cetin

** update 22:20 to si takhle střílím Dooma a najednou za oknem rána jako prase. tak pauznu gamesu, jako správnej důchodce vystrčím hlavu a vidím, že na křižovatce sejmulo auto motorku s borcem. no nikomu se nic nestalo, akorát mě pobavilo, že z hospody vylezla hromada chlapů s pivama a sledovala divadlo. nikoho nenapadlo jít pomoct s odklízením motorky, tak se aspoň přidala nějaká žena z auta, který zrovna čekalo na červený ve vedlejším směru.

======

** update 09:47 no, schůzku ze subdodavetelem pro cetin mám za sebou, pozitivní je, že by ten kabel chtěli táhnout přes půdy a k partajím světlíkama, což mě docela potěšilo, protože nemám chuť znova sousedům vysvětlovat jakékoliv kopání a bourání v domě. včera sem v práci prokrastinoval a dneska mě čeká asi stejnej plán.
cestou do fachy jela v tramvaji nějaká vymletá smažka a musím říct, že pervitin je stejně nejlepší droga na světě. nejlepší účinek, dlouhá doba trvání a nejlepší stav, kdy je člověk šťastnej, i když nemá zuby, smrdí jako chcíplej klokan a nohy mu pokrejvá mocná vrstva plísně.