poznámky k bulvárnímu dění

mno pár detailů z českýho smrdutýho rybníčku:

1) Kocábová si naprcala další děcko. Akorát sem zvědavej, jak vysvětlí, že dědeček je bílej a babička jako jediná v rodině černá. Ale vona určitě Natálka zase udělá nějakej srdceryvnej rozhovor pro ahaonline, kocáb už dal dohromady pražský výtěr, takže bude pohoda.

2) Nové svědectví o partnerovi Hanychové: Dopita mi za sex nabídl 2000 korun. To je prdel, jak moc blbá ta rodina je. Fakt prdel. Ale jestli je Dopita zvyklej, že si Agáta za mrd vždycky něco řekne... :)

30.04.2012 v 13:26:16

pondělí

dneska je pondělí, poslední v dubnu. takže pár poznámek

1) v rádiu hrajou Rybu Badys vod Jasný Páky. Pěknej song, evokuje mi mládí, což pro nás důchodce hodně znamená.
2) venku je zkurvený letní počasí, naštěstí už nejsou takový vedra jako o vejkendu, ale každopádně sem si vzal kraťasy, sandále, tričko a slamák. je ze mě štramák.
3) v tramvaji sem poslouchal jak nějaká paní plete hlavičku malý zrzavý holčičce tím, že ji vykládala při cestě kolem vinohradskejch hřbitovů, "že tady spinká babička". Měl jsem sto chutí se otočit a malý zrzavý holčičce říci do obličeje, že ta paní lže, protože na hřbitovech nikdo nespinká, nýbrž tam živí lidé zakopávají mrtvý lidi a že její babička nespí, ale nýbrž je mrtvá a rozhodně se už nikdy neprobudí, což si diky výchově té paní nejspíš uvědomíaž později, ale aspoň by neměla traumata, když pude pak do hotelu a bude mít spojeno, že v hotelech spí lidé stejně jako na hřbitovech. Já fakt nechápu, proč musej dospělí lidi těm dětem lhát. Vždyť jsou pak děti zblblý a ve škole si přejou , aby byl všude mír a tatínek s maminkou nešli spát na zahradu.
4) Na alkoholu je v Česku závislých až 700 tisíc lidí. Mno, jestli to nejní jeden z důvodů proč legalizovat marihuanu pro její omamné účinky. Jo, čím dál tím víc nad tím přemejšlím, vopravdu si myslim, že by to bylo lepší. Vo dost lepší.

K tý legalizaci bych měl nějaký čísla:


Tak a teďka počítejme. Fízlové a národní protidrogová centrála za loňskej rok zabavila 440 780g (gramů!!!) marihuany, což činní cca 441kg. Sananim tvrdí, že je v čechách 75-110 000 problémových uživatelů. I kdybych bral za problémovýho každýho uživatele, kterej vyhulí gram denně, tak takovej uživatel vyhulí ročně 365gramů, takže policajti zachránili 1207.6 osob od pravidelného kouření marihuany. Což je jistě chválihodný skutek. Ale co tech zbylých x-desítek tisíc dalších uživatelů??? I kdyby každej ze 100 000 lidí vyhulil denně gram trávy, tak je to za rok 36 500 000g, což je 36,5 tuny marihuany. A tady vidím jistej rozpor mezi činností policie a npc a v podstatě černým trhem a mafiemi, které se starají o černý obchod s drogami. Osobně si myslím, že tyhle čísla naznačujou, že legalizace marihuany a její zdanění bude pro stát přínosnější než potírání tohoto obchodu a diskriminace kuřáků marihuany. Současná situace mi přijde taková pokrytecká a zbytečná. A to nebudu komentovat tahání a mrhání peněz z dotací na zbytečný projekty typu "koncimshulenim.cz"...

30.04.2012 v 12:32:32

sem tam

no čera sme byli v Kainu na koncertě kapely Tam. Tedy, ne že by to byl přímo můj hudební šálek kávy, ale mejdan to byl solidní a zahráli dobře. No, když už sem jim dal pár šušňů na dokončení cédéčka či natočení videa. Příchod ráno a je mi zle jak psovi v číně...

TAM

Spáč


28.04.2012 v 16:24:56

nadprůměrný

jsem nadprůměrně podprůměrný. podprůměrná velikost, podprůměrná inteligence, podprůměrné sociální cítění, podprůměrně ubohý vztah k okolí, podprůměrně citlivý, nadprůměrně sobecký s nadprůměrně vyhoněným egem.
poslední dny mnou cloumá nejistota a nedůvěra sama k sobě, neschopnost se otevřít a přijít na nějaký geniální plán, kterým bych vyřešil některý problémy, zvláště materiální. Letos je to pět let, co jsem "šťastným" členem klubu hypotékářů a musím vám říct, že ten permanentí život z měsíce na měsíc, v tý nejistotě co bude dál, chcípnu-nechcípnu, vydělám-nevydělám, z čeho zaplatím tohle a támhleto, abych každej měsíc zjistil, že jen pokrytí a uspojení základních potřeba, čímž míním mít kde spát, 24/7 funkční voda a elektrika, splachování hajzlu pitnou vodou a základní sada potravin s rychlým přístupem k internetu a televizí s 80ti televizními programy mě přijde na dvacet litrů měsíčně, což je fakt relativně vysoká daň za luxus, který si tady v těch středních čechách žijeme s ohledem či bez ohledu na takzvanou současnou krizi já nevím čeho vlastně. Upřímně, myslím, že až mi z toho jebne, tak mi jebne a mě to bude jedno, protože nejspíš definitivně začnu věřit, že sem modrej mimozemšťan, z koutku úst mi bude kanout slina dementa a možná mě zavřou i někam do blázince, kde budou samí normální lidi, co mi budou moje mimozemství věřit. Otázkou samozřejmě je, zda-li se o mě stát postará tak náležitě jak by to mělo odpovídat tomu zdravotnímu pojištění, který každej měsíc za mě zaměstnavatel platí a který fakt není malý.

Pravda taky je, že když tak nad tím přemejšlím, pořád tenhle stres není pro mě důvod proč jít do ulic, když je tady tak krásně a pohoda. Akorát blbý je, že lidi mají krátkou pamět, takže zapomněli, že dneska máme strach o práci, o peníze, o jídlo a faktem je, že každá etapa přináší strach z něčeho jinýho, z krize, z teroristů, z šílenců, z nekvalitních potravin, ze špinavý vody, z bakterií v koupelně a na hajzlu, z nedočištěný bílý, z nedyzajnovýho auta, z rakoviny, z bisfenilů, z kldr, z arabů, z hoven vlastního psa či dítěte či jen ze strachu, že zase budeme mít nějakej strach. Strachem, strachem se manipuluje s lidma, protože strach o cokoliv či z čehokoliv, hlavně o to co je moje - a nemusí to bejt zrovna dítě, je největší strach a strachem základním. Upřímně, fakt nechápu, z čeho sem v současnoti tak vyděšenej a vyplašenej, když svoje dětství jsem prožil ve strachu ze smrti a ze smrti svých blízkých ve výhni atomovýho výbuchu.

27.04.2012 v 10:58:28

vedro a zasekaná praha

1) je zkurvený vedro a lidi co sou pocákaný různejma voňavka fakt hroznej pušej. jela se mnou nějaká kunda, respektive seděla předemnou, a to vím povim, z výparů tý voňavky, kterou byla pocákaná, mě vyloženě štípalo v očích.
2) praha je zasekaná. od flory k želivárně fronta a na želivárně mačkárna aut.

26.04.2012 v 16:12:34

pro archív

z výroční zprávy npc za rok 2011 ke kauze gramen...

výroční zpráva


26.04.2012 v 11:15:30

krvavá středa

no včera to bylo veselý. tekla krev na dámskejch hajzlech. chjo.

26.04.2012 v 10:41:31

končím s hulením

koncimshulenim.cz - jo, tak tohle je zdá se nový projekt sananimu. Mě by zajímalo, co to má jako bejt, protože mi celá tahle akce přijde, že zase někdo chce na hulení a na drogách vydělat peníze z dotací či z různých podpor. Nevim co tam ty lidi hulej, ale obávám se, že to bude celý nějakej velkej podvod, protože podívám-li se na nic.cz komu patří doména koncimshulenim.cz, dozvim se, že je to jakási záhadná akciová společnost jménem phoenix communications a.s., kde obchodní rejstřík na justice.cz nám řekne, že je typická akciova s akciemi na majitele v jejichž orgánech sedí velmi mladí lidé, kteří ve mě budí zdání nasazených bílých koní ve firmě, která byla účelově založená kvůli vydojení dotaci, což mi paranoidně pomáhá podpořit stránka http://obchodni-rejstrik.podnikani.cz/, kde se vám po vložení výše zmíněné akciovky ukáže grafické zpracování vazeb mezi lidmi (sociální mapa či pavouk, jak chcete), a když si necháte zobrazit všechny vztahy a podívate se na některá jména a vynořivši se firmy, tak se vám ukáže celkem nepřehledná mapa jmen a akciovek s akciemi na majitele jenž mě budí dojem, že jsou to marketingové a jiné podobné nesmyslné firmy, které utrácejí peníze z dotaci či od státu na nesmyslné akce, které nebudou mít kýžený efekt. ne, přes internet se nikdo nemůže zbavit závislosti na čemkoliv. To by snad takovým profesionálům mělo být jasné. A to nebudu komentovat, že tato akciovka a akciovky s ní provazaný mají v předmětu podnikání uvedeno "pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor a výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; zapsáno 19. října 2009"
A upřímně, nevidím spojitost s pomáháním odvykání od hulení a drog s pronájmem bytových a nebytových prostorů, ani se službami uvedenými v přílohách žz, protože tam najdete ledasco od pohřebnictví, přes nakládání s jedy, střelbu a vyrobu výbušnin až po provozování solárií a fotofoltaiky. Takže kdo dojí stát na hulení???? Která svině a kterej zmrd místo aby pomáhal si chystá další tunýlek pro odkloňování veřejných peněz. Že by zase Janoušek, který začal jako první s Bémem podnikat v drogovém marketingu??? Prostě další účelově založená akciová společnost bez historie a s žádnou velkou budoucností.

Zdroj zde, kde se píše například:

„Inspirovali jsme se evropskými programy, zejména v Německu a Holandsku. Tato strukturovaná metoda má čtyři velké výhody, kterými jsou dostupnost, anonymita, nízké náklady a atraktivita,“ vysvětluje výkonný ředitel SANANIMU Jiří Richter.

Spuštění pilotního projektu je plánováno na přelom roku 2012/2013. Stále se totiž na jeho provoz shánějí finanční prostředky. „Doufáme, že se za tento projekt postaví stát a region,“ přeje si Jiří Richter.


Aha, oni se schánějí teprve peníze, ale přitom doména už je dávno registrovaná na jakousi akciovku a nikoliv na sananim, když by snad mělo proběhnout nějaké řádné výběrové řízení??? Jak říkám smrdí to celý podvodem a tunelem a nemůžu se zbavit dojmu, celý je to lehce podobný kauze tojecool.cz

Takže asi bych doporučil, jestli cejtíte, že máte problém s trávou, obraťte se spíš na nějaký normální odborníky než na tento minimálně velmi podivný projekt.

Vyjádření vyhulenýho ufa: Myslím, že je lepší a poctivější ty drogy prodávat, než tohle...

