poslední oficiální zápis

no, protože potřebuju vyexportovat data a mít je nějaký konzistentní, toto jest poslední oficiální zápis do této verze cms (nucleuscms), příští bude už v novym.
ne tedy, že bych sem třeba ještě něco nenapsal, ale to už nebude zálohovaný pro budoucnost.

26.07.2014 v 16:37:47

dune

Jodorowsky's Dune - neuvěřitelnej příběh filmový Duny. co na to říct.

25.07.2014 v 22:01:02

ty vole

no já sem vyřízenej jak pes. včera teda nakonec přijel známej brna, přestože vyhrožoval už od úterý, že večer přijede, já tomu moc nevěřil, ale včera odpoledne mi zavolal, že je v praze a že přijel s rodinou. Naštěstí nevzal všechny svý tři děti a tři ženy, ale jen poslední dítě a poslední ženu, ale i tak to bylo slušný maso, protože potřebovali přespat a půlroční mimino, je prostě půlroční mimino.
Takže sem musel uklidit ještě včera a večer sme se sešli u voka. No faktem je, že to dítě je takovej kazič zábavy, v nejlepším sem musel vysmahnout pryč, ale abych to shrnul a sepsal si důvody, proč dítě rozhodně ne a proč sem se naprosto vůbec nevyspal:

1) psovi nevysvětlíte, že sem musel zavřít do pokoje dveře jen kvůli tomu, že to dítě spí na gauči, kterej je normálně psí. Pes nechápe, že to dítě nechápe, nemluví a vydává nějaký zvuky a že se rodiče tak trošku bojej, protože mladá není zvyklá na děti a já fakt nevim co by udělala.

2) kvůli tomu dítěti muselo bejt celou noc rozsvěceno, protože já nevim co to jako je, ale musí se mu na spánek svítit. Takže celou noc svítilo světlo a v tom se kurva nedá spát, když do toho za dveřma ještě vyje pes.

jako návštěvu sem rád viděl, ale prostě tyhle malý děti maj bejt zalezlý s matkama doma, chlap má bejt v práci nebo v hospodě a rozhodně je nutný mít pokoj pro hosty a větší byt.

kurva já sem unavanej a bolí mě hlava.
jo, ale otevřeli sme včera ketel one vodku a ty krávo, kam se hrabou finský sračky.

Obama: Rusové dál vyzbrojují povstalce. To neprojde! Nejde jako ani o ten článek, jako spíš o tu divnou anketu, kterou tam jedou, protože mě úplně děsí co za lidi sedí u internetu a klikaj na ankety a píšou sračku do komentářů. Jak si mám do píče vysvětlit následující: Masakr mají na svědomí tajné služby USA a Kyjeva. 49 %
Jako ten kapitalismus není super, ani usa nejsou dokonalý, ale do píče porazili hitlera, porazili i zkurvenej východní blok za železnou oponou a dokonce předvedli, co umí kapitalismus se svojí částí země a rusko a komunisti zase předvedli co dokázali se svojí německou části. Prostě se bojim, že lidská blbost je věčná a touha po blahobytu bez práce nekonečná.

V Indii našli další dívku oběšenou na stromě. Mírumilovná země, která dala světu Gándhího. To je samej vegetarián, samej svatej muž, samá úžasná víra v nezabíjení a víra v posmrtný životy, kde se budou mít líp než teď. Oficiální statistické údaje ukázaly, že v roce 2013 bylo v Indii každých 21 minut ohlášeno nové znásilnění. Slušná práce a slušný domorodý zvyky. Fakt nevim, že to ty ženský nechápou, že je to prostě jen normální kulturní zvyk, skupinově ošukat kolemjdoucí ženu. Nechápu, že Kocábisti nekřičí něco o lidských a kulturních právech na sebeuvědomění.

25.07.2014 v 11:48:16

slušný

včera opět slušný ve slušný společnosti. stávek super, práce dneska minimum.

Šéf separatistů popírá, že měli rakety Buk. Terorističtí zmrdi si už nejsou schopni ani sladit verze. Máme, nemáme, odvoláváme co se sme odvolali. A český internety plný bojovníků proti fašistům z evropský unie. Myslim, že se podařilo soudruhům v kremlu zblbnout dost lidí teoriema o zlém usa, o zlé merkelové a fašistech na majdanu.

Spotřební daň nezlevní. Poslanci nevěděli, pro co hlasují. No jo, posranci za sociální demokracii. Jim stačej sliby, když blbnou lidem hlavy před volbama a myslim, že tahle kauza jejich voličům nepřipomene, že by se měli zamyslet nad tím koho volej. Sociální demokrati.. urban, huml, jeden inteligent vedle druhýho.

Drogová kriminalita vyžaduje tvrdý přístup. Soudružka dobře perlí, blbý je, že i tohle má právo dostat hlas od voliče.

24.07.2014 v 11:07:37

středa

jo, asi si skáknu na jídlo večer k voku, nechce se mi teďka žrát, možná si skočim akorát pro nějakej makovej koláč.

Bodypainting: Umělkyně maluje na těhotenská bříška. neexistuje vetší morbidita než je čmárání po tlustejch břichách. naprostý důkaz, že se matky západního stylu nuděj a nevěděj co roupama.

23.07.2014 v 12:50:55

voko

včera fakt vostrý. se sousedem sme se pěkně picli včera u voka. no musel sem si po tý posraný pohotovosti zase dorovna hladinku.
zacapy, plzeň a kecy v dešti.
faktem však je, že sem se dobře aspoň vyspal, protože přes ty vedra jsem fakt nemohl spát. aspoň něco.

Místo silnice řeka. V Praze na Žižkově silná bouře proměnila Husitskou ulici. Jo, tak tohle nás díky bezpečí hospody minulo. ani sem netušil, že chcalo tak mocně.

Chystá se úplný zákaz kouření ve všech restauracích. Už zase vyhrožujou. Boj proti kouření je podobný boji fašistům ovladajících ukrajinu. Oboje je nesmysl a problém je někde úplně jinde.

Průlom pro konopí v Německu: soud povolil chronicky nemocným pěstování. No, cesta ke kompletní legalizaci je ještě dlouhá, ale pomalu a časem...

Válka kapel kvůli Hrůzovi pokračuje: Divokej Bill se "zřekl" zpěváka za nadávky Krajčovi! No, nějak nebudu komentovat malej českej smrdutej rybníček, ani nebudu komentovat, že divokej bill má za sebou bůhvíkolikátej poslední koncert, ale jen sem si chtěl poznamenat, že letošní komerční festivalová scéna je slušná tragédie. klus, mandrage, divokej bill, doktor pp, kryštof, sto zvířat, furt ty samý party a je jedno jestli je to rock for people a nebo nějaký hrady či zahrady.

