Prújem: pondělí

orteláčci

update 18:41 i dneska bylo venku saharský peklo.

======

update 16:49 baštu z spd vzal čert. když vidím ty vyjádření na internetu, tak jen dodám, že přísloví "o mrtvých jen dobře" povídejte, když natáhne ráfky váš neoblíbený člen rodiny, který prochlastal barák, byt a pozemek s chatou. nic takovýho bych neříkal o politicích, kteří dobrovolně pomáhali táhnout republiku do ruský řitě.

======

update 14:35 český zdravotnictví a debilní poukázka na rehabilitaci kotníku. nekonečný příběh, na jehož začátku stojí zdravotní pojištění, který platíme, aby mohlo kolem vypitý mrdky z kolína skákat lekářský konzilium jak kozy na pastvě.

======

update 09:29 byl jsem na strašnický pro tabák a jel se mnou tramvají jeden panáček orteláček a jeden thorsteinaráček. je mi naprostou záhadou, jak se tihle fanoušci obskurních světonázorů dokážou vyžrat do tvaru koule. sádla měli na sobě tolik, že by svým klepavým sulcem ucpali legendární okamurovy tubusy na břevnově.

Agáta Hanychová se rozpovídala o penězích: Kolik platí Soukup s Prachařem? A co ji stojí soudy. agáta, profesionální děloha českých celebrit. v agátě muselo smočit i legendární tlustý vepřový prase xaver veselý.

Zemřel bývalý ministr, velvyslanec v Rusku a kandidát na prezidenta Jaroslav Bašta. vyloženě doufám, že měl tento bývalý chartista před smrtí dost času přemýšlet, proč zamíří jede přímou linkou do pekla do ruskýho hrnce plnýho hnědých milovníků kremlu.

mlátička

update 22:10 vyzkoušel jsem upéct mazanec. těsto vykynulo pěkně, po vyndání z trouby chutná fakt skvěle, ale fotku dávat nebudu, protože vypadá hodně mrzácky. asi to bude tím, že sem do něj před pečením nevyryl pentagram, jak jsem původně zamyšlel.

======

update 16:49 havran vyzobávající potravu z trávníku tramvajovýho kolejiště právě posral kolej.

======

update 16:39 prší. snad déšť spláchne aspoň část bordelu ve vzduchu.

======

update 11:25 jestli jsou češi v něčem fakt dobrý, tak je to prznění vlastních národních tradic. kde jinde než v čechách na apríla potkáte holčičky s pomlázkami v rukou na výpravě zliskat co nejvíc chlapečků. to všechno jen kvůli tomu, že jakási popravená mytická židovská postava údajně ožila, vrátila se jako zombie a všichni dělali, že tomu fakt věřej.

nemocniční kontrola

update 18:43 byli sme na kontrole s nohou. tyvle, čekárna narvaná až po strop pacientama v různým stavu rozbitosti. nicméně registrovali jsme se na příchodu s předstihem, takže celkem rychle opadla několikahodinová čekací noční můra. pan doktor vzal ženu zhruba na minutu přesně a kolečko kontrola-rentgen-kontrola proběhlo během necelý hodiny. doma zjišťujeme, že psisko přetáhlo na gauč pytel z odpadkovýho koše. hrůza, já byl nasranej.

zdravotní stav

update 18:42 kožařka mi vyřízla nějakej flek z kůže přímo na páteři. já měl víc simulovat připosrance a měl sem si nechat střelit jednu-dvě injekce s lokálním vytuhnutím navíc. jako nabízela, že si klidně můžu říct, ale byl sem za geroje. udělala tři stehy a mám pocit, že se mi bude blbě spát na zádech.

