legální spyware?

co to je legální spyware? co je tam za legalitu, když ho cápkovi s německym pasem, žijícím na novym zelandu, údajně legálně nainstalovala fbi z usa? co to kurva je legální spyware? jak trefně poznamenal jeden komentář, je to asi něco jako humanitární bombardování...
Na Megaupload a Dotcoma byl nasazený vládní spyware

31.01.2012 v 20:20:29

kosa

fakt je kosa. byl sem venčit a mráz sem cejtil jak prostupuje mezi vlákenkama oblečení. celkem mě ta zima sere, ale faktem je, že si musim přiznat, že mě serou i nehorázný vedra. ale mám to štěstí, že žiju ve středním pásu, takže si užiju všech různých typu počáska a nemusím žít v permanetním vedru či ve stálý zimě s teplotami v absolutní hodnotě přesahující třicet stupňů.
čet sem nedávno pěknej článek na téme "je vám zima? buďte v klidu, někde je i větší kosa", kde psali, že sou místa s žijícími lidmi například na sibiři či aljašce, kde teploty lítaj mezi minus 40-50 :) no a to bych se asi teprve posrál.

31.01.2012 v 18:51:41

čechy hnusné, čechy mé

jojo. tady v čechách žije hodně debilů, kreténů a společenskýho póvlu. Ojeb, šizení a podvody jsou vypálený v hlavách nás všech, stejně jako poměr těch, kteří si ve škole psali taháky je větší oproti těm, kteří byli poctiví. Co mě k tomu vede?

1) Debilita některých lidí. Zrovna dneska cestou do práce sem měl málem to štěstí, že bych viděl jak tramvaj mašíruje člověka, a to jen proto, že ta blbá důchodkyně vystoupila ze zadní části tramvajového vagónu a rozhodla se přejít hnedka za vozem. Protože neviděla co jede na vedlejší koleji, vlezla do kolejiště, takže sem jen viděl, jak tramvaják co přijížděl z protisměru na zastávku, zesinal a začal mocně brzdit, takže zákon akce a reakce mocně pohnul s cestujícími, kteří se již zvedali k výstupu. No bábu minul asi o pět centimetru a já přišel o show, ve které mohla tramvaj drtit důchodkyni. Já vám nevim, už sem neviděl konec, protože má tramvaj se rozjela, ale měl sem takovej pocit, že všichni běží za tou důchodkyní a ptají se jestli je v pořádku. Já bych se ji na nic neptal a pořádně bych bábu vyjebal, že leze tam kam nemá. Ono nejde o to, že natáhne bačkory vona sama, upřímně, člověk co přechází za tramvají, aniž by viděl co jede v protisměru si nezaslouží nic víc, než rychlou smrt rozdrcením, ale jde o to, že to odeserou nevinní cestující, kteří nemají důvod doplatit na cizí demenci.

2) Ráno si to takhle venčim v našich jednosměrkách. Přecházím křižovatku a najednou z jednosměrky v protisměru vyjelo auto. No, protože sem ho nečekal (kdoby taky čekal, že ze zákazu vyjede auto), tak sem se lek a čumim na debila. Došel sem k němu, zaklepal mu na okýnko a ptám se, jestli se náhodou neposral, cože jako dělá v protisměru jednosměrky? Von na mě čumí a reakcí byla věta "voco mi jako de, že přeci nebude couvat jako ti frajeři od vedle". Tak sem mu řek, že je mi to uprdele, ale rozhodně vidim, že zrovna "ty čůráku" asi moc o předpisech nevíš. Von na mě čuměl, ale pak dupnul na plyn a ujel. Jo, když už lidi přestávaj chápat, že pravidla silničního provozu jsou k tomu, aby sme se mohli po komunikacích pohybovat relativně bezpečně, tak co je kde kurva špatně???

3) S bodem 2 souvisí i to, že tak nějak pozoruju, že dost řidičů cítí, že je zbytečný dávat při odbočování blinkr. Předevčírem sem na takovýho frajera v SUV narazil a jediný na co sem se zmohl, když kolem mě v křižovatce prosvištěl, že sem mu ukázal zvednutej prostředníček.

4) Kousek od nás má sídlo firma Calon a Světelné studio Šarapatka. Každej den k nim jezdí dodávka a veze nějaký krabice. Než začlo minulej tejden mrznout, tak chcalo (to asi víte), trávníky byly rozměklý a čvachtavý. U sídla těhlech firem to od začátku ledna vypadalo, jako by po obecních trávnících jezdily tanky. Kolikrát tam bylo zaparkovaný auto firmy Calon na chodníku, nebudu uvažovat to, že to logo invalidy je padělek, protože ho má přesně schovaný tak, aby nebylo vidět číslo toho modrýho loga invalidy. Okolo toho sídla vede chodník, po kterým choděj lidi a já už asi 14dní pozoroval, že po tom chodníku se snaží jezdit auto, co má větší rozchod kol než je šířka chodníku, takže chodník vypadal jako cesta na tankodromu, vyjetý koleje, rozježděnej trávník a na asfaltu hromady bahna. Když už sem měl takovou potřebu, že bych udělal fotky a poslal je na radnici, ať zařídí vyčištění chodníku a pokutování firem, tak jdu kolem, před firmou opět zaparkovaná jejich škodovka a venku taková padesátnice s červeným přelivem ve vlasech jako mívají šestnáctiletý holky a snaží se košťátkem smýst z asfaltu bahno.
Takže navážu přátelský rozhovoro na téma "pani to je ale tankodrom, fakt nechápu, proč sem musíte jezdit tim autem," ukazujíce na zaparkovaný auto na chodníku, jemuž z kol odpadávaly hroudy bahna a ta píča se samozřejmě pokoušela zničit vyjetou bahenní stopu, "když máte kurva z druhý strany domu rampu a příjezdovou cestu ze silnice, která je označená jako zákaz vjezdu s vyjímkou firmy Calon". No píča na mě čuměla jak kdybych snad byl nějaká svině a začla se vymlouvat, že to prej DHL co k nim jezdí, že už jim říkaj hodně dlouho, aby neparkovali na chodníku. Já jsem se na ní díval, koutky mi cukaly a jediný co sem jí na to řek "fakt jo? vopravdu jo? já si myslim, že co by pomohlo by bylo, že bych udělal pár fotek a poslal je na magistrát, ať s tím něco udělaj". No to byste měli vidět, jak ta mařka rychle zalezla, já si řek, že má ze mě asi srandu, tak sem pokračoval dál v procházce.
No jaký bylo moje překvapení druhej den ráno, když sem opět venčil. Chodník pěkně uklizenej, firemní škodovka parkovala na silnici a ne na chodníku, týpek co ji na tom chodníku parkoval mě pozdravil a dneska sem viděl, jak debílek z DHL nebo PPL pěkně couvá po vyhražený cestě k nákladní rampě.

To mě docela pobavilo, jaký asi proběhlo halo ve firmě kvůli bordelu venku. Víte, ale co mě vadí, že se musí lidem říkat, že chodník je pro chození a ne pro ježdění autem, že jim vůbec nevadí a ani nedocvakne, že chodník je zašpiněnej a plnej bahna. Musí se na to až upozornit, aby se někdo chytnul za nos.
Jo, je to jen podle mě důsledek socialistickýho pravidla, jenž je v lidech silně zakořenený, že kdo neokrádá stát, okrádá rodinu. Je to hodně velkej průser, kterej už začal Václav Havel tím, že si s Adamcem podal ruku, pak provedl amnestii, zavedl jakási pofiderní lidská práva a svobodu, kterou pak dorazil Václav Klaus se svojí kuponovou privatizací a s komunistama, kteří s nim přišli z Prognostickýho ústavu. Protože v devadesátých letech měl málokdo odvahu cokoliv trestat, protože tu byly plný huby osobní svobody a demokracie, takže důsledek toho je, že šméčka dělaj lidi na všech společenských úrovních od malejch šméček až po ty velký šméčka. A když lidi viděj, že velký šméčka sou bez trestu, tak začnou dělat malý šméčka, který spočívaj třeba v ježdění v protisměru a nebo v porušování takových elementárních pravidel jakože, chodník je pro chození lidí a ne pro auta.
Důsledek toho je, že všichni sice tušej, že matka bývalýho šéfa DPP Dvořáka sice nakoupila majetky za nějaký divný peníze, ale protože je to u nás nastavený tak, že policie musí dokázat, že prachy to byly špinavý a že to byl úmysl, tak je to docela v hajzlu, protože Dvořák i jeho matka se budou chechtat, jak tady s tím vyjebali, přičemž by to mohlo bejt tak jednoduchý jako je to jinde. Ne, že by policie musela dokazovat vinu a záměr, ale nýbrž by Dvořák a Dvořáková měli udělat výpis ze svýho účetnictví, kde by mělo bejt snadno vidět, jestli je pravda, že nekecaj a prachy sou čistý, když říkaj, že sou to prachy poctivý. Ale já myslim, že ne, protože si myslim, že Dvořák byl jeden z dalších tunelářů státních a obecních peněz.

31.01.2012 v 12:34:49

mráz

z ruska přišel mráz. mráz, ten mrazí. mrazí a mrazí, až všechno zmrazí. co je horší? teplej amík nebo mrazivej rusák?

30.01.2012 v 11:20:25

mimozemšťani

čumim na nějakej dokument vo tom, jak vás tady poslední tři tisíce let sledujou moji kolegové. vy lidi ste fakt srandisti. si jako myslíte, že když lítáme od hvězdy ke hvězdě, že s váma budeme komunikovat skrz obrazce v obilí nebo křišťálový lebky?

30.01.2012 v 00:02:08

vlaky

jo a jen abych přidal nějakou svou myšlenku. jízda vlakem už pro mě nemá takovej ten nádech romantiky a dobrodružství jako před desíti a více lety. dneska mi, jak bych to tak řekl, chyběl jistej komfort jako třeba stolek a elektrická zásuvka. takže jediný co mě při jízdě přepadne je melancholie dětství a jisté nadšení z nekonečnýho filmu z oknem. jinak žádná asociace například z radosti nad tím, že ty vagóny nevypadaj jako před třiceti lety nebo že se vezu nečim modernim. i ta obsluha z jlv, co tlačila svůj vozík úzkou chodbičkou rychlíkového vagonu, vypadala jako krakonoš, kterej nedostal poslední tři měsíce dávky. Aneb rok 2012 v podání českých drah... No a ta rodinka co se mnou jela nazpět. Nepochopili moji poznámku, že je v kupé smrad jako ve škole. Vydejcháno. Ale vona by byla zima...
Interier


vlak

zase vlak
29.01.2012 v 23:21:02

dneska neděle byla

dneska sem měl výlet do přelouče vyzálohovat mamině nějaký data. takže pár poznámek z cesty:
1) české dráhy opět vyslaly velmi krátký rychlík. pět vagónů z toho jeden první třída a jeden přepravní na kola, takže menší. Taky při vstupu do vlaku se vždy vracím do dětství. Furt stejný.
2) mamina už chápe, proč mám problém s opencard a dopravními podniky. jen proto, že po ní jako rezidentní obyvatelce chtějí 100kč měsíčně za parkování před barákem. nejde o ty prachy, jde o princip. místo, aby rezidentům dali parkovací karty a nasadili parkovací automaty pro nerezidenty, tak místní platěj a ostatní nemají poblíž kde zaparkovat, protože nejsou parkoviště a když už zaparkujou, tak měšťáci uměj nasadit i botičku. a to jen kolem nového městského úřadu, bez reflexe na petice místních.
3) V pražském Karlíně našli bezdomovci ženskou hlavu. Hmm.. tak bych, že už ji maj fízli po těch měsících konečně kompletní.
4) Úvaha: O co poslední dny jde? Máme na krku Megaprůšvih. Tuhle úvahu vám doporučuju si přečíst, protože krásně shrnula kauzu megaupload, acta a hollywood. Je to teda trošku delší povídání na více kapitol, ale klikněte pak autorovi odměnu, myslim, že si ji zaslouží...

update 22:11 - Úplně čumim co se na tom slovensku děje. Bílí zase pruděj... Můj soused je Rom. Zbavila se ho vedlejší vesnice

29.01.2012 v 20:22:49

fráze z internetu

párt slovních spojení z vyhledávačů
1. hovno 146x
2. krychlič 141x
3. píča 134x
4. debil 131x

no a další kousky například:
bubák, bílá liga, krabičky na džojnty, do držky dání, drogy, kouření čuráka, plzen neznámá, vyhuleny zvířata, české kundy, zničená krajina, psí kunda, vyhulenec, dětské porno, černoši se koupou nazí děti, past na myslivce, zhulení lidé, nervy v pici, plzensky uchyl, mega hovna, kokokokokokokokokokoko, vyhulenej krásnej den, posraný lidi, klaus s jointem, hulení v bance, největší hovno na světě, vyhulenej mozek, co je to za zmrda, zhuleny santa, mam velmi citlivy nos na všetky vone pachy výpary chemiu, smažký cití že už si nemusí dělat zábrany padáj znich poslední zbytečky lidství a užívají si kde to jen de. někdo se jen tak kývá do rytmu jiní skáčou po skříních ..., šukačky mrdačky všechno dohromady, politické sračky, zoofilie se psy, proces hovna, ufo i nad Čechami a slovenskem, prcacky ve vatikanu, bezpecne na internete, japonsko nemocnice mrdáni, mrtvy modry mimozemstan, agáta hanychová pervitin, zhulenej a šťastnej, deflorace nezletilé, animované porno ufon, lidem fstup zakázán.

ajaj. tak mi teďka zdechnul můj starej monitor. prostě v něm cvaklo a obraz je v prdeli. no já si říkal, že už bude na konci svý cesty. měl sem takovej vnitřní pocit. no znáte to, po tolika letech života s technikou si mohu dovolit říci, že rozumím jakou řečí ku mne mluví.

