Zplozeno v období: pondělí

ejhle pondělí

** update 22:57 sem úplně vyfluslej. od středy sem si vzal volno a přehodnotil plány na víkend. večer sem zabil druhým čtením poslední kapitoly svý literární vesmírný sračky. zítra přijdou chlápci kvůli rekonstrukci dvorku, tak se musim ráno probrat. jo a ještě jedna věc, postarší kolega z obchodního spadl z meruňky při česání, zlomil si pravou ruku a osm žeber.

pondělí

** update 22:48 vobyčejný pondělí. v práci se jel nějakej chaos kolem aut. potřeboval bych dovolenou, ale na volna si musím počkat.

zkurvený vedro

** update 22:10 mám teda pohotovost a vedro je furt zkurvený. večer sem zabil čtením svý sračky.

======

** update 10:46 je fakt zkurvený vedro. včera sem zabil večer sjížděním debilních filmů a máčením hlavy ve vodě. moc to nepomohlo, vedro bylo i v noci a dneska to není o nic lepší. zítra mám mimořádně dovolenou, mám schůzku kvůli dvorku a musím vyzvednout psí popel.

Neděle byla v Klementinu nejteplejším dnem za posledních 244 let. tak nevím, jestli mám mít radost, že sem se dožil takovýho úžasnýho rekordu. hlavně doufám, že se nebude interval mezi teplotními rekordy zkracovat.

pondělek

** update 23:57 úspěšně sem vstával v půl jedný popoledni. dnes zase promradný den, akorát sem večer nebo moje odpoledne zabil čtením svých sraček. jinak čekám příchod zkurvenýho horka.

čmucháčkova sláva

** update 22:35 věci jsou definitivní, nic se s nima nedá dělat. každopádně jsem taky rád, že zemřela doma. v kuchyni se narodila, vedle v pokoji usnula. ty tři dny navíc, který jsme dostali jsou k nezaplacení. poslední společný spaní na gauči, poslední lízanec na ruku a poslední společný procházky.

stavil se známej, má psa s rakovinou močáku, takže sme vyhulili nějaký brka a rozebrali psí život. já mu dal konzervy a žrádlo, který zůstalo v pozůstalosti, schoval sem psí misky a zítra mi zbývá uklidit. Tara 2008.

image

image

======

** update 17:14 po příchodu domů bylo jasný, že čmucháček došel na konec svý psí poutě. zavolal jsem znovu doktory a přijela mladá doktorka vyprovodit čubinku na poslední cestu. sbohem čmucháčku a kdybych byl ezodebil, tak věřím, že už běháš s terezkou a moodym. snad sem byl dobrej páneček.

Tara 6.6.2008 - 17.6.2019
image

======

** update 13:21 furt myslím na čmucháčka čmouďatýho. rekapituluji její život a vzpomínám na všechny její psí lumpárny a nekonečný štěkání. za chvíli půjdu domů.

======

** update 09:54 nechal jsem čmoudinku opuštěnou doma a šel do práce. musím jít dneska a zejtra a pak doufám, že na zbytek týdne dostanu homeoffice. s kolegou sem řešil poslední dny pejsků, protože má taky zkušenost s odcházením zvířátek a nejhorší je odhadnout chvíli, když už domácí miláček zbytečně trpí. zítra se přijdu rozloučit s paní lahůdkářkou, poděkovat ji za to, že mě roky krmila a že dala Tarušce hromadu psích úplatků. Dneska sem ji vysvětlil, že čumáček je na tom špatně, dala mi pytel pochutin a já neměl sílu ji říkat, že už pamlsky nesežere.

čeho se taky bojím, je středeční návštěva hospody a přemejšlím, že vynechám. minulej tejden mě pronásledovala vlezlá opilá bloncka a já fakt nemám náladu na poslouchání ožralejch lítostivejch blonďatejch žvástů. snažím se bejt slušnej a neposlat frndu do hajzlu, ale jednou to budu muset konečně zastavit, protože bytostně nesnáším nevzdělaný kundy s vychozenou základkou, bez dalšího vzdělání a s rozjetou alko-narko-závislostí. kurva, to nedokáže ta píča pochopit, že nemám zájem o kundy, který se čas vyhraženej pro školu rozhodly zabít chlastáním a fetováním? Nemám nic proti holkám se základním vzdělaním, ale nesmí chlastat první ligu. není kurva nic hnusnějšího než ožralá píča, která nejdřív chlapa pozuráží, mele hovna o tom, že v alkoholu je pravda a pak mu leze do prdele. proč bych si měl nechat srát na hlavu, žejo?

venku je vedro

** update 22:23 furt je vedro a zdá se, že bude hůř. a to je ještě technicky jaro. večer sem zabil čtením svýho nesmyslu a to je tak hovno.

