hop a je tu pohotovost

** update 22:22 Večer sem raději zabil psaním, který by mohlo prokletí shodit. Jen doufám, že nejsem trestanej za to svý psaní. Sere pes. Venku je zima, ale po sněhu ani památky. Zítra večer mě čeká práce, tradiční aktualizace serverů. dopoledne musím k zákazníkovi zkontrolovat dodávku nějakejch náhradních dílů a chlapovi, kterej je přiveze, podepsat papír. prostě práce, zaplaťsatan za ni a zaplaťsatan za pracovní návyky.

======

** update 17:22 Já snad začnu věřit na kundí prokletí. Jedu domů tramvají a naproti mě si sedne tlustá frnda a čumí na mě celou cestu, jakobych měl na čele napsáno "spasitel". Vypadne a přileze další, ta se ke mě postaví zády a začne se prdelí otírat o mé sedící rameno. Ty vole, co já sem kunda komu provedl, já snad začnu jezdit z práce a do práce dročkou, protože dročkářku šílených rozměrů sem ještě nikdy nepotkal. Proč po mě nečumí normální frnda s normální nástavbou a udělanou střední školou? Odpověď je jasná, je na mě podepsaný prostředí, kde se dobrovolně pohybuju.

======

** update 13:23 Dnešní dopoledne bylo vyplněno řešením podivné hlášenky, jaká ještě nikdy nepřišla. Samozřejmě sme se dozvěděli, že hlášenka je v pořádku, akorát nám nikdo neřekl, že ty nebohé páskové mechaniky patří taky pod podporu. K tomu sem se dozvěděl, že nám možná rozšíří podporu o další dva roky k nějakým šíleným šuntům, který už měly dávno umřít. Také proběhla sáhodlouhá debata o vánočních a silvestrovských pohotovostech, načež kolegy vyděsilo, že sem si vzal ke konci roku dva týdny dovolené, protože si vyberu jen šest pracovních dnů a současně budu čtrnáct dní odpočívat. už potřebuju odpočinek od všech kundích problémů. jo, to si ještě odložim, byla u nás nedávno v práci jedna manda od zákoše vyzvednout notebook a kolega si ze mě dělal prdel, že je nezadaná a pěkná. bloncka není, ale plnoštíhlá taky ne. moje štěstí je, že mám jedno zlatý pravidlo: vztahy přes práci nenavazovat.

Žena poslala podvodníkovi téměř tři čtvrtě milionu. Vydával se za amerického kardiochirurga. Blbý kundě to patří. Kdyby nechtěla americkýho lékaře a generála osn v jednom, nepřišla by o nic. Nelituju tu píču a za svoji blbost zaplatí. Kdyby měla srovnaný ambice a vystačila si s normálním vzdělanejším čechem nebo slovákem, všechno by bylo v pohodě. Jenže vona by si normálního a hodnýho chlapa nevážila, protože by neměl frčky, stejně jako si normálních, slušných a relativně poctivých chlapů neváží nejen tlustý bloncky z alternativního undergroundu. Debilní ženská, která hledá svýho prince nebo vyfetlá píča, která nezná od třinácti nic jinýho než trávu, chlast a fety, si nic jinýho nezaslouží. Fakt se mi navaluje, když si představim, že bych měl doma znovu řešit takovýhle píči. Raději být sám s věrným psem.