deštík

jo, musel sem počkat než se přežene lijavec, protože sem nechtěl dopadnout jako zmoklej pes.
na to, že sem vstával v 5:50 celkem slušnej výkon.
vítr rozfoukal mraky, takže i nějakej ten velkej vůz či co to bylo bylo vidět.
hovna se proměnila na hnědé koláče.
i mácha by brečel dojetím.

31.01.2013 v 23:25:37

pár hoven

Rath strávil většinu roku ve vazbě. Přesto na náhrady čerpal přes milion. Asi jeden z mála lidí, kterýmu se vyplatilo sedět ve vazbě...

Hrad se zlobí. Moderátor sliboval, že nahrávku Klause nezveřejní. Vašek nemá asi humor rád...

Co si lidé pamatují. Asi tak nějak. Lepší slíbený buřtovný, nežli hypotéka na účtě.

Zimbabwe nemá málem ani vindru, i průměrný Čech je na tom lépe. Ale to si dělaj prdel, ne??? Šéf státní pokladny prohlásil, že disponuje pouhými 217 americkými dolary, čili v přepočtu zhruba 4 100 korunami. Vysmátej černoch v drahym kvádru...

31.01.2013 v 21:59:01

přeloučský nádraží

přeloučský nádraží ve svý okleštěný kráse.
přelouč nádraží

napravo byl průchod, kde byly veřejný hajzly a stánek PNS.
přelouč nádraží

takhle to původně vypadalo
nádraží přelouč průchod

akorát stánek na stojáka je věčnej a furt je na tom samym místě, na kterym si ho pomatuju od dětství. akorát dnes už u něj nepostávají dělníci z Tesly čekající na odjezd svýho vlaku. pokud se jim tedy nechtělo sedět v nádražce, žejo :)
přelouč stánek nádraží


31.01.2013 v 21:49:33

dovolená

dneska jednodenní dovolená. přes den nevadí, že sem pryč, jelikož pohotost, kterou mám tenhle tejden, musim držet hlavně přes noc. jo první tejden pohotovosti. jak ještě nejsem zvyklej, že je jen pár volání ročně, vyklepe mě každej telefon po sedmý hodině. to je fuk.

byl sem mamině řešit jeden takovej problém, komunikačního charakteru, jelikož sociálka si vymyslela něco v tom smyslu, že se budou jejich formuláře odesílat elektronicky i v případě firem o jednom až deseti zaměstnancích a osvéček, což doposavaď se řešilo normálním papírovým formulářem, a ta sociálka má čas do března se rozhodnout, jestli tomu tak bude či nebude. Prostě státní správa se nemůže rozhodnout, kterou otýpku sena bude žrát.
Já sem musel vyřešit ten problém, že mamina na mzdový účetnictví používá program od ježek software. On je to docela vychytanej soft, mamina používá DOSovou 16b verzi, kterou dodneška dělají, jelikož jí to prostě stačí. Imho pokud chcete používat DOSovou verzi na 64b operačních systémech (míní windows), používají DOSBox, díky němuž předpokládám možnost běhu aplikace všude tam kde je portovanej DOSBox. Dalším vtipným špekem je, že celá aplikace je naprogramovaná v PC Fandu, jenž si někdo z vás bude určitě pomatovat již z devadesátých let.
Každopádně mě se týkal tedy problém, jak zajistit z tohoto ekonomickýho software přenos dat do český správy sociálního zabezpečení do takzvaného e-Podání. Matka je účetní, ta z těhlech stránek, který ji na sociálce dali, byla pochopitelně zmatená, takže sem musel nastoupit já a podívat se v čem je finta. Bystrý oko si okamžitě povšimne 602FormFilleru, kterýžto postaví chlupy na zádech každýmu ajtíkovi. Takže sem tedy nainstalovat tuto ďábelskou aplikaci na druhej komp s windows xp a připojením k internetu, stáhnul formuláře, který bylo třeba otestovat a odešli sme ke starýmu DOSu (přesně řečeno k DOSu co byl ve windows 95, jo na tom starym kompu jsou instalovaný Win95, který ale bootujou do svýho DOSu) řešit, kde má stereo exporty do xml, který se pak natáhnou do formfilleru. To sme našli, jenže sme narazili na problém, že to prostě prachsprostě nešlo. Mé bystré oko a vycvičený mozek rychle zjistil, že pro export do XML používá stereo nějakou externí aplikaci, která již není 16b, ale nýbrž 32b (prostě win32 exe binárka) a tudíž pod DOSem skončí hláškou, že je to Win32 aplikace a nazdar. Což mě nasralo, protože už sem měl dokonce připravenou funkční 1.44MB disketu - klasická třiapůla, pro přenos xml souboru z pc do pc. Takže sem musel vyndat disk, přes ATA-USB redukci jsem překopíroval 180MB softu do xpéček, nastavit nějaký ty DOS parametry pro software, takže sem díky tomu dozvěděl, že windowsxp nemají config.sys, ale nýbrž config.nt někde ve windows\system32.
Takže sme pustili stereo, vybrali si jednu firmu a jednoho člověka k pokusu a dali export do xml. A piča nic. Takže voláme na hotline, tam to zvedl nějakej mlaďas, ten se vyptal na nějaký identifikace a na čem to pouštíme a jal se s námi projet celym procesem. Díky tomu jsme se dozvěděli, že jednoho člověka exportovat nejde, že musíme buď všechny a nebo skupinu a v tý skupině může bejt i jeden člověk. Každopádně pozitivním výsledkem bylo, že jsme konečně získali xmlko, který sme natáhli do 602FormFilleru a zjistili, že je to všechno co mátinka potřebuje ke štěstí. Teď už jí zbejvá jen počkat tak do půlky března jak se sociálka nakonec rozhodne, a když se rozhodne že jo, tak si bude muset jít zařídit ještě kvalifikovanej certifikát, aby měla svoji digitální občanku, kterou se pak bude hlásit do systému VREP.
No, fakt nemůžu říct, že bych se dneska nic novýho nedozvěděl :)

stereo


mimochodem to pecko na kterym honí stereo, je mocná a těžká hromada železa originálního Compaqu, na kterym v letech 2004-2006 bežel tento web, než přešel do hp ml310 a teďka jede tušim na ml330. Akorát sem zapoměl to nešťastný pecko s 1.2GB HDD 64MB RAM vyfotit, takže někdy příště.

31.01.2013 v 21:24:03

středeční den

po žižkově slezl sníh a odkryl jak moc velký prasata jsou pejskaři v této pražské čtvrti. těch hoven co se vynořilo.....

ráno nějaká administrativa, zadlužit se o něco víc, protože když už má jít člověk do hrobu, tak ať tam jde zhuntovanej a s dluhama.
myslim si, že sem čůrák poctivej, blbej a tudíž chudej.....

Před vězením se skrýval v Karibiku, teď ho očistila amnestie Díky Václave Klausi, vím dobře, že krást a podvádět se za vaší vlády a presidentství vyplácelo.

Čarodějka Košanová: Chlapi čarovat nemůžou, brzdí je chromozom. Ano, maximální ukázka retardace. Retardovaná je jak poskytovatelka služeb, retardovaní jsou i klienti, kteří nemají vlastní mozek a rozum a potřebují se ptát píči na píčoviny spíčenejma a podivnejma metodama. To si jako někdo myslí, že mu karty poradí jak spravovat svý finance? Jediný co sem zatim vypozoroval, že jedinci s těmahle esoterickejma a kouzelnickejma tendencema jsou spíš finančně negramotní.... sčítání a odčítaní nenahradí nic... ale kdo chce kam, pomozme mu tam

Kolumbijský kněz měl v žaludku 18 prezervativů plných kokainu. Asi dobrá církev a dobrá víra...

Marihuana bude nově k dostání na předpis. Stát ji uznal jako lék. Já fakt nevim co si mám myslet, nejenže bude stát prodávat předraženej matroš, takže si trávu lidi na nemocenský nebo v invalidním důchodu určitě budou za desítku měsíčně kupovat. Jo, už to vidim... fakt jo... navíc "Licence bude stát dva tisíce korun. Udělení bude předcházet dvoukolové výběrové řízení. V prvním kole bude muset firma či podnikatel dokázat, že je schopen vypěstovat konopí s požadovaným obsahem účinné látky - THC. V druhém rozhoduje cena a kvalita suroviny." Ne, že bych tak nějak neměl ponětí jak se to dělá, aby ze semínka vyrostla tráva, ale fakt nevim kam půjdu pro potvrzení, že jsem schopen a má potřebný znalosti k tomu, abych vypěstoval kvalitní trávu. Jako půjdu na ministerstvo vnitra, aby mi dali razítko, že jsem certifikovanej a že se o mě zmínilo pár odposlechů nebo jako kurva co??? Nějak mi smrdí demence...

update 14:30: No, vypadá to, že vydavatelství už neví kde, koho a jak prudit, dokonce sem už pochopil, proč u některých titulků je licence pro zdravotně-tělesně postižený.. Překlad je warez. Čeští distributoři mažou soubory ze serveru titulky.com

30.01.2013 v 13:38:26

oblevička

imho oblevička je přísná. veškerej sníh slezl, zůstal štěrk a bordel. ani ty hovna mezi stromy nechybí.

29.01.2013 v 20:56:20

úterý

no je druhej den v tejdnu. furt homeoffice, ale s tím rozdílem, že dneska už můžu dejchat nosem. zasraná, zkurvená rýma. no bude líp snad.

