kauza hydroponic

31.10.2013 v 12:57:48

čtvrtek

no včera to bylo decentní, akorát ten časovej posun, ten časovej posun. v jedenáct hodin sem byl tak unavenej, jako by byla půlnoc.

upřímně, začínám bejt dost alergickej na takový ty lidi, který si záhadně přisednou, když něco začne u stolu smrdět a zcela záhadně odejdou, když už nic nesmrdí a přejdou ke stolu, kde to zase smrdí. díky tomuhle tomu, sem včera poznal na živo příznivce nepodmíněnýho základního příjmu. je to přesně jak znáte z internetových debat a akcí různých levičáckých uskupení pro lepší život a spravedlivé přerozdělení bohatství. Tento typ člověka neměl dredy, ale za to byl nositelem brýlí jenž dává vzp zdarma a nepěstěného vousu lezoucího na všechny strany a ne nepřipomínajícího vous arabskýho teroristy. Ne, ten člověk nedokázal pochopit, co je špatně na vizi, že pracovat budou jen ti, kteří chtějí a baví je to, protože bohatství je hodně a je jen špatně rozdělovaný a už vůbec nedokázal pochopit, proč by neměl zdravej člověk chodit do práce, i když ta ho nebaví a rád by dělal třeba poslance.
Já sem si to taky teďka díky tý podělaný certifikaci uvědomil, že prostě nejsem tak chytrej, jak by se mohlo zdát, protože je nademnou celá řada lidí chytřejších než sem já, ale prostě krutej fakt je, že si musim opět přiznat, že moje ambice jsou vyšší než reálný schopnosti, který mám. No a v rámci totální perličky sem se na fóru u pirátů dozvěděl, že za toho komunismu to nebylo až tak špatný, že přeci banány byly, protože se obchodovalo se zeměmi střední afriky a že "my jsme byli vyloženě antikomunistická rodina, zcela veřejně a žádné problémy jsme neměli...většinou měli problémy obyčejní kriminálníci, kteří si dnes hrají na disidenty"
žádní piráti, ale totální nevzdelaný čůráci s absencí historický sebereflexe ....
by mě zajimalo, jestli maj podobný názory i piráti třeba v německu..

no jinak je taky prdel, že bude hrát v praze 22.11 nick cave. ale pičo, za prvý to bude v tipsport areně, což znamená hnusnej zvuk, hnusný předražený pivo a zákaz kouření v prostoru akce. Hůř už vybrat nemohli. Navíc lístek k stání za 1350, k sezení za 1550 a nějakej vip sráč za 2500Kč.

Nové video: unesené Česky popisují, jak chtějí být pohřbeny. Jako je mi líto holek, ale mají prostě multikulturní zážitek jakej chtěli mít, však smutným faktem je, že izraelcům Myloš říkal, že s teroristama se nevyjednává a tady se vyjednává? Co si o nás ovcomrdi z afgánský pouště pomyslí? Že neměříme stejným metrem? Já bejt tím ovcomrdem, tak se chechtám pod svůj fous nepodmíněnýho základního střihu, jak s tim blbečkem, co si říká president, žere vepřový a chlastá alkohol, pěkně vyjebávám.

Na Haška a spol. padlo trestní oznámení pro vlastizradu. No, to asi pan prognostik těžce nese, že na něj padlo taky oznámení o vlastizradě.

Kdo svolal tajnou schůzku u Zemana? Už zase každý říká něco jiného. Jo, takhle šou dosahuje kvalit primáckých vyvolených. Stejná inteligence...

Prezidenta trápí koleno. Bolí ho a hatí jeho plány. Já si stejně myslim, že to bude nějaká habaďůra. Bůhví kde se mu zaseklo ovarový koleno, kterym se nakládal, když sledoval volby a jeho prognózy se hroutily jak domečky z karet. Navíc mám takový podezření, že se normálně nechává zapírat, když mu nevyšla další prognóza se sociálními demokraty. Obávám se, že mu došlo, že se do svejch lží a popírání popřenýho pěkně s klukama od Haška zamotal...

31.10.2013 v 11:32:50

klepmpířina

jo, je to dobrý, když má člověk v telefonu seznam lidí, kteří nejsou dýleři, fetky, debilní vědmy, který uměj číst v budoucnosti, nebo všelijací undergroundoví příživníci, kteří se ozvou, když maj' hlad, nemaj kde spát a nebo všechno dohromady včetně nedostatku peněz.
Takhle stačí zavolat, zeptat se je, jestli k těm zednickejm výškovejm pracem dělají i klempířinu, a hnedka je domluveno, že příští týden přijdou na kompletní kontrolu okapů a odtokových rour.

30.10.2013 v 15:57:06

no fakt sranda

vopravdu asi bude dobrý socanům poděkovat, že se snaží, aby komanči měli po volbách zase lepší výsledky. i když je otázka, jestli by se Miloš nepokusil ovládnout i je.... žejo.
jinak je faktem to co říkám už dlouho, že voliči miloše a socanů by měli odevzdat občanský průkazy a požádat o zbavení práva volit. jim pomůže jenom to, že mají krátkou pamět a za pár tejdnů už nebudou vědět, co se to vlastně událo.

Hašek přiznal, že lhal: Na schůzce se Zemanem jsme byli. Odvolávám co sem odvolal, Kalousek, coby Milošův největší nepřítel, se musí válet smíchy a hlavně, že nám jde o spravedlivý stát a voliče.... HA HA HA

30.10.2013 v 12:49:04

středa

jo, tak to naštestí zkousli v práci a padákem mi nevyhrožovali. ba dokonce došlo k jistému uznání faktu, že prostě v problematice bezpečnostních politik korporací se prostě nevyznám, páčto sme se nikdy v tomto neangažovali. aneb respektive máme člověka, kterej umí tyhle procesy zpracovávat a psát podle metodologiíí politky, ale zase neumí ani teoreticky, to co teoreticky (a trošku málo i prakticky) umim já. prostě takový ty mrdky jako penetrační testy či spuštění nástrojů typu nmap, nessus, openvas či metasploit.
no, padlo něco takovýho, že další pokus si zkusim dát z nějakýho dokončenýho projektu. tak uvidim....

jinak se celkem brutálně ochladilo, teplota slítla minimálně o deset stupňů a vypadá to, že léto definitivně skončilo.

jinak musim pochválit městskou policii, už se u nás na desítce naučili dávat pokutový bločky. V neděli, když sem se vracel od maminy mě celkem nasralo, že před naším domem opět stál černej meďour se středočeskou spézetkou a před ním byla zaparkovaná minimálně dvacetpět let stará rezavějící škodovka pana H, který jezdí ošetřovat s bráchou svoji pětadevádesátiletou maminu. Pravda, je u nás před barákem jistej zákaz stání i parkovaní, každopádně stará zrezlá škodovka měla za štěračem pokutovej bloček a meďour ne. To mi přišlo takový dost podivný a říkal sem si, že bych se měl už konečně zeptat měšťáků, jak to u nás je a jak to mají se vztahem k protekci. Faktem je, že asi někdo těm debilním měšťákům řekl, že by se asi pokuty měly dávat všem co nedodržují základní dopravní značky, protože včera du domů, meďour opět zaparkovanej před naším domem a za stěračem pokutovej bloček. Jo, fakt mě to potěšilo.

No, navíc bude mít předseda další práci navíc, protože mi volali teďka, že máme urvanej okap, takže musim sehnat někoho, kdo to opraví...


Prezident Zeman dostal páchnoucí sochu. Tvoří ji cigarety a láhve od alkoholu. Jo, umění je krásná věc....

Zeman si poranil koleno, strávil dvě hodiny v Motole. To bude zase nějaká virózka. Přijde mi od voleb nějakej unavenej a bez šťávy. Jo tyhle povinnosti nadstranických a lidi spojujících presidentů, ty musej bejt kurva náročný.

Přehledně: Co se od ledna změní pro vlastníky bytů. Pro pány předsedy...

30.10.2013 v 11:38:55

jo

uvidím jak se budou tvářit v práci. jinak sem vyvenčil feny a mentálně se připravuju na dnešní večer, protože máme schůzku domovního výboru a musíme uzavřít plán přípravy hlasování o rekonstrukci stupaček, schválit mi nákup lavic a nějakýho přímotopu do naší budoucí zasedací místnosti, kterou musim nechat udělat z prádelny. prostě aby se mělo shromáždění kde scházet a nemusely se kvůli tomu pronajímat nějaký prostory extra, když máme svý vlastní. ne vopravdu sem si nejel koupit na hlavák hérak...
navíc nějak nemůžu fenám vysvětlit, proč já mám na hodinách o hodinu míň a ony musej čekat na žrádlo o hodinu dýl...

ČSSD se rozpadl vyjednávací tým. Jo, je vidět, že jim de o lidi, asociálům. ne, rozhodně nejde o koryta...

29.10.2013 v 15:37:59

ego utrpělo

jo, tak sem si byl zkusit certifikaci na CeHv8 jak sem prošel školením a musim říct, že mý ego utrpělo a o pár procent sem neprošel. Nu, holt je si na čase opět připomenout, že není všechno inteligence co se na mě zdá.... fuck
a upřímně, je otázka jestli už nejsem starej na to, abych se nechával furt na něco zkoušet, testovat či jinak přeměřovat čůráka. vim co vim a vim co nevim.

