silvestr a pf 2013

takže takový klasiky. prostě doufám, že vám bude hůř než nám, že se zeblijete, rozsekáte a ztratíte obě boty, rukavice a spodky. taky přeju pěkné pobyty na záchytkách a v domech s negrama s kombinačkama a letlampama. takže tak.

31.12.2012 v 12:03:10

nádraží přelouč

no přijedem vlakem dneska do přelouče, vylezem na nádraží a já si kurva říkám, jestli sme vystoupili dobře. něco špatně. tak mocně přemejšlim a voni ti mrzáci zbourali záchody, pns a celej průchod na nádraží. venku jsme pak narazili na pár v důchodovym věku a ti se divili stejně jako my.

30.12.2012 v 22:01:09

trapná sobota

přes noc mrazilo až mráz zmrazil kaluže.
dneska ráno bylo ráno.
čeká nás vejlet do ikei, podívat se matrace, jestli nebudou mít nějaký levný, vyrobený rukama tibetských dětí.
malé zamyšlení: fakt je zajimavý, že čůrácí jezdící jednosměrkama sem a tam libovolným směrem, jsou pokaždý chudácí, kteří vypadají na to, že si nemůžou dovolit benzín, aby mohli objet blok. samej mercedes, béemweé, audi, žádná škoda, citroen či dacia.
praha je vylidněná. svoloč táhla do hajzlu prudit venkovany.
jo a taky nechápu, proč musej vymejšlet nový desinfekční prostředí, když starý dobrý savo a chlor je prostě jistotka. dyk už od první světový války se ví, že chlor dokáže desinfikovat jakejkoliv zákop.

jo, a taky sem nedávno viděl starýho stropnickýho. za volantem svýho jeepu, či co to bylo za mrdku, mocně telefonoval a jeho spztka 1ax-1111, prostě velká jednička, svítila vřed i vzad.

29.12.2012 v 11:21:18

pátek v praze

poslední časy nejsou zimní. teplo jako na jaře a já sem rád, že sem přežil další intoxikaci nějakou podivnou nemocí. zkurvený počasí. kolega dostal od doktorky nějaký antibiotika od sandozu. jsou sypký a uložený v lahvičce, vypadaj jak moderní syntetický drogy z číny a jejich voltáž je nějakých 1500000 jakýchsi jednotek. šlehaj se injekčně do svalu, jako suspenzor je použitá voda, nejspíš destilovaná, a mají účinek na 14dní dopředu. docela síla.

taky si musim postěžovat nad tím, jak je kurva dost lidí finančně negramotných. to je samej underground, samá mánička, samý hippies, ale poplatit si nejdřív povinnosti, to ne. Vím, že jako stará mánička a underground dopadnout nechci. Abych chodil po známejch po jídlech a bydlel v pěti v jednom bytě s dalšíma přestárlejma máničkama. Na to sem moc pohodlnej a uvyklej na klid.

jinak kupodivu obchody otevřený.

atlas mraků - dobrej film. fakt dobrej film.

dredd - to co se nepovedlo sylvestrovi, povedlo se karlu urbanovi. nekompromisní vyvražďovačka se spoustou mrtvejch civilistů a s absencí love story ba dokonce postelových scén. super.

pár poznámek k realitě:

Kdopak to navařil Pražanům rybí polévku? vařila myšička, vařila kašičku. nebyla to kašička, byl to perník jako hrom. a čůráci vydělali aspoň milion.

Slovem roku podle čtenářů Lidovek.cz je zlojed. Nemůžu si pomoci, ale když sem tohle slovo slyšel poprvý, nemohl jsem se zbavit dojmu, že mistr milionář janeček je nadšeným hráčem dungeons & dragons.

Zpěvák Blythe srazil fanouška z pódia schválně, tvrdí státní zástupce. No je prostě vidět, že státní zástupce je fanoušek dechovky, protože kdyby byl někdy na heavy metalovým bo hardcorovym koncertu, tak by věděl, že lidi na podia lezou uplně normálně, páčto je to zábava a legrace. Holt musí se počítat s tím, že se může něco stát.

Prezidentská volba v ohrožení, Okamura žádá veřejné jednání. No, bez komentáře, ale přiložená fotka je vtipná. Pět posledních českých statečných....

Řebíček umaže Slavii dluh. Chce také změnit formu akcií, ty mají být anonymní. Jo, ač nejsem fotbalovej fanoušek, je mi Slávie líto. Opravdu líto... Tomu srdcaři s vizáží veksláka bych nevěřil ani tu jeho bradku...

První videohra z KLDR připomíná pravěk herního průmyslu. OLOL

Egyptolog Miroslav Bárta: Příznaků blížícího se kolapsu naší civilizace je stále víc. Pravděpodobně letos jediný inteligentní článek na českých internetech.

Mít psa je bělošský zvyk, dráždil pejskaře jihoafrický prezident. Jo, to je vtipná hláška od negra oblečenýho v saku bělošskýho střihu. Ale asi má pravdu, protože jak jinak mohli běloši černochy lovit, než po britském způsobu formou honu na lišku.

Krátce o JXD, Franzovi a obiloznalci Landovi. Jo, někdo nemá rád ani Landu, ani Doležala (sem netušil, že před tím, než se stal skinheadem byl předsedou ústředního výboru vysokoškolskýho ssm - pokud jsem to z toho článku pochopil dobře) a ani Láďu Franzovic....

update 13:14 - Jak to vypadá, když máte v domě -60 :)

28.12.2012 v 11:46:27

středa

jo, mám pocit, že je středa. musel sem vyběhnout s holkama ven, v noci sem to nějak zaspal, takže aby se neposrali.
v jednu přijde jára umělec s davidem na oběd, včera sem dělal boršč a guláš s tak akurátním množstvím čili papriky. jo, jen kousek a pár semínek :)
venku sme potkali zajíce, jak si to hopká přes zahrady a silnice. já osobně se spíš přikláním k variantě, že to byl králíček, kterýho nějaká holčička vypustila napást se zbytků trávy na zahradě a teďka ji rodiče lžou, protože ji určitě vykládají, že její králíček odhopkal ke svým kamarádům v parku, že se určitě vrátí, přičemž jestli se vrátí, tak ho přinese kočka. v lepším případě. v tom horšim by určitě nechtěla holčička vědět, že její roztomilej králíček skončil, díky útěku v multikulturním prostředí, buďto na vietnamském pekáči jako ala kočka, nebo na cikánskym pekáči ala pes a nebo na muslimskym talíři jako vepřový či zcela na zcela obyčejném českém talíři jako králík na smetaně.

Svazijsko zakázalo minisukně, odhalené mladice smí vidět jen král. Jo, tohle přesně udělám, až padne vláda a já nastolím absolutistické království.

jo a mimochodem, nevzpomínýte si, jestli v posledních pěti letech nebyl nějakej modní film, kde by hrálo větší množství beaglů? jako takovejch těch psů. potkávám v poslední době dost lidí se dvěma a více beaglama...

V USA požadují vyhoštění moderátora, zastánce zbraní označil za idiota. Více strachu, více zbraní....

Rihanna ani Lady Gaga se netají láskou k marihuaně. No cement... :)

26.12.2012 v 10:31:49

štědrovečerní zabijačka

no proběhla včera nějaká ta štědrovečerní zabijačka, posekali sme se do krve, vyházeli nábytek a televizi z oken, rozmlátili postel, vytrhali parkety a nasrali na schodiště.
jo, přesně takový vánoce sme neměli. :)
v neděli večírek u voka, klasika, zahrála nám garáž a všichni tam stejně choděj hlavně kvůli mochomůrkám bílejm... :)

garáž


pak přišel ježíšek
ježíšek

aby všechno skončilo řádným obžérstvím. na dokumentární umělecké fotografii jsou vidět uzený krevety, nakládaný okurky, cukroví, francouzskej sejra a nevešly se chlebíčky. když přítomní psi nechtěli už ani krevety a francouzskej sejra s ušlechtilou plísní, usoudili sme, že je na čase jít domů... :)
jídlo


25.12.2012 v 12:52:42

slušní lidé

Jsme přece slušní lidé, řekl muž při nabídce úplatku pro policisty. Já se obávám, že policistům dotyčný řidič nabídnul slušně málo, takže si to posral...

Přistávají na Letišti Václava Havla. Většinou netuší, kdo to byl. A bude hůř.

22.12.2012 v 15:19:59

večer veteránů III.

jo, stanko je taky už takovej veterán. po koncertě majkláčů velmi překvapil solidní inteligentní diskotékou s analogovými nástroji... foto už rozmazaný, vodka vodkovala...

petr stanko


22.12.2012 v 14:01:10

večer veteránů II.

Michael's uncle slavili v Roxy 25let výročí. Kromě toho, že pro mě byl příchod do roxy jistým návratem do zmizelého mládí a časů dávno minulých, ano dýleři extází zmizeli z hajzlů, ba dokonce i hajzly se přestěhovaly. Horní galerie byla vip, což se ivce podařilo vyřešit, takže další várka přeživších. Jo, majkláči dobrý, furt parádní našláplý hácé, akorát ti pogující punkáči chyběli neb v roxy není láce. prostě draho jak svině. dvojitá vodka s džusem za 152kč.

michaels's uncle roxy

michaels's uncle roxy

michaels's uncle roxy

speciální host.. hraboš :)
michaels's uncle roxy

michaels's uncle roxy


22.12.2012 v 13:58:01

večer veteránů I.

včerejšek byl ve znamení veteránů a přeživších smažek... :)

Phil Shoenfelt v žižkovskym suterénu slavil šedesátiny a křtil knížku vo tom, jaký to bylo, když žil v new yorku. spousta fanynek, který si nechávaly od slovutného mistra, který hrál i s cavem, podepisovat knížky.

Phil Shoenfelt


22.12.2012 v 13:49:44

vodkovník

bezdomovci ve strašnicích si chystají vánoční stromeček...

vodkovník


22.12.2012 v 12:55:49

kompostárna

strašnicemi se šíří nehoráznej puch. jak mi říkala ráno paní v obchodě, prej se na závěr světa rozhodli vyvést kompostárnu.

