tgm

** update 21:05 Tálibové obsadili sklad české ambasády. Zmocnili se Becherovky i hořčice. tyvle, takovýho lihu... facepalm emotikon

======

** update 11:49 Kdybych byl věřící, tak bych si přál, aby Bůh vyslyšel moje modlitby a Miloše Zemana konečně vzal čert. Ale věřící nejsem, tak si jen přeju, aby už bylo po všem a ten zmrd už konečně chcípnul. Pomohl dojebat tuhle nebohou republiku fakt dost.

Prezidenta Zemana odvezli do vojenské nemocnice.

Nicméně bych řekl, že Boží mlýny fakt melou a rovnou dva zmrdy společně.

Václav Klaus je v nemocnici, trápí ho vysoký tlak.

======

** update 09:21 na dnešní výročí úmrtí tomáše masaryka se vše komplikuje. kolega s rozlámanejma kostma v ruce bude dlouho doba, další kolega vyprovází matku na amputaci nohy, já se snažím uhánět řemeslníky, aby se mi vrhli na matčinu koupelnu co nejdřív a k tomu mě přestala bolet hlava. to je snad jediný pozitivní. jo a taky mám pocit, že mě serou Internety a lidi na nich, protože každej vypadá, že sežral hromadu šalamounových hoven, ale výsledkem bude zasraná republika hovnama miloše zemana a andreje babiše.

Čeněk Stýblo z ViralBrothers se stal otcem: Za to jméno vás bude syn nenávidět, píší lidé. přiznám se, že jsem až dodneška netušil, že nějakej čůrák stýblo existuje, ale pojmenovat dítě 'bitcoin salvador stýblo' je solidní ukázka duševní demence. jakože tihle takzvaní jútubeři nejdřív prodávají svůj ksicht a potom ksicht manželky chápu, jde jen o šoubyznys, ale začít prodávat vlastní dítě a ještě ho pojmenovat po nejchudší zemi světa, kde domorodci proti bitcoinu protestujou, protože nemaj pomalu prachy na mobily a ani co do huby, je solidní dětská prostituce. nicméně čím větší čůrákovina, tím víc mu lidi platěj, to je digitální 21. století.