vot těchnika

Počítače vládních institucí (i v Česku) napadl malware MiniDuke. No fakt nechápu co u nás chtěli ukrást za informace. A vůbec to riziko, fakt nechápu. Vždyť naši čeští lobbisté by dokázali MiniDuke vytunelovat tak rychle, že by se ekonomika číny a ruska nenávratně zhroutila.

Cryptomuseum. Šifrátory stokrát jinak.

EPC tagy ve službách léčivého konopí. Tak to je celkem síla. Jak uhlídat, aby v certifikovaných pěstírnách nerostlo necertifikovaný hulení. :)) Nejdřív očipujeme kytky a zvířata, lidi si necháme nakonec.

V momentě, kdy je sazenice stará několik týdnů, pracovníci farem zanášejí popis každé rostliny (stav rostliny a datum výsadby) spolu s unikátním identifikačním kódem do informačního systému LeafTrack, aby mohli rostlinu sledovat během celého pěstebního cyklu.
Sazenice jsou označeny plastovým páskem, podobným RFID náramkům využívaným v některých nemocnicích. Pásek je opatřen RFID/EPC tagem Gen 2 od společnosti SK & T Integrace; svrchní část pásku, vyráběného společností Precision Dynamic, je potištěna čárovým kódem (pro subjekty, které nedisponují RFID čtečkami).
Pásek je obtočen kolem větévky každé rostliny. Data z RFID tagu a čárového kódu se načítají a zanášejí do informačního systému pomocí ručního terminálu Intermec CN3 s instalovaným software LeafTrack a vybaveného RFID čtečkou IP30.


28.02.2013 v 18:22:17

kachní žaludek

jo, dal sem si dneska k obědu kachní žaludky na smetanový omáčce s majoránkou a houskovym knedlikem. Bylo to super jídlo, protože ke kachnímu žaludku mám blízko. pivo to jistilo.

jo a ještě taková malá poznámka pro fanoušky konopí a vůbec zájemce o tuto problematiku: Kdyby se vám nechtělo piplat se s technickym konopím ze semen ze zobání pro ptáky za 31kč kilo, tak kdybyste si náhodou chtěli objednat klony technického konopí, kus za 150kč, tak máte možnost. Tedy i s tím rizikem, že vám bez udání důvodu neudělají vámi objednaných například 40ks klonů okrasného technického konopí.

Takže pokud byste si chtěli objednat neregistrované odrůdy technického konopí z tohoto eshopu máte možnost. Nějaký informace o technickým konopí a schválených odrůdách (Ukrajinská JUSO 11 a polská odrůda BENIKO) k pěstování u čr.

No, přeju borcům hodně štěstí, někdo musí bejt první, že jo, ale když si prostě představim, že už dva roky seděj ve vazbě borci, kterým vyčítaj i nějaký posraný semena, když vidim jak se za poslední dva roky trhlina na trhu po zlikvidovaný firmě zaplnila a jak byznys jede dál, když si představim, že ještě v tý vazbě budou aspoň rok sedět, ne nevěřim, že je letos po dvou letech odsouděj a nebo pustěj, myslim, že celá legislativa okolo konopí, byliny jenž je součástí přírody dýl než nějakej posranej politik nebo posraná osn, je špatně, fakt špatně.

28.02.2013 v 13:03:28

čtvrtek tradičně

včera vočko. byl sem fakt hodnej, pivo, vepřovej řízek se salátem a čaj, čaj, čaj a čaj do půllitru. jo, jsem rád, že se tak událo, protože sem na sebe aspoň trochu přísnej. každopádně se těšim až budu mít po pohotovosti.

Objednal si mord a dostal 22 let. Bohužel je v zahraničí. A čekal snad někdo, že se týpek vrátí, aby si svůj trest odseděl???

Šéf žoldáků dobývá Afriku a verbuje pro armádu emírů. Nadnárodní společnosti, bohatí pastevci velbloudů a lidoví soudruzi z číny přeci nebudou spoléhat na nějaký státní armády...

Praha zvažuje Wi-Fi internet v metru a celé MHD No, wifi v mhd byl jeden z našich omylů. Vypadá to, že někdo oprášil starou myšlenku, cítíce vejvar a nedocházejíce mu, že nejlíp by bylo osadit stanice metra mobilníma btskama, aby byl signál i v tunelech a nechat internet na cestujících, protože datovej tarif má dneska v mobilu kdejakej chuďas.

Bojovníci proti drogovým kartelům se přidávají na stranu pašeráků a kritizují drogovou politiku USA. Však jo, neasi.

Slovák prodával přes internet stroj času, nefunguje prý ale na 100 procent. OLOL! Celkem by mě zajimalo, kolik jich prodal :))

Počet dětí se sklony k sebevraždě se za pět let zdvojnásobil. No jo, čemu si divěj, když moderní rodiče kladou na děti moderní nároky. Možná je to tím, že se za posledních pět let zdvojnásobil počet rodičů, kteří nevědí co mají od svého dítěte čekat. Moderní rychlá doba s nároky na dynamiku a mladé kreativní týmy. Myslím si, že za sebevraždy dětí může zákaz dětské práce v takzvaných civilizovaných zemí západního kapitalistického typu, dále zákaz tělesných trestů, nadbytek škol pro nadané děti a maturity zdarma pro každého. Kromě nadměrných nároků kladených na děti považuji za zkázu rozmach různých nových civilizačních poruch, jejichž jména obvykle začínají na dys*, přes něž si rodiče omlouvají nízké inteligence svých dětí, jejich blbost či se snaží získat různé výhody jako úlevy při počtech, psaní, tělocviku či zpěvu. No a teďka jak to musí na takový dítě působit, když má celou sbírku poruch a spolužáci nic. Spolužáci se takovému dítěti smějou, přestože by se oficiálním pacientům smát neměli.
Jo, já nevim jak to bylo za vás, když ste byli malí, ale bolševici takovej mocnej seznam poruch neměli. Bolševiků stačilo ke kontrole mále, jsi debil, nejsi debil, můžeš makat, nemůžeš makat, souhlasíš s náma, nesouhlasíš s náma. Takže debil co nesouhlasil s bolševikem, na tom byl úplně stejně jako inteligent co s bolševikem nesouhlasil.
Nedávno sem seděl s kámošem programátorem v hospodě a nějak sme se shodli, že kdybysme byli doktoři a byli bysme v dětském věku, tak si minimálně diagnostikujeme lehkou formu autismu nebo nějakýho toho aspergerova syndromu. Jenže papír na to nemáme, takže máme štěstí a jsme oficiálně zcela normální. Což je děsná pohoda... :)

Takže šťastný a normální...

28.02.2013 v 12:04:47

středa po obědě

no byl sem na obědě v klasický jídelně v michli. dneska ráno budíček fakt brzo, ve tři čtvrtě na sedum, protože mi včera volal volal týpek z firmy, že by se ráno kolem sedmý stavil pro protokoly, tak sem mu řek, že ok, tak sem si nastavil budíček o tři čtvrtě hodiny dřív, ráno vstanu, týpek v sedum před barákem a že si je je tady pro ty starý protokoly. já mu vysvětluju, že sem to pochopil tak, že už přiveze ty nový, von ne, že si vezme ty starý, který sme mu v pondělí nabízeli, a překroužkuje je. tak sem mu vysvětlil, že to sme se blbě pochopili, že ty starý sou u pana tajemníka, jenže ten je někde po lékařích, takže se k nim nedostanu. no tak sme se domluvili, že se provoláme a šli sme po všech čertech.
pak sem jel do michle prohlídnout si prostory, kvůli kterejm držim pohotovost, abych viděl kam to vlastně budu jezdit a co všechno tam maj. jo, maj dokonce i svý vlastní železniční doky. prostě michelský nákladový nádraží. firem je tam jak nasráno. za plynárnama. kousek je i plynárenský muzeum.

VIDEO: Hořící turisté skákali z balonu. Vinu na zřícení má pilot. Já bych do balonu nevlezl ani v evropě, natož v egyptě. Pilot mohl uzavřít ventil přívodu plynu. Nezareagoval ale správně a ani se nepokusil hasit oheň. Pasažéry nechal na holičkách a z padajícího balonu vyskočil.

27.02.2013 v 13:28:54

prácička

no, jsem docela rád, že sme se panem tajemníkem zhruba shodli na námitkách k zprávě. tak sme to pozměnili podle našich představ a uvidíme, jestli ji akceptujou. to je fakt práce k hovnu.
ale potěšilo mě, že sem vyřešil problém s tiskárnou. pan tajemník má olckůlovou hp laserjet 1018 a potřeboval nedávno po dlouhý době vytisknout pdfko, protože normálně tiskne jen z wordu, excelu a nějakýho prohlížeče obrázků. no a když poslal do tiskovýho windows xp spooleru to podělaný pdfko z acrobat readeru, tak spooler lehnul s chybou a s tiskárnou nešlo nic dělat, respektive s frontou. takže sem to sice dal dohromady a včera sme došli nějak k závěru, že za to nejspíš může acrobat reader, protože jinak normálně tiskne. takže sem to dneska hodil do googlu a vypadlo mi zhruba, že je to problém nejspíš v ovladačích a že se k tomu ms ani adobe nehlásí. takže jsem podle návodu nainstaloval pdf foxit reader, kterej tiskne normálně. takže pohoda.