25.04.2012 v 13:52:46

dvě poznámky

1) Poláci opět škoděj. Dokud budou existovat blbcí, co budou kupovat věci označený "Vyrobeno v Polsku", tak to poláci budou zkoušet furt a pořád dokolečka. Včera sem slyšel v televizi pšonštinu a musim říct, že mě tahle řeč sere daleko víc než maďarština.
2) Šéf odborářů Zavadil: Chystáme další akce. Jojo, slyšel sem ho po tom mejdanu v tývce, jak chrochtal blahem, že mu před tribunou stálo pár tisíc lidí. taky se vyjádřil tím, že příští akce bude několikadenní. Jo, já upřímně jako vícedenní stávku chápu a sem jejím příznivcem, když už teda stávkovat, tak pořádně, ale obávám se, že mu trošku bude kazit radost českej lidskej faktor, protože se blíží léto a od půlky června budou všichni už v duchu na svých chatách, chalupách, děcka budou mít prázdniny a u moře v chorvatsku s poděbradkou bude nejlíp. Já si nejsem jistej tím, že český odborář si v době léta udělá čas, aby pár dnů ztrávil v rozpálený praze. Myslím si, že Zavadil má pro stávkování malá časová okna omezená dovolenými a počasím, takže jedno mu vychází na duben-květen a to druhý má tak v září-říjnu, protože pak už se budou blížit vánoce, odboráři budou zase jezdit plnit nákupní košíky žrádlem a hlavně se bude ochlazovat a podzimní plískanice taky odborářskýmu nadšení moc nepřidaj. Jo, vod tohodle sou dobrý jižní země, protože tam je počasí pěkný v podstatě celoročně, kdežto u nás a severněji je to s pěkným počáskem na stávkování horší a horší.

25.04.2012 v 13:06:13

středa

jo je středa. stavil sem se na jiřáku na farmářskej trzích, koupil sem pěkný kuře i s drůbkama, máslo, tlačenku, nějaký škvarky a paštiku.
taky jsem tam potkal Špínu, takže sme se pozdravili, já se dozvěděl, že tam pracuje a kolega z práce, kterej sem tam motal taky se divil, kohože to znám. Upřímně, lepší Špína než se znát s nějakejma vyfintěnejma póvlama z magistrátu.

takže z drůbků by mohla fakt dobrá polívka.

jinak počasí na píču, bolí mě hlava a předpokládám, že to je z těch zkurvenej tlaků a změn počasí. řekl bych, že čím sem starší tím víc sem citlivější na změny. asi stárnu a začínám mít rád svůj klid.

25.04.2012 v 12:24:38

blížící se volno

hm. dneska se se dozvěděl, že příští týden a pak následující týden je nějaký zkurvený volno, takže už to vidím jak si odboráři, státní úředníci a nemakačenkové berou dovolený, aby si prodloužili víkend. Zase budu mít rozhozenej kalendář, na úřadech nikoho neseženete, ale dlaně, ty dlaně budou natažený a budou žadonit.

taky ještě v práci nemáme vyměněný srací prkýnko. no, je to docela prdel pozorovat, že místo aby se někdo sebral (ne já to nebudu, já sem se zařek, mě stačilo sraní s pochcanou podlahou) a šel za pár šušňů koupit nový prkno, tak radši sráči balancujou a snažej se při sraní moc nepohybovat, aby jim prkýnko nezklouzlo. Jo, fakt mě jímá tahle lidská vlastnost. Křiklounů a rádců sou plný hospody a náměstí, ale lidí, kteří skutečně něco konají je fakt zatraceně málo. A ještě jim nadávaj....

24.04.2012 v 15:10:23

byrokratický outerý

no dneska dopoledne jsem si hrál na byrokrata. složenky, balík a dopisy doporučené jednomu lidovýmu bytovýmu družstvu a dlužníkům. no aspoň ten den není tak nudnej a šedivej.
Taky sem dneska potkal osumdesátiletou paní sousedku pana Ká z našeho domu, jejíž jméno bych si měl už konečně zapomatovat už jen kvůli tomu, že byla na mě fakt hodná, ptala se na to nadcházející shromáždění a že prej si z paní eŠ (ano, to je ta píča co chtěla nechat chudáka uklízeče mejt schodiště studenou vodou) nemám nic dělat, že je prej taková furt a že má pořád blbý kecy, který nejsou ani trošku chytrý. Upřímně, zvedla mi fakt náladu, protože je v podstatě jediná z domu, která mě kdy zastavila a kecala se mnou, aby ze mě vytáhla co jsem vlastně zač. Jak jsem to tak pochopil, chápe docela dobře co to je osobní vlastnictví a navíc mám pocit, že asi nemá moc ráda komanče.

Jo, jak vám tady psala Ivka o tý katastrofě ohledně pokusu pracovat, tak to fakt ještě teďka můj mozek spracovává, protože to sem fakt nezažil. Vzdálený připojovaní ke klientům (prosímvás nemyslím tím ani nějaký remote desktopy, vnc-čka či telnet bo ssh), ale vopravdu energetický připojení na klienta a vzdálený zjištění, zda-li s ním bude možno udělat byznys či nikoliv, či různý posílání energií přes smsky telefonu a podobně. Víte, nejvíc mě děsí, že v těhlech podmínkách jsou očividně schopní pracovat (a nejspíš tomu i věřit) lidi, kteří sou technicky vzdělaní (jaderná fakulta při fel), což je v případě tak racionálního byznysu jako reality nejspíš budou, fakt divný. Jo, kdyby to byli nějaký dementi z jedličkárny, uživatelé drog či jen humanisticky "vzdělaný" existence tak ani nepípnu, ale takhle.... hlava mi to dodneška nebere na jaký typy lidí sme to vlastně narazili. A úplně nejvíc mě děsí, že byli fakt děsivě přesvědčiví a rozhodně to nebyla ukázka toho, že reality se dají dělat - jak se dneska moderně a reklamně říká - jinak a lépe. Upřímně, není se co divit, že většina lidí považuje realitky za podvodníky a normální duševní mrzáky, přičemž si fakt myslim, že i tahle služba se dá dělat dobře, poctivě a slušně. Problém však asi bude v lidech.

Já to fakt nechápu, když se na to tak zpětně podívám, před mnoha lety sem fakt ty drogy bral celkem hodně, posledních pár let sem došel k závěru, že možná víc než bylo zdrávo, ale nikdy sem si fakt takhle neustřelil, že bych začal žít podle nějakejch vnitřně vysněnejch energií a sil. A že vám povim, pár takovejch šílenců, který si na psychedelikách či amfetaminech ujeli víc než bylo zdrávo a začli se věnovat magii, silám, krasosilám a kosmickým energiím, sem potkal, ale nikdy mě nenapadlo tomu věřit. Prostě můj emoční kvocient je v podstatě nulovej, hlava se odjakživa pokoušela myslet logicky a analyticky, takže když mi pod vlivem lsd začaly tancovat pivní tácky na stole, nenapadlo mě to přikládat nějakejm kosmickejm energiím a silám, ale pouze jen účinku psychedelika. No, představte si, že kdybych měl v práci vyprávět, že když sem byl sjetej extází, oheň kapal ke stropu a dal se ohýbat, že za to mohla super-duper-cool-energie co námi prochází z vůle vyšší kosmický bytosti. V oblasti IT bych s tím fakt asi neuspěl. :) Jsem fakt rád, že jsem zůstal normální a takříkajíc při zemi vez vyšších ambicí.

Blbý ale je, že se obávám, že dost debilních lidí tomu věří, že to nemusí bejt jen blbá soudružka ze sutereního bytu, ale ukázka Baudyše starýho i juniora je celkem jasná. I kretén a ministr se může stát věštcem. Proč jsou tolik oblíbený internetový a novinový horoskopy, proč je po praze tolik věštíren a kartářek? A to nechci vědět, kolik důležitých životních rozhodnutí (a nejen jejich, ale i třeba politických) je ovlivněno nějakou vědmou, kartářkou či astrologem. Možná by to vysvětlovalo, proč to tady vypadá tak jak to vypadá. Děsí mě docela představa, že nějaká nevystudovaná, neprofesionální amaterka či amatér může mít takovou moc, že hýbe úřadem, rodinami a duševním zdravím člověka.

Pro mě tedy nastala otázka: Jsme schopni tyhle idioty dojit tak, aby sme se měli sobecky dobře a těm kreténům sme nijak zvláště neublížili, kromě toho, že odlehčíme jejich peněžence?

24.04.2012 v 12:23:44

to jste posrali

"to jste posrali" bylo vidět na letácích na demonstraci. Břeclav, Praha, Brno, Ostrava a jiná další města se o víkendu zapojila do demonstrací na podporu vyhulenýho ufa či proti vyhulenýmu ufonu. Zcela zajímavý je, že tyto masové akce proběhly zcela bez zájmu tisku či veřejnoprávních médii. Tudíž vám přináším několik fotek z ufo archívu, abyste viděli, že to celý není žádná prdel a že to myslím vážně upřímně.

Demonstrace Břeclav
Demonstrace Břeclav

Protiufonská demonstrace Praha
Protiufonská demonstrace Praha

Ufo není vítáno

Fanoušci UFO
Fanoušci UFO Praha


23.04.2012 v 13:04:31

pondělní tisk

z tisku:

"Típněte to!" Heger si došlápne na kuřáky. Chystá zákazy v hospodách i mezi dětmi.Jako abstinující kuřák od nikotinu tvrdím, že stát má hovno co kecat tomu do toho jakej si uděláte podnik. Dokud bude tabák a alkohol legální a ostatní super věci nelegální, neměli by určovat, kde smíte konzumovat legální drogy a kde ne. Přijde mi to značně pokroucené a morálně pokřivené.

Ano, cítím se být šizen piráty. A nejsem sám, říká Petr Janda. Ano, já si připadám zase pěkně šizen, že přestože jandu a jeho olympickou partu vůbec neposlouchám, musím platit nějaký posraný poplatky za tiskárny, harddisky či vypalovací cédéčeka. Já si myslím, že každým okopírovaným cédéčkem olympicu zachráníte světový mír a využijete si předplacený výpalný. Tedy, v případě, že si někdo cédéčka olympicu vypaluje, protože se obávám, že fanoušci budou něco jako fanoušci evy a vaška. Neumí vypalovat.

Jinak nic, esoterici všech zemí, připojte se a chcípněte.

23.04.2012 v 12:52:52

lůza

no já vím, že asi nebudu voblíbenej, ale když sem měl tu čest vidět ve zprávách ty ožralý ksichty, lůzu, která řvala, že za komunistů byla líp, že by se mělo věšet a "my si pro vás dem"... no nevim nevim nevim, ale předpokládám, že něco podobnýho vyřvávali i v únoru 1948.
tímto se omlouvám všem slušným odborářům, kteří si udělali pěkné odpoledne s řízkem na václaváku. přeju jim to, že je někdo odvezl podívat se jak to vypadá ve městě.

22.04.2012 v 12:08:09

humáč

teďka sem udělal chybu, že sem si pustil na ct24.cz přenos z vávlaváku a povim vám teda, mráz mě přešel po zádech. ty kecy, ty kecy, ty nechutný kecy, jejichž tón jsem slyšel naposledy před rokem 1989. a těm lidem prostě nedochází, že největší lháří jsou ti, za kterými slepě jdou. ne nechci ty lidi nazývat lůzou, ale když jsem viděl francouzskými holemi ozbrojené důchodce...
žel bohu otče, mýlil jsi se v tom, že komunisti vychcípaj a jejich názory se přestanou šířit a pak bude líp. Je to ještě horší, než se mi zdálo. Je to jako rakovina, je strašně moc lidí, kteří se chtějí mít dobře zadarmo a na úkor jinejch. Řezník co má krám vedle našeho domu mi na to jednou řekl "nejní náš problém, že někteří nechtěj pracovat".

a upřímně nechápu, proč jeli stávkovat i škodováci, když je to nejlépe platící firma v čechách. je vidět, že je páli dobrý bidlo.

