mánie

náš schizofrenní soused má nejspíš nějaký šťastnější období, asi ho nesere momentálně žena alkoholička. Zrovna sem ho potkal, jak se sluní opřen o pizzerku v ruce plech plzeňskýho a vedle sebe další dva. Vypadal fakt šťastně a smál se na celej svět svejma dvěma zlatejma zubama.

30.09.2011 v 14:35:04

radiace na dětským hřišti

je upřímně celkem solidní černej humor. fakt mě bavily maminy v tv nova, z nichž jedna byla v takový hysterii řekla, že stejně lžou, aby zakryli pravdu. a že by ráda ujištění, že se tady dá bydlet.
což jeden by uznal, že ne všichni musí vědět, že čechy leží na uranu nebo aspoň v místech výskytu radonovýho plynu, ale mohla by mít ze školy nějaký drobný informace o ionizujícím záření nebo aspoň o slunečním či kosmickym záření. Kdyby věděla, nikdy by se v tom solárku nebo na sluníčku nenechala spálit do barvy pečenýho kuřete. Tohle ti chci vzkázat, televizní mamino.

navíc by by byla dobrá prdel, kdyby se zjistilo, že ta firma, která hřiště před lety stavěla, použila na výsyp místo ekologických materiálů jako je třeba desinfikovaný písek do dětských pískovišť materiál, kterýho se potřebovala zbavit například z rekonstrukce nějaký nemocnice nebo jiného takového vědeckého areálu, jenž pak byl v účetnictvý vydávan za drahý materiál pro dětská hřiště. :)

29.09.2011 v 20:36:55

výbor společenství vlastníků

no, byl sem teďka na pokec se současným předsedou, který chce letos skončit, protože přepisuje byt na dcery a nebude již jeho vlastníkem. taky je mu už osumdesát a řekl, že jediný co bude do smrt dělat, je radit. Takže se teda schání člen do výboru společenství vlastníků, ale fakt je, že z pána vypadlo, že je to těžký. Půlka baráku sou lidi, kteří tam nebydlejí a mají byt pouze jako prostředek k pronajímání, další část jsou důchodci mezi 70ti a smrtí, pak tu máme párek, kde ona alkoholička a on schizofrenik. Pár slušnejch lidí se tu jako najde, ale o nich mi předseda řekl, že jsou to jen přikyvovači. No a ti zbylí dva, kteří by na to měli bejt ve výboru, jsou podnikatelé osvč a jsou tak v zápřahu, že by nestíhali. Takže přišel na mě.
Já mu teda vysvětlil, že sem dobře pochopil, že sem zbyl nejspíš akorát já, když už za mnou přišel, taky sem mu řekl, že jsem ajtík a vůbec nerozumim vedení společenství vlastníků bytových jednotek, ale mám celkem zájem o místo, kde bydlim. Vysvětlil jsem mu taky, že bych nerad byl předsedou, protože prostě ne, ale jinak problém nemám, peníze počítat umím celkem dobře řekl bych. Navíc sem mu dodal, že když si myslim, že mám pravdu, tak ji prostě mám a nikdo mi ji nevymluví, a taky že mám takovou deformaci z povolání, kde síťový administrátor je bůh a jako bůh on jediný určuje co uživatel v síti může a nebo nemůže. načež mi řekl, že to vůbec nevadí, že někteří dřívější obyvatelé domu ho zdravili "nazdar hitlere".
Faktem však je, že je děsná škoda, že končí, protože měl čas a hlavně ho to děsně bavilo, takže dům je velmi dobře opraven a udržován. Dozvěděl jsem se, že tak 3-5let nebude potřeba žádná velká investice. no prostě prdel...
řekl bych, že mozek začíná zase fungovat po tom včerejšku.

29.09.2011 v 18:40:06

čtvrtek

sem mentálně stále pod úrovní. lehce sem dneska zaspal, ale jen hodinku.

ráno u řezníka sem se dozvěděl, že mu to bude trvat trošku dýl, jelikož už to prej nešlo, takže museli zůstat jen dva. No, upřímně, nedivim se, když všechno balí do pet pytliků, výběr je omezen na rozhled důchodců, kterym "socík-style" vyhovuje a pravděpodobně představuje takovou jistotu v tom dnešním nejistym světě, takže k ocenění toho, že si půlky bourá sám, je toho fakt málo.

k obědu sem si dopřál ledvinky s rejží a pivem patnáctkou. Bylo dobrý a hnedka bych se k tomu obědu vylil aspoň 3-4 kouskama :)

teďka sem si vyaktualizoval thunderbird a firefox na verzi 7.

Jeho Veličenstvo Václava Klause fakt nemá smysl komentovat. Mám takovej pocit, že poměr jeho dobrych postřehů povážlivě klesá ve prospěch tradicionalisticky správných křesťansko-národoveckých názorů, a pokrokáři s prospěcháři nemají v jeho očích šanci na budoucnost. Když už se tedá nechá fotit s hlavou Václava, tak chci jen říci, že nikdy nehrozí, že by se jeho mrtvý hlavě klaněly nějaký přehnaný davy. Já bych mu připomenul Kuponovou privatizaci, jeho chválení úspěšných byznysmenů jako Koženejch Viktor a vůbec bych mu připomenul 90 léta divokýho kapitalismu.

Ne, dneska si už nehodlám kazit náladu.

29.09.2011 v 13:20:07

trocha radiace

ajé, v praze se objeví trocha radiace a hnedka je tu panika. už vidim jak němci budou protestovat proti otevření uranovýho dolu v praze v podolí a rakušáci budou zase tradičně chtít uzavření temelína.
Policisté kvůli zvýšené radiaci zavřeli část pražského Podolí

29.09.2011 v 00:32:34

30hodin

no abyste věděli, z čeho sem teďka 30hodin sral nervy všema pórama.
včera kolem druhý sem se definitivně rozhodl, že provedu kompletní údržbu rsa serverů, vzhledem k tomu, že ostravská replika se odmítala připojit a synchronizovat s pražskym primárem. protože primár už měl za sebou 270dnů bez restartu, což by teda linuxu rozhodně nemělo vadit, ale pozoroval jsem značná zpomalení administračního rozhraní, který je v javě, a rozpadání replik skoro každých čtrnáct dnů, přičemž restart rsa služeb se projevil jen krátkodobě pozitivně. Takže to tam teda posílám postupně tři restarty replik, dvacetiminutovka napětí a pak kontrola stavu. byla ok, takže jsem teda poslal jeden reboot do primáru, dal sem si další dvacetiminutovku napětí, kontrola a hovno.
takže co teď kurva, žeano. odpojit repliky od primáru, vygenerovat nový konfiguráky a znova začít konfigurovat repliky. takže sem dal konfigurovat brněnskou repliku, to mohly bejt tak tři hodiny - možná. Vono to chvíli trvá, tak sem kolem půly šel dom, abych vyvenčil holky, zkontroloval svoje dílo a šel do hospody. Jenže tady podruhý hovno.
Replika sice korektně připojená, ale nereplikovala. Tak si říkám "kurva", zkusim připojit další a mezitim budu zkoumat co je problém. Samozřejmě, druhá replika taky nereplikovala, takže sem si říkal, že je to v prdeli. Všechno sem to zrušil, nechal jenom primár a pěkně znova podle manuálu. Nic, nějaká jiná spíčená chyba.
Takhle sem se s tim mordoval do půlnoci, přidat, odebrat, dokumentace, internet, zoufání, stres, deprese, prostě takovej ten stav, kdy víte, že kdyby vám lehnul i ten primár, tak se 1300lidí nedostane do sítě. Takže kolem půlnoci se mi podařilo rozjet instalaci repliky, že sem si řekl, že už na to radši seru, abych něco nezkurvil, jelikož ráno moudřejší večera, a šel sem si lehnout. Ráno sem byl domluvenej, že bysme mohli jet na houby. Jenže, když sem se ráno probudil, visela instalace na hlášce, tam kde sem ji opustil, takže z hub byly houby na hovno potřetí.
jenže to už byl fakt průser, takže sem si řekl, že počkám do pravýho poledne, aby uplynulo přesně dvanáct hodin od půlnoci, mezitím sem umyl nádobí, vyluxoval, vyvenčil holky, vytřel podlahy a vůbec sem si doma prostě uklidil, abych přišel na jiný myšlenky.
Kolem druhý sem si k tomu teda sednul, byl sem po obědě od vietnamců, ne tentokrát to nebyla kachna, ale hovězí, abych to teda stopnul a propadl totální depresi a beznaději. Taky sem začal přemejšlet, s kým to teda budu konzultovat a kdo mi pomůže s američanama, protože americkej výrobce, je americkej výrobce. My sme sice teďka jakoby součástí zápádní kultury, náš přítel, vzor a bratr jsou spojený státy, který nám při každý příležitosti tvrděj, jak nás mají děsně rádi, přičemž většina lidí tam nevi, že ani naše země existuje. takže s těmahle typama se musí jednat, všechno jim to trvá, jde pomalu a v podstatě je pro ně nejdůležitější, aby každej rok dostali - a to se hlásej tvrdě - svejch třistatisíc za "podporu".
V týhle beznadějný situaci sem se rozhodlo, vzhledem k tomu, že ta poslední hláška byla "Waiting for initialization", že znova vyreseteju tu zakouslou repliku a zkusim zjistit, nacože to vlastně čeká. Takže kolem půl třetí sem sejmul na primáru všechny rsa služby včetně databáze, čekám dvacet minut a hovno. zase error, že shutdown failed. si řikam "kurva co to je za spiknutí, to se svět posral a končí? bo co?" Zkoušim chvíli marně služby zastavit, tak si řeknu: "mrdám na to, nahodim to, ať se můžou lidi přihlašovat" (fakt klik, že dneska bylo volno a nemakalo se skoro vůbev!). Jenže pro zmenu zase start failed.
V tuhle chvíli sem byl fakt na zhroucení, protože mi běžel před vočima katastrofickej scénář, jak já budu v průseru, jak budou na šéfa řvát od zákazníka, ten bude zase řvát na mě, a ten zmrd kontaktní od zákoše vlastně taky. V týhle situaci sem manuálně povypínal co šlo, až na tu poslední servisu, kde sem si řekl, že ji prostě sejmu klasickym kill. Tak sem poslal ten kill na inkriminovanej proces, ten zdechnul a ja tam poslal magickou sekvenci "./rsaam start all".
tohle byla taková 40tá minuta výpadku, nikdo nevolal, takže aspoň poslední dávka klidu, když to najednou se objevila hláška od nějakýho skriptu co pouštěl zrovna databazi "no space left on device". No, to mě vomylo hovnem aspoň po šestsešedesátýšestý, protože jsem tam měl k dispozici nějakých 175GB právě pro tyhle situace, jenže by mě nikdy nenapadlo, že by mohlo to místo dojít.
Takže sem dalších 15minut ztrávil, kam se potratilo místo, až sem našel takovej úžasnej adresář (není o něm ve 450stránkový dokumentaci ani zmínka, jako ovšem o mnohém dalším, co by mě zajimalo)
"/usr/local/RSASecurity/RSAAuthenticationManager/db/admin/ecapuoow/bdump", kterej zabíral přesně 175GB v asi 20000 souborech, z nichž první tři největší měly 3GB, pár kousku mezi 50-300MB a zbylých asi 19500 souborů o průměrný velikosti 13MB. Všechno fajly s koncovkou .trc, při náhledu se ukázaly krásný textový logy z činnosti databáze a krásný soubor, jehož jméno začínalo na alert* , kde je krásnej výpis z toho co dělá systém, dotazy do databáze, errory, apod. Protože cca 150GB bylo vygenerováno za posledních 30hodin(!), tak jsem si je vyselektoval a normálně smáznul. Prostě ty textový soubory sem odhad jako neptřebnej log a protože /tmp po smazání přidal asi 3MB :) a nic jinýho mi nezbejvalo.
Takže po dvouhodinovym výpadku, jsem pustil znova start, všechno naběhlo, mě spadnul kámen ze srdce, protože aspoň jeden živej server je potřeba, tak šel sem vyvenčit holky, abych pokračoval v depresi co zejtra.
Lehce po pátý sem dorazil dom, samozřejmě další nabídky na cestu do hospody, jenže bych se stejně nebavil, když sem v tom stresu. Říkám si, že ten nedostatek místa by mohl mít tedy příčinu, tak sem zkusil připojit první repliku ještě jednou a naposledy. Takže se vrhnu do toho procesu a tentokrát mi projel tak jak má. Za hodinu dvacet byla replika připojená a aktivní. To bylo půl sedmý a já si říkal, jestli hospoda nebo risk a dodělat rozdělanou práci. Zvolil jsem risk a zkusil připojit další. Po hodince dvacet, replika připojená a aktivní.
Říkám si "seru na hospodu, stejně tam pudu v pátek, jelikož Ollie sushiman má narozeniny a bude se stejně chlastat", takže sem zvolil další risk a zkusil připojit poslední - třetí - repliku. Hodinka a čtrt, půl desátý večer, třetí replika připojená a aktivní.
jsem kurva dobrej a svý prachy si zasloužim.

