pussy

nedělní číča

číča


30.06.2013 v 23:47:31

neděle

jo, psal jsem teďka nějaký hovadiny, během mocnýho uklízení, ale protože sem odbíhal, tak mi to vytajmautovalo a nějak sem o tý svy hovna přišel. takže stručně:

1) podstatný asi je, že sem na základě nějakejch kokotin shrnul, že opravdu svobodnej člověk je člověk zodpovědnej sám za sebe, a že svoboda není vo tom "nepučiš mi na hostel, já vím, že bys mě u sebe přespat nenechal."

2) jsem člověk, kterej za sebou rád občas vidí výsledky, i když nemám velký ambice. i kdyby to měl bejt zrekonstruovanej světlík. potřebuju za sebou vidět občas nějaký posraný výsledky, vopravdu jo. fyzický, hmotný, který jsou vidět. žádný dluhy, žádný úvěry. teďka mě uspokojilo to, že sem vytřel prach na místech, kde dlouho očividně nikdo nebyl. slušná šichta. akorát na vršek kuchyňský linky sem se vysral. zejtra se vrací ivka, tak ať to tady trošku vypadá, i když se nezdrží, protože v uterý jede na koncert.

3) včera nečekaně u vočka kultura. skáknul sem si na poslední pětipivo v tomto pětidenním maratanu a nečekaně nás tam překvapila kapela Buzerant se čtvrtníčkem za bicíma. Před nima hrála ještě nějaká dívčí kapela, ale Buzerant celkem pobavil. Takový písničkový remaky známých songů mírně okořeněný britským humorem ve stylu "Já jsem buzerant a přicházím k vám z české země...". K pivu dobrý, pravda teda je, že umělci chtěli kilo vstupný, ale naštěstí to spravila dvacka za osobu, neb i majitelka uznala, že už sme štamgasti. A vůbec, umělec má bejt chudej, protože chudoba cti netratí a je to nejlepší můza. Bohatej umělec se nudí a tvoří hovadiny.

4) Pokud by to mělo nějakej vliv na to, že bych stoupnul ve vašich očích, tak vězte, že jsem chcal vedle čtvrníčka na toaletách.

buzerant


30.06.2013 v 17:05:23

hardcore

jo ty vole zdechni kundo.

30.06.2013 v 00:47:03

sobotní zamyšlení

dnešní sobotní zamyšlení bude na téma multikulturní společnost, underground, peníze a chlast.

Začnu asi tím chlastem. Včera sem se byl teda podívat na kulturní památku v chotkovejch sadech. Já to nějak specifikovat blíže nebudu, aby z toho nebyl nějakej problém, ale brko na balkóně sto let starýho baráku s výhledem na chotkovy sady jsem ještě neměl a tudíž se zařadil mezi ty originální místa, kde sem si dal brko. Jako třeba ředitelna, kotelna nebo střecha školy či půda kostela nebo nádvoří pražského hradu u svatého víta.
Po kulturním obohacení jsem vyjel na pivo a řízek, protože kultura ta dá vyhládnout. Protože vočko je stále ještě undergroundová hospoda, pokecal jsem s místními a šel vo půlnoci do prdele, neb bez chlastu není underground a dneska pudu zase. Co vo dovolený, kor v praze, žejo.

Ráno se probudím, oblíknu se, vezmu čuby a chci jít do alberta koupit nějaký propriety na sekanou. Jo, rozhodl jsem se, že tento víkend pojedu underground a budu si vařit jen jedno levné a rychlé jídlo. Upýct sekanou se jeví jako ideální, protože se dá žrát i studená s chlebem. Vylezu ven před barák a před vchodem nějakej mentální krypl nechal poházený pytle z odpadem. Mám podezření na nějakýho nájemníka z asie, potažmo indie, či ze zemí bývalého sovětského svazu, prostě z míst, kde se odpad moc neřeší, protože ho vždycky sebere nějakej recyklátor či jinej sběrač.
Já jsem sem se smířil s tím, že Čechy nikdy na západ patřit nebudou, na to si s náma západní země dlouho vytírali prdel a češi nemají mentalitu západní populace, pořád mentálně patříme spíš na východ. Bohužel s tím smiřuju už delší dobu, uznal to i knížepán (Schwarzenberg: Nepatříme do západní Evropy a nikdy nebudem), ale to neznamená, že budu před barákem, kde žiju, tolerovat bordel jak na ukrajině nebo v indii. Takže sem bordel vyfotil, vytisknul a opatřil komentáři, včetně mapy, kde jsou k nalezení kontajnery na odpad, a vylepil na domovní nástěnku. Snad bude čeština, angličtina a ruština stačit k pochopení. Slovíček jsem moc nepoužil a prozatím jsem se vyhnul výrazům jako fuck, pigs a retards či "Job tvoju mať" .

Když jsem tedy "vyřešil" tento problém s bordelem, dal sem péct sekanou a nacpal pračku prádlem. Respektive jen povlečením. Dostal jsem skvělej nápad totiž. Moje žena má ráda underground a vůbec undergroundový lidičky, undergroundový lifestyle a undergroundový trendy, tak jsem se rozhodl, že jí překvapím tím, že se inspiruji v jednom západním undergroundovém časopise a upravím byt v undergroundovém socialistickém retro stylu osumdesátých let. Pravda tedy je, že láhve pražského sklepmistra či zámecké svíce se mizerně shánějí, nuselský pivovar je už taky zavřený, tak snad nebudou vadit kopie a hlavně náznaky. Jo náznaky, protože v undergroundu jde hlavně o text a náznaky, některý detaily udělám jenom symbolicky, prostě jenom jako. Lahve laciného vína jsem nahradil flaškami černýho kozla a lahvemi od nějakýho italskýho vínosráče, vytrhal jsem pár parket, rozbil několik dlaždiček obložení, v kuchyni jsem o ledničku opřel staré rezavé kolo značky ukrajina, nablil jsem za knihovnu, nechal v koberci psí hovna a pozval pár houmlesáků z parku, aby taky ochutnali dobrej chlast, trochu se umyli a pár nocí přespali. Taky sem netušil, jak strašnou práci dá neuklízet a neluxovat, není to sranda vyrobit pravej retro-undergroundovej bytovej nepořádek. Teda je fakt, že jediný co jsem udělal, že jsem hodil do pračky povlečení z postele, protože nedělám byt v retru klasické chandlerovky, kde detektiv přijde do bytu, všude nepořádek, zbytky jídel na stole, špinavý umyvadlo, zkyslý mlíko v ledničce, prošlapanej koberec, starý povlečení se žlutejma skrvnama od spermatu a za oknem každý tři minuty dunící nadzemka.

Jo, underground, kolikrát já si vzpomenu na Kumandžasova slova, že "není underground jako underground", já tak nějak zastávám názor v poslední době, že underground je super, ale měl by z něj člověk vyjít a ne v něm zůstat. Stejně jako sice nejde o hudbu, ale prej o text, tak výsledkem je, že Magor básník a Hlavsa hudebník jsou jedineční a chlast z nikoho, kdo není, génia neudělá.

Underground taky znamená divnej přístup k životu, nebo divnej, pro mě takovej neuchopitelnej. Ze mě občas mívali lidi kdysi prdel, že sem si nechával přebytečný a obecně vydělaný peníze posílat k matce na účet. Já nevim, rozhodně to mělo tu výhodu, že sem musel vždycky přemejšlet, jestli si nechám nějakej obnos vyzvednout a nebo ne, v podstatě při troše šikovnosti se dalo uživit z toho co sem dostal keš na ruku, tudíž sem si nikdy nemusel pujčovat, ba dokonce jsem občas těmto smějícím se občas pujčoval. Divný paradoxy. Ale sem prostě naučenej, že na dluh se nežije, účty se platěj řádně, protože vyrovnaný dluhy dělaj přátele a že si pořizuju jen to, na co reálně mám. To je totiž to nejdebilnější co můžete udělat, brát si půjčky a z nich lepit starý dluhy, a defakto nemít nic v ruce jako protihodnotu.
Jenže, aby tohle mohlo fungovat, musí se člověk stát soukolím v systému, protože jedinec není nic jinýho než strojek na vytváření hodnot. A hodnoty dluhama nevytvoříte, myslim si trapně. Nevim, prostě jsem zvyklej dělat to co umim, většina lidí okolo mě dělá co umí a nebo aspoň dělá, protože ví, že musí dělat a tak v pondělí ve čtyři ráno sednou do auta a rozvážej zboží až do pátku do půlnoci.

Ale opravdu si nedokážu představit, že bych se ještě teďka ve svym věku živil brigádičkama, melouškama a šolíchama, bydlel po podnájmech v pěti šesti lidech. Možná je to tím, kde se pohybuju, ale chlapi z mýho okolí všichni makaj od rána do večera a obvykle choděj na pivko jednou, dvakrát tejdně. Pokud ještě choděj a nemaj zákaz, žeano. Vtipný je, že sem takhle před několika lety ještě nepřemejšlel, protože sem nevěděl co sám se sebou, ale sem docela rád, že sem to svý mladý období přežil celkem zodpovědně, bez dluhů, průserů a že sem schopnej si uvědomit, že mám prostě závazky a že mě čeká ještě pár pětiletek v pracovnim nasazení. Možná by se dalo hovořit o nějakých přijetích zodpovědnosti, ať za střechu nad hlavou, za děti a nebo za rodinu či za psa. Ještě před pěti-šesti lety jsem úplně dobře nechápal, co to je přemýšlet dlouhodobě a vážit si relativně stálý práce. Ale to prostě přijde se závazkama a asi i věkem a pohodlností. Prostě škrábu se pomalu nahoru jak finančně, tak materiálně a vlastně i duchovně, neb ne nadarmo bývalo nad některými pracovišti napsáno "práce osvobozuje". Celý tohle je vtipný už jen z toho důvodu, že sem si tak nějak dřív myslel, že sem výjimečnej a že já rozhodně nebudu žít standartní konzumní život. A piča nakonec, jedu v tom už dlouho a baví mě to. Akorát sem si asi nechtěl přiznat jak moc konzumuju požitky, který dává tato společnost. Avšak s tím vedlejším efektem, že se mi nechce padat zpátky na držku a nebo dno. To je prostě vo těch standartech na který si časem zvykám. Aneb vždycky mě sere, když sedim u pomalejšího internetu než je u mě doma.

Je totiž fakt, že když takhle někde sedim u stolu ve společnosti, tak počasí a práce bývá někdy jediné společné možné téma jak zahájit rozhovor třeba s někym, s kym u stolu obvykle nesedám nebo se vůbec neznám. Lidi co pracujou se hnedka chytnou a počasí ani neřešej. O práci se dá kecat dlouho, protože každá práce má na sobě něco pěknýho. Obecně jakákoliv práce s lidma je dobrá, tam se dá najít hodně společnýho. V mym připadě je to ještě vtipnější, že pracuju s lidma i přesto, že mě cizí lidi děsej. Ale u toho zákazníka je to jinak, minimálně aspoň já vím proč u něj sem, takže z toho se dá vyjít. Je to asi blbý říct, ale cejtim se dobře mezi lidma co makaj, maj závazky, protože musej uvažovat jako já, aspoň zhruba.

Kdežto, když si přisednu k někomu, kdo vyznává underground life-style, tak počasí je první co se chytne, o práci se nedebatuje nebo maximálně o tom, že posledních pět let se mi nic nepodařilo sehnat, či se kecá o různých kalbách, kde se co vychlastalo a vyjelo. Což mi taky připomíná, že bude docela zajmavý, jak dopadne Ivčino studio. Jo, na tenhle měsíc ho "půjčila" za nájem týpkovi, můj skoro vrstevník, co žije takhle po hromadných podnájmech a živí se příležitostně a spoustu věcí očividně neřeší. V podstatě v pondělí mám další pokus vytáhnout z něj peníze, který měl dodat už minulej tejden. Prostě úplně na piču. No, ale vtipný bylo, což asi jediný je na undergroundovym životnim stylu hezký, že umí bejt vtipnej, že si takhle sedim u stolu s vyznavači undergroundu, kecáme nad různými nepracovním tématy typu "co tvoje chata?", "ále, budu tam jezdit dokud mi ji neseberou exekutoři" či "v bytě, kde teďka přespávám sem už tři dny nebyl, protože majitel zmizel a jsou tam nějaký cikáni", a najednou slyšim něco ve smyslu "má to tam pěkný ivka v tom studio. vychlastal sem jí tam nějaký šampáňo, ale bylo hrozně hnusný, tak se snad nebude zlobit." Tak sem chvíli zíral, přeci jen sem měl už v sobě čtvrtou plzeň a pár brk, jestli jako myslí to šampáňo z německa, který jak sem se později dozvěděl byl present, stálo 40e a bylo nějaký růžový. Prostě pičo underground, nejde vo muziku, ale de vo text a jak si někdo zvykne na levnej chlast, tak hlavně že to matlá, chuť není důležitá.
Pak proběhlo něco v tom smyslu, že se tam Šimon trošku poškádlil s nějakým Tomem (doufám, že taky psem) a bude možná "trošku krvičky na stěně". Ale to se týpek undergroundově potutelně usmíval pod vous, takže to beru jenom jako výbornej vtip.
Zbytek už byl takovej jednoduchej "nemám kde spát, nemám co jíst", ale v duchu na to odpověď "sis vole prodal střechu nad hlavou, neasi." jo život bez práce, toť veliká legrace.
plus teda bonus z posledního voko výletu, kde sem teda nebyl, ale dle následného vyprávění to musela bejt sodoma, gomora a mordor v jednom. Kromě obvyklého chlastání došlo snad i na nějaký mrd ve vlaku v kupé a na toaletě mezi ivčinym nájemníkem a nějakou účastnicí zájezdu, který prý slavila alkoholem radost z chůze už od rána. tak jen doufám, že ze studia nebude nějakej undergroundovej mrdník.

já sem piča underground, jsem typickej příklad člověka kapitalistickýho světa, kterej si užívá blahobytu a má tak trochu stíhu z toho, že o blahobyt přijde. Ale horší, než přijít o blahobyt, je přijít o víru, že to co dělám má smysl, a upřímně jsem celkem zvědavěj, jestli se nám podaří dát letos dohromady nějakou smysluplnou částku na auto, protože už od dovolený říkám, že když dokážeme dát do kupy love, aby sme vyměnili 18let starý auto za novější model, tak zvládneme víc. Jenže sou to čtyři roky a očividně jen víra nestačí. Tak nevim.

uklizený odpad


tak, sekanou sem vypnul, nechám ji dojít, jsem rád, že sem se mohl dvě hodiny vyblejvat tady do tý elektronický vrby.

Česko se drží na špici indexu neřesti, vede v užívání marihuany. Když už to říkaj i američani.

Precedens na Slovensku: v romské osadě musí zbourat nelegální dům. Snad asi jako normální ne???

Maturantka si našla finančního otroka, plnil její erotická přání a pak se zhroutil. Nějakej divnej otrok, ne?

Muž vlezl do bytu a cpal se rizotem. Odejdu, až dojím, řekl majitelce. Jo, je asi dobrý mít doma nějaký větší plemeno...

Pecková: Nejsem rasista, ale čínských operních pěvců je v Evropě moc. Jo, čím víc pěvců, tím víc opera.

GPS naváděla na zavřenou D3. Turisté nabourali do hlíny. hahaha, to by mě zajímalo z jakýho okýnka řidič čuměl :)

Žena v sobě do Prahy přivezla pervitin. Omylem se zdrogovala. Jako sorry, ale tohle může udělat jen vyjetej debil. Vozít perník ze špáňa do čech :)

29.06.2013 v 16:08:51

jo chlast

včera asi sedmička vína. úterý, středa, čtvrtek, tak se dneska pudu dorazit, abych byl zejtra pořádně rozklepanej.
spíčený ceny za půčení spíčenýho auta. záloha jak když si pronajímáte byty. jeden by fakt brečel.

dnes k obědu heinzovi chemické fazole v tomatě, se slaninou a vejcem.

V Polsku zabavili padělané kondomy z Číny, nesly značku českého výrobce. číňani nás chtějí vyhubit svym vepřovym a pojebanejma výrobkama.

VIDEO: Zeman žertuje nad osudem Hanky a Tonči! Na německou novinářku volal Allahu Akbar! Doufám, že to zkusí znova až bude na návštěvě u židů.

Rybka Betta dostala ve Windows 8.1 novou podobu. Bezva inovace, všichni na ni čekali jak zeman na hrad.

Za zkrachovalé banky v unii už nebude platit stát, ale investoři. to sou hlavy ti evropští ministři financí, vopravdu jo. to sou správní muži na správných místech.