29.10.2013 v 14:15:45

vzpomínka

jo, potkal sem dneska ráno pana N., kterak si šel pro svý ranní pivíče - vietkong slavil svátek prací, takže měl otevřeno - a říkal, že mě v sobotu ráno potkal. prej jestli sem někde nebyl na pívu.
nejsem si zcela jist, dokonce bych se odvážil tvrdit, že si vůbec nepomatuju, že bych na pana N. v sobotu ráno natrefil. tak sem to sved na rum.
doufám, že nebudou vyplouvat na povrch nějaký vošklivý věci, vo kterejch zatím nevím.
asi trošku strach a hnus v las vegas, teda pardon v praze.

28.10.2013 v 23:03:52

nechápu

může mi někdo vysvětlit jak se dá ztratit s telefonem s navigací????? nemůžu si pomoci, ale lidi sou čímdáltím víc větší idioti neschopní použít i takovou věc, jako je navigace.... gps a mapa????

Na Boubíně se ztratila rodina s miminkem, zaskočila ji změna času.

28.10.2013 v 16:03:20

tlustá kurva

no, musim říct, že ten náš president Zeman je slušná jelitová kurva vychcaná. Nemůžu si pomoci, ale přijde mi jako excelentní vychcanec, kterej ke svýmu mocenskýmu růstu využívá všechny anální lezce, na který narazí. Soudruzi z organizovanýho zločinu propadli, ti už mu v prdeli moc vzrušení neudělají, tak hledá další řiťoalpinisty. A v sociálni demokracii je jich dost. Slušnej podraz na Sobotku.
Sobotka: Puč jako v roce 1948. Zeman nemá právo radit ČSSD.

Podle aktuální zprávy Miloš Zeman zrušil svůj zítřejší program ke státnímu svátku, protože byl akutně hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. Podle zprávy lékařského konsilia mu prý musejí ze zadní části chirurgicky vyjmout Haška.

28.10.2013 v 13:01:06

lou reed r.i.p.

27.10.2013 v 19:40:33

neděle

jo, dneska neděle byla. dneska byl celkem hezký den.
až na dvě věci:
1) ráno mi zvoní budík v půl osmý, udělám si snídani, zapnu komp a na něm o hodinu míň. tak sem se dozvěděl o přesunu na zimní čas. těžko hafinám vysvětlovat, proč jsou jeji vnitřní hodiny v nesouladu s hodinami mými a krmením.

2) když už se podle novýho času rozhodnu jet za maminou do přelouče, jakžtakž stíhám odjezd rychlíku a když přijdu na nádraží, tak každých dvacet minut se dozvim, že rychlík bude mít zase o nějakých deset minut sekeru. po hodine jsem to vzdal a sednul na první mrdku co jela směr kolín. nějaký kurvy černý nebo houmlesácký nejspíš ukradly na hlaváku zase káble. prý technická závada.

takže sem přijel do přelouče s drobným zpožděním, a musel sem udělat mamině nějaký školení ohledně datových stránek a odesílání účetních formulářů přes datový schránky a takovou tu mrdku co si říká formfiller602.

zpátky sem jel v narvanym kupé, kde smrděli nějaký dva buzeranti. na otázku, zda-li by mohli otevřít na chvíli okno, odpověděli, že by se nachladili. no buzny vyvoněný.

ke škodám ze včerejšího tahu ještě musim přidat ledvinku, tu sem úplně dorazil a upřímně nechápu, jak se mi podařilo udržet po kapsách všechny ty mý věci co nosim normálně v ledvince. takže toť takovej bonus k modřinám, zeblitýmu oblečení a bolavejm nohám. možná lepší, že si toho moc ke konci nepomatuju. jo a je mezi lidma fakt hodně keťáku, řekl bych, že to je současnej party fet, hafo lidí prej "nemáš keťák?" místo starýho dobrýho perníku jako za mejch mladejch let. ale jo, nic proti keťáku, kor když je čerstvě uvařenej (ne fakt prej není problém z tekutýho roztoku udělat sůl ke šňupání), ale pořád je to anestetikum a sedativum pro zvířata, žejo :) i když pojmem zvířata lze někdy označit i lidi....

no, každopádně nás v listopadu může čekat koncert Vannesy a v prosinci na výstavišti 69db, mat weasel, format c:/ a hafo dalších rychle hrajících existencí...

jalapeňa mi dodneška vytěžila krásných 1.99986046 BTC , kurz je taky celkem ucházející 197.03$

jo a ty zkurvený volby. serou mě komunisti, překvapil babiš a úspěch socanů a potěšil úspěch strany přátel organizovaného zločinu. Škoda, že sme nemohli vidět, jak se ten tlustej ovar, co na známce vypadá jako by prosil o almužnu, tvářil, když viděl výsledky. Fakt nevěřím, že si to takhle ten prognostik jeden spočítal. Podle mě mu prognóza těžce nevyšla a je vidět, že defakto o něj už není zájem a až zmizí z hradu, zmizí navždy a štěkne po něm jenom pár psů a ti už nebudou ani šloufovi.

Každý hajzl se tady ohání morálkou, řekl Zeman v dobré povolební náladě. Jo, to sem slyšel na vlastní uši u moravce a nechtělo se mi věřit, že by se Zeman až takhle kál. Spíš myslel, ale nedomyslel...

Zloděj kradl konopí ve výzkumném ústavu v Olomouci, zadrželi jej pracovníci. Jo, letos se krade úplně všude. Jako za bolševika.

27.10.2013 v 18:08:23

mordor

jo, to byl mordor včera. stihli sme nakonec ty mejdany dva, přesun dročkou ještě do kongresáku do garaží se podívat na urna, stk a neurosys. tam absolutní dorážečka a příchod domů nevim jak. mírně zeblitej, spocenej a s děsně bolavou rukou.
ale sem jak znovuzrozenej, nebo si to aspoň zatim myslim.

26.10.2013 v 16:22:01

hotovo

no, dneska zase pěkně vstávání vo půl sedmý, vyvenčení a odchod instalovat volební kompy.
včera sem lehce po desáty zhasnul a zhasnul. :) tedy usnul fakt tvrdě.
dneska mám v plánu jít si přivodit menší otravičku alkoholem, potrápit játra a mozkový receptory. vidím to na starou dobrou českou rychtu, na celonoční šichtu s krásným svítáním a ranní cestou emhádečkem domů. už sem rok nic takovýho nezažil, takže právě asi dnes je ten správnej den a čas...

rychta


25.10.2013 v 11:30:02

hardkor

slušej hardkor dneska, sem vyřízenej jak pes a navíc sem chytnul vlka.

24.10.2013 v 20:21:23

czechtourism

pěkná reklama, jak do čech natáhnout další lidi. Kedry všech zemí spojte se....23.10.2013 v 12:07:21

středa ráno

1) stará se tak trošku posrala. nejřidší zbytek naštěstí vyhodila na chodník, kde to posléze roznesli nebozí lidé cestující za prací. ale vzhledem k tomu, že šlápnout do hovna znamená mít celej den štěstí, tak by měli bejt starý vděčný, protože ta dneska rozdala fakt hodně štěstí.

2) u zahradnickýho centra auto a motorka v takový divný pozici. skoro by jeden řek, že ten meďour si to dal v protisměru a zrovna nějakej chudák na motorce chtěl jet podle předpisů. a nebo obráceně, oni ti majitelé meďourů a motorek značky kawasaki či co to bylo asi bejvaj stejně chytří jako majitelé čtyřkolek brázdící české lesy, luky a háje.

3) sousedovic bílej pes asi bude větší kurva než sem původně myslel. viděl sem ho vyjet po pěkný mladý fenečce výmaráka. kurva je to normální psí.

4) bitcoin dobře 207.30$

5) Lidská blbost je nekonečná.... Prodávali kopie obrazů slavného umělce, lidé je i tak do hodiny vykoupili.

6) Hanák v klipu položil život za zelené, Franz podpořil Piráty. No, Hanák by si měl dát spíš zelenou a Franz je ještě větší čůrák než sem myslel, ještě moc dobře si pomatuju, jak svým fans doporučil volit Zemana, tak sem myslel, že podpoří stranu přátel soudruha zemana. Má taky hovno na tý svý pokérovaný škebli. Dost pochybuju v poslední době o inteligenci některých herců a jiných pohůnků showbyznysu.

7) Žaloba pochybila? Prodejci hnojiv jsou po více než dvou letech na svobodě. Jojo, už sou klucí venku, ale ta státní žalobkyně, to je píča vopravdu veliká...

23.10.2013 v 09:06:00

From China, With Love

slušná práce. aneb jeden ze způsobů, jak chtěji ťamani ovládnout svět běžných lidí. víme vůbec, kam sero svý backdoory? co mobily od nich...?
From China, With Love

22.10.2013 v 21:26:05

fakáč zmrdům komunistickejm zasranejm

jo, úterý je dneska. počasí je takový trochu na piču, přes den padaj teplotní rekordy, v noci je kosa. Důsledek je, že lidi v emhádé jsou zmrdi nachcípaný, kašlající a pšíkající, a já jen tajně doufám, že mám jistou toleranci, protože už sem si užil nemoci, než ivka odjela do reichu. No, kažpádně sem se stavil v lékarně a koupil si vitamíny a průduškovej čaj. Pro jistotu.

