denní zprávy

ivka odjela ráno směr německo, chaos s dročkou, protože posraní kurýři nebyli schopní do deseti-patnácti minut poslat dročku. to je samej vejvar přes noc, ale ráno makat to už ne... možná kdyby šlo o letiště...

bitcoin na krásných přibližných 1200$. Celkem fér pocit...

Vrtulník spadl ve Skotsku na střechu baru, tři lidé zahynuli. Úplně sem to viděl, chtěli stihnout bar ještě před zavíračkou, tak si vzali aerotaxi...

Statkář přežil nacisty i komunisty. Jeho usedlost teď září jako šperk. Stejně jako tento pán se furt podivuji nad tim, že se najdou itioti, kteří musí komunisty volit. Příběh potvrzuje jenom jedno, že nacismus a bolševismus je zkurvená víra a stejně jako by měl viset každej nácek, tak i komunisti by se nima měli podělit o kandelábry.

Hystericky homosexuál Vladko vyhrál 5 mega. To zas bude mezi heteráči závisti...

Sexistické Prasátečko konečně vysvětlené i pro křupáky. Fakt mě baví, když nějakej čůráček v trendy účesu, modním fousem ve stylu "slizák" a divnym tričku moralizuje na téma troška sexismu v reklamě. Serou mě tyhlety lidi, kocábi, feministky a jinej póvl co se snaží dosáhnout vyřešení jakýchsi genderových nespravedlností a nebo zavedení hadrů přes ksicht ve školách, úřadech či nemocnicích. Normální chlap si spíš všimne pěkný kundy na plakátě než nějakýho čůráka oblečenýho podle nejnovější gay módy....

Obézní chlapeček uchvátil o přestávce celý stadión svým tancem. Přesně takhle si představuju ten ty videa co vám přistane v poště od nejlepší kamarádky a nebo teplého kamaráda s poznámkou velkým tlustým fontem, že tohle fakt musíš vidět, jelikož to viděl už každej a je to fakt cool. No, vy si to pak pustíte a zjistíte, že to není ani třetinovej majkl džeksn, že to je jen jeden z devíti tlustejch černoušků. Tady v čechách by se stal terčem normální internetový šikany a byl by šikanovanej tak dlouho, dokud by nezhubnul, ale protože internetová šikana dokazuje, že lidi místo aby zhubli, tak se radši zabijou, tudíž by i u nás se proslavil jako první obezní dítě co v čechách spáchalo kvůli šikaně sebevraždu.

30.11.2013 v 11:20:03

vanessa 28.11.2013 rock cafe

tak to byl slušnej mejdan, vopravdu slušnej. příchod domů někdy kolem sedmý ráno a musim říct, že sem takovou jízdu fakt kurevsky dlouho nezažil. pivo, zacapa a ženský...
vanessa dobrý, show zábavná, i když bylo vidět, že po těch dvaceti letech i samir trošku zestárnul, ale narkoplejboj to furt je, vo tom žádná, a umírnil se ve svym projevu. blití pouze na pódium, obecenstvo bylo ušetřeno, nikdo nedostal mikrofonem nebo stojanem do hlavy, fanynky v prvních řádách mezi nohama vlhký hltaje každý slovo a gesto svého idolu no a na hajzlech hrozný fronty, protože kolika lidem se chtělo srát, bylo až neuvěřitelný, že museli chodit i po dvou či po třech.
po rozpačitým začátku, než se sehráli, dostal sem nejlepší dávku toho nejlepšího ebm jaký kdy v čechách vzniklo....
je mi jedno kam po smrti pudu
nahoru anebo dolu, anebo dolu, anebo dolu


vanessa 28.11.2013 rock cafe


fotky a recenze ZDE a ZDE

za mě fakt dobrý.. jo a velký plus za jimmyho jonese a mši za všechny slušný a normální lidi... :)

30.11.2013 v 11:04:48

čtvrtek

dneska akce V, křest desky Vanessy..... nějakej rozhovor - Vanessa: Všechno je ještě víc bezzubý a přizdisráčský než dřív

bitcoin 1100$ ... to mě mrdej... 2.72231883 BTC v peněžence...

28.11.2013 v 11:53:32

bitcoin

pokořil 1000$ .... OLOL

27.11.2013 v 16:53:29

obědy v práci

jo, a docela mě tak trošku sere v poslední době zvyšující se trend obědů v práci. nic proti tomu najíst se v práci, ale v poslední době je toho fakt strašně moc a ty smrady, ty smrady, který se šířej v kuchyňce z mikrovlnky. Připomínají mi velmi často školní jídelnu... nevim co je za problém skočit si na jídlo do hospody, která je na smrady připravená.

27.11.2013 v 12:52:41

středa

dneska je středa, voka je třeba. v praze se ochladilo, silnice jsou vymražený, louže zmrzlý a pára jde od huby.
stará včera po večerní procházce tak trošku posrala schodiště, takže sem to musel uklidit.
dneska, když sem byl na odchodu do práce, zvonek, si říkám co se děje a vona to zásilka, kterou jsem očekaval později. přestože jsem do objednávky dával svůj telefon, nikdo mi nezatelefonoval a navíc mi řekli, že vůbec telefon na zásilce napsaný nejní.
taky mě dneska úplně dojmul dopis, který majitel growshopu v bořivojce údajně posílá do zahraničí do headshopů, growshopů a nejspíš i dodavatelům, kde si stěžuje, jaká je tady krutá situace a že by rád aspoň 250e na právníky či čo... otázka je, jestli ten dopis je fake a nebo ne, na internetu se nedá věřit ničemu, zvláště ne narkomanům a huličům konopí, ale úplně sem si říkal, jestli bych mu nehodil do schránky pět korun, když je na tom tak blbě.

Velká německá koalice v kapse. Pro Čechy zřejmě mýtné. Jo, holt důsledky, že Němci maj celkem slušnou ekonomiku a současně musej živit nemakačenka z jižních zemí...

Home Credit začíná půjčovat drobné částky přes terminály Sazky. Jo, když chce lichvář konkurovat lichvářům. Mám takovej divnej pocit, že kdyby neměl Kellner půjčovnu peněz, tak by nikdy neměl to svoje soukromý letadlo.

Raiffeisenbank klesl zisk o třetinu. Může za to především nižší zájem o její služby. Jo, to mi připomíná, že to asi bude důvod, proč mě poslední tři-čtyři měsíce votravovali z jejich telemarketingu a snažili se mě donutit přejít na nějakej novej tarif či co. Chvíli jim to trvalo, musel sem bejt ke konci už celkem hnusnej, ale pochopili, že nemám důvod přecházet na nový ekonto či co, když jednoduchou matematikou jsem slečně spočítal, že sice je hezký, že mi nabízejí slevu, ale že je to klasický "nechci slevu zadarmo" a tudíž bych jim platil o 30kč víc měsíčně než doposavad. No a to se vyplatí, ne???

Komunisté na Vysočině si zakázali sledování Gottwalda v Českém století. Jo, komunisti, kurvy to sou, co se nevyrovnali se svojí minulostí a nechtějí si připomínat, že jsou strana, kde soudruh vraždil -nejen- soudruha...

