Zplozeno v období: pondělí

randíčko

** update 22:05 no, otevřel sem houby v octě, který sem nakládal na svým posledním vejletě. a kurva dobrý kyselý hříbky sem vyrobil.

k tomu sem měl dneska divnej telefonát, volali mi z pohřební služby, že prej se jim ozval nějakej chlap a hlásil se k tetě, že je prej jako dlouholetej přítel. no já žiju v nějakým přesvědčení, že měla nějaký čechoameričana, se kterým cestovala, ale byl sem rád, že pohřební instituce neposkytují osobní údaje příbuzných zemřelých. s paní sem se domluvil tak, že mi akorát přeposlala mejla s kontakty, kterýho dostali a tím pro pohřebáky věc skončila.
v mejlu sem se dočet, že se jedná o čechokanaďana a příšernou češtinou tam vysvětluje, že tetu znal od 95 a že spolu procestovali ameriku a dopluli okolo hornova mysu až na bali nebo kam. já jsem si googlil všechny kontaktní údaje a vim bezpečně, že se nechci s nikym spojit. jinej svět, vypad na mě starej vousatej chlápek s filipínkou z malý domečku u kanadsko-amerických hranic.

======

** update 20:59 dnes večer pouze jenom takové filozofické zamyšlení: CO JE BUH?

======

** update 10:41 včera sem měl zase rande a bylo pěkně dlouhý. z domova sem odcházel po obědě a přišel sem domů skoro tak hodinu před půlnocí. pěkně v tom asi lítám.

Soud v kauze Peroutka řekl, že prezident může pomlouvat, koho chce. volně řečeno, prezident české republiky může šoustat nezletilé děti občanů a naprosto vůbec nic se mu nestane. očividně ústava nepočítala s tím, že si debilní voliči zvolí prezidentem debila.

pozůstalostní víkend

** update 13:33 v pátek sem hned po práci jel za matkou, protože nás čekalo hrabání v bytě po tetě a mě nějaký práce na baráku. přiznám se, že teta byla něco jako vzdálený strýček z ameriky. si vzpomenu na bejvalku, jak vždycky žila v představě, že zdědím statisíce, když mi někdo zemřel v rodině a vzpomínám na ten zklamanej výraz ve ksichtě frndy z alternativy, když zjistila, že dědím akorát tak velký prd. tentokrát je to něco jinýho a myslím, že asi došlo na zlatá pravidla nás maloměšťáků, která říkají, že trpělivost růže přináší a kdo si počká, ten se dočká. a já umím být trpěliv a trvá dlouho, než mě něco nasere. popravdě řečeno, sem rád, že dědictví přišlo až teď, protože za starých časů by to dopadlo tak, že bych vzal pár desítek tisíc a za píču zaplatil dluhy. teď už sem chytrej a na kundí dluhy seru.
jako je to paradox, dědit docela velký prachy, protože matka má zoufalej strach, abysme se bráchou nepohádali a já mám takovej pocit, že nesmím dopusit, aby po vyplacení z chaty neměl dojem, že sem ho chtěl okrást. bylo by v podstatě lepší, kdyby teta zemřela chudá. jinak sem přijel úplně hotovej včera a ještě sem večer běžel na rande, který se fakt nečekaně pěkně povedlo, i když sem byl na začátku vyřízenej jako pes. já sem fakt v prdeli z toho, že sem potkal ženu, jenž má práci, nemá dluhy a chlastá a fetuje míň než já. normálně splněnej sen.

ty vole

** update 21:49 jo, večer sem zabil aktualizací několika sraček na serveru u zákoše a měl sem fakt docela staženou prdel. na svý práci nesnáším ty stresový okamžiky, kdy se může posrat hromada věcí a pak mám rád ten vyjetej adrenalinovej stav, kdy je už všechno hotový. kdybych neměl pohotovost, hned bych do sebe hodil pár kodejnů.
docela prdel je s pojišťovnou metlife. v papírech po tetě, který sem si přivezl, byla i žádost o zaplacení splátky, tak sem zjistil, že má metlife kancl kousek od baráku a cestou z práce se u nich stavil. byla tam vyvoněná kancelářská slečinka, která se mě hned ujala a já ji dal papír, kterej sem měl a vysvětlil celou story. ona odběhla k počítači a vrátila se s tím, že teta měla u metlife uzavřený tři smlouvy. mě padla čelist a padla ještě níž, když mi bylo řečeno, že u jedný smlouvy jsem obmyšlená osoba já, u druhý brácha a u třetí já, brácha a k tomu matka. mě tak orosilo, že sem se úplně zapomněl zeptat, o jakejch částkách se vůbec bavíme. já, jak peníze vůbec neřeším, to neřešil do chvíle, než sem si nepromluvil s bráchou a matkou. kurva, že myslela i na matku mě docela položilo na kolena. celej ten vztah byl divnej a byl bych možná raději, kdyby zůstal divnej, tak jak byl původně. mám divnej rodinnejch vztahů plný brejle a už nechci divný rodinný vztahy řešit.

