mise ukončena

návrat za svetla kole m pul osme.<

31.03.2012 v 07:57:56

k posrání

fakt byste se posrali, fakt jo. no pudu se dneska trochu vyndat. celkem rád bych zase viděl svítání :)

já vám něco povim, i s tím dýlerem drog se dohodnete snáž a rychlejc, než s lidma z jednoho baráku. docela začínám chápat, proč pro většinu lidí byl komunismus malým zázrakem. Nemuseli nic, strana všechno vyřešila.

30.03.2012 v 13:57:36

maso

teda takový mentální maso jaký mám za sebou za poslední dva dny sem kurva dlouho nezažil. taky sem se dozvěděl, že jsem arogantní. jsem rád, když mě mají lidi rádi :)

29.03.2012 v 21:30:19

pavlík, světlo našich životů

ne nedá mi to, ale vopravdu si musim uložit jednoho pěknýho LOLka :)
Vopravdu, ale vopravdu mě rozesmáli, vopravdu moc. Takhle dlouho sem se nenasmál od doby kdy Samer Issa řekl, že drogy nebere a Mádl vopíchal bábu s dědkem. Jo, historie je jen jedna a to ta, kterou píší vítězové. Zdroj zde.

Světlo našeho života


28.03.2012 v 13:17:22

středa

no sem fakt vytočenej. jedu za účetní podle domluvy, vona nikde a když jí volám, tak prej je u kadeřníka. to mě tak dokáže vytočit, co si má kunda chodit ke kadeřníkovi, když má snad domluvenou schůzku. takže sem jí řek, že takhle to fakt nepude.
no a navíc mám dneska schůzi výboru, takže sem fakt natěšenej na ty dementy z domu co si zase budou mlít ty svý hovna.

to klause nepotěší, fakte ne. Klaus má největší podíl na korupci v české politice, píší Slováci dneska budou hošani z hradní stráže asi velmi špatně spát...

28.03.2012 v 10:36:13

brouk

1) hm. chtěl sem koupit mlíko a sejr, ale rozvážkovej vůz měl nějaký zpoždění. takže dostal akademických deset minut navíc a šel sem do prdele. žel bohu nemám tolik času jako důchodkyně a matky s dětma, který můžou trávit celý hodiny čekáním na cokoliv.
2) ten novej typ brouka s ústeckou espézetkou, kterej parkuje v jednosměrce, má asi super dobrou baterii. od včerejška mu pořád svítí světlo nad volantem, dneska tedy sice méně, ale stále svítí :)

27.03.2012 v 18:19:38

big brother

něco pro fanoušky sledování, velkýho bratra a paranoie obecně :)
Surveillance Camera System Searches Through 36 Million Faces In One Second

27.03.2012 v 16:57:03

dosažení západu

myslím, že jsme již definitivně součástí slavného amerického západu. I u nás jsou již některé maminy stejné blbé jako některé jejich kolegyně ve spojených státech amerických. Jo, česko to je pedofilů ráj aneb jsme již zemí, kde matky, jimž se bylo v dětství posmíváno, dávají své dcerky všanc všem pedofilům světa.

Česká dětská miss


27.03.2012 v 16:11:14

sranda musí bejt a revizoři sou zmrdi

no, než se dostanu k nějaký ty srandě dnešní, tak pár poznámek.

Kim Dotcom: US Military Had 15,634 Megaupload Accounts. Hahaha. No, nepředpokládám, že by US Army využívala megaupload k šíření warezu, vždyť ti američtí vojáci jsou ti nejčestnější, nejúžasnější a nejameričtější lidičkové nejen v americe, ale i na celém světě.

Bém napsal dopis členům ODS, odmítl utíkat jako uličník. Mno, málem sem se rozbrečel, jakej je ten Pavlík Bémů neviňátko a chudák, jehož zlí novináři šikanují a nenechají pracovat. Kurva zmrd je to zasranej a měl už dávno, ale fakt dávno bručet, a rozhodně si nemyslim, že by odposlechy byly svinstvo, protože nebejt odposlechů nikdy nevíme, jaký ty kurvy vymejšlej šméčka. Ano, odposlechy jsou svinstvo v případě, že neděláte nic špatnýho, ale v případě takovejhlech zmrdů rozhodně ne. Navíc mě sere, že ten zmrd prostě poslaneckou sněmovnu neopustí, protože by se dobrovolně vzdal poslanecký imunity a to neudělá, protože je to zmrd a to, že se zařadí vedle Škárky, Kočí a Paroubka je pro mě malou útěchou.
Lessy se omluvil za selhání policie. Začaly padat první hlavy. Hm. Jak si to jako představuje, Hušák byl trnem v oku už kurva dlouho a jestli těm ostatním tupým policistům sníží na dva či tři měsíce odměny, tak to nebude taky žádná výhra. Upřímně, něco ti soudruzi policejní těžce posrali, protože i já vím, že kdybych jel nalitej, tak mě zavřou a nenechají telefonovat.
Řidič, jenž ničil předvolební plakáty, v Dopravním podniku končí. A při tom všem vyznívá příběh řidičův a jím nakreslených tykadel jako zlý sen. Ten člověk musí díky ty kundě vod Langra na 100 dní do kriminálu, což mu ještě zvednou, protože narozdíl od toho paumělce Týce (kterej dokonce udělal tiskovou konferenci při návratu z kriminálu, kde se svěřil s úžasným zjištěním, že i v kriminále sou lidi) odmítá nastoupit do kriminálu a ve srovnání v Janouškem a Bémem něco fakt těžce smrdí. Hodně smrdí.
Někdejší výkonný šéf 'dálnic' Hala měl doma dětské porno. HAHAHAHA. To mě fakt nepřekvapuje a ani nechci vědět k čemu všemu byly dráty ŘSD používaný. Jo, když si vzpomenu na některý osoby a jejich speciální požadavky na tunely ve firewallu, aby mohli stahovat přes torrenty. Bejvávalo za socanů hlavně. No důkaz další, že vousatý lidi něco schovávaj.

Takže tímto bych ukončil stesky plesky nad současným stavem politický scény a rozpovídal bych se nad dnešním zážitkem, kdy se mě opět pokusili zneužít zlí revizoři v tramvaji číslo 11. Já nevim jestli to tady vy zmrdi revizorský čtete, ale utekl sem vám v pátek, podařilo se i dneska. Možná vy kundy hledáte nějakýho výraznýho hipísáka či jinýho podobnýho alternativně vyzerajucího exota, ale není tomu tak a opět se vám dnes (stejně jako v pátek) podařilo mě minout a tudíž jsem na želivskýho vystoupil a zasmál se vám. Mno, bylo to vo kozy, protože jsem se rozhodl jet vyjimečně prvním vagónem, kde mě dostihnul soused a tak nějak sme se zakecali. Na další zastávce mě zaujal zmrd co něco klavíroval do nějakýho člověka a v ruce si držel bloček a cosi si poznamenal. Mno, napadlo mě, že to bude zkurvenej revizor, ale protože jedu na doraz a chtěl sem si povídat se sousedem, vysral sem se tak trošku na obhlížení situace, pouze jsem checkoval co se děje, načež tedy mezi zastávkami želivskýho začli brát můj první vagón, já se snažil si jich naprosto nevšímat což se vyplatilo, protože mě tak nějak nechali bejt a já v relativním klidu vystoupil. Zmrdi, zmrdi, zmrdi, něco vám tu smrdí, vyhulenej ufon už sedmej měsíc zdarma jezdí. :)
Prostě tyhle aférky s revíkama jsou po ránu fakt dobrý na probuzení. Pěkná dávka adrenalinu, skoro bych, že je to stejně zábavný jako lajna koksu nebo perníku po ránu. Prostě vás to tak dobře probere, líp než kafe.
Každopádně na čestný skautský (pozn. skautem sem nikdy nebyl) slibuju, že až budou pánové Bém a Janoušek odsouzeni za tunelování a rozkrádání veřejných peněz, přestanu na protest proti tunelu jménem opencard jezdit zdarma a možná si i koupím lítačku.

27.03.2012 v 13:18:32

hm

Pozůstalí obětí afghánského masakru dostali od USA tučné odškodné Hm. Zrovna tady bych očekával, že do Afgánistánu přijede neuvnaný ochránce lidských práv Ed Fagan a rozhodne se za ubohé afgánské rolníky bojovat u amerického soudu, protože pozůstalí byli odbyti docela směšně.

jinak musim říct, že je docela prdel jak mi to všechno spadává dohromady s tím bémem, janouškem a opencardem a potvrzují se má jistá tušení jak by to tedy mohli mít ti kluci zlatí vymyšlený. jak to dělal ten janoušek, že přestože nefiguroval v žádnejch firmách a přitom si žije jako prase v žitě? Podle mě jednoduchá finta (a důvod navíc, proč zakázat tenhle typ akcií minimálně u firem žádajících státní zakázku) s akciema na doručitele. Ty akcie sou pěkně schovaný někde v bankovních trezorech a slouží vždy, když někdo chce třeba pěkný zájezd do hor, nebo nový rolexky, bundy či fotoaparáty vyšší cenové kategorie. Pěkně je to vidět například na tý slavný firmě haguess co vyhrála opencard. podle výpisu v obchodním rejstříku se navíc v březnu letošního roku událo pár změn jako svýšení počtu akcií, snížení jejich hodnoty a snížení základního kapitálu ze 12 mega na 2 mega. Hm, že by se uklízely stopy a vypláceli kumpáni, kterým skončily na magistrátu zlatý časy??? Samé otázky.

25.03.2012 v 20:37:14

posun času

jo, teďka mi došlo, že byl v noci posun času. řekl bych, že žádný problém.