V Íránu představili nový stroj na trestání zlodějů: „amputovač“ prstů. Hm, sympatickej nástroj pro snížení korupce. Taky bych věděl o spoustě bolševickejch pařátů, který by potřebovaly zbavit se mastnoty.... Dlouhý prsty si zasloužej krátit... Akorát amnesty international a kocáb by nejspíš řvali cosi o středověku....

Na Borneu se našlo deset mrtvých trpasličích slonů, asi otrávených. Je naprosto jasný, kdo za to může. Chudáky slony pozabíjel Šlouf a jeho volební tým.

29.01.2013 v 11:23:07

na zdechnutí

je mi od soboty na zdechnutí. skolila mě zkurvená rýmička, která se nechce a nechce pustit.
taky přivezli dneska ráno matraci. posraný pplko nás probudilo už někdy kolem sedmý a možná i dřív.
pak likvidace volebních počítačů a jejich odvoz z volebních místností. udělal sem dvě a šel sem do prdele domů, jelikož ze mě chčije jak z vola.
zkouším udělat segedin, ale nemám naprosto chutě. ty sou taky v prdeli.

taky chci říct, přestože se k tomu vyjadřuje kdejakej debil, čůrák a hovno, že president je takovej jakýho si národ zaslouží. tak ovarová kreatura se dvěma pradama je sice presidentem český republiky, ale není to můj president, já ho nevolil a tudíž poslouchat ho nemusim.

a vůbec, když je někdo schopnej předhodit čtenářům nesmysl v podobě městský legendy "Příběh čtenáře: Znásilnil mě s hlavou v kontejneru! A rovnou dvakrát", aniž by se zamyslel, jestli je to pravda, protože v tý úvaze je fakt několik rozporů, jako třeba, že kontajner na sklo není plastovej a jediná hlava, která by prošla otvorem je hlava dětská a fakt si nejsem jistej, že by v posledních dvaceti letech nějaký děcko dobrovolně či s pomocí rodičů strčilo hlavu do kontajneru na sklo a nechalo se přes noc šukat od kolemjdoucích, tak tak už se ničemu nedivim. Kromě toho se obávám, že dotyčný musel bejt buď basketbalista a nebo si musel ke kontajneru přinýst schůdky, aby tu hlavu do díry dostal. Jo, znám pár historek kamarádů, kterak usli třeba na florenci na lavičce a probudili se s rozřezajnema kapsama a bez telefonu, peněženky a dokladů, ale že by je někdo vošukal... to sem neslyšel a nebo se mi nepřiznali....

Berte to tak, že sem chtěl, abyste mysleli na něco veselejšího než je volba presidenta a co si budeme říkat, je to jako v tom vtipu... Neštěstí, to je deset dětí v jedný popelnici. Tragédie je jedno dítě v deseti popelnicích...

A další co mě sere, že mě asi začne vadit vepřový, jitrnice, jelita, tlačenka a krvavá prdelačka, protože to žerou mastný brady sociálních kreténů....

28.01.2013 v 14:15:04

pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí

nevim proč, ale mám takovej pocit, že máme mezi sebou ve společnosti pěkný telata. nevadí jim návrat šloufů, nevadí jim návrat představitelů gulášovýho a ovarovýho socialismu, nevadí jim opoziční smlouva, nevadí jim nepravdy a mají kurva krátkou paměť...

demokracie


poznámka pro mladší ročníky: v texty jsou použity dva citáty. 1) projev klementa gottwalda během únorového puče. 2) Prohlášení ústavodárce, že v letech 45-60 v naší vlasti socialismus zvítězil.

27.01.2013 v 10:45:08

se obávám

že budeme mít na hradě opoziční smlouvu. průser.
nebudu vůbec komentovat, že zeman na školních obrazech bude vypadat jako husák nebo brežněv. tihle socialističtí bafuňáři mají vlasy zčesaný dozadu a dvojitý brady.
navíc je celkem možný, že na západě z nás budou mít prdel. provinční politik se sklonem k alkoholu.
šlouf a čuba? ti musejí mít mnohonásobný orgasmy, jak tady s náma vypekli...

Kultura mastné brady vyhrála. Konečně bude klid!

26.01.2013 v 16:12:26

volební šílenství

vrcholí. tajně doufám, že národ udělá vše proto, aby Klaus se svojí sortou emigroval někam do teplých krajů a konečně našel ráj.

26.01.2013 v 11:18:21

jůpísí

jo, teďka mi přišel od UPC emajl ohledně našeho firemního připojení:

Vážený kliente,
na základě auditu relevantních kombinací služeb jsme na Vaší smlouvě nalezli položku X-YYYY-IP ADRESA V CENĚ SLUŽBY, která při současné kombinaci služeb nemůže být realizována.

Evidovány jsou adresy:
ABC.ABC.ABC.ABC – využíváte
XYZ.XYZ.XYZ.XYZ – využíváte
ASD.ASD.ASD.ASD – nevyužíváte

Z této situace vyplývají 3 možné řešení:
1. Adresu, kterou současně nevyužíváte, tedy ASD.ASD.ASD.ASD ze smlouvy odebereme, fyzicky, ani finančně se nic nezmění.
2. Adresu využívat budete, na smlouvě ji ponecháme za standardních podmínek 210kč měsíčně.
3. Máte možnost změnit smlouvu tak, aby 1x IP adresa zdarma byla v kombinaci služeb relevantní, tedy tzv. SOHO smlouva.

V pondělí 28.1. Vás budu telefonicky kontaktovat na čísle SRAC_Z_UPC.

S pozdravem
KOKOT CO SI DĚLÁ PRDEL


Já nevim, ale mám takovej divnej pocit, že se nás snaží UPC ojebat a donutit ke změně smlouvy, protože sice položka X-YYYY-IP ADRESA sice možná při současné kombinaci služeb není možná, ale kdysi byla a nejsem si zcela jistej, jestli mě může někdo nutit ke změně smlouvy jen z toho důvodu, že dneska nabízejí jiné balíčky pro firmy než před sedmi lety aniž bychom cokoliv z naší strany porušili. Jednou sem si něco objednal, tak to kurva snad chci mít, ne?

1. Super kurvárna, zbaví nás jedný IP adresy a budeme furt platit stejně jako za tři IP adresy.
2. Necháme vám ji, ale připlatíte si 210Kč. Proč, kurva když máme tři adresy v současné smlouvě.
3. Proč bych měl měnit smlouvu, když máme tři IP adresy, jen kvůli tomu, že UPC si změní podmínky a balíčky???

25.01.2013 v 16:03:52

rýma

chytnul sem někde rýmu. fakt zkurevnou rýmu. mám jisté podezření na bacilonosiče, ale říct, že za to může negr, by mohlo být označený za negersky rasistický. takže na to seru.

Afrika má první dolarovou miliardářku. Stala se jí dcera angolského prezidenta. Úplně dojemnej příběh, kterak dcerka chudého angolského presidenta vlastní pílí a podporou svých soukmenovců vydělala svoji první miliardu.

Ze Sýrie uprchla i Asadova matka, tvrdí americký velvyslanec. Politika hnusná věc, nechápu kdo tu nevinnou, úplně obyčejnou a normální sympatickou syrskou rodinku osočuje z podpory násilí. Vždyť to určitě mysleli upřímně a pak přijdou nějací šmejdi a začnou tvrdit, že posledních třicet let to bylo za asadů cajk akorát teďka už je to jinak.

Exposlance Wolfa už hledá policie. Kdo zná jeho úkryt, má volat 158. Socanskej buzerant a zloděj odmítá nést zodpovědnost. Vsadim se, že podle jeho mínění to bude politickej boj pro pošpinění poctivých členů čssd. Prase je to socanský... Určitě se schovává u Franze na chalupě, tam by ho nikoho nenapadlo hledat...

25.01.2013 v 14:38:04

papričky

v úterý potkám bláznivou alkoholičku, a ptá se mě na ty tři oranžový papričky na schodišti, jestli si je může jako vzít. tak sem řek, že žádnej problém, že jsou akorát takový vostřejší. no dneska du barákem, potkám ji znova a prej jestli mi má vracet květináče. já na to "cože to?" musel sem ji vysvětlit, že nejsou jednoletý, že by ještě na jaře začly kvést. no čuměla na mě zpoza těch lahváčů co měla s manželem nasázený na botníku...

24.01.2013 v 22:47:11

prezidentské volby

no a abych trochu vybočil z těch volebních mediální sraček, kterými je v poslední době zaplaven internet, tak malá technická...
předpokládám, že sem nevyfotil nic megatajnýho, protože ten software vidělo několik tisíc volebních zapisovatelů a navíc je vytvořen z peněz daňových poplatníků, tudíž nás. snad mě nezavřou :)
volební software českého statistického úřady (sorry za kvalitu, ale debilní monitory):

volby 01

volby 02volby 03

volby 04
24.01.2013 v 21:15:31

kysličník chloričitý

du dneska okolo kongresovýho centra a vidím, že tam jede seminář o využití výše zmíněnýho pro zdraví. Nebudu-liž uvažovat nad úplně nesmyslně použitou předložku 'na' a nebudu-liž uvažovat použití zastaralýho názvu pro oxid chloričitý, tak sem se pozastavil nad tím co se vlastně dá desinfekcí léčit.... Řekl bych, podle toho co mi prozradil google, že naprosto všechno od vředů až po rakovinu a možná i aids... ???

kysličník chloričitý


24.01.2013 v 20:59:07

čtvrtek zase

jo, včera lehce vočko, snažil sem se bejt hodnej, protože dneska ráno vstávání ku volebním počítačům. znova je poskládat a otestovat jestli je vše ok. celej den. ale celkem nám práce odsejpala od rukou. stihli sme i obídek na květnici.
ivka má nějakou práci, takže několik dnešních poznámek:

Chtěl si vyměnit sedadlo s matkou dítěte. Vyhodili ho za to z letadla. Jo, já když sem viděl ty učitelky v jedný třídě, jak z toho křiku dětí vypadaj šťastně, vzpomněl sem si na tohodle chudáka... dneska nějak dětičky neposlouchaly...