ps: nečetl jsem to po sobě, chyb a překlepů tam bude jak namrdáno, ale sere na to hovno pes. jsem fakt spokojenj, ale mentálně vyčerpanej na úroveň dementa.

28.09.2011 v 22:30:18

ceny v čechách

jakože lze mít na student agency jakejkoliv názor, faktem je, že konečně někdo po dvaceti letech, kdy v některých firmách stále vládnou bejvalí náměstci a jiní soudruzi, pro který je důležité každý rok měnit vozový park za nové modely audin a bavoráků, těmhle bolševikům ukazuje, že se dá lidem nabídnout i nějaká služba s tím, že i tak vyděláte a zákazník není okraden. rozhodně radši pojedu o 38minut déle (říkali včera ve správách) do ostravy se studentama, než s předraženym pendolinem, u kterýho není vůbec jistý, že dojede podle jízdního řádu.
O cestující se bojuje i v jídelních vozech. Dráhy chtějí zlevnit. ano, položte si otázku: Jedli jste někdy v jídelních vozech???
Student Agency začne jezdit pro Deutsche Bahn. Celkem mi to připomíná takovou tu historku, kterak ivka sháněla lístek do německa :)

27.09.2011 v 11:26:54

revíci

jak jsem dneska viděl zase revíky. Měl jsem celkem štěstí, protože sem potřeboval zajít na olšanský hřbitovy do květinářství pro lepový desky, jelikož mezi paprikama lítaj nějaký banánovky (takový ty mušky co lítaj okolo ovoce), takže sem prostě tram 11 vynechal a že si jako počkám na další. Vylezu z květinářství a co mé oko nespatří na tramvajovym ostrůvku. Jedenáctku jak odjíždí a na ostrůvku akorát zaparkovaný policejní auto, dva fízli, dva zmrdi se zmrdíma brašničkama a nějakej mladej kluk. No bylo mi to jasný hnedka, týpek se nedal jako já a ti zmrdi revizorský zavolali fízli. Já vám nevim, ale možný je, že revizorská firma zjistila, že maj cestující co jezděj zadarmo, prdel z těch šašků co kontrolujou jízdenky, takže nasadila větší kalibr: spolupráci s orgánem na zavolání.
Já sem se samozřejmě vydal směr želivskýho, protože sem viděl, že revíci nastoupili přesně do tý další jedenáctky, kterou sem chtěl jet já, abych se jim vyhnul. Na Želivskýho chytnu devatenáctku, jedu teda směr vodafon u strašnickýho depa, kde vystupuju a jak vystupuju tak se potkám s těma dvěma šaškama, jak se chystaj do tý devatenáctky nastoupit. Tak sem se na ně usmál, pomyslel sem si něco o zmrdech, čůrácích a kreténech a šel sem počkat na sedmičku nebo další jedenáctku. akorát sem pak v zatáčce viděl, jak berou celej vagón devatenáctky.

26.09.2011 v 16:13:31

mcafee & trustedsource

taky se musim pochlubit, jakou sme udělali zkušenost s mcafee & službou trustedservice, jenž slouží jako KOMERČNÍ databáze dobrých IP adres pro nějaký firewall a antispam od mcafee.
Narazili jsme na takový problém, že z naší firmy neodcházeli mejly k jednomu zákázníkovi (navíc státní akciová společnost), protože jim nějaký debil prodal jakejsi firewall, gateway a antispam od mcafee a ten jaksi všechny mejly od nás odmítal s tím, že naše pevná adresa je závadná a že patří upc. Chvíli nám trvalo než sme sehnali ajtíka od zákoše, kdo by nám byl schopen poradit. Když ho kolega uhnal, tak mu vysvětlil, že používají tenhle sráč od mcafee a že oni nemůžou z trustedservice.org naši adresu vymazat, protože to musíme my sami. Takže nám mejlem poslal odkazy, já sem úplně zděšeně zjistil, že se musim na trustedservice.org nejdřív zaregistrovat, což sem odmít a napsal jsem na adresu sites(at)mcafee(dot)com, která tam byla uvedena jako administrativní kontakt. V mejlu jsem nešetřil slovy jako "fucking service" a "crazy locos", takže mi teďka po dvou hodinách přišla odpověd, že naše ip adresa byla označena jako košer.
mrdal bych tyhle američany a ty jejich podělaný služby. Mrdal bych ajtíky a byznysmeny, jenž prodávají takovýhle přiblblý služby státní správě, protože ta nemá bejt co propojená s nějakou soukromou komerční firmou.

26.09.2011 v 15:04:30

kurvy a zloději

hmmm... vypada to, že národ zase pomalu zapomíná, jaký byli komunisti také kurvy a zloději. no, nejsem úplně nadšenej z polistopadovýho vývoje, ale faktem je, že při představě, že by si tady lidi zvolili komunisty se mi chce velmi, ale velmi blejt. Ach ta zkurvená a zlodějšká krátká lidská paměť. Copak už lidi zapomněli, jak se tady komáři po 48 roce předvedli? Copak fakt tomu línýmu českýmu póvlu stačí jen slibovat ráj na zemi zdarma?
Komunisté skončili v průzkumu nejlíp od voleb, ostatní ztrácejí.

Ale vážení, úpřímně se v podstatě nedivim, protože mám takovej pocit, že mý pracovní výkony - i když nebejvaj zrovna nějak velký - jsou možná větší sem si původně myslel. Respektive s porovnáním s jedním kolegou, kterej už fakt asi měsíc od rána (respektive od tý doby co já přijdu do práce) cvaká levym tlačítkem myši do nějaký farmičky na fakebooku či jiný podobný flashový hře a to tak agresivně, že pomalu začínám bejt i já agresivní, protože rychlé a monotonní cvakaní levýho tlačítka myši je fakt teror. Holt důsledek, když se člověk v práci nudí a není schopen si najít jinou práci, když už ne pro zaměstnavatele tak třeba do školy. Upřímně, von třicátník pařící celý dny flashový hry je otázkou k zamyšlení.... žeano.

26.09.2011 v 14:44:07

magická slova pro měsíc září

1. píča 146x
2. hovno 125x
3. mrdka 61x
4. krychlič 47x

docela dobrá prdel je, že hodim-li do images.google.com slovo píča, tak hnedka na druhý stránce vypadne úžasná píčová socha vod ufouna.
olol tyinternety, já jim všem jednou svejma zbytečnejma slintama natrhnu prdel, aby viděli, že jde dráždit i jinak, veseleji... :)

bonusové slovo: Rom & Machette (Nové svědectví: Mačetář na útěku je velmi nebezpečný, mluvili jsme s obětí)

26.09.2011 v 11:35:09

nedělní výlet do bohnic

včera sem vzal tu naši mladou hárající fenku na výlet za kámošem a jeho ženou do bohnic. no bohnickej lesopark krásnej, ale připadal jsem si tam trošku jako blázen, protože nešlo rozpoznat kdo z míjejících lidí slintá kvůli tomu, že je úplně úplně normální a kdo proto, že je normální blázen. Každopádně sranda ty Bohnice.
Jo, a ty paneláky. Fakt děsně dlouhý.
Tara každopádně hárá a řekl bych, že je to její první skutečný hárání, kdy je vyřízená jako fena s nastavující prdelí a přebíhající silnice, kvůli samcům na druhý straně. No, voni i ty samci chytaj stopu, takže dneska ráno přiběhl Barney a po chvíli nasraná panička, protože Barney má pro naše holky slabost a i opačně. Malej frajer, no. :)
Jinak dneska zatim nic, akorát klasika, jel sem ráno opět zdarma. Vlastně stejně jako včera. Pouze do Bohnic sem cvaknul lístek Taře, ale nazpět sem se na to vysral a dal si pěknou 38 minutovku se psem zdarma.
Taky hlásim, že mám tři měsíce nekouření cigaret, poslední měsíc bez recidivy, takže jsem tak nějak rozhodnut v tomto trendu pokračovat. Ne opravdu si všímám, jak ti co mají málo peněz, žijou na hranici chudoby - dle českých měřítek - stejně mají na tu krabičku levnejch cigaret každý den. Ne, egoisticky a sobecky si říkám, že zatim nejsem jako ta spodina, která místo aby šetřila, utrácí každý den oběd za levnej chlast a levný cigára. kromě toho, jako kuřák sem dospěl k názoru, že tabák používaný do cigaret, je rok od roku horší materiál. Takže prozatim stále fuck off....

26.09.2011 v 11:12:35

maškary

vážení, zrovna když sem procházel kolem pičerky, která je tady u nás, vzpomněl sem si na takovej trendy tendenční kritický článek na blesku, kdy si nějaká anonymni pisatelka stěžuje, že ze sedumnáctky udělaj třicítku. Já sem si toho taky všimnul, že sou dneska trendy, kdy z mladý pěkný holky udělaj vizuálně starší zmalovanou vobludu a ty starší mařky vizážisti zkurvěj tak, že vypadaj jak starý kurvy.
No a před tou naší pičerkou vystupovali z audin takový těžko říci jestli frajírci nebo úspěšní podnikatelé mýho věku, ale rozhodně jejich doprovod (partnerky?) vypadal fakt úděsně. Zmalovaný a peroxidový nádhery u kterejch si i po letmym pohledu sem zcela jistej, že vedle toho bych se probudit nechtěl a že mě v podstatě ani nezajima, jak to vypadá nenalíčený.
Ale mám takovej egoistickej pocit, že ty nádhery viděly můj opovrhující pohled, který jim telepaticky přímo do mozku říkal, ať si ty podnikatelé a audiny nechaj, protože to je tak všechno na co se zmůžou a co můžou.

25.09.2011 v 11:35:19

sršání láska

včera před albertem. asi se nemohli dohodnout, kdo půjde nakupovat.

