středa

tedy pardon, outerý. zejtra je volno, takže středa začíná defakto už dneska.
u voka hrajou neska michael's uncle, takže asi bude nějaký menší hácé...
v sobotu mmm na podporu legalizace hulení, né tedy, že bych se nějak zvláště těšil na jarmark, který asi jako loni bude celej polepenej jahodama, ale kvůli nvú a e!e se půjdu podívat, neb toto sou kapely mé puberty... chci je vidět...

Okamura zakládá hnutí Úsvit. Chce odvolávat politiky a posílit prezidenta. Paráda, ani neví jak si chčije do kalhot. Myslím, že tenhle potomek shogunů bude první, kdo poletí...

Klaus by manželce post velvyslankyně velmi přál. Tak nevim proč, ale mám takovej pocit, že se chce Klaus svý starý na chvíli zbavit a že ji nechce mít na očích...

30.04.2013 v 14:51:28

ruda z ostravy

jo, žvaní v radiu ruda z ostravy. konečně poprvý v životě slyším tohodle paskvila a musim říct, že vtipný to nejní, humorný to nejní a hovna...? ty mele ještě větší než já, akorát s tím rozdílem, že já je nikomu necpu. Fakt ať dělám co dělám, nenacházím v jeho projevu žádnou srandu... prostě nuda z ostravy...

Výbuch pobořil dům u pražského Národního divadla, zranil desítky lidí. Teda já nerozumim jedný věci, všichni cejtili v okolí plyn a nikoho nenapadlo zavolat hasiče?? Já teda jsem jenom plynař amatér, z toho důvodu, že vaříme a topíne plynem, ale plyn je kurva dobře cejtit a dobře poznat. Dyk tím plynem musely bejt zamořený i domy a fakt mě mozek nebere, proč někdo nezvedl telefon a nezavolal. No viděl bych to spíš na to, že čím víc lidí pohromadě tím větší šance, že si každej řekne "hm, smrdí tady brutálně plyn, snad už někdo zavolal hasičům." Takže všichni možná čekali až někdo zavolá, jenže nikdo nezavolal, protože všichni čekali a když už se někdo rozhodl zavolat, tak zavolal, ale byla to ta poslední jiskřička, která už nebyla nadějí na konci tunelu.

29.04.2013 v 13:48:19

kauza hydroponic

v minulým čísle magazínu legalizace byla první část povídání ke kauze hydroponic. Nyní, v sedumnáctém čísle, je druhá část reportáže, takže sem si ji uložil do svého archívu, protože mám k těm klukům nějakej lidskej vztah a myslim si od začátku, že je to na ně ušitý. Už jen to, že jim hrozí 10 až 18let, přičemž za vraždu představitele tenisovýho klubu dostal pachatel krásných deset let. Jak je vidět, vražda se vyplácí víc než obchodování s potřebami pro umělý pěstovaní. A upřímně, i kdy měly sklady plný sušený marihuany, pořád by jejich zločin byl horší než vražda.

causa hydroponic 1


causa hydroponic
29.04.2013 v 13:37:50

výbuch

jo, tak prej skutečně v centru vyletěl nějakej barák do povětří, jak píšou na internetech českých:

z diskuze k dnešnímu výbuchu v centru Prahy:
UF! Doufám že ne zase nějaký muslim!
------------
To ne! Jen v divadle zkoušeli před premiérou nějakou pecku!


já myslim, že pokud nejsou žádný mrtví, tak se hovno děje. nějaký cihly a pár skel. kromě toho se obávám, že stejně žádný byty zničený nebudou, protože pokud mě pamět neklame, tak v týhle části prahy u národního divadla skoro žádný lidi nebydlej, jelikož všechny domy v okolí jsou povětšinou obsazený kancelářema. znáte to, když chce podnikatel dobrou adresu, tak si pořídí kancl na praze 1, ideálně na národní, protože to dobře zní. jinak fakt mediální trapárna.

svědectví redaktorky Blesku, která zažila výbuch u Národního divadla. Hm.. když bude tahle externistka holka šikovná a pokud navíc zjistí, že úplně náhodou v době výbuchu šla kolem Ornella Štiková nebo Ivetka Bartošová, mohlo by jí to zvednout body u zaměstnavatele a možná by se za odměnu dostala i k nějakým náročnějším tématům.

Všichni jsme se klepali, studenti byli pořezaní, popisuje výbuch novinář Miloš Čermák. Jo, tohle bude taky sranda, všude, kde má Čermák účet určitě bude psát, jak těsně unikl smrti, jak střepy lítaly kolem hlav jak střepiny granátů v afgánistánu a když bude taky šikovnej, určitě se mu zvedne čtenost.

Já sem taky před mnoha lety ležel držkou u země a nad našima hlavama mával nějakej čůrák maskovanej kvérem a vykřikoval cosi vo tom, že tohle je přepadení. Taky nikdo neexnul, taky nakonec fíci vyndali ze stropu skutečnou kulku z devítky a taky se objevilo spousta lidí, kteří byli nasraní, že u toho nebyli.

29.04.2013 v 12:18:31

pondělí

hm, v praze vybuch nějakej dům, president čůrák si furt trvá na tom, že livie pojede na slovensko počítat dobytčáky a našemu autu skončila platnost stk.
půjde do šrotu, protože je celý zrezlý, rozpadaj se čepy a vůbec. protože se mi blíží čtyřícítka, mám dvě mega dluhů, rozhodl jsem se, že stejně na nový auto nemám, takže jsem dal ivce nějaký prachy, ať si to pořeší sama, jestli ho bude chtít. já počítám, že následujících minimálně pět let se budu věnovat jen placení a šetření, abych nějak pohnul s dluhama a co se týče ježdění po různých akcích, narozeninách, mejdanech a případných dovolených, vlaky jsou celkem spolehlivý. Nevidim důvod, proč se nezařadit mezi ostatní normální lidi, kteří také využívají hromadnou dopravu.
Taky sem dospěl k závěru, že bych měl uzavřít životní etapu ježdění a paření na techno parties, ne proto, že bych je přestal mít rád, ale kromě stárnutí jsem dospěl k závěru, že bych se měl nad sebou zamyslet, jestli mi stojí za to trávit dva dny sjetej tripama před bednama. Myslim, že všeho už bylo dost, zábavy, drog, chlastu a trávy, že je načase začít normálně stárnout a přemejšlet co bude na starý kolena.
Jo, je to zajmavý jak sem opožděnej, většina lidí z vokolí uzavřela tyhle kapitoly už dávno, teďka se serou s dětma, manželkama a možná litujou, že nezůstali u toho co měli tak rádi. Myslim, že zrovna já fakt ničeho litovat nemusim.
Myslim, že tento rok bude rokem změn v mým životě.

29.04.2013 v 11:27:36

šnečí sezóna

jojo, už zase svině malý vylejzaj ze zahrad a pletou se pod podrážky. křupou.

29.04.2013 v 00:16:42

nové pražské trendy

jen aby se nám pražákům venkovani zase nesmáli.... Mrkev mezi paneláky. Komunitní zahrady, nový hit Pražanů. Jo, je to prdel, protože pražák zaplatí 8kilo za pytel s hlínou, nic mu sice nevyroste, ale utratí nějaký kačky, postavej si ke komunitní zahrádce komunitní občerstvení a výmluva "děláme to kvůli dětem" je takovej universální nesmysl jak si omluvit, že sem zbytečně promrdal pár kaček.
To nebudu komentovat to, že již dávno existujou skupinky, které také komunitně zahradničí... akorát místo nějaký posraný zeleniny, která bude z pražskýho vzduchu libová, se jede jiná zelenina, žeano.

28.04.2013 v 14:54:45

přelouč

tank na náměstí rudý armády...
sice foto poněkud starší ročník, za bolševika v 80's bylo náměstí upravenější, včetně velké nástěnky s fotkami tehdejších zastupitelů.

tank přelouč


info o přelouči

27.04.2013 v 19:20:27

dneska taky dobrej olol

no ráno si pustim poštu, tam opět dopis od lejdy Eš, tentokrát s briskní dedukcí na mé mizerné dětství a ještě horší partnerské vztahy. Kdyby sme se bavili někde na facebookách, tak jí napíšu OMG, LOL a OLOL. Nechtěl jsem jí odpovídat, ale nakonec jsem neodolal, pochválil ji za dedukci a doporučil jí, ať si je nechá pro své sedumnáctileté kamarádky na fakebooku.
Načež mi přišla kopie jiného emajlu, z výboru, kde se lejdy Eš ptá, kdože je vlastně členem výboru společneství domu. Ano, po dvou letech od volby, u které byla i osobně se ptá kolegyně z výboru, kdože je vlastně členem :))

Hm, domnívám se, že chce asi vyvolat na dalším shromáždění debatu nad mojí činností a fungování v domě. Jsem celkem zvědavej, jestli se pletu, ale myslím si, že mám za ty roky docela slušnej odhad na lidi, dokonce i ivka mi nedávno řekla, že jí občas dost sere, jak mám občas pravdu vo lidech. Myslim, že se nepletu.
Musim se přiznat k tomu, že jak mě tahle myšlenka napadla, že mě bude chtít řešit na schůzi, prošel mojím tělem nový pocit, nová emoce, kterou jsem zatím nepoznal. Je to něco, co bych asi přirovnal k pocitu z politický moci a jisté nadřazenosti nejen díky funkci, ale i díky vědomí toho, že většina lidí z domu mě řešit chtít nebude, jelikož:
a) s těmi, které potkávám se normálně bavím, když je potkám na schodech, pozdravím a když je čas, chuť a nálada, tak vždycky prohodíme pár slov, i kdyby to měly bejt hovna na téma "to se nám udělalo krásně".
b) řešit předsedu a nasrat předsedu, znamená volit novýho předsedu. ne, skutečně nevěřím, že by se někdo dobrovolně a radostně kvůli lejdy Eš hrnul do funkce. Jo, krásnej egoistickej pocit politický moci "tak mě vyměňte, sesaďte, ale nikoho jinýho za mě nemáte." :)

jop, teďka sem si lejdy hodil do googla a fakt má dokonce i účet na facebooku. no sem zvědavej, jestli ztráví odpolední flákání v práci tím, že se mě tam bude snažit najít taky... no škoda, že nebudu u toho, až moje jméno ne a ne vypadnout z fakebooku, tedy kromě dalších sedmi jmenovců... to by byl slušnej olol, kdyby začla prudit mé jmenovce na fakebooku v domnění, že jsem to já :)

26.04.2013 v 11:35:11

olol

Šestiletý účet za pražskou Opencard: Utratila se víc než miliarda, vydělalo se 38 milionů. Tak to je fakt vtipný. Sedět by měla celá Bémova radnice, protože to je fakt byznys....