21.04.2012 v 13:48:01

poslední poznámky k demonstraci v praze

a už si dám pokoj, myslim, že je zbytečný si nějakejma debilama plácat hlavu, ale nedá mi to napsat ještě pár komentářů:

demo 01

Hm, bezplatný školství a zdravotnictví. Já vám nevim, já bych tyhle existence normálně vystěhoval někam do zemí blahobytu, kde jsou tyto služby určitě zdarma a důchody jsou tak velký, že i českej president by záviděl. Nevim proč, ale napadají mě takové luxusní destinace jako Kuba, Vietnam, Čína či KLDR.


věčný řízek

jo tyhlety chleby s řízkem v alobalu ty sou věčný. pomatujete si na ně taky, když jste byli malí a maminka vám dávala jídlo do baťůžku na výlet? Já k tomu měl ještě takovou divnou plastovou flašku, která strašně smrděla a dostával jsem do ní čaj.


klobása zdarma

klobása za 35? to není moc soudružsky solidární. skoro bych řekl, že nějakej socan nebo komár chce zcela kapitalisticky vydělat.


přestaňte krást

Přestaňte krást? A to říká kurva komu? Modrejm, oranžovejm, rudejm, zelenejm a nebo hnědejm? Vy zmrdi hlavně po těch svejch psech sbírejte hovna, aby si nemusel kapitalista a vykořisťovatel jako já špinit boty, když jde sebrat hovno po svym psovi.

21.04.2012 v 13:29:09

totální únava

Záchvaty úzkosti sužují Evropany. Může za to přepracování. Aha, to slyším poprvý, že by v řecku,itálii, španělsku, portugalsku, irsku a třeba i česku byli lidé přepracovaní. tomu se mi fakt nechce věřit, skutečně ne.
Před dvěma lety „přemlouvala bábu“, teď je Issová z pravice zklamaná. Taky by už měla ve svým věku vědět, že hérečka nemusí být nutně chytrá, fakt ne.

21.04.2012 v 12:58:27

sobota

demonstrační den. no upřímně nejsem z těch křiklounů moc nadšenej. protože nepřivážejí řešení, ale pouze křik a výhružky násilím. Srát na ně, protože dokud si odborářskej ksindl neuvědomí, že stávka je úplně vo něčom jiným, že to není jako když se jede na "baňyk pyčo!", že ožralý odborářský demonstrant je úplně to samý jako vožralej dělník na stavbě, to jest průser, dokud budou skandovat ty svý hesla typu:
"Vláda? Asociální a nejhloupější ze všech, co jsme měli!"
"Když se nespravedlnost stane normou, odpor se stane povinností"
"Nechceme vládu politické mafie."
"Naše vláda je nejen asociální, ale také nejhloupější ze všech vlád, co jsme kdy měli"
"Nechceme Kalouska, Nečase, Drábka, pryč s touto vládou a jejími reformami"
"Na Prahu!"
"Už jsme tady!"
"Chceme svrhnout ty parchanty."
"Už je toho dost," řekl dvaašedesátiletý důchodce Bernard Trautmann.

Demonstranti mají transparenty a balónky, ozývá se troubení a pískání. Na místě je připraveno občerstvení, lidé si mohou koupit guláš, jitrnice či jelita, pivo i nealkoholické nápoje.

demonstrace demonstrace21.04.2012 v 12:55:17

jak sem říkal

zřídil jsem se jako poctivej pracující lid, tento týden už potřetí, takže vám jen připomenu jednu reklamní věc: víte proč čtete zhulený ufo? protože je bez reklamy! nasrat.
někdo nebude mít radost:

někdo nebude mít radost


20.04.2012 v 23:47:27

věštírna

stop vládě aneb odboráři všech zemí poserte se! Jelikož doufám, že budu mít zejtra opici, mimochodem dneska jsem pracoval, psal jsem krásný dopisy dlužníkům a věřte mi, užíval jsem si to a velmi mě ta činnost uspokojovala, a protože budu mít zejtra opici a nebudu stíhat pro vás sledovat demonstraci hodinu po hodině, tak takový malý věštecký pohled na zítřejší demonstraci nenažraných zmrdů, kteří by rádi, aby se dávalo ze společný kasy. Pro zjednodušení si vezmu na ukázku malou skupinku odborářů ze Střední horní vsi, kteří tvrdě pracují na obecním úřadě.

1.Pondělí před demonstrací: Máňa odchází ze zaměstnání ve 12:00, aby si stihla v Dolní vsi u vietnamky udělat nové emailové nehty
2. Úterý před demonstrací: Pepička s Máňou o přesnídávkové pauze v 10:00 odcházejí ke kadeřnici, aby jim opravila trvalé. U kadeřnice jsou hotovi kolem 12:30, takže odchází na oběd a po obědě domů.
3. Středa. Máňa, Pepička, Lojzička s Bárou odchází ze zaměstnání po obědě kolem 12:00 a jedou do blízkého města navštívit Asia Shop a koupit si novou večerní toaletu.
4. Čtvrtek. Holky doma svým mužům připomínají, že v sobotu se jede na výlet a pořádně vypráskat tu hnusnou vládu s presidentem. Muži otevírají své skříně a oprašují saka, která měli na sobě naposledy, když před rokem umřel na otravu alkoholem Franta.
5. Pátek. Místní podnikatel přichází na obecní úřad, aby konečně zaplatil poplatky za popelnice. S těžkou hlavu zjišťuje, že úřad má od čtvrtka od 13:00 zavříno z důvodu demonstrace. Nasraný odchází, protože ví, že se sem dostane až zase za měsíc.
Muži v hospodě na návsi brousí rétoriku, hesla a názory na zítřejší den. Panáky tečou proudem a Pepík vykřikuje, že prý v blesku psali, že pívo bude za 5Kč a klobása s hořčicí za 7Kč. Hostinský si pro sebe mumlá, že svět se posral.
6. Sobota 5:30. Děvčata budí své muže, kteří si sní svůj těžký alkoholový sen. V 6:00 jsou všichni oblečeni, kolínské tečou proudem, loučení s rodinou, s příbuznými, se zvířaty a se stromy. Příbuzní, kteří musí otročit pod bičem místních podnikatelů, kladou budoucím demonstrantům na srdce, že musí být tvrdí, neustupní a hlavně aby nezapomněli na nákupy a vzali věci z nákupního seznamu, protože v Palladiu, na Zličíně, v Letňanech a OC Chodov budou speciální odborářské akční slevy.
7. Sobota 7:30. Karosa z bývalého JZD konečně přijíždí. Účastníci nastupujou do autobusu, kontrolují řízky a čaje a autobusák klikou startuje motor. V 7:50 se výprava konečně dává na cestu.
8. Sobota 9:00. Do prahy zbývá ještě jedna hodina. Pějí se odborářské písně, internacionála a debatuje se předčasných volbach a sympatiích k jednotlivým levicových politikům.
9. Sobota 9:30. Mužská část dopila okenu a levnou výčepní lihovinu, kterou je zásobil hostinský. Jsou již nabuzeni na pivo za 5Kč a na věšení zlodějů a tunelářů.
10. Sobota 10:00. Příjezd do Prahy. Řidič autobusu se bojí do centra, protože naposledy byl v praze v roce 1988, když jel nakoupit bony. Nechává stát autobus v Úvalech u nádraží a jde se na vlak.
11. Sobota 11:00. Výprava zjišťuje, že má ještě hodinu čas do začátku demonstrace, takže muži jdou hledat levný alkohol a ženy se vrhnou za prvními nákupy.
12. Část osazenstva se dostává před dům odborových svazů u vysoké školy ekonomické. Muži zjišťují, že ČSSD a KSČ sice zařídila levný pivo, ale není za 5Kč, ale za 9.90Kč a párek s hořčicí stojí 15Kč. No, ale jsme tu kvůli správné věci, tak se nebudeme handrkovat o detaily.
13. Sobota 12:00. Po úvodním uvítacím projevu se dav na věšení nadržených, ožralých a agresívních individuí dává na pochod a naše výprava si užívá toho, že kvůli nim zavřeli magistrálu a řádný kus centra.
14. Sobota 13:00. Máňa s Pepičkou si stěžují, že je bolej křečáky. Franta vyndavá Alpu, zkouší jestli se nezkazila a zbytkem lihoviny maže ženskejm nohy. Pepa se ptá, zda-li je ještě kořalka, protože těch 6kelímků s pivem, co si nesl, už vypil.
15. Václavské náměstí sobota 14:00. Dav dorazil na Václavské náměstí a začínají slavnostní projevy odborářů, politiků a různých kverulantů, kteří vědí, že by se měly podávat demise, střílet a defenestrovat.
16. Naše skupinka je v sedmým nebi. Tohle fakt ještě nikdy nezažili. Takové krásné setkání lidí, kteří mají stejný cíl. Dochází k výměně telefoních čísel a emajlů do práce. Máňa potkala spolužačku ze základky a ta jí slíbila, že jí pošle nové humorné obrázky co jí posílá kamarádka z finančáku.
17. Václavské náměstí 15:00. Výletníky již začínají bolet nohy z toho stání a hlava se trošku motá. Chtělo by to konečně procházku třeba k poslanecký sněmovně. Pořád je ještě nálada na vyhozování lidí z oken či různé jiné vtipné demise. Každopádně hlava začíná být trošku unavená.
18. Václavské náměstí 16:00. Ženský sou nasraný, protože je ještě čeká cesta na Zličín do Ikei nakoupit levné dřevěné tyče, a nejsou si jisté, zda-li stihnou v Holešovicích představení Bídníků, protože dneska zpívá Leona a hraje sám Míša David.
19. Václavské náměstí 16:30. Dav začíná být nervozní, cesta za slevami padá a naše výprava razí do Holešovic na muzikálové představení. Muži jsou nasraní, levný pivo už není a u Zlatýho tygra je děsná fronta a pivo stojí 35Kč.
20. Holešovice 18:00. Začíná představení. Ženy vlhnou z Dana Hůlky a muži slintají nad bujným umělým poprsím Leony Machálkový. Ještě tak aspoň z dálky spatřit Míšu Davidů.
21. Je sobota 20:00 a na Masarykově nádraží se setkávají se zbytkem výpravy, která celá den bloudila mezi slevovými akcemi. Kupuje se hromadná jízdenka směr Úvaly.
22. Ve 21:00 vycházi řidič z Úvalský nádražky. Vykřikuje cosi o tom, jak to těm šmejdům nandali a že příští týden přijedeme zase. Motá se jak hovado a táhne z něj jak ze sudu. Ženy jsou trošku nervozní, ale muži je uklidňují, že Karel běžně řídí, když jede domů z hospody.
23. Ve 21:30 se dává autobus do pohybu, osazenstvo usíná a přesně o půlnoci jsou doma. Karel během řízení pěkně vystřízlivěl, takže budí hostinskýho jestli by jim ještě nenalil. Protestující se se slovy, jak to těm zlodějům pěkně nandali, loučí a odcházejí do svých domovů.