Sršáni


25.09.2011 v 11:16:13

tož včerejší mejdan

byl celkem super, holt sem si ujasnil, že můj šéf je prostě schopnej, jelikož za těch posledních dvacet let fakt potkal hodně lidí a byl s nima schopnej spolupracovat. No, někteří prostě mají obchodnickej talent, vo tom žádná.
Každopádně jsem byl od jedenácti doma, protože přestože jídlo bylo super, ten smíchovskej starobahenskej bolehlav a samoser je fakt za trest. Ne, že bych se posral nebo poblil, ale myslim, že starobahno sem měl skutečně tentokrát naposledy, protože ty kocoviny po něm mám snad horší než po perníku. Zimnice, třes a děsný stahy v žaludku.
Prostě sem si uvědomil jak v tý reklamně ty reklamní dementi děsně lžou, když říkaj, že kdyby zmizelo starobahno (a nemusí to bejt teďka ten trendy shit nefiltrovaný), tak zmizí i zábava. Ne, kdyby zmizelo starobahno, rozhodně by se měli alkoholici líp a tý zábavy bysme si užili víc. Nezachránilo to ani to, že starobahno bylo přímo v pívovaře. Zlatá europlzeň.
teďka si dělám rizoto, protože mám hlad.

24.09.2011 v 14:18:22

cvakání myši

kolega už nějakej ten pátek paří jakousi farmičku nebo nějakou podobnou klikací flashovku. no kliká mi tady vedle stolu jak o život a upřímně se divim, že ještě nevyklikal do monitoru díru. jak u blbečků. cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak.
měl bych-li někdy náhodou podnikat, rozhodně zákaz. Lidi maj v práci makat a ne dělat píčovny jako psaní nějakejch deníčků.

23.09.2011 v 12:45:38

pátek

no mám po obídku. dneska v hospodě prudila nějaká kontrola, dvě žencký z nějakýho úřadu. Typický dvě hnusný úřednice, jak sem pochopil žádnou závadu nenašly, akorát se má majitel dostavit do nějakýho kanclu, protože jim musí vysvětlit, proč nemají kopie o zdravotním pojištění(?) zaměstnanců a na dveřích nemaj napsanýho odpovědnýho vedoucího(!). Pak to ty dvě kundy zakončily otázkou, kam že se vlastně teďka půjdou najíst, zvedly se, neřekly ani "Nashledanou" a šly do prdele. Jakej volič, taková vláda, jaká vláda, takovej státní úředník. no a státní úředník je taky bohužel volič.
dneska teda bude mejdan, protože firma, kde dělám, slaví 20let výročí a na smíchově bude mejdan s jídlem, alkoholem a muzikou. :) tento týden byl společensky velmi, ale velmi náročný.

23.09.2011 v 12:20:45

poznámky

1) koupil sem ivce noťas. nejlevnější lenovo postavený na intelu, jak si možná někdo všimnul. celkem pěknej mazlík. super je, že i v tom německu má konečně konektivitu.
2) kalousek nafackoval nějakýmu drzýmu zmrdovi. no to je prostě výchova, i když je kalousek taky zmrd s máslem na hlavě, jeho reakce je celkem přiměřená, taky bych byl nasranej a pár výchovnejch facek nikdy nikomu neuškodilo, to akorát moderní školství a rodiče nechápou, že škoda facky která padne vedle.
3) nečas si opět rejpnul do socanů, kteří kázali morálku, ale už zapomněli, že dost lidí zařadili mezi kurvy a zloděje. a to bylo nedávno. kurva krátká pamět.
4) na čt24 cosi mekotal Zaorálek. Ty vole, ten tam seděl s výrazem kovanýho komunisty. Myslim, že vysoký preference socanů jsou velmi špatně.

22.09.2011 v 18:55:49

starý telefony

včera sem viděl u kontejnerů starý analogový telefony. :)

Starý telefony


22.09.2011 v 18:06:49

konec šichty

konečně konec šichty. teda povim vám, že včera se ve společenský síti s názvem Hospoda u vystřelenýho voka děly věci. Ale hodně asi v mý hlavě. Protože sem byl fakt smutnej a vopuštěnej samec, tak sem tam se sousedem (zůstal jedinej z tý naší party) seděl skoro až do půlnoci, poslední co si pomatuju, že sme pořád odsouvali odjezd až na další bus. No, celkem sem si dobře pokecal, avšak ty následky, když sem přišel domů a zobral holky na půlnoční kolečko. Vyjdu tak před barák, na rohu u parku s psím cvičákem u jednosměrky najednou se mnou holky cukly a já si pěkně odplivnul na roh baráku a na zem. To mi udělalo krapánek lépe, avšak jen na chvilku neb holky se mnou cukly o chvíli později znova a já si jen matně všimnul, že asi bleju na nějakou motorku co parkovala vedle místa pro mrzáka.
No to mě moc netrápilo, protože se mi udělalo lépe a já mohl dokončit venčení. Doma sem pak usnul a probudil se ráno celkem relativně svěží.
Dal sem si k snídani kousek chleba, vzal holky na ranní venčení abych zjistil připadný škody. Roh baráku fakt poblitej, ale na chodníku už to bylo pěkně rozšlapaný, takže žádnej problém. No, ta motorka byla veselejší, ale poblil jsem jen přední kolo a kus řidítek, tak snad nebyl majitel nějak výrazně ráno překvapenej.
Pak sem vyrazil na pankrác, kde sem měl v bývalý budově českýho rozhlasu (dnes city tower) nějakou konferenci na téma tiskárny pěkně v posledním 27 patře. No já vejšky nemám rád, osobně si myslim, že barák má mít maximálně tři patra, protože výše už je to špatně a mě se hlavně dělá špatně. :) No, ale protože je to prozatím nejvyšší budova v praze, já tam ještě nebyl a nechal sem se navíc nalákat na luxusní restauraci, tak sem to risknul. Vyjel sem výtahem asi během 15ti sekund do toho poslední patra, zaregistroval jsem se, potkal sem kolegu z práce, který se už ládoval nějakejma obloženejma houskama, já si dal taky, uznali sme, že včera občerstvení bylo úplně stejný, ale čerstvejší, takže asi na tyhle větší akce dodává jedna firma. Tak sme se posadili a poslouchali řeči vo tiskárnách. Kolega ještě před obědem odešel, protože jede na dovolenou a já se teda začal nudit, což se vyhrotilo v okamžiku, kdy mě kolega požádal jestli bych neskáknul k vejtahu, že vyjde ještě jednou nahoru a pujčí si odemně drobný, jelikož prej automatická pokladna z garáží nerozměňuje pětikila. Takže čekám, čekám, von furt nejde a pak na výtahu naskočilo nějaký "contact service, out of order", tak mě polilo, kolega sice po chvíli přijel, já mu předal drobný a šel sem udělat pár fotek než mi dojdou baterky. Když sem se podíval dolů, udělalo se mi šouflo, takže když místo oběda v luxusní restauraci byl typickej teplej bufet, usoudil sem, že bude stejně lepší se přesunout domů, protože druhej kolega stejně šel na druhou do školy, takže sem musel držet hotline.
Doma sem si odpočinul, poblahopřál si k tomu, že sem implementaci rsaček udělal dobře, že nikdo neprudí a teďka už mám zase mozkovou smrt. :)

City tower 01
Výhled na Strahovskej kopec, zcela vpravo možno uvidět Hradčana.


City tower 02
Pohled na pankráckou pláň, vpravo Kavčí hory a ČT, vlevo je moderní pražská architektura ve formě díry do prdele, vzadu hřiště na pozemcích čt, kde mají nějací pražští podnikatelé v plánu stavět baráky a místním se to moc nelíbí.


City tower 03
Pohled zezhora rovnou dolů.


City tower 04
Pohled zezdola nahoru :)

fotky v plný velikosti ZDE.

22.09.2011 v 17:58:33

celé česko čte dětem

ano, celé česko čte dětem vo tom, jak se na kraviny získávaj peníze a jak zaplavujeme internet sračkama a nesmyslama. vždyť v podstatě nikdo nikdy pořádně dětem nikdy nečetl, pokud tak nebyl normálně vychován. mě čítávala hlavně babička. prostě lol
(reakce na http://www.celeceskoctedetem.cz)

21.09.2011 v 16:07:34

pohoda

dneska pohoda. byl jsem na semináři ohledně produktů brocade. celkem pohodička, zajmavý věci, nic sem v losovačce nevyhrál, avšak k obídku kachýnka s knedlíčkem a zelíčkem, po který sem se ještě dorazil dvěma plzněma a řízečkem. ne, rozhodně nem netrpěl.
kde však trpim, trpim na internetech. mám takovej pocit, že společenský sítě způsobily akorát to, že se internetový data recyklují tolikrát rychlej, kolik je zrovna aktuálních společenskejch sítí. viz například dneska ráno sem zjistil, že odkaz na takovej skoro i vtipnej obrázek, kterej sem umístil na nyx, je tězce v mínusu a nad ním asi dva komentáře, že sem se prej posral, protože repostovat tento obrázek z jinýho auditka je hnus. no jenže já to jiný auditko vůbec nesleduju, protože nemá smysl sledovat dvě v podstatě stejný auditka, nýbrž jsem repastoval z maso.roumen.cz. No vysvětlovat to nemělo smysl, protože to stejně nikdo nepochopil a mám takovej pocit, že lidi těm společenskejm sítím dávaj větší záběr než si zaslouží. No, takže sem to zkurvený auditko odhlásil a zůstal jsem věrnej masu na roumenovi.
piča jebat, dneska sem byl svědkem, že asi skutečně má fakebook pro mladou generaci lidstva větší význam než se zdá. Nejsou již nutní takoví ti ověření kamarádi z reálu, je potřeba mít hafo nějakej posranejch idéček v kategorii přátelé. Ne, dospěl jsem k názoru, že mi jsou milejší skuteční alkoholičtí kumpáni z hospody, než 1433 virtuálních přátel například ve fakebooku či lide.cz.
No, dneska v tom hotelu jsem potkal takovou globalizovanou trendy skupinku mladejch cizinců, z jakejch zemí byli to netušim, ale byla tam asiatka, negr, bílej zmrd a nějakej indián nebo cikán. Nejspíš na někoho čekali. Však že jo, za mnou vlejzal do vestibulu taky takovej trendy pípl a ta asiatka tim svým ječivým hlasem spustila "hello, i like meet you", "yeah" a nějaký další trendy nesmysly. Ne, nerad potkávám velký množství lidí a tady první co mě napadlo (žena mi doufám promine), že jediný co by ta asiatka potřebovala by byl pořádnej tvrdej čůrák v držce, přesně jak je to v americkejch či německejch pornofilmech, aby poznala k tomu "aj lajk mýt jů" pořádný "oh my god, like it".
když už sme teda u těch "like" nesmyslů. (pro nechápavý narážím na fakebůkový tlačítko "lajk yt")

takže se těšim večer na točenou plzeň, na opilce z hospody a zítra mě čeká nějaký sezení ohledně tiskáren v posledním patře mrakodrapu bývalýho českýho rozhlasu na punkráci.

21.09.2011 v 15:19:22

kompost etnického mimozemšťana

no protože teda ivka odjela a já s hafinama teskním, tak jenom takovej výtah ze sraček a hoven dnešního dne.

Chtěla vrátit peněženku, majitel na ni vytáhl nůž. Proto já říkám, když něco najdete, rychle s tím zdrhněte a zkoumejte blíže až v klidu.

V noci pracují jen "kurvy a zloději", odmítl poslanec ČSSD noční jednání. Hmm.. zdá se, že sme narazili na prvního socana, co je fakt upřímnej. akorát teda s tim, že kurevský a zlodějský odbory by se měly ozvat, protože jsou poctivá zaměstnání.

