příroda toť mocná čarodějka

aneb v podstatě 48h rozdíl. proto se v čechách říká, že když už rostou, tak rostou. :) pardon, ale tady si člověk vždy uvědomí, jak malý je a malicherný problémy vlastně prožívá.

Štvrtá dimenze


28.02.2011 v 21:51:37

troška srandy při pondělku

humor 1) Kanaďan si "ze srandy" zahajloval před Reichstagem, skončil v cele. Zdá se, že naši němečtí bratři nemají moc smysl pro humor, protože i mě během návštěv velkoněmecký říše tento užasnej vtípek napadl. Hnusná diktatura to německo, tady v čechách můžou komančové řvát na celou prérii a nikdo jim to nezatrhne.

humor 2) Čeští lékaři se do Německa nehrnou. Není to prý žádný ráj. Ale, ale... Někde musí být ráj...

humor 3) No, nevim úplně jestli je to humor, ale mě to jaksi přijde směšný, protože toho bláznivýho Kaddafiho posledních 42let celej svět podporoval a nejednou od něj dávaj všichni ruce pryč, protože se jim nehodí do krámu. Myslím, že zrovna v případě Libye má největší žluklý máslo na hlavě OSN, USA a VB. Najednou jim vadí tolik věcí....

humor 4) NS: Prodej i nepatrného množství drog dětem bude trestán přísněji Mno, hlavně aby hrdinové ohlídali rodiče, aby svejm dětem nedávali ochutnat tu pivka, tu slívky, protože meducína je to stejna jako jakýkoliv jiný drogy. Ne, nesměju se, ale aspoň NS uklidnil většinu populace co nechápe, že největší nebezpečí vždy přijde od hodného strýčka ze sousedství....

28.02.2011 v 11:57:37

jsem houbová víla

koukej, koukej
houbový sál...
koukej, koukej
houbový bál...
a na tom bále chybí houbový král.

Já jsem houbová víla...
A co jsem já...?
V tvém pohledu houby mám...
Už nesu klobouk!
Jsem růžově bílá, tančím, koukej se jak!
...Pokud se hub dotýká...
Můj rytíři klobouku!
Mám tasit...?
Máš v dlani úděl náš...
Vrhnu se v před!
Tvým vyjetým spánkům dávám houbovou stráž...
... co voní po klobouku...

Stoupá, stoupá
houbový sál....
Houpá, houpá
houbový bál.
Teď jakobych v pohádce hrál...

Já jsem houbová víla...
A paní hub...
Mé oči jsou klobouky...
To všechno vím...
Jsem růžově bílá...
A všechno slunce i vláha je v nás...
Jsi zkrátka houba moje milá!!

Houby - štvrtá várka


tož čtvrtá, už nečekaná várka. též už jsem provedl experimentální test a musím je zařadit do kategorie "zkurveně speedový hubky" :)

26.02.2011 v 12:23:30

intelektuální poznámka

moje vyhulené ego dospělo k malému zjištění, že bych možná měl přestat myslet ve smyslu "vím, že nic nevím" nebo "jsou chytřejší lidi než já", neb za mnou v řadě je celá řada pomalejších jedinců.
ale to je velmi sobecké a hnusné :)

25.02.2011 v 18:28:24

ranní sraní

no, dlouho sme se nebyli podivat jak vypada takový pěkný sraní.

24.02.2011 v 13:46:32

shniješ zaživa!

mno, pobavili mě velice filosofové co si vzájemně vyhrožovali přes e-maily. :) já bych jim dal oběma 400hodin veřejně prospěšných prací, aby si čuchli k hlíně a práci, a možná by je pak filosofický roupy přešly.
Pobavili mě také kolegové, kteří se včera divili, že soud může na žádost exekutora zablokovat účet, aniž by postižený dostal nějaký echo. No, musel sem jim říct "vy ste asi nikdy žádnou exekuci neřešili? žeano." No samozřejmě, že ne.
A pak mě pobavili dneska, kdy se na bulváru dočetli, že skupinovej sex dělají jen samí slušní lidé. Načež sem reagoval, že by se měli doma zeptat manželek, zda-li si myslej, že sou slušní klucí a pokud se dostanou kladné odpovědi, mají na swingers a do bordelů dveře otevřený :) Ale už sem radši pomlčel na téma, kolik matek si myslí, že jejich dcery by se svým tělem neživily... :)

23.02.2011 v 14:08:39

výročí

imho deníček dostál svému pěknému jménu a až nyní jsem si vzpomněl, že 14. února uplynulo krásných deset let co hyzdím internety.psychotická analýza říká, že sem se asi nezměnil a sem pořád pěknej ufon. ha ha ha

22.02.2011 v 21:12:58

zima

ke konci tohoto února se opět ochladilo. není to sice zaznamenání hodné, ale furt lepší nějakej zápis, než žádnej.

22.02.2011 v 10:56:07

ivčin narozeninovej mejdan

u vystřelenýho voka dopadl na výbornou, tudíž nezbývá nic jinýho než poděkovat zůčastněným a hardcore legendě Michael's uncle. Velmi výživnej hudební zážitek.
Majklův strýček


21.02.2011 v 09:41:45

rozdíly

jistě ste zaregistrovali, že nějaká neznámá mařena jménem Lara Logan prostě není Lara Croft, protože ta by si dozajista jednoduše poradila.

Lara Logan


17.02.2011 v 14:43:52

mikrotén

víte co nějak nechápu? proč mi německej řezník dá tu svoji skvělou paštiku do voskovýho papíru a proč mi v čechách všechno naserou do hnusnejch mikroténovejch sáčků? jaktože to v tom rajchu de a u nás ne?
ale co můžu asi chtít po zemi, kde sou dvě důchodkyně schopný se pohádat o čtyři prasečí nožičky za tři káčé....