Premiér mávl a bagr zahájil dostavbu D11. Zdržely ji nevykoupené pozemky. Jo socani, úspěšně navazujou na tradice zavedený dělnickými presidenty, kdy je potřeba veřejnosti ukázat, že sme to dokázali. No tyhlety slavnostní zahájení, nebylo by marný připomenout Milošovi tu dálnici za kterou pak zaplatil stát izraelcům miliardu, aniž by po slavnostním zahájení kdokoliv kopnul do země.

ČSSD chce voliče přesvědčit, že mění zemi k lepšímu. Přijde ji to na 60 miliónů. Atoje fór dneška, fakt děkuju. Jo je to těžký bejt socanem, protože jeho volič musí být přesvědčován slavnostními zahájeními nebo různými marketingovými kampaněmi. A Karel Březina je jistě zárukou, že všechno proběhne hladce a dobře a že závěrečná vyhodnocení budou pozitivní pro celou stranu. Fakt sranda...

Jo a ještě sem zapomněl si poznamenat, že sem dneska ráno byl na poště vyzvednout si balíček a já debil si myslel, že když půjdu na poštu ráno, že to proběhne rychle a v klidu. Ani hovno, jak by řekl klasik. Vlez jsem do budovy pošty a všude samej důchodce a matky s dětma, tak že to vypadalo v prostorech jak v mateřský školce. Upřímně, v tom ranním stavu byli důchodci a uřvaní zmrdi to poslední co sem chtěl vidět a slyšet. A problém je, že nejde nijak v klidu poslat cizí děti a cizí důchodce do prdele.

22.07.2014 v 13:51:55

pondělí

jo je pondělí, přišly mraky a hřmí. předpokládám, že cestou domů zmoknu. večer pivo.

21.07.2014 v 15:23:50

slušný vedro

fakt slušný. mrdačka, ale myslim, že se mi podaří vyexportovat aspoň záznamy s obrázky, žel bohu bez komentářů. já sem si s tou databází před deseti lety nasral do kalhot. proč já nezůstal u textovejch fajlů. jo holt, debilita mládí, hloupý pocit, že inovace a rebranding něco změní. v jednoduchosti bejvá síla. chci cms, chci aby to umělo rss a uživatelský komentáže a musí to bejt bez databáze, flatfile. nazdar bazar nasrat.

19.07.2014 v 23:02:31

chilli nějaký

jo jede mi chilli

chilli


19.07.2014 v 17:14:18

sobota

no sem se dneska chtěl věnovat vaření vývaru z morkový kosti, zapejkání brambor, ale bohužel mě kolem jedný zavolali vod klienta, že jim lehlo pecko a nejde zapnout. Po debatovačce, kdo má na zodpovědnost pecka kamerových dohledů, sem nesehnal žádnou kompetentní osobu a vrátná, ano volala vrátná, nedokázala zopakovat postup, který ji napsala kolegyně co dělat v případě výpadku, takže sem se sebral a jel to vyřešit. Na místě sem zjistil, že vrátná tak usilovně mačkala tlačítko počítače k vypnutí a zapnutí, až ho zamáčkla a tudíž bylo ve stavu furt vypnutu. No, tak sem ho uvolnil, nechal naběhnout, pokecal s vrátnou na téma zítřejší výpadek, abych zabil aspoň pár minut na místě a pak sem jel do prdele domů. Jo, celkem 75minut, z toho 60minut na cestě, 2500kč. Fér, ale vopruz.

Takže sem dal vařit ty svý plány až po návratu.

19.07.2014 v 15:53:42

pátek večer

žádná piča romantika. zkurvený vedro a dusno ve městě.
taky teďka přemejšlím, jak sem před deseti lety nepřemejšlel, když sem začal tenhle webik lejt do mysql. fakt ty textový soubory sou lepší, kde já nechal mozek tenkrát. no asi sem netušil, že mi psaní sraček vydrží tak dlouho.
sanitky dneska furt houkaj.

Načmárali tu přirození, stěžoval si muž. Řidiči jen zakreslili nehodu. Morava, brno, vínko, důchodce, toť kombinace na trošku troškoviny.

Dell now accepts bitcoin. Co na to říct :) to the moon?

Sobotka: Je třeba příměří, aby šlo tragédii vyšetřit. A ty krávo, to sou žvásty. Ale úplně nejvíc sračkoidní žvásty od komunistů. ti zmrdi se nezměnili, nepolepšili, furt melou ty svý hovna a sračky. To je vidět škola: Šéf KSČM Vojtěch Filip míní, že se svět dostal především kvůli americkým zájmům na pokraj války. Vyzval proto amerického prezidenta Baracka Obamu, aby "zastavil válečnickou rétoriku" a pomohl ke snížení napětí. Sám sebe přitom označil za skutečně přesvědčeného obránce míru. "Evropa nemůže a nesmí být válčiště USA a ostatního světa," poznamenal také.

18.07.2014 v 21:46:06

pátek

všech dementů svátek. já budu dneska hodnej, protože furt pohotovost.
dneska sem proškrtal zbytek úkolů z kalendáře a musim se pochválit, že sem toho za tenhle tejden vyškrtal a udělal celkem dost. Fakt sem se nenudil a moc dobře vím, že ještě mám velký rezervy co se týče úkolů. Kdybych chtěl a nebyl línej, mohl bych klidně makat 20h denně a nikdo by ani nepípnul. Jenže já nechci, protože vim, že práce jen vocáď pocáď.
Kromě toho sem se dneska dozvěděl, že budem dělat nějakej bezpečnostní audit, takže práce, která mě bude bavit a ještě se něco novýho naučim.

Jo a ještě u jednoho našeho klienta bude v neděli nějakej výpadek elektriky, jakási údržba na rozvodně. Když sem zavolal jejich ajtíkovi, jestli nemám v rámci pohotovosti přijet a techniku korektně povypínat, dozvěděl sem se, že to nechá spadnou naráz a pak to když přijedu pozapínat, kdyby náhodou něco nenaběhlo. Slušněj střelec.

Viděl sem dneska slečnu v pěknym rudym tričku, na kterym byl velkej černej nápis: Rudí smrdí. Pobavilo.