25.03.2012 v 16:00:16

včera neděla byla, dneska je sobotní den

mno, kromě toho, že byl posun času, tak je normální relativní den. mám po venčení, ale hlavně mám hlavu plnou platebních rozkazů, protože faktem je, že jsem si včera prošel menší advokátní přednáškou na téma vymáhání dluhů a bylo mi vysvětleno, že většina advokátů se mi na nějakej patnáctitisícovej dluh vysere, protože z toho nebudou mít žádnej zisk, takže je docela možný, že milej zmrd prostě neplatí z toho důvodu, že si myslí, že na něj nedojde. Prostě pro každýho advokáta či obecně vymahače dluhů jsou mnohem zajímavější zmrdárny typu exekuce na děti ("Dárek k osmnáctinám: dluh přes 100 tisíc za jízdu načerno"). Ale protože paní advokátka pochopila, že mi jde o ten princip, kterej spočívá v tom, že kdyby já něco nezaplatil (třeba splátku hypotéky), tak se se mnou nikdo bavit nebude a dostanu se do takovýho soukolí, že se z něj poseru, ba dokonce pochopila, že mi přijde nemravný, aby nějaký dva zkurvenci žili v domě, současně neplatili svý závazky vůči ostatním a tudíž defakto někteří chudáci důchodci doplácí na blahobytný život asociálů, přičemž oba zmrdi byty pronajímají, tudíž mají příjem, ze kterýho by nebyl problém těch pár šušňů zaplatit. A to nepočítám penále, který nám taky dlužej. Ano, budu se učit psát platební rozkazy.
Takže toť takové povzdechy nad realitou, nyní několik humorných a nekorektních nedělních poznámek:
Natálie Kocábová: Chlapů je mi líto Jo, vypadá to, že toho podělanýho Kocába se česká veřejnost nezbaví. Jako pardon, koho zajímá, že milou Natálku sere, že musí chodit do práce, protože tatínek se rozhodl živit novou maminku a její rodnou vesnici.
Vietnamka sbírá ceny za povídky v češtině, mateřský jazyk se teprve učí. Jako samozřejmě hrozně chválihodný, že se je holka takhle šikovná, ale nedá mi to nepoznamenat si dvě ne příliš korektní poznámky:
1) Mám krapánek obavu, aby se holce do tý slavný český literatury nepromítlo několik nešvarů jako třeba prodej nekvalitních padělků, pašovaných cigaret a alkoholu a vůbec styl asijské tržnice se sádrovými trpaslíky, levných párů ponožek za patnáct korun a vůbec celá SAPA.
2) Nechci bejt rejpal nebo nějakej prudič, ale pokud mě neklame paměť, takovej pokus tady už jednou byl a z vietnamky se nakonec vyklubal čech jako poleno (Román oceněné Vietnamky napsal Čech, vydavatelství se cítí podvedené). Ale jo, přeju jim, aby se naučili podávat literaturu tak jak se má literatura podávat a nerad bych, abych na asijský tržnici objevil román jmenující se například Pošvena Mněmcová - Bubička.

update 13:40: Byl Janoušek při nehodě pod vlivem drog? Mno, mno, mno. "podle informací České televize se Janoušek testu na drogy podrobil – a test byl pozitivní" no a ten novinář erik best co tam byl pozvanej doplnil, že se říká, že janoušek "jede v koksu". oranžový sjížděj perník a modrý kokeš. fakt prdel a dost to vysvětluje.

25.03.2012 v 12:09:57

záchod

rozebral sem záchod, protože nesplachuje. jo, vodní kámen to je prevít. tak doufám, že ten mechanismus složim do původního stavu, protože by se asi doma nelíbilo, kdybych zavedl splachování kýblem jako to bývalo ještě před mnoha lety běžné. Upřímně, jen doufám, že nikdo nevymyslí splachovat záchod přes nějakej telefon s iosem nebo androidem. A pozor, neplést si iOS a IOS.
Což mě docela překvapuje, že se cisco a apple ještě vzájemně nežalují, když patentová válka valí naplno...

Apple a patenty
Facebook se ozbrojuje patenty, stovky jich koupil od IBM
Facebook nově označuje "Book" za vlastní obchodní značku, 32665 už ne
Prdel je i, že "V USA chtějí po zájemcích o práci heslo k Facebooku "
Patenty, sledování, důvod proč osobní svoboda dostává pěkně zkurveně na frak. A ve finále mě fakt rozesmějí číňani, protože žalují applestore kvůli pirátským kopiím knih.


24.03.2012 v 12:33:42

dvě maminy

potkal jsem při venčení hafin dvě bílý maminky. obě měly v kočárku černý děťátko. akorát sem se nezeptal jestli tatínek je společný.

(info: tato poznámka nemá nic společnýho s rasovými narážkami, ale nýbrž poukazuje na globalizovanost světa dvacátéhoprvního století)

23.03.2012 v 18:29:52

boží mlejny

vopravdu se bavim jak boží mlejny semlely pingla Janouška. Co to musí bejt za arogantního zmrda, že odjede od dopravní nehody.
Pro mě aspoň malý zadostiučinění, protože když sem před lety říkával, že co si myslim o bémovi a janouškovi, byl jsem některými jedinci označen za neuplně v pořádku, protože "tohle by si přeci pan doktor nedovolil". No a vida je zmrdy jedny.... :)

dost je ale problém, že takzvaná politika umožní dostat se k moci takovejmhle existencím, který vyplavou po hřbetě svý strany, kšeftů mezi hochama co si hulej vzájemně ptáky, takže místo aby stát vedli aspoň částeční odborníci a znalci, tak se objevuje takovejhle veksláckej humus. A to napříč celým spektrem. u těch socanů a komančů je to horší ještě vo to, že si svý vlastní krky prolejvaj díky svý sociální politice a demagogii.

23.03.2012 v 16:09:01

hláška lol :)

Výbuch v somálském Mogadešu zachránil 65 lidí před smrtí hladem...

23.03.2012 v 13:29:34

výlet po praze

včera jsem si udělal odpoledne takovej vejlet po praze. Ollie potřeboval 50eur na ty svý cesty do německa a protože doma nějaký eura máme a jelikož je kokotina při dnešním kurzu je měnit ve směnárně, měníme je buďto, když se někdo ozve, že potřebuje a nebo když jede ivka na nákup do tesca, kde sice berou jen papírový éčka, ale kurz mají lepší než v kdejaký směnárně a vracej v českejch. Tak prostě proč neudělat za eura větší nákup. No, ale vo tom mluvit nechci, jelikož jsme měli spicha na Andělu a já přijel asi o minutu a půl později, no vono je to směšnej čas, ale jsou to skoro dva probliky červený na křižovatce, kde Ollie stál, zdržoval provoz a za ním bylo pár troubících debilů. Takže sem usoudil, že když už ho vidím, tak se jen tak nerozloučím zase rychle, nasedl jsem k němu do dodávky a jeli sme do Řep, kde odevzdal auto na parkovišti, vyřešili sme éčka a šli na první plzeň na konečný devítky. Brko, pivo a hurá do centra, kde sme měli spicha ještě s Járou. Protože sem měl včera vopici, čekalo mě 40minut v devítce, cvaknul jsem si lístek a byl jsem za to řádně potrestán jak povím dále, protože samozřejmě když máte lístek, tak nikdy žádnej revizor nejde. No a závěr našeho posezení proběhl u sedmi vlků a v půl devátý sem byl doma ve skoro stejnym stavu jako ve středu. Uff.

No, abych se tedy zmínil o tom trestu za to, že jsem si včera cvaknul lístek. Dneska ráno při cestě do práce sem se rozhodl, že se na zkurvenej lístek vyseru, protože mě včera stál 24kč a žádnej zkurvenej revizor nešel. Čekám tedy na zastávce jedenáctky, přijedou vozy a já si sednu do druhýho vozu. Mno, seděli tam čtyři pánové, kteří vypadali jako čistokrevní revizoři. Já sem si řek "seru na ně na kretény", nerozlížel jsem se a říkal si, že když to budou revíci ,v nejhoršim prostě zaplatim. Přeci jen je to už sedum měsíců co jsem byl chycen naposledy, tak už by se mi to zase vyplatilo. Ale vono nic, pánové seděli, povídali si o nějakejch buzerantskejch kolech a jak jezděj totok a tamtok a bůhvíco ještě. Já už sem se teda ukolébal, že to budou fakt nějaký hlasití dementi na cestě, když se ti čtyři!!!! mistři zvedli přesně za strašnickým krematoriem a dva začli brát od prostředka vozu vpředa a ti další dva od prostředku zase vzad. Trošku sem se vyjebal za to, že sem se neposlech a frajersky nevystoupil, už sem byl smířenej s pokutičkou, tak sem se tedy moc nerozhlížel a čuměl z vokna a v hlavě přemejšlel co jim asi řeknu.
No prostě promítal jsem si v hlavě rozhovor: "Vy jste fakt čtyři revizoři?", "Co já s váma budu dělat, asi se budu muset vzdát", "Před půl rokem, když mě dostali vaši kolegové, a to byli jenom tři, museli volat policejní posily."
Takže sem si takhle v hlavě promítal různý scénáře, když tu najednou tramvaj dojela k vinohradskejm hřbitovům, já viděl, že revíci o mě nejeví zájem, tak jsem se zvednul, rozhlídnul, v klidu vystoupil a došel si na želivárnu chytit další tramvaj. No, jel sem prostě další jedenáctkou. :)

Mno a ještě taková hnusná a cynická poznámka: Ráno jsem potkal takový ty (jak si někdy sami říkaj) "lidičky co se staraj o jiný lidičky a dětičky". A tyhle lidičky nejspíš vyvedli na procházku dětičky, z nichž některý ležely na vozíkách a z koutku úst jim tekla slina, některý se kolébavou kachní chůzi šinuly vpřed a byly tam i dvě chytré děti, protože jedno vydalo zvuk podobný chrčení prasete v posledním tažení a to druhé řeklo "péééjsek", načež bylo odpovědí od jedný tý vychovatelky "ano pejsek". Bohužel sem za posledních pár let zjistil, že prostě nemám to cítění, abych se také stal "lidičkem", že když tyhle lidi vidim, tak mě nenapadne o ně pečovat, ale spíš si představim sám sebe jako principála freak show a taky si myslim, že kdybych tu skupinku požádal o pěkné skupinové foto, protože si "dělám takovou sbírku kuriozit", nesetkal bych se s pochopením ze strany těch lidí. Takže sem si pomyslel, že je hezké, že existuje někdo, kdo věří že i tyhle děti jsou nejchytřejší na světě jako zbylých 766456 (profesionální odhad chorého mozku) dětí předškolního věku v ČR.

23.03.2012 v 12:43:14

pátek v tisku

Manželka Dobeše opouští na protest stranu VV. Mno, sice nevim jak se ta jeho stará tvářila na klučičí partu z Hradu, ale úsměvný je jaká je to taky hérečka. Tyhle věci veřejný.... :)
Anonymous navštívili redaktory Reflexu a varují: Pište o nás jinak Teda to sou kurvy mediální. Celkem mě ani nezajmá co je to za buzeranty, který se přišli zviditelnit v maskách, ale kdyby to byli skuteční aktivisté tak nepíšou tyhle komuniké a nedělají show jako když česko hledá superstar, ale nýbrž zcela poctivě přejdou k akci. Ale vtipna je poznámka o komický figurce jménem jxd... epic fail guy :)
"Dělej, že nic nevidíš!" Pražský kmotr vodil úředníka magistrátu Jako hezký, ale myslim, že Bém se asi v noci hrůzou budit nebude. Pořád jsem posledních pár let přesvědčen, že ten člověk měl sedět v kriminále. Mno, hlavně že má sbírku rolexek, na který si tvrdě vydělal prací pro město.
Cybercops traced Toulouse massacre suspect through IP address Mno, arabáči toho fanatika asi v zabíjení vycvičili dobře, ale jako IT se nejspíš teda projevil jako amatér. Ale i tak je výkon v tý změti IP adres najít tu pravou...

23.03.2012 v 11:44:00

čtvrtek

ty krávo, včera sme se velmi pěkně vyndali. vopravdu, poctivě a slušně sme se vyndali. kecali sme, přijel i víťa, kterej překvapil převelice. no co budu povídat, vožralý a zhulený kecy vedli sme a mám takový zvláštní podezření, že sem přijel dom někdy kolem půlnoci.
hlavně hustý je, že prej rozsah spisu kauzy hydroponicu má dvanáct tisíc stránek. to mi hlava prostě nebere.

1) bomba je, že údajný nejlepší ministr školství skončil. ještě aby skončil i klaus, a bylo by to úplně nejlepší. Nejčko už si může bývalý ministr školství vzájemně s Bátorou lízat řitní otvory a křičet, že lišky sou hrozný potvory.