Taky sme pátrali proč nám od klienta nechoděj mejly z hotlajny, zjistili sme, že problém není u nás a tak nám zbejvalo vysvětlit kokotům, že chyba je u nich.

bitcoin taky dobře, dneska za 203$. Zatim to vypadá, že poroste dál, jelikož číňani a baidoo ho začli brát. Na nějaký nákupy do zásoby seru, nejsem až takovej hazardér, uvidíme co mi vydělaj asic jednotky.

z tisku:
Pražská energetika sníží od prosince cenu elektřiny. Pražští vietnamští pěstitelé marihuany, tedy pardon řádní majitelé večerek, budou skákat radostí. To se vyplatí.

Daniel Landa končí s Žitem 44! Co se stalo? Otázka není co se stalo, ale "co se mu stalo?".

hovna presidenta třetí kategorie:
Zeman musel o pozadí privatizace MUS vědět, říká exšéf Fondu národního majetku. Jo, jako tehdejší premiér musel stoprocentně vědět.

Slušovické JZD je před konkurzem, v pozadí vystupují lidé od zemanovců. Tak milé jézedé soudruzi rozkradli úplně do mrtě. To jim vždycky šlo bolševikům, krást a vraždit.

Političtí vězni medaili od Zemana nechtějí. Možná ji dostane Grégr. Jo, mají furt ještě hrdost. Já bych taky od takovýho zmrda nic nechtěl, protože on rozdá medaile svejm věrnejm. Děsí mě fakt ména jako Grégr, Čuba, ještě chybí Bohdalka, Hůlka a Šlouf...

Výtvarník Černý namířil na Pražský hrad obří vztyčený prostředníček. Ano, velmi pěkná a výstižná performace. To se po jistém trapasu se Sašou v Bruselu panu umělcí povedlo....

Jo, a protože sem dneska tisknul nějaký obaly, tak udělám propagaci asi nejen sobě. Já teda nikdy tenhle typ muzik vyloženě nemusel, ale jak člověk stárne...

tam rock dvd


22.10.2013 v 12:55:03

volby

jo, musim sice přiznat, že mě sere naše politický scéna, ale druhý volby v jednom roce pro mě znamená, podruhý hnusná, trapná a stereotypní práce, která bude kurva dobře zaplacená.
jinak dávat na volevní počítače windows 8 je zlo.

21.10.2013 v 11:44:21

šimonovo ucho

šimonovo ucho


20.10.2013 v 20:27:46

chcavec

jo, holky si fikaně vymručely procházku před hodinou, no pár minut po návratu začlo pěkně chcát. maj suchý kožichy a plný břucha.

20.10.2013 v 18:24:21

retardi

jo, včera sem u naší pizzerky potkal ultra retarda v protisměru. bylo pěkně kolem půl čtvrtý, když sem se vracel z venčení, když tu od surově rovnou od hlavní silnice, kolem psího agility parku, projela vytuněná škodovka s tmavejma sklama a tuzingovým rámusem na parkoviště pizzerky. S auta vylezl vygelovanej kokůtek kolem 20ti let a tři velmi mladé dívky vizáží tanečnic z diskotéky v Horní Dolní. Rozhovor probíhal následnovně:
"Jsi jednička týpku, to se jen tak nevidí!"
"To je tady nový ne?"
"Hm, myslim, že jediný co je tady nový, je novej retard, kterýho sme tu ještě neviděli"
"Já nejsem žádnej retard!"

"To říká, každej retard co tady jezdí v protisměru." (pozn.: což je imho zajimavý, protože touto větou se ohánějí všichni retardi co projedou v protisměru a já jim řeknu, že sou retardi.)
"Teda dámy, bejt váma, tak si dám pozor, až vám tenhle retard nabídne odvoz z diskotéky, očividně má problém se zrakem a dopravními značkami."
Slečny mlčí a klopí oči, debílek cosi furt mekotá o tom, že není retard, já mu ještě jednou ukázu zvednutej palec a jdu do prdele. Akorát je problém, že se tak trošku obávám, že přesně tenhle typ vygelovanejch retardů je přesně tím typem člověka, co pojede z diskotéky vylitej a někde někoho zabije. To je jako fakt síla, co ta naše pizzerka přitahuje za retardy. Ostravský spztky na ojetejch audinách, s holejma hlavma, bílejma ponožkama a tílkama a velkým místem na melouny mezi hrudníkem a pažemi. Frajírci v ojetých bávech, sem tam meďour, jinak běžný vytuněný vozy a tahle průměrná retardovaná gelovaná česká třída.

20.10.2013 v 12:14:23

segedin

no, udělal sem si segedin, ale mám takový podezření, že sem to asi trošku přehnal s chilli...

jinak 196 satoshi za blok, úplně to zabolelo... :)
196 satoshi


19.10.2013 v 12:48:50

bitcoin dobře jede

dobře za posledních pár dnů... teďka jeden za 193$
protože zatím vytěžíno 1.51364548 BTC, v hodnotě 292.13$. :)

19.10.2013 v 12:38:27

fuj ho

no, vyvenčíno, tláča sežraná, teďkonc si jen udělat segedin a relax. kromě toho sem se včera dozvěděl, proč sem si připadal jak námořník na moři ve čtvrtek ráno. my sme prej pili nějakej tvrdej. až do dna.

Klaus je na billboardech Hlavu vzhůru. Volím korunu, ne euro, nabádá. Ty vole, ten do dopracoval...

Hackeři Nemocnici Na Bulovce nenapadli. Sem si říkal, co by chtěli hackeři ukrást na bulovce, když pro data pacientů stačí přepadnout nejbližšího doktora. A vony to nejspíš byly aktualizace od Microsoftu...

Batole nepřežilo pád do výtahové šachty na poliklinice. Chudák ženská, tohle bude mít před očima až do smrti a vejtahem už nikdy nepojede, slušný psycho.

Jídlo z Německa chutná lépe, zjišťují zákazníci z pohraničí. V podstatě žádná novinka, krutá smutná realita.

Klaus s manželkou v Bratislavě bydlet nebude, zůstane v Praze. Jojo, já sem si tak nějak v duchu říkal, jestli se na ní bude chtít dívat a nebo jestli si ještě naposledy užije s partou hochů co spolu choděj hrát tenis.

19.10.2013 v 11:30:31

podzim

mílovými kroky se zase blíží podzim, aby svým padaným listím opět připomněl, že svět je zase o rok starší a já opět nic pořádnýho nedokázal. chytrý lidi dokážou velký věci do třiceti, pak už je to jenom trápení hlavy. žádný zámky, žádný hrady, žádný auta, nic na co bych měl bejt hrdej. Zase jsem neprodával dětem před školkou bonbonky napuštěný marihuanou, ani žádný dítě neskončilo jako dárce orgánů, žádný eskymačky a křovačky jsem do bordelů neprodal. Myslím, že v životě už toho asi moc nedokážu, zůstanu jen kolečkem ve stroji, který se bude točit tak dlouho, dokud se mu zoubky nepolámou a soukolí nezrezne.
Prostě zkurvená podzimní poetika a nesnesitelná těžkost bytí.

Konopné semená navrhujú vyňať zo zoznamu omamných látok. To, že sou slovácí ohledně hulení strašní čůráci, vim. Ale dodneška sem netušil, že i konopný semeno je na slovensku trestný...

18.10.2013 v 11:29:36

chudácí feťácí

jo, bude asi v některejch feťáckejch kruzích dost chaos, čtrnáct dnů a padnul další blackmarket.

Silk Road Alternative “Black Market Reloaded” To Temporally Close Following Security Lapse

17.10.2013 v 19:05:36

čtvrtek

uf, to byl včera večírek. došlo nakonec na dročku. akorát mám slušnou vopičku co mi sedí za krkem.


Albánii se otevírá cesta do EU.
No, tak to nevim jestli je výhra pro evropu, mě to přijde spíš jako čirý zoufalství, protože už vidím jak jsou ti albánci naklepaní na dotaze z německa, pardon tedy eu. A navíc, hérák bude zase o něco bezpečnější při převozu.

Ministr Žák pracoval současně pro stát i soukromníka, střet zájmů odmítá. Jo, je to slušnej čůrák co by popřel i svoji babičku, kdyby přišlo na věc. Strašnej zemanův kentus.


Do muzea patří mrtví, odmítl Zeman expozici o sobě v rodném Kolíně. No, jestli voni mu nechtěli naznačit soudruzi z kolína, že pro ně už je dávno mrtvej, jinak si to vysvětlit nedokážu.

Kuřte až od 27, pak je to bez rizika, vzkázal Zeman dětem. No, jestli von to není čůrák.

17.10.2013 v 13:07:18

to mě fakt mrdej

1) jedu domů tramvají, cinkání jak sviňa, brždění a cukání. jasně, že tu bábu co se nerozhlídla, tramvaj sejmula. naštěstí žádný maso, ale dali si někteří v tramaji pěkně čelíčko.

2) venčím a najednou na chodníku auto a za volantem nějaká píča. tak se ptám WTF a vona, že prej se jí nechce objíždět celej blok a znova jednosměrky. tak se ptám, jestli se náhodou neposrala a jestli by se jí líbilo, kdyby jí takhle před barákem rajtoval káru. to by se jí pochopitelně nelíbilo. mám takovej divnej pocit, že si demokracii a svobodu malej českej mozek představuje jako ochcávání pravidel a kradení.

