povýšenecká nálada

no, protože sem už pár dní střízlivej a pivo si dávám jenom k obědu, imho přeci nebudu pít k obědu vodu, když tu piju celej den, začínám mít pěkně čistou hlavu a tudíž i povýšeneckou a nadutou náladu. Ano, opět si klasicky myslim, že všichni sou debilové a já jsem ten nejchytřejší. Jo, kdybych dostal příležitost a udělali ste ze mě presidenta, to byste čuměli jaký odborníky bych přitáhl na hrad. Zahradníky, vařiče a paliče.
Jako nechci aby to vypadalo, že sem nějakej alkáč, ale povýšenej pocit mám jen z toho důvodu, že sem dokázal zlomit tu posranou R500 od Lenova, kterou si i přes náš zákaz kolega s obchodního nainstaloval sám, protože si jako správnej obchoďák myslel, že všemu rozumí a všechno zná. Jo, zkurvený lenovo, zkurvenej lenovo update a zkurvený ovladače od intelu a ještě zkurvenější microsoft a vůbec nejvykurvenější cisco a jejich vpn klient. Vopravdu vykurvená dvouhodinovka s notebookem a microsoftem, který odmítl pouštět update.
Probíhá u nás v prostorech stěhování, kolegové z druhý firmy si konečně našli vlastní prostory, takže balej, rozmontovávaj regály a upřímně, docela se těším, až se bude o hajzl dělit pouze naše malá skupinka kolegů a nebudeme muset být svědky nechutně zesraných hajzlmís, zechcaný podlahy, po zechcaný podlaze poházených rolí hajzlapírů či smradů, ze kterých se rozpouštělo snad i sklo. Navíc v poslední době nějakej jejich geniální IT mozek vymyslel, že pochcaná podlaha se vyřeší položením papírových pruhů z hajzlpapíru. To jim opravdu přeju, aby si pořádně užili svýho vlastního hajzlu a jen doufám, že si zaplatili uklizečku, protože už vidim jak ta jejich frnda recepční bude uklízet firemní chcanky a sračky.
Jo, nedávno sem potkal souseda s bílým psem, zrovna nám paní ze zverimexu přivezla pytel se psím žrádlem a já ho táhnul po schodech nahoru domů. A jak ho tak táhnu, potkám pana Tlustýho, kterej si všimnul pytle a říká něco ve smyslu "ááá, to je servis, to je servis až domů." Protože sem byl trošku nahulenej a nechtělo se mi s ním nějak vybavovat, protože se domnívám, že každý průměrně inteligentní člověk má spočítaný, že minimálně po praze se vyplatí nechat si jakoukoliv objednávku nad tisíc korun zaslat domů rozvážkovou službou, protože cena za dovoz je většinou rovná času, námaze a nervům, který ztratíte při nákupu a dovozu vlastní silou, tak jsem jenom něco zamručel ve smysl "Hmm, hmmm, no jo no.", načež se na mě podival jakobych byl nejzasranější buržoust pod sluncem. Až později mi došlo, že on je to klasickej případ člověka, který si všechno zařizuje sám, protože si nejspíš myslí, že tím ušetří nejvíc a že jsem nejspíš v jeho očích rozmařilá a líná honorace. No, ale přeci mu nebudu vysvětlovat, že za rozmařilost považuju objednání zboží z alza.cz v hodně 109kč s dobírkou 150kč, kdy i tak se mi pořád těch 150kč vyplatí, protože nemusim jet přes celou Prahu vystát si frontu v alze v holešovicích. A už vůbec bych mu nevysvětloval, že paní ze zverimexu jezdí kolem nás domů, tak není problém se s ní domluvit a zboží nám hodí až ku dveřím a většinou jí dávám dýško do padesáti korun, abych částku nějak normálně zaokrouhlil. A to může za rozmařilý život pražský honorace považovat jenom ten, kdo si to neumí spočítat, žejo.
Navíc je pravda, že si chci užívat rozmařilosti, mírného luxusu a blahobytu dokud to jde, protože se může stát, že jednoho krásnýho dne to tady obsaděj zkurvený bolševici nebo mohamedáni a blahobyt zase skončí. Chci aspoň mít na co vzpomínat, což jako permanetní chudý nekamačenko nikdy nebudu, žejo.

Paradox. Chudí platí za bydlení nejvíc. To není paradox, to je jen důsledek snahy co nejvíc ušetřit. Slevu nikdy totiž nezískáte zadarmo a i já již vím, že cenový rozdíl mezi maximální snahou ušetřit a normálním živobytím je minimální. Ale jinak sou to kecy v kleci.

Pražští celníci chytili muže s 33 kily slonoviny za 1,7 milionu. Zkurevný šikmovoký šmejdi. Díky těmhle kryplům je vybíjen život kolem nás. Osobně by mě zajímalo, jak by se tvářil polojaponec Okamura, kdyby jeho představa referenda o každym prdu vyhrála a národ si zvolil, že chce rozhodnout o tom, jestli budeme tolerovat šikmovoký nebo ne.

Soud se nezastal kuchařky, která si z práce vzala zbytky. Jak znám kuchařky ze školních jídelen, tak nějak předpokládám, že kuchařky v důchoďákách budou nemlich to samý. Prostě a jednoduše, soud řekl, že zaměstnavatel by neměl být okrádán, i když jídlo končí v drtičce. Kuchařky z důchoďáků a školních jídelen jsou krásnou ukázkou toho, že kdo neokrádá zaměstnavatele, okrádá rodinu. A nevěřim, že si domů táhla dvě porce pro sebe a manžela.

31.01.2014 v 13:59:10

pacientka

jo, předevčírem, záploťák co měl vadnej plot s dírama. no dostala ťafku přes čumák od postaršího nepříjemnýho psa.

jinak dneska nic podstatnýho, bitcoin se drží celkem. Akorát Michael's Uncle alias Majkláči maj v rockcafe na národní poslední koncert. amrita už to nebaví. není se co divit, doba divočiny devadesátých let je dávno pryč. ale byly to prasácký časy, vo tom žádná. znáte to puberta, velká knihovna a spousta prokletejch básníků a beatníků, čímž to všechno začíná, žejo...

a ještě jedna věc, kolegové tady konečně pustili novou exchange2013 či co a tedy kromě toho, že si můžu thunderbirdem připojit přes owa kalendář a že umí imap4s, tak její webový rozhraní je normální rozežraná mrdka a sledovací plugin ve firefoxu mi začne červeně řvát, že si vzala 650MB paměti a to se k ní jenom přihlásím. Gigo není problém při delším provozování.

punk


30.01.2014 v 18:57:04

čtvrtek

jo, dneska je čtvrtek, žádná opice neb jsem slušný a zodpovědný chlapec.
zatim nic extra, byl sem na poště a poslal pozvánky na shromáždění. pak nějaký pruzení v práci, ale nic zvláštního. standart.

Číňané skupují firmy ve velkém: Po serverech od IBM získá Lenovo také Motorolu. Motorola je mi u prdele, ale co se týče IBM... RIP.

Průzkum pro Blesk: Jak řešit chudobu? Politici, přestaňte krást! Hrozně mě baví jak je malej českej normální človíček slušnej a poctivej. Jakoby jediní, kdo tady kradou jsou nebozí politici. Já osobně to vidím tak, že politici nejsou nic jinýho než obrazem českého člověčenství a nejvíc tady podle mě kradou právě ti slušní, poctiví a normální občané. Trávníky zasraný ač všichni hovna poctivě sbíraj, bolševikama do hlavy lidem vypálený "kdo neokrádá stát, okrádá rodinu" jsou všechno příznaky toho, že největší šméčko je obyčejnej slušnej českej člověk. Myslim, že ne nadarmo se říká "zloděj křičí: chyťte zloděje!" ... Češi ukradnou z obchodů miliardy.

Sobotka potrestá chyby v dopise Zemanovi. Referent přijde o peníze. Von je Miloš nějakej milosrdnej v poslední době. Vlád jmenoval s minimem keců a průpovídek, s nadhledem komentuje chyby druhých a stále si myslí, že je nejchytřejším člověkem přes všechny obory na zemi, protože přeci jinak by ho nikdo nevolil. Jinak tedy co sem měl možnost vidět kus toho jmenování a dvěma slovy: antická tragikomedie.

30.01.2014 v 12:36:41

dneska zase práce

ještě než pudu domů, zkusím se v práci vysrat, ale vono to bejvá teďka odpoledne dost rizikový, protože bejvá na hajzlu nával a tudíž celkem smrad.

Kabinet odborníků se utrhl. Fischer, Toman a Pecina rozdali rekordní prémie. Já myslim, že většina průměrně inteligentního národa (to znamená milošovi nevoliči) jsou si celkem vědomi co to znamená bejt odborník v Milošově představě. Včera nebo předevčírem dokonce i na tý Nově dokázali sepsat tabulku pro svý diváky, kde velmi jednoduše a krásně spočítali, že Milošovi odborníci za těch pár měsíců co byli u moci rozfrcali zhruba 10x víc než ta takzvaná nenáviděná vláda Kalouska a Knížepána. Jo, jenže tohle levicový volič ve své idiocii nepochopí.

Žákovo "Ahóój!": Na ministerstvu po mně zůstane pozitivní duch. Fakt si fandí, já osobně se domnívám, že na ministerstvu spíš zůstane jen puch a smrad organizovanýho zločinu. Vzhledem k tomu, že vodáky se svým uřvaným "Ahój" stejně už nemám rád, takže v mých očích jim Žák již více neublíží, ale spíš zůstane jako výrazná upomínka Milošovi představy o odbornících. Jsem zvědavej jaký smrady budou v budoucích letech vylejzat na povrch.

29.01.2014 v 15:38:04

detaily

nojo, ozývaj se kolegové s drobnostmi, které se dají vyřešit hned a nebo zítra dopoledne.

Těhotná žena v Praze zemřela během sexu. wtf omg

28.01.2014 v 20:06:27

windows

klasika, nejvíc sraní s windowsama. jsem rád, že mě z nich vynechali, protože když vidim jak se serou s některejma kompama. Zaplaťufo za všechno ostatní na čem není logo microsoftu.

Zloděje okapů lidé v domě slyšeli, na linku 158 nikdo nezavolal. Typická česká mentalita. Všichni čekali až někdo něco udělá. Ideálně předseda.

Babiš posílá Franze jako náměstka na kulturu. Ale hovno, náměstek modrej jak prostata. Předpokládám, že další náměstek bude nějaký Milošův odborník ze sociální demokracie, ideálne Slávek Jandák.

Hejtman Šlajs: Politruk jsem nebyl. Dohlížel jsem, aby komunisti šli příkladem. To je kanál bolševickej. Pořád sou komunisti kurvy a nic se nemění na mym názoru, že nejlepší komunista je mrtvej komunista.

28.01.2014 v 15:05:47

práce v práci

překlápíme servery v práci. no, dorazil sem dneska o něco dřív, protože sem musel překopat firewall a antispam. je celkem hotovo, teďka kopíruju data a čekám až si kolegové vyřeši utlouky a uživatelský plochy. tomu sem se naštěstí vyhnul, hrabat se obchoďákům a šéfoj v kompech.