2) česká festivalová sezóna opět nabídne to nejtragičtější co se dá sehnat. Nic proti Richardovi, ale je ho všude hodně, Mandrage, Die Happy, Chinaski a Kosheen, kapela která je známá z tv reklamy, fakt proč??? Já bych tyhle kapely fakt vidět nechtěl. Někdy mám pocit, že promotéři ani nemají snahu a chuť festivalově experimentovat.

3) Takže místo starý dobrý ruzyně tu máme letiště václava havla. myslel sem si, že si včera ze mě dělali v hospodě prdel, když mi říkali, že schválili přejmenování letiště. Já budu furt hovořit o ruzyni, stejně jako moje základní škola byla prostě na náměstí rudý armády.

4) Koho uděláme šéfem VZP, ptal se Bém Janouška. Poslechněte si. Upřímně, nevim jestli se chci dozvídat další humusy z pražskýho magistrátu. Je rozhodně dobře, že novináři takovýhle informace zveřejňují, ale je otázkou, jakej to má teďka smysl. Skoro bych řekl, že Janoušek šlápnul někomu na kuří oko nebo nová magistrátní klika dělá čistku a připravuje cestičky pro svý kamarádičky z mokrých čtvrtí a podnikatelskýho prostředí. Mrzutý taky je, že český novináři pracují tak se tříletým zpožděním, což si nedokážu vysvětlit jinak, že tyhle kauzy vyplouvají na povrch v době před volbami, během politických změn či jiných zemětřesení na uřednickej židlích. Rozhodně se však domnívám, že Bém není čistej, bylo to vidět už před těma šesti lety nebo kdy se začínal projektovat opencard, a že by si rozhodně tenhle člověk zasloužil strávit pár pěkných měsícu ve vazební cele. Myslim, že by měl co vysvětlovat. Akorát teda prdel je, že si úplně přesně nejsem jistej, zda-li je zmrdem od narození a akorát to chytře maskoval a nebo se stal zmrdem až co si na radnici čichnul k rolexkám a drahým výletům do ciziny. Já myslim, že zmrdem je od narození. Ale co s nim, pánbu už zaúřadoval a vrátil mu to na kvalitních dětech.

5) No a když sem dneska venčil hafiny, zaujal mě u kc greenpoint následující oznamující letáček. No, jak sem byl ještě přivožralej napadlo mě spousta věcí. :)

Úspěšná asistentka manažera


Protože mě to nějak zaujalo, respektivě položil jsem si otázku "jakejže byznys sem to zase propásnul", poradil jsem se s googlem na téma "co to je ta úspěšná manažerka asistenta", aby vypadlo mi tohle. :)

Úspěšná asistentka manažera


Já tedy nechci bejt za nějakýho rejpala, ale spojení "úspěšná asistentka manažera" a "Jak se stát pravou rukou manažera?" je vopravdu veselý a rozhodně to ve mě evokuje, že dnešní asistentky sou tak blbý, že ani neuměj svýmu manažerovi řádně vyhonit péro, takže to musej trénovat. Nebo věta "jak zvládnout zátěžové situace?" Už to vidim, manažer si přivede novou asistentku a teďka mu musej honit obě dvě a ta původní je ve stresu, protože už jí je 25let a pro manažera je tak hrozně stará a má tedy zákonitě strach, že přijde o práci. Fakt vostrý :))

22.03.2012 v 11:22:47

středa

dneska je středa. prostřední den v týdnu. celkem bych řekl, že se ani moc nenudim. fakt ne. poradička nakonec neproběhla, šéf přišel pozdě, tak sem aspoň nakoupil na farmářskej trzích na jiříku česnek, máslo, sejra a kefír na vyzkoušení. tak snad to bude mít aspoň příchuť domácích potravin a česnek bude česnekovat tak jak má.
ještě mě čeká stavit se pro žrádlo taře a pak do banky změnit podpisový vzory k účtu, ať se teda pohnem. Jo, a ještě bych rád paní učetní požádal, aby dala do pohybu dlužníky. Večer hurá pívo.

Hm. Tiskoviny dnešní:
K vraždění Afghánců chybí důkazy, tvrdí obhájce amerického vojáka. Teda a nemenuje se ten advokát Kocáb? Tyhle metody sou mi nějaký povědomý, i u nás se dokáže policista sam pobodat a vyhodit z okna. Jo, už vidím ty afgánce jak se sami zabíjejí, aby se mohli pomstít američanům.
Strůjce slušovického zázraku Čuba jde do politiky, přemluvil ho Zeman. Fajn, já chápu, že spousta lidí má na Slušovice nostalgický vzpomínky. I já si pomatuji jak jsme tam někdy v roce 86-87 byli s přeloučskou teslou na výletě a já poprvé ochutnal (a také se poprvé po ní posral) coca-colu. Ta láhev byla fakt ceněná, doma vystavená, no úplně sem měl pocity jaký se snažej dneska vyvolat svojí reklamou. Ale jinak si myslim, že by tihle důchodci měli zůstat důchodci a nefušovat do věcí, který je prostě už přežily.
Tajné hovory Béma a lobbisty Janouška: nahrávky skončily v agentuře ABL. Fakt je otázka, jestli chci o tom humusu co probíhal za Béma na magistrátu vědět. Myslim, že sou lidi, kteří by měli odezdat majetky a jít do kriminálu. Bém je jeden z nich.
Bývalý šéf i právník ŘSD jdou na svobodu, soud je pustil z vazby. Piča, to mi fakt hlava nebere. Škoda za několi stovek miliónů a oni je pusti z vazby? Já když si vzpomenu na kámoše z Hydroponicu, tak se mi fakt votvírá kudla v ledvince. To je celý to právo fakt tak závislý jen od toho, kdo koho zná a kdo si kolik nakrad? Asi jo.
ToJeCool.cz za dva miliony ale vůbec není cool Středočeští socani a David Rath je jeden z dalších kandidátů na kriminál za špatnou správu cizího majetku.

21.03.2012 v 13:24:05

hm. reflex baví

reflex a jeho vztah k facebooku. nějak nechápu, ale budiž. udělal jsem si dva screenshoty, abych věděl jaká budoucnost čeká internet, až se facebook vypne.

zejtra mě čeká pár úkolů, z nichž jeden je zajít do banky změnit podpisový vzory k účtům na moji maličkost a souseda. konečně budu ovládat milion třistatisíc bo kolik máme na účtu. kdybych byl debil, mohl bych už začít tunelovat a rozkrádat, ale protože sem inteligent, tak vim, že nějakej milión mi od hypotéky nepomůže, tudíž je blbost dělat ze sebe kreténa kvůli megu. no já když sem včera slyšel v tývce, že nějakýmu předsedovi družstva se vyplatilo defraudovat stotřicettisíc, dyk je to debilita, což potvrdí 381 politiků z 200.


reflex s aktivnim NoScript

01


reflex s povolenejma všema skriptama. no vobjevilo se mi reklamy až sem se divil... :)
02
20.03.2012 v 20:58:16

outerní poznámky

mno, takže obnovení certifikátu u citrixové instalace se k mé potěše podařilo rychle a úspěšně. Operace, včetně přihlášení a zapnutí notebooku, vyšla na cca 15minut. Vystavit novou žádost k certifikátu, předat ji certifikační autoritě, schválit sám sobě vydání certifikátu a jeho zpětnou integraci do citrixu. ano, vše toto zvládnul citrix sám po kliku na jedno tlačítko. :)
jo, takže pohoda jazz. jinak dneska nic zajmavýho, běžný trapný pracovní den.

V Chanově našli pod okny paneláku pořezaného policistu. Chudák policista, fakt by mě zajímalo jaký osobní problémy musel mít, že se rozhodl spáchat sebevraždu takovým absurdním způsobem. Bodnout se do ruky, pořezat na hrudi a ještě vyskočit z okna.

Mystérium programovacího jazyka Duqu bylo vyřešeno. :) No nakonec se z toho vylouplo, zdá se, starý dobrý Céčko. Jak prosté, milý Watsone.

Řecko dostalo šest miliard, do půlnoci musí splatit 14. No, sem zvědavej jak to ti finanční mágové zvládnou. Ale vo tom mluvit nechci, včera jsem koukal na reportéry ČT, kde běžela reportáž o řecích v česku. No bylo to docela veselý, protože řekové jsou u nás hrozně dlouho, když utíkali po druhý světový válce z řecka kvůli občanský válce. Po revoluci v 89 se, jak sem pochopil, hodně z nich vrátilo do Řecka budovat kapitalismus a ráj na zemi. Upřímně, tak dobře jsem se nenasmál, když obézní řecký důchodce žijící v čechách s úsměvem vysvětloval, že za poslední rok se zase spousta řeků vrací zpět do čech, protože v řecku už není takovej ráj jako byl posledních dvacet let. Vyprávěl úsměvné storky od nich z nemocnice, jak pro zaměstnance jezdil speciální autobus, jak měli furt svátky a všelijaký příplatky. Vůbec nejúsměvnější bylo, když si stěžoval, a to se mu prosím klepala druhá a třetí brada rozčílením, že ho okradli o 400eur měsíčně, na který prej měl nárok z připojištění, který si prej platil posledních 25let, takže místo důchodu 1400eur bere jen 1000eur. V tu chvíli jsem lehnul smíchy, protože neznám žádnýho českýho důchodce, který by měl takovou výši důchodu, ba dokonce znám dost lidí, kteří takovouhle částku nemají ani na svym vejplatnim pásku. Takže když sem ho viděl se tak chechtat a současně bědovat nad stavem Řecka, představil jsem si, jak tenhle typek ještě před pěti či deseti lety volil přesně ty, kteří mu slibovali vysoký důchody, nesmyslný státní bonusy a ráj. Teďka si prostě v čechách žije za německý eura a je docela vychechtanej, prootže když krachne řecko úplně, předpokládámj, že českej stát se postará.
Nic proti řekům, ale nevedou to fakt dobře.

Pražská radnice je horší než za Béma, stěžuje si Březina Nene, to si Březina určitě dělá legraci. Že se s ním nikdo nechce bavit??? Ne, tomu nevěřím, fakt ne. :) No, jestli von nebude problém, že má určitě hypotéku a ten zlý Svoboda mu nechce dát žádnou funkci.

20.03.2012 v 13:13:59

pondělí devátenáctého

no dneska je pondělí. důležitá informace.
ráno sem musel odvolat práci, protože pan ředitel vyjádřil přání, abych byl dneska ráno na poradě. no tak sem se šel tvářit chytře a odpovídat na dotazy či vůbec klást své vlastní otázky. takže obnovení certifikátu na citrixu mě čeká až zítra.
takže dneska se nic celkem nedělo, tedy kromě toho, že nějak blbne UPC, ale to už posledních pár dnů, a že se mi do noťase nalil, přesně jak sem byl před třemi dny přes gentoo news varován, novej udev ve verzi 181 a i přestože jsem si myslel, že jsem byl na přechod připraven, nestalo se tak a musel jsem asi 23minut mírně opravovat instalaci, protože krásným a výrazným efektem při upgradu bylo to, že se mi všechny partitions připojily pouze read-only :)

Poznámky ke dnešku:
Poléval polonahé děti vodou, soud mu zakázal školní výlety na dva roky. Jo, já chápu, že dnešní rodiče jsou možná doposavad vystresováni svejma zážitkama ze školství, ale upřímně... Je mi hrozně líto dnešních učitelů, jestli na všechno musejí mít souhlas a podpis dětí a jejich rodičů. Kde je ta proklamovaná samostatnost a zodpovědnost. Řeknu to tak, jak to řekli někteří mí kolegové v práci "nás se nikdo neptal, na lyžákách sme dělali ráno rozcvičky ve sněhu" a "můj děda byl v sokole a do vysokýho stáří prováděl věci, ze kterých by srali krev i vrcholoví sportovci". Já nevim, ale mám takovej pocit, že si prostě to vyhynutí zasloužíme.

