silvestrovský byznys

myslim, že se mi bude po celej příští rok dařit, protože sem udělal byznys. jeden mBTC za tři plzně a k tomu sem naložil uruguay s pepřovkou a opečeným bramborem. jo fér. stavil se známej se synem, mladej je na návštěvě v práglu, takže mu tatík dělá průvodce. jo a mladýmu už vietnamec prodal piva, takže věk má akorát. sem zvědavej, jestli k tomu voku dojedou. jo a menší přednáška na téma bitcoin studentovi elektroprůmky. jinak musim říct, že mládež je fakt zkažená světem jako to za nás nebejvalo.

jinak petardy mrdaj, dávka v osum, v deset, čekám na půlmoční a po jedný procházka.

jinak zmrdi všechno nejhnusnější, stejně hovna po sobě nesbíráte, takže si vděk nezasloužíte a běžte kam chcete, hlavně ale do prdele.

31.12.2013 v 22:59:42

pepřovka

dělám si pepřovou omáčku k tomu masu, asi sem to trošku přehnal s pepřem. nepřepepři petře toho vepře.
jinak už to tady v okolí pěkně mrdá, jedou asi děcka, aby to stihaly před večerníčkem.

31.12.2013 v 18:15:15

outerý

dneska je poslední outerý roku 2013. praha je vylidněná, krámy vyžraný a chlast vykoupenej.
rád bych ještě dneska koupil aspoň hajzlpapír.
emhádé je plný cizinců hovořících po rusky, takže asi bude lepší se centru města vyhnout.
staví se dneska známej se synem, mladej chce bitcoinu za dolar, tak dostane k vánocům za dolar tisícinu bitcoinu. kšeft života.

Babovřesky měly letos nejvíc diváků. troška se musí tetelit blahem a jistě plánuje nějakou novou pohádku. Ne tedy, že bych byl fanouškem troškovy tvorby, ale je vidět, že je to asi jedinej českej reřisér, kterej zná mentalitu a vkus českýho většinovýho diváka.

Šňupání zafungovalo, desku kupuje o 100 % víc lidí, pochvaluje si zpěvák Vanessy. jj. ne nadarmo pracuje pro jednu velkou mezinárodní reklamku. velmi krásná je narážka na přizdisráče doležala, který očividně nepochopil ... :))

31.12.2013 v 11:02:06

maso

jo, je to maso žít na pokraji společnosti. mám pochopení pro lidi žijící z odpadů, protože tato společnost produkuje hodně odpadů a mezi ním i spoustu jídla, který je poživatelný, ale prošla mu nějaká lhůta. takže i ufo z chamtivosti, vypočítavosti a nenažranosti využívá občas odpadů společnosti a uživá si prošlých zbytků z velkoobchodu, jenž zavážejí obchody, hypermarkety či restaurace. přišlo nějaký maso, na guláš asi škoda, takže to vypadá na vývárek a pár stejků s chilli omáčkou a opečenými brambory. krvavé ofkoz. žebráckej silvestr, střízliv a s vyhozeným masem.

maso


ps: zmražený potraviny vydržej hrozně dlouho, důležitý je, aby nebyly rozmražený a pak znova zmražený, což u velkoobchodu hrozí asi nejmín oproti odpadům z hypermarketů, který už sou fakt na konci cesty s nejistým teplotním životním osudem.

30.12.2013 v 21:48:46

pohotovostní nuda

čekání na telefon. před chvíli zvonil, každý zvonění mě vyplaší, ale naštěstí známej.
asi bych si měl nakreslit metr a ten stříhat jako to dělávaly generace odvedenců.

Prijde takhle princ do krematoria a pta se. "nevideli jste popelku?"

30.12.2013 v 20:20:35

akce r

dneska nějak revíci řáděj, ráno mě pomohla předchuda, teďka na cestě zpět náhoda, neb osoba sedící za mnou nemohla najít doklad, takže sem zvládnul na následující zastávce vystoupit radujíce se, že revíka nenapadlo během čekání na doklad ukázat placku lidem okolo... klika no
ale ty stresy, ten adrenalinek, nepropadnout panice a hrát normálního cestujícího co se rozhodne "s dovolenim" vystoupit.
bitcoin na krásných 800$, tyhle vzrůsty mě vždycky těší... :)

30.12.2013 v 15:38:14

po obědě

1) vyhrálo jehněčí nakonec.
2) řekl bych, že v módě jsou teplákovky ve stylu 70's ci 80's. Do hospody dneska vlezla parta co vypadala jak kdyby utekla ze závodu v běhu na mnichovské olympiádě. Ne, kalašnikovy neměli a na židy se neptali, ale ty teplákovky.... ty teplákovky...
3) jiří doležalů zase perlí... tentokrát se naváží do samira a jeho umělecké performace v televizi české. prostě jiří doležalů závidí, že má samir větší koule provokovat a že si tu "mouku" na bibli nalajnule v přimym přenosu, kdežto jiříček si nikdy v televizi brko neubalil a ještě se cejtil ublíženej a poserinkanej, když policajti udělali bububu za papírky v příloze reflexu...
4) dneska ráno sem měl pocit, že potkám revizora, tak sem vytáhnul lístek, cvaknul si ho a v tu najednou mám před ksichtem placku nadrženýho zmrda co si myslel, že mě dostane. Piču dostal a já mám na příští měsíc vybráno. Tentokrát se vyplatilo důvěřovat vlastnímu pocitu.

30.12.2013 v 13:43:51

pondělí poslední

tohoto roku. můžeme si opět udělat na pažbě další zářez za úspěšně uzavřený a přežitý rok.
protože v práci sem sám, prostě sem musel do kanceláře aspoň kvůli tomu, abych si na sebe přehodil pohotovost, šéf ve špindlu s milenkou, obchoďáci na dovolený a recepční taktéže. Půlka techniků dovolená, zbytek po klientech. Žádný hlášenky, pouze jeden telefonát jestli už dorazil disk, který měl přijít v pátek, zatím nic, takže sem si zavolal do Jablotronu a pokračoval v pátrání po původu vstupního panelu.
Část času sem vyplnil přemejšlením jestli bude k obědu lepší jehněčí, kachna, bažant a nebo panenka. Nu, ještě mám tak hodinku na rozmýšlení. Jsem totiž hrozný marnotratný lenoch, který myslí na svůj břuch, blaho a vůbec požitky.

Stát za 2 miliardy přebírá zadlužené Kongresové centrum. S rekonstrukcí začne za rok. Normální by bylo, když něco nevydělává, nechat projet zkrachovat a prodat za zlomkovou cenu zájemcům. Ale u nás v Praze ne, my to tady umíme jinak. Promrdáme peníze, vytunelujeme příspěvky a dotace a když už s tim nic nejde, tak dvě miliardy přehodíme na stát, aby si na svý přišli i mimopražští. Nechci bejt nějaká kurva jako, vím že se tahle kauza s kongresákem a jeho dluhy táhne už dlouho, ale tohle mi smrdí Fisherem, ministerstvem financí a zemanovými odborníky...

Koalice si slíbila jednotu proti Zemanovi. Tedy kromě toho, že Zeman má co chtěl, tedy stal se sjednotitelem - proti sobě ofkoz, tak sem sám zvědavej jak to těm koaličníkům vydrží dlouho.... :)
Děsný je, jak jeden člověk dokáže zprznit krásné české výrazy typu virózka, odborník, ovar a tlačenka. Dával sem si v neděli ráno tláču a furt mi vyskakoval před očima ten hnusný Milošův ksicht. To mě sere, ale snad díky Milošovi mi nepřestane chutnat tlačenka.

Komise pro podporu ctností varovala před oslavami Nového roku. To bude asi nějakej vtip, článek je to podezřele krátký a nejasný, jak z blesku a mě se nechce věřit, že by mírumilovní vembloudomrdi omezovali ve své multikulturní zemi občany a hosty v oslavování. Ten úžasný islám přeci nemůže být tak netolerantní...

One Direction si dají na tři měsíce pauzu. Chci poděkovat novinkám, že sem se dozvěděl, že nějaká skupina teplých hochů si dá na tři měsíce pauzu, protože dodneška sem nevěděl, že takováto parta fanoušků kapely Nightwork vůbec existuje.

Tak jo, z Jablotronu dorazila odpověď, sem celkem zvědavej, jestli stále budou v platnosti defaultní master a servisní kódy v podobě 1234 a 9999 :))

Humory:
Nové informace o technologii morgošů a langošů. Prej morgellony.... OLOL
Mimozemšťané v pozadí vlády USA. Tak nevim, kdo se směje víc, jestli docent Chocholoušek a nebo UFO, jako já....

Přijde muž do kostela a říká faráři:
- Chtěl bych zádušní mši za kocoura.
- To nepůjde, zkuste to v nějaké sektě.
- Myslíte, že jim 10 000 Kč bude stačit?
- Proboha, to jste měl říct hned, že byl kocourek katolík!


30.12.2013 v 11:38:49

klasika po venčení

klasický večerní kolečko za mnou. venku inverze, těžkej vzduch a žádná zimní romantika.
žádnej humor, žádná sranda, žádná sousedka a žádná marihuana. dnešní den byl pohodový veget před pohotovostí příští týden.

V Coloradu se začaly prodávat netypické licence. Opravňují k prodeji marihuany. Velmi progresívní přístup.

Schumacher je po nehodě na lyžích v kritickém stavu v kómatu. Paradox, nakonec ho nedostanou formule, ale lyže. need for speed.

Updated: List of Hidden Marketplaces (Tor & I2P). Vánoční aktualizovaný seznam blackmarketů. Zajmavý pozorovat tuhle scénu.

29.12.2013 v 23:42:58

prdel plná vody

ráno příjemný, žádnej zvonek, pouze zjištění, že zítra je pondělí a tudíž pracovní den. fuj.
vím, že mě čeká nějaká práce v práci, asi budu muset telefonovat a rozhodně budu psát emaily.
hárající fena vyvenčena, ale je to hroznej blázinec s takovým zvířetem, furt ve střehu hledá, pátrá a neinformuje se. Nejlíp ji mít na vodítku a držet, protože při každým spatření čtyřnohého tvora jde do střehu a má snahu se jít seznámit. Prostě úplně mentálně vyřízená ženská.
Příroda asi věděla, proč ženy nemají krámy dvakrát ročně celej měsíc v kuse, protože to by to lidstvo daleko nedotáhlo.

Vyfotil sem taky vstupní panel a poslal do Jablotronu mejla, snad poznaj jestli je to jejich výrobek a nebo není.

příští rok 20let od maturity...

Pražské žáky možná v budoucnu čeká okopávání záhonků i práce v dílně. Jo, mě spíš bavily zemědělský práce než dílny a šití. Při zemědělských pracech na školní zahradě byl největší zájem o to dostat funkci správce nářadí, protože to znamenalo, že jeden se nemusel hrabat v hlíně, ale že měl na starosti boudu s nářadím a vydával jej. Tato funkce byla povětšinou vyhrazená pro protekční spratky a nebo pro ty co byli po nemoci nebo měli nějaký úraz typu zlomená ruka či noha. No, jestli by nestačilo obnovit pracovní tábory a posílat školy na pracovní kurzy osvobození.

