dýňový hlavy

jo a velmi pomalu, plíživě, ale jistě se rozšiřuje móda dýňových hlav u domů. Holt přichází jiná víra. Střet kultur, ale já ty dušičky tak nějak nedám, jako se nezbavim mikuláše, čerta a tý děvky s křídlama, a stejně tak nepřestanu z ničeho nic uctívat ty krásný svátky oslavy pedofilie, kdy lidé se klaní nezletilému děťátku, o němž se domnívají, že nosí lidem potěšení.

31.10.2011 v 23:27:32

podzim

jinak nastoupil do města pravý podzim. listopad dělá svému jménu čest, stromy mocně opadávají a město se činní, aby u nás bylo hezky. například u nás ve strašnicích bylo čištění ulic asi před třemi nedělemi, nejspíš proto, aby neměli plný auta listí. na žižkově, kde dělám, bylo čištění ulic dnes. zítra přijedou kácet stromy. toť pravá romantika pražská.

31.10.2011 v 23:11:36

fagan

no teda ten fagan to je číslo. teďka sem koukal na reportéry čt a když sem viděl jeho sebevědomí, tak sem si říkal, že aféra temelín mu asi nestačila, že se vrhnul do sporu se zemí, kde dávno před krachem řecka jirka paroubků řekl, že dluhy se platit nemusí. i kdyby nějaký byly, žeano. :) když z něj vypadlo, že se sčuchnul s helmutem, kterej poslední dvacet let bezpečně ví, že příští rok ten poklad najde, tak sem usoudil, že ten týpek asi už není úplně v pořádku.

31.10.2011 v 22:04:47

úkoly

zejtra v domě revize komínů a čištění stupaček tlakovou vodou. takže musim bejt doma, kdyby se něco dělo a aby se mohli jít podívat na náš kotel a vstup do kouřovodu.
jinak dneska taková pracovní klasika. vod mohamedánů se nikdo neozval, o ameriko, to je sen.

31.10.2011 v 21:27:22

já jsem debil (text písně od skupiny Handwork)

Když jsem ještě bejval malej debil,
debilové já měl sen.
Sníval sem ho každej,
každej debilní den.
Jednoho dne v pondělí,
když naši babičku zakopat odjeli,
strčil sem péro do ségry v šatníku,
její debilní kalhotky padly k mému kotníku.
Debilní letní den
venku debilní motýli
řekl jsem si po chvíli.

Já jsem debil, jsem debil, jsem debilní debil
Já jsem debil, jsem debil, jdem debilní debil
(buď taky debil!)

Dnes už jsem si jistej
že naše planeta ja na debilní dráze
debilní květ, debilní je i vesmír
však i debilní Antarktida roztaje již za šest debilních let
Debilní Slunce svítí každej den
tak neváhej a pojď se mnou ven
Podívej debilní žížala
debilní pes i debilní rostlina
vždyť i ta fotosyntéza by bez nás debilní byla
venku debilní motýli
tulipány debilní
řekněme si to po chvíli.

Já jsem debil, jsem debil, jsem debilní debil
Já jsem debil, jsem debil, jdem debilní debil
(buď taky debil!)

Debilní sysel, debilní vydra
mečoun je debil taky taky
v potoce jsou debilní ryby
i tahle kapela je debilní jak mraky

Já jsem debil, jsem debil, (jsem debil) jsem blbej
Já jsem debil, jsem debil, jsem debil (já jsem uplně blbej debil)
Já jsem debil, jsem debil, jsem blbej
Já jsem debil, jsem debil, jsem blbej (jsem úplně blbej debil)
(buď taky debil!)


Tak tohle mě napadlo, když jsem si četl článek na téme "Již je nás sedm miliard".
Čímž chci jen říci, že k existujícím debilům se velmi pravděpodobně zařadí i dalších pár miliard debilů, takže debilové budou všude, kam se podíváme. Ne že by již nebyli, ale bude jich časem o hodně víc.

31.10.2011 v 12:47:15

výlet do historie

jo, jak jsem dneska matce updatoval stereo od ježek software (ano, stále vyvíjejí DOS verzi), tak jsem si udělal jedno takové dneska již netradiční foto s m602 :)

M602


30.10.2011 v 20:00:00

výlet

no dneska sem si udělal vejlet do přelouče za maminou, vyzálohovat jí data z počítače. popovídali sme si, dostal sem najíst a odvezl jsem si bábovku.
v podstatě sem dneska zažil dva takový výrazný zážitky spojený s tím, že je prodlouženej víkend.
1) ráno sem se rozhodnul, že nechám mladou doma, protože sem si nebyl jistej tím, jak budou narvaný vlaky. jelikož sem tedy v úterý projel poslední záchrannej lístek, stavil sem se u vietnamců v krámku pro dva lístky s tím, že se mi budou hodit pro jistotu, no... :) Dojdu na zastávku, pár lidí, paní s pejskem, nějaký důchodci, dva dělníci a jeden takovej osamocenej týpek s takovou malou brašničkou přes rameno. Pozornost jsem mu začal věnovat až poté, co nenastoupil do 188čky a já navíc zjistil, že si s někým, kdo je schovanej za přístřeškem pro cestující, povídá. V tu chvíli mě poprvý napadlo, že by to mohli bejt revíci. Říkám si, je půl desátý neděle, to je blbost a ještě zrovna tady, uvidim, přijela 177čka, já šel schválně až dozadu a ti týpci šli za mnou. Moje podvědomí mi řeklo "pičo, tohle sou stoprocentní zmrdi", a když nastoupili za mnou a za nima paní s pejskem, tak sem si je pěkně prohlíd, změřil jsem si je od hlavy až k patě a velmi výrazně vytáhl lístek a cvaknul si jej. Protože bylo volný místo, tak sem si sednul a čekal. Projeli sme pár zastávek, přistoupili nějací mladíci a já si začal říkat, že moje podvědomí je pěkná kurva, že mě zase ošálilo a já sem pěknej čůrák, že sem mu zase skočil na špek. No, ty vole, jak sem si to domyslel, tak se zmrdi projevili, vytáhli placky a "revize jízdenek".
Upřímně, připadal sem si jako king, jako vopravdu velikej king, byl sem velmi spokojenej sám se sebou. pravda, tenhle úžasnej pocit mě stál 24kč. ale myslim, že se vyplatil. Zmrdi teda šli najisto, vytipovali si dělníky, ty dva mladíky, paní se psem a ještě nějaký, který měli při ruce. Po mě nic nechtěli, kupodivu. Mlaďasové jeli zdarma, paní s pejskem jela zdarma, zrovna tý se to vyplatilo, protože kdybych vzal mladou, tak si myslim, že bych dopadl stejně blbě. Ten hubenější ze zmrdů si vzal na starosti tu pejskařku, vystoupil s ní na zastávce, aby to vyřešili venku, zmrd s brašničkou si vzal na paškal ty dva borce, no hrál drsnýho, klucí se zkoušeli vymluvit, ale radši dobrovolně předali občanky, přičemž byli v jasný výhodě (pozn.:já jim to chtěl poradit, ale tím bych prozradil logiku revíkovi, von by nejspíš dostal strach a ty fízli by stoprocentne zavolal), protože kdyby si všimli, že jeden revík "chytře" opustil svého soudruha ve zmrdství, takže si myslim, že by úplně postačilo odmítnout komunikaci a čumět z vokýnka. Myslim, že by to na konečný vzdal nebo i dřív, mělo mu bejt jasný, že je zmrd sám proti dvěma, protože spoluzmrd ho opustil. Ale to už je takový závěrečná úvaha.

2) No a pak když sem jel zpátky z přelouče, tak samozřejmě vlak narvanej, jel sem na stojáka v první třídě, a přitom sem si vzpomněl, jak někdy ve středu nebo ve čtvrtek nějakej buzerant z českejch drah v tv tvrdil, jak budou na důležitých spojích posilovat soupravy, jak přidaj tisíce míst k sezení. Samozřejmě ten rychlík na tyhle nedůležitý trati česká třebová, pardubice, kolín, praha přijel stejně krátkej jak normálně jezdí posledních pár let (asi 5vagónů druhý třídy a jeden první). Ještěže Libeň je druhá zastávka.

30.10.2011 v 18:52:21

spojenectví

1) Kaddáfího syn Sajf Islám jedná se soudem v Haagu, chce se vzdát. Ani se mu nedivim, pravděpodobně jediná šance jak zůstat naživu a promluvit.
2) Obama při schůzce s Nečasem: Česko je opravdovým spojencem. Mno, nechci bejt nějakej rejpal, ale pamatuju si doby, kdy sem byl věrným přítelem zcela jiné země a není to zase až tak dávno....