21.12.2012 v 13:41:23

konec světa - harmonogram

1) 7:30 budíček /splněno 100%
2) 8:00 vylézt z postele /splněno 100%
3) 8:15 kontrola případných hlášení na helpdesku /splněno 100%
4) 8:30 příprava míchaných vajíček /splněno 100%
5) 8:45-9:45 snídaně, sraní a zkulturnění ranní /splněno 100%
6) 10:00-11:00 venčení hafanů /splněno 100%
6a) 10:10 - Upozornění mládeže ve věku 23-26, tři muži a dvě dívky vizáže okresní diskotéky, že nemá smysl nadávat tý ženský, co se je snaží objet, že je blbá, když jsou blbí oni a nemají s tím svým bmw parkovat v křižovatce jednosměrek, u kontajnerů, protože když je nesejme někdo v autě, tak to rozhodně udělají popeláři. Borec čumí, jak kdyby spadl ze stromu, ale spojení "poškození bmw" mu dojde a odjede si. Možná asi taky pomohla poznánka na jejich SPZ, kde bylo písmeno U. Nic proti ústečákům s ostravakum, ale kdyby šlo o to, kde se parkuje nejhůř, tak tyhle dvě provincie jsou na tom nejhůř. Jak dementně dokážou zaparkovat audiny ostravaci, je úplně shodný s parkováním ústeckých bmw a meďourů.
7) 11:10-11:45 luxování bytu, aby byl konec hezkej /splněno 100%
8) 11:45-12:15 kompletování harmonogramu posledního dne /splněno 78%
9) 12:15 - 13:00 sledování posledních událostí ve světě /v přípravě
10) 13:30 návrat ivky z nákupu /v přípravě, hrubý odhad
11) 13:40 odpolední sraní /předpokládaný úkol
12) 14:00 ve zprávách říkají, že konec světa nebude /naplánováno
13) 14:41 říp se probouzí a začíná chrlit lávu. /naplánováno
14) 15:00 Litoměřice, brandýs nad labem a obecně střední severní čechy jsou v prdeli. Vláda vyhlašuje stav ohrožení a vysílá na místo protichemickou jednotku. /naplánováno
15) 15:30 Protichemická jednotka se odmlčela. Mlčí taky Ještěd. V Praze začíná chaos. /naplánováno
16) 16:00 Premiér Nečas přichází s prohlášením, že se nic neděje, konec světa nepřichází, že je to jen dočasné. /naplánováno
17) 16:25 Odpolední sraní, poslední v civilizované koupelně. /naplánováno
18) 16:45 Komunisté prohlašují, že na Dukle přistanou soudruzi z Jupiteru a zachrání všechny co mají rudou knížku. /naplánováno
19) 17:00 Začínáme se chystat na společenský večer. /naplánováno
20) 17:17 Předseda ČSSD v komuniké prohlašuje, že současná krize je důsledek nelogických kroků a personálních výměn neschopné vlády. /naplánováno
21) 17:30 Kontrola kvality c17h21no4, odchod na večírek. /naplánováno
22) 17:48 Tomio Okamura podává k Ústavnímu soudu stížnost proti konci světa. /naplánováno
23) 18:10 Příchod na večírek, první víno. Staropramen se nedá pít ani před koncem světa. /naplánováno
24) 18:36 Láďa Franz si nechává udělat poslední tetování. /naplánováno
25) 18:41 Jiří X Doležal zjišťuje, že nemá co hulit. /naplánováno
26) 18:56 Dan Landa podřezává kohouta a obětuje ho na oltář panny marie. miriam landa přechází na židovskou víru. /naplánováno
27) 19:15 Televize hlásí, že v Albánii našli ropu. /naplánováno
28) 19:27 Turecko vyhlašuje Albánii svým výsostným územím a vysílá armádu. /naplánováno
29) 19:45 Itálie protestuje. Návrat Berlusconiho. /naplánováno
30) 19:58 Irák legalizuje alkohol. /naplánováno
31) 20:14 KLDR osedlává kavalerii jednorožců a atakuje jižní koreu. /naplánováno
32) 20:26 Rusko zabavuje slonům a medvědům vodku. /naplánováno
33) 20:45 Večírek v plném proudu. Lidi jsou spokojení. /naplánováno
34) 21:22 Ústavní soud zamítá Okamurovu stížnost. /naplánováno
35) 21:37 Komunisti páchají hromadné sebevraždy, protože se mezi nimi rozkřiklo, že soudruzi z Jupiteru přiletěli jen pro členy čssd. /naplánováno
36) 22:00 Předseda ČSSD Sobotka prohlašuje, že všichni lidi jsou si rovni. /naplánováno
37) 22:16 Václav Klaus příchází se svým posledním projevem. Prohlašuje v něm, že nic takového jako konec světa neexistuje a že už je na čase z Evropské Unie vystoupit. /naplánováno
39) 22:31 Hájek zrazuje Klause, odchází do akademie věd a prohlašuje, že skutečně pochází z opice. /naplánováno
40) 22:51 Okamura se odvolává k Evropskému soudnímu tribunálu. /naplánováno
41) 23:01 Přestavají fungovat všechny Windows řady vyšší 95. /naplánováno
42) 23:23 Večírek valí. /naplánováno
43) 23:34 Socaní páchají hromadné sebevraždy. Odboráři volají po sociální spravedlnosti. /naplánováno
44) 23:47 Krkonoše se propadají. /naplánováno
45) 23:59 Na Moravě dochází slivovice. /naplánováno
46) 00:00 Konec filmu. /naplánováno

21.12.2012 v 12:18:11

konec světla

zatim nic nepřipomíná. žádný podivný světla a obrazce na obloze, žádný otřesy země, žádný mrtví v ulicích (ani chodící), žádný výkřiky hrůzy nebo paniky. nic. akorát naproti v nonstopce dnešní noc zemře mnoho mozkových buněk.

20.12.2012 v 23:09:16

poznámky

1) potkávám chrchlající lidi jak ze zombie filmu. včera dělňas při mý cestě z voka, chrchal tak, že si lidi odsedali. fakt že jo. čekal jsem na okamžik, kdy vychrchlá krvavej cucek, začne vyděšeně běhat po busu a chytat se lidí za bundy, čepice, strkajíce jim krvavej chrchel do ksichtu.

2) houmlesáci v albertu obsadili vstupní prostůrek. jsou tam dva odpadkový koše a teplo. akorát pít a kouřit se u těch odpaďáku nedá. průchod do obchodu, jako když procházíte stokou na hovna.

což ještě pořád neznamená, že pozítří vše nebude jinak. já budu vládcem a vy oddaní poddaní...

20.12.2012 v 18:25:04

ale to se úplně normálně

20.12.2012 v 16:28:33

yes

neyes. ko. zejtra asi udělám nějaký nákupy, propadnutí horečce, a volno před námi.
nemám tyhle konce roku rád. nejlíp by bylo odjet někam mimo civilizaci a vrátit se až druhýho.

20.12.2012 v 15:02:42

pohoda

besídka vyřešená, chlast sme dostali, ba dokonce i kus třináctýho platu, byťže to bylo letos slabší. Ale to sme věděli všichni, takže se pochopitelně nezlobíme. Jinak proběhla klasicky bohemka a zcela neklasicky Jack z tenesse. Ufff.... Chudáci řidiči.... :)

MHD v Praze od nového roku zpomalí. Fakt čůrácí...

Albánie chce zablokovat prodej divize ČEZ, navíc chce miliardy za škody. Tak teďka sem akorát zvědavej, jestli albánští romové, pašeráci heroinu a prodejci zlatých předmětů z odpočivadel českých a německých dálnic, vojebou český investory a všechny zmrdy z vedení ČEZu. Vobávám se, že ano a že navíc to zaplatí nikoliv management, ale běžný český odběratel elektřiny...

20.12.2012 v 12:04:16

mediální kanál

Ze Sněmovny zatím neodejdu, jsem oběť soudního systému, tvrdí Pekárek. Největší svinstvo je úplatnej politik bez špetky sebereflexe a morálky. Hnůj.

Americké zbrojařské kruhy prolomily mlčení, chtějí zabránit dalším masakrům. LOL

Neprůstřelné školní brašny jdou v USA po masakru v Newtownu na dračku. Nějak mi tam chybí, že učitelé a školník také budou vybaveni střelnou zbraní...

19.12.2012 v 14:15:17

středa

dneska je středa. prahu již kompletně ovládnul předvánoční chaos. předpokládám, že jinde to nebude lepší. jak se takovej chaos zhruba projevuje:

1) Čekáte na tramvaj a von přijede jen jeden vůz a ten je plnej důchodců.
2) Všude vám připomínaj, že se blížej vánoce a že je nutný nakupovat dárky a bejt šťastnej.
3) Já nic nepotřebuju, jsem nenáročnej. Když něco potřebuju, pořídí se to operativně během roku. Umím i objednávat přes internet, žeano.
4) U levnýho masa je fronta, u drahýho masa nikdo nestojí. Jsme v čechách a je tu plno socek, protože kolem drahýho projde důchodce s vnoučetem a říká tomu děcku "tady dávaj bio zdarma, že tu nikdo nestojí". Upřímně, stáří si vážim, ale jenom toho inteligentního, protože ten zbytek předává naší budoucí generaci jen nasraný sračky.
5) Včera jsme měli italskou mozzarellu z buvolího mlíka. Byla drahá a kurva dobrá. Mám na co vzpomínat, až přijde konec světa.
6) Ženy, přestože říkají, že vánočním stavům nepropadnou, jim propadají a již minimálně 14dní jsou masírovány z médií, že se musí uštvat k smrti, umejt vokna, vytřít podlahy, koupelny, nakoupit dárky pro všechny příbuzný, kamarádky, rozeslat spoustu vánočních "lovískujících obrázků jehličí, pejsků a dětiček" přes facebook, vyměnit a vyprat povlečení, utřít prach v místech, kde se utírá jen o vánocích. Aby nakonec byly vystreslý z toho, že jejich kadeřnice má v pátek už plnej program a nehtařka? Ta píča raději zavřela a jela nakupovat do hypernovy.
7) Přestože se propouští, krize neustupuje, finanční trhy jdou do hajzlu, práce ubejvá a imigrantů z východu přibejvá, tak ženy věří, že ta reportáž, co byla předevčírem v tv, že třináctej plat dostanou jenom poslanci, soudci a zaměstnanci čezu, byla jenom lež a že i my - zbytek populace - najdeme pod stromečkem obálčičku s třináctým platem.
8) A to celý se přenáší na nás muže, jež se jen zoufale snažíme udržet vánoční pohodu, klid a relax, protože víme, že štvaním, šílenstvím a bláznovstvím ničeho nedosáhneme. Máme taky povinnosti, tu jít na pivo, tu jít na víno, tu podpořit umělce, tu vyjádřit názor. Víte jak je to kurva těžký, žít 3-4x týdně společenským životem, když máte rádi klid a mír? A nejhorší je, když žena dopustí, že muž vybuchne a propadne vánočnímu šílenství. Myslíte si, že tohle chcete?

ps: co se týče toho jídla, faktem je, že musim být ivce vděčný za to, že mi vysvětlila, že sejra neni jenom českej mentál, že salám není jen vysočina a gothaj a že snídaně není jen pochoutkovej salát. Vážně přemejšlim, že jestli mi zůstanou nějaký prachy navíc, koupím na chuť nějakej dvacetiletej středoamerickej rumík.... ať je na co vzpomínat, až přijde ten konec.


V Argentině zavřou horu kvůli plánované hromadné sebevraždě ke konci světa. Lidi, kteří potřebují chránit sami před sebou si zaslouží odebrat doklady, zbavit svéprávnosti a zavřít za plot. Nic víc...

Téměř každé druhé dítě mladší dvanácti let někdy shlédlo porno. Jo, pomatujete si na svoji pubertu? Schovávali jste porno časopisy pod matrací? Prohlíželi jste si pornofotky v 256 barvách při rozlišení 320x200?? Jestli jo, tak vás snad nenasere ředitel základní školy co natáčí porno...