Muži mají raději maminčinu kuchyni, i když jsou šťastně ženatí
. Nic proti, ale dítě čím dřív vypadne od rodičů, tím líp. Si myslim. V osumnácti by se mělo dítě začít osamostatňovat. Jsem fakt rád, že jsem hnedka po maturitě vypadl a mohl svoji inteligenci, pohledy na svět, názory konfrontovat s realitou. Jo, tak vprdeli jako sem byl ve svých dvacátých letech už bych fakt nechtěl bejt. Totálně zmatenej, nejistej a netušící, co a jak má bít a bije. Rozhodně otázka, kdo vaří líp mě netrápila, protože sem měl ujasněný, že nejlíp v naší familii vařila babička, která byla ještě z tý starý generace žen, který prostě celý dny vyvářely. Pak dlouho nikdo a až já se svým uměním. Matka nám nevařila, chodili sme do školní jídelny, takže se v podstatě učí vařit až nyní v pozdější době, ale pořád má natolik inteligence, že nevaří z polotovarů jako některý moderní líný holky.

Drzost inkasních agentur nezná fakt mezí. dneska sem narazil na tento článek a musim říct, že mě docela vomylo. Prej Dlužíci, a navíc ještě jako registrovaná značka. Hnus a k zblití. Myslím, že kdyby někdo na mě nasadil takovouhle inkasní agenturu, v případě, že bych tedy měl nějaký dluhy, tak bych se rozhodně nebránil na toho zelenýho zmrda, co vypadá jako čůrák z alzy, nasadit psi, nůž, tyč a vůbec jakékoliv násilí. Jediný co by si takovej zmrd zasloužil by bylo rozmrdat tak, že zelená se promění v červenou a z toho pytle, ve kterym je ten zmrd oblečenej, se stane pytel na mrtvolu. Fakt humus k zblití. Protože si myslim, že tohle je fakt už za hranicí slušnosti a korektního jednání (i dlužník je člověk) nezbejvá mi nic jinýho, než trošku poškádlit google, protože to eRko v kroužku je fakt jen třešnička na dortu. Aneb vražda na zmrdu není vraždou, nýbrž vyšším principem mravním.

Dluzici.cz zmrdský a svinský metody


19.03.2012 v 14:26:14

dvě poznámky k politice

protože si ohřejvám rejži k jídlu, tak než se mi ohřeje v troubě maso a dodělá ta podělaná rejže, tak mám puštěný otázky václava moravce s miroslavem kalouskem a michalem haškem z čssd. debata typická pro moravce, ale faktem je, že pány kočíruje dobře a mám takový dva postřehy:
a) ať můžete mít na nejlepšího ministram financí evropy jakejkoliv názor, faktem je, že když je tázán, tak odpovídá k věci, argumentuje a je vidět, že počítat pravděpodobně umí. prostě se měl pocit, že si některý věci prostě umí obhájit. taky se vyjádřil k humusu věcí veřejnejch a řekl bych, že dal celkem jasně najevo, že je trpí jen proto, protože je trpí nečas. jinak souhlasim, vv nemaj co dělat v tý vládě.
b) když promluvil socan, tak nebyla žádná argumentace. nic spočítaný neměl, ale faktem je, že bezpečně věděl že současná vláda je špatně a že musej bejt předčasný volby, protože oni mají recept. fakt tragédie, když hašek promluvil, tak se otočil na kalouska a místo aby čuměl do kamery nebo na moravce, tak se díval co kalousek. přišlo mi to jako když je žáček vyvolanej k tabuli a čumí po svejch chytřejších kamarádech co mu řeknou a jak zareaguje paní učitelka. problém socanů je ten, že nemaj recept a děsej mě volby, protože si stačí vzpomenout na ty jejich pastelkovný, jízdný zdarma a ledasco co chtěli rozdávat bez práce jako koláče.

holešovská výzva. mno, média věnovala menší pozornost nějakým stávkujícím na václaváku a jinde po čr. protože už ve čtrtek něco proběhlo, a včera na to téma padlo pár slov, tak sem se během toho vaření podíval na jejich web, protože ta směska různých individuí před kamerami na mě nepůsobila jednotně, ale spíš destruktivně, abych se dozvěděl čehože to vlastně chtějí dosáhnout a jak toho chtějí dosáhnout. No, když si kliknete na výše zmíněný odkaz, tak se toho dozvíte ještě méně než z mého běžného denního výblitku. tohle nemá šanci k přežití. akorát návštěvnost webu není špatná a slávkovi popelkovi určitě lidé rádi přispějí na jeho soukromý účet. jestli on to nebude nějaký bývalý komunistický disident toho času v invalidním důchodu a se spoustou volného času. řekl bych, že v rámci transparentnosti by takové aktivistické sdružení mělo míti účet na své jméno a ne na nějakýho soukromníka. Když už sme u tej transparentnosti tedy... Stejná fligna, jakokdyž si občanské sdružení pod svojí hlavičkou zařídí hernu s vlt...

18.03.2012 v 13:43:05

laktační psychóza, její příčiny a důsledky

Píšou na blesku, že Opočenskýho opustila manželka. Buďto si našla staršího, nebo on si našel mladší či jsou to pouze projevy laktační psychózy? Těžko říci, rozhodně vo kozy asi de a to v nejednom případě, takže samé otázky. Ale sere na to pes.

Laktační psychóza


18.03.2012 v 12:09:35

ze světa celebrit

protože je neděle, tak dneska opustím tu svojí vážnost a budu lehce bulvárně odlehčený.
Četl jsem pěkný rozhovor s matkou a dcerou jménem Žilková a Hanychová. Opravdu mě pobavilo, jak mladá na starou bonzla, že si stará dá ráno panáka ruma a ještě se vymlouvá typickou výmluvou českého alkoholika, že prý "babičky z Moravy, což jsem já, si musí dát po ránu štamprle. Měla jsem babičku, která žila snad do devadesáti a každé ráno začínala výčepní lihovinou." Kolikrát já jsem to slyšel ve svém okolí a nevěřim, že všichni mají babičky na moravě. Vždyť to by v čechách nikdo nežil.
Ale i mladá perlí: "Přijde jim, že když porodily jedno dítě, nemusí se o sebe starat. Často nehubnou, nosí tepláky a nemyjí si hlavu." Jo, to má správnej postřeh. Já taky nechápu, proč je tady v těch končinách tolik oblíbený teplákový oblečení, hlavně značky adidas a nike, když skoro nikdo nesportuje. I ten blbej taxikář, ale vyleze z auta v teplákách.

Žilková a Hanychová si sní svůj sen


18.03.2012 v 11:04:52

sobotní výlet

mno, protože ivka včera jela na maškarní a já dobrovolně hlídal hafiny, vydal jsem se odpoledne na krátkou návštěvu čtvrtě Bohnice. Nejdřív sem teda musel v autobusu mhd strávit pěknou pětačtyřicetiminutovku (a na cestě zpět to samý), koupil jsem aspoň lístek mladý, abych případně neplatil dvojnásobnou pokutu za sebe a za psa, takže za ty prachy ve společnosti svých spoluobyvatel to relativně stálo. Pak procházka po Bohnicích, kdy bylo už vidět, že fanoušci Přemka Podlahy a domácího českého kutilství začli jarní sezónu na svých malých zahrádkách. No nebudu komentovat, že ti debilní zahrádkáři jsou líní jak prasata a musej se se svejma autama nasrat i tam, kde bych jim normálně asi sázel pokutový bločky. Jo jako hezký mít svoji zahrádku, ale upřímně zcela ne přesně chápu co ty lidi vede, že na jaře opustí svoje pražský klece a přesunou se na zahrádky jejichž plocha nezabírá víc než jejich byt o velikost 50m2. To samý chatařský kolonie. Králíkárny jinak.
Ne, když zahrada, tak veliká, s normálním domem, a beze strachu, že sousedi budou vědět co mám v jakým řádku zasazený. Neberu jim to, ale spíš nechápu.
Takže sme pak zakončili procházku u kaštánků na první letošní zahrádce s plzeňskym. každopádně jak zapadne slunce, je furt ještě zima.

Lama Bohnice


18.03.2012 v 10:47:30

malý zamyšlení

1) v mali je katastrofální sucho, v sůdánu hladomor, dochází voda, nejsou léky pro lidi, ale hlavně že internet se plní videama debilů co polykaj skořici. Ne, vopravdu mi to mozek nebere, že sou ty lidi fakt takoví debilové a musej všechno zkoušet. a to víte, že sou lidi co žerou hovna?

2) říkali v tv, že zase vybrali nějaký velkopěstírny, ale prej je to pořád málo. údajně se tady ročně vyhulí 22tun, to co fízli zachytěj je pětina. Kurva docela rozdíl. Už by jim mělo konečně dojít, že plná legalizace společně se zdaněním jako v případě tabáku a alkoholu je jediná schůdná cena. když si to tak vemu, že stát si z krabičky cigára, pokud mě pamět neklame, vezme v podstatě polovinu ceny, tak i kdyby si měl vzít půlku z každýho prodanýho gramu, je to fér. ne? zdanit výrobce a velkoobchod, zdanit prodejce v trafikách, hospodách, nebo kde by se to mohlo prodávat. a jestli se vyhulí 22tun, tak i kdyby se měl prodávat gram za 300, ať má prodejce aspoň tech 150kč, tak těch 150kč dělá dost. 22x150=3300milonu, tudíž 3.3miliardy. velmi jednoduchý a idealizovaný počet, ale pro velmi hrubej odhad a další důvod pro legalizaci snad stačí.

16.03.2012 v 20:22:48

ze světa marihuany

pár tiskových oznámení ze světa marihuany a uživatelů ze dna společnosti.
Florbalista Kožušník si za požití marihuany nezahraje čtrnáct měsíců
Infamous PS3 Hacker, Geohot, Arrested (For Marijuana) A zrovna u tohodle typa bych nečekal, že bude mít licenci na kalifornskou lékařskou trávu :))

16.03.2012 v 17:00:04

pátek

jo je pátek. dnešní pracovní výlet byl docela sranda, protože na veškerý dotazy, který sme měli k zádavací dokumentaci, nám byla odpovědí veselá věta "já nevim jestli to nejní tajný a jestli vám to můžu říci". Fakt prdel :)

Den po zdrcující zprávě přišel belgické rodině poslední dopis od dcery. Krutej humor, fakt krutej. To je úplně stejný jako když dvacet let od druhý světový války přišel dopis od Mosheho, že se mu dobře daří a že se těší, až se konečně osprchuje.