======

update 09:10 mám v pohodě. akorát dneska mi soudružka kožařka vyřízne nějakej flek na zádech, tak uvidim. včerejší cesta z ledečka do města byla fakt prdel. schválně sem vyjel o něco dřív, abych se vyhnul narvanejm odpoledním vlakům a co zasranej zmrd nechtěl, z benešova jela jenom jedna souprava cityelefantu a už na nádraží v čerčanech sem si uvědomil, že je něco kurva špatně. na nástupišti čekal naklepanej dav tatínků, maminek a jejich harantů. všichni ozdobení šálami, čepicemi, bundami a jinými reklamními předměty s logem Slavie. na každý další zastávce dav houstnul, až byl vlak po trolej plnej slávistů. bylo tak husto, že toho úplně na mrdky nalitýho tatínka se synem, kteří seděli přes uličku, přešel jakýkoliv humor. dva osamělí sparťani se snažili prudit, nalitej fotr těžko dával dohromady slova a mladej zkoušel hlásit nějaký debilní sparťanský hlášky směrem ke slávistům. trapnost z toho tekla proudem a toho kluka mi bylo líto. mít fotra alkáče sparťana není výrazný životní terno. ale jaký si to kdo udělá, takový to má. já musel vymrdat slávistický fotry, matky a děcka, když sem se pokoušel na zahraďáku dostat se psem z vlaku. tyvle...

Mé vítězství je projevem ‚důvěry‘ a ‚naděje‘, vzkázal Putin v projevu k průběžným výsledkům voleb. neuvěřitelný překvapení, který nikdo nečekal. v ruský fašistický federaci po stopadesátýosmý vyhrál prezidentský volby vladimír iljič lenin. gratuluji.

prodloužení

update 19:01 parádně sem se vysral.

======

update 14:39 Má děti? Babiš si objednal složku na Lipavského. Jenže mail poslal, kam neměl. asi to bude pro někoho překvapení, ale takhle kdysi za totality pracovali komouši a estébáci. vedli složky proti svým oponentům, aby jim mohli dávat diktát zmrdství a nože na krk. docela bych chtěl vidět složky, který si vede na bývalou a současnou manželku. on je takovej manžel k pohledání, tak tam asi budou samý hezký věci.

======

update 14:07 prodlužuji pohotovost minimálě do pátku, protože kolega je stále vadnej.

chlapci dopoledne opravili kapající trubku u patního vodoměru a přitom objevili v zastrčený části potrubí další závadu, kde to začíná reznout skrz na srkz... nojo, období oprav je tu.

aj pohotovost

update 09:58 naběhla mi pohotovost. právě v ideální čas, jeden z kolegů má vadný záda.

168 hodin: Otčím s podmínkou za znásilňování nevlastní dcery se opakovaně dopustil i fyzického napadení dětí. Soud to ignoroval. tenhle nechutnej případ se jednou neblaze zapíše do dějin ministerstva (ne)spravedlnosti a policie.

Mezi psychopaty může být více žen, než si odborníci mysleli. Projevují se spíše slovně než fyzicky. překvapení pičo.

home ofis

update 20:32 pan prezident byl dnes skákat padákem z letadla.

image

======

update 18:08 ptáčci s buchtou jsou hotovi.

======

update 11:57 Své štěně nalezli mrtvé s broky v těle. Trest pro viníka požaduje i petice. no kdo to asi byl? zase ozbrojenej zrmd, kterej si hraje na pána luk a lesů.

======

update 11:45 dnes domácí kancelář. ptáčci jsou v hrnci.

VÚTR

update 16:07 dobrá, někdy kolem 13h sem viděl pár amerických john deerů, jak jedou po černokostelecký zpět do prdele. celá ta taškařice debilů dopadla vlastně dobře.

jinak moje první cesta jako doprovod invalidního vozíčku dopadla dobře. měl sem z toho stres jako prase, ale zvládli jsme to, ještě štěstí, že je vinohradská nemocnice tak blízko. každopádně můžu už teď říct, že to maj vozejčkáři přes veškerou snahu města zkurveně těžký. děravý chodníky, obrubníky, prostě voser.

======

update 9:36 Velká únorová traktorová revoluce se evidentně nekoná. na to, že měli dementi v amerických traktorech táhnout černokosteleckou až na vinohradskou, tak praha je skoro prázdná, u řezníka ani noha a ti zmrdi mě ráno ani neprobudili. nicméně vláda by měla aspoň otevřít otázku, jestli agrobaronům typu Babiš a jejich holdingům vyplácet další dotace. když gigantický holding nepřežije bez dotací, tak asi nemá právo na existenci. dotace jsou komunismus.

vozeik

update 21:21 duha nad troskami Mordoru.

image

======

update 21:06 po pár letech se brobral bitcoin, líznul si pade a pomalu opět probublává do běžných médií. signal. Bitcoin překročil poprvé od roku 2021 hranici 50 tisíců dolarů za kus.

