voko

jo, našrot. ale abyste věděli, funguju i teďka. jsem prostě dokonalý ufon. ha ha ha
už v podstatě dneska jdu zaplatit pokutu, kterou jsem dostal včera. no, každopádně včera jsem jel 2x177čkou a 2x133kou. hownoght

ps: dneska je myšleno zítra tak asi za deset minut

31.08.2011 v 23:48:46

hackeřina - xbox360

Hackers claim to have beaten Xbox 360 security
Teda hovno tomu rozumim, ale akorát sem pochopil, že ve správnej čas snížej rychlost cpu, aby mohli natahnout svůj vlastní loader. fakt frajeřina :)

31.08.2011 v 16:31:19

poslední prázdninový den

jsem strávil na semináři, na který sem přijel o něco později a který také o něco dříve skončil než měl. ale obídek byl, nějaká ryba - asi kapr ala losos - na kmínu a bazalce, s brambůrkem, zeleninou, balkánským sýrem a dresinky. Takže hlady netrpim, nebojte se, zatim zítřek neumírá.
Jinak pozoruju, že se dost starší populace a dětí již vrátilo ze svých chudobných letních domů, aby opět v praze si stěžovali jak je draze a chudě. Na některých parkovacích místech pro kryply, který celý prázdniny zely prázdnotou, je již občas možné spatřit i zaparkovaný auto.

Černí pasažéři si připlatí, pokuty v pražské MHD stoupnou. No a co takhle se zamyslet nad tím, jak vůbec dp hospodaří? dneska sem opět jel zdarma.

Poslanec Babák přišel při rvačce v baru o přední zuby. Ano, ve všech dnešních vydáních internetových magacínů se na mě zubí bezzubej Babák. Očividně mu arogance prochází mezi jeho stranickejma kumpánama, ale ne u barovýho pultu. no, snad mu bárta pujčí na nový zuby.

Sexuchtivý lékař Barták patří za mříže, navrhla státní zástupkyně. že jim to trvalo teda, ale když jede vyhulený ufo zdarma tramvají tak to fízli přijedou do 15ti minut. Fakt paradox.

Varnsdorfský dětský gang vede Terorista, z policie si nic nedělá. Obávám se, že zařazení Romů mezi teroristy vyvolá poplach a několik soudních žalobiček od Kocába a Rowlingový ohledně dyskrymynace v čechách.

31.08.2011 v 12:48:44

tv rip

musim vám zdělit, že nás právě teďka rychle a nečekaně opustila naše věrná televize. vše se obešlo bez výbuchu či pořáru, ale divně to v ní píska, na obrazovce jen barevný fleky a psi šli od ní dále. tak jsem ji definitivně odpojil od sítí. rip tv

ps: ty dnešní fotky jsou tedy poslední výdechy naší milé televize. akorát blbý je, že zrovna dneska sem si říkal, že je štěstí, že mám malou rezervičku na případný nutný výdaje, a že stejně o vánocích musim koupit novou.

30.08.2011 v 21:42:35

no a ještě něco z hlubin archivu

když sem se teda brouzdal tou střední evropou, tak jsem zavzpomínal na svůj archiv audiokazet, kde najdu i takovýhle skvosty:

Paprsky inženýra Garina - Blbá Evropa 1991


E - Live 1990/Tracks 1-2


Máma Bubo - Volume 1 MC 1983 (Baňatost CD 1992)


M.I.O.S. - Live 1989 (heh to bych měl mít přesně s tímhle obalem :))


30.08.2011 v 21:23:04

střední evropa

trošku jsem se nudil a našel na internetech tuhle oldskůlovku. Střední Evropa / Tonton Macoutes - split LP 1992
(ulož.to umí)30.08.2011 v 21:04:12

tv nova - video mix

jenom taková malá poznámka. již pár měsíců pozoruju, že minimálně od vánoc mají na tv nova novej soft nebo nějakou jeho významnou aktualizaci na živej střih videa z různých vstupních zdrojů (například živý vstup z terénu, ze studia či telefonem), ze kterýho pak leze finální stream, jenž je vysílán do éteru, a ještě s nim neumějí pracovat úplně nejlíp nebo nevědí jak se konfiguruje či je to "fičura" programu, protože nijak jinak si nedokážu vysvětlit drobné piktogramy k jednotlivým vstupům, jenž jsou přesně akorát tak pro operátora mixu, aby věděl co na jaký obrazovce má za vstup, a nikoliv pro běžnýho diváka, jemuž červenej puntík u živýho vstupu z terénu, bílej piktogram stolu s hlavou a malej telefon nejspíš nic neřeknou. Já, kdybych byl detailista samozřejmě, bych tyhle piktogramy do finálního streamu neklíčoval. Na jiných televizích jsem je neviděl.

TV Nova výstup 1

TV Nova výstup 2


opět nesmyslný hashtag pro tyinternety: píča, tv nova, hovno, vyhulený vyhulenec, ufo v čechách

30.08.2011 v 17:34:04

sen

měl jsem sen o krásným světě, kde je mír, lidi se mají rádi a děti, ty si mají kde hrát. jenže realita bývá krutější...

Kaddáfího režim sledoval odpůrce i s pomocí západních firem. Hahaha... Peníze nesmrděj

Do Svitav přijel autobus, který vozil Barcelonu. Za vstup se platí. By mě zajimalo, kterej debil by vrazil peníze za vstup do nějakýho autobusu, ve kterým se vozili nějaký primadóny.

Varnsdorf hlásí další útok. Romové přepadli mladou dívku. Zkurvení rasističtí novináři, že je furt baví ty těžce pracující Romy pronásledovat a falešně obviňovat. Dyk je to rasysmus.

No, a abych se vrátil k titulku, měl jsem v noci takovej trapnej sen, že tenhle úžasnej deníček vyhrál křišťálovou lupu. No zvedl se mi kufr, protože mi došlo v jaký společnosti komerčních a zbytečných sraček bych byl, tak jsem v tom snu vymyslel, že cenu si za mě přijedou převzít děti z Jedličkova ústavu, protože ty by si tuto absurdní cenu českého internetu zasloužily nejvíc. Vždyť je to tragédie, co je na českym internetu považovaný za zajmavý.... Krásná představa jak postižený děti jedou na podium poděkovat za to, že si jich někdo na těch internetech taky všimnul.

30.08.2011 v 12:17:53

večerní procházka

romantická. žádný vedro, žádný dusno, pohodička. holky si udělaly svoje standartní kolečko, potkaly barnyho, a šli sme domu. strašnice hlásí klid, žádný násilí, žádná demence. no co není může bejt, žeano.
ivka šla někam na dámský mecheche, takže sem doma a dodělával jsem co mělo býti uděláno. teďka čumim do internetů a bavim se.

celkem sem překvapenej, začínají se indexovat slova hovno (tento měsíc zatim 138x) a píča (121x prozatim).

ale jo, co si budu namlouvat, povětšinou tady melu nesmyslný hovna ze života, protože není fakt každej den akce.

29.08.2011 v 23:01:29

jo fízli znova úřadovali

jakože si u pana dušana dvořáka nejsem úplně některejma věcma jistej, v podstatě ho neznám a některý jeho názory a skutky mi přijdou fakt vyhrocený, je pravda, že je mi na něm velmi sympatický, že věří tomu co dělá, nejspíš mu fakt jde hlavně o ty nemocný, aby nebyli kriminalizováni a nemuseli si kupovat drahý, státem uznaný léky, za 10000kč měsíčně, když se dá konopná tinktura vyrobit o dost levněji, no a nebojí se očividně jít do sporu ze státem neustále dokola jak u blbečků na dvorečku.

Policie opět sklízela konopí u pěstitele, který z rostlin vyrábí léky

Jediný u nás státem uznaný lék obsahující thc a cbd je Sativex (sativex na wikipedii).

Magazín Legalizace: Sativex – Naděje i riziko pro konopnou léčbu

Informace o ceně (vytáhnuty zde): "Sativex je dodáván v  10ml balení, což odpovídá přibližně 90 dávkám spreje. Náklady na balení jsou 125  liber (cca 3.800  Kč), s  cenou za dávku 1,40  liber (cca 40 Kč). Při běžném dávkování kolem 8 vstřiků denně se tak měsíční cena léčby vyšplhá až na 330  liber (tedy přibližně 10.000 Kč)."

já osobně mohu za sebe říci, že jsem zastáncem kompletní dekriminalizace a legalizace veškerých omamných látek a jedů.

29.08.2011 v 18:04:42

jinak asi dneska nic

výraznýho. koupil sem pytliky do vysavače, máslo, teďka sem vylezl ze sprchy a čekám až se vrátí ivka.
taky žádní revizoři v tramkách.

29.08.2011 v 17:15:46

jsem pohoršen a znechucen

takovej krásnej den a já si ho dobrovolně zkurvil čtením zpráv. takže sem si zpravil náladičku registrací na nějakou přednášku věnovanou tiskárnám a tiskovým službám. Je to zdarma na celej den, takže snad bude i nějaký to papáníčko. haha.

sranda, že? Za jízdné zdarma Praha doplácí desítky milionů korun. Ne, fakt se nesměju, ale mělo by dojít k soudům a soudit, soudit a zavírat za špatný hospodaření s obecními financemi. Za komančů byl takovej ten přečin "rozkrádání majetku v socialistickým vlastnictví" a to rozkrádání pokračuje do dneška. Vždy, když se řekne pražský mhd, vybaví se mi opencard a bém, což způsobí, že se mi chce zvracet.
A když si tak představim, že na mě ti zmrdi revizorský zavolaj fízly, a ti přijedou na zavolání jak banda zmrdů, kterou dostat k vykradenýmu autu, loupeži či vraždě, stojí dost námahy a nervů.