Taky se nějak nemůžu zbavit dojmu koukáním do internetových diskusí, kolik je v čechách mentálně slabých jedinců, kteří naprosto slepě věří moskevský propagandě o hodných separatistech, zlých fašistech v evropě a snaze vrahů z wolstrýtu rozbít a rozprodat ukrajinu. Jako USA nejsou dokonalej stát, ale ta nenávist, která tady v těch mentálně slabejch jedincích je, tak mě docela zaráží. Von ten kapitalismus není pro některý debily výhra, přeci jen je lepší pro někoho mít aspoň tu jistotu hovna, když už nic jinýho, ale do píče, kapitalismus porazil hitlera, porazil a rozbil i ten slavnej socialistickej tábor míru, ba dokonce věřím, že i islámský fundamentalista chce ochutnat dobré víno, pokouřit si dobrou cigaretku a na počítači kapitalistické firmy, která vyrábí techniku v číně, chce sjíždět internet a honit si to svý teroristický péro nad pěknejma bílejma děvkama.
Stačí se podívat na německo, co dokázali kapitalisti ve svých zonách a co dokázala moskva ve svý zóně. že jo. dodneška jsou ty rozdíly mezi východem a západem vidět.

Na palubě letu MH17 cestovalo sto odborníků na AIDS. Letěli na konferenci v Melbourne. Průser nad průser.

Onanista se schovával v kontejneru. Asi jsem přebral pervitinu, říkal. jo piko umí věci.

Zemřel počítačový průkopník Heinz Zemanek.

jo a přeloučskej byt je už vyvěšenej na internetu k prodeji. jo, tímto definitivně adios amigos přelouči. díky tobě vím, že nikdy v životě už nechci žít na maloměstě.

jo a umřel Ondra na srdce, další člen posádky hostů u voka. jak bylo ve středu řečeno, každý rok jeden.

a ten čůráček co k nám měl fakt debilní přistup na ředitelství a pomohl nám od kšeftu, tak i na něj už se voda uvařila a poslali ho do hajzlu. co s hajzlem, kterej nedodržuje štábní systém a obchází svý nadřízený. to se nikomu líbit nemůže. a já teďka s jistým nadšením sleduju práci našeho obchodního, jestli se dokážeme vrátit. to by bylo slušný zadostiučinění.

18.07.2014 v 12:13:28

nojono

bolí mě koleno už od včerejška, budou nějaký změny tlaků. asi bude pěkně chcát.
v tývce mi slibujou nějakej starej startrek, ale běží posranej nějakej tenis ty vole. fakt super letní výběr. podělanej sport a chalupáři a další retroolckůl. slunce seno sračky

V Česku bude vydána virtuální měna CZC! Co za ní koupíte? A to je slušná demence a olol dneška. Kromě toho, že mi volal jeden známej co to jako je, že to slyšel v rádiu za volantem, jako jestli jde bitcoin do píče, když vzniká naše česká měna. fakt slušná ukázka ololu co dokážou média a píár. asi ani nemá smysl odkazovat na bitcointalk na nějaký ty český vostudičky.
no jo , je to velikej OLOL: První česká virtuální měna je na světě, web napadli hackeři. Jo, média.
vyjádření slushe (bitcoin.cz)

Češi loni prosázeli 124 miliard, nejvíc na automatech. Kam se hrabou fety a chlast, možná cigára, ale... pak si lidi stěžujou jak blbě se maj. já dneska musel poslouchat dvě tlustý cikánky co jely s dětma tramvají. na zastávce s cigárem v hubě a kouříce dětem do ksichtu. nu suverénky.

10 Countries That Could Be the Next to Fully Legalize Cannabis. Česko potěšilo. :) hezkej sen.

17.07.2014 v 20:36:44

fotky z koncertu

sociální teror a keltikon u vystřelenýho oka 16.7.2014

sociální teror

sociální teror


keltikon

keltikon

keltikon
17.07.2014 v 14:26:29

čtvrteční záznam

dneska celkem pohodička, žádný upomínky v telefonu, co mám dneska vykonat a zařídit, ráno pěkně v klidu střízlivej se vymotat z postele. Jo včera to bylo celkem fér, punkovej koncert na střízlivo. jestli to není nejlepší důkaz mý zodpovědnosti a pokročilého věku, prostě co by jeden neudělal, aby zůstal fit a nic nenadejchal, žejo :)

ze světa:
Za nehodu mokevského metra může americká firma, tvrdí ruský poslanec. Slušná kremelská masírka co jede teďka. Docela sem vyplašenej kolik se po internetech povaluje diskutérů, kterým vadí amerika a podléhají propagandě z Kremlu. Prostě bolševici pokurvili myšlení ve střední a východní evropě víc než sem si myslel. Netušil sem, že v čechách je tolik debilů podobného typu jako byl ten učitel tělocviku z brna co se jel přidat k separatistům na východě ukrajiny. Jo, tomu se říká "žít brno".

V belgickém městě se usadili Romové, starosta je vyhnal tvrdou muzikou. No, možná se nakonec stane, že úřady přestanou cukat s povolováním kulturních akcí typu heavymetalové koncerty či sedmidenní nonstop technoparty.

česká demence:
Nespokojený host napadl v restauraci kuchaře. Dlouho čekal na klobásu. Sem si nějak vzpomněl na tu naší sousední restauraci, kde sem se taky posledně naposledy vytočil nad přístupem kuchyně.

Zpěvák Hrůza je po potyčce ve Stodolní na operaci. Krvácel do mozku. No jo stodolní, kultura žádná, diskotéky, podivný restaurace ve vlastnictví balkánských národů, cikáni, poláci, perník a ostrava. Možná kdysi dávno, ale dnes už ne.

Jakeš: Jestli něco Evropa potřebuje, je to odchod Ameriky. Jo, praotec všech kremlofilů a brojlerů zase dští smrad a síru.

Obviněn z držení pěstírny konopí. bacha, link vede na policie.cz, ale to je slušná debilita. Lidi co přisvěcují svým paprikám a orchidejím v nebezpečí.

Blesk slaví 30 let komedie Slunce, seno, jahody: Slavná drbna Keliška byla i v civilu baba od rány! Jo, tak to vysvětluje proč v žižkovskejch radničních listech byl na úvodní stránce Troška. Jo, tenhle prznič pohádek je obyvatelem žižkova, jednou sem ho potkal v lahůdkách jak si kupuje tři rohlíky a patnáct deka pochoutkovýho do kelímku. Je fakt, že je takovej lidovej, věřím, že jeho umění většina českých lidí rozumí a to je těší. Průměrný člověk nemá rád, když něčemu nerozumí, protože pak je sám ve svých očích debil. Bohužel důsledkem těchto vizí je, že se kdejakej debil snaží radit předsedovi jak má řídit barák a organizovat výběrový řízení a chudák předseda je pak z toho v piči. Jo Troška no...

