pátek

jo, kurva je pátek, mi došlo. ještě dva dny pohotovosti a pohoda. tak nějak sem strávil den ve společnosti pana nagiose, už mám hotovej monitoring firewallu, 2xcisco switchů, 2xlinuxy + 1xraspberrypi (zatim bez cgmineru, toho si chci zkusit nechat jako třešničku na závěr) a 4xtiskárny. sem se až divil co máme v práci tiskáren na to že je nás tam pět a půl. :) rekordmanka má pagecount 50925, nováček ve firmě 3942.
jo je to sranda se snmp, no a teďka se chystám na widle. jo windowsserver2012 to jsou omalovánky... :) a borci v práci ho chtěli v češtině, do píče blbě se cokoliv hledá v češtině dvojnásob.

Výhrůžky spojencům ohroženého divadla. Policie vyšetřuje. Ty vole herci, a ještě navíc je v tom spolek bijte na poplach. z toho nemůže bejt nic horšího než slavnosti sněženek.

pak sem chtěl ještě okomentovat miloše, jak prej řekl, že nezná žádnýho kmotra osobně, tak sem si vzpomněl na šloufa, jeho věrnou spojku, ale mrdám na to, protože mi přijde, že je na tom nějak špatně. nejenže nějací podivní rádobyodborníci z akademie kouzel rozcupovali ten jeho kanál, navíc zcela otevřeně přiznal, že rusnokova vláda byla jeho vláda a ne vláda z voleb, začal cvičit a během interview nekouřil reportérovi do ksichtu.

jo a jestli existoval ještě někdo, kdo o bitcoinu nevěděl, tak už teďka bezpečně vi, protože bitcoin prosáknul i na idnes (Devět miliard korun je pryč, řekl šéf zbankrotované burzy a uklonil se). ty částky ještě asi budou sporný, ale zmizelo fakt dost peněz... zde v původním znění bez titulků:28.02.2014 v 20:20:09

sluchátka

jo moderní doba přináší moderní debily. jedna z největších debilit trendy průmyslu jsou kokoti a kokotky s telefonem v ruce a dráty do uší.
stojím frontu na makovej koláč, předemnou nějakej slizkej trendy kokot s účesem "superman", sluchátka v uších, telefon v ruce, úplně jak v retro reklamě a paní za pultem "co si dáte? pane, si dáte?" Kokot nic, čumí do stropu a podivně kýve hlavou pravděpodobně na nějaký uberhipsterký megahit. Tak slušně říkám "debile, sundej si ty sluchátka!", "co, co cože?", "sluchátka, debilééé!. Klasika proste setkání s debilem, kterej nepoužívá uši k tomu k čemu je má, to jest k naslouchání nám chytřejším.

KLDR zveřejnila video misionáře obviněného ze špionáže. Předpokládám, že jako tradičně u komunistů, přiznání bylo zcela dobrovolné, protože v zemi existuje svoboda. Jak by řekla soudržka Semelová.

Vědci popsali úmrtí, ke kterým mohla přispět marihuana. Hm.... Hm.... Tak nevim co si mám myslet o novinařině, podivných vědcích a tendenčně psaných článků, skoro jakoby na objednávku, a žralokem sežraných učitelkách v chorvatsku. "Pitva ale prokázala, že mladší z mužů měl vážné a nezjištěné srdeční problémy, starší se pak potýkal s následky nadměrné konzumace alkoholu a užívání amfetaminu a kokainu."

něco ze života Milošova:
Hovořil dobrý Evropan i megaloman, hodnotí europoslanci Zemanův projev. Já sem to ani nečetl, ani sem ten projev neslyšel, ale předpokládám, že se pochválil za genialitu a vyjádřil přání, abychom se už vrhli na ten jeho kanál, protože tunel už máme. Jinak předpokládám, že Miloš bude rád, že bude u sudeťáků oblíbený, ani kníže by lépe nedokázal narovnat vztahy. "Byla to jedna z nejzajímavějších řečí, jaké jsem slyšel za dvacet let," řekl německý poslanec a letitý představitel vysídlených sudetských Němců Bernd Posselt.

Zeman dá v eurovolbách hlas ČSSD, alternativou by pro něho bylo ANO. Že by polibek smrti? On už se tady jednou Miloš nějak pokoušel ovlivnit názor lidu na volby, aby národ podpořil Milošovu partu přátel organizovaného zločinu. Bude Miloš opět na známce agitačního dopisu???

Tým Zemanových poradců posílí další ministři Rusnokovy vlády. Jo, to se mu zaměstnávají kámoši, když máte daňový poplatníky. Celkem by mě zajímalo, kde jsou křiklouni zvláště z řad socanů, komunistů, tomiova rudýho úsvitu, kterým vadily Nečasovy neprokázaný trafiky za odměnu. Myslím, že větší část naroda či lidstva obecně jsou jen normální trotlové, hlupáci a přizdisráči. Jo, vy zmrdi buďte v klidu, protože pokud mě znáte osobně či mě aspoň pravidelně sledujete na internetech, patříte mezi tu chytřejší menšinu lidstva, protože mě blbci nenásledují.

27.02.2014 v 10:39:45

středa

jo, dopoledne mi przní hnusné písničky pěné chraplavým hlasem lucky bílý, že ji láska bodá jako nůž, pak se zase točí nějaká debilní slovenská písnička o horehroní, což fakt nevim co je a kde, ale nejspíš to bude nějaká zapadlá dědina ztracená kdesi na východě, no a úplbě nějvíc mě dneska sral vietnamec z ostravy co si říká ruda. ty jeho debilní kecy co má v rádiu a jak říká posluchačům "děcka", to je slušná demence.
Poznámka pro blbý: Kdyby někdo chtěl namítat, že Ruda z Ostravy není vietnamec, ale nýbrž ostravak, tak vězte, že jak už jsem psal, nejnovější výzkumy říkají, že zásadní rozdíl mezi vietnamcem a ostravakem je ten, že vietnamec umí česky a má práci.

Marek Palatinus: Pád Mt. Gox je pro bitcoin dobrá zpráva. Jo, i já přišel na mtgox o zhruba 0.00235$.

Prezident Zeman vystoupí ve Štrasburku, zahájí výstavu vysněného kanálu. To že je Miloš pěknej kanálník už víme, ale že se furt jak klíště drží toho svýho kanálu indický oceán-středozemní moře-balaton-dunaj-odra-labe-balt, to mi hlava nebere. Tunely a virózy už máme, ale co bude s kanálama...

jo u oběda u vedlejšího stolu seděli nějaký buzny s lesbama. lesby měly podle nejnovější blogýskový módy na temenech hlavy řádné drdoly a velké hranaté brejle, muži měli řádný slizácký plnofous a také velké hranaté brejle, spojovalo je retro oblečení, které jakoby uteklo z časů minulých, ženy měly kožený kabelky jak fanynky iron maiden v 80's a muži měli nohavice svých kalhot zastrčený do bot, zvláště nohavice narvaný do tenisek jsou vtipný. Debilní móda pro debilní lidi.

