sucho

jo v praze je sucho a trávníky sou žlutý. ten déšť jen prospěje.

sucho v praze


30.08.2012 v 19:07:17

mezipauza v praze

jo zpět z ledečka, bylo hezky a příjemý velmi bylo i to, že vodáků bylo pomálu, takže bylo chvílema i krásný ticho nad řekou.
zejtra jedeme na mejdan, mayapur soundsystem slaví 18let fungování, ivka bookla chatičku, tak pojedeme zapařit i přesto, že očekáváme asi pěknej chcavec.
takže sem si preventivně vzal dovolenou i v pondělí. očekávám náročný víkend.

něco z tisku:
Jen počkej, vlku! S cigárem do televize nechoď. To si asi dělaj prdel, ne?

Malíř tykadel politikům musí za mříže. Smetana: Nikam nejdu. Ale jo, má furt moje sympatie. Soudkyně Langerová je píča a nejvyšší soudci maj zapařený koule.

Studie: Marihuana škodí hlavně mladým, může jim trvale snížit IQ. Mno, jedna z těch studií, která má za úkol nejspíš postrašit. Když už nefunguje varování o debilitě na starý, budeme zkoušet jenom mladý. Nebudu komentovat velikost vzorku lidí, je to přeci jenom výzkum rovný velikosti zabavené marihuany celníky, to jest nula nula hovno z celkovýho počtu, nebudu ani rozebírat to, že stejně většina lidí hloupne s rostoucím věkem a nejen marihuana na to bude mít vliv, ale jenom vypíchnu jednu myšlenku, která mě napadla při čtení tohoto článku: Je docela slušný, že i přes takovej letitej výzkum je schopno dostavit se tolik účastníků, kdyby jeli chlast nebo tvrdej fet, tak už bych jich asi z toho vzorku moc nezbejvalo a neměli by čas chodit vyplňovat dotazníky. ;0)

Vrah dvou žen načmáral jejich krví na zeď nápis "Svobodu Pussy Riot". Hm, by mě zajimalo, jaký číči chtěl vlastně osvobodit...

Pražané chtějí kvůli změnám v MHD vrátit jízdné. Nemají nárok. Tak nevim, ale jestli nebude důsledkem to, že vzroste počet pasažérů jezdících zdarma.

Žena svolala na Facebooku mejdan, těžkooděnci rozháněli stovky lidí. Tyhle zprávy mě vždycky bavěj. Jsou hrozně vtipný, protože za ně může lidská blbost. :)

Překvapení pro Pražany. Spoj bude měnit číslo za jízdy. Vtipný je, že sem si včera myslel, když sem to slyšel, že je to vtip... Asi nejní... LOL

30.08.2012 v 17:31:53

dovolená

jo dovolená. vybírám si starou dovolenou. takže pohoda džez. budeme pryč a v pátek hurá na mejdlo načerpat nějakej vtip.

Číňané skupují celý svět: investují do automobilek, fotbalu i kin. Ještě je někdo, kdo nevěří, že číná nám bude všem vládnout. strašná představa, čínskej vládce vesmíru...

Razie u Máchova jezera: policisté našli drogy u 19 lidí. Jasně, na českolipsku bylo 17000 lidí na kalbách a policisté zatkli 19 lidí pod vlivem drog. Gratuluju jim k úžasnému úspěchu, rovnému výkonu národní protidrogové centrály a celníků, kteří jsou schopni za rok zabavit 441kg marihuany z údajných 20-30tun ročně zde vyhulených.

Boj o pomlčku i o Havla. Před 20 lety se definitivně stvrdil rozpad ČSFR. Myslím, že dějiny si budou na Václava klause pomatovat asi tři věci:
a) Utahování opasků
b) Neviditelnou ruku trhu
c) rozdělení čsfr. ať si říká co chce, nevěřím, že zrovna takovej humanista jako havel bych chtěl dělit republiku.

Legální léčebné konopí bude měsíčně stát 1 200 korun Vládní retardi chtějící vydojit peníze na drogách, nic víc. A kolik bude vážit dávka za 1200kč? Jako třeba 5gramů? To těm nebohejm pacientům určitě na měsíc vydrží. HA HA HA

27.08.2012 v 12:06:51

sobotní radosti

je pod mrakem a dusno. mohlo by chcát.
Z DP mizely miliardy, chyběl dohled. Politici kontrolovali sami sebe. Pane presidente Václave Klausi, děkuji Vám za zavedení homosexuálního kapitalismu v Čechách. Chápu to dobře, že vy hoši co si vzájemně drbete koule, prostě držíte spolu.
(navíc to, že pavlík bému byl v představenstvu a valný hromadě dopravních podníků, vysvětluje ty jeho úžasný drahý sportovní výkony)

Revoluce v pražské MHD začne za týden, řidiči se bojí pasažérů. Za sebe můžu říci, že mě se bát řidiči nemusí, protože pro mě se nic nezmění a budu dál jezdit zdarma na protest, že je Bém a jeho parta hulibrků stále na svobodě a bez trestu.

Dopingoví hříšníci, "huliči a šňupači". Lance v klubu hanby. Jo, pro mě zůstane Lance Armstrong vždy frajer, protože i kdyby fetoval všechny kokainy a héraky světa tak to, že přežil rakovinu koulí a ještě dokázal vyhrál nad těma zdravejma a taky dopujícíma, je prostě úžasný...

Francie ztrácí duši. Milované vinařství Napoleona koupil Číňan. Docela se děsim příchodu šikmovokejch zbohatlíků. Obávám se, že budou stejný šméčka, jako naši zbohatlíci. Možná i horší. Každopádně otázka zní, zda-li se již neblíží doba, kdy francouzské víno přestane býti k pití.

Obyčejný mladík si najal ochranku a fotografy, lidé z něj šíleli jako z celebrity. To je fakt vtipný :) Většina populace, tedy kromě mých známých, jsou jak ovce na porážku...

25.08.2012 v 12:37:41

hm

microsoft windows dostala nové logo. blíží se boj o to, kdo byl první a kdo komu ukradl čtverečky??? :)
Windows 8 Tells Microsoft About Everything You Install, Not Very Securely. Už se těším, že bude moci jednou microsoft aplikace i vzdáleně odinstalovávat :)


24.08.2012 v 18:59:27

breivik

no, asi byl teda odsouzen. co jim zbejvalo, protože prohlásit ho za duševně nepříčetnýho by šlo asi jenom v čechách...

kristus


Asi nějakej zhulenej deibil :))
Noční procházku po Praze s kufrem plným konopí musel vysvětlit policistům

24.08.2012 v 11:53:00

mc špína

no, potkal sem ve středu na jiřáku špínu a pak se nám mihnul večer i u vočka. v tý hospodě nijak neruší, když se s ním zakecáte, ale faktem je, že vás nesměj na jiřáku, kde hlídá, aby zmrdi nedělali bordel na farmářskejch trzích, vidět kolegové z práce, protože tuhle figurku jim fakt nevysvětlíte... :)
Nedávno jsem narazil na internetech na jednu archivní, tak sem si ji zazálohoval, pochopitelně do archívu. Špína roku 1991 v klubu u zoufalců...

špína


24.08.2012 v 10:22:58

cena vepřovýho

imho říkali v tývce, že do pár dnů nastane to co se dalo dlouho očekávat. cena vepřovýho vzroste tak o 15kč. ze spousty důvodů, ale hlavně už bylo dlouho hrozně levný.

23.08.2012 v 20:09:15

temná strana internetu

skoro před měsícem rozepisoval o tom, že mě láká vyzkoušet, zda-li skutečně funguje odvrácená strana internetu a anonymní obchod silkroad. Jo, musim říct, že objednávku jsem experimentálně udělal před deseti dny a v podstatě se ve mě od tý doby akorát zvyšoval pocit, že asi přijdu o svých draze nakoupených 17bitcoinů. Je to taky prdel, tenhle bitcoin, protože jeho kurz za poslední měsíc lítal od 9dolarů do 15dolarů za bitcoin a musim říct, že z hlediska programování a hlavně ekonomiky vytvořili silkroad opravdu hlavy geniální, protože si umí vyřešit i tenhle šílenej roztřel kurzu, jelikož položky jsou v obchodě fixovány na dolar. každopádně, poprvé v praxi jsem použil systém GPG respektive PGP, protože když komunikujete s prodejcem, šifrujete zprávy pro něj jeho veřejným klíčem a obráceně. Maximálně vymyšlený pro co největší bezpečí všech.
No a jak už sem měl ztracenou víru, tak dneska sem měl ve schránce dopis se zpáteční adresou nějakýho skladiště podle map.

písmo


no a v tý obálce bylo tohle :))
lsd


Mno, takže fakt prdel. Každopádně smysl tohodle celýho nebylo napsat návod jak na internetu nakoupit nelegální látky, ale spíše experimentálně vyzkoušet, jestli to fakt funguje. Jo, asi sem měl štěstí a funguje to. Každopádně, kdyby někdo chtěl experiment zopakovat, veškerý informace k tomu potřebný najde na wikipedii nebo poradí google. Stejně jako mě.

23.08.2012 v 15:22:22

total recall 2012

jo, a ještě se obávám, že nová filmová verze povídky "We Can Remember It for You Wholesale" od P.K.Dicka, kterou v roce 1990 zfilmoval Paul Verhoeven pod názvem Total Recall, bude pěknej průser. Obávám se, že verze roku 2012 bude velká tragédie a průser, protože jak sem pochopil, nejenže zrušili Mars a celý se to má odehrávat na zemi, ale i ty plakáty jsou nějaký divný... A to nejen původní verze

total recall 2012


ale i ta česká verze je nějaká divná...
total recall 2012 českej leták


Nevím co chtěl geniální kreativec říci otázkou "Je to skutečnost nebo rekall?", já nad tím špekulovat nebudu, protože můj mozek není pochopitelně nastavený na genialitu českých kreativců, kreativních direktorů či jiných šméček z oblasti copywriterů, kteří vymýšlejí různé odstíny bílé, ale vůbec nečtou, takže netuší, že v původní povídce se společnost jmenovala REKAL (pokud se nepletu tedy) a tak nějak jsem žil v domnění, že slovo Recall je původně jistá Dickova nebo Verheovenova hříčka s předponou "re" a slovem "call" (volat), prostě znova vyvolat. Což by jistě odpovídalo, neb ta povídka a původní film byl hlavně o implantaci vzpomínek, vyvolávání původní a zjišťování co je vlastně pravda a co není, žeano...

Americká kinematografie a čeští kreativci, toť fakt neštěstí 21.století, protože je vidět, že lidi fakt za posledních dvacet zhloupli. Evropa bude plná tupců amerického stylu...