19.12.2012 v 11:35:50

týden před vánoci

imho náročnej týden. včera vernisáž, zejtra voko, v pátek majklův strýček v roxy 25let, v neděli vánoční večírek. hola hola, játra holá.

a zase sem dneska potkal z tepláren. v jednom místě je v zemi asi dírečka, protože z trávníku stoupala pára. fakt to bylo zvláštní...

18.12.2012 v 22:54:23

kočárek pro panenky

jak moc lidi sháněj kočárky pro panenky??

kočárek pro panenky


18.12.2012 v 21:44:47

nalezeno na internetech

lol... :)

okamura


18.12.2012 v 14:55:42

patnáctky

jo a ještě si poznamenám, že sem včera měl čtyři malý patnáctky. jo byly dobrý, studený, ale musim říct, že hlavu zmátly dokonale. ještě, že sem byl tak chytrej a nedával si velký. jsem prostě starej a můžu už dávat jen studený dvanáctky, po těch se hlava až tak moc nemotá.

jinak sem dneska ráno v tom opileckým stavu opět došel k názoru, že za hovna v trávníkách a na chodníkách můžou hlavně:
a) voliči asociální demokracie a ksčm. jsou to přesně ty typy lidí, kteří vědí, že má bejt pořádek a že má spousta lidí viset, ale sehnout se, sebrat hovno z lacinýho žrádla po svym psovi, to ne.
b) mladý, dynamičtí a neuspěšní voliči pravice. myslí si, že jim patří svět a že můžou všechno.

na městě je problém, že fekální vlastnostni jeho obyvatel umí přikrýt.


Hroby na Vyšehradě lákají. Vdovy tam chtějí uložit Kaplického i Brzobohatého. Je mi těch lidí tak líto, jakoby si mysleli, že uložením na Vyšehradě se zdůrazní jejich kvalita a moc. Mrtvej je tuhej a je mu fuk, kde leží. Zvláště, když je zpopelněn.

Okamura se obrátí na Ústavní soud, Dlouhý volbu zdržovat nechce. Okamura je japonskej čůrák s českejma vlastnostma. Chápu, že ho Japončíci nemaj rádi. Já totiž taky ne.

Návrat Kulínského: dirigoval před skoro prázdným sálem. Upřímně, šel by se někdo z vás podívat na odsouzenýho przniče nezletilých holčiček? Ten chlap je splachovací...

Obviněná Pancová mohla kandidovat za ČSSD do Senátu, vypovídal Rath. Ještě, že sedí. Tahle rajda s vizáží herečky z lacinýho českýho televizního seriálu je fakt morbidita.

KLDR brzy oznámí dědice komunistické monarchie, Kim Čong-unova manželka je těhotná. Ááá, Kimátko na cestě. To budou mít tamnější nevolníci radost...

Japonsko geekům: záchod ovládaný na dálku telefonem. Kromě toho, že se bez patřičného telefonu a v něm instalované - jaxe dneska moderně říká - appky prostě nevyserete, tak už to vidím: toalety byly napadeny hackerem, nikdo se nevysere. hrozí utržení koulí.

Vrah z Newtownu před útokem rozbil svůj počítač, policie se nemá čeho chytit. No, vážení, nás zachraňuje jen stáří, ale opravdu bych se bál, bejt v současnosti teenagerem v usa: Mladík byl však uzavřený a neměl ani účty na stránkách Facebook či Twitter, které užívají téměř všichni američtí teenageři. Hartford Courant napsal, že Lanza na počítači „hrával videohru plnou násilí a bitev“. Ale to furt ještě neznamená, že si FBI, CIA, MI5, MI6, KGB, Mossad a Severokorejská tajná služba neposvítí na nás všechny, kteří se nenecháváme kontrolovat facebookem a twitterem.
My, lidé bez facebooku se možná staneme pronásledovaní a budeme se muset vrátit do undergroundu. Možná by se dala začít i nějaká guerilla, sabotáže datových rozvodů a házení vajec na uživatele fb.

Před rokem zemřel Václav Havel. Česko vzpomíná, Duka varuje před komunisty. Víte, kde vy ste byli? Já jo, v hospodě u vystřelenýho voka na vánočním večírku. Myslím, že z nás by měl Vašek největší radost, protože těch patolízalů a příživníků na jeho jméně co se za poslední rok vynořilo, bylo fakt zkurveně dost. Samozřejmě, že jediný co mu neodpustim je, že nenechal pověsit pár soudruhů a následně je nezákazal.

Mladík chtěl útratu na diskotéce zaplatit marihuanou, hrozí mu vězení. Ale to musí bejt debil. Dneska, díky dostupnosti trávy a jinejch drog, fakt hulej i úplný bezmozci. Sám se občas divim, kolik lidí si myslí, že hulo je u nás komplet legal...

18.12.2012 v 11:12:59

vernisáž

zahájení vernisáže mandal. v pozadí mandala, v popředí radomil v průběhu slavnostního prologu.

radomil


17.12.2012 v 22:07:50

pražská teplárenská

ivka přišla z venčení s postřehem, že v jedný ulici jede z kanálu pára. jak mi to řekla, tak jsem si vzpomněl, že sem minulej tejden v pondělí při venčení v těch místech potkal borce z pražský teplárenský, jak lezou z kolektoru a říkaj "tohle není před vánocema dobrý". pak sem je potkal ještě ve čvrtek, v těch samejch místech u druhýho vstupu do kolektoru a jeden říkal "uhnily tam šrouby, musíme přijet jindy."
skoro to vypadá, že možná budou některý domácnosti o vánočních svátcích klepat kosu...

17.12.2012 v 17:41:33

nehty ládi franze

samozřejmě, že na barvě kůže nezáleží. Hlavně u černocha co se nechal vybělit. Ale o Majklovi mluvit nechci, budiž mu dětské nebe lehké, ale nedávno jsem viděl v tv opět Láďu Franze. Přestože má naše televize úhlopříčku 107cm a umožňuje fullhd zobrazení, nedokázal jsem i přes tyto nesporné výhody rozpoznat, zda-li má kandidát na presidenta Láďa Franz potetované i poslední články prstů rukou, nebo jestli si nechal vytrhat všechny nehty, aby mohl býti potetován až do konce. Nějak jsem se nemohl zbavit dojmu, že je má vytrhaný a bohužel všechny fotky na prvních patnácti stránkách google.com jsou tak naaranžovaný, že prostě ruce neukáže... Dobrovolně vytrhaný nehty jsou podle mě celkem nechutnost.

17.12.2012 v 12:45:49

fotka z dovolený v kldr

kldr


17.12.2012 v 12:11:54

počasí v pondělní praze

počasí v pondělní praze je deštivý. taková jarní obleva se spoustů odkrytýho humusu, kterej pražané a návštěvníci matičky prahy naházeli na zem a jež sníh pár dnů milosrdně přikrejval. psí hovna teďka vylejzaj ze sněhu jako kosti dinosaurů z písku pouště. po kuřácích na zastávkách taky zůstává spousta bordelu. musím říct, že mě celkem kuřáci na zatávkách serou. ti arogantní nemají problém kouřit mezi čekajícími cestujícími, ti chytřejší jdou prudit jinam. Společný mají to, že vajgl pak letí na zem do silnice, takže teďka jak slezl sníh, vypadaj zastávky jak popelníky.
Jo, kuřáci kouřící na zastávkách a vajgly poházený všude po zemi, to je to, co nás tak trochu odlišuje od západu a zařazuje spíš na východ. No, prostě slovani. Včera jsem musel večer ubalit marihuanovou cigaretu do odlehčený Lucky Strike v hnědym balení (eko), protože mi došel golden virginia a musim říct, že to brko se nedalo moc dobře hulit, protože do těch cigaret fakt dávaj hnusnej tabák. Takže jo, ať si lidi hulej, klidně i na zastávkách, ale ať nepíčujou, že jim Kalousek jejich koníček zdražuje. Za ty prachy co získá na daních...

jinak sme taky včera koukali s ivkou na zprávy a hrozně nám chyběl ten vánoční chaos, o kterým tam mluvili v souvislosti, jak jsou opět letošní tržby rekordní a lidi zase utratili víc peněz. již se těšíme, až se toho zúčastníme. těch úžasnejch lidiček v nákupních centrech, jak jsou šťastní a spokojení, jak si jednou ročně vzpomínají na svý blízký. Toť romantický vánoční čas. Já sem si dneska trošku vánočního lidského hemžení užil na Floře a ti spokojení "shopping people". Jak málo stačí k lidskému uspokojení a k vytvoření štěstí. Jak to ty lidi dělají, že nepotřebují kokain, pervitin či marihuanu? Myslím, že jsou nemocní.

Půlroční holčičce vyrostla na tváři boule, ze které vylezlo ptačí pírko. Přes to všechno co američtí vědci dodneška objevili nechápu, jaktože jim nedošlo, že dítě je postižený normální ptačí chřipkou. Prej peříčko z polštáře. Taková hovadina...

Příběh Renaty: 12 let piju vlastní moč. Jen díky tomu žiju! Ale ne, fakt ne.... Večer si namažu celé tělo hlavu, nechám zaschnout a teprve poté se osprchuji. Ráno si ji kapu do očí, provádím s ní výplachy nosu, válím ji v ústech, aby dezinfikovala. Renata musí smrdět chcankama jak největší bezdomovec, kor v letním počasí, kdy se moč rozkládá rychleji. Myslím, že Renata musí vydávat puch, který nebude daleko od puchu, který jsem cítil při nedávné návštěvě Brna, kdy jsem musel chcát - protože nebylo nikde poblíž veřejné wécé - za kontajnery na odpad u autobusového nádraží u hotelu Grand.

Musíme lépe chránit děti, řekl Obama na vigilii za mrtvé v Newtownu. Kecy, kecy, americký kecy v kleci. Protože k týhle události se vyjadřuje kdejakej čůrák co má přístup k internetu, a že jich je dneska hodně, tak já jen dodám, že to stejně odnesou děti, protože jim zavedou pravidelný psychiatrický prohlídky ve škole, takže spousta "freaků" bude stigmatizována (všelijací dys*, autisti, lehčí dementálové) a členové průměru a podprůměru jim to dají pěkně sežrat. Jediný co by jim pomohlo je ústavní omezení držení zbraní.

Děti si užijí až tři týdny prázdnin. A navrch den volna na "konec světa". Jo, dejte debilům přístup k internetu a svět skutečně padne. "A jelikož hrozba konce světa by mohla radost z prázdnin zhatit, dávají ředitelé volno pro jistotu i v „osudový“ pátek 21. 12. 2012. Aspoň tak to koluje na různých chatech, kde si rodiče vyměňují informace a dojmy." Já jen tajně doufám, že pokud jsou mezi mými nectěnými čtenáři také rodičové, tak to snad nejsou takoví kreténi jako rodiče z tzv. různých četů...

Nová naděje pro Ukrajinku: v Česku by ji mohla ukrýt církev. Jo, tahle kauza začíná bejt fakt typicky česky švejkovská. Zajimalo by mě, která církev dá azyl mařce, která ukázala píču i s těhotenským břichem.