27.11.2013 v 11:28:05

hw pr0n

aneb jak se daří vostrejm bitcojnovejm papričkám aneb hw pr0n... :)

hw pr0n

hw pr0n


26.11.2013 v 15:39:54

vánoce

Vánoce byly u Schrödingerů nejrozpačitější období roku. Pod stromečkem dlouho ležela hromada dárků, které se všichni báli otevřít...

Metodický pokyn o přístupu povinných osob k digitálním měnám. Velmi nerad bych se těžbou bitcoinů zařadil po bok teroristů či různých stran přátel organizovaného zločinu.

Kamarádka jí svedla přítele, tak dala její nahé video na internet. frndy z brna si šláply na kuří voko. slušnej olol

Chudí Řekové se záměrně infikují HIV, aby získali peníze. Jo, je potřeba vymřít a uvolnit místo číňanům.

26.11.2013 v 10:17:40

zima

do prahy přišla zima. jo. ráno už nějakej ten ledovej škraloup na loužích.

premiovou verzi nyx.cz jsem si zaplatil pro rok 2014 ve vysi 0.03177892BTC. fer...

Ve skrýši měl miliony v mincích, příbuzní ho vykradli a zlato roztavili. Slušná tragikomedie... hlavně ta schovka jeho...


Visit of ASICMINER's Immersion Cooling Mining Facility. Slušnej důl...

25.11.2013 v 19:58:50

pondělí

takže mám vytěžíno krásných 2.75419775 BTC :)) při kurzu 820$ za BTC jsem tak zhruba 1000$ v plusu... nejní až tak špatný...

včera sem se seknul v nuslích v jednom celkem příjemným podniku, ale přišel jsem domů vopravdu maličko našrot.

dopoledne nějaká administrativa, objednání lavic do domovní zasedačky, poslání emajlů do it oddělení našeho klienta, kde sem jim připomněl to co jsme si domluvili v lednu, že jim na konci listopadu připomenu. ano, tomu se říká dlouhodobý plánování a vždycky mě vyděsí, když mi v telefonu pípne upomínka, kterou jsem si založil třeba před deseti měsíci.

jo, walking dead mě pořád baví, je tam jistota, že žádný zlepšení nastat nemůže, že zombies budou furt zombies a se zombies je život bezútěšný, protože zombies mají furt hlad a jejich strašně moc.

25.11.2013 v 12:00:54

cíťa

jo dneska po ránu sem takovej sociálně citlivej.

nejdřív sem ráno vydržel u řezníka dvacetiminutovou frontu tří postarších penzistů a penzistek ve velmi ošuntělém oblečení, bez toho aniž bych vzteky vystřík, kterak si každej bral rohlík a nějaký salámy s kuřecíma kostma do padesáti korun s tím, že chtěli bejt takoví laskaví a panu řezníkoj nechtěli dávat stokorunu, takže došlo na klasickou větu "nechcete to přesně?" na níž řezník odpověděl, že to není nutný, načež reakcí byly otevírané peněženky a sáhodlouhé počítaní padesátikorun z velmi drobných peněz.

pak sem se podíval na bitcoinovej kurz, příjemných 850$ za jeden, takže sem si položil sociální otázku "kdo z vás to má" a pomyslel sem na všechny hladový, požíraje sekanou s tatarkou a hořčicí.

poté došlo na venčení feneček. holky naštěstí umí vyštěkat okolo svý smečky takovou klidnou bublinu, do který se žádnej asociál nedostane.

no a před chvílí sem se vrátil ze zahrady, kde sem uklízel stůl a lavice k sezení, protože hlásí nějaký ochlazení, arktickej mráz a sněžení, tak aby zbytečně netrpěly. ku stolu a lavicím se vážou také dvě pěkné sociálně naladěné historky.
a) minulej tejden na mě zvonila sousedka z patra nad námi. tak vylezu na chodbu a ptám se co se děje, co se zase posralo. No, prej nic se neposralo, ale "ale pane předsedo, něco by se mělo asi udělat s těma lavicema venku, bude brzo zima, aby se jim něco nestalo."
"a co jako myslíte, že by se s nima mělo udělat? myslíte jako že by je měl někdo uklidit?"
"asi jo, proto jdu za vámi."
"aha, chcete pomoci nebo jak to vidíte?"
"no já sem vám to chtěla říci."
"aha, mám už to v kalendáři na příští vejkend paní sousedko, ok?"

b) zrovna si tak tahám lavici přes zahradu, když zrovna projde za sousedním plotem sousedka s bílým psem a za ní se valil její starej. Myslíte si, že pana sociálního cíťu, kterej ví, že se "to musí udělat hlavně kvůli dětem a lidem", napadlo zavolat "hej předsedo, nechceš s tim pomoct?". Rozhodně vás můžu ubezpečit, že ne.

jo, prostě mě serou všichni ti sociální cíťové, kteří se druží okolo bolševiků, křetanů, fašistů, nacistů, socanů a jinýho levičáckýho póvlu typu pirátská partaj retardů. je prostě zajmavý, kolik tyhle skupinky přitáhnou dementů, co si myslí, že by se všichni měli mít dobře díky společnýmu bohatství, kterýho je hodně, ale je špatně přerozdělovaný. kromě toho sem se od piráta v bitcoinovym auditku dozvěděl, že težební pooly, kde se společně těží bitcoiny jsou něco jako odbory ve firmě. To je prostě marný co a kdo se tady v čechách dokáže překroutit a posrat...

každému co jeho jest a společně s uměním odejít v pravej čas.... práce s lidma je fakt těžká a včera sme se v hospodě shodli na tom, že bejt od přirozenosti kurvou, tak se v týhle zemi máme jak prasata v žitě....

update 13:04 -
Romové z Ostravy odmítli pracovat, museli opustit městské byty. Organizace na ochranu utlačovaných jistě podají žalobu na město Ostravu, protože co je to za neskutečnou drzost a hnus nutit někoho chodit do práce. a teďka když si představim, že někteří retardi by chtěli zavýst nepodmíněný základní příjem...

Homosexuálové chtějí adoptovat děti. A sepisují žaloby na stát. Očekávám v příštích letech žalobu na přírodu ku Štrasburskýmu soudu, protože už by se s tou posranou přírodou mělo něco udělat, protože takhle to nejde dál, aby ta svině přírodní odmítala povolit mužům rodit děti.

Bitcoins in space
Richard Branson: Buy your space flight with bitcoin. Jo, tak to je vtipný jak dostat z lidí bitcoiny...

23.11.2013 v 11:21:59

pítek jedenáctá

pítek je hezký, původně to měl bejt pátek, pro nechápavý. poetika.
bitcoin 770$, večerní bus o 22 docela psycho, hromada hromadně přeprovaných hromad duší. lepší zalíst.