Anonymous vydali vlastní operační systém pro hackování OLOL OLOL OLOL :) tomu říkám dobrý promo. akorát, že já bych si linuxovou distribuci zbastlenou nějakym neznámym anonymem neinstaloval, protože k operačnímu systému musí být důvěra. Ale hezký je, jak se z toho komerční weby můžou posrat a naprosto zapomínají, že když už bych chtěl něco hackovat či penetrovat, použiju normální backtrack linux.

Mickey Mádl řádil na retro večírku s malou Šafránkovou! Ouje, tak takhle vypadá současná retro móda. Neexistuje retro čůrák, protože čůrák je vždy aktuální. Ta kunda tam má do šafránkový fakt hodně daleko, a vůbec nechápu tyhle Mádly, báby a dědky proč si musej pořád hrát na studenty. Já bych se na střední školu vrátit nechtěl ani za cenu toho, že bych zjistil, že většina spolužaček se stala miss world. Fakt netuším co to je za divnou touhu vracet se zpět. Prostě komunistickou základku bych už znova zažít nechtěl, postrevoluční gympl sice byla prdel, ale zhnusenej sem byl taky, a ty dvacátý léta mýho života? Jo, s drogama a chlastem sem si užil spousty legrace, drogy sou fakt super a je s nima hrozně legrace, ale už to odeznělo a dneska ty drogy nejsou tak dobrý jako dřív... Čekaj mě prostě další nový zážitky a nevim, proč bych se měl otáčet či toužit po nějakých návratech do mládí, dětství či školních škamen... Hrabání se v minulosti je jako hrabat se v septiku. Nikdy nevíte čí hovno vyplave na povrch...

Američani a jejich korektnost opět škodí. Pro pobavení, kterak ICANN považuje spojení krásné dívky a prahy za pobídku k prostituci. Fakt OLOL a spíš se mi chce brečet, kam až společnost dospěla: Ohleduplnost především

16.03.2012 v 13:40:11

fakt zvláštní

týpek co v hradci sejmul dvě děti autem dostane maximálně deset let. borci co organizovaně čorovali auta mají šanci na dvanáct. fakt zvláštní.
taky bych asi nechtěl bejt dítětem co přežilo tu šílenou havárku ve švýcarsku. pokud jsem to ze zpráv dobře pochopil, skóre je zhruba tak jedna ku jedný. fakt děsný.
no a prdel finální je ten, že ivka byla dneska na tom pohovoru a docela si musim přiznat, že sem něco odhadnul blbě podruhý. nakonec se z toho vyklubalo něco co by fakt mohlo mít smysl, kupodivo, slečna je prej sice velmi zvláštní, ale blondýna s dlouhejma nehtama to prej není, a za hodně desinformací může informační šum z poslední doby. fakt zajmavý.

15.03.2012 v 20:06:05

čtvrtek po voku

no byl sem včera na otočku ve vočku. vzhledem k tomu, že po tom úterku sem byl takovej mírně vyblitej, v deset sem to zapích a šel domů, protože to bylo to nejmoudřejší co jsem mohl udělat. dneska v práci relax, myslím, že si pudu k Jugošům objednat pizzu a udělám si oběd v kanclu. Doma mě navíc čekají plněný paprikový lusky, takže budu zase přežranej :) Zejtra mě čeká cesta do kralup podívat se, jak vypadají provozy přepravy ropy, tak se docela těším, protože jsem ještě nikdá nic takovýho neviděl.

1) Leták s fotografií květiny a nápisem "Hledá se květina" a poddtextem "Žádám pachatele tohoto hnusného kriminálního činu, aby květinu urychleně vrátil na své místo a koupil si za pár korun svoji vlastní. Pachateli nebo pachatelko, že vám to není blbé a trapná. XY," zabral a když sem šel včera z vočka, tak byla zpět na svém místě. Já to do píče nechápu to debilni český uvažování. Ta kytka je na schodišti celej rok, nikdo si ji vůbec nevšimne, lidi choděj kolem ní, Ivka mi řekne, že si ani nepomatuje, že by tam nějaká taková květina byla, a najednou, když se rozhodne rozkvýst, tak ji nějakej zmrd nebo píča ukradne. Kurva, to sou skvělý český vlastnosti. Ta kurva česká zlodějská si pěkně naběhla, protože rozhodně nejspíš nepočítala s tím, že si ten květ vyfotim zrovna dva dny před krádeží.

2) Vláda podpořila možnost zabavení neprokázaného majetku Bomba, po dvaceti letech kradení to někomu pomalu dochází. Jsem zvědavej jestli budou postiženi takoví ti fanoušsci Klause a Zemana na jejichž bedrech leží ty největší rozkrádačky devadesátých let. A ty jejich pohrobky už dneska připomínat nebudu, ale rozhodně si myslim, že kandidátů na zabavení majetku by tady bylo jak namrdáno.

3) Muž prý zpřístupňoval na internetu seriály, škoda je 15,7 miliónu korun. Už to vidim, sedmnáctiletý člen čínského gangu, který na internetu šířil nelegální obsah. Bože, zase další chudák co má průser.

4) Belgický bus kvůli rychlosti nehavaroval, řidič mohl dostat infarkt. To je fakt brutus nehodička, fakt brutus. Původně jsem chtěl udělat nějaký koláže na téma černý humor, děti a autobus. Měl jsem takový dva nápady, když už je internet plných fotografií dětí a toho autobusu. První koláž by byla fotografie třídy, kde vedle by stál Michael Jackson a Petr co otevírá nebeskou bránu s uvítacím nápisem "Welcome". Druhá koláž měla být fotografie autobusu s vloženým obrázkem Pedobeara, jak mu kane slzička z oka. No, usoudil jsem, že by to bylo velmi kruté, hnusné a cynické, tak to přenechám lidem s horším žaludkem než mám já.

5) Soudy loni nařídily přes 930 tisíc exekucí. Hm. Tak nějak mě napadá jednoduchá matematika. Vezmu-li v potaz (vědecky se tomu říká "zjednodušíme si to celé") , že české soudy pilně pracují i o svátcích a jiných dnech volna 24hodin denně a vezmu-li jako předpoklad, že délka roku je 365 dní, tak si nemůžu pomoci, ale tak nějak mi vychází, že soudy nařídí denně 2548 exekucí. Kurva jak to můžou stíhat při tom tempu českého soudnictví??? A je to vůbec v pořádku, vemu-li jako další úvahu, že v čechách je tak pět a půl miliónu pracujících lidí....?

15.03.2012 v 11:23:18

poznámky

Havlová chystá knihu o smutečních akcích po skonu Havla. Mno já nevim, ale Dáša by to nemusela až tak přehánět. My víme jak se jí stejská.

Dům rodiny popálené Natálky je v exekuci. Tak to mají blbý. Kocáb teďka píchá s černoškou a nejsem si jistej, jestli bude mít náladu pomáhat druhým. Já nevim, ale mám jisté pochybnosti o finanční gramotnosti těchto našich spoluobčanů. Celkem dobře to vidim, přišla upomínka, šup s ní do koše.

Při nehodě belgického autobusu ve Švýcarsku zemřelo 28 lidí. Tak to je celkem vostrá nehodička. naráz náraz a 22 mrtvejch dětí...

Bém: Já a předražené zakázky? To je gigantická sprosťárna. Potrefená husa se ozvala a mám takovej pocit, že by měla jít kejhat do KRIMINÁLU. Myslim, že v tomto případě je odpovědnost jasná, protože přeci není primátor člověkem bez zodpovědnosti. Lidi jako Bém si tu poslaneckou imunitu fakt nezasloužej.

Předseda bytového družstva měl zpronevěřit zálohy, dům je bez elektřiny. Teda to musel bejt retard. Kvůli směšnejm 160litrům, co to je za peníze. Nic. Nic si za ně v podstatě nekoupíte.... Kdyby třeba zpronevěřil 160mega... ale litrů.... idiot.

Je to žumpa, řekla o Bártově kauze. Okamžitě skončila jako přísedící.
Jo, docela bych ženský věřil, hlavně její narážka na píču kočí je trefně smutná.

14.03.2012 v 12:48:04

hustá středa

no mám vopici celkem solidní.
byli sme včera na tom vařícím kurzu a musim říct, že sem byl přes počáteční nejistotu do čehožeto jdeme, nakonec velmi mile překvapenej. Pravda byli jsme tam asi nejstarší, ale týpek co nám ukazoval jak vypadá skutečný maso byl fakt dobrej, dostali sme solidní lekci z biologie a hlavně z vaření, protože sem v podstatě zjistil, že všechno co sem dělal dodneška sem dělal špatně. :) Bylo fakt super pozorovat profíka, jak se pohybuje po kuchyni a bylo taky vidět, že to není žádnej nováckej patlal typu babica.
Nejvíc mě stejně potěšilo, že mám konečně představu, jak by asi měl vypadat a chutnat stroganof. Ano, bylo to fakt dobrý, takže sme jim nechali celkem solidní útratu, 2 láhve vína sme za ty tři hoďky vypili a nakoupili sme nějaký suroviny, kterejch tam měli taky dost., No litr sme jim nechali.
Prostě celý vaření je o surovinách a podstatná informace byla, že v čechách z chovu nebude nikdy tak kvalitní hovězí maso (prý tedy kromě soukromých chovů) jako je maso z argentiny, kde ti bejčci lítaj po velkejch pláních a žerou skutečnou trávu.

no a když sme skončili, tak sme se šli dorazit k vočku, kde sme po pár pivech zjistili, že je už skoro půlnoc. hustý to bylo včera, moc hustý.

jo a taky mě sere, že nějakej zmrd z baráku ukradl květinu, kterou sem si vyfotil a teďka mi došlo, že musim udělat leták, ať ten zmrd co ji ukrad ji zase vrátí.

jo ztratil sem včera filmovku s hulením, což se mi už dlouho nestalo a nevim jestli mám bejt nasranej.

14.03.2012 v 12:26:34

jídlo

no, možná bych už měl přestat jíst to podělaný jídlo, aby mi večer šlo vaření. deme se s ivkou podívat na kurz vaření, tak bych byl nerad, aby se mi z přemíry přežrání nedařilo.

jinak já si teda v šoku nepřipadám, protože my blbý lidi a ufoni sme něco takovýho tušili už dávno.
Šok po dalším pražském auditu: Tendry za stamiliony byly předražené o víc než polovinu. Já si nemůžu pomoci, ale Bémova klika byla za velmi, ale velmi špatnýho hospodáře a správce veřejných financí. To už vim od tý doby, co sem si čuchnul k openkradu.
Zrušení doživotní imunity zákonodárců Senát asi schválí Jako sen je to krásnej, ale zajímalo by mě, jaká bude realizace v praxi. Momentálně si myslim, že výše zmíněnej exprimátor Bém by byl první kandidát. Až bude po volbách a on přijde o mandát, tak by ho měli zavřít do vazby - minimálně na rok - a 'Pane Bém hola hola, kriminál volá'.
Ale víte jak. Já se obávám, že by mě mohl nějakej nactiutrhač obvinit, že nevinného pana Béma vinním bez důkazů, protože přeci on byl jenom primátor, který čas od času na delší dobu zmizel a za nic fakt nemůže

13.03.2012 v 14:13:46

oracle

sem dneska na pražskym andělu na jekémsi semináři oracle. upřímně, jsem docela rád, že sem si konečně sednul poblíž zásuvky. jsem zase online.
prozatím si poznamenám, že židle je mi bližší košile, a že mi před spaním došlo, že tím, že jsem se dal na předsedování, započal jsem transformaci na něco, čím jsem původně nikdy být nechtěl, z čeho jsem měl srandu a samá slova neúcty. Ano, míním tím manažerskou práci s lidma, s papírama a byrokracii obecně. Ale kvádro a bílou košilku furt zatim nevidim dobře.