Zloději si často tipují byty a domy na Facebooku. Hm, tak už si tohodle zlodějskýho fenoménu všimnul i děsnej bulvár. Voni ti čórkaři nejsou blbí, to pouze uživatelé facebooku mají potřebu každýmu sdělit, kdy nejsou doma... :)

Dopingoví hříšníci, pozor. Cyklista Dekker oznámil: Řeknu vše, co vím. Aby se nám ta vrcholová cyklistika úplně nezhroutila... Jestli v tom nebudou nějaký ty drogy.

Hysterie? Německu se podařilo odrazit příval Romů z Balkánu. Co se to v tom německu děje?

Jestli vyhraje kníže, tak raději emigruju, napsal prý Klaus v esemesce. Teda, klidně bych i něco přidal, kdyby se uskutečnila nějaká symbolická sbírečka, aby měl Klaus na pár buchet do šátku.

Vladimír Franz: Volím Miloše Zemana. Chápu, že potřebuje bejt anti proti většinovýmu názoru umělců, ale tak nějak sem dospěl k názoru, že Láďa je ještě větší čůrák než sem původně myslel...

24.01.2013 v 20:50:25

eva a vašek

pořád spolu....

eva a vašek


23.01.2013 v 14:02:04

vyhulený deníček

hm, po roce jsem opět vyzálohoval web. rozrostl se z 3.2GB na krásných 5.2GB, ale jsou to hlavně fotky. Vlastní export z mysql má 8.5MB...
ale jo, zalohovat, zálohovat a zálohovat...
taky mě už dost unavujou debaty na téma kandidáti na presidenta. vopravdu už je toho plno úplně všude a těšim se, až se debilní česká populace vrátí ke svým běžným starostem, kdy se budou v komentářích popravovat tuneláři, zachraňovat postižená zvířátka či podporovat roztomilá děťátka se zavedenými trubičkami do krku a sondou do žaloudečku, maminky zase dostanou prostor, aby mohly vyjádřit jak sou hrozně šťastný za každýho zmetka a malí černoušci zase přijdou do kurzu. Ornella Štiková porodí, Pomeje se zase rozvede a vyhulený ufo? To zůstane v tomhle marastu světlou stálicí černé budoucnosti, kde nikoho z vás nečeká nic dobrýho.

z hoven:
Za urážku krále 11 let vězení. Thajský soud odsoudil šéfredaktora za kritiku fiktivní postavy. Divná země tohle Thajsko. Plno úchylů co šukaj nezletilý chlapečky přeoperovaný na holčičky, plno lékařských klinik, kde vám udělají jakoukoliv operaci, kterou vám kdekoliv jinde zakážou, tresty smrti za trochu drog a když řeknete,že císařpán je vůl, čeká na vás šibenice. Žít tam jen kvůli tomu, že je tam levno a teplo, na to bych se asi vysral, protože se obávám, že by ze mě byl politickej vězeň...

Žena chtěla koupit přes internet čivavu. Peníze poslala až do Kamerunu. OMG OMG LOL Tak ta si to zaslouží, poslat love za psa do Kamerunu... OLOL

Málo hekáš, říkala Serena. Pak tenisová hvězdička bohyni z plakátu zničila. Doprdele, zkurvenej idnes. Já debil si myslel, že to bude vo nějakejch kundách co si to pořádně tvrdě rozdávaj a nakonec se zničej. A vony se z toho vyklubaly nějaký tenistky, či co... to je finta na přilákaní čtenářů jak z nějakýho hypermarketu.

Zeman chce prosadit volební povinnost sankcemi, uvažuje o pokutě 5000 korun. To dost smrdí bolševikama, dobama kdy bylo povinný chodit k volbám, kdy se zavíraly hospody a neprodával se alkohol. Jo, někteří z vás si jistě pomatují, že bývala účast u voleb 99.9% a furt vyhrávala jedna strana a jeden kandidát... Zeman je Klausův prodlouženej penis...

23.01.2013 v 12:36:30

noční ulice

každej večer chodim ulicí a venčim. každej večer přemejšlim nad nějakou geniální myšlenkou. čekám záblesk, ale ten nepřichází. meditace, koncentrace, mantry, silnici přebíhající kočičky, přejetí ježečci, veverky a králíčci, pokálení opilci a kontajnery povalující zmrdečci. to všechno sem už zkusil, viděl, zažil a pořád žádný světlo myšlenky. fakt divný.

22.01.2013 v 22:58:07

vyčerpanost

sem fakt vyčerpanej, vyšťavenej a úplně down....

Číňan si postavil vlastní dialýzu, přežívá už 13 let. Komunistický ráj a není schopen zajistit zdravotní péči pro každého svého občana? To smrdí kapitalismem, ale v USA by si nejspíš američan nedokázal postavit vlastní dialýzu...

Opencard mění správce. Mohla by nabídnout nové funkce. Pavlík se vrátil do politiky a s ním i zákon???
Debata na piratech komu vlastně patří doména a kdo je vlastníkem domén emoney group... mluvčí haguess?? Já si říkal, že to bude nějaká fligna... ještě že ti mladí jsou tak rychlí...

Škola v Jakutsku.

nějaký veřejný IP kamery... :)

22.01.2013 v 10:56:35

more zabava

nalezeno na internetech, prý ostrava.

more zabava


21.01.2013 v 14:05:45

pondělí

no přijdu za hajzl a ten zechcanej tak, jakoby měl někdo na péru kropítko od konve. chápu, že je to těžký se trefit proudem chcanek do hajzlu, kor když ten otvor je takovej malej a i ženský si musej na hajzlu sedat, aby se trefily do mísy, ale jakej je problém prostě po sobě utřít....

Muž, který si v jižních Čechách upálil hlavu granátem: Žárlil na prostitutku! Jo, byl to vůl, ztratit hlavu kvůli děvce...

KLDR uvolňuje pravidla. Cizinci si mohou přes hranice přivézt vlastní mobily. To je vtipný, mobil můžete použít svůj, ale SIMku ne.

Lidé budou muset pracovat do 70, jinak Amerika zkrachuje, varují topmanažeři. Jo, zkurvení topmagoři. Makat se jim nechce. My tady v čechách už víme, že do důchodu nejdřív v 67, takže já bych hrozně rád těmhle zkurvenejm topmanagerům vzkázal, že až mi bude přes šedesát, začnu prodávat drogy jejich dětem a hlavně vnoučatům, ať mám na daně....

a imho jede v rádiu pěkná masírka na téma Lucie. Hrajou přesně ty samy hitovky jaký jely v devadesátejch letech. Nikdy sem lucii nemusel, nudnej popík a zoufale z toho čiší touha vstoupit do vod, který jsou už dávno odplavený v moři. nevěřim, že to bude takovej comeback o jakej se snažej, díky frekvenci s jakou lucii slyšim z rádia...

21.01.2013 v 13:10:36

z tisku a tak

1) dostal sem v debatním fóru vo vlastenectví daniela landy aka žida444 ban jen proto, že jsem nedokázal pochopit, že celá tvorba daniela landy je ovlivněná Tolkienovými dobrodružstvími a fantasy literaturou a že jeho posluchači ve vysokejch botách, bombrech a s holejma hlavama nejsou žádní skinheadi, ale nýbrž čtenáři fantasy literatury. Takže až si jednou budete pouštět záznam Orlíku, Krátkýho procesu či Huberta Macháně ze Bzence, tak vězte, že dle výkladu Kouzelníkových fans to byl pouhý Tolkiencon no1. v čechách....

2) Stárnoucího bulvárního novináře z blesku rozčílilo, že nějaká mladá slečna má vyšší čtenost svých článků a že o něm napsala, že je narcis...

3) Josef Rychtář o soužití s Bartošovou: S Ivetou pijeme jen občas! Tak to Ivetce fakt přeju, že pije přes den jen občas!

4) Stáj s koněm chytla od popelnice, majitelka do ní nasypala žhavý popel Ale to sou mi věci. To byla určitě nějaká dívka nebo žena, která se chtěla vrátit ke zdravému přírodnímu životnímu stylu a úplně zapomněla na vlastní dětství u babičky na chalupě, kdy ji babička kolikrát říkavala "děvče, nesypej ten žhavej popel do popelnice". Protože jak jinak si mám vysvětlit popelnici (pravděpodobně plastovou), ve stáji obklopenou senem a v tý popelnici žhavej popel. To se muselo udít dřív než řekla "popel".

5) Znásilněnou Němku odmítli ošetřit ve dvou katolických nemocnicích. Hm, teďka bych asi potřeboval vysvětlit, jakej je rozdíl mezi katolíky, muslimy - kteří rádi kamenují, a vegetariánskými mírumilovnými indy, kteří tak rádi šukají na veřejnosti v autobusech...

6) Budoucnost restaurací: obsluhovat a vařit budou roboti. Se docela bojim týhle budoucnosti, protože když si představim běžné české restaurační podniky, jejich obsluhu, odkapávaná piva a ošizená jídla, nevim jestli si polepšíme, když nás budou obsluhovat roboty...

7) Mega Launches: Brilliantly Secure, But Not Anonymous. Kimovi nelze popřát nic jinýho než hromadu štěstí a spoustu nasraných amerických producentů :)

8) Red October Attackers Shutting Down C&C Infrastructure. Cool, po pěti letech balíme krám, vypínáme a přesouváme se o síť dál ...