======

update 19:22 dvouhodinovka každoročního daňovýho papírování pro svj uběhla jako voda. no jasný, zhruba tak půl hodiny sem se snažil rozchodit starej scanner od canonu, protože po přeinstalaci notebooku sem na něj jaksi zapomněl.

======

update 15:29 Shopaholicadel odhalila identitu nového životního partnera: Lidé se obávají, že jde o seznamkového podvodníka. jojo, tohle je přesně ten bizarní život instantních tiktakových cerebrit. fakt je lepší žít průměrný život průměrnýho maloměšťáckýho předsedy svj, občas okořeněný udáváním a pruzením vadně parkujících hulvátů.

======

update 13:34 jak jsem lovil zmrda hulváta. u nás v ulici je zákaz parkování na chodníku. jako nedá se na zákazu trvat neustále, protože na chodníku přes den parkujou závozy obchodů a restaurací, většina závozů prostě vyloží a naloží zboží a jede do prdele. sem tam se objeví hulváti, kterým se nechce objíždět celej blok a parkovat na parkovišti pro hosty. to všechno se dá nějak přežít, protože do večera hulváti odjedou. pak je kategorie "zmrd", kteří hodí auto na chodník a nechaj ho stát na místě celou noc, celej víkend a celý svátky. to už já považuju za zmrdství. a jeden takovej zmrd hulvát už tak od září-října loňskýho roku zneužíval náš chodník. jak chodím v noci se psem ven, tak si prostě najednou začnu všímat, že potkávám na našem chodníku pořád jedno a to samý auto. vyfotím si ho, abych měl uloženou espézetku. pak přijdou vánoce, silvestr, svátky a zmrd stojí tam kde nemá. prvního ledna si všimnu, že má na palubovce mezi dveřma a volantem hadr na sklo a ten hadr vypadá jako vlajka čr. to si říkám "píčo, to je proruskej dezolát, flastenec a zasranej prznič národních symbolů, tak to zmrde ne". nastupujou tedy kroky..

 • píšu udavačskej dopis městský policii s přiloženými fotkami hulváta a prosbou, aby se zaměřili na noční parkování hulvátů, kteří záměrně porušují pravidla slušnosti.

 • odpovědí bylo něco ve smyslu "posíláme hned hlídku". já si v duchu říkám "omg".

 • o pár dnů později volám měšťáky, ať přijedou hulváta řešit. očekávám blokovou pokutu, botičku nebo odtah, tak jak bylo běžný ještě tak před patnácti lety. nic takovýho se neděje, vidím jak přijíždí hlídka, spolujezdec pouze stahuje okýnko a tabletem fotí hulváta. trošku mě tím nasrali.

 • diskusí na internetu zjišťuji, že do konce roku 2023 fungovalo něco jako slučování pokut, takže když byl v praze řidič dostatečně drzej a ignoroval tak půl roku výzvy k zaplacení pokut, přešly do dalšího řízení, kde je šlo sloučit do jedný pokuty s maximální pálkou 2500kč+1000kč manipulační poplatek. to je kurva levný parkování v praze, když si vezmete, že celoroční legitka pro mhd stojí 3650kč. to mě dost zvedlo mandle.

 • asi po deseti dnech začínám tedy občanský odboj a vytvářím A4 ceduli s textem, který mu izolepou přidělávám na čelní sklo.

"tento hulvát zde parkuje již několik měsíců každou noc, každé víkendy a svátky. Městská policie ho má na háku, hulvát ví, že je nepostižitelný, pokuty se slučují (zaplatí za ně maximálně jen 2500kč+1000kč manipulační poplatek) a tak je pro něj parkování na chodníku parkováním v Praze nejlevnějším. Co s ním dál?"

 • to celkem zabírá a hulvát přestává na chodníku parkovat v noci a během svátků. nicméně nevěřím, že jen tak přestal, protože lidi rádi zapomínají a hulvát hulvátem zůstane.

 • vydržel sekat latinu tak týden, než jsem ho objevil v sobotu ráno stát na chodníku přímo před barákem. píšu další ceduli a už si neberu servítky a pak volám zase měšťáky.

Pozor Zmrd! Pozor Zmrd! Ty Zmrde, tady není parkoviště, takže se zmrde zasranej už na parkování na chodníku vyser. Zmrde!