28.01.2014 v 09:53:41

mládež

no ty vole ta dnešní mládež. tedy nečekal bych, že tuto hlášku důchodců pronesu tak mlád, ale dneska sem potkal holčinu ze suterénu, tak sem si vzpomněl, že byla menší stížnost na to, že venčej čokla na zahradě, přes zákaz na výrazný ceduli. Takže jsem ji toto sdělil, že to jako nehodlám ani hrotit přes majitelku a fakt nechápu její následnou. říkám to mařce úplně normálně v klidu, a vona na mě, že prej abych šel do prdele, že je tohle zasranej barák, kde si furt někdo na něco stěžuje. V duchu jsem zapátral v paměti, kdy si kdo stěžoval naposledy, a rozhodně sem prudil jenom jednou, když se nastěhovali a já si dovolil jim připomenout, že by bylo vhodný dávat tomu bulíkovi aspoň obojek kolem krku, když už teda nemaj ani vodítko. Tak sem jí řek něco ve smyslu, že ty vole takovou dylinu už sem dlouho neviděl. Pak sem šel do prdele, vona ještě něco vykřikovala, ale tyhle lidi to je prostě ztráta času. Nechápu k čemu maj ten kulatej nesmysl na krku.
fakt nevim, ale to by snad chtěla, aby v baráce žili houmlesáci, squateři a dýleři, kde přes zimu by si feťáci šlehali ve sklepě, kde by také následně srali ve světlíkách, a přes léto by si trubky ládovali na zahradě?? Džiméééé, mááš něco? To mi stačilo dva roky, přes ulici, každej den a nejvíc v sobotu ráno.
Já jen teda doufám, že ta její reakce nemá souvislost s tím, že když jsme jezdili před pár lety po těch školách, tak mě a kolegu párkrát poslala uklizečka do šaten se přezout.

27.01.2014 v 18:37:52

normální

pohotovostní pondělí. dopoledne nějaká chmura spojená se zítřejším upgradem exchange a vůbec doménových serverů ve firmě. mám takový divný podezření, že budu muset přijít do práce o něco dříve, vyjimečně na devátou ranní hodinou. No, znamená to vstávat ne v půl osmý, ale aspoň v sedum.
no, nejvíc sraní mají kolegové s microsoftem, já si svůj firewall, antispam, wifinu, vpnku pořeším sám. Celkem byla prdel překonfigurovat Cisco ASA na novej doménovej kontroler, protože sem si musel vybrat mezi LDAP nebo Kerberos, načež to vyhrál LDAP, respektive jeho laciná varianta s názvem active directory.
Kolem jedný na obídek, dneska úplně vobyčejná strava v podobě piva, polívky a nějaký omáčky s masem a knedlíkem.
Odpoledne rozesílání pozvánky na shromáždění v domě, no bude to voser, budu jednat zase s lidma, se kterejma bych se ve svojí egoistický víře nebavil.
Pak poradička a teďka čekám, než se mi přeloží novej kernel.
Jinak nasrat zmrdi.

Je mi třicet a stále bydlím u maminky. Někde rarita, v Česku běžný stav. To bych se fakt styděl, po dvacítce žít u rodičů. Stačí, že mi matka doplácí stavební spoření, ale to taky teďka končí, protože půjde do důchodu a těch sto litrů začnu doplácet sám, nejdří řádně z vejplaty, pak z prodeje bytu přeloučskýho. Takovej je plán, ale hlavně nezůstat jako příživník mamině na krku, to fakt ne.

Demonstrace proti komunistické minulosti nezabrala. Plzeňským hejtmanem je Václav Šlajs. Problém je, že na komunisty nějaký demonstrace neplatí. Na komunisty platí bratři Mašíni, strojní puška a hlavně kandelábry a spousta provazů.

Megíny jako kontroverzní móda pro pány. Dva pošahaný vystajlovaný buzeranti by hrozně rádi, aby každej chlap vypadal jako buzerant. Nechtěl bych se dožít toho, že všechny pražský buzny budou chodit v legínách...

27.01.2014 v 15:09:58

sníh

tak nám trošku nasněžilo. příští tejden pohotovost.

26.01.2014 v 22:19:37

sobota

no, dneska vejlet do přelouče, ráno rychlíkem tam a odpoledne zpět. musim říct, že když vystoupím v přelouči na nádraží, tak už je to skoro jako přijet do cizího města. proměnila se dost. je to jiný město než si pomatuju. pravda, jediný co zůstalo je předpona "malo". Ano, přelouč je stále staré poctivé východočeské maloměsto, včetně problémů místní honorace. když sem poslouchal matku, úplně jako bych se díval na nějakej nováckej seriál typu "Ulice v růžové zahradě". Scénáristi by mi urvali ruce, kdyby jim to dovolil, za příběh synáčka místního realitního magnáta, kterého pětkrát zkoušeli dostat na práva a pětkrát se nepovedlo, který od osumnácti jezdil v luxusní káře a vždy randil s místními kráskami, aby nakonec skončil v chomoutu s dcerou učitele na gymnásiu. Od rodičů dostali barák, auta, servis, zplodil pár potomků, aby nakonec skončil s posteli s novou účetní, která nastoupila k nim do prodejny luxusních automobilů v pardubicích.
No a protože je učitel na maloměstě taky honorace, to už sem téže dávno pochopil, a když sem připomněl mamině co dělal fotr celej život, tak mi řekla ať jí to radši nepřipomínám, protože pohybovat se mezi maloměstskou honorací (dříve bolševickou a po revoluci podnikatelskou) je fakt někdy peklo. Třeba přijeli Cimrmani. Honorace si rozdělila lístky mezi sebou a do pokladny městského divadla šlo k prodeji jen pár lístků do posledních řad. Nebo téže udělování cen Františka Filipovskýho, imho přeloučský rodák, to přijela hlavně honorace z prahy, takže honorace z přelouče končila v zadních řadách a mohla se posrat z pražský honorace. Ale vono je to dodneška. "Kde máte mladý? Áále, oba sou pořád v praze." :)
Ale abych se vrátil k tomu scénáři, protože maloměsto je maloměsto, ani vesnice, ani město. Sice si všichni hrajou na město, ale pořád je to vesnice, protože si furt ještě do talířů viděj. Matka mi tedy připomněla na bratrově školní fotce o kterou slečnu se tedy jedná, pravda byla jediná středoškolačka s řádnejma vysokejma šteklema na tý fotce, takže se nedala nevybavit a prdel je, že její máti, paní učitelová, je z toho úplně v háji, kudy chodí tudy brečí a prosí, aby mladýho magnáta přemluvili k návratu ke svý ženě. Mamina říká: "Vlezu na poštu a paní XY za přepážkou mi říká, že teďka tady byla paní učitelová a brečela jí tady, že mladej se zbláznil a že jestli ho nepřemluví. Pak dojdu k řezníkovi a ten mi říká, že před chvílí tady byla paní učitelová a brečela, pak dojdu do zeleniny a že prej zrovna tady byla paní učitelová a brečela. Nakonec dojdu k panu ABC, pro papíry, a on mi říká, že tady byla před chvílí paní učitelová a brečela."
Oběhla si takhle svý kolečko po městě, jde domů a koho nepotká. Paní učitelovou. "Paní Ufovyhulená, to je hrozné co se stalo. Já pořád brečím. A nechtěla byste si s tím mým mladým promluvit, vysvětlit mu, že když se rozvede, bude muset platit výživný a to nebude levný."
Aby byl scénář jednoho dílu seriálu kompletní a měl nějaký pěkný závěr, tak bych nechal rodiče obou nezdárných dětí, magnátovi a učitelský, pěkně nasednout do automobilů a jeli by k rodičům a manželovi ony účetní, se kterou se spustil mladej, do nějaké blízké vesnice, kde by ze zanedbaného stavení vylezl zarostlý a vousatý manžel paní účetní, ve špinavém tričku, starých džínách s provazem místo opasku a na otázku "jestli si můžeme promluvit?" by odpověděl "Děte do piči."
Cvak. Závěrečný titulky, sponzoři, reklama.

Bitcoin se vyškrábal na pěkných 960$ a na venku je celkem zima.

Polák pěstoval v rakouském vězení marihuanu, prozradil ho internet. LOL

Zeman v tichosti vyrazil za vojáky v Afghánistánu. Jako první prezident. Konečně se Miloš odhodlal a jel urychlit pátrání po našich ztracených holkách. Doufám, že to pořádně tomu jejich nejvyššímu ovcomrdovi vysvětlí a doufejme, že to udělá citlivě a připraví i nějaký pohoštění. Poctivý český tlačenky, jelita a ovary s pěkně vychlazeným pivíčem musí stoprocentně prolomit ledy všude.
Každopádně bych se bejt mladejma začal připravovat na mobilisaci, protože válka s afgánistánem může bejt, jestli dobrovolně naše holky nevydaj a miloš je nepřiveze zpátky domů. Už to tady párkrát bylo "Mým národům..."

Richard Branson: 6 Bitcoin Customers Confirmed for Virgin Galactic Space Flight. Pravděpodobně pár splněných klukovských snů... :)

25.01.2014 v 19:29:36

bitcoin

bitcoin má menší propad na 916$, ale z dlouhodobýho hlediska na tom furt není nijak špatně... grafík posledních šesti měsíců, cena za mBTC.

bitcoin kurz


jo a zpropadený upc se svejma až 120Mb/s. příšerná rychlost, občas si něco stáhnu z torrentů, stahování snad ještě pořád není trestný vzhledem k těm výpalným na disky a usb flashky, upload můj klient umí nejen omezit, ale i zakázat, takže se snažim dodržovat zákon ohledně sdílení, protože občas dělám takový testy rychlosti internetu a musim říct, že za posledních pár měsíců výrazně narostla rychlost internetu mezi asií a evropou, takže ty podělaný torrenty lezou rychle i z druhý půlky zeměkoule. 25GB za pět hodin není špatný.

rychlost za běžnýho pátečního večera, ještě navíc skrz enkovou wifinu. jako hongkong to nejní, ale nevim co bych stahoval na gigabitu. jo leda 4k ripy, vzhledem k tomu, že těch dnešních 25GB by tak odpovídalo bluray ripu bez rekomprese, ale s vyřezanejma bonusama a extra videama na placce. jako když ripujete dvd, vyhodí se všechno co není potřeba.
rychlost internetu


Kauza SilkRoad imho stále žije: The final confessions of a Silk Road kingpin

24.01.2014 v 17:49:40

bolehlav

no, já teda nejsem nějakej dokonalej češtin, ale už sem si taky na internetech všimnul, že dost lidí má problémy se slovíčky, se kterými by problém být neměl. Já se trošku obávám, že dnes se již čeština neučí drsnou metodou memorování, žádný učitelky nevyvolávají žáky na diktát na zadní stranu tabule, kde jedna chyba znamenala stupeň dolů a navíc také třídní zesměšnění, protože třída měla za úkol hledat chyby. Jo, řekl bych, že češtinsky se nenaučí člověk nějaký hraním nebo školou hrou, ale poctivou četbou a brutálním tréninkem.

Maturanti nezvládají češtinu. Rodiče bych nikdy nevimněnil, píší do slohu.

Ukázky ze slohových prací a ústního zkoušení středoškoláků.

24.01.2014 v 15:27:17

pátek

hm pátek, dneska pracovní pohodový standart. čůrák ze včerejška se neukázal, ale ten zmrd mi hnul žlučí. vopravdu jo, fakt mi mozek nebere co to musí bejt za kreténa, kterýmu dvakrát volám co jako teda s tim nářadím a von místo, aby zavolal mě zpátky, vola nadřízenýmu. To už sem sem včera nepsal, když nasraně přisupěl vrátit nářadí chtěl po mě, abych mu podepsal protokol o vrácení. jo, nelíbilo se mu moc, že se mu do ksichtu řek, že je čůrák, načež mi odpovědí bylo, že prej se mám jít léčit do bohnic. Není nad to mít v práci pohodový vztahy.

