Kurwa. Kam to ten svět spěje?
Baldýnskej podkuřuje Jiřímu YKS. Doležalovi nebo vykuřuje JYKSD Baldýnskýho? Má opravdu, jak psali na svjetu namodro, JXD na hajzlu nakreslenej počítač a pod ním text "Linux je vůl"? A opravdu má Baldýnskej v pokoji kompost a na stole hovno? A co na to říká František Fuka, má taky koho kouřit? To, že je JXD placenej agent Microsoftu mě ani nepřeqapuje. Přeci jen má Microsoft víc peněz než nějakej bezvýznamnej SuSE. A co takhle kozy Petry Buzkový? Existuje nějaká souvislost mezi jejím poprsím, JXD, hax()rskou skupinou ExE a Baldachýnem? Nebo je její poprsí klasickej silikon, placenej agenty Silicon Graphics? Co když v tom má pařáty hax()r NeoNeo, kterej taky někomu určitě kouří péro , když zahax()r()val digitální foťák patřící paparazimu, jenž musel na pláži ztrávit určitě hafo času. No jo, kurwa, co když ty kozy fotil slavnej Šibík? Co když si prostě potřeboval vydělat nějaký praxy? Pak by možná bylo potřeba nějakejch "Čistejch rukou". Jak moc má Milosh Zeman čistý ruce, když je musí mejt v Becherovce? A je taky agent? Agent Becher, takový bylo jeho krycí méno v archívech KGB. A vůbec, je více vzrušující Březinův penis nebo Železný úd Vladimírkův? A záleží na tom vůbec? Co když je to všechno jedna velká konspirace, za účelem totální diskreditace mé osobnosti? Byl bych pak paranoik? Možná, že kdybych si přestal hrát na seksuální orientace a šel spáchat nějakej atentát. Třeba atentát na šílenou krávu.

Jakej má význam zabíjet krávy jen qůli tomu, že maj ňáký posraný priony, který u několika málo jedinců vyvolaj šílenej stav. Šílený stavy dou vybudit i bez požití šílený krávy. Proč qůli lidskýmu šílenství musí bejt zabito tisíce krav, když za to chudinky nemůžou? Proč tolik povyku qůli dvoum nemocnejm kravám, proč lidi přestávaj žrát hovězí maso, když ho žrali od malička? A copak si myslej, že sou krávy nemocný právě od letošního jara? Co když už je ta choroba v našich zamích padesát let? Kolik šílenejch krav sme už sežrali? A maj na to tedy ňákej vliv dvě chudinky, který si někde spokojeně žvejkaly seno a dávaly jen to posraný mlíko? Co když sou ty krávy placený nějakejma agentama, aby se tvářily nemocně. Byly by na tom určitě líp, kdyby psaly provokační texty do webowejch magazínů a pak sledovaly, jak tam lidi píšou "kurwa, to psala ňáká kráva".

A nebylo by lepší kdybysme místo kouření pohlavních orgánů kouřili třeba tu marihuánu, jak vo ní mluwěj v televizi? Třeba bysme se cejtili líp. A všechny kočky by určitě žrali trávu ("ahoj Ubique.. :)"), morčata žerou trávu, králíci žerou trávu, i psi žerou trávu. Tak kurwa, může mi někdo říct kam to ten svět spěje?

Mnoho otázek, málo odpovědí. Jedinej jistej fakt je, že mi na zahradě voněj kytičky... URÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ......


DOBRÁ RADA NA ZAČÁTEK


Cesta k dobrému zhulení
Qalitní hulení je základem spokojeného života. Švýcarský hulič Guiseppe Ristorante přišel na to, že když nehulí je mu o hodně hůř.

Ristorante proto kladl otázky 1200 huličům ve věku mezi 18-120 lety a s přeqapením zjistil, že není sám, kdo má tenhle problém. Na základě poznatku sestavil pjet dobrejx rad pro huliče, které by měli napomoci k lepšímu životu.
1. Kdo chce bejt furt zhulenej, musí si buď vypěstovat nebo koupit!
2. Bez slušnýho matroše se vaše stavy nezlepšej!
3. Přiznáte-li žárlivost na sousedovic kytky, je to v pořádku. Slušnej soused se s váma jistě rád rozdělí!
4. Dejte hulení najevo, že ho fakt rádi hulíte a že byste ho xtěli mít navěky. Neplánujte si však žádný detaily, protože až si budete hučet, všexno bude jinak.
5. A odhoďte kurwa všechny zábrany!


