sračky, zmrdi a čůrácí

Havlovská politika byla chybná a škodlivá, tvrdí český diplomat. Ano, jediná chyba byla, že nechtěl věšet komunisty.

Neskutečný případ šarlatánství: Leukémii léčil tleskáním. To je přesně ten ksicht, kterej říká, že by potřeboval rozmlátit a vykopat zuby z držky. To nechápu, že se ještě nenašel nějakej chlap, jehož ženskou tenhle zmrd stáhnul o dva litry, jakože kvůli nějaký léčbě. Takovej rypák mít v sousedství, tak se z předsedy stane vrah.

Křesťanka odsouzená k smrti v Súdánu rodila spoutaná v řetězech. Furt mě nějak islám nepřesvědčil jako mírumilovný a tolerantní náhoženství. Jako nic nemám proti arabáčům, když chtěj jezděj do evropy za bílejma kurvama a chlastem, proč ne, ale nevidim fakt důvod, proč tolerovat něco tak pojebanýho, co vás nenechá ani pořádně vyspat. Pětkrát denně omlátit si hlavu o koberec za vyřvávání nějakýho debila na věži.

Ministryně Marksová vrací krávu: Zahradil je potrefená husa. No tak to je fakt pěkný. Myslim, že aby mohli žvanit na facebooku, nemusej nutně sedět v politice. Žvanit hovna na facebooku můžou klidně i jako nezaměstnaný na dávkách.

Když jsem byl souzen za sdílení dětské pornografie a soudce se zeptal "Jak vám zní 5-6 let ?" a já odpověděl "Sexy" tak jsem si moc nepomohl.

31.05.2014 v 10:11:09

sobota

sem teda zase nevyspal, probudila mě Tara, že se jí chce srát, tak sem se oblík a šel se se psem vysrat. No, na půl vosmou v sobotu dobrý, jediná výhoda je, že potkávám lidi, který vůbec neznám.

Jo, včera to bylo ráno taky vtipný, celej den mě pak bolela hlava jaxviňa, protože ta úplně blbá kunda fakt k nám do sklepa nahnala nějaký řemeslníky, mě vynechala z korespondence, ale naštěstí mě ráno místopředseda informoval, chudák byl úplně vyplašenej z toho chaosu, že kunda něco nachystala, tak teda včera kolem třičtvrtě na devět ráno zvonek, já na něj mrdal, protože mám dovolenou a všichni co za mnou chodí mají telefon a umí zavolat nebo se předem ohlásí, abych věděl, že je mám čekat, takže nevidim důvod, abych reagoval na každej pokus roznašečů snailmail spamu dostat se do baráku.
Asi o hodinu později, kdy už žeru prasácky sekanou s tatarkou a rohlíkem, se podívám na telefon a tam vidim sms, že prej "váženej pane, sme ve sklepě a přeměřujeme na základě včerejší prohlídky". Tak sem se vytočil, hodil na sebe mikinu, tepláky a nasupeně se vřítil do sklepa. Tam dva borci, žádný šmucky ze zahraničí, už měli zaměříno, sklízely svý laserový měřáky, já se jim v rychlosti představil, vyčinil jim do debilů, cože jako posílaj smsky jak patnáctiletý děcka, když jdou někam na zakázku, že jako možná dobrý je dát vědět chlapovi, kterej by jim pak podepsal smlouvu, voni na mě čuměli jak na debila, takže mi došlo, že vlastně nevim co jim ta píča nažvanila. Takže sem se rozhod, že budu k pánům férovej a upřímnej a začal sem jednoduchou otázkou, zda-li jim paní Píča aspoň dala podkladky mých cenových odhadů a výpočtů, když už je hnala z nějaký dědiny za prahou, přes celou prahu až k nám do Strašnic, aby si ujasnili, jestli jim náhodou nehrozí situace, že by mi udělali úplně normální křoví, protože jedinej důvod, proč stojej tady v tom sklepě je ten, že paní Píče a důchodcům se zdá můj odhad drahej.
Načež teda asi nejspíš pochopili kam mířím, protože jeden se zeptal "Kdo je paní Píča?", ten druhej mu vysvětlil, že je to přeci tamta a rovnou se mě zeptal jaký sou moje čísla.
Tak sem mu řek, že naprosto nechápu, proč jim ty čísla nedala, když je má každý člen společenství vlastníků, že se jedná o 230 až 250litrů a znova sem mu zopakoval, že tato částka se zdá některým existencím drahá, přestože je pro ně optimalizovaná. Prostě žádný zlatý kliky a stříbrný klece, ale pouze jednoduchý plechový kóje a čistej bílej sklep. Načež se začal smát ten starší týpek, že rozhodně žádný křoví nehodlá dělat, že by to nacenil klidně i o 80-100litrů víc, já mu řekl, že ho chápu, ale že důchodci a paní Píča sou překážky. Znova sem mu řekl, že klidně mi tu nabídku udělat může, že se zlobit nebudu, ale že si myslim, že když se budou věnovat na dílně něčemu jinýmu, že určitě asi udělaj líp, ale že rozhodnutí nechám na nich.
To se chechtali už oba dva, tak sme prohodili ještě pár vět v rychlosti, souhlasil sem s nima, že se fakt neví jak budou vypadat zdi a podlaha dokud se to celý nevyklidí a nesundá se kus podlahy a neuvidí se co je pod ní. Jenže na to sou vícepráce, protože možný skrytý vady mi žádnej zedník ani zámečník bez rengenovýho zraku nezjistí. Ještě mi řekli, že ten chlap co to za tu cenu udělá je zlatej, já mu na to řekl, že jo, že v tomhle baráku dělal už zámečnický a svařovací práce za starýho vedení, ve kterym paní Píča dokonce a byla a musí ho rozhodně znát, takže je to další důvod, proč nechápu proč je sem chudáky hnala.
No a pak sme si potřásli rukama, mě rozbolela pekelně hlava, vysvětlil sem jim že žena se mi vrátila ze zahraničí a že bych je pozval na kafe, když už se na něj ptaj, ale že na něj bohužel nejsem nachystanej a připravenej. Voni mi řekli něco ve smyslu "tak sme viděli další sklep" a nashledanou, sbohem a šáteček.

No, celkem by mě zajimalo jak se ta blbá kunda asi tvářila, když jí borcí říkali výsledky svýho zjištění a velmi přátelského rozhovoru s panem předsedou, který jim jednoduše vysvětlil v jaký sou situaci, když už teda psala elektronický dopis vlastníkům bytů, jak dokáže, že se s nima snaží pan předseda vyjebat. :)

jenom dodám, že já příšerně nesnáším hru na křoví, protože když už předem vim, že dotyčný mám jenom jako křoví, tak vadí mi lhát borcům co se snažej dělat dobře svoji práci. I já znám z toho svýho byznysu, že když se de dělat křoví, tak se dělá z nějakýho důvodu, protože je vždycky nějaká dohoda o tom, co za to, když budeme křoví...

31.05.2014 v 09:46:54

abecede

Je hinduistický guru mrtvý, nebo medituje? Rozhodne soud. OMG

Já sem teda vyřízenej, mám za sebou další návštěvu sklepa se sousedem panem Vé od bílýho psa, protože dneska zase vymejšlel věci do mejlu, tak sem mu napsal, že nemám čas to takhle řešit mejlem a řek sem mu, že ho večer vezmu do sklepa. po vosmý zazvonil, takže sem nestihl konec dílu hvězdný brány, vzal jsem laserovej metr bosch, láhev meruňkovice, dvě štamprle a půl hodiny sme tlachali ve sklepě a já se ho snažil tím sklepem provýst a vysvětlit mu svý uvažování. jestli mě pochopil nevim, ale panáka si dal, klíč od sklepa neměl, protože se měl ptal jestli ho mám, když mě vyzvedával a já mu potvrdil, že s lejdy Š to je bohužel velmi osobní a bude z toho průser, on mi řekl že to tušil a že o návštěvě nějaký firmy věděl i on, tudíž záměrně vyjímula z korespondence. Jo, to bude ještě divadlo. Shit. Takhle to dopadá, když pošlete neodbytnou blbou kundu do prdele.