Komunista Kučera rezignoval na místo jihočeského radního. Zaplaťufon, že aspoň takhle. Ale byl bych vopatrnej, je to komunista a ten se klidně vrátí i komínem.

Nepálská horská nosička zdolala Mount Everest dvakrát během měsíce. Jo, tak to je frajerka. Já když si představím ty vybavený týmy, satelitní telefony, bomby s kyslíkem, vrtulníky a superdooperhightec bundy, boty a vůbec voblečení, když já si představím, že někteří musí kvůli cestě na everest tunelovat obecní konta. A tady mařka si jen tak mezi vařením odskočí s báglem na kopec...

Vstávat do školy? Ať začíná vyučování až v devět, chce ČSSD. No jo, prostě vexláci v čssd. Nikomu z nich se nechtělo ráno vstávat do školy, tak teďka pruděj. Jako by jim nestačilo, že národ už je i tak blbej. Ještě zrušit povinou výuku čtení a psaní a je vymalováno...

Jo a ještě sem si vzpomněl na takovej fakt prima mediální kanál. :) Matka Štiková se "chlubí": Manžel si ublinkl na peršan, pes poch*al postel To je fakt slušná demence. Stará Štiková je nasraná, protože starej Štika chlastal a neuklízel každej den tři hodiny jak čůrák chlupy a bordel po psovi, takže měla zasviněnej byt, pohovky od chlupů, nachcáno v posteli a nablito v koberci. Přičemž chanky v posteli svede na psa a zvratky v koberci na starýho. Je celkem možný, ža starej krmil čokla nějakejma levnejma konzervama a že mu nevyvářel, takže se pes normálně po obědě poblil do koberce a pak si šel lehnout do postele, kde se na protest proti špatnýmu žrádlu vychcal. Nebo je taky možný, že skutečně starej Štika nablil do koberce, když přišel nalitej z hospody, kde si z něj borci z družstva dělali celej večer prdel. Když se mu pak udělalo líp, tak si šel lehnout a jak byl vylitej, tak si mohl pod sebe nachcat sám.
Jo, žít v bulváru je síla...

26.02.2013 v 19:11:52

důvodová zpráva

no tak teďka mě zmrdi poslali další návrh závěrečný zprávy. jak tak všechno včera odkejvali, že všemu rozumějí, ne a ne furt čůráci přiznat svoji chybu. to, že bez konzultace s výborem se rovnou vrhli do vyhazovaní bordelu ze světlíku do baráku, prohlásili pro tentokrát, že k tomu došlo z časových důvodů. A včera sme jim říkali, že tohle je lež, že to nebylo o žádnejch časovejch důvodech, kor když dost lidí bylo v domě a stačilo zazvonit na kohokoliv defakto.
Přestože sem se včera s humorem ptal jakou máme souvislost s nějakym posranym srbskem u karlštejna, protože sem věděl, že je to důsledek toho, že po ctrlc a ctrlv zapoměnil zeditovat záhlaví, poslali mi dneska opět to posraný záhlaví neopravený. Ale jo, dělaj si ze mě prdel asi, takže se budu cukat.... neudělám to zmrdům jednoduchý...

26.02.2013 v 13:08:35

úterý

dneska je úterý. vobyčejný úterý. včera schůzka se zmrdama v pohodě. myslel sem, že si budou hrát na větší čůráky, ale naštěstí ne. chvíli nám vykládali jak sou strašně zaneprázdněný, kolik měli práce a že mistr musel odjet. tak sme jim vysvětlili, že je nám to u prdele, že mistr měl na ty dělníky dohlížet a ne si honit péro někde jinde. prostě seděli tam na tý pohovce jak dva puberťáci, kteří vopíchali spolužačku a teďka se sklopenejma hlavama čekají na zaslužený pojeb. no srát na ně.

Spor o rudého kata Vaše. Byl politický vězeň, tvrdí Rychetský. Tak jí nevim, ale je někdo mezi těma čůrákama normální? WTF???

Za Zemanův pád padák! Pro technika ČT, který zveřejnil video. To je hustý. Místo, aby Zeman ocenil, že má národ strach o jeho nemocný palec a že ten samej národ trne při každém presidentském kroku, aby milovaný vůdce neupadl na ústa, tak zařídí jeho propuštění. To je jak za bolševika, kdy byl zdravotní stav papalášů veřejným státním tajemstvím za jehož prozrazení hrozil trest smrti.

Babovřesky vévodí kinům, shlédlo je už 300 tisíc diváků. Jo, českej národ ví, co je kultůra. Nějakej nespoutanej django vod nějakýho americkýho debila nemůže konkurovat tomu pravému českému umění. Jo, národ má co si zaslouží....

Profimedia po dvou letech: jste pirát, máme objektivní důkazy, zaplaťte. Seru na práva, co je na internetu je všech. A když někdo nechce, aby něco bylo na internetech, tak to tam nemá dávat. nazdar bazar mediální čuramedáni...!

Slovu černoch ve statistikách v USA po sto letech odzvonilo. Tak to je konec Ameriky. Vopravdu naprostej konec starý dobrý emeriky, která byla postavena na černejch otrocích z afriky a žlutý levný pracovní síle z číny. Už vidím, jak ku-klux-klan mění své názvosloví a místo "deme věšet negry" bude vyzývat "k posezení nad čajem a dýmkou míru u multikulturního dialogu mezi hispánci, afroameričany a potomky původních bílých osadníků pod stromem přátelství u kasina v Šošonské rezervaci."

Na Letišti Václava Havla odhalili rekordních 31 kilogramů kokainu. A jé, v reklamkách budou špatný vejkendy a ty noční taky asi nebudou úplně nejlepší. Myslim, že bude nasranejch dost uživatelů a příležitosti se chytnou další obchodníci, kteří ucítí mezeru na trhu...

26.02.2013 v 11:33:18

předpověď počasí

dohadovali jsme se v práci na téma, jaký bude počasí. až po chvíli jsme zjistili, že každý čteme jiný zdroj... :) jaký teda bude počásko a co říká předpověď počasí...?

předpověď počasí


25.02.2013 v 12:53:11

pondělí

je pondělí a v praze je strašně vody. asi ze sněhu, protože je ho tu posledních pár centimetrů a pražani v teniskách nejsou přizpůsobeni.

mám pěkně rozladěnej stav, dneska mám večer schůzku s majitelem čůráků, kteří nám likvidovali ac roury, sem zvědavej co bude, ale rozhodně tam půjdu s velmi špatnou náladou. Dneska mi volal zmrd a zkoušel mě nasrat, tak sem mu slušně řek, že teďka nemám čas a večer si povíme. pravda teda je, že sem se nepodíval úplně dobře na nový návrh protokolu, který nám poslal, udělal to za mě náš pan tajemník, ale jak mě dneska tím telefonátem vytočil, tak sem se do toho návrhu podíval a hnedka moje cvičený oko postřehlo ze záhlaví a zápatí, že normálně obšlehnul protokol z jiný práce a ani si nedal tu práci v záhlaví a zápatí změnit jméno společnosti, pro kterou proběhla likvidace nebezpečnýho odpadu.
Tudíž sem usoudil, že sem nasranej oprávněně, protože já chápu, že protokoly se kopírují, ale do píče si ho aspoň po sobě přečtu, abych zákazníkovi nedal něco špatně, jako třeba jeho jméno. Fakt mě nějaký Srbsko u Karlštejna leží hluboko v prdeli, protože zakázku dělali pro mě, člověku žijícímu, bydlícímu a agendu vykonávajícího na praze deset. Ne, nejsem už zvědavej na nějakej humor ze strany těch retardů.

Šokující zjištění manžela zmizelé ženy ze Slavětína: Moje Jana je po uši zadlužená! Dojemný příběh o oddaném, milujícím a velmi naivním chlápkovi. Je mi ho líto, ale můžu ho ubezpečit, že zadlužených alkoholiček je plná prdel vody...

Začínají mezinárodní testy počítačové gramotnosti. Fakt by mě zajimalo, jestli bych prošel. Obávám se, že ty testy budou vznikat ve spolupráci s firmou microsoft a tudíž bych asi ve znalostech word, excel, utlouk a powerpoint pěkně selhal a neprošel bych...

Vrah z Frenštátu měl zálibu v násilných počítačových hrách. A kdo ne, žejo. Doufám, že zase neproběhne nějaká hysterie na téma násilí ve hrách a násilí ve společnosti. Já mám taky zálibu v krvavých hrách a jsem snad vrahem? Zatim ne.

V kladenské trafostanici našli mrtvého. Pitva řekne, zda muže, či ženu. Očividně je nezajímá barva oběti, protože byla zcela jasně černá...

Devítiletý Brit se oběsil kvůli šikaně, týrali ho, že byl bílý. Multikulturalismus mírně selhává, někde udělali soudruzi Kocábové chybu.

Testy potvrdily koninu v masových kuličkách IKEA i v hamburgerech. Tak, teďka by se spíš hodil seznam žrádla, kde konina nejní....

25.02.2013 v 12:42:35

sněhuláci

praha. sou sice trošku do modra, ale za to může foťák v mobilu. sněhuláci přišli do prahy...

sněhuláci praha


24.02.2013 v 20:18:09

oteplení

asi přijde nějaká obleva. všechno co popadalo začíná roztávat. možná voda přes noc zmrzne, takže bude námraza. pohoda.