Miliony afrických dětí nikdy nespatří lékaře, varuje čerstvý výzkum. A přitom pár tisíc debilů je ochotno se hádat o zdravotnickej poplatek, nadstandartní léčbu zdarma a lázně každej rok.

A teďka to poslední co mě fakt zarazilo. Díval jsem se na zprávy ČT1 a tam v souvislosti s drobnými sociálními nepokoji na severu Čech zazněl výraz, který mě zarazil, protože sem mu nějak nerozuměl a nechápal jeho smysl. Etnický Čech.
Když tedy vypustím předpoklad, že já jsem čistokrevnej etnickej mimozemšťan, tak si pod tím mám kurva představit? No, dospěl jsem k názoru, že je to další buzzworld jako například takový to hnusný dlouhý slovo, který skoro nejde napsat, multikulturasismus... ehm multikulturalismus.
Takže sem se poradil s googlem, ale upřímně, nejsem z toho moc moudrej. Wikipedie mi říká, že to zvláštní spojení vymysleli (pokusím se to říci tak, aby to nevyznělo rasově a politicky nekorektně) čeští etničtí indové. Samozřejmě to ještě komentují britský listy, ale tam je problém, že ti britové měli v indii taky svý zájmy.
Mý resume je takový, že stejně nechápu, co nebo koho bych si měl představit pod pojmem etnický čech.

no a přestože se mi konečně rebuildnul firefox, tak na vás seru, protože dávaj v tývce mýho oblíbenýho Harryho Callahana s jeho Magnumem, který řeší případy ještě pěkně postaru, když neexistovali CSI las vegas, miami a praha, když neexistovala žádná zkurvena magická formule "máme dna" a nebyly žádný mobily.

20.09.2011 v 20:56:31

paprika jede

paprička habanero valí vo šestsetšedesátšest.
k ní ještě jedna zelená a rostlina nasadila na další štyři kousky :)

Chilli Habanero


20.09.2011 v 20:36:43

slaměný vdovec

ivka odjele do německa, takže sem zase osiřel. zůstal jsem já a dvě fenečky. ta mladší navíc hárá, takže procházky musíme dělat, jak bych tak řekl, kanálama.
jinak ale pohoda, akorát se celkem ochladilo a lítaj vzduchem nějaký nákazy. V MHD bylo větší množství chrchlajících důchodců. Takže žádná slast.

20.09.2011 v 12:37:59

malá úvaha

no jestli vono se taky nemůže nakonec dost dobře stát, že všichni ti vandasové, kouhotové, dělnický straníci a členové různých řádů ozubených kol dojdou k pocitu, že současná situace s problematickými jedinci se začíná řešit až v okamžiku, kdy oni začnou pochodovat.

19.09.2011 v 18:40:27

koutek reklamní beznaděje

kreativci asi nemaj moc fantazii, protože v poslední době se na mě hrne slovo JINAK snad ze všech světových stran. Finanční poradenství jinak, festival jinak, sociální síť jinak a naruby, kultura jinak. Prostě absurdita, ale tak nějak jinak, absurdněji.

19.09.2011 v 15:23:09

korupce v čechách

Krade se tu po miliardách a prezident to zlehčuje, tvrdí Babiš. Mno, ani se nedivim, že korupci Klaus zlehčuje, když on to všechno začal tou svojí kuponovou privatizací. Jinak pěkná zmínka o ZMRDECH jménem Bém, Janoušek, Topolánek, Dalík a Řebíček. I když, já bych ještě přidal oranžový soudruhy, kteří si v podstatě s Klausem rozumějí a možná bych do toho započítal i rudý komunisty, kteří Klause pomohli zvolit prezidentem, stejně jako Čalfa a ostatní komunisti nechali zvolit prezidentem Havla.

19.09.2011 v 13:22:19

opět pondělí

no je pondělí. to sem vlastně ani nepsal, v sobotu sme se byli podívat s ivkou na jiřího z poděbrad, kde byl druhý den vinohradskýho vinobraní. Jak bych tak popsal vinobraní v praze? Samozřejmě spousta burčáku, kterej ještě na Moravě ani snad nejní, hnusnej staropramen (nefiltrovaný, medový a sračkový) a vína? Jak kolega Bio poznamenal, vietnamec za rohem měl tu samou flašku, kterou prodávali prodejci za 250kč, za 150kč. Kvalitu burčáku v sobotu ráno potvrdila Ivčina kamarádka, která tam byla v pátek, že prej hlava bolí jak střep.
Takže sem byl rád, že sem Mňágu a Žďorp s Čechomorem vynechal, Hudba Praha a Střihavka mě žel bohu neminuli. Hudba Praha klasika, ale zvuk na Jiřáku celkem nahovno, protože se rozbíjel o kostel a okolní domy. No a Střihavka, kdyby tam nehrál, tak ani nestojí za zmínku. Nudný muzikálový zpěvák s nudnejma muzikálovejma písničkama, který musel ještě navíc uvádět vtipnejma hláškama typu "bavíte se?". No, když nám přehrál trapnou písničku "Kovboj z Teplic", kdy jako správnej buzerant stříkal na lidi z vodních pistolek, sme se sebrali a šli na normální plzeň k vystřelenýmu voku. Tam sice byli všichni už více či méně nasráč, ale furt lepší než hnusný víno, starobahno a trapnej Střihavka.

Jinak sem byl před chvílí na obídku, dal sem si kulajdu a zeleninovej salát, protože sme měli o víkendu celýho králika (včetně hlavy a drobů, takže králičí vývárek s játrovými noky (knedlíčky bych to nenazýval, rozpadly se :)) v neděli ráno k snídani fakt bodl, a ten králík upečenej s bůčkem, plus jen tak trochu cibulky, soli, pepře, jalovce a kmínu, byl fakt lahodnej.

Tož, než půjdu trávit a pak srát, tak malý pozastavení se nad dnešním médii. Jo, k tomu sraní bych ještě dodal, že dneska když sem přišel do práce, tak sem narazil na nasranou recepční, která obíhala kanceláře a každýmu říkala, jak je nasraná, že nějakej prasáckej debil zesral mísu u hajzlu tak, že ji musela uklidit, protože sme tu měli nějakou prezentaci. Já osobně bych se vůbec nedivil, kdyby tu mísu zesral nějakej z těch debilů z prezentace, protože všichni byli ve značkovejch oblekách, se značkovejma botama, kabelama, kompama a telefonama, a dle mého ubohého názoru i takoví jedinci prděj, krkaj a serou. A ani bych se nedivil, kdyby nějakej z těch rádoby slušňáků byl pěknej necivilizovanej dobytek.

Tož nějaké kokotiny z tisku:
Hanychová po porodu podražila, za syna chce dvojnásobný honorář. Ne, skutečně bych nevěřil, že něco takovýho jako agáta může existovat. Ale když jsem tak jednou slyšel hýkat tu její matku, tušim že žilková se menuje, tak se vod tý doby nedivim ničemu.

Recesisté přelepili ceduli Brno na Krno, viníkovi hrozí pokuta. Aje, někdo si rejpnul do Brna a debilové z moravy sou zase jako na peří. No, hlavně že se dostali do nejčtenějšího internetovýho periodika česka.

Proti drogám je zajímavé a prospěšné působit, říká Ivan Hlas. No a až zjistí, že na drogách je líp, tak si uvědomí co je pro něj skutečně prospěšný.

Hacker Makes Conan the Barbarian a College Professor. OLOL, prostě pobavilo, už jen z toho důvodu, že teďka sem chytnul v tývce jak Predátora tak Conana Ničitele... Dr. Conan T. Barbarian :))

19.09.2011 v 12:36:59

multi kulti

já radši bez komentáře...
Německy tu mluvíme jen my tři, stěžují si děti v berlínské škole
Aneb přátelství, kamarádství a soužití s jinými kulturami je přesně to co chtěli Kocábovci. No, ukázka toho, když se nechtěj lidi na návštěvě přizpůsobit svým nectěným hostitelům.

18.09.2011 v 10:35:19

otevřený dopis ombudsmanovi českých drah

Vážený pane ombudsmane českých drah,
chtěl bych se s Vámi podělit o jeden takový malý zážitek s Českými drahami, který prožila má partnerka. Celkem pravidelně jezdí pracovně do Spolkové republiky Německo, k čemuž využívá mezinárodní vlaková spojení. O co mi tedy jde?
Pokud jede z Německa do Česka, využije služeb Deutsche bahn. Cesta z Německa do Čech - nebudu brát v potaz, že část cesty se jede autobusovým spojem, který také provozují německé dráhy, protože jinak by se cesta vlakem přes sever Čech prodloužila cca o 6hodin - jí stojí v předprodeji (tři dny předem) cca 1100Kč.
Co je však jádrem mého problému? V pátek si partnerka jela zakoupit lístek z Prahy do Německa s pocitem, že pokud si jej zakoupí v předprodeji tak ušetří. Jenže jaképak bylo její překvapení, když po vystání půlhodinové fronty (ne - skutečně nemá smysl debatovat nad tím, proč za některými zavřenými výdejními okénky byli očividně nudící se pracovníci ČD) se dozvěděla, že cena lístku z Prahy do cíle v Německu jí bude stát 2100Kč. Na dotaz jestli nemá nárok na slevu jí bylo řečeno, že je sice možné si lístek se slevou zakoupit, ale pouze v elektronickém obchodě ČD drah, se snad týdenním předstihem a platbou možnou pouze kartou, která má povolené internetové platby. Samozřejmě, že jí to celkem zarazilo, ale protože byla neodbytná, zeptala se tedy pána za přepážkou jakto, že v Německu dostane slevu na lístek směr Praha, když si přijde s předstihem zakoupit lístek do prodejního místa, a v Čechách ne. Navíc, zcela paradoxně, trasu Německo-Česko a Česko-Německo zajišťují Deutsche Bahn, takže by cena lístku měla býti snad shodná a zákazník by neměl býti jaksi diskriminován. Pracovník ČD byl celkem korektní, partnerce vysvětlil, že v podstatě ČD pouze přeprodávají lístky Deutsche Bahn a proč lze slevu uplatnit pouze v elektronickém obchodě ČD drah jí nebyl schopen vysvětlit. Každopádně ji odkázal na velmi dobře schovanou kancelář "ČD Travel", kde Deutsche Bahn mají svoji vlastní kasu!!! Zde si bez fronty zakoupila od velmi příjemné slečny lístek do Německa za 1100Kč a spokojeně odešla.
Takže Vážený pane ombudsmane, kdybych nesledoval politickou situaci u nás v Čechách, řeknu si, že je to nějakej fakt hodně ujetej Fejk od Českých drah na chudáka zakáznika. Dokážete mi vysvětlit, proč Deutsche Bahn prodají zákazníkovi lístek za 1100Kč, kdežto České dráhy - asi protože sou drahý - mají zcela záhadný příplatek 1000Kč (za přeprodej dobrá marže, že?) a slevu si lze vynutit pouze přes elektronický obchod??? Navíc, zcela paradoxně, na jednom nádraží a v ne příliš od sebe vzdálených prodejních místech.
Nejenže mi to zavání disktriminací cestujících, kteří jezdí do Německa a nemají potřebu se registrovat na e-shopu ČD, navíc mám takové podezření, že soudruzi ve státních Českých drahách neudělali chybu, ba dokonce přesně vědí co dělají, protože to rozkrádání, tunelování, nekvalitní služby modrý armádu vyžírků a záhadně vysoký platy managementu, musí někdo zaplatit.
Ať mi nikdo neříká, že v Čechách je dráž než v Německu. Ne je to celý o lidech a o zmrdech, kteří tam u vás sedí.
s nepřátelským pozdravem,
naštěstí již velmi sporadický zákazník Českých drah.