29.05.2014 v 22:18:13

komu se neleni

tomu se zelení.

Roztržka u KSČM: Filip a Ransdorf na sebe štěkají kvůli výsledku voleb. Komunisti, snad už ani netřeba komentovat.

Většina rodičů na sobě šetří, kvůli dětem. Což je úctyhodný, ale občas se na sobě vyplatí nešetřit.

TrueCrypt WTF No, jo WTF


„Brambory jsou cizí plodina a do evropské krajiny nepatří.“
„Jsme proti výstavbě kanalizace narušující migraci žížal.“

Zelení, 16. století


29.05.2014 v 18:22:06

plastiky

jo na pankráci na soudě mají takovýhle plastiky evokující spravedlnost...

plastika 1

plastika 2

plastika 3


29.05.2014 v 13:24:52

kurva kunda spíčená

no teďka mi hnula žlučí píša eŠ, musel jsem si poslat doprdele se slovy "bože ty ses blbá ženská"
Minulej tejden toho zase naslibovala, že co všechno zvládne, co všechno dokáže zařídit, tak sme se na tenhle tejden domluvili, že se jí a tomu jejímu řemeslníkovi věnovat uterý-středa-čtvrtek a že mi den předem zavolat, protože mám práci a navíc i dovolenou.
Dodneška mi nezavolala no a protože si potřebuju udělat nějakej menší plán na zejtra, tak sem jí zavolal, zeptal se jí jak to vypadá, kdy zejtra řemeslník dorazí, vona mi řekla, že je nemocná, já se ji zeptal jestli mi může dát kontakt na řemeslníka, nemůže a když sem ji začal vysvětlovat, že mám dovolenou a že nemůžu čekat až se milostpaní uráčí, že sem schopnej se s tim řemeslníkem domluvit na termínu sám, dozvěděl sem se, že se nemůže za to, že sem debil a neumim si plánovat. Tak sem ji poslal normálně do prdele, s upřímností a otevřenosti a teďka sem seděl s kolegou, vysvetlil mu situaci a řekl mu, že za těchto podmínek, kdy nemám podporu baráku nemůžu cokoliv dělat, protože když se mi vzbouří důchodci, kvůli tomu, že je všechno drahý a já je pošlu do prdele, tak mě vyjebou, že si nevážim stáří a hádat s nějakou pindou, která chodí na shromáždění jednou ročně, na to mám svý práce a nervů v prdeli dost.
Upřímně si kolikrát říkám, že místo organisování práce pro dům, kdyby se normálně vyhulil marihuanou u televize, tak ten čas je ztrávenej příjemnějc a užitečnějc. Na příštím shromáždění jim pěkně zmrdům pohrozim, že by možná bylo dobrý, aby si hledali novýho předsedu.
Za těch posranejch 800kč měsíčně se na to fakt můžu vysrat.

28.05.2014 v 14:09:26

hydroponic

no, takže včera v místech, kudy prošel frank i horáková proběhl odvolací soud v kauze hydroponic. kromě toho, že potvrdil pár podmínek, konečně přišel soudce s mozkem a smetl rozhodnutí i tresty ze stolu s tím, že je příliš mnoho procesních chyb v celém řízení, typu že kanaďance čínskýho původu přidělili vietnamskou tlumočnici. Vše se tedy vrací na úplný začátek.
a to vše zcela bez zájmu veřejnosti, zkuřek a medií.

hydroponic

pankrác28.05.2014 v 12:40:11

dvb-t tuner

koupil sem za pár stovek usb dvb-t tuner a-link. pohoda.

a-link dvb-t mpeg2 tuner

dvbt tuner


26.05.2014 v 19:58:11

fuck yeah

jo, sem rád, že kompy z voleb sou stažený, tyhle ranní vstávání sou náročný.
ale jo, je fér oslavit první den dovolené radostnou prací pro firmu. no, nestihli by to klucí, tak sem jim šel pomoct, mrdat to.
zejtra taky budu vstávat brzo a nevim jak dlouhej bude den.

Ocitl se bez práce. Teď kritik Rejžek objíždí venkov jako DJ. ale hovno, nene...

Report z Vanessy v Ostravě a Olomouci. Zábavný čtení :)

update 19:27 - tyvle, ten daniel dočekal je fakt kokot. v reportáži říkaj, že estonsko je jediná země, kde se dá volit elektronicky, protože mají občanky s čipem. nato vytáhnou reportéři odborníka, respektive typa co si říká odborník, a ten vykřikuje cosi o tom, že je to nesmysl, že by se ot neuhlídalo a mohli by některý volit víckrát a za jiný. pičo to je vůl, jedna občanka, jeden čip a jedno hlasování. neasi.


26.05.2014 v 18:15:09

praha

aneb jak se zde dělá vše pro cyklisty...

praha


26.05.2014 v 07:48:44

ráno brzo

vstávat. někdo musí uklidit po volebnim bordelu počítače.
imho jen pro pobavení nad tragickým stavem morálky a úpadkem školství. kolegové na jedný škole využili laskavé nabídky "studenti vám pomůžou, tady se nekrade" a přišli o dvě myši a jednu klávesnici.
jak za starejch časů, kdy se nedalo po hodině dopočítat kuliček do myší.

25.05.2014 v 23:05:00

pro pobavení

já nevim jestli sem to sem loni dával, ale už loni se kundě ze suterénu nelíbilo (a to je kunda jen o pár let starší než já), že si říkám o desítku. Tenkrát napsala fakt úsměvnej dopis celému výboru, kontrolní komisi a bývalému předsedovi panu Ká.

Pane Ká,
musím velmi silně zdůraznit, že se mi vůbec nelíbí způsob a druh komunikace pana Vyhulenýho_Ufona, který mě svévolně vynechal z komunikace o schůzce s panem Bé.
Jako důvod uvádí to, že jsem nereagovala na jeho mail. Toto je absolutně neakceptovatelné.
Nechápu jeho způsob uvažování, ale trestíky tohoto druhu se doufám do budoucna nebudou opakovat.
Jeho úkolem je informovat, nikoli vychovávat.
Vystupování z pozice síly sice vypovídá hodně o jeho dětství a partnerských vztazích, ale rozhodně by nemělo platit za ustálenou formu komunikace mezi vlastníky našeho domu.

Pan Vyhulený_Ufo se staví do pozice, která mu dle mého mínění absolutně nepřísluší.

Nejsem momentálně schopná dát dohromady přesná data ohledně mého působení ve výboru s panem N. a vámi, pracovali jsme na rozdíl od pana Vyhulenýho_Ufona dobrovolně bez nároku na honorář a nikdy si nevybavuji situaci, kdybychom "své zásluhy" zneužívali jako argument k agresivní rétorice a chování, tak jak to dělá pan Vyhulený_ufo.

Zdraví vás,
píča ze suterénuTak to jen pro pobavení, co v lidech dokáže vyvolat moje upřímnost, otevřenost a to, že občas říkám věci tak jak se podle mě mají a jsou. Vlastně to vyvolala už jen moje přítomnost. I žena určitě potvrdí, že sem tam občas mívam pravdu ve svých názorech.

