tývka

jo a jak tak čumim na tu naši novou tývku, tak mi došlo, že ta tývka, narozdíl od mého čtyři roku starého dvoujádra 2x1.5GHz a celkem vyladěného linuxu s nvidia a vdpau, umí přehrát h264/mpeg-4 bez škubání a rozpadnutí synchronizace mezi obrazem a zvukem.
taky chci poděkovat eu za to, že se rozhodli, oproti rozvinutému světu, při přechodu na digitální vysílání začít se čtyřma kanálama na multiplex v mpeg2 místo dvou kanálů v mpeg4 s podporou full hd. takže když si pustim například nova cinema, tak je to úplně jako koukat na vhs kazetu.

31.12.2011 v 15:41:19

silvestrovskej tv program

je fakt humusáckej. samý starý nudný sráči typu michal david, karel gott, P. Nagy, J.Suchý, J. Molavcová, La Putyka, O. Ruml, V. Lavička, Ringo Čech, O. Brzobohatý, O. Brousek, M. Knor, E. Kočičková, I. Pazderková, P. Kolář, Pavel Zedníček s Janou Paulovou a atraktivní hosté vám historkami, vtipy a písničkami zpříjemní poslední minuty letošního roku, Všechno nejlepší ze Slavíka, Všechno nejlepší od Davida, Tropická show talentů a hvězd! Rozloučíme se s rokem 2011 z aquaparku, kde vystoupí mnoho celebrit. Chybět nebude K. Gott, L. Bílá, P. Kolář, T. Kerndlová a mnoho talentů! (Tady si dovolim upozornit, že P.Kolář pojede na ČT1 od 22:30, aby se pak přesunul na pláž na Novu od 23:00), Jiří Krampol, Jan Cimický, Radim Uzel, Anife Vyskočilová, Petr Martinák, Petr Jabl. Takže ty samý hovna co se prostřídaj na všech českejch tv stanicích během celýho večera. No hlavně, aby stíhali přesuny. No a ty starý archívní filmy, který nejenže jsou točený minimálně 2x do roka (Když Burian prášil nebo nějaká estráda s Hanákem z roku 1994), jsou fakt jen posledním hřebíčkem do rakve. No, nebylo by špatný nalákat všechny tu rádobyhvězdičky českýho showbyznysu na nějakou oceánskou rekreační loď a nechat je potopit někde u Afriky...

31.12.2011 v 14:49:55

silvestr

dneska jenom krátce. dělám nějaký to jídlo a vůbec se mi nechce bejt vtipnej. málo kaše.
1) Hanychová bude na Silvestra pít s gay kamarády. Tak vám nevim jestli si náhodou ta holka nešťastná nevybrala na svátky špatný kumpány. Kromě toho, že nejspíš neocení její nové nalepovací bradavky a kvalitní silikon z Francie, ale pravděpodobně jim bude ukradená i její píča a řiť. Nemůžu si pomoct, ale po někom blbá bejt musí.
2) EU napsala Dobešovi: chybí kontrola, hrozí podvody. Původně jsem chtěl udělat vtipnou koláž na téma silvestr, hanychová, žilková a buzeranti. Jenže nějak se mi vtipně nepodařilo zkloubit tyto osoby s klausem, jáklem, bátorou a dobešem. Tak snad ti chytřejší z vás zapojí sami mozek a zasmějou se.
3) Éra novin ustupuje, z toalet je vytlačují smartphony. Kdybyste byli zákazníky vodafonu, tak taky vzteky serete na hajzlu krev v korporátních barvách.
4) Jo a včera sme koukali na Krause, byl tam nějakej sexuolog co léčí hvězdy šoubyznysu, a musim říct, že sem rád, že zatim ještě funguju bez toho, abych musel brát před aktem nějakej prášek a pak půl hodiny podle plánu čekat na stimul.

31.12.2011 v 13:58:06

malej statistickej pohled na web

no, tady sem udělal pár screenshotů statistik. jsou to celkem zajimavý čísla, vzhledem k tomu, že nejsem takovej ten profesionální komerční spammer typu hulán, kaluža, čermák, dočekal a podobně a že nezapleveluju každej internetovej slint nějakou rádoby chytrou poznámkou. aneb, když už někde něco komentuju, tak nedávám link sem na web. takže se podíváme na aktivitu za měsíc prosinec:

přehled návštěv za prosinec
vyhulený 01


zajmavý sou aktivity neznámých ip, .com a .ru(ských) domén. ty neznámý ipečka bývají dost často z ruských bloků.
Vyhulený 02

ty začmáraný ipečka sou moje z domova a z práce. zatím převažují :)
Vyhulený 03

OS a prohlížeče. To je snad jasný... :)
Vyhulený 04

dot com domény. některý jsou hodně stabilní, například orderviagra-online.com cca poslední rok, dle logů odhaduji na řídící (respektive poslední známý za celou řadou anonymizérů) stroj skenující síť a instalující různý části komerčních botnetů z šedý ruský a běloruský ekonomiky. Osobně se domnívám, že tyhle botnety mají líp proskenovanej internet než nějakej google či malej seznam. V logách apache je to vidět dobře. Celkem sranda, řekl bych. Aktivity z Činy je zatím málo. Asi je furt ještě nezajmam.
Vyhulený 05

Na co většina lidí myslí... na hovna, píči, čůráky a mrdky.
Vyhulený 06
30.12.2011 v 16:05:21

před silvestrem

no, ivka se vrátila z města a je celkem šokovaná z toho, že ve vzp zavřeli už pět minut před druhou, že na nádraží je zavřená cestovka co prodává lístky na busy a že je venku zima. nu což, copak někdo v čechách během vánoc na byrokratických pozicích pracuje? :)

30.12.2011 v 15:52:55

firefox 10beta1

jo a vypad mi včera z overlaye zugaina firefox 10 beta1. Musim docela říct, že poslední dvě verze jsou znatelně rychlejší, celkem se asi snažej, že stále furt nemám důvod přecházet jinam. Pokud mám potřebu něčeho hodně odlehčenýho tak jedině midori nebo links. Pravda je, že komplikace ze zdrojovýho kódu mi na tom mym dvoujádru a 2GB ramky trvá něco kolem 2 hodin a 40minut a odswapne si asi tak gigo...

30.12.2011 v 15:21:27

windows office

podařilo se mi před nějakým časem získat čtyři originální cd s windows office. 3x office 2002 a 1x office 2003. Protože sem dneska dodělával Ivce její noťas, který se během jejího posledního pracovního pobytu pěkně "zahořel", tak sem na něj potřeboval dolejt nějaký plný legální office. vzhledem k tomu, že moje originální kopie z msdn již přestaly fungovat (včetně mé kopie ve virtuálu), tudíž jsem ji nemohl použít, využil jsem tedy pozůstalosti po jedný firmě. cd jsou pěkný, s nějakým hologramem. no upřímně, není nad to si po dlouhý době zase připomenout, jakže vlastně vypadá originální cd od microsoftu. pravda, sice stáří je trošku starší, ale předpkládám, že do deseti let se mi určitě nějaký další originální cd dostanou zase do ruky.
No, nainstaloval jsem mladší ročník offisů, to jest 2003, odinstaloval jsem z noťase nějakou divnou zdarma-verzi office 2010, která byla na notebooku předinstalovaná a místo pana sponky furt házela nějakou reklamu. Pravda, instalace proběhla v pořádku, aktivace taky, aktualizace na Office2k3SP3 téže, žel bohu s takovým veselým bugem, kdy po každým spuštění Excelu nebo Wordu naběhl požadavek s odsouhlasením souhlasu s licencí. Vzhledem k tomu, že jsem chytrej a došlo mi, že to bude nějakej problem s 32b chrootem, či jak se ve 64b windows seven říká tomu prostředí, ve kterým sou honěný starý 32b aplikace, poradil jsem se googlem, který mi samozřejmě nabídnul hnedka vtipný řešení.
ne, a neptejte se mě, proč sem do toho noťase nenalil linux a libreoffice. ono by to šlo, kdyby většina lidí okolo z nějakýho záhadnýho důvodou nepouživala pokud možno co nejnovější office vod mrchosoftu. i já si musim pouštět virtualizovaný widle, kvůli tomu, když mi občas někdo něco pošle v docx...

30.12.2011 v 14:54:03

pro odlehčení

ale abych nebyl furt takovej vážnej, tak pár odkazů pro odlehčení:
Jak si žijou Romové v Moldávii. Všude stejně dobře. :) LOL :)
Něco ze života prostitutek v Kazachstánu.
A taky si myslím, že útok USA na Českou republiku není vůbec možný... vzhledem k tomu radaru...