3) volala mi paní z finančáku, a chtěla se optat, protože zjistila, že jsou nějaký jména, který sou u nás v domě přihlášený a přitom nevlastní žádnou bytovou jednotkou. Nějaký zkurvený ukrajinský jména. Buďto si nechal k sobě přihlásit tyhle divný jména posranej armén a nebo ten kokot, co pronajímá byty ukáčkům. No, sem zvědavej, co se může dál dít....

16.10.2013 v 16:02:43

nějaký američani

dneska u oběda, nevim jestli to byli američani a američanky, ale jejich umělé úsměvy a afektované "oh my god" za každou třetí větou, tomu jasně naznačovaly.

a jeden debilní českej president.
neříkal něco v izraeli o tom, že s teroristy se vůbec nevyjednává??? jo, to je vidět, když korsakovova nemoc začne alkáčovi vyžírat díry do mozku, ten pak musí chca nechca začít fabulovat a věřit svým fabulacím.
Zeman: Unesené Češky jsou mezi Pákistánem a Afghánistánem, vyjednáváme. Úplně vidím to zděšení v talibánských okruzích, když zjistili, že Zeman se nevzdá.

16.10.2013 v 13:23:52

kultůra

nějaký kulturní obohacení.. já jsem véna s kudlou, pravačku mám ztuhlou... :)16.10.2013 v 12:13:18

kunda jedna

mě málem sejmula v jednosměrce. když jsem se jí zeptal, jestli náhodou není trochu blbá, tak mi řekla, že u nich na praze tři jezděj v protisměru jednosměrných ulic všichni, hlavně muži. Tak sem se jí řek, že není na trojce, ale nýbrž na desítce a tady v protisměru jezděj jenom debilové. A pak sem šel doprdele, protože ztrácet čas s píčou je prostě ztráta času.

no, pak nějaká práce po telefonu, nákup kefírů na trhu, odchod do práce a telefonování. jo práce krutá.

večer čekám návštěvu, tak jen doufám, že to letadlo nebude mít sekeru.

V Pákistánu našli tělo zavražděné modelky Já nevim, ale co čekat od ovcomrdů, kteří ještě nevylezli z prvobytně pospolný společnosti. Hanča a Tonča by možná vyprávěly o sluníčkový zemi, kdyby mohly, žejo.

Cenzoři v Dubaji sestříhali Arnieho kvůli arabským nadávkám. Pro změnu zase mrdači vembloudů projevují svoji inteligenci. To že maj ropu, ručníky na hlavách a že můžou šukat desítky ještě neznamená, že sou to inteligenti.

16.10.2013 v 12:11:49

no jo den

zejtra přijede kámoš z cest po asii. tak to asi bude vtipný, co z něj bude padat. sem zvědavej na storky ze zemí, odkad se kdysi lodí dovážel čaj a káva. slovy básnika řečeno, ofkoz.

15.10.2013 v 21:02:25

outerý

jo, musel sem ještě znova na kačerov, takže dneska cestování jaxviň.
kromě uřvanýho haranta v metru, který okopával nohy nějakýmu důchodci, se nic zajmavýho pro dnešek neudálo.
mladá už má normální bobek, no skoro, takže předpokládám, že byla v prdeli z toho režimu co sem minulej tejden měl.

včera sem koukal na čt24 na debatu kandidátů stran v praze, tedy jen některých.

a) piráti. nevolitelná strana kvůli jejich nzp. navíc jak železný právně poznal, bartoš by byl vtipnej komentátor, ale jejich směr, který by chtěli udávat nemá cíl, protože na otázky "jak byste to řešili vy?" byla odpověď, že neví, že ve vládě stejně nebudou, že jde o směr. V politice se nedá hledat směr v okamžiku, kdy máte zodpovědnost za 10mega nezodpovědných a blbých občanů. Strana dobrá pro lidi, kteří nikdy ještě nepracovali, nebo vůbec nepracovali, co nemají děti, manželky, závazky, hypotéky a obecně vůbec rozum. Ty dredy na hlavě fakt nic nedokazují, kromě toho, že jistý části mládeže to může imponovat. Stranička dobrá na přednášky o politice v klubu Cross nebo do nějakýho squatu, kde nebude vadit, že dredatý předseda bartoš dělá pro velkou telekomunikační společnost, jak tam sám řekl.

b) soudružka semelová. škoda že tý píče nikdo nepřipomenul, kdo byl za béma na magistrátě v kontrolní komisi, když už chtěla věšet, to bere jenom retard.

c) liška a zelení. jo, rozuměli si dobře se zavadilem. jinak tihle zelení, nebrat.

d) žák nebo jak se menuje ten čůrák ministr dopravy ze strany organizovanýh zločinu. převelikej hulvát skákající všem do řeči. nebrat tuplem.

e) knížepán, sice spící, ale asi jeden z mála, kdo používá hlavu k tomu, k čemu byla nadělena.

f) týpek z lidovců, nevýrazná figurka pro černoprdelníky.

g) no a ten zbytek nestojí ani za zapomatování. zavadilje typickej socanskej hnus a babiš se projevil jako čůrák, když se opřel do it zakázek, který všechny podle něj byly předražený a že by se elektronizace státní správy měla zrušit a zjednodušit ten papírovej systém. Ano, to je hnutí Ano, v jehož čele stojí člověk, který je znám tím, že mobily ani počítače nepoužívá a už netuší, že ten jeho byznys na kompech stojí. Prostě starej čůrák, co nestíhá nový věci. Navíc ty jeho myšlenky tam zněly fakt podivně.

15.10.2013 v 11:06:20

bitcoin

jo, bitcoin pokořil magických 150$ za kus. je to pěkný se dívat a mít jich jen minimum. skoro by cynik řekl, že se zase obchody s drogama začínají hejbat po drobné panice.

Walking dead rozjeli čtvrou sezónu, tak sem zase natěšenej na pěknou depresi z nikdy nekončích davů zombíků.

Skandál na premiéře Kameňáku 4: Krampol kouřil veřejně marihuanu, přidali se i další slavní! Ale hovno, i takhle se dá upozornit na film v černejch číslech csfd.cz :)

14.10.2013 v 18:02:17

pondělí

zpět v běžném nudném pracovním režimu. hrozný je, že tejden nejsem v práci a všechno co normálně dělám já, blbě. Takže mě čeká vejlet na kačerov s novejma protokolama, protože prostě ty starý se nějak nepovedly.
takže prostě a jednoduše administrativa...

Videa nahých dětí ze setkání českých nudistů se prodávala i do USA. Jo, já to říkám furt, že největš producenti kinder porna jsou rodiče sami.

Na návrat manželů z vězení nečekají. Palestinky děti rodí díky pašovanému spermatu. Mám tomu to chápat tak , že palestinky dokážou propašovat podchlazený sperma z židovskýho kriminálu? No, když tomu všichni věří.... :)

No a jinak se furt ztrácej ve strašnicích kočky. Osobně si myslim, že je asi lepší, když se děťátko se ztracenou kočičkou rozloučí touto pátrací akcí, než aby zjistily co vlastně bylo v tom hejbajícím se pytli, kterej ráno viděly před jejich oblíbeným asijským bistrem. Jo, proste se fakt hodně v okolí ztrácej kočky.

lost catJo, a představa fanoušků pirátské strany a jejich geniálního nepodmíněnýho základního příjmu, jaké kroky by aplikovali k ozdravení ekonomiky a demokracie. Jeden nevzdělanej idiot vedle druhýho, jeden zmrd vedle druhýho co neví co je dějepis...

nzp a piráti


14.10.2013 v 13:35:10

butterfly jalapeno btc mine completed :)

jo, sem včera udělal takovej zajimavej pokus, kdy sem se pokusil z internetu stáhnout film v rozlišení 1080p, který měl jistou poznámku REMUX, protože mě zajimalo co to je za flignu, že takovej film má 26GB. No, fligna je v tom, že stream je nerekodovaný, tudíž je identický s tim co je na bluray, akorát z kontajneru jsou vyházeny bonusy, úvody, reklamy a prostě bordel co se dává, aby se zalepilo zbylý místo na br disku. Trvalo to bohužel tak pět hodin, než se mi 26GB stáhlo, ano díky ti UPC!, takže se chci dneska podivat jak vypadá takovej obraz na metrový úhlopříce.
Jenže kvůli tomu potřebuju přenést notebook k tývce, což by znamenalo odpojit jalapena, takže sem se rozhodl, že je do pelíšku v serverovně odvezu již dnes. Takže jsou zapojeny a všechny 4 jalapena hashují a vydělávají, protože bitcoin leze pěkně nahoru. :)

four bfl jalapeno

jalapena serverovna


13.10.2013 v 11:55:13

big brother

jo, začínají mě fakt srát uživatele facebooku a jiných podobných společenských sítí. mám takový kurva divný podezření, že dneska už stačí vlízt jen do hospody, aby člověka někdo hnedka nevyfotil a nenahrál na facebook.
včera jsem jedno takový divný podezření získal a faktem je, že jeden spolustolovník dal jistému undergroundovému umělci tak trošku menší proslov do duše, že se čůrák posral a furt nás tu fotí s chlastem nebo nedejbože brkama. Já nevim, mě tohle docela sere, do hospody nebo na mejdany jdu proto, abych se uvolnil a ne aby mě nějakej čůrák fotil a hnedka nahrával na internety. Po těch pár pivek a brkách člověk nebejvá krásnej a inteligentní a fakt si nezaslouží, aby si někteří dementi u facebooku honili čůráky nebo kundy, jak sou rychlý.