Nasněžilo a ochladilo se, do Práglu přišla zima. Dneska se asi opít nepudu, zejtra musim jet za maminou do přelouče, protože v neděli máme pozvaný nějaký lidi na oběd. No, vzhledem k tomu, že se včera pohádali ti dva, je možný, že z oběda bude hovno, proto zejtra večer hospoda a v neděli standartní léčení kocoviny. Člověk má myslet hlavně na sebe.

no a protože sem dlouho neryl do ovarový tlamy na hradě, dovolím si pár zcela pěkný nekorektních a vulgárních urážek posraný hlavu státu:

Miloš Zeman ukázal vlídnou tvář. Koalice teď musí vyřešit náměstky No, spíš tomu alkoholikovi došlo, že mnohem lepší pro něj bude zůstat zalezlej v noře a dělat ze sebe odborníka na všechno. Jo, mám takovej divnej pocit, že si Milošek myslí, že on je jedinej a pravej odborník na všechno, dokonce pevně věřím, že bude i odborník na Tomia Okamuru. Pobavilo mě jak si otcovsky zve budoucí ministry a zkouší je z různých zákeřných odborných otázek typu "Kolik tanků má česká armáda?". Je to čůrák.
Taková normální rodinka: Zemanová vyvedla dceru po pornoskandálu na maturiťák! Upřímně, je mi úplně u prdele kam koho Milošova stará vytáhla, ale zarazila mě jedna věc, že Milošova mladá bude asi trošku hloupá, protože maturovat ve dvaceti mi přijde tak trošku pozdě. Ale předpokládám, že Miloš má nějakou výmluvu ve smyslu, že si zvyšovala odbornost, protože není možný, aby byla presidentova dcera úplně blbá a bez jakýkoliv odbornosti. Vždyť i to kouření ji Miloš zakázal, že prej má počkat až do 27 roku života, že prej pak už bude kouřit bez rizika.

24.01.2014 v 12:19:56

sračky

v praze padaj sněhový sračky. do podrážek se sere štěrk. ráno očekávám kalamitu.

23.01.2014 v 23:33:02

buzeranti

1) no sere mě jeden buzerant vod nás z práce. předevčírem jsem mu nepředloženě půjčil nějaký nářadí s jednoduchou domluvou, že ho druhej den vrátí, protože nářadí je firemní a nikdy prostě nevíte, kdy bude potřeba nějakej zásah. včera nic nedonesl, ještě se divil, že mu volám, že chci to posraný nářadí zpátky a že prej dneska.
Přijdu dneska do práce, nářadí nikde, buzerant nikde, tak vemu telefon, volám mu, nikdo nic nebere, píšu smsku, že bych rád jako to nářadí zpátky, že sem tady za čůráka, protože sem pučil na dobrý slovo něco k čemu nemám podepsanou hmotnou zodpovědnost no a pak přijde vedoucí servisu, že prej mu buzerant volal a co sem mu udělal, že prej po něm chci vrátit nářadí, když není žádnej zloděj. No a tím mě nasral totálně a až přijde dneska, jestli přijde, tak si za rámeček moji opici ze včerejška nedá. Čůrák jeden vylízanej.

2) jo mám takovou hnusnou vopici. Byli sme včera v Lucerně na Slim cessna's auto club, což bylo fakt pěkně našláplý moderní pojetí "country" z colorada nebo vodněkaď tam, perfektně řemeslně zahraný, úplně jsem viděl ty rednecký tancovačky s hektolitrama moonshine nebo jak se jmenuje ta kořala co pálej načerno v lesích z kukuřice, bitky opilců a hlavně v neposlední řadě klasickou českou zábavovou tancovačku s levnym pivem, zelenou a Polymetalem. Prostě ocenil by každej, kdo se chce na zábavě pěkně motat. A dvoukrkou kytaru, tu sem fakt ocenil, protože zahrát na ni to chce už trošku talentu. Jo a ještě se mi pár písničkách vybavil Jello Biafra, protože von se taky country nechával inspirovat, akorát, že Slimáci končili tam, kde Biafra začínal... Navíc je tedy v odkazech na webu zmíněn.

Takže jako ano, kapela se mi líbila, ale prostředí už moc ne, protože:
a) Přílišná koncentrace hispsterů nebo jak si říkaj takoví ti s kšiltovkami a pečlivě střiženym slizáckym fousem, kteří vypadají jakoby utekli z reklamy na šampón pro homosexuály.
b) Pár figur, který asi patřej do rockabily nebo psychobily, barevný kérky a spousta pomády ve vlasech, ale já to nepoznám, v těhlech stylech mladejch se už neorientuju.
c) V podstatě jsem si přidal jako na mejdanu americký střední školy, lidi příšerně slušní, žádný mikiny, žádný kapsáče, žádný lajny na barech. Ani ta starší generace, která vypadala jako učitelé, nechyběla. Žádná linoucí se vůně marihuany, ani těch kuřáků cigaret moc nebylo.
d) S těmahle koncertama je problém navíc ten, že zahrajou dvě kapely, dvě a půl hodinky uteče jak voda, člověk si konečně udělá hladinku a dobrou náladu a najednou je konec, rozsvítěj se světla a šlus. Divný návštěvníci, fronta v šatnách ještě před koncem a vo půl dvanáctý skoro nikdo nikde, i když přeci kolem půlnoci správnej mejdan teprv začíná. Ale jo, aspoň si mě nikdo nepletl s dýlerem.
e) Lucerna Music Bar. Tak to je slušná tragédie, fakt slušná. Nemám problém, že sme zaplatili 350kč za lístek, na centrum prahy a dvě kapely ok. Dalo se přežít i plzeňský za 45kč do plastu, kterej jim došel, takže sem nakonec dostal pěkný skleněný půllitr s uchem, což sem ocenil, ale co mě fakt sralo byl naprosto totální a mizerný výběr lihovin a tvrdýho, protože jeden by očekával, že v provařenym hudebním baru v centru prahy, kam jezdí fatk hafo známejch a drahejch kapel, budou mít nějaký normální třtinový rumy a jiný alkoholy, ale vono hovno. Posranej Morgan a posraná Havana. I v tom rockcafé měli výběr širší.
Takže jo, výběr na baru jako na vesnický diskotéce, ale za ceny pražskýho centra. Jo, to si punkáči na Vibrators a Plexis užijou. Jo, Plexis se už konečně po těch letech prohráli do Lucerny....

23.01.2014 v 13:06:31

qnap

hrátky s qnapem. vypadá to, že se dokonce připojil i do microsoftí domény. no sraní mladá paní.

22.01.2014 v 14:49:50

rusáci

napadl sníh v praze, to za á.
za bé si už dlouho říkám, že si musim poznamenat kolik rusáků je v praze nasranejch. se docela divim, že zase nevylezl kocáb a nesnaží se je poslat zpátky do ruska. kocábe, václave, miloši... kde kurva ste?

22.01.2014 v 11:09:46

sibiř

imho do prahy přišla trošku sibiř. zcela nečekaně padá sníh.

21.01.2014 v 16:37:45

outerý

protože zejtra mě čeká nějakej koncert někde v lucerně, tak musim jít na pivo dneska. no hlavně, aby nebyl zejtra nějakej průser a někdo po mě nechtěl nějaký drogy, protože si mě lidi pletou buďto s revizory a nebo drogovými dýlery. Jo vlezu do emhádéčka a lidi vytahujou najednou mobily, vlezu na párty (jako posledně, když sem blil z nuseláku) a po chvíli se vobjeví figura, která si myslí, že sem ketaminovej dýler. Pičo ja mám svoji práci, svoje pivo a hospodu a drogy nemám rád, protože většina lidí po nich fakt nehezky blbne, takže jsou schopni vás v neděli vyjebat, že je skrz drogy ovládáte a manipulujete, ve středu se připlazí škemrajíce, že to tak nemysleli, že mám dobrý drogy a jestli bych něco neměl, protože ta akce bez nich nebude vono a v pátek by vám přivezli babičku i s pětiletou vnučkou, že si s nima můžete dělat co chcete, ale jen ať je vyměním za drogy. To není život, to je sraní.

taky sem si vzpomněl dneska na Floře, když sem sbíhal k trafice a viděl plakát na nějakej novej Vorlův film Vejška v hlavní roli s mladym Vorlem a starym Mádlem, že sme v neděli viděli asi první díl tohoto umělecko-historického dramatu s nádechem komedie mapující život porevolučních českých středoškoláků pod názvem Gympl. Tolik klišé a českých, mizerně přehrávajících, herců pohromadě jsem fakt dlouho neviděl. Co žák ve třídě to jedna škatulka, bylo tam všechno.. přemoudřelý šprt, fintivý mařky, protekční spratek s bohatym fotrem, dredatej a furt vyhulenej čůrák (nechápu proč ty huliče musej furt presentovat jako dredatý dementy, který čuměj do prázdna jak čůráci či popřípadně dívící se nějaký kravině typu mastný voko na polívce), debilové v kšiltovkách, učitel co nepochopil, kde je jeho profesní místo tak przní studentky a chodící s nějakejma debilama ničit a devastovat vagóny na nádraží, dokonce i ředitelka, která se projevila jako totální píča.
Úplně to nejhorší co mě na tom filmu sralo byli debilové čmárající po všem možnym, kšiltovky a českej ghetto hip-hop ovlivněný těžkým životem na Jižním městě. To už sem celkem trpěl.
Jak to teda vypadá, Vorel se rozhodl natočit pokračování, předpokládám, že patlal bude na nějakou umprumku a protekční zmrd minimálně na zemědělku nebo ekonomku, protože jiný školy pro protekční kokoty nejsou, jelikož kdekoliv jinde se musej učit.

Krutá nerovnost: 85 nejbohatších má tolik co chudší polovina lidstva. Úplně vidím jak se komunistům, bolševikům, asociálním demokratům a různým jiným levičáckým póvlům typu piráti otvíraj nože a již si na svých fórech přeposílají obrázky zlých vrahů z wolstrýtu, kterak dusí nebohý dělní lid. To musí bejt nasranejch závistivejch socek, který by taky chtěli mít nehoráznej balík peněz, za který by si mohli koupit půlku Afriky. Podle mě to dokazuje pouze jediné a stále platné od začátku lidských dějin, že někdo je schopnější, drzejší a aktivnější, takže se má prostě dobře a někdo jen čeká s nataženou dlaní na almužnu. Není to tak dávno, kdy obyvatelé podzámčí byli majetkem lidí na zámku. Vůbec je to vlastně dobře, protože ta chudá polovina lidstva by stejně nevěděla co s těma penězma dělat a naházeli by je do automatů, do dovolenejch, do příbuznejch a za dva roky by se ta slavná polovina divila, že druhá polovina lidstva najednou zbohatla.

Porodila v 19. týdnu a ukázala fotky mrtvého plodu. Hnus, nebo osvěta? Opravdu hodně se těším až tato nová americká móda přijde i k nám a matky si budou na facebooku a mimibazaru vzájemě postovat fotky svých potratů.

