parta warezáků

** update 23:00 tak to mě dojalo. čmucháčci zachráněni a-teamem. Psi, kteří měli být zachráněni před lávou, zmizeli. Zbyl jenom záhadný vzkaz.

======

** update 10:46 v politické straně warezáků a mezi jejich příznivci stále vládne povolební zděšení z výsledků demokratických voleb. mám takový podezření, že se jejich osud naplňuje a zvláště někteří mladí lidé a prvovoliči z internetových diskusních fór poznávají hořkou chuť politiky. ne nevěřím, že se pirátstvo zmátoří a zasadí ještě někdy nějaký výrazný úder český scéně. svůj vrchol mají za sebou a pomalu mizí do minulosti. jo, jako pokus dobrý, Bartoš je schopnej člověk, že dokázal z porevolučního chaosu vydupat demokratickou politickou stranu, nicméně pracuje s materiálem, se kterým se prostě pracovat nedá. Je to dobře vidět v jejich auditkách a diskusích mezi pirátskými fanoušky. piráti, jste v píči a budete ještě víc, když se vykálíte na hlavu pana Rakušana, který se k vašim 4 zbývajícím poslancům zachoval jako skutečný gentleman.

Malešická spalovna nespaluje a odpad se prej bude vozit na skládky mimo Prahu. Miloš Zeman stále leží na smrtelným loži v nemocnici, jeho požehnaný retard Ovčáček má zákaz žalmovat po Internetech a guru Mára v kampani Andrej Babiš zoufale blábolí. Pravda a láska uštědřila ulhaným a nenávistným debilům solidní políček mezi oči. O tom jsem přesvědčen.