13.03.2012 v 11:38:16

torrent v iránu

hm. jen pro zajimavost jedna ip adresa z torrent klienta :0)
pro vaši informaci, jedná se o 1080p západní porno film Pina. Nechcu vědět vo co v týhle lumpárně jde. :)

torrent v iranu


hm. nmap mi pověděl totok:

Starting Nmap 4.62 ( http://nmap.org ) at 2012-03-12 23:55 CET
Initiating Ping Scan at 23:55
Scanning 46.36.115.59 [2 ports]
Completed Ping Scan at 23:55, 3.03s elapsed (1 total hosts)
Read data files from: /usr/share/nmap
Note: Host seems down. If it is really up, but blocking our ping probes, try -PN
Nmap done: 1 IP address (0 hosts up) scanned in 3.121 seconds
Raw packets sent: 4 (136B) | Rcvd: 0 (0B)
bloody:~# nmap 46.36.115.59 -v -PN

Starting Nmap 4.62 ( http://nmap.org ) at 2012-03-12 23:55 CET
Initiating Parallel DNS resolution of 1 host. at 23:55
Completed Parallel DNS resolution of 1 host. at 23:55, 0.02s elapsed
Initiating SYN Stealth Scan at 23:55
Scanning 46.36.115.59 [1715 ports]
Discovered open port 3389/tcp on 46.36.115.59
Completed SYN Stealth Scan at 23:56, 32.08s elapsed (1715 total ports)
Host 46.36.115.59 appears to be up ... good.
Interesting ports on 46.36.115.59:
Not shown: 1714 filtered ports
PORT STATE SERVICE
3389/tcp open ms-term-serv

Read data files from: /usr/share/nmap
Nmap done: 1 IP address (1 host up) scanned in 32.144 seconds
Raw packets sent: 3434 (151.096KB) | Rcvd: 6 (276B)
bloody:~# nmap 46.36.115.59 -v -PN -sS -p 1-10000 -O

Starting Nmap 4.62 ( http://nmap.org ) at 2012-03-12 23:56 CET
Initiating Parallel DNS resolution of 1 host. at 23:56
Completed Parallel DNS resolution of 1 host. at 23:56, 0.00s elapsed
Initiating SYN Stealth Scan at 23:56
Scanning 46.36.115.59 [10000 ports]
Discovered open port 3389/tcp on 46.36.115.59
SYN Stealth Scan Timing: About 6.94% done; ETC: 00:04 (0:06:44 remaining)
SYN Stealth Scan Timing: About 26.00% done; ETC: 00:00 (0:03:00 remaining)
Completed SYN Stealth Scan at 23:58, 125.58s elapsed (10000 total ports)
Initiating OS detection (try #1) against 46.36.115.59
Host 46.36.115.59 appears to be up ... good.
Interesting ports on 46.36.115.59:
Not shown: 9999 filtered ports
PORT STATE SERVICE
3389/tcp open ms-term-serv
Warning: OSScan results may be unreliable because we could not find at least 1 open and 1 closed port
Device type: general purpose
Running: Microsoft Windows XP
OS details: Microsoft Windows XP SP2
TCP Sequence Prediction: Difficulty=262 (Good luck!)
IP ID Sequence Generation: Busy server or unknown class

Read data files from: /usr/share/nmap
OS detection performed. Please report any incorrect results at http://nmap.org/submit/ .
Nmap done: 1 IP address (1 host up) scanned in 128.054 seconds
Raw packets sent: 20062 (885.248KB) | Rcvd: 33 (1624B)

a jednoduchý test, ve kterém jsem pak už nepokračoval. bůh ví, co to je za honeypot.

Windows na Iránským IPčku


Konec srandy pro dnešek.
12.03.2012 v 23:52:14

teda fakt

se musim smradlavě pochválit, ale dnešní den byl fakt vostrej i na mě. sem celkem docela pyšnej sám na sebe, poradička výboru se protála na krásný dvě hodinky.
každopádně fér je, že doma kytky zalejváme, sprchujeme a bůh víjak o ně občas pečujeme a tady ta mrcha, kterou sme odložili na schodiště, na niž očividně všichni srali a já ji občas jen prolil vodou s trochou hnojiva, vypadá, že se rozhodla rozkvést.

kytka na schodišti


12.03.2012 v 23:37:32

twle pondělí a já sem furt něco psal

ale jen ne samý hovna. takže to napravím a dám konečně internetu i nějaký nový obsah a rozměr.
1) Kopání do presidenta. Tak já vám nějak nevim, ale řekl bych, že spolek šalamoun je nějaký tajný spolek presidentských hulibrků a prznitelů dětí, protože jak jinak si mám vysvětlit, že jim přijde ok milost pro úplatnou ženskou a předčasný propuštění prznitelky dětí a normální podvodnice škrlové.

2) Whitney a její dcera Bobbi měly stejného dealera drog. Hm. Já vím, že o mrtvých jen dobře, ale velký černoch, který si říká Jay a prodává drogy matce i dceři to měl nejspíš dobře vymyšlený. No a dál nebudu rozvíjet.... :)

3) Američané se po vyvraždění afghánské rodiny připravují na odvetu. Mno, myslim, že pálením koránu a vražděním nevinných civilistů si američané přátele v osvobozovaných zemích neudělají. Docela se dá pochopit, že Taliban vyzývá k odboji proti "duševně nemocným americkým divochům".

4) Malé banky na vzestupu, přebírají klienty velkým hráčům. Já bych to řekl jinak. Malé banky přebírají klienty velkým bankám, přecházejí k nim ti, kteří dají na trendy reklamu, aby posléze malá banka prodala svý klienty velký bance. Nevim proč, ale vzpomněl jsem si na eBanku a to, jak jsem teďka skončil v nechtěnné náruči raiffeisenbank.

5) Senior drsně zmydlil pasažéra v metru berlemi, hledá ho policie. Sodoma, Gomorra. Už ani to stáří nemá úctu. Tak bacha na zmrdy s berlema!

6) Pracovní pohovor. Mno, jak jsem si minulej tejden stěžoval, že sem těžce neodhadl borca a skočil na špek "seriozní vizáži". Samozřejmě jsme čekali do pátku, zda-li se nám pracovnice a vedoucí HR oddělení v pětičlenné firmě dle dohody ozve, samozřejmě že se neozvala, takže sme po krátké úvaze použili můj telefon a týpkovi zavolali, protože sme došli ke společnému názoru, že kdyby mu Ivka volala ze svýho čísla, tak jí telefon neveme. No vomáčku sme si vyslechli velikou, jak tohle a jak tamto a jak je to teda s tím vlastnictvím a proč nám tvrdí, že slečna šéfová HR oddělení je spolumajitelka, když není v obchodním rejstříku. No, osobně bych řekl, že sme ho nachytali trošku na švestkách, ale budiž, bylo nám slíbeno, že se slečna určitě ještě dnes ozve.
Tady nás už to celkem bavilo, nasrání z jednání se překlopilo do celkem sranda stylu, protože už sme to viděli. Slečna HR je normální milenka majitele a dostala funkci, aby se cejtila důležitě, ale přes všechno jak si hrajou na serióznost, slušnost a poctivost, tak dotyčná slečna se Ivce ozvala, ale pouze smskou a včera v neděli někdy kolem 22:15, kdy přišel dotaz jestli se možno sejít dneska v Palladiu. No to sem docela umřel smíchy, protože nevim jestli mělo tohle zapůsobit stylem "jsem velmi zaneprázdněná kunda a makám i v neděli", ale na mě to zapůsobilo tak, že když slečna z HR neumí zavolat zájemcům o práci v normálním čase ze svého telefonu, klade si nesmyslný podmínky jako Palladium místo normální návštěvy kanceláře HR ve firmě. No navíc ji Ivka ráno dneska volala v devět hodin a to mařka vůbec nezvedla. Pičo pracovní morálka horší než ta moje. :) a to prosím vstávám mezi půl osmou a osmou.
Imho domluvit si setkání v Palladiu mi připomíná setkání s podomním prodejcem předražených hrnců, protože na mě fakt Palladium nezapůsobí. Byl jsem tam jednou na jídle, jídlo hnusný předražený, prostor plnej zbytečnejch krámů s hadrama a botama a mezi tím takový ty vystajlovaný figury.

12.03.2012 v 15:12:53

agáta hanychová nosí smrt

teda nevim, ale nepřijde mi úplně normální a běžný, aby se v okolí nějaký modelky tolik umíralo. Bůh víc co Hanychová se starou Žilkovou pečou za lumpárny. Ale rozhodně by bylo nejlepší, kdyby si Hanychovou nechali Slováci na Slovensku, protože v Tatrách se přemnožili medvědi a je potřeba snížit jejich stavy.

U Prahy shořela chatka se dvěma lidmi, jen pár metrů od domu Hanychové.
Vražda v domě Hanychové: Soud pobodané nevěří

11.03.2012 v 11:02:45

sobota

1) Svět odposlechů inspiroval divadelníky, chystají o VV další hru Tak fajn, první pokus na téma blonďatá bestie byl možná ftipnej, ale milí mladí umělci by si měli uvědomit, že do mrtvol by se kopat nemělo a že nejen věci veřejný jsou šméčka. Mohli by udělat například pěknou vtipnou hru na téma opencard, promopro, standa gross a strýček vik by taky bylo pěkné vtipné téma.
2) Slet Andělů aneb Den D naruby: Investoři, předveďte se, startupy se dívají. Hm. Mám takovej pocit, že buzzwords startup a investor nám ukazují, jaká bude další internetová bublina. Mám takovej pocit, že všichni ti debilové si myslej, že udělaj svůj životní byznys do tří až pěti let. Ale tyhle rychlokvašky nebudou mít dlouhého životního trvaní, vo tom sem přesvědčenej.
3) Landová ukázala milenku a Bartošová už nemá železo v rameni Mno, vona to sice bude kachna, ale prdel by byla, kdyby madam Landa po třech nebo čtyřech dětech zjistila, že je stoprocentní lesba. No to by se asi Landovi fanoušci a kámoši posrali. A vůbec, co když je Landa normální buzna a navíc fanda Václava Klause?