20.01.2013 v 13:43:14

tour de france a lance armstrong

Oprah Winfreyová potvrdila, že se Armstrong přiznal k dopingu. Já se furt tak nějak obávám, že ani Oprah úplně přesně nepochopila co chtěl Armstrong říci. Podle mě se nám snažil naznačit, že celej vrcholovej sport je prolezlej dopingovým byznysem, protože když nejsou každej rok lepší výsledky, sponzory přestanou takový závody bavit a tudíž není příliv peněz, za který by si mohlo vedení tý jejich tour de france kupovat drahý děvky a kvalitní kokain. Já se prostě obávám, že jádro pudla je úplně někde jinde a není o tom, že Armstrongovi seberou sedm vítězství ze závodu... Malej výlet do historie

tour de france


pozn.: ofoceno z History 12/2012

20.01.2013 v 13:26:29

na zkurvení dne

a jestli si chcete zkurvit dne, máte možnost...

Kdo vymyslel Klausovu amnestii: Jakl, Hasenkopf a Koudelka To je parta hochů z mokrý čtvrti...

Klausová proti knížeti: Nechci, aby první dáma neuměla česky. fakt se těším, až takhle Klausovic familie zmizí z veřejnýho života. Kanálů a žumpy už bylo dost...

19.01.2013 v 13:24:22

psí vojáci

v paláci akropolis 18.1.2013. nu, odpustím-liž si ty hnusné gorily u vstupu a odmyslím-liž si plzeňský pivo za 43kč a zapomenu-liž na to, že kdyby nebyl Hurda vobyčejná politická pijavice přisátá ná státní kasu (imho je prostě vidět, že takzvanej disent byla nepěkná směska lidí, který spojovala jenom nenávist proti bolševikům, tudíž mezi nimi byly stejný kurvy jako mezi vlastními komáry), nemyslím-liž nad tím, že lidí dokázali do sálu vecpat fakt dost, nikdy by Akropolis nevypadala tak jak vypadá, tak to byl fakt solidní a slušnej koncert. No, nato že sem viděl psí vojáky někdy naposledy v 93/94 (?) bylo to pěkný vzpomínání na doby, který byly tak krásně jalový, ale který už bych nechtěl zažít znova. Filip Topol je génius a s piánem je srostlej. Slyšel jsem všechny písničky, který sem chtěl slyšet, dostal sem svý Žiletky, akorát Marilyn Monroe nedali a nebo sem ji propásnul zrovna, když sem byl na baru. Ale myslím, že ji nehráli.

jedna mobilovka:
psí vojáci


jo a lidi super, pěkná směska pamětníků až po velmi mladou generaci patnáctiletých, lidi všech stylů, od vyhulených ufonů až po dredaře se železem v ksichtě. naštěstí se nevyplnila moje obava, že vojáci přitáhnou takovou tu moderní trendy vystajlovanou generaci rádoby intelektuálů s hnusnejma hranatejma brejlema a pečlivě střiženým (plno)vousem (něco v tomto stylu), ale naštěstí tyhle kreatury byly v minimální menšině, takže sem si nekurvil večer pohledem na lidi s brejlema, který evokujou "dej mi jednu pěstí".
dokonce pár známejch potkáno. je super, že psí vojáci mají furt co říci... :)

19.01.2013 v 13:12:20

mandala

imho kamarádka měla výstavu svých vlastních homemade mandal. tak sme si jednu pořídili...

mandala


18.01.2013 v 15:48:52

nosferatu

pokus o vtip....

upir nosferatu


18.01.2013 v 14:00:13

vtipnej titulek

ještě mě ve středu pobavil titulek na hlavní straně lihových novin: Průzkumy selhaly. Kdo může za chyby?
Úplně se mi titulek asociaoval s pětiletkou...

Já osobně se domnívám, že za špatný výsledku průzkumu můžou vždy jen sociografický agentury nebo jaký kokoti tyhle průzkumy dělaj. Zajmavý je, že si ještě nikdo asi nevšimnul, že ty průzkumy jsou stejný penězovody jako třeba když utrácí magistrát za marketing. Osobně bych všechny průzkumový a ratingový agentury poslal do pece, protože akorát matou lidi a nikdy se netrefěj. Ale problém politiků, že na ně spolíhají. Stejně jako se Hitler nepoučil u Napoleonova tažení, žádnej politik se ještě nepoučil u Jyrky Paroubka a jeho důvěře k agenturám. A agenturám, kterým nevyjdou průzkumy by se asi nemělo platit, protože mě taky za špatně odvedenou práci nikdo nezaplatí....

lihové noviny


18.01.2013 v 13:30:21

sněhová nadílečka

napadnul v práglu sníh. je opět menší kalamitička, protože těch 6.86cm co napadlo během noci opět zamotalo hlavu řidičům. dokonce tak, že řidiči s ústeckými spztkami musí parkovat na přechodech pro chodce, jelikož zebra není vidět a dopravní značky jsou moc vysoko.
jako jo, rozmohlo se u nás na desítce používání ústeckých spzetek, nevim kde se berou, ale ti řidiči jsou fakt prasata. někteří mají dokonce i holé hlavy.

Janouška obžalovali z pokusu o vraždu, hrozí mu až 18 let. No, já se sice obávám, že jeho advokáti dokážou zabránit tomu, aby si šel zmrdeček na 18let sednout do báně, ale i tak je to pěkný. Myslim, že jako exemplární příklad by mu mohl soudce nějakých 6-8let udělit. Přeci jenom řídil pod vlivem, sejmul ženskou a zdrhal fízlům, což by kdokoliv jinej nejspíš ani nedostal šanci vysvětlit. Ještě bych byl spokojenej, kdyby soudce při té příležitosti nařídil prověřit, kde jak si jeho kámoš Pavlík Bémů ušetřil z platu státního/městského zaměstnance na výlety po horách, ale to už bych chtěl hodně. Prostě tihle Klausovi zlatí hoši....
imho: ODS přijala exprimátora Béma zpátky do strany. Vše zapomenuto, vše dobrý...

Politologové: Schwarzenberg na Hradě = TOP 09 v zapomnění. Jo, taky mě něco podobnýho napadlo. Kalousek zrovna nebude ten typ oblíbenýho vůdce...

Dopoval jsem při všech triumfech na Tour, přiznal Armstrong. Jo, má moje sympatie, že to dokáže přiznat. Protože si myslim, že dopovali všichni, prostě všichni a von to odesral. Měli dělat testy každýmu, ne jen vítězům.

Inside one of the last pinball factories in the world. Návštěva v továrně na pinballový stroje...

18.01.2013 v 12:10:33

slušná jetost

jo, sem celkem slušně jetej. taky sem se dozvěděl, že asi o koncert psích vojáků bude pěknej zájem, páčto sou prej lístky už od outerka vyprodaný. akorát ta posraná akropolis...

Jde mi o to, aby byl prezidentem, řekl Klaus o Miloši Zemanovi. Myslim, že jeho snaha bejt anti za každou cenu získává dosti komický rozměr. Ona celá Klausovic familie mentálně nějak nezvládá, že starej pude z hradu přímou cestou do prdele...

17.01.2013 v 11:15:08

středa

chlastu je třeba.
no budu mít nejspíš trochu změny v životním režimu, neb šéf mě motivoval, abych si nakonec s kolegama střídal pohotovost. prostě jednou za čtyři týdny budu mít týden, kdy se nebudu smět vykrosit do bezvědomí, protože se může stát, že mi o půlnoci zavolají z jedný firmy, že nic nefunguje. Naštěstí byl šéf tak laskav, že mi řekl, že nemusím bejt nutně střízlivej, ale musim zůstat aspoň trochu funkční a prej si můžu objednat dročku k odvozu na zákaznikovu centrálu. Což je fér. Akorát sem zvědavej, jaký to bude bejt v hospodě a nepřiožrat se. :)

jinak dneska zkurveně administrativa. konečně se ozvalo upc ohledně našich stavebních úprav ve světlíku a reagovalo na naše přání zalištovat tu jejich šílenou kabeláž. takže jsem opět nezapomněl připomenout, že vím, že mají kancly u nákladovýho nádraží žižkov a infrastrukturu pro ně zajišťuje promsat. no prostě takový přátelsky úvod seznamovacího emajlu, aby pochopili, že něco málo vím a že nejsem až tak kapitální čůrák.

pak administrativa ohledně odstranění ac rour. poslala demoliční četa závěrečnou zprávu, tak ji skenuju pro ostatní "výboři", aby se mohli vyjádřit. Já osobně pár problémů mám.

v rádiu zase hrajou hodně lucii. jestli to nemá souvislost s tím, že se chtějí vrátit do stejný řeky. money money money, must be funny ...

z tisku:

Hnůj, póvl a hovno. To že je mi Renč nesympatickej a jako režisér mě nebaví, jsem věděl. Ale že je až takovej čůrák, to sem fakt netušil.

Václav Klaus mladší si utahuje z knížete a jeho špatné výslovnosti. Mám jednu výhod. Můj skvělej internetovej magacín je zcela bez reklamy a vyjadřuju zde pouze svůj názor, tak můžu napsat, že mladej Klaus je stejnej čůrák jako starej Klaus a navíc má hnusnej ksicht a vypadá jak herec ze zpomalenýho záběru hollywoodskýho velkofilmu, kterej zrovna dostane pravej hák. Jo, jestli si celej život léči komplex ze svý vizáže, ať si ho léčí, ale ne na starších...