17.07.2014 v 12:54:16

btc bankomat

jo, takže sem úspěšně zrealizoval transakci na bitcoinovym bankomatu a fakt pohoda. příjemnej týpek coby obsluha, takže krátkej pokec kde a jak sem se dozvěděl o bankomatu, tak sem mu vysvětlil, že sem už nějakej pátek bitcoinem fascinovanej a že mám malou těžební farmičku. Naoplátku sem se dozvěděl, že mají objednaný ještě další čtyři automaty a že nejvíc klientů jsou zatím těžaři a rusáci. nečekaně.

16.07.2014 v 17:21:48

středa

no je středa, voka by byla třeba. sice mám pohotovost, ale myslim, že se dneska půjdu podívat k voku na punkáče.
dostal sem včera konečně prachy za barák, takže půjdu dneska vyzkoušet na smíchov bitcoinovej bankomat.

16.07.2014 v 13:53:50

outerý

no, ještě mě zbejvá napsat odpoledne jednoho mejla a tím mi hasne administrativa.
dneska nic zajmavýho, pouze sraní s ibm rackem, protože obchodní je nějaký zmatený, jelikož prej je to nějaký komplikovanější než se původně zdálo. Prostě i to debilní ibm nemá racky stejný.

jinak si musim poznamenat, že ku typickým českým zvyklostem jako je mít - ideálně bílé - ponožky v sandálech, nošení si v plastu do práce jídlo z domova, řízky a paštiky na dovolenou, používání igelitový tašky (nejen pro sběr jídla ze švédskýho stolu) pro všechny příležitosti jako modního doplnku či nedávání dýšek (nebo v maximální výši jedné koruny) v podnicích s obsluhou si musim připsat "uklízení na pracovišti před odchodem na dovolenou". To je velmi zvláštní zvyk, zvláště v okamžiku, kdy si uvědomíte, že běžně se po celý rok na pracovišti neuklízí, tedy kromě vysypávání košů a luxování zátěžáku) a tudíž mi jeho smysl uniká.

Jo a netušil sem, že Igor Chaun dostal Bludnej balvan za svůj byznys s vírou, esoterikou a propagaci jakýchsi pavědeckých metod, které hlásá ve občanskym sdružení goscha.cz a kde sem si pustil kousek videa, kde Igor hlásá svoji provdu a musim si konstatovat, že ten člověk se tak trošku zbláznil.

já nevim, ale mám takovej divnej pocit, že von ten jíří yksů doležalů nebude asi ta bystrej, jak se tváří. Ne, nechci tedy všechno házet na marihuanu, tak sice taky vypatlavá, ale pořád si nějakej vypatlanej nepřijdu. Já jsem mladší generace než je tento maskot reflexu, ale i jako mladší ročník chápu, že konspirace byla, je a bude. Akorát ten Jiří mi přijde, že se právě probudil.

15.07.2014 v 12:51:55

humorná teze

o islámu: Zavolal jsem na Linku důvěry Islámského centra, že mám sebevražedné myšlenky. Všichni byli velice nadšení a ptali se, zdali umím řídit letadlo.

15.07.2014 v 11:42:08

olckul

:0) na hledání olckůlů je jůtrubka fakt dobrá...14.07.2014 v 21:18:14

tradičně pondělí

nemůžu říct, že bych se dneska nudil. navíc je fakt, že chodim každej den krmit rybičky. řek bych, že mě ty mršky začínaj poznávat, když přijdu.
k obědu v práci pizza a pak sme museli jet na pankrác odpoledne s kolegou skouknout jeden ibm rack, protože něco po nás chtěli a obchodní si nebylo úplně jistý co, ale nakonec se z toho vyklubal jenom požadavek na dalších pár montážních sad do ibm racku, protože ten rack neměl klasický hranatý díry v lištách na matičky v perku, ale kulatý díry se speciálním matičkama v klipsně, která se nacvakne zboku lišty. no ibm proprietární kokotina. respektive, podobne patent sem viděl u sun racků, pardon tedy oracle, ale ten měl aspoň lišty s hranatejma dírama.

Vrchní prchnul i se čtvrt milionem od štamgastů! ale hovno, to je perla lidský blbosti. „Já ho navíc pamatuji jako malého kluka, učil jsem ho čtyři roky jako třídní,“ říká pan Josef P. (78) s průzračným pohledem ostříleného kantora. Navíc průzračný pohled nechal se sebou pěkně vyjebat. Vopravdu perla.

zmrdi z onyx vydali další placku.14.07.2014 v 20:58:38

neděle

a) arnold dává. hodně krve, nasranej fízl a zlí mexikánci. a ještě posranější fízli. sabotage.

b) Hrozí nám atomová válka. Nejhorší je Amerika, myslí si Rusové. Jo, bolševikům se povedlo dobře vymejt hlavy. vo tom žádná.

13.07.2014 v 19:15:29

sobota

dneska byl takovej drsnější den, včera sem si skáknul původně na pár pivek s kámošem z úval počítaje, že v deset budu doma, protože sem měl jet dneska dopoledne otočku velim, ale dopadlo to tak, že se sešla dobrá parta gangsterů, takže bylo nutný si pochválit nový pozlacený kvéry, zlatý řetězy a skouknout děvky v policejním spodním prádle, který hlídaly káry, aby je nějaký místní zmrdi nevojeli pětikorunou. no prostě klasika, nic co byste neznali z filmů.
no prostě přišel sem domů vo půlnoci zřízenej jak pes a pěkně ráno na povel budíčku sem jak robot vyskočil, dal si sprchu, vyvenčil mladou a jak robor vyrazil do libně na nádraží. ta hodinka ve vlaku pomohla, taky sem se prasácky nacpal bagetou. ve velimi sem pořešil noťase, podepsal nějaký plný moci kvůli prodeji bytu v přelouči, dostal sem oběd a ve dvě sem jel zpátky do práglu, kde sme vypral dvě pračky a teďka konečně zaslouženej odpočinek.

bitcoin dobře, 634$.

12.07.2014 v 20:47:42

ouřad

ale tak to tak vypadá, podle toho emajlu co mi přišel během oběda, že sem byl s žádostí ohledně umístění našeho kontejneru na odpad na obecním pozemku úspěšnej. až se mi tomu nechce věřit.

První studie trhu s marihuanou: Poptávka je mnohem větší, než se čekalo. A to je kurva divný...

11.07.2014 v 13:25:35

starý časy

kde sou ty starý časy, kdy se chodilo do práce pít pivo, kouřit trávu, hrát hry a stahovat porno. ty vole, o tom si dnešní startupisti s těma svejma hernama, pingpongovejma stolama a společnejma frikulinskejma prostorama můžou jenom nechat zdát.
Jo, ty časy sou pryč a už je to let, kdy sem si pustil v práci nějakou pěknou hru jako je Doom nebo Golden Axe. A už i to porno musim stahovat doma, protože v práci není čas, natož pustit si nějakou gamesu. Sem rád, že skouknu rss čtečku, sjedu nyx a napíšu nějakej dementní komentář do deníčku.
Dneska vod rána sem se opět nezastavil, zkurvená administrativní práce.