22.11.2013 v 23:01:49

ebanka

nějaký retro, stále funkční a používáný, akorát slečna v bance na mě posledně čuměla jak na exota co vstal z hrobu :0)

ebanka


22.11.2013 v 13:40:54

čtvrtek

jo, dneska je kalendářně významný den, tedy pro mě, neb mi všichni připomínají, že si zmrde zase vo něco starší. no ještě pár let a přijde klasická krize, znáte to sedumnáctky, vosumnáctky, disko a sledování trendů. každopádně, abych to nějak shrnul, jsem rád, že sem tam kde sem, do minulusti bych se vracet nechtěl a už vůbec ne do žádný etapy svýho života, jak to občas maj lidi, že by se rádí vrátili do dětství, puberty či jinýho mládí. Já ne, fakt ne, co sem si prožil, to sem si prožil a bylo prožito a netřeba prožívat znova.
Některý hnusy bych fakt nerad zažíval znova.... zvláště ty vztahový a emoční....

takže včera menší pitka, ale vopravdu decentní, pár pivek, řízek se salátem a dobrá nálada.

Winamp končí. Populární přehrávač bude po 16 letech odstaven. R.I.P. winamp

21.11.2013 v 12:36:13

bitcoin

no pěkně nám padá ku 450$.... že by čínská bublinka splaskla???

v praze chčije, je hnusně a já dělám od rána nějakou administrativu. práce a barák.

večer pívo.

20.11.2013 v 12:05:35

a zase to hulení

Policie opět zasahuje v growshopech. Tentokrát jen v Praze. Vopravdu nechápu, proč Prahu nevybrali už posledně, když brali ty desítky growshopů? Skoro bych řekl, že jak je Praha zkurveně malá, tak na ni úplně zapomněli. Tak aspoň ti pražští obchodníci se zelenou smrtí snad využili toho času, aby poztráceli učetnictví a odklonili toky peněz.

Dovoz léčebného konopí může začít, ministerstvo udělilo první licenci. Hm... to mi hlava nebere, proč výrobce plastů doveze tři kila léčivýho hulení. Ministerstvo zdravotnictví v pondělí udělilo první licenci na dovoz tří kilogramů marihuany pro léčebné účely do Česka. Povolení dostala zlínská firma Elkoplast, která konopí doveze z Nizozemska.

19.11.2013 v 17:34:00

byznys s drogama

Výroční zpráva o stavu ve věcech drog v ČR v roce 2012. Jo, tak prej ubejvá mladých kuřáků marihuany. Co jen ten doležal bude dělat, komu bude tlouci do hlavy ty svý klíny, že když se nebude kouřit marihuana tak se bude píchat ten pervitin.

Dovoz léčebného konopí může začít, ministerstvo udělilo první licenci. Hm, takže výrobci plastů budou vozit do čech léčivý hulení... tady je někdo zralej na léčení...

u socanů je další mrtvej, tak nějaká shrnutí minulosti... ČSSD: strana, v níž občas teče krev

tak to vypada, že došlo i na pražský growshopy...

19.11.2013 v 12:08:31

outerý

jo, bitcoin na 720$, včera pokořil 900$. Celkem prdel. skoro si říkám, že až bude mít 0.1btc cenu kolem 100$ jestli nebude na čase vyzkoušet internetové obchody s drogama, jestli fungují. Protože fakt nevim co s těma bitcoinama jinak dělat. Taky bude otázka, co se stane, až číňani zjistej, že se za něj nedá nic koupit, že jiný čínani tím perou love a převádějí je mimo zemi. ukáže čas, zatím držím.

chtěl sem pustit sednou v emhádé babičku s vnučkou. dostal sem pojeb, že to není žádná vnučka, ale nýbrž dcera. Kolikrát si řeknu, jestli by nebylo lepší umřít a zmizet z tohoto podivného světa, kde muži nosí kabelky jak ženy a ženy kalhoty jak muži.

Hajzly mají dneska svátek, tak se na svýho hajzla pěkně vyserte, ať ví kdo je u vás pánem. Nebojte se mu pořádně nasrat a řádně ho zesrat.

Microsoft a Google se spojili proti dětské pornografii. Tenhle boj proti dětský pornografii ve mě dycky vyvolá úsměv na tváři. Každej vám dá prachy na cokoliv, pokud řeknete, že je to proti dětskýmu pornu.

Divoký příběh starosty Toronta u konce? Radní zbavili Forda většiny pravomocí. Pana starosty je mi tak trošku líto, že musel starostovat v těch pokryteckejch zemích. Fetuje kde kdo, furt se dělají nějaký analýzy na hajzlech v různejch parlamentech, zkoumají se řeky a furt se potvrzuje starý pravidlo, že jsou dva typy lidí. Ti kteří na drogy mají a ti, kteří ne. Bože, co je na tom špatnýho, že si potřebuje trošku odfrknout, trocha chlastu a cracku, párkrát plesknout sekretářku přes prdel, aby se v tý kanadě neposrali. Věřím, že proti němu hlasovalo spousta lidí, kteří mají jinak rypáky od krve. Možná, že by nebylo špatný mu nabídnout nějakou pěknou politickou funkci u nás v čechách, tady se troška alkoholu a drog neztratí a kdejaka sekretářka je nadržená, aby ji mohl její zaměstnavatel nejen plácat po prdeli. Náš president Miloš málem zeblil korunovační klenoty, kouří v místech, kde je to zakázáno a jeho potomek hraje v pornu. A toužil někdo po jeho odvolání a nebo vůbec, zkusil to aspoň někdo...? :))

19.11.2013 v 10:19:22

bitcoin

stále dobře, 600 pokořeno. Sem zvědavej kam až to vystřelí, než nastane pád.

tady ty výlevy v týhle žumpě maj aspoň výhodu, že se nikomu násilně neseru do života, neboť čtení je plně dobrovolný...

18.11.2013 v 10:22:26

bitcoin

jo, tak pokořil dneska hranici 500

17.11.2013 v 21:28:29

17.listopad

a je výročí převratu, shrnu to tak, že je dobře, že bolševik padnul, ale špatně je, že nevychcípal. bolševik ten tuhej kořínek má, zdá se i po těch letech...

17.11.2013 v 10:33:05

bitcoin

přišla mi další výplata, v současný době 2.46879358 BTC
při aktuálním kurzu 496$ je to 1224.52$, v podstatě bych řekl, že kdybych prodal, tak jsem cca 100$ v zisku.

17.11.2013 v 10:15:35

pátek

no, pana úředníka mám za sebou, dopadlo to celkem dobře, slušnej pokec a navíc sem se dozvěděl, že lbd nekomunikuje nejen s námi. sem zvědavej co bude dál... teďka musim napsat doporučený dopis lbd, jestli by s náma čistě nezačlo komunikovat ohledně umístění kontejneru, když do měsíce nic nepřijde, tak to tak sdělim úředníkovi a uvidim co bude dál....

pokutička zaplacená, tak snad budu mít aspoň měsíc klik, aby se zaplatila.