24.02.2013 v 14:03:01

stále mírně sněží

klimatické podmínky jsou příhodné. stále mírně sněží, vítr jihojiho severní, optické podmínky přijatelné, viditelnost cca 100metrů. ivku sem vyhnal na čerstvej vzduch, vyvenčit psy a provětrat se. netrval jsem si na tom, aby oběhla dvanáct krámů a přinesla mi jahody a maliny.

Jihočeský radní Kučera za KSČM odstoupí. Problém s těmahle bolševikama je ten, že jednoho politruka vyhodíte oknem a dveřmi vám bolševici nasadí dalšího, protože ta strana je prolezlá bolševickejma kurvama stejně jako modří a oranžoví. On ten svazák nečas......

Kubánský vůdce Raúl Castro naznačil odchod. Tajně doufám, že Castrovi světu představí svého třetího, mladšího, dlouho ztraceného bratra.

Čína kopíruje celá slavná města. Je to důkaz naší moci, prohlašují. Jo, ukázka jak se chovají zbohatlíci co nevědí co s těma všema penězma. To sou ty těžký skoky ze středověku, bolševický temnoty, rovnejma nohama přímo do kapitalismu. Nedávno jsem četl, že mezi americkými zbohatlíky bylo v jisté době oblíbené nakoupit v evropě historické památky (zámečky, hradečky a ruzné kapličky) a ty cihlu po cihle převést do států na nové místo, ideálně na nějaké pěkné vyhlídce. A nikdo se nepohoršuje...

Konečně se zjistilo, proč padám ze schodů, vysvětloval Zeman novinářům. Jo, jasně, v pohodě, úplně cajk. Teda už dlouho sem nečetl nic tak vtipnýho. Za Zemanovi alkopády může jeho střízlivej palec na noze....

Zeman si bude na party s přáteli „připomínat zradu“ a oslavovat vítězství. Fakt se divim, že mu pan doktor neřekl, že má být s nemocným palcem doma v klidu a že ho nemá zbytečně přetěžovat. Ale když sou někde jitrnice a jelita, to se i palec překoná....

Imho Matěj Stropnický a Milouš Jakeš se potkali na stejný lodi. Oba dva šli uctít udavače, který prásknul svý kámoše... Mě ten Fučík za komárů fakt sral, fakt sral...

23.02.2013 v 11:23:25

sníh

do prahy zase přišla menší sněhová nadílka. už napadly asi 4mm, které vyhnaly nebohé penzisty před domy zametat chodníky.

hafinky

hafinka


22.02.2013 v 17:05:15

socanskej hnus

Američané jsou na tom jako my. Také je šidí při výběru potravin. To je jasný, za to můžou socani a jejich zkurvená socanská politika. A fakt nevim co je to za výhru, že vim, že mě vojebávaj jak američana. Aha, kapitalismus a ten slavnej západ...

Advokátka Klára Samková byla vyloučena z mačetové kauzy. Tak to je fajn, protože sem měl poslední dobou takovej pocit, že ta píča akorát zdržuje kauzu, která je celkem jasná. A když už o rasismu nekřičí ani Kocáb, tak to je důkaz, že mluvim pravdu.

Fischerovy dluhy uhradí developer Winterstein. Jo, žid prostě žida nepotopí. Chtěl sem napsat, že jen žid vyhulí židovi, ale bylo by to moc rasistický a navíc by se mohl urazit a nasrat Klaus, kterej by začal tvrdit, že nic proti židům nemá a že jeho tchán jen počítal dobytčáky na seřadišti.

Že je Rath sedm měsíců ve vazbě? To není nepřiměřená doba, míní žalobce. Souhlas, ještě by si měl zmrd posedět. Známe lidi, kteří sedí už skoro druhym rokem a ještě soud nerozhodl o jejich vině či nevině. Zkurvenej systém...

22.02.2013 v 12:01:55

ranní moč

přináším vám pravidelnou ranní moč, v klidu se usaďte do svých křesel a poserte se.
dnes vám přinášíme:
1) prahu ovládla zima. do pražské metropole se vrátila zima. studený asfalt se leskne jak led, což pro mě znamená, že je potřeba si vzít boty z řádnou podrážkou, jégrovky a teplý ponožky na nožky. většina městských psů vytáhla dečky na záda, aby jim neprostydly ledviny a vůbec všechny orgány, jen odvážní metrosexuálové a jiní hlídači trendů zůstali věrní svým teniskám, úzkým kalhotám s rozkrokem mezi koleny, tenkým kabátků a účesům ala kreativci z reklamy na kinder pingui. Musím říct, že tomu blbečkovi v teniskách, co jel se mnou tramvají, byla fakt zima na nohy a jen těžce to maskoval před stylovou mandou, která ho doprovázela.

2) Někdy je potřeba se podívat aspoň vpřed, když už ne vzhůru. To vzkazuji všem debilům, kteří při chůzi čumí do země jak cudná jeptiška na procházce zahradou.

3) No a pražským módním účesovým trendům dominují střihy, které si někteří z vás pomatují z filmů s oldřichem novým, hugo haasem a adinou mandlovou. Navíc je patrné, že někteří černí gay stylisté se inspirovali německou módou třicátých let a objevili kouzlo retro účesů ve stylu hitlerjugend, jejichž obliba je patrná hlavně mezi pražskými saloonními intelektuály.

4) Dementní bílí nudící se homosexuálové opět dokazují, že internetu dominuje debilita, nuda a čiré zoufalství na úrovni cirkusových chovanců s downovým syndromem. Ne, skutečně si myslím, že internet je místo, který by nemělo bejt pro každýho bez rozdílu rasy, pohlaví a inteligence. Jsou lidé, kteří si bez milosti zaslouží život v beznaději, utrpení, zoufalství a bolesti. harlem shake...

22.02.2013 v 10:30:34

ráj

jo, je tady pohoda v čechách. furt si na něco stěžujem, politika, ceny, korupce, lidi, podvody, splachujeme hajzly pitnou vodou, nedojídáme jídla, svítíme celý dny v kancelářích a nudíme se po internetech. přitom je tady takovej zasranej veget.... Polovina české populace nepracuje

21.02.2013 v 22:16:16

hospodský kecy

jo a vtipný bejvaj hospodský kecy. například včera si ke mě přisedl týpek, taky takovej kumpán co tam leje pravidelně, a začal se ke mě sladce mít. Za ty roky to bylo poprvý, vždycky sme se jenom pozdravili či proběhl nějakej ten hospodsko-společenský rozhovor na téma hovna, když už sme museli sedět u jednoho stolu. No, včera byl na mě jak milius, já už sem dostal strach, že si třeba nějak usmyslel, že sem drogovej dýler a že bude chtít nějaký drogy, že mu budu muset vysvětlovat, že se hrozně mejlí, že mám hypotéku a celkem slušnou práci, že bych si fakt nějakejma debilníma drogama život nekurvil, že možná když sem byl mladší, ale tam platí co říká spousta exkomunistů "byli sme mladí a naivní", ale teďka rozhodně fakt ne.
No von potom nahodil téma, že sem jen zíral jak na zlatý tele, co z něj padalo za vyhulený hovna. Prostě slyšel v pátek ivku jak byla nasraná na celej svět, hlavně na lesby a hospody, kdy v těhlech okamžikách za všechno můžu většinou já, coby největší škůdce, a von prostě slyšel její dialog s kámoškou jolanou, a protože sou holky uřvaný jak sirény, tak jejich soukromý dialog slyšela celá hospoda a důsledek byl ten, že sem včera slyšel takovejch věcí vod úplně defakto cizejch zmrdů, že bych si zasloužil, abych je slyšel nejdřív já. No, ale znáte to, takový to přísloví, o chování se jako slonisko v porcelánu....
Já nevim, mě se lidi bojej, prej jim připadám takovej divnej, ale já sem úplně normální ajtík jakejch jsou plný ajtý kanceláře. Nemyslim si, že bych nějak vybočoval z průměru. takže resume včerejška je, že mě si lidi nejsou schopni zapamatovat, ba dokonce se dozvim "no já si ivku pomatuju od mišmaše, jak ji tenkrát zatkli, protože byla v celostátní pátračce", ale už si čůrák vůbec nevybavuje, že já sem tam tenkrát byl u toho taky, že už je to devět let, a že je to vlastně to jediný co si pořádně pomatuje. No nevim co je lepší, jestli to, že si vás lidi nepomatujou a nebo to, že si pomatujou akorát to jedno - to posraný zatčení. Což je z hlediska paměti a doby fakt hodně málo, přestože do tý posraný hospody chodíme minimálně jednou tejdne. žejo...

jo a slováci zase řádí... pingl a jeho cigoška: „Miluju jednoho cikána a ráda bych s ním měla malá cikáňata, což, myslím, musí být jasný důkaz toho, že s Romy nemám problém,“ citoval deník Blesk zpěvačku.

21.02.2013 v 13:28:53

dechberoucí rozhovor

Ozbrojení lupiči přepadli vůz s penězi, ukradli 30 milionů korun. No, no já nevim, třicet mega moc nejní, ale asi to byla čistá a rychlá práce... :) Ale je fakt, že kalibru béma, janouška a jiných magistrátních prostitutů nedosáhli.