Kruliš o vztahu s prezidentovou dcerou: Kačenka je fajn, ale chceme soukromí. Koukám Zeman hlídá stranickou čistotu v rodině, toho bohdá nebude aby mu dcérenku mrdal nějakej pravičák či nestraník.

28.06.2013 v 14:42:48

soutěž

hledejte kočku schovanou v trávě...

soutěž


28.06.2013 v 10:17:53

druhý dovolenkový pivo

včera druhý dovolenkový pivo. trochu opice a jedovatá nálada. občas prší a je zima.

stručně a jedovatě:
Zastavte diskriminaci Romů, vzkazují Evropě tisíce lidí v petici Amnesty International. V EU žije podle odhadů dvanáct mega romů, devadesát tři tisíce lidi podepsalo petici proti diskriminaci. divný čísla.

Život francouzského důchodce: Evžen vybírá popelnice a sní o cestě do Las Vegas. Jo, o čem sní český důchodce. O tisíci eur důchodu a cestě do paříže se společností beck. Český důchodce se zapřáhne za vozejk a jde vybírat popelnice, francouzský důchodce sejde před svůj dům na francouzskym pobřeží, sedne do automobilu a jede se podívat po kontajnerech na odpad.

Americká firma maže náboje proti islamistům vepřovým tukem. Ale hovno :)

Místo Ringieru kupuje Babiš vydavatelství Mafra. Žádnej ringier, ale mafra vod němců. Hm, to vysvětluje, proč bylo před nedávnem v mafře snižování stavů. Tam bude chaos. Prdel taky je, že jak obvykle píše idnes o každym prdu, tak tentokrát nějak ticho. no, asi si v reflexu a blesku pěkně oddychli.

Polovina českých dětí se setkala s kyberšikanou. Trocha dětskýho škádlení a hned kyberšikana? To by mě zajimalo, co dneska není považovaný za šikanu.

Ransdorf není jediný, kdo zneužívá náhrady, říká nizozemský reportér. Bolševici vždycky měli zlodějnu a podvody v krvi.

V Bulharsku padají z nebe mrtví holubi. Může jít o předzvěst zemětřesení. Ale piča zemětřesení, už i k ptákům do bulharska se doštěbetalo, kdo je u nás president, tak jim trošku jeblo, protože se bojí o dráty, který si u nich natáhl ČEZ a z nějakýho záhadnýho důvodu chce platit za elektriku.

Sobotka: Rusnok nesestavuje vládu odborníků, ale Zemanovců. I s tebů, Bohušu, i s tebů Miloš vyjebal. A to si mu tak lezl do prdele, a to si ho tak doporučoval, až si vyjebal s tim svym Dienstbierem. Možná ses i tešil na nějakou pěknou funkcičku a se všema váma Milošek a jeho sorta nohsledů pěkně vyjebala.

Unesené Češky v Pákistánu poprvé promluvily. Tak a teďka se ovcomrdi bojte, promluví brzo Miloš!!!

27.06.2013 v 14:47:53

první dovolenkový pivo

dneska sem byl na svym prvnim dovolenkovym pivu. jo, je to fér, když přijdete do hospody a obsluha se vás zeptá "co tady děláš, vždyť není středa."
"Mám dovolenou, neasi." A venku prší, je vlhko, oknem fouká do zahulený hospody čerstvej vítr rozhánějíce hutný kouř jak z hutě. Pak si ufo dá pár pivek, je to fér, když nemusí se řešit ranní vstávání, aby cestou domů mi došlo, že není pátek, ale úterý a že je jen mý štěstí, že zejtra nevstávám. volno je fér, ale i tak se jedno ufo řešení nevyhne. třeba auto. kdyby bylo po mě a řešilo se to přesně tak jak sem říkal v lednu, mohlo to bejt cajk. ale vono ne, vona nastoupila demokracie, diskuse a úcta k partnerce, takže všechno bylo jinak. Jednoduše řečeno úplně na hovno, jak se teďka vyjevuje. Jo, já bych si mohl otevřít věštírnu, ale blbý je, že lidi pravdu slyšet nechtěj, platí se za pohádky, protože pravda bolí. a za bolest platí asi jenom masochista.
Já budu teďka šovinistický, machistický a genderově zcela nekorektní (poznámka pro ty méně chápavé: pokud máte doma v pokojíčku nad postelí vylepený plakát s michaelem kocábem, tak přestaňte číst a pusťte si ,pražákům těm bejvá hej'), ale otázka zní: "Má mít žena rozhodovací právo?"
Odpověď zní rozhodně ano, ale pouze ve věcech ženských. Podívejte se na soudruhy araby, můžou mít kolik žen chtějí a ty musí nosit pytle přes hlavu, aby mu soused nezáviděl. Soudružky židovky musí povinně na vojnu bránit vlast před soudružkami s pytli na hlavách. To samé soudružky číňanky, ty můžou taky do armády a navíc mají povolený jedno děcko. Soudružky američanky zase můžou jet do fastfoodu autem a nikdo se na ně zlobit nebude.
Podívejte se do dějin jak to dopadlo, když dáte ženě svobodu. Jedna napíše chaloupku strýčka toma a položí otroctví, druhá zase založí červenej kříž, třetí se dobrovolně ozařuje a čtvrtá se nudí a sufražetí, že chce mít hlasovací právo v politice. Prostě konec segregace a jasných pravidel. Bez jasných pravidel a řádného vůdce nikdy nebude spokojená společnost. Imho Zeman to nebude, ten má dost problémů sám sebou, aby si stačil otírat pot z čela i ve studených hradních komnatách.

Jo nespokojenost, to je věčná energie ženoucí lidi do záhuby. A špatný odhad zkombinovaný s neposloucháním dobrých rad chytřejších lidí k tomu, to jest smrtící kombinace. U nás doma se tomu říká "Paradox Johnyho Fu". Johny Fu byl vědec, díky kterému můžeme kolonizovat světy jako je ten váš. Na základech jeho výzkumu byl vytvořen současný model pohonu nadsvětelnými rychlostmi. Jenže Johny chtěl víc a byl nespokojenej s tím co ví. Chtěl ohýbat čas a prostor a přes všechny varování vytvořil ohromnou gravitační poruchu do které vlétnul se svým člunem. I přesto, že byl varován ostatními akademiky, že ho trhlina pohltí a nevydá, stál si za svým a dodneška se na místo jeho experimentu lítají podívat výpravy turistů, zatím ne tedy japonských, aby viděli vesmírný koráb uvízlý ve vesmírný trhlině v bodě, kde neplyne čas a prostor je relativním pojmem, a když má doktor Fu náladu, tak stojí na svym kapitánskym můstku a kyne do dalekohledů navštěvníků. A bude v tom místě takhle kynout tak dlouho, dokud bude existovat vesmír tak jak ho známe a i když žádná z našich civilizací už dávno nebude existovat. Johny Fu bude pohlížet do vesmíru a očekávat nové návštěvníky.

Je to jasný jako facka ne? Je to jasný jako třicetmiligramů žlutýho amfetaminu, je to jasně křišťálový jak čirá abstraktní myšlenka a býti vámi, nehledal bych v tom nic složitýho. to bych nechal na vyhledávačích. Jasné ponaučení z příběhu je takové, že jasné není vůbec nic.

26.06.2013 v 00:16:50

zeman

no, zeman. jeho obličej změnil výraz teprve v okamžiku, kdy přinesli šampáňo.
kdo je rusnok? Jiří Rusnok: Druhý pilíř penzijní reformy nese příliš rizik.

25.06.2013 v 15:41:53

chčije

jo, zdá se že chčije už od noci. jo, po období sucha musí přijít období dešťů. je to děsný, ale tohle nikdy nebejvalo, že by pršelo, natož v létě. vypadá to, že vlády a korporace manipulují s počasím, aby měli lidstvo pod kontrolou. strach ze špatnýho počasí je horší než strach z terorismu nebo drog. vždyť každej si musel všimnout, že na nebi lítaj práškovací letadla. Jo, divím se, že Mládka ještě tajný služby za "Jožina z Bažin" nezabili za vyzrazení největšího tajemství ze všech tajemství.

Svědek masakru slovenských horolezců: Zakryli jim oči a střelili je do hlavy. Jo, je to bezpečná a přátelská země. Nechcu ani domejšlet co provedli ovcomrdi těm našim dvěma nešťastnejm holkám, než jim udělali díru do hlavy. Nasrat na tyhle země.

Opilý mladík se zásobou drog skákal pod auta. Jo, prostě hodně dobrejch drog znamená hodně radosti a zábavy. Las Vegas by mohlo vyprávět :)

Boj za ticho. Obyvatele Štúrova již 12 let týrá sousedka hudbou. Dobrej mejdan asi, akorát teda nechápu sousedy proč místo demonstrací během těch dvanácti let mařce nerozšlapali repráky a nevyzkratovali elektriku.

Luxusní kočička Kate Zemanová se ukázala nahoře bez! No já teda nevim, měli se poradit nejdřív s Františkou, zajímalo by mě, kde nechali oči. Jakože dáma se nikdy veřejně nekritizuje ani nepranýřuje, ale krutym faktem je, že milá Kačena má ksicht po otcoj a grafici u photoshopu udělají krásku i z orangutana.
A to si ještě neodpustím, že dneska v 15h jeho veličenstvo Zeman vyhlásí svůj majestát a rozhodnutí ve věcech vlády. Já ho před chvíli viděl na čt24 a fakt sem se nemohl zbavit dojmu, že se dívám na soudruha, ten jeho účes mi evokuje politický retro sedumdesátých let, a to máslo co mu teklo po čele a ta hovna stříkala z úst. Blil bych, pan chytrej byl chytrej a vůbec mu nedošlo, že měl bejt chytrej před deseti-patnácti lety, když honil péro korunímu princi čssd standovi grosovi. Ta jeho vláda odborníků, do píče, vždyť ty vlády odborníků byly úplně na hovno, pár jich tu už bylo a myslim, že byly fakt k ničemu. Nejlepší kompromis co můžou udělat asi je, že se koalice a opozice shodne na tom, že se rozpustěj a vyvolaj volby.
Jo a ještě jednu věc nechápu, proč Miloš se svým kladným vztahem k Rusku neposlal mladou do školy třeba v Moskvě místo do Států. Žádná Kačena, žádná Kate, ale řádná "Jekatěrina".

25.06.2013 v 14:06:45

imho

Babiš kupuje český Ringier, zaplatí přes čtyři miliardy. Hm, pokud to není kachna, tak blesk a reflex přejde do pařátů zemědělský lobby. zaměstnanci olol...

Robbie Williams: Své dceři bych koupil ty nejlepší drogy! Jo, má pravdu chlapec, aspoň by děvče poznalo co je kvalita a nenechala by se zabít nějakym shitem. Tak jako vinař předává svý zkušenosti následujícím generacím.

24.06.2013 v 23:24:46

gcc 4.8.1

jo a taky sem včera upgrajdnel kompiler z 4.7.3 na 4.8.1 z důvodů optimalizace pro tu moji i5. 24h se překompilovál celej systém. s drobnými přerušeními, který se musely dořešit později, jako třeba john the ripper, kterej si striktně trvá na 4.6 verzi kompileru. takže kvůli němu držim tuhle starou verzi. klika je, že gentoo umí držet v prostředí odděleně dvě verze překladače a jen si mezi nima přepínáte. celkem fér jako.

24.06.2013 v 22:11:50

dnešek

jo dnešek. ráno mi skončila pohotovost, takže sem zaspal pěkně do oběda. no chudák terezka to nedala, ale můžu si za to sám a měla tuhej bobek. odpoledne flákání, navíc mám pocit, že ten brutální teplotní skok z včerejšího hicu do dnešního chcavce sebou přinesl i nějaký nachlazení, protože mě bolej svaly trochu.
podělaní indové nademnou dupou, tak doufám, že nedělaj nějakej zbytečnej indickej bordel.
odpoledne mi volala hotlajna z banky, že prej mi něco chtěj nabídnout, a i když sem předem řekl, že nemám zájem o marketingový informace, byl jsem to já, kdo telefon položil.
večer přivezla paní žrádlo pro psy, já byl ještě koupit dvě animondy, jo to je žrádlo. 99procent masa a vývaru hovězího, 800g za 59kč. sem se zase s paní zasek nad tématem sůl, koření a rejže. ty vole, když já vidím ty vepřový sračky v konzervách, co se k nám vozí z číny a prodávaj se jako luncheonmeat. psům by to nedali.

Dahlgren si na poslední oběť počíhal, lákal ji na sport. Já nevim, jestli nebude lepší, aby takovýho zmrda raději živili američani. a klidně i na svobodě, zbraní tam mají dost. Stačilo by vydat mezinárodní zatykač, aby neměl jednoduchý cestování.

Prezidentovi blízcí: Zeman vybere ekonoma, který umí rozpočet. Upřímně, děsí mě zemanova představa odborníků. minimálně čuba by mohl bejt ministrem financí například. když sem viděl tuhle trojku v tývce, tak se mu udělalo zle. zvláště ten hnusný odborář úplně nalevo... radši předčasný volby. jo, já chápu. že by zeman chtěl mít svoji vládu, ale sme země parlamentní a ne presidentská. ale presidentský zřízení nebo parlamentní zřízení, president se dá zastřelit v obou systémech, žeano.

vláda odborníků


24.06.2013 v 21:30:38

kočička v trávě

kočička v trávě. (poznámka pro nechápavé: umělecké dílo)
kočka v trávě


24.06.2013 v 21:07:00

praha průběžná

včera sem pro vás udělal fotku, abyste viděli jak to vypadá v praze na průběžný...

praha průběžná


24.06.2013 v 14:36:19

ty kravo

tak sem ještě odmrazil ledničku, vyvenčil, smyl sem ranní bordel - i ten z klepání, a udělal si ty ledvinky. jeden by neřekl, jak může bejt dobrá kombinace ledvinky, slanina, sůl, pepř, kmín, majoránka a smetana. myslim, že sem je udělal lepší než v hospodě, kam na ně občas chodim. nečekaně, protože samochvála smrdí, ofkoz. :)
teďka už relax...
imho dnešní kočička, je trochu přesvícená, ale ocásek se nedá přehlídnout. tyčí se jak maják. teď chčije, tak se uvidí co zejtra.

kočka


imho:
U Národního muzea našli oběšenou ženu, ve Vltavě mrtvého muže. ohledávač mrtvol měl dneska pernej den.

Nagyová jednala i u Rittiga v bytě, chystala pro Nečase noty na kongres ODS. Jo, to musela bejt opera. Ale asi ne mejdlová.

22.06.2013 v 20:38:51

pracovní den

no, dneska ráno v deset telefon, volá brácha, že sice na rychlo, ale jestli bych mu nejel pomoci s nějakym bordelem. tak říkám fér, vyvenčil sem, zajel sem za nim, udělali sme tři otočky s bordelem z bytu, kterej rekonstruuje, pak zpět domů. Protože mám příští týden dovolenou a sem nějakej rozjetej, tak sem se vrhnul na úklid, abych to nemusel dělat příští týden. Vyklepal sem konečně koberce, z čehož mě fakt bolej ruce, vyluxoval sem, vytřel sem, nádobí umyl a ještě přemejšlim, že konečně odmrazim ledničku. Dalo by se ještě dneska.
Na příští tejden si nechám akorát koupelnu, ta už to taky potřebuje jak pes drbání, zvláště vytřít bordel za pračkou. Tam moc lidí při úklidu neleze.
Jo, kdybych byl mladší tak o deset-dvanáct let, udělám si třičtvrtě kilometru dlouhou lajnu methamfetaminu a uklízím aspoň čtrnáct dní. Dneska už si dám akorát tak hovno, a uklízím dvě hodiny než padnu. Ale jo, místo třičtvrtěkilometru by mohla stačit jen čtvrtkilometrová lochna. Jo, kdeže je šťastný a spokojený mládí, kdy drogy šlapou tak jak maj.
A až to všechno dodělám a nebo mezi čekáním na rozmrazení ledničky, mám tu nějaká vepřový ledvinky, tak si je udělám.
Schůzka s kámošem přesunuta na zítra na Vyšák, prý už nemám nosit čočku, že mu taky stačila na 4dny, tak prej udělá nějaký jiný jídlo :)

22.06.2013 v 15:05:20

půlnoc

ty vole krávo, ta počka smrdí. už chápu co to znamená, když se řekne "smrdí jak chcíplá kočka". Milionkrát ten puch znásobte a máte koncentrák.
dávali mad max 2, jo olckůlovka.

22.06.2013 v 00:05:41

chili habanero

jen pro zajimavost, jak mi jede habanero chili... :)
severní okno a ještě sou tam dvě zelený... :)

habanero

habanero


21.06.2013 v 19:05:30

odpolední vyvenčení

jo, už je venku líp. kočka furt leží v trávníku a smrdí, fakt smrdí. jde fakt rychle.