 • fízlové snad ani nepřijeli, protože podle poznánky "on tam furt stojí" jsem asi nebyl první, kdo volal. cedulka asi zapůsobila, protože sem náhodou čuměl z okna, když o pár hodin přišel frajer, automaticky se posadil za volant a pak si všiml papírku za stěračem. bylo vidět, jak při každým slovíčku zmrd sebou lehce cuknul.

 • tím odpadlo parkování přes víkendový dny. už jsem si říkal, že je zmrd poučenej, ale pak sem si při pár návratech z práce všimnul, že zmrdova kára parkuje o kus dál na stejným chodníku.

 • objednávám tedy samolepky s logem píči a nápisem "parkuju jak p..a". žena říká, že sme si mohli udělat vlastní a lepší, já ji řekl, že mě to nenapadlo a během jedné z odpoledních procházek samolepku nalepím nenápadně vedle zadního světla a čekal jsem, jak bude frajer všímanej.

 • prostě zmrd, postával odpoledne na chodníku pětkrát během mých návratů z práce, než jsem uviděl, že samolepka zmizela. to bylo slušný vytrolení hulváta, který s parkováním na chodníku zřejmě definitivně skončil.

 • minulej tejden mě překvapil email od měšťáků, kde mi sdělili, že dotyčný hulvát jen za poslední čtyři měsice roku 2023 dostal 8 pokut, za rok 2024 (tedy v podstatě za leden a kus února) obdržel pokuty 4 plus jednu botičku. nebyl jsem očividně jedinej, kdo volal městskou, nečekal jsem reakci od městský policie a byl jsem rád, že mi potvrdili zasranýho hulváta. přes měsíc to trvalo, než zmrd pochopil, že jeho hulvátství prostě může lidi nasrat.

 • prdel rozhodně ale nekončí, na chodníku se objevil firemní vůz, jehož řidič má zřejmě problém s chápaním délky doby parkování na dobu nezbytně nutnou k převzetí či předání zboží. prostě celej den či celá noc to rozhodně není. chybějícím písmenkem ve firemním logu mi sám nahrál na smeč, já prostě nemohl odolat a ještě včera ji tam měl.

 • jo umim bejt pěknej hajzl a nestydím se za to. je to moje ulice, moje čtvrť a moje místo, kde žiju.

image

======

update 12:11 okej, mám další zářez, jak jsem vyfakoval před časem týpka, tak sem se dneska úplně náhodou dozvěděl, že je to prej nějaká instantní celebrita, účastník realityshow, jeden z mnoha agátiných mužů a mlátička z ringu. jsem prostě diplomat, kdejaká šestnáctka by mu kvůli podpisu do památníčku položila svý panenství na oltář, ale pan Ufo ho pošle do prdele. To je prostě tak, že dneska se fakt už nedá poznat nadyzajnovaná instacelebrita od poctivýho vysmaženýho kriminálníka. srát na tenhle povrchní svět pozérů.

Ještě jedno krátké zamyšlení nad rozhovorem Tuckera Carlsona s Putinem. takový pěkný shrnutí rozhovoru dvou kreténů. jednoho z usa a druhýho z sssr. nicméně dezoláti, flastenci a čůráci, kteří nepoznají rozdíl mezi švédskou a ukrajinskou vlajkou, to prostě nepochopí. blbý je akorát, že maj kokoti volební právo, někteří dokonce sedí jako poslanci ve sněmovně a chodí do bezpečnostních výborů.

Moroccan hash dealers boycott Israeli drug smugglers in support of Gaza - report. válka nepřináší nic dobrýho ani dýlerům hašiše. jakmile jednou do byznysu vstoupí náboženská válka a nenávist vůči všemu židovskýmu, i prachy jdou stranou.

