Prújem: pondělí

vary karlovy

** update 14:29 byl sem se zprasit jídlem z jídelny. zelí, knedlík a pečenej kurva bůček. taky mi přišel email.

image

======

** update 11:09 byl sem o vejkendu poznávat krásy karlovarska. viděl sem nějakej ten underground včetně otevřených hospod, jednu solidní barovou rvačku, kdy nebylo ze začátku jasný, jestli se týpek zvedne ze země dřív nebo později a poznal nový lidi. včera po návratu domu sem usnul jak zkurvený mimino.

první den v práci

** update 09:43 tak sme se sešli v kanceláři v plným počtu. po dvou měsících sem vyrazil opět mezi kolegy a je to lepší než bejt doma na homeoffice. jsem zvědav na nejmenovanýho kolegu, jestli si karanténu prodlouží. no pojmu dnešní den v zajížděcím režimu. O vejkendu sem byl v Ledečku na chatě a chtěl bych tam ještě bejt. Je tam klid a hromada práce.

práce

** update 10:41 zajel sem dneska do práce vyřídit jeden email a nakoupit. přehodil sem pohotovost na kolegu a potkal kolegyni. pan ředitel je na nás kurevsky hodnej a normálně dostanem i za dobu nouzovýho stavu stravenky. nicméně příští týden v pondělí už musíme nastoupit na normální režim. nakoupil sem, potvrdil notářovi termín schůzky a přehodil na kolegu pohotovost. normální pracovní den.

Lidé čekali před Ikeou ve frontách již od sedmi ráno. no normálně mi to vysvětuje, proč dneska nebyla snad poprvý před lékárnou fronta a já mohl v klidu nakoupit multivitaniny v tabletách. Milovníci čekání na Godota se přesununuli před jiný podniky.

bohnice

** update 13:15 volali mi z lékařů bez hranic a chtěli mi poděkovat za donátorství. prej sem výjimečný donátor, kterej rozhodně nešetří. Já osobně mám pocit, že posílám pár litrů. Ale potěšilo.

======

** update 11:27 ty vole, v sobotu sme byli na procházce v bohnicích, všude byla halda lidí, výčepní okýnka otevřený a já se dobře vyndal. zlatý bažant, plzeň, smíchovský starobahno, svijany a litr medoviny. včera tuším proběhla neděle a dneska ráno mě vzbudil telefon a chtěl práci.

světový den marihuany

** update 20:04 k večeři sem si udělal rejži a hovězinu na slanině.

======

** update 12:39 v pátek to odpoledne bylo takový složitější, seděl sem se známým za barákem v autě na zadních sedadlech, pili alkohol, kouřili a žvanili. achjo ty vole, některý osudy jsou nejspíš nevyhnutelný. o víkendu sem nebyl doma. dnes makám a vyškrtávám položky z kalendáře.

Světový den marihuany. právě dnes.

kurva bábofka

** update 09:34 včera večer mi přišla jedna jediná zkurvená hlášenka, aby mi posrala zbytek večera. inu stane se, ale bábovku sem dodělal a šišky s mákem sem taky zvládnul na jedničku.

image

slejvání dní

** update 19:30 už nějakejch pár dní získávám pocit, že sanitky vždycky nejvíc houkaj večer.

======

** update 13:42 dneska sem zjistil, že je pondělí a že v noci mrzlo. nějak se mi ty dny začínaj slejvat do jednoho. takže sem ráno odvez účetní fakturu a cestou domů navštívil pekárnu a řezníka, kde mě odradila kurva fronta. počítám, že budu ještě celej duben doma. jinak sem rád, že je matka důchodkyně sama na baráku, protože bych ji nechtěl mít teďka v důchoďáku. to sou tábory smrti, kde nikdo neví, komu padne rozsudek smrti. nezávidím zdravotnickýmu personálu.