Zesnulá Jiřina Jirásková (†81): Prý spáchala sebevraždu! Jo, ani bych se nedivil, taky mě to napadlo. Onehdá sem viděl nějakej vzpomínkovej pořad o Brodskym alias Bróďovi a ona tam Jirásková otevřeně říkala, že ho za jeho hrdinský čin obdivuje. Ale bylo to její rozhodnutí, dosti logický a pochopitelný, a je nám do toho celkem hovno.

Video: Drones, Quadrupeds, Humanoids, and More Robots From ICRA 2013. Nějaký hračky pro velký kluky. Jo, bylo by asi docela vtipný jít si vyvenčit vlastního robota :))

Pamatujete, jak školáci (14) vymysleli hru při které otěhotnělo 5 dívek? Známe PRAVIDLA! Tak to můžou vymyslet jen v Polsku, hra Slunce nebo Hvězda...

21.06.2013 v 18:38:03

mám po obědě

protože mám plný břuch tak jedna filosofická: Kdo je otevřenější ku čtenářům? Nicka píšící pro miliardu uživatelů facebooku a nebo vyhulený ufo, který dává svoje myšlenky všanc všem, kteří umí do browseru napsat i více než jen facebook.com??? :)

jinak do pondělka do rána pohotovost, pak dovolená. už mě celkem bolí hlava z toho všeho a dneska nedělám nic jinýho, než se vyhejbám práci. Svoje povinnosti sem předal a teď už na to mrdám. Asi dvě věci pro dnešek:

1) Ráno sem jel tramvají spolu s nějakejma dementama. Všelijaký syndromy a poruchy, jenž už byly vidět ve ksichtě těchto lidí. Já nevim soudruzi, já fakt nevim, bylo to takový divný, vony to sice byly takový veselý existence, přerostlý děti s nádhernejma šikmejma vočima a se širokou slovní zásobou, tedy kromě těch slintajících. Ony ty ženy co tohle freak show doprovázely byly takový strašně pozitivní, vopravdu úplně strašně se rozplývaly nad jejich roztomilostí, inteligencí a možná i pochopení.
Já pokaždý, když tyhle kazový výrobky vidim, tak si pokládám dvě zásadní životní otázky:
a) Kdyby každej, kdo dělá na páse, z lítosti pustil do prodejní sítě pokaženej výrobek, tak se brzo topíme v samejch šuntech.
b) Jak v Mongolsku poznaj mongoloidní dítě? (pozn.: tahle otázka mě trápí od doby, kdy jsem poprvé slyšel visací zámek) Jak vypadá kurva mongoloidní mongol nebo obecně asiat??? Má rovný bílý oči???
No, odpovědi se asi nedočkám, ale dospěl sem k jednomu takovýmu zjištění, že dementní dítě bych nechtěl, protože než mít děcko, co zůstaně celej život děckem, tak je lepší si pořidit třeba psa. Tomu aspoň můžete aportovat, aniž by vás někdo obvinil ze šikany, násilí či zneužívání. Ale zkuste dementovi s downem házet klacek, aby vám ho nosil. Ono by to asi šlo, dementovi by se to asi líbilo a hýkal by štěstím a radostí, ale otázka je, jak by se tvářili někteří humanisti... žejo.


2) Du na oběd. Dneska cajk, zabral sem poslední volnej stůl a pěkne sem se na něm roztáhl. Klíče na jednu stranu, mobil na druhou. U vedlejšího stolu seděla nějaká rodinka a očividně čekali na další rodinku. Nic proti nim, seděli dost daleko, než aby mě jejich přítomnost nějak otravovala, ale je to hrozně vtipný tyhle maminy, který těsně před čtyříctkou zjistěj, že by vlastně možná chtěli mít děcko. těch šílenejch keců, který byly po příchodu další rodiny, imho všichni značkový voblečení, zlato kolem krku a nějaký velmi výrazný hodinky, to by se jeden posral.
Nejhumornější asi bylo, když tihle fanfaróni s děckama začli studovat jídelák, kde si rozhodně do devádesáti korun vybere naprosto každek. Těch keců jak sou drahý, že to není možný, aby nakonec byl výběr zakončen českou klasikou "kuřecí miniřízečky a salát". Tatínek v oblečení Adidas si nakonec nedal ani pivo, jen polívku.
Fakt hlína, takže sem nakonec ve své ošuntělosti a neoholenosti požádal slečnu o lístek, dostala pěkný dýško a já odešel s krásným egoistickým pocitem, že fakt nejsem takovej čůrák, abych si musel na vietkongských tržnicích kupovat padělaný oblečení, abych si mohl hrát na frajera co pak nemá na útratu v podniku.

Izraelec u Zdi nářků bůhvíproč zakřičel Allahu akbar, ochranka ho zastřelila. Nikdy sem nepochopil, jak může hrát stará dojebaná zeď takovou roli pro život lidí. Jo, to je prostě vidět, jak lidstvo místo aby hledělo vpřed, bazíruje na nějakejch dvatisíce let starejch zdích a jinejch sračkách. Kromě toho, kdyby tuhle zeď svěřili panu předsedovi (jako mě), tak ji nechám nahodit a postavím tam nějakou střechu, aby se lidi nespálili od sluníčka.

Křesťanský spolek pro léčbu homosexuálů končí. Šéf je gay. Fascinující země tyhle spojený státy americký. dokonce i křesťan se může stát homosexuálem. Myslim, že tohle by se v Evropě stát nemohlo.

Mámo, táto, kupte mi byt... Ona je to spíš taková malá noticka, ale myslim, že každej z nás zná někoho, kdo doufá v to, že jeho problémy vyřeší rodiče a nebo dědictví. Člověk, který v padesáti čeká na to, že mu vyřeší bydlení rodičové, tak ten je chudák, protože mu nikdy nedojde, že co si kdo neurve sám, to nemá. Čekat totiž můžeme akorát tak na smrt. Ta je nevyhnutelná.

Poslanec naložený v lihu. Tentokrát v karlovarském soutěžním filmu XL. Jo, to je jasný, pro lidi jsou zajímavější story o alkáčích, feťácích či jinejch hovnech typu zhulený ufo, ale aby někdo natočil krásnej tříhodinovej film o tom, jak se rozpoznávají květiny a brouci ze života entomologa a květinologa, to ne. Vylitej poslanec je očividně zajimavější než střízlivej vědec.

pražská doprava - v levo projíždějící tramvaj, v pravo zadní oj odjíždějící tramvaje, s tou sanitkou jsem nepočítal ani já.
doprava v praze21.06.2013 v 12:37:19

kočka na rozpálený střeše

teda střecha to nejní, jen vedle chodníku, kočka není ani žádná americká modelka nebo česká herečka, která by natočila žhavý porno s americkým plantážníkem, přičemž doma by samozřejmě tvrdila, že žádný porno nenatočila, že jen všechny začátky jsou těžký. Nadpis jsem použil opět z uměleckých důvodů, protože přeci každý inteligentní milovník umění pozná mocné narážky na americkou literaturu první poloviny dvacátýho století, holandské krajináře patnáctého století a pivní plechovka je logickým surrealistickým odkazem na andyho warhola a pop kulturu konce dvacátého století. Je zcela jasné, že tato kompozice by si zasloužila své místo v Národní Galerii hnedka vedle díla Milana Knížáka.

zase kočka


21.06.2013 v 10:37:40

houmlesáci v parčíku

jasně, že tam seděli i teďka. vínko jelo a možná si užívaj pěknýho počasí. jinak fakt furt hic, jestli něco přijde bug ví. drobnej vítr akorát.

20.06.2013 v 23:17:31

hardcore

je fakt hardkor. sem zvědavěj jestli se něco přižene. v tývce vyhrožujou nějakejma německejma bouřkama.

feny sou úplně hotový, ležej a nechtěj se ani nějak moc hejbat.

bylo přijatejch mejch sto doláčů upgrajdu o 2gh/s, takže teďka už mi zbejvá jen čekat.

Německo se směje. Kancléřka označila web za "novou zemi". Jo, vona to řekla dobře, akorát netušila kolik blbců v tý nový zemi je už nakvartýrovanejch...

V JAR odoperovali dítěti dvě přebytečné nohy. By mě zajimalo, kdo rozhodl, že dvě nohy navíc jsou přebytečný. To, že teďka lidi mají dvě nohy ještě neznamená, že evoluce nedojde k názoru, že by se nám jich hodilo víc. Ne nadarmo se říká, že kdo uteče vyhraje, že je nutný brát nohy na ramena a víc nohou, víc adidas.

Dcera Pyšné princezny Vránové je v Bohnicích: Demence? Jo chlast, tem umí věci. Upřímně, vypadá mařka jako jedna z mnoha bezdomovkyň, který se teďka přes léto vyhřejvaj na jiřáku na lavičkách. Taky u nás v parčíku ve strašnicích se teďka na lavičkách usadila partička sběračů a sedí tam ráno, když jdu venčit, sedí tam odpoledne když jdu venčit, přes noc už teda ne. Ale je s nima druhym rokem mladá mařka s týpkem co nosí tašky s novinama, vypadá sečtěle, a už má taky ve ksichtě takový ty znaky z většího množství levnýho vína. Nenadělá nikdo nic, každý jest strůjcem svýho osudu sám.

John McAfee radí, jak odinstalovat McAfee antivirus. Tak to jo, to pobaví :))) Pěkný narážky na koupelovou sůl a zbraně :) Já to sem dám celý... :)20.06.2013 v 20:39:47

uff

příšerný vedro. v práglu padaj rekordy. a možná je tu i nejteplejc z celý země...
V Praze naměřili 36,5 stupně, rekordy padly na 70 stanicích. Jo, to je fér. To máme za ty povodně.

Klaus si dal na web karikaturu homosexuálů s dětmi, naštval aktivisty. Jo, to teplo taky nedělá Vaškovi dobře. A vůbec klesnul teda vopravdu mezi podivnou sortu lidí. A poslanec Paggio z lidem (pozn.:fstup zakázán), kdyby byl fakt hustej, tak nakreslí tatínka místo maminky a holčička by se ptala, kde je druhej tatínek a první tatínek by řekl cosi o tom, že na převýchově v institutu venci klausovic...

no a kočka fakt jede, sou už jí vidět žebra, smrdí jak chcíplej pes a očividně to de rychle. sem zvědavej co deště a kroupy případný.

20.06.2013 v 18:03:40

vedro

je pěkný vedro, ne pěkný jako ve smyslu, že pěkný a nádherný, ale nýbrž fakt na hovno a pěkně silný.
dneska ráno poradička, možná budeme mít pěknou práci na necelý dva roky, ale je to 98lokalit po republice a práce pouze přes noc a hotovo musí bejt do konce roku 2014. Nejsem si úplně jist, zda-li kolegům doteklo, že to znamená třetinu nocí v roce bejt v prdeli.

Opilé ženě na zahrádce restaurace upadl kojenec, musel do nemocnice. No, jak já to vidím, Brno jako poleno, že i Bolek Polívka by měl story do dalších 56 dílů svý manéže a polívky na víně. Minimálně věta "Hlídka také kontaktovala několik svědků, kteří uvedli, že dítě po pádu plakalo asi půl hodiny." mě docela pobavila, protože už vidim ty brňáky jak mají prdel z vylitý matky, která se motá a nemůže se zvednout, jak jí dítě padá vyklouzává z rukou, ani bych se nedivil, kdyby se pokoušela kojit a půl hodiny vylitým brňákům trvalo, než alkoholem zmožený mozky a možná i nějaká střízlivější partnerka někoho z nich se už přestávala smát, zavolali fízli, protože už to bylo silný kafe. akorát se taky může stát, že se policajti dozví, že se chovali rasisticky, protože ty kundo rasysmus, neasi.

20.06.2013 v 12:21:07

konceptuální dílo

mám takový podezření, že někde v naší blízkosti musí bydlet nějaký akademický umělec a nebo aspoň nějakej profesor z akademie umění. Jinak si nedokážu vysvětlit tu neuvěřitelnou kompozici, tu sílu konceptu a myšlenky, protože kočka ležící v trávě u piva je jak z nejlepšího letního filmu od samotnýho Menzela. Nedokážu si představit tu kreativní sílu mozku, která dokázala vymyslet tuto neuvěřitelně silnou kompozici, kde radpost ze spojení přírody a radosti ze života prýští do celého širého okolí. Já, ubohý nicotný vědec, umělec a mimozemšťan vám přináším, sice pouze zprostředkovaně, toto nádherné zátiší. Já bych nic takovýho vymyslet nedokázal, protože umístit pivo vedle ležící kočky, to musí bejt kapacita, která by si zasloužila diplom, profesuru a pohlazení od samotného presidenta Miloše Zemana.

kočka a pivo


20.06.2013 v 12:09:35

rip

Zemřel hudebník a spisovatel Filip Topol. RIP. Stihnul jsem zdá se koncert v akropoli na poslední chvíli...

jinak spíčený vedro, fakt vedro a hnus. číča bude zejtra jedlá...

19.06.2013 v 23:45:29

kočka slunící se v trávě

dosti labužnicky. řekl bych, že splaskla. každej musí cítit tu sílu abstrakce...

kočka v trávě


19.06.2013 v 17:23:19

Raspberry

přišlo mi dneska raspberry pi. je to fakt vyňuňaná hračka z pár kaček.

Raspberry pi


navíc sem musel zavolat dročkářům na dispečink, protože ten týpek co mě ráno vezl ke klientovi neměl papír v tiskárně a tudíž mi nemohl vyjet doklad do firmy. kdyby to bylo soukromý, tak těch stopadesát kaček neřešim, ale vzhledem, že to byla služební jízda a noční výjezd je za dva a půl, tak bych si snad ty prachy mohl nechat proplatit, žeano.

19.06.2013 v 17:18:54

prdel

že já si dělal prdel z tý elektriky. v jednu zalehnu, v jednu čtyřicet zlověstný vyzvánění telefonu. Dobrý den, vypadla elektrika a před půl hodinou ji nahodili. Nejde nám dispečink. Tak sem jim řekl, ať ještě počkají patnáct minut, jenže to nepomohlo, tak sem si objednal dročku a jel do michle zmáčknout tlačítko F1. Jak jsem posléze zjistil.
Ano, ten jeden podělanej server od hp, respektive jeho scsi řadič, respektive úplně nejpřesněji jeho cache řadiče hlásila, že byl velmi nečekaný výpadek proudu a že má v cachi data a co s nima má udělat. F1 commit na disky, F2 zahodit. Protože to byla exchange, tak sem si nebyl jistej jak by se vyrovnala s další ztrátou dat, tak sem zmáčknul F1. No a to bylo všechno. Abych si nahonil aspoň hodinu, tak sem šel pokecat s dispečerem, řekl jsem mu ať si vyzkouší všechno co mu má fungovat, protože někdo mi musí moji práci zaplatit. první vyzkoušel internet a facebook, pak nějaký svý aplikace, tak sem pozamykal servery, sbalil noťase, zavolal si dročku a jel domů.
A proč to ty upsky neshodily korektně nechápu, asi to má nějakou souvislost, že se jim delší dobu říká, že upsky by potřebovaly nový baterky a furt na ně nejsou love...

19.06.2013 v 03:59:04

Drama v metropoli

no to mě poser, jeden si skákne na žižkov do hospody na čest sajrajtů a řízek, pokecat s kamarádem programátorem o životě, mentálních poruchách a práci, pak přijde domů, pustí si tývku, internet a hnedka najednou prej půlka prahy bez proudu, kde to kerva vzali???
Výbuch trafostanice v Praze, půlka města bez proudu.

Dívka, jež zemřela na maturitním plese, drogu neužila. imho nakonec

19.06.2013 v 00:38:12

kočička den druhý

dnešní letní den kočička proflákala. válela se celej den na sluníčku v trávě, chytala lelky a v poklidu sledovala pracanty, kterak na druhé straně silnice sekají trávu.

kočka


19.06.2013 v 00:28:47

pařák

byl sem teďka venčit, venku je fakt pařák. na obloze trocha mraků, ale kdo ví jestli bude chcát.
taky mě sere, že jak se potim, tak mi teče pot po zádech až mezi půlky, tak se odpaří voda, zůstane trocha soli a zacuckovaný chlupy. takže to v místě, kde je kostrč a začínají půlky, pěkně škrábe. jsem rád, že nemusim tyhle hicy zažívat celoročně.