21.01.2014 v 12:13:56

porada

jo navíc mám za půl hodiny poradu vůdců společenství. jo, blíží se mi shromáždění, takže zase budu nervama v prdeli.
imho otevřu dneska poštovní box společenství a jasně že první dopis byl snailmail spam vod nějaký společnosti Centra a.s., která dle nového občanského zákoníka nabízí služby v podobě vedení společenství vlastníků. jo, od 1.1.2014 si může dům najmout firmu na vedení veškerý agendy.

20.01.2014 v 17:54:08

graf těžby

jen pro zajimavost, graf těžby bitcoinů od zapojení asic mašinek.

asic bitcoin


posledních pár odměn. no sbírám teďka desítky tisíc satoshi. :)

bitcoin pool odměna


20.01.2014 v 17:44:46

internetová auditka a jiná fóra

proč já mám furt takovej divnej pocit, že internety přitahujou mentální kryply, kteří jsou například schopni obhajovat nákup předražených armádních biblí v maskáčovině a se zipem, kdy jim vůbec nedochází, že nejsme náboženskej stát, kde by se měly ze společnejch peněz nakupovat předměty sloužící k liturguii a provozování víry. Za to by měl zásobovač pykat, protože se tak nějak domnívám, že úplně postačí v rámci základních svobod neomezovat občany ve vyznávání víry, ale kurva o ty posraný bible by se měl postarat vatikán a církev, kor když armádní kaplan snad má kolárek a certifikát z vatikánu potvrzující úspěšně absolvovaný kurz modlení.
dokud neexistovaly internety a auditoria, byl svět takovej krásnější a příjemnější. S idiotama se člověk nepotkal, protože kdo by se dobrovolně potkával s idioty, se kterými si nemá co říci, žejo. Žel bohu, demokracie a internety daly možnost se vyjádřit právě i těm, kteří by měli mlčet v koutku.
Doufám, že oceňujete snahu v mém umělecky-kreativním pohledu, odstranit a vyfiltrovat idioty z tohoto blogýsku.

imho: Marihuana není horší než cigarety nebo alkohol, říká Obama. Sám ji kouřil.

20.01.2014 v 13:48:36

pondělí

dnešní pondělí je ve znamení ranního deště, dopoledního močení a poledního jídla. napsal jsem dva mejly, udělal jednu tabulku a přečetl si pár novinek. v práci se nic nedělo, kromě toho, že šéf borcům co s náma sdílej prostory nasadil konečně řádnej nájem místo tý almužny co mu dávali, takže borci zareagovali tak, že se do konce ledna odstěhujou. Jo, tihle ciscaři...
odpoledne mám poradu výboru, což znamená, že shromáždění se blíží. Chladné prostory bývalé prádelny, nyní zasedačky, jistě pomohou k tomu, že lidi nebudou mlít sračky zbytečný, žádný zdržovačky, protože zimu nemaj lidi rádi. No uvidíme.

Podvodníci ho přesvědčili, že je upír. Vylákali miliony. Jo, lidí, kteří upřednosťují víru před zdravým rozumem je jako sraček. Proto jich nelituju.

Vietnam poslal na popraviště 30 dealerů heroinu, zemře i devět žen. Hm, tak to chápu, proč je tady pro vietkongy úplnej ráj, žádnej trest smrti za drogy, takže proč nezásobit germány perníkem.

20.01.2014 v 12:44:12

návštěva

měli jsme návštěvu, taková decetní a velmi slušná dáma z moravského venkova. sem měl chvílema pocit, že se úplně bojí pomalu natočit si i vodu v cizí domácnosti. málokdy někoho takovýho potkám a nevim jestli bych s takový typem osobnosti dokázal žít. žel nějak zjišťuju, že většina lidí okolo mě jsou takový svým způsobem hluční - vydrží chillout, ale potřebují divočinu.

NSA’s ANT Division Catalog of Exploits for Nearly Every Major Software/Hardware/Firmware. Kdybych byl paranoidní, řekl bych, že NSA tyhle informace o sobě šíří sama, aby mátla veřejnost o svých schopnostech.

Černí pasažéři zaplatili loni dopravnímu podniku v Praze přes 100 milionů . Zajímavý čísla, kolik procent z celkovýho množství černejch revíci odchytěj. 20-30% ???

19.01.2014 v 19:37:31

filtry

jo, včera sem se stavil na minutku v hospodě, no prostě abych stihnul pár pivek a dostal sem pěknej nečekanej dárek. vzpomínky na starý časy...
jinak sem se tentokráte nepozvracel, ani sem nevyváděl nějaký nepřístojnosti, vše proběhlo ve vší počestnosti.

hydroponic


18.01.2014 v 12:24:26

dement u oběda

no, školení o nebezpečnosti práce máme za sebou, před chvílí sem byl na obědě a teďka čekám až padne.
no u oběda byl nějakej chlap s dcerou nebo manželkou, to se nedalo poznat, ale ženská byla nějaká dementní protože hýkala, furt hýkala a vypadala jako Helenka Fibingerová za mlada včetně účesu.
Já jsem ufo co si hraje na tolerantního člověka. Jsem rád, že máme kapitalismus, že bolševici přestali vládnout týhle zemi a už před námi neschovávají bezdomovce, feťáky a postižený, kteří oficiálně dřív neexistovali, proto se každý občan může podívat jako to může vypadat, když je barák plnej debilů. jediný co bych dodal, nutný je se dívat tak nějak průměrně, protože když se na hýkajácího dementa díváte příliš dlouho může to vypadat, jakože sem nikdy žádnýho dementa neviděl. Já nevim, pro mě sou tihle dementi takovej cirkus a rozhodně bych se nebránil tomu, kdyby jim dovolili vystupovat pro pobavení veřejnosti, ať přispějou troškou do mlána, ale starat se vo to, to fakt ne.

imho další výplata, už mám 3.36975435 BTC.

Kdy se vzdát snu o princi na bílém koni. To je takovej dementní článek pro mařky, ale úsměvný je, že probuzení ze sna o princech na bílých koních komentuje bejvalka Jiřího Yks Doležela, která určitě má velký zkušeností s bílejma princema na vyhulených koních ... Vzpomínám si na ní od Krause a je škoda, že už není s Doležalem, protože ten párek psychoušou, tedy psychologů se k sobě fakt hodil. Takový příjemní a legrační dementi.

Muž v pražských Čimicích načapal zloděje v garáži, jednoho postřelil. Obávám se, že až se ten muž z jistého etnika, které si může dovolit v dopoledních hodinách kontrolovat zabezpečení garáží, probere, zažaluje střelce pro rasismus a pokus vraždy, takže střelec bude rád, když dostane patnáct let.

Muž (80), který kouří zvířecí výkaly: 60 let se nemyl a teď hledá lásku!
The world's most ineligible bachelor: Iranian hasn't had a wash for 60 years and smokes animal faeces (but he can whip up a mean decomposed porcupine!) Slušný, kouřit shit nabralo zcela jinej rozměr...

17.01.2014 v 14:43:57

startky

pravděpodobně jedny z posledních cigaret značky Start. Je celkem možný, že soudruzi Vietkongové mají ještě nějaká zásoby krabiček, tak pár let třeba ještě budou k sehnání, ale žádná oficialita.

dneska školení požární ochrany, bezpečnosti práce.
cesta do práce náročná, jela nějaká asijská výprava, samá dívka vzrůstu do 135cm, pedofilové by měli radost.

startky


17.01.2014 v 10:04:28

jak z praku

dal sem si k obědu pěknou studenou čtrnáctku a mám ji zase jak z praku.

16.01.2014 v 13:37:19

čtvrtek

pičo to byl včera slušnej hardcore. zcela nečekaně přijela návštěva z brna, přivezla nějakou meruňkovici, já se včera po návratu domu během půlnočního venčení pěkně vyblil na kapotu nějakýho automobilu, přičemž jsem ho ještě rozhoukal, protože sem se prostě kurva potřeboval trošku opřít při tom ublinknutí. no ráno tam už nebylo, ale asi byl někdo mírně naštvanej, protože bylo vidět, že moje zvrácený vyzvrácený zvratky musel z kapoty spláchnout nějakou vodou, nejspíš z pet flašky.
no není mi už dvacet, abych v klidu dával tyhle závody amerika-česká republika. venezuela, kolumbie, morava a praha.

marně přemejšlím jestli sem si chtěl ještě něco poznamenat, ale vypadá to, že ne. jo, tedy kromě toho, že včera byla u voka nějaká česká facebooková celebrita, ale vim že sem řekl něco ve smyslu, že nemám účet na facebooku, takže nemám přehled o celebritách, který se tam pohybují.

no a to už je asi všechno z myšlenek dne.

Záměna nebožtíků: místo matky našla v rakvi cizí ženu. Nojo.. cona to říci... S cizí ženou v cizím pokoji. Zdá se, že tu pro mne končí jeden flám....

Afgánští policisté bojující proti Tálibánu jsou bez výplat. Obviňují z toho Západ. Vypadá to, že import demokracie do afgánistánu nějak vázne... Ale vtipná toť věta: Čestný policista je mezi kolegy tak vzácný jev, že v Kábulu a vlastně v celém Afghánistánu je živou atrakcí padesátidvouletý dopravní strážník Sabúr o němž je známo, že nebere úplatky. Je mediální hvězdou, rozdává rozhovory v novinách a nechal se s ním vyfotografovat i afghánský ministr vnitra.

Zeman na Karlovarsku: Prověřme možnosti obnovy těžby uranu v Jáchymově. Kdybych nevěděl, že Miloš přestal pít Becherovku z politických důvodů, protože mu Mirek Šlouf vysvětlil, že nemůže pít alkohol od výrobce, do jehož privatizace byl zapojen politický soupeř z knížecích vrstev, tak bych si řekl, že to tak trošku při návštěvě karlovarskýho kraje přehnal s místním třináctým lečivým pramenem. Akorát teda nevim, jestli by chtěl prověřovat i možnost znovapostavení lágrů. Ufa jeho, viděl sem pár fotek z tý jeho návštěvy a je to marný, je to fakt marný. Tihle presidenti z lidu a lůzy, já když sem ho viděl pochodovat s těma bafuňářema fabrikou, chyběl mi tam akorát mirek a čuba. Jinak prostě nikotinem vyuzený, alkoholem vypitý a křupansky oblečený (sako na jeden knoflíček přes přetékající břicho) figury, který jakoby utekly ze seriálu Okres na severu. V podstatě jedinej rozdíl byl, že zaměstnanci fabriky dostali volno a dobrovolnou možnost vidět presidenta. Před převratem by bylo taky uděleno volno, ale s tím, že vítání presidenta bylo povinně dobrovolný.

Kauza: Ucelený řetězec útoků na svobodu. rozhovor s veleknězem svědků jahodových a jakešem z naturálů na téma growshopy v čechách. akorát sem dodneška netušil, že ten jahoďák je taková matka tereza.... já si prostě myslím, že v případě growshopů jde pořád hlavně o drogy v prvním případě a furt nevěřim, že padesátka growshopů v čechách zásobovala a umožňovala nebohým nemocným vyrábět si konopný léky.