23.08.2012 v 11:02:52

power of flower

aneb hippies by se posrali. jo, ukázka moderní doby, která se nebojí míchat nemíchatelný. je to vidět nejen v reklamě, módě či hudbě. stejný, co sme včera řešili, jako když se poslední dva roky kádrováci a personalisti(ky) přejmenovali na HR, takže přijdete na pohovor do software housu a tam se vás vyptává šestadvacetiletá pipina, která má v ruce tabulky po předchozí personalistce, na vizitce však už raději human resources, proč chcete dělat u nich ve firmě na pozici office managerky, jakej máte vztah k it, přičemž tahle blbá pipina sama neví co je kód, html či javascript. Vážení, je opravdu zkurvená a pomatená doba...

power of flower aneby hippies by se posrali


23.08.2012 v 10:28:40

paradox

Majitel domů v ostravském ghettu dostal pokutu, že lidi nevystěhoval. To je fakt typická česká absurdita. Když ty lidi nevystěhuje, tak dostane pokutu. Pokud je vystěhuje, tak se na něj vrhnou všichni kocábové, samkové a jiní multikulturní paraziti a rozcupujou ho jako rasistu... Tuhle situaci mu fakt nezávidím...

22.08.2012 v 11:19:11

free pussy riot

svobodu pro masky! čína volí svobodu a podporuje pussy riot! china chooses freedom! facekinis for free! masky pro všechny!

free pussy riot amnesty international

free pussy riot china


22.08.2012 v 11:04:57

vedro

praha deset hlásí pekelný vedro. i psa by nevyhnal, ale museli sme.
jo a ještě mi dneska přišel dopis, na který sem byl upozorněn že jednou přijde a což byl taky důvod, proč jsem jim volal dřív než přišel, kde mi sdělují, že na dalších pět let je úrok 3.79%. Fakt vtipálci.

21.08.2012 v 23:33:23

výročí

dneska je výročí okupace československa sovětskými a spřátelenými vojsky varšavský smlouvy.

Zlatá éra weblogů 3: Příchod politického a společenského aktivismu.
Hm, to je docela vtipný, protože se domnívám, vzhledem k tomu, že píšu tento deníček od roku 2001, tak již patřím mezi grafomany českýho internetu s vyhraněným názorem, nabízeje vtipné, geniální a každý den čerstvý čtení, jenž se nedá srovnávat s výše zmíněnejma webama prolezlejma reklamou.

21.08.2012 v 14:12:08

žebra

ředitelství furt nezaplatilo a nepodepsalo smlouvy. zkurvenej stát a zkurvení politici. brzo bude končit osmej měsíc, já včera potkal šéfa a na dotaz, jestli už konečně podepsali, mi bylo řečeno "že je to v prdeli". Nevím, kdy sem naposledy slyšel svýho zaměstnavatele říkat, že je něco v prdeli. Taky sem dostal za úkol zjistit konfiguraci toho SPARCa, co nám leží v serverovně, že prej ho chce šéf prodat. No, von to byl takovej nevyužívanej ležák, ale to že ho chce prodat znamená jen jedno, že asi s penězma nebude vše úplně nejlíp, tak nevim úplně co si mám myslet. Rozhodně bezpečně vim, že kdybych přišel o práci, tak jediný řešení bude vrátit bance byt za dvě a půl mega, oželet půl mega co sem do teďka zaplatil na úrocích a jít doprdele. Upřímně nevim, jestli bych měl náladu a chuť začínat znova odznova.

Jo, byli sme v Ledečku o vejkendu. Na takový ty chatě, jak se stavěly v padesátejch a šedesátejch letech, u řeky sázavy. Fakt romantika, vrátil jsem se do dětství, včetně takových úžasných věcí, jako je puch fermeže v chatě, vůně zatuchlých nevětraných peřin, chůze pro vodu s barelem a vozejkem a sousedi co spolu celej den nepromluvili slova, on si vázal háčky na ryby a ona celý den z trávníku vybírala všechny stébla delší než 7.54cm a vytrhávala všechno co nebyla tráva.
Jedinej rozdíl oproti tomu, když sem já jezdil jako děcko do Ledečka, byl ten, že ze Sázavy se stala normální D1, protože víkendovej provoz vodáků byl naprosto šílenej. Já, když sem byl děcko, tak na řece byli jenom pravověrní vodáci, vlastníci kanoí, člunů či katamaránů, a museli ste čekat třeba půl hodiny, než vám k jezu přijela loď a vy jste mohli uzavírat sázky na to, jestli se vyklopěj nebo ne. Dneska, dneska sedíte na břehu, je 12:30, čumíte na vodu a po 86 červenym člunu s nápisem "Samba - Železný", "pujcovna-lodi.cz" nebo žlutý mrdky s nápisem "bisport.cz" vám dojde, že z vodáctví se stala masová zábava pro stupidní masy, protože když zjistíte, že každej třetí člun kličkuje po řece jak ožralej jelen a po 228 musíte odpovídat na "ahooooj", protože těm debilům to přijde vtipný. Pravda je, že velmi rychle jsem pochopil, že na dotaz "jak daleko je někam" je nejlepší vždy odpovědět "támhle za tím obloukem a už tam budete". Trochu vám to zvedne náladu, když vidíte, jak se netrénovaná osádka člunu natěší až vyleze a přitom víte, že tam za tím obloukem není nic jinýho než stín a chlad, protože slunce tam v tuhle dobu nesvítí.

Taky sem si těch 400 vodáků, co během dnů propluli sázavou kolem nás, roztřídil do zhruba čtyř kategorií:
1) Relativní profíci, kteří nejedou poprvý. Borci, co večer před jízdou moc nekalí, protože sou zodpovědní či mají děti. Ti se začínali objevovat na řece tak kolem půl desátý, většinou rodiny s dětmi či podobné party. Zrovna tenhle typ moc "ahóój" nehulákal, protože nejspíš vědí, že ticho nad řekou je nejlepší, protože zvuk se nese. Do jedný hodiny tento druh skoro vymizel

2) Kaliči a jiní ochlastové. Tahle skupina vodáků se začala objevovat tak kolem dvanácté. Nejblíž ku dvanáctý byli takoví ti zodpovědní kaliči, kteří věděli, že v jednu ránu je nejlíp se jít vyspat. Občas docházelo k průniku s množinou vodáku z kategorie relativních profíků. Čím víc se blížila třetí hodina, tím víc mizeli ti relativně svěží a přibejvalo vodáků s brejlema na ksichtě, vysušejma ksichtama od cigaret a se zhrublým hlasem, kdy "ahóój" bylo spíš znakem pro pruzení populace na břehu či jiných vodáků. V týhle skupině jsem pozoroval spoustu amatérů, prostě pravděpodobně ti, kteří na vodu moc nejezdí a je to hlavně vo tom chlastání, kteří naprosto netušili nebo nedokázali od svých kolegů odkoukat, kde tedy není mělčina a kde nejsou šutry. Kolem třetí hodiny již jezdili skupinky vodíků, kteří se posilovali pivem či jinými lihovinami.

3) "Zkuřky". Po třetí hodině nastoupila poslední kategorie, zcela nečekaně. :) Hardkorový vopilci a hlavně uživatelé marihuany. Ti se snažili bejt strašně vtipní a zábavní. Jenže už nechápali, že když mezi třetí a čtvrtou hodinou na mě řve už šestej vyhulenej člun a 234člun za den "ahóój, to je prdel!", "tady zastavíme a zahulíme", "hele rybář, zastavíme a sebereme mu pruty", "zase rybář, vyplašíme mu ryby", tak to přestane bejt sranda, protože si nějak řeknete, že to snad není možný, aby ty zkuřky byly takový debilní, pátej sobotní joint přestane zabírat a usoudíte, že jedinej způsob jak přežít zbytek dne je naložit se houbama a počkat jestli se něco změní. Jo změnilo se, dobře sem se vysral, ubalil si brko a šel si sednout ke svýmu prutu. Když pak jeli zase zhulení mlaďasové a vykřikovali něco ve smyslu "tady zastavíme a ubalíme", "tam je rybář" a "tak mu sebereme všechny ryby", tak sem se jenom z tý rybářský židličky usmíval, popotahoval z jointa a nechal v hlavě pracovat houby. Jo, sice ti zhulení vodáci byli nejvíc na houby, ale byli ke konci nejzábavnější.
Upřímně, nejvíc mě bavila představa, že ti vyhulení blbečci, místo aby si užívali svoji zhulenost v klidu na řece a drželi huby, naprosto netušili, že jejich poznámky na toho páprdu rybáře jsou zcela zcestný, protože rybářskej páprda byl stárnoucí vyhulenej ufon, navíc pěkně zhulenej a zhoubovanej.

4) Domorodci na pneumatikách, lehátkách či v člunech. Poslední kategorie, která měla s kategoriemi 2 a 3 společné pouze to, že vedli hlasité rozhovory a křik, který se nad řekou nesl daleko, takže jsem o nich věděl ještě dřív, než se vynořili za obloukem. Jak jsem se dozvěděl, tento typ "vodáků" využívá toho, že Sázava se kroutí do oblouku ve tvaru 'U', takže na jednom konci nasednou na matrace či do člunů a za dvě hodiny jsou přesně na druhý straně za kopcem, kde vylezou a po přenášecí pěšince přes kopec přenesou čluny a matrace opět na začátek a když mají čas, tak jedou znovu.
Trošku taková retardovaná zábava, tento typ vodáků se objevoval průběžně celý den se špičkou tak mezi 13-16h. Faktem však je, že byli celkem zábavní, protože když se takhle v zatáčce vynořila celá rodina i s příbuzenstvem na pneumatikách, vypadalo to jako kdyby někde kousek po proudu proběhla genocida a někdo naházel mrtvoly do vody. To bylo celkem vtipný. Rozhovory těchto lidí se točily okolo chalupářského a chatařského života ve smyslu "ten má ale přerostlej trávník", "tady žila taková paní, která posledních padesát let tahala kameny z řeky a stavěla z nich skalku", "už to není co bejvalo" a tak podobně. Ne, tohle já nechápu, proč bych měl promrdat čas tím, že budu dvě hodiny ležet na lehátku, nechám se unášet proudem, abych pak jak čůrák to lehátko tahal přes kopec nějakou horskou stezkou. Ale budiž jim přána zábava.

takže takový shrnutí je, že vodáctví přerostlo v čechách v masovou zábavu, kdy víkendy vypadají jako běžný den v praze, akorát místo pod okny na chodníku vám hulákaj lidi na řece, tedy s tím rozdílem, že většinou chodci na ulici neklepou na každý okno, okolo kterýho projdou a nehulákaj na každýho člověka "ahóój". Český vodák není vtipný.