Největší průser a absurdita zároveň je, protože většina těhle debilů z undergroundu začne velmi pravděpodobně v případě nějakých levičáckých demošek a aktivit vykřikovat, že policajti a systém jsou gestapo zmrdi a že si nezasloužíme, aby nás furt big brother sledoval. Jo, úsměvný je to právě proto, že dneska defakto nějakej státní nebo systémovej big brother sice možná existuje, ale v poměru s tím, že největším big brotherem jsou lidi sami sobě, je fakt policejní gestapo někde úplně vzadu. Viz právě tohle šílený nahrávání fotek na facebooky a jiný zmrdoviny.

Měl bych-li mít někdy podnik, kde by se naléval alkohol, rozhodně bych si trval na zákazu fotografování, nebo jen velmi omezeně, a byl by facebook-free. to znamená, že internet hostům ano, ale s cenzurou. nazdar bazar.

Navíc sem se včera seznámil více a podrobněji s programem pirátů, protože mě zajimalo, co je to tam za debily, kteří propagujou to nzp. No, já bych je nikdy nevolil, protože sem měl problém s jejich přístupem k autorskýmu právu (jo, mě se to kecá s rychlym internetem), ale když sem viděl ty ekonomický teorie, tak mi to nedalo a podival sem se. Řekl bych, že je tahle strana plná všeho možnýho bordelu, kterej můžete potkat na anarchistický nebo na nějaký jiný demošce, kde sou nosí škrabošky Guye Fawkese, bojuje za práva transvestických lesbiček a sociální a spravedlivý svět, kde se bude korektně přerozdělovat bohatství rovnoměrně mezi všechny členy nezávisle na tom, jak moc chtějí a pracují.
Kdyby mi někdo dal kvér k hlavě a já si měl vybrat mezi úsvitem, hlavou dolu nebo piráty, tak piráti ten hlas fakt nedostanou. To nejsou žádný inteligentní lidi od počítačů, to jeden michal kolesa vedle druhýho. Strašný co dokáže česká duše s myšlenkou.

13.10.2013 v 11:44:20

neděle

poslední den pohotovosti. včera sem si skáknul k vočku napivko, ale toho koho sem chtěl vidět sem zase neviděl, takže sem opět táhnul flašku domů. no, asi to tak má bejt, ale pro střízlivýho je hospoda krutým trestem a trápením, takže žádná slast. opět sem spal, místo 11h už jen 9h, ale asi to tělo potřebovalo. dneska filmovej den.

13.10.2013 v 09:54:34

Za Myloše na Bělehrad!!

1) Dneska ráno nebylo nasráno. Tak nevim, jestli to ta herečka neměla taky z nervů, že chodil pryč brzo a vracel se pozdě. Každopádně potěšilo.

2) Díky tomu, sem si mohl dovolit krásný jedenáctihodinový spánek.

3) Při venčení jsem potkal matku s dětmi, jedno díte se rozhodlo dokolíbat ke starý, matka mu vysvětlovala: "Ty se vůbec nebojíš, musíš se bát pejska, je větší než ty, tak se musíš bát!" No, jsou asi věci, který nikdy nepochopím a ani pochopit nechci. Až do smrti si budu pokládat otázku, žehože sem se to vlastně dožil.

4) Kolínská automobilka odmítla kvůli prezidentovi přerušit výrobu, Zeman návštěvu zrušil. Ať mi ještě někdo říká, že Zeman není bolševik, do strany vstoupil dobrovolně a odešel z ní nedobrovolně, výmluva na obsazení rusáky je marná. Vypadá to, že bolševickou rétoriku ještě stále umí, nevim, ale k dělníkům chtěl za bolševika promlouvat kdejakej kůl v plotě.

5) Volební kampaň strany přátel organizovaného zločinu v Praze nabírá na obrátkách. S těmito volebními hesly to mají v Práglu jisté!!! Za Myloše na Bělehrad!!!

Za Myloše na Bělehrad!


12.10.2013 v 12:21:21

bitcoinový důl

jo, takže sem zapojil poslední dvě jalapeňa aspoň do noťase, do pelíšku k bráškům půjdou v pondělí nejdřiv.

bfl cgminer


jen, pro zajimavost, rozpočet takovýho malýho dolu. sem zvědavej na návratnost, ale ta nejspíš přijde, pokud se pohne kurz nahoru. u když těch 141$ za btc není špatnej, ale já budu už štípat málo. :)

btc mine


imho bystrej čtenář si rychle spočítá, že stát dostal na dani 3004kč, zcela za nic, bez práce, jen za dovežený výrobek z jiný části světa. Jo, děkuji ti ministře financí, že jsem si mohl za směšný peníz objednat něco z jiné části světa. Všechno je zdaněný.

11.10.2013 v 19:34:52

dnešní den

1) tak trochu ráno nasráno
2) odchod na školení
3) v půl jedný odchod na oběd a do čsob vyzvednout patnáct stovek. v čsob zavřeno, obědová pauza
4) po obědě opět do čsob, ve frontě musim poslouchat dva buzíky jak si plánujou, že v neděli zůstanou pod peřinou u noťase a filmu
5) hackování webiků
6) v půl pátý poděkování za skvělý přednášky a perfektní laby a vzhůru na tram
7) začíná chcát
8) tramvaje nejedou
9) najednou hafo 22 a 24, asi nějaká nehoda na trase
10) v pět přijede sedmička
11) dojede na strašnickou, tam zhasne a deset minut nic
12) na dotaz jestli nás pustí ven, že prej ne, poruchu odstraní
13) nakonec aspoň otevřel dveře
14) strašnej liják, moknu durch, krabice se studijníma materiálama cucá vodu
15) musim dojít k vodafonu
16) nestíhám zverimex koupit mladý prášky proti sraní, protože ty posraný tramvaje měly sekeru, průser.
17) vody aspoň půl metru, fakt liják
18) doma nasráno, sundavam mokrý oblečení a uklizim
19) du venčit
20) přemejšlim jak mě sere celej svět, lidi zkurvený a dementní. akorát ty počítače tak uklidňujou, binární realita nul a jedniček je jasná, srozumitelná a logická. pravidla jsou od toho aby se obcházela a tím šel vývoj vpřed
21) jo, nasralo mě totiž, že sem zjistil, že existuje jakási posraná teorie NZP (Nepodmíněný základní příjem) , kterou podporují například piráti, čímž se v mejch očích posunuli daleko do hlubin obskurity, dalek za úsvity či hlavy vzhůru.
22) z debaty vyšlo, že lidi, kteří ji propagují nikdy pořádně nemakali, nepodnikali a nezaměstnávali lidi, mají malý přijmy a rádi by spravedlivě přerozdělovali bohatsví země mezi ostatní. pracovat budou jen ti, které to baví a chtějí vydělávat. Retardované instruktážní video zde. Zvláště upozorňuji na všechny možné daně, které by zaváděli a jak pracují s korupcí. Ale jen pro silný žaludky. Jedno IDečko to shrnulo celý perfektně následovně:
zdroje jsou, spolecnost je bohata, ale bohatstvi je distribuovano spatne. NZP lidem umozni se odpoutat od prace kterou nemaji radi a ziskaji moznost delat co je bavi jen tak od sebe. predpoklada se, ze pracovat budou ti, ktere to bavi, popr. roboti, ktere vynaleznou a budou udrzovat ti, ktere to bavi. pokud chces rozporovat ekonomicky smysl, presouvame se na pole filosofie a mysleni out-of-the-box, tzn. hledame reseni v ramci systemu, ktery jeste neexistuje. pokud ti vadi ze budes pracovat na nekoho komu se pracovat nechce, dozvis se ze (a) tento stav uz existuje a (b) tento stav nenastane, protoze uz nebudeme v kapitalismu. pokud ti vadi ze je to cele utopie, budes odkazan na konkretni navrhy zdanit bohate, zvysit DPH apod. pokud budes rozporovat ekonomicky smysl, dostanes se opet na zacatek.
24) Jo a prej je nějaká celoeropská petice kvůli tomuhle systému a až nasbíraj milion podpisů, tak s tím bude muset eu ztrácet čas na poradách. Jo, je vidět kolik lidí furt nechce makat a jak to mají s tou prací, viz včerejší odkaz, natažená ruka pičo.

25) Jedu na poštu vyzvednout si poslední dvě Jalapeňa, který dorazili ze států. Proto sem musel vyzvednout love. Malej bitcoinovej důl je komplet. :)

11.10.2013 v 19:24:48

poslední den školení

ráno tradičně nasráno, nic řídkýho a pěkně uprostřed kuchyně.
upřímně, sem rád, že nemám nějaký uřvaný děcka, protože stačí, že se posrávaj čokli. při představě, že bych přišel takhle večer domů zničenej z práce a ještě bych měl k venčením čoklů přidat nějaký posraný děti. nasrat a rozvod.

jinak dneska poslední den školení, no je to škola ta gopasí škola. musim říct, že mě ráno celkem nasrala partička kuřáků ve vejtahu, nejenže nemám rád vejtahy, tak sedum zasmraděnej kuřáků byla fakt lahůdka. někteří měli trička s nápisem "brutal assault" a bačkory opravený izolepama, přesně podle českého pravidla "rozbije-li se ti něco, použij dostatečné množství lepicí pásky". No, každej z toho z vyroste, i někdy ajtíci, kteří obvykle neřeší co zrovna maj na sobě.

pokud by někoho zajimal screenshot mé studijní plochy, tak ZDE.