10.03.2012 v 11:13:26

něco veselejšího

1) Našli neznámý programovací jazyk. To je velmi veselé, že se v dnešní době může objevit jazyk, kterej skoro nikdo nezná :)
2) Metro v podání MS Windows. Celkem zajimavá úvaha, protože ty šílený dlaždice mě ve vmware taky překvapily.
3) Anděla neoživí ani Dr. House. Jo, tak s tim bych souhlasil. Včera sme na tenhle pořad s ivkou koukali a byla to fakt tragédie. Marta Jandová vypadala jak kobyla, děsný oblečení, rockerka byla jako já sem president, mizernej zvuk, kterej byl nejdřív omluven "prosím omluve sníženou kvalitu zvuku", pak sem se dozvěděl, že za to můžou sluneční erupce, takže kvalitní HD obraz byl doplněn vazbícím mikrofonem nebo špatnou rozdvojkou, která jen přehodila fáze u jednoho řídícího kompu. Fakt úlet. Jandová není nijak výrazná zpěvačka, Lucie Bílá v tom svym latexu nám akorát řekla, že Arakain vstal z mrtvejch a že s ním zkusí zase zpívat ty svý neposlušný tenisky a když se to tak vezme, nevzpomenu si už kdo tam vlastně jako interpret vystupoval, akorát vim, že Neckář dostal zasloužený uznání svýho díla, za což ale nemohl ani ten český zatuchlý hudební showbyznys v čele s přestárlým Olympicem Jandou a Fanánkem, kterýmu nejspíš Petr Janda poradil, že bude vypadat s culíkem cool, ale nýbrž schopnosti Muchowa a jeho vazby na skutečný umělce a ne nějaký honiče radiových preferencí. Taky okouzlila Marie Rottrová, která řekla, že nejlepší je ten kdo si píše sám sobě texty i písničky, čímž asi narážela na ty Marty Jandovic, Evy Farny ci ostatni superstarový interprety cizích písniček. A ještě si pomatuju nějaký dva týpky, kteří převzali cenu a řekli, že by rádi, aby se v budoucnu vrátila čest týhle ceně. A pak už nic, jen vim, že v hledišti seděli všichni, kteří si myslej, že něco znamenaj, ale to že Olympic slaví 50let je mi fakt úplně u prdele, stejně jako slizkej Kocáb co vyvedl mezi lidi svoji černou otrokyni a Natálku nechal trpět doma.
Prostě je vidět, že tuhle akci posledních XY lety punktujou pořád ty samý lidi, kteřá už nemají nadhled a rozhled, takže to dopadlo jako Vachlerovi Čeští lvi. Tragédie, nuda a šeď. A přičemž by stačilo ty lidi vyměnit a pozvat si novou generaci, ať přinesou trochu šťávy a kreativity.
4) Tyvole, jestli ten jxd nehulí trochu víc než je zdrávo (a nikdy bych nečekal, že zrovna já řeknu zrovna něco takovýho), ale vyjít 22let po revoluci do města do směnáren a zjistit, že v nich nejsou naši kamarádi, kteří nám nezištně vymění například eura za naši směšnou měnu, to by fakt zasloužilo cenu za rychlost. (ps. linkovat to nebudu, zbytečná ztráta času, zájemce si najde na reflex.cz)

09.03.2012 v 13:15:46

pátek

počasí začíná bejt jarní. pupence pupaj, sněženky sněhujou, tráva trávuje, mraky mrakujou a měsíc, ten byl včera v úplňku tak svítil jako prase.

Musim si taky poznamenat, pro pozdější analýzu, že sem po dlouhý době opět neodhadnul člověka. No, Ivka měla nabídku na práci, všechno kupodivu tak nějak sedělo a zapadalo do sebe, domluva probíhala tak nějak podle mě normálně, ale tenhle tejden se situace krapánek změnila, protože z borca začaly padat takový divný věci a hlášky, jako třeba to, že sem věděl už asi měsíc, že týpek rozhodně není majitel ani spolumajitel, přestože se teda tak snažil působit, tak tenhle tejden začal fungovat fakt zvláštně, že se najednou ivka dozvěděla, že si musí nejdřív promluvit se spolumajitelkou co má nastarosti HR oddělení, což mi začlo fakt smrdět šméčkem, protože obchodní rejstřík nic o spolumajitelce neříká, navíc když sem se dozvěděl, že přestože si těch pět lidí ve firmě nehraje na to, kdo je ředitelem, tak mají všichni nějakou funkci, údajná spolumajitelka a šéfka HR je prý˝ "27 letá velmi zkušená v oblasti HR", takže ano, přiznávámm se, i já jsem byl těžce oblbnut, protože sem typovi na ty kecy skočil. Sem zvědavej jestli HR píča zavolá, ale já osobně si myslim, že ne, že to celý byla jedna velká šmelina a haďůra. Řeknu to asi takhle:

1) Mám totiž alergii na to, když mi někdo říká, že "u nás se na funkce nehraje, my to děláme jinak". Ve firmě jsou funkce důležitý, aby se vědělo kdo má co dělat a komu se kdo zodpovídá. Nepočítaje to, že za poslední 2 roky se slovo "jinak" stalo reklamní mantrou a buzzwordem, protože všechno se dá dělat jinak - respektive i šmelit se dá jinak.
2) 27letá píča nemůže mít zkušenost v HR, protože při troše štěstí ve 24 nebo 25 letech opustila školu (VŠE v tom lepším případě). A to nebudu komentovat to, že za posledních dvacet let se kádrovák přejmenoval na personalistu, pak po začalo bejt označení personalista či personalistka spíš urážkou, tak si poslední dva roky radši říkají Human Resources. Problém podle mě, s těmahle lidskejma zdrojema je ten, že tihle kokoti si myslej, že sou schopný současně najít a sehnat super lékaře stejně jako super mega programátora. Nesnáším tyhle mrdky co kádrujou člověka podle nějakých tabulek a svých pofiderních zkušeností. Navíc, přestože dělám IT docela dlouho, netroufnul bych si i po těch deseti letech tvrdit, že jsem zkušenej. Vím, že čím víc vím, tím vlastně vím, kolik toho ještě nevim.
3) Připomíná mi to jednu firmičku borců co "dělají byznys na internetu". Jsou čtyři, mladý kluci, všichni mají krásný vizitky, funkce jako CEO, CIO, SIPO, AIDS a já ani nevim co, ale když sem se ho takhle ptal, kdože je u nich vlastně na práci, když mají všichni funkce, tak mi na to odpověděl, že na práci si vždycky někoho seženou. To je kurva ten slavnej kapitalismus, čůráků a kreténů co mají cool vizitky a funkce je jak nasráno, ale šikovnýho řemeslníka abyste v tý hromadě sraček hledali jak jehlu v kupce sena.

09.03.2012 v 11:42:30

mdž

dneska je mezinárodní den žen. původní ušlechtilá myšlenka, že i ženy by měly mít volební právo, se bohužel časem tak zkurvila, že se dneska musíme dívat na všechny ty kristýny kočí, klasnový, parkanový či různé debilní soudružky, který si myslej, že je někdo má potřebu šikanovat.
Takže udělejte dneska své ženě radost a kupte si novou lopatu, krumpáč a vidle....

imho olol :) asi byla krkovička pěkně tuhá... Strávník se v pražské restauraci udusil krkovičkou

08.03.2012 v 12:06:07

březnový čtvrtek

včera to bylo takový komplikovanější. ivka měla malou nehodičku v podolí, takže má oteklou nohu a špatně se jí chodí. no dobře je, že si nohu nerozlámala, protože to by byl průser.
jinak vočko včera veselý, no přišel sem dom trošku později než sem chtěl, ale jo pokec dobrej a vopice za krkem se drží a drží a pustit se nechce. seru dneska na oběd, objednal sem si u jugošů pravou italskou pizzu. :)
jinak provádím zátěžové testy UPCčka a stahuju nějaký hodně velký soubory. Kolega vyměnil starý cisco ap za nový, takže už i v práci máme n-kovou síť. jo to je pokrok. ještě dodělat podporu pro ipv6, ale hlavně že šlape doma.
Jinak sem chtěl okomentovat nějaký dnešní události, ale upřímně, seru na to, protože je zbytečný si kurvit den, když už mám tu vopičku, žeano.
Chtěl jsem jen napsat, že je fakt krásná ukázka novinářský demence dělat online reportáž ze soudu s veřejnejma zmrdama. fakt mě ten jejich humáč nebaví a naprosto nezajímá. Zavřel bych je všechny do pracovního tábora, aby si ty hovna pěkně odpracovali. Fraška hodná šaška. Jo a holky z pošty mě fakt serou. Místo aby pořádně makaly, aby se snažily odbavit nehorázný fronty, tak ještě začnou dělat důchodcům kafíčka a budou si s nima povídat. Kundy blbý, jakoby to něčemu pomohlo.

08.03.2012 v 11:41:13

to mě fakt mrdej internete

no zrovna sem se podíval na web reflexu a konečně sem zjistil proč u některých mám nápis "Počet příspěvků: XYZ", přestože žádné příspěvky nevidím. Je to velmi prosté milý Watsone, protože NoScript mě šetří tolika morových ran, že velmi pozdě zjišťuju, že reflex je jedno z těch debilních nových médií, který muselo z nějakýho velmi záhadnýho důvodu přejít na komentáře přes facebook. Prostě se posrali a posraný zůstanou. Fuck off facebook a reflex.

06.03.2012 v 14:33:14

troška marketingové demence

Lady Gaga láme rekordy, její nálady pravidelně sleduje 20 milionů lidí. Kdo je kurva lady gaga? Moje nálady pravidelně sleduje aspoň 20lidí a seru z toho? Neseru.
Američanka vydražila kuřecí řízek za 150 tisíc, připomínal Washingtona. Jo, fér. Tři roky starej řízek vod mekáče, to se vyplatí. Ale při představě, že bych měl žrát furt kuřecí řízky z mekáče dělá se mi zle. Kromě toho moje dnešní hovno vypadalo přesně jako Taj Mahal a nabízím ho někde na aukru?
USA půjdou po krku teroristům z vlastních řad. Problém je, že kdyby nebyly spojený státy plná rednecků, tak bysme jim mohli nabídnout azyl. Ale upřímně, nevim co bysme s těma debilama dělali.