No a večer k centrální hospodě ochutnat Ferdinanda, pak k Čihákům na kozla a libovou domácí tlačenku. To už byl takovej podvečerní relax, který jsem při odchodu zakončil parádním skluzem na štěrku, kdy jdouce dolů z kopce se Tara zastavila zrovna v okamžiku, kdy jedna noha byla nakročená v před a druhá byla ve štěrku, takže jsem šel okamžitě k zemi na levej bok, ucejtil jsem jak žebra ještě pružej a pak už sem jen vyndaval kamínky z lokte a snažil se nadechnout. Fakt prdel naražený žebra, každopádně sem mi před chvílí podařilo se vysrat. A jinak pěkná exkurze do dětství, neb v Ledečku jsme měli podobnou chatu, než jsme ji prodali. Upřímně, obával jsem se větší nostalgie, ale protože chatu jsme prodali už asi před 12-13ti lety, nostalgie se otupila a nijak výrazně jsem neprožíval to, že i venkov se prostě od doby blahoslavenýho chatařskýho klidu za socialismu velmi proměnil...

vodáci na sázavě
vodáci sázava

oldschool hovnocuc
hovnocuc


21.08.2012 v 12:13:42

chlast a sex

Znásilněná žena nechtěné sperma vypudí, šokoval americký politik. Koukám, že v tý americký politice jsou stejně kvalitní odborníci jako u nás. Jo, už chápu, co jsme na tom slavnym kapitalismu tak obdivovali. Spoustu reklamních časopisů a pěkně vypadající politiky.

Kdo zvedá spotřebu alkoholu? Muslimové! Jo, na zdraví Mohameda a Alláha!

21.08.2012 v 11:07:11

mediální zvratky

než napíšu něco o tom, jak mě pes strhnul a poválel mi žebra na štěrku, tak několik mediální hoven:

O sporných zakázkách se bavit nechci, říká exšéf Obecního domu
Trestní oznámení DPP míří na exradního Šteinera
Největší absurdita: dopravní podnik platí za to, že v metru pouští reklamu
Pražský dopravní podnik uzavřel smlouvy za miliardy. Nelze je vypovědět
V Praze ukradli civilizaci Já si nemůžu pomoct, ale za toho Béma musel bejt takovej bordel na magistrátě a v pražské anální politice. Posledních pět let prostě vim, že Bém je zralej na kriminál a jeho pověst nezáchrání ani to, kdyby vylezl na všechny desetitisícovky ve vesmíru.

Padají teplotní rekordy. Francie hlásí 42,3 stupně, čtyřicítka hrozí i Česku. Skvělý...

Koho propustit? Ty nejhloupější. Řekové zvažují vědomostní testy pro úředníky. Hm, pokud se pomatuju dobře, tak kvůli hloupým českým úředníkům vznikly různé právnické fakulty v plzni či různé univerzity jana ámose či střední školy, který rozdávaly maturity za dálkový studium a docházku 1x měsíčně na dvě hodiny.

Klaus: Mečiar nebyl hlavním strůjcem rozdělení. Slováky popichoval i Havel a Pithart. To je zajmavý, já vždycky myslel, že Havel dělení nechtěl a že rozdělení československa jde na vrub Mečiarovi a Klausovi. A ejhle, náš homosexuální ješita nechce mít na triku rozdělení státu...

Zákaz kouření v hospodách narazí na silný odpor poslanců i prezidenta.
Jo, dokud je tabák legální, nemůžou zakázat jeho užívání.

Nový plat šéfa Českých drah: možná až 15 milionů ročně. Hm, vychechtanej Žalud.. proč já mám pocit, že je to nějakej podvod na státní finance... protože, vzhledem k tragickým stavu český železnice (ano, i to slavný pendolíno už pěkně zestárlo): Vedení Českých drah (ČD) se v září podle MF Dnes dočká zcela nového sytému odměňování.

20.08.2012 v 13:28:46

pátek je dneska

je pátek dneska. jo pátek. pojedeme asi na vejkend pryč. slibujou zase nějaký saharský vedra. já nevim, to počasí je nějaký takový vymrdaný a už by se mohlo tak trošku ustálit. skutečně mě nezajimaj vedra, protože se nedá stejně nic dělat a já nejsem typickej čech, abych se pekl na slunci do zčervenání.
jinak dneska nic, tedy kromě toho, že fakt nechápu, proč se na farmářskejch trzích českých farmářů musí prodávat řecká cibule, slovensky halušky a francouzský palačinky. Musim říct, že poměr mezi užitečným zbožím (zelenina, maso, mlíko, máslo) a méně užitečným zbožím (milióny typů pečiva - fakt je mi u prdele alpskej chleba, koláče, palačinky, pivo, víno a halušky) se docela rozevírá v neprospěch toho, co byste na trzích hlavně očekávali... Místní sezónní a čerstvou produkci.

pár vtipů z médií:

Finální Windows 8 umožňují obejít Metro.
To je fakt vtipný, microsoft vymyslí nějakou super duper cool novinku a pak se najdou milióny Hulánů, kteří editací registrů vracejí windows do oldschool designu.

Nehybnému muži, který komunikuje jen mrkáním, zamítl soud eutanazii. Tak to chlapíkovi nezávidím, fakt ne. Asi se bude muset toho těžkýho úkolu zhostit nějaký dobrovolník. Jinak teda upřímně, včera mi volala mamina a s babičkou je to španý, už si nedojde ani na záchod. Já nevim, já bych se nechtěl dožít stavu, kdy budou nemohoucí mrzák a bez možnosti cokoliv dělat. Člověk má umřít mladej a nebo aspoň rychle, aby neviděl svůj vlastní úpadek. Asi bych si namíchal nějakej koktejl z prášků...

Prezidentskou kandidaturu ohlásila i Jana Lysoňková z Křižanovic u Vyškova. Hm, fakt paráda. Já myslim, že volba presidenta byla tak zdevalvována, že nějaká obecní kartářka s duševní poruchou to už nezachrání...
citát: Žena, která o sobě tvrdí, že několikrát přežila klinickou smrt, chce pomáhat ostatním. Její devizou by mohlo být i to, že prý "vidí do budoucnosti".

17.08.2012 v 12:29:39

čččtvrtek

uf. je mi trošku mdlo od rána. musel jsem přejít dnes na režim homeoffice.

na silkroad se status u objednávky změnil z "processing..." na "in transport...", takže sem zvědavej čímdál tím víc jestli se něco udí a jen čekám na okamžik, kdy přijdu o svý love :)

taky jsem tak trošku rozladěn okolními lidmi. včera sem dospěl k názoru, že se dneska asi už vůbec neučí takový ty elementární pravidla slušnosti, který říkaj, že ten kdo vychází z obchodu nebo dopravního prostředku má prostě přednost. Nejdřív prostě nechám lidi vyjít a vystoupit, ale to co sem zažil včera v lahůdkách, byl fakt vrchol pekla. Už sem byl ve dveřích, nohu na schůdku, že vyjdu ven a tu se do mě vřítila kunda s kočárkem, zatlačila mě dovnitř a na poznámku "dámo, nejdřív se vychází" jsem byl odměněn výrazem "já sem blbá frnda a kdo je víc."
Jo, klausův kapitalismus a vymoženosti z ameriky, kdy hrozí za podržení dveří ženě kriminál, ve spojení s mentalitou většinovýho českýho retarda vytváří opravdu kvalitní prostředí pro rozvoj společnosti. Obávám se, že po revoluci se narodilo větší množství zmrdů, kteří ve svým zmrdství domrdaj to co bylo rozmrdáno jejich rodičema.

Kokta dluží miliony! Byznysplán »tchyně« a milenky se hroutí. Jo, tahle kauza z českýho močálu showbyznysu mě fakt baví. Dokonce je zábavnější než věčné sebevraždy ivety bartošové či ten modrej debil co chce na hrad. Musím říct, že ta koktova budoucí nová tchýně je fakt manda, kterou ivka okomentovala, že před dvaceti lety hulila čůráky arabáčům.

Kandidátka na Hrad Fischerová: Na co peníze? Billboardy mi vadí. Já nevim, proč všichni co jsou mizerní ve svých oborech chtějí do politiky. Politika přitahuje pracovní zkrachovalce a neúspěšný hérečky. Nevim proč, ale mám tak nějak pocit, že hlavně jí šlo o ten super plat, protože když už z ní někdy vypadla nějaká politický myšlenka, tak to byla naprostá píčovina. Ale vypadá to tak, že je to jedna z těch figur, kterou vyhodí dveřma a vleze vám oknem. Jo, občas si vzpomenu jak někteří přeloučtí podnikatelé devadesátých let okradli své obchodní partnery, převedli peníze a majetky na příbuzný, soud po třech letech zjistil, že není kde brát, takže jsou vychechtaní a pracují například pro pardubický magistrát. Nemám rád prostě příživníky a parazity.

Pražský Dopravní podnik se snaží řídit politici, říká ředitel Lich. Jo, a že mě to tak nějak nepřekvapuje. Spousta příživníku, kteří jsou tam zaháčkování na rozkaz modrých, oranžových a pochopitelně rudých, protože rudá je barva krve, vrahů a zlodějů, kteří se vydávají za poradce a podobně. Já když si vzpomenu na tu dobu opencardu a na všechny ty divný týpky, kteří vypadali jako šméčka od pohledu, od kterých bych si nekoupil ani hajzlpapír, co se oháněli tím, že jsou poradci odtud a odtamtud a dělají pro dp přesně to co mi nemůžou říct, ale rádi by věděli to co víme my. Pičo, takovejch velezmrdů jako tenkrát sem dodneška neviděl. Augiášův chlív...

Kokta dluží exmanželce, komedie u domu Bartošové. Jen sem chtěl říci, že mě celkem pobavilo, že ta mařka co vypadá jak šlapka a co si říká gavriely, má mnohem šikmější voči než ten její malej vietnamčík. Už chápu proč je z ní hotovej, protože to se jen tak nevidí ani v jeho domovině... (zde odkaz)

16.08.2012 v 12:39:16

jo

1) Konec kouření v restauracích? Nezapálíte si ani na zahrádce. Hm, někdy mám takovej pocit, že kapitalismus a svoboda se stává tím, čím se stal socialismus. Samej zákaz, zákaz a zákazy a za ně tresty.

2) Dukův tajemník: Moje záruka za Ratha? Jeho žena je na tom zle. Zrovna před chvíli sem přemejšlel, jak by to bylo skvělý nemít už hypotéku.

3) Hazard v Česku budou moci provozovat cizinci, rozhodla vláda. Takže, když už povolíme praní špinavejch peněz a budeme si z toho brát "daně", tak ještě zlegalizovat kurvy a drogy a sem spokojenej. Jenže nějak to nejde dohromady s těma zákazama a trestama.

4) Nahý sprejer ležel na dětském hřišti, malůvky i nahotu vysvětlil hrou. Já nechci komentovat zhulený blbečky co nahý čmárali po dětskejch prolejzačkách, ale chci okomentovat následující:
"Dvojice prý plnila úkoly, které kolují na sociálních sítích a součástí jejich splnění je i patřičná dokumentace a následné zveřejnění. Jak policisté mohli vidět, šlo o vskutku duchaplné výzvy, jako například vypít hned po sobě sedm skleniček tvrdého alkoholu, pověsit se v tramvaji za nohy, nebo se vyfotit na střeše domu ve výšce několika metrů. Ke zmíněným úkolům zřejmě patřila i veřejná nahota. "

Já chci říci, že různé legrácky se dělaly i v dřevních dobách internetu, a klasickej netopýr v emhádé je stará věc, jak dokazují tyto fotky z bbs liane session. Jo vzpomínky na mládí :)) Spousta dnes nejspíše úspěšných podnikatelů v it. :)) (pozn.: bbs liane)
V podstatě dnešní mladí blbnou stejně jako jejich fotři. haha, akorát tenkrát nebyl facebook, ale "býbýeska". :)) Krásný časy keců v minimalistkym prostředí a bez reklamy. Upřímně, jsem rád, že aspoň tuhle historii jsem chytnul skoro od českých začátků...