Využiju nejvíce vyhledávaná slova a slovní spojení a zkusim okomentovat jedny takový mediální zvratky, přestože víte, že tuhle mrdku normálně nekomentuju:

J. X. Doležal: Díky ČT24 jsem se utvrdil ve svém názoru na Mašíny. Dávat je za vzor je nepřijatelné Dnes jsem se utvrdil, že Jiří X. Doležal je jen tiskový hovno, mrdka, debil a kokot, jelikož za tenhle zblitek by zasloužil zavřít do komunistickýho kriminálu. Ne nemůžu si pomoct, ale je vidět kvalitní výchova soudružkou matkou, protože milej zmrd vůbec nechápe, že komunisti, k nimž patřila i jeho matka, pozabíjeli ve jménu své viry a modly větší množství lidí než menší, ještě větší množství udělali nešťastnými, rozkradený majetky, zničený životy přibuzných obětí, nesvoboda a výplach mozků. Ano, činy Mašínů jsou diskutabilní, ale jejich obětí je méně než obětí komunistů, než obětí tý většiny, která mlčela, souhlasila, nic neříkala a radši se účastnila pokryteckýho života v socialistický společnosti. Komunisti vyhlásili třidní boj, ne Mašíni. Komunisti pozabíjeli západní bojovníky proti nacismu, kteří nestihli utýct zpět do anglie či usa. Mašíni jen přijali výzvu k boji a mrtví, ti mrtví pracovali pro režim, pro který pracovat nemuseli, protože kdyby měli odvahu jako Mašíni, tak odmítnou spolupracovat s režimem. Ale ono je lepší mlčet a tiše souhlasit.

Problém je, že tahle země má děsnou spoustu lidí co o sobě tvrdí, že jsou slušní, poctiví, normální, obyčejní, že nejsou sobečtí a egoističtí, jenže jaktože pak sou plný parky hoven od psů? Přestože je častý tvrzení jak všichni uklízej, hoven je tu plno.

Zhulenejch hrdinů, jako je třeba Jiří X. Doležal, má tahle země plnou prdel. Ale jít s kůží na trh?

29.08.2011 v 11:18:44

změny teploty a tlaku

na mě asi působí, protože mě od pátku bolí levý koleno, navíc normálně detekuje změny počasí to pravý, tak si říkám, že změna je nějaká jiná. otázka je, zdali dobrá nebo špatná.

28.08.2011 v 20:15:20

čr vs usa

za poslední víkend:

čr: 17
usa: 11

28.08.2011 v 19:57:44

docela se bavim - hurikán na manhattanu

na čt24 je přímá reportáž z new yorku ohledně údajnýho hurikánu.
jsem docel fascinán tím, že žádnej bruce willis, žádnej arnold schwarznegr, žádnej walker - ranger z texasu, žádnej chuck norris, nikdo nikde. Každej rok zemře při záplávách, hurikánech a tornádech spousta bangladéšanů, karibičanů, indonézanů, thajců či jinejch obyvatel žijícíh poblíž moře.
Krásně je vidět síla emerických medií, kdy na č24 musej ventilovat reportáž nějakýho zmrda co říká, že občas na něj kápne z moře trocha slaný vody. No, prostě mám pocit, že američanům furt říkaj, že musej žít ve strachu z komunistů, arabskejch teroristů, mexikánců, z drog nebo aktuálně z trocha vody. holt svět.

28.08.2011 v 14:33:17

nedělní odpoledne

dnes je neděle. před hodinkou jsem byl vyvenčit holky, krásnej den, žádný dementní vedro. takže stručně:

1) How we found the file that was used to Hack RSA. OLOL celej hack

2) Phantom v1610. 650000-1000000fps kamera. OLOL

3) Důchodci se musí stěhovat. Nemají na drahý nájem. OLOL OLOL Neřešit a srát na ně, protože debilové ti, kteří si během posledních dvaceti let nezařídili sami svoje vlastní bydlení. Ten kdo bydlel v regulovanym nájmu až do jeho hořkýho konce si prostě nezaslouží ani dávky, ani rozum, ani bydlet. Deregulace měla přijít mnohem, ale mnohem dříve.

Jo, a ještě mě pobavil křik z jednoho okna, kde jakási matka (odrůda nejspíš domácí) vykřikla "začíná nedělní debata. Já bych chtěla...."

28.08.2011 v 12:52:52

americký ninja - česká pomsta

American Ninja - Czech revenge
American Ninja - Czech revenge


27.08.2011 v 13:20:02

parno dneska

skoro k neuvěření.

26.08.2011 v 22:32:19

politický poznámky

1) tak v libyi je prej nějaká prozatímní povstalecká vláda. ale co je to za magory stejně nevim.
2) eskalace rasových problému na šluknovsku. no kdyby tam ti kokoti místo obrněnejch vozů, težkooděnců a fízlů spíš poslali ochránce lidských práv, organizace řešící problémy menšin a kocába, tak by bylo všechno tak jak má. čím víc zbraní, tím víc trablů.
3) furt je vedro.

25.08.2011 v 19:45:30

planeta opic

Protože do kin jde nová Planeta Opic: Rise of the Planet of the Apes, stálo by za to si připomenout základní pentalogii opičí planety.

Planet of the Apes (Planeta opic)
Beneath the Planet of the Apes (Do nitra Planety opic)
Escape from the Planet of the Apes (Útěk z Planety opic)
Conquest of the Planet of the Apes (Dobytí Planety opic)
Battle for the Planet of the Apes (Bitva o Planetu opic)

A pak šel nějakej seriál, tv verze a v roce 2001 se pokusil o planetu opic tim burton.

25.08.2011 v 18:56:05

microsoft pobavil

že by teda nějaký chytrý hlavě docvaklo, že to to nejdůležitější co děláte - to jest kopírování souborů - je od dob windows 3.1 úplně zmršený a všichni víme co to znamená, když 99% souboru je překopírovaných za 0.333sekundy a zbyle jedno procento trvá někdy i přes hodinu v závislosti na délce souboru :)

Windows 8 budou umět perfektně kopírovat. To současný systém neumí

25.08.2011 v 14:15:34

Volá Londýn

no včera u vočka proběhl prodejce pražského samizdatu, takže jsem pro vás investoval 19kč (a to se týpek ani moc nenechával ukecávat, přestože si normálně bere 25kč), abyste si užili jako já. Volá Londýn:

Vola Londýn


protože jsou scany velký, tak zbytek zde v galerii.

25.08.2011 v 12:46:48

zážitek s revizory

sou to zmrdi, ale ti největší zmrdi jsou mezi zmrdama ve vládě. viďtě pane zmrdanej Béme, pane zmrdanej Janoušku...
Byli jsme jen pěšáci, tvrdí obviněný v kauze Opencard

takže jedna dnešní pěkná historka, která je protestem a stávkou proti tunelářským a přemrštěným cenám za veřejnou dopravu:
tož sa musim pochlubit, mám pěknej zážitek s revizorama.
jedu si takhle jedenáctkou od vodafonu (strašnické krematorium) směrem na Flóru.
ona to byla částečně moje chyba, protože jsem rychle nezareagoval, když do tramky na želivskýho napochodovali tři zmrdi. dvě takový gorily s trochou vlasů a jeden obéďárovanej hnusák, pravděpodobně v zácviku. Kdybych byl býval o 5-7sekund rychlejší, tak vystoupim a čau, jenže se nestalo, takže sem vytáh lístek a samozřejmě jak sem ho strkal do označovače přiskočil hnusák s jebákama vyškub mi ho z ruky a začal hlasitě hýkat jak opice, že má asi černýho pasažéra. Nu v tu chvíli se ke mě přiblížili ty dvě gorily a tvářily se děsně drsně.
Jebák mi začal z hlavy vykládat, že mu musim ukázat doklady, že mě to bude stát nějakých 700kč a ještě nějaký nesmysly. Na to sem mu řekl, že "lístek mám, akorát sem měl telefon a protože sem roztržitej, tak sem ho prostě nestihnul cvaknout", načež jsem se otočil a čuměl z vokna. Něčím mě prudili, furt mi strkali pod nos ty svoje podělaný odznaky, tak sem jim řekl ať mi daj pokoj, že na Floře vystupuju. Načeř se teda ke mě všichni přiblížli a stáli nademnou jak tři měsíčci s krámama. Těsně před Flórou jsem si všimnul, že jeden z těch zmrdů někam volá, tak sem si pomyslel, "že asi hraje, že volá flojdy", tak sem na něj zamával.
Šance na vystoupení na Floře byla minimální, tak sem seděl a čuměl z vokýnka. Taky na Floře přistoupila nějaká mladá cigoška, a musim říct, že byla ještě blbější než já, protože přestože viděla tři hnusný týpky jak nademnou stojej a prázdnou tramvaj, tak si sedla a jak si sedla, tak "kontrola jízdenek". No frajerka byla, rovnou jim řekla, že nemá doklady a ať dou v podstatě do prdele.
Tak sme tak jeli, na Jiřího z Poděbrad už bylo vidět, že je nejspíš zdržuju, ale myslim, že si chtěli dokázat, že mě prostě nepustěj. taky že jo. Jedeme dál, mineme Vinohradskou tržnici a asi na půlce trase mezi Vinohradskou a Italskou se zezadu tramvaje přiřítí státní policejní kára s houkačkou, akčně jak ze seriálu "Kriminálka Anděl" mohutným těsným zabržděním přímo před tramvají donutí tramvajáka zastavit, takže cestující, včetně revizorů, pěkně poskočili, pak se ještě přiřítilo od Muzea druhý policejní auto, to zastavilo čelem před tramvají, vyskákali 4fízli a já jen koukal, jak si berou gumový rukavice a snažej se otevřít zaseklý přední dveře druhého vozu tramvaje, kde sem byl já, cigoška a tři revíci a pár zoufalejch cestujících, kteří pravděpodobně netušili co se děje.
Když se jim pracně podařilo otevřít dveře tramvaje, tak ten první fízl vběhl akčně dovnitř a začal vykřikovat něco ve smyslu "kde je ta fackovačka". No, načež sem se zvedl, protože před orgánem je třeba míti úctu, a zeptal jsem se ho, jestli tady vidí nějakou rvačku, fackovačku nebo nějakej jinej problém, protože jedinej problém jsou tady ti tři pánové, kteří tvrdí, že jsou revizoři, přičemž mi mávají před nosem nějakejma divnejma plackama, který můžou bejt z rekvizitárny.
Takže teda půlka týmu Kobra 11 vystoupila z tramvaje a popojela autama, aby mohl tramvaják dojet na ostrůvek, tam sme si všichni vystoupili a začala debatovačka. Já jim řekl svoji historku s lístkem a telefonátem a zapomnětlivostí, voni si začli kontrolovat doklady revíků a moje, protože fízlovi je těžký odmítnout doklad, tramvaják začal něco vykřikovat, že maj ti fízli odjet z kolejí, že mu jedou stroje a čas, takže fízli popojeli a začlo závěrečný kolečko, kdy sem se pokusil zabránit tomu, aby policajti dali moje doklady revizorům.
Upřímně, tady sem už věděl, že je to ztracený, protože sem fakt netušil jak ze situace vybruslit, takže sem zkusil poslední fintu a to tu, že sem policajtům řekl, že jako veřejní činitelé nemůžou předat můj osobní doklad třetí osobě, která navíc nemá status veřejnýho činitele. Faktem je, že zavládlo asi na 10vteřin ticho, jenže pak jeden z těch fízlů vytáhl nějakou tištěnou verzi zákona o policii čr a nalistoval mi paragraf a oddíl, kde bylo přesně řečeno, že policejní orgán může předat informace o zadržené osobě třetí straně v případě, že třetí strana má právní zájem na získání těchto informací. To jest například nedodržení smluvních přepravním podmínek.
Takže sem si teda nechal napsat pokutičku, no naštěstí to bude 724kč, jak mi řekl revík, ale upřímně, už sem radši držel hubu, protože říkat něco na téma, že za těch posledních 23měsíců se mi to vyplatilo, by byla asi provokace. Akorát mě sere, že sem nezvládl ty krásný dva roky ježdění zdarma.
Jinak teda musim říct, že policajti byli celkem korektní, i když se mi jeden snažil vysvětlit "že jsou na mě dneska výjmečně hodní", tak sem si myslel svoje, ale přesto se nemůžu zbavit následujících dojmů:

1) Revíci sou s fízlama domluvení, protože fízli přijeli fakt rychle. Navíc mezi nima proběhla tykačka (čau franto). Úplatek jsem fízlům nabídnout nezkoušel, páčto to by mě mohli dát sežrat.
2) Sledují internet a fóra, kde se my - slušní lidé - scházíme, a sledují aktivity černých pasažérů.
3) Prohrál jsem, ale nedal jsem svoji kůži lacino a myslim, že si tyhle peníze těžce vydřeli. Kdyby se na mě vysrali a na Flóře vlezli do metra,mohli za ten samej čas mít víc obětí.
4) Takovej pěknej zážitek už sem dlouho neměl. Adrenalinek :)

25.08.2011 v 11:11:13

haha, zrovna to pívo táhne

tohle se mi dneska objevilo v logách. hezký je, že aspoň obrázek nalinkovali přímo vode mě, debata taky pěkně zhulená...
řidič zabil tolik neviných Plzniček :)

Cena zlata se po raketovém růstu prudce propadla, začal panický výprodej Haha, nemůžu se zbavit dojmu, že to byl akorát způsob jak z lidí vytáhnout prachy, protože trhy sou nejspíš virtuálně děsně bohatý, ale reálně chudý. Takže bylo potřeba z drobných střadatelů vydolovat nějakou hotovost...

25.08.2011 v 03:29:53

parno

ve městě vládno parno. to sem ani nepsal, včera když sem šel venčit, málem sem zkolaboval. fakt sem to musel v parčíku votočit a vrátit se zpět. teďka sem zpět z hospody, málo sem dal, protože dusí mě město, ale kdyby to natočil nějakej šikovnej režisér, tak půlka kina dostane infarkt jako já málem včera. prostě teďka vládne městu takový to vražedný horko jako cejtíte ve scifi bo horor filmech. fak of.

24.08.2011 v 20:55:13

slovníček slovíček

dráždím jen vyhledávače

hovno - produkt lidského těla
píča - součást lidského těla
mrdka - produkt lidského těla
kokot - součást lidského těla nebo pochvalné označení člověka
porno - produkty a součásti lidského těla ve filmu
krychlič - samorost. netýká se ho nic z výše uvedeného

24.08.2011 v 14:40:22

partners

aneb všechno stejný, ale jinak. no musim ještě vyventilovat jednu takovou zkušenost s americkým způsobem podnikání, kterému se v čechách v podstatě říká letadlo. Nebudu nijak komentovat agresívní způsob vyvařit peníze na všem a za každou cenu, nemá smysl komentovat, že Partners nabízejí pouze finanční portfolio, takže po nich nic fyzickýho nezůstane, protože je jedno jestli nabízíte finanční služby, herbalife či amway, jsou to jenom služby, ale jedno mi není způsob, styl podnikání a lámání oveček k tomu, aby odevzdaly ze sebe úplně všechno.
Pravda je, že devadesátý léta, kdy lidi stříkali blahem a vlastní blbostí z amwaye, herbalife či různých supermegacool vysavačů nebo hrnců, již dávno skončily, ale metody a způsoby jsou furt stejný, ale jsou takový "jinak sofistikovaný".
Takže jak to probíhá, jste v prdeli, nemáte práci, nikdo vám na inzeráty nereaguje, nikdo nečte vaše odpovědi a najednou zvoní telefon a sladký hlásek ve sluchátku začne nabízet, jestli "nemáte zájem o práci, protože hledáme někoho na manažerskou pozici". Člověk co je bez zaměstnání samozřejmě poskočí blahem, protože si myslí, že se na něj konečně usmálo štěstí a někdo má zájem o jeho schopnosti. No tak si domluví pochopitelně schůzku.
Přijde na první a tam dostane nalejvárnu od nějaký osoby,jak se oblíkat, jak vypadat, jak mluvit, jak u firmy partners vydělávat třeba 80tisíc měsíčně. A takhle je to celou první přednášku, nalejvárna, výplach, samej úspěch a samý statisíce a milióny. Takže resume bylo, že Ivka přišla úplně zblblá a naroubovaná nějakejma kecama, z nichž relevantních bylo jen minimum, například nic vo tom o co teda vlastě v týhle práci jde. Ale rozhodně musíte přijít na další schůzku.
Na další schůzce se dozvíte, že sice de o manažerskou pozici, ale musíte si ji udělat sám. Firma partners totiž nabízí jen kompletní portfolio služeb od hypoték, přes půjčky či refinancování kdečeho, taky se dozvíte, že sou děsně úspěšný a že dělaj pořad "Krotitelé dluhů". Tady se začala zvyšovat má nedůvěra, protože mi to začínalo smrdět normálním letadlem a na vznesený dotaz, jak se získávají vlastně klienti, sem nedostal uspokojivou odpověď tedy až na to, "že je tu nějaký klientský centrum". V tuhle chvíli jsem si ještě pořád naivně domníval, že hledají lidi do nově otevíraných klientských center, protože prý rozšiřují firmu. Prostě samý úžasný pohádky o úspěších, vydělaných milionech v 25ti letech, a rozšiřování firmy.
Na třetí schůzce se dozvíte, že to vlastně jako bude manažerská pozice, ale budete manažerem sami sobě, protože si musíte udělat živnosťák a makat se bude jako osvč. A že si budete muset udělat nějaký zkoušky u čnb a že s těma klientama to bude složitější, jelikož je nejdřív nutný za 500kč zálohy si pořídit nějaký skripta a za 1400kč si zaplatit víkendový kurz, kde se dozvítě úplně všechno podstatný. Ok, takže vysolíte 500kč za nějaký nesmyslný reklamní cancy z recyklovanýho papíru, kterej ani nehoří, s tím že těch 500kč vám vrátěj, když budete chtít, a zaplatíte 1400kč za vejkend za Prahou.
Tam za Prahou, ne v rákosí, se během dvou dnů dozvíte, že furt musíte vypadat dobře, furt se smát a že žádný klientský centrum neexistuje, protože firma partners vám poradí, jak zpracovat vlastní telefoní seznam za účelem získaní klientů.
Tady mi to zasmrdělo sírou, protože přesně tohodle jsem se obával, že si řeknou o vaše data, o vaše kontakty, o vaše soukromý informace. Ivka po návratu z víkendu dostala mejlem formulář v excelu, kde byly sloupečky jako jméno, přijmení, věk, bydliště, ohodnocení "jak by se tvářil, kdyby mu volal někdo cizí" a ještě pár blbostí. Samozřejmě, že to celé bylo zaobalené do takové veselé pohádky na téma: "budete s tím pracovat jenom vy, nikdo jinej k tomu přístup mít nebude, jsou to vaše data, vaše kontakty, ale máme tady náš vlastní počítač, do kterého si samozřejmě ten sheet s adresami musíte zazálohovat."
Víte, já nemám problem s firmou Partners, prostě protože pouze nabízí nějaký služby, na což má samozřejmě jasný právo, ale nelíbí sem mi styl, jakým lákají zaměstnance/externisty či spolupracovníky a už vůbec se mi nelíbí způsob sběru informací a kontaktů. Ivka si správně všimla, že s rozdáváním svých telefonních kontaktů nemá problém mladá internetová a ipadová generace, ta nějak nad tím soukromím nepřemejšlí, to pouze starší účastníci se mentálně bránili tomu, dát jim data.
Takže, když jsem tohle všechno viděl, řekl jsem k tomu svůj názor, už jen z toho hlediska, že vim, jak moc úřad na ochranu osobních údajů umí prudit, co všechno musíte právně zařídit, když máte udělanej blbej portál k věrnostnímu systému a lidi se do něj můžou zaregistrovat. Co se smí s daty, co se s nima nesmí, komu je můžete vydat a komu ne.
Takže sme do společnosti napsali mejla, jelikož si řekli o feedback, kde teda jsme jim sdělili, že se nám krapánek nelíbí jejich mystifikace, protože Ivce řekli, že švýcarský studium je ok a že nevadí, když nemá maturitu v čechách, aby se nakonec dozvěděla, že čnb vyžaduje, aby testovaný měl minimálně českou maturitu.
Dále jsem pomohl Ivce formulovat otázku, kde jsem chtěl vědět, co to má bejt s tím adresářem, protože se mi nějak nezdá, že bych měl do počítače firmy Partners nahrávat nějaký svý data, když se společností Partners Ivka nemá žádnou smlouvu, NDAčko nebo jakoukoliv právní formu dohody na téma osobní data. A vsadil bych krk, že bych se někde později dočetl, že cokoliv je v počítači společnosti Partners, je také majetkem společnosti Partners. No a na závěr teda Ivka položila pěknou fikanou ekonomickou otázku, proč nedostala doklad, že složila 500kč jako zálohu za nějaký reklamní kecy, a jestil je teda dostane zpět.
Nejdřív to vypadalo, že z odpovědi nebude nic, aby nakonec od typa přišla odpověd na poslední otázku a že si má Ivka přijít na centrálu pro 500Kč. No došlo mi, že sem byl prostě moc chytrej, jelikož jsem je nejspíš odhadl dobře s tím sběrem informací a kontaktů. Bůhví, jak by je využili. Možný je, že si mysleli, že Ivka je buďto od konkurence nebo nějaká kontrola z čnb, uoou či finančáku.
Takže jo, bylo to celý jinak, ale stejně na hovno.

