý. Jo, je fajn mít klid a pohodu nerušenou retardovanou krávou, která by ráda jela vysokej životní standard, ale nic pro něj nechce udělat, teda kromě somrování peněz u matky. První den v práci a už sem zase zpruzenej.

Dehydratovaní psi trpěli hodiny ve vyhřátém autě v Praze. Teda co tohle bylo za kundu, že nechá pejsky ve zkurveným vedru zavřený v autě. To mě prostě hlava nebere.

======

** update 11:08 První den v práci po dovolený a už po mě chtějí zákazníci práci. Problémy s notebokama a nějaký sračky s tiskárnama, který měl kolega vyřešit minulej měsíc a očividně nevyřešil, protože mě čekal od zákoše nepříjemný email. Fakt příjemný po návratu z dovolený. Ta byla mimochodem bomba, krásný počasí a ještě lepší noci.

refinancování vyřešeno

** update 14:16 Nejpodstatnější informace dneška je, že mi volali z hypoteční banky a zcela bez keců přistoupili na můj požadavek úroku 2.19%. Byl sem docela šokovanej, protože sem očekával protinabídku a tudíž i následný smlouvání. Si tak říkám, jestli sem neměl na koule šlápnout víc a chtít ten úrok menší. V práci začaly dovolený a tudíž i zkurveně divokej režim. Obvolal sem ráno zákoše, aby věděli, že kdyžtak mají volat mě a hlavně příští tejden nejsem. Jediný co mě sere je, že sem dneska slíbili malířovi, že s ním půjdu na pivo, ale kurva fakt nevim, co si s ním budu povídat. Já nejsem ten typ člověka, kterej v hospodě u chlastu dělá byznys. Když dělám byznys, nechci bejt vožralej, protože pak dělám debilty. Mimochodem důvod, proč už odmítám s kundama pít je, že po deseti pivech je každá krásná a chytrá jako einstein. Taky nevim, co si budu s týpkem povídat, protože můj život šel jiným směrem a většina mých známých je z toho směru, takže máme společnou řeč. Snad se mi povede skončit hospodu co nejdřív, protože zítra mě taky dopoledne čeká nějaký online semínář, ke kterýmu se doufám nepřipojím, protože to chce skype a já nevím, jestli skype for byznys pod linuxem funguje.

konec pohotovosti

** update 22:44 kus večera sem zabil prací nad konstrukcí třetí kapitoly a pak sem sjel nový spielbergovo dílo. Musím říct, že pěkná rodinná podívaná, kterou bych sice raději krvavější, ale chápu, že na to můžou jít rodiče s dětma. hromada odkazů od kubrickova osvícení až po tu podělanou planetu doom. hráči warcraftu pravděpodobně dostanou orgasmy.

Trump: Pentagon vytvoří sekci vesmírných sil. Aby ještě Hvězdná brána nebyla Donaldův oblíbený seriál.

======

** update 15:27 Takže konec pohotovosti sem oslavil hlášenkou, která přišla dnes ráno kolem páté, nepípla na mobilu a informoval mě o ní v 7h kolega, který přijel na stanoviště k zákošovi. Byl jsem tedy okraden o půl hodiny spánku, což mě docela nasralo, ale vyřešil sem ji. Během dne sem spáchal několik telefonátů, ale to je tak všechno.

Závislost na videohrách je psychická porucha, potvrdila světová zdravotnická organizace. Chudáci pařani, teď sou v kategorii feťáků.

tak a je tu pohotovost

** update 22:29 Zpruzenej budu do tý doby, než komín nějak ke svý spokojenosti vyřešim. večer sem zabil psaním, jak jinak prožít maloměšťácký pohotovostní večer, venku je pařák a zítra jedu dopoledne do Motokovou na nějakej seminář, za kterej dostanu od HPE znalostní kredity.

======

** update 14:40 No, začla mi pohotovost dneska, v sousedství buzeranti něco sbíjej a mě z toho jebe. V sobotu sem byl na pívu, pořádně sem si užil, byl hlavně klid od kund. Respektive ty dvě ožralý potetovaný krávy naštěstí rychle zmizely i s frajerem, protože to je poslední co chci poslouchat. dvě ožralý tetovaný frajerky s mužským slovníkem "ty vole to byl čůrák, jebat na něj." A k tomu sem se dozvěděl, že jedna ta tetovaná se po sedmi letech rozvádí, protože ji starej mlátil a prej ji zmlátil i o svatebním dnu. Tak sem si něco pomyslel vo tom, že je to stejně solidní píča, protože kdyby ji takovýhle retardi nepřitahovali, neprovdala by se za něj. Jo, kundy přitahujou grázlíci a mrdky. Voni maji takový sebevědomí, který kundy považujou nejspíš za zdravý. Jo, kdyby tyhle píči oblibovaly tzv. "šprty", měly by se hnedka líp. Jenže se vsadím, že taková kráva od základky hulí trávu a fetuje perník, takže pro ni byli šprti chudáci pro smích, protože maloměšťáci hovno věděj co je život a správná zábava.
Sere mě posranej kominík, dneska sem dostal zase román, že prej by potřeboval zkontrolovat práci po svým zaměstnanci, se kterým byl u mě na baráku. Mám takovej pocit, že si se mnou někdo vytírá prdel za těch 80 litrů, který mě ta sranda stála. Už sem fakt starej, aby si se mnou nějaký zasraný kundy vytíraly řiť.

zase pondělí

** update 22:36 v práci pohoda, naštěstí jenom běžná denní údržba. koleno sice už skoro nebolí, ale co se týče počasí, stalo se akorát tak nasrat a vedro je furt. ve schránce sem měl dopis od kominíků, kde mi píšou co všechno kotelník se svým kominíkem podělali. sem docela nasranej a doufám, že zejtra dopoledne ještě budu. to si čůrák za klobouk nedá. večer sem psal a aktualizoval gentoo.