5) dávali sme do reklamace včera novou ivčinu nokiu a teďka mi přišla smska, že je k vyzvednutí. celkem fér.

15.08.2012 v 17:08:48

středa

voka je třeba. jo dnes zase klasicky posezení na zahrádce. Jo, podzim se pomalinku blíží a večery již nejsou tak teplé jako doposavaď, ba dokonce řekl bych, že v noci dělá se trošku chladno. Jak by řekl takovej ten zelenej zmrd z těch hvězdnejch válek "strana temná síla, za doblá cena, ovládat tě."

objednávka na sr je stále ve stavu "processing...", sem zvědavej jestli se něco bude dít nebo přijdu o 200dolarů. Podle místního manuálu mám celkem čtyři dny, než budu moci se zakázkou nějak manipulovat a změnit ji třeba na "cancel". Pokud jsem to pochopil dobře, pokud se změní z "processing..." na "sent", je vše ok. Fakt sem zvědavej, ale jestli promrdám těhlech 200$, tak už to asi znova opakovat nebudu, protože přeci jen nejsem hazardní hráč a svý love mám rád celkem.

včera se řešil v baráku zámek, domrdal se kompletně, takže jsem manažérovali jeho výměnu.

z tisku:

Facebook, Zynga, Groupon: internetoví dravci zklamali. Hm, von fakt někdo věřil, že taková kravina jako facebook bude mít úspěch na burze? no, nejspíš jen ti, kteří už předem věděli, jak to dopadne a vydělali na tom. Z mýho pohledu je užitečnější promrdat peníze na silkroad než si za ně koupit, byť jen jednu, akcii fakebooku. Co s aplikací, kterou lidi používají k výměně zbytečných informací a k zaplavování internetu různejma nesmyslnejma kampaněma či k prohlášení o zabití toho či tamtoho...

Nejlepší lék? Vlastní moč, tvrdí zastánci urinoterapie. Tyvle, pít a šlehat si svoje vlastní chcanky. To je vostrý. Docela by mě zajímalo, jestli mají fanoušci pití chcanek z dokumentů o přežití nastudováno, že opakovaným pitím vlastní moči moč houstne a mění barvu, protože se v ní snižuje množství vody a zvyšuje množství odpadních látek, který tělo z nějakýho důvodu vyloučí. I vitamíny se lze přiotrávit. Asi bych neupíral moči jistý antiseptický účinky, ale znáte někoho kdo pije jód či jinou desinfekci??
A vůbec, jestlipak vůbec tihle milovníci chcanek vědí, že i hovno lečí. Tuhá stolice je ideální na zábaly, poranění či různá kožní onemocnění. Tuhým hovnem se již podařilo vyléčit lupénku, padání vlasů, nadváhu, rakovinu kůže, rakovinu mozku a rakovinu očí. Dlouhodobým výzkumem bylo ověřeno, že vyžití tuhé stolice je velmi široké, protože důležitou roli hraje geografické umístění producenta hovna, jelikož hovno od mexických židoameričanů má rozdílné vlastnosti než stolice japonské gejši.
Přičemž zvláštní pozici mají různá průjmová onemocnění, jelikož američtí vědci zjistili, že řídká stolice obsahuje více tělu užitečnějších látek než tuhá, protože trávicím traktem projela mnohem rychlej, akorát je nutné průjem ztužit, aby se dal využít například v medicíně. Neztužený průjem se přidává jako doporučená výživa k moči.

Sperma propašované z vězení dalo život malému Palestinci. Teda ti palestinci vědí jak nasrat židy.

Tchyně to zařídila! Kokta zaplatí za nemanželské dítě 19 milionů! Ty krávo, pouze pro votrlý nervy, ale to musíte vidět, protože něco takovýho ste ještě nikdy v životě neviděli (maximálně na obrázcích z usa). Snad pochopíte, proč sem si včera stýskal, že rozmnožovací přínos dějinám těchto individuí je mizivej, ba dokonce nulovej. Dvě štětky, jedna stárnoucí a druhá blbá jak ta stará. Ani bych se nedivil, kdyby byl kokta jeden z těch úchyláků, kterej zastavuje u krajnic, když na něj kdejaká kurva mávne...

15.08.2012 v 10:18:59

jinak nic

no doufám, že vás esterka potěšila, dneska už se takový porna asi ani netočej. no to je jedno, co píšou v médiích dnes?

Práce už se některým zadluženým Čechům nevyplácí, raději žijí z dávek. No, nevim jestli je to úplně dobře. Nevim, proč sme si ten socialismus zrušili, když socík furt neskončil a po dvaceti letech stále trvá. Holt klausův kapitalismus.

Imho mám takovej pocit, že si Klaus představoval v prognostickým ústavu kapitalismus úplně stejně jako si homosexuální návrhář představuje módu pro ženy a muže. Růžovej chaos s většinou doplňků na špatnym místě. Ale co se divíme, když Klause pronásledoval celej život Zeman, kterej mu odmítl 3x podepsat přihlášku do KSČ, jak sem pochopil z toho důvodu, že Zeman jako člen stranické komise dospěl s kolegy komunisty k názoru, že Klausovi jde hlavně o moc. Tyhle dějiny sou prdel a nebo velký kozy...

Kokta vzkázal milence (19): Našeho dítěte se zbav! Nemusí být zdravé. No, je akorát vidět, jací retardi se pohybují v českém showbyznysu. Jo, přečíst si vo nich v novinách, to jo, ale když si představim, že tihle retardi se množej jak štěnice v indii, tak si nejsem zcela jist jejich přínosem světu a dějinám. Zkuste si položit otázku: Co může vzniknout, když spolu šuká kokta, partyšová a jeho ornella? Nic pěknýho...

Jo, a taky teda úspěšně proběhla směna dolarů na bitcoiny, musim říct, že během toho procesu jsem byl celkem slušně oškubán, každej si bere procenta. Zatím o 29$, kurz dolaru k bitcoinu za poslední tři tejdny vzrostl o dolar a půl z deseti a půl na dvanáct, takže se mi nákup fakt vyplatil. Každopádně se mi podařilo udělat na SR objednávku, tak čekám co přijde a jestli vůbec něco přijde. Snad nepřijdu o zbytek těžce a draze vyšmelených bitcoinů.

14.08.2012 v 10:52:42

outerý

dneska je outerý, takže navrhuji podívat se na nějaký pořádný oldschool. pro dnešek tu máme miliónovou ester ládovou a její slavný tittenalarm, který zbořil hranice nejen v pornobyznysu, ale i v českých reality show, protože od tý doby platí, že kdo nešukal v pornu, nemůže moderovat všelijaké reality show typu "jaro hledá supermrd". Takže jak tehdejší kritika rozebrala umělecký počin Esterky???

"Známá hvězda z reality show a její první natočené porno, ve kterém představuje své nenasytné vnady v celé kráse. Její obří kozy nenechají v klidu ani jeden klacek, na který se náruživá Ester s velkou chutí nabodne a rozjede žhavou akci, která končí mohutným výstřikem."

Ester Ládová - Tittenalarm 01

Ester Ládová - Tittenalarm 02


Video nalezeno ve firemní záloze internetu.

14.08.2012 v 10:33:17

cisco power injector

jo, takže sme zjistili, že k ap 1140 cisco nejde připojit jakejkoliv cisco power injector. místo AIR-PWRINJ3 byl potřeba AIR-PWRINJ4.
taky je úplně v prdeli zámek v baráku, dneska to vyvrcholilo tak, že život vzdala vložka, takže panu K. se v ní šprajcnul klíč a nešel vytáhnout. Musel se volat zámečník, ten vložku rozebral a srovnal stavítka, aby vydržela do čtvrtka, kdy vyměněj zámek totálně. Takže sem byl teďka venčit a potkal jsem zmatenýho pana N. jak nemůže vytáhnout klíč, byl celej rozklepanej, u něj sousedka z posledního patra, která někam spěchala, ale von ji nechtěl ve svý zmatenosti pustit, tak sem řekl "dovolte", protože do toho ty dvě feny a otočil jsem klíčem o stoosumdesát stupňů a vytáhl jej. Prostě jak byl zblblej, tak ho měl votočenej a tudíž logicky nešel vytáhnout.
dneska OLOL

13.08.2012 v 17:56:42

prdel

to je fakt prdel

1) poslali mi dopis z hypobanky, kde mi píšou, že nejenže by šlo těch 3.65% úroku, ale dokonce i 3.49 jak píšou v reklamě reiffeisenky, ba dokonce i nějaká menší úlevička na poplatcích by byla. člověk musí dělat hodně hustýho než se věci dají do pohybu. no můj problém je, že trošku ovládám počty se zlomky a hlavně procenty, takže bych já sám mohl býti banka, kdyby to šlo.
No, každopádně jsem jim zdělil, že po tom pátku čekám na vyjádření konkurence.
Je to prdel pozorovat tyhle služebníky banky jak se vzájemně snažej přetáhnout klienta. Tak nějak doufám, že na tom hlavně budu dobře já. Aspoň relativně a pocitově.

2) poslal jsem do japonska 250dolarů. Banka převod akceptovala, zůčtovala si za to 300Kč, což je zajimavý, protože do když sem posílal love do polska, tak by poplatek asi 400kč. Ale to bylo loni. Teďka jsem zvědavej, jestli se ty doláče přiřaděj k mýmu účtu a já se budu moci vrhnout do burzy s bitcoinama.

13.08.2012 v 16:10:22

pondělí

jo dneska je pondělí a to se ví, že:

1) včera u vočka grilovačka. jo bylo to super, maso, zelenina a krutá majda z tabaska a habanero papriček. Myslim, že každej kdo dostal ode mne, již posléze svoji zkušenost opakovat nechtěl. I mne celkem pálily vnitřnosti dnes ráno. Ale určitě sme si přidali aspoň 14dní života navíc.

2) překvapil vlado. to že mastí na kytáru to sem věděl, ale že mastí až tak dobře, to sem čuměl. fakt jo. některý griffy mi hodně připomínaly projekty z vydavatelství brainwashed. Až bude více času a klidu, asi se ho zeptám jestli náhodou neposlouchá nějaký ty current93 či coil.

3) Radlery mají mladé zákazníky odlákat od limonád. To je hrozná kravina míchat pivo s limonádou. Navíc co může vzniknout, když druhý nejhnusnější pivo v čechách (staropramen, první je starobrno) smícháte s lepivou limonádou. Nic dobrýho. Já chápu, že dnešní mladí musí nosit brýle, který sme nosili ve školce za mýho dětství, chápu, že dnešní mladí jsou fascinováni socialistickým bakelitovým retro stylem, ale kurva ani za komančů nikoho nenapadadlo míchat pivo s limonádou. Dnešní mladí jsou jako prvorodičky na mimibazar.cz. Myslí si, že svojí genialitou vymyslí něco, co popře tisíce let vývoje, protože pravěkýho lovce by nenapadlo obalit krabí tyčinky v trojobalu a hodit je na pánev.