Matka a sestra dívky zabité stromem dostanou od Lesů milion. Chtěly víc. jako každá smrt je smutná, ale nějak nechápu, proč by měly vyplácet lesyčr nějaký love, když do lesa je vstup na vlastní nebezpečí, protože vyšší moc může číhat za každou větví.

Nová fakta k vraždě Housky: bývalý voják politika omráčil, pak zastřelil. Já fakt teda nevim, ale ta historka se kterou fízli vyrokovali, že to bylo náhodný setkání, byla dost přitažená za vlasy. Navíc Housku bych neoznačoval za politika, ale spíš za normálního vexláčka a šmelináře. Nemůžu si pomoci, ale ten jeho ksicht na mě působí jako ksicht člověka, kterýmu bych nevěřil ani nos mezi vočima. No, ale co nadělám, když prostě socialní demokracie přitahuje takovýhle typy, navíc volič týhle strany potřebuje slyšet slova útěchy typu "ano, bude líp".

Z obilnice Levanty je továrna na hašiš, většina kuřiva míří do Sýrie. No, přeci po hizballáhu nemůžeme chtít, aby se vrhnul na vaření píva a chov vepřovýho.

11.07.2014 v 11:55:51

pičo skandál!

to je průser, mega průser... skandál a vostuda... :)))

V Děčíně někdo pěstuje marihuanu v parcích, primátor nařídí kontrolu.

10.07.2014 v 19:04:08

čtvrtek

no, konečně sem se fakt dobře vyspal na dnešek, příšerný tlaky ve vzduchu polevily, město spláchla bouře a na ulicích je klid, protože pražáci kurvěj léto venkovanům a tudíž je od nich klid tady ve městě. A to říkám zodpovědně jako pražák.
takže město okupují turisté z různých zemí světa, hlavně germáni a rusáci.
jinak sedim v práci, vyřešil sem zase nějaký emajly a smlouvy ku baráku. Jo, sem si užil s debilama zase poslední tři dny. Starej bejvalej předseda co je teďka slepej diktoval svým dcerám myšlenky, kterými mi nabourával náladu a práci, takže mi trvalo chvíli, než sem těm frndám vysvětlil, že vopravdu, ale vopravdu mezi náma není žádnej odborník a že si objednávame službu. kdyby se aspoň ty ženský sladily v tom co píšou, ale jejich dopisy mi ukazovaly, že bohužel starému pánovi myšlenky skáčou z jedný strany na druhou a ženský jak nevěděj co vzájemně píšou, posílají vzájemně zcela rozporné návrhy a myšlenky.
Zkušenost s předsednictvím je cenná i z toho důvodu, že jsem musel slézt ze svých obvyklých intelektuálních výšin, kde se bavím s lidmi, kteří jsou na stejný intelektuální výši jako já a nebo na vyšší, pokud se chtějí se mnou vybavovat. Hlava mě možná bolí i z toho, že se musim myšlenkově přizpůsobovat debilům a když musím myslet jako debil, tak mě hrozně bolí hlava.
ale většinou tihle inteligentní lidé, protože pochopí, že sem taky částečnej inteligent, mi rovnou řeknou, že daný problematice nerozumím a že by to bylo na hrozně dlouho, což jim potvrdím, odsouhlasím a pak je všechno hnedka lepší.
Jo, je to prostě lepší v některejch případech svý sousedy neznat, stejně jako je dobrý při první návštěvě bordelu říci dívce, že je to první zkušenost, aby věděla, že klient bude potřebovat trošku jinou péči než "jak ti mám roztáhnout nohy?".

V pražských třídírnách našli kusy těla. V jedné trup, jinde nohy a hlavu. A pak, že se prej u nás na praze 10 nic neděje.

Zeman si vybral poradce pro sport. Platit bude cyklistovi Regecovi. Může mi někdo říci, na co potřebuje bejvalej sociální demokrat poradce přes sport. Dyk Miloš zná sport jen z televize od stolu s popelníkem. Upřímně, docela by se mi líbilo, kdyby se našemu presidentovi vzešlýmu z vůle lidu snížila vejplata na nějakou pěknou lidovou úroveň.

10.07.2014 v 11:52:50

hlava

příšerně mě bolí hlava, asi změna tlaků, proběhla tady slušná bouřka a dost pročísla lípy podél jednosměrek mezi domky.
navíc sem psal oficiální žádost na městskou část p10 kvůli popelnicům.
uff. tlaky zkurvený městský.

Vláda v Kyjevě chce zakázat komunisty. Kvůli podpoře rebelů. Nejvíc o fašistech vždycky řve komunista. Tady je měli taky zakázat. Jsou to vrazi u kterejch nikdy nevíte, kdy vám vrazej kudlu do zad, jen aby se dostali k majetku a nazvali ho lidovým.

Kdo má děti poučit o rizicích internetu? Podle rodičů škola. A to jako má bejt kurva to dvacátý první století? Když se to tak veme, tihle rodičové jsou dobrý akorát tak na plození dětí. Pak je sebrat, dát je do státní mateřinky a vychovávat soudružkama. Jo, cool bro

08.07.2014 v 18:13:46

jo prdel

před chvílí sem přemejšlel, že možná něco budu muset udělat s tímhle nucleuscms enginem, protože poslední upgrade na novýho debiana byl celkem náročnej porod no a teďka sem se podíval na nucleuscms webik a hele, adios amigos... :)
takže jo, musim popřemejšlet jak to celý vyexportovat do statickejch stránek a nebo aspoň pdf a vrátím se ke kořenům, textový fajly nahrávaný ideálně ftpkem. musim se podívat jestou nejsou nějaký odlehčený file-based cmska.