Zemanův fond na splácení dluhu neláká, řada lidí posílá jednu korunu. Nevim jestli to nějakýho soudruha na hradě napadlo, ale podle mě zaslání koruny do milošova fondu je spíš legrace a ukázka toho, co si o Milošovi dotyční myslí, protože poslat korunu znamená investovat aspoň 4.50Kč jako v případě mých bankovních tarifů. :)

29.12.2013 v 11:52:58

půlnoční expres

chtěl sem napsat něco duchaplnýho a romantickýho o noční pražský emhádé, ale vyseru se na to, je to psycho a furt je plus, že poměr revizorů na počet linek je zoufale malý. prostě za ty prachy si to užijete. navíc mám poslední dobou pocit, že být nasáklý puchem pivnice není úplně trendy.
to je asi všechno, dávaj jméno růže, to je slušnej oldskool s agentem 007. Story jako kráva a já sem pochopitelně jeden z těch šťastlivců, kteří měli možnost toto dílo číst v literární podobě a velmi oceňuji snahu scénáristy směsnat knížku do směšného filmého formátu.
a vůbec, od umberta sem četl všechno co vyšlo v češtině co byl fotr živ. baudolino, to je dílo taky vážení. možná sedumset stránek o týpkovi co snad padesát let po světě hledá štěstí a přitom jeho jediná láska umírá v bědném středověkém městě. jo, dodneška si pomatuju tu svoji obavu posledních třista stránek, jestli mu to dojde, že hledáním na špatných místech promrdal hafo času. jo a došlo...

V páté třídě psal o zabíjení, odhaluje dokument útočníka z Newtownu. škoda hocha, mohl z něj bejt slavnej spisovatel hororů, detektivek, fantasy a nebo obecně scénárista krvavých filmů. Faktem je, že já radši než o krvi píšu o hovnech rozmazaných po tělech mrtvých nepřátel...

29.12.2013 v 00:25:23

po tom všem

no, takže co sem dodělal všechno co mělo bejt doděláno, domluvil sem si pivko, neb příští týden mám pohotovost a budu za abstinenta, ubalil si brko a na chvíli se natáhnul. v tu chvíli zvonek, sousedka, že vyhnala nějakou cizí mládež od půdy, že tam seděli a kouřili marihuanu a že se něco bude muset udělat se vstupním kódem, protože je dozajista úplně provařen. takže sem ji povolil pro klid duše dát na dveře ceduli, ať lidi zamykaj, jenže voni stejně zamykat nebudou a to ani kdyby chtěli, protože jak sem zjistil, je nějakej vykurvenej zámek a nejde zamknout, ale pouze otočit jazýčkem pro otevření. achjo, v pondělí budu muset řešit zámečníky.
každopádně, ať vyháněli od půdy kohokoliv, faktem je, že někdo má v baráku dost před sklizní nebo sklizeň proběhla, jelikož puch trávy paní poznala dobře, ale už nepoznala, že je to čerstvej vlhkej puch, takže nejspíš má někdo pěkný vánoce. akorát nevim, jestli mladej dole a nebo ten párek v poslednim patře, ale to sou nějaký ingové, nebo kdo, protože to šlo celým domem od spoda až nahoru, největší smrad v přízemí a u půdy, dole otevřený okno, nahoře taky. ale tyhle teorie asi nebudu nikomu říkat, žejo. :)

28.12.2013 v 18:20:37

obyčejný den

dneska úplně normální ufonskej den. ráno vstávat, snídaně, vysrat se, umejt se, vyvenčit, umejt nádobí, vyluxovat, vytřít podlahy, vyprat dvě pračky, hodit na pánvičku brambory a jelito, vyndat z ledničky kýbl zelí a pivo, dodělat oběd, pověsit vypraný prádlo, sprudit pár debilů na internetech, vyvětrat, sežrat oběd a pak se uvidí. no, prostě úplně normální trapnej proflákanej den, jakej nikdo nikdy v životě nezažil.

Ahoj, já jsem ZMRD. Jako normálně ne, ale v téhle reklamě jsem ZMRD.

28.12.2013 v 14:25:56

půlnoc

venku se ochladilo. mírná zima letos.
sranda je s hárající fenou, která při obechcávání rohů zvedá nožičku jako pejsek. feny z okolí musej bejt taky vypruzený.

žádnej humor, žádnej vtip, tedy kromě ranního pokecu s panem uklizečem. vzpomínal jak chodil na tance do semaforu. to sem ještě nebyl na světě.

Bolívie chce snížit věk pro práci dětí na 12 let. Dobře Morales. Já to říkám furt, že škoda každejch rukou, který zahálej, když se můžou prací osvobodit.

Zemanův projev kritizovaly na webu čtyři pětiny lidí, zjistila analýza.
Zemanův vánoční projev netáhl, sledovanost byla rekordně nízká. Jo, ty čtyři pětiny lidí bylo z toho množství co chtělo vidět a slyšet jaká moudra bude stařec z vysočiny pronášet z výšin své lacině secesní kanceláře. jedenáct minut projev, víc bez cigára nedá.

Traktorista zkouřený marihuanou způsobil nehodu a škodu za 700 tisíc.


27.12.2013 v 23:56:56

vánoční chilli

dneska nějaká administrativa pro dům, poslední smlouvy naházet do schránek k podepsání, nějaký poflakování, venčení, vaření, uklízení a komunikování se ženou, která je už dlouho pryč, do toho hárající fena, která buďto leží nebo stojí u dvěří a kňučí a nebo mi nastavuje. Jak protržená. Dneska sem potkal jednoho mladýho výmaráka, ten z ní byl hotovej, vylezlo mu péru a začal se snažit. No, dostal tak trošku za uši, ale bez krve, než zasunul péro do pouzdra a odešel za pánem.
čokli v okolí musej bejt hotoví a to sem ještě nepotkal čendu, pičo.
a taky sem umyl nádobí.
příští tejden pohotovost.
bitcoin dobře, 790$

vánoční chilli
vánoční chilli


27.12.2013 v 18:46:04

vánoční koleda

divadlo má za sebou, několik poznámek:
1) na hlavním nádraží se nedá normálně najíst. buďto burgerking a nebo předražený bagety v bageterii nejlevnější kuřecí za 71kč a byla tak vošizená až bych brečel.
2) procházka vánoční prahou obtížná. turistů v centru jak namrdáno, staromák plnej a skoro neprůchozí. celetná hlava na hlavě.
3) u koně svíčky za vaška havlovejch.
4) divadlo pěkný, dokonce už vim na čem sem to byl přesně: vánoční koleda :)
5) pořád platí, že nejsem přiliš šťastný v blízkosti cizích lidí. bylo vidět, že celá naše řada byla vyhrazena pro výherce lístků. vedle mě seděli nějakej mladej párek motorkářů či co a ten týpek smrděl, byl tlustej, roztahoval se a ještě mu vadilo, že sem si dovolil zaměstnat prsty hraním si s lístky, protože prej dělám divný zvuky.
6) je potřeba dřít jako kůň ještě víc, abych si mohl dovolit chodit do lóží a být tudíž oddělen od obyčejných lidí.
7) Cabanova choreografie je typická. Má svůj rukopis, je to profík a nevadí.
8) Pokud by se měl někdo zeptal, koho považuju za nejlepšího českýho herce součanosti, tak jedině Karel Roden. Byl fakt dobrej, fakt moc a byla radost se dívat na jeho hraní.
9) Nechápu co přesně mají lidi proti lichvářům. Přeci nemůžou být lichváři bez srdce, protože jinak by nemohli pomáhat svým spoluobčanům.
10) Kollerovi Lucii nikdo neodpáře, začal zpívat a napadla mě hnedka Lucie.
11) A protože se blíží půlnoc, rozhodl jsem se odrelaxovat u Barbara Conana, protože co je největší potěšení? Zabíjet svý nepřátele a brodit se v krvi jejich žen a dětí... :)

vánoční koleda


26.12.2013 v 23:20:21

vánoční moudro

ukradno z internetu: Největším vánočním zázrakem je pro mne to, že lidé věří v žida, který k nim příjde domů a dá jim něco zadarmo.

26.12.2013 v 16:03:28

miloš

dneska sem si opět trošku pospal, pak sem šel venčit mladou, venku fakt hezky, přímo jarně, takže jestli takhle má vypadat na dalších pár set let zima ve středním pásu, tak nejsem příliš zvědavej na léta.
albert otevřenej, takže je příjemné, že vietnamští byznysmeni mají konkurenci.
přijdu domů, chci mejt nádobí tak pustim tývku, naběhne nova a tam miloš. tak přepnu na čétéčko a tam zase miloš, takže mám strach přepnout na primu, aby tam nebyl miloš. Mám strach co bude, když otevřu dvířka do regálů s nádobím, co kdyby tam byl miloš.
každopádně je fakt, přestože někde včera říkali, jak bude mít miloš dlouhej projev a jak bude mluvit z patra, tak z toho bylo takový desetiminutový prdění starce, kterej by si dal s chutí cigáro, takže na patro se mu lepil akorát tak jazyk a myslim, že těch deset minut sebechvály bylo tak akorát mezi pauzami od jedné vykouřené cigarety ku druhé. Možná, kdyby mu ten popelníček dovolili a před něj by na noviny nakrájeli pár plátků tlačenky a nebo kydli aspoň patnáct deka pochoutkovýho, k tomu tři rohlíky, tak by se svým voličům zavděčil víc.
Jo a v rámci bourání tradic a vracení se k masarykovským hodnotám bych scénografům doporučil nahradit tu podivnou vázu tradičními husákovskými hodinami, které jistě spoustě voličům evokují krásné a beztarostné dětství. No a závěrem bych chtěl poděkovat společnosti UPC za vánoční humor....

miloš zeman


26.12.2013 v 13:43:11

návrat do prahy

jo, je to takový zvláštní návrat z vesnice do prahy. jak je tam po desátý večer klid, ten spánek hlubokej, žádný tramvaje, žádnej provoz z ulice, fakt klid a ticho. dopoledne nějaký příbuzenstvo, děti a tak.
tara z toho byla ke konci fakt už nervní, tak musela na zahradu jak každej normální vesnickej pes, žádná lejdy z gauče, granule nechtěla a všichni čokli v okolí zcela hotoví, protože ta jim tam nechala krvavou stopu jak vetřelec.
zejtra nějaký divadlo, protože matka vyhrála lístky.

jo, a taky říkaj, že česká mše vánoční je i po dvě stě letech stále oblíbená, tak já si vždycky vzpomenu na toho chudáka jakuba jana rybu, co si nakonec musel krční tepny podřezat.

25.12.2013 v 19:11:26

velim

pěkný venčení večerní velimí. šel sem se podívat na skalku a tam je po těch letech všechno jinak. v místech hradiště doby bronzový (wikipedia), tam kde před mnoha lety archeologové hledali zbytky staveb, hrnců, kde našli hroby a kosti s poklady, tam stojí nové velké domy v malých zahrádkách.
Budiž jim tam přány sny pana Kinga o vybitém hradišti, hořících domech a opevnění, tísících šípech v zemi a hromadách kostí čekajících na zmrtvýchvstání.