11.10.2013 v 10:58:57

dnešní den

1) ráno sem si mohl přispat. vstávání až v sedum hodin, protože nebylo nasráno.

2) do pěti na školení, fakt to bylo fér, pomohl jsem dneska vyřešit menší problém s nefunkčním malware generátorem. jo, restartovat windows pomůže vždycky.

3) pořád stíhám laby, je to ale hustý, nemít nějaký znalosti, nestíhám vůbec.

4) jídlo v jídelně dobrý, na to jak nás strašili. žádný nadýmání a větry.

5) přijdu domů v půl šestý, nasráno v chodbě, v kuchyni, zesraný stěny. od neděle se chystám uklízet, ale sere na to pes, tak říkajíc. jen to stáhnou savem a nazdar.
jo, tohle je prostě hustý, to žádná spíčená přemoudřelá karla nevidí. píča vidí, že chlap sedí od půl osmý od rána u počítače, pak de na desátou domu a vo půl čtvrtý je zase doma a sedí u počítače. prostě tyhle spíčený sybilly nechápu, že je takovej chlap celkem vzácnost a je štěstí na něj narazit, protože se může věnovat čoklům, chodit s nima pravidelně každejch osum hodin ven, protože prostě po něm zaměstnavate nechce, aby seděl za každou cenu osmu a půl hodiny na prdeli v kanclu, ale postačí mu, že práce, která má být hotova je hotova a neřvou na něj zákazníci, že něco mrdáme.
spíčený přechytralý karly jí podobný kundy, který si myslej, že z duchovna, míru a lásky se dá přežít se kurva pletou a celkem mě děsí, že tenhle typ lidí co je zralej na hospitalizace, může dávat rady i nebohejm autistickejm dětem.

no a jednou mám školení, musim bejt pryč v podstatě stejně dlouho jako člověk pracující u pásu a najednou to moc dobře nejde, čokli sou zvyklý na jinej režim, žádný dvanáct hodin přes den pauza a klidně se vsadim, že by se našla kunda, která by klidně takovýmu mužskýmu řekla "bože, musíš něco dělat a si z toho najednou v prdeli". Každýmu bych přál uklízet průjem z bytu.

vim zcela bezpečně už jedno, pes skutečně do bytu nepatří, v bytě maj bejt kytky, ty nesmrděj, nechčijou a neserou.

6) jo, sem zpruzenej, navíc sem zmoknul, protože když sem venčil posraný psi, tak začlo chcát a dalo mi to za krk pěkně.

7) a ještě nějaký sračky sem chtěl napsat, ale mrdám na to, du si pustit televizi a ohřát sekanou, fakt sem zpruzenej.

8) sem si vzpomněl na poslední sračku, dneska tři zkurvený smraďoši po mě chtěli peníze a cigarety, po vysvětlení, že nejsem charita sem se dozvěděl, že sem kurva, tak sem tomu jednomu čůrákovi řek, že může bejt rád, že sem mu nenatáhnul Tihle lidi nechápou, že nejsem dobročinná organizace, která si sebou nosí cigarety a peníze, jen aby je mohla rozdávat.
No, nedávno se jeden takovej týpek rozčiloval u vočka, že prej se to kastuje a už to není co bejvalo. Se nemá co divit, pokaždý když přijde, řekne si o pozvání na pivo a když mu člověk připomene, že už dluží 3kila a pět piv, tak se ještě začne tvářit blbě. Pak jinej týpek, prej údajně nějakej bejvalej majitel reklamky, ale šmučka přivožralá, perníkem smrdící, si vždycky přisedne zrovna v okamžiku, kdy se objeví u stolu joint a nebo na stole jídlo. Mlčí a čumí. Jo, ivka má na takovýhle existence fakt štěstí, přitahuje je jak med vosy.
No a navíc jeden kamarád je furt zpruzenej a zklamanej z toho, že když měl sklenice hulení, tak s nim každej chtěl bejt kamarád, každej si bral palice a teďka, když nemá, tak mu nikdo nic naoplátku nedá a ještě ho neznaj. Jo, lidi sou totiž kurvy, hlavně když de vo žrádlo, chlast a drogy.

seru dneska na psaní a seru taky na vás, zmrdi zasraný.

9)
Většina lidí si stále myslí,že by stát měl zajistit práci každému. To je síla, co jak bolševici dokázali lidem vypláchnout hlavy. Ani dvacet let nestačilo...

Manažeři v kauze MUS jsou vinni. Krause a Koláčka soud nařídil zatknout. Krásná ukázka budhistického pravidla, že každá svině má svýho řezníka. Aspoň, že ti Švýcaři maj zbytky rozumu.

10) Nevhazovat reklamu! Jediní, kteří to nepochopili, byli socani a nějaký hlavu vzhůru. Otevřu schránku a tam spamu od těhlech dvou subjektů.

11) Living With Ross Ulbricht: Housemates Say They Saw No Clues Of Silk Road Or The Dread Pirate Roberts. Jo, pěkná ukázka, že ten s kym žijete nemusí bejt tím za koho se vydává... existuje jistá průpovídka o sovách, které nejsou tím, čím se zdají být... bo tak nějak.. znáte dobře svý sousedy? :)

12) Mladý sem uvařil rejži, o hladu bejt furt nemůže, a když jí nepomůže, tak holt pudu na veterinu pro nějaký prášky, aby chudák netrpěla. vim co to je mít střevní chřipku. tak moc mám rád zvířata v bytě.

10.10.2013 v 18:39:04

podvečer

jo, procházku má za sebou, další lehce po sedmý ráno. kromě spících houmlesáků v parku na lavičkách, nic extra.
ale fakt sem vyřízenej jak pes.

imho zemanovic kejt má svejch patnáct kliků slávy na zahraničním webu... :) Czech president's teenage daughter: X-rated pictures of me at porn party are FAKE Jo a ještě z ní udělali Katarinu, pěkně po rusky a žádná Kejt... :)

09.10.2013 v 22:38:01

středa

jo, začínám bejt pěkně vyčerpanej. ráno vstávat v půl sedmý, v půl šestý příchod domů.
v pondělí mi stará zesrala v baráku rohožku, jo je to sranda dostávat psí sračky na zahradě z mezer v rohoži. v úterý ráno se probudím, zesrala se mladá pro změnu, přijdu večer domů, opět mladá zesraná, přestože měly obě dietku, dneska ráno se probudím, no v chodbě už nebyl psí střevní průjem, ale i tak bylo nasráno. něco mězi čoklama lítá, nějakej podzimní bordel. No, to jen aby bylo jasno, že si tady nehonim péro a nehulim od rána jedno brko za druhym, jak by se mohlo zdát z domény blogísku.

dneska hezký, furt ještě laby stíhám, navíc dneska pěkná demostrace jak z windows2012 vytáhnout celý active directory, následně ho rozebrat na položky a vytáhnout si ntlm hashe a ty uživatelský hashe rovnou použít pro ověření a vzdálený spuštění čehokoliv. jo celkem pěkný, dneska sem se bavil, ale nebyl čas na záseky a zbytečný přemejšlení. Fakt tohle CEH školení vyžaduje plnou koncetraci všech znalostí z oboru IT.

kluci z hydroponiku jsou venku na kauci, chtěl jsem jít dneska večer vencu pozdravit, ale nechám to asi na příští tejden, flašku co mám pro něj už defakto pár let připravenou fakt neuteče.

poslední dvě jalapeňa jsou v praze na celnici, čekám, že bych si je v pátek nebo v pondělí mohl vyzvednout a zkompletovat svůj bitcoin důl.

V Plzni je oblíbený heroin, v Praze kokain, ukázala analýza odpadních vod. Kdo by to řekl, že v Plzni je to samá kedra...

Police Arrest 8 In International Silk Road Busts. Jo, fér, na to že tam bylo nějakejch 3800 a nějaký drobný prodejců, podle těch čísel co byly ve zprávě. Přijde mi to jako klasickej policejní úspěch, kdy protidrogová centrála vykáže, že za loňský rok zabavili 426Kg marihuany a sananim řekne, že se tady za ten samej rok otočilo a vyhulilo něco mezi 20-30tunama hulení. Jako sorry, válka proti marihuaně a drogám obecně je prostě zbytečná a neúčelná.