18.06.2013 v 17:21:36

dotyky

jo, kromě toho, že mi nedělá dobře sedět u stolu s cizejma neznámejma lidma, že mi nedělá vůbec dobře dav okolo mě, tak mě ještě docela sere, když na mě šahaj cizí lidi. Já skutečně nemám problém s tím, když se dívám cizím lidem do oken, ale mám prostě problém, kdy mi někdo cizej začne klepat třeba na rameno či nějak jinak se mě dotýkat. V podstatě jediný co jsem schopen přežít a na co sem zvyklej je normální podání ruky, ale jako že by došlo na nějaký objímání či temperament jižních národů, to fakt není můj šálek kafe.
Jako dneska v tramvaji, sedim na sedačce, oběma rukama si držim bágl s noťasem a fakt si už přeju vystoupit, protože sou někde na západě prázdniny a už druhej den jezdí tramvaj číslo pět narvaná turistickou mládeží, jezdí jenom jeden vagon, protože někdo v Ropidu si myslí, že když jsou v čechách prázdniny, tak nikdo nebude jezdit emhádé a tak trošku asi zapomněl na letní turistickej ruch. Jo, logika pražských jízdních řádů nezná mezí. Hlavně asi nejspíš ve finančních odměnách.
Takže si tak sedim v čekající pětce na Floře, když mi někdo klepe na rameno. Nečekal jem, že si mě někdo vybere za cíl svých frotérských úchylek, tak sem se otočil, abych zjistil vo co jako gou. No, za mnou nějaká starostlivá postarší matka se dvěma děťátky, hormony jí stříkaj ušima, nosem i očima a touha konat dobro jí koukala z vočí. Tak sem se zeptal vo co laskavě kráčí, abych se dozvěděl, že se mám podívat ke dveřím. No do dveří se soukala nějaká velmi tlustá důchodkyně a vypadalo to, že nestihne do odjezdu tramvaje nastoupit. Já jsem se lekl, že po mě bude chtít, abych pomohl tlustou dámu dostat do tramvaje, tak sem se zeptal, ale odpověď byla velmi stručná a jednoduchá, že chce moje místo. Což mě mírně nasralo, protože šahat na mě jen kvůli místu k sezení, kor když mladí turisté vystoupili a v tramvaji bylo místa k sezení dost, takže sem ji slušně a bez vulgarit vysvětlil, že místa je tu dost, navíc blíže ke dveřím než to moje a že navíc nejsem zvědavej, když na mě někdo cizí šahá, že už tak musim vydržet jízdu ve společnosti lidí, se kterejma mě spojuje právě jen cesta městským hromadným prostředkem a že to je přesně ten důvod proč odmítám platit. Z nějakýho mne záhadnýho důvodu si matka furt trvala na mym místě, přičemž s tou bábou příbuzný rozhodně nebyly, tak sem ji řekl ať se pořádně dívá co udělám a přesedl jsem si na místo, který bylo úplně nejblíž dveřím a tlustá důchodkyně ho nechtěla. Ještě sem cosi pronesl o horku a mateřských hormonech a opět sem si držel svůj baťužek oběma rukama. Koukala na mě manda jak kdyby poprvý v životě potkala mimozemšťana.

Druhá věc jsou samotní turisti v tramvaji. Je to mládež od někud z jihu, trochu čmoudi, ukřičený a horkokrevný. Jízda s nima ve vagónu tramvaje je jak kdybyste seděli uprostřed úlu a všude kolem vás bzučení a křik. Mě je to tak nějak u prdele, protože za emhádé platím jen málokdy, takže si nestěžuju na cestovní podmínky a držim hubu. Je docela prdel sledovat tyhle mladý ze západu, jak choděj oblíkaný, protože člověk si krásně uvědomí, že furt pořád čechy, praha a celej zbytek republiky za globální módou minimálně dva roky zaostává. Důsledek je, že pražští diskofilové, metrosexuálové či jiní intoši ve velkejch hranatejch brejlích, si myslí, bůhvíjak nejsou ubermegacool, takže v důsledku se dva čeští blbečci v retro tričkách 70's, teniskách a bermudách s ohrunutejma nohavicema (!!), vlasovým sestřihem značky "hitlerjugend" a přiteplenými látkovými baťůžky na zádech, začnou smát stejně mladejm blbečkům, nejspíš ze španělska, který žádný tenisky neměli, nohavice taky neměli ohrnutý, přes rameno normální kabely na foťáky, ale za to měli retro trička z 80's a těm tričkům se ti dva čeští dementi smáli, jakože to snad nejní možný. No já sem se v duchu taky smál, protože mi bylo jasný, že ti dva debilní češi za dva roky, až bude na západě dávno jiná móda, budou mít taky retro tričko z 80's...

Ne, fakt nechápu co to je za píčovinu, že kdejakej debil nosí ohrnutý nohavice u kalhot či kraťas.

z republiky:

Opilý sebevrah visel z balkonu. Vše jsem prohrál na automatech, štkal. Hm, asi přijali do idnesu někoho trošku sečtělýho, archaický výraz "štkát" už sem dlouho nečetl. Jinak za mě bych tomuhle debilovi, kterej prohraje a prochlastá prachy a ještě nemá koule na to se zabít, takže krade čas fízlů a citově vydírá, akorát tak nasral.

ČSSD podpoří vládu TOP 09 v Praze. Je to sňatek z donucení, říká budoucí primátor Hudeček. No, fakt nevim jestli je to dobře, spíš ne. Ty existence za čssd typu březina a jinej kanál není žádná výhra.

Nejsem ředitelka, jsem vrchní ředitelka, nabádala Nagyová. Rozhodovala o přístupu k Nečasovi. Dej kundě funkci. Otázka je, zdali skutečně není dobře, že jí zavřeli. Rozhodně si myslim, že v Ostravě ve vazební bude v dobrý společnosti. Určitě potká spoustu užasných žen a získá nové kamarádky, paní Janička. Taky mě rozesmál její advokát, Bruna tušim. Ještě v pátek mlel cosi o tom, jak to statečně snáší, že možná líp než všichni chlapi dohromady, včera už tak optimistickej nebyl, paní Janička prý nemůže spát, je vyčerpaná a není úplně spokojená se společností, ve který se nachází.

Myslel jsem, že konám v zájmu státu, tvrdí špion Kovanda o sledování pro Nagyovou. Já tomu nějak nerozumim, jak myslel? Zelenej mozek nemá co myslet, ten má poslouchat rozkazy a jet podle plánu. Jak myslel, když mu nějaká sekretářka dávala úkoly?? Vždyť člověk na týhle pozici by snad měl vědět, koho má poslouchat a koho ne. Buďto je to čůrák zelenej a nebo mu Nečas potvrdil, že platí to co chce Janička. Jenže to by pak znamenalo, že Nečas dobře věděl co Janička provádí.

Hrozba výbuchu plynu v Brně: Evakuovali 29 lidí, někdo ukradl plynoměr! Odšroubovaný uzávěr plynoměru a Cejl. Tak fakt nevim co si mám myslet, ale mám nějaký podezření, že to byl absolvent taky pátý třídy zš, který už dál ve studiu nepokračoval, protože učitelky byly rasistky, a tudíž nikdy neslyšel o plynech. Jo, Italové z Cejlu....

18.06.2013 v 13:33:15

šílenství

čím sem starší, tím víc si uvědomuju kolik šílenství tu je. ufo

17.06.2013 v 23:38:05

kočička

chtěli ste kočičku, máte ji mít. přímo pod nosem, na talíři na zelenym podnosem. vážení, seznamte se se slavnou pražskou mrtvou kočičkou. bude vám vyprávět příběh, při kterém se vám emoce potečou všemi otvory a nad tím vším bude bdít krásné letní slunko. a když budeme mít úplně největší štěstí, tak možná přijede i sekačka na trávu.

kočička


17.06.2013 v 23:27:44

stařík má dost

17.06.2013 v 22:28:39

padnul premiér

hm, padnul premiér. kolikátej vůbec v pořadí a kolik jich ještě bude. padne vláda, nepadne vláda, nebyla by první ani poslední.

1) zlověstně úsměvní jsou komanči, když říkají, že za dobu pravicových vlád rozpočtová ekonomika zadlužila zemi a že by bylo možná lepší podívat se na ní jinak. úplně mě zamrazilo, když sem si představil ekonomiku podle jejich představy. fuj ho.

2) vylezl zase bárta v tývce, dlouho se ho nikdo na nic neptal, tak si ho zase zvou. ale přijde mi nějakej skleslej. asi ho hoši nevzali do party a sedí v oslovský lavici.

venku pařák, fakt že jo. ode dneška až do příštího pondělního rána pohotovost. ho ho ho

feny se ploužily s jazykama na chodníku, u silnice leží přejetá kočka, takže sem zvědavej jak dlouho bude odhozená v trávníku ležet. má hlavu na sračku a přemejšlel sem, že bych nafotil další vědecko-uměleckou sérii s krátkým názvem "jak dlouho vydrží chcíplá kočka v městském trávníku, než ji někdo odklidí. aneb zamyšlení nad lhostejností, necitlivostí a nevšímavostí městské populace."

Pivo v tramvaji? V Brně je to možné. Neuvěřitelný co vymysleli ve Štatlu. Nevim jestli to mají z vlastní hlavy a nebo byl nějakej brňák na vejletě v Praze či už do Brna zavedli Internet, fakt netušim, ale dovolím si upozornit, že pražské dopravní podniky již značnou dobu (už sem o tom slyšel v 90's) tuto službu nabízejí a v současnosti si zákazník může vybrat mezi historickou tramvají nebo t1 (pronájem historických tramvají a muzea mhd).

V trafostanici ve Stodu uhořel mladík, dostal ránu elektrickým proudem. Jo, to je vidět, ja strašně důležitý je vzdělání, kdyby týpek vydržel do šestý třídy zš, tak by se dozvěděl, že elektřina zabíjí. protože odešel v pátý, naučil se pár kovů a očividně mu to do setkání s trafačkou stačilo.

Avia v Česku končí, rozhodlo indické vedení. To si Avia nezasloužila, aby doslova skončila v indickejch rukách. Jo, to zabolelo.

17.06.2013 v 19:09:13

večerní pařák

je teda zkurvenej pařák, na příštích pár dnů hlásej čirý peklo. a celý to dneska okomentovali na nově zaběry na koupající se dětičky. jo, mě bavilo celkem jezdit se koupat, ale jezdili sme na písníky ku mělicům, před sezónou a nebo v tejdnu. to bejvaly pohody, ještě se tam těžilo, takže tušim, že i nějakej zákaz koupání. když sem tam jel kolem posledně v létě, bylo pěkně narváno, pražský auta, všichni. je vidět ja se republika hrozně zmenšila a zalidnila. a nějak prej vymíráme či co. jinak hromadný koupačky, zlo.

takže podle mě nekecaj, že přijdou na pár dní hicy, jelikož feny sou hotový a mě bolí koleno, což znamená změnu tlaku. ale divil bych se, kdyby přišel sníh.

imho prdel, dvě hlášenky za poslední tři dny. druhá dneska v půl devátý večer.

16.06.2013 v 22:14:14

neděle

nedělní poradička hotova, nádobí umyto, holky vyvenčeny, brambory se vařej a mletýho bude čevabčiči. Zejtra mi navíc začíná zase sedmidennní pohotovost.
mám puštěnou týfku a zase řešej ten vládní mrdník. nečas by mě odstoupit, nese za svý podřízený zodpovědnost a očividně je neuhlídal.

Nagyová dala sledovat premiérovu manželku, protože se bála, že je pod vlivem jehovistů. Teda já vám nevim, ženská co se za posledních patnáct let vyškrábe až na šéfku premiérova kabinetu by snad neměla bejt tak blbá a naivní a hrát si na Dallas, ale je možný, že se mezi vládními úředníky šíří nějaká nebezpečná viróza....

16.06.2013 v 12:20:52

rip filtry

jo, rip filtry a vzpomínám. sem zvědavej jestli si současní papaláši poseděj stejně a nebo jestli si zákonodárci trošku poopravěj zákon o vazbě, její délce a podmínkách, kde defakto seděj stále ještě nevinní lidé. dokud neroźhodne soud.

filtry


15.06.2013 v 23:51:59

ledy se hnuly

a) OSN: V polovině století bude na Zemi žít 9,6 miliardy lidí. Jo, pro to mě s mým vztahem k většímu množství cizích a neznámých lidí okolo mě, děsivá představa. Jo a ta noticka, že Indie překoná v lidnatosti Čínu je taky zajimavá.

b) Každej se už vyjádřil k současný situaci, ufo ještě ne, takže teď a naposled...

ledy se hnuly


15.06.2013 v 22:08:50

zemanovo muzeum

jo, pár fotek z muzea karla zemana, abyste měli tak trošku tuchu v jakym hravym stylu je postavená.

muzeum 1

muzeum 2

muzeum 3


muzeum 4

muzeum 5

muzeum 6

muzeum 7
15.06.2013 v 21:40:29

sobota v praze

jo, dneska sem prožil celkem férový odpoledne v praze. přijela matka se sestřenicí a její dcerkou, takže sem by strejda co je protáhnul po centru. ráno byla děvčata nakupovat, tak toho sem se neúčastnil, ale sešli sme se o půl jedný u Koruny na Můstku. Spíš jen tak z nostalgie, protože i já si ještě pomatuju férovou jídelnu na stojáka v Koruně. Vždycky, když sem jel s bábinou do prahy, tak jídlo v Koruně. Dneska sou tam nějaký posraný hadry.
Pak cesta směr národní a zastávka v Kmotře na jídlo. To byla totiž celkem otázka za milión, kam se jít v centru najíst a nenasrat se. Včera sem to řešil s maminou, a když sem se dozvěděl, že holkám nevaděj ani těstoviny nebo pizza, tak to matka nechala na mě. Já sem si vzpomněl, že když sem začal dělat blahé paměti ještě praxi při škole, před civilkou - což taky znamená v době, která bude v budoucnu označována jako "před zjevením ufo", tak sem dělal na národní a chodili sme právě na obědy do kmotry a nebo vedle do Velryby, ta bejvávala taky fér. A protože v kmotře dělali dobrý pizzy, tak sem si řek, že se ufo vrátí na místo čino a otestuje jakej je současnej stav kvality. Vzhledem k tomu, že ceny na webu jsou celkem příznivý, nebylo co řešit. Nějakej kopec masa sem si nedával, měl sem včera kotlety a na zejtra mám půl kila mletýho, ze kterýho udělám buďto čevabčiči, karbanátky a nebo sekanou, ale pouze noky s vepřovou panenkou a děvčata si dala nějaký zapečený těstoviny a špagety. Já sem k tomu přihodil pizza chleba a objednal sem si čtyři velký slávky, a zatím to vypadá, že sem žádnou nemoc nechytnul. Takže sme poseděli asi hodinu a musim říct, že sou tam připravený na děti, protože hnedka Eliška dostala papírovej blok a hromadu pastelek. Takže musim říct, že fakt fér na centrum Prahy.
Pak přechod ulicí Karolíny Světlý - chtěl sem vidět, jesli už je funkční ulice u myší díry po tom velkym výbuchu plynu, je zavřená - směrem k Náplavce, kde pohled na Hrad a Karlův most, pak přes most na Kampu na návštěvu Muzea Karla Zemana. No, sice žádná láce, ale matka vyhrála v nějaký soutěži slevu či co, takže nás to nestálo velkej balík pro tři dospělý a jedno děcko, ale fakt jako pěkná expozice. Karla Zemana mám rád, takže krásnej průřez jeho trikovou tvorbou. Děcka hlavně vocení, že není zákaz focení a že si můžou na exponáty šáhnout či rovnou vlést. Jsou pohyblivý a celý to je hodně multimediální s ukázkami Zemanovy tvorby. Celkem mě zarazilo, že Eliška se dost zdržela u Krabata, což je fakt hororová epopej jedna báseň a jako děcko sem měl vždycky staženou prdel... Krabatéééé
A navíc mi sestřenice řekla, že malá má dobrou paměť na básničky, že ji stačí dvakrát říct a pomatuje si ji. Já sem musel do sebe básničky ve škole cpát pod hodně velkym tlakem a děsila mě veřejná produkce. Jo, jednou sem hrál v Puškinově památníku, já už to tady určitě psal, ale pro nově příchozí. To bylo asi v sedmý nebo šestý třídě, kdy naše soudružka třídní učitelka, imho čeština a ruština děsivá toť kombinace, vymyslela, že se zúčastníme Puškinova památníku, což byla recitační a divadelní soutěž nejen možná pro základní školy. Jeli sme do Pardubic na základku na Duklu, kde to bylo v nějakym jejich sále tušim a tam sme se předvedli s divadelní hrou v rýmech o tom, jak si zvířátka v lese pořídila semafor. Klasickej silniční semafor. Já tam hrál zajíce, kterýmu soudružka učitelka přiřadila důležitou roli statisty úplně vzadu a měl odpovědět na otázku, kdo všechno souhlasí se semaforem "и я" - to je po rusky "i já", načež vypravěč řekl "сказал зайчик" - to je rusky "řekl zajíček". To bylo vše a tušim, že jsme úspěšně obsadili krásné poslední místo.