Soud kvůli amnestii zastavil stíhání Pitra, Provoda i Srby. To bude radosti na starých bělidlech...

"Red October" Diplomatic Cyber Attacks Investigation. Rudý říjen, je vidět, že soudruzi v rusku mají stále smysl pro humor...

Microsoft's 13 worst missteps of all time. Jo, každej má právo na omyl.

16.01.2013 v 12:12:56

oldschool hardware

jo, vzpomněl sem si, že sem si minulej tejden udělal v hospodě hodně roztřesenou rukou dvě fotky velmi oldschoolovýho železa... :)

s3 virge

3dfx


15.01.2013 v 11:40:01

praha pod sněhem

foto jak vypadá kalamita v praze...

zimní praha


14.01.2013 v 19:13:14

mediální schizofrenie

schíza miloše zemana:

Návrat takového marasmu nepřipustím, prohlásil v roce 2011 předseda ČSSD Bohuslav Sobotka na dotaz, zda strana v přímé volbě prezidenta podpoří Miloše Zemana.
Zemana podporuje i Štěpán, iniciátor zásahů z roku 1989. To je hnus, velebnosti.

čínská schíza:
Číňané chtějí největší řecký přístav. Jojo, Řecko rozprodáme a číňani budou mít svůj vlastní přístav v eu. to se vyplatí, ne?

knížecí schíza:
Kníže na Hradě? Největší úspěch rodu, míní historik. Já sem tady nedávno psal, že si Schwarzenbergové po těch letech Hrad zasloužej...

14.01.2013 v 19:04:21

podvečer

no, doma nasráno nebylo, holky sem vyvenčil, ale stejně maj' dneska dietku.
sem si ještě všimnul, že na lístku do Akropole je napsáno, že návštěvník může být podroben osobní prohlídce. Samozřejmě je zákaz vnášení drog, zbraní a vlastního jídla a alkoholu.
To mi připomíná návštěvu Roxy na Majkláčích, kde naštěstí borec u vstupu byl tak slušnej, že mě sice neprohlížel, ale zeptal se mě jestli nemám nějaký drogy a nůž. No, protože v mym věku si nezasloužím být prohledávanej, pochopitelně sem řek, že ne. Nenechám si vzít svůj nůž, který mě doprovází už řádně let....

14.01.2013 v 18:29:31

chumelenice II.

stále chumelí. myslím, že tak pět-šest čísel už popadalo. co jsem viděl, řidiči jsou zmatení, zpomalení a nestíhají úplně dobře brzdit před přechody. prostě typická pražská kalamitička.
byl sem koupit lístky na psí vojáky. maj' po dlouhý době koncert, takže ivka vyjádřila přání si na ně zajít. jedinej problém je, že celej ten koncert se uskuteční v paláci akropolis - ano opravdu si psí vojáci nemohli zvolit hůře, jenž je ve vlastnictvá dalšího politickýho zlatokopa s dlouhejma prstama - radního Hurdy (seznam firem, kde působí - pražská plynárenská a dopravní podnik by snad mohli hovořit sami za sebe). Jo, seděl Hurda v kavárně akropole s nějakejma mandama, takže když sem ho viděl, tak jsem si dovolil zaplatit lístky dvoutisícovkou, slečna se na mě podívala dost zle, jestli nemám menší, já sem řek, že jo, že mám ještě pětilitr a že mi není jasný, jaktože pan radní hurda nenechal na kase peníze, tak aby mohla vracet na všechny bankovky platné v čr. proběhlo pár pohledů a slečna peníze nazpět v kase našla.

doufám, že budu v pátek vpuštěn. kdyby nešlo o psí vojáky a o nějaký ty vzpomínky na doby, kdy jsem byl mladým a úplně blbým sečtělým intelektuálem, tak bych se na celou akropolis zvysoka vysral. však mě tam taky nikdo na delší dobu nedostane.

imho jsou děsně vtipní takoví ti metrosexuálové co vyznávaj "gay style". Je prdel je pozorovat jak jim tenisky kloužou a boří se do sněhu, je vtipný vidět jak se pod těmi tenkými značkovými kabátky a šálečkami klepou zimou.

14.01.2013 v 13:36:45

chumelenice

do práglu přišla fakt pěkná chumelenice. ráno to ještě nevypadalo, když jsem kolem šestý šel vyvenčit holky, aby vyhodily ze střev to, co nestihly doma na podlahu. no, zlobit se na ně nemůžu, každej se aspoň jednou v životě posral, ale faktem je, že procházka po bytě nebyla procházkou růžovou zahradou.
teďka už jenom musim vydumat, která svině na mě použila magii zvířecích výkalů. obávám se, že bude muset nastoupit protiútok silnějšího kalibru. aneb, jak by řekl klasik: "to si někdo pěkně odsere".
že já se do tý výkalový magie pouštěl...

z tisku:
Zeman na Hrad, přejí si Slušovice. Lidé dali na Čubovo doporučení. Sním či bdím? To v životě nepochopím. Kde ti lidi hledají jistoty? V časech minulých? Jestli by nebylo lepší zaplatit obyvatelům Slušovic v čele s Čubou vystěhování do Severní korei nebo aspoň na Kubu, aby si řádně užili socialistických RaJů....

RECENZE: Franzova Válka s mloky ubíjí Čapka. Nikoli hudbou. No, asi nemají na idnesu rádi Franze. Faktem však je, že sme včera si Ivkou debatovali nad myšlenkou, že Franzova hudba a dílo není pro mainstreamovýho posluchače, stejně jako Havel byl se svým absurdním dramatem stravitelný pouze pro několik nadšenců a znalců. Ani já jeho dílo nečetl, kromě lidové Audience, žeano.

Pomočujete se? Připravte si igelit. No, to jsou ve VZP ještě celkem slušní. Původně jsem čekal na otázku "Pomočujete se?" odpověď "Připravte si provaz."

Blog se probral po deseti letech k životu a hnedka se na lupě posrat. To mi fakt mozek nebere, deset let mrtvej blog se třema zápiskama, si z nějakýho záhadnýho důvodu zaslouží noticku na bulvární lupě. Obávám se, že "úspěch" na českym internetu je zaručen pouze mediálním děvkám, spamerům a různým existencím typu dočekal či hulán. Když se to tak vezme, díky tomu, že nejsem provařenej internetovej prostitut, můžu si psát co chci a nikdo to nemusí číst a komentovat. A to je přeci paráda, ne?

14.01.2013 v 11:19:36

klendra

venku je klendra. auta zamrzlý, louže zamrzlý, zmrzlej dech na vousech psích. mráz mrazí jak žiletky.
jo, žiletky. já sem olckul, používám operační systém zdarma a holím se běžnými oboustranými žiletkami značky astra či wilkinson. podle toho jaký zrovna sou. oholím se i břitvou, ale to je jen pro hustý. předpokládám, že bych se byl schopen oholit i ostrým nožem. což je děsná výhoda, kdyby přišla apokalypsa. po ní by totiž po povrchu planety nejspíš bloudilo hafo zarostlejch mužů s holicími strojky, který by nebylo kam zapojit. no a bejt oholenej i po globální katastrofě, toť by byla velká výsada. možná bych si otevřel i holičství.

13.01.2013 v 18:42:01

hvězda smrti

včera na idnesu. myslim, že si v USA podepsali rozsudek smrti...

hvězda smrti


ze světa:

V Číně se upálil letos první Tibeťan Na to, že je třináctýho ledna...

Další hromadné znásilnění v autobuse. Indové zatkli šest pachatelů Je to zvláštní, samej vegetarián, hipísák či budhista, ale prasata to sou... Přijde mi to jako v tom vtipu: Co je největší příčinou pedofilie? ... Sexy děti

Elton John s manželem jásají: Narodilo se jim druhé dítě! A to gratulujeme. Nejspíš poprvý, kdy otěhotněla buzna... Pardon, v tomhle případě už podruhý. Kokoti to sou, vo tom žádná

13.01.2013 v 12:33:42

se můžou všichni

posrat z výsledku voleb. já za sebe můžu říct, že volba dopadla ku mé vší spokojenosti a zcela nečekaně se knížepán dostal do finále. jo, já sem to tady už někdy dřív psal, že si to ten schwarzenberg zaslouží, po těch staletích, kdy jejich rod marně čekal na místo na hradě. furt samej lucenburk, habsburk, jagellonec, sem tam nějakej přemyslovec či domácí teroristi v podobě žižkovejch příznivců, ale na schwarzenbergy by se dostalo až teďka - v době republiky. krásnej historickej paradox.

řekl bych, že velké mrzení je v táboře příznivců ládi franze, protože mladí aktivní umělci, hérci a jiní alternativci si nedokážou přiznat, že jejich názor byl, je a bude v menšině a že udělovat protestní hlasy nestačí. jo, taky sem byl mladej a hledaj nějakou free-cool-in alternativu. Jenže zažívat pokaždý zklamání, to chce mít pořádný ideály. žejo...

takže já sem v pohodě, nemusím se účastnit debat či dokonce bláznit z různých análních analýz, který se mocně objevujou po českých internetech, protože prostě a jednoduše, každej ňouma co má konektivitu cítí jakousi záhadnou potřebu se vyjádřit v domnění, že jeho názor je ten nejpravdivější. nu, klasika, internety, no.

imho všimli ste si někdy, kolik různejch petic, aktivistů a jiných šílenců se v poslední době zjevuje po internetech? nedávno sem viděl takovej vtipnej obrázek...

petice revoluce


13.01.2013 v 12:13:48

jak si zajistit zdraví a vyhrát milion euro

pro zájemce o zdravý život a nadšené hráče je tu možnost ...