28.10.2011 v 19:57:50

bez skrytých poplatků

blížej se vánoce, homecredity, cetelemy začínaj lidi masírovat na užasný půjčky. taky se objevily dvě nový banky, jedna z portfolia rb a druhá nějaká equabank, jenž dle rejstříku patří firmě z maltézskýho království čičeho. obě valej trendy reklamu pro mladý blbý ve stylu "bez skrytých poplatků". Už to jen je taková trošku vadná myšlenka, protože žádný poplatky nebyly nikdy skrytý, jen se nikomu nechtělo číst ty dlouhý smlouvy, aby si zjistil za co vlastně platí.

28.10.2011 v 00:38:05

bůček

jo a koupil sem u řezníka bůček, zélí a knedlik. takže se budu mít o vejkendu za pár šušňů jako prase v žitě.
to je jedno, teďka je, příští rok nebude. a jak sem řek, tak řek i ten řek.
vzhledem k tomu, že tesco se vrhlo na pojišťování auto, tak bych se ani nedivil, kdyby vzhledem k počtu svých terminálů nezačala tahle firma do pár let poskytovat rovnou i bankovní služby.
no jinak sem celkem pobaven, svatej vincent stále žije :)

27.10.2011 v 22:30:53

těžké melodično

jakože normálně knížky nesbírám, když se takhle válej na ulici, ale včera jsem udělal vyjímku, protože když sem venčil holky, našel jsem v hromadě vysypanýho papíru pratchettovo těžký melodično. já sem sice zrovna tohle dílko četl, ale nějak mi ho bylo líto, když tam tak v tom dešti leželo, že jsem ho sebral a vzal s sebou.
včera vočko takový decentní, kolem desátý sem už byl doma. hezký bylo, že v tom zkurvenym počásku dojel i jára z úval. ja bych se na to vysral bejt na jeho místě.
taky mi napsal mohammed, prej že mám ten primár v nějakym odpojenym stavu. já si furt myslim, že ne, ale i tak sem ten příkaz poslal:

bash-3.00$ ./rsautil setup-replication -a set-primary
Enter password: *************

Setup Replication ims-2.0.2-build20091007172001
Copyright (C) 2008 RSA Security Inc. All rights reserved.

%% Running at: rsa1:[kcbpxogw] %%

=======================================
% Setting up Primary Site %
=======================================

[Primary]
Port : 2334
DB name : kcbpxogw
DB host : rsa1.ABC.cz
Instance : rsa1.ABC.cz
Site name : rsa1.ABC.cz

Is this correct (Y/N): y

%% Starting configuration

Error: Primary is already setup. Nothing to be done here.
Done...Takže nějak v tomhle smyslu sem poslal nazpět tenhle výpis, navíc sem k tomu přidal i nějaký ty logy navíc, aby toho nebylo málo. obratem mi přišla automatická odpověď, že bude zpátky až sedmýho listopadu. tak sem se zasmál no. snad zareaguje někdo z kopie.

jinak je zábavný počasí, ochladilo se, lidi sou nachcípaný a mám takový trapný podezření, že mi něco leze do krku.

27.10.2011 v 21:20:18

řeckej dluh

no, takže soudruzi z eu odpustili řekům půlku jejich dluhů. já bych jim zmrdům normálně nasral, promrdaj a prožerou prachy a ještě je jim odpuštěno. já chci taky odpustit půlku hypotéky. Nebo by úplně stačilo, kdyby si každej, kdo by měl zájem, mohl vzít jednoho řeka třeba na rok domů, aby dělal normálního otroka. prostě by si měli tuhle - v podstatě socialistickou - blahosklonost normálně poctivě odpracovat.

27.10.2011 v 13:19:58

kontext

no, abych tak pořád nevytrhával z kontextu nějaký blbý poznámky k realitě.
tož krutá realita je, že sem se vrátil z vočka, dneska celkem hodnej a spokojenej. revíky sem už nepotkal. kromě těch ráno, ale ti byli nápadní. psali si něco do dlaní. dva kokoti.
jinak klasika. ale v podstatě je otázka, zda-li bych neměl psát o něčem jinym, než vo tom jak jsem se ve středu za dvě stovky vylil plzněna. ale vo čem jinym psát, žeano, když to vostatní je nuda. ale upřímně, máte svůj čas. ten čas je vám vyhrazen. během tohoto času můžete dělat cokoliv co se vám zamane. otázka však je, tu si musíte však položit však sami, zda-li se vám vyplatí čísti si tyto, zcela bez prominutí, opilecké úvahy, protože čas tento tomu věnovaný byste mohli využít jinak. makovec je dojeden. váš čas pro dnešek vypršel. je mi líto, ale musíte se jít věnovat něčemu užitečnějšímu.

26.10.2011 v 22:43:20

prostata

hmm... dneska si rejpnu do seznamu. řekl bych, že seznam loví ve vodách, kde již není co ulovit. myslel jsem, že poslední služba seznamu co chyběla byla krabice s naloženou modrou prostatou járy cimrmana. Jenže zdá-se není tomu tak, seznam fušuje i do rakoviny prostaty: knír jako módní doplňek k rakovině prostaty. Helejte, já si nemůžu pomoc, ale ty kreativce, který seznam zaměstnává bych vyhodil, stejně jako bych zakázal ostatní reklamní agentury a pr mrdky. Nějak si nedokážu představit, že bych si nechal narůst knír a když by se mě někdo zeptal co to mám za mrdku pod nosem, že bych vodpověděl "to je na protest proti zlý prostatě". Nepočítaje v to, že většina okolí s narostlym knírem má takzvaný "úchyláckej fous", jenž se vykazuje jistou neudržovaností, takže jeho nositel vypadá jako prznič nezletilých oveček. Pochopil bych, kdyby ten slavnej blbej seznam.cz provedl nějakou kampaň na téma preventivní prohlídka prostaty, masáž prostaty, preventivní zdravotní masturbace či sex (může být i placený), ale tohle. Tohle je marný jako vetšina obsahu na českym internetu, a možná i světovym.
no, ale to je jen taková úvaha, pro googlebot. docela se bavim, jak každej měsíc se zvyšuje počet některých vyhledávaných slov, takže v současné době jsou nejvyhledávanější slovní spojení:
hovno 182x
píča 139x
krychlič 106x
mrdka 92x

No, je prostě vidět, že většina v chudobě žijících čechů má přes den hovno co na práci, hlavně v práci, kde hledaj jaká píča vypustila zase nějakou mrdku, a když se fakt nuděj, tak si prohlížej obrázky krychliče, jedinýho normálního člověka širokodaleko.

Taky prší, v pátek je navíc volno, jak sem se dozvěděl, takže někteří kolegové už jsou lehce rozklepaní, jak to bude skvělý ten den volna navíc. Ale já znova zvopakuju, že tyhle volna v tejdnu jen rozbíjej pracovní systém a morálku těm, kteří celý dny nepaří farmičku nebo solitaire.

Taky je mi jasný, proč v týhle zemi mají zkurvený komunisti tak vysoký preference. Nejenže je to prostě vo tom, že lid je línej dobytek, kterej nechce přemejšlet, ale chce mít všechno zadarmo a bez problémů. Včera jsem nastínil pár názorů v diskusi na téma "čssr", kdy jsem jednomu IDečku oponoval v tom, že starý hnusný seriály typu "žena za pultem, okres na severu, major zeman či my všichni školou povinní", jsou jen socialistický varianty na mejdlový opery, který tehdý v tom socialistickym bloky nebyly dostupný těm, kteří nechytali rakouskou bo německou tv, a že se určitě na "tak jde čas" nebo dallas nedívá. No a to IDečko mi odpovědělo:

"je to prostě záznam času, ve kterým jsme vyrostli včetně našich otců a je to úplně jineá realita a jinej svět, než ten, kterej je nám - "normálním lidem", cpán ze všech stran, nejvíc z US, EU a TV. mám proto rád tyhle věci,má to krásný vizuelno a atmo, ideologie jde ale mimo, aspoň na tu nejnižší možnou mez, jakou si lze připustit."

takže až jednou budete vzpomínat na výjezdní doložky, veksláky, nedostatek toaleťáku a vložek a vůbec na ty krásný časy ztrávený v socialistickém bloku, vězte, že to mělo krásný vizuelno a atmo, a to, že inteligentní lidi mohli hovno, není až tak důležitý.

26.10.2011 v 12:55:50

déšť

venku krápe. podzimní plískanice.
taky sem udělal dobrej skutek a poradil dvěm ukrajinkám, kde je jedna ulice. doufám, že se zejtra nedočtu, že kdosi odstřelil vora.

25.10.2011 v 23:09:05

ochrana proti kopírování

hmm. potřeboval jsem jenom link na jeden obrázek z idnes.cz. no tak sem si pustil idnes, povolil skripty, aby mi fotogalerie natáhla obrázky ve vyššim rozlišení než ve kterém jsou pro verzi fotogalerie bez javaskriptu. kdyz sem tedy dal, tak jak jsem zvyklej, pravý tlačítko a poté "uložit jako", stáhnul se mi gif 1x1pixel...

idnes ochrana proti kopírování


smysl chápu maximálně proti automatickymu vykrádání skriptama, ale myslim, že na to by neměly mít vliv nějaky blbý javaskripty. spíš asi aby lidi nevykrádali. každopádně firefox má takovou pěknou funkci "view page info", kde je spousta zajimavejch záložek a jedna z nich je mimochodem i "media".
zbytečná zdržovačka, ale neznalýho to asi zastaví.