lidí jak na václaváku

** update 18:30 porušil sem přikázání vlády a byl ze včerejška na dnešek na žižkově. doufám, že sem tam nic nepřivez a že sem si nic neodvez. přestože sou ulice prázdný a začínaj vypadat dost depresivně, tak včera na Vítkově bylo lidí jako sraček.

babiš je zmrd

** update 18:33 tyvle, já sem vystreslej a unavenej, z práce sem šel pěšky. sehnal jsem jednu stavební protiprachovou ffp1 masku, takže v ní zejtra pojedu do práce a nebudu muset mít na ksichtě šátek s čínskou tématikou. od půlnoci v praze do mhd jenom v ochranou rypáku.

======

** update 11:26 vedení ještě neví, co bude dál, ale já sem si vyjednal homeoffice dva dny v týdnu. stejně si myslím, že zítra nám šéf pošle mejla, ať jsme doma. navíc mám takový podezření, že budou uzavřený střední čechy do karantény. šíří se divný neověřený insider informace.

======

** update 09:55 takže vietnamec má otevřeno, palác Flora je zavřenej, v metru byla otevřená trafika s prodejem jídla, takže sem kurva ještě koupil dvě balení tabáku. Lékárna na Floře funguje, akorát fronta se dělá venku a lidi dovnitř vcházej po jednom. Řezník mě otevříno a solidně narváno. Vzal sem jitrnice, paštiku a cheba. Jídelna zavřená, sem zvědavej, kam si půjdu pro jídlo. v práci už byl kolega, kterej kdysi brojil proti neexistujícím migrantům a měl nějakej telefonát, že je v pohodě, že se nebojí, že má doma hromadu lihu a odmítá sledovat zprávy, protože si nechce zasírat hlavu. od tý doby, kdy sem pustil čt24 a tiskovku olomouckýho hejtmana o uzávěře nějakých vesnic na olomoucku. to zmlkl, vypnul radio a už je klid. v práci nás moc není. 4 kousky.

======

** update 00:27 si jen odložím dojem z tiskovky, kde ohlašovali válečnej stav: babiš je takovej slizkej zmrd, jakýho zkurvenej svět neviděl. ten jeho zmrdskej sliz mi vytejkal z obrazovky až na koberec.

jeden a půl dioptrie

** update 13:55 takže v pátek večer sem jel na žižkov za holkou. udělali sme si večer a v sobotu mě bolela pekelně hlava, takže procházka stála za hovno. jediný velký pozitivní plus, kterým sem zaregistroval, bylo poloprázdný až prázdný centrum Prahy. Turistický ruch poklesl a počítám, že i čeští občani mají stažený prdele. Takže pokud si chcete užít centrum Prahy ve větším klidu, nevím o lepších časech. hlava mě v sobotu bolela nehorázně a zcela nečekaně sem usnul už před jedenáctou.
neděle proběhla v duchu decentní procházky ze žižkova na vyšehrad, přes parukářku a paseku, abych se dostal domů někdy skoro na sedmou. večer už sem nic nemohl, jelikož sem byl unavenej jako prase. dnešní den v práci byl ve znamení humoru, protože kolega pokračuje v karanténí samovazbě a já sem si pěkně svinsky postěžoval paní jednatelce, že mi to přijde jako solidní chucpe, když nás kolega jebe za to, že nemáme v kalendáři každej prd, ale sám si naordinuje karanténu a v kalendáři má hovno. výsledek asi je, že kolega absentér oznámil, že má nemocný dítě. já mám fakt někdy pocit, že si moji debilní kolegové neuvědomují, že majitel firmy a zaměstnavatel by zasloužil zlatou sochu vysázenou brilianty.
vrcholem dnešního dne byla návštěva oční lékařky, kdy mi zasvítila pořádně do očí, udělala nějaký divný fotky, nechala mě přečíst haldu písmenek, abych se dozvěděl, že sem si vysloužil nádherných jeden a půl dioptrie. pičo, stáří klepe na dveře.