Viník exploze ve Frenštátu byl podle posudků zcela normální. Jj, to mě uklidňuje, když odborný posudek státního orgánu říká, že pán byl úplně normální, tak prostě musel bejt úplně normální. Já jsem taky normální, ale posudek na to nemám.

Jo, a závěrem chci odkázat na dechberoucí infografiku v podání blesk.cz. Zvláště speciální poděkování jde za znázornění ponožek, tepláků a dechberoucího dialogu...

dechberoucí rozhovor


21.02.2013 v 12:11:31

břicho

sem si všimnul, že po internetech letí nějaká divná móda, kdy si lidi fotí břicha a pak si je vzájemně lajkujou. Nevim co to je za novou hroznou módu, vyfotit si tlustý břicho a pak ho nahrát na internet. Ale zvláště ženy si v tom libují.... Tak, abych i já stíhal moderní trendy, tak posílám do Sítě i své břicho...

břicho


21.02.2013 v 11:31:09

absurdita zmrdů

svět je plnej absurdit. dneska mě například zaujala snaha pana Hurdy z paláce akropolis zapojit se do boje proti korupci. já už sem se tady jednou čílil, že mě hurda tak trošku sere, protože jako radní, pražský politik, politický zlatokop a pijavice přisátá na magistrátní rozpočet, která se drží moci už od devadesátých let, má prsty v tom, že park parukářka vypadá tak jak vypadá a kdyby měl nějakej zájem nebejt spojovanej s korupčním prostředím, dal by to už dávno najevo. Snaha bojovat proti korupci v jeho případě mi vyzní dosti legračně a myslim, že úplně v pohodě můžu jít rozdávat heroin v cukrovinkách dětem před naší základní školu...
Ano problém skutečně je, že v našem státě je bordel a bude tak dlouho dokud tu budou i tací Hurdové...

je mi těžko, moje čezko


No, a pak už jen pár poznámek, že možná lepší konina než hovězí z polska. akorát mě zaráží, že už i to slavný a západní lucembursko se musí účastnit takových šméček. Vidím západ v rozkladu, kde nejsmrdutější je hnůj. V Česku je konina v hovězím mase. Inspektoři ji našli v lasagních z Lucemburska

Pověra, nebo skutečnost: Chodí se mrtví rozloučit? Přestože nějaká kartářka tvrdí, že je to úplně normální, moje zkušenost je taková, že když umřel fotr, tak se rozhodně rozloučit nepřišel a tudíž mi informaci o jeho úmrtí musela zdělit matka normální telefonickou cestou. Nedokážu si to vysvětlit jinak, než že fotr nedostal nějakou propustku nebo cestou těma špirituálníma trasama někde zabloudil a nebo za to mohl špiritus, jenž mu koloval v krvi, anebo mě prostě a jednoduše neměl rád, takže sem mu nestál za námahu, aby duchovně procestoval 96km, který nás oddělovaly.
Ano, já věřím, že mrtví se můžou vracet, ale nebude to kvůli tomu, aby nás strašili ze záhrobí nějakejma rozlučkama, vzkazama či přesouváním nábytku. Ano, mrtví se vracejí, ale pod názvem Zombies, aby žrali naše mozky a ne aby se staly nějakými facebookovými přáteli. Mrtvej chce maso, mozky a nechce, aby mu kurvili jeho mrtvej svět nějací posraný živí.

Imho, začal fungovat tv kanál "Horor tv" a včera dávali Zombi 2. Olckůlová Itálie se spoustou olckůlovejch zombies, kteří v palmovém ráji žerou přeživši. Jo, protože zombie je nesmrtelná, položil sem si otázku, jak dlouho taková zombie vydrží zavřená v kleci, než jí odpadá veškerý maso z těla a mozek vyteče nosní nebo ústní dutinou na podlahu.

20.02.2013 v 12:10:19

zmrzlá víka kontajnerů

jeden chce vyhodit psí exkrement do kontajneru na odpad a zrovna si vybere plastovej. cloumám jako čůrák s víkem a vono bylo přimrzlý...

19.02.2013 v 22:47:27

nasrat

zmrdi

kim čong un


19.02.2013 v 20:51:05

sraní

neska sraní s msi balíčkama a sccm. zatim si myslim, že problém nejni na mý straně. takže pohoda, ale bylo to dneska furt nainstalovat, odinstalovat, nainstalovat, odinstalovat, promáznout registry, restart, nainstalovat, odinstalovat, nainstalovat, odinstalovat, promáznout registry, restart. furt dokolečka jak u blbečků na dvorečku, jak ráda říkávala moje soudružka učitelka třídní na základce...
klika byla, že ty RSAčka dokázali toho agenta pro windows7 už napsat tak, že po instalaci dokonce není nutný restart celé stanice! opravdu úžasný.
taky sem si uvědomil, že bych potřeboval testovací doménovej server, kvůli otestování gpo, prostě windowsí skupinový policies. při týhle myšlence mě napadla spásná věc, doteklo mi, že bysme měli bejt partnerama vmware, takže bych možná mohl zkusit vydyndat nějakou instalačku esx serveru, protože na těch šestnácti xeonovejch jádrech by ten podělanej linux mohl běžet parádně...:)
a vyřešil bych tím dva průsery jednou ranou, klucí by nemuseli přemejšlet jestli ho chtěj nebo nechtěj, a já bych ho využil... :)

to je tak dobrej nápad, že sem napsal hnedka kolegyni ať mi moji myšlenku s vmware ověří :)

Rebelii ODS uťala. Poslanci schválili zákon omezující anonymní akcie. Předpokládám, že ti chytřejší se už zařídili a ti pomalejší s plnejma trezorama se akorát zmohli na protesty.

Sousedé mě chtějí vyhodit na ulici a zavraždit, psal muž z Frenštátu. Jo, je to fakt průser mít v baráku takovýdleho magora. Vystěhovat ho jen pro výhružky nemůžete, takže je jasný, že když se situace vyhrotí, letí všechno do piče.

Diplomat KLDR pohrozil Jižní Koreji "konečným zničením". Věřím, že Kim by tu atomovku rád někam poslal...

19.02.2013 v 20:39:06

ještě nějaký hovna

Ze Slušovic až na Hrad. Zemanův poradce Čuba plánuje i průplav mezi Labem, Odrou a Dunajem. To je fakt humáč. Bolševickej zmrd, kterej ten svůj slavnej zázrak vybudoval jenom díky tomu, že mu soudruzi udělili monopol na kapitalismus. Fakt se mi hnusí jakejma odpornejma gerontama se Zeman obklopuje. Gerontokracie jak vyšitá. Jediný, vopravdu jediný, štěstí je, že u těchlech bolševickejch starců je šance na jejich brzký odchod do bolševických věčných lovišť. Čím dřív to pochcípá tím líp.

Myslivec na Táborsku prostřelil honci obě nohy. Myslivecký kundy... Rozhodně asi slovo myslivec nevzniklo od slova myslet...

ČEZ má přijít o licenci v Bulharsku ještě v úterý. Albánie, Bulharsko... země kam patří i česká republika...19.02.2013 v 14:39:58

máma

máme mele tátu. táta šukal tetu. teta vaří perník, ema smaží. fetí máma, fetí táta, fetí dcera a fetí syn. fetí celá rodinka, vysoko položená hladinka. veselá toť skupinka.
dneska nějaká ta práce, hraju si si msi balíčkama a je to pěkná píčovina. prostě jako všechno od microsoftu. to, že se mírně podělanej msiexec odlišuje v jednotlivých verzích voknousů, to bych billovi i odpustil, ale že se na tom jednom a furt stejnym počítači chová pokaždý jinak, to je horší. Musel jsem ten posranej msiexec pustit s parametrem /lv, aby věděli, že mě to funguje.

zase se rozjel můj oblíbenej seriál Walking Dead. To je prostě tak parádně depresívní a bezvýchodný seriál, že lepšího snad nejní. Kam se hrabe Lost a jeho posranej konec. Nechtěl bych se takový katastrofy dožít, protože žít obklopen zombíkama nebude asi žádná slast.

včera dávali na čt1 nějakej dokument o duchovních hledačích v český kotlině. Docela síla, a i když si odpustim všechny ty magory jako jsou euroindiáni, fanoušci různých východních guruů či new age, pořád mi v hlavě vrtá věta, že podle průzkumu minimálně 40 procent populace věří na esoterický duchovno a hlavně na astrologii a horoskopy. Jako jo, sice je hezký, že když jsou lidi v piči, tak se obrací k různým iracionálním myšlenkám, ale při představě, že minimálně 40procent mých spoluobčanů věří na kraviny typu "hvězdy a planety ovlivňují můj život" aniž by brali nějaký drogy, tak se mi dělá fakt zle. A to že je kolem toho postavenej byznys, je už jen věc druhá, důsledek mentality lidstva... Mě budou říkat, že bych neměl hulit a že sem hlava vyhulená. Fakt prdel v porovnání s tím, že polovina čechů věří horoskopům a ještě navíc bez přímého vlivu drog, tak nějak z čistý hlavy....!!

Volba prezidenta Zemana platí, všech 109 stížností soud zamítl. Tak to je fér, mastná brada může v klidu srát... pardon, spát.