06.03.2012 v 11:50:05

turecká policie boduje

05.03.2012 v 22:14:17

ehm

Hoši schovávali kbelík marihuany. To má babička na mast, tvrdili. Hm, další skupina překupníků tvrdých drog po zásluze potrestána. Přísná ruka zákona udeřila.
Pražští taxikáři chtějí stanovit minimální ceny, vadí jim levná konkurence. Hm. Neměly by se spíše stanovit maximální ceny a tvrdě je hlídat? Aby se o pražských taxikářích nepsalo v zahraničních turistických bedekrech.
Bárta mi nabídl úplatek v koupelně u puštěného kohoutku, vypověděl Škárka. Hm. Tak to bude fraška hodná šaška. Co všechno nás kromě puštěných kohoutků, úplatků na kabelky či záhadných milenců, ještě čeká? Nějací Janoušci či Hrdličky mě fakt nevalej, ty už sou takový vohraný, ale pikantnosti, ty by nebyly špatný. Co když je za tím vším Hrad a spiknutí kluků co spolu choděj do sauny? Byly by směry, které by naznačovaly. Ministerstvo školství, Bátora, Jákl, Klaus, Věci Veřejný. Fakt vám povim, mám v tom trošku zmatek.
Srílančan nepřežil pokus o rekord v nejdelším pohřbení zaživa. Hm. Je to v kategorii zábava, takže HAHAHA TO JE, TEDY SPÍŠ BYL, FAKT DEMENT. Rozhodně vážnej kandidát Darwinovy ceny za přínost lidstvu. Todle fakt může napadnout jen debila. Jako jednoho u nás v baráku, když sem byl malej. Voni mu ti rybáři na pískovně říkali, ať nedělá tunely do písku. No samozřejmě, že ho ten písek zavalil a on ho delší dobu polykal. Rybáři ho nějak vykopali, ale on pak už byl jen doma a přes léto házel z vokna v šestym patře balónky napuštený vodou dolů na lidi co zrovna byli u vchodovejch dveří. Ha ha ha

05.03.2012 v 19:11:06

čtenáři blesku radí, pátrají a informují

detektivní kancelář blesk.cz a její věrní zbyteční čtenáři pátrají, radí a konzultují. Kouzlo poněkud nechtěné a nebudu moc přemejšlet za jakým teplem tam jeli, ale před pravým českým teplým turistou a čtenářem blesku nikam neutečete.

voříšek


05.03.2012 v 13:25:07

při pondělku

pro dnešek několik poznámek:
1) úspěšně se mi podařilo udržet chřipku při životě, takže jsem ji Ivce po návratu jako správný partner vrátil. Což znamená, že sme zdechlý a víkend jsme defakto proflákali.
2) vrátil jsem se z oběda, bylo to dobrý. pivo a kachna. neodolal sem
3) byl sem podat daně. očekávám, že mi stát vrátí cca 16000kč. není to nic moc, jedna celkem průměrná vejplata, ale každá koruna dobrá. jo, sem rád, že mi to vždycky vyjde tak, že mi vracej než abych doplácel. ale faktem je, že hlavní podíl na tom má hypotéka.
4) na finančáku byla u přepážky pěkná fronta. musel jsem čekat asi 13minut. nerad čekám.
5) Na Šumpersku masturbuje na veřejnosti muž s kuklou. Jo, už to dokonale vidím... Muž oblečený pouze do kukly vyběhne před základní školu a děsí svým dlouhým údem nebohé učitelky.
6) Levné jako před lety, zato špatné. Proč se jídlo šidí. Mno, pravda je, že množství náhražek roste, ale opovážil bych se tvrdit, že dřív to rozhodně nebylo lepší, jak někteří lidé se špatnou pamětí vzpomínají. Já si jako dítě pomatuju, že občas se v socialistických médiích objevilo, že potraviny obsahují větší množství dusíku, taky si pomatuju, že fotr říkával, že když byl malej tak DDT bylo universální všelék proti všem škůdcům včetně amerického brouka, antibiotika se podávala nejen lidem, ale i zvířatům, socialistický krávy rostly pod vlivem steroidů jako Helena Fibingerová, a co se týče jogurtů například, nejsem si zcela jist, že by na nic byla nějaká doba platnosti či poživatelnosti. Ale to myslim, že souviselo s tím, že tenkrát bylo hovno, na což lidi už zapomněli, a žádnej výrobek nevydržel na pultě nebo pod pultem dýl než jeden den, takže nějaký doby platnosti či životnosti neměly smyslu. A ten prasečák jak smrděl, že šel vítr správným směrem.
No prostě dobrý je, že Ivka má nos na dobrý potraviny a přestože je fakt, že nákup za 3kila je od novýho roku za 350kč, což potvrzují i důchodci v mhd, ale my na to mrdáme, protože se máme dobře a nehodláme žrát nějaký podvodný blafy. Aneb nejsme tak chudí, abysme museli pít nekvalitní alkohol, kouřit cigarety a brát levný špatný drogy.
7) No a když sem jel z vršovic z finančáku, do autobusu si přistoupil revizor, jenže to byla nějaká kunda zbabělá a místo, aby se zeptal mě, zda-li mám lístek, tak se zeptal bab co seděly na místě pro invalidy a k mému pobavení ta nejstarší neměla ani lístek ani openkrad, takže nastala výměna dokumentů a já zůstal v klidu. Ha ha ha

05.03.2012 v 13:14:18

Allāhu Akbar

Islámské milice rozkopaly v Libyi náhrobky britských vojáků i kříž v čele hřbitova Hm. mám nějakou krátkou pamět, ale kohože to tam britové a frantíci humanitárně bombardovali? koho to vlastně pomáhali svrhnout a koho chtěli posadit do čela moci? Jakže to mysleli s tím nastolením demokracie? A myslel vůbec někdo?

04.03.2012 v 23:09:30

děti a porno

je celkem zarážející, kolik kombinací dětí, porna a perverze lidi na internetech hledaj. no, jestli těch hodných strýčků nebude víc než si myslíme. Pár příkladů ze statistik:
když slyší děti šukat rodiče
černoch a asiatka dítě
porno dětské
dětské porno
syn agáty hanychové
holky pod 15 let nahe
porno fotky skolacky
krásnej cigoš
nahe 13 lete kundicky
i práce v porno průmyslu může stát za hovno


04.03.2012 v 13:34:23

češi na retro symboly nezapomínají

Retro kvízu se zůčastnilo na facebooku několik tisíc lidí. Smyslem soutěže bylo zavzpomínat na tehdejší dobu se všemi pozitivy a negativy.
Při vyplňování kvízu měli soutěžící vždy 30 sekund na každou otázku, pokud limit nestihli, otázka propadla jako špatně zodpovězená. Opakovat kvíz nebylo možné. Kromě kvízu bylo součástí retro soutěže i vkládání retro fotografií z dětství.


1) Tato vlajka symbolizuje:
retro pedro
a) Svaz zpracovatelů železa
b) Tisíciletou říši
c) Hindustický symbol štěstí, lásky, míru a dlouhého života

2) Jak se jmenuje autor hitu "Ne žida ne"
retro zpěvák
a) Marlene Dietrich
b) Albert Einstein
c) Strýček 'Adi' Hitler

3) Jak se jmenoval desifenkční prostředek používaný v pracovních táborech proti vším?
retro desinfekce
1) Savo
2) Zyklon-B
3) Petrolej

4) Co bylo stěžejním tématem nejslavnějšího filmu tehdejší éry "Žid Suss"?
Retro film
1) Příběh židovského lichváře a jeho obětí
2) Podnikatelský úspěch židovského bankéře
3) Prolínání německé a židovské kultury a vědy

5) Odkud pocházela čtvěřice hrdinů oblíbených příběhů?
Čtyři hrdinové
1) Z tanku. Pes na pozdější fotografii chybí, protože byl sežrán.
2) Z Čech, Maďarska, Polska a Ukrajiny.
3) To nikdo neví, protože to nestihli říct.

6) Jak měli reagovat členové Hitler Jugend na výzvu "Sieg heil!"
Retro pionýr
1) Pozvednutím pravé ruky a hlasitým výkřikem "Heil Hitler!"
2) Vždy připraven!
3) God save the queen!

7) Potravinových doplňků nebylo mnoho. Tyto děti v pruhovaných pyžamách čekají:
Retro děti v pruhovaných pyžamách
a) Na rodiče až se vrátí ze sprch a přinesou něco k jídlu
b) Na chleba a vodu
c) Na guláš se šesti

8) Vojáci základní služby waffen ss se účastnili soutěže Puškinův památník. V čem tato soutěž spočívala?
retro puškinův památník
1) Kdo nejrychleji zakope do základu památníku nejvíce sovětských židů
2) Kolik sovětských židů lze zabít na jeden zásobník pistole
3) Ukázat zajatcům z řad nevinných sovětských civilistů, že se není čeho obávat.

9) O čem pojednával rozhlasový román na pokračování "Třetí komín"?
retro komín
1) O životním stylu pracovníků krematoria
2) O pracovních podmínkách ve spalovnách komunálního odpadu
3) O berlínské teplárně

10) Nápis "Práce osvobozuje" vítal:
retro tábor
1) Účastníky studentského letního pracovního soustředění v Terezíně
2) Zaměstnance ocelářského gigantu Krupp
3) Dobrovolné pracovníky pro blaho třetí říše

Závěrem jedna vzpomínková retro fotka na dětství jednoho z korespondentů této ankety. Rudi Mengele doplňuje osobní vzpomínku: "Ná této fotce jsem já a mí spolužáci ze školy. Tatínek nás pozval na návštěvu do lékařského centra v Auschwitzu na prohlídku vědeckého centra. Tady zrovna čekáme až přijede můj otec a začne prohlížet a vybírat pacienty. Bylo to vskutku krásné."
Retro přehlídka
02.03.2012 v 12:06:07

pátek

no byl sem na poště zaplatit nějakou hovadskou složenku. přijdu tam, fronta jak kráva, jedno vokýnko otevřený, za ním kunda a nad dní další. Jak sem asi po deseti minutách pochopil, jedna kunda vysvětlovaly tý druhý co se má nějak vyplnit, takže sem si dovolil poznamenat, že je tady víc okýnek a že nechápu proč nejsou otevřený, když musej skrz přepážku vidět, že přišli nějací otravní zakáznici. No na to mi bylo řečeno, že přeci se to nějak naučit musí, tak sem jí řek, že za a) nad tou mladou fakt nemusí stát a vysvětlovat jí co je jaká kolonka, když za b) je snad v práci a vyškolená by už měla bejt. No to byste se posrali, kdybyste viděli ten pohled.
takže pár poznámek:

1) MfD: Týcův obhájce se domáhá zastání u ministra. Teda, to je takovej chudák, fakt neskutečnej chudák. Místo, aby si odseděl trest jako jakejkoliv jinej normální a slušnej zločinec, tak se cuká. Nelíbí se mu na pankráci? Přijde si, že není v dobrý společnosti? Chybí mu umělci? Vždyť je na místě, kde se prolínali dějiny. Vražidili tam nacisti i komunisti. Vždyť z toho se dá něco vytěžit. Například muže kreslit dopravní semafory na zdi své cely či produkovat jinou umělecku kreativní výzdobu. Nebo se může spojit a takzvaným "otcem vlčích dětí", který naučil spoluvězně psát milostné dopisy. Vážení, to by byla umělecká spolupráce na výši. A navíc, kdyby si tento pán uvědomil jak má nastartovanou kariéru. Kdyby byl známější, mohl by se stát i presidentem, protože většina presidentů byla v kriminále.

2) Bagr hrábl do náspu u dálnice D1, našel pneumatiky a odpad. Fakt sem akorát zvědavej, jestli náhodou vyšetřován nevyšumí na tom, že pachatel je neznámý a není koho tudíž vinit.

3) Retro symboly. Fascinuje mě, jaký hovadiny mají lidi tendenci si pomatovat. A upřímně, z jedný strany chápu tu nostalgii po časech minulých, ale z druhý je to hnus a jen to ukazuje, jak moc krátkou a debilní pamět lidi mají.

4) Policie obvinila 17 členů ČSSD kvůli úplatkům. Kudy chodil, tudy krad, to je sociální demokrat. Jo, úplatky a prodej drog, to by socanům šlo.

02.03.2012 v 10:30:16

jo čtvrtek

pořád mám rýmičku. ivka je zpátky v čechách.

01.03.2012 v 14:48:19