24.12.2013 v 22:11:09

štědrý den

přeji vám jen moc, ať vás zkaženej salát tlačí celou noc.
no, chtěl sem veršovat, ale nějak mi to nejde, tak dokončím zbytek básně formou volného převyprávění: poserte se v posteli!

jinak celkem nic novýho, ivka v germánii, já u maminy s dědou, čtyři řízky, dvě filé z kapra a větší hromada salátu. hárající fena, ze který se můžou posrat všichni čokli v okolí a zanechávající za sebou krvavý fleky, jak kdybyste řízli do vola.

bitcoin na 700$.

24.12.2013 v 20:49:07

ak-47

Zemřel Michail Kalašnikov, konstruktér legendárního samopalu. Jeden pár rukou a kolik dokázal zabít lidí... r.i.p.

23.12.2013 v 19:45:36

večírek

jo, nedělní večírek proběhl ve vší počestnosti.
pivo, kořalky a tak. zahrála tradičně garage.
dneska ráno v devět hodin zvonek a von tam uklízeč, kterýmu sem kladl na srdce, že až v deset hodin ať si přijde pro smlouvu. takže to zkusil ještě v deset, to už sem mu otevřel a vysvětlil, že smlouvu musí podepsat ještě kolega z výboru. na což sem úplně zapomněl, že dokumenty musíme podepisovat dva.
sousedi s bílym psem sou doma, dneska starej táhnul stromek a ač normálně pozdraví pouze, před vánoci jsou všichni nějaký vyndaný a zdravěj jak o život a přejou příjemný vánoční svátky. no, já bych byl spokojenější, kdyby na sebe lidi byli příjemný po celej rok a já se nemusel čílit nad tím, že ten mamrd vidí, že tahám lavice ze zahrady a nenapadne ho nic, ani mi nabídnout pomoc. Takže když mi pak někdo takovej popřeje hezký svátky, v duchu si řeknu, že víc by mi pomohlo, kdyby byl takhle aktivní po celej rok. No, zmizí silvestrovská opice a všichni zase na sebe budou zase jenom srát.

garage


23.12.2013 v 13:23:58

nedělní odpoledne

pěkne sem se vyspal na dnešek, neb večer je vánoční besídka.
dostal sem včera hromadu cukroví a dva plátky norskýho lososa. skončí dneska k obědu na másle.
byl sem taky koupit černý pivo a balicí papír, když už teda sou ty vánoce.

22.12.2013 v 12:49:27

vanessa

21.12.2013 v 15:28:46

procházka

je asi kolem nuly, hnusnej vzduch a přes ulici v nonstopce fíci. je tam nějak veselo.

KLDR posílá do Soulu výhrůžky po svém: Faxem. Telefonní linku odstřihla letos na jaře. Kim III. má v seznamu ještě čísla po dědovi. :)

Kanada plně legalizovala prostituci. Ale dobře tam! :)

20.12.2013 v 23:33:47

pátek večer

hm, dneska na pivo seru, bude strašnej nával, takže až v neděli vánoční besídka.
sem se trochu srovnal, stavil se známej, vypral sem dvě pračky a sebe.

v praze tradiční předvánoční chaos. nic romantickýho.

nějaký pokusy o humor:

Zmatený překladatel z Mandelova pohřbu nastoupil na psychiatrii. Tam to bude asi hodně podobný jako u nás. možná by to vysvětlovalo, proč se tam krejčířovi tak daří. vedení zmizelo a firma už neexistuje. Ale jinak ty vole, prdel fakt že jo, ty vole.

Před mešitu v Brně někdo vysypal kosti, na kliku pověsil vepřové.
Na jihu Afghánistánu byla oběšena policistka a těhotná učitelka. hm, nevim, ale nějak sem si vzpomněl na ty dvě zajatý holky a ty mařky s hadrem, co chtěly na zdravotní a nechtěly ho sundat. No, a kdyby se moc roztahovali, tak přijdou zelení mužíčci v uniformách s plasmomety.

VILIAM BUCHERT: Vratislavice vymazaly nacistu Porscheho. Proč nikdo nevymaže komunisty ze sněmovny? Taky si občas říkávám, že sem ještě neviděl v tývce žida sýse... ale zemanů a soudružek ze severu celkem dost...

Policisté pozatýkali drogový gang, zboží vyvážel do Německa.
Celníci odhalili u pasažéra ve vlaku balíček se 160 dávkami LSD. Jo, vypadá to, že fíci přihustili. Navíc sem četl kdesi na internetech cosi o tom, že tajní probrali cross a došlo i na vyhlášenej podnik u sudu. pravda, sou to provařený místa, kde se hulí, kor u sudu :)), takže abych se nedivil kam ještě přijdou, podniků, kde se aspoň na zahrádce zakouřit je po městě dost. a to nepočítám takový ty provary s prodejem na baru, žejo.
každopádně výsledek asi bude, že si mafie a ťamani budou mnout ruce, protože se zvedne poptávka na černym trhu. a už vidím filmovou scénu, jak si povídaj tva vietnamští obchodníci s marihuanou a pervitinem, mnou si ruce spokojeností a jeden povídá druhýmu: "Nejdřív to spočítáme a pak si voholíme ptáky."

Zemanovi důvěřuje více lidí, ČNB po intervencích propadla. Krásná ukázka, že sejde s očí sejde z mysli a že lidi strašně rychle zapomínaj a mažou vzpomínky na hnusný věci. Takže čím míň bude Miloš vylejzat na veřejnost, čím míň bude mluvit a chodit virózou do televize, tím víc ho budou mít lidi rádi. To jen kdyby to tady četl někdo z Milošova PR teamu.

20.12.2013 v 19:01:40

pátek před vánoci

mecheche v práci proběhlo, chlebíčky, bohemka, grant'ska, pivo.

20.12.2013 v 15:22:04

čtvrtek

dneska obligátní čtvrteční zápisek. včera hospoda a dneska je mi jak psovi. v neděli ještě vánoční besídka pro nás slepce a pak hurá, poserme se, vánoce přijdou...

„Říkali mi Jirka Průjmica,“ stěžuje si na článek v Dnes Jiří Babica. Velmi pobavilo... Průjmica :)

Hradní kancléř Mynář zažádal o bezpečnostní prověrku. Hm, takže NBÚ je na dalších 9-10měsíců zaměstnáno, takže zase můžou zemanovi hoši v klidu spřádat ty svý zločincký plány a pak něco zase Miloš vymyslí.... Je mi na blití ze Zemana a ty party zmrdů, kterou se obklopil...

19.12.2013 v 11:45:59

šály

jo, víte co ještě nechápu, proč všichni nosej šály uvázaný jako nosíval Nečas. Každej kdo má teďka šálu, tak ji má uvázanou jako čůrák a marně přemejšlim, kde vzal Nečas tolik fanoušků, že ho musej kopírovat.

Nečas


Já fakt nechápu, co vede lidi k tomu, aby se oblíkali jako čůráci bez mozků. Možná asi nějaký trendy. Jo, já kdybych byl buzerant, tak budu módním návrhářem a příští sezónu, mají všichni z hoven fazónu.

18.12.2013 v 13:36:00

korunky a inkvizice

1) Úplně sem zapomněl jaký to je na poště v oddělení balíků před vánoci. přišla mi nějaká malá objednávka z alzy a udělal sem fakt kurva dobře, že sem šel na poštu teďka ráno a ne odpoledne.

2) Korunky. Co to je kurva za módu, že všude kam přijdu a platim, tak po mě chtějí korunky a nebo mi korunky vrací. Na poště korunky, v tramvaji nějaký kundy řešily korunky a předevčírem se v tv nějaký matky čílily, že jim ještě sociálka neposlala korunky na děti. To bylo příšerný, matka stěžující si, že nemá před vánoci korunky, v pozadí blonďatá holčička v růžovym šišlající "kde ště naše koľunky?" no a do toho nějaká úředníce ujišťující matky divačky, že "korunky již byly odeslány". Jo i kemping salát sem platil v korunkách.

3) Jak má jít vývoj lidstva dopředu, když ještě dnes, ve 21.století, jsou matky schopné řešit na internetech, že nějaký cizí dítě ukradlo hostii. Nejdřív sem se hrozně smál, protože tak debilní problém, kterej lidi můžou řešit, sem fakt už dlouho neviděl. Přišlo mi to zábavný do chvíle, než sem si uvědomil, jak je příšerný, že nějakej kus pečiva může ovlivňovat životy lidí. Takže sem reagoval nějak ve smyslu, že je to špatný, že by měla být dívenka postavena před inkviziční soud a upálena i s rodiči. Ofkoz sem si tím řekl o ban, protože křesťani nemají smysl pro humor a absurditu.

inkvizice


Zemanovo ultimátum: Jestli Mynář nezažádá o prověrku do středy, končí. Nejlepší by bylo, kdyby s Mynářem skončil i Miloš. Mohli by si kluci pak v klidu honit šuliny ve stodole na Vysočině.

Penzion, kde odmítli prezidenta Zemana, řeší policie. Jo, starej mstivej důchodce. Já bych taky Zemanovi dal plecháč, ukázal mu, kde je studna a připomenul mu zákaz kouření ve všech prostorech kam vstoupí jeho hnijící noha.

jo a bitcoin se pěkně propadá k 500$ za kus. Jo číňani vyvařili a horečka bitcoinový noci upadá.

18.12.2013 v 11:28:18

úplněk a inverze

teda fakt pekelná inverze, studená mlha s rýsujícím se měsícem v úplňku. letos je to vtipný, půlka prosince a sníh žádnej.

jinak nic, co by bylo zaznamenání hodný. tedy kromě přistání ufo v hostivaři a únosu tři potkanů, dvou koček a jednoho jezevčíka.

takže jen tak z vesela ze světa:

Majitel ostravských oceláren vdával neteř: Svatba za 1,6 miliardy! Až se tohle dozví Miloš, tak pukne vzteky.

Soud povolil mormonům více žen, vzít si však mohou pouze jednu. Já sem netušil, že pro provozování penzionu pro ženy musí být v americe povolení.

Soutěž o nejhezčí Romku ovlivnili recesisté, vede netradiční miss. To je slušná řezničina, ani nevim jak bych to řekl, snad jen OLOL

17.12.2013 v 23:26:27

mlaskání a srkání

já nevim, buďto je to nějakej důsledek globalizace nebo multi kulti, ale mám takovej divnej pocit, že lidi sou líný i slušně jíst.
Jelikož v hospodě vedle práce bylo i o půl druhý narváno, fakt nechápu proč, ale bylo mi jasný, že už nebude z čeho vybírat, šel sem do jídelny na vinohradskou. Ono nezáleží na typu hospody, jestli je to čtyřka a nebo nóbl podnik, mlaskat a srkat umí i floutek v kvádru a mě tyto projevy celkem obtěžují. Chápu, že v některých zemích je srkat normální, zvláště v případech, že ještě nevynalezli vidličku a nůž ku slušnému stolovaní a musí i polívku nabírat nějakejma dřevěnejma tyčkama, ale tady ve střední evropě si nejsem jist, že je takové chování u stolu považováno za slušné.
Mě to prostě drásá nervy a mám hrozný nutkání utýct od stolu, protože prostě a jednoduše NE.