„Na festivalech si dávám citronové pivo, abych vydržel do večera a zůstal v použitelném stavu,“ říká Jiří Meluzín. „Ale taky se to nedá pít pořád. Koupím si nejvýš tři, pak to proložím normálním pivem,“ uvažuje šestadvacetiletý programátor." - Piča, co to je za dnešní mladý, že musej pít limonády jako na základce. Kde je kurva tvrdej alkohol a kde sou tvrdý drogy, aby jeden vydržel. Dokážete si představit festival, kde nikdo není ožralej nebo sjetej fetem, kde všichni chlastaj jak o závod, ale nikdo se nikde neválí, nemotá a nechčije do cizích stanů. Kurva, copak těm mladejm nikdo neřekl, že můžou bejt v použitelnym stavu i pěkně vyndaný? To jim nikdo neřekl o takových úžasných látkách jako kokain, pervitin, extáze či lsd??? Zkurvený školství, z maturity udělali zkoušku pro debily, ale aby jim někdo řekl, jak se kalí...? To ne. Kde sou ti skvělí učitelé, kteří s námi jezdili na školní výlety a kupovali nám nezletilcům alkohol, kde je jim konec???

4) Příznivci korejského popu hromadně tančili na Václaváku. Retardi co vyrostli na tamagoči, pikachu a retardovaných asijských pohádkách, kde všechny holčičky mají pěknej kukuč z velkejch očí, což musí rajcovat každýho - aspoň trochu - pedofila.
Pokud by někoho zajímalo, jak vypadá korejskej pop, níže ukázka. Myslím, že to bude zde naposledy, protože je to jedním slovem "děsivěstrašný". Aneb jak se daří asijským promoterům kopírovat americkou kulturu a kombinovat ji s vykastrovanými hlásky asijských zpěváčků.5) Sochař kandidující na prezidenta: Židli bych přenechal králi. Další blázen co chce bejt president. Já chápu, že je to umělec a že má za manželku čínskou královnu, ale kurva nechte umělce umělcům a politiku politikům. Proč kurva dávají prostor takovým excentrikům, kteří ještě cosi vykřikují o tom, že by se měl na českej hrad vrátit král. Umělec to bude možná skvělej, já ho sice neznám, ale tím, že se přidal k ostatním kandidátům na presidenta se pro mě stal směšným a tragickým. Jo, možná by bylo lepší pozici presidenta úplně zrušit....

6) Anální sex? Nedělejte to! Heterosexuálním párům to nic nepřináší, říká sexuolog Jaroslav Zvěřina. Hm, to nebudou ostravští tataři, tedy chachaři, moc rádi, až se dozvědí, že jediná bašta mrdání prdelí v čechách je ostrava!!!
"V sedmdesátých letech to byla praktika, kterou jsem ve větší míře zaregistroval pouze u ostravských chacharů. Ti tomu říkali „ruské kolo“. Soulož do pusy, do pochvy a do konečníku."

7) Klaus není homosexuál. jasně, že není teplej, livie to musí vědět nejlíp.

13.08.2012 v 13:19:09

povodně 2002

jo prej je výročí povodní v roce 2002. Co sem to kurva tenkrát dělal? Jo, dělal sem na národní třídě a dostali sme na tejden volno, protože centrum uzavřeli. no, takže takový vzpomínkový fotky na povodně 2002 v praze..

nábřeží. všude davy čumilů. zvláště u protipovodňový hráze. no na to že to tam bylo vyklizený :))

nábřeží praha povodně

vstup do metra na florenci
metro florenc povodně 2002

kajakář :)
kajakář povodně 2002

zbytek zde.

11.08.2012 v 19:46:17

sobota

včera malý vočko, dneska houby. stejně nebudou, ale vejlet by mohl býti :)

Klucí se dostali skoro do učebnic. Příručka sice není učebnice, ale bém, řebíček a vondra s promoprem zase nejsou žádní prezidenti, aby mohli býti zapsáni přímo v učebnicích. Je to hezký, když bude Bém prohlášen za ukázkový příklad korupce. Zaslouženě. Jeho lidskej charakter by nezachránilo ani to, kdyby vylezl všechny desetitisícovky na Marsu.

O Bémovi, Řebíčkovi a Promopru se bude učit. Kantoři dostali příručku o korupci.

11.08.2012 v 09:51:55

hypoteční banka II.

takže poté, co jsem ráno odeslal dopis, že se snad s těmi nabízenými 3.81 procenty posrali, že nemám žádnou výhodu oproti novýmu nedůvěryhodnýmu klientovi, tak mi teďka přišla stručná odpověď bez keců a nějakejch složitostí, že by mi tedy laskavě těch 3.65procent dali. Načež jsem odpověděl, že je to hezký, ale že nechápu, proč mi to nedali rovnou, když sem si řekl, že je mi tedy líto, ale že si příští týden zajdu ke konkurenci, a že definitivní rozhodnutí dodám do 17týho. Předpokládám, že jakákoliv jiná banka bude za platícího klienta ráda, aby ho získala.

10.08.2012 v 13:30:47

orlík landa a skinheti

jojo, na začátku devadesátých let byl každý skinhead, orlík a oi! každej je poslouchal, každej je zná a dodneška z orlíku národ a landa žije. to byly krásný časy, kdy fanánek v bombru říkal, jaký sou ti klucí zlatí a landa si chtěl zahrát s Krátkým procesem. Ale nejvtipnější výmluvu jako jsem slyšel na téma "proč sem poslouchal orlík" řekl asi vladimír franz, kandidát na hrad.
Cituji: Připustil sice, že chodil na začátku 90. let na koncerty skupiny Orlík, která měla k tomuto hnutí blízko. Prý to ale bylo kvůli Danielu Landovi. "Viděl jsem asi dvě zkoušky a asi tři koncerty, víc to nebylo. Mne zajímal Dan Landa, kterýho jsem si jaksi studoval z hlediska potenciálního zpěváka šansonu," říká v rozhovoru. "O textech Orlíků jsem si nic hezkého nemyslel, byly slabomyslný," odpověděl poté na otázku, co si dnes myslí o rasistických textech skupiny.

jasně, chodil v bombru s jiřím x doležalem, fanánkem a všichni si mysleli, že landa je rozeným zpěvákem šansonu.... :) Vopravdu slabomyslná odpověď...

Ale pro ty, co dobu ranných devadesátých let neznají a nepomatují, jedna vzpomínková... ;0)10.08.2012 v 11:08:43

hypoteční banka

no tak sem dostal mejla od mařky z hypoteční banky a normálně mi vypadly voči z důlků. 3.81 procenta. Takže jsem jim napsal dopis, že s tímhle nesouhlasím, ba dokonce nesouhlasím ani s tím, že jim na to kývnu do pondělí 13tého, už jen z toho důvodu, že podle jejich ceníku jsem na tom hůře než nový klient, který si bere hypotéku na 70% nebo 85% na tři roky, že jsem na tom hůře než je manažerská hypotéka a že jediný, kde se cejtím potěšen je, že nabízená úroková míra je nižší než pro čerstvé absolventy. Se prostě posrali po pěti letech splácení.
Takže jsem jí poslal screenshot jejich ceníku a screenshot ceníku raiffeisenky, který je jednoduší a nabízí mi 3.39procent úrokový sazby, že na tom nehodlám bejt jako nějakej čerstvej školák a že pokud je to jejich poslední nabídka, tak ať mi dají vědět a zbytečně se netrápíme.
Jako nechci bejt prudič, ale vyjebávat se mnou nebudou. Sem zvědavej jestli sem pohrozil dobře. No, vzhledem k tomu, že RB nabízí 3.39% na období co mě zajímá, tak až jim řeknu, že v Hypo mi nabídli 3.81% tak mě rádi jistě přivítaj...

10.08.2012 v 10:43:47

drbání koulí

jo tak to je dobrý, já si drbu koule co si pomatuju, takže teďka až bude ivku zase mírně štvát, že si kontroluju stav koulí, tak může zůstat klidná, jelikož drbání koulí konečně přišlo do módy a ač nejsem žádná celebrita, jsem konečně světový.

Celebrity chytly syndrom Michaela Jacksona!

Sice sem naprosto netušil, že drbání koulí vymyslel Majkl, ale budiž mu ta sláva přána a furt lepší, než kdyby s námi vydrbaly koule Chucka Norrise.

pozn.: jinak je tu jistý drobný náznak toho, že svět celebrit je tak informačně vyšťaven, že musí vytahovat kde kdy a s kym si kdo drbal koule.

09.08.2012 v 21:07:56

prezidentská anketa

říká jasně, že by mě za prezidenta chtěl celej národ. jo, já bych vám nasral.

09.08.2012 v 21:01:41

hovno

hm. a teďka sem si všimnul, že dnešní den je takový tématický. vo hovně. dal sem si kozí kefír.

09.08.2012 v 20:56:04

nasraný bůh sraček

řekl mi abych si nasral, tak sem si nasral a abych ho nasral tak mu to přines. brněnský bůh sraček a fekálií v akci.. dneska sem ho viděl v tývý, tak by mi asi někdo, kdo má účet na facebooku, řekl "vítej na internetech". Ale je fakt, že zrovna tohodle chlapa bych asi nasrat nechtěl... :) Výkalový démon...

Vylil kbelík výkalů v obchodním centru.

Teda to musí bejt láska k hovnům, vopravdů veliká, protože takovýhle nasraný věci se sračkama může dělat jen někdo, kdy ty hovna fakt miluje a nebojí se jich. Prostě musí mít hovna vokolo sebe, všude kam se podívá, protože má místo mozku z hovna kostku. To musí bejt hustý žít s hovnem v hlavě... A co musí mít doma. Dokážu si představit v domácí stěně místo skleniček hovna. Místo knížek hovna. Peřiňák plnej hoven, hajzl ten musí bejt výstavně zasranej, koupelna bude taky jedlá. Vždyť von asi musí srát zrovna kde ho napadne, každý hovno s láskou vzít a uchovat do barelu...

Výkalový výtržník byl v Brně opět v akci.

09.08.2012 v 20:54:27

paroubek is back

jo, může si debil za to sám. kdyby zůstal zalezlej a zmizelej, tak by se mu to nestalo.

paroubek is back


09.08.2012 v 12:28:16

presidentská volba

hm, ještě sem si vzpomněl, že sem si chtěl poznamenat pár smyšlenek:

1) Koupil jsem na farmářských trzích čtyři paličky českýho modrýho česneku. Paní prodavačka měla na stánku kilo za 130kg, tak jsem jí poděkoval za chytrost, že je super, že aspoň někdo si uvědomil, že není nutný natahovat pražáky jako ten prodavač o tři stánky vedle, kterej měl česnek furt za 180Kč za kilo. To, že bydlim v Praze ještě neznamená, že musim kupovat nějakej předraženej šunt.