09.10.2013 v 18:10:25

jalapeno dva dny poté

jo, jen pár čísel po dvou dnech těžby. 5ghs jalapeno má sice nižší odběr, míň topí, ale má vyšší chybovost. ale i tak sem rád, že už sem jim dalších 300dolarů neposílal, možná bych dostal nějaký lepší procesory, flashovat to zkoušet nebudu, sere pes.

jalapena dva dny poté


a umí si to urvat i těch osumdesát sharů v krátkym kole :)

shares


08.10.2013 v 21:13:28

školeníčko

jo, je to prdel, jedu celkem na hraně svejch znalostí a schopností. je to fér pocit, připadat si jako analfabet. windows mi dneska dávaly celkem zabrat. přeskakování mezi xp, 7, 8, server 2003, server 2008, pak do toho backtrack, kali a openwrt...

jinak dneska mě všechno sere, hlavně lidi. zase čůrák v protisměru málem do mě najel. tak se ptám jestli náhodou nemá problém se značkama a zmrd mi řek, že tady se může. na dotaz jestli si je jistej, mi řekl že jo a já se tedy zeptal jestli náhodou čůráku nejsi nějakej politik. no odpovědí mi bylo "no, tak mě udej".
načež sem řek, že čůráky neudávám, že mi to za to nestojí, ale bylo by fér, kdyby se k věci postavil a nelhal jak školák u tabule, no zmrd utek.
pičo, já taky jezdim zdarma, sem kurvička, ale do píče, když mě chytnou, tak se nekroutim jak had, protože vim, že porušuju přepravní řád a holt za to je odměna v podobě pokuty.
úplně nejvíc, ještě víc než šméčkování, mě sere vykroucení a okecávání. a tyhle dvě vlastnosti má národ českej celkem vyvinutý.

no a taky je vtipná kauza zemanová a porno. no kroutí se taky jako had a chápu, že blesk má hrozně práce, aby zkontroloval jak to má dvojnice s pihama ve ksichtě. jedna věc je ale jistá, ukazuje to jen to, že spousta slušných lidí z venkova vůbec netuší co dělají jejich hodné dcerky v praze za brigádičky a jaký mejdany navštěvujou. A ona chudák holka si na ty hadříky vydělala brigádičkou v mekáči....

ale abych nebyl kurva kritická, stojím frontu v tescu, přijde borec a říká, že toho mám málo, že mi ukáže jak funguje samoobslužná pokladna, jo ukázal mi to a já ušetřil fakt kurva frontu.

ještě ke kauze silkroad:
Silk Road supporters are trolling the FBI with Bitcoin. jo, OLOL :)

FBI unable to seize 600,000 Bitcoins from Silk Road operator :)

08.10.2013 v 18:57:42

škola

jo fakt je to u automatů na pití a u hajzlů stejný jako na škole. spousta rozespalejch a pomalejch lidí, kteří mají problém s rychlostí a reakčním časem. tedy od mých školních dob přibyla, ne sybilla, ale internety. odposlechnutý rozhovor:
"u tý zkoušku bylo fakt těžký nebejt online"
"aspoň ten google, kdyby mohl být"

jo, já to říkám furt, že většina dnešní populace by bez internetu v mobilu zhloupla aspon o 20 inteligenčních bodů. Dělá hodně falešný vědomí, že díky internetu všechno vim a všechno znám. dneska může bejt každej člověk jako atomio okamura nebo miloš zeman, děsně chytrej :)

08.10.2013 v 09:03:27

porno skandálek

Pornoskandál století: Kate Zemanová promluvila o grupáči! Zoufalství Hradu, nebo strach z rodičů? Podívejte se na další fotky orgií! ne, to není předvolební kampaň, to je jen normální malej českej skandálek. teda miloš musí bejt tak nasranej, že určitě s rabínama otevřel kabalu a snáší na baulvár nejhorší židovský kletby. :)

07.10.2013 v 22:57:06

podvečer

jo, ještě sem umyl nádobí, zapnul pračku a vyvenčil nasrany holky, protože sem byl fakt dlouho pryč. jsem tak trochu vyčerpanej.

pár odkazů:

Ženu uštknul had tři měsíce naložený v alkoholu. Mě překvapuje, že se v tý opilosti had trefil, ale faktem je, že co chtít po zemi, kde sežerou úpln všechno.
imho sem včera ráno viděl, že ťongům do bistra přivezli dva pytle a ty se hejbaly.

Nejen známí. Žák si od nového šéfa ŘSD koupil i pozemek. Rusnok by se divit neměl, protože i on má vinu jaký lidi natáhnul do vlády. Lidi bez mandátu dosazujou bez výběrovejch řízení. Předpokládám, že strana přátel organizovanýho zločinu stále předpokládá, že se stane součástí příští vlády. No, jen aby se zase po volbách tradičně nevyhazovalo.

Pro obézní děti víc tělocviku a ministra sportu, plánuje ČSSD. Soudruzi socani by měli začít u sebe, tolik vyžranejch politiků jako u nich není snad nikde jinde, včetně zemanovců a jejich čestnýho předsedy.

Ace Seeds - magazín legalizace Velmi pěkný rozhovor s majitelem této seedbanky, líbí se mi jejich přístup a navíc má stejnej názor jako já a to ten, že většina semen co se prodává po evropě jsou mezi sebou proprcaný prapůvodní modely.

olol... eva a vašek znovu na scéně, tentokrát se spotem pro český volby s japonským nádechem...

07.10.2013 v 18:40:33

školeníčko

no, upřímně, ufo je na celotýdením školení v Gopasu se sladkou odměnou na závěr v podobě certifikace. no fakt sem zvědavej na svůj výkon, už sem pár let na žádný certifikaci nebyl, tedy takový ty zkoušky přes webovej browser z klidu kanceláře a předem známejma otázkama včetně odpovědí fakt nepočítám. Sun a IBM to tak svýho času měli, aspoň pro základní certifikace. RSAčka nějak nepočítám, ty sem tenkrát dal až na potřetí.
jinak nalejvárna je to slušná, člověk co ty věco nezná aspoň teoreticky z praxe asi bude trošku zoufalej. navíc to vypadá tak, že nejspíš budu asi jen jeden, co má zájem školení ukončit certifikací. Bude to zajmavý, vo tom žádná.
Imho Gopas je na Kodaňský a maj minimálně celý patro. Prostě velká škola a žádná akce pro partnery, oběd pěkně v jídelně, o pauze zdarma pouze základní nápoje.
No a navíc sem to tenhle tejden spojil s pohotovostí.


školení ceh


07.10.2013 v 12:36:37

jalepana jalapení v serverovně

no, zapojil jsem druhý jalapeno do pelíšku k tomu prvnímu. ještě si musej počkat na sourozence a bude rodinka komplet.

jalapena


06.10.2013 v 13:28:57

retro mejdan

jo, tak to je slušnej mejdan, hlavně závěr.... :)06.10.2013 v 12:26:56

sobota večer

jalapeno si vrní, generuje statisíce satoshi a já du asi koukat na klička.
dneska relax, žadný sraní mladá paní. nudnej, klidnej den.

Ministerstvo zahraničí se distancovalo od Zemanových výroků o přesunu ambasády do Jeruzaléma. Zeman perlí zase, jen aby ho nějakej Ahmed při tom jeho vejletu nevzal do těch svejch rajskejch zahrad. No, von by tam Miloš Alláhovi udělal pořádek, tedy poté co by ho odvolal.

Nemocniční novinka. Jak utišit vystrašené dítě? Rajským plynem. Ale nene, to je prvního apríla? Pěknej vstup do života s balonkovou párty pro nejmenší, každej to snad zná... psssssssss... psssssssss... pssssssss... :)
a těch mrtvejch mozkovejch buněk ráno v trávě. :)

05.10.2013 v 21:07:32

poslední jalapena

jo, poslední dvě jalapena byla odeslána. počítám příjezd opět v pátek.
teda miluju, když musim stát ve frontě na snídani s totálně vynadnym týpkem, ne že bych vypadal dobře, ale von fakt byl....

05.10.2013 v 07:34:45

temná stránka duše

jo, to je duše kosmonauta uvězněnýho ve svý lodi v temnym, prázdnym mezihvězdnym prostoru, kde okolo není nic, než vakuum a plechová pixla udržující zásoby kyslíku určenýho k přežití jedince, jehož jedinou nadějí na život je hluboký hibernační spánek ovlivňovaný inhibitory zpětnýho vychytávání dopaminu, serotinu a noradrenalinu v mozku.
uložený v pixle plechu, oblokený předměty připomínající mu vzdálenou planetu letí vstříc budoucnosti, která je studená a temná. jedna věc je program jeho lodi, ale druhá je kam se ve skutečnosti trefí. byl vystřelen z přesvědčení, že na miliardu světelných let trefí mouchu. je toto nějaká vize budoucnosti, či je to jen surrealistická představa autistickýho mozku, jenž plave v nestabilní realitě současnosti?
toť těžká otázka pro badatele budoucí, avšak čtenář současný zcela a jasně pochopí, že ufo mělo záblesky geniality, ale ráno si bude piču pomatovat.
ale to neznamená, že budoucnosti bude světlá, jasná a krásná, to fakt ne...

05.10.2013 v 01:00:05

jalapeno č.2

jo, dorazilo druhý jalapeno, tentokrát bez 100$ příplatku za 2gh/s navíc. no, bude ze mě milionář, odhadovaná odměna z mejch 13gh/s je nyní odhadována na stejnou úroveň jako házelo před měsícem 8gh/s. :)

jalapeno mining


04.10.2013 v 16:16:48

pátek

příští tejden mám pohotovost, takže si možná dneska skáknu na poslední pivko a nebo možná rum, protože příští týden budu mít povinnou abstinenci. celkem mi to ani nevadí, nebudu aspoň dráždit ty svý nebohý dutiny, protože ony chudinky v zahulenym prostředí tak zoufale trpí...
Pičo to, že se zabejvám svejma dutinama znamená jen a pouze jedno! stává se ze mě důchodce jehož největším životním tématem jsou nemoci a zdraví.... :)

no jinak si musim poznamenat, že ve vedlejší hospodě, kam chodim na obědy, fluktuace obsluhy dosáhla historického maxima, navíc už maj vyvěšenou ceduli, že hledaj pomocnou sílu i do kuchyně. To je prostě tak, když provozní nebo majitel málo platí. V podniku má bejt stabilní parta, protože do hospody se chodi nejen na jídlo a chlast, ale taky kvůli osobnosti výčepáka a kvalitám obsluhy. A mě nezajimá, když si musim zvykat každej měsíc, že mi točí někdo jinej. to jako fakt ne.