Jo a ještě je v tý legalizaci rozhovor s Vladimirem518. No já příliš ten českej hiphop rap nemusim, přeci jen tenhle hudební směr spíš patří do ghetta mezi sfetovaný negry, ale docela mě zarazilo, že takovej relativně inteligentni člověk volil piráty. to jsem si musel říci OMG WTF, protože bych si asi nejspíš radši nechal uříznout koule, než abych těm retardům a obhájcům nepodmíněnýho základního příjmu dal volební hlas. A jediný co mě fakt těší, že jen něco málo přes čtvrt miliónu osob z požadovanýho miliónu evropanů dalo svůj podpis za projednání nzp někde v eu parlamentu. Což jenom dokazuje, že evropa na tom není až tak zle, protože jen něco málo přes čtvrtmega příživníků chce okrádat svý spoluobčany.

někdo z kolegů nechal u nás na hajzlu kravatu, sem zvědavej kdo si do ní jako první utře prdel.

Man sucked into jet engine - Graphic Images YOU HAVE BEEN WARNED. tak to ste ještě asi v životě neviděli. jak to vypadá, když chlap projde leteckym motorem.

16.01.2014 v 12:01:39

důkaz místo keců

hm, před chvílí sem si prohlížel hruď a ksich v zrcadle, zjistil sem, že už nemá smysl počítat šedivý chlupy, protože jich je jak nasráno, což je nemilosrdný důkaz pouze jedné jediné věci: Mládí definitivně v hajzlu.

15.01.2014 v 15:42:11

středa voka je třeba

dneska je prostřední den v týdnu a tudíž mě čeká pivo a slušná společnost.
byl sem na otočku na řsd a musim si zapsat pro budoucnost, že je tam fakt slušnej chaos, co začali rozmrdávat věci veřejný, to dojebali soudruzi odborníci z řad straníků přátel organizovaného zločinu. všichni subdodavatelé zase jedeme bez smlouvy a není jistý, kdy budou podepsaný a jestli vůbec budou, protože dočasný dosazený odborník zkoumá všechny smlouvy a jediný co je jasný, že až přijde novej ministr, tedy pokud miloš přestane zdržovat a prudit, tak se možná začnou hejbat ledy. Otázka je, jak dlouho budeme makat zase bez smlouvy a kdy tedy dojde k ujasnění, kdo má za co zodpovědnost. Jistý je jen jedno, podivné dvojvládí jako bylo na pozici policejního presidenta není jediné dvojvládí ve státní správě. dost lidí se dělí o jednu židli a jediný co já vím, tyhle odbornický chaosy, který jedou posledních pár měsíců, nejsou vůbec dobrý pro běh státní správy.
Nemyslim si tedy, že by ti Zemanovi Šmoulové přinesli nějakou novou, nedejbože lepší, kulturu do státního aparátu.

jinak nic celkem, připojoval jsem ten qnap k vmware esx. jo, poprvý v životě jsem si pohrál s iSCSI. jsem dobrej, dokázal sem to.

Indie má plán: bankovní účet pro každého. Zdá se, že Indie splnila svůj první velký plán, jednu toaletu a sprchu se podařilo dostat do každé vesnice, takže je nyní čas na další kroky. Bankovní účty a bankovní poplatky pro všechny.

Dánskou turistku v Indii hromadně znásilnili, zbili a oloupili. Já myslim, že je to nějaká hrozná mejlka, že se to snad vyjasní a soud prokáže, že dánská turistka si vše vymyslela, jen aby očernila nebohý černý. Vsadím se, že všechno to bylo jinak a místní muži ji jen chtěli seznámit s místními zvyky, obohatit její multikulturní rozhled.

Policie podezírá ostravské radní, že jsou řízeni organizovaným zločinem. Aniž bych to četl... Ostrava, horníci, chudý kraj, komunisti a sociální demokracie. Vsadím se, že ostravskou radnici ovládá čssd, takže to by vysvětlovalo, proč zlí policisté obviňují nebohé ostravské politiky. Nakonec se ale ukáže, že to byl hroznej omyl, vždyť strana přátel organizovaného zločinu a miloše zemana jsou bývalí socani a už za masaryka se přeci říkalo, že kudy chodil tudy krad sociální demokrat. Všechno je v pořádku a nic se neděje.

Vojáci dostanou bible v maskáčovém obalu a na suchý zip. Armáda nakupovala bez soutěže. Omg, hlavně že ještě nenechali vytisknout maskovaný korány. Jinak bych použil slova jednoho klasika: Di do píči, dáme lajnu na bibli.

Pozor na mák! Našli v něm nebezpečné množství morfinu. Kurva, kde??

Za marihuanu vysoké tresty. Policie České republiky nasadila laťku demenci opravdu vysoko, ale opravdu vysoko. Pro ty, kteří nechtějí klikat na odkaz: Poměrně často se policisté setkávají s případy, kdy se studenti středních a někdy i základních škol oddávají společnému kouření marihuany.Za tyto nevinně vypadající radovánky hrozí školákům a studentům vysoké tresty.
Na první pohled vše vypadá docela neškodně. Někdo přinese cigaretu s marihuanou do školy a pozve pár svých spolužáků k jejímu ochutnání. Ve skutečnosti to však tak nevinná zábava není. Marihuana jako látka ovlivňující lidskou psychiku není neškodná. Své by o tom mohli vyprávět mnozí pacienti psychiatrických léčeben, u nichž nevinně vyhlížející "maruška" spustila velmi závažnou schizofrenii. Držení a distribuce marihuany je také poměrně přísně trestně právně postihováno.
Před časem museli záchranáři v Třinci odvézt v částečném bezvědomí 14letého chlapce omámeného kouřením marihuany na školním výletě. Nedávno šetřili frýdecko-místečtí kriminalisté skupinku dětí, žáků základní školy, která si přivydělávala prodejem marihuany svým vrstevníkům. Naposledy 17letá studentka jedné střední školy ve Frýdku-Místku pozvala o přestávce své spolužačky do sklepa školy, kde společně vykouřily cigaretu marihuany. Na celou událost se přišlo a dívka je nyní obviněna z trestného činu nedovolené výroby a držení drog. Pokud by již byla plnoletá, mohla by být odsouzena až k 10 letům vězení, takto jí jako mladistvé hrozí trest odnětí svobody až na 5 let. Stejný trest hrozí i její kamarádce, která ji cigaretu za 40 korun prodala.


15.01.2014 v 14:43:17

více či méně standartní psychedelický večer

ivka šla pokecat do hospody, dlouho tam nebyla, já až zejtra, protože je středa.
nějaká práce v domácnosti, čtení internetů, mytí nádobí a sebe, čumění na týfku a pojídání večeře. nic zvláštního a vyjimečnýho.

vzhledem k tomu, že sem se dneska zabejval politickou scénou v depresi, odskočme si někam z vesela, kupříkladu ku černé kronice.

Opilý cyklista na kradeném kole před strážníky neujel. Za rohem upadl.
Policie opět honila zdrogovaného řidiče. Měl ručně malovanou značku.

Jo a ještě sem slyšel takovou historku vo jednom fakt umělci, kterej šel po půlnoci karlínským tunelem tak trošku pod vlivem, byl přepaden a okraden o foťák. čórkař utekl, po chvíli přišel jinej týpek, že prej všechno viděl. takže si pokecali a mistr si ho vzal k sobě domů, popili, pokouřili bár brk a ráno přišla bolavá hlava a vykradenej byt.

jo a pak sou tady naučený mechanický věci. jak sem zrušil v neděli starej kód ze dveří, tak když při příchodu k domovním dveřím funguju tak, že mozek vidí dům-dveře-panel a automatický dává ruce příkaz k zadání kódu. až signalizace přinutí mozek přemejšlet a zadat novej kód. bude chvíli trvat, než si zautomatizuju zadávání novýho kódu. ne, ale nejsem ten typ člověka co sí píše kódy na papírek. od toho je mobil. žejo.

v americkejch detektivních seriálech nahradilo kafe cigára. před dvaceti lety by policisti vyšli ze služebny a zapálili si cígo, dneska vyjdou a koupěj si "cafe to go" a řešej ty samý sračky, jako dřív s cigárem.

14.01.2014 v 22:21:40

jebat je

hm, dneska od rána nic zaznamenání hodnýho. cesta do práce normálka, v práci normálka, pravda - hraju si s nějakým lacinym qnapem, protože po mě chtějí, abych ho nakonfiguroval a pustil do sítě. tak to maj mít.
oběd dobrej, akorát nechápu, co to je za novou dívčí módu oblíknout se jako píča do legin, šedivězelený bundy verze střihu "1986 socstyle" a s podivným drdolem na hlavě.

protože qnap si konfiguruje RAIDy, tak čekám a čekám...
měli si dneska přijet pro palety, ale nepřijeli.

Ransdorf sbírá nominace do eurovoleb, přestože stále nevysvětlil dluhy. Prostě bolševici. Bolševik dluhy neplatí, protože se to vždycky nějak vyřeší. Vraždou, tyranií nebo jen obyčejnou krádeží.

Palestinci se omluvili Česku za zbraně i explozi na ambasádě. Za sebe říkám, že omluva se nepříjimá a rád bych věděl kdo, jak, proč a k čemu. Neasi.

Nedělejme z olympiády politickou akci, řekl Zeman studentům. Cokoliv co Miloš řekne je nutný negovat a pak to bude pravda.

Klausová je postarší teta s nevyřešenou minulostí, píší Slováci.

Klausová popírá realitu: Do kampaně proti Schwarzenbergovi jsem se nezapojila . Prej postarší tetka. Ale jinak taky humáč, kdyby nešlo o to, aby měl Vašek ještě pár posledních let možnost si zaskotačit s hošanama, tak bych jí věřil i to, že její otec německy neuměl a tudíž nemohl počítat dobytčáky.

Pila 40 plechovek piva denně, v 35 letech je na smrtelné posteli. Docela by mě zajimalo, jestli by byli schopní Milošovi odborníci a odborníci z protidrogový centrály říci, zda-li by jí tohle hrozilo, kdyby hulila trávu.

Tvůrce socialistického ekonomického zázraku na Zlínsku, Čuba: Za pět miliard udělám nové Slušovice! omg, čuba fakt perlí a ty kecy... i já bych za 5mld postavil jedno jézedé. Fakt nechápu proč, dvacetpět let od revoluce musí být adorován tento milošův soudruh... jakej pičo zázrak.

Okamura navrhl zákon o referendu. Ať lidé hlasují o čemkoli, říká. No a nakonec japonec. Kurva to dalo asi práci vymyslet, ať se hlasuje o čemkoliv. Já sem rozhodně proti, stačilo, aby si mohli lidi vybrat svýho presidenta a jak to dopadlo. Hulvát, opilec, zmrd, lhář a vohnout na Hradě.

14.01.2014 v 14:22:37

zmrd

jo, je to zmrd ten miloš, normální vobyčejnej zmrd do kterýho bych si s chutí kopnul, kdybych byl hulvát a zmrd.
Do mrtvol se nekope, řekl Zeman o Schwarzenbergovi
A není to vo tom, že knížepán obskakuje ramlici nebo spí a má problém s češtinou.

Zemanova odbornická kritéria: Na každého jiný metr. Taky pěkné shrnutí, akorát ta lidská paměr bejvá špatná...

knížecí bohulibost vrací úder Hradu: Dokud do mě Zeman kope, ví, že nejsem mrtvola, říká Schwarzenberg.

Otázka tedy zní, kdo z těchto dvou starých kohoutů odejde na věčnost dřív...