25.05.2014 v 12:44:08

neděle

je typická pražská neděle. v albertu nakupují pražské odbarvené blondýny se svými partnery a já musim bejt posluchačem rozhovoru co v kterym nejspodnějším regálu mají nejlepší. Tak nějak sem docela čuměl jak moc se dá srazit cena za takzvaný okurky ve sladkokyselym nálevu a nebo že existují lahvová vína v ceně 49kč.
No, chápu v jaký realitě žijou pražský důchodci a odbarvený blondýny. Cena je to nejdůležitější. No, když sem to tam tak poslouchal, dospěl sem k názoru, že než se dožít toho, že budu nakupovat v nejspodnějších regálech, tak to se spíš radši tak nějak normálně oddělám. Upřímně jako, chudoba cti netratí, vo tom žádná, taky bejvaly doby, kdy sem měl jen notebook, dvě igelitky s dokumentama a tašku se základnim prádlem a dalo se tak vyžít celkem v pohodě, ale problém byl ten, že i při týhle chudobě sem nikdy nemusel krást, abych měl na drahý a kvalitní drogy. No prostě chudobu a pocit, že mám hovno, je dobrý zažít, ale jediný poučení, který z chudoby (samozřejmě jenom relativní, protože si uvědomuju, že bych nechtěl žít někde v africe nebo indickym slumu, kde jediný co zbejvá je víra v převtělovaní a tudíž, že se jednou budeme mít možná líp) plyne je, že už ji nikdy nechci znova zažít.
Takže sem koupil pár sraček, vysolil sem 800kč, pravda mohl jsem vzít levný prací prášek, ale ne, ufo řeklo "nasrat" tak nasrat.
Nasrat.

ftip z internetu:
Nefunguje Facebook. Už to trvá třetí den. Zoufalí lidé s pláčem vybíhají do ulic, v rukou drží své fotografie a křičí na ostatní: "Líbí se ti to, líbí se ti to?!"

jo a bitcoin dobře... 582$

25.05.2014 v 11:28:59

morková kost

včera chcalo, ale ne na zahrádce pod stříškou. fajn pocit nepřijet domu prouzenej kouřem.
jo, koupil sem fakt malou a drahou morkovou kost. kus flákoty na osso bucco, kterýžto by asi taky nebylo špatný, ale já hodil to maso i s kostí do hrnce a udělal si vývar. barbařina těžká dřina, stejně to nebylo italský maso.
trochu sem utřel prach. zejtra koupelna.

Češka v KLDR: Předpověď počasí mají od pěti do třiceti stupňů. Jo, žvanit, to komunistům šlo vždycky.

morková kost


24.05.2014 v 18:10:23

jo a jo a jo

a je to tady, slunce zmizlo a chčije a chčije a chčije a padaj kroupy a blejská se a chčije. to mě poser.

Kvůli povodním se uvažuje i o vypuštění Orlíku až ke dnu. Doporučuju od 0:20, návštěvnice přehrady Orlík zasvěceně dává informace do médií o tom jak se staví přehrady a co hrozí při jejich vypouštění. Ti z vás, kteří si ze střední školy nebo z vysoký pomatujou něco málo o fyzice a silách si jistě vzpomenou na zmínky učitelů o tom jak se staví hráz či přehrada. V prváku na FELu jsme dokonce počítali v nějakejch cvičení z fyziky zjednodušený modely přehrad. Jo, to je prostě tak, když chybí vzdělaná a jedou se drby z okolí a nebo z internetů... Ale nasmáli sme se dost dneska v práci, hlavně nad tím zanícením návštěvnice.

23.05.2014 v 17:20:08

kantáre

dneska fakt kántáre. stěhování kompů v těhlech vedrech, za trest. zkurvený volby a vsadim se, že bude malá volební účast. bude hezky a všichni vysmahnou.
kompostárna jede, akce sklep dále pokračuje, mladá mi dneska vyblila žrádlo, poprvý od operace a nevim jestli je to těm teplotníma šokama, nebo že byla v prdeli, když sem ráno vysmahl neobvykle brzo a přišel dost pozdě, nebo něco lítá mezi čoklama a nebo fakt nevim. navíc se jí na boku udělal stroupek, centimetr a budto vypadá na špatnej vpich a nebo nějaký žihadlo.
zejtra ráno ještě čtyři místnosti, takže taky vstávání brzo.
no žádná dnes věru prdel, krutá realita pracovních výkonů pouze.
jo a bitcoin se zase pěkně pohnul 522$

Israeli experts for cannabis meeting in Jamaica. Židi sou tak trochu spása byznysu, jsou všude kde sou prachy a málokdo jim odmítne.

jo a bude bordel v noci, blíží se léto a to znamená, že se hraje hokej, takže to vypadá na nějaký velký vítězství po dlouhý době, slyším řev a bubny z nonstopky, snad se brzo unavěj.

22.05.2014 v 21:28:07

oups

sorry, ale nějak se ty obrázky nezmenšily, ale teďka je řešit nebudu.

21.05.2014 v 22:16:26

bitcoin

jo, bitcoin se vyškrábal ku pěkným 495$.
těžítka stále jedou, napadlo mě zkontrolovat jalapena, jak si vůbec vedou. delší dobu sem je neviděl. a furt jedou. v záři a říjnu jim bude rok. něco málo furt dávaj.
minepeon bfl jalapeno

antminer s1
antminer


21.05.2014 v 22:15:35

zasraný důchodci

ne, fakt sem to už dlouho neřekl a měl bych se stydět se svym skoroduchovym věkem, ale zkurvený zajebaný důchodci. všechno je pro ně drahý, blbě připravený, nejasný a s odměnou pro výbor sice nemaj problém, ale desítka za rok je dle některých, bohužel ne důchodkyně, ale lejdy eš ze spoda, fakt hodně. prostě mi už pak bylo trapný si tu desítku obhajovat.
to mi fakt hlava nebere, když ji vysvětluju, že normálně beru osum stovek za hodinu a to je ta nižší hranice za nekvalifikovaný zkritizování počítače, a že desítka to je akorát tak na pívo, takse začne rozčilovat, že to je kurva hodně piv, a nejsem si úplně jistej, jestli ji už došlo, že když si to tak rozpočítám, tak je to osum stovek na měsíc a to sou tři návštěvy hospody a to ta poslední návštěva bude už bez jídla, protože na něj mít nebudu. Fakt zapomínám kde žiju a proč je politika taková jaká je.
Nemyslim si, že bych vydělával nějakej majlant, trošku nad průměrem, ale co já znám takhle lidi z IT, tak se pohybuju spíš na tý spodní hranici, protože nemálo lidí okolo mě vydělává dvakrát-třikrát tak víc než já. co poplatim, klasika hypo 12k a 5.5k měsíčně poplatky za energie a služby. dost lidí vokolo mě platí ještě víc jak mourovatý a nemusej to bejt nutně hypotéky.
ale pokaždý zapomenu, že lidi místo toho aby budovali spíš kecaj o tom budování a sou úplně nejspokojenější, když se debatování usnese, že se bude v debatě pokračovat. to pak maj pocit, že něco pro věc udělali, ale nemuseli rozhodovat.
faktem je, že překvapil soused Vé, protože ten neměl problém s cenou za sklepy, přišlo mu to fér a mě před chvílí došlo, že sem udělal základní chybu a řádně a polopaticky jim nevysvětlil každou položku a hlavně co se skrývá pod kolonkou "cena za práci" vlastně za práci, protože kdo si sám sobě nepočítá cenu za práci, ten si to nepředstaví.
To znamená, že se důchodce XY zeptá a proč není nabídka přesnější a nejsou v ní přiložený plány? Nedokázal sem dostatečně dobře vysvětlit, že to se skrejvá pod kolonkou práce, protože to se bude oxidovat ve sklepě a řešit co kde bude. To je právě práce takzvaná duševní. A za tu se platí. Jo moje chyba, abych se furt jen nechválil jakej sem ubermagecool a skvělej.
jebat tyhle funkce. chci bejt diktátor, chci aby se mi klaněli všichni, kteří nečtou tento manifest budoucnosti (vy ostatní si rozeberete všechny funkce, který nechci, protože vás ujišťuju, že bude to hodně práce donutit ty zmrdy, aby sklonili hřbety), chci aby bylo po mym a chci svoji vlastní atomovku.