Půjčil jsem si na volby, tvrdí Ransdorf. Nevěří tomu ani jeho vlastní právník. Komančovi je málo dvěstělitrů měsíčně z europoslancování...

25.04.2013 v 13:47:41

jak jsem očekával

kunda měla potřebu se vyjádřit. Napsala mi, že odmítá na můj směšný elaborát reagovat.
Tak jsem ji napsal, že jsem rád, že mě pochopila, že příště prosím, aby na emajly reagovala včas a popřál jsem jí co nejkrásnější den.

update: o pět minut později přišla další odpověď: Já se fakt bavím. Vy bububu, a já jasně tati..... cha

Tak, upřímně, kdybych byl na internetech na chatech, tak bych jí napsal OMG, OLOL.
Jenže na fakebookách nejsem, tak jí na to reagovat nebudu a počkám si, protože je to přeci jenom obyčejná ženská, až jí to propadne hlavou a dojde jí samotný, že ze sebe sama dělá totální píču. Už teďka vidím, jak se nudí a dává v tom otevřeným internet exploreru nad seznamemcézet pořád dokolečka F5 a čeká, až jí napíšu. Jenže kunda zdá se neví, co je trpělivost a manipulace.

25.04.2013 v 12:24:39

pěkný den

dneska byl od rána relativně pěkný den. včera sem vypil dva a půl litru kofoly a tři malý píva. bylo to docela fér.

přijdu do práce, pustim mejla a tam citovej výlev od kundy lejdy Eš, která se probrala dva dny po naší schůzce v domě a napsala mi emajl, že prej nejsem dospělej a že sem jí měl říct, jak sme se dohodli ohledně schůzky, která byla předevčírem. Tím mě kunda zvedla žaludek, takže sem jí napsal, že není můj problém, že z naší poslední schůzky před pěti týdny utekla před koncem, taky sem jí napsal, že není můj problém, že na emajl, kterej dostala před 14ti dny není schopná napsat "můžu/nemůžu či chápu/nechápu", že není ani schopná mi poslat notifikaci, že emajl přečetla a že naprosto chápu, že mě nemusí, protože je to vzájemný, protože mě se zase nelíbí její přístup k věci typu "já tady nebydlím, tak je mi to jedno".
Taky sem tý kundě blbý napsal, jestli to pochopí nevim, ale snad jo, že mám svý práce dost, že práci pro dům nedělám z levicových pohnutek nasbírat politický body, ani to nedělám proto, aby mě měli všichni rádi, ale dělám to proto, že většina má plná ústa řečí co by mělo všechno bejt, ale skutek utek, a taky že chci aby můj majetek byl v pořádku a hodnota nemovitosti neklesala.
Taky sem jí připomenul, že letos mi končí volební období, a že pokud si myslí, že to bude dělat líp, tak jí klidně žezlo předám, ale jinak do tý doby bude muset akceptovat můj způsob práce ať se jí to líbí nebo nelíbí. Takhle doslova.
A to může bejt ráda, že sem si odpustil poznámku, že nejsem na její emoční výlevy zvědavej a ať si je nechá pro partnera. Respektive tohle jí napíšu jen v případě, že to bude ten typ facebookový kundy, která má hovno co na práci, celý dny se nudí u počítače a místo práce píše zkurvený dlouhý romány a kurví tím náladu lidem a bere čas tvrdě pracujícím ajťákům, a bude mít tudíž potřebu se vyjádřit k tomu, že sem jí napsal, že ji nemusim.

25.04.2013 v 11:43:10

no cement

Jak jsem pracoval na zkorumpovaném státním projektu. Jo, pěkné shrnutí práce pro stát. Zvláště odstavec s makrem ve wordu a bábou dva roky před důchodem pobavil. Je vidět, že autor má zkušenost se státní správou, protože tohle by si člověk nevymyslel.

Poruchy na objednávku: zboží v obchodech stárne schválně. Jj, naprosto souhlasím a sem celkem rád, že se nad touhle problematikou někdo pozastavuje. Naprogramovaná kurvítka v operačních systémech od společnosti Microsoft asi zná každý ajťák, přesně podle pravidla, "i když se na počítači dělá jenom administrativní práce, výkon Windows se každý dva měsíce sníží". Jo, každej si snad všimnul, že dnes už počítače, telefony a jiná elektronická zařízení tolik nevydrží jako dřív. Za kvalitu se musí platit, přičemž cena není zárukou kvality.
Jo a co se týče poznámky o designu, současná generace mladých je tím dost ovlivněná. Jako by na nějakym posranym designu záleželo. Funkčnost a kvalita, to je moje představa o výrobcích a službách.

24.04.2013 v 12:29:45

středa

jo, jede mi pohotovost, takže dneska zahrádka u vočka non-alko. no, stejně nemám chuť se vyndat, protože mě sere svět a život celkem.
k čemu mi ten život je, musim makat, musim platit, můžu si dovolit tak akorát hovno. vostrý lokte nemám, vojebávat lidi neumim, brzo mi bude čtyřicet a když se to tak sečte sumasumárum, mám velký hovno, dluhy v bance a byt se zástavní plombou v katastru.
nemyslim si, že by to byla nějaká výhra a tak nějak se domnívám, že bych s nastupujícím věkem měl přestat bejt slušnej, poctivej a začít řádně ojebávat lidi a možná bych to měl spojit i s prodejem drog dětem před základními školami. fakt nevim, jak se slušně a poctivě dostat k většímu balíku. jo mám super zaměstnavatele, dostávám dost i na český poměry, rozhodně víc než je průměrný český plat, ale i tak je to celý vo tom, že jeden den v měsíci mi ráno pípne vejplata, já si sednu k elektronickýmu bankovnictví a zaplatim tohle, támhleto, a pak taky tohle a tamto a ve finále mi zůstane pět litrů, aniž by se ty peníze u mě ohřály. Myslim, že bych si zasloužil, abych se měl víc než dobře a k tomu bohužel asi budu muset začít bejt kurva a srát na lidi. Jo, už si to říkám pěkně dlouho, že budu kurva, ale skutek utek, kurva.
Budu muset bejt kurva, jestli nechci za deset let zjistit, že mám furt tu samou piču v životě a za dalších deset zjistím, že sem úplně vyšťavenej, jednou nohou v hrobě ze stresu.
Což bude hroznej průser, jelikož nechci vědět co se bude dít až půjdou do důchodu mí vrstevníci z husákovejch dětí. Myslím, že to bude na piču, protože bude hafo důchodců, jimž pamět už sloužit nebude a většina z nich bude pouze nostalgicky vzpomínat na svý dětství u pořadů typu mrazík, major zeman, žena za pultem, sanitka či nemocnice na kraji města. A koho si myslíte, že budou tihle lidi volit na starý kolena a malý důchody...

24.04.2013 v 11:15:28

sračky

Policie chce pro prezidenta přístroj na kontrolu alkoholu. Za milion. To je síla, kvůli presidentovi alkáčovi kupovat přístroj, aby si mohl testovat ty svý chlasty. A vykouřit péro by nechtěl?

Úředníci dostali 880 tisíc na studium. Plníme usnesení vlády, vysvětluje rezort. Jo, státní úředník by měl jít na státní školu. Jediná škola, která mi chybí v seznamu jsou plzeňský práva, jinak výkvět českýho politickýho školství...

Vatikánští lékaři potvrdili zázrak potřebný ke svatořečení Jana Pavla II. Jasně, pohoda, klídek...

Na fotbal do Soči se nepojede. Zkazila to média, říkají poslanci. Paraziti.

23.04.2013 v 12:58:57

vyčerpanost

sem fakt vyčerpanej, ze všeho, z života, systému, úplně ze všeho. chtěl bych se vypnout a nahodit tak až za 200let.

23.04.2013 v 10:42:54

esoterický majáci

Tajemná pevnost u Ptyče se možná nedostaví. Léčitelky se rozhádaly.
Oznámení ohledně budovaného Centra Maják Ptyč. Léčitelsko-esoterický pizdy se rozhádaly a jako pomník jejich duchovního rozvoje bude krajinu hyzdit betonový monstrum ne nepodobný temelínu. aneb jak okomentoval neznámý internetový diskutér: "to je vtipne :) zrovna rozvedene ctyricatnice, co se navzajem rozhadaly pri stavbe ohyzdne betonove zrudnosti, lidem za tucne honorare radi jak si dat zivot a vztahy do poradku a zit v souladu s prirodou :)" Krásně popsaná celá absurdnost ...

Pražskou MHD čekají další velké změny, začnou platit zřejmě v létě. Jo, sou to vtipálci, převelicí vtipálci. Docela bych se zasmál, kdyby bylo co k smíchu. Co se týče dopravních podniků, sranda už dávno odešla přes Allsedu do daňových rájů k různým parazitům. Já nevim, ale přijde mi to, že si ze mě dělají prdel: Linky č. 11 a 13 Tramvajová linka 11 bude rozdělena na 11 a 13 a ve všední dny od 6 do 20 hodin pojede z Želivského směrem do Koněvovy ulice na Žižkově. "Nová" linka číslo 13 vyjede z náměstí Bratří Synků v Nuslích na Vinohrady a přes Želivského zamíří do Strašnic, končit bude v zastávce Černokostelecká.
Není to ani rok, kdy tramvaj č.11 zkrátili, takže jezdila jen mezi nuslema a želivskýho, přičemž jak mi potvrdily důchodkyně starší 80ti let, tramvaj číslo 11 odjakživa jezdila mezi černokosteleckou a spořilovem. před tím necelým rokem přišli soudruzi z dopravních podniků s geniální myšlenkou, že bude jedenáctka jezdit jen mezi olšanskými hřbitovy a nuslema, na spořilov pak pojede jen každá druhá nebo třetí jedenáctka. No a teďka nějakej debil vymyslel, že zavedou tramvaj číslo 13, která bude kopírovat tramvaj číslo 11 v jejím prapůvodním grafikonu a novou tramvaj 11 odkloněj na koněvku. Vopravdu skvělá práce, dementi v dopravních podnicích.... Nemůžu si pomoci, ale od tý doby, kdy byla u moci ta Bémova klika s huličem čůráků Janouškem, jde to v praze celý do piči...