13.01.2014 v 19:05:36

dneska zatim nic zábavnýho

tedy kromě jednoho našeho firemního procesu, který když jsem dneska objevil, dobrovolně sem se přihlásil, že příště k Bulharovi pojedu sám, protože je celkem nesmysl reklamovat jedno zařízení v hodnotě 1500kč a rozměrech krabičky od sirek následovně:
1) já jej vyzvednu u klienta
2) odvezu do práce a předám obchoďákovi, ať reklamaci zprocesuje
3) obchoďák předá krabičku slečně co nám zajišťuje chod kanceláří, která ji vloží do zcela obyčejné obálky, nalepí adresu a vypíše podací lístek pro doporučenou zásilku
4) teďka nastupuju já, protože normálně to dále řeší výše zmíněná slečna, jelikož jsem potřeboval zajít na poštu zaplatit nedoplatek za plyn, tak sem se nabídl, že odnesu i firemní poštu.
5) jdu na poštu na kubelíkově, tam si prohmatám obálku a zjistím, že posílám ze žižkova na bulhara reklamované zařízení. zásilka stála 29Kč.
6) popřemýšlím, kolik lidí ta krabička zaměstnala, kolik to stálo a po návratu do práce navrhuji, že příště to vyřídím sám.

jo a ještě byly zábavný dvě kedry co přistoupily do metra. ty byly tak sjetý, že se málem na mastný tyče určený k držení namotaly jak trdelník. ale to bylo tak všechno, protože smrděly a byly špinavý.

Nejdůvěryhodnějším politikem je Okamura. To taky není žádná velká sranda, spíš důkaz, že kdo nic nedělá a jen žvaní, tak může mít úspěch. Ovšem obávám se, že to také cosi vyjadřuje o stavu mysli některých našich spoluobčanů.

Zeman napřed jmenuje Sobotku, pak začne přijímat kandidáty na ministry. Ovarová tlama prostě bude furt zdržovat a prudit, ať už de do prdele a vezme si sebou i svý voliče. I když si někteří mysleli, že s Milošem aspoň bude sranda, obávám se, že humory někde zamrzly spolu s židovskejma anekdotama.

Kmotr Rittig ukázal část vily: Tady jsem si s Nagyovou dal láhev vína! Nelinkuju kvůli tomu, abyste se podívali jak žije další ovarová tlama, ale nýbrž proto jak vyhrožuje, že opustí naši republiku. Di do prdele, vem si janouška, béma, hrdličku i richtera, táhni do háje, já myslim, že až tak moc občanům chybět nebudeš a pozdravuj soudruhy v monaku, ať si taky užijou.

13.01.2014 v 12:40:42

rejže a maso se vaří

internety internetujou, televize běží, fena spí a já hlídám, aby se to všechno nespálilo.

Nová verze: bomba na palestinské ambasádě v Praze byla skrytá v knize. Hm, tak teďka v knize jo. Sem zvědavej, kolik pohádek ještě uslyšíme.

„Klikací farmy“ ovládly sociální sítě, za popularitu platí i úřady. Pokud by vás zajimalo jaký jsou přesně ceny, tak nedávno mi přišel spam od fakebook-fans.cz s odkazem na ceník... Nakoupíte číňany a indiány z indie.

bitcoin se zase motá okolo 1000$.

11.01.2014 v 14:34:38

sobota

jo sobota, poslední úpravy před návratem ženy, domejt nádobí, vyvenčit psa, vyhnat na mráz děvky a uvařit nějaký jídlo. no znáte to, ve všech rodinách je to stejný, nemá smysl se nějak šířeji rozepisovat.

z tisku:
Vizitku roku má jeden čínský miliardář. To je síla, podívejte se. Vcelku vtipný, akorát je otázka, zda-li je pravdivé závěrečné zamyšlení, že se máme ještě co učit, protože nevíme, co má na vizitce náš Miloš.

Nejvlivnější muž Češka.
Vynikající český odborník.
Česká morální autorita.
Český hrdina a zachránce při povodních.
Nejznámější a nejmilovanější český vzor chování.
Nejlepší z českých deseti nejlepších znalců židovských anekdot.
Nejcharizmatičtější filantrop Česka.
Český největší zastánce vysokého obsahu oxidu uhličitého v ovzduší a zastánce prolomení limitů.
Český nejpřednější expert pro ochranu zdraví.
Druhý nejlepší český president po Masarykovi.
Nejlepší český znalec ústavního práva.
Jediný český občan, který učil Chucka Norrise.


Klausová: Post velvyslankyně nemám jako odměnu za podporu Zemana. Samozřejmě, nechápu proč má potřebu to zdůrazňovat, když to všichni víme.

Zemanův projev opět nezklamal. Nechyběly bonmoty, vtipy ani urážky. Příšernej projev a příšernej zjev, radši bych tam viděl pana N., našeho místního alkoholika a psychotika. Akorát je otázka, do kterejch švestek Miloš vydrží.

Zeman by rád viděl Rusnokovy ministry jako náměstky v nové vládě. Chce mít prostě kontrolu, ale otázka je, co vlastně Miloš viděl. Při viróze může člověk i halucinovat. Asi mu v tomhle Bohuš nevyjde vstříc a Miloš nejspíš cejtí, že se blíží konec jeho vlády a teďka už je jen otázka na jak velký zdržování bude mít žaludek. Prostě zmrd je to.

Žena v Gaze propašovala sperma svého muže z vězení. A tomu tam jako všichni věřej??? Jakože by nějaký židovský bachař v držce nebo řiti pronesl ven sperma palestinskýho teroristy???

11.01.2014 v 13:07:59

praha půlnoc

protože zejtra se vrací ivka a já jako správnej partner mám pochopitelně radost, tak sem ji byl oslavit na chvíli u vočka. klasika, standart, pár pivek a pokec ve vší slušnosti. po setmění na autobus, poloprázdnej, kupodivu dvě maminky s dětma v kočárku, jedna se celkem slušně motala, chudák děcko, vzhůru a ještě s mořskou nemocí. jo a ten čůrák a zmrd co seděl zamnou kašlal a já cejtil jak se mi ty hnusný kapénky lepí za krk. doufám, že to přežiju.
jinak srdečné pozdravy z prahy, tachovské náměstí, žižkov... (já jen kvůli tomu, že pražskej hrad a karlův most fotí každej, já se snažim přinášet umělecky-alternativně nezávislě netradiční pohled na urbanistiku města ve vztahu k lidem, jenž ho obývají a sdílejí společný prostor)

srdečné pozdravy z hor


11.01.2014 v 00:08:07

die krupps

pičo, 15.2 v meet factory... chci je vidět...10.01.2014 v 14:26:18

pátek

dnes je pátek a miloš hodlá mít projev, ve kterém se s národem podělí o svoje pojeby. upřímně, ani nejsem příliš zvědavej jaký moudra z toho idiota vypadnou. Zrovna dneska sem přemejšlel nad tím, že presidentem by vlastně mohl být i soused pan N., velmi častý virotik, trpící nespavostí a na všechno mající odpověď, stejně jako Miloš.
"Pane N., dobrej, kampak si dete? pro pivíčka?"
"Pane Ufo, můžu se něco zeptat? jak se jmenujou vaši pejsci a co žerou?"


O konopí je v Coloradu zájem. Obchodům dochází už týden po legalizaci. Hm, že mě to překvapuje :)

Chlapec (†15) zastavil sebevražedného atentátníka: Zemřel a stal se hrdinou! Nic proti hrdinům, ale jestli všichni patnáctiletí pákistánší hoši vypadají jako tento hrdina na fotce, tak je jasný, proč si tam v těm místech vylámali zuby britové, rusové a teďka i amíci...

10.01.2014 v 11:07:27

pejsek a kočička

blízká setkání dvou druhů...

pejsek a kočička

pejsek a kočička 1

blízká setkání


10.01.2014 v 09:59:21

inzerát :)

09.01.2014 v 21:38:45

pěknej mejdan

včera převelice pěknej mejdan, hlava mě bolí ještě teďka a bolestivě přemejšlim, že si dneska objednám pizzu a sežeru ji v práci u stolu. Nechce se mi příliš mezi lidi. Ve dvě porada, kurva pozdě, takže musim vydržet, nic jinýho mi nezbejvá.
navic trpim pocitem, že všichni vokolo jsou idioti jenom já sem gogo.

pokud chce někdo vidět idiota, nechť se podívá sem.

Moc jsem pil, omluvil se Rodman za výroky o misionáři vězněném v KLDR. Z tohodle negra mám fakt prdel. Myslim, že mister Rodman v praxi dokázal, že blbost skutečně může nadnášet, protože jak jinak se mohl stát basketbalistou. Akorát nevim jestli mám bejt překvapenej, že dal dohromady celej tým idiotů, který blbost nadnáší.

Vladimír Franz rok po prezidentské volbě: Zemana bych bohužel podpořil znovu. Milý Taťko Šmoulo, to je úplně v pohodě, protože i já jsem už zjistil, že bohužel umělec ještě nerovná se inteligent. Já myslim, že slušně perlíš v rozhovoru a máš našlápnuto stejným směrem jako Bohdalka a nebo Dejdar. Ještě větší trotl než sem původně myslel, protože fakt nedomejšlí. Věta "Kdyby ale byl pan Schwarzenberg tak výraznou postavou a já mu křivdil, tak by nedávné sněmovní volby vyhrál s jasnou převahou. Ono se to ale jaksi nestalo." by se dala parfrázovat "Kdyby ale byl pan Franz tak výraznou postavou a já mu křivdil, tak by si celej národ pískal jeho melodie. Ono se to ale jaksi nestalo." Aneb broukáte si nějakou melodii tohoto modrého ptáka či vzpomenete si teďka hnedka na nějakou hru či dílo tohoto autora? Já tedy ne... Slušnej modrej buzerant.

09.01.2014 v 11:47:38

kyvadlo

1) nechápu lidi, kteří řídí svůj život podle kyvadla. u oběda byl takovej divnej týpek s partou a furt něco řešili kyvadlem. pravděpodobně svý životy. nechápu, co za idioty svěří svůj život náhodě, kyvadlu a coriolisově síle. Lidská blbost má nekončený hranice.

2) Chci bejt kurva, chci vyjebávat a chci bejt svině. Bohužel mám asi smůlu.

08.01.2014 v 13:13:51

o sračkách a zmrdech

Boj proti korupci? Funguje do doby, než někoho zavřou, vyprávěl Rath. Fakt mě sere, jakej dávaj prostor tomuhle vohnoutovi bez páteře a splachovací náturou. Úplně se mi chce brečet, jak ho týrali a šikanovali, ale je to normální sprostej zloděj, který se není ani schopnej ke svý zlodějině postavit čelem. inu kudy chodil tudy krad, sociální demokrat.

Američana Baeho nevězní v KLDR bezdůvodně, šokoval Rodman. Myslim, že Rodman je příliš blbej i na spojený státy. Blbej debilní negr, co by si zasloužil vystěhování do tý jeho úžasný severní koreje.

Zeman obnovuje zahraniční cesty, poletí do Soči i Štrasburku. Možná by nebylo od věci, kdyby zase ten jeho pes shrnul koberec a Miloš hodil držku, protože když bude zavřenej a isolovanej od společnosti, nebude moc škodit. Úplně vidím jak v tý Soči říká Putinovi nad patnáctym stakanem vodky svůj názor na stav lidskejch práv v rusku: "ty pičo vladimire, ty seš příliš hodnej a měl si ty kundy z pussy riot nechat v kriminále dýl, budou ti škodit. a buzeranty zavírej, kdybys věděl co zůstalo všechno po klausovi v hradních komnatách, mladá z toho byla úplně hotová."