2) Seznam kandidátů na presidenta. Včera sem dospěl k rozhodnutí, že hlas dám nejspíš Schwarzenbergovi a to jenom z několika následujících důvodů:

- Žádnej jinek kandidát nemá moji důvěru. Jakože sem přemejšlel, že by si to možná ten Zeman po tom Klausovi zasloužil, ale tak nějak sem si vzpomněl jak Klaus škemral prstíčkem u komunistů, aby mu dali hlas, a že se Zemanem upekli opoziční smlouvu, kdy si republiku rozdělili jako správní komunističtí pohrobci, což se táhne do dneška.
- Hnusnej výběr hroznejch zmrdů.
- Schwarzenberg si to zaslouží, protože jako jedinej to nikdy netáhnul s komančema a Schwarzenbergové, po těch letech co působí v Čechách, si zaslouží ten Pražskej hrad. Myslim, že v českých dějinách žádný Schwarzenberg na pražském hradě nebydlel, žádný neměl českou korunu a žádný nebyl korunován českým králem. Myslim, že skoro sto let od pádu habsburského rakouska-uherska si zasloužíme, aby se na Pražský hrad vrátil starej dobrej feudál.

3) Jo a včera sme se doma seznámili se sebejistou ženou. Já teda nebudu komentovat, jak se k tomu Ivka dostala, ale pravda je pouze jediná: Mám mentální problém s těmihle terapeutkami Moničkami, Jarmilkami, protože sou to hloupý frndy, který nechtěj makat rukama, pouze blbejma kecama, za který se platí nehorázný prachy. Žádná z těhlech mařek nemakala rukama a neutírala prdele starejm lidem, jako to dělala poslední tři roky Ivka, tudíž si myslim, že když postavim vedle sebe práci Ivky a těhlech píč, tak Ivka vyhraje naprosto s přehledem, protože kdo se nestaral o starý lidi, neví co to je umět se postarat a poradit. Vsadím krk, že tahle sebejistá žena by cizímu starci prdel neutřela a hovno po svym psovi by nesebrala. Děsí mě strašně to, že dneska lidem stačí, aby jejich poradce dobře vypadal a mluvil na první poslech strašně chytře a zajímavě.

Takže co tahle dokonalá a sebejistá žena, bejvalá učitelka co vychodila peďák v Plzni (pozor, ani ne hradeckej), umí vyřešit: strachy a fobie, bolesti, migrénu, kožní problémy, lupénku, mykózu, ušní i zrakové potíže, úzkostné a panické stavy, deprese, chronické nemoci, alergie, neplodnost, ženské problémy všeho druhu, dětské ,,problémy,, - dyslexie, dysgrafie...., noční pomočování, atd., nadváha, nespavost, špatné vidění i slyšení, stud, nízké sebevědomí, pracovní i osobní neúspěchy, sportovní neúspěchy, vztahové problémy, finanční nedostatek, kariéra, dosažení cílů, závislosti ... kouření, alkoholismus, aj., veškeré "problémy" , které aktuálně řešíte vy, vaše děti, rodiče, Dokonce i ty, které současná medicína považuje za prohrané, neléčitelné atd!!!!!!

No, vážení pozemšťani, není na čase zrušit a zakázat lékaře, vědce, chirurgy a jiný hlavy pomazaný??? Jak se totiž zdá, jedna česká učitelka hravě vyřeší všechny problémy lidstva. Tak trochu se obávám, aby nezačala fušovat i do problémů nás - mimozemských obyvatel vaší krásné planety....

Matka věděla moc dobře (fotr učitel, jeho matka učitelka) proč mi říkala "hlavně domů netahej učitelku."

08.08.2012 v 13:12:35

středa středeční

1) ještěže sem do tý hypoteční banky zavolal, protože sem si nebyl jistej tím, jestli by mě neposlali do prdele, když bych na praze 5 dorazil na nejich pobočku. Slečna na hotlajně mi řekla, poté co sem se ověřil jménem, číslem a osobním PINem, že změny fixací a úrokových sazeb mění po telefonu a poštou. Tak jsem jí řekl, že bych teda rád nějak zapracoval na mý smlouvě, že bych rád změnil dobu fixace a úroky, že těch 5.19procent byl jen zkurvenej důsledek hypotečního boomu (pozn.: jehož důsledek nás čeká do 25ti let, až se moje generace husákovejch zmrdů pokusí prodat všechny ty předražený byty a nemovitosti) a že bych rád nějakou změnu, že mě to už nebaví.
Slečna mi vysvětlila, že volám prej brzo, že se mě týká až konec září, načež sem jí řekl, že to vim sám, ale že se obávám, že by to pak šlo hrozně rychle a já bych musel přistoupit na jejich podmínky, který určitě nebudou "user friendly" a že nevidím problém se domluvit předem, že bych sice rád od nich neodcházel, ale že potřebuju mít ten pocit "dlouhodobého a vítaného klienta" a že když ho mít nebudu, tak že půjdu ke konkurenci, protože čsob není jediná banka, kde mám účet a že u konkurence mi nabídli moc pěkný úroky. Což nejspíš byla ta správná věta, jelikož po ní následovala otázka, na kterou jsem čekal: "a můžu se zeptat, kolik vám nabídli?" Takže jsem odpověděl, že něco kolem 3.60procent a že bych si představoval nabídku v nějaké podobné výši a že by bylo vhodný, aby případný roztřel nebyl třeba přes jedno procento. Takže mi slečna na hotlajně řekla, že do tří dnů se mi někdo od nich ozve. Jsem zvědavý.

2) Biskup potvrdil pravost ostatku svaté Zdislavy, pošle ho do Brna. Tihle mentálně retardovaní křesťani a jejich vůdci. Jak kurva může nějakej retard potvrdit pravost osumset let starý kosti, vo který nikdo neví kde se vzala, jaktože někomu stačí uctívaní starý kosti a jaktože ti idioti věří na to, že nějaká frnda před stovkami let budila mrtvý, když od tý doby se to nikomu nepodařilo. Já osobně si myslím, že buzení mrtvých spíš patří do černý magie, voodoo nebo kamkoliv jinam, ale jenom ne do kostela. Líbání kostí, víra ve zmrtvýchvstání, víra v neposkrvněný početí, jaktože ti zaslepenci nechtějí vidět, že jsou to všechno krutý nesmysly. Ale co, retardi retardům...

3) Salačová z kauzy Rath zvažuje, že se dohodne s žalobcem. Nic takovýho, kradla státní peníze, rozkrádala dotace, takže by jako mělo stačit, že začne bonzovat a práskat a voni půjdou na nějakou dohodu?? Nic, pěkně do kriminálu ji posadit ať si užije se slušnejma vražedkyněma, feťačkama a čorkařkama.

4) Společnost SCO ohlásila bankrot. Konečně zdechla! Potvora jedna.

5) Black Market Drug Site 'Silk Road' Booming: $22 Million In Annual Sales. Jasně, hlavně vo tom pište, kor když jsem si ještě žádný drogy neobjednal. Všichni vo tom píšou, ale mě zbejvá ještě pár dnů do toho, abych vyzkoušel jestli fakt nekecaj a jestli skutečně se dají drogy přes internet objednat. Bude to takovej novinářskej pokus, s malým reportem tak, aby se ho nějakej příživník a prostitut typu JXD nechytil a nezačal si honit svý mediální triko. Buďte prostě v klidu, neprozradím ani bajt svýho know-how :)

08.08.2012 v 11:14:30

curiosity

jo a první foto z marsu...

curiosity na marsu


07.08.2012 v 21:35:40

přistání curiosity na marsu

:)
The Curiosity Mars Descent Imager (MARDI) captured the rover's descent to the surface of the Red Planet. The instrument shot 4 fps video from heatshield separation to the ground.07.08.2012 v 17:18:02

prdel

no to by se jeden posral. před dvěma hodinama jsem zjistil, že rsačka nějak divně lagujou. Takže sem pátral a pátral až sem vypátral, že nekomunikuje brněnskej server, že si na něj nepingnu a že rozhodně nebyl korektně shozen. takže sem začal žhavit linky a prožhavil sem se k tomu, že prej nám někdo vypnul elektriku. LOL

07.08.2012 v 14:47:41

pár poznámek z vazební věznice

1) doposavaď jsem v takovýchto státem zřízených organisacích byl pouze pracovně. obrana, vnitro či policejní presidium. velmi zvláštní pocit při vstupu.

2) prostředí vazby bylo fakt depresívní. jakobych vstoupil do roku 1982 a už jsem jenom čekal, že potkám havla nebo landovskýho. místnosti, chodby, okna a puch, to všechno připomínalo osumdesátý léta. Dlaždičky, plechová dírková "isolace", záchod bez hajzlpapíru, skleničky hořčičáky.

3) při vstupu skenování jakobychom vstupovali do CIA. Divní zaměstnanci a nejvostřejší byla uniformovaná bachařka, na který bylo vidět, že toho chlapa fakt sere, že se narodil v ženskym těle. Dostali sme upozornění, že je radši lepší při pohledu na ně mlčet, protože by se mohlo stát, že by kámoš nedostal všechno co sme mu přivezli. Prostě zlovůle orgánu má v moci každýho, kdo k nim přijde. Upřímně, nepochopil jsem, co za mysl to musí bejt, když jde dělat bachaře. Jediný vysvětlení, který proto mám, je získání pocitu moci nad odsouzeným či stíhaným.

4) všudypřítomnej roky nevětranej puch ze spocených těl.

5) každopadáně velmi příjmený a přátelský rozhovor. V. se má celkem dobře, učí se španělsky, rusky a anglicky, nečumí do zdi a zaměstnává hlavu. každopádně zhubnul. pokec na všelijaká témata a celkem sme si nebrali servítky. Orgán co hlídal nás návštěvníky se ani nezvedl. Každopádně krutý je, že státní aparát nedokázal za rok a půl dostat ty lidi aspoň do položky "obvinění". Státní zaměstnanci, já jsem v tuto chvíli rád za kámoše, pochopitelně, ale jako občan tohoto státu už moc ne, prostě odvedli hrozně špatnou práci, kvůliž čemu nevinní lidé už rok a půl sedí ve vazbě, aniž by se dozvěděli něco konkrétního. A ti čeští soudci, problém je, že je vychovávali ještě komunistický struktury s komunistickym myšlením. Kriminál je taky plnej chlastu a drog, tudíž předpokládám i křivý bachaře.
Křivej bachař je něco jak úplatnej fízl. Zlo.
Taky sem se dozvěděl, že na vězeňský kantýny se nevztahuje normální obchodní zákoník, tudíž na ně nemůže ČOIka a výsledek je, že věznice dojí vězně a to tak, že normální nákup za 500Kč tam stojí 1500kč. Stejnej přístup, ale obrácenej, jako je v poslanecký či ministerskejch kantýnách, kde za nákup v ceně 500Kč dáte 50Kč.