Ještě sem schopen pochopit říhání a nebo prdění, to je aspoň důsledek trávicího procesu, ale srkání a mlaskání, s tím ať táhnou lidi do asie.

Darovanému prezidentovi na rozměry nekoukej, komentoval Kalousek Zemanův obraz. Tohle si myslim je čistokrevná Milošova pomsta Kalouskovi. Jinak si nedokážu vysvětlit takovej hnusnej obraz. Ten bych pověsil do sklepa, na půdu a nebo prostě tam, kde by na něj sraly mouchy a nikdo ho neviděl.

17.12.2013 v 14:34:48

outerý

dneska je studený outerý. ráno námrazička, řidiči škrábali a pejskům se kouřílo z hovínek.
mladá si zvyká, že je teďka jediná fenečka ve smečce, tudíž už není součástí psího gangu, tak je taková klidnější co se týče potkávání jinejch fenek. No a nebo to dělaj ty psí krámy.

dneska dopoledne nějaká práce v práci, pak administrativa pro dům, příprava smluv o dohodách o provedení práce pro příští rok.

taky sraní se s rekonfigurací vpnc klienta.

Za chvíli obídek.

večer ještě nějaká administrativa s paní co drží domovní kasu.

Rusnokova vláda rozděluje miliardy bez soutěže, trumfla i Nečase. Strana přátel organizovanýho zločinu musí rozdat byznysy jak nejrychleji to jde, protože jim došlo, že lidi stranu Zemanovejch řiťolezců nechtěj, takže se stále obávám, že vláda těhlech rádobyodborníků bude fakt jeden velkej průser. Prostě Zeman je fakt špatnej president, nerad to říkám, ale přijde mi, že kvalitou úspěšně dohání bolševický presidenty.

TV Nova a nejpříšernější rozhovor Miloše Zemana. Jo, měl sem tu smůlu, že sem kousek viděl, nejen teda, že Koranteg byl fakt špatnej, tak Ovar alias president Miloš byl ještě horší. Chápu to, snažil se hrát roli bodrého starce z hor, jenž na zápraží pronáší svá moudra, ale nějak mu to nevyšlo, působil dost směšně, tragicky a nějak mi přišlo, že jeho veličenstvo je nahé, velmi nahé.

Otázka zní, jestli po Milošovi může přijít ještě něco horšího. Já myslim, že ano.

17.12.2013 v 12:40:25

bitcoin

bitcoin pěkně padá, no předvánoční výprodeje to vypadá.
mě přišla další výplata, celkem vyděláno 3.0872617 BTC :)

jinak se nic neděje, žádná můža, žádná inteligence, jenom myšlenky o hovnech. jo, včera mě zaujalo, že v indii je nejen posvátná kráva, ale i její trus, takže ten je zdoben na ulicích a hojně využíván o svátcích jako obětina bohům. asi bych byl nasranej bůh, kdybych dostával dary v podobě hoven, jedině krev nevinných panen, zlato, diamanty, chlast a drogy od šamana. Ale hovna, no to byste mě fakt nasrali.
To je jedno, taky to tam podle toho vypadá, protože v některých lokalitách se používá hovězí hovno místo mejdla. Jo a bílá barva, kterou byly pomalovaný japonský gejši, protože prej bílá je sexy, to pro změnu jsou hovna nějakýho místního kanárka. Jinak klasika, sme zaplavený hovnama, protože sere kdo může a zbývá tudíž klasická otázka 'kam s ním?'

16.12.2013 v 21:46:02

pondělí

1) mrdám se se skurvenejma windows7. minulej tejden sem je nainstaloval, aktivoval, aktualizaval, dneska mi řvou, že že jsou nelegální, ale že jsou aktivovaný a přestaly fungovat aktualizace. mrdat tenhle systém.

2) bába vizáží kuchařky ze školní jídelny ráno dobíhala u nás před barákem tramvaj číslo pět. bylo to jasný už od začátku, když vlítla do silnice před přechodem bez rozhlídnutí a beze smyslu před auta, že bude průser. jo a byl, popletky se jí nohy a já viděl záběr úplně jak z Matrixu IV., kdy bába a její pršiplášť udělaly otočku jak přímo samotnej Neo, nohy se jí popletly a hodila takovou držku přes rameno, že sem myslel, že si zláme vazy a zbytek kostí. No, naštěstí se tak nestalo, bába se začla sbírat ze silnice, každej řidič ji objel, zpomalil, aby se podíval co se stalo, jedna telefonující ženská se zeptala, jestli je všechno ok a než sem doběhl blíže, bába se jak Terminátor sebrala ze silnice a lezla do tramvaje, jenž na ni kupodivu čekala. No, zeptal sem se jí, jestli je všechno ok a neodpustil sem si dodat něco v tom smyslu, že nechápu, kam se ve svym věku žene, kor když ty posraný tramvaje jezděj každej 11minut.

3) pak vlezu do český pošty, fronta mrdník, tři okýnka otevřený a nasazený brutální tempo jak za československé socialistické republiky. přestože jsem chtěl dvě bublinkové obálky, mařka přinesla po deseti minutách jen jednu, takže jsem si počkal dalších deset minut na druhou. Opravdu vyplatilo se.

4) zkurvený vánoce přicházej, chcípejme přátelé....

Muž a žena měli pěstírnu konopí hned vedle postýlky dvouletého dítěteMuž a žena měli pěstírnu konopí hned vedle postýlky dvouletého dítěte. Tak to je fakt pěknej průser, čert vem dítě, to odebere sociálka a dá do náhradní rodiny, ale chudáci rodiče. Ti jen tak z kriminálu nevyjdou, protože "Mladí lidé pěstovali konopí pro svoji potřebu bez povolení ministerstva zdravotnictví."
A pěstovat hulení bez povolení ministerstva zdravotnictví, to je průser jako když se rozhodnete na protest proti rozkrádání státního majetku neplatit daně.
Budou rádi, jestli je v budoucnu pustěj z krimu a dítě možná už nikdy neuviděj.

16.12.2013 v 12:29:09

poklad který nevoní

ochladilo se. při venčení je to cejtit.
město utrácelo, přibyly tři nový lavičky.
asi věděli, proč si mě zvolili za předsedu. mám šroubovák, kladívko, metr a šestihraný klíče. a nepotřebuju návod na složení dřevěnejch laviček.
Mužům roste na obličeji strniště, moderní je se neholit. Výrobcům žiletek to kazí byznys. Vim, strniště na "slizáka". já jedu klasický žiletky, sem olckůl.
Poklad, který nevoní. Dávaj na dvojce druhej díl. Jednička byla super, tušim, že dvojka bude taky o hovnech. Jo, čím víc hoven, tím líp.

v jedničce mě dost zaujala cloaca.


15.12.2013 v 23:51:04

bývala by krásná neděle

dokud sem nenarazil na čůráky v protisměrce. žejo, klasika, vracim se domu, jednosměrkou projede do pizzerky jedno auto, ok, sere mě to, ale vlezu do silnice, přecházím a najednou druhý bávo. v něm na černo obarvená píča s ještě jednou píčou, tak se zastavim, donutim ji stáhnout okýnko a říkám, že se snad posrali, že sou během druhý minuty už druhý retardi, co projeli jednosměrkou, že co to jako má bejt, že to nechápu, poříděj si drahý auto a nemaj na pár kapek benzínu, aby to mohli objet normálně po značkách?
no píča furt čumí, tak se znova ptám, v čem je problém? značky má znát každej retard za volantem, tady na plotě je velká mapa příjezdu do pizzerky včetně vyznačení jednosměrných silnic, tak v čem je do píče takovej problém? a píča furt čumí, dělá blbou, že neumí do tří počítat, tak ještě něco pronesu o retardovaných dementech a du do píče, načež si všimnu, že manda dokončí svoji cestu jednosměrkou a zajede přímo do garáží u pizzerky, takže sem nejspíš dojebal starou od majitele.
jo a to ještě ten pizzerník zaměstnává feťáky, protože včera a předevčírem v rohu, kde má ukrytý popelnice byli dva zaměstnanci a nějakej civil a hulili marihuanovou cigaretu.

takže, kdybych náhodou přestal přispívat do blogísku a delší dobu sem se neozval, tak pátrejte po blbečcích s velkejma svalama, bílejma ponožkama a tílkama, v ojetých audinách s ostravskými espézetkami.

no, tak to by bylo všechno, kromě této umělecké fotky na téma "nejsem já debil?"
nejsem já debil?


15.12.2013 v 13:02:56

sobota

dneska celkem pohodová městská sobota. ráno pospání si z týdenního vyčerpání, vstávání v deset, venčení k bankomatu, příprava míchaných vajíček, snídaně, čtení internetového zpravodajství, umytí nádobí a příprava na drobné nasazení pracovní.
ve dvě hodinky sraz v prádelně, montování laviček, povídání o chodu domu a plánování do budoucna. no shodli sme se, že se v lednu sejdem. to nám zabralo dvě hodinky, mezitím přivezla paní doktorka popel terezky a cédéčko s fotkama z kremace, který nemůžu otevřít a nevim jestli je to mechanikou, protože už párkrát zablbla, a nebo cédéčkém, takže jej vyzkoušim ještě v práci, než budu muset řešit. jo, možná to přijde někomu morbidní, nechat udělat fotky z psí kremace, ale fotek z krematorií koluje mezi lidma za posledních šedesát let celkem dost, takže těch pár fotek už snad neublíží. jo a taky sem se dozvěděl, že je v baráku občas cejtit marihuana ve spodních patrech a že nejspíš ten dredatej...
pak sem si uvařil rizoto, vyvenčil podruhý, zcivilizoval se a v devět přišel známej, kterýmu tak jely nohy, že i já sem uznal, že je to hardkor. takže pokec dvě hodinky u čaje, v jedenáct rozchod a poslední venčení.
rozhodně mi nepřijde dnešek nějak zahálčivě strávenej.

The case of incest and depravity which came to rest in the hills of a quiet country town. Velejemná prasárnička s pěkným seznamem dětí. (načtení chvíli trvá, přeci jen dotaz na druhou stranu zeměkoule)

Během pětatřiceti kilometrů jízdy rychlík smetl dva lidi. Oba zemřeli. Myslim, že mašinfíra bude asi od včerejška věřit na pátek třináctýho.

Divoká prasata řádí ve městech, útočí na myslivce. To je tak, když se internet rozšíří mezi všechny. Domlouvat se můžou mezi sebou kdejaký prasata.

V Praze jsme vždy ve střehu, říká turista, jenž nahrál taxikářovo „turbo“. Áčkaři mají pěknou reklamičku :)

Google koupil osmou robotickou firmu. Legendární Boston Dynamics. Velmi pěkně, vopravdu velmi pěkně. Google dostane přístup k fakt super technologiím.

14.12.2013 v 23:31:30

humáč

jo v praze je pěkně humusácká inverze, aspoň tady u nás ve čtvrti. příšernej vzduch.