Psí mušketýr Athos: Během mise ho postřelili, teď dostal metál! Jo, včera sem viděl reportáž a byl sem celej dojatej. Raketa prej přistála tomu psovi přímo v kotci a nedávali mu moc šanci na přežití. Myslim, že je to přesně ten důvod, proč by měl Miloš znova pohrozit afgánskýmu presidentovi válkou, protože kurva co mají nějaký posraný šukači ovcí zabíjet naše psy a krást naše děvčata. Jo, Miloš by se měl vážně v tom afgánistánu ukázat na nějaký inspekční cestě a pořádně to tam dát do latě. Myslim, že cigareta a pár panáků český slivovice potěší každýho afgánce.

08.01.2014 v 12:12:11

středa

sem fakt vyčerpanej, vyčerpanej mentálně.
1) ráno sem trošku zaspal, rychlý venčení, řešení telefonů, pak nástup na cestu směr kačerov.

2) směrem na kačerov jela ve vagóně nějaká rodina a těm ten malej hnusnej zmrd v kočárku tak řval, tak příšerně řval na celej vagón "uááááááááááááááuáááááááááááááááááá" až sem chtěl vraždit, tak vylezu na muzeu, přestupuju a ta posraná rodina s tim posranym harantem jde přestupníma tunelama a "tata uááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá". Největší průser byl, že všichni okolo, zvláště ženy a důchodkyně se tak rozplívaly a usmívaly a byly celý vydřený z malýho zmrda, kterej řval jak tur na celý kolo.

3) na kačerově vyřídím co potřebuju a du zpět na metro.

4) vlezu do vagónu, sednu si, další zastávku si přisedne žena s dítětem s sedacím kočárku a to dítě mělo nějakou housku, kterou nežralo, ale drobilo a pohazovalo kolem sebe. Pěknej bordel okolo, ženy a důchodci zase blahem bez sebe jak ten malej roztomilej vymrdanej uzlíček je roztomilej a rozkošnej, tak sem si dovolil jenom poznamenat, že by možná bylo lepší mu tu housku sebrat, protože dělá vokolo sebe hroznej bordel. Prej ne, protože jinak by dělalo ještě větší bordel. No, připadal sem si po těch pohledech jako někdo, kdo dítě před upečením ještě pořádně ošuká. Takže sem sklopil zrak a představoval si, jaký by to asi bylo mít granát.

5) ne, nevidim žádnou romantiku a dětskou roztomilost v tom, že jeden zmrd řve jak pračůrák na celý kolo a ten druhej dělá bordel jak v pekárně, chápu ty děti za to nemůžou, za vším hledej rodiče a já rodič bejt fakt nechci, respektive čím sem starší tím víc cejtim, že nechat se omezovat nějakou hromádkou sraček mi fakt nestojí za to. Navíc když si představim, že bych měl mít haranta teďka pár let před smrtí, vždyť by z něj měli ve škole srandu "kdepak máš dědečka? chlapečku/holčičko.", nejsem karel gott nebo janda, abych musel bejt pro smích všem okolo, když každýmu průměrně inteligentnímu člověku musí bejt jasný, že v sedumdesáti asi ten rozmnožovací orgán nebude bez pomoci pana doktora, jeho umělé vagíny a zkumavky fungovat.
Navíc, když si představim, že bych to pak měl ještě učit a vzdělávat. Nemám zájem nikoho učit, nemám zájem nikomu cokoliv vysvětlovat, nemám příliš velký zájem se účastnit lidského společenského života.

6) Chci si užívat darů blahobytu této společnosti, chci pít kvalitní alkohol, chci brát čistý drogy, chci potkávat zajmavý a slušný lidi, chci dělat svoji práci a co mě baví, nechci řešit běžný lidský problémy, plíny, mlíko, žrádlo, školky, školy a chci umřít rychle až to přijde.

08.01.2014 v 11:37:05

alkohol

při každym uklízení si říkám, že nejsem mačista a terorista, protože jinak bych nechal uklízení na ženě až se vrátí ze svý šichty na poli.
ale vypral sem i kytky, tedy vypral, vzal je sprchou ve vaně, smejt z nich prach.
teďka sem konečně dovařil brambory, dostal sem nějaký smetanový klobásky v neděli, takže je musim hodit na pánvičku, s bramborem a okurkou domácí nakládanou fér.
protože tvrdej normálně nepiju, aspoň ne tedy ten běžně dostupnej, protože i toho debilního morgana cejtim ještě třetí den, bramborovej rum je dobrej akorát do grogu a vodku piju jen některou, protože takový ty modely po kterejch se v praze v sapě domluví i nor fakt nemusim. takže sem dopřál naší rodině trochu luxusu a utratil sem fakt balík za značkovej chlast. znáte to, posezení s přáteli, kubánský doutníky, panamskej rum, kolumbijskej kokain, marockej hašiš, toť pravá esence rozkoši a blaha. (lze ještě přizvat luxusní děvky)

zleva doprava: ron diplomático - añejo, la fée absinthe parisienne (pouze z čisté zvědavosti jak chutná francouzskej absinth), tequila corralejo repusado, ketel one vodka a 21 letej panamskej rum zafra.
diplomatico sme museli v práci otevřít, jinak to nešlo :)

alkohol chlast


07.01.2014 v 19:01:04

chlast

byl sem nakoupit nějakej luxusní chlast, vodka, absinth, tequila a rum... fotku později, ale fakt sem si udělal velkou radost, žádný sračky.

prej Kazimír z Hradu... Miloš bude německo milovat, určitě už přemýšlí nad nějakým bonmotem. Kazimír z Hradu z nenávisti sabotuje koalici, píší o Zemanovi v Německu.

07.01.2014 v 14:02:06

bitcoin

bitcoin si pěkně dneska zakolísal, ale zatím se drží kolem 1024$. Příjemný na přepočty :)
já sem taky už po dnešku rozkolísanej takovej, ještěže pohotovost je za mnou.

venku celkem teplo, úplný jaro. taky aktualizuju, rozuměj znova kompiluju licq, protože už sem si skoro roky nepustil tohodle kecálka, tak jestli tam něco nevisí náhodou.

06.01.2014 v 21:59:24

pičo den

fakt sem se až teďka zastavil, u rouska koupeno skoro vše, akorát ty nůžky na drobný zvířectvo a plech na pečení neměli, sou po vánocích vybraný.
nový kódy ku dveřím rozeslány emajlem a naházeny do schránek. snad se ty chudáky lidi příliš nezmátl.

Zástupci ČSSD, ANO a KDU-ČSL podepsali koaliční smlouvu. Jak kdosi okomentoval na internetech: "Koalice podepsána, prezident je na tahu." Ano, taky nervózně očekávám s čím nás Miloš ještě postraší.

Pecinova komise: Červíček byl jmenován neoprávněně. Na dopravě chaos, na policejním presidiu chaos, jen Miloš a jeho parta odborníků jsou v pohodě.

no a palestince a ty jejich zbrojní arsenály komentovat radši ani nebudu.

06.01.2014 v 19:26:16

pyčo pondělí

dneska slušnej frmol. protokoly práce, seznamy expirujících kličenek u klienta, hromadný dopis sousedům o změně vstupního kódu, dodělání a odeslání tabulky s odečty vody správcové, vytištění a podepsání čtvrtýho kvartálu 2013 v domovním učetnictví. Dále sem taky musel vysvětlovat, že tři přijetý spamy za poslední dva dny jsou celkem v pohodě, protože bych mohl antispam vypnout a pak by to bylo asi vtipnější. Pak sem taky řešil co tady s těma dvěma serveravama, kde mi běží deníček a nějaká pošta s pár webikama. Jeden server běží od 2006, druhej od 2009, letos máme 2014, ne že by jistě ještě nevydržely běžet dýl, ale přeci jen po těch letech se trošku bojim co hardware, hlavně disky. Takže sme se dořešili k tomu, že na tu naši poštu a pár webiků postačí virtualizovanej server, no nějaký to VPSko, žejo, takže výpověd podána a mám teďka tři měsíce na to, abych všechno co aktuálně běží na serverech překlopil. Jo, výpověď podána, mám tři měsíce na vyřešení.
Ještě mě čeká cesta k tomu Rouskovi do železářství.

Jinak celkem nic novýho, ráno sem akorát potkal pána, kterej venčil velkýho taky bílýho chundelatýho psa, nějakej přerostlej čau-čau spolu s takovou malou fenečkou, občas potkávám paní, a dneska jsem už z dálky viděl, že bílá koule se nějak podivně motá, úplně jsem si vzpomněl na terezku, motala se poslední den obdobně, tak si vezmu mladou na vodítku, přijdu blíž a pán se ptá, kdepak že mám druhou. Tak mu vysvětluju, že nožičky ji přestaly fungovat a že sem musel ji nechat jít. Z pána vypadlo, že ta bílá koule je fenečka, pěkně stará a že dnes bude její poslední den světě nejspíš. Tak sem mu říkal, že sem si to myslel, viděl sem už z dálky, že má stejnej příznak jako terezka, zadní nožičky a celej trup se jí kolíbal zprava doleva a nožičky neudržely váhu těla, prostě nějakej neurologickej problém spojenej se stářím pejska. Chvíli sme kecali, vyptával se na mý zkušenosti, kam sem volal o euthanasii, kolik stála a jak dlouho to trvala.
No jo, psí životy....

Češi 2013: Tak, jak se pije, se nikdy předtím nepilo. Jo, krutá realita a pěkná narážka na Miloše, podle kterýho šest sklenic vína, tři panáky tvrdýho a dvacet cigaret denně není žádný extrémní přísun.

Zemanova posedlost čísly: počítá nejen své zásluhy, ale i lidi na náměstích. Haha, ješita jeden starej. Myslim, že ho asi musí srát, že na ty jeho mejdany chodí asi nejmíň lidí oproti předchozím presidentům. Akorát mě sere, že z našich daní se platí nějakej posranej profesionální sčítač, kterej milošovi honí ego na těch jeho politickejch agitkách, kterým říká hovory k lidu. Je to zmrd.

Dívku s mrtvým mozkem převezli na léčení, přestože má úmrtní list. Slušná síla ti američané, jako věří, že se stane zázrak a vstane z mrtvejch... mrtví by se měli nechat jít. oh my god, oh my god, deeper, deeper

Rebel Rodman odletěl popřát Kimovi, vzal i kamarády z NBA. Já myslim, že ten Rodman dělá vostudu všem negrům, protože se mi nechce věřit, že by všichni negři byli tak blbí. Ale Rodman, to je fakt síla, to je blyštivá, zářivá inteligence a mám takovej divnej pocit, že Kim Čong se musí chechtat na svý soukromý jachtě na celý kolo...