20.04.2012 v 14:20:14

mno

takže ivka skončila v práci tak rychle jak začala, ale rozhodně se domnívám, že nějaká posraná esoterika a energie nepatří do podnikání, kde je důležitá komunikace s lidma, rychlý jednání a logický myšlení.
Upřímně, odedneška jsem si definitivně zařadil esoterický a energetický hovna do kategorie cigaret a vietkongové. To znamená, že když už sem vydržel 10měsíců nekouřit, tak v tom budu pokračovat, což taky znamená, že u ťamanů v těch jejich podivnejch šedivejch obchodech jsem nebyl skoro 4měsíce, a což tedy ve finále znamená, že esoteriku jen do tý míry, aby se z ní člověk nažral. To znamená, dokud budou kreténi, který věří na šudlání rukama před televizní kamerou, dokud budou idioti, kteří věří nabíjení fotek a dokud budou existovat kundy, co netelefonujou, ale sledujou hovadiny typu energie a energetické úsudky na dálku a dokud budou technicky vystudovaný čuráci, který těmhle sračkám veřej, do tý doby nebude klid a jediný k čemu těhlech keců využít je k vlastnímu obohacení, když už se najdou idioti co za to ty prachy daj. Ale esoterika a reality jdou dohromady ještě míň než reality a slušná a poctivá realitní firma.

20.04.2012 v 13:41:01

proč

proč bych měl státu půjčovat, když ti zmrdi mě zadlužují sami i přestože má výplatní páska hovoří celkem jasně o tom, co odvedu do státní kasy. Ale jo, pujčim, až budou janoušci, bémové, standové, vondrové, topolánci, dalíci, paroubci, tvrdíci, pitrové, kožení či rathové sedět pěkně v base a skládat pytlíky. dřív ne.

19.04.2012 v 13:32:12

demonstrace

hm. odboráři vyhrožujou, že do prahy přijede 80 000 lidí za nákupy, procházkou a kulturou. 80 000 tisícl možná bude vykřikovat hesla vo demisích, vo tunelářích, vo presidentovi, vo zlodějích a podvodnících. Týto mase bude několik levicových zmrdů tvrdit, že maj plán, ale že se musej všichni podat demisi. Prostě typické osazenstvo českých hospod, které při pívu má recept na všechno a bezpečně ví, kdo by měl odstoupit a kdo by měl viset. Obávám se, že z těchto 80 000 lidí (pokud přijedou) bude mít tak maximálně jeden člověk recept jak tedy z tý bídy ven, zbytek budou jen křiklouni, většina z nich bude pěkně vypasená a pívo poteče proudem a klobásy zaplatí čssd.

tady takovej pěknej článek, kterej by se měl odborářům rozdávat: Žijeme v nejlepší době všech věků - a ještě si stěžujeme. Prostě přestěhoval bych tyhle křiklouny, včetně všech komunistů, do komunistické číny, aby poznali co je řádný americký kapitalismus.

19.04.2012 v 13:05:41

vočko

včera sem se tradičně vyndal jak vindaloo, zapomněl jsem se více najíst, takže mi ráno bylo pěkně šouflo, hlava se motala a žaludek, ten byl na vodě a když nějakou vodu do sebe dostal, tak ta voda chtěla ven. ale nešla, udržel sem ji a teďka je mi už lépe. každopádně sem si objednal pizzu, protože se mi nechce mezi lidi do hospody.
šéf je na služební cestě, takže dneska pohoda. taky sem se dozvěděl od něj, že nám konečně podepsali smlouvu, takže přestane to, že v podstatě leden-únor-březen-duben zadarmo jedem. Prý od května začnou rozpouštět to co nám nezaplatili. Jo úlet, protože já sem odmít za této současné situace dělat cokoliv nad rámec "hlavně, že to funguje".

jo a ty věci veřejný to sou hovna, to sou fakt politický hovna. místo, aby ty kundy zmrdaný makali, respektive dělali to co mají dělat neb kvůli tomu byli zvolení, to znamená makat, tak řešej hovna. Předčasný volby jsou nejlepší řešení, akorát se obávám, že socky a komunisti ucejtěj příležitost a budou chtít pokračovat v tom co umí nejlíp. V totálním komplexním rozkradení a rozdání nemakačenkům ve formě sociálních úplatků toho co ještě zůstalo. Aneb kudy chodil, tudy krad sociální demokrat. A jak vypadá současná vláda socanských hejtmanů nad nebohými kraji?? Tragicky: Zadlužení krajů stouplo o pětinu na 22 miliard korun

Jo a když sem viděl v televizi dojemný projev kateřiny peak, tak sem sem málem rozbrečel a zamáčkl slzu, protože takovou citovku sem neviděl od doby, kdy nám standa gross říkal jak to myslí upřímně.

Pivo, buzny a rákosníci. Jde to vůbec dohromady??? Český pivní festival podpoří Vietnamce a homosexuály No, nevim jak se bude typický český pivař tvářit, že mu začnou do hospody chodit stylový buzny v růžovym. Viděli jste někdy vietnamce v hospodě na pívu? Já ne, akorát sem zažil pár bývalých stylových hospůdek, který padly do spárů ťamanských obchodníků, kteří je předělali ku obrazu svému a své představě hospody. A věřte mi, že rákosnická představa jak má vypadat typická česká hospoda se značně liší od představy běžného pivaře. To radši ať prodávaj levný ponožky, kalhoty, boty a deštníky odborářům.

Kód původního Prince of Persia uvolněn jako open source. Teda to je jako kdyby objevili původní verzi bible :)

Prima točí nový seriál z prostředí obchoďáku. A jé, odborářům už nestačí žena za pultem, musejí dostat moderní variaci.

Anonymous Pushes Pot Legalization with 'Operation Cannabis' :)


19.04.2012 v 11:54:42

máslo a pstruzi

no dneska pohoda, včera sem se trošku přinachcal, protože na setkávní výboru jsme si s Rudolfem dali nějaký ty fernety a potom na konzultaci ohledně serverů jsem dostal víno a pár panáků domácí kořalky. Ouje, bylo to docela veselý :)
Dneska sem koupil na trzích kostku másla a dva pěkný pstruhy, takže zejtra si je opečem :)

a ty debily z věcí veřejnejch komentovat nebudu, protože je to stejnej humáč jako se sráčema zelenejch. předčasný volby nejlíp, ale do toho se budou odborářský turisti v sobotu tetelit blahem, sobotka, celý čeeSeSdé s komančema budou rudí štěstím a chudina bude mávat a křičet, že se má věšet, odvolávat a všechno rozdávat. doufám, že bude jim bude na demonstraci řádně chcát, ať za svý názory trpěj.
jo a to nebudu komentovat, že jsme se včera pořešili na výboru k tomu, že nejspíš budou chtít aby se utráceli společný peníze, protože z cizího krev neteče.

18.04.2012 v 13:39:53

výbor

jinak neska večer mám setkání výboru. pak ještě na skok k sousedům kvůli nějaký konzultaci ohledně serverů.

17.04.2012 v 16:33:16

zo slovenska

omietkovy demon


Chlapca uniesol SATAN !!!


17.04.2012 v 13:34:09

oukropek outerek

outerek tu máme a s ním přišlo i docela pěkný počásko. zajímalo by mě jak dlouho vydrží a jestli se nezkurví. Kdyby bylo zejtra hezky mohli bysme sedět na zahrádce, ale vobávám se, že nebude.
Dneska se nic nestalo, akorát po mě blbě koukala nějaká hipísácká mladá matka, protože když sem si šel ráno k řezníkovi pro rohlíky, musel jsem prodrat přes kočárek a dva čokly, který nasrala přímo do vchodu do uzenářství - já vím, chtěla na ně vidět -, takže sem musel odsunout kočárek a mírně nohou posunout čokly, což sem okomentoval "kterej kretén to sem postavil", nacož zareagovala figura, ze který se vyklubala nějaká matka v hipísáckým stylu. Čuměla na mě jako vietnamec na psa. Prostě na větu "já tam mám dítě" jsem řekl něco ve smyslu "a co já stím, moje to nejní?" a ona nejspíš nedokázala přijmou tíživou a krutou realitu, že to dítě fakt moje nejní a že bych nikdy nic s kundou hipísáckou, co pravděpodobně nebere drogy a oblíká se jak ekopíča z hor, neměl a ani nechtěl mít. Prostě taková ta matka co žije moderním přírodním trendem a podle jejího výběru (nebrala žádný maso) bych si ji dokázal představit i jako takovou tu moderní matku co si je schopná objednat naklíčený obilí z novýho zélandu a ještě bude pak na internety psát jak žije onkologicky, ehm pardon, ekonelogicky.
Pak jsem jel do práce, nikde žádnej revizor, i když sem si říkal, že by je mohlo dneska sluníčko vytáhnout i na povrch, ale nestalo se tak a já si pořád myslím, že kdyby zrušili revizory a udělalo emhádé zdarma, bude to to nejlepší co by se mohlo udělat.

Něco trapných komentářů k dnešnímu tisku, aneb ufo vám přináší zprávy, tak jak by měly zprávy vypadat:

1) Protože bych se nerad dostal do spárů antirasistů a jiných milovníků - nejen stran - sociálních spravedlností, musím použít alegorické šifry, které rozluští a pochopí jen zasvěcení jedinci. Dnešními internetovými médii hýbe aféra, kdy mladí snědí arabští židé křesťanského vyznání z nějakýho, mně nepochopitelnýho, důvodu přepadli a zmlátili na ulici v břeclavi patnáctiletýho kluka původem ze zemí bývalých sovětských socialistických republik, jen proto, že se nechtěl podělit o svoji krabičku cigaret.
Zde o zbabělém útoku snědých židů na ukrajinského čecha.
Načež se ozvaly potrefený husy, například český emigrant žijící údajně v anglii a píšící tendenční články v komunistickém duchu, ve kterých zapomíná, že západ není o tom, že by se měli mít všichni stejně dobře. Ano, Čulíka nechápu, je to levičák jak vyšitej. No, ale tyhle levičácký socky se měly na západě dobře, Romové by mu mohli vyprávět, kdyby chtěl poslouchat. A tyhle humoristy ani komentovat nebudu, protože cítím, že by si mediální mrdka Samková mohla začít honit triko a je docela možné, že by sme se dozvěděli, že to bylo naopak, že patnáctiletý ukrajinský černoch kolem 11hodiny večerní slušně požádal tři čechy v klidu si pokuřující a popíjející alkohol na náměstí o cigaretu, tito mu ji odmítli dát vzhledem k věku a hoch se rozčílil, zaútočil a oni se museli jen bránit pouliční lavičkou.

2) Obézní nebožtík roztavil krematorium v Německu, údajně to není výjimka. OLOL :) Dobrej byznys tohle pohřebnictví. S rostoucím blahobytem západní civilizace je nutný taky rozvoj pohřebních služeb, minimálně ve formě zavedení poplatků za každý kilogram navíc, stejně jako když letíte někam letadlem a platíte za každý kilo co si vezete sebou v baglu nad limitem.

3) Opencard má funkce za miliony, které využívá jen pár lidí. HA HA HA HA. Tak takhle se rozkrádá. A už víme jestli se Bém vrátil z toho drogovýho mejdanu kam utek před novináři???

4) Střídmý zděný dům může vyrůst podle budoucích potřeb majitelů. Hm, obávám se, že už víme co nastoupí po slavném podnikatelském baroku. Je to nějakej trend stavět domy hranatý do tvaru krychle. Nejní to poprvý co vidím na internetech něco podobnýho a já bych v kostce žít nechtěl. Vždyť to nemá ani normální střechu.

5) Soud zprostil zubaře obžaloby ze zneužití dětí, byl prý nepříčetný. Jasně, takže ten zmrd strká ty svý hnusný prsty někam kam by fakt neměl, kor do sedmiletý holky, a je nepříčetnej. Já bych řekl spíše, že soud byl nepříčetnej, neasi???