Válka proti growshopům už došla do Prahy! Jiří fakt perlí, zajimalo by mě co za matroš za ty sračky dostává... zmrd jeto

Policisté v Denveru nosí elektročenich, měří s ním emise z jointů. :0))

Pervitin si ústečtí školáci koupí téměř kdekoli. To je jasnej důkaz, že bolšvici a jinej levičáckej póvl lže, protože se tu máme tak dobře, že si můžou dovolit kupovat fety i děti za svý kapesný...

bitcoin za 450$ uffff

15.11.2013 v 12:39:46

čtvrtek

no dneska je čtvrtek, studený den, skoro podzimní...
dopoledne nějaká administrativa, protože zejtra přijde ouřada si popovídat o naší nelegálně umístěný sběrný nádobě na odpad. Takže jsem udělal fotky okolí, vytisknul katastrální mapu, vytisknul leteckou mapu a napsal jsem krásný průvodní dopis, kde vysvětluju co a jak, zítra si to řekneme z očí do očí a ouřada mi ten papír podepíše, jednu kopii si vezme, druhou si necháme my, abych měl doklad, že schůzka proběhla. S ouřadama se musí vopatrně, aneb na co není papír a podpis, to neexistuje. A ještě půjde kolega z výboru dělat svědka. U těch ouřadů člověk nikdy neví co jim vypadne z hlavy.

Včera jinak slušná vožíračka, prostě žízeň po těch dnech abstinence byla velika, no nevim jestli byla žízeň, ale zmatlanej sem byl slušně. vo tom žádná.

dneska mám ještě jeden pěknej zážitek, ale slíbil jsem, že budu diskrétní, tak vám řeknu hovno. :) možná časem až budu sepisovat paměti starýho narkoplejboje...

Bohdalová si stěžuje na dnešní dobu: Za komunistů mě esenbák nechal jet! Ale že až taková píča je Bohdalka to sem netušil...

Brita zlynčovali iráčtí spolupracovníci, protože urazil jejich víru. Aha, ale když jim zakážeme mešity a nebo nošení hadrů na hlavách, tak to sme kurvy nejvíc až se všem ochráncům lidskejch práv významně zvedaj obočí...

14.11.2013 v 14:59:30

tak sem se konečně dočkal

dneska sem je potkal a dostal sem pokutičku za ty měsíce zdarma.

13.11.2013 v 16:07:50

bitcoin

bitcoin překročil magickou hranici 400$ za BTC. Mám zatím natěžíno 2.3070596BTC, což by mohlo odpovídat 925$ ... celkem fér pocit.

13.11.2013 v 14:10:35

středa

je pěkná kosa po ránu, skoro už to vypadá na příznaky zimy. co se dá dělat, lepší to ke konci roku už nebude.
víťa dneska valí zase směr hongkong prznit asiatky, takže se uvidíme až zase někdy na jaře. jo, je to obdivuhodný tahle vůle cestovat, ale já si furt tak nějak myslim, že všude dobře, doma nejlíp, protože tak levný pivo jako u nás nikde jinde na světě není.

dopravní podniky vyhrožujou, že zdražej pokuty za jízdu zdarma. jsem celkem zvědavej jestli si nějak pomůžou a přibude revizorů. já myslim, že všechno bude při starym, akorát ty pokuty budou víc rádobyodstrašující. Furt nic, ať dělám co dělám, žádnýho revizora sem nepotkal, i když někteří lidé říkají, že revizor stále ještě není zcela vyhynulým druhem.

jelikož nemám pohotovost, tak dneska menší pijatika v voka.

Česká šátková aféra: rasismus to je, ale zaměřený proti naší kultuře. Pěkný článek, předpokládám, že Hanča a Tonča by se přidaly k neziskovkám a právníkům, aby podpořily právo těchto děvčat chodit s hadrem na hlavě. Co říkají neziskovky na to, že židi v synagóze segregují ženy a muže. Budou protestovat? Jinak znova říkám, že kocábisty a multikulty fanoušky nemám rád, vopravdu ne.

Budoucnost léčebného konopí závisí i na zámečnících ze Slušovic. No, je to tak nějak divný celý s těma zámečníkama...

Rekordní sklizeň opia v Afghánistánu přesahuje poptávku trhu. Předpokládám, že se producenti zachovají jako správní byznysmeni, sníží ceny, aby dostali příležitost i noví zájemci o štěstí, no a pak se trošku zvednout ceny a bude zase pohoda. Voni ti vousatí magoři dobře vědí, že bílýho muže zničí jeho neziskovky a touha mít se dobře s minimem vydané energie a snahy.

13.11.2013 v 11:49:44

outerý

je outerý, dneska se zatím nic nestalo, kromě toho, že u zákazníka kleknul Citrix. Což mě netrápí, protože mám připojení vépeenkou, ale chudáci běžní uživatelé, od rána pár telefonátů, že jim to nejde, že sou hrozně zoufalý, načež já jim musel pokaždý vysvětlovat, že pláčou na špatnym hrobě, jelikož nemám citrixovou farmu na starosti, což imho už dva roky nikdo. Takže jediná možnost, která jim zbývá je zavolat na helpdesk.

taky sem udělal cestou do práce dobrej skutek. poradil jsem staré paní, jak se dostat na metro, načež mě pochválila, že vypadám dobře a že určitě žiju zdravym stylem života. V tu chvíli jsem se začal trošku obávat, aby se z penzistky nevyklubala nějaká jehovistka či jiná věrozvěstka, ale nakonec to byl celkem vtipnej pokec na téma, jak furt ti bolševici ne a ne vychcípat a že pohotovosti jsou na prd, jelikož rozhazujou spaní a rytmus života.

Zeman si zranil koleno nárazem do skříně, ne do zdi. Já nevim, proč si aspoň nesladěj' ty svý lži? Problém se socanama je, že sou to stejný kurvy jako ti na druhý straně politickýho spektra, krást umějí stejně dobře, ale to lhaní, to lhaní jim ještě moc nejde a přitom měli dvacet let, aby se pořádně lhát naučili. Ale co, jejich voličům to nevadí, ti mají špatnou pamět a navíc věří každý socanský hovadině typu plínkovný, pastelkovný a hovnovný...

Český Bitcash.cz prý napadl útočník a ukradl všechny bitcoiny. Nojono, to byl takovej divnej server, kdysi na něm běžel těžící pool, ale byl taky nějakej divnej a nechápu, jaktože se mohl najít někdo, kdo by jim svěřil svý bitcoiny a peníze. Nu, ale co chtít po provozovateli serveru grower.cz (Majitel bitcash.cz mi vyhrožuje fyzickým napadením).

Ale jinak bitcoin dobře, stodolarovym propadu, zase roste... celkem fajn pocit.

Zeman naštval vozíčkáře, chtějí od něj omluvu. Existuje vůbec někdo, koho Zeman ještě nenasral? Ten fakt perlí, chlast mu nedělá vůbec dobře...

12.11.2013 v 12:10:22

pondělí

jo, konečně mi skončila pohotovost. zajmavý je, že dneska žádný hlášenky nebo nějakej problém problém.
slyším za stěnou poradu šéfa a obchoďáků, sou nasraný na čnb a jejich intervenci... ČNB po 11 letech zahájila intervence. Koruna okamžitě spadla na čtyřleté minimum.

jinak si nejsem jistej tím, že by se událo něco zvláštní co by bylo nutný zapsat pro budoucí generace. jo, dneska sem jel metrem a přemejšlel sem, kdy naposledy sem potkal revizora. dospěl sem k názoru, že už sem to přestal počítat, takže to můžou bejt dva roky????