6) Holt daň za to, v jakých společenských kruzích se posledních dvacet let pohybuju. Kam až mě zavedlo kouření marihuany. Já jsem zjistil, že není úplně normální mít známý nebo příbuzný v kriminále. V. může bejt rád, že za nim rodina stojí a pomáhá mu, horší jsou případy, jakože prej sou, kdy rodina pociťuje stud a hanbu za to, že její člen je v kriminále. Pravda taky je, že většinová společnost uvažuje úplně jinak a vím, že například pro kolegy je nepochopitelný, že někdo dostane pokutu za jízdu na černo v mhd, že někomu přijde exekuce či že se někdo dostane do vyšetřovacího soukolí. Já když si vzpomenu na kolegu, kterýmu přišla domu připomínka, že by měl za syna zaplatit dva litry dopravním podnikům. Takovou paniku sem už kurva dlouho neviděl...

07.08.2012 v 12:44:16

mediální hovna

Kim chce prý KLDR reformovat podle Číny. V Pchjongjangu přijal uprchlíka. Chápu-liž to dobřel, Kim se rozhodl prodat pracovní sílu svých nevolníků číňanům, aby mohli ten nejlevnější šunt vyrábět ještě levněji.

Shell nás ničí, prodává levně, stěžují si pumpaři v regionech.
Buďto se velcí prodejci dohodli, že zlikvidujou drobnou konkurenci a pak zvýší marže. A nebo Shell došel k rozhodnutí, že již nehodlá v některých místech republiky domlouvat kartelový dohody, ale já osobně bych zmrdům co obchodujou s ropou a jejími deriváty fakt nevěřil naprosto nic.

Němcům dochází trpělivost: Nezlikvidujeme si demokracii kvůli cizím dluhům. POZOR IRONIE: Že by už němce přestalo bavit dotovat jižní národy?

Výkalový fantom z Brna si své řádění musí odpracovat. Prej výkalový fantom :) tomu týpkovi hovna lezou i z vočí, to je jasný :))

07.08.2012 v 12:22:18

zpět v práglu

jo sme zpět. takovej plnej dojmů. vazba je divný místo s divnejma zaměstnancema.

06.08.2012 v 20:59:22

nedělní demence

no včera bylo pěkný dusno, dneska je taky. hlavě mi z toho není dobře. včera malej vejlet na kokořínsko. je to tam pěkný, ale problém je chko, protože v chko pruděj ochranáři a odpůrci betonu a asfaltu, takže se nedaj na těch krásnejch loukách dělat koncerty a párty.

zejtra tedy kriminál v budějicích. no sem zvědaf co nás čeká.

pár poznámek k dnešnímu dění:

Jihočech pěstuje konopí, aby léčil nemocnou dceru. Hrozí mu vězení. Jo, hlavně že chce stát převzít roli dýlera géčko za 300kč. Ať jde stát do prdele, moji podporu tihle lidé mají. Srát v tomto případě na stát.

Advokátka Samková se rozhodla kandidovat na prezidentku. Jo, to je tragická show tyhle kandidatury na presidenta. To je tragédie, modrej čůrák, frnda samková, pachatel opoziční smlouvy a další neznámej šunt a póvl. Vim jedno, žádnej zmrd ode mě nedostane ani hlas, protože by možná bylo lepší funkci presidenta zrušit a z pražskýho hradu udělat hudební klub.

Romové odmítli opustit ostravské ghetto: Místo toho se ho snaží svépomocí opravit!
Už měli být pryč. Romové v ghettu zůstali, chtějí ho opravit. Teda já si nemůžu pomoci, ale někdo si z nás dělá nejspíš prdel.
A to buďto majitel nemovitostí, kterýmu nevadilo cigány obírat o příspěvky za bydlení, protože se vsadim, že nájmy tam měl vysoký, aby solil stát, opravovat nechtěl, protože cigáni neměli zájem o krásu ve svém okolí, což já prostě nechápu, co to musí bejt za mentalitu, když si sou schopný rozebrat a znicit svoji vlastní střechu nad hlavou, takže to, že se teďka vrhnou na nějakej úklid je fakt směšný, protože nemůžou dohnat to, co deset-dvacet let zanedbávali a prodávali do sběrnech surovin.
třetí vinník je stát, který umožnil některým skupinám obyvatel dost dlouho žít z vysokých dávek a když měly tyhle skupiny problém, tak je prostě vyřešil tím, že to prostě dostali bez práce.

05.08.2012 v 13:33:56

opencard, bém a zlodějina

Šéf protikorupční policie: Za Bémova vedení někdo zničil klíčové materiály v kauze Opencard. A že mě nic nepřekvapuje. Jsem akorát rád, že už mi dlouho nepřišla pozvánka k podání vysvětlení ke kauze opencard. Pravděpodobně už bylo vše zameteno pod stůl, takže my - obyčejní občané, už můžeme klidně spát...

bém, blanka, tunel, k203.08.2012 v 12:54:39

póvl

Přes polovinu polských kněží má ženu. Mnozí i dítě. Hm, křesťanská morálka. Jo ta křesťanská morálka. Myslim si, že církev římsko-katolická je prolezlá hnojem a spodinou a věřící nejsou nic jinýho než zmanipulovaný ovce bez vlastního rozumu. Ne, skutečně nechápu jak někdo může věřit v toho jejich pánaboha.

Je tu lodnonská oiplympiáda, absurdní výsledek šéfů her. No, podle mě další ukázka toho, jak se z cubertinovy myšlenky stala hnojem a sračkama prolezlá marketingově-reklamní kampaň. Smrt všem marketérům, kreativcům a všem těmhle reklamním příživníkům. Žilo by se mi bez vás a vašich myšlenek skutečně líp.

Socialistický obývák skousne málokdo. Přítelkyni pozve do nového. Víte, já jsem asi už kurva starej, blbej a drogama omámenej, ale fakt nechápu jednu věc. Ještě nedávno se ten samej plátek rozplýval nad tím, jak dnešní mladí obdivují retrostyl, díky kterýmu jsou si schopni vybavit byt jako fabriku v roce 1975, včetně svářečskýho aparátu kolem skla. Tady máte originální původní nábytek, žádná moderní retro kopie a vono se to těm idiotům nelíbí. Vždyť mladá přítelkyně, pokud sleduje moderní trendy, by musela býti unešená z toho historickýho nábytku. Osobně přemýšlím, že až matka bude prodávat panelákový byt, tak zkusím tu původní umakartovou kuchyni prodat na aukru. A kdo bude chtít, bude si moci přijet vykopat i původní umakart z koupelny a ze záchoda.

9 rad, jak ochránit děti před pedofily na internetu.
Aneb devět debilních rad pro lidi, kteří chtějí lákat malý holčičky přes internet k prznění.

Cena akcií Facebooku už spadla téměř na polovinu. A víte že se ani nedivim, tak nějak se to dalo čekat, že firma, která nic nedegeneruje, nic ani nevydělá. Každopádne nemůžu Šukenbergovi upřít to, že s investory dobře vyjebal a vytáhnul z nich peníze. Akorát si nejsem jistej tím, jak se zaměstnanci tváří na zaměstnanecký akcie. Tyhle zaměstnanecký akcie byla dobrá vějička na pracující, jak jim dát nějakou odměnu a nedat jim peníze. Říkal mi známej, co děla pro jednu personálku, kterou majitelé před lety prodali američanům, že personálka už negeneruje zisky jako před lety a hlavně má doma hromadu bezcenných zaměstnaneckých akcií.
Prostě tyhle americký podvodný systémy...

Jo, v pondělí mám dovolenou. Jedeme si Budějovic prohlídnout kriminál. respektivě vazební věznici. návštěva kamaráda, akorát sem původně myslel, že sedí na pankráci, jenže ho kvůli spisu převezli do budějic, takže když už sme se nechali pozvat, tak v pondělí jeden ráno valíme budějovic a docela se těšim. Sice úplně nevim co si všechno řekneme, ale rok a půl sme se neviděli...

03.08.2012 v 12:09:49

nepříčetnost

Nepříčetný pěstitel konopí se bude léčit. Imho si myslim, že - nic ve zlym proti dušanovi dvořákovi - moc nepřispěl ke zlepšení představy o uživateli, konzumentovi a pěstiteli konopí mezi lidem obyčejným. Každej si představí doležala a nepříčetnýho dvořáka...

02.08.2012 v 20:43:47

olympionici táhněte

ke všem svým olympijským čertům, protože posledních pár let vzniká ze sportovní myšlenky pěkná kupice nesmyslných hoven, v nichž zvláště vyniká několik detailů:
Skandál! Podvodné badmintonistky vyřazeny z her.
Geneticky upravovaní sportovci? Šestnáctiletá čínská plavkyně šokuje a experti varují. No, nemůžu si pomoci, ale číňani dělají to samý co před třiceti lety usa a sssr, normálně prachsprostě sportem demonstrují svoji (ne)moc.
Dávno už olympiáda nepředstavuje takový to heslo, že ve zdravýn těle, zdravej duch. Dneska spíš de z těla pěknej puch, když oficiálním sponzorem je mcdonald a jeho hnusný hranolky.

Podívejte se, za co berou úředníci z Hradu statisícové odměny. Upřímně, je mi to úplně uprdele kolik bere klausova klika. Já to beru tak, že klaus jim dává hlavně za mlčení, aby neunikly informace z presidentskýho harému, který se oficiálně nazývá hradní stráží.

Kandidát na Hrad Franz: Podstatné je, co se skrývá pod obalem člověka. Jako nic proti Franzovi, ale tohle jako fakt ne. Vždyť to už fakt můžu bejt presidentem i já. Nehodlám se účastnit týhle show "česko hledá superprd", protože zvolenýho presidenta nebudu považovat za jakoukoliv autoritu, ale pouze za volbu hlasu lidu. A jakej národ, taková vláda a samozřejmě zaslouženej president.

Google vyfoukl Facebooku firmu Wildfire a Zuckerbergovu sestru. Je mi jedno, kdo komu hulí a s kým píchá zuckerbergova ségra, ale faktem je, že správná poznámka v diskusi je ta, že internet je na cestě ke zničení, protože už dneska většina webu a informačních kanálů vypadá jako deník Metro. Pár stránek s reklamou, informaci aby člověk hledal lupou. Reklama, reklamky a jiní podvodní oklamávači jsou totiž viníci toho, že svět je zasranej zbytečnejma, rychle konzumovanejma a do 130znaků komprimovanejma informacema, takže si každej debil co má telefon s internetem myslí, že všechno ví a všechno zná a to co neví si dohledá. Bohužel to takhle nefunguje a až jednou skončí internet, telefony a elektrika, tak najednou zase bude hrozně moc blbejch a jednoduchejch lidí, kteří si nedokážou přečíst víc než jednu stránku A4.
A upřímně, vzpomeňte si na svá léta ve školních škamnech, kolik bylo u vás ve třídě aktivních čtenářů a kolik lidí mělo problém byť jen se čtenářským deníkem a povinnou školní četbou. Mě teda taky nebavila, protože fotr měl v knihovně tisíc zajimavějších knížek než byla školní četba, ale byl jsem asi jeden z pěti nebo šesti, kdo fakt četl a chodil do knihovny. Ostatním stačilo twenty4seven, disko a literatura rozsahu školní učebnice. Osobně nevěřím, že se do dneška něco změnilo, výsledky státních maturitu hovoří celkem jasně, akorát je problém, že díky internetu a mobilům může chytrýho dělat kdejakej debil, kterej se akorát naučil hledat na facebooku či googlu. Není nutný vědět ani o wiki.