Sorry, to sem si trošku zavzpomínal, po muzeu měla bejt původně procházka skrz Kampu, jenže ta byla uzavřená policejní páskou a měšťáci posílali lidi pryč. Na dotaz co se děje mi bylo řečeno, že voda podmáčela park, že se kácej stromy a faktem je, že hodně vzadu byla vidět lampa, která neměla daleko od toho, aby se vyvrátila ze země. na otázku, kdy park otevřou mi policista profesionálně odpověděl, že neví, ale prej neoficiálně v pondělí přijedou kácet. Tak sme se prodrali uličkama, kde sem si uvědomil, že vládne nějakej divnej zvyk, že lidi na všechny možný tyče, ploty a zábradlí věší visací zámky. Asi nějakej facebookovej fenomén, páčto si to všichni fotili. Taky sme viděli Karolínu Peak, kterak dává rozhovor tv prima, ale fotku sem neudělal, protože mi furt do záběru lezli nějací dementi, kteří si ji fotili.

No a tak sme došli na Újezd, tam devítka a směr hlavní nádraží a já domů. Pěkná procházka městem.

A abyste neřekli, že sem se na vás vysral, tak pár fotek...

náplavka
z náplavky

tadu bydlí jeho veličenstvo
z náplavky


15.06.2013 v 21:16:22

půlnoční jezdci

jo, tyhle půlnoční procházky mají svoje kouzlo. prostě duch noci ve městě. fakt už jen kvůli nim se vyplatí ty čokly mít.
jinak od soumraku do úsvitu vždycky potěší.

15.06.2013 v 00:56:37

ty vole III

Rovnost se vším všudy. Norky půjdou povinně na vojnu. yes, každou feministku a genderovou aktivistku poslat na rok na vojnu. dřív se říkávalo, že vojná není kojná a že vojná dělá z chlapců může. já to můžu potvrdit, já jsem byl na civilní službě.

Nagyová poslala na Nečasovou „krtečky“. Premiéra tlačila k rozvodu. Jak by řekl bezejmenný hospodský opilec: Za vším hledej kundu. Nechce se mi věřit, že by za všechno mohla jedna žárlivá frnda...

14.06.2013 v 19:04:33

černá paprika

jo, takhle vypadá...

chilli


14.06.2013 v 18:50:48

ty vole II

fakt telefonní ústředna. to by se jeden posral. ale došlo na kotlety. už se vařej brambory.

14.06.2013 v 18:48:14

ty vole

práce takhle při pátku, jeden by se zesral. mejly, mejly a mejly, telefony a telefony.
ještě ani k těm kotletám sem se nedostal. zejtra asi přijede mamina se sestřenicí, tak se jim budu věnovat.

14.06.2013 v 17:33:06

počásko

dnešní ranní počásko bylo fakt deštivý. chcalo hodně, bylo mokro a stará se mi zase posrala na schodišti. a to sem kurva dneska vstával brzo, fakt do piče brzo. ale zlobit se na ni moc nemůžu, protože až mi bude tolik co jí, tak asi taky budu hovna trousit.

koupil sem si mletý a nějakou hořčici a zejtra si udělám čevabčiči s bramborem. dneska seru na oběd, furt mám v ledničce kotlety a dneska musej jít na pánev. vopravdu jo.

taky sem musel napsat mejl těm debilům co jim rozkazuju u nás v baráku. Já sem totiž čůrák vyměkl a měl sem tenkrát poslat pana V. do prdele, že mele hovna a vymejšlí sračky, místo čehož jsem mu dal prostor k vyjádření a teďka se mi to vrací. Firmy mi v podstatě potvrdili to co sem věděl i při svý demenci, to jest, že nám žádná firma nezaručí, že po jejich mechanickém čištění vydrží 80let starý potrubí dalších třeba 20let. Ne, ti co se byli podívat dneska pochopitelně žádnou záruku, kromě té ze zákona, nedají. Takže sem těm svejm podřízenejm debilům napsal, že jestli nechtěj bejt za čůráky a píči, tak ať se laskavě chytnou za koule a čůráky a laskavě si rozšíří svoje myšlení na několik desítek let dopředu, protože problémy se nemají odsouvat o 3-6-10-15-20 let dopředu, problémy se mají řešit tak, aby byl v baráku klid dalších 50-80-100let, což jedině zaručí generální rekonstrukce odpadů.

Státní dluh vystoupal na 1,72 biliónu korun, každý Čech dluží 163 tisíc. Žádám co nejpřísnější potrestání všech, kteří mě bez mého vědomí a přičinění přivedli do dluhové pasti. Já nic státu nedlužím, platím řádně a přesně, neojebávám stát, daně odvádím nemalé a nejsem ten typ co přemejšlí, kde stát okrást. Necítím se jako dlužník a bezpečně vím, že za můj dluh může ten, kdo má peníze získané od občanů na starosti.

Nečas: O rezignaci neuvažuji. Vždycky jsem si přál mít stabilní vládu, kterou nepoloží kdejaká kravina.

Lízání bulev: Nový intimní trend šíří infekci a hrozí kvůli němu i slepota! Slušná demence pro dementy z Internetu. To už si rovnou můžou lízat anály.

No a na závěr něco veselejšího, svodka městské policie Chomutov: Ne onanista, ale smraďoch. "Prosím, rychle přijeďte na zastávku MHD do Zborovské ulice. U odpadkového koše onanuje nějaký muž." Tak znělo telefonické oznámení, které velitel směny přijal. Následně na místo neprodleně vyslal hlídku strážníků. Ti pak zažili nechutnou scénu. Všechno bylo trochu jinak, než sdělil oznamovatel. Osmatřicetiletý muž, který v této ulici bydlí, se totiž hrozně opil. Když už byl u vchodu do domu, pokálel se. Aby takto nepřišel domů, šel k odpadkovému koši a hledal papír na utření. Přitom si sundal kalhoty, aby nechutné nadělení vyklepal z nohavic. Dotyčný "smraďoch" přece jen do svého bytu došel, ale jak reagovala manželka, se už strážníci nedozvěděli.

14.06.2013 v 12:21:33

tož ogaři

ještě se podívejme co se dneska udílo..

O paprikách a Charvátech. Jak se z plněných paprik stala česká a moravská klasika. Tak to je zajimavá historie. Pro mě nový zjištění.

Český lev končí: Vachler nechtěl řízky a přišel o 25 milionů! Hm, vzít mu raut řízky... Kdo by to řekl, že jsou v blesku tací vtipálci :)

Razie proti vrcholným politikům a lobbistům. Jo, nevim jestli vůbec komentovat. Obávám se chobotnice, že by se i Katány posral. Každopádně věřím, že socani s bolševikama si mnou ruce a chechtají se, až se jim podbradky natřásají. Tohle vláda fakt nemůže přežít. Nebo by spíš neměla.

13.06.2013 v 21:44:37

jo byrokracie

nějaká drobná byrokracie, týpci dodělávaj světlíky, příští tejden přijdou na řadu stříšku nad světlíky. navíc sem zjistil, že jak teďka posledních pár dnů chcalo, někde zatejká do spáry mezi zdí a schodišťovym oknem a ta podělaná voda nejspíš teče tou spárou do nejnižší části okna, asi nejspíš jsou bubliny v nějakym tom tmelu nebo čím se dneska ty okna přidělávaj, tam dělá louži a teďka je kus zdi vlhkej a rozjíždí se na něm černá plíseň.
takže kvůli tomu poradička v neděli dopoledne. já mám příští tejden celkem hardcore před dovolenou.

jo, navíc sem zvědavej, jak to dopadne s tou mojí objednávkou asic bitcoin mineru, už se pomalu začíná distribuovat stovkám lidí přede mnou, ale něco se asi hejbe, neb mi přišla mejlem nabídka na drobný upgrade o 2gh/s za 100$. Asi se vyseru upgradovat všechno, vždyť upgrade by převýšil původní cenu objednávky, ale tu první upgraduju, ať je prdel. Každopádně sem musel do bfl poslat mejla, že můžu poslat jenom peníze z banky jelikož na webu mají platbu pouze v btc nebo přes paypal. Svých bár bitcoinu se zbavovat nechci a paypal account nemám.
Ale jo, uvidím co uvidím, jako hračka za dvacítku to bude fér. Už mám nakoupíno skoro všechno, osmiportovej usb hub, osmiportovýho psa s přepěťovou ochranou a preventivně i redukce na zástrčky z usa na eu zásuvky, páčto očekávám zdroje 100-240V s emerickou šňůrou a nevim jestli u toho bude klasická výměnitelná šňůra takzvaná "do holicího strojku". Jediný co jsem ještě nepořídil bude centrální řídící jednotka, která mi bude ty asic minery řídit, k čemu plánujou pořídit raspberry pi s ethernet portem. Imho to je děsně vychytaná krabička tohle RaspPi. Má to hdmi, napájí se usb portem, mmc kartu a umí to hrát fullhd :)) Domácí multimediální stanice se z toho dá udělat.

a tradičně přišla vejplata, tak sem teďka seděl nad bankovnictvím a posílal love do piče. piča klacků v piči...

13.06.2013 v 21:02:02

žlutý peklo

jo, chilli habanero i po čtyřech letech dává žluté plody pekla. první ze sedmi.

chilli


13.06.2013 v 19:00:30

čtvrtek

jo, dneska dopoledne sem byl zase děvka na telefonu. úplná telefonní operátorka.
přišla dneska zásilka do práce, takže příští tejden budeme pytlíkovat, vytvářet protokoly, pak mi začne dovolená a veškerá moje práce přejde na kolegy.
Jinak upřímně, nejsem příznivcem toho, když majitel firmy pronajme část prostor jiný firmě. Ne, že by s náma nedělali byznys, proto si je šéf najal, ale povim vám, tihle borci původně z nadnárodních firem typu Slizko mají dost zvláštní přístupy k věci. Z těhlech velkejch firem jsou naučený, že když si platíš nějakej standart v pronájmu, tak si platíš standart a v rámci toho je třeba výměna židle, kterou rozsedne tlustej kolega nebo oprava stolu, když se tlustej kolega přivožere v práci a začne se válet po stolech v zasedačce a ty stoly to pochopitelně nedaj. Neřešej tohle, tamto, protože jedou podle "my sme tady v podnájmu". Neřeší, že nás je tady celkem dost lidí, neřeší když zeserou hajzl, že je nutný vzít štětku a trochu po sobě uklidit, protože sou ze Cisca zvyklí, že každej 35minut chodí na hajzl ukrajinka, která po nich jejich sračky uklízí.
Jo, nebo si borci najali svoji vlastní recepční, protože jim bylo blbý, když naše recepční musela jít pryč, tak nebyl nikdo kdo by za ní seděl a chodil si tudíž sednout někdo z nás.
Takže si udělali výběrový řízení úplně jako kdyby byla megauberbig company, inzeráty, komise včetně zábavných filmových situací, kdy jejich tlustej kolega, ale opravdu vypasenej, že už snad má zákaz si sedat na židle v zasedačce - poté co jich pár zničil, okomentuje příchozí slečnu, že je tlustá, že se na ni nedá dívat. A to zcela bez vlastní sebereflexe. No, takže si našli dívčinu, kterou posadili za stůl, dalí ji nějaký debilní jabko místo normálního počítače, a na naší recepční bylo, aby ji všechno naučila.

Jo, s těmhla velkejma nadnárodníma firmama je podle mě potíž. Jak jsem byl včera na semenáři, tak sem jel do Technologickýho parku Chodov, kde sídlí spousta těhlech firem, Sony, EMC, DHL, Oracle a hafo dalších. Když tam přijdete, dejchne na vás takovej ten americkej reklamní klid. Mezi prosklenými krychlemi korzují lidé všech barev, žlutí, bílí, černí, indové, šediváci a možná i eskymáci. Někteří v ruce drží hamburger, někteří si nesou pizzu jiní zeleninový salát či jiné jídlo, které spojuje plastová zavírací miska, tak jak je znáte z asijských bister. Významným znakem je mít v druhý ruce plastovej kelímek s plastovym víčkem, jehož vnitřek obsahuje buďto půllitr hnusnýho kafe nebo vymačkanou šťávu z různých plodů. A aby chaos byl trošku větší a prostředí se zdálo přátelským, usměvavým a klidným, v některých částech se hrál volejbal, kde přihlížející křičeli takový slovíčka jako waw, yeah, cool, nebo o kus dál se hrály šachy s figurkami o velikosti většího psa. Prostě královnu máte až ke koulím.
Úplná atmosféra, pohody, klidu a přítelství, že úplně zapomenete, když vlezete do tý klimatizovaný, prosklený krabice s šoupacíma stěnama , že uvnitř těhlech prostorů se jede byznys, kde není na přátelství a klid místo a prostor, protože o peníze jde v první řadě především. No, já bych v tomhle dělat nechtěl, už jen z toho důvodu, že moc lidí pohromadě na mě nepůsobí uklidňujícím dojmem.

Jo, když sme ještě u těch lisovanejch džusů, tak na Floře je takovej trendy stánek, kde vám dredatá holčina vymačká ovoce a prodá vám do plastovýho kelímku, s plastovým víčkem a plastovým brček, džus za celkem draho. No důsledek je, že vevnitř a venku postává pražská mládež a každej má v ruce kelímek s džusem nebo kafem. Vážení, osobně si myslím, že tohle je konec světa a civilizace jak ji známe, lidstvo měkne a stává se rozmazleným, protože jak jinak se má mládež otrkat, nežli ranním lahváčem na stojáka u stánku cestou do školy. Pevně věřím, že určitě v Čechách ještě existuje místo, kde mládež školou povinná ještě pije lahváče a má ráda punkáče.

z tisku:
Českého lva už akademie udělovat nebude. Filmové ceny dostanou jiný název. Hm, nepsal jsem tady nedávno nějakou debilní úvahu nad vyčpělostí českýho lva? Očividně to tady Bartočka četl a pochopil, že je zbytečný dávat Vachlerovi jakýkoliv mega.

Jste součástí mého osudu. Bývalý uhlobaron Koláček se rozpovídal, soudci dal lekci z buddhismu. Jo, upřímně, já nejsem nijak spirituálně nadaný, ba dokonce nevěřím, ale v případě tohodle typa mi je už od začátku jasný, že se snaží vylepšit si svoji karmu a osud, protože vnitřně dobře ví, že byl, je a bude kurva, ale karma, karma ta nikdy nezapomíná. Ani osud. Věřím, že mu to ta jeho karma pěkně spočítá, protože frajer by byl, kdyby svý majetky rozdal chudým a pak se vrhnul na víru. Jak se tohle nestane, tak šméčku zůstane šméčkem. Přičemž z historie je známo pár příkladu, kdy bohatý šlechtic rozdal majetky chudým a cirkvi a vrhnul se na víru a založil třeba nějakej řád. Jenže tihle Koláčci, Landové a jim podobní, mají víry plný huby, ale to je tak všechno.

Ve Vatikánu funguje korupce a lobby homosexuálů, přiznal papež František. Hm co čekal v řádu, do kterýho smějí vstupovat jen muži. Buzeranti to sou a myslím, že milej František dělá všechno proto, aby ho mohli za pár let blahořečit či rovnou svatořečit.

Jirka (23) skočil do Vltavy kvůli nešťastné lásce: Dopadl na tvrdou dlažbu! Jo, to je fakt debilní homouš. Zpackat i vlastní sebevraždu... to chce talent.

Mladík naletěl při nákupu mobilu, pak si zpackaný obchod zopakoval. Pro změnu zase retardovaný heterák.

Létající kolo vzlétlo v Letňanech. Sen Jana Tleskače se stal skutečností. Hovno se stalo skutečností, každej kdo četl Šípáky ví, že Tleskačovo kolo mělo křídla a jeho let byl zajišťován lidskou silou, to jest normálním šlapáním!!!

V Německu startuje nová profese – sexuální asistent pro postižené. Hm, tak prostituce to nejní, když pojede ženská nebo chlap vyhonit mrzákovi, ale prachy se za to brát budou? Nějak tomu Německu přestávám rozumnět, ale země, která přišla s multikulti nejspíš přijde i s tezí, že i mentál s Downem si zaslouži, aby mu někdo vyhonil ptáka. Hnusná představa, ještě hnusnější než multikulti.

Koho zatkla policie: Pravá ruka Nečase či exrebelové z ODS. Jo, tak to slušně řízli do živýho... Fuksa, Nagiová, Tluchoř.... Mám opravdu, radost je to dneska jediná skvělá zpráva.