28.01.2012 v 22:21:17

tomio okamura na hrad

no teďka sem si dělal rizoto a v mezičase poslouchal nějaký kecy v tývce. no každopádně mi docvaklo, proč je tomio okamura vhodný kandidát na prezidenta. On má totiž hodně společnýho i s jinejma prezidentema. Například s Klausem, Putinem či dokonce i v pozorujícím Kim Čong-Ilovi by se nějaká podoba našla. On je prostě Tomio expert na všechno...

Expert a kandidát na prezidenta Tomio Okamura


Za mediální veřejná data děkuji společnosti google.
28.01.2012 v 17:17:55

vrtá mi v hlavě

proč mi ještě jde hbo, když v manuálu k digitální tv píšou následující. asi buďto omyl a nebo nějaká akce například tříměsíční pro nový zákazníky. holt upc, ale upřímně, na hbo sem toho zase až tak moc zajimavýho neviděl.

UPC


28.01.2012 v 14:59:32

atomová bomba

na national geographic hd dávaj velmi optimistický dokument o tom, jak se američané snaží pomocí 40let starých výsledků atomových testů přijít na to, jak pomoci jaderných zbraní zničit a odklonit případný asteroid ohrožující zemi. problém je ten, že hrozně důležitý je znát složení toho asteroidu, aby se dala určit síla nálože, jenže je problém jak to složení zjistit. akorát se teda nezeptali budoucího českého presidenta atomia okamury.

28.01.2012 v 14:55:18

albert

teda ten albert u strašnickýho divadla je fatk děsnej. čím dál tím víc horší. dneska sem byl svědkem scény, kdy se paní rozčilovala, proč nemaj sejra rozkouskovanej po 10-15dekách, že ji nějaký 30ti dekový hroudy nezajmaj. No měla pravdu. Pak u kasy... děs běs. čtyři fronty a za pultem mařka, co měla problém i s odečtením čárovýho kódu na zboží. Kdeže sou ty doby, kdy prodavačka musela bejt vyučená... Dneska tam ty lidi bejt nemusej, stačil by automat.

Jinak se mi úspěšně daří mé předsevzetí již nikdy nenakoupit ve vietnamském podniku. cítím to úplně stejně jako rozhodnutí přestat kouřit cigára. Dělám to tedy hlavně pro svůj klid, pohodu na zdraví. Přes to mé počáteční rozčílení na všechny šikmovoký asiaty, jsem se samozřejmě uklidnil a omezil tento zákaz na ryze vietnamské "potraviny - večerky" a na vietnamská a čínská bistra. Myslím si, že v těch svejch krámech nemají nic co bych nesehnal jinde, zvláště v praze není problém zajít si jednu-dvě zastávky do nejbližšího supermarketu, který maj stejně otevříno sedm dní v tejdnu a ti vietnamci tam stejně nakupují. Takže úvaha "platím si za to, že mám krám dva vchody vedle" je v praze scestná, protože při vynaložení malé námahy lze koupit to samý co maj rákosníci a povětšinou levněji. Vycházím z úvahy, že než se vrhli z prodeje keramických trpaslíků, levných digitálek a originálních cigaret či audio-video záznamů na prodeje v kamenných obchodech, tak jsme taky celkem dobře žili a jejich podniky mi nescházely. Pomatujete si doby, kdy ve vaší ulici ještě nebylo pět vietnamských večerek?

28.01.2012 v 12:17:38

anonymous a hackeři

vzhledem k současným akcím co probíhají internetem jako protesty proti ACTA musím jen připomenout, že ta naše malá blbá česká média nejsou schopni informovat veřejnost, že protestující jsou aktivisté a nikoliv hackeři. S jejich aktivitami souhlasim, ale rozhodně bych je neoznačoval za hackery.

27.01.2012 v 21:35:31

jo a taky

mi dneska přišlo mejlem, že žádný školeníčko s certifikací nebude, jelikož už je obsazýno. tak sem zvědavej jak se k tomu vyjádří naše obchodní oddělení. já to měl jako hotovou věc :)

27.01.2012 v 21:16:36

záda

ale co je horší, ráno sem si nějak hnul při vstávání s křížem a je s ním nejčko pěknej kříž. ohýbání se a zvedání předmět§ je celkem nepříjemný.
dneska relax a srát na všechno.

27.01.2012 v 18:14:24

nelíbilo se mi dneska

jak se ten ind vošklivě podíval na naše hafiny, když nás potkal na schodišti.

27.01.2012 v 10:52:49

hovna

jestli si chcete přečíst pravý marketingový hovna, tak máte možnost tutok. Jo, byly to časy, kdy takovýhle experti ještě neexistovali... krásný...

27.01.2012 v 01:02:38

acta

akta zmrdů
1) Pediatři vzkazují: Nechte děti jíst z podlahy, vyhnou se alergiím Nojo, nás náš pan učitel biologie učil, že čistota půl zdraví, špína celý. a kdo se meje na vejletě je prase.
2) Česko v tichosti schválilo dohodu ACTA - bič na internetové piráty Mno, je to tady. Šifrovat, šifrovat a šifrovat. Navíc by mě zajimalo jak s tou klauzulí ohledně možnosti celního prohledávání notebooků, pdaček či tabletu ohledně padělaných a kradených dat.... Jestli je ve finální podobně a nebo neni. Odkaz na český překlad ZDE.

26.01.2012 v 20:25:53

mrdat játra

no to mě fakt mrdejte játra. chtěl sem je žižimu vodvýst nějaký krámy, tak čekám dvacet minut na sedmičku a furt nic. ani v jednom směru. protože mi byla zima, tak sem celou akci telefonicky přesunul na zítra či sobotu. fakt ne.

26.01.2012 v 18:58:51

personifikovaný vs přenosný/anonymní opencard jako lítačka mhd

jo a ještě sem měl včera jednu takovou debatu v hospodě a to na téma cena za mhd lítačku na personifikovaný nebo přenosný/anonymní openkard. Ceny této lítačky se na určité období liší. Na ročním předplatném to činí skoro 1700kč. Soused mi na to tvrdil, že je to přeci jasný, že na anonymní či přenosnou kartu může jezdit víc lidí a proto dopravní podniky přidaly přirážku. Já osobně si myslim, že je to blbost, protože na jednu kartu s lítačkou vždy může jet fyzicky jen jedna osoba. Navíc, když si lítačku kupujete na určitý období, tak v případě jednoho roku můžete strávit v mhd 24 hodin denně po celý rok a nikdo vás nemůže vyhodit. To samý můžu udělat s takzvanou anonymní čili přenosnou kartou. Podle mě je totiž už základní problém ten, což mi před těma 6ti lety potvrdili i na dp, že cena se určuje na základě tzv. člověko-kilometru, to jest od toho, kolik jim statisticky vyjde cena za převoz jednoho člověka na kilometr vzdálenosti. A ta cena je pořád stejná ať jedete na personifikovaný či anonymní jízdné.
Takže když sem řekl slovo "člověko-kilometr", tak sem se dozvěděl, že sem stejně uvažující zmrd jako ti ve vládě, ale já si myslim, že to prostě jinak nejde napočítat. Takže mý resumé je takový, že člověk by měl právo si vybrat mezi typem karty anonymní a neanonymní za stejnou cenu a dopravní podniky by měli zavýst možnost si pořízení karty přenosné mezi lidma, klidně za vyšší ceny, a je jedno zda-li bude na jméno toho kdo ji zaplatil a nebo ne. My už sme v tom základním návrhu psali, že ty karty už tenkrát umožnovaly takový finty, jakože například průvodkyně turistů si bude moci na svoji kartu nahrát například třídenní jízdné pro 8lidí.
Takže prostě v základní sazbě cena stejná, s tím rozdílem, že by ti co ji mají na jméno se mohli účastnit například věrnostních soutěží, takže by po roce mohli dostat třeba slevu na další rok. Možnosti tu sou....
No, ale souhlasit se mnou není nutno.

26.01.2012 v 14:48:12

ufo oldschool

tady vám předhazuju jednu oldschool ufo fotku. taky pro případný šťouraly drobný připomenutí, že vlastník domény není totožný s autorem psaného textu.

UFO 1


UFO 2
26.01.2012 v 12:07:52

prej noc reklamožroutů

no by mě zajimalo co za debily půjde dobrovolně celou noc sledovat reklamy. jakoby těch hoven bylo v síti, televizi a rádiu málo.

26.01.2012 v 11:42:01

čtvrtek

no dneska veselo. byl sem si ráno vyzvednout novej řidičák a málem sem zdechnul. Přestože je dvacet let po převratu, dost úředníků ještě stále nechápe, že jsou tady kvůli nám a ne kvůli sobě. Ochota dnešní magistrátní úřednice byla taková, že přestože jsem ráno výbornou náladu a normálně jsem ji i slušně pozdravil a požádal o radu, tak odpovědí mi bylo cosi, že prej snad umim číst, tak sem vypěnil a normálně sem jí řek, za tu ochotu, že kdyby bylo na mě, tak za takovou neochotu vůči klientovi by měla jít na hodinu doprdele, když si neváží pohodové a v podstatě klidné práce magistrátní úřednice. No a vo co šlo? Při vyzvednutí řidičáku sem se dozvěděl, že musím zaplatit 50kč. Pokud to někdo znáte na magistráte na jungmanově náměstí, tak víte že je tam pokladna a automat na placení. U pokladny byla fronta asi šesti lidí a za přepážkou cedule "přijde hned". Tak sem usoudil, že těch 50kč zaplatím v automatu, ale nikde na jeho display nebylo tlačítko "platba za převzetí nového řp", pouze cedule "dopravní služby". Já jsem si nebyl zcela jistej, zda-li pod to počítaj u převzetí novýho průkazu, tak jsem se dovolil zeptat ženský vedle automatu, která se za přepážkou očividně nudila a koukala do prázdna. No její reakce byla taková, že jsem ji fakt poslal do prdele a nazdar.
Já nevim, tyhle lidi co makaj pro stát by měli bejt kurva rádi, že mají jistou a stabilní práci s malým rizikem vyhazovu a v podstatě s jistotou jistoty. Protože, kdybych měl možnost něco změnit, tak rozhodně rozšířím hodiny pr veřejenost z út-st-čt dokonce i na pondělí a pátek, aby si mohl skutečně každý občan i v pátek odpoledne cestou z práce zařídit to co potřebuje, taky bych rozšířil ty úřední hodiny na krásný interval 7:00-18:00 a ne jako dnes, kdy jsou tam celý den snad jen ve čtvrtek. Taky bych snížil počet těchto zbytečných zaměstnanců a zaměstnankyň, protože si nemůžu pomoct, ale myslim si, že i poloviční množství úředníků by zvládlo veškerou současnou agendu. Jenže to asi neprojde přes odporný odbory, protože co si budeme říkat, pro spoustu lidí je práce pro stát něco jako, když sou na podpoře. Prostě pohoda, legrace, sranda, a když si i přišmelíme, tak je to super.
No a pak jsem byl v český spořitelně se na něco zeptat, a musím říci, že jejich paní za přepážkou byla úplně nebe a dudy oproti tý magistrátní kundě.

26.01.2012 v 11:23:21

hlava

bolí mě hlava. asi na mě něco leze. předpokládám, že je to nemoc způsobená microsoft windows 7, jelikož můj starý notebook půjde ješt dál a vedení si vymyslelo, že na něj mám nainstalovat právě sedmičky. Vzhledem k tomu, že recovery partition vzala za svý při instalaci linuxu a vzhledem k tomu, že cdromka už dávno nečte. Je to docela legrace.
USB flashku nemám odpovídající velikosti, takže se mi podařil najít pěkný návod jak překopírovat windows7 z instalačního cd na usb disk a z toho disku pak nabootovat a pustit instalaci.