Radar


29.12.2011 v 17:19:41

mají slováci stroj času?

vážení pozemšťani. dnes, pilným studiem dostupných zdrojů a oficiální metodou policejní fotomotáže (takzvaný identikit) jsem dokázal, že Slovenská republika je první zemí na Zemi, která dokázala sestrojit stroj času. Dlouho jsem nemohl pochopit neskutečné úspěchy slovenských umělců v čechách a až dnes mi došlo, že jsou to pořád totíž samí, ale jen z jiné doby a s jinými jmény, aby se to vám lidem nepletlo. Náročnými, několika minutovými, myšlenkovými metodami jsem dospěl ke zjištění, že Nora Mojsejová a Braňo Mojsej jsou ve skutečnosti Dara Rolins A Rytmus 'Patrik' Vrbovský z o pár let vzdálené budoucnosti a slovenská vláda je pod falešnými jménem Mojsejovci posílá do minulosti (to jest k nám do přítomnosti), aby zvýšili sledovanost slovenských pořadů a tím pádem i příjem státní kasy.

Mají slováci stroj času?


29.12.2011 v 16:10:49

poslední týden v roce

mě při venčení hafinek zaujala jedna věc. a to, kolik lidí bylo dneska v parku. jakoby snad ani nebyl normální pracovní den, kdy by venku měli bejt jen penzisti a my nemocní. já jsem tak nějak naivně předpokládal vysoké pracovní nasazení ve stylu japonských zaměstnanců. alecož, asi sem spletl.
Ale byl by tu jeden takový dojemný příběh z Řecka. Jyrko, Petro, Stando, Šárko, Viléme, Jarmilo a Hynku!!! Kde jste?

29.12.2011 v 13:41:24

kokotov

No, tak to nevim kdo je tady tady z kokotova. Jestli český řidič zájezdovéh autobusu, který pravidelně koná linkové cesty z ukrajiny na slovensko, nebo poláci, kteří mají snad jinou normu pro výšku patrových autobusů a viaduktů a nebo kokoti z kokotova, kteří chtěli ušetřit a nedošlo jim, že v zahraničí (tj. mimo polsko) můžou mít autobusy i jedno patro navíc.

Kokotov


29.12.2011 v 13:26:24

kdesi v demokratické lidové republice korea

Kdesi v severní korei


28.12.2011 v 19:19:02

kaput

tak sem lehnul a sem kaput. rýma a horečka zkurvená.

28.12.2011 v 14:06:58

outerý

dneska je úterý. v tomto dnešním dnešku outerním je podstatná informace, již si musim uchovat pro časy budoucí, a to že mi teče z nosu jak starýmu houmlesákovi, což není nijak vítané a radostné. Myslel jsem, že budu tohoto ušetřen, ale nestalož se tak. Co nadělám. Jen to, že dneska mě čeká ještě návštěva bratra, pak vyzvednout nějaký starý noťasy z japonský pozůstalosti a večer musim zajít dořešit pojištění domu a společných prostor, což je jedna z povinností vyplívajících z mého předsednictví. Nevyhnu se tomu, ani to nijak nevochčiju, musim prostě fungovat jako normální slušnej člověk.
Včera sme měli návštěvu, přejídali sme se, lemcali alkohol, kouřili marihuánku a opět řešili různé sociálně-politicko-geografické problémy, zvláště pak Havla. A já znova připomenu, že jeho idealistický humanismus a fantasmagorii, že se lidi poučej přes mír, lásku, pravdu a toleranci, je fakt super a cool, jenže už hippies a komunisti na vědecký úrovni dokázali, že mír na zemi vybudovat nejde a dokud budou vedle nás, slušnejch mimozemšťanů a pozemšťanů, žít a pohybovat se odbarvený peroxidový blondýny v elasťákách a tričkách s nápisem "Disco Princess" v doprovodu špinavýho kříženýho pudla v oblečku z vietnamské tržnice, tak to bude marný, protože do tý doby budou trávniky zasranýho psíma hovnama, přestože všichni slušní lidé v okolí po sobě uklízejí a dokonce prudí ostatní, že by měli uklízet. Ale kde se tam ty hovna v těch trávníkách berou, to mi dneska ta píča, který sem se zeptal - samozřejmě poté co ti její psi vysrali dva mega hovno salámy, nedokázala vysvětlit, přestože jsem jí pytlík na hovna - zcela slušně a naprosto bez vulgarních slov - nabízel.
Ale co, mrdám na to. Hlava mě už víc bolet nemůže. Tož jen pár poznámek k informacím ze světa:

Iran GPS Spoofing and the RSA Cipher. Jo, prostě Iránci. Je otázka, zda-li sou skutečně tak pozadu, jak by si velké a mocné USA přálo. Řekl bych, že nikoliv.
V pomoc andělů věří tři čtvrtiny Američanů, jsou mezi nimi i bezvěrci. Hmm. Což by vysvětlovalo některé nápady, které z USA přicházejí. Například boj za světový mír či život na dluh. Když si tak představim, že do Bílýho domu chodí Eržika ze Žižkova vykládat karty....
Sedm mrtvých u stromečku. Rozbalili dárky, někdo je zastřelil. A proč by Santa Klaus nemohl posřílet pár američanů? Například z důvodu, že měli moc uzký komín a on se nemohl protáhnout a nebo to byli muslimové a Santa nedokázal pochopit, že jsou na zemi dokonce lidé, kteří v něj nevěří. Vždyť i Santa snad má právo nosit zbraň a prosazovat si vhodné podmínky pro svoji náročnou práci.
Čtenáři chtějí na Hradě Okamuru či Fischera. Rozhodněte ve druhém kole. To se posrali čtenáři idnesu? Vždyť Fischer je sice poctivej úředník, ale naprosto bez vůdčího charismatu a Atomio Okamůra? Kdyby to byl aspoň pravej Japonec, ale von je jen poloviční a jeho volba jen ukazuje, že v Čechách se dělá všechno na půl. Nepočítaje v to, že styl jeho mediální dikce (vysvětlivka: to jak žvaní před kamerou) mi silně připomíná Radka Johna.
Modelka Gisele Bündchenová dokončila své obří sídlo za půl miliardy. Víte co nechápu? Proč takovej velkej barák? Proč tolik koupelen a ložnic? Tohle fakt nechápu, ale když to tý mařce udělá dobře, tak ok. Ale faktem je, že na tý fotce vypadá tahle mařka jako uživatelka amfetaminových drog. Propadlý lícní tváře, žádnej tuk a samá kost.
Rytmus si užívá: K Vánocům si nadělil Bentley za 5 milionů! A jé, číšník si koupil auto a je z toho vysranej jak americkej negr.

27.12.2011 v 13:21:45

václavák

byl sem dneska na václaváku. ať se matka podívá, když už přijela do práglu. tak sme zapálili svíčku za vaška.

20111226-vaclavak 01g

20111226-vaclavak 02

20111226-vaclavak 03


26.12.2011 v 19:06:20

salát

dnes bramborovo salátový orgie. ještě peču svíčkovou.

25.12.2011 v 22:24:07

zmrd santa klaus

jo a když už sme u těch vánoc, tak chci samozřejmě nasrat zmrdovi santa klausovi, protože ač ateista a nevěřící pes, na náš zoofilně pedofilní svátek oslavy malého nahého chlapečka v ošatce, obklopeného - také - nahými zvířátky, si prostě šáhnout nenechám. a když pak přijdou ti tři multikulturní hodní strýčci s dárečky... naprostá hereze.

24.12.2011 v 16:28:25

štědrá sobota

hlavně se neposrat a nepoblejt. vo to tady jde. jak jinak oslavíme tyto svátky konzumu než poctivým přežíráním.

'I remember when the Internet was free' Ano, také si pomatuju doby, kdy internet byl zcela free a žádnej politickej zmrd si na něm nehonil svoje volební trika. Internet byl, je a zůstane svobodnej a já si budu psát co chci a budu i nadále vulgárně nadávat a označovat za zmrdy všechny, kteří si to podle mě zasloužej.

No a speciální vánoční hovna, sračky, zvratky a hromadu krvavýho neštěstí přeju českým komunistům. Myslím, že je na čase, vystěhovat všechny komunisty a jejich příznivce do krásné severní koreji, kde by mohli pomoci budovat ten užasný socialismus a komunismus pod vedením těch nejlepších soudruhů. Ano, vystěhovanej nebo mrtvej komunista poslouží naší společnosti nejlíp, protože zbavit se až patnácti procent vyžírků a pokrytců by rozhodně společnosti a rozpočtu pomohlo. Zabij komunistu, posílíš mír. Štastný a veselý....

update: 16:21 - Samozřejmě to s tím zabíjením myslim ironicky, žeano. když už sou ty vánoce.