21.05.2014 v 20:57:37

volby a pohotovost

tyvle, dneska shromáždění. sem zvědavej kolik přijde chytrolínů. už teďka mě bolí z těch lidí hlava.
no přijdu do práce a borci po dvou letech, nebo bůhvíjak dlouho děláme volby, zjistili, že ve smlouvě je napsáno něco vo tom, že dostupnost musí bejt mobilní a já jak nemám auto mobilní sem jen tak trochu, takže mi na pátek až neděli zrušili pohotovost. Z čehož plynou dvě věci, jedna dobrá a jedna špatná.
Ta špatná je, že si ty tři dny pohotovost vyberu někdy od 4.července.
Ta dobrá je, že můžu zejtra do hospody, akorát se bojim toho, že po celém týdnu hezkýho počasí přijde zasranej chcavec.

Nesmlouvejte a nejezte na zemi, žádá muslimské turisty rakouská příručka. Jo, je to hrozný vysvětlovat hostům jak se mají v hostitelský zemi chovat, ale když někdo přijede ze středověku do civilizace a neví, že v evropě se na zemi nejí a že se používají toalety a neserese do písku....

Okamura: Cizincům bez práce dejme jen peníze na cestu domů. No, nedělá zrovna velkou čest všem postiženým downovým syndromem.

Reklamy na tampony vytvářejí nerealistická očekávání, kolik zábavy se dá prožít ve společnosti menstruujících žen.

21.05.2014 v 14:52:10

schůzka

porada výboru ukončena, zítra shromáždění. fakt se těšim až bude po.
zásadní poznámka: odmítnout píva, když mám pohotovost. jenže vono rozvazuje jazyky a lidi pak melou pěkně.
a taky si musim poznamenat, že ne všechny ženy sou inteligentni jako moje žena. pobaví, když se lejdy K z přízemí, to je jedna z těch, který nechápaly mý snažení okolo světlíků, přizná k tomu, že si původně myslela, že sem kokot, přestože pro mě zvedla při volbě předsedy hlas. Fakt pobaví.

jo a bitcoin vylýt jaxviň na 490$. Už dlouho nebyl výkyv. Když to ještě poletí, nastolim otázku pořízení novýho těžebního železa.

20.05.2014 v 21:17:40

vysoká profesionalita na státních židlích

no, docela se teďka bavim vysokou profesionalitou zaměstnanců řsd. tedy kdyby to nebylo spíš k pláči bejt jenom pouhopouhým voličem. způsob, který opět po měsíci zvolili pro změnu tentokrát spočívá v tom, že bez informování našich obchoďáků a nás techniků nebo aspoň mé maličkosti, byli deaktivovány naše účty a zmražena naše technologie.
Fakt mě docela děsí, že ve státní správě to bude průser všude, nekomentujíce podivnou fluktuaci vyhozených a znova přijatých zaměstnanců formou externí spolupráce (jo, tak se dá vydělat víc).
Stejně jako mě děsí volební propaganda komunistů a jejich volební slogan "evropa pro lidi". Děsí mě představa jak by asi komunisti řádili po evropě, přijít k moci. Tajně doufám, že původní členské země mají ještě trochu rozumu.

20.05.2014 v 15:20:42

uff

jo, takže sem musim pochválit, certifikace zvládnuta na 80% a tudíž sem prošel. No, každopádně je fakt, že snad letos už žádná certifikace, hp servery a hp storage stačily, a snad až nejdřív příští rok.
Nepůsobí na mě tohle přeměřovaní čůráků, mám bolení břicha, sračku, nespim a potim se ještě víc než obvykle.

20.05.2014 v 11:22:11

pondělí

je zkurvený pondělí, první den pohotovosti. slovy klasika řečeno "k nasrání", protože minulej tejden bylo fakt hnusně, že se na zahrádce sedět nedalo a tenhle tejden, kdyby se dalo, tak zase nemůžu.
navíc zejtra si du zkusit zopáknout certifikaci ze storage, bylo by hodně blbý, kdybych to neudělal, když už to udělal i jeden nejmenovaný kolega. Jenže von se to naučil nazpaměť, já nemůžu, protože mám zasranej problém, že mě nikdy nic nešlo se učit popaměti. Aneb, když něčemu nerozumím, nemám ten dar naučit se text bez toho, aniž bych chápal jeho smysl.
Jo, to mě vždycky už od školy fascinovalo, že tam kde příroda ubrala na inteligenci tam dodala na paměti.

19.05.2014 v 13:44:59

neděle

tradičně sedmý den v týdnu. v praze chčije stále, předpokládám, že na zbytku území to nebude lepší.
uvidim co dneska, od zejtřka pohotovost a navíc bych se měl asi začít učit kvůli opakování certfikace z hp storage. jo, před chvílí sem otevřel skripta a vomylo mě.
v albertu ve frontě nějaká skupina turistů a turistek, mládež, hlavně děvčata bych řekl komplet retro oblečení z poloviny století. no děsivý mixy díky internetům a globalizaci vznikají. šedivý baloňák aktivní soudružky v kombinaci s rudou rtěnkou americké manželky vraha z wolstrýtu, to překvapí. Kor když to potkáte večer za mírné pražské tmy.

No, jinak si zkoušim hledat nějakej novej dlouhodobej koníček a leží mi delší dobu v palici badatelská práce. Nic proti kreativnímu psaní internetových sraček, to mě taky baví, ale potřebuju nějak více zapojit své voyaerské choutky. Jo, je to prdel docela pročítat si matriky, knihy svateb a knihy úmrtí z devatenáctýho století, to jsou hlásky typu "zemřel(a) na choleru, souchotiny, tuberkulozu, sešlostí věkem či na psotník. nevěsta nezletilá, manžel vojín na dovolené." A to všechno včetně čísel domů a zaměstnání lidí, svědků a podpisů kostelníků či farářů. A proč to všechno, protože značně pokročila digitalizace archivů, takže není nutné jezdit do studoven a badatelen a žádat si originály knih, ale postačí pěkně bádat přes internet, protože knihy sou oskenovaný. Jo a písmo typu kurent to je slušnej mor.
Jo, prostě je ten rodokmen taková menší databázička a strom, testuji v opensource sw gramps.

Švýcaři hlasují v referendu o minimální mzdě. Chtějí rekordních 500 korun na hodinu. No, nevim jestli to není nějakej vtip, ale je mi úplně jasný, že kdyby tady něco takovýho vyvrhl ze svých útrob Okamura, dozajista by rychle získal podporovatele napříč politických spektrem, protože 500kč minimalní mzda na hodinu musí být snem každého komunisty, socialisty, piráta či příznivců různých nepodmíněných základních příjmů. Jo, je zbytečně moc úspěšnejch, šikovnejch a bohatších lidí, kterým je nutný něco ubrat.

Studentky chystají ekohřbitov. Popel chtějí ukládat ke kořenům stromů. Takhle to dopadá, když se spojí enviromentální studia, sociální práce a antropologie. Nevim proč, ale na mysl mi přišel svého času propagovaný nějakou Matkou Lesanou naklíčený bio ječmen z nového zélandu. Nemůžu si nějak pomoci, ale vlastní žeh a spotřeba energie, která je nutná ke spálení průměrného člověka, mi nějak nesedí s předponou EKO. Aneb kolik plynu je nutné spálit na žeh jednoho 80kg člověka? Nebudu komentovat, že takovej kamenej náhrobek se jménem má šanci přežít déle než strom a že je tak trošku lepší, když příbuzný ležej tak nějak pohromadě aspoň v urnách. Mě je to teda tak nějak u prdele, myslim, že nejlepší co můžu udělat je odkázat svý tělo vědě, aby se aspoň medici měli na čem učit. To mi přijde užitečnější, než se nechat jen tak ufozdarma spálit a nebo zakopat pod zem.

Zajimavý komentář z diskuse: Eko hřbitov, další stupeň je bio hřbitov a vrcholem je farmářský hřbitov.

