Prújem: pondělí

pondělní práce

** update 22:58 zombifikovaný náckové mě vždycky potěšej. fakt vždycky. Sky Sharks

======

** update 17:26 bytová smlouva podepsána, peníze odeslány. sem rád, že to mám za sebou. fakt sem se bál, aby prodávající neonemocněli nebo nějak jinak nelehli. vztah mezi příbuznými z řad bývalých vlastníků byl na bodu mrazu, ani se nepozdravili. V práci máme tři jedince s rýmou, horečkou a bolestí svalů. fakt to po silvestru asi náhoda nebude.

byt

** update 21:01 tyvle, začal pracovní tejden. já bych se měl začít pomalu učit na certifikaci. fuj. asi začnu příští týden, budu mít pohotovost. už mám taky termín definitivního podpisu kupní smlouvy na byt. vše je připravený.

ekonomika roku 2020

** update 13:11 včera sem celej den uklízel a vánoce prožil s příbuznejma, abych teda věděl co a jak. no lidsky je to na hovno, děti by neměly bejt nemocný. co se týče ekonomických dat za tento rok, rozhodně si nemám na co stěžovat. ekonomicky byl tento rok opravdu výjimečně úspěšným. odpadla hromada zábavy, chození do hospody a zbytečnýho poflakování, takže nezbylo nic jinýho než makat a vymejšlet, do čeho by se dalo investovat.

prodlužování dnů

** update 11:25 víkend sem měl relaxační. dozvěděl sem se, že umřel Sváťa Karásek, který říkal ďáblovi ne. v dánsku se rozhodli vykopat a spálit povražděný norky. nic se nezměnilo na tom, že Babiš je zmrd.

ath

** update 15:53 šéf přišel dneska docela slušně nasranej a končí nám homeoffice. asi to někdo solidně podělal. bitcoin jede all time high. pyčo.

pondělí

** update 16:57 jedu zase homeoffice. dopoledne sem uklidil jeden pokoj a chodbu. zejtra kuchyň. jo a taky sem vypral nějaký špinavý prádlo.

chata

** update 16:02 podle parte na domovní nástěnce včera zemřel můj předchůdce předseda pan K. Doufám, že jsem zdatný nástupce a že mě vybral dobře. R.I.P.

======

** update 11:22 byl sem o vejkendu v Ledečku zazimovat chatu, shrabat listí, udělat svůj první zimní úklid a posbírat ořechy. Jo, ty sem propásl asi tak o 14dní a začínají plesnivět. Tyvle, sem fakt zvědavej, jestli je někdy trefím na první zralou dobrou. Ořezal sem strom a nějaký keře a tělo mě bolí ještě teď. se pozná, že sem kancelářský sádlo. v noci byla docela kosa, já si přitápěl přímotopem a elektroměr se točil jak u ilegální pěstírny marihuany.

dneska sem měl spicha ve spořce, kvůli přechodu domovního účtu ze servis24 na george. No, zaprvý hned na začátku kolega místopředseda zjistil, že doma zapomněl občanku, tak se musel vracet. Což by ještě bylo v pohodě, kdyby to překlopení a znovuověření veškerých údajů netrvalo přes půl hodiny a mě před nosem neujížděly všechny spoje. tyvle....

krematoria

** update 21:56 tyvle, to jsou zprávy jak z války. Jsme také v první linii, zní z krematorií. Některá jedou na dvě směny.

upad na listí

** update 21:14 tak dneska je druhýho, ne prvního.

======

** update 10:18 dobře, dneska sem jel do práce. v tramvaji číslo 13 jelo topení na plný koule a fakt nemám představu proč. asi chtěli dopravní podniky, abysme se pořádně zahřáli a vypotili. pak přijdu do práce, koukám na hodiny a chvíli mi trvalo, než mi došlo, že za poslední týden žádnej kokot v práci nepřenastavil hodiny po změn+ času. kytky byly proschlý, venku začalo chcát a já mám deštník doma. píčo.

inglish

** update 22:42 hele, ti magoři omezili prodejní doby v obchodech, asi aby se lidi víc potkávali. tyvle... :S

======

** update 21:31 Od 28. října do 3. listopadu je zákaz volného pohybu osob od 21:00 do 4:59. To je tak na měsíc.

======

** update 21:18 jo, normálně se mi v sobotu vymrdla sprchovací hadice. normálně bych zajel do obi do štěrbohol, kde bych za pár stovek koupil novou, jenže to teď nejde, takže sem ji objednal přes internet a nejbližší doručovací termín mám na čtvrtek. tyvle, rozvážkový služby budou mít letos slušný vánoce.

======

** update 20:16 sanitky houkaj. a celkem často. docela sem zvědavej, jestli vyhlásej zákaz nočního vycházení.

======

** update 10:54 když mi skončila pohotovost a ještě zůstávám doma, tak sem si chtěl ráno pospat, jenže to nevyšlo. někdy kolem 10h mě probudil telefon a v něm mě nějakej cizí anglickej hlas zkoušel z angličtiny. pičo ja mu nerozuměl, jestli nějakej trading nebo training, fakt nevim vo co šlo... pyčo.