======

** update 14:46 kurva pondělí, venku je vedro jak v prdeli. sem udělal nějaký drobnosti a hlavně vyjebal kolegu, který začal komplikovat úkol "nová klimatizace do serverovny". po obědě z dělnický jídelny sem zavolal chlapovi, kterej mi bude za barákem opravovat dvorek a domluvili sme se, že se příští týden uvidíme. teď už to jen nějak rozumně naplánovat.

Každá pátá česká firma už musela řešit nedostatek vody. Sucho začíná omezovat provoz. já když si tak představím, že ten debilní mountfield jel svýho času bazénový reklamy, takže kdejakej vesničan má doma na zahradě nafukovací bazén z mountfieldu. i v praze lze na zahradách spatřit debilní nádrže na vodu, který lidi napouštěj pitnou vodou a pak se v ní válej. Dost pravidelně je ráno a večer nízkej tlak vody a já podezřívám dementy, že dopouštějí bazény a kropí debilní trávníky. jo česko je země, kde se lidi v pitný vodě koupaj a splachujou hajzly.

začátek pohotovosti

** update 22:31 večer sem podruhý otevřel první kapitolu závěrečný trilogie o dementech z vesmíru. město praha 10 ještě neposekalo trávníky, takže ta posraná zeleň je přerostlá, psům se do ní blbě sere a ještě hůř se hovna vybíraj. vono to hovno se někdy zasekne do stébel a nejde nabrat. stačí dobře zabrat a hovno se začne krájet, jako když krájíte nití knedlík.

======

** update 14:27 je pondělí, vlastně ani nevím, čím jsem promrdal dopoledne, ale moc práce sem neměl. mám takovej pocit, že sem haldu času zabil s internetem. jsem po obědě, chleba mám koupenej, venku je zkurvený vedro a já se těším domů za čmucháčkem.

Tragédie diplomata z pražské mise. Zavraždil syna, považoval ho za nebezpečného. Nikdy mě nepřestane fascinovat japonská posedlost ctí. raději zabijou sebe nebo rodinu, jen hlavně aby zachovali čest. to by se u nás nestalo, protože jsme země, kde si může i kovaný bolševik hrát na ctnostného římsko-katolickýho věřícího.

S červnem přichází změny v oddlužení. Začíná platit novela insolvenčního zákona. Já bych se na dlužníky vysral. Můžou si za svý dluhy sami. V undergroundu a alternativě sem nepoznal nikoho, kdo by si za svoje exekuce nemohl sám.

Na stopě původu autismu: očkování za to nemůže, vědci hledají příčinu ve střevech. A je to tady, autismus je o hovně. Chudáci matky, který vinu za svý debilní děti házely na očkování.

už je tu zase pondělní prase

** update 23:04 venku chčije, takže mám doma zmoklýho psa. večer sem čet, pak volal kámoš s plánem letošního setkání v září, ale datum přesně nevěděl, protože šel z hospody, takže mi ho pošle mejlem. už je taky pan předseda svj. hahaha. pak sem měl ještě návštěvu ohledně kryptoměn, takže proběhla menší diskuse o tom, jak ten posranej bitkojn roste k 9k$. já sem spokojenej jenom z poloviny, protože mi uniklo v posledních měsících několik opravdu dobrých obchodů, nesvezl sem se na vlně, ale prostě nemám ocelový koule s titanovým krytem. umím jenom žvanit a těžit. ale je to úplně neuvěřitelnej svět kryptoměn, průser je, že lidi stále baví a pásky s nápisem 'cíl' nevidět. jo a v posledních dnech se mi ve zmrdoknize objevil spamer, tak snad dá chvíli klid.

======

** update 14:51 můj čmucháček, který je připomínkou kundích žvástů, bude slavit 11 let. už je z ní stará psí bába, která již rozhodně nevstává kvůli každýmu šustnutí. ta fena je zatím nejlepší ženská, jakou sem kdy potkal a je docela smutný, když moje vymrdaná fena může být lepší, než kdejaká píča z undergroundu a alternativy. doufám, že aspoň ještě dva roky nepřijde její čas.

image

======

** update 13:59 ty vole začátek týdne. vypsal sem si dovolený na prázdniny, ale nic náročnýho, protože mě čekaj klasický maloměšťácký prázdniny člověka, kterej nesnáší cestování, takže pojedu na venkov za matkou a možná si dám na pár dnů sázavu. zcela jistě vynechám jižní čechy, protože ty ve mě vyvolávají opravdu hnusný vzpomínky spojený s alkovýjebama bejvalky, takže když se řeknou jižní čechy, mě se navalí a začnou mě v hlavě pronásledovat tlustý ožralý bloncky s ožralejma germánama a houmlesákama. není nic horšího než frnda, která vás má jenom za debilního blbýho čůraka, se kterým si může po kundím vyjebávat.
v práci neproběhla porada, protože sou nějak všici ve stresu ze zítřejší kontroly, která na nás přijde z MPO. Prej bude smrdět nad dokumentama až do pátku, tak sem zvědavej, jestli Andrej nevydal nějakej příkaz k zakleknutí.