Ale nemáte takovej pocit někdy, že lidi se fakt hrozně nuděj v tomto našem blahobytu?18.05.2014 v 13:24:35

sobota

je deštivá sobota. od včerejška prší, takže sme museli sedět v zahulený hospodě a marně pátrat po zbytcích kyslíku v prostoru. jo byla to síla včera, narváno, bedekrových turistů jak nasráno. Pro ty z vás hloupější, jsem vložil interfernetový odkaz proč se říká bedekr.
jo, taky si musim udělat malou bezvýznamnou velkou čárku za to, že sem věděl, že morek je kostní dřeň, takže když se de dávat kostní dřeň, tak se dává morek. Neasi.

Ve středu byl v praze nějakej literární večer, to si chci jen poznamenat, takže vokem procházely davy lidí, který normálně do hospod nechoděj, ktery vypadaj slušně a určitě drogy a alkohol ve větším neberou, no prostě sem si připadal jak v intelektuální čajové kavárně poblíž filosofické fakulty. Jo, když já sem bejval mladistvým intelektuálem, tak sem moc po kavárnách a čajovnách nevysedával. Jsem rád, že již nepatřím do této kategorie mladistvých, radoby vychytralých lidí neb znova už bych si tím projít nechtěl. Nepočítaje v to, že minulej tejden v pátek seděli vedle stolu nějaký mladiství slováci, kteří byli vyndaní z voka a jejich každý druhý slovní spojení bylo "alternativní prostor". Takže jejich debata se vedla v duchu "Úžasný alternativní prostor, tady by se daly dělat alternativní akce. Všechno je tady alternativní. Stoly, prostředí, lidi a i to pivo je alternativní. A nahoře je alternativní čajovna."
Děsej mě lidi co musej zásadně a jedině myslet alternativně, z toho pak vycházej sračky typu, že na ukrajině vyhrávají banderovci a fašisti. Já bych se vysral na alternativu, protože když sem je poslouchal, tak jediný co mě napadlo je alternativní prznění a alternativní kazení mládeže a mladých intelektuálek.

No, takže to je pár sraček, který sem vám vplivnul do tváře, nyní ještě poznamenám vzkaz pro partnerku, kdyby náhodou opustila facebook a přišla se podívat mezi nás, internetovou spodinu. ale normální poctivou spodinu, necítím se býti alternativní spodinou: Pěkný komentář pod mým posledním článkem, opravdu jsem se dojal a chci věřit, že takový citlivý alternativní muž skutečně existuje. Já si taky pokaždý vzpomenu na ty úžasný zážitky, který sem s vámi prožil a který nikdo jiný určitě nemá. Například na ten parádní mejdan v bojkovicích, protože když už sem přežil ten, tak už mě snad nemůže nic překvapit. Ano, deset let starý zážitek je pořád silný :))

Číňané vytvořili přesnou repliku jedné z nejznámějších památek světa. To je děs, existuje něco co čínani neokopírovali? Kam jedeš na dovolenou? ale do číny podívat se na egyptský památky.

17.05.2014 v 13:41:29

pátek

jo pátek, druhý den dovolený. poslal jsem pár mejlů a snažim se přihlásit na opakování certifikace.
je zima, chvílema chčije, venku choděj lidi a jezděj auta.
Exkluzivní rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem: Bakala je druhý Kožený! Exkluzívně ze sebe dělá jeho veličenstvo pitomce, protože během těch svých spanilých jízd svým královstvím se snaží své poddané opít laciným pivem, jelitem a ovarem. Dovolím si jen tak nějak připomenout, že kdyby měl s tím svým hulibrkem Vaškem trochu víc koulí, mohli přistřihnout koule Koženým i Bakalům už dávno v 90's. Jenže socani to ne, Miloš nasadí Standu a dělají s Bakalou byznysy. Po patnácti letech zjistěj, že uhlí není nekončený množství v zemi, tak co udělají socani znova? Pošlou bakalovi přes půlmiliardy, aby dalších pár let držel nad vodou nerentabilní důl a bandu horníků.
Jo, viděl sem nedávno takovej pěknej dokument na čt2 o hornících a hrozně mě tam pobavil jeden z těch borců, kterej nedokázal pochopit, že horník už není dávno to co bejval a že jejich odbory nejsou všemocný a že je nesmysl, aby stát cpal peníze do soukromýho ztrátovýho podniku.

16.05.2014 v 13:36:56

čtvrtek

jo včera vočko dobrý, akorát já si vzal na dnešek a zejtřek volno. příští tejden pohotovost a pak zase dovolená. zkurvená stará dovolená, když se dovolený ještě směly proplácet, to byla pohodička. Já při dovolenejch fakt trpim, musim se flákat, chodit do hospody a pozdě vstávat. Dovolená je spousta promrdanýho a ztracenýho času života.

byl sem venku vyvenčit a pak sem si skočil k bratrům vietkongům pro nějaký žrádlo, byla tam nějaká multikulturní partička mladých lidí, samej slovák, moravák a pár čechů, nejspíš všichni z jedný práce, a musim říct, že mě opět přepadl pocit nadřazenosti, povýšenosti a jisté výjimečnosti, že já sem dokonalý, užasný a jedinečný. Jo, to je ten chlast a opice ze včerejška.

Nic pro mrzáčky. Akademie věd ČR popudila tělesně postižené. Mrzáčci pobavili.... :)

15.05.2014 v 13:10:16

ledy se hnuly

pohnutim. no to sem si dneska dal teda s tou bohemkou. chuť bublinek cejtim ještě teď.

Ledy se hnuly. Bitcoin je součástí volební kampaně v USA.

Podvodný email – Výše pohledávky na vašem účtu. Vo tomhle se furt žvanilo a já až dneska zjistil náhodným pohledem do spamboxu, že mi jich taky pár přišlo. ale jo, de vo to, že dál nepouštím nic co má v mejlu přílohu .exe. neasi.

13.05.2014 v 22:37:46

ftipi

Esemeska od manžela:
Drahá, na přechodu pro chodce mě srazilo auto. Pavla mě odvezla do nemocnice. Ošklivě to odneslo pravé koleno, čeká mě operace. Dále mám zlámaná tři žebra a roztříštěný pravý loket. Doktoři doufají, že mi ruku nebudou muset amputovat.

Esemeska od manželky:
JAKÁ PAVLA???Proč jsem se dnes ráno probudil v nemocnici...
Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi
neustále připomínala, abych jí opravil..
Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný.
Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření,
kamarádi, hospoda...něco, co bylo pro mne mnohem důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a
střihala ji malými krejčovskými nůžtičkami. Tiše jsem jí
chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu. Po pár minutách
jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se slovy:
"Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr".
A víc už si nepamatuji!!!!


13.05.2014 v 19:30:13

šéfovo narozky II.

jo, jak sem počítal, mám ji tak trošku jak z praku.

13.05.2014 v 12:08:57

šéfovo narozky

dneska, takže přepodpokládám tomu odpovídající stav. raději jsem veškerou uředničinu a psaní mejlů udělal dřív než si dám první alkohol.
šéf už dorazil.

v tramvaji to bylo jak v tuberáckým sanatoriu. samej tuberák nezdravej.

13.05.2014 v 10:03:30

ochladilo se

jo, ochladilo se večer celkem. asi nějaká vlna studená.
na kabelu dávaj nějakej dokument a zrovna teďka tam melou něco vo nějakejch indech, který zpracovávaj kravský produkty. z hoven dělaj mejdla a chcanky zahřívají, destilujou a prodávaj jako tonikum na vše. to mě poser.

Do Česka míří největší vietnamská banka VietinBank. Je tam drobná zmínka o BIDV bance, která otevřela pobočku na jiřáku, respektive pokusili se, ale furt maj zavříno a tváří se to v rekonstrukci. A hele, voni nemaj licenci. Dalo by se trapně předpokládat, že sem přijeli vietnamští bankéři a mysleli si, že si pronajmou krám a místo cedule "vecerka" daj ceduli "banka". No, sem zvědavej jestli licenci dostanou nebo jestli bude v tech prostorech nějakej krám či se dočteme na internetu, že protidrogový komando zadrželo výrobce drog přímo při činu.