25.01.2012 v 12:35:49

revizoři

dneska mám za sebou dopsání zprávy ze schůzky se správcovskou firmou, kterou sem si rozepsal a úplně na ni zapomněl.
taky sem se musel přihlásit na certifikační školení IBM System x Technical s testem 000-152.
taky sem byl koupit žrádlo terezce u venci v krámu.
cestou zpět sem si tradičně necvakl lístek a na vinici chtěli přistoupit takoví divní pánové, kteří měli na čele napsáno "zmrdi". Taky žejo, byli to revizoři a hnedka jak sem vystoupil, začli brát celou tramku. Popošel jsem jednu zastávku, jenže tam stáli přesně ti dva zmrdi a cosi řešili se skupinkou cestujících. Divně se na mě dívali, když sem se díval do jízdních řádů, kdy jede další tramka. Asi jim došlo, že moje vystupovaní mělo důvod, tak sem došel pěšky.
Jo a dneska sem usoudil, že homosexuálním módním stylistům a návrhářům se konečně, díky jejich usilovné práci, splnil sen. Mužský vypadaj jak buzny a ženský jako mužský. Fakt děsnej ten moderní unisex styl.

24.01.2012 v 15:41:10

prostitutka

hm. dneska nemám moc čas, protože pracuju. musim si akorát poznamenat jistou poznámku k mediální prostitutce, právničce samkové:
Takže jestli tomu dobře rozumím, když bílí zmrdi vypálí dům i lidmi, o kterých - údajně - nevěděli a nikdo je nenatočil, tak je to rasistický čin s exemplárním potrestáním. Když 5 vyjetejch dementní romáků mačetama vymlátí podnik, dokonce jsou při tom i natočeni, tak je to politicko-společenská objednávka. Ta ženská by měla zalíst a nevylejzat a já doufám, že soud bude používat mozek a bude stejně spravedlivý, protože tak jako není normální vypalovat domy, není úplně v pořádku vymlátit osazenstvo herny mačetama. Jako sorry. Mezi bílým rasistou a vyjetým morgošem není rozdíl. Zmrd je vždycky zmrdem, akorát ta píča samková získává manýry hodné Eda Fagana.
Mačetové útočníky bude hájit Samková. Pokus o vraždu nespáchali
Klára Samková k mačetovému útoku v Novém Boru: Interpretace celé řady událostí v této kauze je sporná nebo se vůbec nestala. Jasně ty kundo, ti chudáci v herně se posekali sami a pak to sehráli před kamerami, aby byli potrestáni ti chudí a nevinní romové.

Tématický ftip:
"K smrti nenávidím ostatní rasy! Jsem rasista?". Advokatka se vážně zamyslí: "To je složitá otázka.
Pokud jsi Žid, tak jsi ortodoxní, pokud jsi Muslim, tak jsi pravý Mujahedin, pokud jsi Japonec, tak jsi vlastenec a pokud jsi černoch, tak jsi nevinná oběť bílého teroru, ale pokud jsi běloch... tak jsi zasraná fašistická svině!"


24.01.2012 v 12:28:27

kauza megaupload

no měl sem něco rozepsanýho, protože sem měl pocit, že mám taky něco k týhle kauze, co se dostala i na obrazovky tv nova, říci jenže nějak mi to zmizelo, takže na to seru, protože je to celý sranda, jelikož stahujou všichni, dokonce i ti co říkají, že ne, všechny známý i neznámý jména českýho zatuchlýho internetu. Tyhle služby potřebuje i filmovej a hudební průmysl, protože kdyby nebylo těhlech služeb o současnejch dílech se nikdo nic nedozví. Akorát de samozřejmě o to, kdo na tom vydělává. Že ano.
A faktem je, že kim dotcom nebyl žádnej amatér, ale celkem asi chytrej chlapík, kterej to nakonec rozjel ve velkym.
Zajmavý je, že většina těhlech firem co se pohybují v šedý zóně internetu a kšeftují s daty a traffikem, jsou registrovaný v čínskym hongkongu nebo rusku. Viz třeba jako firma šmelináře s doménami a reklamním traffikem, přiživujícím se na překlepech jmen velkých společností, jistého bulvárního šaška jménem denny007. (zde a zde)
Ale jinak mě to netrápí, Kimovi přeju svobodu a již teďka se nějaká chytrá hlava určitě zamýšlí nad tím, jak vyplnit mezeru na trhu.

update 21:05: protesty proti cenzuře internetu Proč mi to trošku připomíná hysterii po kauze piratebay a nasledných vzniknuvšich různých pirátských stran...

23.01.2012 v 20:39:34

pracovní pondělí

no, upřímně sem se přesunul do homeofficu. v troubě se mi ohřejvá krůtí stehno, co mi zůstalo od soboty, kdy sem to druhý sežral.
čeká mě dnes sezení výboru společenství vlastníků, budeme řešit výsledky revizí azbestocementových rour. Respektivě, jak pokračovat dále. Podle mě jednoduše, každej dostane revizní zprávu a zařídít se podle ní bude muset sám na vlastní zodpovědnost.
Taky musíme vyřešit takový humorný věci, protože nám odmítli zápis do OR z těchto dvou důvodů:
a) U kolegy člena prověřují jeho titul Ing. Prý musí od doby, kdy plzeňská universita rozdávala právníky zdarma
b) Zjistili, že starý výbor po ukončení mandátu výboru a nových volbách měl za povinnost informovat OR, i když přímo v něm žádná změna nebyla a výbor zůstal stejný. Takže nyní se dohledávají zpětně zápisy z porad a voleb. No, myslim, že se asi bude antidatovat.

Tož z těhlech důvodů vznikla taková veselá právní záležitost, kdy tedy dle rejstříku je pořád výborem starý výbor, i když je to výbor neplatný, jelikož starej předseda přepsal byt na dcery k 1.lednu 2012, takže už není majitel bytové jednotky a jako takový nemá nárok být členem výboru natož jeho předsedou.
A z čehož plyne, že veškerý dokumenty, jako plný moce, souhlasy s předsednictvým a členstvím výboru či výpisy z trestního rejstříku, se budou muset nejspíš oběhat znova. Prostě OLOL

23.01.2012 v 15:17:29

neděle

dneska takový nedělní hrátky s noťasem. Dolazování, konfigurace vpn připojení, conky, rdesktop, atak. Podsvícení nejde, schazuje mi to kernel po acpi eventu. jinak hnus. prší.

22.01.2012 v 20:16:26

36 komnat Šaolinu

dávaj 36 komnat Šaolinu. no fakt oldskůl. film, ke kterýmu mám nostalgickou vzpomínku. první film co sem viděl na vhs, ještě za komára. a furt dobrej.

22.01.2012 v 01:02:31

střevní chřipka

říkaj v tývý,že počet pacientů co se posrali a zeblili stoupá. no, nebudu špekulovat, z čeho ta střevní chřipka vzniká.
jinak už někdo odvezl tu pohozenou sedačku a kontejnerů.
taky dneska nasněžilo, jenže v praze je nad nulou, takže je z toho pěkná břečka. ale už to maj posolený, jelikož asi předpokládaj, že bude v noci mrznout.
a mám nainstalovanej vmware player a do něj teďka liju sedmičky. běhaj hodně solidně rychle :)
a ještě sem vypozoroval, že jsou-li u sebe dva kontejnery, tak lidi hážou bordel jen do toho co mají blíž, takže jeden kontejner přetejká a ten druhej je prázdnej. a to sou vedle sebe.

21.01.2012 v 19:33:54

dokumentární foto

jo, takže se musim pochlubit jednou fotkou, kterou sem si včera udělal z ryze studijních a archivních důvodů, jelikož už nic takovýho často nevidím. Taky musím říci, že toto foto rozhodně neslouží k podpoře toxikomanie, alkoholu či vůbec nemá navádět k ruzným radovánkám se závislostmi, jen má ukázat co je v současné době na trhu a jak vypadají drogy, abyste věděli čemu se máte vyhnout. No a vzhledem k tomu článku, co jsem si sem nedávno ukládal, který říká, že se zase na klubový scéně po dlouhý době objevila extáze, tak fakt asi nekecal, protože i já měl včera možnost jednu vidět. Dovolte mi vám představit slečnu, paní či jak chcete, Extázi alias MDMA :)

MDMA


21.01.2012 v 14:30:30

sobota

klidný to den. protože sem se pořádně pár dnů nevyspal, prostě děti jako já si rády hrají s hračkami, která je o to zajímavější čím je zábavnější. Takže sem včera tomu pivku moc nedal, přijel domů, vyvenčil holky, pustil si tývku a usnul :)
Protože mám nějaký zbytky mrkve, celeru a petržele, dělám si zeleninovej vývar a k tomu se mi v troubě pečou nějaký krutí stehna. Vidím to dneska pěkně na dietní jídlo s bramborem. Mezitím co se teďka peče maso, sem taky vyluxoval, vytřel a kurva mám pocit, že mi před chvílí doprala pračka....
Jo taky bych řekl, podle tý intelektuální debaty co běží na čt24, že je výročí palachova sebeupálení. No jo, je taky zajímavej ten Palach. Mám takovej pocit, že kdyby byla příležitost, tak ho svatořečí.
Já nijak nechci snižovat jeho čin, ale osobně si myslim, že byl zcela zbytečnej, že proti režimu mohl bojovat i jinak a hlavně déle. Jedině snad při pohledu na věc z hlediska některých náboženství, kde čin sebeupálení je činem oblíbeným,pak má svoji logiku a záměr.
Jenže myslim si, že pro režim totalitní či diktaturu v případě střední evropy, nemá tento čin smysl, protože lidi nevyburcuje k činům a protestům, který by vedly k pádu režimu. Maximálně sou schopní demonstrovat, že chápou a projdou si průvodem.
Jakoby se úplně zapomnělo, že tím vrahem s velkým V byli komunisti. Ne žádná anonymní masa, ale lidi, kteří ty komunisty vedli, kteří určovali směr a sílu. A nebyli to žádní neznámí neviditelní, ale lidi známí a jasní, protože jsme jim mávali během prvních májů, výročích vřsr či například během spartakiád.
Paradoxem z toho celý vychází ve srovnání s bratry Mašíny taková divná věc. Mašíni, kteří prostě zvedli hozenou rukavici a přijali výzvu k "Třídnímu boji", protože dobře věděli co uměla fašistická diktatura a ta komunistická-ruská nebyla nic jinýho, protože cílem komunistů bylo nastolit světový mír, rovnost lidí a nadřazenost dělníků za jakouliv cenu, hlavně za cenu šílenýho zbrojení. Prostě americký imperialista z wall streetu měl být zabit, zničen, aby nemohl škodit. Takže ve jménu týhle idee, v tý divočině padesátých let, kdy komunisti zabírali majetky, vystěhovávali lidi a lidový tribunály posílali lidi na desítky let do kriminálu nebo rovnou na šibenici, se vynořili Mašíni, ozbrojili se a prostříleli se skrz ty hranice do imperialistickýho ráje. Oproti komunistům zabili tři lidi a dodneška je většina lidí považuje za vrahy a už jim nedocvakne, že největší vrazi byli komunisti....

imho:
Učitelky ve školkách čelí agresivitě dětí, šikaně či kouření. Hmm.. tak už i ve školkách. Doufám, že jsou si rodičové oněch dětí vědomi, že za to můžou jen oni sami.
Cena benzínu šplhá k 38 korunám za litr. Tak padne hranice 40kč nebo nepadne???

Update 14:24 - pěkná chumelenice.

21.01.2012 v 13:47:25

sleeping

supr. notebook už i usíná. sem kurva dvojnásobně dobrej.
jinak teda sem dneska zjistil, že ten vietnamskej zmrd, co mi včera hnul žlučí, způsobil, že když sem dneska viděl vietnamce, tak se mi zvedl kufr. A já sem asi přišel už na to čím to je. Pravděpodobně sem někde, asi v mhd, chytnul virus Kocábismu, takže sem za posledních pár let úplně zapomněl na to, že ti vietnamci tu nejsou kvůli nám, ale odjakživa kvůli šmelině, a já diky tomu viru sem je začínal mít rád. Ale... Však si jistě pomatujete první vlnu vietnamců v osumdesátých letech a jak se s snini objevili první tržnice, první digitálky "dobá dijitálka", první nekvalitní walkmany. Pak přišel převrat a s nimi velký rozmach vietnamských tržnic, obyvatelé příhraničí jistě mají krásné vzpomínky na trpaslíky, oblečení, kvalitní boty a "panáct pár ponočka, dobá cena paně, pet koun". Možná si někteří vzpomenou, jak přes kalhoty normálně foukalo, z ponožek smrděly nohy a z boty? Z nich většinou do deseti dnů něco odpadlo. Pak zjistili, že tržnice netáhnou, takže přešli na kamenný obchody. Ano, úžasnej důsledek je, že většina ulic v Praze má minimálně tři vietnamský večerky. Já jenom když du do práce, tak jich minu asi 6. Nikdo mi ještě nevysvětlil, jak se můžou všechny tyhle krámy uživit, když většina jinejch potravin či shopů prostě zaniká. Jediný čím si to vysvětluju, je prostě jejich šmelinářskej styl života a okrádání státu na daní. Položte si otázku: Viděli ste někde u vietnamců funkční kasu, ze který by vám vyjela účtenka a ještě vám ji obsluha předala??? Možná na prstech jedný ruky bych takový krámy spočítal. A pak přijede hlavní Ťong v nejnovějším Mercedesu. Takže si prostě myslim, že většina těhlech "Alkohol, Cigarety, Zelenina" sou normální pračky peněz, protože co si budeme říkat, už se tu marihuanu pěstovat naučili a i na ten perník už dochází. Jak to pude dál nevim, ale veselý to fakt asi nebude.
Takže, můj hlavní problém byl, že za poslední 4roky jsem byl uchlácholen, ba dokonce sem si myslel, že jsou tu skutečně kvůli nám - zákazníkům, ba dokonce jsem je začínal mít rád, jenže po včerejší zkušenosti spadli někam hodně hluboko do bahna, hodně hluboka. Zákeřný to virus Kocábismu, jehož léčba je náročná a složitá.