25.10.2011 v 21:11:11

očkování

byl sem dneska převočkovat taru, jelikož nemohla býti očkována minulý měsíc vzhledem ke svýmu hárání. no stáhla vocas a nechtělo se jí k panu doktorovi.
vietnamci mají nějakou váženou návštěvu. buďto je to hlavní investor a nebo hlava rodiny. spíše hlava rodiny, protože jejich bistro je narvaný každej večer a mají společnou večeři.
jinak dneska standart. dlouho je tma a brzo se stmívá. holt se dny zkracují a blíží se zima.

25.10.2011 v 20:56:01

byznys

šel sem z pošty a na solidaritě jsem viděl takovýho solidně oblečenýho tmavšího pána jak se prohrabuje v přistavenym kontajneru na domácí odpady. vytáh stolek, židle a nějakou desku, to vzal a odnesl do nedaleko přistavenýho stříbrnýho mercedesu. asi vyšší kasta sběračů co si uvědomuje, že peníze skutečně ležej na zemi jen je umět zvednout.

24.10.2011 v 20:11:01

libye a kaddafi

jo a všimli ste si, že v poslední době jsou na titulních stranách psaných medií a v uvodních reportážích vetšiny televizí záběry na umírajícího, mrtvýho či dokonce v mražáku uloženýho muammara kaddafiho. helejte jako já chápu, že tohle je typický pro některý společnosti, ale nějak mi to nesedí k tomu, jak akci v libyii prezentovalo NATO a západní takzvaný civilizovaný svět. Je to chuťovka, když nějaká modelka ukáže kozu, tak se z toho rada pro vysílání může posrat, ale nikomu morálně ani fakticky nevadí, že nám je nucen pohled na mrtvýho diktárora. Ne, ta libyjská povstalecká vláda rozhodně zatim nemá moji podporu.

24.10.2011 v 13:54:03

asijská kinematografie

no, taky sem se v posledním týdnu rozhodl, že již nebudu stahovat asijskou kinematografii. Koukal jsem na nějakej asijskej film (jestli to byla čína, honkong nebo indie fakt netušim), ale prostě půlka těch herců vypadala jako normální český cikáni a ta druhá měla šikmý voči. Já jsem se opravdu, ale opravdu, snažil pochopit děj a rozlišovat obličeje, ale prostě to nešlo. Všichni byli zoufale stejní, maximálně se dalo občas rozeznat teoretické pohlaví.
Víte já nejsem rasista, vopravdu, ale vopravdu se snažim tyhle asiaty rozpoznávat a zapomatovat si jejich obličeje, ale fakt mi to nejde. Vždyť i ti vietnamci z našeho krámku, přestože jsou to hrozně příjemný lidi, mi přijdou všichni stejní a v podstatě podle ksichtu rozpoznám jenom asi 2 nebo 3 lidi vod nich, respektive ty, který prostě potkávám nejčastěji. Kdyby vyste věděli, jak já jsem z toho neštastnej.
Protože nechci působit za lacinýho ignoranta, dostal jsem takovej nápad, jestli bych se z toho nejak nemohl vyléčit. No, to nejchytřejší co mě napadlo bylo to, že šaty dělaj člověka a že nejlepší jak se seznámit s lidmi jiných ras, je normálně navštívit rasově tématickej porno kanál. No, tam sem si naběhl ještě víc, protože ty asiatky bez šatů vzájemně vypadaj ještě podobnějc než se šatama, takže v okamžiku, kdy sem to tam okomentoval, že by možná stačilo vkládat fotky bez ksichtů, že ty ksichty vypadaj všechny stejně, dostal jsem ban s tím, že jsem hnusně rasově netolerantní. Jsem v prdeli a jak rád bych nebyl za rasovýho ignoranta, ale myslim, že skutečně jediný řešení je nestahovat již asijský filmy.

24.10.2011 v 13:32:47

řecko

řecko je jako hudební hitovka. jedna pěkná písnička, kterou točej každý tři hodiny, ale zbytek alba stojí za starou bačkoru. Že bych taky požádal Německo o splacení hypotéky, abych už konečně mohl volně dýchat (Snižte nám dluh, ať můžeme znovu dýchat, vyzval řecký premiér). Řeknu vám, že v Řecku už dávno měli úřadovat čeští exekutoři a čeští podnikatelé podnikající v oblasti nemovitostí mohli nepřizpůsobivý posílat k moři.
Léčebné konopí budou pěstovat i české firmy, vznikne registr pacientů Předpokládám, že spousta mladejch určitě výská radostí, jakej tady je zemskej ráj. Ale upřímně, my co si pomatujeme 90's již dávno víme, že feťáckej ráj v česku skončil do roku 2000. Já osobně mám prostě problém tady s tím honěním si konopnejch trik, protože:
a) Místo, aby dostali možnost pěstit lidi se zkušenostma obávám se, že to tady dopadne jako se vším. Několik příživníků si nahrabe body a prachy, zbytek utře hubu a takzvaný lékařský konopí se bude stejně vozit z ciziny.
b) Nemá smysl řešit nějakou legalizaci/dekriminalizaci do tý doby, než se změní legislativa, protože každej feťák, kterýmu zůstalo v hlavě trochu mozku, ví že dneska si může zasadit tak maximálně technický konopí. Takže dokud nebude hotova legislativa nemá smysl řešit cokoliv ohledně léčivejch drog.
c) Hmm.. registr pacientů. To přejmenujou registr feťáků bo jako co?
d) no a jedna věta, která mi dává jasně na vědomí, že v tý komisi taky berou nějaký prášky na hlavu: "Odhaduje, že k legalizaci by mohlo dojít v druhé polovině příštího roku." Copak někdo věří, že v týhle zemi se zákony změní do roka a do dne, kor když příští rok budou zase volby o něco blíže a politici místo medicinskýho hulení budou zase řešit lízání análních otvorů svých voličů.
e) update 13:12: Jo a bude to horší a horší... "Naopak podle něj navrhnou, aby ti, kteří překročí limit pěti rostlin, byli přísněji trestáni." jak říkám, do hajzlu to de a nemám dobrej pocit. Že by výsledek lobby zahraničních farmaceutických společností? Českej výrobce nebude mít nikdy politickou a ekonomickou sílu, aby si vyloboval takový změny zakonů.

24.10.2011 v 12:55:02

rohlík v trojobalu

kdybyste náhodou nevěřili, že lze usmažit tukový rohlíky v trojobalu, tak vězte, že v čechách lze všechno....

24.10.2011 v 08:58:19

upgrady

jo, taky mi vypadl z overlaye mozilla firefox 8.0beta4 a sem celkem překvapenej, pluginy fungujou a je velmi, ale velmi svižný.
a před třema dny se zase v portage objevil linux kernel 3.0.7 s tuxonice patchem (hibernace) a jsem docela překvapenej, protože je to moje první jádro s ošetřenym bugem ohledně spotřeby (něco zde), protože teplota jader klesla z 60stupňů, který sem měl průměrně tak poslední dva roky od jádra 2.6.35, jelikož prostě něco generovalo výkon a bralo energii, tudíž kurvění baterky, na krásných 40-45stupňů a vůbec se celej noťas jakoby uvolnil z křeče. No, po dvou letech dobrá prdel.

23.10.2011 v 20:10:13

devianti

prej se vyrojilo po republice hodně takzvaných pedofilních deviantů. prý hlášen větší výskyt v křoví u škol masturbujících existencí a neznámých mužů ve věku 30-35 let v autě tmavé barvy a neprůhlednými skly, jenž vábí na čokoládičku zlobivé chlapečky. no já vám nevim, ale přijde mi to jako normální příznak globalizace. kluci se na nějakym fóru domluvili a teďka soutěžej, kdo udělá lepší skóre. Jak bych tak řekl moderně, někde na facebooku určitě proběhla výzva jako byl třeba takovej ten pošahanej planking, žeano.
taky sem dneska pustil těch pár skriptů, jak jsem byl instruován. v jednom případě to trvalo celkem nepříjmně dlouho, aby nakonec vypadl 3.5mb report se spoustou tabulek.
jo, a taky sem šlápnul do hovna, když sem venčil. to mám zato, že sbírám hovna občas.

23.10.2011 v 19:58:28

lednička

dneska sem vycídil a odmrazil ledničku. netušil sem, že to bude až taková čichta. ale v podstatě sem z mrazáku vylil asi sedum litrů vody co tam byla namražená. fakt k hovnu.
prdel taky je, že z cuketovýho polívkovyho krému je normální hrachovka. chutná to skoro stejně. až chápu, jak mě můžou po hospodách občas asi balamutit :)

23.10.2011 v 17:53:06

punk's not dead

umělecké zátiší na téma "punk v nás".