17.09.2011 v 12:55:29

ten je :)

Co dostane k Vánocům chlapeček, který je hluchý, slepý a tělesně postižený?

Rakovinu.
16.09.2011 v 17:54:55

rozesmálo

no, dneska mě rozesmála jedna muří noha na želivskýho. až tam někdo dokreslí kolečko... :)

Pobavilo Želivského


16.09.2011 v 17:32:12

jo a někteří kolegové

se mi smáli, že používám k přihlašovaní do elektronickýho bankovnictví zastaralou hardwarovou kalkulačku a že sem odmítač ověřování přes sms. nyní se mi chce zvolat "olol, olol", protože přeci jen nejsem tak hloupej :)
Sice se mě to ještě netýká, i kdybych používal ověření over sms, což dřív nebo později budu, až přestanou vyrábět normální hloupý telefony...

Ověření platební transakce přes PC i mobil? Ukrást peníze lze i tak!

16.09.2011 v 12:44:27

pátek

mno je pátek. já vim, neměl bych se k tomu přiznávat, ale byl jsem včera na malinkou chviličku na parukářce, protože společenský povinnosti, žeano. :)
po příchodu domu, jsem vyvenčil holky, vykoupal se a pak těžce vytuhnul, abych se kolem půlnoci probudil zcela naprosto svěží. fakt prdel.

takže pár poznámek k dnešnímu dni:

1) Zmocněnec pro D1: Dálnice se musí rychle opravit. I na úkor jiných silnic. Ano, já to nebudu nijak ventilovat, ale žel bohu z řsd mívám informace skoro z druhý či třetí ruky, tak je mi fakt děsně líto, že teda muselo trvat minimálně deset, než typům došlo, že fakt už jsou všichni napakovaný a že zlatý časy, kdy řsd vládlo čssd a dálnice (v podstatě nejen) na severu čech pánům oulickým a bendům financovaly jejich náročný životy a stranický kasy nejen oranžovejch, dávno skončily. A kdo zlobil, tak ten spí pod asfaltovou dekou. Jenže čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se mi chce blejt, protože celý to bude složitější...

2) VIDEO: Jak lékař Barták slavil jubileum s politiky, soudci a kněžími. Ano, souhlasím, že ten člověk je pravděpodobně normální lidská nechutná svině a zmrd, jenže tak nějak nevěřim, že ti, kteří se od něj teďka distancují - a že jich fakt není málo, nic netušili.
krásný citát: "Policie nyní navíc získala nová svědectví. Promluvil Bartákův přítel (redakce jeho jméno zná), jemuž se dívky s trýzněním svěřovaly. Navíc byl údajně očitým svědkem, když Barták jednu s dívek surově napadl. "Bil ji tak silně, že jsem měl strach o její život," řekl MF DNES." Mám takový podezření, že zvrhlíků, zmrdů a vohnoutů bude tam mezi těma "slušňákama" mnohem víc a akorát potápěj kumpána, kterej se jim určitě hodil k zařízení prasáren, protože mají strach o svý vlastní rita a o svoji ubohou čest. Všichni, kteří byli na těch videích mají Lví podíl na neštěstí těch holek, protože když už to věděl/tušil údajný přítel a nešel to udat na policii při prvním zjištění...... he? co je špatně s těmahle vopičákama?

3) Jedu si to takhle dneska tramvají číslo jedenáct do práce, samozřejmě zdarma. Což by nebylo nic divnýho. Během mý cesty někde u strašnickýho krematoria nastoupila holčina se dvěma pejskama. Pejsci malí, maximálně každej dvacet kilo, takže ani žádny středně velký 40ti kilový vobludy, s jediným prohřeškem, že neměli náhubek. Takže tak jedem, jedem a na Želivskýho (na straně, kde je vstup do metra) přistoupí takovej zmrd. Řekl bych, že čerstvý důchodce, kdyby byla možnost, tak agilní člen stb nebo pomocné stráže vb a začne držkovat na tu holku, že snad pes nemá co ležet uprostřed podlahy a že jak si to představuje. No holka si přitáhla psa a mlčela. Na druhý zastávce Želivská zmrd vystoupil a já si říkal, že už se nevrátí. No, jenže von se vrátil, dokonce s tramvajákem a začal mu vysvětlovat, že ten pes leží uprostřed tramvaje, že oba dva nemaj náhubek a ať tramvaják zařídí vyhození slečny. No, tramvajákovi cukaly koutky, bylo vidět, že mu malí psi v podstatě vůbec nevaděj, slečna byla pěkná, ale že by měl nějak zareagovat podle přepravního řádu. Protože mě vytočilo to, že si ten zmrd dovolil na holku, tak sem na tramvajáka zakřičel, že ať jede a nezdržuje, což ocenil a vrátil se zpět do přední tramvaje do kabiny řidiče a kreténovi sem řekl "tak ste si popovídal a už přestaňte prudit". Tady už sem zmlknul, protože jsem už postarší slušnej člověk co do mrtvol nekope, takže tuto činnost převzala pubertální mládež, která vycítila, že by si mohla trošku pohonit ega na starym zmrdovi, takže až na Floru, kde starý hovno vystoupilo, na něj křičeli něco ve smyslu "na holku si troufneš, viď debile. Ty seš ale chudák ubohej", a takový ty všelijaký zábavný hlášky, který uměj jenom puberťáci.

16.09.2011 v 10:50:36

takže ještě k tomu konopí pro léčbu

Nemocní se dostanou ke konopí v lékárně, ne na zahrádce, plánuje komise.
Do Štědrého dne bude jasné, jakým způsobem by stát měl legalizovat konopí pro léčebné účely. Rozhodne o tom komise při Radě vlády pro koordinaci protidrogové politiky. Na svém prvním jednání se ve čtvrtek dohodla, že by si lidé kupovali marihuanu v lékárnách a ne ji sami pěstovali. ... Zatím není rozhodnuté, zda by se konopí dováželo ze zahraničí, nebo pěstovalo v Česku.

Takže jasně, povolíme nějaký mafie a prachy se budou točit dál. Lék z konopí bude drahej, pro jistotu ho výrobci zaplatí pojišťovna. Já bych je ty zmrdy hnal. Každá babka se zahrádkou umí konopí vypěstovat, ale my radši budeme sypat prachy nějakejm zmrdům.

15.09.2011 v 14:26:28

dluhy

tož víte co já nechápu. tento stát je zadluženej až po uši a nejen zadluženej, ale je taky po ty uši pěkně zasranej. A teďka nevim co je to za pomoc, když mě stát nabízí, abych si koupil státní dluhopisy. Takže, nejenže mě stát bez mýho vědomí a bez mýho schválení zadlužil, ještě navíc chce, abych tomuto státu dokonce i půjčil. Přijde vám to normální?

jéé, ale americká píča mě pobavila víc (může mi někdo říct, proč se fotí nahá před zrcadlem? jestli vona nebude stejně blbá jako český náctiletý uživatelky lide.cz či facebook.com), než dva český čůráci.

15.09.2011 v 13:20:27

socani

věru to sociální cítění mají v genech. nevěřím, že může existovat socan, kterej by měl sociální cítění. tedy kromě sebe sama.
Exšéf severočeské ČSSD vydělává na bytech pro chudé, nájmy jsou vysoké.
Upřímně, mám takovou velice vystresovanou opici, takže sem mírně rozklepanej a nervózní. A jako nervozní můžu plodit jenom hovna. Hovno sem, hovno tam, je tu nasráno a smrdí tu to zmrdama zesranejma. No, radši mlčim, protože tohle nadávání je kontraproduktivní,

Takže si jen připomenu, pokud mě pamět neklame, že včera to bylo pět měsíců, co byl zlikvidovanej Hydroponic.

15.09.2011 v 10:14:09

kecy v kleci

1) Ubytovny na Romech vydělávají, rodina platí za jeden pokoj i 12 tisíc. No, kdo z nás má na to, aby si mohl dovolit platit za garsonku 12litrů. Ale to je fuk, protože Kocáb by to viděl jinak. Někdo nemůže mít každej den maso, někdo má zase maso každej den, za voknem satelit a plati dvanáct litrů za pokoj.

2) Léky z konopí mají být „na pojišťovnu“. No, je to pěkná blbost a já sem zatim příznivcem toho, že by žádná dekriminalizace/legalizace bejt neměla, protože nikomu nejde (když už teda budeme debatovat na téma konopí a možnost samoléčbty) o to, aby si mohl těžce nemocnej člověk vypěstovat sám konopí na zahradě, přestože každej ví, že konopí je v podstatě plevel, co venku vyroste skoro všude, ale nýbrž jde o to, aby někdo zcela nesmyslně vydělal na Sativexu, a když tedy těm tupým hlavám došlo, že běžnej českej pacient si nemůže dovolit vrazit 8-10000kč měsíčně do schválenýho léku, protože je běžná výše českýho platu, tak vymysleli, že jej budou platit pojišťovny. Jsem naprosto proti této zhovadilosti a nesmyslnosti. Rozhodně je lepší a pro pacienta ekonomičtější, když si každej sám vypěstuje - bude-li mít tu možnost - nebo se stane členem pěstitelskýho družstva, kde by měl nárok na část vypěstovaný suroviny. Ale bude-li se pokračovat v současným trendu, tak je to jen cesta do hajzlu. A poslanec Bém? Ten by měl zavřít hubu, držet krok a hlavně by měl jít sedět za špatnou zprávu svěřenýho majetku. Za komunismu by tomuto milému Zmrdovi hrozilo starý dobrý rozkrádání majetku v socialistickym vlastnictví.

3) Sanitář podle policie znásilnil muže na vozíku. Jak by tak řekl režisér Troška: "A to je ta nejkrásnější pohádka." Ne, fakt nechápu, co to muselo bejt za vozejčkáře, když takhle hnusně zneužil nevinnýho sanitáře, který mu jen chtěl pomoci. Prostě divná mentalita a nátura.

14.09.2011 v 13:07:30

ruční brzda

"miláčku, zkontroluj si jestli nemáš zataženou ručku". Ne a ne a ne, ale upřímně, to je fakt černej humor. Velmi černej humor, kterej sice odnesli hokejisti, ale piča, jak může u letadla nechat pilot zataženou ručku.... OLOL OLOL OLOL
Kapitán zříceného letadla s hokejisty udělal osudovou chybu, neuvolnil brzdu

14.09.2011 v 11:39:55

křišťálová lupa 11

no jak jsem se obával. mrtě zbytečnejch nudnejch, fádních a pravidelně každoročně nominovanejch projektů. ok. csfd.cz je taková světlá vyjímka, ale to je asi taky tak všechno. prej osobnosti roku? maximálně peterka, možná fuka by se dal přidat, ale tomio kokomura? co ten má s internetem společnýho? Jinak fakt křišťálová tragédie, kterou mi nedá nepřirovnat ke křišťálový noci.
Včera parukářka, taky hc.

příběhy tří blbých češek, aneb jak skočit na špek pravýmu negrovi z afriky. Skutečně se mi nechce věřit, že blbost je až tak rozšířená nemoc.

14.09.2011 v 08:13:49

apokalypsa

měl jsem apokalypticke vidění, jenž nepřejte si vidět. zničení, násilí, smrt a hromada psích hoven.