20.01.2012 v 13:57:02

hibernace

jo sem dneska kolem druhý ráno, rozchodil hibernanci. sem kurva dobrej.

20.01.2012 v 10:29:14

notebook

takže konečně sem se dostal do stavu, kdy můžu říci, že mi lunetiks relativně funguje. většina hardware se tváří tak jak má, respektive nepadá do ooops, akorát mi nefunguje power management, takže nehibernuju a neusínám. přikládám to hlavně novýmu hardware, takže si budu muset minimálně tři čtvrtě roku počkat, než to bude odladěný. respektive, u starýho hp trvalo asi rok, než sem mohl říci, že všechno chodí. holt acpi a pm.
tak jen pro zajímavost. jedná se o tedy o lenovo t520. Nejdřív sem musel identifikovat procesor jako Intel® Core™ i5-2520M a podívat se co má vlastně za instrukční sady. Což je dost důležitý pro volbu překladače, v mým případě přesnou verzi gcc. Musel sem nakonec v portage odmaskovat gcc 4.6.2, protože má podle dokumentace přepínač corei7-avx, kterým se překladači říká typ procesoru. Takže sem nainstaloval gcc, pak tímto novým gcc překompiloval základní knihovny a dneska můžu říct, že už mám přetažený data a jakžtakž funguju.
No helejte, musim si poznamenat jednu věc, na jedný konferenci nedávno přednášející říkal, že čím sou lidi starší, tím v nich umírá takovej "vnitřní geek" a už je nebaví si se zařízením hrát a zkoumat ho, ale chtějí mít všechno systémem "zapnu a jedu". Já si musim přiznat, že kupodivu ve mě nějakej vnitřní geek neumřel, ba dokonce sem byl sám překvapenej jak sem se zažral do hraní si s "inteligentnou kalkulačkou", abych nakonec zapomněl na čas.
No a protože mám po čtyřech letech možnost instalovat si systém od základu, pojal sem prostředí co nejvíc odlehčený při zachování jakéhosi pracovního komfortu, takže opět pokračuji s Xfce s tím, že sem natvrdo odmítnul cokoliv z kde a gnome. No, Xfce si pár knihoven z gnome vzalo, ale nejní to tak tragický. Pohoda, když máte 7GB volný paměti na práci. Což mi připomíná, že sem fakt udělal dobře s tím rozšířením na 8GB, protože když sem včera kompiloval thunderbird, tak ld - linker - mi stejně nechal 800MB volnýho. Ale neodswapnul si. :)

19.01.2012 v 21:39:25

jo takže

sem se cestou z práce stavil u vietnamců, abych jim vysvětlil co se mi ráno nelíbilo. no, byla tam vietnamka na odpolední směně, tak jsem zvolil umírněný tón, vysvětlil sem jí story z rána a i to, že jsem byl v bance a že ten litr je ok. no čuměla na mě, fakt nevim jestli mi rozuměla, protože po mě chtěla tu tisícovku vidět, tak sem řek, že už ji nemám a ukázal sem jí tu fotku co je níže. čuměla no.
helejte já nechci, abyste měli pocit že sem nějakej xenofób ažě těm vietnamcům fakt hnusně rasově nekorektně nadávám, pravda je, jak poznamenala ivka, že sem měl vopici, ale v tý opici sem se nemejlil v tom, že bankovka s takovým poškozením je ok a normálně by ji měli brát.
problém je, jak sem pochopil v tom, že takzvana osvěta co proběhla v tývce nejspíš spočívala v tom, že debilní český mozeček si to přebral tak, že jakkoliv poškozená bankovka je neplatná. Těžký hovno, já chápu, že ty změny v zákoně proběhly, ale s tou logikou, aby se už nestávalo jako před lety, že ste dostali bankovku slepenou izolepou. A protože to vysvětlovat nechci, číst umíte, tak zde povídání zrovna o mém případu bankovky:
ČNB: Bankovka, které chybí část nebo části okraje A je to i pro debily - s obrázkama...

19.01.2012 v 19:02:11

zkuvernej vietnamec

no původně sem myslel, že napíšu něco humornýho z instalace novýho notebooka, ale musim se podělit o svůj dnešní zážitek se zkurvenym vietnamcem. šel sem si koupit džus a nějaký drobnosti k snídani. Pravda chtěl sem platit litrem, ale to by neměl bejt problém. Ale ta hromada vietnamskejch výměšků mi s klidem řekla, že moji tisícovku nevezme, že je poškozená a pořád si mlel nějaký hovna tou svojí divnou řečí. Tak sem samozřejmě vyjel, že litr je pravej, žádný slepování izolepou a ani nebyl počmáranej. Takže mi sebral nákup a byl dost nepříjemnej a prej ať vypadnu. Takže sem tu asijskou mrdku poslal do hajzlu, nasranej došel domů a schválně sem se cestou do práce stavil na Jiřího z Poděbrad v bance, ať mi paní za přepážkou řekne svůj názor. Dle jejího názoru bankovka sice byla poškozená, ale nijak výrazně a obchodník ji měl vzít. Řekla mi, že je skutečně nějaká změna v zákoně ohledně příjmu poškozených bankovek, ale prej jeho důsledek je - a prej o tom vědí - že obchodníci prostě takový bankovky neberou. Takže až pojedu domu, tak se u toho posranýho asiata stavim a ještě mu pořádně vyčinim, aby pochopil, že když nechce moje peníze, tak už žádný příště nebude. Jo, a tady máte foto, abyste věděli s čím měla ta šikmovoká kunda problém.

Poškozená bankovka


19.01.2012 v 11:43:39

nová hračka

lenovo thinkpad t520. asi sem zapomněl na čas.

18.01.2012 v 03:05:25

politicky, rasově a genderově nekorektní zápisek

1) byl sem na poště. měl jsem pět složenek k zaplacení. postavil jsem se do fronty u okýnka "hromadné podání - max 5". Stojim, čekám, když tu najednou zjistím, že píča předemnou vytáhla štos obálek k odeslání v celkovém počtu 80ks. Já jsem si dovolil ozvat s připomínkou, že tady je jen hromadný podání do pěti kusů a ta píča se na mě podívala a říka, že jestli mi to vadí, tak ať du někam, kde není fronta. Načež sem se jí zeptal jestli si jako dělá prdel, ne nedělala si, takže sem musel počkat až se uvolní místo u okýnka s poznámkou "hromadné podání", kde pochopitelně byla nějaká jiná píča s pěkným balíkem obálek. Načež sem poznamenal něco na téma, že tuhle zkurvenou poštu měli už dávno zprivatizovat, rozkrást a minimálně 1/3 zaměstnanců propustit.
Skutečně si nejsem zcela jistej tím, která z těch píč byla větší kráva. Jestli ta co stála předemnou nebo ty mařky za přepážkou, protože na moji poznámku ohledně množství k hromadnýmu podání se fakt zubila jak kdyby utekla z ústavu pro choromyslný. Netvrdim, že by chlap za přepážkou něco vyřešil, protože mezi zaměstnancem a zaměstnankyní pošty asi nebude velkej rozdíl.
Ale i tak mám takovej divnej pocit, že dívky zrozené v přelomu 90' jaksi mají takové divné vychování, které bude buďto obrazem naší společnosti a doby nebo toho, že jejich rodiče v 90's na ně prostě srali.
A to prosím píča s 80ti obálkama vypadala docela sympaticky ze začátku. Jenže znáte to, problém většinou nastane, když TO promluví, to si pak jeden uvědomí, že je možná lepší zůstat v blažený nevědomosti.

2) Hm. Dneska sem si všimnul, že ten Ind co bydlí u nás v baráku už není sám, ale že k němu přibyl nějakej další, kterej vypadá jako zmenšená kopie toho původního. Já samozřejmě nechci srovnávat Indy s jejich českými příbuznými, ale fakt doufám, že nenastane situace, kdybych musel jako předseda domu řešit otázku "Kam s nimi?", v případě že se ti Indové naklonují do většího množství než menší, přesně tak jak to umějí jejich domestikovaní soukmenovci, mohl by to být problém.

3) Myslím, že je zcela jasný, že jakej národ, takovej politik. Já osobně nejsem nijak přesvědčen o vzdělanosti, sečtelosti a inteligenci českýho národa, ba dokonce si myslim, že posledních 10-15let to jde s tzv "selskym rozumem" dost do hajzlu, lidi fakt už nemyslej a když už myslej, tak nějak podivně. Tenhle bordel se objevil u našich kontejnerů a fakt by mě zajimalo, kterej zmrd a čůrák to tam dal, když o dalších 550m dál je sběrný dvůr. Copak si někdo myslel, že přijede kuka vůz, co vysypává popelnice a kontajnery, sám si rozštípe a slisuje tuhle hromadu dřeva a pojede dál??? Sem zvědavej, jak dlouho tam tohle "memento mori" české debility bude.

Memento mori


Jo a myslim, že Steve Jobs pomohl dosti evoluci, když rozšířil poslech hudby z malých mobilních zařízení mezi blbé vrstvy lidí. Možná konečně přišel na to, jak elegantně vyřešit otázku konečného řešení, kterou Hitler prováděl tak zbytečně okatě a komplikovaně. Počet nehod chodců s hudbou ve sluchátkách výrazně vzrostl

17.01.2012 v 11:08:04

tývý kanály

čím víc kanálů tím větší magořinec.

16.01.2012 v 22:09:07

upc

no takže kolem 15:10 přišel týpek frajersky přinesl modem, ca modul + kartu a telefon. Modem vyměnil, kartu vrazil co CI+ slotu a telefon sem rovnou schoval do podhledu, protože ho prej za 3 měsíce můžu vrátit. Tak nějak sem bláhově myslel, že zapojí modem a kabelovku a do pěti minut vypadne. Rovnou mi borec z Promsatu, co dělá pro upc, řekl, že internet půjde nejdřív za půl hodiny, načež sem mu řekl, že mu to nepodepíšu dřív než bude vše funkční, von řek, že tak dlouho čekat nebude, tak sem řekl, že tedy napíšeme do protokolu zápis o neotestování konektivity, takže tu půl hodinu ztrávil na telefonu a u televize, protože karta se tývce ohlásila, ale nechtěla dekódovat video. Takže tývku uchodil kolem 15:40, jako bonus sem na deset dnů dostal všechny kanály včetně HBO (akorát HustlerTV chce nějakej PIN, takže sem propás nějaký pořád s názvem "Mladé lesbičky"), já mu podepsal protokol a on vypad. V 16:02 jsem zjistil, že mi de i internet. :)
Jo a to nebudu komentovat to, že chvíli trvá než s tou kartou tývka naběhne a pak čeká na odsouhlasení hlášky, že karta načtena.

Jinak tedy pro zajimavost, CI+ (Common Interface Plus) je v v základu vobyčejnej PCMCIA slot, CA Modul ("CAM") je vobyčejná PCMCIA čtečka čipových karet, pravděpodobně personifikovaná pro UPC a s nějakou elektronikou pro podporu dešifrování televizního digitálního streamu. No a ve finále vlastní karta s čipem, kde bude nejspíš jen nějaký certifikát svázaný s číslem karty a mojí objednávkou, je dle mého názoru nejlevnější Mifare s podporou DES a opět personifikovaná pro UPC.

UPC CAM 01


UPC CAM 02
16.01.2012 v 17:09:05

ratingový agentury

jo, musím se tentokrát přiklonit na stranu maďarskýho premiéra, protože i já si myslim, že ratingové agentury jsou jen normální škodná, která by se měla střílet. Rozhodně bych se vsadil, že ty samý agentury co teďka kdekomu snižují ty svý dementní ratingy, ještě před pár lety prorokovaly Řecku, Irsku a Španělsku hvězdnou budoucnost a klidné spaní.