Jak si zajistit 100% zdraví vtipnej pohled... :)

Milionová cena Myslíte, že na to máte? Tak zkuste štěstí... :)

imho sem netušil, že ve švajcu žerou psy a kočky... Část Švýcarů s oblibou pojídá psy a kočky. Zakažte jim to!

12.01.2013 v 18:35:46

volby

hmmm..... Fischer uznal porážku, o Hrad se utká Zeman a Schwarzenberg

ale jo, je to sranda. pořád lepší než dřív, vždyť ještě relativně nedávno tu byla jen jedna strana, jeden kandidát a 99.9% volební účast ... :)

a taky je jasný, že asi končí doba dvou stran, který to tady posledních dvacet let ovlivňovaly. propadl jak kandidát modrejch ptáků, tak dienstbier za socany.

12.01.2013 v 16:28:31

výkalová magie

obrana proti vykalové magii. toť taky přaní hledačů informací na internetu. když si dav přeje znát toto sladkosmrduté tajemství, nechť je mu přáno. obrana proti vykalové magii má několik stupňů. důležitý je, jak moc vás chce protivník uhranout a jaký volí hovna.
základním stupňem je magie muších výkalů. muší výkaly zanechávají drobné tmavé tečky na oknech, talířích, hrncích či stěnách. při maximálním ohrožení máte například byt nebo auto nepřetržitě plný much, který serou o sto šest. uhranutí je také spojený s puchem hnijícího masa.
dalším stupněm je ohrožení magií zvířecích výkalů. tato magie se projevuje tak, že k vám přijde například pes a posere vám nohavici. časté jsou také případy pronásledování nešťastníků splašeným stádem dobytka nakaženého běhavkou, jenž je velmi oblíbené v některých asijských zemích. zasažení velbloudím výkalem obvykle přináší neštěstí na třicet let dopředu. postižený je v takových sračkách, že se z nich málokdy vyhrabe.
posledním stupněm je magie lidských výkalů. kouzelník většinou vyvolá démona, který pronásleduje obět tak dlouho, dokud ta se zcela nezlomí a neskončí v jámě hovnové. nejznámějšími příklady hovnových démonu jsou takzvaný "výkalový démon" nebo "Lord Hoven".

Obrana proti výkalové magii je většinou jednoduchá. Existuje pravidlo hoven, které říká, že na hovna platí zase jenom hovna. Uhranutý musí nasrat jeden až deset kýblů vlastních výkalů, které nechá skvasit v chladném prostoru a posléze tento magický roztok aplikuje 3x denně zevně a 1x denně - obvykle ráno - vnitřně. Po několika dnech přestanou přibývat cizí sračky a jejich poměr ku vašim se začne přiklánět na vaši stranu. do měsíce jste po krk jen ve vlastních sračkách a sračky vašeho protivníka zmizí ze světa, stejně jako on. V tuto chvíli je možné s terapií přestat.

12.01.2013 v 16:24:58

work

no jelikož sem domluvenej s kolegy z práce, že kdyby náhodou byl nějakej trabl s volebníma počítačma, tak jsem ready jít problém řešit, protože mám ty školy v podstatě nejblíž.
jinak sem tento čas strávil plněním nějakých restů, který už dlouho odkládám. Jo je hezký si je odškrtnout z kalendáře. Tahle prokrastinace je zlo. no prostě sem napsal návrh smlouvy ohledně sousední zahrady a vyhotovil dopis pro UPC, kde je žádám, aby se nějak zamysleli nad kabeláží ve světlíkách. mám docela dobrej pocit sám ze sebe.

jo a taky nechápu, jak si někdo může prodat vlastní střechu nad hlavou a jít do podnájmu...

12.01.2013 v 12:49:05

volby

já sem byl volit včera, kolem půl páty a musim říct, že byla dost velká návštěvnost. dneska sem šel kolem školy, kde jsou volební místnosti a furt bylo plno. důchodců jako včera, stejně jako rodinky s dětma. spousta značkových pršiplášťů, zimníků, naleštěných špičatých bot a taky bylo vidět, že valná většina národa jsou náruživí sportovci. tolik teplákových souprav jsem v zimě ještě neviděl. zvláštní móda tyhle teplákovky....
každopádně hojná účast je hlavně asi kvůli tomu, že lidi věří, že se něco změní - asi k lepšímu, a kvůli tomu, že jsou to první presidentský volby, takže nezevšedněly jako volby do parlamentu a senátu, jež se střídaj ob dva roky.

pokud se chcete poblejt až za ušima a zavzpomínat na krásná sedumdesátá léta, jenže se nesly v duchu společeneské a ekonomické prosperity, tak můžete zde: Proslov místopředsedy KSČM u hrobu Gustava Husáka

12.01.2013 v 10:45:57

bozp

jo, měli sme dneska zase školení bozp. konečně sem se po těch letech dozvěděl, že to znamená "bezpečnost a ochrana zdraví při práci". Jo, jeden se furt něco novýho učí.
taky sem řešil jednu hlášenku od klienta. celý tři hodiny a zalarmoval sem fakt hafo lidí. všichni se mi snažili děsně pomoci, ale nakonec to dopadlo tak, že nikdo nic nevyřešil, takže mi prozradili sladký tajemství ve formě hesla lokálního administrátora a já sem na to přišel. user se nemohl do domény přihlásit jen proto, že měl na pecku dobrej čas, ale špatnej datum posunutej o 10 měsíců do budoucnosti. OLOL

Hrad se při amnestii zmýlil. Polovina propuštěných jsou recidivisté, odhadují soudci. Fakt se těším, až bude Klaus pryč. Vopravdu jo a možná i bouchnu šampáňo...

11.01.2013 v 14:32:12

vtipný

bylo to dneska vtipný, akorát od osmi vod rána pěkná šichta. naložit pecka, monitory a tiskárny do auta, přesun do volebních místností, poskládat železo, udělat kontrolní tisk, podepsat protokoly a zase do práce pro další krámy. volební místa povětšinou na základkách, kulínskej by rozhodně byl blahem mimo sebe a když sem šel vychcat na hajzly, tak je hodně zábavný mít mušli na úrovni kolenou.

10.01.2013 v 20:31:05

debata

protože zejtra od rána tvrdá šichta, tak sem vynechal pivko a zůstal doma. při tý příležitosti jsem si poslechnul debatu knížete, dientsbiera a franze a musim teda říct, že franze fakt ne. dostal šanci, ale fakt ne. dientsbier dobrej řečník, ale škemral u komunistů a to se mi nelíbí. kníže mluvil k věci a klimbal. klasika.

09.01.2013 v 22:04:53

z tisku hoven

Svazek PPF s Generali rozveden za 70 miliard. Česká pojišťovna v rukou Talošů. Pro klienty špatná zpráva a je mi jich vopravdu líto.

Prezidenta sundalo ze stěny již 600 obcí. Hrad: Je to pokleslé. Velmi pěkný protest, vopravdu pěkný. Tohle musí Klause vážně srát... :)

Klaus: Kritika amnestie je útok na mě. Zastrašit se nenechám. Jo ješita, kromě toho si myslim, že ho nikdo nezastrašuje, protože se obávám, že celá republika už stříhá metr do dne, kdy tento symbol mafiánskýho kapitalismu a korupce v politice zmizí z hradu.

Agent Minařík podal ústavní stížnost. Může mu pomoci k amnestii. Bolševická svině zůstane vždycky bolševickou sviní...

Maďarský novinář označil některé Romy za zvířata. To posral týpek, urážet zvířata....

John McAfee Created His Own Botnet to Spy on Belizean Officials. OLOL :) špehovat orgány v zemi, která je daňovým rájem a nikoho nevydává. Takhle si to posrat... :)

09.01.2013 v 12:36:58

karel na hrad

aneb koncert pro slušnýho presidenta s neslušným obsazenim.

jo, na jiřího z poděbrad dneska odstartuje koncert na podporu presidentské kandidatury Karla Schwarzenberga, kde se představí spousta hudebních řiťolezců, parazitů a mediálních prostitutů, jako například Janda a Olympic, Ivan Mládek, XindlX či Kocáb, prostě jména, který byste na svý vlastní akci pravděpodobně nechtěli. Vážim si celkem Tonyho Ducháčka a Garáže, že se odmítl zařadit po bok těchto parazitů: Ducháček knížeti nezahraje. Vadí spoluúčinkující

karel na hrad - koncert na jiřího z poděbrad


09.01.2013 v 12:27:39

windows II

já se musim po včerejšku trochu opravit. jak sem byl mentálně úplně špatnej, tak sem se popletl a těch šedesát pecek, který instalujeme nebylo s windows 7, ale nýbrž s windows 8. já mám v těch microsoftích číslech už docela chaos.
k těm peckám je i odpovídající počet LCDéček, černobílejch tiskáren, kabelů, klávesnic a myší. Jsem celkem rád, že děláme jen půlku celý zásilky, že na druhou půlku máme nějakýho subdodavatele. Od pondělka do zítra by se to nedalo stihnout. Vono se totiž jedná o počítače pro jeden pražský obvod, který budou k dispozici pro volební komisaře. Takže do těch počítačů šlo ještě pár základních aplikací a hlavně instruktážní videa ve formátu FLV (OLOL, protože windows8 nativně tento formát neumí), který by měly členům komisí vysvětlit, jak se sčítaj presidentský hlasy. No, vtipný teda bylo, že včera jsme při přípravě pecek vznesli takovej drobnej dotaz "a jak si to ti komisaři poslechnou, kdy nejsou sluchátka ani repráky???". Což tedy vzbudilo mírné rozrušení u obchoďáků, ale nějak došli k závěru, že sluchátka ani repráky nebyly součástí zadávací dokumentace.
Jinak musim říct, že volební komise si užije, protože bez použití aplikace třetí strany, nelze windows8 donutit, aby bootovaly do desktopu a ne do posranýho metra. Taky se v nich blbe hledaj hry, karty sem nenasel, takže nevim co budou komisaři pařit. Kdyby se náhodou někdo chtěl zeptat, jak se pak budou sčítat hlasy a jestli sme nemohli aspoň v daném okrsku zajistit vítězství například moje, tak tohle fakt nešlo, protože komisaři prej dostanou nějakou sčítací aplikaci na usb flashce, kterou si nainstalují přesně úderem páteční čtrnáctý hodiny a ta aplikace po sečtení hlasů vygeneruje xls sheet, který zase uloží na tu usb flashku, kterou pak odevzdají na vnitro, nebo kdo organisuje celý volby.
IMHO musim říct, že windows8 na mě fakt nijak nezapůsobily, minimálně pro běžná PC či notebooky je to nepoužitelnej hybrid něčeho mezi tabletovým os a běžný normálním os. ne, nenadchnul mě tento produkt a chápu, že jedinej kdo stříká blahem bude akorát asi tak hulán.