Já bych si k tomu dodal jenom takovou poznámečku, že tyhle firmy co negenerují žádnej hmotnej výsledek, pouze zisk, tu nebudou dlouho, a až se trh nasytí a již nebude z koho cucat data a prachy, tak skončí.
Hodně hrajou na to, že chytaj do svejch pastí mladý lidi, jelikož mladý lidi žijou on-line, nejspíš věří tomu, že na internetech je všechno pravda a že je nutný ho brát vážně, a vůbec nemaj problém se šířením svých osobních údajů, kontaktů, který jim dali kamarádi a kolegové z toho důvodu, že k nim měli důvěru - já třeba svý číslo, mejla a adresu na potkání nerozdávám, protože prostě nechápou, že klíče od bytu by taky nedali jen tak někomu, koho poprvý potkali někde na diskotéce.

Jo a vzhledem k tomu, že od každýho člověka co si k sobě natáhli jakoby na pohovor získají v začátku 100kontaktů, takže když máte ve skupině 20lidí a takový skupiny jsou během měsíce třeba 4, tak matematika je celkem neuprosná a jednoznačně říká, že během měsíce není problém získat třeba 8000 kontaktů potenciálnich obětí, kterejm se dá vnutit nějaká "dobrá finanční rada". Příčemž z těch 20ti lidí bude dál pokračovat ve spolupráci s firmou třeba jen jeden člověk a to ještě možná.... Dobrá prdel, ne?

24.08.2011 v 14:17:32

cukrový report

no původně sem si nebyl jist, zda-li to sem dát, protože psáno to bylo pro jedno forum, ale text je to můj, zaslouží si býti archivován a měl by také působit jako varování, že to skutečně nejsou synteticky sladidla pro cukrovkáře a že drogy sou špatný a halucinogeny vůbec....

v patek probehl mensi vedecky experiment s 2c-c.
cas T0 byl kolem 21:30 a protoze sme zjistili, ze me vahy, prestoze by aspon na setiny gramu mely vazit (tj. 20mg by melo jit) budto vlhkost a nebo cinska vyroba zapricinila, ze to proste neslo, tak jsme jako spravny mastaci udelali tzv. "kilovku" a tu od oka rozdelili na 4 zhruba stejny dily (odhad od oka 25-35mg) a ten dilek sme prstem slizli primo na jazyk. velmi horka chut, docela sem byl rad, ze jsem se rozhodli to nesnupnout, pac by to asi dost stipalo v rypaku :)
v case asi T0:10-0:15 (tj. 10-15 minuty po sliznuti) sem pochopil, ze to bude asi fungovat a ze si nejsem vlastne jistej, jak velkou davku sme do sebe dostali. :) coz uz bylo stejne uplne jedno, jelikoz se mi "nafoukla hlava a prileteli mimozemstani". Pak jsem nejak prestal sledovat cas, protoze tato cinnost fakt nemela smysl. Takze par postrehu:
1) Celkem sme se nasmali pri ruznych cinnost jako udrzovani ohne ci vareni pokrmu. Holt absurdni stav.
2) Vizualne velmi prijemne, pohled jakobych na obzoru sledoval velkou cirkusovou show. Barvy vyrazne, neonove, zrak ostry a sluch cisty bez chyb. Nocni obloha s hvezdami a mesicem za 1++.
3) Vnimani casu se absolutne rozpadlo. chvilema sem si myslel, ze sem na tripu nekolik hodin, nez me zena upozornila, ze od aplikace uplynula treba jen jedna hodina.
4) Chvilema jsem se uplne ztracel z reality, vim ze jsem treba jenom klecel ci lezel na trave a cumel do nebe. Nejsem si jist, zda-li si pomatuju co sem resil :)
5) Oproti LSD chybelo takovy to, jak tomu ja rikam, "nabozensky mysterium", avsak jsem si byl vedom toho, ze nekonecnou rozlohu vesmiru nikdy nepochopim, ale musim ji jen prijmout.
6) Nemuzu rici, ze by 2c-c bylo dusevne ploche (z duvodu bodu 5), ale je proste jine. Jak rekl kamarad na tripu "holt co dela priroda desitky tisic let, pani vedci v bilejch plastich udelaj za par mesicu". Prislo mi to spis jako vylet do budoucnosti, nez vylet po nejakych duchovnich spiralach... Vic techno, vic syntetika, vic budoucnost, nez minulost.
7) Trip vice zamereny na okoli, lidi, prirodu, nez na me ID ci SuperEGO (ci jak se tomu vedecky rika), ale to neznamena, ze sem se behem tripu nekolikrat kompletne nerozlozil na kosticky a zase neslozil nazpatek. :)
8) Fyzicky stavy nebyly neprijemne, jen ten pocit nafoukle hlavy byl takovej zvlastni. Velmi prijemne bylo citit, ze se ze me stava zele a vtejkam se do zeme (trosku jako terminator z tekutejch krystalu :))

Kolem T4:00 (4hodiny po aplikaci) trip stejne tak jak rychle zacal, zase odeznel a my se vratili relativne zpet do reality.
Coz znamena, ze sem celkem ocenil, ze oproti LSD stav trval jen tech par hodin, ne ze bych to dyl nevydrzel, ale preci jen je to zahul na psychiku.
Nasledny stav velmi prijemny, bez flashbacku ci jinych vedlejsich efektu, asi hodinu po odezneni jsem si sel lehnout a normalne sem usnul. no akorat tech hvezdicek na zavrenych vickach bylo o krapanek vice.

============================================

protoze v sobotu nam bylo dobre, udelali jsem experiment s druhym pytlickem, jehoz obsahem bylo 4-ho-mipt.
Po patecni zkusenosti s vahami a manualem stazenym z erowid.org (pikhal/tihkal), kde psali, ze teto latky staci o dost mene nez 2c-c, udelali jsme od oka polovicni kilovku a tu opet rozdelili na 4 dily a slizli ho stejne jako den pred tim 2c-c.
je celkem mozny, ze nase chemicka rovnovaha byla mirne rozhozena z patecni kalby, nebo je to proste uplne jina latka ci jsme odhadli mensi mnozstvi nez vetsi, takze ten trip nebyl tak vizuelne intenzivni jako u 2c-c. Vizualni vjemy bych prirovnal k salveji divotvorny. Naprosta ztrata prostoroveho vnimani, takze predmety, ktery byly zarucene dal se zda-li byti bliz ne to co skutecne bylo blize. :)
par poznamek:
1) Nabeh do 15ti minut od aplikovani
2) Vizualne pekny, ale ne tak jako den s 2c-c a ta sranda taky byla.
3) Propadnul jsem se sam do sebe, zadnej nekonecnej vesmir, ale jen ja a me ego.
4) v case T3:00 (cca 3hodiny po aplikaci) ucinek skoncil tak rychle jak zacal.
5) komunikace mezi experimentatory probihala.

kazdopadne tyhle latce bude potreba venovat jeste pozornost a par experimentu, protoze nez "party fet" je to spise ten typ latky, jak se domnivam, kterou je lepsi si dat doma v klidu, idealne s partnerkou nebo partnerem, nez na party.

protoze jako spravnejm smazkam nam krapanek vadilo, ze trip skoncil driv nez mejdan, udelali jsme jeste experiment, zda-li se latka rozpousti ve vode, takze sme vzali 2c-c, tak na "spicku noze", vsypali do vody a rozmichali. Latka se rozpustila, snizila se horkost a to sme pak jeste ve 4 vypili. Visuelni a psychedelicke ucinky jiz tedy nenastoupili (mozna tolerance), ale v kombinaci s tim 4-ho-mipt to zapusobilo speedove, takze unava zmizela a my mohli kalit az do vychodu slunce. Zajmavy holt :)

tedka sem akorat zvedavej jakej bude dojezd. Vse vypada ok, protoze asi nejvetsi vliv mela cistota uzitych substanci. Zadna rozmrdanost, roztrelenost ci roztekanost. Spis se mi nechtelo rano vstavat do prace. :)

dulezity resume je, ze priste rozpoustim v napojich, protoze snupat ani lizat nepripada jiz v uvahu. :)


24.08.2011 v 12:48:16

polytyka

jak motyka.

Povstalci odnášeli z Kaddáfího vily zbraně i parfémy, diktátora nenašli
Rebel našel v Kaddáfího ložnici diktátorovu čepici, věnuje ji otci "Na krku se Al-Windymu přitom houpal zlatý řetěz a v ruce třímal něco jako slavnostní berlu."

Takže kdo těmhle hrdinům vládne, kdo jim přikazuje. Žádná prozatímní vláda nejspíš neexistuje, protože nemá ani exilovýho mluvčího, žádnej oficiální terorista, kterej by se přiznal k převratu, nejspíš taky neexistuje. Takže cejtím špínu a smrad evropský a americký ropný kliky, protože nemám vysvětlení. Osobně sem celkem zvědavej jakýho zmrda vytáhnou za vůdce, až teda ti slavní rebelové skutečně vyhrajou, z Kaddafiho stanu vyjede poslední tank a lůza přestane krást.

Klaus: Komunismus už je passé, ale pozor na jiné "ismy" Ano, nejspíš má pravdu, ale díky němu tu máme třeba klientelismus, tunelárismus, zmrdismus a utajený buzny na hradě.

Čtyři z pěti majitelů tabletů je používají v posteli, každý třetí také na toaletě. Pokud mě pamět neklame, nedávno sem tu psal něco na téma tablet od appla a divný fleky na jeho dotykový části. Chudáci servisáci, nejen aby si nosili gumový rukavice na zásah, ale možná budou i povinně muset na očkování proti žloutence, aidsu a jinejm přenosnejm - nejen pohlavním - chorobám.

No a jedu si tak dneska do práce tou novou tramvají, jak sem si nedávno stěžoval na puch co v nich je. Tak se nám to asi nezdá, jelikož u vodafonu, kde je depo strašnice, nastoupili párek (on a ona) v uniformách dp, asi řidič a řidička tramvají, a začli komentovat ten hroznej puch, kdy sem se dozvěděl, že "takhle šíleně to smrdí, už když vyjíždím z depa".

24.08.2011 v 10:45:38

nehodička

nepříjemná nehodička na vinohradský u vodafonu. těch plzniček je mi fakt líto...