16.01.2012 v 14:21:18

zima v praze

je zatím mírná. myslím, že největší radost z ní musejí mít fanoušci homosexuálních modních návrhářů a stylistů v oblasti nesmyslných teplých trendů. což znamená, že i přes významně nízké teploty lze stále spatřit spoustů debilů v teniskách, podivných upjatých kalhotách ala elasťáky pro ženský či v přiblblých santusáckých čepičkách za nehorázný prachy jako nosí kokot mareš.
Taky sem si dneska ráno dopřál malou prudu velmi mladých kuřáků marihuany, kdy sem je slušně požádal, aby to zmizli hulit z tramvajovýho ostrůvku aspoň na chodník, že smrad je to děsnej. No jo, jenže mladý blbečci nepochopili, že když řeknu v případě trávy, že fakt smrdí, tak fakt smrdí a není to myšleno nijak pejorativně, ale trocha slušnosti vůči okolí by nevadila. Takže přes ty kilogramy trávy vyhulenejch za poslední dvě desítky let jsem se dozvěděl, že sem hnusnej starej zmrd a předpokládám, že se o mě dneska píše někde na fakebookách, jak je stará generace hnusná, netolerantní, mele sračky, protože vo tom nic neví.

16.01.2012 v 11:46:38

provokace

jojo, nejhorší jsou internetoví provokatéři, šířiči pofiderního hnusného a krutého humoru daleko za hranicí černoty, kteří kazí dobré jméno nám kvalitním pisatelům vysoce a prudce inteligentních článků.
Internetoví provokatéři balancují na hraně, zesměšňují smrt i zločiny

15.01.2012 v 23:36:02

pozdrav z výletu

udělal sem si výlet do akvaparku. mají tam pěknej model světa. akorát kolegové ufoni byli nějaký rozchlastaný, tak to bylo celkem vostrý. většina fotek není moc publikovatelná, nerad bych, aby se profláklo, kdo rozkopal takovej divnej ostrov v západní části pavilónu Evropa. No, takže pro pobavení jedna taková veselá, jak bliju do akvárka.

Pozdrav z výletu


15.01.2012 v 21:22:03

vyvoněnej

takže sem se voholil a vyvoněl, aby ze mě neměli psi šok a konečně relax. chtěl jsem v outerý do ostravy, ale mám takový podezření, vzhledem k tomu sněhu co ukazovali v tývce, že to zkusim asi ještě vyřešit vzdáleně, protože mi nikdo nezaručí, že nepadne přes železniční trať nějakej strom nebo rovnou trolej, já nepřijedu domů se zpožděním a hafiny se neposerou.

15.01.2012 v 20:37:30

neděle

peru pračku, udělal sem si rizoto a čumim na apollo 13. jo amerika bejvala krásná země v těch dobách, kdy se v řídícím centru nasa mohly kouřit cigarety a dýmky, veřejná doprava segregovala muže a ženy, a prezident vydával rezoluce, aby se všichni pomodlili.

15.01.2012 v 15:32:48

zima

v praze je zima bez sněhu. ochladilo se docela mocně. mohlo by do rána i mrznout.

14.01.2012 v 20:05:50

punk

no včera to byl trošku punk u vočka. jasnou punkovou atmosféru naznačovala spící figura u stolu v poloze "čelíčko" už když sem kolem půl sedmý přišel. pak sem měl krásnou hodinku a půl, kdy sem stihnul vyměnit pár slov s olliem a járou, než se přiřítili Vršovičtí a jedna nejmenovaná dáma na nás se slovy "všichni ste buzeranti" vrhla svou bundu, která při dopadu na stůl sejmula tři půllitry, naštěstí poloplný a nejakým záhadným způsobem nás to pivo obteklo a steklo ze stolů v místech, kde sme neměli nohy a kalhoty. Akorát teda vznikla pod botama pěkná pivní louže. Posléze byl chvíli klid a my pokračovali v družném rozhovoru netušíce, že to byl jen začátek. Pilo se pivo jedno za druhým, do tý doby než si přisedla dobře vyndaná Míša se svejma vyndanejma kámoškama, já bláhový si myslel, že se jde omluvit za tý vylitý píva, jenže nešlo vo ně, šlo vo to, že sme všichni buzeranti a ať si nemyslíme, že po nás jede. No vopravdu sem s užil krásnej rozhovor s vyndanou mařkou, znáte to alkoholem rozjařená dívčí společnost, je k nezastavení a takový rozhovor je neskutečně zábavná líheň slov od homosexuálů, buzerantů, přes nadržený lesby, zasraný píči, zkurevný čůráky a že chlast je slast. No a mezitím ty její kámošky vzbudily pana "Čelíčko", který posnídal zbytek chleba co nám zůstal po klobáse, zapil to pivem, který měl snad schovaný na výčepu od tý doby co usnul, rozkoukal se a zapojil se do debaty. Prdel byl veliká, vo tom žádná, a protože atmosféra s množstvím alkoholu rostla, situace byly čím dál tím veselejší, tak pro navození ještě lepší atmosféry proběhlo nějaké to škádlení v podobě vzájemného vysypání popelníků do klínu, aby na závěr pan "Čelíčko" vysypal celej odpadkovej koš. Jak říkám, punková taškařice tak jak má bejt.
Pak sme se ještě chvíli čvachtali v tom pivo-popelníkovým blátíčku a šli sme po svejch. Jo a musim si poznamenat, že umělecká duše je prostě umělecká duše, neb tedy za mnou přišel jeden nejmenovaný umělec a jestli ještě platí moje nabídka, že bych něco chtěl. Holt umělci, když maj prachy, neřešej, ale jakmile přijde hladovej leden a není za co pít, je dobrý si vzpomenout, kdo za posledních pár měsíců měl zájem o dílo :)

14.01.2012 v 13:56:06

humelenice

přišla řádná humelenice. myslím, že je to poprvý co letošní zimu v práglu padá sníh.

13.01.2012 v 15:20:30

nová pošta seznamu

Seznam má nový Email. Nejen pro světaznalého tramvajáka Jo, to je fakt bomba. Já jejich free mail používám ještě z dob, kdy můj první freemail na serveru email.cz nepatřil seznamu, jenž ho prostě později koupil. Dneska sem se teda chtěl podívat jak to vypadá s mým free-spam-mail boxem, takže sem se přihlásil a zhrůzou zjistil, že všechny spamy za posledních minimálně deset let jsou v prdeli, že mi snížili velikost schránky z půl giga - nebo kolik to ještě minulej rok měli - na 10MB, a že mi poslali krásnej emajl se subjektem "Vítej nový uživateli". Fakt demence tenhle seznam.cz

13.01.2012 v 14:39:04

bezpečnost práce

no máme za sebou školení vo bezpečnosti práce. podepsal jsem všechno co po mě chtěli podepsat, každopádně sem si hlavně odnesl to, že makat mám tak, abych se pokud možno nezabil. trvalo to školení dvě hodiny a popravdě jediný co nás zachránilo od více informací bylo to, že pan ředitel po hodině a půl usnul, takže sme usoudili, že bude lepší v tichosti podepsat zbytek papírů a ukončit to.
jinak dneska nic, kromě toho, že se možná večer stavim u vočka, ale bude to podle toho, jestli se Ollie vrátil z pracovní cesty do holandska a nebo ne.
Taky mě pobavila debilita páně jxd, protože to jeho srdceryvný psaní co vyplodil na reflexu, je fakt crazy. Já nevim, ale když si čůrák vezme píču, tak co čeká. Já už sem před těma deseti lety získal takový soukromý podezření - podle toho jak loupal vočima po pánském osazení společnosti, že jxd je normální homosexuál s úchylkou na holý hlavy a kůži. Prostě jinak si nedokážu vysvětlit jeho posedlost homosexuálními nacisty, protože při jejich vyhledávání trávil na síti dost dlouhý doby. No, akorát si to nejspíš ještě nepřiznal, takže musí psát srdceryvný dopisy jako 20ti letej čůráček, kterej navíc není schopnej přenýst přes srdce, že ženská má i svoje zájmy, koníčky a kamarády a že pro ni neni jedinej. A navíc hraje jako pěknej zkurvysyn na city a kdyby měl vopravdu - klidně i homosexuální - koule, tak mlčí a netahá do medií svůj problém, jenž podává tak, že ta jeho ex je pěkná kurva co souloží s chudákama starejma psychiatrama, přičemž zapomíná, že ženskou nemůže vlastnit.
Já jenom chci říci, že i dlouhodobý zkuřky mohou mít dlouhodobý vztah. Ale spíš to bude ve způsobu uvažování a myšlení. Říká se tomu umění přijmout zpětnou odezvu a sám sebe.

13.01.2012 v 12:17:08

železo

tak ani nevim jestli je dobrý se chlubit tím, že mám doma dvě a půl tuny železa. ti sběrači...
Čech má doma zřejmě největší sbírku Merkuru. Váží 2,5 tuny

12.01.2012 v 23:16:30

pro zajimavost

12.01.2012 v 22:15:10

imho

12.01.2012 v 20:19:56

dvě kundy

řekl bych, že britské království má nějaký problém s geny. dvě kundy se dvěma kundama během dvou let není úplně v pořádku.
Lauren (28): Žena, která má dvě vagíny!
O panenství jsem přišla dvakrát, mám dvě dělohy, chlubí se Britka

ale úplně mě napadá pornofilm. jako hérečky by asi byli divácky zajimavý. běloch a černoch, dva běloši, dva černoši, asiat a eskymák, domorodec z Papui a a Tahiti.... dva mimozemšťani...

12.01.2012 v 18:52:30

upc

včera jsem dal na klientském centru upc výpověď, protože se mi prostě nelíbil ten poplatek 650kč co po mě chtěli a jak jsem si stěžoval coby starý zákazník. věci se daly dost do pohybu, dneska mi volali z výpovědního, já jsem musel po čtvrtý vysvětlovat těm dementům vo co mi jako starýmu zákazníkovi de, načež sem se dozvěděl, že nesmí odpouštět tyto poplatky, ale že když si objednám jejich telefon za 1kč (a to nemluvím o skrytých poplatcích, vo kterejch nevim) měsíčně, tak jsem oproštěn. No já to označil za jistou formu demence, ale přepli mě na objednávkový, tam mi to potvrdili a v pondělí přijde technik z upc a provede výměnu.
jo a při tý příležitosti jsem se znova podíval na jejich web a nejsem si zcela jist, jestli tam červeně označená poznámka byla i minulej tejden.

upc


12.01.2012 v 17:40:15

absinth

konečně dorazil objednaný absinth. zůstaly mi po vánocích nějaký love, tak jsem za 2litry nakoupil chlast. jedna velká láhev pro kámoše až ho pustěj z vazby, druhá bude něčí narozeninovej dárek a třetí se při vhodné příležitosti vypije. ty malý lahvičky sou coby dárky.

Absinth


12.01.2012 v 14:45:29

trocha křesťanské logiky

ano, pobavilo mne jedno fórum, kde se scházejí takový ti pošahanci, co si říkaj křesťani a řešej křesťanský hovna jako například:

Jak to je s dusi v pripade siamskych dvojcat (u dvojcat ktere nejde oddelit)?
2 duse nebo 1 duse?


12.01.2012 v 13:04:41

francie

chudák francie. mám takový pocit, že francouzská žena a galantní francouz, tak jak jsme je znali, pomalu končí. Až příště ve francii podržíte francouzce dveře a galantně ji řeknete "mademoiselle", může se nejspíš dost dobře stát, že budete potrestáni.
Město ve Francii zakázalo oslovení slečno. Upřímně, mě tyhle feministky fakt pijou krev a hejbaj žlučí. Já nejsem normálně žlučovitej a jedovatej člověk, ale osobně si myslim, že každá feministka si zasluhuje přišít koule i s čůrákem, aby věděla co to je spravedlnost a rovnocenost. Ano, volnost, rovnost a bratrství. Upřímně, dle tohoto francouzskýho hesla chtěli byste býti bratrem nějaký posraný feministky, který vadí oslovení krásným slovem "Slečno"???
Vopravdu bych blil z těhle moderních trendů, který vznikaj jen z toho, že se nějaký blbý kundy z evropy nebo států nuděj, nechtěj slušně pracovat, rodit děti a starat se o muže. Jediný řešení je, zavřít každou takovouhle píču do lágru, dát jí krumpáč, lopatu, kolečko a pěkně spravedlivě, stejně jako mužští trestanci, šup s nima na stavební práce. Ideálně stavba tunelu či hlubinný důl.