pecka


poznámka: láhev v levém horním rohu nebyla součástí dodávky a obsah slouží pouze jako ochlazovač čaje a kafe.

09.01.2013 v 12:17:52

windows

instalace šedesáti počítačů s windows7. práce, ale mý vědomí nepotlačí. jsem nedokonalý, nicotný a nevím jak napravit co jsem pokazil.

08.01.2013 v 10:44:23

vítr z plachet

pod pojmem "Vzít vítr z plachet" si představim to, že přijdu na jednání s krásnou představou rozvoje a prací na rok 2013 a voni mi řeknou, že mají na stole otázku, že to celý zrušej.

07.01.2013 v 10:41:00

google vyhledávač

no, google už taky není co bejval. respektive dneska jsem si všimnul, že nejen pro číňany filtruje obsah svých databází...
hledal jsem, řekněmež, trailer na novýho bonda "skyfall" ve fullhd 1080p, abych si otestoval rychlost připojení, v podstatě takhle nějak, abych si ve spod stránky všimnul drobné několika řádkové poznámky:

google dmca


s odkazem na DMCA (The Digital Millennium Copyright Act) na vysvětlení proč odstraňují některé sajtny, včetně seznamu odstraněných linků. Jako by to těm společnostem odstranilo problém s šířením jejich uměleckých děl.

06.01.2013 v 12:36:19

mokrá neděle

a to je jenom začátek dne. počasí se tváří tak nějak jarně, dokonce sem už slyšel i ptáky zpívat. jeden by zapomněl, že je první půlka ledna a že rozhodně jaro ještě nezačíná.
taky včera říkali v tv, že v praze leží deset lidí s ptačí chřipkou. nějaká hlava povídala, že ta ptačí chřipka má rychlej náběh, bolí hlava, zvrací se a vylítne teplota. tak nevim, jestli ivce nenaroste peří a neodletí mi do teplých krajů.... protože měla před tejdnem úplně némlich ty podobný příznaky.
a co já? píp píp píp píp ... jsem úplně blbé ptáče... píp píp píp píp ...

Otec si najal vrahy, na synovu herní postavu. Elektronická kriminalita 21. století... :)

Could China blocking VPNs lead to spying on business? Čínani upgradovali velkej čínskej firewall, aby mohli lépe provádět průmyslovou špionáž...

06.01.2013 v 12:06:00

půlnoční pes

teda tolik psů jsem o půlnočním venčení dlouho fakt nepotkal. dva psi a feny na vycházce.
poznamenání hodný.
jo a jedna vyštěkaná osoba s velkou vietnamkou (taková ta modrá taška) v kapuci. já v tomhle psům celkem věřim, že štěkaj jen na divný osoby.

jo a půlnoční OLOL ... vždycky pobaví jak ty zprávy o koupelnový soli čas od času proplují internetem. až mám pocit, že si je někdo platí... :)
Z námořníků se stávají kanibalové. Armáda varuje před zrádnou drogou. A jinak bacha, je to svinstvo :) Spice je 5 až 200krát silnější než THC v marihuaně

06.01.2013 v 00:35:45

amnestie

propouštění amnestovaných...

amnestie - propouštění amnestovaných


05.01.2013 v 13:20:08

sobota

že by se posral i luděk.

sovětská válka v afgánistánu. pěkná fotosérie na pokračování...

05.01.2013 v 11:35:14

osumdesátky

nějaký retro pro večer... d.a.f.04.01.2013 v 22:37:51

chčije

v praze chčije. žádná slast a vlast chce chlast.

04.01.2013 v 22:26:30

bitcoinový příspěvek

no, myslím, že budu jeden z prvních českých zbytečných webíků, co přijímá podporu v bitcoinech. Dělám to jen pro ten pocit prvenství, předpokládám, že dostanu tak akorát nasrat, ale kdyby mi někdo chtěl přispět třeba na drogy, za bitcoinovej bonus se zlobit nebudu :)

Bitcoin adresa: 12ghgfDRNZUgPPWnQVbt3f5EiizUWC1VQs

04.01.2013 v 12:35:59

amnestie od debila

mno, protože jsou plný média tý klausovy podělaný amnestie, tak já se k ní už nebudu vyjadřovat, protože se na reflexu vyjádřil už i zhulený doležal, u nějž si nejsem jistej tím, jestli je tak blbej a nebo zpomalenej. každopádně ty objevy, který ve svym věku dělá, jsou úplně na nobelovu cenu, kdyby byl mladší tedy a nezaspal dobu. No, upřímně, jsem rád, že matka je účetní a fotr byl relativně vzdělaný, protože je ze mě aspoň částečný finanční gramota a dobře si pomatuju dobu devadesátých let, kdy matka svejm kámoškám říkala, že jistota deseti-dvacet-třicetinásobku je fakt píčovina hodná akorát tak pro debily. A co se týče záloh, nikdy, ale nikdy fakt nedávejte peníze předem, možná akorát tak za drogy, ale tam zisk převáří riziko.
Ne, pořád platí, že jakej národ, takový politici. Začíná to nesbíráním hoven, porušuváním paragrafů z důvodů "já jsem tady doma", "když můžou oni, můžu i já", "kdo neokrádá zaměstnavatele, okrádá rodinu", a končí to tunelama.

Únos a mlácení estébáky je promlčené, rozhodl soud. Jo, pěkná tečka za komunismem.

Význam slova zlojed – slovní popis a vysvětlení. No, von ten panáček Janeček asi sice bude geniální matematik, ale jinak to bude normální vobyčejnej exot, o jehož konání dost pochybuju. Je to mimoň... Viz. definice pojmu zlojed...

IMAGiNE BitTorrent Group Leader Sentenced To Five Years in Prison. Já jsem si tak nějak říkal, že sem od nich už dlouho neviděl release.

04.01.2013 v 12:13:32

větry

venku tak trochu dujou větry. taky sem byl svědkem akčního policejního zásahu. štráduju si to s holkama, když tu kolem mě profrčí policejní auto, který akčně zabrzdí a z něj vyskáčou tři benga. už mě poleje horko, že se určitě někde holky vysraly na chodník a někdo nás udal, já bez dokladů, když si naštěstí všimnu, že předmětem jejich akce jsou do silnice povalený kontajnery na odpad. proběhne klasickej výslech jestli sem něco viděl, já že nic a jestli je někdo volal. Prej jo, ale byli daleko, takže nestihli přijet. Já jim na to, že jasný. Pak jeden nasedl, opustil ty dva a jel si objet kolečko kolem bloků. jak byli v černym, byl sem rád, že je mladá nevyštěkala.

k tomu slovákovi co si nechal výbušninou urazit hlavu: emil to byl debil. fakt jo. celá vesnice to věděla. podle kráteru ve zdi to musela bejt slušná mrda...

03.01.2013 v 23:48:21

stručný

dneska budu stručný. zeblil jsem se jako šakal. původně jsem myslel, že mi nepomohlo to, že jsem včera nejedl a že mi nesednul zavináč s pivem. teďka jsem však na to přišel a myslim, že za můj ranní stav může president václav klaus a jeho amnestie.
fakt je mi šouflo, jak uzavřel svůj mocenský kruh. nejenže mi je na blití z toho, že bude nejspíš propuštěnejch několik tunelářů, privatiznačních zlodějů a několik vaškovejch kámošů, děsí mě taky představa, že český věznice vyvrhnou 7500 vyvrhelů, barevných zlodějů kovů barevných, podvodníčků, vražedných řidičů a neplatičů alimentů a jinýho šméčka, který stejně do půl roku bude zpátky v kriminálu, protože pro ně nebude ve společnosti místo. Nezávidím lidem, kteří žijí v oblastech s problematickými obyvateli, kterým se vrátí spousta příbuzných, mají se totiž na co těšit. Hlavně na nekonečný mejdany, dlouhý fronty na sociálkách a vyklizený zahrady, dvory a domy. Ještě štěstí, že naše dvě fenky neváží každá dvě kila, ale nýbrž budí respekt jaký jen můžou budit psí lovci otroků.

omg, asi pujdu blejt znova. justiční mafie a socanskej regulovčík.... Klaus navrhl na zástupce ombudsmana Veseckou a Křečka

Vilu, v níž zahynul lupič, zkoušeli znovu vykrást. Narazili na dogy. Hm. Osm dog... jediná možnost jak žít v relativním klidu nejspíš.

dneska je to kapitální mediální žumpa. takovou dávku zvratků jsem už dlouho nezažil...
O amnestii jsme se radili v širokém kruhu tří lidí, říká Jakl. Jo, už to vidim. Svatá trojice při lízání řitních otvorů, Klaus, Hájek a Jakl...


