Zplozeno v období: pondělí

žádnej kaos

** update 22:35 Dneska sem byl docela akční, vytelefonoval sem několik věcí a udělal něco v práci. kolegovi umřela v pátek matka, takže sme na něj byli hodný a nechali ho bejt. stárnem a dožíváme se věku, kdy už bude smrtka kosit čím dál tím častěj v našem okolí. co s tím? nic, protože hledánim svatýho grálu nebo pramenu mládí lidi zabili spoustu času, který mohli věnovat třeba vývoji perpetua mobile. statisticky vzato, brzo budu za zenitem. sere pes.
večer sem zabil psaním, protože sem na literární sračku deset dní nešáhnul. minulej tejden byl společensky docela akční. k tomu mě potěšilo, že jedna bába pochválila výměnu led žárovek na schodišti za nový moderní led žárovky, prej že je líp vidět. jo, taky mě z toho světla poprvý docela zabolely oči, ale ocenil sem, že si toho někdo všimnul. taková maloměšťácka blbost tahle výměna osvětlení, ale tý radosti kolik očividně přinesla. nejen mě.

pohotovost

** update 19:13 V Praze je lehčí inverze. Taková ta hnusná a páchnoucí mlha. Večer mě čekají zase aktualizace serverů u zákoše. Minulej tejden sem se dozvěděl, že si k tomu bude muset přibrat i pravidelný aktualizace Money S5, čemuž sem se chtěl vyhnout. osmá kapitola mýho sračkovýho díla.

======

** update 12:19 Mám ode dneška pohotovost. Sem docela rád, protože si odpočinu od divných myšlenek a od hospody. Minulej tejden mě ty tlustý frndy docela vyděsily, protože asi mám fakt na čele napsáno "zachránce negramotných kund" nebo něco v tom smyslu. Fakt nemám zájem řešit ezohovadiny, protože mi stačila brutální zkušenost jednou v životě. To je fakt poslední co chci, aby se mnou znovu zametala zase nějaká negramotná kráva, která vychodí akorát základku, je finančně negramotná a nepřijde ji divný vyjebávat s partnerem.

zaspání

** update 22:20 Nikdo mě nepostrádal, kalendář zaplněn nějakými drobnými pracovními úkoly, večer zabit psaním, ale šlo to ztuha. venku lehounce sprchlo, ale spíš jen aby se neřeklo, že nahoře není voda. v tývce jede zase nějakej dokument o hitlerovi, včera sem chytnul docela zajimavej o evě braunový. musela bejt solidní nazi bitch. skoro osmdesát let po válce a furt tihle dva zmrdi táhnou. rozhodně asi hitler s evou nebyl první pár zmrdů v dějinách lidstva, ale byli první, kteří se detailně zapsali do dějin. fakt neuvěřitelný.

======

** update 14:17 Dneska sem zaspal. V deset hodin mě probudil uklizeč, že prý zametl půdu a já v měl na břiše položenej mobil, jemuž sem asi v 7:15 zamáčkl budík. Fakt se podařilo.

poslední dva tejdny

** update 22:31 byly fakt divný. celý v jednom oparu. kdo může je nachcípanej a já mám pocit, že teprve tenhle víkend mi pomohl dát se trochu do kupy. zase sem napsal porci ke svýmu uspokojení, takže hlava začíná zase fungovat. miloš zeman se dneska zase v rádiu posral a mlel nějaký zmrdy. v český republice se nic nezměnilo.

sem zpruzenej

** update 22:37 No, problém schodišťovýho časovače vyřešen. A sere mě to o víc, že ten frajer, kterýho sem sehnal přes internet (jo, shit, fakt už mi došli elektrikáři v telefonu a čekat další tejden, než se kolegové zeptaj ve svým okolí, se mi nechtělo) byl za dvacet minut hotovej. prostě sem našel nejbližší elektrikářskou firmu. počítám, že kdybych se představil jako obyčejnej civilista, tak mě pošle do prdele rovnou, ale začal sem tím, že sem předseda, se kterým vyjebali a že barák není můj, abych se hrabal v elektrice. peníze nejsou problém, problém sou spíš lidi. sem mu vysvětlil, že zasraný světlo nesvítí už čtrnáct dní, takže mi řek, že až pojede kolem, tak se staví podívat, že pár spínačů má v autě. kolem šestý fakt přijel a osobně si myslim, že se přijel podívat jestli by neurval větší kšeft a když sem mu řek, že mám pár drobností typu objímky světel, že jinak barák je fakt v luxusním pořádku, udělal mi jen ten časovač a odjel. k tomu mám pocit, že sme někde viděli.
jako je to v prdeli s tou minimální nezaměstnaností, mezi řemeslníkama není konkurence a nějakej posranej litr za hodinu práce nikoho nezajimá. holt důsledek šlapající ekonomiky a možná by lidi zase potřebovali nějakej krizovej pohlavek. no a pro mě to všechno znamená, že snad budu muset tu posranou objímku vyměnit sám, i když barák není můj. při mým štěstí se stane, že půjde kolem nějakej čůrák a nahodí mi vypnutou elektriku.