13.09.2011 v 23:47:20

ajajaj

tohle si tyden.cz posral: Domobrana v akci. Hon na Cikány v Tuchonicích. Ve vazbě skončilo pět Romů.
nevim, nevim, jestli je vhodný v týhle napjatý době připomínat některý temnější stránky historie. maximálně lze použít pro úvahu na téma "trapné opakování dějinných koles". (špatná záloha zde).

13.09.2011 v 16:53:39

zombie

už chápu, proč to u nás vypadá tak jak to vypadá. v parlamentu vládnou zombie. tady se jedna zapomněla nalíčit.

Zombie


13.09.2011 v 14:23:05

technologická snídaně

no dneska technologická snídaně na téma digitální archivace dat. Jo, celkem sem se bavil, protože mám takový podezření, že velký firmy zjišťujou, že ne každý médium vydrží aspoň 40let. No, vono i těch deset let je hodně. Takže vymejšlej super drahý vyfikundace jak zařídit, aby se digitální data dožila například sto let. V podstatě je to všechno taková rovnice o hodně neznámejch s velmi nejistym výsledkem. Pokud sem to dobře pochopil, 40let starý pásky jsou v podstatě prázdný zpuchřelý pásky...
Takže prdel. Do prahy se vrátila spousta hnusnejch malejch čoklů s hnusmejma tlustejma odbarvenejma bábama, který jako správný starý kurvy choděj venčit v elasťákách, upjatym tričku od vietnamců s nápisem Princess a s nějakou velmi levnou, tenkou, dlouhou cigaretou v ruce. No naštěstí se mě vyhejbaj.
Taky sem dneska potkal jednu maminku s dvojčátkama. Bylo vidět, že má o holčičky strach, protože když jsem se jim s pejskama vyhejbal, schovala si je mezi kočárek a plot. No, upřímně - mlčel jsem, ale v duchu jsem si poznamenal, že takhle blbou maminku bych nechtěl, že to je určitě důsledek toho, že moc čumí na zprávy. Taky sem si pomyslel, že se v poslední době urodilo v mym okolí hodně holčiček, takže je otázka, zda-li to není nějaká čínská konspirace, protože v tý Číně je strašně moc chlapečků, ale ty holčičky, ty se moc neroděj. Proto je možný, že do pár let budou v Řecku holčičky a chlapečci se šikmejma očima a s příjmením třeba "Ouzo". A až bude Číňanům Řecko malý, vtrhnou do Evropy oploďnovat holčičky, který sou dneska malý, blonďatý a děsně roztomilý, a až jim dojdou holčičky, budou pokračovat na chlapečcích. Doprdele, to je vize, Čech, Libuše a Sibylla by se posrali...

13.09.2011 v 13:42:14

paprika

se začíná vybarvovat :)

Paprika


12.09.2011 v 19:04:41

pondělní pondělí

no dneska je pondělí a musim vám říct, že ty včerejší třicítky a noční osumnáctky byly pěkně vostrý, hlava mě bolí a možná na mě něco leze - a inteligence to rozhodně nejní. Takže zatim nemám nic co bych napsal, respektive nic zajmavýho osobního se mi nestalo, žádnej revík, žádná výrazná práce, přišla konečně vejplata a obídek byl skromnej. Zejtra mám nějakej seminář ohledně hitachi diskovejch polí, takže počítám s nějakým tím jídélkem a obídkem.
Nu což, nezbývá mi nic jinýho, než se trapně vrátit k takovým nízkým, sobeckým a ubohým metodám, jako je kritizování všeho, co nejní po mym, kopání do lidí, o kterejch si myslim, že sou dementi a vyzdvihování vlastní neomylnosti a dokonalosti.

1) Kapsáři zneužili tryzny za hokejisty, řádili na "Staromáku". Fakt mě ti zkurvení bílí zmrdi serou, protože co si to dovolujou, okrádat smutný fanoušky. Romové ani Rumuni by se k ničemu takovýmu nesnížili. No, aspoň vim, že ne všichni hokej prožívaj.

2) Řecku opět docházejí peníze. Vystačí na tři týdny. Co si budu namlouvat, očekávám, že do tří týdnů nás Řeci zase oblbnou svejma kecama jak si utahujou opasky, natáhnou ruku a Německo bude znova sypat Eura. Já bych je nechal zmrdy už dávno zkrachovat, protože když já nemám peníze,tak to nikoho nezajmá a splátky mi nikdo neodpoustí či neposune.

3) Blábol Jiřího X. Doležala. Hmmm... Jiří konečně pochopil, že proslulosti na českým internetu v takové míře jako Hulán, Kaluža, Dočekal, Čermák či Fuka nedosáhne, tak se pokouší přesvědčit národ, že zrovna on přesně ví, že tahle společenská síť naruby nebo jinak (jak chcete), jednou bude nejznámější na světě a že už k ní dokonce vymyslel slovo "geoasociální". Akorát by mě zajmalo, jestli ho očkuje jeho nezletilá dcerka nebo je to z jeho hlavy. Ale koho ty hovna zajmaj....

4) Špehování e-mailů na ministerstvu školství bylo v pořádku, uzavřela policie. OLOL OLOL OLOL!!! Již jsem ujasnil, že tenhle křesťan, národovec a homosexuál Dobeš naprosto netuší jakou smlouvu dávají podepsat svým zaměstnancům. Ano, jsou to úplně blbá hovada a kreténi. Bátora zneuživá počítač ke svým soukromým účelům a Dobeš neví co dávaj podepsat svým zaměstnancům:
"Zjistili jsme, že zaměstnanci o sledování e-mailů věděli, protože tuto informaci obsahovala jejich pracovní smlouva, kterou podepsali," citoval policisty.

12.09.2011 v 13:17:50

žádnej ohňostroj

sem zklamanej. čekal sem nějakej pěknej teroristickej mejdan a vono hovno. naprosto nic. akorát teda říkali, že někde v africe umřelo dvěstě lidí, ale koho to zajma, když je to v africe. nepípnul ani kocáb.
sem fakt zklamanej, a ani to zkurvený horko nezlepší můj stav.

11.09.2011 v 19:13:05

usa 911

v usa budou slavit den 911. Je to již deset let, co si američani sami strhli obchodní centra, aby nemuseli platit za zlikvidování použitého azbestu. Kromě toho, že toho údajnýho bin Ladina honili taky skoro deset let, pořád vystává co bylo a je špatně.
Rozhodně můj komentář před deseti lety byl stejně ftipnej jako bych ho psal dneska:

911


10.09.2011 v 14:10:10

den dysdemencí

tedy vážení, docela zírám, děcka, který se nechtěj učit a nebo nemaj na něco talent, slavěj svůj den. Místo, aby si rodiče přiznali, ten náš nemá prostě talent na kreslení, raději dou za doktorou a ta si vymyslí třeba dyspinxii. Nebo, když má děcko levý ruce na práci jako já, dneska je to dyspraxie. a když je dítě blbý na čísla, tak nejednou má dyskalkulii.
Den dyslexie: přibývá dětí, které mají problémy s učením

09.09.2011 v 19:02:37

blejská se na lepší časy

upřímně, abych nebyl furt takovej pesimista a negativista, tak jedna velmi příjemná zpráva z dnešního dne:
V Praze byl slavnostně zahájen provoz prvního pedoboxu

09.09.2011 v 17:36:43

těžký život německého policisty

"„Vyšetřovatelé se teď pokusí identifikovat podle fotografií všechny oběti, pak teprve vznesou obvinění z útoku a nemravnosti,“ uvedla k případu německá policie. Jak bude identifikace podle vagíny probíhat, muži zákona neupřesnili."
Německý gynekolog tajně fotil vagíny u více než tří tisíc pacientek. Teda to musí bejt práce, dostat na stůl fotky 3000 kund a za jejich identifikaci bejt ještě placenej. akorát teda nevim co policejní partnerky, protože v tomhle případě brát si práci domů... :)

09.09.2011 v 14:08:53

hřebíčky do rakvičky

Rakve s hokejisty na náměstí nebudou, rozloučení proběhne v neděli. No, zdá se, že nějaký chytrý hlavě došlo, že vystavit na Staromáku rakve s ostatky asi nebude nejlepší, protože nikdo z nás stejně přesně asi neví, co bysme v těch rakvích viděli.
Ale zajimavý je, že mrtví hokejisti probuděj národ z letargie, ale že se tady rozkrádá, podvádí a tuneluje, to nechává lidi zcela chladnejma a ještě jsou schopní, každý čtyři roky zvolit za svý zastupitele debily z debilů největší.

A do prdele: Sociální revoluce: nezaměstnaní musejí vykonávat veřejné práce. Obávám se, že toto přinese nejspíš několik žalobiček ve Štrasburku, protože pokojní a slušní občané české republiky již nebudou moci vykonávat to, za co si je platíme. To jest vytvářet práci pro úřady, policii a Kocábisty.

09.09.2011 v 13:11:13

amíci trapný

kdyby třeba řekli, že americkej prezident je ženská nebo že má dva čůráky, ale tyhle věrohodný informace, který každej rok vylejzaj jako santa klaus, sou fakt už spíš trapný a směšný. :)
Máme věrohodné informace o hrozbě teroru na výročí 11. září, tvrdí USA

09.09.2011 v 08:58:07

registrovaný značky

to je taky vynález, takový R v kroužku. :) aneb bacha na to co a jak psát :) nasrat na ně zmrdy oscarový...

problém akorát je, že pouze na čsfd píšou, že toto je oficiální text distributora, ale už sem nikde nenašel přesnou vysvětlivku k tý *

bacha co a jak píšeš


08.09.2011 v 21:17:35

jo a

ivka šla k voku na koncert a já trávím tu dnešní žranici a včerejší voko, ráno bylo takový složitější. blbý akorát bylo, že když jsem jel tou třístovkou do a z čestlic, tak sem musel investovat do lístku, protože se nastupuje pouze předníma dveřma a řidič kontroluje.
ipad2 sem nevyhrál ani jinou další cenu, ale s tim sem tak nějak od rána počítal.
spíš mám takový podezření, že ty ipady2 nejsou tak drahý, za kolik se prodávaj, protože je to docela hodně oblíbenej předmět soutěžení.

08.09.2011 v 21:03:06

svatá trojice

svatá trojice pro měsíc září zatím vypadá:
píča 41x
hovno 38x
debil 18x

něco se na internetech děje, protože mi za poslední 2-3 měsíce vyskočila návštěvnost na cca 150 unikátních IP denně. Kolik je v reálu vás čtenářů, těžko říci, ale podle odpovědí v anketách, tak kolem třiceti. Zbytek budou navštěvy z googla a hodně návštěv je z nejen ruských velmi obskurních domén (namátkou: acentr74.ru ,ss74.ru , pharmacyshop-online.com , czgl.8.forumer.com/viewtopic.php ), ale tam předpokládám aktivitu ruských botnetů, který možná maj líp indexovanej internet než třeba slavnej google.
No rozhodně na vás nevydělám a ani vydělávat nechcu. Nejsu hulán, kaluža, doležal či dočekal nebo čermák. žeano.
a taky mám takový drobný podezření, že google a facebook celkem válcuje malej českej internet, protože třeba ze seznamu mám čim dál tím mín návštěv (ale tam jde asi o to, že ten seznam byl vždycky v podstatě placená služba). Z lidé.cz, seznamek či z libimseti.cz zmizeli a mizejí lidi na facebook ci na novej google plus (někde jsem cetl, že libimseti.cz má z původních 300 000 návštěv denně nějakých 30 000), takže na českých službách zůstanou ti, kteří jinam nechtěj (a nejde o jazyk, protože i tyhle globální sitě už jsou lokalizovaný snad do všech jazyků včetně češtiny), a mladá nová generace se na seznamy a centrumy zvysoka sere a jde oxidovat do globálních společenských sítí. A už je to pár let co tenhle trend valí, kdyby si někdo náhodou tohodle trendu nevšiml. haha :)

08.09.2011 v 20:58:23

proměna

jistě znáte klasiku od Kafky Proměna. Protože dětma a hokejistama se fakt nechci zabejvat, kromě tedy toho, že děcka jsou teďka v dobrý společnosti a rozhodně se nemusej obávat michaela jacksona a bohumila kulínského, takže se vrátim k tomu co umim nejlíp a to sou kopance do cizích lidí. No dneska sem si ve zprávách všimnul, že i michal babák, finanční expert věcí veřejných, jenž ještě nedávno nosil záhadný peníze "od sponzorů" v igelitkách, a poslanec za tuto stranu, prošel proměnou.
Jak bych tak řekl, z hochštaplera s vexláckou vizáží na vychcanou svini.