24.12.2011 v 14:29:24

strom za každé narozené díte

na praze 10 běží taková akce, kdy se sází strom za každé narozené dítě. Tajně doufám, že tento smrček skutečně padl za vlast díky větru a tomu stromu co předevčírem padnul a týpci ho rozřezávali, a ne, že někdo chtěl hodně rychle a zdarma smrček k vánocům. Řez a rychlej zlom by tomu odpovídal.... :S

Strom za každé narozené dítě


23.12.2011 v 12:33:48

minuta ticha za havla

no, moje poslední pocta vaškovi havlovejch byla dokonána. snad by se nezlobil, že jsem tu minutu ticha věnovaný jeho památce cucal vychlazenou čtrnáctku a cpal se vydařenou krmí. Víc už pro něj neudělám, piv sem od neděle vypil dostatek, přestože s některými jeho činy ne úplně souhlasim, respektuju ho už jen za to, že můžu říkat nesouhlasný názory a nikdo mě nepopraví a nezavře. tak to je.

23.12.2011 v 12:20:49

pátek před štědrým dnem

no dneska je pátek. žádnej svátek, ale vopruz jo. ráno sem vlez k řezníkovi, chtěl sem si koupit nějakej rohlík aspoň, jenže lidí u něj bylo jak nasráno. samá starší generace, která se rvala k pultu jako kdyby mělo maso každým okamžikem samo odejít, stejně úplně jak to bylo za Husáka a když se předemě nacpala nějaká píča co měla v ruce jogurt a hulákala, že ho jenom zaplatí a pak si začla poroučet nějaký sračky, tak sem vypěnil, vyjádřil se tak nějak o zmrdech, že se na to můžu vysrat, že tohle mi fakt za to nestojí a šel sem si koupit vlašskej salát k vietnamcům. u nich tak narváno nebylo.
vopravdu sem dneska odcházel vod toho řezníka s upřímnou nenávistí vůči lidem a občanům vůbec. Zcela zbytečně sem se nechal rozhodit, což se bude projevovat celej den. Vopravdu sem byl uraženej arogancí, předbíháním a chováním něčeho, co někteří politici označují jako "obyčejní/normální lidé/občané". A to nepočítám v to, že tenhle typ lidí je fakt hrozně pomalej.
Já nejsem nijak obzvláště bystrej a rychlej, kolikrát se od Ivky dozvim, že sem jak zpomalenej film, jsem si vědom, že hodně věcí neumím, nejsem ani tak hrdej na to co vím a znám, ale spíš mě drtí, že ještě víc toho nevim, neumim a neznám, ale to co sem dneska viděl a zažil, to byla čistočistá pomalá smrt. Než to najde pětikorunu v peněžence, než si to vybere správnej jogurt, než si to rozmyslí co to chce za levnej točeňák. Vopravdu mi přijdou lidi jako praštěný lešeňářskou tyčí. Trocha tý dynamiky v životě by neměla chybět, ale obávám se, že dokud lidi nedokážou sebrat svý zbytky rozumu a nepřidaj trochu na výkonu, tak to tady bude vypadat jako ve spojených státech amerických. spousta tlustejch blbejch lidí, země na pokraji krachu a více či méně ve vlastnictví komunistický číny a pod vlivem zcela hloupých a sobeckých politiků. nazdar a bazar.

tak snad se nenašel nikdo, koho by můj osobní výlev pobavil, což bych měl napravit. Jeden kolega dneska přijel do práce celej vysmátej, jak mu jedna holka nabízela za úplatu sex. Byl tenhle tejden rozvážet vánoční firemní balíčký (víno, tričko/ručník, čokoládička) no a když přijel k jednomu zákazníkoj, ještě ráno za tmy, tak při vyndavání tašek s dárky za nim prej přišla holka, jak se má, co dělá, a jestli tady dělá a že štastný a veselý. No kolega říkal, že byl celkem potěšenej zájmem cizí ženy, prej v tý tmě vypadala celkem zachovale, tak jí slušně odpovídal. No a pak nastoupila klasika. Nejdřív se ho zeptala, jestli nemá drobný za kilo. Nacož řekl, že nemá, tak se ho zeptala jestli nemá deset korun, že by si chtěla koupit v automatu tyčinku. Kolega tedy pojal podezření, že vše nebude takové růžové jak se ze začátku zdálo, což se potvrdilo. Když mařka zjistila, že desetikoruna nebude, tak si řekla o tři kila a že udělá cokoliv. No, kolega se tedy upřímně a rovnou zeptal, zda-li tim myslí jako sex, vona mu řekla že ano, von se zeptal a kdeže by si to jako představovala, vona mu odpověděla, že klidně tady v autě. Protože už bylo prej po sedmý hodině ráno a začínalo bejt více světla, tak měl možnosti si jí prohlídnout, a když viděl stylové děravé elasťáky a jebáky ve ksichtě, tak jako správný otec a manžel pochopitelně odmítnul. Když to pak vyprávěl u zakázníka, tak z toho všichni prej měli srandu, jelikož ta mařena je tam nějaká známá místní figura a kouření péra či rovnou sex v autě byl nabízen snad každému mužskému zaměstnanci firmy. Takže sme se zasmáli celej kancl, nad touto krásnou vánoční humornou historkou.
No, humor nás přešel v okamžiku, kdy se jeden nejmenovanej kolega, se kterym momentálně nemluvim, vyjádřil v tom smyslu, že je přeci známá věc, že všechny holky to chtěj furt a pořád. V tu chvíli nastalo ticho, že by se i Havel probudil, nikdo se nezasmál, pravděpodobně každému mlčícímu proběhla v hlavě nějaká myšlenka pravděpodobně na téma "když ty vousy fakt asi musej škrábat".

Jo, humorný sou taky PF, který mě chodej mejlem. Kteří obchoďáci si na mě vzpoměli? Oracle, Anuvio, Veeam, Arrow ECS, Comstor, RSA, UPC, Active24. U UPC a Veeam si nejsem úplně jistej, jestli to nejsou nějaký spamy, protože odesílatel i příjemnce sem byl já sám. Anuvio poslalo pěkný přání ve formě ASCII Artu, což jsem docela ocenil, protože ascii art se vidí už málokdy.
A vůbec za nejvíc stylový PFko považuju PFko co mi přišlo od schpcm.cz, u kterýho si nejsem jistej jestli to fakt není čistej spam, protože s touhle firmou si nejsem jist, že bych měl něco společnýho, ale faktem je, že nedostávám často psaní ze Svazu chovatelů prasat :)

Jo a došel nám ve firmě hajzlpapír...

23.12.2011 v 11:31:47

včera voko

no včerejší voko bylo tradičně veselý. vyndal sem se s kumpány opět jako prase, poměli sme se fakt dobře. jsem rád, že žiju v zemi blahobytu, v krásné střední evropě. jsem rád, že si můžu užívat radostí a výdobytků kapitalistickýho života. Jsem rád, že můj život neřídí strana ani velká ani malá, jsem rád, že můj život neřídí nějaký pošahaný klerici, jsem rád, že můžu relativně v klidu dělat co chci bez toho, abych měl nějakej materiální problém. no duševní problémy někdy jo, ale ty vyplívaj z jakési vnitřní nespokojenosti s klidem a pohodou, kterou máme. Měl sem včera takovou delší debatu s ivkou a někdy mám pocit, že nás rozmslaný, rozmazlený a pohodlný jedince někdy pálí nejen dobrý bydlo. Prostě chudoba po česku. Celkem dobře to vystihl dnešní článek na tyden.cz:

Průměrný Čech: nespokojený tlouštík, který se má dobře
"Průměrný Čech počítá s tím, že na Vánoce vynaloží tak zhruba pět až sedm tisíc korun. Jen pro srovnání: v přepočtu jde o částku mezi 260 a 360 dolary. Na celém světě nyní žije podle Světové banky zhruba 1,4 miliardy lidí, pro něž se uvedená suma rovná jejich celoročnímu příjmu."

A teďka když si představim, že za novou tývku sem dal necelejch deset litrů, dalších pět litrů stálo naplnění ledničky (a to není narvaná k prasknutí) a dárky co nakoupila Ivka sem zatim ještě nepočítal. Myslim si vo sobě,že jsem celkem skromnej a nenáročnej UFOn, nechápu zbytečný nakupování kokotin (případně si na to ještě půjčit), nemám výrazně potřebu se obklopovat věcma, necejtim potřebu mít barák s padesáti koupelnama a devíti ložnicema, protože to prostě nechápu a cejtim jako zbytečnou rozmařilost, ale občas si rád udělám radost, rád utrácím a ještě mě čeká koupě zesilovače a beden, tedy pokud mi zůstane po vánocích nějakej smysluplnej kapitál. Avšak uvědomuju si moc dobře, že z toho co utratím o vánocích by mohla žít jedna Somálská nebo Sudánská vesnice minimálně celej rok. Krutý paradoxy světa.