6) Dobrou chuť. Vzkazují nám z Polska: Polská vaječná moučka obsahovala jedy. Levnou náhražku kupuje i Česko; Solná aféra: nebuďte hysteričtí, vzkazují do Česka Poláci. No nejsou to čůráci ti poláci???

17.04.2012 v 13:02:17

výstava ušlechtilých psů

mn. výstava ušlechtilých psů v číně... tak já vám nevim, ale nejsem si zcela úplně jistej tím, co je míněno v číně výstavou psů...?
přísahám, skutečně mě nenapadlo, že by výstava mohla být prodejní a že prý čínani psi žerou.

Výstava ušlechtilých psů


poznámka: dobře přefocená tývka mobilem :)

16.04.2012 v 19:07:26

deštivo

bylo dneska ráno deštivo. voda padala z nebes a my nehodní jsme se tomu museli podřídit. nu což, jediný pozitivum je, že zkurvení revizoři v tomhle deštivym počasí se moc neukazujou, předpokládám, že dementi spíš pruděj cizince v krytých místech jako je třeba metro. takže pro mě rozhodně plus.
akorát tedy hafiny jsou po venčení takový zmoklý, takže smrděj jako zmoklý feny.
ivka stále jezdí do práce, ale mám takovej pocit, že jí centrum prahy a pravidelné každodenní brodění se skrz davy turistů nedělá moc dobře. Mno, pravda je, že já sem si odpracoval svý dva roky na národní naproti nový scéně, byly to pěkný doby, mám pěkný zážitky, například povodeň v roce 2002, spoustu jointů u národního divadla či větší množství odmítnutých houmlesáků a jiných rumunských somráků.

Bártův vliv neslábne, na dopravu i školství tlačí svoje lidi. Ta pijavice se ne a ne pustit. Ale upřímně, nelituju tohodle národa, protože nelze litovat národ, který dobrovolně volí takovýhle pofiderní existence. Když debilnímu národu stačí volební sliby a celebrity typu John, Jandák nebo Guma Šlégr, tak se nemá čemu divit a má to co si zaslouží. Kromě toho, čemu se diví, že Poruba byl na jednání špiček věcí veřejných, když půl roku před volbami vstoupil k těmhle zmrdům. Akorát, že se vo jeho členství ve straně nemluví. V kuloárech jsem zaslech, že pravděpodobně pracuje na transformaci řsd ze státní příspěvkové organisace na státní akciovku, takže řsd se nejspíše dostane na seznam trafik typu ČEZ, ČD, Lesy ČR či VZP. A fakt nemusíte bejt géniové, abyste si spočítali o kolik jde a vo co de.... Já bych z těhlech zmrdů blil celej měsíc až na Měsíc.

Česko čeká deštivý a chladný týden, mírně se oteplí až v jeho závěru. Samý skvělý zprávy. Doufám, že 21.dubna bude hnusně a bude chcát, aby asociální odboráři pěkně zmokli, když už si na sobotu domluvili hromadný svozy za nákupy, divadlem a pěknou procházkou po městě. Ne, já proti nim nic nemám, chraň bůh, jako správný člověk s diktárskými či tyranskými názory dobře chápu smysl odborů ve společnosti, ale dokud se odboráři nezmění ze zatuchlých asociálních bafuňářů, kteří si na tvrdě pracujícím lidu založili vlastní byznys (nejspíše velmi výnosnej), na lidi, kteří budou zdarma a radostně pracovat pro lepší budoucnost dělníků a všech pracujících lidí, nemá smysl se s nima bavit. Prostě stejná sorta vyžranejch zmrdů jako sou socani a komanči. Je mi z nich prostě zle.
A to nebudu komentovat vlastní účastníky demonstrací, protože ani těm účinkujícím nedošlo, že odbory už nejsou to ROH, který znali za bolševika, jehož hlavním smyslem bylo kumulovat příspěvky a organisovat velmi levné zájezdy za nákupy a kulturou za státní prachy. Až pochopí, co to znamená bejt odborář a člen odborů, až si jednou udělají výlet třeba do francie podívat se, jak vypadá třeba taková 14ti denní stávka popelářů, pak se s nima možná bude dát počítat. Jenže upřímně, už vidím českýho odboráře jak se čílí, že se rozhodli stávkovat odbory u popelářů, protože před jeho českou odborářskou zahradní kolonií je hromada bordelu, který nikdo nechce uklidit.

Nejvyšší soud definoval pojem "nezřízený život". Tak to je pohoda, vejdu se do normy, takže mi můžete říkat "certifikovaný normální a vobyčejný človek" :)

První polské vlaky pro České dráhy jsou hotové. Hm, super, polský žrádlo, polská kosmetika... a teďka polský vlaky. Neposrali se tak trochu někde???

Řecký "ostrov slepých" popudil veřejnost nucenou šetřit No nechci dneska rejt do Řeků, že sou to kundy, protože sou úplně stejně vychcaný zmrdi i nás (Každý sedmý pes v Lounech náhle „uhynul“, když město zvedlo poplatek).

16.04.2012 v 14:00:22

bicycle day

16.dubna se albert hofmann náhodou kontaminoval svým geniálním objevem LSD. 19.dubna 1943 provedl experiment s 250mikrogramy LSD a na kole cestou domů si prožil první lsd trip. :) jo, je to super věc tohle lsd.

16.04.2012 v 07:01:00

titanic

jo, bylo včera výročí sto let od toho hustýho mejdanu na titanicu. no, tenkrát sme to trošku přehnali...

titanic 1912


15.04.2012 v 14:11:27

ministry

no úplně náhodou sem se dozvěděl, že ministry mají novou desku relapse, takže sem neodolal a prohlídnul si internetový archívy (prosimvas nemyslim tim uloz.to, pod kterým si 95procent českých uživatelů představí internetovej archív) a desku si zcela bezostyšně stáhnul, abych věděl jestli stojí za to.
Jo a musim říct, že fakt stojí, sice nejsme už mladý, závislý a nasraný, ale už jen starý, ale pořád stejně nasraný. Jo, prostě mám rád rychlou, brutální a nasranou hudbu, a je jedno jestli jsou to napalm death, ministry a nebo francouzský techno. Svět prostě nejní pro měkký, vo tom mě nikdo ještě nepřesvědčil a upřímně nechápu moc kapely a projekty, který ze svých názorů slevujou a takříkajíc měknou.
Mno, možná to bude tím, že většina lidí nechce o tíži světa slyšet, protože je to bolí. A na to já seru, svět má bolet, svět je krutej a svět nemá hlavně nikoho rád. Svět se z tebe na prdel fakt neposadí.

15.04.2012 v 13:55:47

neděle nedělá

no konečně je tady neděle, další zbytečný den, místo kterýho bych mohl sedět v práci a dělat v práci, že dělám práci. tyhlety volna jenom škoděj pracovní morálce, která je už i tak skoro nulová. takže dost by mě zajímalo, kdo tady ještě dře, ale asi někdo dře, když je z čeho brát, což není moc vtipný.

venku lehce chčije a za oknem tedy obraz typické podmračené nedělní prahy. pro někoho možná romantika, pro mě nic novýho. takovejch obrazů tu už bylo a nic nepřinesly.

možná taky rozšířím svý embargo nejen na vietnamský krámy a tržnice typu "igelity jako v hanoji", ale pravděpodobně komplet na všechno co sem táhne z polska. obávám se, že ťongové zaplavili evropu úžasným levným oblečením z číny a poláci to doplňujou zdravým jídlem. No nevim kolik zaplatili polákům za to, že kurvej jidlo, ale dokud blbejm čechům nedoteče, že sice možná ušetřej na jídle, když ho koupěj v polsku, ale za cenu toho, že trávicí orgány budou zpívat otrávenou písničku.

Inspekce nařídila stáhnout polské okurky a zelí, byla v nich přísada do krmiv.
Jo, dokonce i nějaký ty legální drogy, co ještě nejsou na seznamech, se daj pořídit jako hnojivo.
Poláci Česku nedají seznam výrobců potravin s technickou solí Jasně, dobrou chuť a dobrou noc. Ale otázka je, zda-li by se pro pšonky neměla zavýst aspoň dočasná vízová povinnost.
Na akci „Sejmutí zdarma“ se cizí lidé na Václavském náměstí radostně vzájemně sejmuli. Se jako posrali ne? Při představě, že bych měl ošahávat nějakýho cizího a neznámýho člověka se mi vopravdu dělá velmi zle. Ideální jak šířit svrab, tuberkulózu či jiné zábavné pohlavně nepřenosné choroby.
WorkiLeaks: How to Be a Workplace Leaker Without Getting Caught Pár postřehů, na které nezapomenout, chcete-li okrást svého zaměstnavetele o data.

15.04.2012 v 10:41:28

měšťáci

slunce vytáhlo měšťáky do ulic. dneska sem potkal dva na kole a dva pěší. čuměli po mě jak kreténi, asi se jim nelíbili dva středně velcí psi puštění na volno.

14.04.2012 v 11:32:35

zbytečky lidství

no, jedu si to tak z hospody u voka, kde sem byl utratit nějaký pěkný dvě kilka za mírnou alkoholickou zábavu. jdu na zastávku autobusu a tam již na schůdku do shopu se zbraněma sedí smradlavej borec v rozervanejch kalhotách, špinavej ve ksichtě a na rukou, kterak se češe hřebenem. a česal se celých pět minut než přijel autobus. osobně věřím tomu, že se češe ještě teďka, když sedim a píšu tento zcela drobný a nesmyslný zápisek na téma "špinavý a smradlavý muž češoucí se na zastávce emhádé". Pravděpodobně jediná zmínka o tomto člověku v této globální síti, přestože jeho mechanismus česání hlavy byl více než precizní. alkohol je svinstvo.
a teďka se to tak v klidu venčim svejma fenečkama, přemejšlim nad drogama, který sem zkonzumoval, když mě tak zamrazí v zádech a já se otočím. a hle, můj zrak spatří spomalující se vůz městské policie, jejož posádka se mě jala nejspíše pozorovat. když jsem se otočil. určitě spatřili slušného člověka a tudíž přidali plyn.
toť pozdně večerní poetike hlavního města prahy a sem rád, že nemusím zažívat centrum touhle dobou :)

13.04.2012 v 23:35:05

rasistický svině

hm, podíváme se, co mají společného rasistické svině:najdi aspoň jeden společnej prvek, podle kterýho poznáte rasistickou svini.
Nápověda pro blbé: Obě se drží za bradu a snaží se budit dojem důležitosti, jakože jim de o druhý.

13.04.2012 v 13:05:42

smutný výročí

no dneska je to podle mých záznamů přesně rok, kdy 13.4.2011 byli vzati do vazby kamarádi z hydroponicu. a jsou tam dodneška a dodneška vlastně nevíme proč. humus humusáckej.

pravda však je, že během toho roku, kdy fízli nedokázali dát dohromady nějaký to obvinění, protože mezinárodní organizovanej zločin v sazbě 12-18let je fakt humáč. Fakt nevim dodneška proč, přičemž mě vždycky nasere, že kundy co organizovaně vařej perník dostanou maximálně deset let.

Amerika to je blahobyt. Tam nikdo hlady netrpí... Obézního muže museli hasiči vyřezat z jeho zamořeného domu

13.04.2012 v 12:56:31

houmlesák

no dneska se mnou jel v emhádé houmles. jo byl slušně vychovanej, posmrkával a když už mu ten hlen lez až na boty, tak vytáhnul z kapsy slipy a vysmrkal se.