PPF spustila proces ke sjednocení Air Bank, Home Creditu a Monety. Se musim tlemit, ale jak byla ta reklama o hnusnym tlustým a zlym klasickym bankéři? Kellner podruhý postavil banku a znovu ji defakto prodal. Ten člověk to za dalších dvacet let snad dokáže znovu.

Pokud se objeví droga s novými účinky, dám si ji jako první. Irvine Welsh o tom, jak stárnou chlápci z Trainspottingu. Pán je očividně labužník a důkaz, že kdo nepřestane do třiceti, nepřestane už nikdy.

======

** update 13:42 Kurva jak já sem zpruzenej. Do soboty měl přijít elektrikář na posraný schodišťový osvětlení a ten zmrd se na mě vysral. Když mu dneska volám, tak mi řek, abych si jako spíš asi sehnal někoho jinýho, protože nestíhá a tohle je malá zakázka. To bych se fakt posral, fakt zasraně posral. V baráku už čtrnáct dní nesvítí světlo, sem u sousedů za megačůráka a maj ze mě prdel a pro milostpána je to malá zakázka. To mě fakt mrdá, jasně všichni by chtěli dělat monstrozní zakázky, který sypou miliony, ale realita se skládá z drobností a rychlý řešení drobností dělá přátele. Jako mám už ujasněný, že v hospodě se nescháněj ani kundy ani řemeslníci, protože co můžete sehnat v hospodě za kvalitu? čvrtou cenovou skupinu maximálně, ale zrovna s tímhle frajerem to bylo půl na půl, byt mi udělal dobře, ale to byla velká zakázka, revizi udělali, ale to byla velká zakázka a na malou zakázku se vysere? Tak na to se můžu vysrat i já, protože až se jednou rozhodnu realizovat velkou zakázku, tak vliv bude mít i schopnost řešení malých zakázek. Prdele, já sem nasranej.

bolavý záda

** update 22:35 Záda pomalu povolujou, ale stejně sem něčím chycenej. Pokud někdo náhodou čeká na další příběh zasranejch dýlerů, tak si musí ještě počkat, protože dneska mi čtení moc nešlo. nevim jak na venkově, ale u nás v praze budou letos volby náročný na škrtání, tyhle plachty mi přistály ve schránce. chudáci dementi a důchodci, ti se poserou. jinak si pokládám otázku, jestli mám jít fakt volit, protože tenhle formát silně překonává rudý právo. všechno samozřejmě oboustraný.

image

======

** update 11:51 Byl sem na vejletě u Seče, několik fajn dnů s bejvalejma spolužákama a jejich děckama. žádná undergroundová pařba, žádná alternativní pařba, vlastně to byla úplně vobyčejná pařba absolventů českýho školství. Neproběhla žádná frnda, která by šla raději chlastat s nějakejma posranejma germánama, protože partnerova společnost je nudná parta dědků, ani neproběhla undergroundová fanynka, která by se sundala chlastem a drogama, odhodila šatstvo a vlétla do řepkovýho pole. Vlastně neproběhly ani ženský, který by pily pivo. No panáčci rumu nebo dámský lepihuby proběhly, ale jinak prostě jinej level, než chodím jakoby žít já. Proběly procházky do okolí, večerní sezení u ohně a přátelskej pokec. Každopádně včera, když sem se vracel domů, tak vyřízená čubina odmítla nastoupit do rychlíku, tak sem musel těch 41kg živý váhy naložit sám a něco se mi hnulo v oblasti bederní páteře a kurevsky to bolí. Jestli to nerozchodím do středy, půjdu asi pro nějaký léčivý sračky.

ochlazení, déšť a pruda

** update 22:29 makovej závin. koupil sem si půlku makovýho závinu a těším se, až se na něj vrhnu. začal sem psát osmou kapitolu a zjistil, že mi do čelovky vytekla baterka. to už sem dlouho neviděl. volala mi ráno od zákoše paní, že jeden ze serverů s účetnictvím prudí s hláškama, že je připravenej k aktualizaci. takže ač sem tuhle práci chtěl udělat příští týden, udělám jeden server dnes.