Babákova proměna


08.09.2011 v 20:41:15

tragédie

jo, musim se vyjádřit k těm nešťastně zemřelejm hokejistům. Je to tragédie, fakt je to tragédie mladejch kluků a jako takovou ji rozhodně nebudu znevažovat. Jenže nebyl bych to já, abych neměl nějaký to ale...
Jsem celkem rád za tu změnu, že mají noviny zase o čem psát, protože ty nešťastný zavražděný děti mě poslední týden docela pronásledovaly. Já vidím jen ty drobný nuance, že na děti se musej složit snad dobrovolní dárci, pro hokejisty snad pošleme leteckej speciál. jasně, dá se argumentovat, že ti klucí už něco maj za sebou, ale zas ty děti třeba mohli zachránit svět. Jo, je to tragédie, ale největší tragédie je informační globalizace.
Navíc snad důvod pro Rusáky, aby se konečně zamysleli nad svojí leteckou flotilou. Padá jim to tam docela často, na to že by letecká doprava měla bejt nejbezpečnější. A dokážu si představit Putina s Medvěděvem, jak sou nasraný. Nedávno Poláci, teďka hokejisti snad z celýho světa.
Tož závěrem něco z médií:
Svaz vystaví na pietě rakve s hokejisty, estrádu prý nedovolí
Pohřeb čtyř zavražděných dětí nebude veřejný


poznámka po kontrolním přečtení: Proč já to vlastně řešim?

08.09.2011 v 20:20:05

teďka proběhl coffee break

takže dva chlebíčky s vajíčkem, jeden sýrovy. pak jsem se dorazil nějakou makovou buchtou. fakt už nemůžu a sem totálně zničen, ani vysrání nepomohlo. ještě půl hodiny do losovačky.

08.09.2011 v 15:57:48

po obědě

naštěstí už je po obědě. takže teďka trávím a blahořečím si za to, že jsem byl tak inteligentni a vzal sem si sebou kromě notebooku, cdma modemu, také prodlužku, takže sem se celkem v pohodě připojil k interfernetu.
obídek dobrej, takovej ten klasickej švédskej stůl se salátama, polívkou, masem, rejží, bramborama, sladkostma, šunkama, salámkama, sejrama a prostě takovejma věcma, který sloužej k jídlu. přežrán sem dobře, dokonce sem potkal i kolegu z bejvalý práce.
přednášky pokračují, ale mě těší, že do tomboly zbejvaj poslední dvě hodinky :)
faktem však je, že by mohla tak do hodinky bejt další přestávečka na jídlo.

08.09.2011 v 14:34:16

čtvrteční konference

no včera to bylo u vočka takový akurátní. pěkně sem se vyndal a kolem půl jedenáctý doma. pak vyvenčení feneček a hurá na kutě. dneska ráno sem se probudil kolem půl osmý, venčení sem nechal na ivce, sežral nějaký matesy, abych si napravil žaludek a vyrazil do čestlic, kde se v aquapalace účastním nějaký konference na téma počítače, počítačový sítě a síťový komponenty, takže už přes hodinu a půl poslouchám přednášky na téma "my sme nejlepší, máme nejlepší řešení, jedině s náma uděláte nejlepší projekt a nejlepší byznys. Štěstí je, že mám trošku vymleto, tak to jde jedním uchem tam a druhým zpátky. No prostě konference ve znamení "trendů". Samej microsoft, samej apple, samej tablet, samý cisco, samý cool a it works...
No, za chvíli bude obídek, koláče a nějaký bagetky už mě přestávaj chutnat a toho zkurvenýho pomeračovýho džusu už sem fakt přepitej.

taky mě pobavil jeden můj nejmenovanej kolega, který se konečně přestal věnovat farmičce na facebooku. Protože je čtvrtek, tak si nejspíš uvědomil, že by si měl přečíst mejly od pondělka, jestli po něm někdo něco nechce a sdělil mi mejlem, že si zaregistroval nějakej seminář ohledně jakési síťové techniky. Tak sem mu musel velmi smutně odpovědět, že s tim nemám problém, ale bude potřeba se domluvit s naším dalším kolegou ohledně podržení supportu hotlajny. Ale jak znám toho druhýho kolegu, je stejně bystrý jako já a určitě se také již v pondělí, kdy pozvánka na seminář přišla, zaregistroval.

mám takové matné podezření, že někdo zde do prostoru vypouští duchy. myslim, že já to nejsem.

jo a protože sem na it konferenci, musim ještě zareagovat na svůj včerejší příspěvek a komentář AstaraSerana - VladceGalaxyje ohledně používání a zneužívání facebooku (a potažmo jiných společenských sítí) v zaměstnáni. Vyjádřil jsem včera domněnku, že Bátora zneužívá počítač svýho zaměstnavatele, v tomto případě státu, ke svým soukromým účelům, navíc během pracovní doby. No a dnes je to tady:
"Ten vysvětlil, že hackerský útok zjistil, když přišel kolem jedenácté dopoledne z porady a chtěl se přihlásit na facebook, ale tam již bylo změněno heslo." Takže pokud to dobře chápu, v jedenáct hodin si tenhle zmrd, vyžírka, křesťan a národovec, místo aby se začal věnovat svým pracovním povinnostem, pustil facebook a chtěl si řešit svý soukromý problémy. Což znamená, že by měl býti dle mého prostě propuštěn pro porušení pracovních povinností. Akorát blbý je, což například vidim u jednoho našeho klienta ze státní správy, že vztah státních institucí k přístupu k freemailům a společenským sítím je dosti benevolentní, ba dokonce lze třeba v české veřejnoprávní televizi vidět, že přímo facebooku (coby soukromé zahraniční firmě) dělají reklamu a klidně i diskusních pořadech, jen proto, že si česká televize na facebooku udělala profily k některým pořadům. Používání přiblblých google maps ve zprávách, aby se divák nedokázal zorientovat, kdeže vlastně ten stát či město leží, je už jen taková třešnička na dortu.

jinak sou úplně úžasný ty prezentace, kdy miluju ty seznamy klientů a fotky krásných lidí, určitě z nějakýho foto portfolia. Děsí mě to.

a béma už neřešim. v jeho případě bych hnusně řekl, že holt platí starý příslový "vono se mu to vrátí na dětech". arogantní zmrd.

08.09.2011 v 12:15:22

přivezli trávník

dneska sázeli u jednoho z domků trávník.

Trávník


07.09.2011 v 17:11:45

invex kaput

Invex Forum končí, veletrhy s akcí do budoucna nepočítají. takže zavzpomínejme na ty krásný invexy zlatých devadesátých let. zavzpomínejme hlavně na legendárního majora Jiřího Dastycha a jeho úžasné tažení proti softwarovým pirátům. Byl to takovej první sheriff začínající bsa. Vzpomeňme si na úžasné výstavky s vitrínamy "originální cd versus vypalované cd" a na úžasný samolepky. Každej slušnej a poctivej pirát svá legální cd musel mít těmito samolepkami označený.
tož invexi.. rip

07.09.2011 v 12:11:28

střední den

dneska je prostřední den. počasí je deštivé, takové podzimní. jinak vládne klid a mír, akorát ty zkurvený RSAčka zase odmítají šahat na mimopražský doménový kontroléry. zkurvenej microsoft.
Poslance Béma nepustili v Německu do letadla. Teda ještě větší zmrd a chudák, než sem si myslel.

jinak dneska dosáhl notebook pěkného uptime:
10:57:33 up 30 days, 10 min, 1 user, load average: 0.10, 0.45, 0.89

07.09.2011 v 10:56:47

bátora, internety a facebook

no, já si myslim, že bátora by na ministerstvu školství vůbec neměl bejt, kromě toho, že podle mě lže, mám takový osobní podezření, že se facebooku a svému emajlu, který je registrován na fb, věnuje v čase, kdy by se měl věnovat pracovním povinnostem a tudíž už jen toto by mělo býti považováno za důvod k propuštění. sorry, ale státní úředník se nemá co ve svém pracovním čase věnovat svým soukromým aktivitám ve společnských sítích a soukromých mejlech.

06.09.2011 v 20:34:17

aktuální dotazník

helejte, zamyslete se nad sebou, začínaj vyhrávat slušňáci. abych se nakonec nedozvěděl, že celá republika je plná slušnejch lidí, kromě mě teda. :)

06.09.2011 v 18:50:24

hákování settopboxu

no dostali sme od známejch starší tývku, protože maj nějakou novou placatou, se settopboxem pro příjem digitv. žel bohu, původně jsem chtěl tu tývku připojit přímo na kabelovku, ale dostali sme k ní neoriginální ovladač, a protože tv je nějaká inteligentní japonská se dvěma tlačítkama na panelu, nešlo z ovladače zapnout menu a naladit kanály a ani nešla přepnout na video vstup (cinch), takže jsem nemohl ani připojit notebook a pustit tývku z internetu. (google poradil službu ZapniTV.biz :))
No, nakonec jsem tedy zapojil settopbox, redukcí scart->video cinch + 2x audio cinch do tývku, do něj sem nacvak kabelovku a nic. pochopitelně, protože upc ma svý vlastní digitální settopboxy, takže ten můj naladil teda základní sadu zdarma + pár záznamů "pay tv", ale upc má nejspíš trošku modifikovanej videokodek, takže obraz byl rozpadlej. zvuk šel. takže sem tedy zapojil normální pokojovou anténu, projel pásma a pochytal co éter v Praze dává. Na závěr jsem prima redukcí s-video->cinch->scart připojil do settopboxu (ma scarty in a out) i notebook.
Včera sem se večer nudil, tak sem si hrál s těma meníčkama v settopboxu a zjistil sem, že jeho tv program má v sobě historický data, jako třeba Z1 a bordel z upc scanu, tak sem se rozhodl to vymazat. Našel sem položku "Zrušit seznam programů", tak sem to odklik a hovno, protože to chtělo nějakej číselnej password. No, tak jako správnej IT specialista jsem vyzkoušel nejdřív 1234, pak 1111, pak sem se zamyslel a zkusil 0000. to zabralo, settopbox zahlásil, že heslo ok a smazal zabordelenej seznam tv stanic. sranda hacking :)

06.09.2011 v 18:46:25

outerní sraní

byl jsem se před deseti minutami vysrat. v podstatě asi dnešní druhý výrazný zážitek.
ten první byl, když sem ráno musel slušně a decentně vysvětlit jistým lidem, že se mi současný bordel a otevřený racky v naší serverovně vyloženě nelíběj. Prej "máme tady testovací polygon", tak sem na to odpověděl, že je to jako hezký, ale jak již název říká, je pouze testovací, a těch otevřenejch rackách jsou produkční věci. Ne, že bych jich tam bylo hodně, nějaká pošta, skladiště digitálního bordelu, cisco asa, pár switchů a hlavně velmi stará digitální telefonní ústředna, která už prostě potřeboje velmi specifické zacházení, takový citlivější, a v podstatě ji může uškodit, když ji jen nepatřičně ofoukne.
Taky zdá-se zabralo, že jsem na záchod vylepil cedulku ohledně močení na podlahu. Od vyvěšení cedule je podlaha skoro čistá.