12.01.2012 v 12:35:31

koláčky

no, včera sem měl večer poradu barákovýho výboru. no povim vám, že informací mrtě, ale fakt je ten, že paní ze správcovský firmy je dost dobrá, chovatelka středně velkých plenem a nadšená motorkářka, takže aspoň na těch psech sme si ujasnili, že sme úplně normální. Já, protože sem chytrej a umim procenta, spočítal jsem si, že jí dáváme 65Kč bez dph za byt měsíčně, což je fakt děsná pohoda, vezmu-li v potaz, že mám na starosti 21 partají. Načež, když sem jí pochválil, že nás nešidí, tak mi řekla, že je ráda, že aspoň někdo to chápe, že má pořád problém s tím, že si většina lidí (nejen od nás z baráku, ale i od jinejch klientů) myslí, že je prostě sprostě okrádá a že má těžký někdy vysvětlovat, proč co kolik stojí případně proč chce penále za zdržení platby. Já ji na to řek, že ji naprosto chápu, že každopádně ode mne nemůže očekávat, že se ze mě stane v jednom okamžiku guru přes vedení správy a učetnictví bytového společenství, že jsem ajtík a jsem zvyklý, že když něco neumim, tak se to prostě naučim a nebo se najme profesionální služba, v tomto případě učetní a správcovská firma. Taky sem jí řek, že chápu, že by to znamenalo příplatek, ale jí navrženej příplatek byl v dolní části úrovně, kterou jsem si představoval já, takže sem se zasmál a řek jí, že je podle mě z lacinýho kraje. Ale jo, má dobře ujasněný svůj byznys. Nejde jí o to vydojit v krátkým období balík, jako to mají ve zvyku poslanci co na to mají 4roky, ale mít pěkný pravidelný dlouhodobý příjem.
Takže jedinej problém, kterej máme, je špatná vymahatelnost dluhů, protože prostě někteří zmrdi neplati pravidelně tak jak mají uvedeno v závazcích vůči společenství, které převzali při koupi bytu a které k bytu náleží. Mě by se líbila metoda, kterouž osobně nazývám "Igor". To jest rusky, ukrajinsky nebo jugošsky hovořící vysportovaný borec. Jenže mí kolegové se těchto účinných, ale ne příliš právně čistých metod bojí. Pochopitelně, takže nás bude čekat poctivá pomalá česká soudní cesta.
Pak sem si zaje k Vočku, takm už byla prde v plný polní jízdě, takže sem nastoupil do rozjetýho vlaku, matně si pomatuju, že sem ochutnal veselý koláček, abych neurazil, a to je asi tak všechno. Vím, že sem přijel se sousedem ještě domů, vyvenčil holky a pak už si jen pomatuju probuzeni někdy kolem páté ráno na gauči, kdy měla Tara potřebu mě trošku posunout, aby si mohla natáhnout nohy, jenže byla necitlivá a probudila mě.
Jo a taky sem včera našel čtyři kila, který sem už dávno oželel. Samozřejmě, že byly v kapse kalhot, který byly připravený k vyprání a jen štěstí a vzpomínky na dětství, kdy matka kontrolovala kapsy aby nevyprala prachy nebo nějaký papíry, zpusobily, že sem ty prachy nevypral.

Raketový start: Počet nahlášených UFO s novým rokem vzrostl. To bude nějaká internetová demence. Já sem ještě žádný UFO neviděl. Jakože se UFO menuju. Osobně se domnívám, že tyhle zprávy jsou důsledkem toho, že dneska může psát na Internety kdejakej idiot a blbec.

KLDR potrestá ty, kdo byli po smrti Kima málo smutní. Vopravdu vtipná země, celkem by mě zajimalo, jak chtějí vyšetřovat smutnění svých lidí. Asi klasická metoda domovních a pouličních udavačů.

Internet jako droga. Působí na mozek stejně jako alkohol. jojo, já měl štěstí, že v devadesátých letech ještě nebyla tato závislost diagnostikována, takže jsem zcela čistý a zdravý, takže to že sem trávil u školního internetu noci, dny a většinu přednášek a cvičení, má důsledek, že sem to pěkně dopracoval.

Romové jsou v politice. Registrovali si Stranu rovných příležitostí. Hm. Stavíme na základech ROI. Přeju hodně záhadně zmizelých dotací.

12.01.2012 v 11:27:37

umírněné kouření marihuany

Umírněné kouření marihuany plicím nevadí. "Není pochyb o tom, že marihuana vyvolává kašel," uvedl Stefan Kertesz, který se na studii podílel."
Haha, holt občas ta tráva umí kopnout tak, že se rozkašlete. to je prostě fakt :)

11.01.2012 v 16:44:08

eko demence

jo eko, to je príma demence. hype, hype a ještě jednou hype. Veganské kondomy, bio lubrikanty. Ve světě frčí eko erotika No, žencký, která by za mnou přišla s takovouhle teorií bych nejspíš zvopakoval, co jsem napsal na jednom internetovém fóru věnovaném eko a bio trendům: "Ty si tak blbá, vopravdu tak blbá, až to bolí."

11.01.2012 v 13:29:25

ge money bank VIII.

přišla mi z radnice odpověď: "Dobrý den, pokud by k akci používali stánek, pultík či stolek musel by být zaplacen správní a místní poplatek za používání komunikace.V případě, který popisujete, nejde o zábor komunikace. Toto neřeší žádný zákon ani žádná vyhláška."
To znamená, že jediný řešení jak se zbavit problému marketingových a reklamních akcí, je násilné zničení veškerých reklamních a marketingových firem a každýho, kdo má s tím co do činění. Krásná představa, kdyby byly ulice čistý od reklamy a hlava by nebyla zasírána zbytečnejma sračkama i v místech, kudy chodím.
Nevim, ale asi stejně napíšu na sdruzeni obrany spotrebitelu. treba mi ještě řeknou něco víc.

11.01.2012 v 12:07:40

politický zvratky

Majitelé nových domů u zastávek pražské MHD by mohli platit zvláštní daň. Ano, magistrátní soudruzi modří a oranžoví, za zdatnýho sekundování rudejch, mohou bejt na sebe pyšní. za posledních dvacet se jim podařilo rozkrást a rozprodat pražský dopravní podniky, kdy opencard byla asi takovej poslední hřebíček do rakvičky. ano, už nevíme jak dojit, tak já vám zmrdi magistrátní říkám, že tu posranou lítačku si na protest ještě pěkně dlouho nekoupím.

Malešický park bude za rok připomínat klidná zákoutí Paříže. Jo, to jediný mě mrzí, že desítce vládne richter. Jak vidím, že něco stojí 95mega a stojí za tím richter, cejtím podvod a tunel. Ten člověk prostě smrdí morální špínou.

Vláda přežila, VV pomohly schválit církevní restituce. Jo, předsmrtný křeče škubou touhle mrtvou politickou stranou. Doufám, že brzo už se zaškube naposledy.

Přečtěte si přepis části výslechu šéfposlance VV Víta Bárty.
Teďka když ponechám stranou osobu Bárty, nemůžu se pomoci, ale rozhodně není úplně normální, aby se přepis výslechu objevil na veřejnost pár dní po jeho provedení. Někde je zažraná vopravdu hnusná špína a nebude to jen na policii, ale i v novinách.

11.01.2012 v 11:54:24

cesta do práce

no dnešní cestu do práce mi skazili dva hnusní vyjetí morgoši s jebákama ve ksichtě a vizáže živejch smrtí, který s nějakou morgoškou vlezli do jedenáctky a natvrdo ji celou prosomrovali. Vzhledem k tomu jak ta vyjetá morgošská trojice vypadala, lidi docela rádi a dobrovolně vytahovali peněženky a dávali jim drobný, snad aby se jich zbavili. Když ten hnusnej ksicht prošel kolem mě a svejma vyjetejma jebákama a vyvalenejma očima se snažil dát najevo, že i já bych mu měl něco dát, zariskoval sem - prostě nikdy nevíte co udělá vyjetej morgoš, kterýmu šméčko a vojeb teče všema dírama ve ksichtě, a normálně sem mu řek ať de do prdele, že nic nedostane. Odpovědí mi byly nějaký hlasitý morgošský hovna, kterejm sem nerozuměl, ale byl sem rád, že ty hnusný smažky na další zastávce vylezly a přešly do druhýho vagónu, pravděpodobně dělat to samý.

Jinak chci upozornit na jistou nespravedlnost. Když Kocáb a jeho vychcaná parta vykradli fond Trend, byla to normální krádež a tunel. V případě ukradené dotace pro romské sdružení to není krádež, ale pouhé zmizení.

Semeniště nepravostí, řekli lomničtí radní o klubu Aion a zrušili ho. No nechci bejt rejpal, ale v Lomnici vládnou stejný komunistický zmrdi jako v Šumperku, kde zakázali prodej alkoholu během smutku nad Havlem. Jakékoliv semeniště komunistů a jim podobných pohrobků by si zasloužilo pořádnou deratizaci.

11.01.2012 v 10:39:41

devět let za půl miliardy

10.01.2012 v 15:06:22

ge money bank VII.

hm. přišla mi mejlem stručná odpověd z radnice na moji stížnost ohledně reklamní akce ge money bank. pokud tomu rozumím dobře, mám stáhnout půlky, mlčet a nedělat potíže...

Děkujeme Vám za Váš podnět ohledně reklamní akce společnosti Ge Money Bank, jenž je realizována před budovou, kde je umístěna provozovna výše zmíněné banky, po prověření všech skutečností Vám sděluji následující:
Reklamní akce tohoto typu nepodléhá žádnému schvalování, a tudíž není nikterak zpoplatněna. Městské části Praha 3 nebylo konání reklamní akce oznámeno, tudíž nám není známa doba jejího trvání.


takže jakákoliv soukromá společnost si může zvyšovat zisky honěním nebohých lidí ve veřejným prostoru a oproti reklamním akcím v komerčních mediích za to nemusí platit radnici ni magistrátu. V tomto smyslu sem také odpověděl na email.

10.01.2012 v 14:42:28

čurda

jo a ještě mě pobavil v reportérech čt dojemný příběh milana čurdy, osmipromilového alkoholika jenž se dostal i do wikipedie. V podstatě se jednalo o to, že jeho matka odkázala barák svýmu vnukovi, synovi čurdy, a čurdovi samotnýmu pole, louky a les. les a louky už propil, no a synovi se nelíbilo, že si do domu tahá svý kámoše bezdomovce, tak ho vystěhoval do garáže. toť vše.

09.01.2012 v 23:56:23

donutil

takže český herec miroslav donutil se dožil do věku, kdy přestal vyprávět svý vzpomínky na starý mrtvý legendy a začaly se dělat pořady, kde ti o pár let mladší na něj vzpomínaj. olol prima top star

09.01.2012 v 23:03:40

slovník

jo a když jsme ještě furt u těch japonců, tak v kufru s tím ibm byl i tenhle tlumočník Sharp PW-A8200.

Sharp 01


Sharp 02

Přepínač je teďka na pozici vypnuto. Vlevo je zapnuto.
Sharp 03

Původní japonský baterie
Sharp 04

Sharp 05

Zapnul sem ho a začal na mě mluvit nějakou japonskou haťmatilkou
Sharp  06

Sharp 07

Sharp 08
09.01.2012 v 21:24:30

chceš věneček nebo rakvičku?

teďka mému nebohému rozumu došlu, díky internetu, že ve velký americe potřebujou pro velký lidi velký rakve. neuvěřitelná země, kde lidé dosahují monstrózních rozměrů. blahobyt.
já bych si dokázal představit byznys plán, kdy by se daly tyto rakve dovážet do střední a východní evropy a mohly by se prodávat jako rodinné rakve, květináče pro rozsáhlá prostranství, skříně na nářadí či jako stylový multifunkční stůl a rozkládací manželská postel v jednom. Dokážu si představit krajiny, kde by se v takovéto rakvi dokázala ubytovat půlka vesnice i s drobnym zvířectvem.

Chceš věneček nebo rakvičku?


09.01.2012 v 20:42:25

mandatorní smlouva

hm, dorazila mi konečně smlouva mezi správcovskou firmou a naším společenstvím. celkem zajímavý čtení, myslim, že do dneška měli hodně snadnej život, protože spoustu jejich práce odvedl dosavadní předseda.

09.01.2012 v 18:58:42

hlava

vopravdu mě zase bolí hlava. fakt, že jo. dneska ráno, hodinu před tím než sem vydal do arrowecs ohledně aktualizací rsa am, jsem se rozhodnul, že si zkontroluju jestli všechno běží tak jak má a jestli sem připraven. No a zjistil sem do píče, že ostravská replika neodpovídá a že jediný na co se zmůže je echo na ping. Prostě si pingám a pingám, ale žádná jiná služba dostupná nejní. Nepřipojim se na webový rozhraní, nepřipojim se na ssh, připojim se akorát tak do prdele.
Takže sem všechno odvolal, nechal sem prověřit nastavení firewallu, a jediný čeho se obávám, že trabl bude někde ve smyslu tom, že mi určitě nějakej debil přehodil porty na ostravskym switchi a tudíž sou aplikovaný jiný pravidla. Ale tohle se dozvim, až příští tejden přijedu do ostravy. kurva jebat.