Polské uzeniny jsou opět v kurzu, Čechy láká nízká cena. Upřímně, já bych se na to vysral. Sou to vychcaní pšonci, nebo vychcaní, sou to obchodníci a když si češi mysleji, že dostanou slevy zadarmo... :) celkem mě pobavila poznámka: Jsme tady ve velmi slušném hotelu. S jídlem problémy nemáme. Navíc ve dvou za dvě noci se snídaní platíme necelé tři tisíce,“ popsal v Kudowě Zdróji Bohumil Roub z Pardubic. No, já osobně bych se teda zamyslel nad tím, jestli by nebylo lepší vyhodit ty tři litry za víkend v alpách.... :) podle týhle stránky se dá den ubytování v alpách pořídit od 30eur... Ne, ale blbec z Pardubic místo aby si užil v rakousku pořádných nákupů, radši jede do polska, dá tři litry za postel a snídani pro dva lidi a ještě k tomu dostane pocit, že udělal fakt dobře... kdo chce kam, pomozme mu tam... :)

Hrozivý Arab nemá být maskotem. Americká střední škola řeší stížnost. Amerika, to je jediný místo, kde už se dá dělat legrace jenom z bílejch. Nedávno sem slyšel, že existuje nějaká iniciativa, která chce aby se RedSox přejmenovali, protože "Rudá kůže" je prý hanlivý výraz pro původní obyvatele, stejně jako se slovem "Negr" můžou oslovovat pouze negři... :) Já mrdám na tu současnou korektnost, já chci žít v nekorektním světě...

Komentář: Velké odhalení "velké" kuchařky Bílé: NEUMÍ VAŘIT! Nedávno sem viděl nějaký debilní video, kde se nějaká manda ptala Bílý jestli obíhá slunce okolo země a nebo země kolem slunce. Odpovědí ji bylo krátké ticho a potom věta, že ona tu je hlavně proto, protože umí udělat dobrou show... :)

Žena tancovala na operačním sále před oboustrannou mastektomií. Jo, úžasní ti američané, jak všechno berou s nadhledem, úsměvem a lehkostí. Mě brát koule nebo mozek, tak rozhodně tak radostně netančím a nezpívám...

Zemřel Michal Kolesa (†29), legendární postavička českého internetu. - Tak jo, dostal se nakonec i do blesku...

11.11.2013 v 11:43:34

score

když už byla řeč o Score.... :))) pěkná práce... http://www.oldgames.sk/mags/score/

imho bitcoin slušně padá... 300$ :0)

10.11.2013 v 16:56:43

vanessa - aneb vzpomínky na mládí...

jo, nakonec jsem to cédéčko našel... :) vzpomínky na pubertu...

vanessa - monogamy

vanessa


10.11.2013 v 12:53:51

nedělní olol

protože je neděle a v neděli se nedělá, tak dnes něco o bio, eko, zelený zemi a samozřejmě taky padne zmínka o ruských vědcích a jejich výzkumu nadpřirozena a v poslední řadě také o "Datové sanaci realit".
no prostě včera sem se trošku nudil a narazil fakt na pár ujetých odkazů, který jsou možná ještě kvalitněji mimo než je tento důvěryhodný a pravdomluvný blogísek, který se nesnaží změnit svět...

Něco k vysvětlení ruských vědců k širokému spektru nadpřirozených schopností. České nezávislé zpravodajství značně asi začíná mezi alternativně laděnými lidmi konkurovat ČTK a nováckému Mediafaxu. Již je tomu pár let dozadu, co se ruským vědcům jako prvním na světě podařilo komplexně přeprogramovat lidskou DNA, a to prostřednictvím specifických verbálních výrazů a frekvence... K tomu skutečně nemám co dodat, protože o úspěších sovětských mičurinců, jejich hranatých jablkách a mluvících sojkách, informalo během budování socialismu velmi často tehdejší dobové oblíbené Rádio Jerevan...

takže, bio, eko a zelená země: CINDERELLA - Elektrická spalovací toaleta, která efektivně zpopelňuje fekální odpady za sto litrů, která mě stejnou spotřebu elektrické energie, ofkoz vyrobené našimi jadernými elektrárnami, jako menší vietnamská pěstírna marihuany.
Když už sem u těch hoven a hajzlů, tak také doporučuji shlédnout na výše zmíněném odkazu sekci separačních a kompostovacích hajzlů. Velmi na mě zapůsobila "Kompostovací eko toaleta MullToa 10 - originální kompostovací toaleta. Kde se mixování odpadu provádí pomocí mechanické páky s rukověťí po každém použití. Opravdu mě dojal obrázek domácí toalety obklopené květinami. Jako správná bioekologická toaleta je vybavena "vyhřívacím tělesem, termostatem a větráčkem", se spotřebou elektrické energie jako má malá domácí pěstírna marihuany.
Fakt nevim, ale podle mě je nejvíc eko a bio klasická kadibudka v rohu zahrady s plakátem z roku 1983 s nějakou spoře oděnnou východoněmeckou koulařkou a nebo Tatrou co jede Paříš-Dakar...

No a když to všechno podtrhnu, sečtu a prozkoumám odkazy kdo nás tak pečlivě informuje o vědeckých úspěších za okrajem oficiální vědy, dostaneme se k "Datovým sanacím realit". Ano, zní to velmi vědecky a mě dalo chvíli práci pochopit o co vlastně v této vědecké oblasti jde: "Datová sanace realit" je vyvrcholením zhruba šestiletého výzkumu pana Chvátala, který se specializoval na praktickou a velmi efektivní možnost likvidace nežádoucích datových programových vrstev v prostoru (interiér i exteriér). Jestli něčemu nerozumíte a nebo nechápete, zaplaťte dotyčnému pánovi pár tisícovek a on vám to vysvětlí. Jo a drogy nejspíš nebere...

10.11.2013 v 11:27:14

kultůra

jo, imho nás čeká po dlouhý době opravdu kultůra a umění.... vanessa a john fryer 2x

vanessa


09.11.2013 v 19:06:31

přehled kořisti

zdroj prý zde, ale nemám účet, takže nemám ověřovací vazbu...
pěkná hromádka konopí pro lékařský účely.... :)

"Přehled kořisti při zátahu proti zahradnictvím:

Konopí
Zátah na growshopy
Moravskoslezský kraj
- zadrženo 19 lidí, z toho 9 obviněno
- zajištěno 300 rostlin marihuany a 1 kg sušené směsi
- zabaveno velké množství zboží určených pro pěstitele a konzumenty marihuany, výpočetní technika, 480 tisíc korun v hotovosti a zhruba 3 miliony korun na účtech
Karlovarský kraj
- zásah na pěti místech na Chebsku a Sokolovsku
- téměř 10 podezřelých
- 5 obviněných
Středočeský kraj
- obviněni 2 lidé
Olomoucký kraj
- uzavření 4 growshopů
- zjištěny 3 drobné pěstírny
- 5 odezřelých
Jihočeský kraj
- 2 zadržení
- odhalení pěstírny marihuany na Písecku
Kraj Vysočina
- kontrola 3 internetových a 2 kamenných growshopů
- 2 obvinění z šíření toxikomanie
- zabavení věcí za 1,15 milionu korun
Královéhradecký kraj
- 3 zadržení, z toho 2 obvinění
- zabavena semena konopí, hnojiva, různá technika... předměty potřebné ke zpracování a kouření marihuany
Liberecký kraj
- 1 obviněný
- 3 uzavřené obchody
- několik domovních prohlídek
Pardubický kraj
- 4 podezřelí
- 2 uzavřené growhopy
- hodnota zabaveného zboží 10 mil. Kč
Zlínský kraj
- 4 podezřelí
- objevení 2 pěstíren marihuany, 275 rostlin, 3 kg sušené marihuany
- ve 3 growshopech zajištěno zařízení a materiál pro pěstování marihuany
Jihomoravský kraj
- zabavení 7 kg sušené marihuany
- 6 domovních a jiných prohlídek
- nikdo zatím není stíhán
Ústecký kraj
- kontrola 2 growshopů v Teplicích, zajištěno zboží pro pěstování konopí
- zatím bez obvinění
Plzeňský kraj
- 3 domovní prohlídky
- 3 prohlídky nebytových prostor
- 2 zadržení
- zajištění předmětů a věcí k pěstování marihuany

Zabaveno téměř 3,5 milionu korun."


09.11.2013 v 15:48:26

bitcoin

Voltage ALL TIME HIGH Voltage
USD/BTC 385.00 USD / BTC

slušný letadlo....

09.11.2013 v 10:30:05

deštivá sobota

no, panáček je po snídani, vysrání, před zcivilizováním a vyvenčením, nejen sebe sama. je mokro venku.

Srbové v Novém Sadu objevili nový „způsob obživy“, padají do kanálů. Jasnej důkaz toho, že teorie nepodmíněného základního příjmu nebude nikdy fungovat, protože lidi radši budou přemýšlet jak získat peníze s co nejmenší námahou, než aby šli raději do práce.

Pražská škola zakázala muslimkám nosit šátek, ty raději odešly. No, předpokládám, že se ozve Samková a nebo aspoň Kocáb, jak nejsme multikulturně tolerantní, ale otázka rána zní: "Dovolit jim to, byli by stejně tolerantní u nich, kdyby evropská žena chtěla vyrazit na ulici v oblečení běžném pro Evropu?" Jednou sem na návštěvě, tak se kurva přizpusobim, neasi???

Vše o léčivém konopí na jednom místě po celý víkend. To je Cannafest. No soudruzi, mám takovej pocit, že absurdita a schizofrenie okolo hulení, growshopů a legaslativy dosáhla svého hustopřísnýho maxima. Nejenže tedy státní orgány přiznávaj, že boj proti drogám a marihuaně tak trošku vázne, protože zabavených 560kg z několika odhadovaných tun ročně vypěstovaných u nás je směšně malej objem a celá legislativa je postavená na hlavu. Zjišťuju, že všichni ti oblibovači magický byliny, dredatí příznivci boba, džungle a "jah, jah, rastafari, jah", hipíci a obecně všichni huliči, jsou najednou nemocní pacienti, kteří by bez konopí stoprocentně umřeli.
Fakt nevim jestli se mám smát a nebo brečet, chápu že prodejci techniky pro pěstování jsou něco jako prodejci nožů, defakto nemůžou za to, když někdo jejich produktem poruší zákon, to je stejný jako když si koupíte auto a odstavíte ho na zákazu parkování, ale zase hrát si na neviňátka a zachránce zdraví je tak trošku absurdní, kor po těch letech co se v čechách hulí nejvíc z celý evropy. Jsme snad nějakej národ nemocnejch retardů???
Chápu to, omlouvám se, že jsem byl takový hlupák a až teďka jsem se probral z vyhulenýho stavu, ale ty dodávky, který před mnoha growshopy nakládají substráty, kanystry s desítkama litrů hnojek, květináče, lampy, stínidla a měřící techniku, jsou vlastně lidé, kteří nasazují krky, aby tisíce nemocných lidí této země se mohli zachránit před jistou smrtí léčivou marihuanou.
Už sem pochopil, že obchod se semeny, která nejdříve byla označována pro sběratelské účely se zcela proměnil v obchod s léky, které samy rostou, protože sběratelský semeno se během pár let proměnilo na semeno, které léčí.
Už sem pochopil, a znova se omlouvám, padesát growshopů žije a nebo žilo z toho, že pomáhalo léčit nemocné lidi, kterým už klasická medicína nepomáhá.
Nevim kdo je tady víc pokryteckej, jestli stát a nebo vlastní uživatelé konopí, kteří tak často rádi hovoří o svobodě vyznání, víry, magických bylinách a právu na užívání a nebo dokonce straničtí piráti, kteří vykřikují cosi o policejním státě....
Jo, a prosil bych ocenění pro vietnamské pěstitele, protože díky nim padla velkoobchodní cena konopí pod 80Kč za gram, což je pro všechny pacienty a umírající dar z nebes, protože právo na levné léky, nebo nedejbože zdarma, má každý. Díky vám vietnamští bojovníci za levné lékařské konopí...!

09.11.2013 v 09:24:14

bitcoin olol

dobře jede.... 357$ za BTC....

08.11.2013 v 17:17:36

pátek

jo je pátek, počasí začíná připomínat skutečný podzim. nic zvláštního se neděje, něco málo administrativy a příprava nějakých sraček k RSA SecuriID. Na internetech nic novýho, všechno je při starym, lidi jsou hrozně zaneprázdněný prací a přitom nový příspěvky přibevaj rychlostí světla. fanoušci základního příjmu furt sedí od rána do večera nad internetem a hýkají na chudobou, bídou a umírajícími lidma na ulicích, plánujíce ružovou budoucnost a dost bohatství pro všechny. takže prostě standartní český pátek, kdy většina pracujících už odškrtává poslední minuty, aby mohla po jedný hodině zmizet domů. Fakt je tady v čechách strašně špatná situace jak životní, tak pracovní a sociální.

Hašek a Tejc rezignovali. Mluví o umlčovací politice v ČSSD. Jo, vždycky mě pobaví jak se slizcí hadi vymlouvají na nepřátelské a nevídaně nechutné mediální kampaně. Akorát by mě zajimalo, co bude dělat Hradní konzerva Lunchmeatu, když nůž mu projel skrz volby a nic neukrojil a vidličky se tak kroutily slizem, až se ukroutily...

jinak bitcoin fakt dobře 330$... Přemejšlím, že asi budu zbytky po vejplatě, pár šušňů posílat na bitstamp a nakupovat bitcoiny do zásoby, což sem měl dělat už dávno, ale nejsem hazardér ... pokud ho přijme amazon a ebay...

taky sem zvědavej na cannafest, jestli ho fízli proberou i s těma slavnejma demonstrantama a nebo ne. Jo, jsou strašně zlí ti policisté, že si dovolují omezovat 50growshopů po republice, kde se jen prodavá technika, aby si chudí nemocní mohli pěstovat lékařskou marihuanu. Jo, fakt to tady v čechách ujelo, co pěstitel, to nemocnej člověk, co hulič to pacient. Úplně dobře nechápu, jak můžou pacienti uživit tolik krámů, že si někteří vlastníci můžou dovolit bohatě sponzorovat kulturní akce. Mezi nemocnejma je asi hodně peněz...