13.12.2013 v 21:31:19

pátek

no já sem vyřízenej jako pes. včereješí večírek fajn, fakt mnoho vína, stejky, tatarák, krevety, a ještě víc vína. spousta samic a samců a hodně debilní pravěká obsluha, jeden retard vedle druhýho, člověk jim všechno musel psát na papírky a ještě měli kecy, aspoň ti, co uměli číst. no, prostě takovej stylovej podnik a kdo netušil kam leze, tak byl trošku šokován.

takže mi bylo ráno fakt dobře. uf

taky sem slíbil napsat ivce dopis, tak to snad zvládnu. jak sem byl línej, tak sem po dlouhý době zkusil ťongy naproti, no trefil sem kuchaře slušnýho a po tý šestý v pátek mají asi navaříno, takže sem nebyl přiliš zklamanej a jsem nedalek odpadnutí. ne skutečně pátý den v hospodě bych nedal, i když sem byl lákán. tento týden byl velmi společensky náročný. zkurvenej prosinec, je to tak pokaždý už pár let.

Lidský odpad, horší než pes. A málo tleskal, zní zdůvodnění popravy Kimova strýce. A každýmu českýmu komunistovi bych zaplatil zájezd ať se jede podívat na soudruhy jak to vedou. Komunisti zkurvený.

Updated: List of Hidden Marketplaces (Tor & I2P) Pěkný web sledující dění v deep webu...

13.12.2013 v 20:20:56

laktační psychóza

to sem si zase dal při obědě, nějaký dva buzeranti vedle mě sedící nejdřív začli u laktačních psychóz a skončili u toho, že každej druhej v jejich okolí je na práškách. no, já sem si v duchu řekl, že jsem rád, že nejsem už takový třicetiletý ucho, protože ty kecy, jak ty jejich kamarádky ve třiceti nevěděj co se sebou, jak jim utíká čas, tikají hodiny a tak jsou na práškách a mají deprese. já se obávám, že pomalu a plíživě přišel do evropy trend z ameriky, kdy na každou bolístku bude prášek a díky nim bude všechno lepší, protože rozmařilý život v blahobytu západního života není prostě pro všechny. Někteří by měli žít v chudobě, kouřit cigarety, pít levný alkohol, šukat, dělat děti a hlavně tvrdě pracovat pro blaho nás, kteří se práci spíše vyhýbají, protože si uvědomujeme, že rukama makat můžou jiný. No, práce uvolňuje, práce přivádí na jiný myšlenky a práce taky osvobozuje... Já osobně si již přijdu od práce osvobozenej.

12.12.2013 v 13:40:29

doom - 20let výročí

ale toto letí, dvacet let od prvního Dooma. Slzička nostalgie ukápla...

DOOM: kultovní akční série dnes slaví dvacáté výročí.

12.12.2013 v 12:30:05

inverze

jo, celkem slušná inverze přišla do prahy. včera se vočko vydařilo, ale zahuleno strašně, fakt strašně. dneska firemní večírek, zejtra uvidim, ale možná si dám klid na lůžku. no, není mi už dvacet let. (vim, blbej povzdech, ale nejsem fanoušek olympiku, abych si pozpěvoval, že jsem to já jak za mlada...)

Šestiletý Američan políbil dívku. Obvinili ho ze sexuálního obtěžování. strašný co se může stát v zemi svobody. jen doufám, že tyhle posraný americký trendy nedorazej i k nám do evropy. já chci ženský podržet dveře, chci mít mačisticky právo říci "ty vole, to je kunda", chci se dívat na soutěže krásy a sledovat, kterýže dívčině se rýsuje velbloud pod kalhotkama, prostě chci si užívat toho normálního světa, kde chlap může slintat po ženský a ženská mu může za slintání dát pořádnej pohlavek. Tyhle svobody nám amerika ničí a nevim proč to dělaj.

Odchod Mandely: ostudu si uřízl Obama s Cameronem i tlumočník neumětel. Jo, negerskej tlumočník mě pobavil obzvláště.

Pobodaný muž na Sámerově večírku byl olympionik! Boxerovi nepomohla ani zkušenost z ringu. Sem netušil, že ještě Sámer dělá showbyznys. A hele vono jo, co by to bylo za diskotéku, kdyby muži na sebe nože nevytáhli, žejo.

Rasistický Izrael? Krev černé Židovky není vhodná k darování. Koukám, že bílej žid je asi víc než černej žid.

Průzkum: Pije se více než dříve, osvěta je nutná. Že mě to překvapuje, žejo...

12.12.2013 v 10:52:16

láska

Srdci neporučíš - Mladík se na náměstí ve Znojmě pokoušel o sex s ovcí. To musel bejt nějakej exhibit trošku, protože normální člověk by si ji odvedl domů, dali by spolu trochu trávy a teprva pak by došlo na romantiku...

11.12.2013 v 15:54:49

středa

dneska je středa, vočka je třeba. budu se muset dneska trošku hlídat, protože zejtra máme firemní večírek, pěkně od sedmi někde na ipáku v restauraci. letos bez bowlingu, jídlo a chlast, abysme mohli spíš pokecat. akorát už vim, že tam točej starobahno, takže si budu muset objednat sedmičku nejspíš červenýho.

mladou sem vzal dneska do práce, aby přišla na jiný myšlenky a mám takovej pocit, že by byla radši v klidu doma sama. takže mi tu leží pod stolem, kouká, občas zakňučí, že je nuda a ještě děvče neví, že domů jdeme pěkně pěšky, aby se pořádně protáhla. Troška námahy, stresu a nejistoty ji fakt neublíží... :)

Třikrát víc na pohoštění? Hrad má odpověď: Jsme aktivní. Já se obávám, že Miloš je pěkně rozežranej. Jak von to říkal, že je vládce z lidu a že chápe svých spodních deset miliónů? Já bych tomu i věřil, protože jak si tak občas představuju voliče Miloše Zemana, nevim proč, ale vybaví se mi taková ta sorta lidí, která švédský stoly chápe jako "máňo, nalož do kabely co nejvíc", tak proto se ani nedivim, že navyšují rozpočet na žrádlo.

Neletěl na Mandelův pohřeb, a tak Rusnok rozsvítil strom a jel na fotbal. No prostě, kdyby aspoň držel hubu a zůstal zalejzlej, tak udělá líp. Ale tahle mantra o odbornících ve vládě a mantra o tom, jak jedinej Zeman ví, jak vypadá odborník, je příšerná a chce se mi blejt z těhlech zemanovejch odborníků. No a úplně nejvíc hegeš a chucpe je ministr Pecina, protože z toho člověka se mi zvedá kufr.

BSA slaví úspěch. Pirát dostal 1,5 roku za mřížemi. Idiot co si to zaslouží a může bejt rád, že dostal jen rok a půl. V dnešní době internetu.... omg

Uruguay legalizovala pěstování, prodej i konzumaci marihuany. Je první na světě. Hm, jsem zvědavek co na to OSN a nějaký ty mezinárodní úmluvy o drogách.

11.12.2013 v 11:43:04

vtipálek

no, já vím, že to bude mírně za hranou, ale fakt mi to nedá.... Poslední rozloučení s otcem, který zemřel na lanovce smrti: Byl to vtipálek, vzpomínali. Úplně to vidím, přišli k nákladnímu boxu a fotřík říká "svezem se, bude sranda."
Já když sem viděl v tývce zbytky tý dřevěný krabice, ve který vozili náklady, tak prostě mi hlava nebere, jak do toho mohl posadit sebe a hlavně svoji ženu a děti.....

10.12.2013 v 14:05:20

outerý

jo, tenhle tejden bude ještě náročnej. ve čtvrtek firemní mecheche, letos žádnej bowling, pouze večeře a chlastání někde na ipáku v restauračce, no znáte to, stejky, pivo, víno, tataráky, mušle a jiný žrádlo.

jinak teda musim říct, že pokud máte pejsky a nemáte zahradu, tak pietní odchod psa se pěkně prodraží, pokud by vám nedělalo problém, hodit svýho letitýho parťáka do kafilerky. dva litry výjezd a uspání, deset litrů kremace, která je na hmotnost a tudíž se středně velký 42kg pejsek vyrovná ceně za zpopelnění menšího člověka, dítěte či trpaslíka. Jakože nevěřím za převtělování, karmy, osud a takový ty věci, na který veřej lidi, kteří nechtějí přijmout, že žijeme jen jednou, že spojením vajíčka a spermie vzniká jedinečný a jediný život, který končí smrtí a získaný vědomí se nikam nevypaří do vesmíru či do jinýho těla, tak mi prostě přijde blbý, abych starou kámošku hodil někam mezi uhynulej dobytek. Vopravdu ne.

Windows 8.2 by mohl vrátit nabídku Start. Já nevim, mě kolikrát přijdou v tom microsoftu jako banda retardů, která neví, kam se bude vývoj posouvat. Ale vzhledem k tomu, že microsoft nějak zaměstnal toho geniální managera Elopa, co řídil Nokii tak dlouho, až ji dořídil do takovej sraček, že existuje jeden jediný člověk v čechách spokojený s nokií... hulán.

Klausová už je v Bratislavě. Funkce velvyslankyně se ujme v lednu. Úplně už vidím, jak je Vašek natřesenej, až bude moci v tom svym institutu udělat párty ve stylu "Modrá ústřice".

Lidé jsou líní vymýšlet odolná hesla. Frčí 123456. Ono to není ani tak o lenosti, jako o tom, že většina populace je prostě a normálně úplně blbá. Zrovna dneska sem v mhd nějak přemejšlel, že taková ta báchorka o vzdělanosti čechů a národa je pěknej kec a zajimalo by mě, kterej bolševik ji vymyslel. Vzdělanost a inteligence většiny čechů odpovídá inteligenci presidenta a volených zástupců, pokud si je nezvolí sám president, pak je to ještě horší. Myslim, že Česká republika je plná hnusných, bílých kreténů, kteří si myslí, že si z nich svět sedne na prdel a přitom sou to úplně normální prasata, protože kdo jinej než slušnej čech neuklízí po svých pejscích a odhazuje vajgly na zem. žejo...

10.12.2013 v 12:20:06

bitcoin mining

od zahájení těžby 7.9.2013 vytěžíno 2.98529934 BTC.
v současný době dává 23gh/s cca 1.0-1.5mBTC, při kurzu 0.780USD/mBTC.

08.12.2013 v 23:10:40

neděle podvečer

douklízeno, nádobí umyto, tři pračky vyprány, vytřeno a ufo si opravilo mejkap. no, musim vypadat civilizovaně, žejo, abych nevyčníval z davy.
mladá je taková posmutnělá, chybí ja parťačka na lumpárny, no časem.

protože sem potřeboval vyklidit nějaký rajčata, mrkev, petržel, česnek a zakysanou smetanu, koupil sem dvě ledvinky a udělal je zelenině podle tohodle receptu. sice sem měl trochu obavu, ale kupodivu docela dobrá kombinace a furt lepší než dělat ledvinky s hranolkama, žejo.

Žít na dluh je normální, říká přes polovinu Čechů. Fakt sem rád, že patřim do tý druhý poloviny, který to normální nepřijde. i kdy mám hypo.