Nehodička


23.08.2011 v 18:44:25

Libye je průser

To je dobrá fraška v tý Libyi:
Z Kaddáfího sídla vyjely tanky, povstalci se stáhli
„Zajatý“ Kaddáfí junior vzal novináře na noční projížďku Tripolisem
OBRAZEM: Libyjci v Česku převlékli kabáty a spálili Kaddáfího

to je fraška jak od šaška. Převlíkání kabátů je koukám mezinárodně oblíbená činnost. Co ale furt nevim, kdo jsou ti vzbouřenci či rebelové. Kdo jim velí, co je to za lidi? Kde mají tiskovýho mluvčího, kdo to celý řídí? Smrdí mi to tam.

Tohle je první věc, kterou bych Bartákovi věřil: Barták šokuje: Milenky a bordely jsou u vyšší třídy běžné

jak šel audio průmysl časem: 30 Years Of Music Industry Change, In 30 Seconds Or Less...

23.08.2011 v 11:00:55

pondělí

krásně rozmrdané pondělí si přeju. jediný co mě dneska těší je, že větší hovna než já mele natálka kocábová. Já si nemůžu pomoct, ale ta holka je nejspíš blbá po tatínkovi. S čím má problém, že Kocáb není chlap a nemá koule na to píchat cigošku, tak radši píchá tam, kde to píchal už Rosenberg? Vadí jí, že tatínek ma radši černošky než američanky? A kde je vůbec Kocáb, když ho v čechách potřebujeme, proč vlastním tělem a hlavou nejde zjišťovat, proč ti romové jsou na severu takový chudáci, že jim ti zlí běloši nedovolí ani poctivě prohrát těžce nasbíraný peníze??? A proč má problém, že ji Kocáb našel mladší maminku? Vždyť by měla bejt ráda v jakym multikulti prostředí se pohybuje. To by v Americe určitě neprošlo, aby si běloch vzal černošku. A vůbec si neuvědomuje, že i ji ten její opustí kvůli mladší (a možni chytřejší, jestli bude chytřejší), protože tyhle lásky ze školních lavic jsou prostě odsouzený k zániku.
No to je jedno, teda ne úplně tak, ale protože se mi dostává tělo zpět do chemický rovnováhy, jsem takovej citlivej na každou nespravedlnost a demenci. howgh.

22.08.2011 v 13:21:09

ale hovno

slovno hovno dnes dosáhlo v seznamu hodnocení hledaných výrazů krásného rekordu. přesně 100x
chce se mi zvolat: HOVNO, HOVNO, HOVNO, SAMÝ HOVNO. :)

21.08.2011 v 20:23:30

pěknej vejkend

jo, byl fakt fajn. vo lidech, takže jen stručně v obrázcích pro dnešek:

velikost a genialitu vyšší síly, matku přírody a milosrdnou tmu
Milosrdná tma

jsme uctili oltářem víry nekonečnýho pekáče
Oltář nekonečnýho pekáče

a položením oběti stvořiteli pekáče.
Stvořitel pekáče


aneb polreich by se posral...

21.08.2011 v 20:18:44

déšť

no doufám, že chcavec přestane. chceme jet dneska vyvenčit holky mimo prágl. tak snad přestane. no jinak sme se včera byli podívat na viktorku, když už sem teda ten strejda. no jo, malý dítě. :)

19.08.2011 v 11:14:17

dvě fotky

žádný foto do rodinnýho alba, jen sem si musel včera vyfotit, takže prosim bez komentáře... :)

1g 2c-c
2c-c

250mg 4-ho-mipt
4-ho-mipt


19.08.2011 v 11:11:16

odvykání kouření

no jinak dělám takovej experiment a už měsíc a půl zkoušim nekouřit cigára, což ale samozřejmě nic nemění na tom, že toho jointa si stále rád dám. Spíš šlo o to, že jsem měl pár takovejch divnejch rán, kdy sem se nelíbil sám sobě a řekl jsem si, že si potřebuju ujasnit, zda-li za to může chlast a nebo cigára. Takže sem experimentálně vysadil cíčka, takže jediný co mi teďka de do plic je konopí s troškou tabáku. No, upřímě si myslim, že za těch 12-15 let co kouřim tak krabičku denně je možná načase přestat podporovat tento stát a výrobce cigár. S těma cígama je to prostě blbý, protože nemají žádnej psychoaktivní účinek a jediný co z nich je, je pěkná závislost. Experiment chci zhodnotit po třech měsících, protože je potřeba, aby se tělo trošku vyčistilo.
Takže co sem zatím vypozoroval sám na sobě:

1) Vysazení nikotinu a příměsí v cigaretách mi způsobilo celkem dost problémů s trávením. V podstate zácpa. Začíná se lepšit.
2) Druhej a třetí týden velmi zvýšená nervozita a podrážděnost, zvýšená potivost. Již se lepší.
3) Nemám v držce jako v popelníku.
4) Ráno vstávám o hodinu dřív. Taky se krásně nadechnu a nejsem takovej přidušenej. Dost pozitivní.
5) Jointy chutnaj a účinkujou jinak.
6) Problém je, že všichni okolo mě kouřej. Měl sem během dovolené na moravě recidivu, no nezlobim se na sebe, ale vyjebal jsem sám se sebou, aby se to neopakovalo.
7) Přestala mi permanetní rýma a ráno nemám hnusnej kašel a nejdou ze mě cucky plic bo co to bylo za divný hleny s černejma tečkama.
8) Vlezu-li do zahulený hospody, nevadí mi to, ale podráždí mě to tak, že ráno ze mě teče zase jinej typ rýmy. Taková čirá. Nechci, aby ze mě byl militantni nekuřák, ale nezvyknu-li si na zahulený prostory, přestanu do nich chodit.
9) Víc žeru a víc piju.
10) Chutě a čich se staly citlivějšími.
11) Přibližná úspora měsíčně cca 2300kč (žlutý cumelky 77kč v současnosti) je celkem výrazná, taky bonus navíc.
12) Došlo mi, že nejsem tak chudej, abych musel kouřit cigára.

Ale zapálit si můžu kdykoliv, žeano. :)

18.08.2011 v 14:37:47

čtvrtek

1) včera sem se docela zmatlal u vočka. pak to na mě nějak padlo a celýho mě vyplo.
2) dneska je čtvrtek, zítra pátek
3) jak už se ivka zmínila, dneska to bylo vo hovně. Vopravdu vo hovně, hovnech a to po celym bytě. Fena se posrala a posrala se tak dokonale, že posrala celej byt, bylo to vopravdu, ale vopravdu posraně nechutný.
4) zítra jedeme na vejlet k českej lípě.
5) teda to by nasralo, připravit takovej zločin (asi ste zaregistrovali případ v austrálii, kdy nějakej magor dal holce na krk náramek s "výbušninou") a dojet na to, že microsoft word ukladá do dokumentu i údaje o autorovi a že mazaní ve windows není skutečný mazání. :) The collar bomber's explosive tech gaffe

18.08.2011 v 14:01:14

nový tramvaje

v novejch tramvajích to prostě smrdí jako po bezdomovcích. buďto je to špatnym větráním a nebo nějakym nevhodně použitym materiálem.

17.08.2011 v 16:06:03

paranoia

trocha paranoie, schizofrenie a něco málo konspirační teorie:

Domnívám se, že naši někteří vedoucí činitelé, obzvláště ti napojení na Hrad, byli, jsou a budou pěkný perverzní prasata, protože jak jinak si mám vysvětlit, že si vzájemně kryjou svý řitní otvory:
Jakl: Bátora je terčem sprostých útoků i pomluv a nesmí se bránit
Lékař tyran přijel na Hrad. Chtěl se zaštítit Klausem
Dobeš se za Bátorova slova omluví, ale nepropustí ho

ja ještě aby se nepřihřál Jandák: ČSSD hrozí, že prosere volby. Líbí se mi Bátora

Já si nějak nemůžu pomoct, ale prostě mám pocit, že Hrad a Ministerstvo školství ovládají pánové, kteří mají jaksi neujasněnou sexuální orientaci nebo naopak ji mají přesně ujasněnou, ale protože sou to slušní a poctivý křesťani a národovci, oficiálně souloží a znásilňují ženy, příčemž tajně si vzájemně lížou anální díry a koule. No, řekněte, nejsem paranoidní dement?

17.08.2011 v 14:09:06

průjem

jo průjem je na hovno. akorát si dovolim poznamenat, že na rozšíření sračky mezi námi má pravděpodobně vliv klerofašistická klika na ministerstvu školství a dovoz velmi levných potravin druhé až třetí kategorie.

17.08.2011 v 10:39:35

ach

tyinternety. ještě si poznamenám ke všem těm službám tzv. webu dva, že pokud jste trošku bystřejší jako já dneska, zjistíte, že máte-li někde účet (např. společenský sítě), děláte hovno:
1) nahrávají se fotky
2) tlachá se o sračkách a hovnech, aby se zabil čas
3) hrajou se nesmyslný hry
4a) když už se kecá na smysluplný téma, vždycky přijde nějakej zmrd a přehodí debatu do trollování
4b) když už se kecá na smysluplný téma, časem zjistíte, že téma se s ukrutnou pravidelností opakuje, podle toho jak přicházejí a odcházejí IDečka

z čehož plyne, že tyinternety sou plný povetšinou recyklovanejch sraček a debat na to samý téma jak u blbečků na dvorečku. Najít originální projekt je docela hledání jehly v kupce sena.

16.08.2011 v 17:39:14

houby strašnice

no, sice sem vyhrožoval, že už žádnou zkurvenou houbu ze strašnic nedám, ale tenhle model s červenym kloboučkem jsem si ještě nevyfotil.

Houba1

Houba 2


16.08.2011 v 13:26:28

google

milej google již zcela nepokrytě říká, jak to bude s vytěžováním uživatelů jejich sítě. Google nezměnil názor, Google+ bude vyžadovat reálná jména.
Facebook v tom samozřejmě není líp, protože jak se ukazuje, většina mladých uživatelů mobilních zařízení, internetu a různých společenských spojovátek, nechápe co to je "osobní soukromí" a přestože by po odchodu z domova nikdy nenechali otevřený okna a dveře s klíčem v zámku, dělí se o svoje (a potažmo i cizí údaje, který jim kamarádi a přátele s důvěrou svěřili) osobní data zcela bez přemejšlení a jistých zbytků soudnosti. No a prdel je, že to bude nejspíš společný pro všechny americký firmy, nově například linkedin.

pro mě z toho plynou dvě věci:
1) Rozhodně posílil můj názor, že žádná společenská síť ode mne nedostane ani realný data ani přezdívky či falešnej profil.