Český muž vypije ročně 18 litrů čistého alkoholu, Slovák ještě víc. Se mi nechce věřit, že ty plzně tak dávaj. Jako chápal bych, že Miloš vydá za dva, al fakt osumnáct litrů čistýho ročně nedám, to se na mě nezlobte.

Čurda se propil k vlastnímu pivu! Osmipromilový řidič fekálu využívá pití v reklamě. Jo, ale tomuhle se podařilo krásně spojit koníček se zaměstnáním s potencielně zajimavou nemocí z povolání. A vsadim se, že volil Miloše.

12.05.2014 v 23:45:32

severní korea

Severní Korea je šílená země, ve které sice lidé nemají co jíst, ale prý tam vaří ty nejlepší drogy! Jo, to de. "Uniformované elity si v restauracích Pchjongjangu tradičně dávají čáru po večeři. Střední třída zase používá pervitin ke zmírnění bolestí zad nebo na nachlazení, ta nejnižší pak k zahnání hladu."

12.05.2014 v 18:08:45

btc kolo

dneska dojelo fakt rekordně dlouhý kolo....

btc slush mining


12.05.2014 v 17:35:46

pindělí

pindělní práce v kobylisích je hotova, proběhlo vše podle plánu a nejčko už jen čekám až padne.
Ozvala se mi paní z úřadu, že vlastně to možná byla vona, která mi přesně před týdnem volala, takže mám nějaké údaje a kontaktní jména.

jinak zatím nic, bitcoin na 440$, miner mineruje, akorát poslední blok se zatím počítá 27h a nevypadá to na konec. V rádiu hrajou nějaký český country a musim říct, že je to tradiční českej shit. Jo, český country mám v kategorii kam spadá i česká dechovka. Pokud se kdy něco čechům podařilo dokonale vykurvit, tak je to právě country a dechovka.

internety jsou plný ukrajinských a proruských fašistů. A mám takovej pocit, že fašisti už probublali i do novin a televize, protože sem včera slyšel blábolit nějaký socany nebo bolševiky a to byl samej ukrajinskej fašista a terorista. Já osobně si myslim, že největší vrazi a fašisti jsou ruští komunisti a jejich pohrobci.

BBC vyhodila dýdžeje, protože nevědomky pustil písničku s rasistickým slovem. Tak už i do starý dobrý anglie dorazily americký nesmysly. Že se poserou z negra dementi. Jak se do píče bude říkat negrům, tedy pardon černochům, v evropě? Snad nechtějí začít používat nějaký výmysl typu "euroafričan" nebo "afroevropan". Vždyť tím by negry degradovali na euromáslo.

Unesené školačky vyměníme za vězně, oznámili nigerijští islamisté. Jo, to je taky průser. Nevzdělaní "afroarabáči" a jejich vize náboženskýho státu. Myslim, že by se proti těmti tmářům mělo bojovat s nemilosrdnou krutostí. Nenapadá mě nic horšího než nevzdělanej a zfanatizovanej islásmskej dav.

Vláda schválila vydání dluhopisů za 210 miliard korun.
Český dluh na 105 let dopředu. Prezident Zeman to už podepsal. Jo, to je důsledek bolševickosocanskýho uvažování, že všechno děláme pro lidi a pro naše děti. Ale jo, ať maj socani tu svoji rudooranžovou budoucnost, já děti nemám, tak mě socani život už posrat víc nemůžou.

12.05.2014 v 13:27:39

vejlet

dneska vejlet velim na otočku, děda po třetim infarktu se dvěma bypassama už ani na zahrádku nedojde. mno, čeká to každýho.
během cesty se nic nestalo, kromě toho, že když sem jel z prahy, tak na vedlejšich sedačkách seděly dvě mařky, asi matka s dcerou, a ta starší říkala něco v tom smyslu, že jsou naštěstí nenároční strávnici, pravděpodobně dcera se přidala s tim, že se ten guláš fakt nedal žrát.
cesta zpátky proběhla z kolína, páčto mě strejc hodil autem, dokoupen lístek kolín-velim a dovolil sem si luxus cestování icéčkem. No bylo narvaný k prasknutí, na stojáka se mi nechtělo, tak sem po dlouhý době vyzkoušel jídelák, skoro prázdnej, tak sem si pěkně posadil k oknu a dal si malou plzeň. celkem sem ocenil, že už nestála jako při mý hodnězpátky zkušenosti padesátpět korun, ale jen dvacetdevět, a celkem sem si s tou plzní užil cestu až do prahy, pěkně v relativně pohodlný a prostorný sedačce, pěkně u okýnka, neobtěžován dalšími osmi cestujícími vmáčklými do malého kupé a ještě menších sedaček s vydejchanym vzduchem, prudícíma harantama a lidma furt chodícíma na záchod a zpět. Fakt pohoda za to malý pívo, akorát bych si dokázal ještě představit "tady máte papírky, filtry, tabáček a popelníček, pane presidente, " ale to bych asi chtěl moc :)

11.05.2014 v 20:28:18

bojový úkoly

protože včera sem byl s kamarádem oraclistou na pívu a trošku sme se zakecali oproti našim původním plánům, takže sme rozebrali svět od počitačů, přes politiku, drogy, autistický poruchy až po debatu o výhodách nizkého emočního kvocientu.
jo, štamgasti kalili ve čtvrtek, takže v pátek sem potkal jen bejvalýho dredatýho jak si šel dál pivko na vyproštění a o něco později se otočil na jedno zachráný venca, načež sem si jen potvrdil informaci, kterou mám pár dní, že soud v kauze hydroponic bude pokračovat poslední týden v květnu, jestli sem pochopil dobře, v praze. jelikož budu mít dovolenou, tak se půjdu nejspíš podívat.

dneska odpoledne mám bojovej plán vyluxovat, vytřít, vyprat, uvařit rizoto a trochu poklidit. mám tu fakt menší čurbes a tara vypadá, že přestala konečně línat. jo daří se jí dobře od operace.

zejtra asi velim na otočku.

jo a v praze valí million marihuana march 2014, tak si dejte jedno legalizační....

10.05.2014 v 14:37:24

pátek

no sem vyřízenej jako pes po včerejšku, už přeci jen nejsem nejmladší a naskýtá se otázka, jestli by se nehodilo pořízení si nějakýho otroka a otrokyně, ani nutně by černí nemuseli bejt.
dvě poznámky:
1) Včera v 7:15 ráno v autobuse směr Libeň revizoři. Musim říct, že ty kurvy revizorský jsou pěkný rasistický svině, protože když nastoupili, tak mě zcela minuli a rovnou si to zamířili k občanům cikánské národnosti a všechny je prolustrovali samozřejmě s negativním výsledkem, takže občané vytáhli občanky a tvářili se velmi nasupeně. No, ale protože nejsem příznivec Kocábismu a vzájemného obohacování kultur, usoudil sem, že je zbytečný se montovat do něčeho, co by mě mohlo stát minimálně pokutičku a možná i pokec s fízli, tak sem držel hubu a nic na revizory nevykřikoval o tom, že sou zkurvený rasisti, že je to nefér, že mě nezkontrolovali a že taky jedu zadarmo.
No a dneska ráno v metru na jiřáku, tentokrát musím poděkovat skupině turistů.

2) jak sem úterý psal, že mi v pondělí volala nějaká ženská z úřadu ohledně toho našeho kontajneru a byla celá pozitivní, jenže já neměl zrovna tužku a papír, tak sem požádal o zaslání mejlem, k čemuž sem se ve středu připomněl. No a dneska mi přišla odpověď od nějaký ženský, že od nich mi nikdo nevolal, že možná jinej odbor, přičemž v patičce toho mejlu v údajích odesilatelky bylo uvedený přesně to telefonní číslo, který mám uložený v pondělní historii přijatých hovorů. Fakt mě voser, si dělá někdo ze mě prdel.