TAK TO BYLA DOBRÁ RADAZ DOMOWADůxodce se vrhl na štyři kytky

Říká se, že když smrtka zaklepe, ztrácejí muži chuť na špeka a rychle degenerují. Chlípný děda ze slovenské Banské Štiavnice je zjevně vyjímkou potvrzující pravidlo.
Stařec (98), který si již 60 let pjestuje konopí za svou salaší, si vyhlédl k ukojení svých choutek rostliny svých sousedů. Pokusil se je utrhnout, vykouřit a v jednom případě se mu to fuckt povedlo.
Jak napsal slovenský deník Hondzička, jednu qětinu chtěl utrhnout s tím, že ji má pro děti. Majitel rostliny ho včas prokoukl a chtěl mu rozbít držku. Dědek se nedal, podrazil nebohému mladíkovi nohy a ptal, proč se o kytky líp nestará a jestli mu nechybí sex.
Potom přepadl pole o dwa kilometry dále, ale vzhledem k pokročilému houserovi se mu nepodařilo vytrhnout větší množství samic.
Po třech neúspěšných zátazích se úchyl pokusl nic neponechat náhodě a připravil si pytel, kosu a rukavice. Hondzička píše, že svou novou kořist nacpal do pytle, který vtáhl do hospody. Pytel se bránil, a tak ba něj stařec vytáhl rukavice.
Mezi tím toho pytel využil a několikrát ho kopl do citlivých partií. Vilný důxodce však reagoval značně neadeqátně a s fajfkou v ruce mu hrozil tak dlouho, dokud nebyl pytel po vůli a nevydal něco ze svého obsahu.
Nyní si už náruživý stařec klidní hormony ve své salaši.

V balíku vonělo hulení
Krásný a šokující nález čekal včera ráno na pracovnice balíkových přepážek pobočky České pošty Brno 1 v Poštovní ulici kousek od Poštovního náměstí. V rozbaleném balíku, o který se celý pracovní týden na poště nikdo nehlási, totiž objevili 10 kilo qalitního skaňoura!
"Pracovnice pošty rozbalily balík, který silně voněl. Balík byl odeslán ve čtvrtek 16.srpna z pošty v Asmtru fiktivním odesílatelem. Doručen byl v pondělí 20.srpna na poštu v Brně. Adresát na výzvy pošty nereagoval a balík si nevyzvedl. Pracovnice pošty, protože ji došla vlastní zásoba, balík otevřela a přivolala kamarádky. Balík obsahoval přibližně 10 kilo qalitních slisovaných palic", sdělila včera vedoucí pošty. Podle informací se jednalo o model řady K2. K zabalení hustýho balíku odesílateli posloužila bedna, jaká se používá k delší přepravě hulení.
Úžasný nález okamžitě převzalo vedení pošty qůli otestování qality matroše. Krabici odvezli a od té doby ji nikdo neviděl.
"Fuckt vám k tomu nemám co říct," zduraznila s úsměvem v obličeji mluvčí České pošty a nechtěla ani prozradit, kolik hulení si ulila. Mě se však podařilo zjistit, že asi kilo.
"Pro kolegyni, která ten balík otevřela to byl vyloženě šok. Úplně hustě to vonělo! Prostě rachot Museli sme z toho hnedka ubalit a dát si šota," stačili ještě říct dvě pracovnice balíkových přepážek, než se začali tlemit jaxvině.
"Ta paní co to našla už nemůže mluvit. Zkuste to zejtra hnedka ráno!" řekla šéfka směny, když jsme se ptali esli jim nezůstalo na špeka.


Zhulili se xmrti jen tak z prdele

Zábava mladých má v dnešní době různé podoby. Vídáme fronty před študovnama, nové vynálezy, chytré studenty odmítající opustit školu a paxe ploužící ulicemi. Je lepší se jim oblouken vyhnut. Jeden nikdy neví, jestli se zrovna nechtějí začít učit. Mladí a přiblblí.