Jsem nevinný, brání se Čech podezření, že obral drogové kartely o tři čtvrtě miliardy. Otázka je, jestli mu popření viny nějak ovlivní život v tuto chvíli nasměrovaný velmi špatnym směrem.

Allahcoin - peer-to-peer islamic currency. Hm, přemejšlim ještě nad Jesuscoinem, Judacoinem, Godcoinem, Ufocoinem, alcocoinem, cocaincoinem a či narcocoinem...

no a bitcoin se motá kolem 730$

08.12.2013 v 22:20:00

albert

to, že jsem tak trošku emočně plochý a že si uvědomuju, že musim normálně fungovat dál, bez toho, abych si nutně bral měsíc smuteční dovolené, ještě neznamená, že si ze mě bude dělat kdekdo prdel.
ne, přijdu do alberta, postavím se do fronty, páčto sem chtěl jen kousek špeku a slaniny, čekám než bába nakoupí gothaje a nějaký divný kuřecí šunky, dostanu se na řadu a poprosím paní za pultem, že bych chtěl kousek špeku. pak se mě zeptá co dál, tak poprosím o deset deka královský slaniny a ona se začne smát, že mají ještě anglickou slaninu a ještě nějakou spíčenou slaninu, že kdybych prej jako ještě chtěl od nich kousek.
tak sem se pochopitelně nezasmál ani sem nijak nereagoval na pokus o vtip, protože prostě nemám náladu reagovat na nějaký humory, podíval jsem se na paní s výrazem "WTF píčo" a řekl jí, že chápu pokus o vtip, ale že fakt nemám příliš náladu vtipkovat, tak jestli by byla tak laskava a dala mi deset deka královský, protože i když bych chtěl od každý jejich slaniny plátek a špeku deko, tak by mě ho prostě měla dát zcela bez keců, protože já jsem zákazník a ona je obsluha a není úkolem obsluhy špekulovat či se smát tomu, co chce zákazník. Pak jsem si ještě v duchu pomyslel, že ad absurdum by to mělo bejt tak, že kdybych chtěl, aby mi nasrala do kyblíku na fekal party, tak by mě do toho kýble měla nasrat, protože náš zákazník, náš pán. žejo.
ale to už sem si nechal jen pro sebe, protože by to rozhodně ta prostá duše nepochopila a dopadlo by to tak, jako když sem se v práci pokusil vtipně vysvětlit, proč nemám rád automaty a VLT v hospodách. Automat je kurvárna totiž, odhání hosty od kecání a chlastání a ostatních společenských aktivit, vydělá jenom provozovatel. Televize a automaty do hospody nepatří a když sem si dovolil říci, že mi mnohem férovější, než mít automat v hospodě, přijde otevřít si bufáč stopadesátmetrů od základky nebo střední školy a prodávat studentům lahváče, malý rumy a pod pultem kusovky a marihuanu, tak se na mě podívali kolegové, jakoby nikdy v patnácti nechodili o velký přestávce na tajnýho lahváče a cigáro, jakoby nikdy někteří z nich nepařili.

Úleva pro Rusnoka. Na pietu za Mandelu letí Kohout. Furt nechápu, proč nemůže jet Miloš, protože i když je na vozejku, tak by snad neměl bejt problém ho nákladovým prostorem natlačit do letadla, není nutný, aby šel po schodech, žejo. Takže mě napadaj tři důvody, proč letět nemůže:

1) Na palubě letadla se nesmí kouřit a on by prostě těch deset hodin letu bez cigarety nepřežil.

2) Má problém s alkoholem a nevydržel by střízlivej pohřeb. Navíc hrozí ostuda, protože by se mohl vylejt už na palubě a při vystupování by mohl nápadně připomínat Jelcina.

3) Problém s pumpičkou, tlakem či obecně krevním oběhem, možný infárktek nebo mrtvička, což by vysvětlovalo dlouhou rekonvalescenci (nevim jak vy, ale u nás do práce pár kolegů jezdilo s ortézou, dokonce za volantem) a tudíž by hrozilo, že by během letu ve vysoké nadmořské výšce či po přistání v jihoafrický republice mohlo dojít k nějakému selhání a nikomu se nechce platit léčba v drahých jihoafrických nemocnicích pro bilý a následný převoz do čech. Přeci jenom by se musel vyslat nakonec speciál a to by se prodražilo.

No, ale co chtít od parodie na presidenta, žejo.

08.12.2013 v 12:33:37

venčení

no, hlavně neztratit režim a pravidelnost. co je docela vtipný, stal sem se nenápadným a dost lidí mě najednou s jedním pejskem skoro bych řekl, že nepoznává. jako dneska jeden pán s takovým mladým trdlem, práj "já sem vám nepoznal, kde máte druhou". no a vysvětlovačka, jak jí přestaly sloužit nožičky, no prostě pejskaři to znaj.
fakt nad tím musim přemejšlet ještě, dospěl sem k jednomu takovýmu názoru, že eutanazie i u lidí by měla bejt povolená. každej by si mohl určit, co udělat, když se dostane do stavu nefunkčního těla. když se to tak vezme, asi bych neměl ani problém s tím, darovat se po smrti na studiní účely medikům. prostě vzít to prakticky, žejo.

08.12.2013 v 00:07:59

mandela

Nebo ty vole je zajimavější rozhovor Rusnoka s Pickem, kdo ty vole tam pojede na ten pohřeb, aby zase Miloš neudělal ty vole nějakou vostudu, dyk von ty vole neda ani schody...ty vole, přepis zde, kdybyste vy volové náhodou našim voleným volům nerozuměli...

to je prostě ty vole síla co tám máme v tý vládě za lidi...

Rusnok: Ty vole teď ještě zase zemřel Mandela.
Picek: No, kdo tam pojede?
Rusnok: No, já doufám že prezident. Ty vole já se normálně třepu abych tam nemusel jet.
Picek: Protože voni to dělaj tak do deseti dnů
Rusnok: Čtrnáctýho v sobotu to je. Jak máme tu večeři. Teď zas já mám ňákej voběd, pak zase večeři. Takže vole já jsem ve strachu, jestli nebudu ještě muset jet tam. Vůbec se mi tam nechce. Vůbec. Pak mám devatenáctýho zase Brusel.
Picek: (není rozumět)
Rusnok: Ty vole já nevím, dyť ale ještě to je dálka jak prase. Já nevím, to bych musel nějakou linkou nebo něčim.
Picek: Né, speciálem.
Rusnok (rozhodí ruce): Ty vole, kdo to zaplatí?
Picek: Já to zaplatím.
Rusnok (něco nesrozumitelně, pak pokračuje): No hrozný. Já doufám, že poletí... já doufám, že Miloš je nažhavenej, že chce někam jet, že pojede. Voni doktoři budou určitě říkat, ať nejede.
Picek: Prosimtě, můžeš mi říct, jak vyleze do těch schodů do toho letadla?
Rusnok rozhodí ruce: Já nevim.
Fischer: Vždyť von má problémy se schodama, to je úplná blbost, ještě tam bude nějakej průser.
Picek: Ale prosimtě, vždyť má rozum, vždyť zrušil cestu do Paříže.
Rusnok: Tak asi nepoletí, tak je to v prdeli... Tak Štěch.07.12.2013 v 12:57:25

mandela

jo, včera taky umřel mandela, tak si ho připomeneme soudruhem Žitem alias Landou a jeho národní agitkou proti teroru a terorismu...07.12.2013 v 12:41:06

sobota

je načase se vrátit zase ku všedním problémům života. spánek skoro 13h, fakt sem byl zkurveně vyčerpanej, bolí mě trochu hlava a záda, protože to byla poslední psí lumpárna od terezky, protože, když sem ji ve čtvrtek večer snášel na zahradu na její poslední čůrání kakání, něco se pohlo a teďka je to nějaký takový ztuhlý. No, zlobit se na ni už nebudu, ale furt je mi tak nějak trošku smutno. Čas, to přejde.

Včera sem koukal na nějakej dokument se Stephen Hawkingem, kde tvrdil, že díky svým teoriím potvrdil, že Bůh neexistuje, neexistoval a nikdy existovat nebude, jelikož prostor je vázán na čas, jelikož příčiny a následky se dějí v závislosti na čase a protože před velkým třeskem nikdo a nic neexistovalo, protože nebyl ani čas, nemůže existovat Bůh jelikož by neměl čas, aby stvořil velký třesk. Nebo tak nějak, ale bylo to vtipný, takže jeho resume bylo, že si váží toho, že může existovat právě teď, protože posmrtný život neexistuje, když neexistuje Bůh, a život se tedy žije pouze jednou. No, nic pro nábožensky ulítlý lidi, ale to co říkal mi přijde logický, srozumitelný a celkem jasný.
Ale chápu, že asi dost lidí bude mít problém se ztotožnit s tím, že jsme jenom biochemický stroje vzniklý jen díky nějakým náhodným jevům, že jsme jenom důsledek příčiny stanuvši se kdysi v minulosti.

Bůh neexistuje a komunisti sou svině.

V Řecku připojí elektřinu neplatičům. V domech přibývá požárů. To asi budou mít němečtí daňoví poplatníci radost, až se dozví, že jejich podpora Řecku jde na to, aby obyvatelé jižního státu neumrzli. Tohle Řecko se mi asi jenom zdá...

Značka Věci veřejné poškozena. Exposlanci založili Republiku. A to se ještě jako dá poškodit víc než byla? Bárta a jeho podpora toho podivného hnutí Svítání nebo jak se menuje ta českojaponská podivnost a náběhem na tragikomický seriál.

Vojákům vadí Zemanův nápad s Hradní stráží: Degradace! Ale copak, lovcům teroristů se nechce panáčkovat před svým vrchním velitelem? Upřímně, já bych šel taky spíš žebrat s cedulí "Veterán", než abych hlídal, aby nám někdo neukrad tu hromadu Ovaru z Hradu.

Opilec si dvakrát za sebou zapálil byt. Vše v pořádku, tvrdil s plameny za zády. Představa opilce jak vám tvrdí, že je všechno v pořádku s plameny na pozadí, je fakt zábavná a patřící do kategorie černý nebo britský humor. Avšak prdel skončí v okamžiku, kdy si uvědomíte, že takovejhle kretén může bejt i můj nebo váš soused.

Převáděním haléřů vydělal stovky eur, pak na něj banka poslala policii. No, von je to sice článek z českýho bulváru, ale nevim jak vám, ale mě to přijde docela ubohý vod tý banky, protože místo aby byla ráda, že dotyčný přišel na to, kde nechali analytici a programátoři díru a poděkovali za nalezený bug, tak chudáka radši žalují?

JANÍK: Vydržel by Miloš Zeman dvacet minut bez cigarety? Jo, to sem taky viděl v tývce a první co mě jako polepšenýho kuřáka napadlo jsou dvě věci:
a) Není Hrad majetkem státu a tudíž veřejným prostorem? Protože normálně funguje ze zákona věc, že ve veřejných prostorech je zákaz kouření. Nepomatuju se, že bych v poslední době vlezl někam na úřad do zahulený kanceláře, že by se dal kouř krájet.
b) Na pracovišti, kde se nachází aspoň jeden nekuřák, by snad měl bejt dodržovanej zákaz, protože kouření cigaret škodí i okolí. A když to někdo dobrovolně inhalovat nechce, měl by mít právo být ušetřen.