13.04.2012 v 11:47:19

sumec

jo a to sem si nepoznamenal, že do mě včera nějakej týpek u voka, když sem přišel a seděl na zahrádce, klavíroval, že prej na vítkově zakopal sumce. když sem se ho zeptal jako jestli to myslí vážně, tak si mocně připil lahvovým bráníkem a řekl, že jo. prej ho koupil někde v centru od odnesl zakopat na vítkov. no mozek mi to nějak nebral, tak sem si šel sednou qýčepu.

12.04.2012 v 23:37:28

palestiny

řekl bych, že do módy přišly palestiny. to sou takový ty ručníky co nosej arabáči na hlavě. potkávám dost trendy lidí co nosej tenisky, palestinu a někdy i bílý nebo růžový sluchátka.

12.04.2012 v 19:09:56

OLOL :)

Slepá autorka napsala celý román, ovšem tužka jí přestala psát už na straně 26 Akorát se obávám, že v čechách by ji fízli poslali do hajzlu.

12.04.2012 v 14:01:18

čtvrtek

1) no včera vočko, celkem náročný, vyndanej sem byl jak hovado.
2) museli sme ráno s terezkou k veterináři, protože už prostě holka stárne, svalstvo na zadních nohách ochabuje a dysplasie je na cestě a nemohla se vůbec zvednout. takže dostala nějakou kloubní výživu a 2x100ml nějakýho ketoprofenu, analgetika by neměla zbytečně bolesti, jehož jméno mi dost připomíná ketamin. no rozsvítili se čubce voči a bylo vidět, že zavzpomínala na starý dobrý párty časy, kdy si dávala sfetovaný hovna :)
3) takže sem se kvůli tomu a kvůli posranýmu počasí rozhodl, že se stavím na poště a pak pojedu do práce místo do čestlic do akvaparku
4) přišla mi odpověď z ministerstva, jejímž resumé je, že náš názor byl opačný než ministerský, takže přestože každej byt má svoji vlastní azbestovou rouru, patří tyto roury do společnýho majetku, což mi dává možnost to zaplatit z fondu opravu a těch šedesát tisíc co sem ušetřil na tuhle akci, protože sem prostě žil v domnění, že co je moje vo to se musim postarat sám, nechám na něco jinýho a užitečnější. Socky budou mít radost, že nebudou muset investovat ze svejch a my co sme si to chtěli zlikvidovat za svý budeme mít radost, že to za nás defakto zaplatí socky. :) A to ještě nebudu špekulovat, že rozhodně vydělají ti, kteří mají ty roury kurva dlouhý vod sklepa až ke střeše.
Takže teďka už jenom zkusím jak se budou socky tvářit na to, až jim navrhnu zvednutí příspěvku do fondu oprav.
5) Akorát ta zkurvená fronta na poště byla za trest. Nemám nic proti důchodcům, ale neměli by si tam chodit popovídat s paníma na přepážce, vopravdu ne.
6) Švýcarský magazín psal o Romech z Východu jako o lumpech, teď je pod palbou kritiky. Mno, jestli by nestálo tyhlety švýcarský kocáby naložit do luxusního autobusu a poslat na výlet třeba do košic ať se podívají na sídliště Luník IX. Ne, fakt nechci bejt krutej, ale není rozdíl mezi fotkami z luníku a ze slumu v indii
Číňanka porodila na toaletě, dítě lovili z odpadu půl hodiny.Kdyby to nebyla čínská píča, tak to dítě místo do hození do hajzlu prodá aspoň na orgány. Stejně si myslim, že tu dívenku hodila do odpadu záměrně, když zjistila, že to není chlapec.
Instagram jako firemní marketingový nástroj. Hm, tak to vypadá, že facebook koupil jen další platformu na posílání spamů a obecně pro obtěžování nevinných lidí. Jakoby nestačilo, že dneska v digitální době je internet a různý rajčata zasraný celejma staženejma flashkama z mobilů, kdy si fanoušci lajkujou fotosérie typu "jak seru". Aneb zaplavíme internet dalšíma hovnama, který vlastně nepotřebujou a jak donutit lidi, aby svěřovali velkýmu bratru fotky dalších lidí. Bojím se toho trošku.

Malá kreativní poznámka na reklamu, kterou jsem nyní slyšel v rádiu:
My jsme Sparta, správnejch buzerantů parta. Pojedeme do Teplic, tam je teplo nejvíc!


12.04.2012 v 13:42:04

středa aka úterý

no dneska nic. revize zděných komínů přišla dnes místo zítra. nechali sme prostě sundat krytky z komínů a prověřit do jaký hloubky sou průchozí. v mým případě možná přichází v potaz řešení číslo bé a to vyvložkovat komín a vytáhnout kotel do něj.

jinak při venčení v parčíku potkal jsem nějakýho anglicko-česky řvoucího tatínka, jak hledá kluka na kole. hm, jeho skelný zrak značil o pár pivkách či brčkách. blbá situace, zvláště když jsou ulice plný úchyláků jak furt říkaj v tývý.

11.04.2012 v 16:58:56

pondělí

fakt není, i když sem si to od rána myslel. Je to docela blbý se přeprogramovat, že dneska není pondělí, ale úterý. Upřímně, tyhle zkurvený sváteční volna mi dělají větší chaos v kalendáři než nějakej debilní posun času. Osobně bych tak trošku řekl, že pro mnoho lidí je posun času jen výmluva, proč se mi zrovna nechce makat, ale že by si někdo stěžoval, že zkurvený velikonoční pondělí nám sebere jeden pracovní den a nastolí kalendářní chaos na celý zbytek týdne, si fakt nepomatuju.

Jo, arogantí ufo dneska udělalo ve firmě zase haló, protože nějakej debil rozsed sedák na hajzlu a místo toho, aby nám řekl nebo poslal mejla ve smyslu "sem debil a rozsed sem sedák, vydržte do zejtra, koupím novej", tak to zašolíchal jako děcko školou povinné, zamaskoval odpadlý šrouby, takže když sem se šel vychcat a chtěl jsem prkýnko zvednout, zůstalo mi komplet v ruce. Fakt jak debilové malí a mě budou ti kreténi říkat, že sem arogantní zmrd, když i debilní ajtíci se chovaj jak debilní debilové ze školy pro debily.
Takže teďka čekám jak to ti kokoti vyřešej, jestli budou srát s na rozbitým prkýnku nebo zvládnou sedět na porcelánu.

Konečně jsem dokončil ty dva platební rozkazy, teďka už jen čekám co na to paní advokátka a až mi paní účetní pošle definitní výpisy dluhů a penále. Jo, zákon 142/1994 Sb. je můj další manuál. Jo baví mě to, ale kdyby ty vobyčejní slušní lidi nebyli prostě debilové a platili řádně a pořádně, nemusel bych se srát s takovejma věcma jako platební rozkaz. Nemám rád lidi co neplní svý závazky.

Velikonočí šukačka byla šukačkou odjakživa, vždyť už přeci v dobách minulých holky lákaly o velikonocích mládence ze sousední vesnice se slovy "hody, hody, doprovody, vyšukej mě do pohody". Proto mě vždycky zarazí a pobaví jakási korektnost a slušnost komerčních medií, který mají problém se starým dobrým českým šukáním, ale to že od 16h jede nějaká detektivní série, ve který hnedka na začátku je možnost spatřit mrtvolu v podobě pečenáče, utopence či nakládanýho sejra nebo vykostěnýho prasete, nikoho moc netrápí. Falešná pokrytecká morálka televizní a národa českého, což mi dneska opět připomněl trávník zasranej malejma hovnama od malejch psů a jejich malejch lidí.

Tož jen pár rychlej poznámek ke dnešku:
1) V somálsku bomba na tržišti zachránila nejméně dvanáct lidí od smrti hladem.

2) Muž umlátil ze žárlivosti manželčina přítele z Facebooku. Debilní číňani, určitěl chtěl jen jeho ledvinu.

3) Rotvajler pokousal devítiletého koledníka. No, to zase bude po internetech a televizích haló, že zlý bojový pes opět útočil. Já si dokážu představit, že ten chudák mamlas rotvík byl prostě nervozní z těch malejch zmrdů, co mu dělali rámus před zahradou, řechtali řechtačkama a řvali nějaký debilní popěvky. A jestli zmrdi měli v ruce klacky a pomlázky, tak to je víc než jasný, si myslim.

4) Dcera je těhotná a žije na ulici. Chci ji dostat domů. Jo, tyhle čtenářský dopisy mě vždycky fakt pobavěj. Mám pocit, že si většinou rodiče nechtěj přiznat, že dítě má svoji hlavu a že se na každým dítěti promítne debilní výchova, která plyne z toho, že rodičové se většinou ve svejch dětech viděj a snažej si skrz ně plnit představy, kterých jim se nedostalo. Míla je píča a její manžel debil. Nazdar. Ale jinak zbytečný komentovat i pro mě.

5) V Česku ubývá věřících, stát však platí stále více farářů. Fakt nevidim žádnej důvod, proč bych měl ze svejch daní platit nějaký homosexuální pedofilní zmrdy.

6) Facebook se musí bránit. Joj, a to docela přeju těm debilům hulánům, dostálům, dočekalům a já nevim jakejm fartům ještě, že si budou muset k těm svejm 150 účtům, přes který spamují konference a fóra, přidat další zbytečnou síť, kterou budou tentokrát plnit debilníma obrázkama.
Jo a to si ještě musím poznamenat, že lidi z těhlech facebooků fakt blbnou, protože ta ivčina esoterická kamarádka mi řekla, že jí její novej partner/nápadník jakejsi neznámej producent řekl, že prej je na facebooku na fotkách se samejma lůzrama. No, já vám nevim, ale podle mě je to jeden z dalších ukazatelů jak moc zdeformovalo virtuální on-line žití myšlení lidí. No, jestli už začínají řešit, předpokládám, že kvůli takzvanýmu "podnikání a sebeprezentování na internetu", s kým se vyfotím a s kým ne, tak je otázka co přijde dál. Radši budu na fotce s mistrem mc špínou než s nějakým debilem co si myslí, že je cool a důležitej.
Jo a to nebudu počítat to, že i na tom blbým nyx.cz je vidět, kolik vlastně lidi promrdávaj času na různejch fórech, že už jim nestačí si přečíst novinky ráno a večer, ale je vidět, že dávaj každejch pět minut refresh a furt píšou nějaký hovna. Nějak mi nedochází, kde berou čas na vlastní práci pro zaměstnavatele.

7) No a kreténský Věci Veřejný netřeba komentovat, protože se obávám, že dneska stáhnou ocasy, protože si budou chtít udržet koryta už jen z toho důvodu, že z poslaneckých platů si pořídili hypotéky a kdyby byly předčasný volby, tak pudou samozřejmě do hajzlu a nikdo už je nezvolí. Já se obávám, že po prázdninách začnou škodit znova a bude se opakovat stejný scénář.

10.04.2012 v 14:40:42

velikonoce

takže pár velikonoční poznámek:

Kalousek trvá na svém: Věci veřejné jsou odporné. Přestože Kalouskovi tečou přímo nekřesťansky kilogramy másla po čele už doby, kdy přes ministerstvo vnitra financoval tehdejší lidovecká mecheche, má docela pravdu, věci veřejný jsou humus od začátku. Jenže co chtít, když většina obyvatel není schopna pohledu do budoucnosti dále než k příští vejplatě a ti chytřejší vidí svůj potenciál tak akorát do příštích voleb. Takže kdeže jsou najednou všichni ti voliči VV? Přešli ke straně zelených?

Na detoxu bylo loni před léčbou závislosti 7161 lidí. Hm. Docela málo, na to, že se v čechách chlastá docela mocně.