Vznik Havlova Srdce pro Brusel byl vidět i z letadel. Nedívejte se. No, naposledy co někde psali bylo, že chtějí poslat tenhle symbol pro bordel svobodným afgáncům, aby nezapoměli, kdo jim přinesl demokracii a mír. Ale to už bude nějakej pátek a vono hle... Parazitizmus na Havlově jméně dospěl přes letiště až do Bruselu.

Jak to dopadlo s uchvácením Internetu: Konference v Dubaji skončila neúspěšným úspěchem. No, naštěstí to pro nás dopadlo zatím dobře, ale faktem je, že se stále znova a znova ukazuje, že OSN je organizace naprosto k hovnu, dobrá akorát tak k vydávání podělanejch rezolucí. Kdyby bylo na mě, přestal bych platit členský příspěvky.

17.12.2012 v 11:56:44

obleva

momentálně neprší, obleva, ulice sou mokrý a plný kamínků.

16.12.2012 v 21:18:26

klouzačka

pěkná klouzačka dneska ráno. to muselo bejt zlamámejch rukou a nohou. nejhorší v místech, kde pravidelně obyvatelé škrábali a zametali sníh, jehož zbytky byly navíc pěkně ušlapány, a pak v místech, kde blbcí sypaj sůl. ona se ta voda rozteče, pěkně do kluziště a ty lidi bláznivý lidi nechápou, že škoda soli. stěrk je sice taky na piču, zůstává ve vzorku podrážek, ale jak ten sníh a led roztává, pořád v tom ledu zůstává a dělá celkem vrstvu protiskluzovou. a ti blbci to zametaj a v horšim posypávaj solí.
takže vyjdu ven, a terka jak už má blbý zadní nohy, tak se ji rozjely jak van damovi při roznožce na kuchyňský lince.

V Praze se ráno stalo přes 100 nehod, vůbec nevyjíždějte, žádá policie. Vždyť to píšu výše, ledu jak nasráno...

Střelec z Newtownu byl výborný student, údajně měl psychické problémy. Jo, teďka budou všichni autisti v americe pod bedlivými hledáčkem úřadů, možná se kvůli nim napíše novej zákon, proběhne pár demonstrací proti zbraním a pojede se dál, protože právo na zbraň si nezruší. Zbytečný komentovat.

Na sociálních sítích i v médiích vládne šílenství v reakci na střelbu v USA. To se nedivím, každej s tý miliardy na facebooku se potřabuje vyjádřit. Někdy si tak říkám, jestli bez těhlech společenskejch sítí nebylo líp. Lidi si podebatovali, to jo, ale maximálně doma, v práci nebo v hospodě, ale dál se ty myšlenky nešířily. Maximálně, když si je někdo nahrál. Jenže teďka si pustíte skoro cokoliv na internetu a jeste zaplaveni jednou a tou zprávou v miliónech variant. Já sem vždycky chápal síť jako zdroj informací, dneska holt jede reklamní model "síť jste vy", jenže prostě každej není tak kreativní, aby mohl poskytovat relativně originální obsah. a bez reklamy. ano, myslím si, že i hovna lze vypouštět originálně neboli jak se dneska uvádí 'jinak'. jo, trochu sem se pochválil, až to zasmrdělo :)

Jak získat peníze na korupci? Klíčová svědkyně odhalila systém v Rathově kauze. Spolupracující obviněná. To je fakt síla jakou může mít někdo zkřivenou morálku. Špinavý prachy nesmrdí, ale nést následky ne. Fakt netušim, jestli si tím, že bude práskat, polepší. Pokud ji i tak odsoudí... Nevim jak to chodí v kriminále, ale myslim, že nějakou úroveň by si člověk měl ponechat.

Američtí hinduisté kritizují útlak Romů v Česku. Upřímně, stejně jako Kocábovi bych jim nabídnul, aby se k nim na měsíc nastěhovali. Pak by naoplátku mohli Romové odletět na exkurzi do spojených států, aby viděli, kde jsou větší dávky.

15.12.2012 v 15:47:18

OLOL

Slonice při putování Sibiří málem umrzly, život jim zachránila vodka.
Rusko je země širé duše... :) Příští zastávkou byla pro slonice omská zoologická zahrada, kde se jich ujali ruští veterináři. "Kdyby nebylo vodky, pošly by na zápal plic," řekl novinářům ředitel zoo Rostislav Šilo. "I u nás za tuhých mrazů dáváme slonům a opicím vodku, ale jen tu ruskou. Jedna bedna vodky je pro slona totéž, co pro našince panák," řekl Šilo.

14.12.2012 v 16:56:49

asociální demokrat

to je kanál tenhle zimola, to je kanál a socanská žumpa. za mě dobrý, studentům držím palce a jen jim připomenu, že za každýho mrtvýho komunistu dostanou od pánaboha pět let života k dobru. ne, nevěřím, že se soudružka, zvláště pokud je léty kovaná, může zhroutit....

asociální demokracie


14.12.2012 v 14:05:31

tiskové úlohy

1) Pes pokousal na pražském Žižkově malé dítě, útok nepřežilo. To zase bude hysterie jen kvůli tomu, že rodičové nejspíš nechali dítě samotný se psem. Pes je jenom zvíře a jako zvíře nepřemejšlí jako člověk a dítě samotný se psem je špatně... Kor když ten pes byl v bytě dřív než dítě.

2) Praha zakázala pronájem vyšehradských hrobů, šetří je pro osobnosti. Je fakt směšný, jak někteří chtěj výjimečný i po smrti. Jakoby jim nestačili bondovský spztky či pod cenou nakoupený obecní byty. Za sebe můžu říct, že bych nechtěl ležet v místech, kde se scházejí příznivci Lumpen Templu, Zlatýho draka, Žita88 či vůbec všichni pravičáci z okolí Landy. Musel bych z toho hrobu vstát a ukázat jim, zač je toho oživlá zombie...

3) Mačetový útočník poslal z cely moták. Označil v něm některé pachatele. Tak to by mě zajimalo, jakou lumpárnu ta neuspěšná kandidátka na prezidenta zase vymyslela. Předpokládám, že označeni byli hosté, kteří měli připravený mačety v nohách židlí proti romským hráčům výherních loterijních terminálů.

14.12.2012 v 13:21:32

legie zlatého draka

malé podráždění fašistických vyhledávačů a všech, kteří si myslí, že lidé se časem změní a starého psa, že lze novým kouskům naučit. Já taky nepřestanu bejt ze dne na den sobcem a požitkářem.

zlatý drak a jeho údolí
legie zlatého draka - zlatý drak a jeho údolí


14.12.2012 v 12:53:40

romantický vtip

Na rande:
- "Jakou máš nejraději polohu?"
- "Ty se pořád bavíš jen o sexu, zkusme se bavit třeba o hudbě"
- "Dobře, už si někdy mrdala na klavíru?"


(nalezeno na internetech)

13.12.2012 v 22:16:13

z vyhledávačů

to se mi snad jenom zdá.... někdo hledal "hulíme proti pravici"
Chci jen říci, že zde se žádný posraný levičáctví, komunismus a hipísismus nepropaguje, ba dokonce netoleruje.

13.12.2012 v 14:09:22

odpolední poznámka

jak napadnul sníh, tak si zase dost pražských pejskařů myslí, že psí hovna nebudou vidět. no pravda je taková, že když sere pes do sněhu, tak to hovno - díky tomu, že má při vysrání teplotu psího těla - se do sněhu zaboří jako slina vetřelcova do podlahy.
vzhledem k tomu, že ani takovou maličkost si není schopna část populace uvědomit, není se co divit, že ke slovu se dostávají různí magoři a populisti od komunistů, přes polojaponce až po potetovanýho krypla, kterej se odmítá držet svýho kopyta.
někdy mám pocit, že od současný společnosti k hovnu není fakt daleko.

Registr aut po napojení na základní registry místy zkolaboval. Neverending story.... :)

Podpora 386 odstraněna z linuxového jádra. To je prostě úplně stejný jako když vám umře někdo blízkej. Konec jedný životní etapy a začátek nový....

Země OSN se vyslovily pro větší dohled vlád nad internetem. Já osobně si myslim, že OSN je organizace úplně na hovno a absolutně zbytečná. Když je někde nějakej světovej průser, vydaj rezoluci a myslej si, že je vyřešíno. Nebo tam pošlou modrý přilby, ale modrý přilby sou taky na hovno, protože dějiny už ukázaly, že když přijde na genocidu, modrý přilby uměj akorát přihlížet. Je to zbytečná organizace. Marihuana a Internet budou svobodní!!!

ps: a smrt reklamním mrdkám.

13.12.2012 v 13:22:43

tablety v hospodě

je to hrozný. když sem já byl mladej, tak se do hospody taky braly tablety, ale s extází. lidi se bavili, protože byla fakt děsná spousta srandy. dneska je to nějaký pošahaný, sedíte v hospodě, na stole tablety, všichni na ně čuměj a nikdo se nebaví. proč asi? protože sou to posraný tablety od applu nebo s androidem a ty tablety dělaj to, že lidi odtahujou od zábavy. všichni čuměj do těch displejů, jako by jim mělo něco utýct, tu zpráva na facebooku, tu nějaká novinka na novinkách, tu nějaká posraná fotka, která koluje internetama už patnáct let a přitom se nic novýho nedozvěděj, protože novejch informací je pomálu. pak vám ty tablety strkaj pod nos ať se taky podíváte, že to je cool a když už se naserete a vepíšete do toho starý dobrý roumenovo maso, tak se dozvíte, že ste dobytek a už se nikdo nezamyslí, že je mi úplně uprdele nějaka Marie Majerová, která posiluje a má záda jak superman, když ani není schopná si na ten facebook dát normální fotku bez šatů. No, ale kdo by se díval na nahýho supermana s kozama a píčou. tak a teďka se zamyslete a řekněte mi, kterýže tablety sou lepší?

fakt nejde o to, že ten facebook a moderní internety sou hlavně pro retardy, ale tady de o to, že se na tom stala populace tak závislá, že nějakej perník nebo hérák je sranda. Kolik lidí si myslí v současný době, že když nejsou online na facebooku, tak že neexistujou? Fakt kurva dost.

Ne, do hospody počítače, tablety, fotoaparáty a televizory nepatří. do hospody by si měli lidi chodit povídat a nebo aspoň mlčet, ale ne čučet do obrazovek. nebyl to dobrej nápad zprovoznit u voka internet.

Kvůli reklamě „Nejlíp mi to udělá bratr“ lidé v Hradci demonstrovali. Jo, občas si říkám, že má Klaus s těma "ismama" pravdu. Co z těhlech mladejch bude, když jsou schopní protestovat proti vtipný reklamě? Pravděpodobně náboženští fanatici a možná i voliči Ládi Franze. Absolutní retardace.

Stát chce trumfnout rodiče. Chystá web pro děti. Furt jim ještě nedošlo, že dělat weby proti čemukoliv jsou jenom vytunelovaný peníze. Zajmalo by mě čí kamarád má bráchu....