06.01.2014 v 14:30:20

praha

aby přišla nějaká změna a furt ste nemuseli číst ty moje nudný mimozemský výlevy, imho v tývce dávaj den nezávislosti, slušnej olcklůl, emzáci, usa, zkáza, hrdinej president, paní presidentová, bílej dům, obyčejní američané a letectvo a černí piloti.
furt nechápu ty představy režisérů, když už bysme se trmáceli takovejch světelnejch let vás vyhubit, tak to uděláme najednou, rychle a bezbolestně. kdo by měl zájem zničit území, který chce kolonizovat, žejo.
a kdybysme chtěli tu vaši nebohou planetu na suroviny, tak přiletí takový celkem veliký plavidlo, to má fakt kurevsky velký vrata, který umí pohltit i větší objekty, než je tady ten kus šutru, a normálně ho roztaví, rozloží a recykluje na základní prvky. ale tady je všeho hovno, takže je lepší to tady kolonizovat a používat domorodce jako živý terče při lovu. plus trochu tý vědy, žejo.
udělal sem taky jednu uměleckou fotku, která ma dokumentovat nedělní večerní pražskou emhádé. fotky z emhádé jsou celkem vzácný, já osobně nerad fotim v těhlech prostorech, ale čas od času, když se vypne přisvícení...
jo a nechápu proč si lidi neotevřou okno, zapaříno, vzduch hustější než v hospodě, že by se bakterie daly počítat na tyčích a kapénky ztmavly od virů. sem otevřel okno a po chvíli sem slyšel za sebou "ten pán otevřel okno, je to lepší."

hlinka
hlinka praha tramvaj hromadná


imho bitcoin pokořil 1000$, to už tady pár týdnů nebylo, tak sem zvědavej, kam až se vyškrábe.

05.01.2014 v 21:56:29

průběžná

průběžně se člověk ve svém životě dostává na životní křižovatky. průběžná, praha 10.

průběžná vlevo
průběžná vlevo

průběžná vpravo
průběžná vpravo

průběžná střed
průběžná střed


05.01.2014 v 21:44:04

neděle

dneska je běžná neděle, zítra končí pohotovost.
venku na ulici je celkem solidně nablito. asi náročná noc.
I am the guy with two penises. AMA. Furt si nejsem jistej tím, že čím víc pruhů tím víc adidas. ale někde psali, že v británii je mařka co má dvě vagíny.

05.01.2014 v 13:23:04

chcanky

přijdu z venčení a na natgeog nějakej dokument o týpkovi v usa co věří, že chcanky jsou pramen mládí. každý ráno se s nima potírá, meje si jima vlasy, na vlasy je prej nejlepší ranní moč, a navíc je to jogínskej americkej guru a jeho ovečky taky věří, že chcanky sou super. pijou je třeba společně v bazénu a chlastaj chcanky partnerů a vůbec vzájemně, páčto je to prej erotický a stimulující. usa pičo chcanky.

Kubánci si po desetiletích mohou koupit dovezené vozy, ceny jsou astronomické. Další vymoženost bolševickýho ráje. Kurva. Kam ten svět spěje, vždyť i v severní koreji postavili bolševici sjezdovku.04.01.2014 v 23:33:08

kuře

návštěva bratrova za mnou, trouba vypnutá a kuře se dodělává. sem nevěděl co si udělat, tak sem koupil kuře, to mi do ponděla vydrží, možná zejtra vezmu známýmu kus až pujdu na návštěvu.

Legalizace marihuany v Coloradu přinesla na Nový rok rekordní tržby. Tak nějak mě to nepřekvapuje, dalo se to čekat.

Al-Káida ovládla třistatisícové město v Iráku, vyhlásila svůj emirát. Pičo, jak ve středověku. Snad nečekaj, že Vatikán vyhlásí desátou křižáckou výpravu...

bitcoin pokořil 910$

04.01.2014 v 20:37:59

bitcoin

přišla výplata, takže po čtyřech měsících těžby mám 3.2682019 BTC.
kurz se pomalu zase škrábe k výšinám, souřasných 895$ za BTC není špatný.
jo a z kolegy z výboru, co mi jako mejnfrejmista a databázista šel pomoci s hakováním panelu, vypadlo, že si objednal úklidovou firmu na úklid bytu. 170kč na hodinu, makali hoďky tři.

těžba stále jede
bfl jalapeno cgminer


04.01.2014 v 16:12:40

práce

dneska nějaká práce.
1) vyvenčení
2) mytí nádobí
3) udržba a zbavení nánosů špíny koupelny
4) hackování domovní zabezpečovačky a její následné přeprogramování. jo máme takovej debilní panýlek od jablotronu, jak sem se již zmiňoval, kterej nám přes centrální mozek domu otevírá dveře na základě vloženého kódu. reset proveden úspěšně a přeprogramování také.
5) večer se staví brácha pro zbytek walking dead, dostane první půlku čtvrtý série. netušil sem původně, že má stejnej vkus jako já :)
6) a jede třetí série Sherlocka.


ovládací klávesnice
jablotron


04.01.2014 v 15:27:15

kuchyně

no, kdy bych to někdy tušil, že budu stát v kuchyni a přemejšlet co všechno je potřeba doplnit. pekáč, hrnec, nože ma běžný používání, nůžky na drobný ptactvo a zvířectvo, kolečka k židli a drátěnku.
myslim, že příští týden využiju k tomu, abych konečně nakoupil nějaký vánoční dárky.
šel bych i zejtra, ale rousek v nuslích má inventuru, takže musim počkat až do pondělka.

bitcoin dobře leze. 870$, sem zvědavej co se stane před příchodem čínskýho novýho roku. hází mi to teďka kolem 1mBTC za blok, no osumdesát centů podle kurzu :)

imho Happy Birthday, Bitcoin – Bitcoin Turns 5

03.01.2014 v 20:31:59

automobil

1) cedulky ze škodovky zmizely, avšak má vypuštěnou pneumatiku.
2) potkat bílého psa uvázanému ke kolou jedoucímu v protisměru není úplně nejlepší, mladá byla taková nějaká překvapena, bílej pes se ohlíd, chlapovi cuklo v kole a auto jedoucí mu naproti bylo trošku překvapené. ale jo, nic na zdraví se nestalo.

Krutá smrt Kimova strýce. Sežrala ho zaživa smečka psů? Jo, soudruzi. Ti na sebe vždycky byli jak... ale nechci urazit čokly.

ŘSD proti Žákovi. Zamítlo návrh na opravy zvlněné dálnice D47. Tam bude veselo zase...

Důvěřivý majitel krkonošské chalupy nedostal zaplaceno a přišel o věci. Ale hovno, borci si udělali mejdan...

03.01.2014 v 18:53:10

poo

je po obědě, což zkráceně se řekne poo, žejo. jinak celkem nic zvláštního, žádná novinka, žádná změna. ráno kosa, námraza a skla škrábající uživatelé automobilů.
mladá hárá, ale už to není takovej brutus jako před pár dny.
oběd přežit v pohodě, měl sem stůl sám pro sebe, akorát hnusná věc vedle mě, nějaká rodinka tlustejch lidí a fousatejch pánů. starej tlustej a fousatej, mladý tlustý a fousatý. neexistuje horší věc než mladej, tlustej a fousatej. já když byl byl mladej a tlustej, tak sem byl aspoň dohola, protože mladej tlustej člověk vypadá s fousama jak úchýlak neboli takzvaný prznič dětí. Ano, každej tlustej a fousatej jedinec ve mě budí podezření, že to je určitě nějakej úchylnej skautskej vedoucí, který rád przní chlapečky a v když nejsou chlapečci, tak holčičky.
Proto každej hipster ve svetru - s kosočtvercem či jelenem samozřejmě, hranatými brýlemi a plnovousem ve mě budí představu slizkého mrdače dětí.
Já bejt tady vůdcem, šéfem a vládcem všech zbytečných existencí, tak rozhodně zakážu fousy, hranatý brejle, hnusný svetry a vůbec všechno debilní retro, který teďka valí. Ale fousáči a hranáči budou první, možná k nim přidám ještě všechny fanoušky hadrů na hlavách.

Suchdolští radní ambasádu na svém území nechtějí, požadují přestěhování. Mám takovej pocit, jestli není vedle židovský ambasády volná parcela. Mohli by se idioti vzájemně střílet bazookama o poledních pauzách a nebo o pauzách mezi tlučením hlavami o zeď či koberec.

Mars chce osídlit i Češka Lucie: Super dům či auto mě nezajímají. Včera s ní byl rozhovor v tývce, mladý děvče od počítačů a já bejt chlapem co jí udělal děcka, tak bych se zamyslel pořádně, protože očividně dívenka ještě neví, že spíš by se měla starat o děti, manžela a svý ženský problémy, protože fakt nechápu k čemu bude na Marsu česká matka Lesana, která se stylizuje do jakési lesní ženy typu elfice či keltka, podle fotky.
Kdysi jsem chtěl být taky unešen a nebo odlifrován mimo Zemi, ale od tý doby, kdy jsem zjistil, že jsem úplně normální mimozemšťan a že lítat do vesmíru je snadný, necítím potřebu se účastnit takových nesmyslů.

O svátcích nic nejezdilo. Na špatnou MHD si stěžovaly stovky lidí. Ano, i já jsem si všimnul, že na silvestra byl od 22h noční provoz. Jak sem měl tu návštěvu, tak byla celkem překvapená, že to budou mít těžký se dostat na debilní floru. jo a jak se řekne ropid, zvedá se mi kufr a otevírá kudla. dávaj jizdním řádům borci z ropidu fakt posledních pár let slušně nafrak...

Indickou dívku dvakrát hromadně znásilnili, pak se ji pokusili upálit. To mi fakt hlava nebere, samej vegetarián, samej náboženskej fanatik, země, kde každej prd má svýho vlastního boha, samá kasta a samej ind... nic jako proti indům, ale upřímně bych prosil, aby se některé jejich lidové tradice v rámci obohacování kultur vůbec nepřebíraly. Zrovna tohle skupinový šukání ve stylu "tobě je šestnáct, nás je šestnáct" není nic, co bych tady asi uvítal. Upřímně, nechci vidět indický swingers párty...

03.01.2014 v 12:49:50

palestinci

v praze palestincům vybuchla spící buňka a teďka je z toho fakt haló. celkem nechci ani vědět kolik výbušnin a trhavin je uložených na ambasádách zemí středního východu. palestinci nejsou jediní teroristi ve svym regionu.
navíc mám pocit, že se ti palestinci kroutí jako když se kroutil miloš a jeho parta. nevim proč, ale připomíná mi to celý tu schůzku, která neproběhla, nikdo na ní nebyl a kterou miloš nesvolal. Takhle to dopadá, když si zmrdi nesladěj lži.
Výbušnina byla součástí trezoru, tvrdil mluvčí palestinské ambasády. Teď to popírá.
Trezor, jenž vybuchl, se běžně používal, tvrdí palestinská ambasáda. Chápu to, běžně se do něj ukládaly výbušniny...

Čím dál víc mladých lidí šikanuje sebe sama na internetu. Olol... takže dělat si prdel sám ze sebe je teďka považovaný za šikanu?

MPSV se vrací k původnímu dodavateli, výplaty dávek zajistí OKsystem. HA HA HA HA... to bylo jasný, že to tak dopadne. Poslednich půl roku mi matka říkala, že se sociálka v tichosti vrací k původnímu software...

02.01.2014 v 12:35:42

popeláři praha

no, du dneska ráno venčit mladou a hle, na autě přibyl další popelářskej vzkaz s přáním všecho krásnýho... :)

popeláři praha strašnice


02.01.2014 v 10:48:43

šťastný a veselý nový rok 2014

přejí popeláři Praha Strašnice...
(opravdu velmi nevhodně u popelnic stojící auto v křižovatce jednosměrek)

popeláři praha

popeláři strašnice


01.01.2014 v 13:20:26

hm, nějaká změna?

tak co zmrdi? něco se změnilo? je vám aspoň blbě? tady je v ulicích nablito, zbytku po pyrotechnice a poslední skupinky děcek se rozprchají domů.
hnusnej a smrdutej 2014

01.01.2014 v 01:39:01