22.12.2011 v 11:01:40

statečná fenka

Pražská fenka si udělala výlet autobusem do Jičíněvsi, i s přestupem lol :)
Když si představim, že někdy mají problém s přesuny z bodu A do bodu B dospělí, natož děti....

update:
pro zajimavost. takový retro: Zaniklý svět kazet

21.12.2011 v 15:59:17

přejmenovávání ulic

jo, co se týče přejmenovávání ulic. Já jsem chodil do základní školy rudé armády, scházeli jsme se pod sovětským tankem, který Přelouč nikdy neosvobodil, a to náměstí pak za havla přejmenovali na masarykovo. Vůbec osud jmen ulic je tak závislej na tom, kdo zrovna určuje pravdivost dějin, dovolil bych si takovou smutnou a neveselou parafrázi na feničův nejnovější počin: Pojmenujme ruzyňské letiště po Havlovi, vyzval režisér Fero Fenič. Když se podíváte na podpisy, tak jsou to většinou samí matadoři výzev a petic, neb jejich podpisy budou pod nejedním slintem.

Přejmenujme Brno po Škrlové, vyzvalo Vyhulený UFO
Jeho Veličenstvo, císař, král a vůdce celého všehomíra, jeho laskavost a dobrodinní, myslitel, jednatel, génius a významná osobnost kulturního a veřejného života Vyhulený UFO navrhuje, aby se Brno přejmenoval na Škrlov. Zdůvodnilo to tím, že v Brně byla odsouzena k dlouholetému a krutém žaláři nevinná Barborka Škrlovic. Přejmenování by mohlo symbolizovat její cestu z podsvětí na svobodu.
Brno
Brno


Vyhulený UFO o své výzvě informovalo dnes ve středu v tiskové zprávě. Na Internetech začaly ihned vznikat skupiny na podporu projektu.
"Barborky cestu z vězení v Brně na svobodu, zbourání hranic a její cesta do Norska i zviditelnění naší malé země v něm nemůže lépe, a k tomu i každodenně, připomínat a symbolizovat než přejmenování největší vesnice v Čechách na Škrlov," uvedlo Vyhulený UFO.

Připomnělo, že je běžné i v jiných zemích pojmenovávat města po významných osobnostech, a jako příklad uvedlo Washington DC nebo Leningrad.

"Město je křižovatkou cest, prolínání a potkávání národů, symbolem svobodného pohybu lidí i myšlenek. Pro Čechy bylo bránou k výstavním veletrhům, pro cizince prvním místem, kde po příjezdu z Vídně potkali civilizaci. Dosud jeho název Brno evokuje především známého lotra Babinského. Jméno Barborky Škrlové tak bude i deklarací hodnot, ke kterým se hlásíme," píše dále Vyhulený UFO.

Podle něj by i Barborka chápala takový akt jako důkaz, že je zcela samostatná a ochranu jí vybojované svobody budou mít Češi denně na očích. Na závěr vyzvalo Vyhulený UFO parlament a kompetentní úřady, aby začaly v této věci jednat.

Vyhulený UFO ale má už konkurenci v podobě skupinky aktivistů, kteří vyzvali ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 009), aby přejmenoval Brno podle zemřelého vůdce Severní Koreje Kim Čong-Ila.

Radost nad propuštěním Barborky Škrlové vyjadřují Češi od pondělka na řadě míst. Poděkování přicházejí také ze zahraničí.

Autor výzvy:
Vyhulený UFO, génius, umělec, spisovatel a vládce vás všech

Signatáři:
Fero Funič, rejžisér a producent
Vepřový Bok, předseda spolku Šalamoun
Ten Bartoška, pěkná hérečka a president svobodného státu MFF KV
Moravský Vrabec, taky rejžisér

no a pak pár dalších neznámých men, který nesměj chybět pod žádnou peticí:
Tereza Brdečková, publicistka a spisovatelka
Martin Bursík, ekolog
Aleš Březina, skladatel
Věra Čáslavská, sportovkyně
Kateřina Černá, producentka
David Černý, sochař
Soňa Červená, operní pěvkyně
Marek Eben, moderátor
Táňa Fischerová, herečka
Hana Hegerová, zpěvačka
Milan Hein, umělecký ředitel divadla Ungelt
Jakub Hejna, střihač
prof. MUDr. Cyril Hoschl, psychiatr
Richard Hrádek, kavárník
Iva Huttnerová, herečka, malířka
Kateřina Jacques, t.č. mateřská dovolená
Nikolaj Jegorkin, manažér
Vladimír Just, publicista
Ing.arch. Jan Kasl, architekt
Andrej Krob, režisér
Marta Kubišová, zpěvačka
Jiří Lábus, herec
Jiří Nekvasil, operní režisér
Petr Oukropec, producent
Tomáš Padevět, grafik
Viktor Polesný, režisér
Břetislav Rychlík, režisér
Olga Sommerová, režisérka
Pavel Strnad, producent
Zdeněk Svěrák, herec a scénárista
Evžen Stein, manažér
Ladislav Špaček, podnikatel
Michael Třeštík, podnikatel
Helena Třeštíková, dokumentaristka
MUDr. Alfréd Tutko, podnikatel

21.12.2011 v 11:47:20

třídenní státní smutek

vážení, protože jsem slušnej ufon, tak respektuji vyhlášený třídenní státní smutek. proto jsem se rozhodl, že se mnou až do páteční půlnoci nebude žádná sranda. Žena vám potvrdí, že to myslim zcela vážně. Takže nikdo neočekávejte, že se v následujících třech dnech zasmějete, protože hodlám být jenom vážný. Vážnost, ta muší bejt. I dneska v hospodě budeme určitě všici smutní, pivo a nálada se zabalí do černýho hávu a jako havrani se skloněnými hlavami budeme sedět nad našimi půllitry.
Jinak doufám, že se Havel baví nad tou šaškárnou, která kvůli jeho úmrtí vznikla. Chápu, že to byla velká osobnost, ale nejsem si jistej, zda-li by trval na lafetě po masarykovi a po přehnaných a hysterických reakcí, kdy i ten Klaus, kterej ho vlastně nesnášel, řekl, že se vlastně měli děsně rádi.

Stalinisté ve sněmovně odmítli účast na pietě. Samozřejmě, že na to zmrdi komunistický mají právo, ale fakt bych jim hrozně rád připomněl, to co jsem psal už včera, že by si měli vzpomenout, jak by se zmrdsky zachovali, kdyby kdoliv za jejich vlády odmítnul smutnit například po smrti Brežněva. Když už by to nebylo na provaz, rozhodně na kriminál ano. Prostě komunistická ideologie je ideologie plná mentálních zvratků.
Kuba se ponořila do třídenního smutku za diktátora Kim Čong-ila. Tři dny smutku vládnou světu a ve Francii z toho mařkám praskaj silikóni. Asi od smutku.

Jo a taky chci říct, že sem si třídenní státní smutek vysvětlil tak, že jeden z jeho projevů bude i to, že v mhd budu jezdit bez placení, protože uctít Havlovu památku tím, že si pudu udělat radost a koupim si lístek, by bylo fakt trapné. žeano.

21.12.2011 v 11:11:00

ge money bank VI.

mno, dneska sme museli jet koupit do obi vodovodní baterii k vaně. tý starý sem včera urval regulátor. jo, nejsem úplný nemehlo. umim vzít francouzák a vyměnit vodovodní baterii.
ale jen pro pobavení, přišla mi dneska reakce z ge money na moji stížnost. vyser si voko, jednoduše řečeno.
fakt mi vadí agresivita některých prodejních a promo akcí, votravujou na ulicích, lezou do bytů a schránek.

ge money


20.12.2011 v 23:04:34

outerý

no dneska musíme zajet do obi. včera mi zůstala v ruce vodovodní baterie ke sprše a do vany, takže bude třeba pořídit novou.
jinak v práci celkem klid, nikdo neprudí, akorát kolega měl potřebu hrát zase nějakou internetovou gamesu a nechtěl se věnovat balení firemních reklamních cédéček. tak sem mu řekl, že ať je rád, že má co na práci a nemusí pařit flashovou gamesu a že nemám čas, že musim stahovat nějaký hd filmy.
taky sem koupil neska ivce myš. akorát sem musel rozměnit dvoulitr a to byl docela problém. pro většinu obchodníků, včetně rákosníků, to byl nějakej velkej peníz a odcházel sem se slovy "vždyť bysme přišli o drobný". Moje odpověď, že přeci dvoulitr je taky peníz, se nesetkala s radostnou odezvou. Takže českou poštu sem minul, páčto tam byla tradiční vánoční fronta až skoro ven, abych skončil v český pojišťovně, kde sem byl čtvrtej v pořadí, přičemž předemnou si dvě důchodkyně vybírali po 15000kč a po 10000kč a nějakej chlapík se byl zeptat, zda-li má ještě zůstatek. No, bejt já sviňskej čórkař, tak přepadnu ty dvě důchodkyně a hnedka je nějakej peníz pro vánoční automaty.