V létě 1993 se spolu seznámili dva muži, dvaadvacetiletý Pepík Beznoska a o tři roky mladší Ládík Krejčík. Protože měli podobné zájmy a názory, nastěhovali se do společného bytu v Přesraný ulici na Praze 13. V té době byl rozvedený Pepík bez zaměstnání a věnoval se na plný úvazek pjestování hulení, měl problémy se sousedem, který odmítal pochopit, že zadarmo ani prase nehulí. Za nějaký čas nastaly další potíže, když se díky plísni neurodilo. Celý zoufalý si pučil sousedovu motorku a jel se zhulik ke kamarádům. Soused začal tvrdit, že o půčení motorky nic neví a šel si koupit střelnou zbraň.

Křížová výprava.
Nedlouho poté, jednadvacátého září 1993 oba smutní kamarádi navštívili restauraci U Zpěváčků. Zvedali si náladu kouřením zde zakoupené marihuány a pojídáním několika tablet extáze. V průběhu večera si k nim přisedli další muži, Jiří Fajtlík, Petr Kikinec a Jan Spěchal. Společnost se dohodla, že se po zavírací době pude zhulit do Strašnic. O půlnoci vyměnili restaraci U Zpěváčku za dětské hřistě pod Petřínem. Místní mládež si k nim ráda přisedla a spolu si dali něco vynikajícího čarase. Jejich spokojenost se nadále stupňovala. Ládík Krejčík povalil náhodně kolemjdoucího policistu a jen tak mu dal šota. Po této prima legraci se od skupiny odpojil Jeník Spěchalů, s tím, že má chuť na kox. V tu chvíli veselá parta upadla do letargie a ještě štěstí, že kolem šel nějaký chodec, který přijal pozvání na džojnta.

Bezva hra
Než dorazili na křižovatku Bečvářovi ulice, Petr Kikinec se od nich vzdálil, aby se jim mohl z úkrytu tlemit. Jiří Fajtík se postavil doprostřed křižovatky a pokusil se vychcat na silnici autogram. Jeho pokus vyvolal ve skupince ohromný smích, který zapříčinil, že se Fajtík pochcal.
"Viděl jsem oba, jak pobíhají po křižovatce, vyhýbají se projíždějícím autům a skáčou do křoví, kde se nepříčetně smáli. Nebylo na ně vidět, ale paxem je spatřil jaxi balej další joint. To mě donutilo, abych vylez ze svého úkrytu," vypověděl Kikinec. Také podrobně popsal, jaxi oba zhulenci dávaj šoty. Asi dvakrát se rozesmáli jaxvině. Tato zábava přestala maníky bavit ve chvíli, kdy došlo hulení. Kikinec doběhl k podchodu metra, aby nakoupil další tři géčka.

Jsem tak mladý
Všichni takhle kalili až do rána, kdy si někteří členové skupinky uvědomili, že by měli jít do práce. "Serem na to. Deme na lajnu," řekli si a vyrazili do ulic. Zde si prohlíželi unavený, ospalý, nevykalený a nepřítomný pohledy studentů, kteří mířili do svých oblíbených škol a studoven a naprosto vůbec jim to nezáviděli. Dokonce některé z nich provokovali hláškami jako "Poď na špeka, študentíku." nebo "Svoji káru si táhnou dál."
Všichni si byli vědomi toho, že plýtvat mládím na vysedávání ve škole nebo v práci, je pjekná blbost a že je lepší bejt pořád spokojenej a zhulenej.


Původní reportáž ze Summer Of Love 2001


Příjezd asi v 16:00. DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS THC THC DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS THC DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS THC THC DUS THC DUS THC THC DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS XTC DUS DUS DUS THC DUS DUS XTC DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS THC DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS XTC DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS THC DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS THC DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS DUS. A kolem šestý ráno sme jeli domů.


