zjištění

** update 10:36 dnes jsem zjistil, že:

  • mladá generace je tak závislá na Internetu, že si bez něj nedokáže najít ani partnera. Solidní vývoj od roku 1992, kdy k nám byl Internet zaveden. Osobně myslím, že stačí zvednout prdel ze židle a podívat se, jak to funguje v offline realitě. Nechápu, že se dokázalo lidstvo rozmnožovat v době před příchodem Internetu, během ekonomických krizí, válek a morových epidemií.

  • mladý generace a vlastně i tý starší přijde normální chodit mezi lidi v teplákách, za který se nebojí vysolit i dva litry. Nechápu, proč si prostě nekoupí nějaký solidní kvalitní pracovní kalhoty, třeba levisky. Za mých mladých let nosili lidi a starý báby tepláky na zahradu, bobuláři v posilovnách, podnikatelé ze zemí bývalého Sovětskýho svazu a dýleři klubových drog, kteří to ještě zkombinovali s gigantickou ledvinkou.

  • mladá i stará generace neumí pracovat s informacemi, věří kdejaký píčovině a propadají dezinformačním demencím. Jako například úplně blbá kráva paní Ludmila. Na sítích se šíří lži o úmrtí dětí po očkování. ‚Myslela jsem, že je to fakt,‘ říká autorka jedné z nich.

  • starý letitý kolega O. má kovid. Přivezla ho jeho stará z porodnice. Tak snad s nima čínskej sráč nevyjebe, oba jsou antivax.