Žena má vařit, muž živit rodinu, míní stále většina Čechů. Jsem hrozně rád, že Čechy jsou normální tradicionalistická zemička, kde nějaký pošahaný Kocábisti, multikulti a genderový aktivisti naštěstí nemaj až tak výraznej podíl. Ale boj proti těmto moderním nešvarům nikdy nekončí!
KSČM o letácích mladých komunistů: Slavit smrt je odpudivé. Jo, mrtvej komunista, dobrej komunista. Vo tom žádná. Maj bejt ti komunističtí zmrdi rádi, že Havel byl jakej byl a že nedostali ochutnat svoji vlastní meducínu. Pověsit pár komančů na pouliční osvětlení pro výstrahu, tak jako oni to dělali s buržoazníma živlama.

20.12.2011 v 13:14:23

tývka

no tývka smotována, zapojena a nyní si již užívám velkoformátového obrazu přinášející mi do domácnosti tryzny za havla. akorát mám takovej pocit, že metr uhlopříčka je moc, že by úplně stačili osumdesát čísel. ale za ty prachy :)
disk se skrz usb redukci taky připojí, zkusili sme s ivkou jakej bude obraz z blurayripu a docela solidní. akorát musim sehnat něco ve full hd. mám takovej vnitřní pocit, že v tý tývce je nějakej arm procesor, linux a ffmpeg.

19.12.2011 v 19:10:07

besídka

včera proběhla besídka vánoční u vystřelenýho voka. tož velmi dobré to bylo, akorát sem musel dneska brzo vstávat kvůli tomu, že mi dopráce měli dovýst tývku. však taky přijela těsně po devátý, když sem zrovna sral.
no večírek to byl fakt vypečenej, zahrála nám garáž, tony byl skvělej, pivo teklo proudem, tekilu sem přežil a dokonce i na ty kozenky došlo :) No, co by to bylo za večírek bez koz, žeano.

Jinak o tomto víkendu, jak možná někteří postřehli, zemřelo pár prezidentů. Tak jen aby to nezapadlo mezi ostatními informacemi:
1) Zemřel Václav Havel. Jo, takže za tohoto prasáka padlo včera několik svíček a panáků. No budiž ti země lehká, ty náš český idealisto a literáte. Co mě tak napadne? No napadne mě, že babička, ač je na tom už špatně, si může udělat další zářez na pažbě, neb přežila dalšího prezidenta. Myslim teda akorát, že Klaus už si asi nestihne natáhnout teplý bačkory. Taky mě napadne, že Havlovo úmrtí si budu pomatovat. Stejně jako si pomatuju, že když v 82 umřel Brežněv, tak jsme měli ve škole smutek a čuměli sme na přímej přenos z Moskvy. Co sem dělal, když umřel Husák nevim, ale budu si pomatovat co sem dělal, když dojel Havel. Seděl sem v bigbítový hospodě a kalil pod taktovkou Garáže. Takže čím jiným si Havla připomenout, než prvním projevem k občanům před zvolením presidentem:
"Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítel socia­lismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách světového imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků a vykořisťovat v nich lidi, a tak dále a tak dokola. Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet mé knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím.
....
Milion sedm set tisíc komunistů netvoří nějaký jiný biologický nebo morální druh, než jsme my ostatní. Většina z nich musela dvacet let mlčet tak jako my všichni a mnozí z nich dělali – byť s obtížemi – mnoho dobrých věcí. Promyšlený kon­cept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální otřesy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se možná někteří z vás obávají, připravovaly desítky dobrých lidí, mezi nimiž bylo mnoho komunistů, mnoho bývalých komunistů i nestraníků.
....
Pan Adamec má vel­kou zásluhu: byl první, kdo se s námi začal bavit. Naše důvěra k panu Čalfovi, novému premiérovi, hodinu od hodiny roste. Budou-li si i jiní komunisté počínat jako on, bude to dobré pro oba naše národy a nemusíme se už nikoho bát. Bát se nemusíme ani policie a je úkolem nás všech, abychom zabránili pokusům pronásledovat ty, kteří řídí dopravu, zajišťují pořádek a chrání nás před zloději, vrahy a násil­níky."
(pozn ufa: ano, havlova amnestie byla hustá)

2)Zemřel Kim Čong-il, vůdce severní koreje. No vo co se zasloužil nevim, ale rozhodně, kdyby nebylo jeho, neměli by spojený státy na korejskym poloostrově svý osvoboditelský jednotky, který jsou připraveny rozbít jakoukoliv kontrarevoluci. No a jakým slavným citátem si připomeneme tohoto státníka?
"Mám hlad."

19.12.2011 v 10:29:31

václav havel

umřel václav havel. druhej prezident, po husákovi, kterýho sem zažil. vo mrtvejch jen dobře, ale faktem je, že si celkem dobře pomatuju jak si během prosincových jednání s ksč podal ruce s adamcem a čalfou, řekl nějakej vtípek, že se všichni zasmáli, napětí a nervozita opadla a komunisti pochopili, že je nikdo nebude ani věšet ani střílet, tak jak to udělali oni, ulevilo se jim, spadly kameny ze srdce, že sranda bude pokračovat a naoplátku ho zvolili prezidentem a on je nezakázal. ale jo, už je to tady.

18.12.2011 v 13:12:13

matko, muž s koksem je tady

takovou jednu nostalgickou... falco. matko, muž s koksem je tady...17.12.2011 v 22:21:25

jo takže

sem teda dneska připojil poslední repliku. řekl bych, že kdyby komunikovali ze supportu trochu rychlejc, nemusel sem bejt nedůvěřivej a nejistej. v tom vidím jedinej problém. avšak proč se mi replikace rozpadly, se pravděpodobně už nikdy nedozvim. blbý. poslední doporučení, který sem dostal, bylo upgradovat na poslední service pack. skvělá rada.

jinak venku je deštivo, prostě mokrej prosinec. taky když sem jel metrem, dneska teda po dlouhý době zase, jelo lidí jako nasráno. revíci naštěstí žádný. chodov na mě působí dost divoce. sídliště na jaký nejsem zvyklej, přestože žiju v praze.

17.12.2011 v 22:00:40

škůdka

kerwa, skutečně sem nevěřil, že budu v roce dvatisícejedenáct roztláčet škůdku stopět či stodeset na černokostelecký. fakt prdel. ondra ruluje, žemu chcípla skoro zrovna u nás před barákem.

16.12.2011 v 14:34:55

našrot

vážení ufoni, použil bych citát jedné slavné české kapely:
"Jedly, pily, hodovaly
A pak si to udělaly
Vokurkou a tyčí
Byly úplně NAŠROT!!!!"


16.12.2011 v 14:14:00

besídka lol

no, šampáňo dopitý, přechází se na víno. chlebíčky a šunka stále je a neubejvá. při každym pohledu na jídlo myslim na chudáky děti v africe. vopravdu je mi jich líto a za každý dítě, který se nemůže najíst, si dám kousek šunčičky, i když fakt nemůžu. jenže co by člověk kvůli dětem neudělal, žeano. pro děti všechno.

16.12.2011 v 11:39:40

pátek

za 14minut nám začíná vánoční besídka. tašky s alkoholem jsou nachystány, chlebičku přivezeny a šunkový koleno sem z půlky vokrájel a ještě zbejvá. takže pohoda.

Podivné tresty, například polévání žáků ve sněhu vodou, přivedly učitele před soud. Hahaha. Dnešní zmrdi školou povinní a jejich rodiče. Rodiče maj traumata ze socialistickýho školství, netušej co to bylo školství za masaryka nebo císařepána, a z jejich dětí díky tomu vyrůstají sráči a bonzáci, co si nedokážou srovnat svůj problém s kantorem. Jakoby těm zmrdečkům nikdo neřekl, že tužením člověk tvrdne a stává se odolnějším. Jo, sem opravdu fotrovi hrozně vděčnej za to, že jako kantor, když mu soudružky učitelky byli bonzovat, že se nechovám vhodně, řekl, že můk problém je můj problém, ať si ho vyřešej se mnou a ne s nim, když je to můj problém a ne jeho. No bejval sem hodně nasranej, ale je to jedna z mála věcí, který sem fakt na výchově ocenil. Nikdo nevyřeší můj problém za mě.
Myslivec kladl zakázanou past, sám se přitom chytil do léčky. Jo, sou to zmrdi a lesní škůdci.

Bezpečnostní výbor John dostal o jediný hlas, koalice se k němu točila zády. Ano, lesní zmrdi a škůdci musí být odstraněni. Viz. výše.

Vši ve školách pronikly až do Sněmovny, Heger doporučil lidovou medicínu. Co kerva řešej, ostříham těm zmrdům jejich trendy účesy, za který rodiče vyplázli zbytečný stokoruny, a umejt petrolejem.