13.06.2013 v 12:39:03

hic

venku řádí parta hic, jinak by ani psa nevyhnal.
měl jsem dneska na chodově jinak velm vtipnej rozhovor. protože mě čekalo pár cest metrem, koupil sem si v automatu lístek za 24kč. vo což ani nejde, ale jde o tu ženskou, polohoumlesačku, co stála nalepaná na automaty a dělala, že tam jen tak jako náhodou stojí.
Už zdálky bylo jasný, že stojí tak, aby slyšela cinkání drobných peněz. Jakmile jsem do automatu hodil páďo a začal mi s cinkáním vracet 26kč v drobnejch, hnedka se dáma otočila a jestli bych neměl nějaký drobný.
Načež sem jí s úsměvem řekl, že nemám na čele napsáno "banka", že kdyby nebyla dneska několikátá v pořadí, tak bych se možná i zamyslel, protože je to hrozný každej chce jenom peníze a nebo cigára, načež zareagovala tak, že cigára nechce, že nekouří. Tak sem ji znova zvopakoval, že bohužel ne a šel sem na nástupiště.
možná vytáhnu dneska slamáček.

jo a ještě mi na pozadí jede v tývce nějakej dokument o stavitelích bunkrů. jo docela vtipná americká sekta, říkaj si preppers a je to děsná směska od typů co žijou v autě, až po lidi, co si staví vlastní bunkry se střílnama, plamenometama v zábradlí nebo různejma "Rambo" pastěma typu strop s hřebíkama. Společnou už pár desítek let mají vlastně jen paranoiu, že do pár let bude konec světa, zapříčiněný buďto lidma a nebo kosmickou katastrofou, to je jedno.
Já sem si jenom všimnul jedný věci, že spousta těch aut a bunkrů je protkaná pohybovejma senzorama, kamerama na noční video a jinejma čidlama, který posílají na mobily snad i obraz, ale nikdo mi do žádný reklamy nevysvětlil, co se stane až vypadne mobilní signál, dojde poslední litr nafty v agregátu a vystřelí se poslední náboj.
A vůbec nejvtipnější jsou prodejci těhlech věciček, protože klientovi jsou schopní prodat kurva drahej periskop s tím, že je odolnej proti EMP, a kupujícímu nedojde, že je to uplně vobyčejnej analogovej periskop se zrcadlama.

12.06.2013 v 16:54:27

dnešní rachot

přesně jak sem předpokládal, dneska rachot, takže sem si semenář moc neužil. respektice jenom dvě hodiny, protože prudili z hotlajny dneska jak zjednaný. No, vtipný bylo, že sem potkal dvě docela zvířata, který se ku mne hlásili, jedno bylo můj první ředitel z mýho prvního zaměstnání a druhý týpek z firmy, se kterou pečeme byznys. Takže celkem příjemný.

Jinak teda z hotlajny fakt hlášenek jak sraček, nevim co se v tý doméně dělo, ale přišlo mi, že někdo uživatelům defaultně vypnul numlock po rebootu pecka, takže byli všichni docela slušně zmatený. Ano, je dost lidí, kterým není divný, že numlock nesvítí a do přihlašovacího dialogu se jim nepíšou hvězdičky nebo tečky, podle typu dialogu v msgboxu. Půlku sem udělal ráno, část během semenáře a zbytek ještě v práci, kam sem musel jet s papírama. No, borci ze mě měli prdel v práci, když sem furt do telefonu říkal, že "máte vypnutej numlock, nepíše vám to čísla, taky se vám nezobrazují hvězdičky v dialogovym vokně." fakt olol...

jo, jinak toto léto budu částečně trendy people. já se holím jednou tejdně, v neděli, takže od středy, když mi začne růst zase vous, mám až do konce týdne vizáž člověka, který sleduje trendy. To je fér, aniž bych do toho musel investovat.
Jo, vona je stejně spíčená doba, kreativci a obchodní oddělení se snaží vylepšovat nevylepšitelný, inovovat neinovovatelný. Nevim jestli ste si toho všimli, ale v poslední době strašně kurvěj pivo. Míchaj ho s různejma sračkama, vymejšlel různý barvy a přidávaj třeba koření. Ty vole, prostě šílenost...

inovace


12.06.2013 v 15:33:37

slunce

vysvitlo slunce a s ním přišlo i skoro letní vedro. jo, já myslel, že mě letos mine a léto bude krásně vlhké pod mrakem. a vono hovno.

jedna z paprik s fialovejma kvítkama dává očividně černou papriku. no, aby to nakonec nebyl plod, kterej vypadá hustě, ale nepálí ani nepoctivce.

zejtra jedu na semenář na chodov, ale doufám, že nebudou ráno příliš prudit z hotlajny. rád bych stihnul aspoň kus přednášky. pak na kačerov vyzvednout papíry, s nima do práce a pak domů vyvenčit holky a možná k vočku na jídlo. ale to jen v případě, že si neudělám ty dvě kotlety, co sem si koupil dneska. dostal sem nějakou čalamádu, takže k bramboru a masu snad bude ok.

myslim, že v tývce jedou zprávy.

holky mají dietku, terezka má nějakej řidší bobek, takže dneska bez jídla. nojono, čuměj na mě, to je jasný. ale tahle psí hypnóza na mě většinou nefunguje.

Praha prodlouží platnost čtvrt milionu karet Opencard. No je mi to jasný, úplně to vidím. Původní plán byl, že by se karty, kterým vypršela platnost letos, nakoupily nový, přeci jenom čtvrt mega karet nebude za tisícovku, ale protože nejsou peníze, praha dluží všude kam se podívá a někdo chce vydělávat, tak došli ke kompromisu, že se prodlouží platnost certifikátu a smlouva se prodlouží ještě o pár let, aby několik lidí nechcíplo hlady.

11.06.2013 v 19:20:28

vyhulený aladin

souboj počítačových simulací a modelů vyhrál model od vyhulenýho ufa. Jak jsem předpovídal, což ale nikdo z vás potvrdit nemůže, dnešní počasí odpovídá počasí, který bylo ve vašem pozemským roce 1321 páteho dne šestého měsíce, tedy s tím drobným rozdílem, že tehdejší oblaka neodpovídala typu kumulus, ale spíše stratokumulus. Takže jsem tudíž snad vědecky a důkladně dokázal, že takovýhle počasí už tady minimálně jednou bylo a všichni ti, kteří si myslí, že to tady ještě nebylo, tak jsou na omylu a jejich pamět je špatná. Když si to pomatuju já, tak vy snad taky, neasi???
ale kdyby aladin vypouštěl džina z čilumu a ne z nějaký čajový konvice, byla by s ním větší zábava.

taky se dneska ráno mohla posrat hotlajna, ale všechno problémy mezi židlí a klávesnicí, občas špatná pamět.

Mám v ruce důkazy. bývalý primátor a gynekelog se hrabe v píči a hledá, kde kdo udělal chybu, protože on je doktor a jako doktor nikdy chyby nedělá. Doktoři a právníci by měli mít zákaz chodit do politiky, protože politik právník a politik doktor si může dost často myslet, že je neomylnej a že všichni si musej sednout na prdel z jejich názoru. Jak říká matka, doktoři nejsou zvyklí na odpor, protože doktorovi se nosí vejce, láhve a vždycky má hlavně pravdu.

Finanční nezávislost na partnerovi se může vyplatit. Jo, já to říkám furt, že pokud mají partneři zdravý ruce, měli by makat oba dva....

Úřednici za převedení 222 miliónů eur ve spánku vyhodili neprávem. Jo, koukám i v německu může být občas legrace. Nejenže mi není jasný, proč kontrolorku nevyhodili, když jako kontrolorka měla zodpovídat za správnost. A navíc by mě zajímal osud toho úředníka, který usnul s prstem na klávesnici. Dodneška jsem si myslel, že něco takovýho je možný jenom v české státní správě.

Vláda se chystá utrácet, do VZP pošle miliardy. Stát odkoupí její pohledávky. Neverending story, nekonečný tunel pokračuje. VZP to je kurva díra na peníze. Osobně si myslim, že minimálně půlka managementu je regulérně zralá na kriminál.

Spojování lidí, to je, oč tu běží. Článek o běžném dni průměrného českého podnikatele. Poznámka vyhulenýho ufa: Si asi někdo prdel dělá, ne?? Takhle se neflákám ani já.

Pes v přehřátém autě rozbil sklo v okénku, málem se oběsil. Jo, já furt říkám, že nemám rád lidi co týrají zvířata, ba dokonce si myslím, že někteří lidé nemají právo na život a mělo by s nimi být nakládáno, tak jak oni sami nakládají se živými tvory. Minimálně bych si dokázal představit, že takovýho zmrdečka by nebylo od věci mírně přidusit a nechat ho stát na špičkách s oprátkou kolem krku například v sauně.

11.06.2013 v 11:37:00

i shot myself

jo, a ještě hodně na internetu letí, že se lidi fotěj před zrcadlem, ideálně v koupelně. tak sem taky pro vás jednu fotku sama sebe v zrcadle udělal.

ufo ism i shot myself


11.06.2013 v 00:26:31

poslední myšlenky dne

no, jak vidíte, přemejšlel sem dneska nad samejma hovnama, tak jima taky skončim.

rozšlápl jsem při večerní procházce letos asi prvního slimáka. taky jich asi moc nebude. neměl sem tenisky, tak nevytekl jako zubní pasta z tuby, ale vystřík s ránou jako když bouchnete nafouklej plastovej pytlík na rohlíky.

taky mě sere vodafoní reklama s čoklama v košíku. mladá se může posrat, když jí na 104cm uhlopříčky začnou líst do zornýho pole televizní čokli. mladá vode mne dostane pojeb, reklama skončí a naběhne nějaká jiná, tentokrát vod boše na vysavače, kde proběhne nejdřív pes a pak nějaká kočka. to mladou dorazí.

jo, jinak sem dneska u satoshiho vsadil 0.01btc a vyhrál 0.1. celkem fér. vsadit dolar a vyhrát deset, podle dnešního kurzu cirka.

10.06.2013 v 23:37:46

deštík

dneska sem pěkně třikrát zmoknul, takže sem se vysral na kultůru a zůstal doma. ne že bych něco měl proti deštíkům, ale fakt dneska po čtvrtý už ne.

byl sem se podívat jak jedou pracanti ve světlíku, vlezl jsem do prádelen a musim říct, že jako fér na první pohled.

V suterénu domu v Praze na Žižkově ležela měsíce mrtvola staré ženy. Jo, to musí bejt radost mít takovýhle sousedy.

imho krájenej chleba začali prej prodávat v roce 1928 a semafory, tak jak je známe - tříbarevný, vymyslel v roce 26 nějakej americkej fízl.

jo a cinkla na mě stará paní sousedka a přinesla mi buchtu. ojoj... :)

a otevřel sem si kefír, tak sem zvědavej kdy přijdou feny... :)

10.06.2013 v 20:33:30

tak si tady přisedněte

fakt děs, je jedna hodina, du si zkusit dát gáblik, vlezu do hospody a ta plná. kompletně. říkám kurva co to je, co tady ty lidi dělaj, tak se otočím a du do prdele, když tu na mě volání obsluhy, ať si přisednu tady k lidem, načež sem jí odpověděl, že přijdu později a vona, že prej sem to říkal už v pátek. Jo, to je pravda, v pátek nemlich to samý, tak sem se na to vysral a jel se najíst domů, kde sem měl svoje vlastnoruční rizzotu se strouhaným sejrem a vokurkou. Takže dneska sem to zkusil znova, zrovna kachničku se zelim bych si dal, a jak říkám, hospoda narvaná a sedat si k cizejm lidem, kteří mi budou čumět do jídla a já budu muset poslouchat jejich kecy, na to fakt nemám. Tak sem si šel objednat pizzu. Copak je kurva tak těžký pochopit, že mě vždycky sraly společný umejvárny, společný hajzly, společný stravovaní a vůbec všechny ty společný akce, který pro mě organizoval už bolševik.
Jak já sem trpěl, když sem musel chodit do družiny, do školní jídelny, jak sem záviděl děckám, který měly v okolí babičku, takže chodili na oběd k ní a ne do posraný školní jídelny, kde kvalita jídla byla jak na houpačce. Vždy byl problém, když soudruh ředitel předepsal, že tento týden bude týden ruský kuchyně.
Ne, prostě do piče mám svoji představu o stolování, u stolu vždy sedim s lidma, který znám nebo mám nějakej důvod poznat, ale sedat si k nim jenom kvůli tomu, že je hospoda plná a obsluha chce z každýho místa vymáčknout co nejvíc kaček, to fakt ne....
Je to kurva tak těžký pochopit, že vetší množství cizích lidí v mym okolí není nic dobrýho na psychiku???

A vůbec nejhorší byly organisovaný společný zábavy, sporty a pionýrský lágry. Kurva, mě vždycky fakt sralo "zapoj se do party." Ne, nejsem prostě týmovej hráč, jo a nebo sem, ale musí to bejt smyslupnej tým, kde každej ví co má přesně dělat a nežvaní sračky, jsem normální solitér... Nebo mám nějakou normální poruchu osobnosti, no.

10.06.2013 v 13:04:50

pondělí po neděli

jo, operátorka z hotlajny má nějakej blbej zvyk, že mi ráno volá, že mám v helpdesku hlášenku. v 7:20 si dovolila mi zavolat, jakobych tou dobou snad ještě tvrdě spal.

k ránu proběhla nějaká menší bouřka, pár polámanejch větví v ulicích a vodou ke kanálům splavenej bordel.

dneska sem si oficiálně napsal dovolenou na červenec. musim si ji vybrat, mám ji hodně a vůbec nejlíp bylo, když se dala proplatit.

taky včera říkali v tývce, že ta manda co čekala pět dětí už porodila. jo, je to dobře, protože furt v médiích ukazovali ten její bachor plnej pěti dětí a já si nemůžu pomoci, ale nic hnusnějšího sem asi v životě neviděl. Fakt nechápu, co to je za příšernost nechat se fotit s vylezlym břichem, a vůbec největší zlo je kreslení na těhotenský břicha (například zde). Nevim jak na vás, ale na mě tohle působí naprosto odpudivě.

taky sme teďka kolegy debatovali na téma záplavy a domy v záplavových zónách. Pravda je, že já bych v záplavový zóně nebydlel, protože voda nemá trámy a bere všechno. otázka, jestli ty lidi přesídlit nebo jim pomáhat formou výhodných půjček, je k debatě. Osobně si myslim, že ty lidi sou už tak postižený vodou, že debatovat co s nima je zbytečný a trapný, protože přeci jen do záplav, který probíhají třeba v Bangladéši, mají ty naše daleko. Spíš mě děsí jiná věc, co včera říkali, že povodně v obci vždy přitahujou zmrdy z různých kreditních firem či obecně lichváře, kteří se prý nestydí postavit se před obecní potraviny nebo hospodu a lákat očividně postižený povodní k půjčce peněz. To je hyenismus a zmrdství.
Jo, jako malej českej zmrdík se ukázal i jeden nejmenovaný bulvární novinář, protože jeho úvaha na téma život v blízkosti řeky, patří spíš na neonacistickej blogísek a obávám se, že milej jiří zrovna nejlépe nepřispívá k obecnýmu povědomí o konzumentech marihuany. Jsem zvědavej, jak se tenhle žid, homobuzna, nácek, budhista, krotitel pitbulů, odborník přes linux a počítače obecně, vztahy, výchovu dětí s mentálním postižením a impotent (já za to nemůžu, že ta jeho ex na něj u krause práskla, že šuká jenom když krvácí a ještě si na to musí vzít modrou tabletku) zachová, až se dočte na nějakym vyhuleným webíku, že hledači zkamenělin jsou prasata, která dělají díry do země, vykrádají minulost a nálezy si schovávaj pro sebe či neměcké spekulanty se zkamenělinami. Myslim, že se posere, až mu hovna budou stříkat nosem i ušima.

Vachler oznámí, zda postoupí Českého lva filmové akademii. Jestli von si milej Vachler nepřečetl můj komentář k posledním lvům, že už jsou vyčpělí, že jim chybí invence a že by nebylo možná marný vyměnit scénáristu, producenta a možná i ty mameluky co dělají scénu a ty ostatní kreace, přeci jen po dvaceti letech je potřeba nová krev. Já osobně nemám nic proti tomu, když si tu svoji soutěž prodá nebo na ní vyrejžuje, ale jen doufám, že mu nebudeme platit ze státních peněz. Komerčních televizí je tu dost.

Hlavní město vydá dluhopisy, dluží už přes 30 miliard. Malé obeznáním s finančním stavem hlavního města Prahy. Jo, jednou přijde doba, kdy naši Zlatou kapličku prodáme rusům, Národní muzeum němcům a Pražský hrad i s presidentem číňanům.