Peake už vede obranu. Dostala jste vánoční dárek, řekl Klaus. Jo, Píč na obraně a od Březiny zase po dlouhý době trafika v podobě ministra bez portfeje. Ministr bez portfeje je ministr bez ministerstva a tudíž jako chlap bez koulí. sorry. nechtěl bych bejt ministr bez ministerstva.

Poslanec: 39 tisíc čistého? To má sekretářka. Zasloužíme si víc. Ó můj bože. Tři kapesníčky sem proplakal. To si říká o nějakou vánoční charitativní akci. Asi přestanu posílat peníze do Afriky a budu je posílat do "Fondu Ohrožených Poslanců".

jo a víte co odděluje lidi od zvířat???
.
.
.
středozemní moře....

13.12.2012 v 11:22:40

frajerka včelka mája

no dneska jedu do práce tramvají, čumim z vokna a nejednou co neslyšim... No normálně Včelku Máju. Tak se rozhlídnu a přes uličku vidím jak si nějaká babička povídá s dítětem. Když se děcko otočilo a proneslo hlasem včelky máji, že ten led je mrzutej, protože jí to taky klouže, tak mi došlo, že ty byla Aťka Janoušková :)

včera nebo kdy, když sem jel metrem, potkal jsem tam dva fanoušky sparty, což se poznalo podle přiteplený šály. jako borci, ty vole krávo, to byli fakt ještě větší čůráci než si myslíte. Vůbec si nevolovali, nekundovali, nepíčovali, ale bylo to samý:
"frajere, to byli frajeři"
"frajere, von ten frajer něco řek, tak se mu ji frajere natáhnul a frajer lehnul"
"žito to je frajer, ten to frajere řek dobře"
"frajere, všechny bych je pověsil a začal bych schwarzenbergem, frajere to je čůrák"

radši sem mlčel, i když by si ti blbečci vyholení zasloužili nějakou vtipnou poznámku na téma "sparta, parta, buzeranti", jenže by to asi nepobrali a pravděpodobně bych se dozvěděl, že "frajere lehni". Takže sem mlčel a nechal je jet do gheta jižního města, tam kam patří...

Okamura: Není možné, aby prezident bydlel v paneláku. Já vim, ale protože naštěstí není možný, aby poloviční japonec usedl na český trůn, může si o bytě na hradě nechat jen zdát. A věřím, že by ho mocinky chtěl. Polojaponckej čůrák...

Budou si po Vánocích hrát holky s autíčky a kluci s panenkami? OMG (ó můj bože)

Bartošová a Rychtář vyrazili do boje s právníky: Lucerna bude! I přes mrtvoly! Tak už se jí to konečně podařilo. Na přiložených fotkách je vidět, že se již konečně začíná podobat ve ksichtě alkoholičce, kterou roky potkávám na jiřáku. Akorát je asi fakt, že Bartoška se držela dýl díky kvalitnějšímu chlastu a nešizeným práškům, ale už to tam má. Odulost a oteklost.

Babicovy steaky odpravily české vojáky v Afghánistánu. Dostali průjem. HA HA HA! No, když si tam zvou takový imbecily jako je babica, můžou si za to sami. Jakobych to viděl "a když nemáte maso, dejte tam něco jinýho".

12.12.2012 v 13:29:55

problémy ve světě

11.12.2012 v 21:41:25

jeleni

už netrouběj jeleni, teď houkají sanitky. jo, náledíčko. tak sem včera hodil držtičku. je důležitý mít dobrý podrážky se vzorkem. když tak vidím ty šílence v teniskách... :)

Třetině tuzemských firem chybí odborníci na IT. No, taky sem si dneska vyslechnul pěknou přednášku na téma jak se šetří ve státní správě. ořezávaj tam kde nemaj.

Trestání vařečkou není týrání, rozhodl Nejvyšší soud. Zaplať pánufon.

11.12.2012 v 21:22:50

z tisku

Sektáři se přesouvají do Srbska. Síla magické hory nás zachrání, věří. fakt už sem se bál, že o těch new age magorech nebude slyšet a že ni nepáchaj. A zrovna tyhle magory by si mohla hora odnýst...

Kromě pejska odčervujte i své děti. Nebudou mít roupy, radí lékaři. No, já už sem někde četl, že v americe tenhle trend už jede, odčervovat děcka, možná na tom něco bude, prevence není nikdy dost, ale obávám se spíš, že tady nějakej soudruh úplně přesně nepochopil, když se řekne "má roupy", protože normálně funguje "řezat, řezat a řezat". No, ono to odčervení bude asi humánnější než řezání...

O zákazu homosexuality uvažuji jako o zákazu vraždy, řekl americký nejvyšší soudce. Nevidím rozdíl mezi zemí, kde je schopný vysoký státní uředník pronést takovou genitální myšlenku, a zemí, kde se pěkně postaru kamenuje za mimomanželský polibek a kde se šukaj holčičky jak dostanou první krámy.

Hvězdná kariéra Peake: z kalendáře VV až do čela ministerstva obrany
Ministrem dopravy bude Stanjura, do vlády míří i Mlsna. Už aby byly volby...

Jo, jízda metrem zdarma je docela adrenalinek. Už na to nejsem navyklej.

11.12.2012 v 12:41:19

oukropek outerek

včera večer poradička výboru. pan předseda úřadoval. musim říct, že docela mi pamět ještě slouží a nejsu úplně takovej čůrák jak se může někdy zdát. krátká příprava se mi celkem zadařila a zapomněl jsem pouze na jeden bod k prodiskutování, jenže ten byl stejně z posledního měsíce a ten já stejně nestíhal.
dnes dodělány aktualizace posledního rsa serveru, počítám, že do příští aktualizace budu mít klid. tu sem si naplánoval někdy na únor-březen, abych nevypadal moc aktivně.
taky si dělám aktuální statistiky instalovaných pecek. mám totiž tajnou a speciální zbraň, linuxový skript napsaný v bashi, který si pomocí ldap_tools šáhne do active directory a pak mi doménu rozparsuje, ošahá pecka na dostupnost, zjistí v registrech stav rsa agenta a vychrlí mi csv-čko. Vyfikundace jsou Windows Vista/7 a vyšší, protože u nich mají defaultně zakázaný remote registry, takže si musím vzdálený registry fikaně nejdřív přes rpc zapnout, šáhnout si pro informace, který potřebuju, a zase je vypnout, aby doménoví admini neřvali. Jinak je to prasáckej skript, ale funkční :)

#!/bin/bash

USERNAME="DOMENA\UZIVATEL%TAJNY_HESLO";

ldapsearch -Hldap://domain_controller01 -D "UZIVATEL@DOMENA" -b "dc=domena,dc=cz" -w TAJNY_HESLO -s sub "(objectClass=Computer)" dNSHostName operatingSystem name -LLL \
|perl -p0e 's/\n //g' \
| awk 'BEGIN{RS="\n\n";FS="\n"}{print $1"; "$2";"$3";"$4;}' \
|sed -e "s/\dNSHostName: //g"\
|sed -e "s/\operatingSystem: //g"\
|sed -e "s/\dn: //g"\
|sed -e "s/\ name://g"| while read radek
do
IP_ADDR="";
RSA_STATUS="";
PC_STATUS="";

DNS_NAME=`echo $radek|awk -F ';' '{print \$4}'`;
OPERATING_SYSTEM=`echo $radek|awk -F ';' '{print \$3}'`;

if [ "$DNS_NAME" != "" ];
then
IP_ADDR=`dig short time=1 $DNS_NAME`;
if [ "$IP_ADDR" != "" ];
then
ping -c 1 -w 5 $IP_ADDR
if [ $? -ne 0 ] ; then
PC_STATUS="down";
else
PC_STATUS="up";
if [ "$OPERATING_SYSTEM" == "Windows 7 Professional" ] || [ "$OPERATING_SYSTEM" == "Windows 7 Professional N" ];
then
RESULT_TEMP=`net rpc service start RemoteRegistry -I $IP_ADDR -U $USERNAME >>/dev/null 2>&1`;
RSA_STATUS=`net -I $IP_ADDR -U $USERNAME rpc registry getvalueraw "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\RSA\RSA Authentication Agent\CurrentVersion\Settings\SDGINA" Enabled 2> /dev/null`;
RESULT_TEMP=`net rpc service stop RemoteRegistry -I $IP_ADDR -U $USERNAME >>/dev/null 2>&1`;
else
RSA_STATUS=`net -I $IP_ADDR -U $USERNAME rpc registry getvalueraw "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\RSA Security\RSA Authentication Agent\CurrentVersion\Settings\SDGINA" Enabled 2> /dev/null`;
fi

fi

fi
fi

echo $radek";"$IP_ADDR";"$RSA_STATUS";"$PC_STATUS;
done


No a výsledný řádky můžou vypadat nějak následovně:
CN=User_name,OU=Computers,OU=Lokalita_Praha_XY,OU=Lokality,DC=Domena,DC=cz; LoginName;Windows XP Professional;pc_name.domena.cz;10.140.4.76;3;up


11.12.2012 v 12:04:20

pondělí

1) nechápu co to je za styl, že mužský choděj v dlouhejch černejch kabátech ala matrix a malujou si nehty na černo jako v nějakym americkym seriálu. fakt je to směšný.

2) u klienta zdechla serverovna v brně, dvě hodiny sem zjišťoval co se děje, než sem se rozhodl brněnský rsa odpojit od primáru. jak sem ho odpojil, volal mi týpek, ale úplně jinej, že už to jede. tak sem zase brno připojil a při tý příležitosti i druhej pražskej server. zejtra ho půjdu vyaktualizovat, ať mám hotovo.

3) tip na film: Ill Manors Pokud chcete vidět fakt brutální storky ze života gangů a poznat co to je, když rap vychází ze surovýho prostředí, doporučuju tohle filmový dílko. V porovnání s tím je krutý život kreténa Rytmuse v bratislavském ghettu Petržalka (podle wiki po maďarsky: Pozsonyligetfalu) procházka buzerantskou zahrádkou.

4) Konference WCIT-12 v Dubaji: zatím nejasno, ale už byl přijat první sporný standard. Hm... kdeže má bejt ta myšlenka globálního propojování lidí? V prdeli drazí. S internetem by to mělo být jako s konopím. Legalně dostupný, plnohodnotný bez cenzury a pro všechny bez rozdílu.

5) Exministr Barták se vyhýbá soudu omluvenkami od kolegů. Je to zmrd vymrdanej.

6) Historik: Vaš byl fanatik, jehož se báli i čeští komunisté. Chtěl bych říct, že doufám, že se bude smažit v pekle, ale je mi jasný, že pro tohodle zmrda by peklo bylo za odměnu.

7) RGB Classic Games Jo, olckůly online :))

8) No a kolegové přišli s tím, že když nám odešel jeden člen týmu, tak že bych si prej mohl vzít jeho služby. No, vysvětlil jsem jim, že jeho službu si klidně vemu, ale jen v případě, že někdo z nich pojede na dovolenou nebo nebude moci. Budou se prostě točit ve třech, jelikož smlouva na rsa říká, že klient jede 24/7 a já si posledních 8-9let s nikým směny nevyměňuju, dozoruju sám a sám si taky žiju ve stresu, že mi do hospody zavolaj z hotline, že má někdo problém. Chápu je, odvykli si točit si směny každý 4týdny, takže teďka ve třech si budou točit směny každý 3týdny. Dřív to taky zvládali, akorat jaksi za ty roky zpohodlněli. Obávám se, že to bude muset rozhodnout ředitel a majitel v jedný osobě.