Škromach čekal u kávy na přátele z Facebooku, žádný však nedorazil. Je to socan a ještě uživatel facebooku, tak nemůže tušit, že facebook je plnej hrdinů, vládců, odborníků na cokoliv, že je to místo, kde půlka národa volí presidenty, vládu a kde je každej superman, jenž ve finále zase ví, kde se co zboří. I když se říká, že píča k píče sedá, přes facebook se to nedá. Jo, kdyby byl na internetech tak dlouho jako já, tak by věděl, že je rozdíl mezi online a offline realitou...

jo a přes astrální linku 666 vám z patnáctý dimense intergalaktických čaker vzkazuje otec Furat následující: Dneska se lidi radují, když přijde Číňan a přinese jim oběd. Co ale budou dělat až jich přijde milion a bez jídla?

19.02.2013 v 14:22:03

konina

Pan Fajst vepřovou zblajz, pak koupil koninu pro celou rodinu. Se můžou nějak posrat z tý koniny místo hovězího. možná je ta konina to nejlepší co hovězí lasagne potkalo.

taky mě neustále dokážou pobavit lidi, kteří na internetu vykládají co všechno nestíhají, jak sou zaneprázdnění a co všechno by měli ještě udělat. a to aspoň část dne.

18.02.2013 v 19:53:04

sen

18.02.2013 v 13:51:03

android

ivka utrácí těžce vydělaný peníze, tak si koupila novej mobil...

android


18.02.2013 v 12:48:02

hovno na koberci

to zase pro zajimavost, jak romanticky vypadá hovno na koberci.

hovno na koberci


18.02.2013 v 12:33:00

romantická zima v praze

jen pro zajimavost, jak vypadá romantická zima v praze. před pár dny ještě něco málo napadlo... už je to pryč a zůstala jen typická pražská černá břečka protkaná hovny.

romantická zima v praze


18.02.2013 v 12:31:38

plán

socani mají vědecký plán, jak porazit svět:

plány čssd


18.02.2013 v 12:13:58

písnička z reklamy na windows 8

teďka sem si ráčil všimnout, že písnička z reklamy na windows 8 a surface je fakt asi skutečná písnička, která si užije i víc než svých reklamních 15sekund slávy. Aspoň tak to vypadá z mýho pohledu a poslechu rádia. Ale je fakt otázka, jestli je co závidět, celkem nic výraznýho, zpěvačka má naivní hlas, díky pasáku jménem microsoft jako po správný kurvě po ní za chvíli ani pes neštěkne.

poznámky k současný politický scéně. já vim že je to trapný, ale jako téma je politika velmi vděčná. hlavně ta malá česká žumpička, to je síla...

Jakl dopřeje Kydalkovi 'další zábavu'. Chce hnát soudce k soudu za slova o amnestii. To kretén, hovado a úplně debilní hovno. Takovýho čůráka sme naposledy na hradě viděli v době, kdy tam řádili bolševici. Jakl, toť věru ukázka toho nejsmrdutějšího hnoje.
(Navíc má ten odporný čůrák nejspíš nějakej problém, podle toho jak kope, protože si nejspíš myslel, že mu budou lidi za amnestii nosit květiny).

V sutinách panelového domu našli tři mrtvé děti. To je vopravdová tragédie, vopravdu hnusná. Tři děti se už nepodívají nikdy do školy, nikdy už nebudou odmlouvat rodičům a nikdy neokusí sladkosti života. Škoda, že pod těma sutinama nezůstal výše zmíněný krypl Jakl, protože vedle něho mohl ležet ještě Hájek a na nich klaus, cucajíce jim bradavky.

ČEZ může přijít o licenci i v Bulharsku. Lidé požadují znárodnění distribučních sítí. Já nevim, myslim že to byl velkej omyl přibírat balkán do evropský unie. Bulharsko a Rumunusko nemá v EU co dělat, navíc se obávám, že zcela zbytečně doufám v to, že v ČEZu budou badat hlavy... to je byznys dělat byznys s kreténama z východu... albánie a bulharsko... fuck

Hapka po rozchodu s mladičkou Kateřinou: Vyvedl kamarádku svých dcer! No, vono se ne nadarmo říká, že každýmu se před smrtí udělá líp, ale ten člověk už neví co by vošukal. Nejdřív przní studentku střední školy a pak začne vošukávat kamarádky svejch dcer... A ta Kateřina se nějak zapomněla zabít, jak vyhrožovala kdysi v nějakým blesk článku.

Deníček těhotné Ornelly: Mamka má Facebook! Gratuluji! Tři měsíce po té, co se k facebooku připojil cvičený šimpanz Danny, úspěšně se podařilo splnit úkol i starý Štikový. Doufám, že ji retardovaní uživatelé facebooku náležitě přivítali. Navíc mám takový podezření, že znám lidi, co znají lidi z jihočeský Blatný, takže přeji Blatný těch patnáct minut bulvární slávy, že v ní žijou příbuzní Štikových. Opravdu by mě celkem zajímalo, jestli je celá familie složená z Ornell a jiných peroxidových štětek.

ČEPEK - Československá pedofilní komunita - Kdyby to nebyli prcičkáři, ale jen normální čórkaři nebo dýleři fetu, tak ani nepípnu.... Prostě a jednoduše, web pro lidi od lidí, kteří mají skutečně rádi děti...

18.02.2013 v 11:43:07

vočko páteční

bylo jateční. jo, fér pokec dvou autistů.

v novinách sou hovna a sračky, takže ty netřeba komentovat. každopádně sem včera vyhodil ffmpeg a přešel na libav. Taky sem opustil mplayer a přešel na mplayer2, je takovej svižnější. to samý smplayer, přechod na smplayer2.

16.02.2013 v 18:37:08

tři poznámky

a) přišlo mi potvrzení, že peníze na bitcoin miner dorazily na místo určení. tak jsem čím dál tím víc zvědavej co, kdy a jak přijde. vzhledem k tomu, že se mi nechtělo dávat 87doláčů za expresní zaslání, předpokládám asi letecky, tak musim počkat, než z missouri přeplave okeán.

b) byl sem v lahůdkách a potkal sem tam przniče pohádek pana Trošku. a víte co je ta nejkrásnější hádanka? přeci to co si náš největší prznič pohádek objednal. chtěl nejdřív deset deka pochoutkovýho do kelímku, pak si to rozmysles a chtěl patnáct.

c) včera sem viděl v tývce pěknou reklamu na nějaký strínky, kam pejskaři do mapy ukládají informace, kde všude byly nalezeny nástrahy proti nebohým hafíkům.

15.02.2013 v 10:52:57

sccm 2012

jo, hraju si s mrdkou od microsoftu jménem sccm 2012. zatím sem přišel na to, že msiexec se nechová na windows xp, windows 7 32b a windows 7 64b úplně totožně, zvláště u parametru /l. Ale sranda to je.

Fotky stažené z internetu vás mohou přijít draho. Advokáti chtějí desetitisíce. Advokát, to je takovej parazit a lidská pijavice. Sem docela zvědavej, kdy nastane situace a ozve se nějaká mrdka, že sem použil její fotku - například s paroubkem - a nelegálně na ní dopsal, že to vejce co má jirka na ksichtě není mrdka.

Amnestii nepřipravoval žádný právník, prohlásil Jakl. Tady nám smrdí kanál a žumpa. Citát: "Právník nejsem, ale právem se zabývám 25 let. Mým denním chlebem je posuzování zákonů. Několik jsem dokonce sám napsal," pochlubil se Jakl. No, já sice doktor nejsem, ale operacemi mozku se zabývám už 15let a dodneška mě nechytili. To je čůrák ten Jakl, to je čůrák. Ani bych se nedivil, kdyby byla Jakl taková megakurva, která za peníze zařizovala presidentský milosti. Má hnusnej křivej ksicht...

Ministerstvo: Přidáme peníze na živé umění. To je nějaká kravina ne? Umělec má bejt chudej a bez peněz, protože jak umělci dáte prachy, tak začne dělat komerční brak.

Jo a v rádiu říkali, že lidí, kteří dělají zdarma pro obec je stále méně. Aneb je 21.století, kapitalismus a systém poskytování služeb, takže si asi lidi říkají, že mají obecní úřad od toho, aby se o ně postaral. Dřív zase lidský ovce spolíhali na to, že všechno zařídí strana a kde to strana nestihla, tam povinně nahnala dobrovolníky formou akce 'Z' a měli tak jistý, že každej bude radši vyzdvihovat svoji dobrovolnost, než ze za neúčast by mohla hrozit veřejná kritika na schůzi místního výboru KSČ.

14.02.2013 v 10:03:52

led

mám po shromáždění. venku je zima a led. hlavně na chodníkách. díky klausovi a jeho posraný amnestii nejsou nuceně nasazený, takže nemá kdo uklízet chodníky, jež má na starosti obec. to bude zlámanejch nožiček a ručiček.

13.02.2013 v 23:28:39

fazole

dal sem k obědu fazole a pivo. aspoň bude teplo a veselo.


Poslanci zrušili celoživotní imunitu. Chránit je má jen po dobu mandátu.
Jako každá snaha se cení, ale mám takový podezření, že soudruzi z vládní koalice počítají s tím, že senátoři za sociální demokracii a komunisti opět zapomenou přijít do senátu, takže novela nebude moci být schválena. Aneb: Nechce se mi věřit, že by si komunisti a socani dobrovolně omezili imunitu. Vždyť by se jim pak hůř okrádalo a mohli by přijít o své dvojité a trojité brady. Což by byl fakt průser...