Punk's not dead


23.10.2011 v 00:20:19

linux v pražské mhd

vy, jenž občas jezdíte po praze mhd, tak jistě víte, že v některých novějších dopravních prostředcích jsou instalovány obrazovky, jenž ukazují následující zastávku. taková spíčená aplikace co na modrym pozadí pouze ukazuje text.
Včera sem si vzpomněl, že když sem jel busem na vysočanskou na konferenci, tak za libní autobus zhasnul, chcíply monitory, čas a číslo autobusů, takže se lidi ptali, jestli jsou ve správnym čísle. na vysočanský řidič udělal pak to, čemu se odborně říka "vypnout a zapnout". Na display času začalo odpočítávání, na monitorech bliknul zcela běžný výpis BIOSu, bez loga výrobce, a souhrná tabulka se zařízeními, aby poté začal bootovat Puppy Linux.

Puppy Linux v MHD Praha


Sorry za kvalitu, telefon fotí pomalu a ten boot byl celkem rychlej. Po tomhle naskočila automaticky ta aplikace a autobus se rozsvítil. No, prostě sem si opět připomněl, že soudruzi z magistrátu pěkně mhd tunelujou, protože mi to jen opět potvrzuje to, že za hodně peněz použili co nejlevnější zdroje. Aneb jak neplatit za licence a za těžký prachy udělat hnousnou modrou aplikaci.

22.10.2011 v 15:39:45

cuketa

protože jsem byl včera u vočka a dneska je hladová, zpracovávám poslední zbytky jídla co mám v ledničce. respektive, před 14ti dněma jsem dostal fakt obří cuketu, takže sem se dneska rozhodl ji zpracovat. no nakonec zkusim krémovou cuketovou polívku z jedný půlky cukety a z tý druhý půlky sem udělal variaci na bramboráky. co s tím jinak, že jo.
no, každopádně, když sem včera hledal nějaký recepty co jako s cuketama, narazil sem na web věnující se moderním molekulárním trendům vaření. ano, vy starší to znáte pod názvem amarouny.
Jo, a pobavil Michal Davidů jenž na protest odstoupil ze zlatýho slavíka, protože si pre kupuje hlasy. no, když mu dělá tour managéra jyrka pomeje, tak bych se ani nedivil. :)

22.10.2011 v 15:33:53

teda to je počásko

no je pěkný počásku, za chvíli mi skončí dohled, takže seberu holky a půjdu je vyvenčit na poštu. přišel mi nějakej balíček s objednanou kosmetikou, kterej musim pak přeposlat do německa, protože prostě do německa nezasílaj.
jinak super je, že asi před hodinou byly prolomeny komunikační ledy a přišel mi mejl od mohammeda, ke kterýmu přibyl graham v kopii, že prý mám udělat další sérii testů. no už chápu, k čemu je tam adresář diagnostics a v něm spousta sql skriptů. takže na sobotu mám plán.
jestli se mi bude chtít, tak si skáknu na pívo k vočku večer, abych si prošel pořádně postup v hlavě. ne, nemůžu spolíhat na to, že ty skripty vypadaj na první pohled neškodně.

No a protože nejsem dneska moc vtipnej, tak přenechám krutý a cynický humor někomu jinému: Jak udržet spermijky?
Kdybyste náhodou měli pocit, že některým slovíčkům - stejně jako já - ne úplně přesně rozumíte, tak zde: výkladový slovník
pal do piče


21.10.2011 v 16:18:37

rejstřík trestů

no byl sem si nechat u notáře ověřit svůj podpisovej hakenkrajc kvůli vstupu do společenství vlastníků. jako bonus sem dostal výpis z rejtříku trestů, kde sem zjistil, že sem naprosto bez trestu. no měnit to nehodlám.
jinak venku celkem kosa po ránu a viděl jsem i první jinovatku, podzim je tu.

21.10.2011 v 10:39:37

boty do nepohody

jo, taky sem vytáhnul boty do nepohody. na bagančatech bylo ještě jarní bahno. hlavně teda proto, že se podmínky zhoršily a letní obuv není již nositelná. celkem sem se bavil v sobotu v tom klánovickym lesoparku, kde na jednom místě, rozježděnym traktorama, sme narazili na typického obyvatele prahy v tenkých červených adidaskách se stylovou červenou brašničkou taky adidas. vopravdu zjevení. taky teďka pozoruju poslední dva dny, jak prší, že ani ty stylový tenisky už nebudou úplně to nejvhodnější.
jinak vyvenčíno a teďka du zase relax.

fakan ed fagan zase vystrkuje ty svý drápy. doprdele bych ho poslal.

20.10.2011 v 23:08:33

čtvrteční déšť

chčije. podzimní deštík. dneska sem byl na semináři v ibm. celkem zajimavy, ale všechny produkty šly mimo mě. jina kategorie. k občerstvení pouze voda a sušenky. no, prostě velká firma.
včera vočko. veselý. nejvíc pobavil valach víťa, kterej se přiřítil jak tisíciletá povodeň v okamžiku, když sme byli tak nějak rozhodnutý, že se přesunem dom. no takže sem si to protáhl, ale bylo to milý.

pár humorných postřehů z našeho okolí:

1) NS: Chodci musí v zimě brát v úvahu stav chodníků Hmm.. chodci budou muset svoji chůzi přizpůsobit stavu chodníku. No, to je celkem normální, že ste vopatrný, ale sem zvědavej jak chtěj prokazovat, že jsem nepřizpůsobil chůzi půjdu-liž například opilý z hospody a uklouznu. asi to bude můj problém.

2) Kečupy v testech propadly, obsahují jedy z plísní a pesticidy. Hm, já mám radši prasáckou tatarku, ale tak nějak nevim, jestli mám bejt překvapenej, akorát teda nevim co to dělá s lidma, protože se obávám, že kečup je dost oblíbená surovina.

3) Do čela Libye míří znalec práva šaría, který seděl v Kaddáfího vládě. jo... takže Kaddáfího nejspíš oddělali, no je fakt, že naživu ho nechat nemohli, protože by se rozkecal. Akorát je mi líto Berlusconiho, protože časy jeho bunga-bunga párty jsou ukončeny. Úplně nevim co si mám myslet, ale doufám, že budou poradci chytřejší a ukážou aspoň fotky, když už teda toho Ládina pohřbili bez pohřbu. Jo a co teďka dávaj na čt24 přenos ze cnn, tak musim konstatovat, že mezi těma snědejma magorama v turbanech, kteří vykřikovali "Allahu Akbar" a stříleli nad sebe do vzduchu, se pohybovali bledý tváře v nových uniformách a s moderníma čistejma zbraněma, lezli jim z uší drátky a "roztleskávali" ty skupiny magorů s kalašnikovama. Imho nevim, ale tak nějak doufám, že ti magoři věděj, když vystřelej náboj vzhůru, že dřív nebo později zapracuje gravitace, kulka se otočí a začne pada zase k zemi. Celkem by mě zajmalo, kolik lidí takhle zdechne při zásahu padající oslavný kulky. Ale jejich boj, Darwin tomu říkal přírodní výběr. průser to bude.

4) Jsem docela rád, že sem přestal kouřit. Zatim mě to teda drží a navíc sem zjistil, že do cigár začali přidávat nějakej samozhášecí bordel, což jistě ocení hasiči, ale když vidim ty kuřáky, jak musej šlukovat, aby cígo nezdechlo.... líto mi jich je. zhasínat má joint, ne cigáro.

5) Jakože považuju idnes.cz za bulvár, tak občas jsem vděčnej za některý články, kdy masám musejí připomenout, že většina z ní je prostě blbá. Představte si, že jsem pedofil. Normální pedofil co má rád děti. Jak byste se tvářili, kdybych k vám během vaší procházky s děťátkem přišel a začal vám vykládat, jak máte pěknou sympatickou holčičku nebo chlapečka nebo dvojčátka? A požádal bych vás, zda-li bych si nemohl udělat pár fotek do fotoalbíčka. Myslim, že bych asi dostal v lepším případě pěstí a v horšim nožem. Již delší dobu přemejšlím, kde všichni ti odhalení pedofilové berou fotky třeba nahejch dětí. Dospěl jsem k takový zdrcujicí úvaze, že jejich vlastní tvorba nejspíš tvoří jen část sbírek a většina z těch kvant dat budou prostě fotky, který jim lidi dávaj dobrovolně v různých forech a chatech na téma děti, miminka, jejich fotky a jejich kakánky. Když si takhle projedete weby, který sou zaměřený hlavně na maminky, tak těch nahejch dětiček s hovínkama i bez hovínek je tam celkem dost. Minimálně na pěknou pedofilní sbírečku.
Když se pokusíte takto někde projevit svůj názor včetně toho, že přestože mají ty maminy zodpovědnost za svý děti, zcela nerespektují jejch soukromí a davájí jejich tváře k dispozici třetím stranám bez možnosti, aby se díte samo v pozdější věku rozhodlo jak naloží se svým obličejem, jste neslušně vypískání a vymínuskování, že tomu nerozumíte.
Abych se tedy vrátil k tomu začátku a bulváru, takovéto články a reportáže ("Pedofile, koukej, mám pěkné dítě! Lehkomyslné matky podceňují internet") by měla veřejnoprávní média vysílat půl hodiny před večerníčkem a půl hodiny po večerníku, a soukromé média aspoň pětiminutovou reportáží v hlavním zpravodajskym čase.