Náruživým kuřákům marihuany by měla pomoci webová poradna. Ale to je skutečně veselej vtip, skutečně veselej. Že by zase soudruh Bém vymýšlel se soudruhem Janouškem jak opět vydělat na drogách? A nebylo by lepší ty drogy rovnou prodávat než vymejšlet píčoviny typu "za dva týdny vás přes facebook zbavíme závislosti na marihuaně"??? No, jestli by nebylo nejlepší jít si ubalit....

Jo a byl sem venčit před poledne fenečky a musim říct, ulice plný mamin venčící svý kočárky a malý uštěkaný kryply, který se tvářej jako psi, a i kdyby to byli psi, tak mají tu smůlu, že mají za paničky pražský maminy, kterejm doteklo, že jim za posledních třicet pět let něco uteklo, takže místo jedný káry tlačej káry dvě, protože si pro jistotu nechali umíchat ve zkumavce dve vejce místo jednoho.

09.04.2012 v 13:52:25

no a pokud to nebylo vtipný

tak rozhodně jsou ftipný nedělní velikonoční zprávy.

Chlapec prodal svou ledvinu: Chtěl peníze na iPad a iPhone. Mno, kandidát na Darwinovu cenu. Vyměnit ledvinu za telefon jde snad jenom v číně...

Pomejemu ubývají diváci!
Mno, já nevím, ale pomeje snad vždycky jenom prasatům, ne?

Strach ze stáří začíná u Čechů po čtyřicítce, trh práce je už odepsal. Však jo, ještě dost lidí si pomatuje, že naše babičky šly za socíku do důchodu někdy v 54letech bo kdy :)

Gynekolog fotil nahé pacientky. Našli u něj 35 tisíc snímků. Teda já nechci bejt nějakej krutej, ale musím uznat, že to byl opravdu nadšenej sběratel, 1850 různejch kund...

08.04.2012 v 15:57:26

pokus o ftip

no, malej trapnej pokus o ftip, abych zabil čas než se upeče kachna, podusí zélí a holky dodělaj nějakou esoteriku.

Steven Seagal vs Chuck Norris


08.04.2012 v 15:40:22

vykvetlá květina

u nás v domě
květina


07.04.2012 v 11:16:41

pokračování pátku

zajel sem si ještě do práce vyřešit pár drobností, pokecat na téma citrix u klienta a vykopírovat nějaký data.
cesta od zákazníka byla celkem veselá, je vidět, že zmrdi co maj děti zmizeli už ve středu a ve čtvrtek, tudíž se zase velká část český republiky fláká a jak bych tak řekl, vzpomíná na to jak se budoval socialismus.
každej mi dneska přál k těm velikonocům a mě pak přestalo bavit se furt ptát "vy ste věřící? já ne, takže je mi to jedno." No samozřejmě, že sem potkal samý nevěřící, ale lidi, přeci de vo ty dny volna. Ne, nechápu jak někdo může žít jen pro to volno. Vždyť tyhle posraný dny volna akorát rozhazujou kalendář, takže my - skoroautisti - jsme v prdeli, protože všichni najednou začnou fungovat zcela jinak a divně. Zmizí i ten základní řád.
Takže projevem toho je, že si uvědomíte, že z autobusů vymizely děti, přibylo důchodců a dneska asi měli i nějakej cestovní den takový ti, jak se jim lidově říká "dementi", takže bylo plno takovejch těch "šikmovokejch bílejch lidiček", "podivně tikajících mládenců" a ten, kterýho sem včera potkal jak sedí na lavičce u autobusový zastávky v Michli, kývajícího a vykřikujícího samá podivná slova, byl taková třešnička na dortu, protože nad ním stálo asi deset jemu podobnejch debilů a říkali mu něco ve smyslu "vstávej, pojď, "von nechce". No znáte to, když někdo mluví tónem jako poslanci ve sněmovně v pátek večer.
Jo a invalidy nebudu komentovat. Docela mě taky zarazilo, kolik jelo dneska mrzáků s berlema a obávám se, že to všechno budou pobírači dávek, protože jsem si u žádnýho z nich nevšiml, že by měli nějaký upracovaný ruce. Zajmavý je, že většina těhlech mrzáků ma hladký ruce jak kdyby právě odešli od manikérky. Zvláštní.

Opuštěné americké městečko koupili v dražbě Vietnamci. Jak bych to tak řekl "Ameriko, je mi tě líto. Sbohem a šáteček!" Už víme, kde vznikne největší americká tržnice pod volným nebem.

„Geniální“ plán jedenáctiletého chlapce Řecko nezachrání. Mno, já nevim jak může nějakej holandskej cucák zachránit řecko. I já dokážu během pěti minut vymyslet dokonalejší plán jak vyřešit řecký problém. Zde schématický plán plánu "Rescue Greece":

Zachraňte Řecko


06.04.2012 v 14:27:38

citrix a pátek

no tak sem ho zase nainstaloval, ale je s ním konfigurační prcačka, tak toho místního týpka vedu tak, aby si to mohl dokunfigurovat a později i konfigurovat sám. Jo, ještěže ty lidi vod IT jsou inteligentní sami od sebe a je s nima normální řeč. No, ale abych nepřechválil, i mezi ajťáky se najde celá řada hulánů.

06.04.2012 v 11:55:10

čtvrtek

jo vostrý, včera sem byl na radnici phy deset v archívu. pěkný tři hodinky. no nevim jestli sem našel to co sem měl najít, ale byl sem tam na hajzlech, na invalidovi, a tak zesranej hajzl a takovej puch ste snad nezažili. nechápu jak může bejt někdo takový prase.
dneska sem si užil. citrix přežil aktualizaci certifikátu, ale nepřežil výpadek elektriky. respektive upska vypla dřív než se stihnul vypnout server. takže prdel a legrace.

05.04.2012 v 20:25:13

3xOLOL

1) Požární hlásič odhalil v pražském hotelu varnu drog.
2) Steven Seagal hrdina i mimo kino: Zabavil 250 kilo drog Nikdy sem neslyšel, že by něco takovýho dokázal Chuck Norris.
3) Praha prodlouží platnost kartám Opencard a zváží, zda mají budoucnost. To bych fakt blil, fakt bych blil, a blil bych tak dlouho dokud by se bém neutopil blitkách. hm? ukončej i tunel blanku? nechají ho nedodělaný?? kurwa, kurwa, kurwa zmrdi zasraný.

4) No, a John s Bártou a ta celá jejich sebranka zmrdů měla táhnout do hajzlu už dávno. Jen doufám, že jejich voliči snad i o něčem přemýšlí. Stejný jak zelenej humus.

03.04.2012 v 21:22:24

náročnej den

piča zase náročnej den. ráno sem strávil v archívu stavebního odboru a musim říct, že i přestože dneska nebyly úřední hodiny, dámy se mi docela s radostí věnovaly a když sem jim nakonec řek, že sou úplně hrozně levný, že chtěj za stránku jen 15 korun oproti 30kč na katastru, tak mi řekly, že sem asi první, protože všichni si stěžujou jak sou drahý. no, každopádně tam musím zajít ještě zejtra o úředních hodinách.
pak sem něco odpoledne řešil, tedy kromě toho, že sem si s kolegou udělat pěkný dlouhý oběd s ochutnávkou speciálních piv, jsem napsal pár nesmyslných mejlů a vyřešil asi jednu hlášenku z helpdesku.
někdy kolem čtvrtý hodiny vypadl wifi access point, takže když sem viděl, že nesvítí, tak sem usoudil, že asi vypadl wifi controller, což sem si ověřil v serverovně, protože ta krabička nesvítila. Nějak sem usoudil, že asi ta mrdka od cisca umřela a poslal sem akorát týpkovi zprávy, ať se na něj zejtra podívá. A šel sem v klidu domů.
Kolem pátý telefon, jestli mi prej de pošta. Koukám, že ne, na asu si pingnu, tak kolega že prej asi zdechnu server. No v tu chvíli sem si vybavil, že vlastně zdechlo kolem čtvrtý hodiny to posraný ap, tak mi secvaklo, že je asi něco špatně, vysvětlil sem kolegovi, že fakt z toho kladna do centra jezdit nemusí, že tam budu dřív a šel sem na tramvaj.
No dorazím do práce a tam už mě vítá obchoďák, že prej nám zdechla úpeeska. Votevřu dveře a opravdu si přiznám tu chybu, že sem se před hodinou, když sem tam byl, nesklonil a řádně se nepodíval úplně dolů do racku, kde sou vešroubovaný upsky. No ta tý jedný svítila červená dioda u obrázky rozbitý baterky, přesně jak je ve zvyku u apc. Kurva, kdyby aspoň pípalam vždyť sťáva do ní šla, ale vona se prostě komplet vypla čubka. No, tak sem ji vypnul a zapnul, a v tu chvíli začel nabíhat ten jeden nešťastnej sparc od sunu a ty dvě hp, kde mám nějaký skladiště na data a poštu. No a když to naběhlo, tak dojel kolega z kladna, čeknul si exchange a domluvili sme se, že zejtra objednáme úplně novou ups, protože kupovat počtvrtý battery pack nám už přijde zbytečný.

jo a zejtra posílám na podatelnu ministerstva pro místní rozvoj svůj první dopis - tedy ne žebych ho psal já, ale podepsal sem to jo :) - ve funkci předsedy společenství. dotaz na právní oddělení, protože sme dostali skvělou radu, ať se vyjádří k našemu problému toto ministerstvo, který má bytový družstva v kompetenci. No, dozvídám se spoustu novejch věci :)

03.04.2012 v 21:08:13

the walking dead

druhá série the walking dead si stále drží vysokou kvalitu. Fakt musim říci, že nás tohle dílko baví a drží docela v napětí. Maximální spokojenost.

02.04.2012 v 14:01:38

japonská kuchyně a národní dědictví?

Japonská kuchyně se má stát světovým dědictvím. vždyt ti japonci sou jak kobylky. sežerou všechno co vypadá jedle. Jo a vůbec si nejsem jistej tím, že by tohle ocenění měli dostat za to, že kvůli vědeckýmu výzkumu vražděj velryby a tvářej se jako, že je nežerou. Nasrat jim zmrdům.

02.04.2012 v 13:57:56

party

jo, byli sme se s vašíkem v pátek vyndat na párty. bylo to dobrý, pěkně sme si zazlobili a vůbec miluju ty vyndaný rána, kdy jedu emhádéčkem domů a pořád to ještě šlape a spát se nechce. škoda, že už nejsem mladší a nezvládám to každej tejden :)

warehouse 303

warehouse 303


Letak
02.04.2012 v 13:12:25

hlasy v hlavě

hm. asi byl nějakej apríl, že výraz "hlasy v hlavě" byl během tohoto dne poptávám 5x.
Ano, máte-li ten pocit, že na vás hovoří nějaký podivný hlasy v hlavě, jste tady správně, protože komu v hlavě nezní jeden či více hlasů, tak není v pořádku a měl by se jít léčit. Kdokoliv mi bude tvrdit, že nemá hlasy v hlavě, že si nikdy nepovídá se svým druhým - tím lepším - JÁ, tak lže a potřebuje psychiatra.

imho potkal jsem dneska pana uklízeče a musel jsem se ho zeptat, co by řekl na to, že by myl společný prostory studenou vodou. Mno, nadšený nebyl, rozhodně se mu to nějak nepozdávalo, ale faktem je, že nakonec řekl, že by to přežil, akorát v tý zimě by ho to nebavilo.
taky jsem se zeptal souseda, ten mi řekl, že i ta blbá myčka si vodu elektrikou ohřejvá na 55stupňů, kolegové v práci taky nemyjou studenou vodou, až tedy na jednoho nejmenovaného, který se odstěhoval na venkov, ten tedy prohlásil, že mytí studenou vodou šetří peníze. Hm, nechci bejt nijak krutej, ale řekl bych, že studenou vodou mejou jen socky a otužilci.