22.04.2013 v 14:17:28

podrážka

no, z potkánka je podrážka pro botu. vzhledem k množství potkanů v pražský kanalizaci je otázka, zda-li by se opravdu nedaly z potkaní kožky vyrábět levný podrážky pro boty a ty vozit do afriky nebo do číny.

podrážka


22.04.2013 v 10:20:07

lidové moudro

nalezeno na internetech českých: Jen jedna věc je horší než šovinistický chlap - žena, která neví, kde je její místo.

21.04.2013 v 20:41:59

proč

proč za atentátem stojí čečenský muslim a ne zenbudhista? Ptá se jeden bulvární pisálek, kterej se snaží zase zviditelnit. Já bych mu řekl, že nejspíše protože je pěknej čůrák, jelikož kdyby nebyl čůrák, tak by věděl, že budhisti mají spoustu práce s vyhlazováním muslimů a jejich měst (Spor buddhistů a muslimů vymazal v Barmě kus města, ukázal satelit). A co se týče krásné mírumilovné a vegetariánské Indie, tam mají dost svejch vlastních problémů se nevychovanejma dívkama, který nechtěj poslouchat, tak jak je stovky let života v kastách naučily (Série znásilnění v Indii pokračuje, další obětí je pětiletá dívka).

Podnikatel Malina, kterého se zastal Klaus, opět nechce do vězení. Jediný štěstí, že klaus už není presidentemm, jinak by byla další amnestie.

Drama v Bostonu ukázalo sílu i slabiny sociálních sítí. Omyly ovlivnily světová média. Jj, dřív to bylo jednoduší, nevzdělaná lůza se ohlídala násilím a opatrným přídělem bulváru v podobě rudýho práva. dneska si kdejakej čůrák myslík bůhvíjak je chytrej a musí ty potřeby ventilovat na internety. jo fáma, drby a lži, ty se umí šířit jako rakovina mozku.

Známé autobusy Karosa B732 v pražské MHD skončily. RIP Karosy B732 Bylo mi s váma dobře, ještě nedávno sem jednou jel k vočku a moje záda nikdy nikdy nezapomenou. kolikrát se mi stalo, že kvalitní odpružení srovnalo páteřní obratle a záda se uvolnila.

Pomsta lidí se sekačkami. Túrují své stroje každý večer i o víkendu. HAHAHA! A to si jako někdo myslí, že na venkově lidi nemakaj a seděj akorát furt jen s kafíčkama na zápražíčkách???

21.04.2013 v 11:59:02

z vatikánu

Chudá církev především. Papež zatrhl odměny vatikánským pracovníkům. Mám takovej pocit, že panáček dost riskuje. Se nebude líbit, to vypadá na atentát.... až dlouho na papeže nebyl.

20.04.2013 v 23:02:44

imho

dneska ráno nějaká práce rukama, bordel odvážet zase. včera vočko, zahrádka pohoda, ale začlo později pršet. hm. jinak je pod mrakem a celkem normálně.

Nejsme Čečensko, brání se čeští uživatelé Twitteru. Vadí jim americká neznalost zeměpisu. Hm, já teda taky neznám všech šedesát států unie, ale tak nějak doufám, že aspoň americký velení armády má nějakej geopolitickej přehled, nebo na to mají aspoň nějaký poradce. Nerad bych se ráno probudil a v ulicích americký tanky. Imho základní otázka dne zní: Má Čečna ropu a nebo potřebuje Putin od Amíků pomoc při řešení problému čečenských povstalců? Že by se v čečně už konečně nastolil mír, klid a demokracie.

Džochar se jmenuje "po prvním prezidentu České republiky," netrefili se v televizi.
OMG

20.04.2013 v 17:10:13

kožíšek

potkánek má vypraný kožíšek. i když cynik by řekl, že dopadl jak kus hadru.

potkánkův kožíšek


imho z vědeckýho hlediska musim říct, že potkaní kožka je značně odolná proti poškození. asfalt a kola automobilů bude nemalá síla.
jako umělec bych si dovolil upozornit na potkánkovu ležérně pohozenou pacinku.. ta síla kompozice, ta emoce záběru...

20.04.2013 v 17:03:49

betonová poetika

městské zástavby.

betonová poetika


20.04.2013 v 17:01:02

zmrdi

nasrat. yeah.

19.04.2013 v 23:01:01

spravil sem si náladu

studenou patnáctkou z břevnovskýho kláštera. byla fér.

jinak co se týče mediálně zajímavých atentátů v americe, musim říct, že je mi to tak nějak u prdele, protože násilí je to vzdálený, mě se nedotýkající a navíc je ho na světě fakt hodně. každej den se dočtu, že někde vybuchla bomba a někde zase že zařvalo pár desítek lidí.
je mi líto, stejně jako mě už dávno nedojímají hladovějící děti v africe, z toho důvodu, že všem pomoci fakt nemůžu, tak mě nedojímají teroristi a různý jiný hromadný vraždy po světě. a je mi úplně u prdele jestli na tomhle kontinentu nebo na nějakym jinym. násilí a smrti je plno všude.

19.04.2013 v 14:07:48

štěstí přeje připraveným

a hlavně egoistickým sobcům.

kolegyně přišla předevčírem s tím, že se jí hrozně líbí vmware horizon mirage. tak nám domluvila nějakou konzultaci a já si cvičně, abych se měl aspoň na co ptát, tuhle mrdku včera nainstaloval. Byl to celkem boj, musel sem si přečíst manuál a mírně si osvěžit mssql, ale dokázal sem to a dneska sem dokonce i připojil testovací virtualizovanej komp. Jo, už jen pro ten pocit, že hlava pořád slouží a jsem schopen se orientovat i v neznámých a nových aplikacích. No, prostě až tak vyhulená palice ještě nejsem. Myslim, že mi ještě zbejvá pár let jisté inteligence.

Pákistánská policie zadržela exprezidenta Mušarafa. Je obviněn z velezrady. Jaktože v Pákistánu to jde a v Čechách ne? Vždyť v Čechách budujeme demokracii posledních 23let s tichou a vzdálenou pomocí amerických vládců světa a presidenta obžalovat se nepodaří, kdežto Pákistán stačí obsadit armádou, demokracii zavýst silou a všechno de, když se chce.

Policisté dopadli dealera drog. Zásoboval jimi několik desítek lidí na Olomoucku. Myslim, že olomoučtí policisté na sebe můžou bejt pyšní. Dopadnout takovýho velkodýlera a ničitele lidských životů se jen tak často někomu nepodaří.

Poznejte svůj osud! Ušetřete za kartářky, vyvěštěte si ho sami. Hm, tak to je síla, nejenže už nestačí radit, že se musí chodit za kundama, který si myslej, že maj věštění od narození a že je to nejnormálnější dar ze všech darů, ale už se snažej tvrdit, že věštit může každej druhej, protože tyhle schopnosti mít mít vrozený každej a tudíž každá kunda, která dodělala základní školu si může myslet, že umí komunikovat s pavouky, anděly či jinými archanděly gabriely. Strašná síla tahle lidská hloupost, vopravdu jo.

Nejhorší je, když si takováhle manda, co by spíš měla místo věštění pravidelně navštěvovat psychiatrickou léčebnu a zobat 12 pilulek denně, začne myslet, že ona jediná má pravdu a jiná pravda nebude. Vemte si takovej hypotetickej příklad. Víte, že vaše partnerka má tyhle podivný sklony důvěřovat různejm pošahanejm mandám s kartama, křišťálovejma koulema, kocourama a vůbec všelijakejma ubermegacool magickejma předmětama, který si pak navíc na závěr nebojej a nestyděj říci o pětikilo za šamanismus nad neumytým hrníčkem od kafe.
Když je dotyčná čarodějnice dostatečně manipulativní a chytrá, může si začít myslet, že umí komunikovat třeba s Nejvyšším Bohem Hoven a že jedině ona má pravdu jak to všechno v budoucnu bude. V kombinaci, kdy vaše partnerka je proti týhle manipulaci méně odolná, protože prostě jen minimálně může věřit, že existujou věci mezi nebem a zemí, nastává průser, protože nějaká čarodějnická píča pak začne svejma manipulacema přesvědčovat vaši partnerku, že tohleto, támhleto, a že Gabriel říkal totok a Sybilla, že to vidí takto.
Nakonec se dozvíte, například při příchodu do hospody, že vaše vlastní partnerka začala na společenských sítích psát cosi o andělích, vizích a zprávách z vyšších emočních levelů, že ste vlastně špatnej partner, že se k ní vůbec nehodíte, že málo vyděláváte a že nutíte svoji vlastní partnerku, aby něco dělala a neseděla furt doma nad facebookem. A že tohle všechno je jasnej důvod, že vás má opustit a že ji čeká ve světě něco lepšího, širšího a něco co nebude chtít, aby chodila do práce.
Sobec a egoista při smyslech v tomhle vycejtí čarodějnici Karlu a její snahy o manipulaci, o velkou manipulaci. Karla je píča, to je fakt, a vůbec nechápe, co je to vztah po deseti letech, když sama měla nejdelší vztah pět let a ten zbytek byli samí čůráci ženatí, protože ona je Sybilla a myslí si, že si kvůli ní každej ženáč sedne na prdel. Ne nesedne, ale sere ji, že její okolí je relativně šťastný a má relativně normální partnery či partnerky. Závistivá kurva pak začne do vaší partnerky klavírovat, že jí z padesátýho esoterickýho podlaží choděj o mě všelijaký špatný zprávy a už začíná manipulovat.
Já se sebou manipulovat nenechám. Já jsem manipulátor a nějaká nevzdělaná píča, který přirozená evoluce přijde hrozně dlouhá a zbytečná, mě fakt nemůže dostat někam kam by chtěla, protože já jsem mimozemťan a znám stáří vesmíru. Vesmír umí bejt totiž strašně trpělivej a nevadí mu, že rozpětí mezi dvěma přesnými zásahy kometou může být 150miliónů let. Milion let sem, milión let tam, tohle si většina vyjebanejch věštkyň, věštců a jinejch magorů naprosto nedokáže představit.
Jo, jediný co mi ta čarodějnice připomněla a na co sem po těch letech zapomněl je to, že člověk má hlavně myslet sám na vlastní přežití a že nestojí za to se nechat stáhnout do nějakýho kolotoče nebo dluhový pasti jen proto, že něčemu věříte a slepě vycházíte vstříc.
Málokdo ví, tak dobře jako já, co to je vlastně manipulace... a jak se taková manipulace píše...