16.12.2011 v 09:53:05

rsa

no tak to mám úspěšně za sebou. byly to nervy, ale protože můj stav odpovídal alkoholový odvaze posledních dnů, byl jsem nekompromisní a rychlej. pravda je, že sem měl patnáct minut staženou prdel, než se otočily služby oracle, a pak deset dalších deset minut, kdy trvalo zrušení jakýchsi metadat, který definovaly primární server, což byly commandy, kterejch sem se obával, ale nakonec ok. výpadek relativně minimální. vygenerování novejch dat byl jakejsi automatickej proces, dvě minuty. no a zbylejch asi sto minut jsme strávili při připojování ostravský a brněnský repliky. to je prostě proces co trvá sám o sobě dost dlouho. o vejkendu si zajedu připojit pražskou repliku, kterou mám odpojenou a v současný době z ní je testovací primár s vykopírovanejma datama. nazdar bazar.

15.12.2011 v 23:45:24

čtvrtek

dneska je taky den. velmi pěknej. žádný chlastání, žádná společenská povinnost, pouze nějaký ty pracovní, neb jdu na 16h řešit svůj problem s rsa servery. Podařilo se mi to zkoordinovat s tim mohamedem a karmelem, takže budou dneska na telefenu. Každopádně hlava mě bolí už teďka předem. Těšim se, až ji budu mít z krku.

Taky sem včera vystornoval ten posranej hdmi kabel, protože sem usoudil, že nebudu čekat až ho dovezou. Volal jsem preventivně na hotlajnu kasa.cz a tam mi nějaká dívka, mužským přitepleným hlasem, řekla, že na kabel se čeká od brněnskýho dodavatele, načež sem se zeptal, zda-li jim to přijde úplně normální nechat si posílat hdmi kabel z brna do centrálního skladu v praze, on mi na to řekl, že úplně logické to nejní, ale že to mají tak nastavený. Nacož sem reagoval krátkým "ok, tak ten kabel prosím vystornujte, já si ho koupím na vinohradský". Takže ho vystornovali a dneska mi přišla smska a mejl, že teda jako tu tývku připravili k expedici.

nějaká sranda z médií:
Na Facebooku bude možné nahlásit sebevražedné sklony. To je strašný, kdeže jsou ty starý dobrý doby Suicidal Tendecies... Chudák mladá generace, nebude moci se dobrovolně zabít, aniž by jim to neschválil velký bratr.

Paroubkovi zřejmě porušili zákon, za řecký dům platili miliony hotově. Von někdo věřil, že Paroubkovi jsou úspěšnější spisovatelé než Wieveght či Eco?? :) Ale jo, já jim to Řecko přeju, myslím, že mezi těma socialistickejma vyžírkama bude Jyrkovi dobře.

Přibylo věřících bez vyznání a Moravanů, rytířů Jedi je víc než Romů. LOL. Takže cikáni už nejsou nejpočetnější menšinou. To Kocáb posral. Nejenže vychoval dcerku Natálku tak špatně s rasistickým chováním, že holka nemá ráda svou novou Afroevropskou maminku a nového malého bratříčka mulatíka, ale navíc bude muset prohlásit tu svoji Lejlu za princeznu, aby se mohl přihlásit k církvi Jedi.

V Bagdádu stáhli americkou vlajku, válka v Iráku končí. Jojo, už jsem viděl na CNN zprávu, že v Iráku vyhrála demokracie a svoboda, že tam již žádní teroristi nejsou a všichni si užívají vznikajícího blahobytu a nových prodejen McDonalds. Irák, to bude teďka nový ráj na zemi, přesně takový jako mají v USA.

Jak zaujmout komunitu v sociálních sítích? Upřímně, mrdám na komunitu v společenských sítích. Vždyť většina lidí v těchlech komunitách mele celý dny sračky a hovna, nemakaj a na náklady svého zaměstnavatele se věnují svým soukromým aktivitám. Ale abych nebyl tak zlej, jen pro vyjasněni drobný komentář k článku:
a) Připravte obsahovou strategii: Ano, důležitý je psát co nejvíc sraček, protože je důležitý, abyste co nejdřív nasadili reklamní systémy od několika nezávislých dodavatelů, aby svět internetu měl pocit, že zrovna vy ste nejlepší. O něčem svědčí i vaše statistiky. Například v mým případě po 15ti dnech od začátku měsíce s přehledem vedou tyto slova: píča - 91, mrdka - 81, hovno - 73, debil - 52. Jo a taky je důležitý nasadit mediální kampaň v rádiu a televizi, protože musíte bejt blbí a co nejvíc vidět .
b) Víc než text: Samozřejmě, čím víc obrázkový reklamy a hoven, tím líp. Když budou obrázky po najetí myší hrát nějakej pěknej sampl ve smyčce, stanete se hvězdou sociálních sítí.
c) Organizujte a sdílejte obsah s komunitou: Důležitý je donutit komunitu, aby vám klikala na reklamní banery a generovala unikátní hity.
e) Budujte vztahy pomocí obsahu: Helejte zmrdi, my máme dobrý vztahy, ne? :)

Fagan žaluje Česko u floridského soudu kvůli karlovarským dluhopisům. Vopravdu toho Fagana myluju, kdyby ho nebylo, kdo by za nás bojoval. Rozhodně přemýšlím nad tím, že bych u Řeckého soudu dal žalobu proti tomu, že je Amerika na druhý straně zeměkoule.

15.12.2011 v 12:59:28

ufff

včera chlastání s firmou. ráno vopice. dorazil sem se k obědu napolenonem a pivama a polívkou. prdel mi líbejte.

14.12.2011 v 14:15:53

reklama

no, předpokládám, že jste jistě pochopili, že nejsem příznivcem reklamy. Kdo dělá reklamu, ten lže a možná i krade. Zde reklama v podobě kasa.cz

Kasa.cz


A navíc mám takový divný podezření, že dodávka se zpozdí, jelikož snad čekaj až jim přijde hdmi kábl... :S

13.12.2011 v 11:35:42

outerek

dneska je outerek. řekl bych, že je to celkem jasný. dneska firemní večerní vánoční večírek. takže bude nějakej ten bowling, jídlo a pití.
taky se blížej vánoce, roste nákupní horečka a utrácení peněz. Trendem sou nějaký zážitkový certifikáty, ale co s tím. Na zážitky seru, protože z vejškek bliju, v uzavřenejch prostorech mám klaustrofobii, voda nemá trámy a vzduch nedrží tvar. Takže nasrat na vánoce.
Ale rozhodně to bude zajimavější v Africe, respektivě Egyptě. Mám takovej divnej pocit, že doba levných dovolených u slaný vody, hromady písku a mezi přihřátejma domorodcema, skončila. Středověk trvá.... Už žádné bikiny a alkohol. Islamisté nabízejí vizi Egypta bez hříchu a V Saúdské Arábii popravili za čarodějnictví ženu, která léčila za úplatu. Solidní debilita, žeano.
A vůbec ti arabové si nás dávaj. Obama prosí Írán, aby vrátil zabavený špionážní letoun :) To se musí ten iránskej prezident Mahmoud Ahmadineřád tetelit blahem a štěstím. A just bych na jeho místě amíky poslal do prdele.
Armáda ztratila dvě tatrovky za 18 milionů. Netuší, kde jsou. Si myslim, že Saša netuší víc věcí.... :)

13.12.2011 v 11:33:05

ge money bank V.

dneska sem šel opět kolem ge money a byl jsem docela překvapen. nikdo nikde. vzhledem k tomu, že nevěřím, že by akci ukončili takhle před vánoci, taky nevěřim tomu, že by se dozvěděli, že na radnici je stížnost, takže mi spíš přijde, že stížnost padla na úrodný místo a akci kvůli mě omezili. no respektive jestli to nejní jen moje zbožný přání a nepřijde nějaká horší akce :)

12.12.2011 v 16:31:25

rytmus

jo to je slovenskej rytmus, ozaistny hip hop a ozaistna mega star... kokot rytmus.
No vyjmečně musim s bleskem souhlasit, protože rytmuse u krause jsem taky zastihnul a musim se tentokrát s bleskem ztotožnit, protože od rytmuse bych si nenechal přinýst ani polívku aniž by mě polil a nebo okrad. Já jsem čekal, že z něj budou padat storky jak se těžko žije v petržalskym ghettu, jak musel každej den na ulici bojovat o přežití, drogy, zbraně, boje s fízlama, přestřelky každej víkend a von je to normální slovenskej buzerant, kterýho rodiče dali na číšníka a pravděpodobně ho nikdo nechtěl zaměstnat, protože ten člověk ve mě budí představu, že by z něj byl typickej veksláckej číšník co okrádá svýho zaměstnavatele.