09.01.2012 v 12:02:17

počítače

dneska sem měl počítačovej den. protože sem byl debil hodnej, strávil sem čas od dvou do osmi lítáním po lidech a řešením různejch problémů. ten první se vyřešil rychle, zjistil sem, že tak stará ati rage xl co mám je pci, ale pci 1.1 a ten gigabyte board má sice pci sloty, ale jen 2.0, takže si ta stará grafárna nepopovídala a nemohla sloužit jako výstup na starej monitor.
druhej problém se nakonec vyjevil zajimavějšim než se původně zdálo, neb z počítače, kterýmu (pozn.:citát majitele) "nějak nerozumíme" se vyklubal pěkný starý ibm thinkpad type 1161 v japonské variaci s japonskými widlemi. Tak sem si ho vzal na přeinstalování a udělal sem vám pár fotek:

Ibm thinkpad type 1161 01ha, windows millennium :)
Ibm thinkpad type 1161 02

kastle ale stále pěkná
Ibm thinkpad type 1161 03

klávesnice pravá japonská
Ibm thinkpad type 1161 04

Ibm thinkpad type 1161 05

bios mluví anglicky
Ibm thinkpad type 1161 06

a hele, fakt windows millennium. velmi raritní :)
Ibm thinkpad type 1161 07

tak to padlo do japonský plochy
Ibm thinkpad type 1161 08

vypnout, restartovat, uspat, hibernovat, nebo tak nějak
Ibm thinkpad type 1161 09

Ibm thinkpad type 1161 10

Ibm thinkpad type 1161 11

Ibm thinkpad type 1161 12

Tohle k tomu bylo přibalený. Já myslel nejdřív, že stlačenej vzduch, ale von to byl asi nějakej japonskej osvěžovač vzduchu, podle toho jak děsně to smrdělo.
Osvěžovač vzduchu

Celá galerie je zde.

PS: Zkusil sem k tomu připojit usb wifi, chytla se, ale aplikace konfigurační se nějak nechtěla spustit. Tak sem to dál neřešil.
08.01.2012 v 22:24:20

dva důvody proč je lidstvo na nejlepší cestě k vyhynutí

1) Lidská blbost. Jdu si to takhle parčíkem, venčím normálně holky, když tu mi nad hlavou proletí létající talíř a vokolo nás proběhne fena. Taře se to moc nelíbí, takže se naježí a fikanými boxerskými úskoky s hlasitým "báááf, báááf, báááf" prožene tu hnusnou cizí fenu. Já se votočím a za mnou jakási mařena zvedá to ufo, pro který si musela doběhnout, a řve na mě něco co znělo jako "to si hraje?" Protože sem úplně přesně nerozuměl, tak zvolám "cožééé?" a než dozní můj hlas nad pražskou loukou, letí mi to posraný ufo znova nad hlavou, ta hnusná cizí fena se opět řítí k nám a načež teda Tara reaguje tak, že zcela beze studu se žene vstříc tý feně a za velmi hlasitého "BÁÁÁÁF, BÁÁÁÁF, BÁÁÁÁF" ji žene až někam za tu blbou paničku, který konečně nejspíš došlo, že není dobrý házet hračku její feny přes hlavy a čenichy cizích fen.
2) Lidský rozmnožování. Potkal sem taky takovou skupinku tří jinejch mařek co tlačily tři kočárky pro dvojčátka. V jednom takovém užším místě chodníku (pozn.: měli by zákonem zakázat tyhle dvoj až trojčata, protože ty posraný kočárky zaberou jakkoliv širokej chodník) se nemohli vyhnout mejm holkám, takže proběhlo pár nějakých výrazů na téma psi bez vodítka na chodníku a kočárky a děti. Upřímně, držel sem hubu, protože tyhle žencký by asi nejspíš nepochopili moji dnešní mírně jedovatou náladu a rozhodně by neocenily vtipnou hlášku "prosimvas, vo co tady de, vždyť máte každá dvě úplně stejný děcka, tak kdyby jedno zmizelo, tak vám zůstane ještě druhý identický."

Takže abych se dostal k nadpisu dnešní vědecké stati. Tyto dva výše zmíněné důvody jsou přesně ty důvody, proč je lidstvo na cestě k vyhynutí. Za prvý lidstvo děsně hloupne, což dokazuje můj pocit, že jsem stále chytřejší a lidi blbější. A tudíž za druhý, blbý lidstvo se nemůže rozmnožovat přirozenou cestou, takže musí nastoupit meducína, protože jinak by tady bylo víc debilů než v Jedličkárně. Druh co se nemůže rozmnožovat přirozenou cestou, je druh určen k vyhynutí.

08.01.2012 v 13:08:09

sobota

zelí zpracovaný na segedin. vyluxováno, vytřeno a vyvenčeno. prší.

07.01.2012 v 19:59:52

kreace

no včera jsem se na skok stavil u vystřelenýho vočka, vopravdu jen na chvíli, dokonce sem šel domů dřív než vostatní. Proběhla nějaká ta umělecká kreativita a byla vytvořena tato kreace:

kreace 01

kreace 02


07.01.2012 v 13:29:49

jak asi funguje google?

no před chválí jsem koukal na statistiky a objevila se mi v robotech další položka od google. Ke Googlebot a Feedfetcher-Google mi dneska přibyl první hit od Google AdSense.

06.01.2012 v 15:01:21

jehovisti a havlisti

no dneska ráno mě při venčení odchytli dva takový slušně vypadající pětatřicátníci. A prej jestli se mě můžou zeptat na můj názor ohledně posmrtnýho života. Tak sem jim řek, že klidně, ale že nejdřív zkusím uhádnout co jsou zač. Oni tedy, že jasně, takže sem se zeptal jestli sou jehovisti. No, trošku sem je asi dostal, protože se zarazili a zeptali se "jak sem to poznal". Načež sem jim řek, že je to jasný jak facka, že přeci tak debilní otázky mají jen jehovisti. Čuměli a už se dál blbě neptali.
Pak jsem v MHD viděl takovou lehce intelektuálně odděnou ženu, kterak si hrdě nese čerstvý neohmataný výtisk nějaký knížky, na jejíž obálce se hrdě skvěl nápis "Václav Havel". No, vzpomněl jsem si na kamarádku Míšu, kterak nám onehdá vykládala, jak ten Kníže měl nad mrtvolou Václavovou tak dojemnej projev, že snad lidi konečně musej toho Havla začíst číst. Takže sem se zeptal, protože Havel jako spisovatel mě fakt nikdy moc nebavil a hlavně jeho styl byl zbytečně složitej a tudíž nic pro vobyčejný lidi jako sem já, jestli už vod něj něco teda četla a ona mi řekla, že ještě ne.

06.01.2012 v 12:55:34

zajmavý výročí

včera to bylo 99let co thomas alva edison zabil slonici elektrickym proudem. Gratulejeme k výročí.

05.01.2012 v 21:22:26

maturita

jo maturita, tu má dneska skoro každej debil. Ale tohle je fakt OLOL: Za 25.000 Kč si muž koupil maturitní vysvědčení. Překvapilo ho, že bylo padělané

Jinak mi to samozřejmě nedalo, ale musel sem si dát stahovat porno ve full hd 1080p. Fakt mě zajimá jak to bude vypadat. Jenže je to na piču, první desetiminutový video má asi 600MB a pak mi ještě tečou nějaký 4GB, tak doufám, že to bude aspoň 35minut videa. podle popisku by to měly být nějaký nezbedný školačky, tak jen doufám, aby se z toho nakonec nevyklubalo nějaký sadomasochistický gay porno. Tyhlety internety dokážou bejt někdy fakt pěkně zákeřný...
ale abych parafrázoval jednoho génia: 640MB musí k vyhonění stačit.

05.01.2012 v 20:23:04

čtvrtek

včera bylo vočko takový ve vší slušnosti. krátké, rychlé a smrtící :) pravda však je, že sem se dobře vyspal na dnešek a teďka v práci travím pizzu. Nu což nadělám. V práci dneska klid, nikdo neprudí a já jsem spokojenej, protože mi konečně přišel hdmi kábl v ceně 50kč a atapi/sata2usb redukce v ceně 360Kč. Navíc jsem zjistil, že důvod proč mi nefungovaly dva 200GB SATA disky byla možná stará redukce z práce, neb při jejich připojení na moji novou ti nešťastníci normálně fungují. V tuhle chvíli tedy mám dva 200GB a jeden 250GB pro nějaký použití, ale ještě nevim jaký, takže na ně asi budu cpát filmy. No je to prdel, kolegové mají terabajtový disky, někteří si každej rok koupěj novej a větší, ale stejně na nich nic nemaj, kromě filmovejch archívů.

Taky mi dneska došlo, že asi bude nějaký důvod v tom, proč většina řidiček nových bmw, mercedes či audi krámů, vypadá jako luxusní verze štětky. Nic proti štětkám, slušná štětka co se za sebe nestydí a nehraje si na to, že není štětka, je mi sympatická štětka. Ale nejsem si zcela jistej tím, že bych se chtěl probouzet vedle řidiček luxusních aut. Navíc bych se obával toho, že tyhle modelkoidní štětky by se jako poctivý štětky neuživily, protože práce štětky je práce tvrdá a obsloužit během večera třeba i jen pět klientů musí bejt fakt dřina. Z čehož nejspíš vyplívá dedukce, že poctivá pracující štětka souloží lépe, nežli líná řidička audi co se akorát jako štětka oblíká.

Takže pár poznámek:
Kabelovka UPC změnila právní formu z akciové společnosti na s.r.o. No tak vám nevim, ale domnívám se, že tato změna souvisí nejspíš s tím, že UPC asi nejspíš nebude nijak ziskový a je možný, že jejich závazky přesahují realnou cenu společnosti a jejího majetku.

Šumperk zakázal při smutku za Havla prodej alkoholu, stánkařům vrací nájem. Nemůžu si pomoct, ale Šumperk bude asi hroznej bruntál, kde vládnou komunisti, kteří si nevšimli, že láska na věčný časy se sovětským svazem již skončila a že zákaz nalévání alkoholu během voleb a umrtí papalášů byl zrušen někdy v roce 1990. Skutečně šumperští dokázali, že komunismus neskončil a sračky trvaj....

Náboženská policie v Egyptě: další hrozba pro turistický průmysl? No jasně. Tak by mě zajímalo, jestli existuje někdo, kdo skutečně věřil tomu, že v Egyptě je revoluce jejímž cílem je se zasadit o bezproblémovou dostupnost McDonald's v každé oáze. Nic v rasistickym, ale těm čmoudům, co vyřvávaj "Allahu Akbar" a nosej prostěradla na hlavách, bych fakt nevěřil. A kromě toho, jestli se bojej o ten svůj písek, tak ok.

Úřady v Zombii se začaly ptát po Češích podezřelých ze špionáže. V Zombii se zdá se probudili ze zimního spánku. Bral bych tuhle storku jako varovnej příklad pro všechny, kteří si myslej, že v Africe je civilizace jako v Evropě. Upřímně, nic proti negrům, ale já osobně bych na takovýhle divný země typu Zombijsko vopravdu vysral. Nejenže je tam podle mě bílej dobrej jenom k tomu, aby přivezl prachy či bylo za něj zaplacený výkupný, navíc jsou ti černoši pěkní rasisti, protože maj něco proti bílý barvě kůže. Ale kurva, copak jim nedochází, že všichni prostě bejt černý nemůžou, jak by to tady na tom světě vypadalo.... Minimálně Kocáb by byl bez práce.

V Ugandě se nakazilo tři tisíce dětí nemocí, při níž kývají hlavou. To fakt nevim co si mám myslet, ale jako nejpravděpodobnější se mi jeví to, že Česká Televize prodala do Ugandy práva k seriálu 30 případů majora Zemana a místním dětem se nejvíc líbil díl s pánem co se divně kýval a v ruce měl sekeru.

05.01.2012 v 13:14:24

servisní menu televize

včera sem se dočetl, že postupným stiskem tlačítek INFO - MENU - MUTE - POWER se dostanu do servisního menu. První co mě zaujalo je datum pořízení televize. Osobně tajně doufám, že je to datum prvního zapnutí televize....

Servisní menu


04.01.2012 v 13:11:41

jeleni

vážení jeleni, tak sem z těch jelenů nějakej celej jelen. no jelen aby se v tom vyznal.

"jelení cvičení" - Toto cvičení spočívalo v tom, že žena točí jedenkrát až dvakrát denně prsy, a to až tři sta šedesát otočení.
"jelení dotyk" - Podle svého přesvědčení ale jako antikoncepci praktikovali pouze přerušovaný sex a poněkud bizarní techniku "jeleního dotyku", kterou vyčetli v některé z esoterických tiskovin. Žena si pravidelně jednou až dvakrát denně v jednom směru otáčela ňadry, což mělo zamezit menstruaci.