16.02.2011 v 08:09:33

hra

no zahrajme si hru "spočítejme kloboučky" :)

Houbová hra


14.02.2011 v 21:31:16

zpět v čechách

čechy krásné, čechy mé.

14.02.2011 v 18:39:45

egyptská revoluce

jo egyptská revoluce. sem zvědavej co ti místní vymyslej. ale rozhodně to tam bude do hajzlu a možná nastane okamžik, kdy bude muset nastoupit americká osvobozenecká armáda a silou vymůže hladovějícím egypťanům fajnovky za dvacku vod mekáče. no a možná i to vepřový jim zachutná nakonec.
ale to je celkem nepodstatný, protože konečně evropa přichází na to, že multi-kulti je na hovno, ale že opět možná bude platit stará dobrá poctivá integrace a přizpůsobení se prostředí, kde žiju. Ještě vymítiti genderový tendence a všelijaká jiná pošahaná studia, Kocába uklidit někam do Ostravy i s tou jeho - cituji amerického rappera, takže prosím žádný rasismus - černou děvkou, a bude se možná žít ještě dalších pár let dobře, dokud nepřijde jiná sociální katastrofa.
Jo a svině komunistický vystrkujou svoje srpy a kladiva, já bych je hnal teroristy až do gulagu i s tím zmrdem grebeníčkem.
Zejtra jedeme vyzvednou Ivku do velkoněmecký říše.

11.02.2011 v 19:41:39

mám takový podezření

že si naši zákonodárci ani neumějí spočítat svoji vlastní vejplatu, protože si jinak nedokážu vysvětlit, proč sou nasraný.
Poslanci se vztekají. Zdaněním náhrad přišli o desítky tisíc. A to můžou bejt rádi, že se výše jejich platu nevypočítává z toho, co reálně dokázali...

09.02.2011 v 11:20:27

půlnoční meditace

mám po venčení hafinek. tyhlety půlnoční výlety jsou trochu taková meditace nad celým uplynulým dnem. venku je klid, skoro žádný lidi, takže je člověk sám se sebou a svejma myšlenkama v tý atmosféře temnýho města. v hlavě to proudí sem a tam, myšlenky a informace bez zjevný souvislosti z mnoha směrů poznání. až si tak říkám, jestli není na škodu mít v hlavě takovej bordel. vo všem něco vědět, ale nic pořádně. defakto ani takovej it guru taky nejsem, neb je hodně lidí, kteří ví víc než já. ale to je stará pravda, žádná skromnost.
svět se rychle mění a to co bylo pravda včera, nemusí být nutně už dnes. lidská krátká pamět, lidské vnímání, vše co mé skromné mimozemské velikosti lidská havěť připomíná, že nemusím bejt nutně schíza, aby mi došlo, že ropa jednou dojde, lidí bude moře, o vodu se budem bít a ta válka zase přijde.

07.02.2011 v 23:43:41

a pak že prej nerostou

no já vim, že sem trapnej s fotkama hub, ale mám holt potřebu zdělit odborné veřejnosti výsledek studia mycelia. Ano, můžu zcela zodpovědně a podloženě celou řadou experimentů říci, že rostou... :)
(O dnešku psát nebudu,protože sem trapně od rána v práci, klientovi vypad helpdesk, takže volaj zmrdi přímo mě na mobil.)

Houby s voctem I.

Houby s voctem II.

Houby s voctem III.


07.02.2011 v 12:05:12

vejlet

no byli sme dneska opět na vejletě. suchdol, unětice, černý vůl, statenice, horoměřice, šárka a až do dejvic. odhad trasy zde.
Pěkných skoro 18kilometrů po turistickejch v pěkným blátíčku. Tara je kaput :)

05.02.2011 v 19:17:58

magie vánoc

vyzvrátil se k nám nazpět sníh. malé připomenutí zimy, jenž skončí v břečce města.
no přijdu si dneska takovej duševně slabší, v podstatě se ani nic výraznýho neudálo, prostě taková šeď všedního dne. až na ten sníh. takže jen tak pro uklidnění, fotky z mýho vědeckýho experimentu na téma "Vznik a vývoj houby".

Makro jedna

Makro dvě


03.02.2011 v 20:31:38

panebože

on se dotkl mé holčičky, řekla žena v televizi na otázku jestli viděla vraha svého muže. no jenže co by řekla na včerejší německou rekonstrukci příběhu, kdy jeden muž zcela dobrovolně na základě přání jiného muže, onu dobrovolnou oběť pozřel. no a to nebudu vykládat detaily o dušenym lidskym penisu.
jenže nehodlám to komentovat. před chvílí sem se vrátil z venčení hafinek a ještě před tím z pár pivek u vočka, kde sme stihli teda zachránit celej svět.
Upřímě, měl sem sto chutí si poznamenat pro budoucí časy, že zrovna v dnešní den byla pěkná kosa a v noci ještě větší, jak psa by ven nevyhnal, ale protože plyn jede, elektrika teče a voda proudí, nemám důvod si stěžovat. Na ty naše hlavičky, nasadíme si kloboučky...

Hlavičky


ps: čtení přihulenejch akčních textů může občas přinášet bolení hlavy, stejně jako uvědomění si relativní nekonečnosti vesmíru.

01.02.2011 v 22:39:16

úmor

úmor sílí, bolest kvílí, pole bílý plný býlí.

01.02.2011 v 17:03:38