09.05.2014 v 10:45:44

retro

našel sem mezi knihami i jedno takový socretro. poučení z krizovýho vývoje.
pár ukázek ZDE, dovolil jsem si červeně označit slova soudruha Bilaka.

socretro


08.05.2014 v 18:41:56

sme pěkně vyřízenej

no já sem teda vyříznej jako pes. kondička nula nula hovno

08.05.2014 v 18:15:47

mtgox

imho krachlá btc burza mtgox zpřístupnila účty zdá se... :) čísla seděj...

mtgox


07.05.2014 v 21:05:12

jo deštík

chčije celej den, našel sem doma nějakej deštník, tak sem ho vytánul a tahal ho celej den sebou. párkrát pomohl.

Plnění zapalovače se nezdařilo. Plyn popálil muže se ženou. Co to asi musí být za mysl, která se dokáže takhle spálit...

Jihlavská vražda: Vrchní soud zpřísnil dvěma pachatelům tresty. Aspoň že tak, ti zmrdi by si zasloužili pořádnej nigerijskej kriminál s nadrženejma negrama.

Já nemám testování rád a všelijaký to přeměřování čůráků, už sem to psal asi, ale udělal sem si takovej menší internetovej test, kterej mi měl napovědět jestli sem normální a nebo ne, ale výsledek testu mě příliš neuspokojil, prej: Odpověděl jsi nekonzistentně na hodně kontrolních otázek

Jo a taková menší zpráva o stavu drog na internetu: Drogová kyberkriminalita a související role internetu

update 19:23: Teda tyhle interfernetový testy, se musí jeden zamyslet jak je oblafnout, aby na druhej pokus daly nějakej výsledek. No, tak nějak bych řekl, že je to přesně jak furt říkám, sem úplně normální a vobyčejnej nezajmavej mimozešťan s debilníma kecama.

kvíz


jo, a tamto co je označený jako že sem pod normálem, tak to je normálně lidsky (nebo mimozemsky jak chcete) řečeno, že nejsem debil, neasi.
kvíz


07.05.2014 v 18:20:59

středa

voka by byla třeba, ale protože mě zejtra čeká stěhování knihovny a musim v 6ráno vstávat, mrdám na něj dneska, protože bych byl zejtra nepoužitelnej.
No, každopádně sem před několika minutami žádostí o opětovnou registraci na certifikace z hp storage úspěšně ukončil celkem byrokratický den, když už mě z těch sjetin z tiskárny bolela hlava. a to ani nepočítám na poště na kubelíkově u jedný přepážky negr, kterýmu nemohla pochopit mařka za přepážkou co je příjmení a co je jméno a u druhý přepážky nějaký ukáčko, který chtělo nějakej balík, ale pošta ho nemohla najít.
A do toho chčije a chčije a chčije....

07.05.2014 v 13:59:50

úředničina

no, mám za sebou nějakou úředničinu spočívající v zaplacení nedoplatku za služby a proplacení pár korun za poslaný dopisy v rámci společenství.
jo, taky sem si chtěl poznamenat, že včera během montáže mi volala nějaká paní z úřadu pro prahu deset ohledně toho našeho kontajneru a byla veskrze pozitivní až mě to zarazilo. prý nebude problém, ale bude to složitější a větší kolečko, páčto ta debilní žádost musí projít nějakejma odborama a skrz nějakou radu či co. No, snad nebudou chtít nějaký úplatky a nepletou si mě s někým.
Každopadně mi dala nějaký jméno, který si nepomatuju, tak sem ji požádal, aby mi to poslala mejlem,dneska nic, tak sem se připomněl. Fakt prdel.

Praha odmítá platit stamiliony za licence, Opencard by mohla skončit. hahaha praha

Zdrogovaný zaměstnanec ukradl octavii přímo v továrně Škoda Auto. Asi dobrej model no

Tojecool.cz: státní zástupce zastavil stíhání bývalé krajské mluvčí. Jo, je to kchůl a dvě mega v prdeli něčí...

06.05.2014 v 18:58:54

outerý

no je úterý, opět sem musel ráno vstávat dřív než sem normálně zvyklej a těch pár pivek včera u vočka mi taky nepřidalo energie a chuti. ale jo, kus sekaný, sprcha a semtex bez bublinek dodá dost energie.
Včera sme byli předat krabice na takovym místě, který asi nesmim jmenovat, ale normálně se tam chodí, když například potřebujete zaznamenat změnu vlastnictví nemovitosti. Jo, mají pěknou serverovnu, místnost pomatuje 80's včetně krásné zvýšené podlahy, které si pomatujete ze svého dětství ze starých výpočetních středisek. No bylo včera vtipný, racky nebyly na místě, místní ajtík neměl nataženou elektriku pod podlahou, tak sme si popovídali a nechali krabice na místě.
Dneska sem jeli na záložní lokalitu. Upřímně, věděl sem, že pod kongresákem je spousta betonových místností a prostorů, ale že až tak tolik a s tolika vrátnejma sem fakt netušil. Racky sice byly na místě, ale elektrika nikde a doprovodný ajtík seděl celou dobu na paletě a měl puštěnej facebook či co.

Není potřeba být prudérní, říká Sobotka ke klipu se sexem v práci. Jo, to je slušná strana dementů tihle socani. Aneb ještě větší trotlové než sme čekali, protože tato věta je skutečná perla: "V klipu je vidět mladá blondýna, která se o pracovní pauze zvedne a za průhlednými dveřmi se se svým milencem začne oddávat sexu. Hlas v pozadí přitom polituje půl milionu nezaměstnaných, kteří si sex v práci dovolit nemohou."
Myslim, že je vidět v jaký realitě socani žijou, prožírat státní prachy, mrdat za státní prachy v pracovní době, ale očividně jejich voličům stačí slíbit levný máslo....

Putin podepsal zákon proti popírání válečných vítězství SSSR. Hm, ku světlým demokratickým zítřkům.

06.05.2014 v 14:38:52

neděle

a co má bejt. faktem je, že sem se dokopal asi dvě a půl hodiny sedět nad organizací shromáždění, opět sem umyl nádobí, vypral dvě pračky, vyvenčil psa, domluvil se s bratrem na přestěhování knihovny, kterou sme zdědili po otcoj, na čtvrtek, což bude fakt megavoser. hromada těžkejch papírovejch knížek. jo a plus tedy uvaření nějakýho rychlooběda, zalití kytek v bytě a na schodišti a navrácení se v koupelně mezi lidi. snažil sem se promrdat dneska co nejmíň času, protože zejtra ráno musim vstávat brzo, jelikož v devět musíme bejt s kolegou už někde s nějakejma krabicema.
jo a furt na nově jedou ivetu. jak sem pochopil z televizních novin, stále jedou živý přenosy od domu ivetky. bulvár nenasytnej a dav lidí hladovejch po jednoduchejch informacích.
ještě že aspoň tady prudce stříká inteligence z každýho bajtu.
jo a koupil sem si makovej závin a hodlám ho celej sežrat. sám.

04.05.2014 v 20:21:26

večer

tichej večer v praze, vylidněnej. dneska sem to nějak prožil v klidu a míru, drobně sem poklidil, konečně umyl nádobí a odložil na zítra, co sem chtěl udělat dneska. taky sem dojedl bůček.
jo, a tara mi včera po návratu z hospody dala přední packy na ramena, radostí mě chtěla podržet ofkoz, takže bych řekl, že jí asi přestaly tahat stehy.
zejtra musim udělat papír pro druhou část shromáždění, od příštího roku pojedu jen jedno ročně, není defakt po už co dělat, a příští tejden se musim objednat na opakování certifikace ze storage, než se mi vyhulí z hlavy i to poslední co mi tam zůstává od školení.

České dráhy chtějí kvůli sebevraždě Bartošové náhradu po příbuzných! Běžná praxe, sem zvědavej jestli si budou český dráhy trvat na svym a vymáhat budou love po rychářovi.