Takže mě z toho vychází, že buďto všichni zůčastnění schůzky jsou kuřáci a pak jim to nevadilo a nebo jim to vadilo, ale měli strach řici presidentovi, ať nekouří, že sou nekuřáci a že nemají zájem o to, čichat kuřácký smrady.
No a Zeman je normální arogantní hovado, který nemá ani špetku slušnosti a úcty k okolí, takže hulí jako poslední bolševik z fabriky všude a furt, jak ve starym filmu, bez ohledu na to, že existují i nekuřáci. No, ale na tý fotce vypadá příšerně, takovej vyschlej a hnusnej ve ksichtě, což prostě dělá to letitý kouření...

Perla z odposlechů v kauze Rath: Spočítám 12 mega a voholím si ptáka! Ale tohle je ještě větší nechutnost než hulící president s náběhem na rakovinu plic, dokáže si někdo představit Pancovou jak holí tomu ksichtovi KoKottovi ptáka??? Noční můra každýho fanouška slušné a normální pornografie.

závěrem bych chtěl panu presidentu Zemanovi věnovat písničku...


07.12.2013 v 12:26:41

sníh

kdybych byl poeta a melancholik, řekl bych, že terezka se rozhodla odejít s přišedši prvním sněhem.
jak tak přemýšlím nad posledními třemi dny, bylo to rychlý a pro zasloužilou fenečkou nejlepší způsob jak odejít, sešlostí věkem a těla.

06.12.2013 v 18:28:24

r.i.p. terezka

jednou to přijít muselo, věděli jsme, že jednou nastane čas, kdy ji budeme muset nechat jít.
a ten čas přišel dnes, paní doktorka ji ještě prohlídka a potvrdila mi, že už by se jenom trápila a tak dostala injekci a usla mi s hlavou v naručí. krásných třináct let a z toho deset let i v mé přítomnosti.
fakt mě to sebralo, vopravdu jo, všechny ty její lumpárny, kočičky a hovínka ve křovích...
r.i.p. terezka.

poslední fotky na rozloučenou, večer a dnes...
terezka

terezka

terezka


06.12.2013 v 13:22:25

chjo

chjo, zejtra na veterinu, rengen a konzultace. 13tiletá holka.

05.12.2013 v 21:43:23

omg

tak sem si dneska zjistil, kterýže to floutek bude mým styčným dustůjníkem a když sem to četl a hodil si do googla, říkal jsem si jen omg, omg a OMG
týpeček je o tři roky mladší než já a je dokonce ing ze stavební fuckulty čvut, ale dle svého politického profilu na stránkách top09 (je straník a ještě zastupitel na jedné pražské městské části) se hrdě hlásí k tomu, že hrdý na to, že je profesionální úředník a poprvý vystrčil růžky na ministerstvu informatiky, který nemělo dlouhého trvání než bylo zrušeno, takže tam se musel přisrat už někdy během školy a nebo těsně po škole. Sem zvědavej, co to bude za člověka, protože soudruh google umí prozradit spoustu věcí typu, že dotyčný horuje pro opensource ve státní správě (kupodivu to všichni, kteří si myslí, že počítačům rozumí a snaží se dělat politiku, stejně jako piráti, protože opensource je na první pohled zdarma a bez práce), načež pan google vyhodí cosi o tom, že se nějaká instituce musela bránit tiskovým prohlášením, že pojetí opensourcového projektu na kterém pracuje nebylo zcela tímto pánem dobře pochopeno a že jsou tyhle a tyhle námitky proti jeho tvrzením.
Jen doufám, že nebude chtít, aby se databáze vyměnily za MySQL či aby celá organizace nepřešla na libreoffice a linux, protože to by se admini chudáci posrali či aby si na oběh dokumentů nepřál nějakou wiki.... mě prostě děsej tyhle existence, který sou hrdý na to, že nikdy nepracovali v privátu.... sem zvědavej co mě čeká...

jinak s terezkou je to na piču, zima ji neudělala dobře na nohy, včera sem musel pro nějaký prášky proti zánětům a ráno sem ji musel snýst ze schodů. fakt nevim, ale zejtra ráno uvidim co dál...

půlka lidí v práci nemocnejch a ani ty transfery městem nejsou příliš ok...

Svět není připraven na epidemii demence, varovali odborníci. Jo, taky sem si všimnul, že dementů je už dávno hafo...

05.12.2013 v 13:06:59

bomba na floře

jdu na floru a tam všude hasiči, fízli, měšťáci, nějaký teamy a spousta pásek okolo budovy. chtěl sem si vybrat nějaký love z bankomatu, ale nedostal sem se dovnitř. na dotaz co se děje, proč tramvaje a metro projíždí mi bylo odpovězeno, že nějakej debil nahlásil bombu.

Anonym nahlásil bombu v Praze na Floře, policie evakuovala stovky lidí.

Američané shazují na Guam myši s padáčky, mají otrávit hady. Myšky na padáku, toť věru alkoholikův sen... :)

Strašit děti čertem? Ne, mohou začít koktat, varuje logopedka. No já doufám, že čert neskončí u soudu a nezakážou mu vykonávat činnost. Bylo by to blbý, kdyby chodil Mikuláš sám jen proto, že z čerta můžou mít děti trauma. To by byl OLOL

04.12.2013 v 16:20:26

řekněte prdel

no, takže si to dneska šinu nejdřív za účetní, před její kanceláří stojí postarší cikán s koštětem a popelnicí na kolečkách, kouří dýmku a vybavuje se s nějakou postarší peroxidovou blondýnou. přijde k němu jinej cikán, takovej mladej, hubenej, trošku ve stresu a říká tomu staršímu "nemáš zapalovač?". Ten starší mu řekne, že ne, že má jen sirky, což toho mladýho nasere, vykřikne něco vo tom, že "já sem taky cikán" a odfrčí druhou kosmickou rychlostí mezi ulice...

pak dojedu k zákazníkoj, s protokolama ,jdu za šéfem IT, tam nikdo, kromě sekretářky a ta na mě "pan XY byl odvolán", takže se ptám cožejakoto a proč a kdo mi podepíše protokoly. No musim je tam nechat, on se na ně podívá nějakej novej a zavolá mi. Jo, přijdu do práce, volám šéfoj, von se mi omluví, že už to ví asi tejden, že mi to zapomněl říct a že už s nim mluvil. Obchoďák mi k tomu dodá, že je prej nějakej floutek ve věku 25-30, takže sem zvědavej co to bude za krypla, kterej dostal v tomhle mladym věku šanci řídit IT oddělení státní správy s rozpočtem několik desítek milionů korun. Nechce se mi věřit, že by jakýkoliv absolvent sebelepší školy šel dělat šéfa IT do státní správy. Obávám se, že v lepším případě to bude nějakej absolvent nějaký soukromý manažerský a obchodní vyšší odborný a jeho strýček bude nějakej politickej, předpokládám s vazbami na stranu přátel organizovanýho zločinu, jelikož tento segment spadá pod ministra dopravy Žáka, což je arogantní kokot a hulvát, co skáče lidem do řeči.
Musim říct, že za ty roky si pomatuju dvě největší haluze z týhle práce. Před deseti lety to tam ovládali socani a ti byli zkorumpovaní vopravdu moc, jenže až tak úplně nekradli, takže to co se tam předražený nakoupilo, to se používá defakto dodnes i po těch osmi deseti letech. Pak byla vláda relativně slušných úředníků, než nastoupil chaos jménem věci veřejný. Z korupce se stala zlodějina a na vedoucích místech se výstřídalo i 5 lidí za během sedmi měsíců. Do teďka byl klid, dokud nezačal řádit zmrd Žák a upřímně, proklínám zmrda Zemana a tu jeho nelegitimní, nikým nezvolenou vládu, protože mám takovej divnej pocit, že škody po nich budou velký. Doufám, že Zeman shnije v pekle i se svym palcem...

Uncle Scam: Czech Owner of Sheep Marketplace Working With the FBI? To je velmi nehezká teorie... Ukrást prachy drogovejch dýlerů a ještě makat pro FBI...

04.12.2013 v 12:50:05

čorkaři

říkaj v tývce, že se blížej vánoce a s nima vylejzá i víc čórkařů. v obchoďácích instalují skrytý kamery, aby měli lidi líp pod kontrolou. faktem však je, že mi hlava nebere, proč se někdo může rozhodnout ukrást májku v hodnotě devět korun. to je jako kdybych se rozhodl zpronevěřit mego a půl co máme na domovním účtě. za tu vostudu a nulovej zisk to fakt nestojí. no a kromě vánočních stromků se prej krade i to debilní jmelí... a pak se má jeden divit, že se propadáme v řebříčku korupce níž a níž. krádeže a korupce, to jde od spoda, je zbytečný se čílit na poslance, kteří pravidelně každý volby vyhlašujou boj korupci....

Rusnokův kabinet se bude zabývat prolomením limitů. Sobotkovi navzdory. Tahle parta z voleb nevzešlých existencí nejspíš napáchala škody, o kterých ještě ani nevíme....

Samková o Schwarzenbergovi: S ku*vou ukázal svou pravou tvář! No jo, ramlice za zenitem závidí mladý ramlici její zajíčky...

Tradiční cigarety Petra a Start končí. Ustoupí zahraničním značkám. RIP Startky... co budou punkáči teďka kouřit??? Myslim, že moje rozhodnutí vysrat se na cigára přišlo včas....

Users Track $100m in Stolen Bitcoin After Sheep Marketplace Hack. Jo prdel. Ten co ukradl peníze z drog napíše knížku, pokud se dožije nějakýho vyššího věku.