26.02.2014 v 11:55:39

ale jo

dneska normální pracovní den strávený nad nagiosem. jo, baví mě sledovat kolegy. :)

26.02.2014 v 00:31:06

fujho

1) dopoledne mrcasení s dohledovačem, špatně posílal web diakritiku.
2) volala mi sousedka z posledního patra, že od koupelny její sousedky ji plesniví zeď. tak sem se na to šel odpoledne podívat, řek sem jí, že musí zavolat sousedce a říct jí ať si to opraví než byt zase pronajme, takže byla debatovačka chvíli, dozvěděl sem se, že pojištění bytu je drahý a tak ho nemá, nakonec sem udělal pár fotek a poslal je majitelce s poznámkou, ať si to nějak vyřeší, že nejsem opbh.
3) no a odpoledne sem se chtěl klidu věnovat psaní skriptů do nagiosu pro parsování snmp, protože ty co tam sou mi nevyhovují, jelikož nevrací performance data, který já potřebuju ke kreslení grafíků přes pnp4nagios. jenže bylo z toho hovno, protože sem si vzpomněl, že musím nasázet do rsaček nějaký nový uživatele a přidělit jim tokeny, tak sem se před tím podíval do managementu jak jdou replikace, dělám tak každý pondělí, no a tam se zjistil že...
4) v sobotu sfejlovalo replikování mezi jednotlivejma instancema a primár neposílá replikám data pro synchronizaci. takže sem ztrávil třičtvrtě hodiny restartováním replik a nakonec hodinu a půl dlouhým čekáním na stopnutí primáru, jenže zdechla javavm tak sem to pozabíjel ručně, otočil mašinu a modlil se ku bohům blesků a hniloby, aby to všechno naběhlo a sesynchronizovalo se. ano, před půl hodinou se mi služby zase poskládaly dohromady a replikace začly běhat. Krutý minuty, fakt jo a jen prachy vykompenzují tyto neplánovaný stresy a nervy. jediný co nechápu, proč mi nepřišlo varování.
5) no a teďka koukám na utrpení karla vaše to byla slušná kreatura, vopravdu jo. Sloužil by jakýkoliv moci, ale bolševici mu dopřáli tý moci. Za války velel četám, který stříleli vojáky, kteří nebojovali proti náckům dostatečně odhodlaně a chtěli se ulejvat z útoků. fakt hnus.

24.02.2014 v 20:32:23

vyšehrad

dneska první zahrádka letos a dvě piva na sluníčku na vyšáku. pak procházka s tarou zpět pěšky do strašnic. nevim kdo byl víc vyřízenej, jestli já nebo pes. vzadu vidíte jedličkárnu, to žlutý je landovo, z druhý strany na parkovišti vyhražený pro ředitelství vyšehradu parkuje ferrari a porsche s nápisem židotour2014. jo to je tak, když se někdo stane předsedou vyšehradu. ordo lumpen lempli.

jedličkárna

pouliční umění
streetart


23.02.2014 v 20:52:58

sobota

sem se dneska seknul nad nagiosem.

Čínská firma vyrobila nejtenčí kondom na světě. Hlavně aby byl za dobrou cenu, když už ušetřili na materiálu.

Klatovy asi zaplavila nová droga, narkomani jsou velmi agresivní. Se asi nepoved var někde nejspíš... anebo dárek z číny.

Šňupání z Bible je v pořádku, řekla k vystoupení Vanessy v ČT rada. To je dobře, že šňupání z bible je pořádku, nic jinýho sem ani nečekal. Asi dobrej matroš.

22.02.2014 v 19:15:16

vdovec

už to tady dlouho nebylo, sem zase slaměnej vdovec, ivka odjela za prací do německa. Co se dá dělat, makat.

jo a ještě sem si chtěl poznamenat, že sme byli v úterý na jídle u starýho pána na skalce. Jo, stejky fakt dobrý, pepřovka perfektní, a hlavně ten výběr rumíků... no dva litry sme tam nechali ve dvou, bolševik by závistí puknul nad tou rozmařilostí. Je to tak buržoazně krásnej pocit dávat si panáky za kilo nebo za kilo pade....

Den kopání do psů. Dají se lovit facebookoví provokatéři? Je fakt úsměvný jak internet zdegeneroval spolu se svými dementními uživateli. Kromě toho je vidět, jak se u nás mrzáci mají dobře, nemusej makat, můžou sedět celý dny na internetech a z nedostatku jiné užitečnější činnosti se prudit s jinejma se nudícíma existencema. Navíc je humornej fakt, a to ti dnešní mrzáci vědět nemůžou, že internetovej trolling je trollingem od tý doby co je internet internetem. Sem zvědavej co ten krypl bude dělat až zjistí, že někteří muži - a možná i invalidi - se na internetu vydávají za dívky a lákají nebohé zdravé jedince mužského pohlaví na rande. No dokážete si představit mrzákovu legraci, když na vozejku schovanej za stromem sleduje postávajícího nadrženýho nápadníka, kterak netrpělivě vyhlíží svoji novou modelku z internetu??

Komunistický aparátčík viní z násilí v Kyjevě USA a Unii. Nic překvapujícího, bolševická svině vždycky vinila z násilí imperialisty a vrahy z wolstrýtu. Kdybych byl diktátor, nechal bych každýho bolševika ochutnat jeho vlastní medicínu. Provaz, sekeru a elektrickej proud.

No a protože v současný době frčí retro, tak si dáme nějakou vzpomínkovou pro mladší ročníky, který si nepomatují dobu budování kapitalismu. Jsou tam všichni a bystrý čtenář si všimne, že Miloš už v devadesátejch letech věděl jak zapůsobit na svý voliče...

Retro
retro


21.02.2014 v 10:13:31

ukrajina

V Kyjevě se střílí ostrými, Evropa uvalí na viníky masakru sankce. Byl sem dneska na obědě v lidový jídelně a seděl sem u stolu u nějakym slovákem a ukrajincem, bavili se spolu takovou haťmatilkou slovensko-ukrajinskou, že v podstatě je na ukrajině občanská válka.

