kunda pohotovost

** update 23:01 Dal sem do kupy motivační dopis pro návštěvu shromáždění, ve kterém jsem připomenul, že nic rozhodně plánovat nechci a zpráva o hospodaření se dá schválit per rolam. přečet sem další kapitolu, počkal až ustane chcaní a šel venčit. běžný pohotovostní maloměšťácký večer u televize a počítače.

======

** update 14:57 No, první den pohotovosti začal pohodově. Nikdo po mě nic nechtěl, tak sem začal připravovat pozvánku na shromáždění vlastníků. Když sem to všechno někdy kolem 13h dodělal, tak sem se dozvěděl, že zítra mi začíná dvoudenní školení a někdy 25 půjdu na poslední certifikaci. Ufff.

Venku s přestávkama chčije a já zůstal v kanclu sám. Hrajou mi Fugazi a nějaký šílenci si přijeli pro posledních 70 kusů tiskáren, který nám zůstaly od voleb k prodeji. Byl sem nakoupit nějaký žrádlo a šunku od kosti pro psa. Teda hlavně pro psa, ale i já si kousek vezmu. Ve zprávách sem zase cosi četl o týrání psa nějakým zmrdem a musím říct, že mě tihle zmrdi fakt serou a každý týrače zvířat bych fakt posílal do zkurvenýho kriminálu.