19.04.2013 v 12:44:29

k bitcoinový horečce

18.04.2013 v 20:03:57

zahrádka

jo, včera moje první zahrádka. musim říct tedy, že jaro je v plném proudu, takže byla vyndanost veliká :)
no, příští tejden mě čeká pohotovost, takže ještě zejtra se můžu vyblbnout a pak šmitec na celej tejden.

18.04.2013 v 11:29:17

gay style praha

jo a protože přišlo jaro, tak pražští metrosexuálové a metrosexuálky vytahují svoje stylové a značkové oblečení. Myslím, že letošní trendy jsou ve znaku velkých dámských kabelek, uzkých kalhot s outfitem ve střihu "hnusné úřednické sako". Ti kreativnější si vezmou tenisky nebo jiné jim podobné boty a stylově, přesně podle nejnovějšího london looku, ohrnou nohavice. Na hlavě účes model "ročník 1937 - hitlerjugend", k tomu zrcadlovky z vietnamské tržnice a strojkem skrácený plnovous (zatím pouze u mužů, ženy se v praze ještě stále holí v obličeji) vzor "slizák".

gay style praha


17.04.2013 v 11:54:07

trafika

byl sem si ráno v trafice nakoupit nějaký kuřácký potřeby, každopádně sem hovno koupil, ale udělal sem si aspoň pěknou legraci z prodavačky. Pravda je, že už to nejsou nákupy typu krabička Cumelek každý ráno, žádný utracený dva litry za měsíc, pouze nákup za tři kila na měsíc, tabák do brk, troje rolovací océbéčka, dva zapalovače, zatím bez nákupu filtrů.
Vlezu do svý oblíbený trafiky, tam nikdo, akorát v zadní části skupinka tlustých, ve ksichtě červených, blonďatých germánů si vybírala nějaký doutníky či co. No tak čekám chvilku, ještě další chvilku, nakonec fakt kurva zasranou chvíli, normálně bejvaj v trafice dvě ženský, než se si dovolil se velmi slušně zeptat a s úsměvem "dobrý den, funguje tady někdo?"
Načež se otočila ženská osoba a s velkým úsměvem mi odpověděla "ne, nikdo tady nefunguje." No já nevim, chtěla bejt vtipná, to je mi jasný, jenže vtip to byl trapnej, takže sem jí ho vrátil s tím, že "to je mi velmi líto, já chtěl utratit tři stovky za kuřácký potřeby, tak to musím jít s lítostí někam jinam." No, nasadil sem úsměv a šel pryč, protože když už sranda, tak pořádná.

Lyžaři vyhlásili vlekařům válku kvůli skipasům. Poštvali na ně kontrolu. Jo, já mám čechy rád. Líbí se mi ta česká hereze vzniklá uprostřed meterorické kotliny, líbí se mi přístup čechů k životu, potěšení a rozkoši, ale furt mi vadí jedna věc a to ta, že v český nátuře je nehezká vlastnost "ojebávat, protože kdo neojebábá ostatní, ojebává rodinu" spojená s logikou "já jsem tady doma, já můžu všechno" a občas si k tomu někdo přidá bonus ve formě "já jsem strašně slušnej člověk co nedělá bordel, akorát po svym psovi neuklízím, protože přeci platím poplatek, neasi?" Kdyby si ti lyžaři nepředávali nepřenosný lítačky, i když v podmínkách nákup odsouhlasí, že jsou nepřenosný, stejně vojebávaj, protože si myslej, že sou nejchytřejší... zvláště ti kreténi co jezdí na dětský lítačky....

Za tři týdny tři opilí lékaři. Ničí je stres, říkají odborníci. Když chlastaj horníci ze stresu, tak se nikdo nepozastavuje. Doktor vždycky bude hájit doktora, aniž by si uvědomil, že jsou tady milióny jinejch lidí co sou ve stresu a nechlastaj.

Klaus vrátil strážníkovi medaili. Nehrajte zhrzeného, připsal Jakl. Klaus je hovno a Jakl jeho kanál, protože: "Jakl v dopise strážníkovi uvádí, že amnestie je vždy sporným gestem, protože odpouští tresty některým viníkům. Klaus podle něj prominul jen drobné tresty. "Jestliže tyto drobné tresty obdrželi pachatelé, kteří si ve Vašich očích zasloužili trest vyšší, není to problém amnestie, ale našeho trestního práva a justiční praxe," napsal Rotbauerovi." Jo, drobné tresty za h-system, za ipb...

17.04.2013 v 11:42:28

příběh potkánkův

včerejší půlnoční foto zbytků kožky potkana.... a jakej to byl fešák a jak dlouho trvalo městu než ho strávilo svými vnitřnostmi....

potkan


17.04.2013 v 10:48:51

mejly

píšu mejly jako čůrák. myslim, že mám víc byrokratický práce než nějaký ty skutečný práce s počítačma. teďka čekám na šéfa, pak obídek a pak se uvidí. Jo, taky se musim pochlubit, že nám přestal zaměstnavatel dávat 90kč tiketky a místo toho nasadil tiketky v hodnotě 100kč. Vypadá to na inflaci nějakou a asi nejspíš kalousek skutečně tyhle zaměstnanecký výhody zruší.
I když já osobně bych navrhoval zrušit výhodné ceny v poslanecký sněmovně, protože naši poslanci - zvláště sociálně demokratičtí a bolševičtí - jsou pěkně vykrmení a vyprasení a hrozně neradi bychom byli, aby tito bojovníci za práva chudých umřeli na ucpání tepen tukem.

ČSTV žaluje Aleše Hušáka o 953 milionů. Ten vinu za krach Sazky odmítá. Jo, včera sem viděl ve zprávách takovou vtipnou reportáž o vychechtanym Hušákovi. No, dospěl sem k názoru, že asi fakt bude vychechtanej jak se sportovcema vyjebal, protože se obávám, že jim prostě zalepoval huby dovolenejma a prémiema, takže mu podepsali všechno co chtěl, aby podepsali. Navíc je to Judr a agent StB, což znamená jen jedno, že Hušák by byl vychcaným šméčkem i kdyby tady zůstali u moci bolševici nebo vyhráli marťani. Agent, udavač a Judr toť věru smrtící a velmi nechutná kombinace. Jo a říkal nějakej týpek včera, že Hušák má tak vychcaně napsaný smlouvy, že v jedný prej je nějaká doložka v tom smyslu, že Sazka bude platit Hušákovi právní služby i v případě, že již nebude jejím zaměstnancem. To je docela prdel, ne???

Saúdskoarabský princ podpořil ženy, které chtějí samy řídit auta. To je v prdeli, už ani ti arabáči nejsou co bejvali. Tajně doufám, že tohoto prince, jednoho z mnoha, pošlou za trest do pouště na měsíc pást velbloudy, aby příště nevymejšlel kraviny.

Šestiletá dětská miss vydělává miliony, má 60 párů bot a obědvá humry. Jo, základní otázka zní: Co z tohoto děcka jednou vyroste? Asi děsná kunda...

Vůbec nám nerozuměl, zhodnotili Češi na Hradě končícího Klause. Jo, celkem kulantně řečeno, že Klaus byla jen buzna co myslela na svý vlastní ego a zbytek mu byl doslova a do písmene v prdeli. Jakl s Hájkem by určitě mohli vyprávět, kdyby chtěli a anální otvory je nebolely...

Utrhané končetiny, krev a panika. Svědci popisují bostonské exploze. Ajaj, nějaký maso v americe. Tak kdo za to může, zlý arabský džihádista a nebo nějaký pravověrný bílý občan spojených států amerických...??

16.04.2013 v 13:10:41

systém zapracoval

fakt perferkně musim říct, auto zničený a odtlačený na chodník (jsem zvědavej jak dlouho tam bude), promáčklý u řidiče do půlky, tramvaj bez poškození, čumilové ještě pokecávaj. no bude toho dneska plný okolí. na plechy sere pes, hlavně že krev netekla a boty se nesbíraly po okolí.

15.04.2013 v 19:18:23

občas se dějou věci

třeba, když se chystáte jít ven s odpadem. Oblíkám se, když tu najednou rána jako kráva, prach pod okny a pak ticho. Tak vykouknu z vokna a normálně vidím, jak tramvaj nabrala auto, jehož řidič si tramvaje buďto nevšiml a nebo si myslel, že to stihne, jelikož před tramvajovou zastávkou je přejezd přes koleje, kvůli autům co chtěj odbočit. To nevim, ale každopádně káru nabrala tramvaj a odtlačila již až někam skoro doprostřed tramvajovýho nástupiště. Naštěstí bych řek, že bez oběti, řidič byl mladej kluk, je schovanej za tím týpkem v bilym tričku a kraťasách, vytáhli ho a sedíce vypadal živej. Fakt měl kurva kliku.
Teďka jinak standartní chaos, čumilové, záchranka, fízli, hasiči a servis z dopravních podniků... a pěkná fronta tramvají...

havárie


15.04.2013 v 19:04:38

vedro

udělalo se zkurvený vedro. mám takovej divnej pocit, že dlouhodobá absence slunečního svitu udělala z lidu tak trošku debily.