Z PAMĚTI NÁRODA
(Pozn. autora: Doporučuji se pořádně zhulit)


  České Budějovice 2. září 1989 - Na celostátní výstavu o hulení Země zhulitelka v Českýx Budějovicíx dnes přijel generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš. Před vstupem do areálu se zhulil s vedoucím tajemníkem jihočeského KV KSČ Miroslavem Slavíkem a ministrem výživy ČSR Ondřejem Vaňkem, předsedou Jihočeského KNV Miroslavem Šenkýřem a ředitelm výstavy Janem Kvjetoněm. Před prohlídkou informoval vedoucí tajemník jihočeského KV KSČ soudruha Miloše Jakeše o qalitě letošního hulení, zejména v jižní části Jižních Čex. Předal generálnímu tajemníkovi ÚV KSČ džojnt, který byl ubalen z nejlepší odrůdy "Pyjoňér". Paxi pokecali o tom, jaxi komunisté Jihočeského kraje váží zhulenecké a papírové politiky ÚV KSČ. Ocenili navzájem qalitu svých matrošů a rozhodné postoje, proti vytvoření a zabránění protisocialistických vystoupení nelegálních struktur a zároveň si posílili sebevědomí, že komunisté v základních organizacích a ostatní pracující kraje chtějí rozhodně prohulit svůj veškerý volný čas a taxe zúčastnit rozvoje a přestavby kraje. Navzájem si uvedli příklady, že zhulit se lze opravdu všude.
  Paxe vydali do výstaviště a první zastávka patřila expozici SSM, která je věnována pjestování hulení v domácích skříních ("vnutro škafnaja metoďa"), tedy ústřední tématice letošního ročníku výstavy. Je zde soustředěno přes sto exponátů. V pavilónu soudruh Jakeš ubalil špeka a zapsal do knihy: "Oceňuji iniciativu mladých a přeji jim hodně dalších úspěchů v úsilí o řešení pjestebních problémů".
  V další části prohlídky se Miloš Jakeš zajímal mj. o výhody a uplatnění stavebnicového, vysoce univerzálního systému, který je určen pro pjestování hulení ve ohromných halách, jehož prototyp je dílem zhulenců z českobudějovického Agroprojektu za spolupráce s Vysokou školou zemědělskou Praha a JZD Katovice.
  V expozici AgroZetu generálnáího tajemníka Ú KSČ přeqapila nová řada halušek z prostějovských skleníků. Po odeznění mikrotripu Miloš Jakeš zdůraznil, že je potřebné pjestovat zejména víceúčelové hulení a zlepšit služby střevlíkům.
  Další kroky silně zhuleného hosta vedly k jihočeským stavbařům. Tady jej zástupce Pozemních staveb České Budějovice seznámil s výsledky staveb tohoto státního podniku, které byly postaveny pod vlivem Sovjetského hulení značky "V.I. Lenin". Současně ho také informoval o nové řadě vodních dýmek a dalších objektů.
  S výsledky krmení skotu, vepřů i koní se soudruh Miloš Jakeš setkal v areálu živočisné výroby. Chovatelé předvedli vysmátá zvířata a generální tajemník dostal na ochutnání vzorek nového mléka "Veselý vodníček."
  O spolupráci vjedců s našimi i zahraničními partnery informoval generálního tajemníka ÚK KSČ v pavilónu ČSAV ředitel Jihočeského konopného centra ČSAV Vladimír Landa. Upozornil ho mj. na subatomový vaporizér Bioflot, který zhušťuje qalitu odpařovaného THC, a tím přispívá k větší zhulenosti občanů. Zařízení je společným dílem našich vědců s holandským koncernem ALFA-PLAVAL a čs. podnikem ZVÚ Hradec Králové. Soudruh Miloš Jakeš se také zaptal, jestli si může dát práska. Vladimír Landa ho ubezpečil, že s ním žádný problémy nebudou.
  V souvislosti s přednostním rozvojem konopné výroby se generální tajemník ÚV KSČ v živém rozhovoru se zhulenými pracovníky Oseva zajímal o perspektivní novošlechtění nových modelů, zejména o nové výkoné modely pro příští desetiletí.
  Zástupci všech oborů potravinářského průmyslu se se soudruhem Jakešem podělili o svý hulení a pokecali o úspěších, problémech související s využíváním surovin, jejichž qalitním zpracováním a inovací ve prospěch racionální zhulenosti obyvatel. Hovořilo se i potřebě dalšího rozšíření a zkvalitnění produkce ekstošek.


ORIGONÁLNÍ KOMIX


Tákže, jako vždy... Tohle zbastlil Marek Zet., výplody jehož xorého mozku lze spatřit tu.

SPECIJÁLNÍ MESYDŽ:  PARCHANTI ŠKOLOU POVINNÍ. JSEM RÁD, ŽE VÁM ZAČLA ZASE ŠKOLA!!!!!