Ovládání mysli v ČR. Až teda zase uslyšíte ty svý oblíbený hlasy v hlavě, tak budete vědět, že za ně může vojenský výzkum CESNETu... :)) OMG

03.12.2013 v 19:43:14

outerý

ráno ve čtvrt na sedum zvonil mobil a mě vomylo, že se jedná o pohotovost. naštěstí to nebyla pohotovost, ale pouze řidič rozvážkový služby mi chtěl ohlásit, že mezi devátou a desátou přiveze objednaný lavice. takže sem si ještě pár minut pospal, pak sem šel vyvenčit, dal sem si snídani a čekal až dorazí. jo, dorazil vo půl desátý a dorazilo mě tahání těch lavic do čtvrtýho patra do bejvalý prádelny.
pak do spořky, do bankomatu rajfajsenky, do práce, sepsat protokoly a najednou je poledne, aniž bych ho blíž nějak zaregistroval. jo, takhle pohotově a nudně si žijou flákající se šediváci...

navíc se celkem brutus ochladilo, ráno škrábal skla každej koho sem potkal a ještě sem si chtěl poznamenat, že fízli asi dostali nějakej předvánoční rozkaz, že maj bejt vidět a sloužit lidu. takže sem potkal státní, nejen měšťáky, i během svých půlnočních venčení. Měšťáci mě už znaj, občas se pozdravíme či poobdivují starou, že to ještě zvládá, prostě je dobrý znát aspoň odvidění svý okrskáře, ale státní na mě čuměli jak na osobu blízce podezřelou z nějaké nepravosti, takže si výrazně přibrzdili a všichni se podívali. Jo, tak sem na ně mávnul, jako že vo nich vim a oni zase dupli na plyn.

navic nevim jestli sem to sem psal, ale před nějakym časem káceli kousek od nás nějakej vánoční strom, zákaz parkování v celý ulici a večer za tmy jdu venčit. dojdu ke křižovatečce a udeří mě do ksichtu světlo z výbojky. si říkám co je kurva, obejdu to světlo a zjistim, že nějakej génius smrkem (to sem poznal podle toho, že na kandelábru byla fakt spousta orvaných větví) položil do křižovaty lampu a ta se po setmění rozsvítila, takže každej řidič co odpočil z hlavní dostal šajnu světla do ksichtu a měl co dělat, aby před lampou přibrzdil a uhnul. Takže sem si řekl, že to není moc chytrý, že až přijdou sběrači lamp a kovů, tak že by mohli dostat zásah elektrickým proudem, a což teprv řidiči, tak sem vytočil 156 a zavolal měšťáky, aby přijeli a zařídili aspoň někde u energetik odpojení lampy. Jo, byli docela rychlí, na to že byla sobota, přijeli do deseti minut, tak sem hodil krátkou řeč s orgány, podebatoval na téma idioti co udělaj škodu a nenahlásej ji, borci byli celkem rádi, že nemusí řešit nějakej závažnější problém, v neděli ráno bylo vše rezbráno a odpojeno, v úterý přijeli a postavili novej sloup s osvětlením. celkem by mě zajimalo, jak dlouho by tam ta lampa svítila v křižovatce, kdyby nezavolal ty tři hodiny od ukončení kácení vánočního stromu. Jo prostě klasika, na internetech je každej chytrej, ale když má dojít na činy a konání...

03.12.2013 v 12:27:29

ramlice

jo a ještě se přiznám k tomu, že sem se musel podívat do výkladového slovníku, protože přísáham ufo sem si připadal jako dítě v jedličkově ústavu, kterýho se zeptaj, kdo to byl pan jedlička. ano, netušil sem co znamená "ramlice" a hle, vona je to samice od králíka nebo zajíce. :)


Karlova neukojitelná ramlice knížete ždímá: Na nákupy vyráží do Pařížské. Důvod, proč sem si hledal význam slova ramlice, protože mě zajimalo, co si mám představit pod pojmem "neukojitelná ramlice". Imho význam slova "neukojitelná" zhruba tušim, tak sem ho nehledal. A vona to je pěkně řečeno řečí naší národní úplně normální "česká mrdna krev a mlíko".
Docela sem nějak nepochopil tu bouřilovou diskusi pod článkem, protože pan knížepán již není ve vládě, ani ministrem, pouhým předsedou menší strany s poslaneckým křeslem, kterej prostě zbalil dvacítku a každej poslanec mu ji závidí. Si na starý kolena kozel prostě užívá s mladicí, která se nevymlouvala na velké přátelství jako Talmanová. Kníže to vyřešil líp než Nečas s tou svojí sekretářkou co dře jako kůň, ani nezbalil mařku, která mu ho musí postavit šeptáním slaďoučké věty "i ty můj sexymozku" jako soudruh Paroubek. Dokonce se pan feudál nemusí líbat se svojí dcerou jako by to byla madam Pompadour, první metresa ludvíka XV, tudíž případným knížecím potomkům nehrozí genetická degenerace. A už vůbec nebudu komentovat prvního polojaponce v české politice, který jde na ples se svojí jedinou a přímou potomkyní přemyslovců a místo ní rozněžněně sleduje celý večer svého vlastního tančícího syna.
Tak nějak mi vychází, že pan Karel je úplně normální člověk s normálním sexuálním chováním, akorát s tím rozdílem, že většina českých důchodců si nemůže zajet do thajska, takže jim zbývá v lepším případě internetový porno a v horšim případě časopisy v trafice a nebo dívka blesku.

02.12.2013 v 21:37:01

mimozemšťani

hm. jako nepopírám, že tady na zemi operují další agenti jako sem já. avšak, abyste nežili v nějaký podivný iluzi, že zrovna vás čeká únos či setkání s andromeďany, musíte pochopit, že máme zájem přesně o π% obyvatel země. Nejedná se tedy o nikoho, kdo žije v přesvědčení, že ho jeho vlastní vláda práškuje, že šediváci unášej, či že hovoří s nějakými obyvateli vzdálený planety. Soudruzi pozemšťané, nic jako telepatie neexistuje a když si chcete od šediváků objednat matroš na večer, musíte jim normálně zavolat telefonem.

Šediváci unesli na tisíce dětí a dospělých. To je úplně jasný, že čokli znervózní, když jejich páneček začne tvrdit, že ztratili svý pátrací schopnosti díky šedivákům.

Malé humanoidní bytosti. Bál bych se bejt člověkem malého vzrůstu, takzvaným trpaslíkem, kdyby mě někdo začal označovat za mimozešťana. Ale jo, spousta lidí věří na skřítky.

Setkání s mimozemskou civilizací Andromedas. Upozorňuji, že příšerně dlouhé. Hovořil se mnou můj Android, mám kontaktovat předsedu vlády, presidenta republiky a nebo blázinec???

02.12.2013 v 21:03:12

sobec

během čekání na oběd sem přemejšlel nad tím, co udělat se řvoucím dítětem o pár stolů dál. vzhledem k tomu, že společnost není nastavená na nějaký "paní, mohla byste ten kočárek s děckem zaparkovat před hospodou?" či "to je pěkný děťátko, nechcete jej prodat na orgány?", snažil jsem se zabavit přemýšlením nad něčím jinym. No samozřejmě, že sem skončil o sebe, protože jako správnej egoista a sobec se přeci nebudu zabejvat nějakým posraným světem okolo, kterýmu stejně pomoci nemůžu. Navíc sem opět dospěl ke zjištění, že jsem skoro nejchytřejší a většina okolo jsou vobyčejní blbci. Nu, k tomuto pocitu přispívá čtení internetových fór, protože problém je, že s rostoucím množstvím uživatelů internetu přibývá i blbců, kteří mají pocit, že jsou chytřejší než já a snaží se ventilovat nějaký ty duševní pochody.
Jo, jaký to byly krásný časy, kdy se dali lidi ovládat jen přes rádio a televizi, protože lidská revolta končila v nejbližší hospodě a tudíž nikdy nepřekročila hranice obce. Fakt mě vytáčí jakejma sračkama je internet zaplněnej a hledat nějakej poklad je fakt marný.

Jednou přijde doba, kdy se od internetu definitivně odpojim a budu žít pouze v offline realitě. Zpátky ke kořenům. Možná, protože u žumpy nikdy nevíte, kdy přeteče....

achjo, takový hovna co píšu, ještě klika, že to tady nikdo nečte, protože ta diagnóza... ta by byla

jo a blížej se zkurvený vánoce a v rádiu už hrajou Zagorku a jiný český vánoční sračky typu "vánoce, vánoce přicházejí, vánoce po roce...", prostě nic co bych neznal už dob bolševickýho temna.... To je strašný co lidem stačí ke štěstí, starý dobrý detektivky bez triků jako například major zeman, debilní písničky, který pomatujou ještě soudruha husáka... jo a libuška a její popelka... žádná nostalgie mě nepřepadá a ještě klika, že jsem normální bezvěrec, takže dojatej sem akorát nad řízkem, kterej mi dělá obyčejně ivka, protože dělá nejlepší na světě... pěkně poctivě na pánvičce smažený...

jo, to mi ještě připomnělo, jak jeden kolega si nedávno pochvaloval, že se naučil dělat řízky ve friťáku. Já když chci řízek z friťáku, tak jdu do hospody, ale doma.. doma fakt ne... mikrovlnka a friťák nepřekročí práh mé domácnosti.

02.12.2013 v 13:48:15

zkurvený upc

1) nejde upc, musel sem vytáhnou mobilní internet. výpadek v těžbě. to mě trošku sere.
2) kolega si chce nechat přes vánoce pohotovost. jeden by řekl, že když má děti, ženu a tchýni na chalupě, že si je bude chtít užít beze stresu z pohotovosti. takže pohotovost přes silvestra a přes vánoce sem si ty dva dny volna vzal dovolenou.

K učitelům si můžeme dovolit všechno, myslí si často rodiče. Jo, já bych vrátil do školy rákosku, hrách a tělesné tresty. Jak říkal klasik: řezat, řezat a řezat.

Zemanovi odpadají příznivci. Vadí jim alkohol a nemístné poznámky. A to jako ti příznivci před volbou nevěděli, že je to starej zapšklej důchodce, kterej na Vysočině utápěl v alkoholu svoji potupu z dob před deseti lety? Co jako čekali, já nic a proto ho nevolil, ožralu starýho. Spíš by měli jeho příznivci, kteří odpadli, vracet občanské průkazy a veřejně by se měli bičovat a vzdát se svéprávnosti.

Exministr Tvrdík, který zadlužil ČSA, je poradcem premiéra Rusnoka. Skuteční odborníci jsou ve vládě. Je vidět, že Miloš a jeho parta jsou uznalí. Akorát si nejsem jistej, jestli Čínani věděj, kdo je Jarda....

02.12.2013 v 10:22:02

bitcoin

slušně padá, o 200$ za kus.... něco se někde děje :)

01.12.2013 v 20:29:17

neděle

jo, dneska je neděle, trošku sem si pospal, včera na chvilku vočko, protože od příštího týdne pohotovost.

dal sem píct do trouby sekanou, takže až se upeče, nasekám ji na prdel a sežeru.

Zřícená lanovka jezdila bez povolení, majiteli hrozí pokuta 10 milionů. Jako hrozná tragédie, ale podle mě největší debil byl pan otec, který dopustil, aby jeho děti a rodina vlezli do dřevěný krabice, ve který se vozí materiál a bagáž návštěvníků. A tuhle lidskou debilitu nevyřeší žádný povolení, protože na lidskou blbost netřeba povolení, ale stačí rozdávat Darwinovy ceny... sorry

Technoparty v Praze musela ukončit policie, sedm lidí zadržela.
VIDEO: Technoparty v Praze musela rozehnat SPJ, dva policisté jsou zraněni. Jako sorry, ročně proběhne v práglu celkem dost různorodejch akcí, ale vyřídit si povolení na rychtu jen do půlnoci, to je slušněj olol. Zvlášť, když tenhle typ akci se po půlnoci rozjíždí a největší zvěřinec bejvá ráno, žejo. Navíc vtipná poznámka "Po půlnoci dokonce pořadatel zavolal na tísňovou linku 158, kde se smál operačnímu důstojníkovi, že takto budou policisté jezdit do rána, protože oni hodlají akci natáhnout.".... To vypadá asi na hodně dobrý čerstvě uvařený matro a spoustu legrace... :)))

01.12.2013 v 13:20:15