10.12.2012 v 13:59:11

sníh

do prahy přišel zase sníh. zatím to vypadá na nejvydatnější várku.

09.12.2012 v 15:47:41

konec světa

blbnou taky lidi okolo vás s tim dvacátým prvním prosincem dvatisícedvanáct, v jedenáct hodin jedenáct minut? někdy si tak říkám, že si lidstvo konec zaslouží, když už není schopno používat to co má na krcích. Nechápu jak přišli k tomuhle datu, když Nostradamus, Sibyla a Vyhulený ufo jasně říkají, že konec světa bude 30.2.2087. No, ale srát na blbečky co si myslej, že přijde konec světa.

Včera jsem viděl v televizi Aleška Brichtu, co zpíval s Arakainem. Nikdy sem jeho fanoušek nebyl, musim říct, že mě docela zarazilo jak až moc byl odulejt ve ksichtě. Nejspíš chlast už mu nedělá dobře, no ale komu by ve větším množství dělal, žejo. Když sem ho viděl, vzpomněl sem si na odulej ksicht Mikiho Volka. Zvláštní asociace, ale Miki byl větší kabrňák, než nějakej hejvymetalovej zpěvák. Ivka má teďka pěknou storku s Brichtou, takže když bude chtít, tak vám ji určitě napíše.

Taky se vrací po třech měsících z protialkoholní léčebny jeden nejmenovaný známý jednoruký malíř, takže sem zvědavej, jestli mu to vydrží.

09.12.2012 v 13:22:33

měníme svět kolem nás

Projekt mojesebevrazda cezet

Nové cesty k lepší kvalitě osobních sebevražd hledá startup mojesebevrazda cezet. Náš projekt je prvním svého druhu na Internetu. Naším cílem je zkvalitnit a zpřístupnit sebevraždu každému jedinci, který se pro ní rozhodne. Chceme nabízet databázi různých metod usmrcení, seznam romantických míst pro poslední minuty života či příznivcům skupinových seancí nabídnout prostor k naplánovaní si hromadné sebevraždy, které by se v současné době mohly stát velmi oblíbenými, protože by šlo získat na některé služby hromadné slevy.

1) Plánování: Jednotlivé, hromadné a masové sebevraždy. Speciální "místnost" pracovně nazvaná 'Jim Jones' bude pro různé visonáře, kazatele, vůdce či obecně organizátory masových sebevražd. Prostor také dostanou prodejci jedů, zbraní, majitelé pohřebních služeb nebo pronajímatelé prostorů a pozemků. Součástí bude i sekce "Dopis na rozloučenou", kde budou moci uživatelé webu zanechat poslední e-mail na rozloučenou, samozřejmě s možností zvolení data doručení, za příplatek bude možno dopis nechat odeslat i klasickou poštovní službou.

2) 1. workshop: Výsledkem první fáze workshopu bude vytvoření datového a procesního modelu, volba platformy - php a jako databázový backend oracle pro lepší škálovatelnost systému v případě expanze mimo Českou republiku.

3) 2. workshop: Náplní druhé fáze workshopu bude prezentace první verze databáze a návrh uživatelského rozhraní (UIX), debata nad mobilními aplikacemi (apple, android, windows 8) a eutanázií (asistovaná sebevražda). Integrace s facebook, google+ a foursquare.

4) Závěrečný happening: Závěrečnou fází projektu bude jednodenní veřejný happening, kde budou předvedeny základní funkcionality systému a první veřejné beta testování přihlášenými dobrovolníky.

Propagační letáky:

měníme svět

kolem nás


08.12.2012 v 13:59:38

sobota mrazivá

sobotní ráno je celkem mrazivé. řidiči musí škrábat přední skla, feťák pod okny dýlera klepe kosu, pejskům mrznou tlapky a mě bolí koleno. Přijde nějaká změna počasí. Možná ještě větší mráz.

nějaký humory z internetu:
Dusno v ČSSD. Sobotka vyzval Benešovou k rezignaci. Sobotka zdá se rychle přebírá komunistický móresy. Veškerý odpor je marný, všichni budete asimilováni.

KSČM vybírá mezi Zemanem a Dienstbierem. Já bych se radši paktoval s ďáblem, ale nikdy bych nehulil péra komunistům. Radši smrt...

Čína chce srovnat se zemí 700 hor. Na jejich místě vyroste nová, moderní metropole. Soudruzi, vystěhujeme milion lidí a poručíme větru, dešti a horám.

Cenzura je nutná, míní čínský nositel Nobelovy ceny. Tam kde vládnou komunisti, nikdy nikoho nečeká nic dobrýho. Je vidět, jak je Nobelova cena za literaturu zprofanovaná. A co na to Tibet? Mají si tam děti kde hrát??

Janoušek vyplatil zraněné ženě odškodné 900.000 Kč Tak to z toho zmrd vybruslil docela dobře. Na to že tuneloval se svým soudruhem Bémem Prahu, je to fakt málo. Doufám, že boží mlýny pomelou, uhnijou mu koule a upadne péro.

Tři sebevrazi nalezení v autě u Prahy se neznali, svolali se na internetu. Jakže se menovala taková ta profláklá pohádka o jabku frňákovníku? Tři mentálové? Dokážu ocenit, že Internet spojuje lidi, kteří mají společný cíl a díky tomu dokáží ušetřit náklady na pátračku, vyšetřování, záchranáře a havrany. Kromě toho, víte jak jsou dneska moderní takový ty startupy, tak jsem dostal geniální nápad: Udělat web pro lidi, kteří chtějí spáchat sebevraždu. Bylo by to místo, kde by se lidi mohli ve svých úmyslech podporovat či vytvářet různá hromadná setkání. Znáte to: connecting people...

V Sýrii už plní granáty sarinem, tvrdí Američané. Ajaj. Nedávno jsem se zamejšlel nad tím, jak to bylo s chemickejma zbraněma u saddáma, u kaddafiho a v afgánistánu. Už je to tady, opět přichází masírka na téma "chemické zbraně a my musíme zasáhnout". Jsou už trapní ti američané...

Rakovinu chytíte i z "běžné" infekce. Lékaři zdvihají prst. Tak, teďka už jen marně čekám, kdy geniální lékaři přijdou s tím, že smrt je nakažlivá...

Yes, Companies Are Harvesting – and Selling – Your Facebook Profile. (zdroj v češtině zde) No, to je pro všechny ty oblibovače facebooku asi mírná podpásovka, protože když já si představím kolik lidí je na facebooku s jointem, se svými poličky, vyklepanými skaffy, kolik lidí kvůli semínkům zdarma lajkuje prodejce... přestože s tou legalitou hulení je to takový složitější... kdo chcem kam, pomozme mu tam...

08.12.2012 v 11:47:48

"legální konopí"

Konopí vypěstované v Česku si pacienti koupí nejdřív v roce 2014.
Konopí vystoupilo z ilegality, poslanci ho schválili jako lék.

No, jako je to pěkný, ale já osobně moc radostí neskáču. Je to definitivní tečka za svobodou porevolučních devadesátých let.

Konopí vypěstované v halách následně odkoupí stát. Novela říká, že se tak musí stát nejpozději čtyři měsíce od sklizně.
"Zájem o pěstování v Česku určitě bude," je přesvědčený Michal Jakeš, jenž vlastní velkoobchod se semeny konopí i vším potřebným pro jeho pěstování. Pokud to podmínky licence dovolí, sám by se o ni ucházel. "Podnikám v tomto prostředí řadu let a myslím, že patřím k lidem, kteří se v této problematice vyznají. Dovoz konopí je nesmysl a poslanci měli pěstování v Česku řešit rovnou s přípravou novely," kritizuje podnikatel.

Se mi nechce věřit, že by si pan podnikatel myslel, že všichni jeho zákazníci jsou nemocní lidé, kteří si pěstují hulení proto, aby neměli ráno křeče a dostali chuť k jídlu. Obávám se, že teprv teďka dojde k rozdělení na nemocný a rekreační kuřáky, takže jakékoliv hulení, který policajti najdou a nebude mít papír od lékaře a legálního pěstitele bude automaticky nelegalní a tudíž trestný. Nedivil bych se, kdyby přitvrdili proti rekreačním kuřákům.

Léky a sušené části rostliny nebudou hrazeny ze zdravotního pojištění. Měsíčně proto může léčení stát pacienta tisíce korun. Poslanci měli například v ruce odhad, který hovořil o měsíční léčbě až za 15 tisíc korun.

Rostliny se budou u nás pěstovat v krytých halách, firmy budou muset mít licence a stát určí území, kde pěstírny vyrostou. Surovinu následně vykoupí a bude distribuovat. Novela naopak neumožňuje, aby si lidé pěstovali léčivou rostlinu doma sami. To zůstane i nadále trestné.

a) Neznám žádnýho pacienta, který by byl tak bohatý jako Janoušek a mohl si dovolit vysolit 15litrů měsíčně za lékařský hulení. Ti, kteří to budou potřebovat si i nadále budou, podle mě, konopí sami pěstovat na zahrádkách či pod lampou. Zvláště, pokud ví, že za dva cykly na 400w výbojce zaplatí ročně 8-10000kč na elektrice a vypěstuje si 500-600g konopí.

b) Vzhledem k tomu, že stát bude hulení vykupovat i prodávat, bude - stejně jako jakejkoliv dýler na černym trhu - chtít vydělat. Tudíž vidím dost prostoru pro Babiše, Ička Langery či Bémy. To se budou prát prachy....

c) Taky si dokážu představit, že se najde dost lidí, kteří si nechají napsat papíry na nemoc, aby mohli legal hulit, ale já bych se na to asi vysral, protože to člověka stigmatizuje a nebylo by to podle mě úplně vhodné. Bylo by to asi jako mít papír na hlavu či na chlast, že musim ze zdravotních důvodů pít už od rána...

d) Smysl má kompletní legalizace a postavení konopí na stejnou úroveň jako mají vinaři své víno a vinohrady.

07.12.2012 v 15:57:15

kde bydlí ježíšek

viděl jsem nedávno reklamu na googla, kde nějaká malá holčička psala dopis ježíškovi a tatínek ji vysvětloval, že ježíšek bydlí na internetu a kočárky a jiný dárky posílá dopravní službou. Reklama končí tím, že se holčička google ptá "kde bydlí ježíšek"

kde bydlí ježíšek


nesmyslný hashtag: žumpa, kanál, močůvka, ježíšek

07.12.2012 v 11:45:30

páteční zima

venku je mráz a louže mrazí. fenky včera dostaly zbytek šunkovýho kolene s nějakejma šunkovejma odřezkama a fakt velkou kostí. Musim říct, že podle jejich výrazu ve ksichtě si připadaly jako v sedumdesátýmsedmym psím ráji, kde je hojnost libový šunky, koček a balónků na kousání. No, arabáči a židi by se posrali, protože v jejich rájích jsou vepřový šunky zapovězený a jejich služebnice boží můžou za odměnu odejít drbat psům koule a uši, když si bůh usmyslí, že už bylo dost služby muslimským věřícím.
No, asi by se jim to moc nelíbilo, psí ráj plnej vepřovejch šunek a muslimek drbajících hafany....