02.04.2012 v 11:01:10

apríl

no dneska si musim poznamenat něco málo myšlenek k tomu středečnímu průseru. jo, holt sem se těžce přepočítal v tom, že i když sem si myslel, že když něco někdo vlastní (cokoliv), tak automaticky má zájem, aby se o svůj vlastní majetek staral. Obávám se, že čtyřicetiletá výchova soudruhy vedla k totální devastaci člověčího myšlení a někteří pořád žijou v představě, že všechno někdo vyřeší. a navíc je problém, že starý kazej tímhle myšlením i mladý a bohužel není pravda, že dnešní mladý už věděj co je to ten slavnej západ, kapitalismus a zodpovědnost, co jim rodiče vycinkali klíčema. Rodiče jsou jen nositelem myšlení, který předávaj svým dětem. Docházím k divnýmu tušení, že fotrova teorie "komunisti musej vychcípat" nebude fungovat, protože stihnou před smrtí svý poselství předat dál.

pár příkladů lidského myšlení.

1) Umejvání schodiště. Náš pan uklízeč si vodu před mytím společných prostor ohříval v kýbli ponorným vařičem, který se mu zase přepálil. No, vzhledem k tomu, že si jako výbor myslíme, že to není uplně bezpečný a že pořizovat mu nový ponorný ohřívače, či rychlovarnou konvici je blbost, vymysleli sme, že do servisní komory, kde sou uklízecí prostředky, vodovodní kohout a hajzl na vylejvání vody, pořídíme desetilitrovej bojler, kterej se buď časovačem dvakrát tydně půl hodiny před uklízením zapne a ohřeje vodu či si ho uklízeč zapne sám, protože stejně nikdy nikam nespěchá a velkou část svýho úklízení prokecá se sousedy z domu. No načež jedna géniuska, pracovně jí říkám píča eŠ, začala rozvíjet teorii, že vlastně tu teplou vodu nepotřebuje, že může celkem v klidu chodbu a prostory umejvat vodou studenou. Na argument - ne můj, jestli někdy myla podlahy studenou vodou, a navíc třeba v zimě, sme se dozvěděli, že to není až tak důležitý a že těch pět tisíc je hodně. No, to sem byl ještě klidnej.

2) Čůrák Há, dluží sedum nájmů o kterých já vím, v podstatě pouze za rok 2011. Aniž by k tomu byl vyzván, tak na drobnou rejpavou poznámku pana Ká, odpověděl, že on pravidelně platit nemusí, že prej to stačí jednou za půl roku. No, to sem se neovlád a vyjel sem nějak ve smyslu "kurva, to ste se posral, platit se má řádně a včas." Je to v zákoně, máme to ve stanovách, který každej podepsal při získání vlastnictví bytu, tak já fakt nevim, jak k tomu ten čůrák došel, že platit nemusí. Jak k tomu přjdou ti, kteří platí řádně??

3) Píča eŠ začala vykřikovat nějakou teorii, paradoxně k pravidelným ročním revizím, že se to nemusí dělat přesně každej rok, protože státní úředníci taky nedodržují svý termíny a všechno jim trvá. Mno upřímně, moje reakce, že někdy to může být pravda a že jako občanka má nárok na to si stěžovat, popřípadně má i legislativní cesty jak úředníka donutit, aby konal v normálním zákonem daným termínu, pokud k takový situaci dojde, se nesetkala s pochopením.

4) Azbestocementový roury. Docela sem byl vyšokovanej z toho, že když sem tuhle otázku otevřel na listopadovým setkání s tím, že ten azbest bude muset jít do hajzlu, protože je to nebezpečnej materiál a měli by si vzít ponaučení z tý zakladní školy v budějovicích, kterou uzavřeli a dva měsíce nebo jak dlouho čistili tak, že ji celou zabalili do igelitu a vyluxovali nějakým spešl vysavačem. Mno reakcí bylo tenkrát to, že "nám je to jedno, dokud to stojí tak to stojí a budeme to řešit až v okamžiku, kdy to spadne".

5) Situace se tentokrát na téma AC roury změnila, opět sem začal tvrdit, že by sme se měli nějak domluvit, že přestože ty roury jsou v osobním vlastnictví, tak že můžeme udělat nějako uhromadnou likvidaci, s tím, že si každej zaplatí svoji část. No v tu chvíli se spustilo zemětřesení, protože najednou se ozvaly hlasy typu pan Kú, že ty roury nejsou v ov, ale patří do společnýho majetku a už to jelo. Já si prostě myslím, že nemůžou patřit do společnýho majetku, protože zákon o vlastnictví bytu (72/1994 Sb.) hovoří o tom, že do společnýho vlastnictví patří jen to co je ve společným užívaní, což podle mě v tomto případě neplatí, jelikož co byt to jedna azbestocementová rourá, která je připojená k zařízení v tom bytě. Nejenže podle mě žádná roura není ve společným užívání, navíc je podle mě součástí kotle nebo karmy daného bytu, tudíž se nemůže společenství starat o rouru vyhulenýho ufa. Navíc, když sme ten byt kupovali, tak už tenkrát sem to tak nějak pochopil, že ta roura je prostě moje.
Mě je to celkem jasný, spočítali si zmrdi, že likvidace je bude stát balík, takže se najednou snažej tvrdit, že to jejich není. Chápu to, je to logický uvažování, ale špatný. De jen vo prachy. Takže sem se doslech o několika teoriích ve smyslu "tak si teda odhlasujem, že roury patří společenství, a je to", nebo "je společenství za symbolickou cenu 1kč od každý partaje vykoupí" řekl mi pan Vé. Na tohle sem reagoval v tom smyslu, že to snad nemyslej vážně, tady takhle nějakým hlasováním měnit vlastnictví čehokoliv v domě, když pak bysme si mohli odhlasovat, že zahrada, která patří jednomu nejmenovanýmu bytovýmu družstvu (jenž se transformovalo z komunistickýho lidovýho bytovýho), patří nám a ne jim. No, nevim jak by se na katastrálním úřadě tvářili, kdybych tam přišel s tím, že je potřeba zaknihovat, že sme si odhlasovali, že zahrada už nepatří tomu, komu patří, ale že patří nám. Kurva, tohle snad dělali komunisti, když kradli lidem majetky, ne??? Nedokážu si představit, že pod nějakým takovým debilním návrhem by byl můj podpis. To fakt ne.
Tyhle roury mě fakt serou, byl sem nakonec ve čtvrtek na katastrálním úřadě, kde sem hodinu čekal, než mi z archívu naskenujou dokumenty, které tam byly vloženy před 11ti lety, když přecházel dům z onoho jiného bytového na naše společenství. Za stránku sem zaplatil 30kč a těch stránek bylo 43. Takže během tý hodiny, co sem čekal sem si popovídal s tou paní za přepážkou, jak by to viděli oni z pohledu katastrálního úřadu, načež sem se dozvěděl, že asi nejspíš mám pravdu, protože prostě ke každýmu bytu patří jedna roura a není nikde společná. Takže nás čekaj asi nějaký konzultace s odborníkem na majetkový právo.

6) Prostě nedokážou pochopit, že měnit vlastnictví čehokoliv není o tom, že si 21 dementů něco odhlasuje, protože to fakt fungovalo za komunistů, že si mohli odhlasovat koho v domě chtěj a koho ne, a že se musí nejdřív zjistit komu ty roury skutečně patřej, než se začnou financovat. Ono nejde o to to ufinancovat, ono jde o to, to ufinancovat správně a korektně (podle legislativy), aby se nestalo, že za jeden, dva nebo yks let přijde nějakej chytrák a dá společenství k soudu, že prostě sme ho okradli o jeho vlastní rouru, protože prostě byla jeho a chtěl si ji zlikvidovat sám. Dokud se tohle nevyjasní, nedaj se vymejšlet teorie typu "tak za korunu koupíme".

7) No a na závěr sem se od píči eŠ dozvěděl, že sem arogantní a že to vedu v osobní rovině. Upřímně, doteďka sem debily vždycky bral v osobní rovině, protože s debilem se jedná těžko. Debil nechápe, že máme všichni v podstatě jeden společnej cíl, aby sme fungovali dobře, debil vždycky řeší ty nepodstatný věci. Taky sem se od týhle figury dozvěděl, že předseda výboru by měl být jen moderátorem diskuse a že by měl jen podepsat to co si shromáždění odhlasuje. Tak sem na to řek, že nejsem Řek, a že má výbor i jistou zodpovědnost ze zákona že já se prostě pod to, s čím nesouhlasím nepodepíšu. Nikdy sem nepodepsal v práci to, o čem sem si nebyl zcela vnitřně jistej. Nepodepsal bych se prostě pod zmetek. Co je na tom kurva nepochopitelný??? No a na závěr k tý svý moderaci bych ještě dodal to, že když píča eŠ podotkla, že má dvě firmy k oslovení ohledně cenové nabídky, tak jsem ji pochválil, že je to super, že má i další pro porovnání s těmi dvěmi, které sme vybrali my tři ve výboru, tak ať to s nimi nějak vykomunikuje a provede je po domě, protože klíče rozhodně od domu má, a předá výboru zdokumentovanou nabídku. Na což sem se v podstatě dozvěděl, že sem se asi posral, protože ona přeci nebude z těch úval jezdit do prahy, když je to práce nás výboru. No a to sem vystřík úplně nejvíc, protože sem - tedy v osobní rovině - pronesl poznámku na téma, že mám rád chytrý lidi, kteří v domě nebydlí a přijedou prudit jen jednou nebo maximálně dvakrát do roka na shromáždění, místo aby se zajímala i nějak aktivněji i o svůj majetek. No bylo to asi osobní, ale jak jinak narazit na ten rozpor, že vlastní neví co chce, jestli má bejt výbor jen moderátorem diskuse a nebo má i rozhodovací funkci a zodpovědnost.
Mno a to nebudu asi ani připomínat, že sem jí řek, že za těch osm stovek, který měsíčně dostanu, může bejt ráda, že někdo pro tenhle dům chce něco dělat, a že nechápu, když pan Ká udělal výběr kandidátů, proč se za mnou nikdo nestavil, aby se se seznámil, popovídal si se mnou minimálně na téma, jak si představuju, aby to tady fungovalo a že jediný co si dobře pomatuju, byla ta šílená úleva účastníků schůze, když zjistili, že se přeci jen nějaký debilové našli a že nemusí mít strach, že by tyhle funkce padli na ně. Je prostě pohoda jen zvedat ruku a tvářit se děsně aktivně. No vona mi na to řekla, že to před šesti lety dělala taky a že si za to nic nebrala, tak sem jí na to řek, že to není můj problém, že si mohli odhlasovat odměnu a že může bejt ráda, že sme si odhlasovali jen těch blbejch osm stovek měsíčně a ne třeba jako u kolegy z práce, kde předseda výboru bere asi 10000 měsíčně. No a tím sem ji asi nasral nejvíc.

8) No a mezitím pár důchodců odešlo s tím, "že tohle nemusí" a když sem teda po ukončení ještě navrhnul, že bysme mohli jít v diskusi pokračovat, tak myslíte, že měl někdo zájem? Zvedli se ze židlí, jak když je bodnete vidlema do prdelí a utekli rychlejc než vězni z kriminálu.

A není to apríl a nedělám si z vás prdel.

01.04.2012 v 16:19:29