08.07.2014 v 00:49:49

hledaná spojení

jo, nějaký hledaný spojení, který nasměrovaly ku mým vzletným myšlenkám:
holčiči pipina - jo ta tenhle měsíc boduje
foto mrdacky - hnedka na druhym místě a pak už jedou v závěsu
v autobuse vyhoněný čurák
kadění video
kurvy komunisti
po operaci prostaty jak postavyt vocas
- jo tam může bejt někdy problém s tvrdostí...
teta měla chlupatou picu
dokument o hackerech jak se stat hackerem
- dobrej fór
měděný šrot - ten tady nenajdete, tady je jen samý zlato
menstruující kunda
posraná kunda
jak skopat kretény
pravděpodobně jste se stali obětí počítačové kriminality
- to je jasný, tady vždycky

08.07.2014 v 00:31:53

linux gentoo intel gpu

a úplně sem se zapomněl pochlubit, že dva dny trávím rozmrdáváním svého gentoo na pracovnim notebooku, však sem šel spát taky dneska ve dvě ráno, takže po těch čtyřech hodinách spánku sem si připadal jako čistokrevná mrtvá zombie, ale musim si odškrtnout:
1) propadlo mi konečně do portage jádro verze 3.15 s tuxonice patchem. Takže sem ho skompiloval a musim říct, šlape dobře. rozdíl je dost vidět a cejtit.
2) probral sem nastavení portage, respektive probral jsem sem se hromadou starejch sraček v package.mask a package.use, vyaktualizoval a překonfiguroval pár balíčků a výsledkem je moje vnitřní spokojenost.
3) no a nejvíc mi dal zabrat grafárna a opengl, vzhledem k novým ovladačům nvidia-drivers, který se pomalu chystaj časem nasadit i do linuxu možnost přepínání mezi intel gpu a nvidia gpu bez nutnosti restartu a bez nutnosti odhlášení a znova přihlášení se (jak to umí nový verze widlí), takže sem přeoral nastavení graficky a ovladačů v jádře, přenastavil xorg a přešel na ovladač modesetting a po pár hodinách sraní musim říci, že je svižnější než původní intel ovladače a opengl. mesa:

OpenGL vendor string: VMware, Inc.
OpenGL renderer string: Gallium 0.4 on llvmpipe (LLVM 3.4, 256 bits)
OpenGL version string: 3.0 Mesa 10.2.2
OpenGL shading language version string: 1.30
OpenGL context flags: (none)
OpenGL extensions:


07.07.2014 v 22:29:17

světa ráj

ještě sem dneska cestou vlakem přemýšlel nad článkem co sem čet v Týdnu, že v čechách už je tolik zahradních bazénů, že když se všechny napustí, tak naplní dvě máchova jezera. furt si tady ty debilové stěžujou na něco, jaká je tu bída, chudoba, jak tu chcípaj důchodci u popelnic a přitom se tu do bazénů ročně naleje vody, že by zachránila celou subsaharskou afriku od žízně a dehydratace.
Je to vidět z vlaku, dům bez bazénu je spíš vyjímka. A si představim, že bych měl jet do afriky dělat charitu, co bych tam těm dětem vykládal, že čerpáme pitnou vodu jen abysme měli přes léto napuštěný bazény na koupání? Vždyť z toho pak vznikaj ty jejich mylný představy, že v evropě je ráj, přičemž nechápou, že tady žije jen banda lidí, co si stěžuje na internetech jak se mají blbě a vymejšlí různý teorie, jak se mít ještě lépe a pokud možno bez práce. jo, občas si ještě zanadávaj na přistěhovalce, co jim berou práci.

takže to je takový mý dilema, protože nesnáším bejt obklopenej davem lidí v plavkách u rybníka a současně mám sociální cítění co se týče napouštění bazénů, tak jediný řešení vidim ideálně v tom mít podnik pouze pro členy klubu, jak se tak říká ve starý dobrý anglii. si členem, běž si zaplavat do bazénu s kubánským doutníkem bez opruzujících cedulek "stavebně oddělené prostory" či "prostor pro kuřáky".

věda je super, teďka sem viděl v dokumentu, že dokážou v hromadách starýho kamení najít usazený zkamenělý embrya o velikosti špendlíkový hlavičky nějakejch vodních pravěkejch mrdek , ty embrya prosvítěj silnym rengenovym záření a v tom radioaktivnim světle sou schopný vidět celej miniaturní zárodek včetně celé řady zubů v místech, kde ten červ by měl asi hlavu nebo nějakej jinej předek. vetřelec jak kráva.

Kubánci na auta nemají. Za půl roku se na ostrově prodalo jen 50 vozů. No jo, bolševickej blahobyt. Důkaz, že komunisty a jinou podobnou levicovou havět volí jen idioti bez selskýho rozumu. Sem si vzpomněl jak matka dneska ukazovala cestou autem do Velimi, kde ve chvaleticích na den horníků stáli v roce 1987 u domu horníků celou noc frontu na televizi, nakonec barevnou, a na kolo značky favorit, který na ně nevyzbylo, protože byli čtvrtí v řadě (rodiče a prarodiče se poctivě střídali celou noc) a kola údajně přivezly jen tři. Pak mi ještě ukázala, kde se v Kolíně zapsali rodiče na pořadník na auto značky škoda 105. Fakt doba ty vole.

Máte vybitý telefon? Na letišti o něj můžete přijít. A kapitalisti o pár kilometrů dál sou z tak zblblý z blahobytu, že řešej kraviny jen aby se k nim nedostal nějakej teorista, který ukryl v mobilu bombu v místech, kde bývá baterka.

Ministr Mládek: Stát by mohl koupit OKD, a udržet tak práci pro 14 tisíc lidí. No a u nás je nejvíc nejlíp tady socani prodaj kapitalistům firmu, kapitalista zhodnotí svoji investici, vytěží doly, a pak co celý prodá zpátky socanům (no a svý ano řekne ano), který si o to řeknou jen proto, aby měli zajištěný hlasy svých retardovaných voličů, protože si krátkodobě budou myslet, jak to celý vyřešili, v dole se utopí pár miliard, že by se mohla prodloužit Blanka až do Ostravy, aby nakonec všichni šli posvejch, protože kapitalisti a socani vydělali.

Tomáš Zábranský: Léčebné konopí je zablokované technicky, medicínsky i ekonomicky. Já vím, že je to předčasný vykřikovat, my géniové budeme pochopeni až dlouho po svých smrtech, ale LEGALIZOVAT, LEGALIZOVAT A JEN A POUZE PLNĚ LEGALIZOVAT!

Nějaký OLOL a WTF čtení pro ukrácení dlouhé chvíle: 100% důkazy z archivů NASA svědčí o existenci mimozemšťanů na Měsíci, Cestovatel v čase: Dostal jsem se do roku 2137.