20.02.2014 v 19:19:31

přizdisráči

no, takže sem měl včera shromáždění. dal sem si panáka kořalky, udělal si čaj a pomodlil se ku všem bohům kruté a bolestivé smrti. deset minut před začátkem dojdu k zasedačce, tam už fronta našich důchodců, aby si zabrali ty nejpohodlnější místa. Mimochodem já tyhle zvyky důchodců sleduju i na zastávkách emhádé, protože pořád jsou důchodci naučený z dob minulých, že se nastupuje předem a socialisticky spořádaně se stavíme do fronty, takže kolikrát se nejde dostat k jízdním řádům, protože jsou na nich namačkaní důchodci.
Proběhl nějakej úvod, seznámení se s loňskými splněnými úkoly, s předběžným hospodařením a s představou letošního roku. Posléze presenčka, hlasování o zapisovateli, programu a o předběžným hospodaření. Čímž skončila ta jednoduší a lehčí část a nastoupilo klasické české přizdisráčství, které se stručně napsáno projevilo následovně:
1) Loňská odvedená práce na světlících nebyla pochválena, protože přizdisráči ze společenství řekli, že rekonstrukce trvala celý prázdniny a že oni by to dokázali líp. Což od důchodců a tlustýho týpka zní fakt dobře.
2) Opravit sklepy by se majitelům líbilo, ale je problém, že v nich mají věci a ty by se musely vyházet a nebo dočasně někam přemístit.
3) Lejdy píča eŠ je prej odbornice přes stromy. Chci objednat dendrologickou kontrolu na ty dva stromy co máme za barákem a ona mi začla tvrdit, že se na ty stromy podívá a že mi řekne, jestli je kontrola nutná a nebo ne. Já sem se ji zeptal, jestli je mi schopná dát papír a razítko, ona mi odpověděla, že se na ty stromy musí podívat, já se znova zeptal jestli mi dá i razítko a papír, ona mi znova řekla, že se na ty stromy musí podívat a když sem se teda zeptal potřetí jestli mi dá razítko a podpis, tak mi řekla že ne, že to nemá v popisu práce, ale na stromy se podívat může a podle toho mi prej řekne. Tak sem ji řek, že podívat se klidně může, že bych doporučil podívat se za světla, že beru její názor, ale sousedka profesionální zahradnice říká něco jinýho a tudíž se budu řídit jejím doporučením a doporučením dendrologa co má papíry a razítko.
4) No odpadní stupačky. Samozřejmě si můžete lehce domyslet jak to dopadlo a proč to tak dopadlo. I když sem předem avizoval, že nechci řešit technologii a vzájemný křičení názorů, tradičně se to zvrhlo a největší přizdisráči se museli ozvat.
- jedna obyvatelka z posledního patra má prý v koupelně investováno 800k. Na můj dotaz proč má koupelna poloviční hodnotu bytu a jestli tam má zlatý kliky mi nedokázala odpovědět. Prostě a jednoduše nechce bourat. Tak sem si rejpnul, že nemám rád lidi co přeháněj.
- ta samá osoba zkusila ještě cosi o tom, že jinde se stupačky řeší tak, že počkají až na havárii a pak se řeší problém jen u toho, kde nastala havárie a platí se z pojistky. Na což sem kontroval, že chápu, že i kalhoty se dají látat zaplátami, ale dřiv nebo později ty kalhoty musíte stejně vyhodit.
- tlustej soused s bílym psem se snažil vymyslet, že když když počkáme s výměnou stupaček deset let, tak ti co mají nyní nové koupelny už mít nové koupelny nebudou a nebude je tolik bolet bourání. Na otázku co budou dělat ti, kteří si opraví koupelny třeba za osum let mi nedokázal odpovědět.
- tentýž soused se mi snažil vysvětlit, že moje vize s vybouráním a výměnou odpadních stupaček je zbytečně předražená, že těch 750k je přliš (ano, máme na účtě FO něco kolem 1.3M), že když se udělá jenom vyfrézování, tak se problém odsune na dalších osum let a když se poté toto ještě dvakrát-třikrát zopakuje, máme odsunuto o třicet let a navíc ušetřeno, protože to celé bude stát během těch třiceti let pouze 300k. Takže jsem se pokusil zargumentovat tím, že je tu něco jako inflace, že není jistý, že ta samá metoda bude stejně drahá i za dalších osum let a navíc jestli si je vědom, že všechny oslovené firmy zdůraznili, že není jisté, že při mechanickém čištění a otloukání nenastane nějakej problém, prasklina a to by se stejně muselo sekat do zdi. Na to nic neřekl, přestože tyto informace držel vytištěný v ruce.
- no a závěrem opět tentýž přizdisráč se pokusil navrhnout, že vlastně nemusíme nic řešit, že je zbytečný, protože roury vydržely osumdesát let bez čištění, tak určitě vydržej i dál, protože je to prvorepubliková litina. což sem tak trošku vytekl, protože přizdisráči z baráku se toho chytli a cejtili možnost vybruslit z - pro některý - mentálně náročného rozhodnutí. Musel jsem zvýšit hlas, protože to se zmrdi posrali, když si nepomatujou rozhodnutí z minulýho roku, kdy si společenství odhlasovalo, že se něco se stupačkama dělat musí.
- jo a největší podporovatel řešení výměny pan K., poté co oslepl, změnil, s tím, že neví co bude a jak by přežil v bytě, kde se bourá, načež sem mlčel, i když sem měl sto chutí jeho dceři, která ho přivedla, říci, že snad by si ho vzali na čas rekonstrukce k sobě. No, ale tuto poznámku sem si nechal radši pro sebe. Protože by to bylo šťourání klackem v hovně.
- Jo a jelikož přizdisráči cejtili, že by se mi to mohlo vymknout z ruky, naposledy sem zvednul hlas a připomněl, že se bude hlasovat, protože výbor potřebuje mít schválenej plán. Řek bych, že chápou, že není vhodný přiliš si nasrat předsedu, tak už jen duchodkyně se pokusily odskočit k jiným tématům jako například, že se občas větrá na schodišti a v domě je zima a nebo, že některý kokoti v domě bouchaj bytovejma dveřma při zavírání a tudíž se nese domem hluk. Ano, ty hrozně důležitý věci, který malýmu českýmu mozku připadaj veledůležitý.
- Takže si zmrdi odhlasovali aspoň mechanický protažení rour a to ještě celkem těsně.

Jo, prostě sem viděl v úplně jasnejch barvách co to je to čecháčkovský přizdisráčství, neschopnost vidět do vzdálený budoucnosti a typicky český oblibený odsouvání problémů, látání děr a řešení píčovin. Není se co divit, že náš stát je na tom tak jak je, proč sou díry v silnicích a D1 není furt opravená. Není se divit, že existujou Janoušci, Hrdličkové či Rittigové, protože lidí, kteří jsou schopni vidět dále než ostatní je prostě míň a když ještě navíc má takovej člověk mírně pokřivenou morálku, je hnedka vymalováno a dobře nakradeno a ojebáno, protože českýmu přizdisráči dojde s několikaletým spožděním, že byl vlastně krutě ojebán. Navíc máme za presidenta Miloše, který ví co slíbit občanům, aby si občan myslel, že je to s ním míněno dobře a že se bude mít dobře bez práce a námahy jen vložením hlasu do schránky. Nemá smysl si dělat iluze o občanech Babovřesk.
Jo a to nebudu komentovat, že nějakým záhadným způsobem ti kokoti došli k názoru, že sem inženýr. a pane inženýre, pane vážený inženýre.... fakt se bavim nad tou blbostí a stále platící titulové magii...

Policie při razii u Nagyové našla šperky a kabelky za miliony. Píča v přechodu si udělala z premiérský kanceláře dojnou krávu. Kdyby měl Nečas trochu slušnosti a úcty, spáchá seppuku a myslim, že bejvalá paní nečasová udělala jen dobře, že se rozvedla.

Sprejeři a hiphopeři. Dětské déčko přitvrzuje. Tak a je to oficiální, českej hiphop a sprejeřina peneřina je zábava pro děti. No, mě přišel českej hiphop vždycky takovej legrační...

Střílení do lidí? Násilí se dá zabránit jen násilím, říká 'ochránce práv' Křeček. Tohle se stalo zástupcem ombudsmana. Tato bolševická kreatura s podivně získaným bytem a ochránce všech, kteří byli tak blbí, že si nezařídili i po dvaceti letech od převratu vlastní bydlení.