2) Už vím, že Dočekal má prsty ve redesignu tiscali.cz, takže vím na kterýho zmrda můžu nadávat při vybírání pošty z tiscali. To že Tiscali koupilo worldonline.cz, kde mám adresu snad přes deset let, by mi ani tak nevadilo, kdyby nedošlo ke zhoršení služeb. Hnusný design a zrušení IMAP přístupu k poště, který za starejch dobrejch časů perfektně fungoval.

tyinternety sou prostě plný vyžírek, příživníků, zmrdů a kokotů.

16.08.2011 v 13:08:56

mašíni

maj pravdu nejspíš: Ctirad Mašín: Komunisty jsme zabíjet chtěli, na co bychom měli zbraně

Právě nad osobou bývalého prezidenta Václava Havla se dlouze pozastavuje. Vadí mu totiž téměř celé československé "disidentské" hnutí, které bylo podle něj pod dohledem StB a které vlastně režim toleroval. "To byl kretén pěstovanej estébákama," řekl Mašín na Havlovu adresu.

"Lidi ho dneska obdivujou, ale byla to loutka komunistická. Vždyť on byl jednohlasně zvolen komunistama. Už to by mělo lidem něco říct." Vadí mu, že schválil třeba doživotní pozice soudců, podle něj to měl odmítnout. Pokud někdo od Havla něco očekával a potom byl zklamaný, tak se to prý dalo očekávat.

"Skončil jsem s ním, když na otázku, proč komunistickou stranu nezrušil, řekl, že neudělala to, co ta ruská," vysvětlil Mašín svůj postoj.


Fotr to říkával taky s tim Havlem....

15.08.2011 v 20:32:23

ítý

1) pecko tak nějak oslavilo třicet let. On 30th Anniversary, a Former IBM PC Chief Engineer Muses About the Future of the PC

2) Softwarový patenty, zhouba ítý. google koupil motorolu a napadá patenty. Já v tom cejtim nějakou další americkou metodu jak zpoplatnit i nezpoplatnitelný. Přeci nemělo by projít, aby si kdokoliv mohl přisvojit obecný principy. Jako kdybych si nechal patentovat dýchání.

3) Podniky jsou prý rozčarovány výší úspor plynoucích z virtualizace. Nojo, to sou ty marketingový kecy jak zákazník ušetří, stane se úspěšnějším a jeho klienti štastnější, a vy vyděláte. Z technickýho hlediska chápu virtualizaci jako ideální platformu na vývoj, testování či ladění, ale nikdy bych nevirtualizoval produkční techniku, jak se stalo, zdá-se nejen v Čechách, v posledních letech oblíbenou mantrou. U každýho našeho zákazníka je nějakej ten VMWare ESX, a už asi dvakrát sem viděl tyhle stroje s timhle patentem pod kapotou lehnout na oops. Posledně za to mohly nejspiš Lotus Notes ve virtualizovanejch widlích, to sem docela čuměl, ale naštěstí jako náhodný pozorovatel s úsměvem na líci... :)

4) Jo, na svých pracovištích nemívám ani čtyři debiany, ani osm monitorů, jsem minimalista.

Ítý pracoviště


No a kdyby si někdo náhodou chtěl zahrát na "CSI: UFO", tak sem mu ušetřil práci.

CSI UFO


15.08.2011 v 18:03:03

chčije

zcela překvapivě chčije. takže než sem doběhl na tramvaj, tak sem prochcal. jo, vychcanost, toť úžasná vlastnost hodná vůdce.

15.08.2011 v 16:37:09

blbá nálada

jak by řekl náš teplý president, ve společnosti vládne blbá nálada. A protože jsem si dovolil použít výrok presidentův, doufám, že nějakýho internetovýho cenzora nenapadne mě vypnout, protože:

1) Zneužil nás a poškodil naše jména, zlobí se vlivní na lékaře Bartáka. Ne, nesměju se jim, ale nýbrž jejich blbosti. Protože možná jsou vlivní, ale rozhodně ne chytří, protože kdyby byli chytří, poznali by šméčko.

2) No vytočil sem se dneska v hospodě na obědě. Bylo to bez dýška a nejspíš mě tam nějakej čásek neuviděj. Podnik poloprázdnej a na blbý filé sme prosím čekali 40minut! Nezachránilo to ani, že kuchař je sice schopnej kuchař, ale jejich tempo je přímo vražedný. Umřel bych na stáří než bych se dočkal žrádla.

3) Za útok mačetami může servírka, tvrdí Romové. Doprdele mrdat jebat, co si ti morgoši vo sobě myslej. Já už to vidím, oni kluci štrnáctiletý chtěli prohrát nějaký peníze, který určitě získali tvrdou prací, a ta hnusná barmanka, nejen že chtěla vidět jejich doklady, ale navíc je všechny zmlátila a vyházela vlastníma rukama z herny, takže ti černí chudáci si jen vzali mačety a chtěli se slušně zeptat, vo co teda šlo. Znova říkám, seru na kocába, seru na multikulti, seru na kocábovu lejlu, seru na gender, já chci jen trochu slušnosti. Ale myslim, že si můžu akorát tak nasrat do kapes a zmrd zůstane zmrdem, ať má barvu duhy nebo ne.

4) Add pochod buzerantů v praze. Ne, nechtěl sem to komentovat, ale pořád mám pocit, že v českých mediích vládne okurková sezóna a každej buzerant má potřebu se vyjádřit ke svýmu pohledu na sexualitu. takže já bych to shrnul asi následovně:
Přirovnám sexuální menšiny k počítačovým sítím. Homogenní počítačová síť je síť, která je tvořena prvky jednoho výrobce. Například switche cisco a operační systémy Windows. Heterogenní síť je síť, která je složená z rozdílných částí. Prvky sítě od různých výrobců, různé operační systémy a různí uživatelé.
Takže jakkoliv jsem tolerantní k menšinám (nejen sexuálním), nelze brát vážně představu gayů a lesbiček o nějaký barvě duhy, toleranci a svobodě v rámci sexuality, protože ať budou lidsky jakkoliv rozdílní, jejich sexualita zůstane homogenní. Pokud by chtěli ukázat, že jsou stejně barevní jako my z homogenního prostředí, nemám s tím problém, ale netahejte do toho sexualitu. A nerad bych tady zabrusil do nějakejch svejch teorií, z níchž hlavní mi říká, že sme naprcaný napůl z chlapa a napůl z ženský, takže v každym z nás je kus chlapa a kus ženský, takže žádný homo prostředí. Vlastní sexualita, respektive jakou díru kdo oblibuje, je pak někde trošku jinde.
Už jen z prdele bych rád uspořádal pochod milovníků dětí a mrtvol (lidově pedofilů a nekrofilů). Zajímalo by mě, kolik buzerantů by se ozvalo, že je to proti lidskosti.
Kam se tedy zatoulala stará dobrá intimita?

5) Jo a ti zmrdi z Technických služeb používaj nějakou nesmyslnou barvu na dopravní značení (přechody, šipky, krajnice), ktera v kombinaci s troškou deště způsobuje, že mý botičky kloužou, takže sem dneska před prací na krajnici nepříjemně uklouz a hodil sem držku na svý zraněný rameno, který se zase ozvalo. Fuck.

15.08.2011 v 13:36:46

jak fungují média

no, protože něco peču a teďka už jen v podstatě kontroluju troubu, dovolil jsem si v rámci svého volného času zamyslet nad tím, jak v čechách (a potažmo ve světě) vlastně fungují - nejen v létě - média. Upřímně jakkoliv Ivetu Bartošovou nemusim, dospěl sem k názoru, že to v Blesku (tedy Ringieru) už docela vostře přeháněj. Fakt by jí měli dát totální klid a přestat jí prudit na každym kroku. To tam nemá nikdo mozek?
Protože sem přesně nevěděl jak popsat můj pocit z médií, pokusil jsem se udělat takové schématické znázornění, aby každý pochopil moji myšlenku, kdy se snažím kritizovat jejich chovaní, myšlení a totální ignoraci posledních zbytků soukromí pronásledovaných lidí, kdy zvyšování čtenosti a sledovanosti je vyhnáno do zkurvený absurdity. Ale moc směšný to nejní...

Jak fungují média v šesti obrazechnesmyslný hashish tag: vyhulený, hovno, ringier, blesk, reflex, mrdka, debil, kokot, reportér, vyhuleno, investigativní, idiot, iveta bartošová, hulení péra, martucci, týrání, jxd, marihuana, konopí, koukat, zhulený ufo

14.08.2011 v 15:47:44

houby

no byli sme dneska opět v klánovicích zkusit jestli budou houby. houby bylo, našlo se toho pár, ale od každýho modelu tak jeden kousek. nejvíc byli dva kotrče kadeřavý. Vejlet jinak pěkný. Akorát sme si dali brko někde uprostřed, krapánek se vzájemně ztratili, takže Bio se objevil kdesi u Úval a já si udělal takový pěkný kolečko, asi bludnej kořen, kdy sem se vrátil zpět k místu, kde sme hulili. fakt dementi. :) Jinak, ale hovno. Což mi vysvětlila Terezka hnedka po návratu dom, kdy sem ji vzal vyvenčit.

Hovno houby


13.08.2011 v 21:18:40

víte co nechápu

proč mají lidi na společenskejch sítích potřebu zakládat fora typu "Fotky uzivatelu", "Fotky párů z chatu XY" a ještě si je vzájemně plusíkovat a slušánkovat. Já vždycky,když vidim takový fórum, tak si představim, že sem obchodník s otroky či otrokyněmi a právě si vybírám v elektronickym obchodě nový zboží. No nepočítaje to, že nikdy nevíte, kdo si zrovna nad těma vyslušánkovanejma fotkama honí.

12.08.2011 v 13:07:57

vopice

mám vopici velikou, včera vočko totiž bylo, a to by bylo, aby se nepilo. od pul sesty do pulnoci, pak dročku a rovnou do pelechu. takže mám takovou, jak bych tak řekl, rozmrdanou náladu a jsem celkem nepříjemný. Zkurvenej chlast.
Takže teďka jenom tak stručně:
1) To sou takový chudáci ti žabičkáři, že jim vaděj mravenečci za krkem. Fakt hovno milovníci přirody. Ne, nelze mít rád Duhový fašisty....