20.10.2011 v 16:56:23

marihuana

jdu si to takhle cestou z tramky směr práce. prší a v pražských ulicích je mokrá nadílka. kráčím si to tak ulicí, když tu moji pozornost upoutá naditej dýlerák ležící u rohu domu. sehnu se pro něj, co kdyby to bylo třeba géčko perníku bo kokeše, že ano. Zvednu jej a moje zkušený voči zbystří jakousi zelenou drť. došlo mi, že to sice možná bude TA marihuana, tráva, ganja, hulení, zelený nebo lidově marijánka, ale v tak mizerný kvalitě, že stopy po palicích nevidět, pouze nějakej zeleno-žlutej bordel, kterej by hulil nejspíš jen jiří x. doležal. takže sem ten naditej sakl s odporem odhodil a pokračoval v cestě do práce.

19.10.2011 v 10:23:04

outerý

dneska všechno při starym. tedy snad kromě toho, že sem úpěnlivě prosil o pomoc, takže mi přišel emajl s potvrzením, že našemu ticketu s problémem byla zvednutá priorita. ale vzhledem k tomu, že sem tam četl nějaké slovo, které bylo hodně podobné slovu Mohammed.... hmm..
no, každopádně jsem svý zážitky vyprávěl kolegovi při obědě, a v podstatě byl taky nasranej, ale pro změnu zase na oracle. protože co byla dokončena akvizice sunu oraclem, oracle pochopitelně převzal i závazky sunu vůči klientům a zcela natvrdo změnil smluvní podmínky. To znamená, že máme jednoho klienta, kde je nasmlouvána podpora 24/7 a v některých systémech, který jsou označený jako kritický, je potřeba řešit problémy do dvou hodin od nahlášení incidentu. A jak oracle změnil smluvní podmínky, tak i některý součástky - máme u klienta dodávku hw - přemístil z pozice "přijede tam technik a vymění" na "my vám to tam do dvou hodin pošleme, ale musíte si to tam dát sami", tak se stalo, že v o víkendu zdechnul v nějakym tomhle kritickym systému disk v diskovym poli, nahlásili kolegovi, ten dal do pohybu servisní soukolí oracle a za dvě hodiny mu volali od klienta, že disk dorazil, ale nikdo ho nezapojil a prej, že si to maj udělat sami. Přičemž posledních asi 6-7let byli zvyklí, že technik dorazil, připojil, podepsaly se nějaký předáváky a šel zase do hajzlu. Takže celou sobotu řešil, co je to za píčovinu, než teda dostal manuál jak ten disk připojit, který pak nadiktoval technikovi od klienta a ten disk zapojil. Jak u blbečků na dvorečku.
Ale upřímně, já mám z těhlech zkušeností s americkejma firmama z poslední doby takovej divnej pocit. Osobně si myslim, že ta jejich ekonomika (obecně celých spojených států) je na tom fakt špatně, možná víc než si sou schopní lidi připustit a než se říká, protože já mám z nich takovej pocit, že se snažej ořezat poskytovaný služby, ale tak, aby zůstaly platby stejný nebo vyšší. Pro mě sou ty znaky celkem jasný.
1) Tvůrce Javy odešel do Googla a po pěti měsících zdrhnul.
2) SunOffice, poté přejmenovaný na OpenOffice, je nyní po akvizici Sunu Oraclem preventivně forknut komunitou a přejmenován na LibreOffice.
3) S opensource databází MySQL, která byla vyvíjena převážně vývojáři ze Sunu, to taky nevypadá úplně nejlíp (možná už byl dokonce proveden fork). Je jasný, že oracle nebude chtít mít ke svý databázi konkurenci, i když jsou to zcela dva odlišné modely databazí. Prdel taky je, že sem někde četl, že v současný době nejvíc novýho kódu do MySQL stejně dodává paradoxně google. Pochopitelně, on má ty svý clustery a cloudy fakt na svý upravený verzi MySQL.
4) Chudák VirtualBox, dokud ho vyvíjel Innotek, byl super. I v tom Sunu to šlo docela dobře. Teďka jak je v pařátech oracle, jaderný modul pro virtualbox (vboxdrv) byl označen jako křáp.
5) Nebudu navíc teďka připomínat šílenství okolo softwarových patentů. Apple žaluje Samsung, Oracle žaluje Google, Microsoft žaluje Apple a vůbec se tak všichni žalujou navzájem a zakazujou si prodeje svých výrobku. Ty vole krávo, dyk je jasný, že mobily a tablety budou vždycky v základech stejný.

Jo a protože s teroristy se údajně nevyjednává, vyměníme jednoho teroristu za tisícdvacetčtyři dalších. Já osobně si myslím, že dokud nebudou palestinci nebo židi přesídleni, já osobně bych si představil věnovat jim Kalifornii, tam je hezký podnebí a spousta levný pracovní síly z Mexika, nebude tam prostě klid.

No a protože se ten svět podle mě jak politicky, tak finančně a lidsky řítí do prdele, nemá už smysl se zabejvat tím, proč vlastně Lejla zbalila Kocába a tak často jezdí do Afriky pomáhat: Zimbabwanky nutily muže k sexu, chtěly jejich sperma.
Vzhledem k těm všem možnejm katastrofám bych se fakt nerad dožil toho, že jednou na Ruzyni přistane letadlo a z něj vyskáče dvěstěpadesátšest malejch černobílejch Kocábů.

jo.. klause obvinili z braní úplatků a ten je znechucen na zločinný časopis respekt, ve kterém má dlouhé prsty Schwarzenberg. asi fakt nemá knížete v lásce, protože nejspíš díky knížeti přišel jeho homosexuální soudruh bátora o flek na ministerstvu. a tím chci říci, že netvrdím, že ti dva spolu něco měli, vždyť jsou to přeci tradicionalisti a křesťanští národovci.

18.10.2011 v 16:43:48

hmm... to sou informace

z tývky. nějakej mladej debil tvrdí, že někdo pije vodu a von, že se musí občas napít krve, že z ní něco má. hm, to sou ty všechny zóny soumraku a jiný debilní upířiny pro mladý. pak maminky, který chtěj, aby pojišťovna hradila domácí porody porodním asistentkám a aby je stát akceptoval. prej je ročně průměrně 400 domácích porodů a prej je nemaj doktoři rádi. já nevim, ať si každej rodí kde chce, chápu, že porody doma byly kdysi přirozený, ale tyhle maminy by měly podepsat doktorům aspoň papír, že si nebudou stěžovat, když nastane komplikace při porodu a sanitka přijede sice za dvě a půl minuty, ale pozdě. pak ať si roděj třeba na hnoji, když jim to víra přikáže.
no a pak mě ještě zarazila nějaká píčovina, ale upřímně: zapomněl jsem jaká, takže to byla dozajista pičovina k hovnu a tudíž nehodná zapomatování.
hmm. cynismus po čínsku. to by tady asi neprošlo. no možná prošlo, ale ještě nikoho nenapadlo sraženýho sejmout na životě, aby nemusel postiženýmu platit odškodnění.
ale upřímně, kdybych byl čínský cynik, tak bych asi taky poradil, že až někoho sejmete autem, bude lepší nevracet se zpět podívat co se stalo pěšky, ale normálně nadrzo zařadit zpátečku a couvnout si pár metrů. připomíná mi to kauzu jednoho kumpána, kterej před nějakejma možná už čtyřma rokama srazil neosvětelnýho a pravděpodobně vylitýho myslivce na noční silnici a český soudy dodneška nebyly schopný tu kauzu uzavřít, protože myslivec nezdechnul a furt chce ňáký peníze a snad dokonce tvrdí, že mu nehoda způsobila rakovinu mozku. bo něco takovýho dementního.

17.10.2011 v 20:09:22

fucktory default

nezabral. nálada z prdele hovno, tak aspoň jsem umyl nádobí. zkusim ještě jeden nápad zejtra, ale bude to ještě zajmavy. fuck off. no jinak revíci dneska na kačerově, už sem si říkal, že to mám spočítaný, tak sem rovnou šáhnul do ledviny, když tu mě nechal projít. jejich problém. ne můj.

17.10.2011 v 18:46:05

bunda

byl sem teďkonc venčit holky a potkal sem houmlesáka, kterej loňskou zimu nosil moji bundu "Enemy". No, upřímně, stáhnul si špinavou kapucu ze svý hlavy a prohlídnul si mě. Buďto se mu líbila moje bunda a nebo já.