Kalousek: Z důchodců, kteří si přerušili výplatu penzí, je mi ouzko. Mno, já si nějak vzpomínám, co mi říkala matka, když ji během naší návštěvy asi třikrát volal někdo z klientů, jak to tedy s těma vejplatama penzí je. Protože matka dělá účetnictví už nějakej pátek a celkem často jezdí na různý školení, o tomhle problému věděla už minimálně pár měsíců. Prý se to tak nějak na ministerstvu financí mezi jejich pracujícími důchodci vědělo, že lze udělat takovou flignu, ale když to prej kalouskovi říkali, tak jim ministr odpověděl, že "prej von chyby nedělá." Jo, prej nejlepší ministr financí eu... čůrák je to a místo aby uznal, že blbě napsal zákon, tak vyhrožuje důchodcům sankcema. Kurva je to.

03.01.2013 v 12:22:05

los hovnos

dneska je středa. voka nejspíš bude zase třeba. když už sem začal novej rok, tak jak sem ho začal :)
mno uvidí se.
chtěl jsem si poznamenat pár myšlenek, ale nějak sem je zapomněl a vlastně už nevim, co sem si chtěl poznamenat tak chytrýho k novýmu roku. něco vo demenci, ale otázka je čí. že ano.

každopádně byl jsem na obědě. objednal sem si rizoto a pivo, protože v hospodě bylo hodně lidí a mě bylo jasný, že by objednávka trvala dýl. takže si tak čekám, sám u stolu, když tu se přihrnul dav lidí, kterej si neměl kam sednout. Takže si jedna dvojice musela sednout k mýmu stolu, no pravda, měl jsem bejt přísnější a poslat je do prdele s tím, že mi maminka říkala, že se mám vyhejbat cizejm a divnejm lidem, ale asi by to nepadlo na úrodnou půdu, tak jsem jim laskavě dovolil, aby si sedli na druhej konec stolu, co nejdál ode mne. Nejde o to, že bych měl problém s lidma, to ne, to se dá řešit sarinem, ricine, atomem nebo starou dobrou kombinaci dřevěnýho uhlí, sanitru a síry, ale ty kecy, ty zkurvený kecy. Vod tý doby, co má přístup k internetu kdejakej kretén, kterej ví, kde má počítač tlačítko ON/OFF, tak se nic novýho nedozvíte, protože ti lidi opakujou pouze to, co četli na internetu. A to je kurva málo. Takže sem musel poslouchat kecy vo tom, jak je ta vláda zkurvená, co a jak kde psali na klausovu amnestii, co kdo říkal na dph, že proti tomu okamurovi něco někdo má a vůbec takový hrozný hovna, který se dočtete leckde na kdejakym vyhulenym bulváru.
Byla to chyba připustit si cizí lidi ke stolu. Zajmavý to přišlo až v okamžiku, kdy mě obsluha přinesla pivo a rizoto a téma rozhovoru se změnilo na "nějak jim ta polívka trvá". Což mě hrozně potěšilo na duši, protože mé škodolibé já se zatetelilo blahem, v klidu jsem dopil jedenáctku, dojedl rizoto, nechal si přinést účet a zaplatil jsem. Když jsem odcházel, tak tahle dvojice ještě čekala na polívku. A vůbec takovej párek je pro hospodu dárek, protože si objednali jen dvě polívky a ještě bez pití. Takže to menší zdržení bych chápal i jako malou schválnost.

Jo, když už sme u těch lidí, tak si jen musim poznamenat, že sem měl v pondělí na silvestrovský mecheche zajmavej rozhovor od stolu. Z jednoho týpka co tam seděl vypadlo, že je hrozně nadšenej z různejch bojovejch sportů, von mi říkal jaký, ale já si z týhle problematiky piču pomatuju, ale dospěl jsem k jednomu prostýmu závěru, na základě toho co mi ten borec vykládal. Ten závěr je jednoduchej, s těmahle bouchačema není řeč, kor když sou vylitý, protože se začnou opakovat jak porouchanej singl od culture beat. To samý, furt pořád dokolečka, od okamžiku, kdy mi začal vykládat, že ho nevzali do armády do nějakýho speciálního zabijáckýho komanda, protože je tam nával a ze dvoutisíc lidí vezmou jen deset, a že je mají krutej trénink. Pravda, já jsem se snažil mu vysvětlit, že sice jsem zbaven branné povinnosti, ale že nějakou zkušenost z ministerstva obrany mám, a že je nutný si uvědomit, že armáda není sbírka vyndanejch dementů bez mozku, že je hrozně těžký sehnat člověka, kterej by měl vysokou fyzičku a ještě navíc zbytky rozumu v hlavě. Což nějak borec nemohl pochopit a furt do mě hustil, že mu na tý zkoušce nějakej voják říkal "zkuste mě bodnout", a že ho zkusil bodnout, ale skončil na zemi. Načež teda do mě hustil "hele frajere, neboj se a zkus mě bodnout", já se ho ptám proč, ale von furt jak kafemlejnek, ať ho zkusim bodnout, tak sem teda udělal jako, že ho chci bodnout a von mi nějakym tim hmatem zastavil ruku, já mu řekl "vau, kchúl", jenže jak byl vyndanej, ptal se mě asi ještě desektrát "zkus mě bodnout, frajere", jak ve špatný komedii o životě v nonstopce od Zdeňka Trošky, přičemž vůbec netušil, že šije do špatnýho člověka, protože je hrozný zůstat inteligent i ve vyndaný chvíli, a vůbec nechápal, že kdyby mě nasral a provokoval dál, tak ho bodnu tim nožem do zad, někam do vhodných anatomických míst, protože kdo využije momentu překvapení tak pochopitelně vyhrál. No vysvětlil jsem mu, že vim, kde je krkavice, že vim kde je ohryzek a taky že vim, že vyšší obratel tím méně se toho pak nachodí. No, přestal až ve chvíli, kdy se mě přišel černoch na něco zeptat. Nevim, ale asi tihle sportovci nemají rádi černochy.

Jo, a z těch lidksejch keců v hospodě jsem skutečně pochopil, že lidi mají krátkou paměť a ti dva co seděli u mýho stolu, přestože by měli mít pamět dobrou, si nemohli vzpomenout, jak to bylo s Havlovou amnestií v roce 1990. Ani nevěděli, jestli se zvedla kriminalita a nebo ne. Národ je přesně takový, jaký má lidi. Natož, aby si pomatovali na Klausovu opoziční smlouvu...

02.01.2013 v 13:29:23

léta ufonovo 2013

vítejte v pekle roku 2013. Jestli ste si mysleli, že loňskej rok byl špatnej, tak vězte, že letošek bude ještě hustší. Na planetě přibude další miliarda lidí, bude méně pitné vody a moře? moře stoupnou, protože ledovce se rozpustí a kometa do nás naletí. jinak se nic podstatnýho nestane, klaus už nebude srát do hradní mísy, doležal bude pořád ten samej vyhulenej čůrák, franz si laserem tetování odstranit nenechá, okamura si nechá přešít šikmý voči, aby byl víc čech a landa se rozhodne spáchat protestní sebevraždu upálením s tím, že už není žid, ale nýbrž palachova inkarnace. jo, čeká nás spousta špeků.
tímto chci poděkovat všem zůčastněným včerejší silvestrovské taškařice.

sladký konec


Něco z novoročních médií:
1) Viděl jsem vánoční projev, již brzo bývalého, presidenta Václava Klause. Bylo to tak slabý a špatný, až se mi nechtělo věřit, že to psal Klaus a ne ten čůrák co není z opice. Postěžoval si, že ho nikdo nemá rád, že ho nikdo nebere vážně, že politická kultura je špatná, aniž by pochopitelně dodal, že on je jeden ze strůjců současný politický kultury. Navíc mám pocit, že nejen Havel, ale i dokonce Husák, posluchačům vždy na konci projevu popřál všechny takový ty nesmysly o úspěchu, štěstí a pohodě. U Klause jsem přání nám poddaným nějak přeslechl....

2) Klaus vyhlásil amnestii ke dvacátému výročí České republiky. Nevim proč, ale mám takovej divnej pocit, že Kožený se brzo vrátí z Baham, aby zase mohl hrát s Klausem tenis. Dále manažeři mostecký uhelný nejspíš můžou zase klidně spát, protože o svý miliardy a svobodu nejspíš nepřijdou a Pitr? Pitr bude nasranej, že si musel odsedět dva roky ve vazbě. Krásný dárek k vánocům dal Vašek svým kumpánům z devadesátých let.

3) VIDEO: I Česko pomáhá Zambii. Rozkrádají se tam miliardy. Kromě toho, že si negři neumějí vládnout sami sobě, že nebejt kolonialismu, tak by tam dodneška chodili v bederních rouškách, tak je prdel, že posílame humanitarní pomoc do země, která má největší zásoby mědi.

4) Slovák strčil pyrotechniku do větracího otvoru, výbuch mu utrhl hlavu. Tak by mě zajimalo, co se tomu borcovi prohnalo hlavou těsně před tím než mu ji urval ventilátor. Dobrej kandidát na Darwinovu cenu. Čo bolo, to bolo...

5) 29C3: ukázka prolomení Opencard. Vtipný. Video included.

01.01.2013 v 14:51:38