12.12.2011 v 15:33:39

pondělí hahaha

studená je praha. jo, řekl bych, že počasí začíná trošku odpovídat situaci zimní.
včera sem se musel vyrelaxovat. ráno a odpoledne bylo takový těžší. ale dal sem to.

dneska sem objednal hdmi kabel, krysu a tývku. tývku sem nakonec vybral samsung LE40D550, protože sem dospěl k názoru, že upřednostním funkčnost před luxusem, takže sem zavrhnul panasonica a sony jako zbytečně drahý krámy. Tenhle samsung maj kolegové v práci a měl by dle jejich tvrzení hrát filmy z harddisku. což pro mě bude děsná výhoda, jelikož už nebudu muset zapojovat notebook.

zejtra máme firemní mecheche a v pátek vánoční besídku. jestli sme byli hodný, tak budou i nějaký odměny. :)

Z médií:
Na manžela se těším, po dětech se mi nestýská, říká „vlčí“ matka. No nevim jestli má ta mařka laskavej a konejšivej pohled, já bych řekl, že nikoliv. Neb výraz v jejích očích naznačuje cosi o psychotické osobnosti a vymytej mozek.
Stamiliónový kšeft s novými věžáky na Praze 3 je nejspíš kmotrovskou malou domů. Už takhle sou na Parukářce postavený děsný monstra, jejichž tmavá noční okna jasně říkají, že problém bude nejspíš požadovaná cena a možná i obecně design. Já říkám, dokud nebude zavedena pro politiky odpovědnost, jako má většina slušnejch lidí v práci odpovědnost proti způsobený škodě, nebude pořádek. Já bych jim zmrdům ruce sekal.
Singer: Poskytnutí půjčky MMF bude ČNB velmi zvažovat. Žádná půjčka evropě. Stejně to ti zkurvení řeci, v závěsu s talošema, španělákama a irama, promrdaj, prožerou a proserou... proč? protože Maňána!
Pozor na banány, připomínají přirození, varoval muslimky duchovní, Libyjští rebelové vystěhovali celé město podporující Kaddáfího. To jsou skvělý zprávy, ne? Islámské země na cestě k demokracii, svobodě a liberalizaci. Je vidět, že si berou od svých západních spojenců jen to nejlepší. Jasně, jaký práva, jaká svoboda, hlavně právo silnějšího a toho, kdo má naslibovanej nejlepší ráj. No, nemůžu si pomoci, ale ten střední, blízkej a vůbec arabáčskej východ, je prostě zaseklej ve středověku, zvláště když mají zrovna rok 1433. S těma banánama se mi vybavila křesťanská víra a inkvizice.

12.12.2011 v 14:25:35

foto z párty

takový pěkný párty foto....

Párty


11.12.2011 v 22:24:44

nova olol

nova perlí. zrovna říkali ve zprávách, že dnes poprvé se v české republice slaví den mrtvejch dětí.

11.12.2011 v 19:17:00

párty

no chystám se podívat na techno. cirkus alien.

10.12.2011 v 20:53:50

ouje

tak teďka říkali v rádiu City, když po 186 tento týden hráli písničku "Medvídek z Bogoty", že medvídek je tradiční česká vánoční postavička a že ta písnička je stoprocentně proti drogám :)
Jinak to rádio je stejná tragédie jako ČR nebo Impuls. Točej asi 56 písniček a kolegům to stále nevadí.

09.12.2011 v 10:41:51

George Michael LOL

ouje :) Český exmilenec George Michaela: Je nemocný z naší marihuany! Tak to by mě zajmalo, kdo tady hulí víc. Jestli George nebo jeho exmilenec. :)

Toho dne jsme byli v klidu. Dívala jsem se na televizi, a on mě najednou zezadu uhodil sekáčkem. Mě se vždycky vybaví to kývání....

Chudáci Slováci... Šéfka Mojsejová chce zacvičit se Slovenskem: Spojím se i s ďáblem

08.12.2011 v 23:31:02

bílá liga

Bílá liga, bílá síla,
bíla liga, bílá síla,
bílá liga je bílá, bílá.

Bílá liga


Nesmyslný tag: Když už indexujete hovna, tak pořádně. Oi!

08.12.2011 v 20:40:45

hotovo

skutečně mám už vybráno. vyřešil jsem poslední společenskou sešlost, dal si tři panáky slivky a teďka relax. Ivka šla na nějakej dívčí předvánoční večírek, takže tam asi nebudu předpokládat návrat do desíti. znáto to, chlast, rokenrol, striptéři a tak ...

08.12.2011 v 20:24:59

ge money bank IV.

protože bych nerad, aby si někdo myslel, že jsem jen prudič, vypravil jsem se dneska na radnici prahy 3, abych na podatelně předal stížnost na reklamní akci Ge Money Bank, kterou sem si připravil již včera. Mařka za přepážkou na mě nejdřív čuměla jak na debila, pak se smála, když si četla stížnost, pak zvážněla, nejspíš nad mojí debilitou, aby mi to nakonec orazítkovala a řekla "to bude asi na paní starostku, že?". Já sem, řek že asi jo, ať minimálně rozhodne, co s tím.

Podaná stížnost na radnici Prahy 3.
Stížnost na Ge Money


08.12.2011 v 16:28:03

to je stávek

no je to stávek pěknej. ale dá se. teďka po ránu pár jedovatejch poznámek:

Detektivové věděli o drahých jízdenkách v Praze dva roky, nedělali nic.
Tak opět mě napadá otázka: Kdo půjde do kriminálu? Tady by měli jít do basy snad i fízlové. Tak mě napadá, jestli by se nevyplatilo dát přes držku Jiřímu X Doležalovi, když teda psal, že kdo dá přes držku jemu, dává přes držku i policajtům.
Američan přeložil životopis thajského krále. Jde sedět. Divná země, nechápu co tam evropani pohledávaj. No možná levný děvky, chlapi přeoperovaný na děvky, aids a pocit, že s evropským důchodem jsem tam za super mega kinga. Vždyť i drogy sou tam smrtelně trestný....
Natáčení Sanitky 2: Zedníček se rozplakal. Hmm. Vypadá to, že Renč zase rozšíří archívy o kvalitní českou seriálovou produkci. Co mě kurva zajíma Sanitka po třiceti letech? Už je dávno ve šrotu a většina herců co byla tenkrát mladá, je už mrtvá a nebo má problémy s játrama.
Z dcery Dády Patrasové vyrostl talent, stala se reportérkou v televizi. No, upřímně, jestli bude mladá Dáda stejně talentovaná jako stará Dáda a její žížala, tak potěš koště. Nic úchylnějšího než věčně mladou Dádu si fakt snad ani nepomatuju.

08.12.2011 v 10:49:00

středa voka je třeba

ale vzhledem k tomu, že lehce piju už od pondělka, myslim, že ho bude třeba jen na srovnání hladinky.
taky sem šel okolo ge money bank a opět sem byl nějakym buzerantem osloven. no, nevzdám svůj boj proti komerční reklamě na veřejnym chodníku u křižovatky Flora. nasrat zmrdi bankovní!!!!

07.12.2011 v 16:07:39

ge money bank III.

Takže sem teda fakt nakonec stavil v tý ge money bank, nejsem si teda úplně jistej tím, zda-li ta mařka, se kterou sem mluvil včera, vypadala překvapeně nebo ne, ale měl jsem z ní trošku takovej pocit, že si asi myslela, že si dělám prdel. No každopádně mě vzala do kanceláře vedoucí provozovny, tam sem jí vysvětlil co mi vadí, ona se usmívala a říkala, že mě chápe. No, připadal jsem si tak trošku jako u psychiatra. A když sem domluvil, tak se s tím svým usměvem mi řekla, že ona s tím nic nenadělá, že to jde přes jejich centrálu, že to mají povolený a že to mají povolený ještě celej příští rok! To nevim, jestli si ze mě dělala prdel, ale usoudil jsem, že nejjednoduší bude jí předložit stížnost, kopii si nechat podepsat a jít do hajzlu.

Stížnost GE Money Bank


No a cestou zpět jsem přemejšlel nad tím, jeli to tedy pravda, proč jim takový obtěžování občanů v jejich vlastním městě na radnici povolí. Kolik to koho stoji? Už takhle je město, ve kterym žiju, zasraný reklamou. Reklama na mě útočí z rohů křižovatek, v městský hromadný dopravě, na domech, na obrazovkách, velkoplošnejch bilboardech, na popelníkách u zastávek mhd. No a do toho si nějaká soukromá společnost údajně na rok v podstatě zabere veřejnej prostor ke svejm komerčním nesmyslům. Kurva, neměl bych mít, já jako obyvatel tohoto města, nárok na klidný a reklamou nerušený život???
Přemejšlím, že asi napíšu žádost na prahu 3, aby mi řekli jak je to s tím povolením a kolik za to město dostalo.

06.12.2011 v 17:42:47

vystřelený oko inspirativní II.

dospěláckej pohled... :)

Vzpomínka na Lennona
Vzpomínka na Lennona

Pan Halucinogen
Pan Halucinogen


06.12.2011 v 17:25:50

vystřelený oko inspirativní I.

no nějaký ty umělecký kreace od vystřelenýho oka. dětskej pohled...