Tři zlaté brady děda Vševěda v ohrožení. No to je famílie, nahoře huj a dole fuj. Co na to řeknou voliči, že si takový president z lidu zajde na facelift. Já osobně si myslím, že mu nepomůže ani transplantace ksichtu, ale když to chce. Předpokládám, že mladá od děda Vševěda mu to zaplatí z honorářů, protože Miloš nepodpořil zařazení knižního repertoáru do nižší sazby DPH z následujícícho důvodu: "Knižní repertoár obsahuje i pornografii a já opravdu nevidím důvod, proč zvýhodnit pornografii, ta si na sebe vydělá sama"

Miloš hledí vpřed zářné budoucnosti
miloš hledí vpřed


20.02.2014 v 15:36:20

outerý

no, už se těšim až budu mít pohotovost, tyhle společenský povinnosti jsou táák vyčerpávající a náročný. bylo mi mírně šouflo v noci.
dneska ráno práce, papírování a tak. večer porada výboru, zítra mě čeká shromáždění, takže sem zase v píči, protože budu muset jednat s těma mamrdama od nás z domu.
Práce na dohledovači, paralelně s tím instalace windows 2012serveru pro některé vzdáleně přistupující jedince, jako třeba účetní.

Kde na to vezmete? ptal se Zeman vlády. Napadl zásah proti koruně. Důchodce z Vysočiny se opět snaží perlit. Co to je za kravinu ptát se socanů, kde na to vezmou? Vždyť Miloš se taky nikdy neptal, když byl u socanů. Ať se snaží jak se snaží, je to opilec, hulvát a jakákoliv snaha vypadat tatíčkovsky se vytrácí spolu s cigaretovým dýmem, ovarem a čecháčkovstvím.

Polský pedofilní vrah Trynkiewicz v Česku není, uvedla policie. To je jasný, že to nepřiznaj, vždyť by se matky posraly.

Hadí jed zabije jen bezvěrce, kázal pastor. Zemřel po uštknutí zmijí. Jo, amerika.... :)

Nový byznys na síti: osobní data za dvě stovky. Hm, vtipný, to je tak dobře blbej nápad, že by se mohl ujmout. Prodávat svý chování na internetu.

Milence v Pákistánu ukamenovali za nemanželský poměr. Báječná země, každopádně bych velmi ocenil, kdyby ovcomrdi zůstali tam kde sou a poslal bych k nim ještě genderový aktivistky, feministky a kocába.

Radili, jak pěstovat konopí. Teď jde po prodavačích hobby marketů policie. OLOL...

Zeman: Po privatizaci Budvaru by zde Američané mohli vařit pivo z rýže. Jo, tak Milošovi nevyšla jeho vlastní vláda přátel organizovanýho zločinu, asi mu nevyjde ten jeho kanál středozemní moře-dunaj-labe-baltský moře, nevyšel mu ani puč u socanů, vládu zdržovat fakt už nemohl, jeho srazy s podivnými ruskoasijskými diktátory národ nejspíš moc nenadchly a přitom by tak strašně rád, aby po něm zůstal nějaký pěkný pomníček. Jo, záchrana českého piva značky budvar by se mu určitě líbila. Ale obávám se, že po Milošovi zůstane jenom lihový opar.

Nemyslím si o tom vůbec nic, jsem demokrat, reaguje Filip na Semelovou. Kdyby komunisti za posledních pár desítek neukázali jaký sou demokrati, věru bych se zasmál spojení komunista a demokrat. Protože vím, že komunisti sou zmrdi a svině, že kdyby to šlo, tak by se za semelovou postavili všichni do jedný rudý řady, očekávám, že kdyby přišlo na lámání chleba, demokraticky by začli střílet všechny, kteří nejdou s nimi. Mrtej bolševik, dobrej bolševik.

18.02.2014 v 14:19:15

pondělí

jo fakt vtipný pondělí. místo obvyklého pracovního flákaní sem se vzepjal a nasadil pracovní tempo.
byl sem dneska po dvou letech aktualizovat certifikáty na zákaznickým citrixu. on ten citrix respektice xenapps maji takový wizardek, který e odkliká, samo to odešle certifikační autoritě požadavek, samo si ho vydá a rovnou i stáhne. Stejně jako před čtyřmi roky, stejně jako před dvěma roky, udělal sem naprosto to samý, abych zjistil, že vydaný certifikát má platnost jenom 14dní.
No čumim na to jako debil, nejdřív to shazuju na citrix, že možná asi už má dosloužíno, protože v dashboardu na mycitrix mi to již pár let hlásí, že všechno expirovaný, pak sem to začal svádět na starý debilní windows2003, a bych asi po hodině a půl přišel jako správnej amatér na to, že důvod, proč certifikační autorita všech šest vydaných certifikátů za poslední rok a půl vydala jen do 5.3.2014 byl ten, že tohoto dne totiž certifikační autoritě vyprší platnost kořenovýho certifikátu. No, zasmáli sme se pěkně, jaký sme kokoti, pak sme se poklepali po ramenou, že sice sme kokoti, ale že sme to dokázali vyřešit, a současně s tím sme museli zvedat telefony a vysvětlovat volajícím, že to že se najednou nemůžou přihlásit je jen důsledek změny kořenovýho certifikátu a že je nutný device otočit.

po příchodu do kanclu nějaká práce pro společenství, posílání výhrůžných emajlů a úkolování obchodního.


taky sem se probudil s tím, že mám tento týden pohotovost, ale až v práci sem zjistil, že to byla moje haluz a že až příští tejden.

Polský pedofil Trynkiewicz je prý v Česku. Aje, to bude dneska na mimibazaru mrzení matek a strachu. Předpokládám, že ho uklidili někam do kostela a udělali z něj faráře.

Alkoholová výzva na Facebooku zabíjí: Muž (†20) zemřel poté, co vypil dva půllitry ginu! Nemůžu si pomoci, ale facebook je plný debilů, retardů, nekačenků a nudících se závisláků. Ne, můj debilní mozek tohle nedokáže pochopit.

Dobrovolné přiznání Horákové? Nechci se vyjadřovat, uhýbá Semelová. Soudružka jedna svině bolševická.

17.02.2014 v 14:26:33

komunisti, nacisti a jiná svoloč

Trestní oznámení na komunistku Semelovou. V ČT zpochybnila vraždu Horákové. Kdybych tady začal tvrdit, že koncentráky neexistovali, nechají mě zavřít za hanobení. Ale tahle spíčená soudružka a ti její soudruzi tu můžou škodit a šířit svoje smrady nadále. Stále platí, že nejlepší bolševik je mrtvej bolševik a tahle soudružka by se měla houpat pořádně vysoko. Já osobně nemám problém s věšením komunistů a nacistů, protože oni by se mnou udělali to samý. Neměli bychom se rádi.

16.02.2014 v 13:19:36

sobota

normální sobota s podivným pocitem, že na mě něco leze. v poledne probuzení, pak vyvenčení, nákup, teďka sem připravil maso na čevabčiči, dal jej odležet do ledničky a puštěn bitcoin client, aby se po dlouhý době sesynchronizloval se sítí. respektive přišla mi po deseti dnech další vyplata 0.05btc. Nyní jsem držitel rovných 3.52119871 BTC. Kurz je roztřelen mezi 350-630$ dle burzy. Slušnej chaos na bitcoinovejch trzích.

z internetu: Tomáš Vorel plánuje po Gymplu a Vejšce natočit poslední díl trilogie: Pracák

15.02.2014 v 15:32:47

pátek

Sem nasranej, protože sem napsal pěknej zápisek, jenže sem nějak na něj zapomněl, neuložil sem ho a tudíž o vše přišel.
Jo, dohledovač chodí, sice wolfika a dooma sem na xineramě nepustil, ale zato 4k pornáč šlápnul dobře. No akorát to pecko mírně nestíhalo, jedná se přeci jen o větší množství dat, která je potřeba zobrazit.
Taky se mrdám s Windows2012. Slušná mrdka, unix to nejní, windows v klasickým slova smyslu to nejsou, ale za to omálovánky sou to pěkný a toho času, kterej ztrácím tím, že něco hledám. Toho času co tyhle nový windows požerou....