16.10.2011 v 23:44:49

houby

no byl sem totiž včera v klánovicích s kámošem vyvětrat mladou a podívat se jestli rostou. no zima byla, vlhkost tak akorát, ale jak říkam, přines sem si tak akorát na houbovku. no, ale vzhledem k tomu, že sem počítal akorát s tím hovnem, tak to byl úspěch velikej.
taky se mi podařilo připojit ostravskej server, sice se mi nezreplikoval, ale konzole se tváří, že šlape ok, tak ho mám jako zálohu a zejtra zkusim dát do factory default pražskou repliku, která byla doposavad jako záloha, takže nemusim jezdit do brna, abych třeba zjistil ve finále, že ani factory default nepomohlo. ale neflákal jsem se prostě o vejkendu, kromě toho, že sem zhlídnul pár kvalitních filmů jako lifeforce a děs v prádelně (mandl zabiják pobavil nemálo). kvalitní oldskůlovky.

prostě mít plán se někdy vyplatí, občas je potřeba více přemejšlet, protože někdy říznout do systému se dá jen jednou. většinou naposledy. :)

16.10.2011 v 22:31:27

dneska neděle byla

příští týden bude zas. no, dneska pohodička, úklid a zpracování hub na houbovou omáčku.
největší pruda dneska byl náš schizofrenní soused, u něhož jsem si všimnul, že vždy před vánoci víc pije a kouří, už ne jednou jsem ho potkal jak si dával "pane, pívečkó" smějíce se na mě svými dvěma zlatými zuby (jinak nic). Takže je nejspíš v předvánoční mánii, která se projevuje o třeba i tím, že furt chodí zamykat dveře do baráku. 4x jsem dneska vybíhal ven, 4x jsem musel vyndat klíče, protože stihnul zamknout. A v jednom případě jsem byl venku asi deset minut. fakt vostrý.

16.10.2011 v 21:38:49

ftip o feministkách

Tři feministky mají na sjezdu přednášku o svých zkušenostech s přetvářením svých manželů. Francouzská říká: „Přijdu domů, manželovi řeknu - nevařím. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím, třetí týden koukám a manžel vaří.”
Následuje potlesk.
Německá říká: „Přijdu domů, manželovi řeknu - neperu. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím, třetí týden koukám a manžel pere.”
Následuje větší potlesk.
Česká říká: „Přijdu domů, manželovi řeknu - nevařím ani neperu. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím, třetí týden začínám vidět na pravé oko.


15.10.2011 v 11:31:55

konzultace včerejší

no, takže sem si včera byl zase popovídat. ale povim vam, že jsem udělal opět tristní zkušenost. nejenže domluvený technik se na nás vysral, ale navíc teda s náma komunikoval přes hotlajnu nějakej ahmed mohamed z indie a v okamžiku, kdy jsme dostali návod, který se celkem lišil od toho co nám přišel v pondělí, nám došlo, že sami asi ti hotlajnisti nevěděj co dělat. no, protože rozhodnutí byla na mě, kolega od českýho distributora mi jen říkal svůj názor a když sme se shodli oba dva, tak sem usoudil, že sem to asi vymyslel dobře a provedl tedy tu serii testů, který dopadly bez chyb. Vzhledem k tomu, že ahmed mohamed přesně v půl pátý zmizel z telefonu a na jeho místo přišel nějakej Shaman Vishnu, kterej nám teda řekl to co sem si myslel už minulej tejden, že bude nejlepší dát repliky do factory default.
což sice stejně nakonec udělám, ale podle mě je to typický kapitalistický řešení. Když něco nefunguje, tak to vyhodíme nebo přeinstalujeme. Nikdo nemá zájem hledat příčinu, aby se situace nezvopakovala. A smutný to je vo to víc, že naši současní američtí bratři si ročně berou fakt pálku za technickou podporu, jak sem se dozvěděl navíc za enhanced. Prdel. Takže budu asi dávat do factory default a když se ani to nepovede, tak prostě se obrátime přímo na americkou podporu, nikoliv na EMEA hotlajnu. voni prej ti američani pošlou odkaz někam na https, ten se otevře v browseru a prej si člověk natáhne do počítače nějakou aplikaci (lidově asi virus :)), která těm amikům skrz https protuneluje myš, klávesnici a obraz monitoru. viva la paranoia. :)

jo a jak sem byl včera rozhozenej, tak sem stavil u vočka a bylo to vostrý ráno s žaludkem na vodě.

Jo a vtipnej titulek: Lidé již zaplatili drtivou většinu Kalouskových dluhopisů Mám prostě mentální problém koupit si svůj vlastní dluh, respektive dluh Kalouskův...

13.10.2011 v 17:02:27

další konzultace

dneska další konzultace. budeme provádět zase nějakou serii testů, jenž budou ve formě sql skriptů, který budu pouštět nad tim bláznivym oracle. těšim se, až to budu mít z krku, protože mě to děsně nervuje a nemám potřebný klid. ne, že by v práci neměl bejt stress, ale jsem kurva čech a tady se nikdy výrazně nestresovalo.

jinak od rána chčije, což má za následek, že fenečky se vracejí z procházky s mokrejma kožíškama, jenž za sebou zanechávají pěknou mokrou stopu.

12.10.2011 v 11:08:09

debilové

skutečně sme si zvolili debily do vedení země. debilové sem, debilové tam, debilové všude kam se podivam.
Děti, poslouchejte rodiče a nezlobte, přikáže nový zákoník.

Budoucnost bude skvělá: Ze zákona nebudete smět dát dítěti výchovnou facku za to, že se chová jako kretén. Dítě bude muset ze zákona poslouchat rodiče, ale nevim jak si to ti rodiče před soudem vymůžou, když je dítě pošle do prdele. No a menšiny budou mít ze zákona nárok na nějakou tu politickou stranu, která automaticky dostane křesla v parlamentu, aniž by musela projít řádným volebním úspěchem. Děkuji ti ameriko!

12.10.2011 v 09:02:52

kouzlo nechtěnýho

pardon teda, ale titulek mě pobavil:

Policejní tým na katastrofy


zdroj

11.10.2011 v 23:19:34

vaření současných dívek

jen pro zajímavost, takové tragikomické shrnutí tématu domácnosti moderních matek se zaměřením na vaření a dětské porno.
Jak říkám, lidi na sebe vyblejou po internetech takovejch sraček, který by normálně neventilovali nikde na veřejnosti. Ale zvláště to dětský porno od maminek je fakt crazy... :)

11.10.2011 v 18:58:18

licence

no, ujasnil sem jenom světu, pod jakou licencí jsou vedeny tyto kecy a jakej k nim mám vztah... Creative Commons

11.10.2011 v 18:46:54

guláš

naprásknul sem se gulášem a pivem černou třináctkou.
konzultace na téma rsa přesunuta na zítra, abychom měli u telefonu i nějakýho odporníka z júesej.
jinak pohoda, dokonce sem dostal povolení v práci otevřít okno, protože smrad už tu byl... velikej.

11.10.2011 v 12:08:51

prozření

dneska ráno sem měl oduševnělou vizi. rozvíjím se jako poupátko, má mysl se stává širší a hlubší, nekonečný poznání se blíží, protože jsem ráno prozřel.
Přišel jsem opět na to, že nemůžu mít vztah ke všem lidem na světě, že ze mě nikdy žádnej dědek vod terezy nebude, natož nějaká matka charita, že jsou mi mí neznámí spoluobčané ukradení, kromě těch, který sou mi sympatický.

Teda to je dementní vyhulenej kec. Ale píšu tyhle zhulený sračky jenom proto, jelikož jednou se na tyhle kecy budou ptát novináři a jiní trapní pisálkové.

11.10.2011 v 10:55:08

mno já nevim

ale není to tak trošku drzost??? Ať zákony zaručí Romům vstup do parlamentu, volají aktivisté. a zdarma lístky do kanady by nechtěli???

10.10.2011 v 18:55:39

hnus mokrej

venku je hnus je mokrej. ne teda, že by mi vadilo to mokro, ale ten prach a bordel co voda bere sebou....

10.10.2011 v 16:43:40

konzultace

no mám ji za sebou. bylo mi celkem důrazně řečeno, že další experimentování by mohlo vesti k tomu, že i primár zdechne, což sem rád, že sem odhadl dobře a od čtvrtka nato nehrábl.
Předvedl jsem, kde vzniká chyba, málem nevznikla, ale nakonec se povedlo, což vedlo k tomu, že jsme museli u výrobce na helpdesku založit ticket. odpověď přišla obratem, s pěkným návodem co zkusit. Takže pokračování zítra.