07.07.2014 v 21:16:55

pokojíček

bývalý ufo pokojíček
20140707-ufo_house_01.jpg

výhled z okna
20140707-ufo_house_02.jpg


obejvák
20140707-ufo_house_03.jpg

výhled z obýváku na kino a dům, kde bydlela máňa hošková (okno vedle vikýře), jež ze snížené střechy, kam došáhla koštětem, sejmula kočku, která s mňouknutím spadla dolů na chodník
20140707-ufo_house_05.jpg

zadci
20140707-ufo_house_04.jpg
07.07.2014 v 20:29:23

přelouč

no, myslim, že sem byl naposledy v bytě, ve kterym sem strávil dětství a pubertu. vybrat pár posledních zbytků a adios přelouč.
vykopírovat mamině data k účetnictví, rozloučit se s hardwarem starším i 14ti let, ne neschovával jsem si starý compy na památku.
no myslim, že sem to tak nějak prožil v klidu a nestresování se. kapitolu maloměsta mám již uzavřenou, spolu s dospíváním a nějakými traumaty ze střední. Ty vole, to už bylo tak dávno, že to snad nejní ani možný.
Furt ale platí, že bych se nechtěl vrátit do tý doby mýho dětství. Ne že by nebylo špatný, měli mě rádi všichni, vo to jako nejde, ale ti zkurvení komunisti, posraní bolševici s posraným televizním programem, kde běžely fakt jenom sračky, včetně vysírání pro děti, ve zkurvený šedivý době. Jo, nic proti Jů a Hele, ale já měl vždycky nejradši Mufa. No holt punkáči mě přitahovali vždycky.
Pak sme to všechno převezli do Velimi, já zapojil mamině novej noťas, nakopíroval data a vyzkoušeli sme všechno co potřebuje k životu.

Jinak celej den zkurvený vedro a slunce a jak sice módu nesleduju, tak dneska sem si všimnul, že lidi ve velkým množství ponožky do sandálů, plážový šlapky a nebo čínský crocsy. Jo, napadlo mě natočit němej černobílej horor, kde by se 86minut pohybovaly pouze postavy s bílejma ponožkama v sandálech.

Tara vyvenčena, teďka začlo lejt a bouřit, takže se mi chudinka snaží vecpat pod stůl vedle vysavače.

Jo a znova sem si připoměl, že nejsem zrozen ku vstávání v šest ráno. Fakt ne.

nějaký retro na památku, p3, athlon a ati tv tunner.
old hardware


07.07.2014 v 19:21:04

sobota

a tak jako jo, dneska se něco dělo. vstával sem v půl dvanáctý, pak sem čuměl na nějakej film a před chvílí sem se vrátil z venčení, musel sem se stavit v trafice a cestou zpět sem fakt durch zmoknul. no jinak ptáci zpívaj, kytky smrděj a liják spláchnul prach ze vzduchu a bordel z líp.

Zemanovi končí dovolená: Chtěl vyplout na člunu, ale živel mu zhatil plány! Dobrodružná reportáž ze života našeho prvního jelita.

05.07.2014 v 18:53:51

kompostárna

jo jede jak zákon káže.
jinak furt nic zajmavyho.

04.07.2014 v 23:23:41

bábovka

paní sousedka mi přinesla bábovku, je ještě teplá, před chvílí vytažená z trouby. jo pohoda, takhle se má hejčkat předseda.
v práglu dusno, včera přijel kámoš z úval ukázat svoji novou oktávku. pohoda prostor.
jinak nic extra, žádnej výraznej zážitek. i ti revizoři mají asi dovolený.

Bez sexu není postup. Týmy s celibátem jely domů. Fakt zajímavá statistika.

Illicit Drug Deals Multiply on the Dark Net. Tak už i ve světový zprávě o oblíbenosti drog pro rok 2014 si všimli, že díky FBI, která zavřela silkroad, se prodej drog přes internet velmi rychle znásobil. long live dpr! hahaha (upozorňuju, že se nesměju jako člověk co by přes internet nakupoval, i když samozřejmě vim jak se to asi dělá neasi, ale spíš tomu, že lepší důkaz toho, že válka proti drogám je nesmysl, snad už nelze ani míti)

Jo, a pokud někdy budete mít pocit, že je vaše práce na hovno a že se brodíte furt ve sračkách, tak vězte, že může bejt i hůř.
It’s a dirty job: Meet Mexico City’s official sewer diver.04.07.2014 v 17:03:57

oběd

no sem si chtěl vzít do práce čočkovou polívku, že bych si ji ohřál v mikrovlnce, dokonce sem si doma už připravil plastovou přepravku, lžíci a hlubokej talíř, abych nežral oběd z plastu rovnou z mikrovlnky, ale pak sem si vzpomněl, že mě vždycky sere mlaskání kolegy, když žere z plastu a smrady z jídel, takže sem usoudil, že zůstanu u svýho oblíbeného režimu a pudu se nažrat normálně jako civilizovanej člověk ke stolu na místo, který je k tomu určený.

03.07.2014 v 12:24:33

čtvrtek jo!

ale to bylo včera dobrý v hospodě, faktžejo. sice teda z naší party přijel jenom zástupce Úval, v hospodě narváno tak akorát, jediný co je blbý, že zahrádka bejvá v týhle době zaplněná alternativníma matkama a otcema, takže tam pořvávalo dost harantů a já si prostě myslim, že děti do hospody nepatřej, přes sebevětší alternativu rodičů a toleranci.

je teda fakt, že za ty roky co chodim do voka sem potkal fakt celou řadu zajmavejch lidí povětšinou z bohémskejch, muzikantskejch a literárních kruhů a včera sem měl tu čest se seznámit s další žižkovskou postavou. Přišel Gringo s takových pokrouceným týpkem o dvou berlích, ze kterýho se posléze vyklubal jiří pavel, syn oty pavla. Fakt vtipný setkání, připadal sem si zase po dlouhý zase jako vesničan, který potkal svoji oblíbenou televizní star. Takže proběhl zábavný rozhovor, jenž se nedá vyventilovat dřív než v mých pamětech, ale prostě bylo to o literatuře, chlastu a antidepresivech. Asi bych použil gringovo oblíbenou hlášku "to je model".

Jak bohatli bolševici v Rusku? Stalin pro ně přepadával dostavníky. Něco z historie bolševismu a komunismu. Co komunista, to zloděj a potenciální vrah. Nic víc a nic míň.

Mejdan roku s Michalem Davidem: Pozvali obyčejné lidi a roztočili 3 miliony! No ty krávo...

Stáčení tachometrů je podvod, ne přestupek, určil soud. Já fakt úplně přesně nechápu, co tu je v čechách za soudce, když takovej očividnej podvod jako je přetočení tacháče musí za podvod označit až nejvyšší soud. Jestli to náhodou nemá souvislost s mejma černejma myšlenkama, že debilů je mezi lidma víc než sem původně odhadoval.

Slovník esoteriky a pavěd.