Dobrý sluha, ale špatný pán. Závislost na mobilech ohrožuje až 70 procent nezletilých. na to nemusim bejt expert, abych si všimnul, že kdejakej mladej kokot furt čumí do displeje. já to chápu, ale naštěstí sem si závislost na chatu odbyl v době, kdy sem se připojoval telnetem k Lianě a divnejma klientama k irc serverům.

======

** update 13:26 jak by pochvalně řekla správná bydlenka, kolega si k obědu řádně čvachtá. kam se na to hrabe žraní psů z misky. já se přiznám, že čvachtání a srkání při jídle nesnáším a nedávno sem zjistil, že není pravda, že všichni asiati taky mlaskaj a srkaj při jídle. pozoroval sem totiž nedávno pana majitele asijskýho bistra při jídle a ten člověk nesrknul ani nazačal čvachtat.
v sobotu sem měl druhý rande a bylo to opět fajn. mě se tomu nechce doposud věřit, ale fakt sem normálně potkal holku, která má pravidelnou práci, nesnáší dluhy a má kladnej vztah s rodičema. já sem z ní hotovej jak puberťák.
nedělní odpoledne sem zabil diskusí s matkou ohledně dědictví. například musím uzavřít tetinu živnost a podat daňový přiznání. To sem měl udělat do tří měsíců od úmrtí, ale jak to kurva mám udělat, když sem se nedostal do jejího bytu. takže sem dneska byl v KB s papírama od notáře požádat o výpis z účtu, abych mohl finančáku prokázat tetiny příjmy. jenže sem narazil na hlavu 22, ve které mi banka nedá ani písmenko informace dokud nebude uzavřený dědický řízení, ale současně je zaplacení daní první věc, kterou defakto musí pozůstalý udělat po zemřelým, pokud tento podnikal.

uff

** update 21:09 pondělí bylo pěkný utrpení. zítra jdu na nějakej seminář ohledně storage od hpe a snad budou chlebíčky a bagetky.

ipv6 vpn

** update 11:56 sem dneska málem zaspal, takže sem ráno kurevsky spěchal do práce, ale stejně sem přišel jako jeden z posledních. měl bych oběhat pár drobností, jenže se mi nechce. dneska sem testoval vpn domů z práce a zjistil sem jeden vedlejší efekt. openvpn mi tuneluje i ipv6 síť, takže se do ní dostanu i z práce, kde ipv6 nemáme. ty vole, jestli to není trochu díra do sítě, úplně vidím, jak mi na ipv6 rozhraní svítí porty ssh a ftp.

nohy

** update 22:16 strašně mě bolej nohy. nějak sem si promítnul kudy sme šli a vyšla mi fakt dlouhá štreka. v práci chybělo vedení, protože jelo na nějaký partnerský setkání a vracej se snad až ve středu. nejspíš klasická obchodní chlastačka pro ředitele a jednatele firem, kde budou řešit byznys. sjel sem film a přemejšlím nad tím, že mi dochází dovolená.

pohotovost

** update 22:26 v nejbližší pobočce pojišťovny maj dovolenou, musím jít jinam. do prahy přijela matka a přivezla mi kilo máku za 90kč. ve velimi místní pěstitel vyprodával loňský zásoby a toho sem musel využít. přečet sem další kapitolu svý debilní sračky, je čas se s tím dílem konečně definitivně vypořádat.

======

** update 13:13 začala mi pohotovost, vyřešil sem dopoledne tva telefonáty, vyzvedl bundu z čistírny a ještě mě čeká návštěva pojišťovny kvůli pojištění bytu matky.

Linux oslavil 28. narozeniny. pičo, letí to.

porno

** update 13:46 dneska už je mi celkem fajn. ráno sem převzal opravenej domovní dvorek a tímto můžu kurva prohlásit, že sem dodělal barák, kterýžto je tímto k nadcházejícímu dvacetiletému výročí svj kompletně opraven. já vím, je to takový zkurveně maloměšťácký starat se o barák v němž žiju, mohl bych se na něj vysrat a jen klidně vegetit a nadávat na kundy, ale na ty nadávat můžu i během práce. kolega vzdáleně cosi instaluje, ale teď zjistil, že starou verzi neodinstaloval u zákazníka, ale nýbrž ve svým notebooku. já sem včera objevil skvělej seriál o japonským pornu, ze kterýho sem úplně hotovej.

piča pondělí

** update 21:30 skončila mi pohotovost, udělal sem přes den pár drobností a potěšeně kvitoval, že cikáni na dvorku kopali i o víkendu. panečku pracanti. večer sem zabil prací nad další kapitolou.

r.i.p. srstka

** update 22:31 fakt to bylo dneska v práci divný po tom šíleným měsíci. musím se vrátit zpět do reality.

======

** update 14:07 dopoledne sem se aklimatizoval v práci. je klid a jediná práce, která mě čekala, byla instalace počítače pro účetní. pak sem vyřídil telefonát týkající se tohoto serveru, ano bude se přeinstalovávat a protože už to dělat nebudu, tak se dementníček přestěhuje do placenýho web hostingu.

Zemřel herec a kaskadér Zdeněk Srstka, dlouholetá tvář pořadu Chcete mě?. Bylo mu 83 let. super věk a furt ho vidím s těma pejskama.