Povolení nakládat s konopím získaly distributor léků a zemědělská firma.

08.11.2013 v 12:19:10

mrtvice

no, někdy sou ty internetový spamy fakt na mrtvici... :)
fw fwd fwd fw
dnes v mailu

internetový vtip07.11.2013 v 20:08:24

čtvrtek

dopoledne zase hromada administrativy. připadám si jako zkurvenej úředník se zbytečky lidství.

bitcoin fakt dobře valí, fakt dobře....

U pražského nádraží Vyšehrad mají vyrůst novostavby. Jo, tak to každýho musí píchnout u srdce...

Dělat si legraci z člověka na vozíčku? Rouhání a neúcta, míní Zemanová. Ale hovno, co to je za podivnou familii, tihle Zemanovi. Jeden má problém s církví, ale sestry boromejky nevadí, další se ohání nějakým neuctivým rouhánim, ještě by se měla vyjádřit pornoherečka. Přičemž sem měl takovej pocit, že si Myloš dělá srandu posledních pár měsíců z ústavních zvyklostí, z apolitické volební kampaně, kdy se na nás smál z každý poštovní známky a posledně jakousi podivnou schůzkou se socanama... Virózy, psem shrnutý koberce a uhnilý palce už ani neřešim...

07.11.2013 v 12:03:56

to mě mrdej bitcoin

310$ za BTC....

07.11.2013 v 10:32:11

ironie

jo, dneska cesta s protokolama.

taky dostal předseda dopis z odboru životního prostředí, že náš domovní kontejner je umístěn na ulici neoprávněně, že zabíráme místo a že si ho máme strčit do prdele, tedy pardon, na vlastní pozemek. Takže sem si dneska se soudruhem pro životní prostředí vyměnil telefonát a podařilo se mi ho naštěstí přesvědčit, aby se příští týden přijel podívat, aby na vlastní oči viděl, že sice dvorek ve vnitrobloku máme, ale že z jedný strany je parkoviště a jedinej způsob jak se na něj dostat je přes úzký pruh sousední parcely, jenže tam je trávník a betonová vana, do který ústí okna suterenních bytů. No sem zvědavej, protože to bude fakt prdel řešit. Jinak asi půl stránky výhrůžek kolik paragrafů porušujeme.

bitcoin je na 261$, takže ubermegacool pro mě a můj minidůl.

Boromejky: Pomáháme prezidentovi, protože nás o to žádali lékaři i rodina.Tak to je slušná ironie, vzhledem k Mylošově vztahu k církvi a restitucím. Fakt nechápu, proč se o něj nepostará manželka, jako to funguje v jinejch normálních rodinách. Stejně jsou ty jeho problémy spojený se nezdravym životním stylem, takže vozejk by snad měla tlačit stará a ne nějaká jeptiška, která by měla svůj čas věnovat těm, který ho skutečně potřebují. Jo, Myloš je čůrák ulhanej a pokryteckej.

jo bude to veselý, grower.cz vypadá vypnutej. chudáci ti, kteří přispívali...

06.11.2013 v 12:45:14

raci

jo, obžérství minulej tejden v hospodě. já myslim, že se máme celkem dobře, levný pívo, k tomu raky.... co víc bych mohl přát? no, přeci aby se nevrátili zkurvení bolševici a lidi, kteří by rádi přerozdělovali cizí bohatsví lidem, kteří nechtějí makat.

Rak


05.11.2013 v 14:01:09

jsem po obědě

no měl sem hlad a šel jsem ve špatnej čas. moc brzo, takže si ke mě přisedli nějaký dva buzeranti postarší, řešili porody, počítačový hry a ještě nějaký sračky, jako buzeranti v klasickym slova smyslu to nebyli, ale spíš takový ubermoderní dynamičtí muži, kteří když já dojídal polívku měli v sobě naházíno celou svoji objednávku, jakoby v jídle šlo o nějakej závod.
Jo, to mě vždycky sere, protože se spoustě lidem táhnou ze školy a školky blbý zvyky "kdo dožere první, bude králem." Což je píčovina, proč by král měl žrát rychle, když toho má hodně a navíc je král a ten může cokoliv. Prostě zkurvený bolševici, chtěli mi zkurvit i toho feudála. A ještě se blbci zvedli a v hospodě s obsluhou naklusali ke kase jak ovečky. Prostě rychlá doba potřebuje rychlý muže.
Já na nějakou rychlost seru, není nutnej bejt zrychlenej, důležitý je neusnout, žejo. Chci mít časem hospodu, kde to pude všechno pomalu, kam bude chodit málo lidí a ti co budou chodit, budou pěkně potichu pít a fetovat, aby mě nebolela z hluku hlava. Věřím, že taková občerstovací stanice by mohla mít mezi některými lidmi úspěch. Je důležitý mít na práci klid.

Policisté se zaměřili na growshopy - tisková zpráva

05.11.2013 v 12:18:08

kurz btc

jinak kurz je stále slušnej, kdybych to nějak aktuálně přepočítal, mám investici do jalapeni z půlky zaplacenou. což je celkem slušný, protože kterej byznys mi splaci investice tak rychle...

05.11.2013 v 11:26:11

hovno

jsem nasrán, vopravdu nasrán. mám takový podezření, že zemanovi poskoci zasírají chodníky a trávníky hovny, která po svých domácích mazlíčcích nesbírají.
jo, prostě du ráno sebrat velehovno mladý, jdu trávníkem a našlápnu nějakej psí shit, kterej sem si rozmáznul po nohavici. zasraný chodníky, zasrasný trávníky, zasraný občani, jen to ukazuje, že češi jsou národ slušnejch lidí, zlatejch ručiček, samejch muzikantů, ale může mi někdo kurva říci, kdo zasírá trávníky a chodníky? to samý hovnovej slalom v žižkovskejch ulicích....

Zeman: Je komické, že účastníci schůzku v Lánech tajili. Á, ovar po ránu srší vtipem. Je komický, že za ovarem jeli účastníci z rovna v době, kdy předseda byl televizi a užíval si relativního vítězství. Prostě trapný komik. Je to prostě trapný celý stejně jako židovský bonmoty o popelnících...

Zemanův požadavek na lustrace míří na Babiše, píší Slováci. Jo, Myloš nebude rád, že rejou i bratři slováci... Pokud by Zemanovi skutečně překáželo, že se někdo příliš zapletl s komunistickým režimem a jeho tajnými službami, přišel by o velkou část svých nejbližších poradců, kamarádů a poskoků. Bývalých agentů a pracovníků StB na čtvereční metr bývá v Zemanově okolí více než na sjezdu Komunistické strany Čech a Moravy

Rasistická Sanitka 2? Romští zloději a trestající karabáč.
Romové nám opět udělali jméno ve světě: Okrádali Velkou Británii!