15.04.2013 v 17:42:52

úplně se někdy divim

jaký hovna můžou lidi na internetech řešit. všechny ty chaty, boardy a kecy. co člověk to názor, co člověk to fáma. prostě chápu, proč můj oblíbený styl vládnutí - diktatura a totalita - potřebuje mít pod kontrolou média a internety. Lidi se totiž nemají co vybavovat, lidi mají poslouchat a makat. Lidi nemají mít vlastní názor, protože ho většinou stejně nemají a radši držej krok a hubu. Náckové a komunisti by mohli vzpomínat na slastný doby radiových vysílání, rušiček a tiskovin pod kontrolou cenzury. Bojím se doby, kdy čína a indie usoudí, že již dosáhli kapitalistickýho blahobytu a je tudíž potřeba snížit cenu za hodinu práce a že je nutný začat tahat do asie levnou pracovní sílu z evropy.

jinak na mě přišla nějaká alergie nebo jakej hnus. teče mi z nosu bezbarvá rýma, bolí mě hlava a cejtim jak sem nějakej ucpanej. Jo, obávám se, že za to může nějaká zkurvená příroda, břízy a kvalitní vzduch v práglu. A ty kejchance, už mě z nich bolí celej hrudník.

ScanEye - Pšonci sledujou co všechno stahujete...

North Korea Pirates Spy Tools and Porn on BitTorrent.

Pomohla jsem jí z depresí, řekla žena, která podřezala ve stanu 19letou dceru. Hm, další kunda co si myslí, že má esoterický schopnosti od narození.... Je přesvědčená, že má esoterické schopnosti, mluví s archandělem Michaelem, který však vzkazy o pozemském utrpení nechápe. Jo, úplně sem si vzpomněl na jednu Karlu, která si zase myslí, že je inkarance Sybily. Jo, já osobně si myslim, že Sybil, Kleopater ci Napoleonů jsou plný blázince. Tyhle lidi jsou nebezpečný, protože jsou to blázni, kteří věří, že se nemusí vzdělávat, protože mají tyhle esoterický schopnosti vrozený. Podle mě je to spíš porucha chemický rovnováhy v hlavě a jsem vopravdu, ale vopravdy čímdáltím víc na tyhle sračky vyplívající z absolutní nevzdělanosti alergickej... vopravdu moc.

15.04.2013 v 11:34:48

neděle

Rodiče se bouří. Kvůli zákazu vstupu dětí do kaváren. Prej diskriminace. Chudáci Švéďáci, časem to dopadne tak, že si prosadi, že děti můžou chodit do hospody a popíjet alkoholické nápoje od pěti let. Nic proti dětem, ale děti mají chodit do školky a nebo do práce a nemají se co poflakovat po kavárnách. Co takhle zlegalizovat děti ve vykřičených domech, myslím, že i pedofil by měl mít nějaký svoje práva.

Ortodoxní Žid se v letadle obával přeletu nad hřbitovem. Zabalil se do igelitového pytle. LOL, to je dobrej debil. Co to musí bejt za postiženej mozek, kterej si kontroluje jestli jeho letadlo ve výšce 10kkm náhodou neletí přes hřbitov. A já původně myslel, že se do toho igelitu zabalil proto, aby v případě letecké havárie usnadnil pátračům po obětech práci a ušetřil jim pytel, protože prostě žid...

14.04.2013 v 15:26:58

imho

jak tu ta řeč o rozbitých ulicích žižkova, samá dlaždička a cihla, tak sem si vzpomněl, že sem si nedávno vyfotil dva černochy pracující na ulici. já teda nechtěl moc zblízka, aby si to špatně například nevysvětlili, tak jen zdálky teleobjektivem, protože bych nerad, aby si mysleli, že chci od nich třeba nějaký drogy. Jen chci napsati, že Praha je již plně multikulturní město v jehož ulicích se prolíná celý svět. Jinak na tý fotce jeden drží lopatu a ukazuje tomu druhýmu co ještě mají udělat. Celkem dost, ještě dneska tam byli. Jinak na Žižkove jsou pracující, ale ti všichni dojíždějí.

pracující dělník
pracující dělník


Jednu ženu v Papui-Nové Guineji sťali, další upálili. Byly to prý čarodějnice. To je fér země, kde čarodějnictví je trestný. v čechách by spousta kartářek, baudyšů a jiných televizních věštců skončila rychle na dlažbě a nebo za katrem. A těch lidí co by najednou nevěděli co dělat, bez porady s Duchem.

Bitcoin's Future Could Be In Porn. Na tom by něco mohlo bejt, co podporuje pornoprůmysl to má úspěch. viz vhs a pak bluray. :)

12.04.2013 v 21:08:18

potkánkova anamnéza

nu vážení, dnes nastalo několik významným změn u pozorovaného objektu. jdu si to takhle venčit, když tu si všimnu, že život mrtvého potkánka nabral nečekaných obrátek. Nejenže se přesunul o další metr dál na přechod pro chodce, jak symbolické že, ale díky větru, dešti a masivnímu nátlaku automobilových pneumatik byla jeho kůžička vyčiněna a již z potkánka nelze udělat rukavičky s kožíškem. Myslím, že možnosti jeho současného využití jsou omezené, napadá mě akorát vkusná lampička se stínítkem z potkaní kůže, kožená čepička pro děťátko či na volant nějakého luxusního automobilu. A nebo je naruby, protože vypadá jak králičí kožka.

potkaní kůžička


imho jsem zvědavý jak experiment dopadne, ale předpokládám, že potkánek brzo vstoupí do hlavní silnice a bude nekompromisně rozmeten silnými vozy typu kamiony, náklaďáky či autobusy. Neočekávám jeho vstup do kolejiště tramvajového.
Navíc ani neočekávám, že jej někdo odklidí od lidí, ba dokonce očekávám v následujících letech mírný vzestup pozorování těl uhynulého zvířectva v ulicích města Prahy. Z Prahy zmizí čtvrtina košů, šetřit se bude i na úklidu.

12.04.2013 v 17:25:23

experiment potkánek

jo, kdybyste náhodou dospěli k názoru, že jsem na vašeho oblíbenýho potkánka zapomněl a že již nemám zájem o jeho osud, tak jste pěkně na omylu, zájem mám, ba dokonce i potkánek má zájem o vás. Pravda, sice se za poslední týden zase o pár metrů posunul, blíže k přechodu pro chodce, v čemž asi bude nějaká náboženská mystika, trošku se rozplácl, ale je to pořád on, vašich srdcí šampion, potkánek, který dal své tělo vstříc vědeckému poznání, studiu a uměleckému experimentálnímu umění. A co je víc, než umělecký umění???

potkan


12.04.2013 v 12:53:31

pátek

jo je pátek. dneska menší inventura ve skladu jednoho našeho uniformovanýho zákazníka. spousta dílů náhradních, žádný nechyběly, spíš přebejvaly. no akorát ty obstrukce při vstupu, jakobych vypadal nejvíc podezřele.

v rádiu zase hraje nějaký balkánský disko, mám podezření, že evropský diskotéky zasáhla nějaká vlna chorvatsko-srbsko-rumunsko-balkánskýho diska, protože melou nějaký hovna fakt nějakou divnou řečí a slovenština to fakt nejní. Jeden by nabyl pocitu, že čechy geograficky spíš patří na východ než západ. I když ti francoužští turisti pubertálního věku v tramce nebyla taky žádná výhra. a vůbec, ten rytmus.... ten hudební rytmus... stejně debilní jako ten kokot ze slovenska.

taky sem se vypravil po této práci na trhy koupit si kefíry, jenže ouha, pán mi vysvětlil, že jdu příliš pozdě, že musím chodit dřív. No je to děs, protože celý trhy byly obsazený buďto duchodkyněma nebo matkama s kočárky. Myslim, že míň mě sraly důchodkyně a penzistky, protože ty nezaberou tolik místo jako mladá prvorodička s kočárkem. Šílený tyhle šílený moderní matky, naserou se všude, i do míst, kde se nedá projít a když je požádáte jestli by ten kočárek nemohly dát stranou, koukaj na vás jako na největšího zmrda pod sluncem ba dokonce se mi jedna snažila vysvětlit "vidíte, že mám dítě". Načež sem jí řek, že to pochopitelně vidim, ale že nechápu souvislost, protože moje rozhodně není, jelikož "kdybych s váma něco měl, tak to bych si dozajista pomatoval." No, matka koukala jako kdyby jí to děcko na nože braly. Prostě šílenství.
Já nevim, proč prostě a jednoduše nevyhradí pro kočárky nějaký odstavný místo, stejně jako s automobily, se kterými rozhodně nikdo nezajíždí až ku stánk;m s požadovaným zbožím. I ten hlídač by se dal pořešit. Kolikrát potkám na trhách Mistra Špínu, jak hlídá, aby lidi nedělali bordely či jak debatuje s prodejci na různá filozofická témata. Jakej by kurva byl problém, dát mu pade na hodinu, aby hlídal matkám kočárky s dětma. Matky by si v klidu a bezpečí nakoupily, bez obav, že někdo ublíží jejich mrňouskům, Špína by si vydělal a pomohl dobré věci a i ty děti by se něco dozvěděly o světě, do kterého se narodily. Minimálně to, že bez Startek a hulení si se Špínou nepopovídaj... :) Ale chtěl bych vidět ty pohledy mladých matek, když by Špína se svým zemitým prstem dělal na robátka "ťuťuťuťu" a svým laskavým a jednozubým úsměvem by na děti "ňuňuňuňu".

12.04.2013 v 12:47:27

nu kupodivu

jsem si k obědu hodil ná pánvičku vinnou klobásu a uvařil brambor, pak klasická odpolední práce a nějaká byrokracie v domě. podpisů sem nasázel fakt hodně. až v půl osmý sem se zastavil.

pár poznámek:
1) bitcoin slítnul na 88$, vypadá to, že bublina vypouští páru. sem zvědavej na kolik padne. :)

2) Slovákovi narostla obří ruka, prosí lékaře o amputaci. To je chmaták panečku. Akorát slušná absurdita, borec má ruku až na zem, že by mohl hrát košíkovou a ti posraní doktoři toho tolik nakecaj.