Myslivec cílil na prase, místo toho trefil zemědělce. Od soudu dostal podmínku. Nechápu dvě věci: a) jaktože se proti tak mírnému trestu myslivec odvolává a přes všechny svědky tvrdí, že on nestřílel; b) jaktože takovej starej zmrd, kterej určitě pomatuje bolševickou mysliveckou mafii, může mít ve svym věku zbrojní průkaz???

Hinduisté kvůli svatému Valentýnu fackovali neoddané páry. A já si tak nějak myslel, že hinduismus je náboženství mírumilovné. Ale když vidím ty čmoudy tam, nemůžu se zbavit dojmu, že tyhle metody typu "pojď na férovku, tobě je čtyřicet a nás je čtyřicet" jsem už někde viděl. Osobně si myslim, že by američané měli hinduisty zařadit po bok muslimských teroristů a začít je zabíjet.
Jo, navíc sem si vzpomněl, že sem nedávno viděl v tývý takovej dokument o doktorech v indii, za kterejma přijeli pro radu nějací američani, jejichž tinitus zkoušeli nějací dva špinaví, vousatí a dredatí magoři omotaný nějakejma hadrama, léčit pitím kravský moči, že prej když je kráva posvátná, tak má léčivý chcanky. A to nebudu povídat, jak pak udělali těm američanům nějaký léčivý indický koláčky, jejich součástí byl léčivej trus svatejch krav. Jádro pudla nastalo v okamžiku, kdy jeden z těch bílejch amíků, asi aby si uchránil zbytky zdraví, řekl těm magorům, že jeho víra není totožná s jejich a že jemu křesťanství zakazuje pití moči a že musí pochopit, že víra je víra. Ne, ty dementní indové to nepochopili, něco blekotali o tom, že odmítat bohy se nesmí, ukončili rozhovor a uraženě odešli a ani se nerozloušili se štábem.

13.02.2013 v 13:16:21

upc

hm, upc mi na některejch kanálech hlásí, že budou na jinym multiplexu, plus přidaj nějaký další zbytečný televizní stanice. to znamená, aby si televize natáhla novej seznam kanálů, nechat ji projet automatickym laděním. protože programový kanály setřídí abecedně a některý nemám aktivovaný (jako třeba hustler), protože třídení přes dálkovej ovladač je fakt voser, tak musim vyexportovat seznam stanic na usb flashku, tu zapojit do počítače, pustit ve virtuálu windows, a tam v jednom debilnim oupensourcovym programu je setřídit. ne, pod wine nejede, neptejte se. pak znova na usb flashku a nechat si televizi upravenej list znova natáhnout. pruda.

jinak poradička před zejtřejškem pohodiča, sme zvědaví kolik lidí přijde. máme tip, že budem neusnášení schopní.

imho sem se dneska setkal s výrazem "hasební zařízení". Myslim, že dneska se spíš už říká "hasící zařízení". Upřímně, nevim jestli je "hasební" slangový a nebo starý výraz pro hasící.

12.02.2013 v 21:54:20

oukropek

dneska sem v noci nějak špatně spal. nejspíš to bude tím, že zejtra máme shromáždění vlastníků a mě je šouflo z těch zmrdů, který celej rok nevidíte, ale určitě si budou otvírat hubu a budou děsně chytrý. No, budu nepříjemnej a prudičům připomenu, že letos mi končí volební období a že můžou ukázat svoje kecy v praxi.
možná že sem spal blbě z toho počasí, zase změna tlaku a navíc mě v 7:10 ráno probudil klient, se kterým sem včera večer něco řešil a zcela neprozřetelně sem mu řekl, že když bude mít problém, tak mi může zavolat. Jenže mě nenapadlo mu říct, že makám od 7:30, tudíž sem byl okraden o dvacet minut spánku. Jo, to je výhoda práce s kompama, pokud je možnost, stačí notebook a mobil, tudíž člověk může spát přesně do začátku práce. :)

Sněhová kalamitka je taky pěkná, napadly asi 3cm sněhu a je vidět, že je piču vidět:
okno do dvora


z tisku:
Když děti tloustnou a rodiče si s nimi neví rady. Strašný, fakt strašný, dneska bejt tlustej už ani neznamená bejt výjimečnej. Dneska je tlustej kdejakej debil. Jo, já když chodil na základku, tak sme byly ve třídě maximálně dvě děti, co sme byly tlustý, chytrý a s kozama jedničkama.

ČR důrazně odsoudila jaderný test KLDR, neboť ohrožuje stabilitu. Dokud budou mít Kimové za prdelí soudruhy z Činy, tak budou prudit a budou prudit, dokud nebudem všichni nasraný. Ale já už to vidim, místo aby Kimovi hodili na hlavu pořádnou atomovku a smazali ho z povrchu zemskýho, budou všichni protestovat, OSN vydá rezoluci a Kim? Ten s tím vším vytře prdel během sledování Toma a Jerryho.

Do 20 let můžou k hranicím ČR dorazit velká sucha, varují Američané. Předpokládám, že američtí soudruzi mají perfektní plán jak tomu zabránit... Ne jsou to čůráci, fakt čůráci. Vyšla někdy nějaká takováhle dlouhodobá předpověď čehokoliv? Nevyšla, akorát se bojim, že soudruzi v americe věděj, že teroristů se už nebojim a protože jim nevyšly předpovědi, že touhle dobou bude zuřit v africe válka o vodu, tak ji zkoušej přestěhovat k nám do evropy. Ne, je to trapný strašit lidi.... žejo soudruzi američané...

z radosti:
protože sem si už dlouho neudělal radost, všechno sypu do hypotéky, do dluhů, do ženy a do psů, poslední radost byla tývka, ale to už bylo před rokem, tak sem si předobjednal 4.5 GH/s Bitcoin Miner BitForce Jalapeno. Za těch 187doláčů uvidim co dostanu. jedno vim už jistě, bude to jednoúčelový zařízení a nic víc. prostě krabička.

12.02.2013 v 14:27:41

dokumentární foto

imho před rokem sem vyfotil krystal mdma, protože si zasloužil bejt archivovanej a hle... dostal se i na erowid.org :)

11.02.2013 v 21:03:56

o vlivu alkoholu na spokojenost

no, jaxem sem dával toho zemana ve stavu před becherem a po becheru, tak sem si uvědomil, že Ivka má od svý známý etnoložky dvě pěkný fotky šamanky z dálnýho východu ruska.

před becherem
šamanka

po becheru
šamanka


11.02.2013 v 17:42:12

pár poznámek

a) viděl sem minulej tejden 2x revíky. Poprvý ve středu, když sem jel na Anděla. Protože sem spěchal, měl jsem nejlevnější lístek a moc sem se těšil, že si s revíkama popovídám. Když už sem měl jednou ten lístek, tak aby ho člověk nevyužil. Užuž u mě byli, když tu najednou revizoři narazili na nějaký zkurvený smažky, který neměly lístek a byly drzé, takže zaneprázdnily revíky tak, že už se ke mě nedostali.
Podruhý v pátek, to jsem lístek neměl, a byli v prvním vagónu sedmičky. Pravda je, že když sem nastupoval, tak sem si říkal, že by to mohli bejt revizorský zmrdi, tak sem si šel sednout do druhýho vagónu s výhledem na první, abych kdyžtak vystoupil, kdybych měl pocit, že chtějí přejít ke mě. No nic, jedeme, tramvaj zastaví u zastávky nad Primaskou a já vidím, jak tak polovina lidí vybíhá ven a za nima nějaký dva kokoti. Jasně, že to byli revizoři, akorát narazili na nějaký lidi, kteří se jim nejspíš vysmáli a pak utekli během. Chytli jen jednoho. Jenže u toho sem už nebyl, protože sem spokojeně jel dál.

b) V sobotu sem si hrál s john the ripper a s hashcat. Moc pěkný nástroje, mě jenom zajímalo, jestli je sem schopnej uchodit s podporou Cuda/OpenCL pro Nvidia. Ano sem, celkem moc sem se naučil a něco málo dozvědět o hackování WPA/WPA2.

11.02.2013 v 15:47:58

masopust

včera byl u voka masopust. no přišel sem na votočku, už pozdě, kdy bylo všechno sežraný. Hrála nějaká dechovka a starší generace provětrala klouby a játra. Vo půl šestý už bylo skoro liduprázdno.

masopust

taky masopust


11.02.2013 v 11:07:36

pondělí

jo, je zkurvený pondělí.
Markéta Irglová získala hudební cenu Grammy. Divná země tahle amerika. Nechápu, jak může nekonečně omílaná písnička z debilního filmu získávat tolik cen.

Havel byl extrémní levičák a bořil řád, řekl Klaus. Já zase říkám, že Klaus je čůrák, kterýho neměl Havel rád.