Čech provozoval z Karibiku falešné e-shopy, peníze mu posílali bílí koně. Řekl bych, že už ani ta dominikánská republika nejní co bejvala. Podle ročníku bych si tipnul, jestli to nebyl nějakej bráchův spolužák.

Zemanovo plebejství by měl vystřídat havlovský idealismus, míní Franz. Franz je modrej čůrák jehož debilita hvězd se dotýká. Ano, jasně, už v době, kdy Franz podpořil Miloše, byl Miloš ryzí ukázkou havlismu. A jestli vidí sám sebe v jistém slova smyslu jako pokračovatele Havla, tak v tom případě já jsem v jistém slova smyslu něco jako pokračovatel mimozemskýc osadníků starověkýho egypta. Nemůžu si pomoci, ale ten modrej idiot ze sebe dělá ještě většího blbce než se původně jevil být. Ať si užije trafiky, kterou dostal, a raději drží hubu a nevotírá si ji o Havla. Jo hulit čůráky a leštit skinheadům plešky mu s Jiřím Doležalem šlo.

starej dobrej 4k pornáč
porno pornáč


14.02.2014 v 14:55:34

ale to mě poser

to mě fakt voser vod hlavy až k patě... pro všechny fanoušky závratě...14.02.2014 v 00:50:04

dohledovač

no, dneska se mi konečně podařila uchodit xinerama, avšak dosbox si s ní moc neporadí, takže sem si ještě nedal wolfika a dooma na fakt velký obrazovce.
skoro ve fullscreenu mi jelo jedno fullhd video, moc pěkný, ale při tomhle brutálním rozlišení, který mi udělá 6 fullhd televizí, je vidět jak je to skurveně nízký rozlišení, jo film byl kostičkovanej jak za starejch časů, takže stahuju Tears of Steel ve formátu 4K 3840p a nějaký porno ze 4k satelitního kanálu v rozlišení 2160p. Yeah!

jo, a kdybyste někdo chtěl nakupovat za bitcoiny, tak pěkný aktualizovaný seznam s popiskama pro blbý: Updated: List of Hidden Marketplaces (Tor & I2P). Za pozornost stojí kategorie "vendors shops", která pěkně ukazuje, ža drogový gangy došly k názoru, že než důvěřovat nějakýmu anonymnímu internetovýmu blackmarketu, je lepší si ten eshop v tor síti zprovoznit vlastníma silama a mít wallet s bitcoinama klientů pod vlastní kontrolou. jo, pěkně se rozjela tahle internetová drogová scéna od pionýrských dob silkroad.

imho dneska mi někdo udělal medvědí službu a nalinkoval tento prasácký web z rút.cz Ale já to nebyl, víte že nemám rád reklamu, ale přitom bych mohl českej internet asi dobře vyspamovat, že by se z toho pár lidí nejspíš zesralo. a to nejen doslova, ale i z podoby.

a bitcoin stále klesá, 500$, lehce klesá i výkon sítě, aspoň u slushe, takže mi lehce směšně stouply odměny.

Košice likvidují ghetto Luník IX., Romové se stěhují do Belgie. Tak to si teda polepšej, akorát nevim jak v tý belgii, aby nereagovali nějak špatně, až začne přijíždět příbuzenstvo z čech.

Belgičtí poslanci podpořili zákon umožňující eutanazii u dětí. No, já když vidím některý ty ležáky, slintajicí ochrnutý hromádky napojený na ventilátory. Rozhodně bych to nedával do souvislosti s výše zmíněnou kauzou stěhování národů a s tím, že ve Švýcarsku si odhlasovali kvóty pro cizince.

13.02.2014 v 21:25:11

fucking day

včera sem se dozvěděl, že úterý byl nejvymrdanějším dnem tohoto týdne. mrdat úterý a mrdat kurvy.
dohledovač konečně začíná rozpoznávat všech šest monitorů. takže teďka se snažím ho poladit, xinerama chodí, takže zbejvá otestovat dooma a wolfika.
taky du na oběd a kurva ta posraná restaurace má narváno, tak se zeptám jestli si můžu sednout na rezervačku, kde občas žere majitel a jinak je to místo permanetně volný, prej ne, tak sem jim řek, že když nechtěj moje love, tak du do píči.

13.02.2014 v 13:14:26

středa

je středa, ráno sem trošku zaspal, takže sem musel vzít mladou vyvenčit do práce.
v práci nějaká mrdačka s píčovinama, práce na dohledovači a čtení různých obskurních webů.
odpoledne uvidime co bude dál, večer klasicky hospoda, protože my - stárnoucí ufoni - už chceme klid a ne žádnou divočinu.

Hejtmani-poslanci chtějí zákon o sezení na dvou židlích. Socanský zmrdi Hašek a spol se držej svejch židlí jak klíšťata. Tihle socani a jinej levičáckej hnus. Nahoře pro lidi huj a dole zatuchlý fuj.

Lustrační zákon přežil, Grebeníček mluvil o honu na čarodějnice. No a co takhle si promluvit o honu na bolševiky? Prohnat pár bolševiků po lese, pár jich pověsit na kandelábry a zbytku pouštět rozhovory s bratry Mašíny.
Ne, prosím, neříkejte mi, že ne všichni komunisti sou stejný kurvy a že některý něco dělaj i pro lidi. Já totiž tvrdím, že pro lidi můžete něco dělat aniž by bylo nutný lést komunistům do prdele.

12.02.2014 v 11:44:13

úterý večer

ivka teda odjela na patti smith do berlina, ja se tady mrdán s počítačem, musel sem kvůli acrobat readeru upgradovat glibc na 2.19, ne neptejte se proč, protože prostě ten zkurvenej acroread potřebuju kvůli nějakým debilním PDFkům z úřadů, pdftotext vytáhne dost, ale ne všechno, a poslední acroread padal na segmentation fault, protože prostě je debilně napsanej, adobe je pomalý.
dohledovač se mi dneska podařilo dostat do slušnýho stavu, ovladače k matroxu m9x se mi podařilo zkompilovat, no ale chvíli sem hledat to správný jádro, zakotvil sem nakonec u 3.4.79, ty karty sou dvě a každá má tři hdmi. 2xtriplehead. akorát musim najít nějakej windowmanager, kterej si dobře poradí se separátníma screenama a nebo i s xrandr, protože xfce mělo při tomhle počtu displejů takový nějaká menší problémy. přišlo mi mírně zmatený. protože týpci předemnou na tom měli gnome, ale to mě přijde jako kanón na vrabce, takže zkusím něco odhlečenějšího, lxde, openbox.
rád bych taky vyzkoušel xineramu, roztáhnout plochu přes všech šest monitorů, přeci jen zahrát si wolfensteina nebo dooma na 5760x3240 by mohlo bejt vtipný. Ale nevim jestli je to dá pamět, píšou v readme, že je to mírně paměťově náročnější.
jo a taky teďka říkaj na historyhd v nějakym dokumentu o historii marihuany, že v americe zná každej někoho, kdo si pohulí, včetně důchodců a že ročně vydaj 13mld dolarů na zatčený uživatele. převážně hispánský, protože běloši jsou už minorita. a sere to hispánce, že bělochů je v kriminále míň než hispánců.
vůbec si tak trošku sereme vzájemně na hlavy. jinak by to tady asi ani nefungovalo.