2) Arcibiskupe, ty jeden hnusnej pedofile. Jak ty můžeš něco mlít o rodině, když nikdy žádnou rodinu mít nebudeš. Fakt mi mozek nebere, jak zástupce organizace, jenž by měla žíti v celibátu, může mlít cokoliv o rodině. Vždyť přeci mrdání chlapečků není vo rodině, ale vo úchylce. Chce se mi blejt dvojnásob, protože mezi těma církevníma ouřada rozhodně bude buzerantů víc než si myslíme, ale co je to za víru, která nutí člověka, aby potlačil své já. Bojim se budoucnosti, protože mám obavu, že ti slušní katoličtí národovci budou bojovat za správnou českou rodinu. Kristovy nevěstky....

jo a čtvrtníček, aby se taky nepřihřál na tý vlně současnýho buzerantismu.... Prostě jak u blbečků na dvorečku...

11.08.2011 v 14:01:53

zamyšlení

někdy si tak říkám, jak to ty moderní ženský dělaj, že ve třiceti vypadaj o pár let starší.... asi nějaká móda.

10.08.2011 v 14:48:46

nepokoje v anglii

jsou stejne absurdní jako chudoba v česku. teďka sem viděl nějakou reportáž, kde si nějaká bába ze severu stěžovala, jaký sou ty kapitalisti hnusný, protože konečně padlo regulovaný nájemný a majitel domu si dovolil zvednout nájem z 1000kč na 3000kč. No, musela to dát hnedka k soudu, protože je to určitě strašně nespravedlivý, že si majitel dovolil zvednout cenu, aby mohl konečně začít i do baráku investovat. No prostě jak se říká, chudej v čechách je ten, kdo nežere každej den maso.
Což je úplně stejná absurdita, jako když na britským amazonu během posledních nepokojů vzrostl prodej teleskopických tonf, baseballek a lopatiček :)

Amazon UK


10.08.2011 v 13:31:25

to je džob

praha vinohradská. proč já se neživim jako sugestolog? hrozně by mě bavilo vsugerovávat závislosti... :)

Sugesce


09.08.2011 v 22:25:20

tablet

jo, a ještě si musim poznamenat, že dneska sem měl takovou první zkušenost s používaným tabletem od applu (ipad2?). Došlo mi jaksi, když sem viděl ten zapatlanej display a musel sem teda na něj šahat kvůli tý podělaný softwarový klávesnici, že snad to bylo jen od rýmy...
chudáci servisáci, aby si brali rukavice.

09.08.2011 v 21:22:50

ale hovno!

09.08.2011 v 21:05:32

zmrd

Byl to pěknej zmrd. Točil dětský porno. Poslední se jmenovalo "Krtek a kalhoty". Důchodci v mhd říkali, že to byla pěkná deflorace naživo. Začínalo obrázky hovna, pak přišlo intro "Mrd" a kamera se plynule přesunula směr blázinec.
Krtek měl staré digitální hodinky, ježek nosil na zádech gramofon s troubou "made in india" a králíček? Kus piči na tyči. Najednou přiběhne Krychlič, bůhví odkáď a křičí: "Čumte na hovno, kokoti!"
"To bude nějakej úchyl", blesklo hlavou Krtečkovi, oblékl si kalhoty, sklepal ze sebe svilušky a zvedl se.
"Hovno Krychlič! Kuky se vrací!", zaradoval se ježeček a pustil gramofon.
"Konec sraní, mladí páni, možná by už mělo začít to pořádný porno a poctivá mrdačka a šukačka", zavelel odhodlaně Krteček a sípající postava Kukyho vydávala: "Všechno bude, všechno, mladý starý, dětský porno, zoofil, školačky, i sraní v lese bude, i chcaní po sobě."

Střih. Vyhulený filmy, orgie na plátně, orgie všude. Mezitím Krtek mrdá jako prase v žitě. Vibrační plošina jede na plný výkon, školačky mrdaj, somálci mrdaj, i ta blbá kráva mrdá. Prostě mrdaj všichni, protože je to pořádna mrdačka. Žádná sračka, žádný hovno, žádnej sex komix, ale pořádný píčový kundy. Prostě Krtek promrdal kalhoty i kalhotky.

Takže tohle si odpovězte, až si položíte otázku: Ufo v Čechách.

09.08.2011 v 18:54:17

vypadám snad jako zhulená vopice?

teda já vám nevim, ale v tom slavnym reflexu jsou nějaký natvrdlý. to už jim měl dávno vysvětlit jiří yks doležal, že jediná zhulená vopice je tady on sám osobně a že rozhodně není možný, aby se mimozemská bytost vyvinula z pozemský opice, navíc zhulený. to abyste pochopili, jakej je rozdíl mezi mnou a tou podivnou kreaturou.

Knihy Monyový mizej z pultů. No a divíte se? Mám pocit, že si teďka chce každej přečíst, co to vlastně psala za sračky, akorát tedy nejspíš nepočítala, že se stane populární tak brzo. Rozhodně si, ale větší pozornost zaslouží její manžel, protože to muselo bejt teda dobrý nemehlo (což se ale není co divit, když ta pissovatelka nejspíš potřebovala cejtit, že je úspěšnější než manžílek): "Podle nepotvrzených informací manžel literátky po jejím zavraždění skočil z okna. Dopadl prý na kapotu osobního auta pod domem, který výrazně ztlumil pád. K mrtvé se proto vrátil, zranil se nožem a z okna objektu pak skočil ještě jednou."
No upřímně, není to legrační představa?

Pražské burze se podlomila kolena. Co má jako bejt? Překvapuje to ještě někoho? Vždyť celej tenhle "tržní, finanční a já nevim jakej ještě" systém obchodování je zcela nesmyslnej, táhne lidi a společnosti dolů, aby ve finále uděloval velkou hodnotu společnostem, který ji rozhodně nemaj. Tím myslím většinu společností co generují zisk a nevytvářejí materiální hodnoty (ano, myslim například firmy podnikající na internetu). Jasnej nesmysl sou ratingový agentury, protože nechápu, jak je možný, že nějaká podivná agentura s ještě podivnějšíma lidma může říct, že tomuhle státu uberou nějaký plus a tomuhle zase přidaj nějaký A. Vůbec celej současnej finanční svět je kompletní nesmysl.... Žije se na dluh, jenom já ubohý občan musim splácet. Takže mám skoro chuť parafrázovat jednu filmovou hlášku: Vyvraždění obchodníků na burze a s ratingy není vražda.
Ve finále by stálo se zamyslet nad tím, kdo tyhle pohyby na burze řídí, bojim se, že to bude pár zmrdů co maj pod palcem všechny finanční nitky světa, a úplně nejvíc se bojim, že na těhlech poklesech ti zmrdi i vydělaj.

Závěrem malý drobný postřeh: nemám rád Věci Veřejný, ale celá tahle strana smrdí už nejen od hlavy. Není to tak nedávno, co proběhla kauza poslance Babáka, jenž "řešila nějaký miliony v igelitkách určených ke sponzoringu strany" a hle najednou je z něj největší neviňátko, který bojuje s korupcí a objevuje ji i přímo na půdě parlamentu. Nechápu, kde tudle levnou kopii Ivana Jonáka vzali, vždyť mu ani neřekli, jak se nosí sako... nu, nosí ho jako řádnej českej podvodník a hochštapler:

Babák hochštapler


09.08.2011 v 10:43:08

vykradeno z internetu

Jeden marnivý chlap se rozhodne, že chce být jedinečný a napadne ho, že si nechá přišít jednu kouli navíc. Po operaci se zotavuje v nemocnici a když ho pustí, tak se ještě necítí na řízení auta, tak si chytne taxík.
Jak tak jede tím taxíkem, tak mu to nedá aby se nepochlubil a řekne řidiči: "Pane řidič, víte, že když jsem nastoupil k vám do taxíku, tak je tu celkem 5 koulí?"
řidič na to šokovaně: Vy jste ale chudák, co se vám stalo za nehodu, že máte jen jednu?!"


Imho Věra Pohlová RIP ... Kdeže by bez ní ty internety byly...

08.08.2011 v 20:44:14

jsou zdraví?

nikoliv, já bych řekl, že se úplně posrali a jsou těžce choří....

Jsou zdraví?


08.08.2011 v 20:24:08

mrdka práce

jo, je to na hovno ten návrat do práce po takové krásné dovolené. Strašně rád dělám, že nedělám. No ráno volala jedna píča, pak druhá píča, pak nějakej kokot a odpoledne debil. Nádhera při pondělku. Toť vše pro dnešek.

08.08.2011 v 14:58:11

inzerát

troška inzerce. (pardon, pobavilo, tak vykradeno z utrum.cz)

LEO Inzerát


07.08.2011 v 14:27:54

z reality

Bartošová furt chlastá a mě se chce zapět: "Ital nezná ten zázrak..."
Taky sem docela šokovanej, že Darinka Rolincová ještě zpívá, myslel sem, že skončila někde mezi hvězdičkami v muzikálech. Já bych tedy američanům vzkázal ať si ji nechají, stejně má nějak divně voči vod sebe.
Mladý muž si koupil půdní byt a je z toho láska na celý život. Lol, zrovna dneska si Ivka všimla, že podkrovní byty naproti nám začínají býti obsazené. Prý se tam v jednom okně motala včera nějaká dvacítka jenom ve spodním prádle. Tak sem oprášil dalekohled a připravil si ho na okno. Přeci jenom ta rodinka naproti už nudí a ten buzerant nad nima chodí k voknu, jen když si chce zapálit. Chvíli sme debatovali na téma, že bysme podkrovní byt nechtěli, že je to úplně stejnej sen jako mít patro na spaní. Vypadá to romanticky, ale nevýhody převažují (zásadní sou asi dvě: noční potřeba jít močit, kadit či zvracet, a že teplý vzduch stoupá ke stropu, odkaď nemá kam odcházet). Nám ani nevadí letní vedra a zimní klády v podkrovních bytech, ale spíš, že na nás budou lidi čumět, jelikož mají okna výš než my. Což moje vtipná maličkost okomentovala, že dvacítky se nebojim, tam postačí, až se zase bude motat u oken, abych si u našeho okna jednou-dvakrát vyhonil a už se borka neukáže. Avšak nastane problém, až se do jednoho z bytů nastěhuje nějakej hnusnej úchyl.