No jinak sem ráno měl z prdele kliku, protože sem se rozhodl, místo jít těch pár zastávek pěšky, využít služeb městské hromadné dopravy, takže jak již nejezdí 133ka, tak sem si počkal na 188, abych se pár zastávek poposunul. Samozřejmě vlezu do busu, úplně vzadu, prohlídnu si lidi a v duchu sem si pomyslel, že ti dva divní týpci budou asi revizoři, ale protože seděli nad kolem a nebyli v uličce, říkal sem si, že sem asi paranoidní. Pak pár minut před zastávkou se zvednul třetí týpek a začal brát školačky od předu autobusu. No, ve mě hrklo, ale říkal sem si "seru na něj" a vystoupil jsem jak to šlo. Prdel byla, že s tím kontrolujícím vystoupila i ta dvojice "revizorů", a jak byli se venku poznal jsem, že ti dva sedící byli skutečně revíci a žádný podvodníci. Zapálili si cíga a začli řešit nějaký ty historky dneška. Celkem se bavili tím, že vypadají na důchodce (což je fakt, byli to takoví zmrdi před důchodem na první pohled) a že jim na to lidi skáčou. No, tak sem je chvíli poslouchal, ale protože sem usoudil, že stejně jako já čekají na 133ku, tak sem se na ně vysral a šel pěšky. Samozřejmě o pár minut později dotyčnej autobus kolem mě projel a zmrdi brali každýho kdo seděl či stál.
Jsem rád, že tentokrát jsem svý smysly poslech, protože se vyplatilo.

10.10.2011 v 13:34:59

pěkná procházka

čimice/bohnice->strašnice. 2 a půl hodiny, 10km.

10.10.2011 v 00:36:23

krásně půlnoc

1) kurvy dopravní podniky. zkrátili 133ku, takže končí na malešickym náměstí. eště že jezdim zdarma.
2) je celkem možný, že v tý vodě, který jsem dostal napít z číše, skutečně byla mdma.
3) nelly nemá co přebíhat silnici a její páníček nemá co být pomalý debil. ne, nedočtete se o vraždě ve strašnicich.
4) mám takový podezření, že jsem jsem neprozřetelně slíbil dobrej skutek. z jardy vypadlo, že s davidem neměli už dva dny neměli teplý jídlo. takže sem mu slíbil, protože bydlej kousek vod nás, že mu ve sklenicích zejtra donesu zbytek segedinskýho guláše, kterýho mám hodně a už ho nemůžu. bydlej blízko, takže vyvenčim holky a zbavim se jídla. dobrej plán.

09.10.2011 v 00:05:29

křišťálovej trapas

hmmm.. legrace s křišťálovou lupou pokračuje. Nejdříve barevná menšina nepochopí brutální černej humor a vymůže si odstranění necyklopedie z kandidátky lupy. nyní, pokračuje sranda se odstraněním nominace ulož.to :
Ulož.to bylo vyřazeno z hlasování KL2011

No, expertní komise křišťálový lupy mi přijde stejná sebranka pokryteckejch debilů jako je rada pro televizní a rozhlasový vysílání. Jsou schopni pokutovat slovo "kunda", ale to že si pustim ve 16h nějakou CSI a vybafne na mě mrtvola ženský v pokročilým stádiu rozkladu, už je nezajmá. Jsem zvědavej jestli taky zrušej kandidátku třeba fakebooku, googlu či youtube, protože i tyhle sajty šířej viry, malware a ne příliš košer obsah.

08.10.2011 v 13:05:57

mc špína

vykradená fotka z nyxu. mc špína... :)

mc špína


07.10.2011 v 22:05:55

slováci

no jeden slovák má u mě hostovanej web. dneska se asi po roce ozval, že mu antivir hlásí, že má zavirovanej web. klasika, uteklo mu nejspíš heslo pro ftp a v indexu je přidanej iframe s odkazem na podivnou adresu kdesi daleko v asii. takže sem mu akorát změnil heslo, za úpravu indexů placenej nejsem, takže to si musí udělat sám. A teďka mě přišla zábavná odpověd :)

"jasna vec - chapu...
jenom prosim te,akonahle dam index na plochu -automaticky to odchiti antivirak a nemusu s nim nic proste udelat NOVEJ a starej prepsat :)"


07.10.2011 v 16:02:25

kotel

konečně si majitel baráku našel čas a peníze a nechal nám vyměnit ten prorezlej kotel. takže nám včera odmontovali aspoň dvacet let starej plynovej kotel maďarský provenience, neb veškerý texty u ovládacích prvků měl v maďarštine a expanzní nádoba byla pěkně po maďarsku externí. Celej ten patent zabíral asi metru a půl čtverečních.
Takže včera tohle monstrum odmontovali a přidělali na zeď klasickej malej kotel značky Junkers :)

vyhulený se diví, střízlivý čumí.

07.10.2011 v 11:32:57

bez nápadů

protože mi došly nápady a všechno ověřování mi řeší jeden server, musel jsem teďka oficiálně požádat o pomoc dodavatele. Bylo mi předán kontakt na technika, takže až doškolí, tak se s nim domluvim na termínu, kdy se sejdem.
Upřímně sem došel k tomuto rozhodnutí, protože furt lepší než udělat nějakou koninu a posrat to víc než je už posraný.

Taky se pěkně zhoršilo počásko. Podzim začal. Kytky už nesmrděj, opadávaj a upřímně... co jsem zatim viděl těch několik letošních outdoorovejch modelů ze zahrádek a balkónů, tak myslim že sezóna se vydařila a řekl bych, že ještě ani nekončí a přeju těm, kteří to potřebují, ještě aspoň 3 neděle bez výrazný vlhkosti a plísní :)

07.10.2011 v 11:20:03

je to marný, je to marný

06.10.2011 v 13:54:08

výbor

1) včera sem se teda stal členem výboru společenství domu. přesně jak sem se obával.
2) rsačka se zase rozpadly. ale sem fakt na hraně svejch nervů a nápadů....

06.10.2011 v 10:03:24

jak lidi vařej a co žerou

občas sleduju takový fórum, který se menuje "Spolek pratel Mistra Babici aneb kakao a zelí, jednu hlavu z husy a hrozinky, inu všechno možné do toho dortu dali..." a kam lidi dávaj odkazy na všechny ty recepty, který sou dneska populární mezi mladejma lidma, hlavně maminkama. Jak tam padla správná poznámka, možná to co vařej dnešní holky způsobuje tu vysokou rozvodost, kterou v čechách máme, protože jestli tyhle sračky dávaj svejm manželům a partnerům..... dva příklady za všechny:
rychlé jednoduché NENÁROČNÉ vepřové plátky s lečem (poznámka: pouze pro skutečně otrlé jedince s varováním, že vám už dneska nemusí chutnat)
Hovězí řízky naruby zapečené s tatarkou,jsou jako vata :o)

04.10.2011 v 12:17:16

úterý

no včera sem byl posedět u sousedů. tož nějakýho toho vinka jsme popili až sme se opili. haha
taky sem byl dneska vyměnit nějaký eura, co mi poslala ivka, řeknu vám, kurz tak zkurvenej jako dlouho nikdy.
už tejden nám nejde v práci kotel. dneska sem se dozvěděl, že ten kotel co je v jednačce je funkční. já bláhový myslel posledních deset let, že je to jen nějakej historickej pozůstatek. problém však je, že ho nemůžem zapnout, protože hlavní kotel je prorezlej a teče. tudíž ten druhej nenatlakuje potrubí a první nejde úplně odpojit. takže klepem kosu.
taky sem viděl dneska dvě havárky škodovek s tramvají. jedna u nás na černokostelecký, druhá u edenu. obě nehody náraz tramvaje přesně do dveří u řidiče.
jo a včera sme se shodli se sousedem, že některý lidi jsou pomalejší než já a je jich většina. hmmm, ten egoismus ale smrdí...

04.10.2011 v 12:00:16

olol kocáb

takže takždopádně v tombole sem nic nevyhrál, ale oběd byl gud. ochutnal sem všechno, koleno, perkelt a aj nějakej ten losos se zeleniou byl. na polívky už nedošlo.
jinak teda kocábe, kocábe: Přiznejme u lumpů barvu pleti, navrhl Kocáb k řešení krize na Šluknovsku Ale nezačne u sebe a nepřizná se, že je normální bílej zmrd.

03.10.2011 v 19:18:42

konference konec se blíží

no ještě, že už bude konec a už jen tombola o oběd. teďka se do mě navezla nějaká žencká, že prej moc klapu do klávesnice. na it konferenci. fakt nechápu co v těch lidech vzbuzuju.... :S

03.10.2011 v 13:27:36

kafe brejk

hmm. mám za sebou kafe brejk. faktem však je, že sem docela zaváhal a mám takový osobní podezření, že boj o obědy bude dost náročnej. hodně lidí, pět konferenčních sálů, a mě se podařilo ukořistit jen dvě housky a jeden chlebíček. když sem si šel teďka přidat, tak jak sem prostě zvyklej, všechno sežraný a vypitý jak vod kobylek egyptských. z místa, kde sedim, sem se nehnul, protože nehodlám se zbavit lehce dostupné elektrické energie.