Tereza Tara: Hormonální antikoncepce připravuje ženy o divokost. Teda, zase sem skočil na špek českýmu bulváru. Já blbec si myslel, že mě čeká rozhovor s nějakou porno hvězdou, například s Tarrou White - nejznámější českou umělkyní, která si kvůli přiblížení k českým fanouškům zvolila řádné české jméno, a vono hovno. Vona je to nějaká mladá režisérka, která je nejspíš fanynkou tohodle úžasnýho webu, takže se kvůli tomu pojmenovala podle našich fenek... Tereza Tara.... OMG

No, na závěr jeden obrázek, kterej koluje po internetech. Má jenom ukázat jak mocní jsou dneska grafici s photoshopem... Dokonce i jaterní skrvny uměj zamaskovat...

zeman


11.02.2013 v 10:59:52

sobota

jo, je sobota. včera dobrý u sedmi vlků, ale narváno. padlo pár pivek a pak příchod domů. ale to sem asi psal.
vrátila se mi trochu rýma, takže se musim šetřit, protože leden s ucpanym nosem mi stačil víc než dost.
teďka dělám španělský ptáčky, včetně sraní s balením a zavazováním nití.

Grebeníček zpochybnil Palachovu oběť: Kvůli totalitě se neupálil.
Dobrák Husák, primitiv, Palach. Galerie výroků Grebeníčka. Bolševický svině vždycky zůstanou sviněmi a gaunery. To je takovej zmrd ten grebeníček, že by si opravdu zasloužil viset na kandelábru, tak jak oni věšeli nepřátele lidu.

Šťastný: Omluva Němcové je za hranicí chápání. Odkaz jen kvůli fotce Šťastnýho. Vypadá přesně tak jak vypadají chovanci bohnického ústavu. Ten člověk patří za plot a ne do politiky. Celkově se domnívám, že ODS je strana prakticky už nevolitelná.

Uprchlík Wolf se vysmívá policii: Je ze mě strom, trápí mě datel. No, socani jsou némlych to samý. Kudy chodil, tudy krad, sociální demokrat. A horší vo to, že kradou pod rouškou sociální politiky. V podstatě taky nevolitelná strana. A tudíž sme uplně v hajzlu.Ale, kdyby většina voličů Miloše Zemana měla rozhled, tak by věděla to co brzo budou vědět všichni. Že v evropskym parlamentu je to úplně to samý, diety... RTL: Wie EU Abgeordnete absahnen (pozn.: dají se zapnout český titule)

Klausův tchán pracoval u tajné policie fašistického Slovenska. Pomatujete si, jak Klausovic famílie ryla do rodiny knížepána, že tam byli náckové a jeho manželka, že prej má doma nějaký hákový kříže?

Zeman s cigaretou na Hradě? Poruší tak zákon, ale nejspíš mu to projde. Jo, Zeman, lhát umí a zákony sou mu taky u prdele. Jo, co bysme chtěli od asociálních demokratů, žejo. Snad to nahradě nerozkrade a nezapálí, až jednou usne se zapálenou cigaretou v presidentský kanceláři...

Konec šaška Landy: Žita 44 opět (a definitivně?) smazali z Facebooku. No jo, je to čůrák prostě... Ale nechápu to, vždyť přeci jen propagoval Tolkienův svět a fantasy obecně, ne...???

Rolins: Tahanice kolem odškodnění po nehodě jsou jako ze zlého filmu. To je dobrá píča, furt někde ukazujou jak si koupili auto za pět mega, nějaký to zlato a jiný sračky co má ten její nigga kolem krku. Ne, fakt to nechápu, dělat obstrukce kvůli megu, proč ten její pingl nevytáhne šrajtofli a jako frajer nezaplatí??? Asi možná proto, že celej ten showbyznys je jen pozlátko a většinu drahejch věcí mají jen jako zápůjčku od výrobce a jedinym jejich úkolem je dělat reklamu....

Audacious Hack Exposes Bush Family Pix, E-Mail. Cool... a nickname toho hackera.. Guccifer :)

Muž z popela Ludvík bojuje se zimou. Už spálil boty, matrace i deky. Jo, se zimou se bojuje těžko...

09.02.2013 v 13:16:35

pro zaznamenání hodný

přišel sem domů dřív než drahá polovička. ještě stojim, ale ne na dlouho. sem zvědavej jaký bude mít zpoždění.
jinak jako dobrý no, internety fungujou, můžu bejt v klidu.
ale stejně dost lidí funguje systémem "proč bych se snažil bejt u zdroje, když můžu mít pure hovno z druhý ruky".

09.02.2013 v 00:57:25

imho

kurt russel v žoldák: legie zkázy je slušná surovost...

08.02.2013 v 00:03:37

pozdní večer

žádný máj, ani ráj. chlad se usazuje na čelních sklech aut a opilec se motá po chodníku. byl pozdní večer.

imho 14.února oslavován bude vznik tohoto nejmenšího výtvoru v dějinách internetu.

07.02.2013 v 23:33:04

cgminer on x4450 II.

vyzkoušel sem teda přepnout cgminer na sse2_64 (sse4 se mi nějak nepodařilo, asi stará verze kompilera)... 54Mh/s je celkem solidní výkon, akorát větráky jely na plný koule a odběr asi nebyl zrovna nejmenší :)

cgminer x4450 sse2_64


07.02.2013 v 13:20:30

vočko včera

byl hustý. ráno sem měl pěkně blbou náladu, bolela mě hlava a srali mě naprosto všichni. přijdu do práce a začnou do mě prudit, že trocha hluku od větráčků je pěkně sere a prej abych ten server vypnul. tak sem je poslal do prdele, protože trocha hluku od větráků ještě nikoho nezabila a nikdo z něj ani neohluchnul, načež odpovědí bylo, že jeden z nejmenovaných kolegů vytáhnul nějakej smaženej mletej řízek s bramborem a já usoudil, že jeho stará (nebo matka) mu vaří přesně tak jak si pomatuje ze školní jídelny.
Byl sem pak na obědě, dal sem si ragů s knedlikem a došel z závěru, že lidi mají fakt ze školních kuchyní pokurvený představy o jídle. Mě sralo chodit do školní jídelny, páčto nám vařili fakt hnusně a dodneška mám dost těžkej blok, kde a jak žeru cokoliv smaženýho. Fakt mi to hlava nebere, v hospodě si většina lidí dává to co si pomatují z dětství. Smažený řízky, mletý smažený ala holandskej řízek (holanďani by asi srali, kdyby viděli co se podává pod názvem jejich země), smaženej smažák a když chtěj bejt kreativní, tak si daj hospodskou svíčkovou. Někdy si tak říkám, že to co lidi žerou se odráží v jejich mentalitě a mentalita má souvislost i s tím, koho pak zmrdi volej ve volbách.

Piča já mám spíčenou náladu. Dneska fakt nechci bejt optimistickej, radostnej a s megacoolfree americkym úsměvem na svym zmrdím ksichtě.
Lékaři mají akční plán na boj se závislostí na alkoholu. Jo a já chci, aby bylo legální prodávaní drog v bonbónech dětem základní školou povinným.

Analýza: proti omezení imunity se stavěla nejvíce KSČM, pro byli hlavně zelení. Že je to zajmavý. Socialisti, komunisti a jiná levicová verbež nemá zájem na omezení imunity, přičemž voliče by to jistě potěšilo. Já to říkám furt, že levicová verbež je zkurvená levicová verbež, která pod záštitou a záminkou těch nejchudších a nejméně výdělečných, ryje držkama v korytech až se jejich dvojitá mastná volata nadouvají pomejema.

Soud osvobodil matku, která dala synovi výprask vařečkou. Klika, že ještě načas zvítězil zdravej rozum. Ale bojím se, že ne na dlouho a díky tomu, že nemůžete uštědřit malýmu zmrdovi jednu výchovnou, tak bude mezi námi mrtě duševních kryplů. Je zkurvená doba, kdy ani ředitel základky nemůže hrát z zahraničních pornofilmech, aniž by se někdo zamyslel, kde k týhle informaci žáci základní školy přišli.
Jo, a když už sme u těch dětí, tak sem včera šel venčit holky. Jdu si tak mezi domkama, když tu se mezi nás připletou takový dvě matky, obě v růžovejch teplákách, šusťákový mikině s pruhama a botaskama na nohách, v ruce dlouhý tenký cigáro a s nima dvě malý holčičky taky v růžovým. To jedno děcko se rozeběhlo k nám a maminka zvolala "Terezko nech toho pejska!" Jenže tohle zvolání přišlo zrovna v okamžiku, kdy milá Terezka začla zpracovávat nějaký hovno v trávě, takže jsem byl nucenej zvolat "Terezo, ty prase jedno, necháš to hovno na pokoji nebo ti jednu fláknu, dobytku!", což vedlo k tomu, že se ta malá holčička v růžových šatičkách z vietnamský tržnice zmohla pouze na "Mááámííííííí...".

doktor prase

zdroj fotky zde.