07.08.2011 v 14:04:33

houbový výlet

včera sme podnikli se Žižim vejlet do Klánovic, podívat se, jestli jedou houby. No klasickej pánskej vejlet, znáte to, jointa a pivo na nádraží, pak hurá do lesa, tam jedna pauza, druhá pauza na jointa, pak zase "Zhulenci pátraj a raděj", abysme skončili tam kde sme začali, u nádraží na pivu a jointu. :)
Byla to pohoda, akorát sme nesměli vyjet tak pozdě, protože Klánovice malá víska a ještě menší les, takže v něm bylo lidí jako na václaváku a docela mě překvapilo, že sme něco našli. Les prostě vysbíranej, my když sme přijeli, tak na klánovickým nádraží davy lidí s plnejma košíkama, takže naše hledání spíš připomínalo loterii. Ale jo, dobře to dopadlo, dělám teďka hovězí plátky s houbovo-smetanovou omáčičkou... ha ha :)
jo a učinil sem navíc jedno zjištění, že koníček - nechci záměrně řici uchýlku - sraní v lese má asi víc lidí než sem si původně myslel, protože jednoduše řečeno, některá zákoutí klánovickýho lesa se utápěla v papírovejch kapesníčkách, hajzlpapírech a hovnech. Kolikrát sem se prodíral zdánlivě neprůchodnym křovím, abych se ve finále ocitnul v hajzlu. A přitom by stačilo, kdyby se houbaři vysrali u sebe doma na zahradě nebo před barákem.

Romantika
Romantika v Klánovicích

Žádná se neschovala
Žádna se neschovala


Princezna, ale nelíbali sme jí. Tedy až na Taru, ta si lízla, protože princezna před sní strachy hopsala kamsi do prdele :)
Žába

Tara, coby hodná a zničená fenečka. Žába ji asi naložila.
Tara

Malej úlovek
Úlovek

Hovězí plátky s houbovo-smetanovou omáčičkou
Hovězí plátky s houbovo-smetanovou omáčičkou
07.08.2011 v 13:39:29

houbová sezóna

ve strašnicích je v plnym proudu. další nález a nebyl jedinej. akorat se potvrdila stokrát omílaná pravda, že krásný jabka bejvaj v praze červavý... jediný v co můžu doufat, že u voka se nezkazila plzeň.

Strašná houba


05.08.2011 v 16:39:05

paprika

mno, ivka odjela na pohovor, chvilku počkám a půjdu vyvenčit holky. dneska pohoda, dojedli sme segedin, kterej sem včera uvařil.
krize na burzách mě neděsí, protože dřív nebo jednou bude zcela jasny, že ty papírky co máme v ruce a ty na kterejch je napsáno slovo akcie či opce, budou jednou dobrý akorát tak na podpal. a ani tim si nejsem jistej, protože sme zkoušeli zapálit oheň nějakejma letákama, který vůbec nehořely a když už jo, tak divnym plamenem a se strašnym smradem. už i ten papír je nějaká zkurvená chemka.
Největší překvapení je pro mě, že naše malá paprička habanero na severnim okně nasadila na dva krásný plody :)

Paprička habanero


05.08.2011 v 15:30:05

jo

a je ze mě strejda. brácha si se ženou pořídili Viktorku. :)

04.08.2011 v 23:32:53

prázdninový výběr slov

no je to zajmavý, prázdninový výběr slovíček je následující: hovno, píča, mrdka a debil. fakt by mě zajmalo, co lidi na těch internetech pohledávaj...
no, každopádně jsem očividně v nejlepší společnosti... :)

04.08.2011 v 23:10:34

z politiky

něco z český politiky...

Batory


04.08.2011 v 23:02:23

česká televize przní češtinu

a ještě by chtěli, abych jim za to platil nějaký poplatky...
milá televize, za tohle prznění češtiny a za nezrušenou reklamu na čt4 (ten vlastně ani navíc vůbec neznám, takže otázka zní, zda-li vůbec existuje a nejní to nějakej tunel :)) a čt2 tě fakt nehodlám jakkoliv finančně podporovat. Tvůj zhnusený divák.

To tam fakt není někdo, kdo by jim řekl, že lídr je slovo hnusné, navíc lze použít krásného vedoucího činitele či vůdce a že jako spojení "lídři jmen" je demence nejvyššího kalibru.....
nechci se vydávat za nějakýho geniálního čeština, ale jsou moderní kombinace, který fakt bolí do uší a očí....

Lídři jmen


04.08.2011 v 21:01:50

petrova bouda

no v krkonoších vyhořela Petrova bouda. Samozřejmě ji někdo náhodou a neumýslně zapálil. Aneb nejspíš kouzlo nechtěného:

Petrova bouda

04.08.2011 v 20:49:23

trocha jedu

trocha toho naplivanýho jedu:

1) Hraběnka Bartošová: No, fakt by mě netrápilo kdyby Kelly Family opět zmizeli ze scény.

2) Causa Monyová: No, asi se manželovi nelíbilo co má dávala přečíst, tak ji zapích.

3) Paroubek prchá: No ať hlavně uprchne co nejdál, ideálně za Zemanem na Vysočinu.

4) Řebíček a Slávie: No, hlavně že je to srdcař. Fakt je mi líto fanoušků, protože dostat klub pod křídla zkorumpovanýho ministra a jeho bratra, úplatnýho fízla, je fakt za trest a výsměch. Blil bych.

5) Gayové jsou devianti a primátor Prahy kryptosocialista: Tak říkají dva kryptobuzeranti z Hradu, Klaus a Hájek.

6) Křišťálová lupa: Opět se letos vyhlásí nejzbytečnější projekty českýho internetu. Tahle soutěž nemá fakt cenu.


04.08.2011 v 20:45:10

o5 v praze

no zpátky v práglu. byli sme v brumov-bylnici, blbý méno, ale holt nejspíš původně dvě vísky, na valachách, kde kamarád koupil starej valašskej domek z vepřovic, totální oldscool, na sjíždějícím svahu, takže nic nebylo rovný a všechno tak trošku z kopce. S jedním kohoutkem v "koupelně" (nejspíš původně místo pro prase) se studenou obecní vodou, pumpou a suchym hajzlem, kterej mě fakt vrátil do dětství a vyvanul ze starejch archívů vzpomínky na vůně suchejch hajzlů u babičky a tetičky. Prostě mísa a sraní přímo do díry a navíc bez elektrický žárovky.
Docela to donutí člověka přemejšlet, protože zažít takový stavení v roce 2011 je už celkem asi nejspíš vzácnost, protože lidi už zapomněli co je to skromnost a vážení si surovin a zdrojů. Ruce si umejváme v pitný vodě, hajzly splachujem pitnou vodou, pitnou vodou zalejváme zahrady, plníme bazény a mejeme auta. Nebejvalo ani normální otočit vypínačem a rozsvítit si na hajzlu, nebejvalo normální teplo, protože někdo musel nanosit dříví.
Prostě nutilo mě tohle prostředí se zamyslet nad tím, jak nejsme šetrní ke svýmu okolí a ke věcem, který nám dávaj obživu, kterak plýtváme, například tím, že vozíme naklíčený bio ječmen z novýho zélandu, jezdíme autama a pálime nepochopitelně drahej benzín a naftu (pičo 36kč za naftu je fakt otázka k zamyšlení, protože jinde tak drahá snad ani není), pijeme pivo levnější než vodu a když už pijeme vodu, tak kupujeme balenej litr aspoň za 12kč. Vopravdu mi tahle civilizace přijde taková pomatená.
Ale lidi na Valachách fakt dobrý, poznal sem kupu skvělejch lidí, kterejm sme museli pořádně vysvětlit, že v praze skutečně žijou zmrdi, co o Brně a Moravě neříkají vůbec nic. Pěkný taky bylo poznat Mei odněkad ze Singapuru, která tam přijela vrátit borcům foťák, a pejsci si ji moc neoblíbili, protože jak sem pochopil, v tej Asii skutečně žerou psi a ty naše holky to opět dobře poznaly. No neprudili, ale taky se nelísaly. Což je celkem pochopitelný, protože vy byste se taky nelísali k někomu, kdo žere lidi, žeano.
Prostě pohoda, krajina pěkná, kopcovitá, takový jak bych řekl - velmi kreativní. Faktem však je, že hlavně to bylo vo tom, bejt tři dny v lihu. :)
Jo, a taky si musim poznamenat, že je tam skvělá kvalita potravin, ovčí a kozí sejry, klobásky vepřový, hovězí a pičo ČESNEK (sice z maďarska, ale fakt česnek) kilo za 120kč. Taky si musim poznamenat, že u řezníka Rittera ve Valašských klobukach je ten slavnej západ už teďka, protože maso měl pěkný, ženský se na nás smály, i když sme přišli skoro před zavíračkou a ty salámy a klobásy nám zabalily do pěknýho voskovýho papíru. Dneska sem šel kolem toho našeho pražskýho řezníka a prostě sem k němu vstoupil jen na rychlovku pro knedlík, protože sem si fakt nechtěl kazit dojmy a zážitky tím, že se budu muset dívat na ty hnusný salámy a masa, který balí do posranejch plastovejch pytliků. Skoro bych řekl, že ten slavnej kapitalismus a západ Prahu nějak přeskočil a zakotvil jinde....

V úterý sme vysmahli na Hanou, navštívit Ivčinu kámošku co se tam šťastně zamilovala a přestěhovala se do domečku. No je šťastná, má domek a muže co jí nenutí pracovat. Haná je pěkná, ale protože sem z Přelouče ze zkurvený polabský nížiny, tyhlety placky fakt nesnáším. Plochá krajina, ploší lidé. Asi jako já. Jako pěkný, ale žádnej můj šálek kávy. Takže kdybych se tedy měl stěhovat na Moravu, jako že to nehrozí, protože mám radši českou kotlinu, rozhodně bych spíše volil Valachy, Bílé Karpaty a vůbec tohle pohraničí s Maďarskem. Je tam prostě hezky.

Velkej průser je D1. V podstatě jsem letos jel po tý silnici podruhý a poprvý ještě dál než do Brna a musim konstatovat, že je ta silnice (záměrně neříkám dálnice) úplně a totálně v hajzlu, protože těch děr bylo tolik, že sem si místy přál, aby se nám Línej Johny nerozpadl. Je to držák, ale dostal fakt řádně zabrat.

Jo a hafinky musely spát pár nocí pěkně venku na terásce. :) Prostě vejlet.

04.08.2011 v 14:50:50