3) Ukážu vám pravého mimozemšťana, tvrdí autor nového dokumentu. No, aby pan Greer jednoho dne záhadně nezmizel.

4) V Dubaji bude hlídkovat policejní Lamborghini. Má posílit image luxusu a prosperity emirátu. Pyčo. Ropa. Velbloudi.

5) Kauza Hydroponic - Aktuálně u soudu, magazín legalizace č.16. Něco ke kauze Hydroponic, už dva roky to budou.

upomínkové akční policejní video


11.04.2013 v 19:57:31

tiskoviny

Vietnamští trhovci mají novou fintu na celníky, padělky jim vozí čeští kurýři. Dobrá fligna...

Články tasemnice vyloučili další lidé. Původ parazita zůstává záhadný. Tyhle články vo hovnech a stolicích fakt zbožňuju...

Důchodce koupil místo pudla fretku na steroidech. OLOL! Kromě toho "Fretka na steroidech" by byl krásnej název pro nějakou kapelu tvrdšího hudebního žánru... Nápad za drobný autorský poplatek k dispozici.

11.04.2013 v 12:30:56

vyndáno

dobře vyndáno, ale fakt pěkně sem se vyspal. až sem zaspal. hm.
bitcoinová bublina splaskává, na nějakých 140doláčích za kus.

akorát včera, když sem přišel večer domů, otevřu dveře do bytu a do nosu mě praští hroznej puch. ale strašnej. první co mě napadlo, že někdo hodil do vody aspoň kilo kmínu a řádně ho povařil. Kmínovej puch, ale příšernej. Tak sem otevřel okno, udělal luft, popadl holky a vyrazil je vyvenčit, protože tu byla ještě druhá možnost a to ta, že je někde v bytě nasráno, jelikož to terka zase nevydržela.
Obejdu blok, dorazim dom,vyvětráno, projdu všech čtyřicetosm cimer a nasráno nikde. Tak si říkám, kurva co to bylo za rigól, du do koupelny, abych zavřel větračku do světlíku a v tý koupelně mě zarazí puch co jde do bytu ze světlíku. Úplně nějdřív mě napadlo, že to bude nějaká spálenina, ale pak sem to poznal, smrdělo to jako cín od pájky. Jenže sem si říkal, že co by kurva šla nocí světlíkem vůně tavenýho cínu, tak sem zavřel a pak mě to napadlo. Ten Ind!
Změna v domě za poslední dobu totiž byla jediná. Já sem to sem asi nepsal, protože by to bylo multikulturně nekorektní, ale před pár dny se vracím domu, otevírám vchodový dveře a za mnou se vřítí opálenej mladík v pěknym kvádru a se značkovejma tmavejma trendy brejlema. Já u schránek a von ke mě s napřaženou rukou a furt něco "up, lease, flat" či co za sračky. No tak sme si podali ruce, já na něj "whats up fuck" bo něco v tom smyslu, načež mi vysvětlil, že bydlí v pronájmu nahoře, na schránkách sme si ukázali čísla bytu, já mu vysvětlil, že bydlím pod ním a bye. No a včera mě napadla taková divoká věc, co když to není ind, ale nějakej pákistánec třeba, protože těžko poznat odkaď skutečně je, kterej tady z rozkazu nějakýho muly umara soumara spustil teoristickou buňku, jenž sledováním zjistil, že chodím ve středu do hospody a normálně vařil nějaký výbušniny a pájel dálkový odpalovací zařízení. omg...

11.04.2013 v 12:27:26

byznys

teda nevim jestli to byl dobrej nápad prodávat čsa jihokorejcům teďka, když hrozí válka. my jim to prodáme, kim hodí atomovku na jih a my, protože sme poslali uran do ruska, nebudeme mít co hodit na kima.
Podepsáno. Korejci získali podíl v ČSA

10.04.2013 v 17:31:24

středa voka zase třeba

jo, nemám pohotovost, tak můžu žít společenským životem. ivka jela dneska na pár dní do velkoněmecký říše do norimberku, takže se vrátí až někdy v sobotu. já kupodivu pracuju.

Těla tří novorozenců našli v mrazáku domu polských manželů. Jo, křesťani a jejich křesťanská lásk ku bližnímu svému a všemu nenarozenému co má již duši a nesmí jít na potrat. Můžeme bejt rádi, že neskončily ty děcka někde semletý s koninou v salámech...

10.04.2013 v 12:35:06

ruská diskotéka

až si jednou budete stěžovat, že český diskotéky sou příšerný a jediný co že tam dostanete je pouze pěstí, tak vězte, že ruskou diskotéku byste asi nedali... pouze pro silný žaludky :)

09.04.2013 v 15:49:37

úterý

jo je úterý. super počasí, super nálada, kterou mi ráno zkurvili vod zákazníka, protože ti čůrácí poslali emajl. což by až tak nevadilo, protože mejly choděj vod nich celkem pravidelně. v tomhle mejlu mi přišel dotazník ať ho vyplnim, sice jsem naprosto nechápal proč a jak v jaký souvislosti, když nás se zrovna nějakej systém na zakázky netýká, ale i tak sem ho vyplnil a odeslal. odpovědí mi bylo, že je hrozně vobšírný ať to zjednodušim, taxem odpovědi zjednodušil, odeslal a dočkal se odpovědi, že je to až moc stručný, tak sem jim řek, ať si řeknou co jim tam mám napsat a já jim to tam napíšu. Na dotaz, jestli si to nechtěj napsat sami mi řekli, že rozhodně ne. Takže mi poslali co tam chtějí napsat, ja to do toho dotazníku napsal a poslal jim zpět. Prostě jak u blbečků na dvorečku.

Mezi nejstahovanější filmy ve Vatikánu patří porno. akorát by mě zajimalo, který prase vatikánský si stahuje heteroporno, když by jeden očekával gayporno, tedy pokud Lea a Krissy nejsou umělecké pseudonymy Michala Davida a Jaro Slavika...

Počet lidí nakažených tasemnicí se zvyšuje, scházejí nejúčinnější léky. No je asi fakt, že bych si maso v hypermarketu na tatarák nekupoval. Včera se v tv čílil nějakej polskej ministr zemědělství a hospodářství, že jejich potraviny nejsou šunt, ale já osobně se přikláním k tomu, že posraná tasemnice k nám přilezla v polskejch salámech.

Žito 44 žije: Ale vypadá jako z Harryho Pottera a v cyklodresu. OLOL!!

09.04.2013 v 12:12:05

pondělí

dnes je trapné pondělí. venku celkem chladno, ale svítí slunce. no, ale otázka je, koho to zajimá. asi maximálně nějaký hipíky či jiný přírodní lidi. Já sem zastáncem teorie, že pod střechou u počítače neprší a je většinou příjemně teplo.

Dneska sem musel zase na Kačerov vyřídit nějaký věci. Příšerná ta stanice metra, vopravdu příšerná ukázka, jak si bolševici představovali přestupní uzel. Jeden východ z metra, jedna strana nástupu a výstupu cestujících, nechybí ani hotdogy, hambáče a stánky s cigaretami a novinami, je tam jeden stánek s ponožkama a silonkama, strašně vajglů po zemi a v rozích nachcáno. No, jenom sem se kolem toho prosmyknul a šel do prdele. Jinak si musim říct, že levná, úsporná, kvalitní a ekologická stavba, kde má ŘSD kanceláře a ředitelství je obložená lešením a je v jakési rekonstrukci. No, zajímalo by mě, jestli údržbu platí vlastník stavby a nebo jestli to jde z našich peněz, nás daňových poplatníků. Ale myslim, že story okolo centrály ŘSD je již stará, profláklá a každej vo ní ví (Klondike na Kačerově).

Anatomie losovaček: s policií v patách režírovali podvody za miliony. Ty vole, mě tam furt zaráží ta Salačová. Ta se táhne těmahle kauzama jak kluzký hovno a pokud mě paměť neklame, strašně ráda by v kauze Rath chtěla mít status spolupracujícího obviněnýho. Ta bába musí mít teda žaludek, nejdřív páchá kriminální činy, účastní se podvodných a zmanipulovaných zakázek a nakonec by chtěla na všechny bonzovat? Slušnej kanál, já doufám, že soudce bude spravedlivej a nepřistoupí na to, že jí sníží kvůli bonzování trest.

Dynastie Kimů věří v magii čísla 9. Podřídí mu jaderný výbuch? Jestli by nestálo za to 9.9 v 9:36 milou severní koreu vybombardovat 9 atomovými bombami. Myslim, že by mohl bejt aspoň na 999let klid vod těch pošahanců.

Peníze, které vám vláda neukradne. Za bitcoiny koupíte heroin i dolary. Bitcoinová bublina probublala už i do iděsu. Každýmu už je snad jasný, že současnej kurz 185$ za btc je normální bublina a domnívám se, že za to můžou soudruzi z wallstreetu, který na špekulacích tak rádi vydělávají. Jsem akorát zvědavej, kde bude hranice, než cela bublina praskne. Ne že bych neměl cuky zainvestovat, ale tak nějak sem došel k názoru, že když sem to neudělal, když byl bitcoin za 9$, tak proč bych to měl dělat teďka. žejo.

Policista s dvojicí parťáků zdrogovali úředníka, aby se ho zbavili. Moc tomu nerozumim, ale chápu dvě věci. Fízli co berou drogy sou největší kurvy pod sluncem, jaktože ten úředník nepoznal, že má nějakej divnej stav. Ale nebudu nad tím přemejšlet....

Největší trapas při sexu s číňankou? Když chcete 69 a ona přinese kung-pao...

08.04.2013 v 14:21:27

procházka

venku je zima, vzduch štípe v krku a jeho v chuti je jsou cítit bezdomovci pálený europalety a jiné dříví. vono se to nese.