Fakt by mě zajimalo, kde ty divní lidi vyčetli, že když ženská točí celej den kozama jak píča, tak neotěhotní.... LOL

03.01.2012 v 16:55:47

upc

no tak teďka mi hnulo žlučí upc. mám s nima smlouvu začínající rokem 2006 a jelikož za tu dobu proběhla spousta různých jiných slevových akcí k nalákání nových zákazníků, a protože máme tu novou televizi s kabelovým rozhraním a CI+ slotem, rozhodl jsem se, že zavolám po letech na klientské centrum a zeptám se co mi můžou jako letitýmu zákazníkovi nabídnout s tím, že rozhodně nechci nijak výrazně snižovat částku. Jenom to prostě nějak vyoptimalizovat a zjistit si, jak je to s podporou karet do CI+ slotů. Všechno probíhalo dokonale, dokonce není problém odmítnout digitální set-top-box a místo něj si objednat modul do CI+ slotu se stejnou měsíční platbou jako za stb ve výši 49kč. Jenže, kurva, sem narazil u Internetu, kde mi slečna řekla, že za výměnu modemu musim zaplatit jednorázový poplatek 650Kč a já pochopitelně cuknul, protože dopíče kurva jako proč mám za výměnu modemu platit, když sem věrnej zákazník a za ty roky moje platební schopnost byla fakt férová a nepočítaje v to, že jsem určitě zaplatil už před těma x lety. Prej ten můj model nepodporuje rychlosti z jejich tarifu :)
No, protože ona mi nedokázala pomoci a nechtěla mě přepnout na nějakýho obchodníka, ukončil jsem objednávku a řekl si o adresu kam se mám ozvat písemně, protože proste mi to přijde fakt sprostý chtít zaplatit 650Kč za výměnu modemu, kterej není ani můj. No, UPCčko má PO BOX, kam se píše. Jo, sou furt u Nákladový nádraží Žižkov v Naganu na Praze 3, jenže slečna se mi prokecla, že to nesmějí říkat, když už sem se zeptal :)
Takže sem napsal stížnost, že se mi to nelíbí, zvláště v ohledu na to, že jsem měl v úmyslu jim platit i nadále.. Tak sem zvědavej.

Jo kernel začíná poslední dobou zvyšovat počet hlášek ohledne segfaultu v různých jaderných místech. Už mám třeba i čtyři za den. Taky se nějak divne vypínaj a zapínaj usb zařízení jako třeba čtečka otisků (o ní sem dodneška skoro ani netušil :) a bluetooth.

03.01.2012 v 16:32:56

první novoroční outerý

tož dneska je outerý. ivka odjela do němec a já opět trpim samotou.
každopádně sem byl na obědě, dal sem si rizoto a černou patnácku.
taky musim říct, že se v posledních pár hodinách nic zvláštního nestalo, kromě toho, že dneska při venčení sem si spojil auto s logem "Dokonalá láska - Aromaterapie pro pejsky" s ksichtem. No,mě už dlouho vrtalo hlavou, kdo může takovým nesmyslem jako je "aromaterapie pro psy" tahat z lidí peníze. Já osobně se domnívám, že se najde spousta blbejch paniček, který cestou od kartářky vyhodí dalších pět set korun českých za to, že nějaká píča bude jejich psovi před čumákem místo pořádný šunky máchat nějakou chemickou svíčkou z číny. No a dneska si to tak razím při raním venčení, najednou se na mě vyřítí smečka takovejch tří malejch zmrdů, který patřej takový silně afektovaný dámě co vypadá jak Ester Kočičková, ale s tím rozdílem, že asi nebude taková blbá píča a začli na nás tradičně štěkat. Tak se koukám, jestli náhodou zase ta osoba netančí někde v trávníku mezi hovny svůj šátečkový tanec (ano, jednou sem ji viděl u nich za barákem v zahrádkách tančit s nějakým plédem v dešti, za což si u mě vysloužila zařazení mezi chovance ústavu) a byl sem zklamán, netančila, zato byla zalezlá v autě "Dokonalá láska" a cosi hledala.
Fakt se snažim, ale zatim sem ještě nevymyslel jak tahat z lidí peníze za hovna. Ale já na to přijdu jednou a pak se poserete štěstím a ještě mi za to zaplatíte...

Malý průlet tiskem:
Zloděj obral myslivce o ceny do tomboly. Ani bych se nedivil, kdyby tím údajným zlodějem byla zvířátka z lesa. jednou to musí přijít a ta nešťastná zvířátka se vzbouří proti hnusným nimrodům, kteří škodí lesům i polím a chudák zvířátko nemůže jiít ven bez toho, aniž by se muselo bát, kdy ho kde nějakej zmrd sejme.
Exekuce! Iveta Bartošová dluží minimálně 3,5 milionu. Musí prodat dům. Tak jsem se konečně dočkal. Zdá se, že Ivetka již propila nejen rozum a syna, ale i barák. Jen tak dál, Ivetko!
Na Jiřího X. Doležala se valí rána za ránou: Rozvod a strach z rakoviny. Teda to čumim, kam to ten Jiří dopracoval. Nečekal bych, že mu zbyl k mediálním prostitucím blesk.cz. A navíc zbaběle citově vydírá tu svoji údajnou ex tím, že ma rakovinu. Ale z jedný strany, z těch prášků na zapnutí a vypnutí čůráka by chytnul rakovinu asi každej...

03.01.2012 v 13:02:45

téma Praha

třídil sem teďka hafo fotek. většinou jen bordel z mobilu, protože fakt fotim kdejakou pičovinu. například stůl v hospodě 180x jinak. Takže pár kousků na téma Praha:

Olšanská Nekropole: na pomezí města živých u Flory
Olšanský hřbitovy 01

Olšanský hřbitovy 02


Nedrží-li něco pevně, pak jste patrně použili málo pásky
Izolepa

Prvorepubliková reklama ve 21.století. Asi kvalita... :)
Prvorepubliková reklama

Tahle otázka mne celkem zajímá: Jak si slepec na křižovatce Limuzská a Černokostelecká zmáčkne tlačítko signalizace?
Křižovatka Limuzská a Černokostelecká
02.01.2012 v 15:42:24

mrdání

no dneska sem dopoledne mrdal s datovou schránkou. podařilo se mi do přihlásit až na potřetí, přestože heslo sem měl napsaný dobře, pak po mě chtěla změnu hesla a když sem ho změnil (pozn.: předem vygenerované a pěkně na očích), tak mi browser zahlásil, že je potřeba vyaktulizovat tu sračku od 602 jménem XMLFiller, aby mi pak řekl, že tato sračka se aktualizuje za vypnutého browseru (takový tý sračky ménem ie), takže sem ho vypnul a update nechal dojet. Samozřejmě sem pak přihlášení asi po 6tym pokusu vzdal, neb napoprvé mi zahlásil, že sem blbě opsal captcha (ano, to debilní webový rozhraní používá captchu) a poté už, že je blbě úplně všechno. Nasral sem se a vysral se na přečtení datový schránky.
Jinak doufám, že vám došlo, že včerejší novorční projev byla taková malá parafráze na jeho Jasnost a Veličenstvo Václava Klause I. z Nemanic, Chechtákova a svobodného pána Buzerantu. Zvláště bylo veselý, že zapomněl připomenout, že nás před devatenácti lety zachránil ze spárů Slováků.
No ještě mě mrzí, že s kytkama po Havlovi nehodili do Labe i Kocába. Byl by to pěkný dárek našim německým sousedům. No, jinak cynicky vzato, vidím to tak, že není moc hezký zbavit se biologickýho odpadu tak, že ho naházíme do řeky a odplavíme pryč. Taky není moc hezký, jak se ta společenská pijavice snaží přiživit na tak tragické události jakou je smrt bývalého presidenta. Prostě kocábistický řešení: hlavně se zviditelnit a problém přelejt jinam. Ano, chápete dobře, nelíbí se mi to moc.
Jinak zejtra odjíždí Ivka do Němec. Snad už naposledy mě čeká slaměný vdovství. Pak už práce v Čechách.

02.01.2012 v 13:55:40

novoroční projev vyhuleného ufa

přestala mě bolet hlava, respektive potlačil jsem tu bolest tím, že jsem dal do trouby píct husí stehna. takže než se upečou, tak se s vámi civilizovaně vypořádám, přesně podle právě přišedších instrukcí k právě nastoupivši významnému letopočtu.

Ubozí a zbyteční pozemšťané,

dovolte mi, abych vás první den roku 2012 pozdravil srdečnou obětí, možná i vašich sousedů, s přáním, aby tyto dary a obětiny mocně krvácely a pomalu umíraly s pohledem upřeným na vlastní tepající srdce, aby byl tento rok pro mě šťastný a úspěšný.

Ohlédnutí se za posledními dvanácti měsíci nemohu začít jinak než steskem nad vašimi dobrovolnými oběťmi. Dobrovolné obětování sebe sama na oltáři věrnosti mě, nejmocnějšímu vládci planety, za posledních 13 velmi nepříjemně klesá, přestože jsem se já a za mnou stojící Intergalatická rada, tak mocně zasloužili o blaho vás všech a rozvoj blahobytu na této nicotné planetě. Rozhodně se nám to nelíbí a budeme s k tomuto ještě vracet.

Vloni touto dobou jsem vyjádřil přání, aby byl rok 2011 "rokem klidnějším a nadějnějším než roky minulé". Vzhledem k výše zmíněným faktům musím smutně říci, že se to nesplnilo ani částečně. Žádné velké přírodní katastrofy, žádné masivní vyhlazování států, žádné chemické útoky, pouze směšné a drobné šarvátky, několik mediálně nudných sebevrahů, prostě nic co by přidávalo mému klidu.

Vedle regulérních ničitelů světů se těchto šarvátek zůčastňovaly i jisté nátlakové skupiny, které stále nechtějí pochopit, že brát druhým můžu jenom já a že ústupky v jejich prospěch nelze nejenže uskutečňovat, ale i tolerovat. Mrzí mne, že daleko méně se dostávali ke slovu ti málo hlasití, na které dnešní situace doléhá nejvíce, kteří nejsou schopni své názory a masivní hromadné obětování prašivých zajatých civilistů mediálně prezentovat.

Věřil jsem také, že rok 2011 "bude rokem ekonomického půstu". Ale ne, vy dobytkové, zpočátku to tak vypadalo, ale postupně jste se stali rozežranějšími a rozežranějšími, až se mi z toho chtělo blejt. Půstových látek jsme si doma mnoho nevytvořili a důsledky neklidu byly větší než jsme já Vůdce Světa očekávali. Řešení obřích nedostatků pracovní síly v některých zotročených státech a s tím související nedostatek lidského masa na trhu, se stále jen odsouvá do nedohledna.

Dvanáctý rok 21. století patrně k nejtěžším patřit nebude. Žijeme v zemi, která ještě není v bankrotu. Žijeme v zemi, kde nejsou vzbouřenými nevolníky zapalovány tisíce aut, demolovány stovky domů či sekány ruce tisícům nevinných dětí a žen a starců. Žijeme v zemi, kde každý přistěhovalec je využit k okamžité otrocké práci, což mi umožňuje udržovat soudržnost země a věnovat se důležitým aspektům jako je potlačování jakéhokoliv odporu.

Horší je, že dále prohlubujeme nedobrou společenskou atmosféru. Vytvářime si vysoký stupeň vzájemné důvěry a z prestižních důvodů zapomínáme krást, lhát, podvádět a z politických důvodů si navzájem blokujete i ty věci, o kterých všichni vědí, že je prostě dělat budu a nikdo s tim nic nenadělá.

Snažíte se nacházet politický lídry. Ale uvědomte si, že každého, kdo bude trochu vyčnívat z řady, nechám okamžitě a nemilosrdně před zraky dětí rozčtvrtit na 1024 kousků. Každého, kdo se odváží foukat proti větru, odfouknu až na Měsíc. Nezávidíte si a dopřáváte si. Vím, že neříkám věci nové a originální, ale právě teď cítím, že jste pěkný a vychcaný zmrdi.

Můj uspěch či neúspěch stojí a padá především s výkonem každého z vás, a také s fungováním či nefungováním systému krvavých obětí nám Bohům jako celku. To vyžaduje další reformy. Vím, že jste na toto slovo asi už alergičtí, ale bude nutné, abyste své manželky, milenky, milence, manžele, děti, příbuzné či jen vaše nevinné sousedy, začli přinášet obětním veleknězům nikov jednou za měsíc, ale každý týden, protože jen tisíce litrů zbytečně prolité krve uspokojí touhu Intergalaktické rady přijet na inspekční cestu.

Není fráze říci, že na moji malé planetě žije spousta vyžraných, tlustých a spokojených lidí, kteří ještě pro své nové vládce nekrváceli. Jsou bezejmenní a většině z vás zatím neznámí, protože o nich zatim ještě nepíši. Právě tito lidé jsou zárukou mojí spokojené budoucnosti. Dejme jim šanci ještě přibrat a užít si povrchních radostí blahobytu, než započne lov!

Vážení nicotní a odporní pozemšťané, chci vám osobně popřát, aby se vám letos vyhýbaly zdary, zdraví a štěstí, aby ve vašich rodinách vládl smutek, nesoudržnost a vzájemná nenávist, aby slovo láska bylo na seznamu zakázaných látek a aby byl pro vás letošní rok rokem tradiční nepohody.

Jeho Nejvyšší Jasnost a Prozřetelnost,
lord Protektor
Vyhulený UFO


01.01.2012 v 16:39:49

hlava

bolí mě z lidí hlava. krásnej začátek roku.

01.01.2012 v 12:11:04

pf 2012

tradičně: hlavně se neposerte, zmrdi.

01.01.2012 v 00:00:00