Iveto Bartošová, co to máš za přítele? Jo, tak to je slušnej párek alkoholiků: Rychtář z toho byl prý nadšený, jen Iveta nevěděla, která bije. Neustále drmolila, že nechápe, proč se to pracovně jmenuje ‚Kde je I. B.‘, když ona je právě tady a teď a zpívá a maká

Sladký život Evy a Vaška na Floridě. Neplatí za lekce angličtiny, ani školné pro dceru. Tak to jo, z důchodců vytáhli miliony, mají víc zlatejch desek než kája gottů, barák, studio, ale pořád zůstali skromnými čechy jako etničtí hnědočeši. Já jsem se musel podívat do výkladovýho slovníku, kdo to je volontér, abych se dozvěděl, že dobrovolník či praktikant. Proč by měli utrácet, když se dá spousta věcí vyřešit zadarmo. Takže ano, Eva a Vašek, relativně úspěšní členové českého showbyznysu se v americe přidali mezi chudé přistěhovalce z mexika či jiných končin světa, kteří nemají na to, aby si zaplatili vlastní kurzy jazyka a vzdělání pro děti. Jo, jak typické, už z dob bolševika si pomatuju, že spousta náměstků dělala všechno proto, aby se nepřišlo na to, že mají někde na druhý straně republiky majetky.

10.06.2013 v 12:13:29

než to pro dnešek zabalim

tak si poznamenám, že chroupaj, jo, chroupaj. ne v takovym množství jako loni a o něco později, ale přeci jen vylezli. malí hlemýždi, kteří nejsou v šeru půlnoci a v matném světle pouličního osvětlení vidět, takže ať děláte co děláte, občas prostě sem tam nějakej křupne pod nohama.

10.06.2013 v 00:33:27

pěknej letní deštíček

taxem se dočkal. mírně prší a vzduch voní vodou.

imho holky zdá se věděly, proč chtěli jít ven před chvílí na procházku.

jinak se nám taky pěkně blejská nad hlavami...

09.06.2013 v 17:47:29

imho

došly mi talíře a příbory, tak jsem byl nucen umýt nádobí. luxoval jsem už ve čtvrtek, ale nemaj v albertu blbý savo, tak nemůžu vytřít. savo neměli ani ve čtvrtek, ani v sobotu, když sem tam byl, takže ho musim koupit jinde.

a taky by mohlo sprchnout, už dlouho nic nespadlo, je hrozný dusno, vedro a řekl bych, že kvetly lípy nebo nějakej jinej přírodní bordel, takže se blbě dejchá a měla by vzduch trošku protáhnout voda.

09.06.2013 v 13:50:34

neděle

dobrý hnusný den a vyblité poledne, přeji všem svým čtenářům a botům vyhledávající informace.
dneska sem se probudil trochu spocenej, měl sem nějaký noční můry, ze kterých mi vyplynula odpověď na základní otázku života vesmíru a vůbec: "proč politici, napříč spektrem politiky, pijou?"
Odpověď je jednoduchá, protože sou na palici ze svých voličů. Všichni. Já měl zase nějaký sny ohledně baráku a došlo mi, že z těch svých oddaných poddaných asi nejspíš začnu pít, protože nikdo z nich nechce nic řešit, ale každej ví co je špatně a co by měl jejich předseda dělat. Všechno, aby nemuseli dělat nic. Nejhorší průser je, že mám takovej pocit, že spousta z nich není schopna se v duchu zamyslet nad tím co bude, až jejich děti budou starší a přeberou majetky svých rodičů. Jak daleko dopředu jsou schopni lidi vůbec myslet? Ze dne na den, od vejplaty k vejplatě, na rok, na dva, na tři. Každej by chtěl změny, ale ne teďka, protože "já volič" bych s nima měl fakt starosti. Takže, když už něco dělat, tak to dělat tak, aby mě to nezkurvilo den.
Je hrozný, když musíte poslouchat člověka, kterej má krk širokej stejně jako hlavu, jak vám vykládá, že má málo času, že nic nestíhá, že má děti, a že dělá všechno pro ně, z čehož mě po dvou minutách začne bolet hlava, takže musím začít přemejšlet nad tím, že ten krk nemá širokej jako hlavu proto, že by byl nemocnej a žral nějaký prášky, ale protože buďto sedí za volantem, za počítačem, nebo doma a procházku se psem udělá jen tam a zpátky, aby se neschvátil, ten pes co žere stejný prášky. Já mám taky kozy jedničky a pěknou pivní vanu, ale taky mám kolegu, kterej žil úplně némlich to samý, pak přestal jíst smažený kuřecí a vepřový řízky, koupil si kolo, žere v práci k obědu zrní a maso má jednou tejdně. Je v pohodě, zatím mu vyměnili jen křečáky. Jo, takže nad takovejma věcma já přemejšlím, když mi lidi říkají ty svý důvody, proč se jim do něčeho nechce.
Prdel je, že kolikrát si lidi myslejí, jakej sem vnímanej a pozornej, jenže já to jen hraju, protože kolikrát si v duchu říkám "omg, to je kokot, už aby zmklnul." Ale jo, jsem férovej a dám cizímu názoru prostor, když usoudím, že to má smysl.

Byl sem včera u vočka na otočku, protože sem se musel vidět s milenkou, jak ivka říká. Milenka dělá teďka údržbáře v jedný kulturní památce, takže má směny na piču a nejede normální pracovní týden. Takže sme si dali pár plzní, brčko a domluvili se, že se pudu za nim po zavíračce pro veřejnost podívat. Přeci jen možnost prohlídnout si kulturní památku v klidu a mimo běžnou veřejnost dobu pro veřejnost nemá každej.

Vtipný včera třeba bylo, že přiběhl jistej Umělec Jarda, že prej je tam taky RedHook, že si s nim dal brko a že mu někam utek. Já samozřejmě vím, kdo je RedHook, protože sedim u českýho internetu kurva dlouho, českej internet je malej rybníček, tak se vždycky dozvím o současných internetových celebritách celkem rychle, ale nedalo mi to, abych se nezeptal "kdo je kurva redhook?".
V podstatě jen proto, že vím jaká bude odpověď a je vždycky ji sranda poslouchat, protože "ty vole, to je jeden významej blogger, co vydal teďka knížku." Ano, Ivka čte RedHooka, má dokonce i knížku od něj podepsanou a já vím, že píše stylem "velmi dlouhý odstavce v nichž věty a souvětí nejsou oddělovány ani čárkami ani tečkami." čte se to báječně, ale je to naštěstí pro uživatele facebooku, protože píše jenom tam. Navíc mu teda v knížce korektor nebo korektora ty nešťastný tečky, čárky doplnil/a, aby se to dalo vůbec číst.
Moje omezená mimozemská maličkost v těhlech případech radši mlčí, protože ohledně debaty na téma "internetový deníčky" mám svůj názor, jelikož za těch pár měsíců co si píšu svůj blogísek proběhla spousta internetových deníčků, které vznikly a zanikly. Některým taky vyšla knížka, tuším že Denik Ostravaka například.
Jo bejvávaly doby, kdy sem si taky celkem sebevědomě myslel, že jednou budu célebrita a vydám deníček knižně, ale už sem z toho vyrostl, ba dokonce si myslim, že co internet schvátil by už neměl vydat a co bylo napsáno na internetu, mělo by zůstat jenom tam. Jo, už mi nejní dvacet.

Upřímně, vony tyhle deníčky sou všechny na jedno brďo, jednou to píše ajtík, jednou zedník, jednou hospodskej, jednou hulán jindy zase jinej zmrd. je to furt dokolečka, já sem nejchytřejší, best a píšu jenom o lidech a věcech, který potkávám.

no, takže co. včera bylo v hospodě dost nalitejch, ale co čekat v hospodě, žejo. Hospody jsou zábava, legální prodejny legální omamný látky. Hospoda nejen přináší potěšení, ale i těžké chvíle, protože časem zjistíte, že jsou lidi, kteří chlastají víc a jiní zase míň. Já jen, abych se vrátil k tomu, čím sem začal. Chlastem. Myslim, že sme celkem vylitá země, kde většina abstinenců jsou zapřísáhlí odmítači a nebo ti, kteří se snaží zbavit démona alkoholu. Jo, prostě potkal sem pražského dobrodruha zvaného gringa (cca 25:55), kterak do sebe leje pivíče a a sem tam panáka, brčko si dává hnedka po příchodu do hospy, ba dokonce i jeden místní malíř a velký umělec, co se vrátil kolem vánoc ze svý první odmašťovny, vydržel pět měsíců a včera si už si ty plzničky nosil jednu za druhou. Prostě si odpočinul a vypadalo, že má alkohol plně pod kontrolou. Prostě v hospodě se dá zažít takovejch veselejch historek, že nikdy nevíte, kdy přijdou na řadu právě vaše játra.

Ale abych nebyl takovej pesimista, tak něco veselého ze života, přivítání nového dětátka v tomto slzavém údolí je vždycky dojemná událost: Šok na školním výletě: Školačce se udělalo špatně, přivolaný doktor ji řekl, že rodí!.

09.06.2013 v 12:28:53

sobota

jo, přihnaly se nějaký menší mraky. no, mohl by přijít nějakej deštík, už dlouho nechcalo, příroda je suchá a řeky se vyprazdňují.
taky sem se dneska probudil kolem 11h, což byl můj plán a sem celkem odpočatej.
včera sem trošku přemejšlel, jak se na mý psychice v budoucnu projeví, že sem díky práci 24/7 vícečiméně pořád ve stresu, že někdo zavolá nebo pošle, že má problém. Až tyhle stresy opadnou, sem zvědavej jak moc budu vyklepanej a nešťastnej, že mi zmizel ze života stres. No, aby z toho pak nebylo peklo, žejo.

Miloš Zeman tři měsíce v úřadu. Jak ve velkém zahodit prezidentský start. Jo, z tohodle Zemanovo PR oddělení nebude mít radost. Předpokládám někde zmínku o novinářský žumpě. Jsem zvědavej jestli ještě v budoucnu může bejt nějakej president horší. Věřím, že jo, protože minulost ukázala, že zlo může přijít v jakýkoliv podobě.

David Kraus: Táta byl celej život rozmazlenej fracek. No, to je dobrej debil ten mladej Kraus. Nejenže si nechal předepsat většinu moderních dys* poruch, ještě se přizná, že nejenže nezná češtinu a dělá pravopisný chyby, ale ještě navíc navíc k tomu, že když mu na konzervatoři řekli, že nemá dělat muziku, tak se sebere, odejde a řekne, že pěvecký oddělení je tam zcestný a že je jedinej, kdo se ze třídy živí zpěvem.
Jo, to je docela zlý, protože Ivka si určitě vzpomene, kolikrát se mi při jeho zpěvu zvednou chlupy na zádech a utíkám pryč se slovy "už zase ten prznič písniček". Jo, mě taky soudružka učitelka hudební výchovy říkala, že mám při zpěvu mlčet a maximálně otevírat ústa, ale to že je mladej Kraus netalentovanej prznič písniček sem poznal i já. Dodneška mě bolí u srdce, v mozku a v celym těle, když si vzpomenu jak nehorázně a příšerně zprznil "Light my fire" od Doors.

08.06.2013 v 13:40:04

vážení pozemští zmrdi

před tím, než se pomodlím, aby mi nepípla žádná mrdka z hotlajny na telefonu, a půjdu spát, vám povim dvě věci, který mi utkvěly za páteční den:

1) můj sluch zjišťuje, že mezi městským ptactvem je spousta uměle zanešených zvuků. lidově zvaných vyzvánění. fakt se mi stává celkem často, že mě během ranního venčení probere z mrákot ptačí vyzvánění mobilu zapípaný ptákem. dvakrát třikrát do týdne určitě. mě by zajímalo jestli
a - někdo udělal vědeckou statistiku nejoblíbenějších vyzvánění mezi městským ptactvem, jaká firma s jakým vyzváněním vede. a druhá věc jestli má vliv vyzváněcího tónu na úspěšnost při páření a rozmnožování a který výrobce má nejvíc sexy vyzvánění.
b - někdo zjišťoval možnost využití městského ptactva v marketingu. učit ptáky nějakou specifickou melodii, aby jí pak otravovali nebohé obyvatele města.

2) kolem 23:35 jsem potkal kousek od nás chlapečka v cyklistický helmě, s baťůžkem, ve věku maximálně 6let, jak běžel k šatnám stadionu, kde ryčela bujará zábava a mumlal si něco vo tom, že je něco špatně. chyba v matici? nebo vliv několika plzeňských? radši žádný votázky.

08.06.2013 v 00:28:28

plíseň na psích hovnech

vypadá to, že přeci jen něco na psích hovnem může růst. jakási šedivá plíseň je schopná najít zbytky živin...

plíseň na psím hovnu


07.06.2013 v 16:53:31

papričky

jedou mi nějaký papriky. jména neznám, tedy kromě jedný, ale fialová kvítka jsou pěkná...

papriky fialové květy


07.06.2013 v 16:52:20

viva la paranoia

Na francovku se vymlouvat nebudu, byl jsem opilý, přiznal Kalousek. Jo, to je fér, i když si myslim, že jako správnej alkáč snížil oficiální vypitý množství... Nemůže říct, že měli na ministerstvu raut a že se trošku přiožral...

Zeman: Vyslání Hradní stráže na pomoc při záplavách je v pořádku. Jo, tak přeci jen si kápo nenechá ujít návštěvu veřejnosti. Vymyslel to dobře kulišák, protože všichni mu v tý obci budou děkovat za vojáky. Teď už mě jen zajímá, jestli dojde i na ten vrtulník...

Projekt Prism: Americká vláda špehovala uživatele internetu po celém světě. No, google, facebook, apple, že mě to jen překvapuje. Myslim, že ne. Dávno už jsem o paranoiu přišel. Echelon si pomatujete???

07.06.2013 v 15:16:00

hlášenky

jo, dneska ráno hafo hlášenek od klienta. první už v 7:20. No, musel sem vstát, zapnout počítač, nahodit vépéenku, spustit konzole a management. To trvalo asi tři a půl minuty, jako poslední zbejvá vždycky přihlášení se k helpdesku, over lotus notes ofkoz... To byste fakt brečeli.
Když už sem se do toho helpdesku přihlásil, zjistil sem, že všichni mají problém. Ani jeden z hlásících neměl vyplněnej profil, takže se mi neukázala ani lokalita, ani mobil, ani pevná linka, v lepším případě byla napsaná jenom klapka. Takže sem to všechno vrátil operátorce helpdesku s tím, že by bylo super, kdyby kontrolovala vložení kontaktních údajů, protože bez kontaktních údajů se nedá nic řešit.

no, pak sem šel vyvenčit feny, ta stará se stihla posrat na schodišti, což sem zjistil až při návratu, kdy mě praštil do nosu fakt silnej rigól psích sraček, takže sem musel ty hovna uklidit, pak sem se sbalil a jel do práce. Vzal sem to přes farmářský trhy na jiřáku, nakoupil si tři kefíry za fér cenu a nějakou mírně předraženou tlačenku, klobásu a pár deka škvarků.

pak pošta, zaplatit poplatky, a zase do práce telefonovat. teďka přemejšlím jestli mám jít na oběd do hospody a pak domů, nebo domů a tam oběd.

Do Prahy-Lahoviček míří 64 vojáků Hradní stráže. Konečně začnou pomáhat. Jo, to je fér. Po bombastickém proslovu mocnářově, kdy nám tvrdil, že hradní stráž jsou hoši co podléhají jenom jemu, se ukázalo, že to asi nebude úplně tak pravda, aby si mohl s hradníma hošanama dělat co chce, neb když chcete vyjebávat s hradní stráží, musí vám to podepsat i premiér. Za mě řečeno, nechápu, proč Zeman nesedl do vrtulníku a nejel se podívat na rozsah škod, protože každej capo di tutti capi, kterej chce mít přehled o svým království si musí nějak udělat vlastní názor. A co se týče katastrof většího rozsahu, nejjednoduší je zapřánout poddaný a sednou do auta či vrtulníku.

Úzkost a panický strach se stále častěji vkrádají do života obyčejných lidí. Tyvole, tyhle titulky, vobyčejný lidi. Já si vo sobě nemyslim, že bych byl vobyčejnej člověk, myslim si, že sem něco víc, něco lepšího, chytřejšího, nejúžasnějšího, ale úzkostí a panickym strachem trpim taky.

Policisté sebrali šéfa drogového gangu: Ali prý dealoval heroin celebritám! To sem teda zvědavej, který celebrity najednou začnou bejt nervní a vyklepaný...