Očistila se a já s ní problém nemám, komentoval Babiš kandidaturu Kleslové za ANO na Praze 10. To mě poser, bude líp.

Koupit ocet! Příběh ze státní sféry.

Brutální útok: Média zveřejnila záběry, na kterých je vidět, jak Slovák ukopal Filipínce k smrti. To mě poser, slušný člověk a vlastenec chce tak nějak po vlastenecku znásilnit evropanku a nějakej pracovní migrant mu v tom chce zabránit a ženu ochránit. Takže vlastenec zabije čmouda, protože ženský tady můžou znásilňovat jenom vlastenci slovani. se posral, ale co chtít ve světě, kde proti čmoudům brojí zase čmoud.

vratky

** update 22:38 takže frajera sem zvládnul dobře, no už ví, že nejsem ezoalternativní píča, ale celkem normální realistickej maloměšťák. zbylí dva vlastníci přislíbili návštěvu. no jo, musí kvůli podpisu.
co se týče bezdomáčů, tak ještě ráno jeden vyspával pod lavičkou, ale odpoledne až bylo prázdno. pet flašky od vína naplnily koš k prasknutí a v okolním křoví a pod stromem se povaluje větší množství placatic od levný vodky. nojo, tihle nomádi. v parčíku přečkali pěkný víkend, teď se nejspíš přesunuli na skalku k tescu nebo k metru. venku je zkurvený vedro.

======

** update 15:02 Bezpohotovostní pondělí. Piču sem skoro udělal, ale aspoň sem obvolal tři poslední vlastníky, kterým ještě musím vrátit peníze z rekonstrukce. Sice se jedná o blbejch 2700Kč a původně sem si myslel, že minimálně dva nebudou mít zájem a docela sem čuměl, jak se hnedka vyptávali, kdy se můžou stavit. Hlavně posranej armén, ten zmrd měl problém s placením do fondu, ale jak slyšel, že mu mám vrátit peníze, už se ptal jestli nejsem náhodou doma. Ty vole...

veget

** update 22:41 Pohodový maloměšťácký večer po pohotovosti. Moc sem posledních pár dnů dobře nespal, protože sem se bál, že zavolá zákeřný telefon. Dopoledne sem se úspěšně vyhýbal práci, pozdravil vedení a odpoledne sem musel k zákošovi, protože měl nějaký trable s certifikátama pro podepisování pošty a přístup kamsi do jakéhosi elekronického tržiště státní správy. nechtělo se mi to řešit po telefonu a teamviewerem, tak sem si po obědě domluvil schůzku. problém sem měl vyřešenej do deseti minut, protože týpek zkoušel použít certifikát kolegy s jinou registrovanou emailovou adresou. pak už jen pokec a drobná údržba systémů. večer sem zabil chvíli psaním, ale moc mi to nešlo, protože sem se musel přemáhat, takže sem se zastavil v polovině první kapitoly a šel čumět na nějakej dokument o náhodě. dozvěděl sem se, že existuje jednotka úmrtnosti micromort.

narozeniny

** update 22:27 Bolí mě koleno, venku fouká vítr. Nevim co to má znamenat, asi nějaký aprílový počasí. zítra zase akce v kalendáři a pozítří mě čeká shromáždění. přestože nechci řešit ani hovno, mám staženej žaludek s jakou píčovinou lidi přijdou. dneska sem dodělal hrubou kostru vesmírných kokotů 3 a udělal konstrukt první kapitoly. čeká mě solidní porod debilního amatérismu.

Šlechtová fotila psa na hrobu neznámého vojína, teď se omlouvá. tyvle, šlechtová je solidní kunda. by mě docela zajimalo, co si o ní zelený mozci u kořalky povídaj. kundí selfíčka a pudl, kterýmu říká rambohafík. to mi hlava nebere, co to babiš vytáh z hlubin podsvětí za materiál.

======

** update 12:24 No, mám na sebe přehozenou pohotovost, šéf slaví narozky, takže sem si dal skleničku prosecca a sežral hromadu chlebíčků. Teď přemejšlím, jestli budu mít chuť obědvat nebo ne. Jinak sem jel do práce později, abych se vyhnul davu v emhádé a zkunděně plná tramvaj kund zkundila můj den. Fakt nevim, za co mě osud ještě furt trestá, že musím poslouchat kundí kecy. Vžďyť sem už tři roky zase normální maloměšťák, kterej fakt není povinen poslouchat kdejakou kundí sračku, která se urodí v kundí hlavě.

uff

** update 20:10 Dneska sem měl léčivej den. V sobotu sem byl za matkou na venkově, včera v neděli pro změnu návštěva známých v jesenici u prahy, který sem dlouho neviděl. To je fakt věc. Z baráku sem za hodinu ve velimi a do jesenice to trvalo v podstatě taky jednu hodinu. ale emhádéčkem. přijel sem na poledne, chlastali sme pivo a udělali procházku, během který sem viděl pražskej obchvat a domů sem dorazil někdy v půl jedenáctý večer, vyřízenej stejně jako pes. navštěstí s jedním přestupem na opatově a řidič po mě nechtěl v regiobusu peníze, jenom za psa. takže sem ušetřil asi 15kč. zítra státní volno. v troubě se peče ryba.