Moře pro ČR a Čech na Mars. Recesisté uspěli ve volbách a dostanou milion. já se přiznám, že sem rád, že se do eu parlamentu dostala ods s topkou a starostama, protoře jinak je to tragédie. komunisti, fašisti a hnutí ano agenta stb. potěší totální propad čssd a naprosto nechápu, jak a proč mohl někdo dát hlas hnusný tlustý píče, která šla do voleb s debilním programem, s debilním ksichtem a debilníma videjíčkama. myslím, že češi jsou národ debilů.

kunda práce

** update 22:52 udělal sem si maloměšťáckej večer, vysral se na čtení vlastních výkalů a zabil pár hodin zabíjením zmrdů v quake1.

======

** update 14:44 sem dopoledne řešil nějaký blbosti a k tomu po mě kolega chtěl, abych šáhnul u zákoše do práv. tak sem ho poslal do píče a odkázal ho na naše firemní specialisty. po krátké debatě, že se ve widlích hrabat nebudu, protože sem je nikdy pořádně nedělal, se kolega zpruzeně zvedl a šel řešit práva. zitra mám v Motokovu na Pankráci nějakej HPE seminář, tak doufám, že kromě novinek bude i halda jídla k sežrání. Konečně přestalo chcát.

Na Annu Kellnerovou spadla klisna. Jezdkyně kvůli zlomené noze zřejmě přijde o olympijskou kvalifikaci. No to bych se posral, kůň za čtvrt miliardy a je tak netaktní, že si dovolí zalehnout jezdkyni. Být Kellnerem, tak toho koně nechám utratit, vždyť za ty prachy ani neumí pořádně skákat přes překážky.

Chceme víc sexu, říkají muži i ženy. Milostný život je přitom na ústupu. přísahám bůh, že než píchat tlustou bloncku v exekuci, s dluhama, bez normální práce a s blbejma ezokecama, tak to radši televizi a k ní pivo. Nechci víc sexu, chci kvalitní chytrou partnerku a ne vysmaženou píču se sádlem na mozku. A pokud mi to není souzený, tak to raději nic podle pravidla, lepší klid doma, než blbá kráva v posteli.

pondělí

** update 22:48 takže klíče snad dorazí zítra a já vyřeším výměnu zámku. frnda se mi vnucovala, že ho vymění sami, ale já sem ji poslal slušně do prdele. úplně sem si vzpomněl na matku, jak mě minulej tejden varovala, abych se měl na pozoru před těmahle angažovanejma matkama z doktorskýho prostředí. se prej může stát, že mě budou furt votravovat. no to mě ty vole vomylo, protože to je to poslední, aby mě někdo furt honil. já mám rád svůj maloměšťáckej klid.

volební lístky, doprdele, přistály mě ve schránce papíry k eurovolbám. to bych se posral, takovejch stran s dementníma názvama včetně reinkarnace sládka pohromadě s nějakou tlustou píčou z jútubu Sejroškou, Vandasem, Zarembou, přes nějaký lokální partičky dementů až retardy z velkejch partají. kdejakej kokot si založil partaj a já se tím musel prohrabat, aby našel ty tři listy, ze kterých si snad vyberu. tahle země se po třiceti letech od převratu opravdu posrala. rusák na každým rohu, rusáci na hradě s čínskou technikou za zády, agent stb premiér a část voličů jsou zadlužený retardi. ne, s těmahle lidma ve vládě rozhodně líp nebude.

======

** update 15:33 no, dneska musím vyřešit klíč od vodoměrů, protože frnda mi slíbila, že ho v pátek vrátí, protože tu kopii nezvládli udělat. včera večer sem ještě klíče ve schránce neměl, tak doufám, že tam budou dneska, protože sem zapomněl frndu upozornit, že fakt nesnáším, když se mnou jakákoliv kunda vyjebává a neplní dohody. pohotovost skončila, můžu konečně vypnout mozek a uvolnit se.