První žena, co umřela po marihuaně! Matku tří dětí zabil jediný joint před spaním!

11.02.2014 v 23:46:08

úterý

no, takže zase ztrácím hodiny života s dohledovačem. akorát ho musim uchodit, protože kolem něj chodí vedení a chtějí vidět, že na těch monitorech něco běží.
kolega se hrabe v serverovně, tak sem zvědavej co vypadne.

Netolismus a další stinné stránky internetu. Společenost, která vymýšlí zaměstnání jako "specialista na prevenci rizikového chování v prostředí internetu", si nezaslouží nic jinýho než zánik v plamenech apokalypsy, protože k psycholožkám a genderovým pracovnicím přibylo další zbytečné zaměstnání. Celkem by mě zajimalo, kolik se dneska promrdá státních a evropských peněz jen na to, že technologickým negramotům vysvětlujeme, že svět internetu je stejně nebezpečnej jako svět v offline módu. Tisíckrát se omílá "nešahej na ty kamna, nezvi si cizí lidi domů, nekupuj ty předražený hrnce, nevysírej" a stejně se najde debilní dítě, který vleze k cizímu člověku do auta. Já myslim, že vynechat tyto starostlivce, tak je populace svěží a zábavnější, protože by nebylo debilů.

A vůbec, mezi námi, není nad starou dobrou internetovou šikanu. Zvláště krásné je prdel dělat si z duševně nemocných, socanů, bolševiků či jiné obecně levicové lůzy, důchodců a třeba i houmlesáků. Legrace na cizí účet totiž není nikdy dost.

11.02.2014 v 12:21:04

nějaký peklo pracovní

jebe mě ten náš dohledovač, ztracených pět hodin života.
bitcoin si dává pěkný pád ku 600$.

10.02.2014 v 14:52:48

neděle

čekáme návštěvu, takže blázinec doma, nějakej úklid po roce, luxovaní, vydrhnout sporák, pavučiny vyfoukat z rohů, najít v koupelně vanu a hajzl, zjistit jestli teče voda a napojit se k sousedům na elekriku, nakoupit pivo a hérák a objednat si přes eskort Káču Zemanovic, protože má o vejkendech 60% slevu pro klienty.
no, kdyby to náhodou někdo nepochopil, byla to jen ironie, samozřejmě z nás nikdo neuklízí, na úklid máme černochy z Gabonu. Pravda, je potřeba je hlídat, sice nekradou, ale spíš nemakaj, což ale elektrickej obušek vyřeší.


Roky podváděl, když se vydával za inženýra. Teď se stal asistentem poslance Čiháka. V pátek byla u Krause na pohovoru v tývce nějaká hérečka a ta říkala, že má dodělanou jen základní školu, že střední nějak nestíhala. Takže, když se muže stát mařka s absolvovanou základní školou hérečkou, proč by se nemohl stát podvodný inženýr asistentem poslance. Žejo.

Pražské části bojují s exkrementy. Pokut od pejskařů se ale vybere málo. Jojo, kde se kurva ty hovna berou, když jsme takovej slušnej národ. Samej poctivej normální člověk, co nikdy nikomu nic neudělal, samej poslanec co krade. Jsme národ, jehož občané ročně nakradou v obchodech zboží za deset miliard. Jsme národ, jehož dvaapůlmilińů zástupců si zvolilo za presidenta Miloše a jsme národ, který čeká, že nějaký Miloš vše vyřeší jako když sestoupí na zem nový Bůh. Jsem součástí národa idiotů, který se nemůže rozhodnout, jestli bude patřit na východ nebo na západ. Ale pičo, s Milošem z východu přichází smrad.

Gaboňané žijí v bídě, prezident v luxusu. Zeman mu popřál vše nejlepší. S vyspělými zeměni udržuje kontakt kdekdo, avšak Miloš, který se rozhodl bořit dosavadní zvyklosti, nás táhne do náručí podivných zemí, kde vládnou bývalí komunisté, dnes vyznavači islámu, kteří mají pod nohama miliony barelů ropy a plynu, nebo podivní černošští mocipáni, kteří mají taky pod nohama barely ropy.

09.02.2014 v 13:18:05

bohdalka

nesmrtelná

bohdalka


08.02.2014 v 21:12:30

bfl asic

jalepaňa stále těží. 72dní bez restartu rasppi, respektive tak dlouho nevypadla v serverovně elektrika, jednou za 2 tejdny otočí cron cgminer. možná bych měl upgrejdnout verzi mineru, pokaždým restartu si chytí jiný id sběrnice. ale prdel jo

minepeon

btc mining


08.02.2014 v 14:37:51

den

dnes by měla být sobota. kupodivu je jarní počasí, však sem taky při ranním venčení viděl kolik lidí s mikročoklama počásko vytáhlo ven. Ivka nákup kvůli zejtřejší návštěvě, já vařím segedin. klasika vepřovej guláš, se zelim, paprikou, pepřem, solí, smetanou a chilli. Akorát si nejsem jistej tím, jestli sem nenaloupal větší množství chilli než menší. ale trocha kapsaicinu ještě nikoho nezabila. Jo, tyhle užitečný alkaloidy... :)

Inernet dneska opět sviští jako blázen. Je dobrý si užívat těhlech darů kapitalistickýho světa, protože nemusí jich býti navždy.

jo a bitcoin padnul ku 700$

Chávezovy dcery si dál lebedí v rezidenci, prezident musí bydlet jinde. To je prdel co, jak si žije mládež v socialistickým ráji, kde jsou si všichni rovni a všechno patří všem.

Na Hrad míří další Zemanovec, Augustin z Úřadu vlády povede analytiky. No, natože Miloš vyhrožoval, že si na hrad vezme jen tajemníka a řidiče, stará se dobře o své věrné. Akorát tedy otázkou je, zdali to tak trošku není politická korupce a jestli dostane svý místo hradního pěvce i dan hůlka.

Čeští učitelé nadržují dívkám. Nová studie oponuje feministkám. Jo, taky si myslim, že by měly být feministky vděčný českýmu školství, protože mnoho z nich by se nikdy nemohlo stát feministkami či socioložkami. Nemůžu se nějak zbavit dojmu, že socioložek, psycholožek a feministek je mírně zbytečně moc a že by fakt nebylo marný, aby školy začly bejt spravedlivější, protože by se pak holky mohly živit opravdu tím co umí. Rukama a píčou.