Stovky Afričanů se valily přes zeď do Evropy, někteří to nezvládli. Dost děsivý, jakoby nestačilo postavit solární elektrárnu, pustit do plotu elektřinu a řádně vše označit cedulemi se symboly, pochopitelně odpovídajícím platným normám eu, varujícími před úrazem elektrickým proudem.

04.05.2014 v 00:40:38

tři odpolední věci

než půjdu večer na pivko.

1) potkal sem venku paní s mladou stafordkou, mineme se celkem bez rvačky, ale obě holky naježený jak ježci, takže sem byl rád, že se nic nestalo. Paní mi na to, jestli je nenecháme očuchat, že vypadáme taky pražský a socializovaný, Tara naštěstí neměla o nějakou velkou očuchávačku zájem, stafordka taky ne, takže sme šli pryč.

2) trošku chčije, bouří a blejská se. tara se mi nacpala mezi nohy pod stůl a fakt není vůbec vidět. no, sem rád, že pohotovost byla minulej tejden, protože bouřky zmanenají možný výpadek proudu u zákoše.

3) musel sem vyhnat z baráku nějaký podomní obchodníky, no předseda řádil, protože to je fakt děs, vemu-li v potaz, že snad už by podomní prodej elektriky měl bejt nezákonej, tak žádnej jeden borec, žádný dva borci, ale rovnou tři podivní zmrdečci, kteří šli rovnou po starších ročnících. Tara vyštěkávala, z chodby byl slyšet hluk, tak to prostě šel předseda vošéfovat. Zmrdi drzí byli fakt moc, řvát sem na ně musel kurvy jedny, protože ani na základní otázku "jak se dostali do baráku" odvědět nechtěli a ještě se drze smáli.

Stovky muslimů protestují v Praze proti zásahu policie. Jako žádnej problém, ale jen mě napadá otázka, co by se asi dělo v nějakém jejich nejmenovaném islámském státě, kdybych tam před nějaký ministerstvo naklusal s pětisty křesťany, vytáhly by se kříže a četlo z Bible.

Sebevrah (33) psal na facebooku: Odteklo mi už 1,5 litru krve! To mi fakt hlava nebere, co je to za módu páchat sebevraždy online. Co musej mít ty lidi v palici, že poslední co před smrtí chtěj vidět je facebook...?

02.05.2014 v 15:54:27

pátek

no, sem v práci sám, přišel sem vo půl desátý, nikdo nikde, firma zamčená, zhasnutá a skoro tichá (až na hučení serverovny).
očekávaje dneska nějakou hlášenku sem zatim udělal další kus byrokracie pro dům, která spočívala v tom, že sem odnesl na poštu dopis, pak příprava protokolů a plánků na pondělní a úterní instalační akci. Půjdu se podívat do míst, kde sem ještě nebyl a který znám zatim jen jako pouhý občan, který potřebuje od přepážky na katastru nějaký informace.
Jo, tohle je prostě práce v privátním sektoru, kdy dostávám možnost se podívat do míst, kam se normálně dostat nedá a občas k tomu dostanu navíc i informace, který protistrana neví.
No, bude mě příští tejden čekat cesta na kačerov, protože čistka stále pokračuje a opět dojde ku změnám a podle mých informací by mělo dojít i na toho kokota, který mi velmi neprofesionálním způsobem před nějakým časem sdělil, že končíme. Ne že bych byl mstivej nebo nějakej ten typ člověka co neodpouští, já odpouštím, ale jen někomu a většinou spíš hlavně sobě, ale když to klapne, tak budu mít takovej menší pocit zadostiučinění a ještě pro nás všechno třeba bude jinak. Dostal sem od šéfa za úkol zjistit, jestli jeho informace jsou pravdivý, ale nesmim na týpka vystartovat "čau, taxem slyšel, že prej poletíš taky." :)

prima je, že mi od Babiše přistálo na účtě dneska 10000kč jako vratka na daních. Už to teda není co to bejvalo za Kalouska, kdy mi stát vracel i přes patnáct litrů, ale myslím, že pořád každýho voliče komunistů, socanů a možná i voliče babiše, musí fakt srát, že mi jen tak přijde na přelomu dubna a května něco málo kaček na chlast a drogy.

02.05.2014 v 11:18:38

šípkový víno

a jako kurva že se musim fakt pochválit. bůček na šípkovym víně je fakt vypečenej. sladkej, jako když ho děláte na medu, ale s lehce trpkým šípkovým ocáskem. troška jalovce, novýho koření, pepře, kmínu, soli a cibule. na česnek sem si vzpomněl pozdě, tak sem se na něj vysral.

01.05.2014 v 22:55:21

prognostik

když už sem u toho retra, tak tady jeden retroprognostik, abyste věděli od koho se Miloš učil těm svejm prognozám. Věřim, že udělat prognózu jak dopadne projev soudruha generálního chtělo mít vždy odvahu a nějakou virózku. Chlast mají bolševici v těle místo krve....01.05.2014 v 12:08:35

retro velikonoce

no, na to, že sem se těšil jak si pospim do jedenácti, tak hovno. síla zvyku vstávání v týdnu vyhrála a v osum sem byl na nohou, jo jen půlhodinku sem si pospal navíc.

venku všechno při starym. lidí moc není, hypermarkety sou prej otevřený, protože říkal včera kamarád, že dneska zaváží po praze zeleninu do tesca. Na parkovišti v pizzerce má mladej od pizzerníka zaparkovaný svý bmw tradičně na místě hrdě vyznačenýho pro invalidu a hadříkem leští jeho plechy.
Místní dívky v retro oblečení, které silně připomíná 80's, venčí své psi, a mě děsí tato móda 80's protože mi to nenápadně říká, že i ti komunisti se můžou vrátit a začít zase škodit. Elasťáky, kožený bundy vizáže laciné discorockové zpěvačky, kožený kabelky se cvočkama a jedinej koho ještě očekávám je Terminátor. Nedávno sem viděl v tramvaji mařku a ta měla dokonce i takovou tu šílenou trvalou co se nosila v osumedástkách na disko. Jo, kdeže sou ty časy německého vhs porna.

Takže mě dneska čeká asi sledování nějakých filmů z produkce the asylum, takže očekávám zcela mizerné herecké výkony, debilní triky a děravé scénáře. Během toho si hodlám upéct bůžek, mám tu nějaké šípkové víno, takže ho zkusim tim vínem podlejt. Menší experiment, který když se nepovede mě odsoudí k jídlu od ťonga.

ČR přijme tvrdá opatření kvůli drogám u hranic, zacílí na tržnice. Tenhle ministr ten je, ten umí perlit a ví jak zacílit na své voliče. Kolikrát si říkám z jakýhože ústavu tohodle chovance vytáhli. "Děsí mě dostupnost drog na diskotékách pro naše děti, a to jsou věci, s nimiž musíme bojovat, to znamená nasadit větší prostředky," je fakt perla. Otázka je, jestli by se na jeho děti a děti některých jeho kumpánů neměla podívat sociálka, protože do píče co má dělat dítě sociálnědemokratickýho politika na diskotéce. Vlastně nejen sociálnědemokratického, ale žádné dítě obecně nemá co smrdět v tomto podivném prostředí.

Bartošová byla od ledna sjetá léky, říká bubeník z kapely. Je mi celkem u prdele, čím byla sjetá, já bych byl taky sjetej mít za sebou furt dělníky bulváru a šílenej tým ze samejch šílenců typu macura nebo rychtář. Co mě však mrzí je to, že milej ringier zakázal čtenářům blesku diskusi k článkům, přestože i maskot ringieru dostal možnost vypustit do světa myšlenku, že vlastně bulvár dělal užitečnou věc, když mapoval průběh ivetčiny nemoci.

no a na závěr nějaké velikonoční retro od nás z domu, který vytáhla jedna sousedka před velikonočními svátky. Zajimalo by mě, kolik okolo procházejících si všimlo...
retro velikonoce


01.05.2014 v 11:07:42