Naštvaná zaměstnankyně dala výpověď tancem. Já nevim, já těmhle američanům fakt nerozumim. Tady ji sice asi omlouvá mládí, ale nebylo by jednoduší, než sehrávat takový divadlo, se normálně sebrat, zbalit si svoji krabici a jít do prdele???

Chráněnou oblastí Šumavy projela kolona vozů BMW, turista je vyfotil. Já vim, že za to to auto nemůže, ale díky pizzerii v našem okolí vím, že bohužel okolo značek typu bmw a mercedes je nakupíno dost retardovaných existencí, který mají problémy s dopravními značkami a jistou elementární lidskou slušností a ohleduplností. Jo, takovejch idiotů jako v těhlech autokomunitách nikde snad ani není....

Na nové rostlině rostou rajčata i brambory. Teda to sou mičurinci tihle britští soudruzi zahradníci. Ale upřímně, dokážete si představit roubovat rajčata na brambory v počtu několika desítek tisíc kusů, abyste jima mohli osázet pole.... sovětskej svaz hadr, vole :)

04.10.2013 v 11:21:13

kosa

no sem vyvenčil, venku je fakt kosa.
jak si tak čtu furt ty dokumenty ohledně sr, tak by mě zajimaly ještě odpovědi na dvě otázky:
1) kde fyzicky byly servery. osobně si myslim, že je měl v dostupnosti.
2) nějak mi tam něco nesedí v datech. otázka je totiž, jestli nemělo fbi plnej přístup k systému delší dobu, respektive, kdy udělali dump systému.

03.10.2013 v 23:19:19

krutý

teďka pán v předpovědi počasí říkal, že ještě víc než sněžení v moskvě je dneska překvapilo krásných deset centimetrů v rumunsku. prej to nějak nečekali, nemají sklizeni a mnozí ani dřevo připravený na zimu.
taky sem si chtěl jenom poznamenat, že ten vtipnej postarší párek rodičů, který potkávám kolem 23h jak si dávaj za barákem brčko, strašně nenápadně, sem už dvakrát přistihnul, jak si hulej pěkně u křižovatečky kousek pod kamerou bosch co umí 360 stupňů. jo zkuřky vopatrný... :)

Silk Road owner charged again, this time for hiring a hitman in Maryland

03.10.2013 v 19:01:21

čtvrtek

hm, bitcoin pomalu zase leze nahoru, jo je otázka jak dlouho bude trvat než se vrátí na včerejší hodnoty, pokud se vrátí.

jo, je to sranda pozorovat ty internetový fóra. "pomoc, co mám dělat, když jsem si objednával drogy přes silkroad a nešifroval jsem doručovací adresu. co mi můžou udělat?"

prostě slušnej olol.... každopádně nejspíš asi sr takovej vliv na objem obchodovaných bitcoinů neměl a předpokládám, že se feťáci časem, až opadne panika, přesunou do dalších minimálně dvou blackmarketů.

Kouzlo nechtěného, ČT24 diváky pobavila penisem. Každopádně vtipný je, že českým internetem hýbe stojící péro v televizi, ale o tom, že sr byl zavřenej nic, přestože minimálně půlka novinářský obce aspoň jednou nakoupila, ofkoz pod záminkou reportáže, zda-li to vůbec funguje. :)

Ve věku 66 let zemřel světoznámý spisovatel Tom Clancy. RIP

Zeman chce těžbu v Paskově aspoň do roku 2016, řekli odboráři. Nic proti horníkům, ale obávám se, že Zeman přesně ví co dělá. Horníci mají těžkou práci, ale není mezi nima žádnej Einstein, aby jim došlo, že Zeman v týhle situaci může akorát tak populistický hovno. Ale tady de o hlasy v blížících se volbách.

Praha zakázala pít alkohol na 837 místech. Podívejte se kde. Jo, i naše bydlistě a jeho parčík je v seznamu zaznamenáno.

Mladý komunista vyzdvihl dělnické seriály, ty dnešní prý velebí flákače. Jo, je vidět jaký demokrati se združujou pod hlavičkou ksč. starej nebo mladej komunista, viset by měl každej.

no a co mě sere nejvíc je, že byl hacknutej bitcointalk.org, takže nemam co číst...

03.10.2013 v 10:44:20

rum

to je hustý, člověk si de na rum, přijde domu a čumí... padá bitcoin... a proč? protože kvoč... OLOL
reklama v tývce přišla pozdě.

Feds Take Down Online Fraud Bazaar ‘Silk Road’, Arrest Alleged Mastermind

SR shutdown fallout discussion.

SilkRoad domain Seized?

Silk Road Shut Down, Alleged Owner Arrested


jako z profesního hlediska sem fakt rád dění okolo sr sledoval, zajimavá komunita, velmi specifická a celkem dobře napsanej systém, ale že se takhle blbě nechá chytit, přes všechny ty konspirace... fakt olol.. čekal sem, kdy to přijde, ale takhle.
samozřejmě k tomu řeknu asi tohle, že když v reálu zavřou dýleara, další čtyři v řadě čekaj na svoji příležitost.

jo a ta bitcoinová panika na trzích, během mý hospody ztratil btc 20dolarů. sem si taky dlouho říkal, jak moc je závislej bitcoin na černejch obchodech, tak uvidim. celkem slušný výprodeje na burzách. ještě ja taky otázkam zda-li směnárny mají na účtech dostatek dolarů, aby mohli pokrejt požadaky klientů na výběry těch desítek až stovek tisíc dolarů... fakt zajimavý...

jo, a taky pěkná ukázka, že není problém v bezpečnosti tor sítě. tohle zatčení je ukázka klasickýho selhání lidskýho faktoru, ztráta sebekontroly.

otázka taky je, jestli nenakoupit nějaký bitcoiny, pokud padne nějak dobře....

02.10.2013 v 23:04:23

jo

tak druhý jalapeno přistálo v čechách. sem zvědavej jestli mi ho proclej do pátku a nebo budu muset čekat až do příštího tejdne. no sem zvědavej, s jakym výkonem přistane na mym stole :)
panáčci z firmy, která má u nás pronajatý prostory udělali druhej pokus se svojí vlastní recepční. no, tak nějak bych řekl, že zase mysleli čůrákama, tak sem zvědavej jestli vydrží aspoň tři měsíce, jako ta první. :)

Nejdůvěryhodnější politici: Zeman, Okamura, Rusnok a Fischer. Se někdo pořádně posral, ne????

01.10.2013 v 20:36:30

outerý

jo, ivka odjela, já od rána hotline. no fakt prdel dneska. nejvíc pobavila úřednice, která mi mluvou facebookové patnáctky vysvětlovala, že "ona tu vyjímku chce, protože prej nevim vo co gou." Tak sem ji řek, že fakt nevim co myslí tím "vo co gou" a že se tedy se vrhneme na řešení problému, se kterým se ozvala. No, dala si ještě asi deset minut monolog, kterej sem si spíš nevyslechl než vyslechl na odposlechu a když skončila, tak se mě zeptala, jestli sem ji poslouchal. Já ji řek, že tak napůl ucha, že to byl hroznej monolog a že bysme se možná mohli konečně podívat na ten její problém s pc. No, řekla že si na mě bude stěžovat, tak sem ji odkázal přesně do těch míst, kde se normálně o vyjímky žádá a kde se stěžuje, tj. na odbor výpočetní techniky k panu K. Načež sem se dozvěděl, že ho nemá rada, že je to kokot (no řekla to slušnějc), načež sem jí řek, že mě to vůbec nezajimá, že holt sou nějaký postupy a ať mi řekne, jestli chce mlít ještě nějaký nesmysly, že bych jí zavolal zpět. No, dala pokoj, tak sem ji vysvětlil, kde je na klávesnici numlock, aby mohla psát na numerický klávesnici čísla a tim byl problém vyřešen.

V USA jsou kvůli sporům o rozpočet zavřené národní parky, muzea i zoo. Je to jasný, USA by potřebovali Miloše Zemana a jeho odborníky. On by určitě recept našel.

Zeman: Máme málo techniků a příliš mnoho kosmetiček. Tak nevim co tim chtěl Miloš říct, možná trošku přebral, takže si to asi proberu za něj:
a) Asi mu vadí, že se všechny kosmetičky uživí. Jo, je to zlo, když to ženský dokážou, bylo by lepší, kdyby byly na dávkách.
b) Sere ho, že ani bambilion kosmetiček není schopnej pomoci těm jeho nádherám na který se doma kouká. Chtěl by víc plastických chirugů?
c) Nebo se snaží říci, že schopní technici odešli do zahraničí a zbytek se nechal přeoperovat na kosmetičky, aby se uživil.
d) Nebo je to jeden z jeho oblíbených bonmotů, kdy se snaží nenápadně upozornit na to, že máme hodně politiků a judrů z plzně.
e) Ale každopádně je to rozumbrada, tomio má konkurenta.

Nelegální drogy jsou levnější a čistší a boj proti nim selhává. Jo, dneska to zakončím pěknou pozitivní zprávou. No není to fajn mít drogy levnější a čistší? Hnedka bude na světě líp....
(kažpodáně pochybuju vo tom, že je to milošova zásluha)

01.10.2013 v 14:24:46