Někdo se u nás v baráku stěhuje. Musel sem ty dva dementní stěhováky vymrdat, protože oba dva pobíhali po baráku s cigaretou v hubě a nijak jim nevadilo, že zahulili schodiště. Toho jednoho sem asi urazil, protože se mě po slovensky zeptal co mi vadí a já mu řekl, že nejní v paneláku v košicích a že tady se prostě nehulí a ať de ven na mráz.

z tisku:
Prsa jsou symbolem mateřství, ne sexu, brání se zoufalá Ukrajinka. Tohle je docela vtipná kauza, už sem ji zaregistroval dřív. Dali byste ukrajinský pornoherečce český občanství? Já jo, i když tedy nijak zvláště nesoucítím s jejími důvody, protože jednou dělá porno, tak je prostě pornoherečka a pornoherečky jsou tady hlavně od toho, aby se s nima pořádně vyjebávalo. Ale celkem se za to nestydí, i když by mohla bejt upřímnější, když už se tak otevírá nejen světu. (pozn.: z debaty - těhotenský porno, je vidět pomalu až do dělohy, aneb jak zvládá těhotenství)

Salačová z kauzy Rath je obviněná i z podvodných losovaček. Tvrdej život bonzačky. Socanský šméčka...

Odcházím z ČSSD kvůli koalici s KSČM, oznámila podnikatelka z Tábora. Jo, škoda že mezi těmi vyžranými socany není víc takovejch. Ale víte jak, de o koryta...

Romské domy hrůzy straší a sužují německé sousedy. Se mi nechce věřit, že by v Německu existoval někdo, kdo si nepřeje mít skvělé a úžasné Romy z Rumunska za sousedy. Kde je ta pověstná německá dobrosrdečnost a soucítění s trpícími a ubohými??

Lídr ČSSD utahuje šrouby. Kvůli penzím hrozí bankéřům. Stačilo vykouřit péra komunistům a hnedka se mu zvedlo sebevědomí...

Poslanci si chtějí nechat auta i kanceláře po rozpuštění Sněmovny do voleb. Ale to se ti zmrdi snad posrali ne? Vsadil bych kejhák, že na tomhle se shodnou napříč politickým spektrem od modrej, přes oranžový až po rudý. Taky doporučuju zmínku, že si od příštího roku odhlasovali zrušení zdanění náhrad.

Spor spolubydlících skončil násilím, vozíčkář bodl jednonohého. Jasně, němý ukecal hluchýho... OLOL :)

Jo, a ještě sem si chtěl poznamenat, že včera du do práce z nákupu rohlíků, před firmou audina, v ní týpek a za předním sklem cedulka "služební vůz". Než sem si stačil cokoliv pomyslet, otevřely se dveře do firmy, vylezl kolega a za ním fakt tlustý, vyžraný a odporný prase se třema pradama, že se málem ani neprotáhnul těma dveřma. Tak vlezu do firmy, tam už recepční "viděls jo, to bylo prase vyžraný, co?" Tak jí říkám "jo, viděl, kdo to byl?" Ona mi na to, že "magistrátní uředník co přijel na jednání. Já jsem mu nabízela parkovací kartičku a on mi těma svejma třema bradama řekl, že ji nepotřebuje, že má řidiče a ten na něj čeká."
Fakt zlo, jaký prasata makaj pro stát...

07.12.2012 v 11:27:44

tiskoviny

Peake: Doprava je ministerstvem velkých zájmů a tlaků. Obrana bude klidnější.
Schwarzenberg: Peake a obrana? Taky nechci vést Národní divadlo. Jo, stejně jako knížepán se divím, že Nečas tý píče peakový tu obranu dal. Neměla bejt něco cosi proti korupci? To už jí ta protikorupční funkce vadí a je jí málo? Tahle manda v politice je fakt tragédie. Nikdo tu její stranu nevolil, nikdo nechtěl aby nějaký LIDEM byli ve vládě. Kteří voliči jí dali mandát? Heh...

Mužský sen? Nová pěna na holení voní jako slanina. To je dobrá hovadina hodná fakt jen američanů. Smrdět jak ovarová hlava...

Jatka nosorožců má zastavit letadlo. Kvůli rohům umírají stovky zvířat. Je hrozně smutný, že díky lidský debilitě, absenci zdravýho rozumu a pověrám musí vymírat živočišnej druh, kterej už je defakto na pokraji vyhubení. Obávám se, že je to celosvětový problém, že víra v iracionálno není jen doménou zaostalých a chudých asiatů, ale nýbrž přetrvává i v bohatých vrstvách. Vždyť i u nás se najdou šílenci, kteří jsou schopni své peníze svěřit přiblblý mandě, která si udělá živnosťák na čarodějnictví. Kde zůstal vlastní úsudek? Kde zůstavá zdravej selskej rozum? Jaká síla žene lidi do náruče pofiderních vykladačů karet, kyvadel a kávových sedlin??? Můj omezenej a autistickej mozek to fakt nepobírá.


Špičky ČSSD ujišťovaly komunisty, že celá strana stojí za Dienstbierem.
Jo, pohoníme komančům šuliny, vždyť jde přeci o koryta, a to věděl už mohorita.

McAfee utekl do Guatemaly, kde ho zatkli. Jo, je vidět, že peníze nejsou všechno. Zajmavej osud...

Former Microsoft executive plans premium pot business.
Assange: Google, Facebook run 'side projects' for US spooks.
Dune 2 online Něco pro pamětníky :)

No a na závěr rozhovor s budoucím Ječným tedy Žitným zrnem....


06.12.2012 v 12:30:16

drsný časy

jo, drsný časy sou.

dojídáme šunkový koleno v práci.

06.12.2012 v 10:35:07

i shot myself

tady sem se vám sám vyfotil, abyste věděli, že čím starší tím krásnější... :)

ism i shot myself


04.12.2012 v 14:01:03

krutá statistika

jo, statistika je krutá a neuprosná věda: Dvě třetiny českých domácností mají internet, zjistili statistici. Jo, my staří pardálové jsme v prdeli. Když si představim, že po internetech se pohybuje to samý co potkávám na ulici...

jo a ještě sem si všimnul, že dost narostlo množství reklamy od alternativních dodavatelů elektřiny a plynu a docela zákeřně a podle používají ke zblbnutí lidí reklamou básničky a dětský hlas nějaký holčičky. Je to docela kurvárna.

04.12.2012 v 13:49:32

komunisti

Komunisté navrhli schůzku učitelům, kterým vadí bývalý politruk. Jak bych to tak řekl... S komunisty se nevybavujeme, komunisti se věší.
Komunisti mají něco jako třídní boj a když třídní boj, tak boj.
Ne, fakt bejt učitelem, tak bych nechtěl, aby mi šéfoval nějakej politickej zmrd od pohraničníků.

04.12.2012 v 12:43:49

chlastání

dneska máme naštěstí firemní mejdan, takže bude večer obyčejný český normální chlastání. úplně vobyčejný nalejvání se pivem, pojídání řízků, klobás, sejrů a různejch jinech pochutin, a to vše bude doplněno o nějakou tu společenskou zábavu ve formě bowlingu.

Cestou do práce jsem přemejšlel nad tím, že jsem ještě nikdy nezvracel v metru a že sem nikdy nepoblil kuželkářskou dráhu. Blil jsem na lecjakých místech, vtipná je třebas městská hromadná doprava, protože se pak můžete dívat jak v zatáčkách zvratky přetejkaj z jedný strany busu na druhou, lidem se dělá zle z uvolněných žaludečních šťáv - každej zná smrad z blitků, a uskakují před pohybujícími se zbytky večeře. Rozdíl mezi autobusem mhd a taxíkem je ten, že taxikář vám zastaví, když máte potřebu zvracet, a pak už vám nedovolí nastoupit, protože ví, že to nejlepší co můžete udělat, je projít se na čerstvém vzduchu. Kdežto ten autobusák musí dodržovat jízdní řád a sám je navíc v klidu, protože má uzavřenou kukaň a může si otevřít své vlastní okénko.

No, a když už sem tak začal o zvratkách, tak si odskočím k hovnům a sračkám, jen poznamenám, že naše fenky mají docela brutální sračku. No brutální sračku, vobyčejnou řídkou sračku, ale s extrémním puchem. Opravdu puch, že by zabil i mouchy, kdyby nějaký touhle dobou byly. Ale vůbec nejhorší puch z hoven za poslední tři měsíce jsem zažil před čtrnácti dny na návštěvě, voni maj děcko a lidi co maj děcka nemluvej vo ničem jinym než vo dětskejch hovnech, chcankách, blitíčkách, prstíčkách, komu je nejvíc podobný (pozn.: je velmi nevhodné říkat tatínkovi, že je strašně podobný sousedovi) a vo tom, že zrovna tohle dítě je nejchytřejší na světě, protože už si umí odstranit záslepky v zásuvkách. Prostě takový ty rodičovský kecy, který vám natlačej do hlavy, ale když něco poznamenám, tak se většinou dozvim "máš dítě? nemáš, tak tomu nerozumíš." No, ale to sem tak trošku odskočil, protože tenhle hrdej tatínek mi musel ukázat, že se to jeho dítě umí samo vysrat, tak mi přinesl ukázat nočník plnej hoven a ten rigól, ten zkurvenej rigól byl tak mocnej, že psí smradlavej průjem je channel n.5. Málem sem se zeblil.