06.09.2011 v 15:01:47

slimáčí teror

už nechčije, tak sem vyšel vyvenčit holky ještě před spaním. no du si tak kolem zahrádek a musim říct, že fakt vylezlo slimáků, šneků a šnečků jak sraček. zvláštní pocit, máte-li tenisky s tenkou podrážkou, když šlápnete na šnečka. jakoby vám pod nohama křupla lentilka. a tak děláte krok za krokem, cejtíte ty lentilky a skořápky ulitek jak vám chroupaj pod nohama. do toho, aby to nebylo jednoduchý, čas od času šlápnete na něco měkčího, jenž tlaku tenké teniskové podrážku ani neklade velký odpor, a co vystříkne jako když slápnete na tubu s pastou. jsou to vnitřnosti a střeva slimáka a vy cejtíte jak kloužou z toho úzkyho prostoru mezi podrážkou a zemí, pěkně mezi prsty.

05.09.2011 v 22:56:08

chčije

tak chčije. i ten teplotní skoko byl takovej vychcanej. přesně jak to maji mimozemšťani rádi. voda vyhnala ze zahrad a křoví slimáky na chodníky a je jich fakt hodně. jak v hororu.

05.09.2011 v 17:54:49

hovno X píča

a taky je pěkný, že hovno natrhlo prdel píče a je na čele statistiky.

05.09.2011 v 13:05:40

nos

můj nos je citlivý a důležitý orgán. na vlastní sliznici je schopen a ochoten rozponat různý zajmavý látky. A nemusej bejt ani voňavý. Avšak můj nos trpí. Trpí těma puchama, kterejma se opět zaplnilo mhd a tramvaj číslo 11, která mě v současnosti doprovází životem mezi domovem a prací.
Nyní, když se vrátili chudí češi ze svých letních sídel, pozoruji čtyři věci:
1) Důchodců je zase jak nasráno. Ať se snažim jak se snažim, nikde žádnej slušnej penzista. Poznám podle toho, že přibylo na naší procházkové psí trase hoven a taky potkávám víc důchodkyň s pudlama.
2) V tramvaji je zvýšený puch namíchaný z Pitralonu a Kolínské. Puch, jehož charakter mi evokuje kancelář státního úředníka. Což znamená, že se vrátila naše přebujelá byrokracie ze svých dovolených v Chorvatsku, Řecku či z chalupy "u starejch" na Český Kanadě.
3) Přibylo mládeže. Nic proti mládeži, ale bez ní byl ve městě klid. Kdyby nebylo mládeže, nebylo by ani důchodců.
4) I aut je víc.

A vůbec, včera a předevčírem mě bolela hlava, určitě za to mohlo to zkurvený počasí, dneska sem teda v práci a snažím se, aby mě hlava odbolela. Takže víte co, běžte do prdele a nevotravujte mě dneska, protože stárnu a mám čím dál tím víc šedivejch chlupů, jako bych snad byl nějakej zkurvenej šedivák.

ps: to je ujetý. Teďka byla na rádiu reklama na nějakou zbytečnou hudební akci, ale místo toho aby řekli, kdo tam bude hrát, kde se bude hrát a co se bude žánrově hrát, tak řeknou, že více info na facebooku. lol.

05.09.2011 v 13:01:38

doufám, že

těma dnešníma třicítkama ty zkurvený vedra končej.

04.09.2011 v 18:41:23

doména hn.kd.ny.adsl

objevila se mi v logách tahle divná doména: hn.kd.ny.adsl. Nejpravděpodobnější vysvetlení je, že čína používá svý vlastní kořenový servery. viz: Weird TLD in China

02.09.2011 v 23:23:40

kobra 11

vostrý kucí se vrátili z akce a dělaj si fotky na fejsbůk. no, tak když už sem byl naproti v pátym patře, tak sem vytáhnul mobil a udělal si taky jednu památeční...

Kucí policejní


02.09.2011 v 20:55:57

hmmm taky zajmavy

no zaregistroval jsem v logách nějaký návštěvy z číny a ze studia najbrt. copak už vam došly nápady, že je hledáte jinde? tady žádnej hypermegasuperduperwriter a creten nejni. pouze slušněj a poctivej ufon, kterej si stejně vo vás zcela sobecky a egoisticky myslí svý. :)

02.09.2011 v 14:27:05

tyvole

no tak to sem docela zvědavej, jak to celý bylo.
Děti provokovaly, proto dostaly tyčí, říká svědkyně útoku u pražské Hůrky. "Svědkyně deníku popsala, že si při venčení psa dětí všimla. Seděly na okraji nádrže a ptaly se paní s kočárkem na zapalovač. Útočník byl opodál. " No a je to jasný, dva zmrdi bez výchovy, protože jsou určitě nějaky hyperkinetický, slušně požádali o zapalovač, aby si mohli zapálit cigaretu nebo jointa, a když je svědkyně odmítla, tak to zkusili u chudáka feťáka, kterej si k rybníku šel odpočinout a chvíli sekat dobrotu, od toho těžkýho života, jenže byl určitě taky ze starý školy, takže odmítl podporovat děti v kouření a poslal je doprdele, načež na něj určitě začali řvát, že je hnusnej feťák a špína, což ho určitě nasralo, protože slyšet tohle od nezletilejch zmrdů , by nasralo každýho. Skoro bych řekl, že rodiče nechali výchovu na psycholožkách a učitelích a neřekli jim, že na rozpálený kamna a feťáky se prostě nešahá.

02.09.2011 v 12:43:25

první zářiový pátek

je veselej. místo tradičních 12minut jsem jel do práce asi 25minut, protože u strašnickýho krematoria nabrala tramvaj nějakýho chodce, takže musela přijet vyprošťovací technika a na želivskýho křižovatce se zase srazily dvě auta. ale jo, prostě chudina se vrátila ze svých chalup, chatiček, stanových osad a chorvatska a zase je v piči.
Nevim jak vám, ale mě připadaj lidi po prázdninách nějaký zblblý, zpomaleny, jakoby zhulený či sfetovaný. Upřímně, Praha je fakt krásná v létě, kdy se uvolní parkovací místa invalidů a žižkov je najednou tak prázdnej. já sem tak trošku krutě a hnusně přemejšlel nad tím, že každý kdo je invalida nebo nemocný, měl by být z prahy automaticky vystěhován, protože přeci jen jde o jejich zdraví. Když si to tak vezmete, pražani sou líný, protože mhd jezdí každých 3-15 minut kamkoliv, staví každých 150-300m, tak fakt nechápu jak někdo může čekat 5minut na tramvaj, aby jel jednu zastávku. A to je jen příklad, jakými způsoby výhody cilizace ničí zdraví populace, vždyť nakoupit si můžou klidně i o půlnoci. Vzhledem k tomu, že ve spoustě těchto případů jde jen pouze o to, že tito nemocní mrzáci v podstatě jen trpí civilizační chorobou, protože to hnusný město je zákeřně nutí se nehejbat, rozhodně by jim vystěhování na venkov prospělo. PaneSatane, tolik lidí s berlema tak jako dneska sem ještě snad ani neviděl.

No, Katka od Helenky Třeštíkový je sice pěkná sonda do života feťačky, ale upřímně mám již jen pocit, že si milá režisérka na tragickém a ubohém životě narkomanky Katky nahonila svý filmařský triko a jistou slávu. Kdyby byla Helenka frajerka, nechá si šlehnout od Katky z její stříkačky trochy toho Katčina štěstí, aby teda pořádně poznala vo čom to je.

Školáci dnes trpí nejčastěji hyperkinetickou poruchou. Ale píčou a hovnem trpěj, já mám takovou obavu, že jedinej kdo něčím trpí jsou tyhle psycholožky, jenž nejspíše budou taky husákovými dítky a nesou si jistá traumata ze socialistickýho školství, kdy vzpomínaj na ty hnusný učitelky a učitele, kteří ještě věděli, že jeden dobře míněnej úder pěstí do hlavy zmůže víc než dialog a poznámka v žákovský třídě. Když není dítě blbý, tak rozhodně nemůže býti diagnostikováno nějakou hyperdebilní poruchou. Ano, pokud nechápete co chci říci, tak chci vyjádřit velký nesouhlas s vymejšlením různych poruch, do kterých si zařazujeme naše děti, protože ty děcka, jestli budou mít ve svý lekařský zprávě nějakou poruchu, ponesou si ji celej život v sobě a s sebou, stejně jako s náma husákovejma dětma se měla celým naším životem vésti osobní složka, která byla založena na základní škole a byl v ním posudek. Například já jsem se později dozvěděl, že naše soudružka učitelka byla na mne hodná, že prej sem chytrej, ale žádnej vůdčí typ. Nasrat na ni.

02.09.2011 v 11:40:16

čína boduje

Írán chtěl ušetřit a nechal korán tisknout v Číně, kniha je plná chyb. Mě neříkejte, že tam neposlali nějakýho svýho rabína, aby dohlídnul na tisk.

01.09.2011 v 20:05:06

hmm zajimavy

vypadá to, že stěžejní slova pro měsíc záři budou: mrd a píča, hovno se nám odsunulo zatím ke konci statistik. Asi se projevil začátek školního roku. Teda já vám dneska potkal dětí s cigárem u huby....

01.09.2011 v 16:25:49

hech prasata

no teďka sem se celkem vytočil, du se vysrat na hajzl a ten byl zechcanej jak hajzl ve štyřce. No, nepočítaje v to, že nějakej idiot má potřebu toaleťák pokládat na zem, takže kombinace zechcaná podlaha a na ní hajzlpapír je celkem libová. Protože sem musel podlahu vytřít, než jsem vstoupil na onu místnost, udělal jsem cedulku s manuálem ke chcaní.
V podstatě jsem do ní napsal, že není problém s tím, že má někdo kulturní zvyklost chcát místo do mísy na podlahu, ale že je nutný to po sobě uklidit, přeci jen je nás tu víc a nerad bych, aby to na našem firemním hajzlu vypadalo jako v mongolský jídelně.

01.09.2011 v 14:21:18

pokutička zaplacena

a sem o 724kč lehčí, ale upřímně, pořád se těch 23 měsíců vyplatilo. No, akorát sem teďka zbytečně vypsychovanej, protože si zase musim zvykat, že i já sem polapitelnej. Včera sem jel celkem 4x mhd a samozřejmě sem nic neplatil. Pravda, když sem jel k vočku, měl sem nějakej trapnej pocit, že bych si měl cvaknout, ale když sem vrazil lístek do označovače tak nic, zkusil jsem podruhý a nic, potřetí taky necvaknul, tak sem to vzal jako znamení a vysral se na další snahu. dobře sem udělal, protože sem ušetřil. no mrdat na ně na zmrdy.

jinak píča dělám, hovno sem už udělal a debilové od zakazníka nemaj dneska žádnej problém.

jo a mám po včerejšku menší opici, tak se podle toho ke mě chovejte.

01.09.2011 v 13:08:21