======

** update 11:57 Potřeboval sem něco zařídit, ale nevyšlo to. Prej mám přijít ve čtvrtek nebo pátek. Jenže to tu nejsem, protože mám od středy dovolenou a jedu ve čtvrtek mezi kumpány ze školy. prostě takovej běžnej sraz maloměšťáků, kde se toho moc nevypije a nevyfetuje, protože tomu asi neuvěříte, ale existujou i normální lidi. Večer musím nachystat seznam věcí, který bude potřeba připravit. baterky do čelovky, kližku na guláš, rum a nějaký oblečení.

lol pondělí

** update 22:31 ty vole, největší odpolední zážitek byla komunikace s upc, protože sem jim zavolal a rád bych změnil internetovej modem, platím hroznou dardu, za kterou jiný klienti dostávaj až půl giga. dvacet minut sem odmačkával tlačítka a poslouchal debilní písničku, než sem se dostal k operátorce, která převzala můj požadavek a slíbila, že se do tří pracovních dnů ozvou. večer sem teda raději zabil psaním.

======

** update 13:47 V sobotu sem šel do hospody a docela se to rozjelo. Včera mi bylo šíleně, takže sem den zabil u filmů. Přeci jenom otevřít oči po pravým poledni je takový hodně alternativní, skoro bych řekl, že ezoalternativní. Dneska sem vyškrtal nějaký položky v kalendáři a zbývá mi už jenom poslední.

takže zase koloběh týdne započal

** update 22:37 a rozhodně se na tom nic nezmění. úděl maloměšťáckýho života. chodit do práce, vydělávat, platit hypotéku a krmit systém. je to svým způsobem zábava. Večer sem zabil psaním svých brakových sraček. navíc se blíží čas voleb a v praze jede docela bizár. máme tu zasraně širokou kandidátku všelijakých divných malých partají, soudruzi z ano slibují mosty, ve kterých se bude dát bydlet a u nás na desítce vyhrávají cenu o největší předvolební magořinu soudruzi z ksč.

image

pondělní pohon

** update 22:42 No, celý den bylo pošmourno, kromě osobního psycha sem nic nezažil a nic extra se nestalo. večer sem zabil zase psaním, blížím se k polovině díla, ale fakt melu sračky. pro čtenáře sou však zadarmo a to se počítá. Navíc mi říkal jeden týpek, že jedničku čte už podruhý, což mě teda dost překvapilo. Taky říkal, že sem zaměnil někde ve čtrnáctý kapitole zaměnil Blázna za někoho jinýho, ale prej to nějak ději nevadí. je to brak a v braku se takový věci stávaj záměrně.
a taky sem vymyslel, jak ušetřím za natření dveří. sem potkal malíře a já mám už delší tušení, že druhou prádelnu občas používá jako přespávací místnost. už dvakrát mi důchodci volali, že je tam v noci občas ruch, minulej tejden mi jednou volal, že přespí a ty vole, dneska sem ho potkal na schodišti, když sem se vracel z venčení. no, řek sem mu, že dokud budu mít od důchodců klid, tak ho neřeším a teď mi došlo, že mi vlastně může jako protislužbu opravit dveře do pokoje a koupelny. zrovna ty pokojový sou jedenáct let nedodělaný a dokazujou pravidlo, že co se neudělá teď, neudělá se už nikdy.

======

** update 14:56 Praha se po prázdninách zalidnila. Důchodci jsou zpět, rodičové jsou zpět a ráno byla na zastávce hromada školou povinných harantů. Těším se domu za čubičkou, který sem dneska objednal pytel žrádla a nějakejch psích úplatků. Ráno sme potkali Sárinu, čubku majitelé přivezli zpět do prahy, tak na sebe psí děvky spustily štěkání. Fajn je, že už nepotkávám lidi, který by se mě ptali na druhýho čokla a nebo kundu. Snad jediná výjimka byl jeden stařík minulý týden, ale ten se mi pak omlouval, že mě nechtěl nasrat, protože má blbou paměť. ale nasral mě, protože kundí téma je poslední téma, který bych chtěl nadšeně řešit. Nikdo mi nemusí připomínat prostředí, do kterýho sem se dobrovolně prožil, kde je to samá blbá, negramotná píča bez špetky obyčejný maloměšťáký slušnosti.

======

** update 12:00 Od rána vícečiméně chčije. Mě to nevadí, protože sem si vzal bundu. Dopoledne sem vyřídil nějaký drobnosti, zajistil přesměrování zásilky do práce, jenž dorazila dnes místo v pátek a koupil si chleba. Začala jezdit zase tramvaj číslo třináct a tramvajový pruh mezi florou a želivskýho se zazelenal přivezeným travním kobercem. Zalejvací rozvody samozřejmě k dispozici.