Politici si vyřizují účty za povodně přes Facebook. Předpokládám, že ve svém pracovním čase a na počítačích přidelených k práci pro stát a za státní peníze. Melou tam úplně stejný hovna, jako miliarda dalších debilů registrovaných na facebooku. Osobně bych byl proto, aby politik, který očividně trávi na internetech a faceboocích více času než je délka pracovní směny, byl odvolán, zbaven funkcí a nucen zaplatit ztráty vzniklé jeho flákaním se v zaměstnání.

MentalPower. Ne, nic o žádných politicích, nic o geniálních vědcích, vynálezcích či jiných užitečných lidech. Já jsem slyšel reklamu v rádiu, myslel sem si, že to bude fakt pro chytrý hlavy a vono hovno. Přehlídka dementů, jejichž společný iq nepřesáhne 50... Nic proti retardům, ale věčné děti nemají co společnýho s mentalpower.. spíš dementpower..

07.06.2013 v 12:06:19

přeladění tývky

dal sem přeladit tývku, teďka budu aspoň pět minut čekat, než projede pásma a sesortuje si programy. a až se někdy budu hodně nudit, tak si je sesortuju podle svýho pořádku. funkční fullhd na začátek, zbytek za tím. upc vám do programu pustí všechno, i to co nemáte zaplacený, takže zbytečně zabírají kanály místo v programu. no debilita.

06.06.2013 v 22:02:20

píčou jinde

Putinovo manželství se rozpadlo. Je to civilizovaný rozvod, říká bývalá žena Ljudmila. Hm. Tak nějak nevim co k tomu říct.

Na mrtvé duše fasuje peníze od státu většina úřadů. Poslanci nezakročí. To sou mi novinky na novinkách. Je celkem možný, že by mrtvý duše zaplnily menší město.

Čech chtěl doplout do Japonska. Vor se mu po hodině rozpadl. Slušnej dobrodruh.

Kalousek drmolil v rozhlase a vypadávala mu slova. Ale, ale to sou mi informace. Že by se nakazil od Zemana? Nebo si virózku uhnal sám?

Sexistické prasátečko. Dodneška sem netušil, že existuje taková soutěž a ženský práva. Faktem ale je, že reklama na Mrože je fakt taková mírně zvláštní. :)

06.06.2013 v 21:18:46

poznánka ke poslední poznámce

no já jen tak virtuálně nadávám, protože sem si vědom toho, že jsou místa, kde se maj lidi fakt vopravdu na hovno. možná by chtěli mít moje problémy, ale ne já jejich.
ještě štěstí, že sem přistál tady a ne někde třeba v bangladéši.

06.06.2013 v 20:54:12

piča den

teda den dneska fakt vostrej.

ráno řešení windows, bylo to celkem vtipný, protože hodinu sem pokecal s místníma servisákama, jak jde život a práce, dostali přednášku, že za mě fakt nemaj co řešit problémy, za který nejsou placený, a pak sem seděl pár minut u xpéček, kde sem skutečně nějakym záhadnym způsobem rozbil ginu. bylo potřeba nastavit msgina.dll v ginadll, přesně tak jak to fungovalo od dob nt 3.51... (návod pro xp, pro nt3%)

pak na oběd, nacpat se hovězim jazykem na křenový omáčce, k tomu černou čtrnáctku a po jídle přebrat práci na příští tejden. jo blížej se dovolený, takže to bude takový napjatější.

odpoledne zase instalace. dneska mi prošly rukama jedny windows xp 64b. ty sem viděl, navíc vzdáleně, asi dvakrát nebo třikrát v životě.

Opačný kurs. Na univerzitě v Lipsku se z mužů stanou ženy. To je nějakej fór, ne???

Rošáda na Praze 10. Starosta za ODS Richter přepustil místo konkurenčnímu uskupení. Jo, to vypadá, že kšefty už mu nekvetou. Vyděláno, tak dem do prdele...

imho věděli jste, že potravinová folie byla vymyšlená v roce 1908???

06.06.2013 v 20:45:20

no ty vole

na to, že sem si myslel, že dneska bude flákárna, tak prd. musim myslet od rána. navíc zejtra musim zajet ke klientovi na punkrác, 399 komp se posral a musim ho vidět osobně. je těžce rozbitej. pěkně na pul desátou. no, z tisícovky kompů to není nejhorší skóre. akorát jich ještě šestset zbejvá.
takže na zejtra plán má celkem dlouhej, kolega má od pátku dovolenou celej příští tejden, takže mě čeká ještě víc sraní. po jeho dovolený, moje pohotovost a pak moje volno.

posraný trubky

05.06.2013 v 18:13:27

co mi hlava nebere

Šílení turisté se pokoušeli rozebírat povodňové stěny v centru Prahy. Teda já fakt nevim, ale znám jenom jeden typ turistů, kteří jsou schopni sekyrkou odsekávat živý kabely pod napětím, lézt do trafostanic či jen sbírat volně ležící neoplocený šrot. Tihle sběrači... A jak to jako chtěli přes prahu odvýst do sběrny? Jakože by si nikdo nevšimnul, že vezou na kárkách profily?

Mlékojedy stěhovaly děti z ubytovny, majitel je nechal vodě napospas. Taky divný, místní se o sebe postarají vlastními silami a lidi z ubytovny ne? To byla nějaká lowendová ubytovna pro chudý nemohoucí, postižený či jinak invalidní, že se nedokázali po vlastních dostat z ohrožení? To u nich neměl nikdo telefon? Nebo jako jak tomu mám rozumět???

Hráze stály stamiliony. Před vodou nechrání, dokonce škodí. Já se obávám, že tyhle protipovodňový hráze budou hlavně byznys pro stavební společnosti. Krajinu spoutáš, ale počasí neporučíš. Tohle se říká u nás doma, když se prožene metanová bouře. A co vám budu říkat, když prší metan fakt se nedá nic dělat, občas proteče krajinou, spláchne a rozpustí všechno co mu přijde do cesty. Další legrace pak začne, když se udělá trochu teplo a metan se začne odpařovat, jako romantický to je dost, ale musíte opatrně s kouřením, zapálit si brko venku bejvá občas dost adrenalinová zábav.

Na severu Indie hromadně znásilnili Američanku. Dost prekérní situace. Amíci maj bombu, indové maj bombu, pákistánci maj bombu, číňani maj bombu a i kim by možná něco našel. Jo a izraelci mají taky bombu. Ten zbytek okolo akorát nějaký jedy a otravný plyny. Jak byste tuhle situaci vyřešili aniž by to vypadalo, že vám jde hlavně o území, ropu a náboženskou nesnášenlivost??? A co ty naše dvě holky český v tom pákistánu??? Ví se o nich něco novýho?

update o něco později: Sotva se nastěhovali do domečku u potůčku, vtrhla k nim zpěněná Kocába. Já debil původně myslel, že si třeba u domečku postavili bazének a vtrhla k nim nasraná Lejla od Kocába, že nemá vodu a nemůže prát plínky valchou v potoce a von to omyl na mý straně...

Google Glass už mají zapovězeno i porno. No, nevim jestli google dělá dobře, ale snad jim dojde, že v pornoprůmyslu je peněz jako sraček, co nepodpoří pornobyznys to nemá šanci na úspěch jako vhs, dvd a nakonec i bluray a snad i slepej vidí v google glass brejlích nový a široký možnosti pro lepší porno zážitek.

04.06.2013 v 21:51:49

nechčije, paráda

fakt paráda. nechčije. mám za sebou poradu výboru. jo bylo to vtipný, nikomu se pochopitelně do výměny stupaček nechce, takže přišlo víc lidí a řešilo se teda jak přesně zjistiti stav nešťastných litinových stupaček. Nikdo nepochybuje o kvalitě litiny jako materiálu, ale o jejím stavu uvnitř a případných rizicích při mechanickym čištění. Jo, bolševici na to srali a teďka to musí předseda dohnat.
Myslím ale, že se i shodneme na tom, že nám ve vyšších patrech je celkem ukradený jestli se někomu pod náma vylejou sračku do bytu, ale tak nějak chápeme, že ty naše sračky přispívaj ke stavu trubek v nižších patrech, takže bysme měli bejt solidární s těma dole a nekomplikovat to. Ještě asi budou muset někteří pochopit, že je to taky o tom, že dům tady už nějakejch osumdesát let stojí a je na nás, aby tady ještě dalších sto let stál. Ale pičo, já takovýhle sračky řešit nechtěl, já chtěl v klidu bydlet a jen platit... mrdat na lidi, já sem línej jako prase, ale dost lidí je ještě línějších, bych řekl.
Ale jo, byla eŠ, Ká a dorazil i pan V. Pan V, někdy má dobrý nápady, někdy z něj padaj fakt perly. Já si myslim, že když něco někde čtu na internetu, tak to ještě nutně nemusí bejt pravda, protože na internety se dá napsat ledasco, a já bych ze sebe neměl dělat chytrýho, ale fakt si nejsem úplně jist, jak podniká, protože sem slyšel takovou teorii, nevim jestli sem ji dobře pochopil, že když děláte někomu nabídku práce, tak za tu nabídku musíte dostat automaticky zaplaceno. Byli sme dva, kterým se to nějak nepozdávalo a odvážili sme se tvrdit, že přeci když se dělá nabídka, tak se do ní investuje čas a práce s vědomím, že nemusí být v soutěži vybrána jako vítězná a tudíž se čas a práce nezaplatí. Prostě riziko obchodu, není nikde psáno, že na moje podmínky musí automaticky přistoupit každej. I když, byla by to paráda... ;0)

04.06.2013 v 21:23:27

z tisku

Žena, které zakázali potrat, předčasně porodila. Dítě žilo pět hodin. Jo, hlavně že to těm křeťanskejm retardům stálo za celou tu srandu. Matka odnosila dítě bez mozku, to místo potratu porodili císařem, aby po pěti hodinách zbytky dětskýho mozku usoudily, že tady se fakt normálně žít nedá....

V Indii znásilnili irskou humanitární pracovnici. Určitě indický soud v čele s vrchním čmoudem zjistí, že milá irka provokovala, že se smála podnikateli, že má velkou káru a malý péro, a že se ve finále vyzývavě oblíkala a prudila tím slušné indy.

Už je fakt zle. Cikáni vyhrožují podřezáváním dětí, varují politici. Nekonečná debata nad otázkou "Co je rasismus?" Je rasismus, když bych oslovil kolem půlnoci romského občana se slovy "naval prachy, černá kundo"??? Je rasismus, když si jde romská občanka pro dávky a ve dveřích slušně pozdraví, tak jak je zvyklá pochopitelně z domova, pracovnici úřadu slovy "ty bila pičo, dej penize."??

Jo, ale protože mým vzorem multikulturního světa jsou spojené státy, přesně podle amerického kodexu korektnosti (znáte to z amerických filmů nebo reklam. Vždy, když je pohromadě více lidí, jsou namícháni ze všech možných ras, vždy nechybí afroameričam, americký asiat - obvykle potomek čínských stavitelů železnic, a pochopitelně běloch), musím dát taky hlas druhé straně, aby se neřeklo, že nejsem nestranný. Romské sdružení za mě udělalo přehled reakcí internetových diskutérů ohledně porodu paterčat menšinovou etnickou českou: Narození paterčat zvedlo vlnu rasismu, nenávisti a závisti.

04.06.2013 v 12:02:25

unie svobody

no, možná si někteří z vás pomatují Jana Rumla a Unii Svobody... Tak na stanici metra Strašnická ve výloze dodneška straší volební plakáty Unie Svobody a Jana Rumla... sice je piču vidět skrz to pojebaný sklo, ale je tam...

unie svobody


04.06.2013 v 11:38:29

stavební práce

malá ukázka z výstavby střešního bazénu v praze.

střecha 1

střecha 2


střecha 3

střecha 4


vtipné video větru pohrávajícího si s polystyrenem, včetně zábavné kočičky, vloženo zde. :)
03.06.2013 v 21:51:40

povodně v tisku

Pivovar Staropramen zastavil kvůli záplavám výrobu. Myslim, že v jejich případě je jedno z jaký vody vařej.

Poslední foto před tragédií. Záchranáři už vodáky na Berounce nehledají. olol, tak to byli dobří dementi. kandidáti na darwinovu cenu... hlavně ten nafukovací člun...

Pražská čistírna odpadních vod je kvůli záplavám mimo provoz. Germáni, třeste se! Posíláme vám naši večerní dávku hoven a když to pude dobře, tak těch sraček bude víc...

03.06.2013 v 19:42:25

hradní stráž

no teďka mělo jeho veličenstvo Zeman I. úplně dojemnej proslov v tývce, kde národu sdělilo, že přikázalo hradní stráži zapojit se do bojů proti záplavám s platností i do budoucna. už chybí jenom švýcarská garda.

03.06.2013 v 19:08:11

deštík

jo, čtvrtej den padá mírnej deštík. fakt nevim, proč z něj lidi tak blázněj. prej nějaký povodně či co. po debilních čtyřech dnech chcaní v praze zavírají metro, omezují dopravu po nábřeží, stavěj protipovodňový zábrany a vzájemně se obviňuje bejvalej primátor s tim současnym dočasnym, kdo za co může a kdo kde a jak rychle nebo pomalu reagoval. slušná šaškárna. docela by mě zajimalo, co by ty politický existence dělaly, kdyby chcalo nepřetržitě čtyřicet dní a čtyřicet nocí....

taky je docela vtipný pozorovat lidi, jak sou v prdeli z toho počasí. furt samý, že tohle nebejvalo, že to nejní možný, že takovýhle deště snad nikdo nepomatuje. Já osobně si myslim, že normálně v pohodě pomatuje, akorát ta lidská pamět je špatná nejen v případě politických zkušeností, ale i v případě počasí. nemá smyslu někomu vysvětlovat něco o zemských cyklech, periodách, který sou delší než je nicotný život člověkův.
Ale když jsou některý existence schopni tvrdit, že za bolševika bylo líp, že dneska se už na nějaký to "ten byl komunista, ten byl špatnej" nehraje, že přeci komunisti sou už demokratickou stranou a že jsou jediní kdo si za posledních 20let nic nenahrabali, tak už snad nikoho nepřekvapi, že lidi si myslej, že počasí jde do prdele právě teď zrovna poprvý a kvůli nim. Jo, úplně největší perly sou, že někteří mladí jsou schopní považovat za důvěrný zdroj informací sajty typu zvedavec, takže se pak na některých fórech internetu jsou schopni věnovat teoriím typu práškování počasí, chemtrails či světová konspirace v bildebergu ohledně kontroly počasí. Dokonce jsem se dočetl, že prý v Austrálii se to teďka hodně řeší, jestli jim australská vláda nepráškuje mozky a že je hrozně divný, že u nás se o práškování mozků nemluví.
No nasmál sem se, hodil odpověď, že je to snad jasný proč se tím u nás nikdo nezabejvá, protože si furt ještě dost lidí pomatuje, jak za bolševika soudruzi z CCCP poroučeli větru dešti či se snažili vyšlechtit hranatý jabka. No, dostal sem fakt strašně moc záporných ohodnocení a ještě k tomu navíc ban... Příšerná ta lidská pamět, fakt příšerná...

Musim ocenit vytrvalost a houževnatost pražských důchodců. Dneska jich bylo ve městě jako sraček, kdežto jak trošku prší, tak vymizely matky s dětma. Nechápu to, důchodci to venku daj, mladá matka ne??? Kdeže je otužování dětí a posilování jejich obranyschopnosti???

no a co se týče mě, v pátek sem usnul v jedenáct večer, probudil se v jedenáct dopoledne, pak sem naposledy dal čočku, přeci jen sem ji jedl už od čtvrtka, večer na řízek k voku a v neděli sem byl odnýst zbytek čočky kámošoj, ať má taky co jíst.

z tisku:
jo, když už sem se zmiňoval o těch zkurvenejch bolševikách, tak letos je šedesátiletý výročí ožebračení a okradení národa. jo, babička hodně vzpomínala na padesátej třetí, kdy z nich bolševici udělali chudinu. Jo, prostě bolševik nemá rád úspěšný lidi a navíc krade. Ten kdo věří, že se bolševik, komunista nebo jinej zmrd a vohnout podobnýho ražení polepší, tak je idiot, debil a úplně normální hloupej kokot.

Smrt pod vlakem. V Česku stále častější. Jo, už sem to kdysi dávno psal, že nemám problém, když chce někdo spáchat sebevraždu. To je každýho rozhodnutí, ale sere mě sobeckost, egoismus sebevrahů, protože svým činem ovlivní lidi, kteří s ním nic nemají společnýho a nebo nechtějí mít cokoliv společnýho a pouze cestují za svým cílem. Když se du zabít, tak se du zabít a nedělám hérečku.

03.06.2013 v 14:19:16