Máte tu ten matroš... Funebrák rozvážel drogy v rakvích. OLOL

08.02.2014 v 14:03:25

hlava XXII.

no jo, opět poděkuju Milošovejm odborníkům ve vládě za krásnou ukázku hlavy 22. Nejenže ti dva vedoucí co sedí na jedný židli nechtěj podepisovat protokoly, ale dokonce i ten, na kterýho to bylo přehozený má očividně všeho plný zuby, protože mi řekl, že nic nepodepíše, protože to není v jeho kompetenci a že to tam mám nechat u sekretářky, že stejně nemaj podle čeho fakturovat, když nejní smlouva. Jenže smlouva není proto, že Milošovi odborníci všechno zastavili, protože všechno je špatně a jenom ministr Žák bylo JoJo. A smlouva taky dlouho nebude, protože nejen Milošovi odborníci, ale i ti noví odborníci vědí, že je všechno špatně, takže dřív než ve třetím kvartále nový smlouvy nebudou. Ale prej jim máme poslat něco, podle čeho vyfakturujou a podle čeho sme fakturovali my. Krávo píčo kundo ....

Poslanec-esenbák studuje tajné zprávy dál. Navzdory vlně odporu. Mrtvej bolševik, dobrej bolševik. Mrtvej bolševik totiž neškodí. Ještě něco?

Vážím si každého, kdo je na olympiádě, řekl Zeman. No jo, zase nezapomněl pochválit sám sebe, jakej je šikovnej. Jen aby nezačal smrdět.
Zeman se sešel s prezidenty Číny, Ázerbájdžánu a Tádžikistánu. Azerbajdžán, Tádžikistán, tyhle země se svejma lokálníma diktátorama, to je výhra pro česko. Ale bystrej čtenář si všimne, že Miloš celkem mezi ty ropný bafuňáře celkem zapadl. Vyžraný, kníratí, šikmovocí týpci v místnosti jak z oka vypadnuvši od českýho sociálnědemokratickýho zbohatlíka. No, je vidět kam Miloš patří a kam se snaží po 25ti letech od převratu zase zemi dostat. Hluboko na východ.

07.02.2014 v 12:51:09

už je dojebáno

a je hotovo. záda zase povolujou, pivo a emhádé toť nejlepší uvolňovač svalů a svěračů.
sem zvědavej jestli ty sluchátka přivezou do práce zejtra, nechal sem recepční prachy a sama mi řekla, že si všechno z tohodle důvodu nechává posílat do práce. poučení pro příště.
jinak v práci přeinstalovávám dohledovej komp, kterej nám zůstal. prostě šest fullhd sony bravia na stěně a k tomu kompl se dvěma kartama, každá se třemi hdmi. nějaký zkurvený matroxy. borci na tom měli nějaký ubuntu s svý dohledovače, tak sem tam lupnul gentoočko a sem zvědavej jestli to uchodim. pak ještě musim vymyslet nějaký grafíky co na tom poběžej.

06.02.2014 v 18:57:35

jebačka

no čtvrteční jebačka pokračuje. nejdřív mi před jedenáctou přijde smska z intime.cz, že mi dovezou moji objednávku. No tak teda volám zpátky na to číslo, protože jako fakt dovoz objednanýho zboží mezi 11-15h, když sem v práci, je fakt demence. No von i ten řidič byl nějakej extrémně retardovanej kroutič volantu, protože mu říkám, že ok, když zavolá nějak rozumně předem, jsem schopen se domů dostat. No a co myslíte, že ten retard udělal? Za pět minut jedna hovor, tak ho zvednu a dozvim se, že kroutič volantem bude u mě za pět minut. Takže dostal přednášku, že se snad posral, jak mám bejt podle něj za pět minut doma, když fakt jako lítat neumim. To celkem i uznal, ale když sem ho požádal (a že to u PPLka nebo DHLka to tak funguje), jestli by nemohl přijet po 16h. Ne, ten kokot by nemohl přijet, protože jede podle GPS a nevrací se. To je fakt vymrdaná služba tenhle intime.cz.
Takže sem ho poslal doprdele a řek mu, že se asi navíc i posral, volám na dispečink a tam mi znova vysvětlují, že jezdí podle GPS a nemůžou ovlivnit časový okno, ve kterym by přijeli. No tak tý kundě říkám, jestli by byl nějakej problém s časovým oknem mezi 16h-20h a von by byl, protože tou dobou kroutičovi volantem končí šichta. Nakonec mi nezbylo nic jinýho, než se pokusit domluvit dovoz sluchátek ke mě do práce v časovém okně mezi 9:00-16:00. Tak sem zvědavej.
Pak du na oběd a zjistim, že všechno co jsem si chtěl dát už nemaj, včetně debilní rajčatový polívky. Mrdat, jebat a nasrat.

06.02.2014 v 14:29:03

jebat čtvrtek

no, takže je zase čtvrtek, zkurvenej trapnej stereotypní čtvrtek opakující se se smrtící pravidelností každej tejden.
Dneska ráno sem vyjimečně nebyl venčit, protože ivka to prej zvládne. no já pudu asi odpoledne a večer.
v emhádéčku nic zajmavýho, akorát sem nepustil sednout nějakou matku s dítětem a dobře sem udělal, protože ji nakonec pustila nějaká důchodkyně, ale protože měla matka toho mikrozmrda v klokance pod bundou, blbě se jí sedělo a tak se zvedla a celou cestu si odstála. Takže stála matka, stála důchodkyně, obě nad volným místem k sezení, vyhulený ufo si sedělo v klidu na sedačce a užívalo si cestu do práce.

Zejtra jedu nechat podepsat protokoly. jen pro zajimavost, kdyby to náhodou někoho pobavilo, tak v příspěvkové organizaci spadající pod ministerstvo dopravy, kde v tuto chvíli sedí na jedné židli dva vedoucí odboru, to došlo tak daleko, že ani jeden z těchto pánů nechce podepisovat protokoly, práce pokračují bezesmlouvy a zcela fikaně přehodili razítkování protokolů na jednoho ze dvou zaměstnanců, kteří pod daný obor spadají, chudák ten služebně nejstarší. Krásná ukázka v jakym chaosu je česká státní správa a jedno je jistý. Milošovi odborníci pořádek neudělali, ba spíš silně naopak. Co nedomrdali vlády přednima, to úspěšně dorazili teďka. K čemá nám ten Miloš na hradě je, zvyklosti mu vadí, jmenovat profesory nechce, necestuje, chlastá, prudí a akorát kecá do všeho jako pan Všeználek.

pár smutných perel:

Muže na Žižkově navštívili mimozemšťané: Zavolal na ně policisty! K čemu ti měšťáci sou?? volá jim člověk v nouzi, voni se mu vysmějou a navíc vůbec na hlášení nereagují a nepodniknou výjezd.

Zemřel Vasil Biľak. Že to tý kurvě trvalo než natáhla ráfky. Zkurvenej bolševik s tuhým kořímkem, že i ďábel měl co dělat, aby ho konečně dostal. Doufám, že se smaží.

Frydrych: „V Budějcích je konstantní drogový trh“. Před čtením protřepat, zamíchat, a ubalit si brko a nebo zakouřit hérák, protože soudruh Frydrych opravdu perlí. Ten člověk to nemá v hlavě úplně v pořádku:
V Uruguay nedávno zlegalizovali marihuanu, aby zamezili vlivům drogové mafie a omezili černý trh. Myslíte si, že je to řešení?
„Myslím si, že určitě ne.“


Poznámka ufa: to je jasný že ne, protože by přišel o práci a navíc by si musel přiznat, že za co celý život bojoval byla špatná cesta a ztráta času. to si málokdo umí přiznat, že kopal studnu v místech, kde není voda.

