Václav Havel

** update 23:56 internetový fámy říkaj, že to má Mlha za sebou. Tak to sem zvědavej, co bude dál a jestli je to fakt pravda. Se mi nechce věřit, že by to stihnul na Havlovy narozky.

======

** update 22:37 tyvle, internetem lítaj divný neověřený drby ohledně zdraví a života draslíkovýho muže Zemana. Havel by se asi smál, vždyť je to za komoušů, kdy papaláše v komatu vydávali soudruzi za živýho a najednou tu byl státní pohřeb.

======

** update 13:41 ano mám odpověď od předsedy, ale přestože mě svrbí prsty, tak se ovládnu a nechám ho cukat bez odpovědi. pobavily mě výrazně dvě věci. za prvý sem se dozvěděl, že kdyby vytáhli vodoměry a uzávěry z bytů ven, že by se teplá voda příliš ochladila, než by dotekla do koupelen a kuchyní. druhá zábavná věc mi osvětlila, proč se toho baráku drží jako klíště koulí, přestože furt každýmu říká, že by se na to mohl vykašlat a jít konečně na důchod v sedmdesáti. Jedna věta totiž začala slovy "Moje firma..." V jeho firmě asi nic neslyšeli o tepelný izolaci trubek.

======

** update 11:30 takže u matky zatím závadu, kudy jim utíká voda, nenašli, ale rozhodli se, že vymění vodovodní trubky pro teplou a studenou vodu, že by to jako mohlo chcát někde z nich. No mě se to nezdá, ale dostal jsem takovou informaci. Já jsem jim na to odpověděl, že ať si dělaj co chtěj, ale když už budou u výměny vodovodních potrubí, tak by bylo dobrý, kdyby vyměnili i bytový uzávěry vody, že bych to stejně udělal, jelikož mi ten můj nepřijde příliš robustní. dnes jsem na to měl odpověď, ze který jsem cítil takovej ten jízlivej tón, že je to jako samozřejmý, že neví jak se to dělá v našem SVJ a že kdybych měl nějakou radu, ať klidně napíšu. No tak sem jim napsal, že v našem SVJ jsme vytáhli vodoměry a uzávěry do uzamykatelných boxů ve společný chodbě, aby nemuseli být obyvatelé kvůli odečtům doma a kdyby se něco v bytě podělalo, ať tu vodu může zavřít kdokoliv ze sousedů nebo z někdo výboru, protože my papaláši máme univerzální klíč. Kdyby ještě chtěli něco vědět, tak mám tajnou informaci, že lze odečty vody a tepla dělat dálkově.

======

** update 10:31 všichni o tom píšou, snad tedy kromě komunistů, ale dnes by oslavil narozeniny václav havel. jsem hrdej, že můžu havla považovat za svýho jedinýho a doživotního prezidenta. zůstane nepřekonán.