07.02.2013 v 13:14:36

speciální usb flash

imho sem na otestování cgminera potřeboval linux a na discích toho suna je ještě originál solaris 10 s gnome2 :) a mě se nechtělo to bourat, takže jsem usoudil, že boot z usb flashky bude to nejlepší řešení, takže sem sem vytáhnul svoji reklamní flashku a nahrál na ni BAMT linux, nabootoval tu hromadu železa made in usa a podle návodu sem akorát vyapgrejdnul cgminer, protože defaultně nejní přeloženej s podporou cpu miningu. fakt prdel...

flaška


05.02.2013 v 21:18:56

cgminer on x4450

no já sem musel těch 16jader vyzkoušet... fakt jo... cgminer na sunfire x4450 :)

cgminer on x4450


05.02.2013 v 15:17:58

hračičky

no, dneska sem se trochu zaseknul na úklidu starýho bordelu, jednalo se o 12let starej tablet (nemíněn počítač, nýbrž deska s elektronickou propiskou) od firmy genius a rozbalení dvou velmi těžkých krabic, který byly schovány ve skladu a nikdo se k nim nehlásil a já dostal za úkol zjistit co v nich je. Jo, byly plný železa. Z jednoho se vyklubal Sun Fire X4150 a z druhýho Sun Fire X4450. :)
No, co z nich uděláme ještě nevíme, ale na x4450 by se možná pěkně vyjímala exchange, která už nám pomalu ale jistě zdechává.

sunfire


Jinak celkem nic novýho. Včera sme s ivkou chvíli koukali na nějak topstar magacín, kde se prezentovaly hvězdy a hvězdičky českýho showbyznysu. Jo, byla to docela síla. Samý vyjetý mandy v jejichž CV je kromě natáčení porna je i záznam, že jejich díry poznaly všechny důležitý kokoty českýho šoubyznysu. Byla to zábava se na ně dívat, byla to fakt legrace mít z nich legraci, ale fakt bych nechtěl bejt součástí toho českýho smrdutýho rybníčku, protože to je jeden zoufalec vedle druhýho. Jo a agáta se sámerem to jsou takový vyjetý třešně na dortu.

Zpěvák Blythe byl na koncertě mimořádně agresivní, vypověděl svědek. Je od něj hezký, že se vrátil, ale měl zůstat doma. Myslím, že i sem do čech konečně dorazila ta pravá americká chuť demence... Podle svědka nikdo z kapely nevaroval diváky, aby na pódium nelezli, a pořadatelská služba nevěnovala chování publika pozornost. To fakt nemá smysl komentovat, dyk hejvymetalovej koncert není dechovka pro důchodce...

V místě smrti bin Ládina má vzniknout zábavní park. Jo, už to vidím, muslimové se půjdou rádi zabavit do Ladenparku, pak si dají hranolky s vepřovým žebírkem a na závěr půjdou nakrmit opuštěné pejsky a kočičky...

Za drogy a prostituci Češi utratí ročně 20 miliard. Předpokládám, že i vy v tom jedete, protože je nás tu 10 milionů včetně dětí a důchodců a 20mld je dost na to, než aby to zvládlo jen pár nadšenců.

Severní Korea na videu sní o Americe v plamenech. O vlhkých snech - nejen - severokorejských soudruhů...

05.02.2013 v 13:07:50

poporadička

mám za sebou poradičku výboru. jo, maso, musel sem zase přemejšlet nad non-it problémama. je to celkem mírné vzrušení, když nemusím přemejšlet nad počítačma, prací a domácností. příští tejden zase uvidim spoluobčany a budu si muset s nima popovídat. což bude k poposrání.
takže sem dojedl neboli lidově řečeno sežral zbytek kachny, ubalil si brko a rovnám smyšlenky a poslouchám feny jak lemcaj vodu.

04.02.2013 v 21:02:27

zase posraný pondělí

fakt trapný. Každej tejden, tejden co tejden, začíná posranej tejden zasranym pondělim. lidi už protestovali a sepisovali internetový petice proti kdejaký hovadině, od zákazu ručníků na hlavě, přes požadavky internace michaela kocába až po volání po legalizaci sňatků s mrtvými, ale aby někdo vyhlásil petici a boj proti tomu, že týden už nebude začínat pondělím, to fakt ne. Přitom stereotypy zabíjí nejen vztahy, ale i život.
Což by si možná žádalo řádný anketní průzkum, protože Václav Klaus a peklo nějak netáhne.

dneska večer porada výboru v domě, blíží se shromáždění společenství, tak zase budu nervózní jak matka v záchvatu laktační psychózy.

Facebook je stroj na závist a motor depresí, ukázaly testy. Já to říkám furt, že internetový chaty, domky a chalupy škodí zdraví... Ale 21.století si žádá být online.

The Man with the Iron Fists. Pěkná pocta asijským kungfu filmům 70tých a 80tých let minulého století. Bylo tam všechno, sex na opiu, superrychlí lítající bojovníci, spousta krve a usekaných končetin včetně hlav.

Jo, a Zdeněk Troška zase přišel přispěl do archivu světové kinematografie pěknou pomstou filmové komedii. Troška jako představitel przniče filmového pásu se opět pokouší zaútočit na bránice českého stupidního diváka. Bude tam všechno, vesnice, starý důchodkyně a mladý farář. Myslim, že kdyby se Troška vrhnul na natáčení homosexuálních komedií z prostředí katolických klášterů, udělal by mnohem líp...

04.02.2013 v 11:24:43

spánek

včera sem se fakt dobře vyspal, vlastně i dneska. po dlouhý době. nejspíš má vliv to, že se něco uvolnilo v nose a můžu zase dýchat.
docela vtipnej zážitek je, jít do hospody a nevyndat se. potřeboval sem si v pátek vyzkoušet, jestli můžu jít do hospody, když mám pohotovost, a nevožrat se. Jo, de to. Dal sem si jedno velký pívo, jedno malý a asi čtyři čaje. Bylo to celkem vtipný, pozorovat lidi, jak sou vyndanější a vyndanější, a ten čaj furt ne a ne naložit. :)
odpoledne vejlet za známejma do Úval.
dneska relax, je neděle, svítí slunce a nevypadá to na konec světa.

Opilou ženu dvakrát přejelo metro, vyvázla bez zranění. Toť věru opilcovo štěstí.

Poprask na Plese v Opeře: Ornellu nechali vyvést, Partyšová se bavila. Jo, kreténismus rodiny Štikových mě nepřestane fascinovat. Tato rodina dlé mého neskromného názoru charakterizuje touhy obyčejného českého člověka - Švejka bych úplně nenapsal neb bych ho urazil - po slávě a uznání. Svými činy představují přesně to, co většina lidí - nejen v čechách - nikdy mít nebude. Předpokládám, že stará Štiková, po Okamurovi a Koktovi, líčí s mladou na Milouše Zemana. Prostě na ten Hrad se dostanou a ať Kokta vztekem pukne....

03.02.2013 v 12:24:51

kefíry

byl sem se podívat na trzích a koupil si tři kefíry a jedno balení škvarků. s kefírama je to vtipný, loni stály během sezóny mezi 23-28kč, teďka sem je dostal za 19kč kus. A furt ta samá firma. No, až je příště zdražej, tak jim to nezapomenu připomenout. Uvidíme, jestli dostanu slevu.

mám nějakou náladu z prdele. upřímně cítím, že nemám příliš v lásce ostatní členy druhu homo sapiens. vopravdu se podívám na okolí a je mi z něj zle. proč mi je zle z cizích lidí a ne ze sebe? protože sem sobec egoistickej povýšenej a věřím, že znám jenom samý výjimečný lidi. Proč mám takovej divnej pocit, že lidem vidím nejen do žaludku, ale i do hlavy a přitom nejsem na drogách? Že by nějaká menší porucha osobnosti nebo jen pouhý příznak zimní deprese? Těžko říct, ale i kdyby se předemnou plazil Zeman po čtyřech a žral hlínu, jen aby se mi mohl zalíbit a vlízt mi do řiti, tak bych ho povýšeně poslal odplazit se do prdele, tak jak sem naznačil už na začátku odstavce.

01.02.2013 v 13:52:19

pátek po poledni

jo, dneska administrativní dopoledne. poslat dva mejly s příkazama, vytvořit protokoly za leden a pobavit se nad debilitou zákazníka.

v podstatě sem si chtěl poznamenat, že mě opravdu vadí jak se všude objevuje posranej Zeman, protože mě fakt nebaví se dívat na jeho dvě brady a rosol v očích. A to nebudu komentovat jak furt všude cpe svoji mladou, protože kdybych byl stejná kurva jako on, tak si do ní zaprudim stejně jako on prudil do jinejch dětí svých rodičů. Jo je hnusná po fotrovi, až půjde z hradu, taky bude mít dvojtou bradu.

Navíc tajně doufám, že zemanova životospráva (pivo, cígo a knedlo zelo vepřo) ho srazí na kolena, protože jsem si ráčil všimnout, že knížepán - ač je ještě o pár let starší - se po kampani normálně vrátil na ministerstvo za prací, kdežto bolševickej rypák si musel na pár dnů sklepnout sulc v břiše, protože kouření v jeho věku škodí zdraví. Jo, a pobavilo mě, jak ožralej někde hodil držku a jeho noshledi se vymlouvají, že má fóbii ze schodů. Excelentní výmluva... vopravdu jo...

Mladíci v listopadu brutálně zkopali muže (58): Ten je teď na ulici poznal a postřelil je. A že se ani nedivim. Lidi dostali od soudruha Klause jasně naznačeno, že jakýkoliv útok a trestný čin bude po zásluze potrestán amnestií. Doufám, že jim roztřílel kolena.

Rytmus se lekl žaloby: Dceři baviče Novotného se za urážky omlouval uprostřed noci! Bejvalej pingl ukazuje, že je inteligentně na výši. Ano, i ta famílie Novotnejch vypadá jako famílie Einsteinů oproti tomuhle Slovákovi s vychováním číšníka z restaurací a jídelen...

01.02.2013 v 12:23:05