03.07.2014 v 11:30:58

středa

srovnat se ve voku třeba.
ivka odjela do germánie za prací, tentokrát na tři měsíce, tak to snad uteče rychle.
už má za sebou celní kontrolu, no germáni, hledaj teroristy a drogy naprosto všude.
musim říct, že sem konečně od toho brutálního pondělka vystřízlivěl, tak dneska nanovo. no, když si to tak spočítám za poslední tejden: středa, pátek, sobota, pondělí, středa :))

jinak si musim poznamenat, že český country je furt hrozná tragédie. co se týče hudby, čech dokázal zprznit dechovku, country a i ten českej popík stojí za starý hovno.

Jo a ještě sem si vzpomněl, že sme minulej tejden nebo kdy čuměli s ivkou na nějakej retro pořad, kde týpek o pár let starší než já vysvětloval takovejm mladejm hipsterskejm umělcům v plastovejch brejlích, upjatejch barevnejch kalhotách a s účesy jak kdyby utekli z roku 1988 z koncertu Oceánu, že ještě nedávno bejvávaly doby, kdy fotografie byla analogová, musela se mačkat spoušť a převíjet film, že dokonce existovalo něco jako polaroid, který fotku rovnou vyvolal. Teda ten údiv v očích těchto mladých umělců byl fascinující, přišlo mi, že nevěří svým vlastním očím. A přičemž neuplynula až tak dlouhá doba od přechodu z analogu na digitál, každopádně očekávám, že možná naroste množství hipsterů, kteří své retro oblečení doplní o stylový analogový fotoaparát po prarodičích.

Česko se chystá na čínské léky. Kvality se není třeba bát, tvrdí experti. Děsí mě celkem ta věc, že za tím může stát Tvrdík, paroubkův podrždeštník a likvidátor čsa. Jen doufám, že ty čínský sračky budou řádně označený a že Tvrdík brzo chcípne.

jo a navíc to vypadá, že socani plněj svý volební sliby. Akorát je otázka, kdo to jejich blaho pro občany zaplatí.

V lékárnách a ambulancích se od ledna nemá platit 30 korun. Vláda chce jen poplatek na pohotovosti. Blbost, když už si lidi zvykli a zdravotnictví s těma prachama počítalo. Jo, to je prostě problém, že debilové mají problém s matematikou a stačí jim laciné volební sliby. Já to vidim při tom svym předsedování. Lidi sou debilové, netušej co co stojí. Čím větší debil, tím víc se snaží vykřičet, že debilem není a pak se vymejšlej kraviny.

Vláda schválila porodné i na druhé dítě. Stát by to vyšlo na 330 milionů. Není mi furt jasný, za co by měly matky dostávat prachy. Vždyť dítě je soukromá záležitost, problém jeho zploditelů a nevidim důvod, proč by měly ze společných peněz chodit nějaký příspěvky za porodný. Já nemám problém s podporou matek, zajišťováním školek a mateřinek, to by mohla bejt částečná role státu, i když z druhý strany je fakt, že i tyhle služby může provozovat soukromník, ale dávat prachy jen proto, že nějaká manda si nechá naštěkat do boudy, v tom smysl nevidim. Dítě je soukromá věc stejně jako rozhodnutí malý uřvaný zmrdy nemít a osobně si přijdu ze strany státu šikanovanej, protože rodiče s dětmi mají tak trošku nějaký výhody oproti mě. Neživim žádnýho zmrdečka, platim hypotéku, odvádím daně nemalý, chci se mít jako prase v kapitalistickym žitě a nechci podporovat cizí děti.

02.07.2014 v 11:28:19

pakárna

nic proti tlustejm lidem, já sem taky tlustej z toho jak se tady v tom českym socialistickym ráji mám jak kapitalistovo prase v žitě, ale prostě některý debilové maj asi i sádlo místo mozku, jinak si nedokážu vysvětlit proč mi ten tlustej debil na větu "až budu mít dokumenty pohromadě, přijdou do archivu, tak si pak můžete říci o klíče a strávit nad lejstry celé noci" odpoví "děkuji, ale nechci nad nimi noci trávit." Ale prudit může, psát sračky může, předseda může pár nocí strávit nad dokumenty, ale tlustej debil ne, tlustej debil jenom prudí, dává úplně zcestný myšlenky a má problém pochopit i to, že když du dopoledne na úřad ve věcech svj, tak okrádám svýho zaměstnavatele o čas, protože nemám co smrdět na úřadech, ale mám sedět v kanclu a tvářit se, že něco dělám.
omg omg wtf

jinak tedy pořad "volejte do radia country" slušnej nátěr. Teďka volala nějaká manda a já sem zavzpomínal na rozhovory respektive monology na perníku, protože ta fanynka country nedokázala dát dohromady základní holou větu.

01.07.2014 v 14:46:41

přeživši spirit

a ty krávo to bylo včera monstrózní maso, fakt monstrózní. slušná sebranka přeživšich, takže žádná kinderpárty. sice sem nechtěl původně pít, protože mě dneska čekala schůzka na městskym úřadě, ale tohle předsevzetí vzalo za své během koncertu jolly joker a poslední zbytečky lidství opadaly během nářezu majkláčů, kdy už sem toho posranýho kozla do sebe lil proudem. Amrit do nás natlačil naprosto nekompromisní hácé, kdy mi chlupy na zádech stály a ani neklesaly, páteří projíždělo elektrizující brnění a při Úchylákovi sem dostal 666 orgasmů, protože neexistuje v čechách úchylnější text a písnička než je tato. Skončíš pod hlínou...

modrá vopice jolly joker

modrá vopice michael's uncle


No a pak pokec, příchod po jedný domů, vyvenčení mladý a tuháč. Ráno vstávaní dost zkurveně těžký, ale dokázal sem se dostat na ten posranej městskej úřad na devátou a schůzkou projít.

Jo, a dneska sem rozeslal zprávu debilům vod nás z baráku, že tedy 1.září zahájíme rekonstrukci sklepů a jasně, že se ozval tlustej debil, že sme stejně měli udělat analýzu analýz, rozepsat všechno do detailů a že na kójích by měl býti květinový vzor. No, čekám ještě jestli se ozve píča eŠ, ale tak nějak doufám, že když sem ji před měsícem na ty její slinty napsal, že si moc dobře pomatuju jak se snažila věnovat mým vztahům a dětství a ať se do mě nesere, tak sem zvědavej, jestli se srát do mě bude. Jo, zajmavý jaký reakce dokážu v lidech vyvolat. Jenže dělají si to sami, protože prostě si namyšleně, sobecky a prasácky egoisticky myslim, že sem fakt chytrej a nějakej tlustej debil a nějaká kráva z nějaký posraný dědiny, která se ještě pochlubí, že řemeslníky hledá přes nějaký AAA stránky, se mi sice můžou snažit dokázat, že sou chytřejší, ale prostě nejsou, protože jinak bych nedělal za zaměstnání jaký dělám.

01.07.2014 v 12:07:22