03.10.2011 v 11:39:39

konference

takže sem se usádlil na virtualization forum 2011 ve vysočanech v hotelu clarion. samozřejmě je to mrcha velká hotelová, takže při vstupu sem se řídil velkejma obrazovkama, který mě směrovaly, že mám jít do třetího patra. takže sem vlez do výtahu, zmáčknul číslo 3 a vylezl jsem někde mezi hotelovejma pokojema. Musel sem se zeptat uklízeče, kterej mi ukrajinsko-česky řekl, že mají dvě tři patra. Jedno třetí patro pokojový a jedno třetí patro konferenční. OLOL hotel.
no, naštěstí se mi podařilo v jednom ze sálů (vdi a cloud prezentace) najít místo poblíž zásuvky a protože sem chytrej kluk vytáhnul sem prodlužku a sem děsně vychechtanej. :)
Takže teďka čekám na první styčný bod, který začne v 11:15 pod názvem "coffee break". Losování tomboly ve 14:30, po tom oběd.
takže pohoda.

03.10.2011 v 10:01:43

tip na film

no tady kdybyste vyloženě někdy večer nevěděli co s volnou linkou, tak tip na kvalitni film:
Obří krajta vs. Aligátor CZ DAB :)

02.10.2011 v 22:53:12

rotwajlerka

no fakt sem měl teďka pěknej zážitek. vyrazil sem před sedmou, před zprávama, abych nepotkal moc lidí, vyvenčit holky. Jdu, jdu, venčíme, když tu najednou si všimnu, že asi 100metrů za mnou se vynořil pes. říkám si, hmm, daleko, tak jdeme a jdeme dál, otočím se, pes tak 50metrů a o dalších 50metrů dál se vynořila rodinka. Mamina, v ruce baťoh a dětcko, vedle ní tatínek se dvěma kolama. Měl sem takovej divnej pocit, když sem viděl toho psa se přibližovat. Najednou slyšim jak ta ženská řve na psa, vona to fena, jenže už nevnímá a řítí se k nám. Tak to je v prdeli, pomyslel sem si. Vidím, že fena rotwajlera má aspoň 4Okg a velmi směšnej plastovej náhubek. Prostě zabijačka na cestě. To už taky vidím, že rodinka je v běhu, ale nemaj šanci doběhnout k tý svý feně dřív než vona k nám.
Vy, co znáte naše fenky, vony jsou to sice rozmazlený čuby, ale jen tak zbůhdarma žádný psy nenapadaj (no dobře, terezku lucky mrzí dodneška), takže nevidim důvod, proč by měly bejt jen tak z prdele napadený.
V tuhle chvíli byla rotwajlerka u nás a šla rovnou po Tereze a jejích zadních běhách. Klika byla, že měla aspoň ten posranej plastovej náhubek, ale ten jí po druhym ataku sklouznul z držky a když sem viděl, že tý posraný rodince zbejvá doběhnout tak 15-20metrů, tak sem se snažil fenu skopat, aby pustila, jenže už to byla psí mela, tak sem prostě těžce zariskoval, udělal to co se možná nemá dělat, vrazil ruce do toho chumlu a chytnul rotwajlerku za krk a hřbet.
To už doběh borec, pustil kola jenže čuměl jak kretén, protože očividně nevěděl co dělat, tak sem zabral a hodil tím psem jako když házíte žok na valník. V tý rychlosti sem zahlídnul mírně překvapenej výraz v očích tý feny a pak už jen letěla dobrý dva-tři metry vzduchem, přímo na tu ženskou, který podrazila nohy a obě šly k zemi. Tady už naštěsí týpek zareagoval a chytnul fenu za obojek.
Takže to byla pěkná scéna, baťoh na zemi, v tom rozšlapanej pytlík s hovnama, protože asi minutu před celou událostí sem sbíral hovna po terezce, řvoucí malý dítě a úplně vystreslá zčervenalá mařka s čumícím týpkem a rozjetou fenou. Takže sem spustil vopravdu, ale vopravu velmi nasranej vulgární monolog na téma píči, kreténi a zmrdi co nezvládaj svý psy. Prostě sem byl vytočenej jak dlouho ne.
A aby toho nebylo dost (tohle prosím berte jako důkaz, že pražskej důchodce nikdy nespí, chrání a bedlivě sleduje svý prostředí jako správnej fízl) najednou se odněkad vynořil důchodce a začal se zastávat tý krávy, že prej za to můžu já, že mě tady vidí jak furt chodim se psama bez vodítka a že si to vodskáču, takže jak sem byl v tý ráži, tak sem se na něj otočil a schytal taky svoji dávku na téma zkurvenejch dementů co se serou do věcí, vo kterejch hovno věděj. Čuměl teda jako pako, ale ženská na něj taky spustila, že to bude horší, že za to může sama, protože ji neměla na vodítku, von ještě chvíli vejral a šel do prdele.
To už sem byl trochu vychladlej, takže sem prohlídnul holky jestli nemaj nějakej šrám, nic sem sice nenašel, ale kdyby náhodou sem něco přehlídnul, tak sem si teda vyžádal, že chci vědět, kde bydlej a že chci kontakt, protože kdybych musel na šití, tak ať to neplatim sám, protože posledně nás to stálo litr. Takže sme šli k nim domů, týpek vedl kola, mlčel, mařka na zádech baťoh, v jedný ruce vzlykající dítě, jelikož neměla vodítko, tak pěkně v předklonu držela rotwajlerku, která měla trochu pěny u huby, táhla ji směrem k mejm holkám a vyloženě se v tom obojku dusila tim tahem.
Pak to už šlo normálně, ještě něco sem poznamenal o zabijáckejch domácích mazlíčkách a malejch dětech, ale když se dítě zeptalo rodičů "mamí, vy ste trochu hloupí?", už sem radši mlčel, přefotil si telefonem doklad, pěkně se rozloučil a šel pryč.
Takový americký psycho po česku.

02.10.2011 v 20:23:12

facebook a česká televize

celkem mi vadí nepokrytá reklama mimo vyhrazený reklamní čas v celorepublikové veřejnoprávní televizi na soukromou americkou společnost, kterou nazývají facebook. jen v otázkách václava moravce padlo slovo "ptejte se na fejsbůku" minimálně každých deset minut.
takže nevim, proč já bych měl platit televizní poplatky, když musim mimo reklamní čas slyšet to zmrdí slovo facebook.

upřímně, týká se to i google a používání jeho mapových podkladů v některých reportážích.

02.10.2011 v 14:12:24

druhý říjnový den

dneska je neděle. nic se nedělá, ale já likviduju poslední zbytky v ledničce a z paprik a kořenový zeleniny dělám plněný paprikový lusky v rajský omáčce. vypadá to na baštu :)
jinak sem dneska opět pobavil těma internetama, dnešní statistika mi říká, že pěkná píča a hovno bude asi i vyhulený jiří x. doležal, neb se úspěšně - v mym případě nejspíš poprvý - zařadil mezi tento nádherný výkvět českých slov.

02.10.2011 v 12:09:57

legrace

no je legrace jak si familii doktora prasáka Bartáka rozebraly české televizní právničky. Manželku právnička Samková a doktora právnička Slámová. Ještě by tam měl jako jasný Finist přiletět doktor Sokol....

01.10.2011 v 21:25:42

manažer práce

lidi a mimozemšťani, spěje to tady do totálního hajzlu, koukám teďka na zprávy a nějakej debil tam hovoří na téma práce. jeho honosny titul byl "manažer práce".
Teďka už jen vymyslet, jak ty moje hovna a sračky, co tak rád melu, dobře prodat. Hmmm... možná bych se hodil jako mandatorní poradce na nějaké ministerstvo. Říkali, že třeba na ministerstvu dopravy si takovej poradce přijde měsíčně i na sto litrů. A že jsou výsledky jejich práce na našich silnicích a dálnicích vidět.

01.10.2011 v 19:27:39

sobota

sobotní ráno. včera narozeniny ollieho u vočka. fakt pěknej večírek. akorát dneska ráno se mi ráno pokazila v parku při venčení nálada, protože po mě chtěli, abych s hárající fenou nechodil parkem, že prej ty jejich psy chytaj stopu. Takže na dotaz, kudy mám chodit, když kanálama kvůli hárající feně chodit prostě nebudu, sem dostal geniální pražskou odpověď, že prej místama kudy psi normálně nechoděj. Ukažte mi v Praze místo, kde nechoděj psi. No, bylo mi řečeno, že pre třeba na černokostelecký po chodníku. I když mě možná někdo bude mít za arogantní prase, já prostě odmítám chodit s hárající fenou kanálama, protože je to prostě pro ní normální. Tečka. je to příroda, akorát lidi ve městech zapomínají co to je ta slavná příroda.
Zajmavý ale je, že většině lidem, zvláště pak hodně důchodcům, nevadí, že se jejich hafik potká s hárající fenou. Takže co si mám myslet. Zatim si myslim, že ono je to vlastně v pořádku, že máme vládu jakou máme, protože je obrazem společnosti.

01.10.2011 v 10:09:02