07.04.2013 v 23:41:06

Vot kakaja těchnika balšaja

sorry za velikost, ale já jsem si musel uložit nějaký ty fotky kimovy techniky. nevim jestli si z nás severokorejci nedělaj spíš prdel...

polní mobilní telefon
kimovy telefony

pc tuning v podání kimovy armády. tohle mě fakt pobavilo, to se nevidí...
(pravym tlačítkem si lze zobrazit obrázek v původní velikosti)
kim pc tuning


07.04.2013 v 16:00:16

no a to bylo prozatím stačilo

Pryč s vládou, volaly stovky lidí. Pořadatelé čekali tisíce. Hm, vidím podivnou směsku rudých vlajek, jediného vládce země - krále a jeho popravčích, jiřího pomeje a japonského potomka českých přemyslovců tomia okamury.

Iveta po bitce Rychtáře s Macurou: Krvavý zpěv naživo! Jo, ne že bych se jí chtěl zabejvat, ale je ve ksichtě odulá úplně stejně jako ženy co posedávají přes léto na lavičkách jiřího z poděbrad a popíjejí laciný alkohol. Nic proti popelce, ale popelka chlastá jako duha.

Komunisti jsou vrazi! Tečka. Malá noticka o kolektivní ztrátě vědomí.

07.04.2013 v 15:14:03

neděle

včera pohoda, dneska je taky den. venku je pod mrakem, spadlo pár kapek vody a ivka šla venčit zvířata.

z nedělních médií:

Indické studentky vymyslely prádlo proti znásilnění. Útočníka zneškodní elektrošokem. Pás cudnosti s elektrošky a GPS. Jsem šokován brutalitou indických studentek.

Časté větrání tříd zajistí školákům lepší známky, zjistila studentka. Ale i mezi českými studentkami jsou potenciální kandidátky na nositelky nobelovy ceny. naše soudružka učitelka na základní škole ráda říkávala "tady je smradu jako v cařihradu, vyvětrejte si, kdo v tom má učit." a nobelovu cenu, ani žádnou jinou, za přínos výuce nedostala. Já taky vím, že v zahulený hospodě se dýchá a pije hůře než na letní zahrádce na čerstvym vzduchu. 21. století olol...

Holešovská výzva svolává nespokojené lidi na protivládní demonstraci.
Z Ostravy vyjelo zvláštním vlakem svrhnout vládu šestnáct lidí. Jo, holešovská výzva. Obskurní sdružení obskurních lidí s ještě obskurnějšími weby. Jejich automobil ozvučený reproduktory nám kolikrát vyřvával pod okny, stejně jako automobil zvoucí na cirkusové představení, že máme jít svrhnout vládu, presidenta a nastolit pravou demokracii lidu, dělníků a já nevim ještě koho. Pod jakým, že to měli názvem? "Soumrak kmotrů". No, jak je vidět, google nás odkáže na ještě šílenější weby než je ten můj, navíc se obávám, že ty lidi co je dělaj, jsou oproti mě střízliví a takříkajíc slovy socanů úplně normální čeští občané, takže si teďka nejsem jistej jestli patřím mezi blázny já a nebo oni. No, za největší perly, na který sem narazil, byly asi tyto webové stránky: exilovavlada.cz a exilovenoviny.cz Prostě typičtí následovníci Slávka Popelky (má zápis i na wiki), kteří by chtěli bořit, bourat a ničit bez toho, aby přinesli nějaký nový nápady, ba dokonce i lidi. Slávek Popelka je prostě jen profesionální "revolucionář" (schválně v závorkách, protože do kvalit castra či che guevary má fakt daleko), kterej by dělal demostrace i proti nám mimozemšťanům, kdyby uvěřil, že existujeme.

No, takže za mě řečeno, jsem rád, že se klucí z Tam Rock včera v Kainu ožrali tak moc, až jim došlo, že hrát na týhle akci je fakt nápad minimálně podivný a dnes ráno svoji produkci zrušili. Včera sem si říkal, že se asi zbláznili. Takže teďka jenom počkám až se Ivka vrátí z venčení a uvidíme, jestli se pojedeme na tu sbírku demostrantů podívat, myslim, že by tam mohl za svý práva tradičně demostrovat i "devadesátidevíti korunový dročkář" zdeněk ponert a spousta dalších exotů. No, jenže je otázka, zda-li nebude lepší si ubalit jointa a pustit si nějaký pěkný akční a krvavý film v televizi.

Obama pochválil vzhled právničky a obratem ho nařkli ze sexismu. Chudák Obama, černoch a ještě sexista. Nechal bych americký feministky a antisexistky, v podstatě nejen americký, vomrdat sfetovanejma negrama s kombinačkama a letlamapama. No, nebo by stačilo je poslat někam do afgánistánu, ať si šířej ty svý myšlenky někde, kde je určitě budou všichni s otevřenejma hubama poslouchat. Já sem starej člověk a nebudu se řídit nějakejma debilníma novejma nápadama. Vždyť snad vždy existovalo a fungovalo, že každá žena čeká, až ji muž pochváli jak jí to sluší. A já bejt kunda, kterou pochválil přímo samotnej president, tak sem vlhká štěstím bez sebe.

Bavorští teenageři kradou ze zahrad hortenzie, aby je mohli kouřit. OLOL!

07.04.2013 v 13:24:07

no to mě poser

teďka ve zprávách na čétéčku řikali, že se výzkumnýmu reaktoru v řeži podařilo za padesát let nashromáždit 68kg vysoce obohacenýho uranu, a voni to na nátlak amíků, pod záminkou nějakýho dementního míru, odvezou do ruska. dvě atomový bomby by se z toho daly vyrobit.
(ha, už to píšou na internetech)

05.04.2013 v 19:17:49

pneumatiky

jo, už sem pochopil, proč jsou v parčíku rozvěšený po stromech pneumatiky. chodím tam partička mladej s bulíkama a ti psi se na ně zubama věšej. taky sem dneska poprvý viděl dívku s pitbulkou, která měla růžovej postroj a na něm zapřáhnutou pneumatiku, kterou tahala přes překážky.

05.04.2013 v 18:15:48

chaos

vod rána zase na nohou. dneska sem jel po měsíci metrem až na kačerov. jo, psycho, protože ať si kdo chce co chce říká, když vyjedu z těch našich příjemnejch strašnich na kačerov, tak je to jako když se přesunete vlakem z pardubic do kyjeva. první co vás napadne při výlezu na kačerově je "východ", dálnej. Ne ani tak jako kvůli lidem, ale kvůli tomu jak to tam vypadá. Prostě metro stanice designově jak vyšitá z východního ruska. No sem zvědavej, jestli se neozvou nějací uchráncí multikulturního retro designu, až dopravní podnik a magistrát potvrdí, že se kačerov bude předělávat.
jinak s blížícím se oteplením se v praze opět vynořují všichni ti metrosexuálové v teniskách, kalhotách značky "nasrávačky" (no prostě kalhoty s rozkrokem mezi kotníky vypadající jako pytel na hovna) a v různých výrazných sestřizích ala "hitlerjugend" stylově doplněným výraznými retro brýlemi ve stylu "socialistické retro" (rozuměj: co dávala pojišťovna zdarma chudině a důchodcům).

no jinak pohoda, bitcoin je na 140$ za kus a bfl podražili svý asic minery, který ještě neprodávaj, tak, že zdvojnásobili cenu a snížili výkon. myslim, že moje únorová objednávka je zatim jediný vítěztví v týhle zlatý bitcoinový horečce dvacátýho prvního století.

05.04.2013 v 12:30:27

vědecké pozorování: potkan - týden bůhvíjaký

jo a jestli si myslíte, že sem zapomněl na potkánka, tak vězte, že nikoliv, neb já v tomto vědeckém pozorování jsem odhodlám vytrvat dokud bude co pozorovati.
myslím, že potkánek zmizí dřív než se k němu nějaká uklízecí četa dostane.
navíc ho vyprat a pohodit někde u dětského hřiště, mohlo by si ho vzíti nějaké děťátko domů jako plyšáčka.

potkaní chuchvalec


05.04.2013 v 00:26:54

šichta

ty vole, dneska fakt šichta od brzkýho rána až do pozdního večera.
jo a to nepočítám ten párek holubů co si spokojeně vrkal na půdě, a vůbec netušim kudy a jak se dostal dovnitř.

rambo 4 to je fér.
fakt jo, ta práce s vlastnoručně vykovanym rambo nožem a těžkym kulometem. vrchnolný operní dílo.

04.04.2013 v 22:18:28

palec pana presidenta

04.04.2013 v 15:16:00

škoda

jo, nemám rád lidi co berou drogy. zvláště fízli a celníky. boha jeho takový škody, vždyť to mohli sami prodat.
Policisté likvidovali ve vyškovské spalovně půl tuny zabavených drog

Zvláště toho koksu je škoda, když si tak představim ty chudáky zemědělce, v tý nadmořský vejšce musej opečovávat keříky koky, aby jim pak daly hromadu listí, ze kterýho pracně místní byznysmeni vyrábí kokain různý kvality... To celý za pár směšnejch šušňů a pak přijdou nějací debilové a nasypaj jejich snažení místo do rypáků do kotle spalovací pece...
kokain


04.04.2013 v 14:25:29

zbytkáč

no, myslim, že mě trápí pěknej zbytkáč po včerejšku. na to, že sem chtěl bejt brzo doma, tak se projevila abstinence posledních dnů a jakoby mysl potřebovala něco dohnat. přijel sem dom kolem půlnoci, sám sem překvapen, že sem někde nezapomněl notebook, vyvenčil a vytuhnul jak zákon opilcův káže.
nu, to by nebylo úplně to nejhorší co mě mohlo potkat, horší bylo, že sem musel v 6:50 vstávat, abych se nějak srovnal s normalitou, jelikož na 7:30 sem měl domluvený kominíky na kontrolu kouřovodů. to bylo celkem solidní peklo, ale zvládnul sem to a v 7:20 jsem již napjatě čekal na borce až zazvoněj. V 7:25 volal týpek a ujišťoval se, jestli to dneska platí. Tak sem mu vysvětlil, že rozhodně, že jsou očekávání. No, dorazili až v devět hodin, což kdybych věděl, tak si pospim.
Mezitím taky sranda, protože mi na helpdesku u klienta sundali můj doprovodný text k akci, kterou teďka dělám, což lidi zmátlo a začli volat jak mě, tak do klientova it oddělení. No a žádnej ajtík nechce bejt ráno vyrušovanej ze snídaně, že jo. Takže sem musel vysvětlit slečně operátorce helpdesku, že je sice hrozně pěkný, že je iniciativní a sama usoudila, že vypršela platnost mého sdělení, ale že takhle to nepude a zprávy z intranetu prostě bude sundavat až jí to někdo nakáže.
Pak nějaká adminisrativa, před chvílí návrat z oběda a teďka normálně a regulérně trávím. Spát se mi chce, velmi se mi chce spát. Snad to přechodim.