Češi jsou zadlužení až po uši, ale na koníčky si půjčují.
Já myslim, že češi se nijak neodlišují od jinejch lidí na tom slavnym západě. Mám tak vypozorováno, že většina lidí prostě dokud prachy má, tak je utrácí a moc nepřemejšlí nad tím co bude později. Prostě teďka ty prachy máme, tak je promrdáme a až nebudou tak nějak vyřešíme. Jo, jakmile si lidi zvyknou, že sou někde volně ležící peníze, tak si je zvyknou brát, protože v tu chvíli vypadaj, jakože nikomu nepatřej a důsledek je ten, že sem musel doma změnit schovku na peníze, protože ivka si zvykla, že tam vždycky nějaký love jsou a já teďka před vejplatou zjistil, když sem chtěl šáhnout do zásob, že mi tam zůstala jen sto eurovka. takže sem změnil místo schovky a bude to tajná schovka do doby, než se zase provaří...

Učitelka mateřinky strčila plačící dítě do skladu, vyvázla bez trestu. Zaplať satan za to, ještě aby byla chudák učitelka popotahovaná jen kvůli tomu, že se snažila vychovávat malýho rozmazelenýho zmrda, na kterýho rodiče serou. Učitelům by měli vrátit právo trestat prudící zmrdy normálně silou. Řezat, řezat a řezat. Proutek se má ohejbat dokud je mladej, protože starýho psa nezlomíte.

Snažil se mi vymýt mozek, řekla Novinkám Češka, kterou manžel rok věznil v Súdánu. Frnda, která se dobrovolně odstěhuje a provdá do Sudánu měla vymytej mozek už od začátku svýho života. Prostě blbá mařka, která si nebyla schopná přečíst v novinách, cože je to Súdán za zemi, jedna z těch chudších s nějakým drobným vyvražďováním obyvatel v Dárfuru a okolí...

Říct Italovi, že "nemá koule", je podle nejvyššího soudu zločin. LOL. To sou čůráci ti taloši. Jestli vono to nejní tak, že většina talošů sou buzernati a hrozně neradi slyšej, že sou to buzny bez koulí. Takže se radši souděj vo to, že ty koule mají...

My pracujeme. A kurva kde? Já bych klidně cigánskou firmu najal, aby nám vybílila dům, jenže nejsem si jistej tím, že by v praze a okolí do cca 400km existovala nějaká cigánská firma na bílení domů, která by mi vybílila dům pěkne na fakturu. Respektive, všimnul jsem si, že od té doby, kdy město (možná i stát) přestalo zaměstnávat nezaměstnaný například k úklidu města, od doby, kdy je vyplácení dávek navázáno na nějakou práci zdarma, tak zmizely skupinky uklízejících čet a nikdo nezametá. A dál už přemejšlet nechci....
Snad jen, že tihle kocábovci asi ani netuší, nebo tuší, ale jde o to utratit peníze pro menšiny, že další příživnická reklamní agentura promrdá peníze na další zbytečnou kampaň, která je - si myslim aspoň já - většině obyvatel úplně u prdele.
A že těch různejch kampaní je, to ste si asi všimli i sami.

Policie má nový formulář proti kyberkriminalitě. Nahlaste záškodníky. Jo, a až vás začnu srát, můžete mě udat policejním zmrdům. Myslím, že už jen to, že jsem nazval orgány zmrdy, je důvod mě nahlásit...
Nelíbí se mi tyhle špehovací, sledovací a bonzovací systémy. Za dob KGB, STB či STASI udávali a bonzovali naši vlastní sousedi, kamarádi a kumpáni v hospodě. Dneska tyhle praktiky převzaly i státy, který proti komunismu bojovaly a slavná západní demokracie se stává tím, čím se byly komunistický režimy. Sledování, monitorování a udávání občanů občany. Akorát se to děje dneska sofistikovaněji a špehuje automatika.

Jo a jel sem dneska metrem a pří vyjezdu po jezdících schodech jsem napočítal pět reklam na pět různých vysokých škol... soukromých pochopitelně..

02.08.2012 v 11:39:11

podomní obchodníci s elektřinou

se posrali čůráci dneska. jsem doma třičtvrtě hodiny a už druhej. fakt už druhej. nejdřív jeden, že prej de kvůli tomu jak sme si domluvili optimalizaci elektřiny, tak sem se ho zeptal jestli je z pražskejch energetik, že sem si rozhodně s nikym nic nedomlouval, von že není a že mi může nabídnout elektriku jinou. načež sem ho poslal do prdele, protože jakou mám spotřebu elektriky vim já sám a už by mě zajimalo jak se dostal do baráku, když já ho nepustil. No, omluvil se a šel do prdele.
A teďka druhej týpek a prej, že se de zeptat jestli tu byl kolega, že optimalizujou elektriku. Tak sem mu řek, že kolega tady byl, že nejsou z pražskejch energetik a že mě podomní obchodníci netankujou a že se asi jako posrali a ať se opovážej přijít po třetí. Taky sem mu řekl, že ani jeho jsem nepustil do baráku a ať táhne.

01.08.2012 v 17:08:03

zítra je čtvrtek

mno, včera sem seděl s kamarádem na paruce a řešili sme nějaký pracovní věci a mleli sme všelijaký hovna vo počítačích. Jo, bylo to dobrý, protože týpek programuje bankovní systémy, oraclista, takže sme si popovídali o všem co nás trápí. Zvláště spíčená státní zpráva a v ní naprostej nedostatek kvalifikovaných lidí, takže důsledkem je, že projekty se řídí tak jak se řídí (výplaty sociálních dávek v lednu, teďka v červenci registr vozidel), nikdo nemá zodpovědnost a většina zmrdů chce jen stát vojebat a vytěžit z něj ty zbytky financí, který v něm zbejvaj. Proto nám stát už sedum měsíců nezaplatil a sem zvědavej, jestli se tento osmej měsíc něco změní. Já to prostě nechápu, každej z nás, kdyby hospodařil tak jako státní zmaštěnci, tak do dvou měsíců přijde banka, sebere mi hlavu nad střechou, pošlou na mě exekutora a skončim v kriminále pro dlužníky.
Taky sme se pořešili k tomu, že lobbista je vlastně jako dýler drog. Každej ho potřebuje, každej ho má v telefonu, ale když se něco posere, tak se k němu nikdo nezná.
Já osobně, čím sem starší, tím víc si myslim, že práce překupníka drog je mnohem poctivější a férovější, než nějakej politik, lobbista či dokonce uklizečka nebo vrátnej.
Jo a to nebudu říkat, co mi říkal v pátek jinej kámoš, co děla pro změnu it pro hasiče, jak jim zkrouhávaj roční rozpočty, takže ve finále se stane to, že outsorcing bude probíhat ještě víc než dřive či teď a hlavně se budou utápět větší a větší prachy.
Myslim si, že za současnej stav může Havel s Klausem, kdy Havel zapomněl, že komunisti tady okradli spoustu lidí a že s komunistama se ruka nepodává a policejní celorepubliková hodina (22h) je tady jen kvůli tomu, že ji zavedli komunisti místo zákazu nočního vycházení. A ten podělanej Klaus byl akademik, kterej to sice možná relativně dobře vymyslel, ale nějak ta parta hochů, co si vzájemně hulila čůráky, s rozvojem a budováním kapitalismu zapomněla, že je nutné rozvíjet i právní systém a pružně reagovat na svině co kradly ve velkym. No nebyl zájem, i ten Klaus s těma svejma kuřbuřtama, který má hradě, má svý máslo na hlavě. Zvláště to dokázal opoziční smlouvou, kdy si se zemanem rozdělili koryta. A to trvá v podstatě dodnes.
Jo, kapitalismus je rozhodně lepší než komunismus, ale měl honza včera dobrej postřeh, že se možná za sto let budou děti učit, že kapitalismus a demokracie byla jen jedna z cest vývoje společnosti, která se však ukázala jako slepá.

Za novou Opencard zaplatíte minimálně stokorunu. Upřímně: NASRAT ČURÁCI!!! To bych se fakt musel zbláznit, jako ta zpěvačka níže, abych si pořídil něco vo čem vim, že byla hlavně prasárna na občany nejen prahy.

Takeplace: Jeden z nejslibnějších českých startupů. Další hovadina na trhu. Sem zvědavej, kdo tyhle kryply uživí, až to tady bude samej manažér a startupista...

Zpěvanka Horecká: Do blázince mě dostaly temné síly! Ale to si soudruzi přečtěte, myslim, že se pobavíte stejně dobře jako já. Typická smažka v psychóze: "Já jsem úplně v pohodě a normální, ale furt mě pronásledujou čarodějnice a každej po mě kouká." :))
Jeden LOL za druhým LOLem, ale hlavně že já sem úplně zdravá :)

Cítila jste se tam jako blázen?

„V léčebně byli různí závislí lidé, sebevrazi i lidé, kteří slyšeli hlasy a nemohli se jich zbavit. Já jsem žádné nezvané hlasy nikdy neslyšela. Naopak, o komunikaci s anděly prostřednictvím channelingu jsem sama stála, chtěla jsem ovládat automatické psaní. Dařilo se mi to od ledna do srpna 2011, ale část té doby jsem bohužel nevědomky komunikovala s nižšími bytostmi z astrální sféry, které mnou manipulovaly. Neuvědomovala jsem si mimořádnou nebezpečnost těch aktivit. Ztratila pud sebezáchovy. Pár dní před tím dvacátým srpnem jsem byla pořád »napojená «.“

Kvůli těmto silám tedy došlo k vašemu zkratu?

„Dostala jsem se do víru pekla. Došlo k přetížení rozumu a ten zkratoval. Něco jsem přeskočila v domnění, že už to mám zmáklé a můžu o level výš. Došlo k obrovskému psychickému vyčerpání, halucinacím a kolapsu. Kdyby k němu nedošlo, o rozum bych nepřišla, ale nedokázala bych nalézt klid a stávala bych se agresivní. Do tohoto stadia poruchy se to zaplať pánbůh nedostalo a jsem prý v pořádku.“


Jo, a ještě sem si vzpomněl, co ve mě asociovaly holínky české olympijské výpravy do londýna. Ty holínky mi totiž připomněly, že v čechách je největší spotřeba teplákových souprav v evropě, ale nikoho nepotkáte, že by dělal nějakej sport, natož při spotřebě holínek, že by někdo dělal na poli. No už to vidím, objednám si dročku, přijede týpek v teplákách značky adidas a s holinkama značky nike.

česká olympijská výprava londýn 2012
startup česká olympijská výprava 2012 londýn


01.08.2012 v 13:23:33