05.11.2013 v 10:10:49

zátahy

hmmm. policie zase řádí.... Bleskově: Probíhá zátah na growshopy?
akorát je otázka, jestli berou i jahody anebo jen konkurenci.... nemůžu si pomoci, ale reflex nějak ignoroval poslední dva roky kauzu hydroponic. jo, to je jasný, o konkurenci sponzora se nepíše...

Policie prohledává growshopy v Čechách i na Moravě.

Policie provedla zátah na growshopy.

04.11.2013 v 14:30:27

konsilium

zeman


04.11.2013 v 13:11:00

bfl jalapena poté

jo, takže jalapaňa stále počítají, už mi vytěžily celkem 2.16096774 BTC.
nějaký čísla, je celkem vtipná hardwarová chybovost, se proste vidí handmade v manufakturní výrobě. vzhledem ke kurzu, můžu říci, že po dvou měsících je skoro půla zaplacená, kdybych tedy prodával.

bfl jalapeno minepeon

bfl jalapeno minepeon


jinak sem opět nahlédl do diskuse k základnímu příjmu a opět musim konstatovat, že ta diskuse má velký znaky absurdního dramatu a tragikomedie, že i Havel s Beckettem by bledli závistí. Podívat se můžete ZDE, vypadá diskuse veřejná bez nutnosti se přihlašovat. Jediný co mě teší je, že podle webovejch stránek těchto bolševiků 21.století mají jen "Total e-signatures on 04/11/2013 08:00 (day 228 of 299) 123194" hlasů. Což mě docela těší, protože je vidět, že evropani nejsou zase až takový tupci.

Násilník z Krupky se zřejmě ukrývá v Anglii, soudce chystá eurozatykač. Tak nevim, jestli by nebylo lepší, kdyby tento úplně zbytečný člověk zůstal tam kde je a nevracel se k nám do čech. Zbytečný ho živit, si myslim.

Sobotka: Kandidáti do vlády by měli předložit lustrační osvědčení. To je zajmavý, že najednou Ovarovi ústavní zvyklosti neviděj. No, tak dlouho přemejšlel, až vymyslel, že vymyslí něco proti Babišovi. Ale hlavně aby si udělal lustrační pořádek u těch svejch hulibrků v čele s agentem Minaříkem, tedy pardon, Mynářem.

Otevřený dopis vyčítá Zemanovi lhaní, pití i vyvolávání sporů. OLOL!

04.11.2013 v 11:53:40

nedělní deštík

vyvenčíno, nasnídáno, teďka se vaří vývar, až ho dodělám, skočim na pepřovou omáčku a pak třeba do labe.
příští tejden pohotovost, mám nějakej takovej divnej pocit, že přejdu na systém kolegů z práce, když je pohotovost, nechodim se trápit nad nealkem do hospody.
no jinak poslouchám teďka moravce na čétéčku, zase se řeší sobotkovci versus haškovci a kromě toho, že je to celkem slušná tragikomedie, jak se ti socani slizce kloužou, mate mě celkem jedna věc. Nikdo a nikde se zatím nezeptal přímo ovara na hradě, jak to teda s tou schůzkou bylo a jestli by k tomu šéf hradního prasečáku nemohl podat nějaký oficiální vyjádření nebo stanovisko. mám takovej divnej pocit, že naražený koleno by snad nemělo hradního pána omezovat k tomu, aby aspoň vydal nějaký tištěný oficiální prohlášení. Nemůžu se zbavit jistého dojmu, že president spodních pár tisíc se schovává jako malej kluk před výpraskem.

03.11.2013 v 12:33:10

sobota

no, včera sem se vysral na hospodu, lehce poklidil, ale jenom trošku, aby to nevypadalo příliši podezřele, že je pečlivě, čistě a čerstvě uklizeno. takže sem pometl nějaký chlupy, psí hovna vyschlý, odnes odpad a vyhnal ze dřezu nějakej živočisnej druh, kterej vznikl v sifonu.

přišla mi ráno zmrzlá hrouda masa, takže sem skáknul pro zelenej pepř a smetanu a udělám zejtra pepřovou vomáčku, myslim, že se mi celkem povedla.

teďkonc ještě vyprat nějaký prádlo, udělat si oběd a relax na chvíli, protože sem ráno kvůli tomu masu musel vstávat v sedum, což je na sobotu pro mě fakt moc brzo.

večer si možná skáknu na beera k vočku, ale to uvidim jestli budu mít chuť vyzkoušet, jestli se najde nějakej fakt hodnej kumpán, kterej mi dá potáhnout z brka. i když se obávám, že s penězma, drogama a děvkama je to tak, že dokud to máte, tak kámošů je hromada, ale jakmile sranda skončí, tak najednou se stenčí i množství lidí, který se k vám hlásej. jo, život není jednoduchej a je hlavně strašně sobeckej.

i když z lidí mě fakt v tom tescu bolelo, hodně bolelo. celkem chápu, proč mají úspěch bezkontaktní karty s možnost zvolit si svůj vlastní 1234 nebo 1111 pin....

Facebook chce sledovat pohyb kurzoru na monitoru. JJ, a to sme stále na začátku, sem zvědavej, kdy přijde doma, že facebook bez optání zaptem notebookovou kameru a začne sledovat, monitorovat a analyzovat pohyby očí a mimiku tváře. minimálně kvůli vhodně cílené reklamě...

02.11.2013 v 12:43:29

volební počítače

no, kontrolujeme teďka volební počítače a odinstalovává se z nich bordel co instalovaly volební komise. musim teda konstatovat, že kdybych měl soudit a škatulkovat inteligenci lidí podle toho, jak dokážou zabalit počítače do krabic (a není to fakt normálně těžký, šprcka na box, polysteronový boky dospod a nahoru case a to celý nacpat do papírový krabice), tak už chápu, proč je tady přemíra státních úředníků, voličů levicových a populistických stran a fanoušků různých základních příjmů. Přestože ty polystereny mají přesně udělaný zářezy, kam se mají napasovat, dokážou ho některý inteligence nasadit zcela obráceně a na špatnou stranu. a jako perlička závěrem byla, i přestože jim muselo bejt jasný, že je nějaký divný, proč to tý papírový krabice šlo tak blbě, že se muselo použít násilí až polystyren praskal, tak prostě nepřemejšleli a používali sílu. každej číňan to v tý svý továrně zvládne a to nedostává žádnej základní příjem, žádný sociální a zdravotní, a nečeká ho budoucnost s krásných důchodem...
Já nejsem nijak příliš taky chytrej, podělaná zkouška mě pronásleduje ve snech ještě teď, ale ty krabice fakt balit umim, protože zabalit case do krabice je jednoduší než si zahrát sokoban.

01.11.2013 v 11:01:02

prej pes

Pes shrnul koberec a prezident ve tmě zakopl, popsal ministr Zemanovu nehodu. fakt by mě zajimalo, jestli týhle pohádce někdo ještě věří. paroubek měl tělo junáka a myloš zase cévy mladýho chlapce. tak nevim, ale přijde mi spíš jenom takový ze zdvořilosti, jako když přijde důchodkyně do potravin a šedesátiletou prodavačku osloví "mladá paní, prosila bych deset deka polskýho salámu".
ale jako historce se psem mám uvěřit???

01.11.2013 v 08:26:28