Vnitro už ví, jak poznat člověka, který si žije nad poměry. Podívejte se. Zrádce, Milošovo anální dildo, socan, turbostudent z plzně a ministr vnitra má recept jak poznat zbohatlíky a ty kteří se mají lépe než ostatní. To se musí socani, bolševici, piráti a jiná levicová lůza tetelit blahem, protože to de bolševikům a zmrdům nejlíp, honit ty, kteří se mají trošku líp.

Na závěr pěkná ukázka českého ptydepe. Jedna Biostížnost :))
ptydepe


06.02.2014 v 11:09:11

mrdka den

mrdka den. nejdřív mi prdla gumička do vlasů a už mě ty zkurvený vlasy začínaj srát, protože když není čím je svázat serou se všude.
další mrdkou se mi zaseknul zdroj do spíčenýho provazu, kterým se stahuje roleta. jebat prostě.
a vůbec mám dneska hnusnou náladu, sere mě všechno, lidi a vy.
jo, mrdaj mě lidi venku, starý, mladý, blbý kundy, kundy a čůráci, mrdá mě slunce, mrdá mě vzduch, mrdá mě světlo a mrdá mě puch. mrdaj mě drobnosti, mrdaj mě detaily, mrdaj mě čůráci co neumějí pít kafe, srkaj a při žrádle mlaskaj. Mrdáte mě vy všichni zmrdi zasraný.

Suchej únor. No to je mrdkárna na entou, zrovna jede v rádiu nějaká reklama na tuhle mrdkárnu a upřímně, docela se divim na co všechno dává evropská unie peníze a vlastně i ten českej stát. Ten zmrd v tom rozhlase řek, že vlastně nejde o nějaký léčení, ale jen upozornění, že některý zmrdi pijou. A vůbec.. to je mrdkárna.. Liga otevřených mužů, se asi kokoti posrali, celej únor bez chlastu. Stačí , že mám jednou měsíčně tejden pohotovost a tyhle mrdky mužský, co nemaj koule se vylejt a vyfetovat, budou cucat love ze státu na debilní kampaně. Chlap co nepije a co se neupije (nebo aspoň neufetuje) je mrdka, která si nezaslouží žít, protože má ze života hovno.


Věci na pěstování "trávy" koupíte v supermarketu, ukázal netradiční test.
Jak kurva překvapivý. Celkem bych se vsadil, že ve výše zmíněných obchodech nakoupíte i potřeby pro vaření perníku nebo ketaminu. Akorát ten Frydrych z NPC, ten je při vyslovení slova "hulení" vlhkej vzteky zdá se a sem zvědavej jestli uděrá šťáru i po supermarketech. Nemůžu si pomoci, ale Frydrych by se měl jít úplně normálně léčit, je to zmrd.

Za snahu dostat se k dětské pornografii má nově hrozit rok vězení. No, ale to je debilita hodná debility americkýho soudnictví. Jak dopíče budou prokazovat, že navázaný kontakt s dítětem je se záměrem býti nedovoleným kontaktem. Cejtim tady širokej prostor k tomu, aby novodobými rodiči nevychovaní zmrdi mohli šikanovat například učitele nebo svý sousedy. V čem to musím kurva žít....

vykradeno z internetu:
Německý turista vstoupí do řeckého hotelu, dá 100 euro na rezervaci pro případ, že by nenašel nic jiného. Majitel hotelu 100 euro vezme a odnese do místního řeznictví a zaplatí svůj dluh. Řezník 100 euro odnese do vepřína a také zaplatí svůj dluh. Majitel vepřína 100 euro odnes k výrobci krmiva a také zaplatí svůj dluh. Výrobce krmiva odnese 100 euro k prostitutce a také zaplatí svůj dluh. Prostituka 100 euro odnes do hotelu a zaplatí dluh za nájem. Německý turista se vrátí, protože našel něco jiného, obdrží zpět svých 100 euro a celá vesnice je bez dluhů...

05.02.2014 v 12:28:42

čekám na píču

protože je úterý a zejtra je středa, musim se dát trošku do kupy, protože včera to bylo velmi, ale velmi veselé. slušná pánská společnost, debata nad budoucností světa a nad možnostmi jak zlepšit život kolem nás, abysme se aspoň my měli trošku lépe než vy ostatní. probralo se ledasco, já si pak doma pěkně poklábil s mísou toaletní, protože pít na lačno mi nějak nejde. stárnu prostě a měl bych se občas najíst.

Poslanec Jandák dál platí Rathovu bývalou mluvčí. Obvinění neřeším, říká o své asistentce. No, ještě aby socan řešil něco tak přízemního jako je obvinění. Jinak Jandák musí bejt asi úchyl a zvrhlík par excellence, protože si nedokážu představit mysl, která je schopná větrat díry po Rathovi.

Zmatky kolem únosu Hanky a Tonči: Velvyslanec se setkal s rodiči, premiér o nich ale nic neví.Co nějaký velvyslanci nebo premiéři, na ty mrdat. Důležitý je, co řekne Miloš, náš hrdinný důchodce z Vysočiny. Jo, obyvatelé Vysočiny mají dobrý důvod být na svého českého Highlandera hrdí.

Na ministerstvu práce se oběsil zaměstnanec. Tak to sem zvědavej na koho toho hoděj... Já bych to hodil na socany.

04.02.2014 v 13:02:16

pondělí

je zkurvený pondělí, mám na tři tejdny klid od pohotovosti a dneska du na pivo, až přežiju nějaký školeníčko vmwaru či nějaký podobný kokotiny, který mám od čtyř hodin, jen kvůli tomu, že nějakej týpek jede kvůli nám až z ostravy. doufám, že se nebude tvářit příliš kysele až mu povim to s tou pohotovostí a chutí na pivo.
kolegové z druhý firmy jsou již odstěhovaní do svých nových prostor, uklidili po sobě úplně dokonale, jakoby tu nikdy nikdo nebyl.

dneska ráno si sednu do druhýho vagónu tramvaje, popojedu jednu zastávku, což byla konečná, protože se do tramvaje nahrnulo asi šedesát dětí s učitelkama a komplet ji vyplnily. Já proti dětem nic nemám, já mám děti rád a nemusí být jen dušené ve vlastní šťávě s karotkou a jablíčkem, ale dají se i pečené na másle, děti na divoko s jalovcem, děti na černo s perníkem a povidly, dětská jatýrka na cibulce nebo mozečková polívčička ještě nikdá nikoho neurazily. Ale co si budeme říkat, všeho příliš škodí, takže dvě-tři děti přežiju, ale plnej vagón... to fakt ne.

Jinak nic. Tedy jo, zabavil jsem po týpkách fullhd monitor.

Máte milenku? Podle nového občanského zákoníku o tom musíte říct manželce! OLOL

Na sociálních sítích jsou prý v ČR závislé tisíce lidí. Není nad to bejt závislej na starejch dobrejch drogách...

03.02.2014 v 14:32:22

sobota

předposlední den pohotovosti, stavil sem se na otočku s tarou v práci zkontrolovat dílo a pak sem ji vyvětral hodinovou procházkou z práce cestou dom.

01.02.2014 v 18:20:11