======

update 10:39 jako je prdel vybírat vozeik s kolečkama, když se ve vozejkách vůbec nevyznám a z výsledků google hledání vychází jediná pravda. vozejky jsou velkej byznys

pondělní sračky

update 22:26 dneska ve vietnamský bistru makaj od rána. je skoro půl jedenáctý a uklízej po řemeslnících. jako všechna čest, sem zvědav kdy znovu otevřou.

k případnýmu zdražení parkování v praze jsem dneska četl pěknej komentář. Věděli jste, že existuje kouzelná formule, která rázem promění i nejzarytějšího pravičáka ve skalního komunistu? Je skoro neuvěřitelné, jak funguje. Schválně to zkuste, zní: "Tržní cena parkování".

já jinak nemám problém ani se zdražením jízdnýho v mhd. poslední korekce stejně proběhla před deseti lety, když krnáčová od bureše cenu roční legitky snížila ze 4750kč na 3650kč. ostatně bylo to chvíli před tím, než sem přestal jezdit zadarmo a koupil roční kupon. letí to a byla spousta legrace s revizory.

======

update 21:14 čubinka dostala pískací balonek a dělá nám psycho.

======

update 15:33 tyvle, právě se mi zvedl kufr a mám velkou chuť jít zabíjet lidskej odpad. Psa na Šumpersku někdo postřelil a pohřbil zaživa.

======

update 14:44 kolega řeší na jednom firemní notebooku nějaký zapeklitý problém s antivirem od esetu a jejich šifrováním disků. osobně myslím, že zádrhel bude nejspíš v tom, že do trezoru neuložil heslo nutné k dešifrování disků či k změně toho hesla. kdyby bylo rozhodování na mé maličkosti, tak se na eset šifrování vyseru a zůstanu u nativního microsoftího bitlockeru. ale kdo já jsem.

======

update 12:47 tyvle, objednával jsem nějakou kokotinu na chatu, objednal a zaplatil ji předem, přestože sem si nebyl jistej, jestli dojde. před chvílí mi volal týpek z eshopu a strašlivě se omlouvál, že mi objednávku pošle až zítra, protože dneska už mu přepravce odjel. já nechápal, protože se mi nic podobnýho snad ani nestalo a uklidnil jsem ho, že jestli to přijde ve středu nebo čtvrtek je úplně ukradený.

Hledá se ajťák, co umí s Windows 3.11. Inzerát německých drah sklidil posměch. mladí lidé s poslední generace se samozřejmě smějou, protože jejich svět je dynamický, telefony mění každý rok a jejich milovaný aplikace musí redesignem procházet jednou za 6 měsíců, aby byly trendy a nezestárly. je těžký mladým lidem vysvětlovat, že jsou projekty, který musí běžet deset-dvacet-třicet let a holt je pohání středověká technika, kterou musí někdo udržovat. až se ti blbečci jednou dozví o software a hardware třeba v elektrárnách nebo v sondách, který už skoro 50 let letí vesmírem, tak budou hodně čumět.

Chlapci a muži z generace Z častěji věří, že feminismus je škodlivý, uvedl list The Guardian. myslím, že chlapci z generace Z jsou buzeranti. sorry.

Závod nejde ani zkrátit, je to dopad globální změny klimatu, říká o zrušení Jizerské padesátky pořadatel. vyloženě čekám, kdy někdo přijde s tím, že je nutný živnostníkům a zemědělcům vyplácet dotace za podnikání posraný změnou klimatu.

======

update 10:19 okej, dneska proběhlo standardní pohotovostní ráno, který mě sralo akorát tím, že sem musel do práce. takže doufám, že máte stejně hnusný pondělně pracovní pocity jako já.

Další případy otrav HHC na Karlovarsku. reklama pro mladý k nezaplacení, hhc fakt nakládá. jediný co by měli prodavači hhc mladejm vysvětlit, že v podobě bonbonů a potravy hhc funguje dokud neprojde celým zažívacím traktem od držky až po prdel. to zná každej, kdo se dostal aspoň jednou v životě do komatu po konopnejch koláčcích či mlíku.

David Koller opouští kapelu Lucie. Odehrajeme spolu koncerty do konce letních prázdnin, ujistili hudebníci. tyvle, sem myslel, že tahle popíková kapela skončila spolu s devadesátkami, když její fanynky přestaly pařit a odešly prdět děti.

Země sedmiletých předškoláků. Spolu s odklady školy Česko odkládá i část své prosperity. je to častý, že rodiče chtějí udělat ze svých dětí opožděný debily. není nadto odejít z devítiletky skoro v osmnácti.

nevěřím, že může být někdo tak vysmátý z něčeho, v čem není ani špetka masa nebo aspoň kravskýho mlíka. nechutná reklama.

image