Jo, je prostě zvrácená doba. Nemyslím si, že bych byl nejchytřejší a nejlepší na světě, nejsem žádná živoucí legenda, ale děsí mě zoufalá průměrnost lidstva, děsí mě náchylnost lidí k demenci, děsí mě budoucnost lidstva, protože lepší už to nebude. Někteří z vás si jistě pomatují doby před 15-18lety, kdy ještě internet byl plnej pouze chytrejch lidí jako sem třeba já a někteří z vás, pak na něm bylo ještě víc chytřejších lidí než sem já nebo vy, protože já byl tenkrát jen normální obyčejnej uživatel, kterým sem zůstal dodneška, ale díky tomu, že internet byl plnej chytřejších lidí, měl taky obsah. Nebylo to o hovnech, nebylo to o sračkách, nebylo to o nějakejch podivnejch teoriích typu chemtrails, vesmírní lidé, bermudský trojúhelníky, návštěvy mimozemšťanů v atlantidě, dokonce neexistovali diskusní fóra od matek pro matky, kde od rána do večera sedí matky, diskutují na téma výchova dětí, jejich krmení, o tom jak sou vytížený a kolik toho musej stihnout, a když se jich zeptáte, kdy si udělají čas na vlastní dítě, když sedí celej den na internetu a tlachaj, tak dostanete ban a že prej tomu zase nerozumíte. Zoufalá doba přeje zoufalejm lidem, kteří doufají, že si jich někdo někdy všimne. Jedna dnešní perla za všechny:
hmm tak mi zatim tak nejvetsi smysl daval koncept jisteho JJJ Mišky, ktery se naopak dost rozciloval, jak zbytecne slozitym zpusobem dnes pracuji zememerici, zepry az nekdy do casu M Terezie proutkari vytycovali parcely s nezamenitelnou presnosti, nad prusecikem linii byl vztycen treba mezni kamen a tento bod mohl byt vzdy znovu dohledan, protoze nikam neodcestovaval...
Na to vám nezbyde nic jinýho, než dostanete zase ban, napsat pouze OLOL

Víte, já jsem vždycky žil v nějakým pocitu, že hry a hazard jsou tu hlavně proto, že lidi si hrozně rádi hrajou. S chlastem, tvrdejma drogama, marihuanou, penězma či plamenometem. Jenže dneska jsem opět zjistil, že soudruzi v americe jsou zase o krok napřed a prohlásili počítačové hry za umění. Já to vidím zcela jasně, blbečci s výraznejma hranatejma brejlema, který nikdy nenaprogramovali ani "hello world", ani nedohráli Dunu, či toho blbýho pacmana, kteří používají slova jako morálka, vyšší princip, design (pozn: slovo design je teďka hodně in, skoro žádná reklama se bez něj neobejde) a videoherní prostor. Vsadil bych krk na to, že tihle blbečci z muzea v době, kdy vznikl pacman adorovali umírajícího Warhola a jeho nekonečnou řadu nudných plechovek s fazolema , kritizovali hry jako ubohé požírače času, povětšinou násilné, zbytečné a vzdělání nešířící. Není to tak dávno, kdy například Wolfenstein nesměl být prodáván v Německu, v Anglii vyšel s nějakým patchem, kterej zazmizíkoval krev. Je to fakt paradox, že debilní američani dosadili videohry do galerie.

Ale voni ti američani, to jsou obecně kabrňáci. Soudruzi z USA mají zase plány:
Chléb, který nepodlehne plísni ani po 60 dnech, má zamezit plýtvání obilím. Vono se fakt není co divit, že přichází konec světa, protože američani už nevědí jak nabrat hmotnost a tak trochu se obávám, že ještě pár let, americká kontinentální deska se prohne a potopí do hlubin roztaveného kamene. Jo, to by byl námět na film. V hlavní roli Will Smith zachraňuje ameriku před katastrofou způsobenou nadměrnou hmotností obyvatel USA.

USA varovaly Sýrii před užitím chemických zbraní, Turecko dostane patrioty. Hm, tak nevim, ale to už varovali i Saddáma, pak Kadaffiho a teďka Syrii. Obávám se, že do roka a do dne vtrhne do Syrie osvobozenecká armáda, která během tří měsíců vyvolá v zemi chaos, Bašára Asada popraví bez soudu a pak se omluví, že chemické zbraně byl omyl zpravodajských služeb. Měli by si aspoň vymyslet nějakou novou výmluvu.

Voyager je na hranici sluneční soustavy a mezihvězdného prostoru. Hm, to je podle mě dílo, který si zaslouží místo v galerii. Nejenže nádhernej kousek designový techniky, ale i ukázka síly lidskýho ducha. Jenže pro blbečky v hranatejch brejlích moc složitý a nepochopitelný dílo, takže pokud se nepletu, Voyager se zatím dostal do jedné starší filmové adaptace Star Treku.

Evropa dá Řecku 10 miliard eur na odkup dluhu, vydělají na tom hedgeové fondy. Já nevim jak vy, já bych Řekům nasral a poradil jim, ať se zeptají soudruha Paroubka, který se k nim přestěhoval. Vždyť on cosi říkal o tom, že stát dluhy platit nemusí....

04.12.2012 v 12:06:44

underground

underground. co je víc?

underground


imho v praze bude nějakej "bítfest", který se zaštiťuje 50tým výročím marshallových aparatur, a tento fest, kromě toho, že jej zaštituje primátor hlavního města prahy a furt vo tom mele hovna na radiu bít, tak jej sponzoruje čeps a pražská teplárenská. ne, nepochopil jsem, proč by měla praha a státní firmy podporovat nějakej posranej trapnej bigbít v podání kabátů, wanastovek, krucipusku, abraxasu a blue efektu, když by to snad měli zaplatit normálně fanoušci a marshall, neasi? Ale jo, ze státu se dobře dojí a jedinýmu komu to lze asi přát je mišík a hladík, ale to jsou tak všichni. Vždyť ještě před 25ti lety určoval směr bigbítu stát a jeho komise pro přehrávky, včetně délky vlasů.

03.12.2012 v 14:54:33

paternoster

tady jedna fotka přímo z paternosteru na pražském magistrátě na jungmanově náměstí. naposledy jsem tímto výtahem jel někdy v roce 1996 na FELu, když jsem opouštěl hrdě studijní oddělení s razítkem v indexu, že jsem ukončil studium na vlastní žádost. Jo, byl jsem tenkrát natolik chytrej, abych se nenechal vyhodit :)
Ale to je fuk, to sem nepatří, jízda paternosterem je prostě zážitek, který je neopakovatelný. Akorát postižení a staří si jej moc neužijou. Netřeba se každopádně bát, paternoster se nepřetáčí hlavou vzhůru, pouze při přechodu na druhý směr trošku drncá...

paternoster


Pozn: Pokud máte pocit, že nic nevidíte, nebo že je to zbytečná fotka, tak prosím akceptujte, že jsem umělec a že je to umělecké vyjadření, takže je na vás, na uměleckých znalcích, abyste si zbytek domysleli. Pochopte, že nemůžu psát pro lidi, co neumí myslet. To bych nebyl umělec...

03.12.2012 v 14:47:03

pondělí zase

po neděli přišlo pondělí. nejspíš mě jich ještě pár čeká. faktem je, že dneska opět sněží. jsem zvědavej jak dlouho vydrží padat sajrajt z nebe. já prostě čekám na ty tři centimentry, až zase začne pražská kalamitička a řidič budou v prdeli.
upřímně, stačí sledovat pražský metrosexuály, nebo jak se dneska říkám příznivcům gaystylu, protože sou vtipný. zvláště tenisky sou kchůl do tohodle počasí. teďka čekám, až se kolega sebere a pojedeme na magistrát odvýst nějaký papíry. musíme jet dva, protože se tam mezi těmi značkami s veselými spztkami typu 0000, 0001, 0007, 6666, 9999 dost blbě parkuje.
Já ať dělám co dělám, pořád nemůžu přijít na to, proč mají někteří jedinci nutnost pořizovat si zbytečný drahý káry a ještě k tomu různé výrazné spztky. Ale možná je to tím, že mám péro úplně normální a nepotřebuju si nic kompenzovat.

umělecky z vesela:
Ornella Štiková: S Jágrem bych chodit nechtěla! Když nad tím tak přemejšlím, tak ta banda zhoven, co si říká umělcí pronikající do mediálního prostoru, jsou normální lameři, protože řádným obrazem dnešní doby je právě ornella a její matka, který se daří průnik do médií od tý doby, kdy do ornelly pronikl kanál kokta, a pravděpodobně bude do našich myslí úspěšně pronikat do tý doby, než ornella porodí. Ta žencká je fakt umělkyně, protože takhle se zviditelňovat nedokáže ani karel gott, ani žito 444, ani ivetka bartošovic, ba dokonce ani já. A vůbec, ta sebereflexe, to zdůraznění dnešní morálky, to by žádnej umělec s hranatejma brejlema a moderním sestřihem nedokázal:
Jak moc jsou pro vás peníze a finanční zázemí důležité?
Ornella: Je to pro mě hodně důležité. Svůj život chci mít zařízený tak, abych jednou nestrádala.

Matka: Dostojevský řekl hrozně krásnou větu: „Peníze jsou svoboda.“

Ornella: Ano, peníze jsou svoboda. Rodiče mi zařídili vzdělání na mezinárodní škole, což mě strašně obohatilo, ale stálo to moc peněz. Já bych to jednou ráda dopřála i svým dětem, ale kdybychom žili „z ruky do huby“, tak by to možné nebylo.


Krampolová spadla ze schodů: Krampol dělá manželce služku! Já jsem nejdřív myslel, že krampolová zase kradla, ale vono hovno. Šla si prostě ráno dát panáka a jak byla vyklepaná, tak hodila držku a vydírá krampola. A vůbec, ta její výmluva... to je perla jak od ornelly:
„Není blondýna jako blondýna. Já ráda piju, ale nikdy se pod vlivem alkoholu nezraním. To jsem najednou gumová. Kdybych v sobě něco měla, tak se mi tohle nestane,“ zdůraznila Krampolová.

Staronový milenec Nory Mojsejové: Za pašování drog seděl. Prej šéfka.... HA HA HA

03.12.2012 v 11:37:16

neděle večer

včera narozeninovej mejdan. v takovém tom undergroundovém duchu. máničky no. spousta undergroundového umění, plno hudební disharmonie a básniček. pak nějaký kořalky, piva, vína a tak. důležitý od dob plastic people v týhle kultůře je vědomí, že jde hlavně o ten text... takže pak vám přestane v hlavě znít kakofonie kytár, bas, trumpety a houslí... :)

V Rusku se šíří panika z konce světa, zasáhnout už musel ministr i parlament. Copak rusko, místo, kde zítra znamená již dnes a kde velké říjnové revoluce probíhají až v listopadu.

V Indii postavili desetipatrovou budovu za 48 hodin. Za á se obávám,že toto by u nás vydejchal stavební úřad snad jen u šíbrů typu patrik oulický, a za bé by v takovym domě bydlel jen šílenec.

Kouzelník Žito alias Landa svolal rolnění. "Vytáhnu i silnější karty!" Mno, hlavně se aby se slezlo hodně těch co se držej za ramena a tančej pěkně dokola a řvou, že sou češi. Ale jinak OLOL

Lidovci zavrhli člena senátního klubu Okamuru. Kvůli obhajobě KSČM. Jo, už i lidovcům dochází, že japonec a komunismus jdou k sobě dohromady stejně dobře jako japonsko a čína.

02.12.2012 v 20:33:34

práce

dal jsem si od jedný do pěti šichtičku. aktualizace rsa serveru. tři hodiny akce trvala instalace sp4 a z toho dvě hodiny bylo vytváření restore pointu. fakt prdel. takže nějaká hoďka instalace factory default patche byla fakt drobnost. aktualizace se podařila, server nezemřel. Pak sem jel domů metrem, kurva takovejch lidí co nastoupilo na kačerově sem fakt neviděl. všichni se srali do centra. takže sem na punkráci vylezl a přestoupil na bus. ten už byla pohodička. večer mejdan.

Sobotka píše KSČM: Podpořte nás, přihlásíte se k demokracii. Jo, to je kanál nejhrubšího zrna, tihle socani. Pokud tohle chtějí všichni členové, tak nelze nic jinýho, než jim přát příjemný slučovací sjezd. Kvůli moci si hrajou s rudým ohněm...

imho máme s ivkou dneska devět let výročí.

01.12.2012 v 18:15:29