Do oběhu se dostalo 10 000 smrtících extází, varuje policie. Jaký smrtící ekstošky? Já sem jich svýho času sežral dost a sem snad živej, ne? Co mě spíš zaráží, je chování spolužáků tý nebohý dívčiny, co nikdy drogy nebrala, protože je snad horší než u smažek z ulice. Celá ta dohra, kdy se po smrti holky de zbytek sjet jinam, je celkem síla. Já za sebe si nejsem jist, že bych chtěl pařit, když by mi umřela spolužačka. No, budou s tím borci žít až do smrti, pokud se jim to tedy nevysmaží z palice.

Armáda KLDR dostala povolení k jadernému útoku na USA. Jo, si myslim, že severní korea je pes co štěká, ale nekouše. Každopádně pes pořád pes, takže nějaký preventivní útok nějakou menší atomovkou na severní koreu by rozhodně věci neuškodil.

Řidiči zase stojí fronty kvůli registru vozidel, byl dva dny mimo provoz. Slušná neverending story. Já už se obával, že o registru už neuslyším a nebo když jo, tak samou chválu. Jo, to je tak, když se do věcí pouštěji amatéři co si vzájemně lížou kulky.

Ať si sedí v Praze, reagoval Varvařovský na Křečkova slova o gubernii. Hm, to vypadá, že Varvařovský má funkce křečkujícího Křečka rád úplně stejně jako já. Socan a lidský práva? To zní stejně, jako když se řekne komunismus a demokracie.

Až vyrostu, chci pobírat dávky, přejí si chudé děti z romských ghett. Bejvávaly doby, kdy i já jsem chtěl bejt popelářem nebo kosmonautem. Očividně dnes někteří nechtějí dělat ani toho popeláře....

Společnost Disney „zařízla“ LucasArts, propouštělo se a ruší se Star Wars 1313. RIP

04.04.2013 v 14:18:22

socan jako ochránce lidských práv

no to mě poser. parazit Křeček, jenž rád bydlel v regulovaném nájemním bytě, parazit Křeček, který ne a ne pochopit, že i za byty se má platit normální tržní cena a že regulace je šikana vlastníků bytů, tak tenhle zmrd se stane zástupcem ombudsmana.... omg omg omg

Ombudsman si přál za zástupce Dienstbiera, poslanci ale zvolili Křečka.

03.04.2013 v 15:06:23

středa, voka je třeba

jo, jenže dneska to bude asi málo hustý, protože kolega je na nějakym semenáři, takže musim ráno hlídat hlášenky, navíc zejtra kolem půl osmý dorazej revizáci na spalinový cesty. ouje, nesmim se příliš sprasit dnes.

jinak je venku furt krásný jarní počasí, ptáci zpívaj, kytky kvetou, stromy a trávníky se zelenaj, slunce svítí a lidi se na sebe smějou. prostě pravá to romantika městská.

včerejší kefírek mě pěkně pročistil.

taktéže včerejší vyhotovení velkého červeného nápis "NEMOČIT NA PODLAHU!" na firemním hajzlu mělo za ten důsledek, že dneska nebyla celá podlaha zechcaná jak v hospodě čtvrté cenové kategorie po dvacáté hodině večerní.

hovna z republiky:

Davida pobytem ve vazbě týrají, John se mu mstí, míní Rath starší. Jj, rodiče většinou bývají jediní, kteří si nechtějí připustit, že jejich potomek je alkoholik, feťák, zloděj či korupčník. Rozhodně jsem rád, že Rath sedí a pevně věřím v to, že bude odsouzen.

Patriarcha čelí žalobě. Porušil celibát a zplodil až deset dětí. Pravoslaví nebo katolíci. Jedna stejná verbež. Můžeme bejt rádi, že nesplodil deset dětí se dvěma muži, jak je zvykem ve Vatikánu.

Schwarzenberga na Hrad nepozvali. V civilizované zemi by to bylo jinak, zlobí se. A čekal někdo, že ovarová hlava bude férovým presidentem nás všech? Já teda naštěstí ne, protože Zeman je vobyčenej hulvát.

Lázeňská firma vyhrála u Nejvyššího soudu spor s OSA. Za televizi platit nemusí. Jo, sbírka zmrdů sloučených v teroristický organisaci jménem OSA naštěstí prohrála. Vždyť je sbírka vyžírků, šmejdů a jiného póvlu.

Maturantka zemřela kvůli otoku mozku. Kolik vzala extáze, určí toxikolog. Jo, Ivka to říkala už nějak dávno, že nejspíš děvenka jela i v jinejch drogách a hele, vono asi jo. Jo, je to smutný, ale taky ukázka toho, co jsem říkal výše. Jenom rodiče si myslí, že jejich potomek je neviňátko nevinný a že drogy nebere. Drogy, ty bere i Karel Gott. Ale co je celkem síla: Výsledky rozborů by mohly být k dispozici zhruba během dvou týdnů. Do té doby nebudou policisté schopni říct, kolik drogy si dívka vzala. Jak však řekl vrchní komisař pražské kriminálky Jaromír Badin, je nepravděpodobné, že by studentka drogu nevědomky požila v nápoji. S podobnými drogami totiž už měla zkušenost a poznala by to podle chuti, řekli kriminalisté. Policisty nicméně zaskočilo, že poté, co ředitel školy ples ukončil, spolužáci mrtvé studentky šli na party, kde jim dealeři dál prodávali zbylé tablety.

hovna ze světa:
Ochrnul kvůli němu kamarád, teď soud hrozí Saúdovi tímtéž. To je zajmavý, vsadim se, že tohle zkusit zavýst v evropě, v rámci multikulturního směru, tak se ozvou nelidští ochránci lidských práv a začnou cosi řvát. Já si myslim, že zrovna tohle zavýst pro případy vraždy, zmrzačení či politické korupce, by mohlo pomoci se stavem morálky jaká je. Mě by se to líbilo, bejt autoritativním vůdcem všech lidí, kteří mě milují, protože tohle zavýst, tak mě lůza udělá presidentem nejen evropy, ale i celýho světa a Klaus by ostrouhal. Takže volám: Pane Kocábe! Pojďte zavést oko-za-oko, po vzoru našich inspirativních arabských přátel, i u nás!

Demokracii ne, raději šaríu, svěřili se mladí Pákistánci v průzkumu. Však já tady ty ovcomrdy taky nechci, takže podle pravidla: Neserte se do nás, my se nebudem srát do vás. Tady asi multi-kulti fakt fungovat nebude.

03.04.2013 v 13:27:21

potkánek

má to už takový složitější. brzo z něj zbyde asi jen kožich...

zbytky potkana


02.04.2013 v 23:22:41

hovna

1) Hájek přirovnal prezidenta Zemana kvůli vlajce EU na Hradě k Háchovi. Jakkoliv si myslim, že Zeman představuje českou jitrnicovou politiku, Hájek a ta jeho sorta buzerantů z Hradu je fakt síla. Proč dávají těmhle lidem prostor? Ok, má svý webový stránečky, kde si píše svůj blogýsek, ale to má kdejakej čůrák, i já. A ptá se mě někdo na nějakej debilní názor?

2) Hamas zakázal smíšené třídy ve školách, dívky už budou učit jen ženy. Jasně zmrdi, nevidím důvod, proč by měla Evropa tolerovat nějaký sráče s ručníkama na hlavách co schovávaj svý ženský. To je to slavný multikulti, je vidět, že se arabáči rychlej učej co to je vzájemné kulturní ovlivňování.... "Jsme muslimský národ. Nemusíme z lidí muslimy dělat... Děláme jen to, co slouží našim lidem a jejich kultuře. Snažíme se chránit zákonem konzervativní muslimské hodnoty.

02.04.2013 v 15:06:27

úterý

zkurvený velikonoce, zkurvený sváteční pondělí. dneska je úterý a já mám takovej divnej pocit, že je pondělí a tudíž první den z týdne v práci. no jinak jaro jak má bejt, jsem rád, že nesvítí zkurvený slunce a netopim se ve vlastnim potu. co to je kravinu, aby na začátku dubna byly teploty jak v létě, žejo.

Požár v Praze 6 odhalil varnu pervitinu. Teda fakt nevim co je to za dnešní fetky, který usnou při vaření perníku.

Advokátka Samková žaluje matku oběti mačetového útoku. Za slova o Romech. Jo, je to píča co se chce jen zviditelnit. Jen at mě zkusí žalovat.

Taxikáře bloudícího po Praze turisté převezli, vzali mu auto a odvezli se do hotelu sami. LOL!

Kmotra Nováka zatkla policie. Soud se obával, že uprchne.
Policie navrhla obžalovat lobbistu Janouška, viní ho z pokusu o vraždu. Myslim, že se dá předpokládat, že tresty smrti nedostanou, ale je to dobrý vědět, slyšet a myslim si, že spousta lidí v tuzemsku si bude přát potrestání těchto zlodějů.

02.04.2013 v 14:22:47

potkánek

ztratil hlavu a ocásek. neznabozi a hříšníci v praze nenechali potkánka vstát z mrtvých.

dneska vejlet za příbuzenstvem, mamina třídí dokumenty po bábině. jo spousta fotek, spousta dávno mrtvejch příbuznejch, nějaký ty vzpomínky na dobu rakoskou-uherský monarchie. bylo vidět, že první polovina dvacátýho století byla velmi ovlivněná válkami.

taky vlakem jeli nějací romové s holčičkami. jedna se jmenovala Perla a druhá Laguna.

potkánek


01.04.2013 v 21:15:46