Kresba 02

Kresba 01


06.12.2011 v 17:23:12

ge money bank II.

no protože za půl hoďky se začnu přesouvat směrem do kanceláře Home, napsal jsem krátkou stížnost a nesouhlas ohledně nabízení letáků společnosti ge money bank a jestli si ty kundy myslej, že se mě včera zbavily a že buďto dneska nepřijdu bo mě nějak ukecaj, mejlej se a dostanou ji pěkně na papíře, jejich podatelna mi dá na kopii pěkně razítko, abych si byl jist, že ji skutečně přijali.

06.12.2011 v 14:45:24

zima

je prosinec a vypadá to, že začíná řádit zima. když budeme mít štěstí, tak přijde sníh i do prahy.
protože sme včera byli za nějakými společenskými povinnostmi u vočka a dneska mám celej den službu nad hotlajnou, takže nebudu ani moc směšnej, jelikož žádnou srandu sem dneska nepotkal a potkám ji nejspíš nejdřív až pudu dom okolo ge money bank.

1) Fond: Peníze za předražené jízdenky inkasoval lobbista Rittig. ne, skutečně mě to nepřekvapuje a osobně se domnívám, že podobnejch - rozuměj dobře schovaných - penězovodů ze státních firem do daňových rájů bude víc. akorát se o nich neví. jsem zvědavej, jestli bude někdo v následujicích 40ti letech odsouzený za úplácení a rozkrádání.

2) Každé ráno pod dohledem oholí 80 chlapů. Továrna na holení Gillette. No, typická Amerika. Všechno vědecky vyzkoumáme, otestujeme a vyrobíme. Dokonce najdeme zlepšovák tam kde by ho nikdo nenašel. Problém je, že já se těma jejich holítkama nevoholim, protože buďto: a) Nemám americky kvalitní pokožku a vous; b) přes veškerej výzkum ty svý produkty lisujou v číně a v číně samozřejmě nevědí jak úžasnej vous má vobyčenej středoevropan.
Já na voholení potřebuju klasickou oboustranou žiletku Wilkinson nebo Astra.

3) No, mám takovej pocit, že Kocáb vychoval pěknou rasistickou mrchu. Natálie Kocábová o milence táty Lejle: Je to zlatokopka, dál no comment... Já vám nevim, ale Natálka by neměla o tý nebohý míšence vytrubovat, že je zlatokopka, protože v rámci multikulturního prostředí je to značně politicky nekorektní. Vždyť navíc Lejla bude teďka Natálčina nová maminka a není to užasný, když nová maminka bude jen čtyři roky starší než její nevlastní dcerunka. Vo co tý holce nešťastný jde? Že na ní nemá tatínek Kocáb čas nebo co? Vždyť lejla se narodila v Čechách, tak je češka jak poleno. Řekl bych prostě, že Natálka není tolerantní a tatínek by jí měl naplácat na prdel, aby se holka srovnala. Vždyť už dávno ten slavnej Kocáb vyřvával cosi o multikulturalismu, přátelství se spojenými státy a radaru....

4) Plody práce evropských nadšenců, jenž jezdí do Afriky stavět školy se začínají projevovat. Jak ste možná pochopili, já osobně sem měl dodneška pocit, že stavět školy v africe je zbytečný, že ty lidi mají jiný starosti a hle... Dnes jsem zjistil, že jsem se mýlil a ty postavený školy v Africe mají skutečně význam: OBRAZEM: Afričan se chce podívat do vesmíru. Na dvorku staví raketu.

06.12.2011 v 13:09:02

ge money bank

na flóře je ge money bank. Minimálně poslední měsíc mají venku mařky, který lidem nutí služby banky. Já celkem nemám nic proti tomu, když musim tyhle pouliční nabízeče odmítat. Většinou je potkám jenom jednou. Problém je periodicita, protože zrovna náhodou chodím kolem z práce domů.
V podstatě mě prvních 14dnů nevadilo odmítat mladý holky, možná sem byl i šovinisticky rád, že jim padám do kategie potencionální klient, ale problém je, že ne každý den mám náladu je posílat s díky do prdele. Minulej tejden sem byl docela už přinasranej, takže sem si řek, že pokud to bude pokračovat tento týden, tak si půjdu pokecat s nějakou zodpovědnou osobou. Ty holky venku za to nemůžou, takže bejt na ně sprostej je zbytečný. Uvažuju v podstatě tak, že pokud nechci obchodní sdělení ve schránce napíšu na ní, že nechci reklamu. Jakákoliv obchodní sdělení, která mi chodí mejlem, musím předem odsouhlasit. To znamená, že povětšinou na nějakou adresu napíšu, že nechci přijímat mejlem obchodní nabídky a oni přestanou. No někdy sou potřeba ty mejly dva nebo tři. Zahraniční nevyžádaná obchodní sdělení končí ve spamboxu. Ge money je v Praze, nic zahraničního. Navíc s odklidem lidského nosiče spamu do odpadního koše může být z hlediska zákona trošku problém.
Takže dneska nastala ta očekávaná situace, já slečně na chodníku s úsměvem odpověděl, že pěkně děkuju, že si teda pudem popovídat dovnitř s nějakou paní vedoucí. No, vevnitř sem se dozvěděl, že vedoucí není k dispozici, takže si mě vzala na starosti její zástupkyně. Já sem jí vysvětlil celou tu svoji myšlenku s poštovní schránkou versus reklama, taky sem jí vysvětlil jak to funguje, když nechci být obtěžován elektronickou obchodní reklamou a že mám trošku problém s tou jejich pouliční agitkou.
Možná si řeknete, že sem kokot a řešim píčovinu, že kdybych na ně vůbec nereagoval udělal bych líp, jenže prostě já nebudu měnit cestu domů, ani nebudu chodit kanálama jen kvůli tomu, že mám blbou náladu a nechci být na ulici kýmkoliv otravován. Chci prostě jít svoji nejkratší cestou po veřejnym chodníku na tramvajovou zastávku. Tečka, nic víc. A tak trošku si egoisticky myslim, že mám na to nárok.
Zástupkyně, taky mladá holka, pochopitelně dělala, že chápe moje rozhořčení, ale v podstatě mi nabídla abych buďto napsal stížnost a nebo abych jim tam nechal fotku a voni budou ráno říkat brigádnicím, že si na mě mají dát pozor. No, upřímně, tím mě docela rozesmála, ale nekomentoval jsem to už radši nijak, protože to je trošku ujetý, nejsme na divokym západě, aby v každym podniku ge money visela moje fotka, což by asi rozesmálo nejen ČOIku, ale i ÚOOÚ. Tak sem se zeptal, kdy tam bude jejich vedoucí, dozvěděl sem se, že zejtra, tak se tam stavim se zeptat někoho kompetentního, kdo mi řekne co a jak. Taky by mě zajímalo, zda-li náhodou se nemusí obci platit za takový komerční zábor veřejného prostranství.
To sem dobrej čůrák co? :)
ps: jo a ta vedoucí bude taky zajmavá, doufám, že ge money nepatří nějakejm balkáncům, abych si nenasral do kalhot nějakej problém, až si budu zejtra povídat s tou Dilinou Vuković...

05.12.2011 v 16:48:01

olol

no já normálně na takovýho toho pána co si říká jiří x doležal nereaguju, ale tentokrát mě skutečně pobavil svoji briskní logikou. A rozhodně na ní nemá vliv množství vyhulený marihuany a větší balík spořádanejch modrejch prášků:
Už nechápu policajta jako nepřítele, který mne chce (za bolševika) zahnat od Lennonovy zdi na Kampě nebo který mě chce (v devadesátých letech) zavřít, že mám v kapse jointa.
Opravdu, ale opravdu mě rozesmál. Jiří za komunismu bojoval proti komančům u lennovy zdi. No asi to bude mít nějakou souvislost s jeho matkou - zasloužilou soudružkou. A že by ho v devadesátých letech honili policajti kvůli jointu v kapse??? Ne, nebudu to teďka hledat, ale dal by se určitě někde v archívu dohledat reflexí článek, kde se chlubí svojí známostí s tehdejším šéfem protidrogovky Komorousem. Někdo by možná řekl, že náš konopný guru, aby mohl nosit v kapse jointa, občas vyprávěl mistru komorousovi pohádky.
Já když si vzpomenu jaký hovadiny jsme dělali ve zlatejch devadesátejch (kdy prachy a drogy ležely v podstatě na zemi), zhulený, vyjetý a nikomu to nevadilo. No byli sme mladí a nezkušení, ale mozek jsme používali a něco málo mozkovejch buněk mi zůstalo, takže bych si skutečně nedovolil tvrdit, že policista přítel náš....

pozn: ne, policajti mají svoje místo a svoji roli na zemi, ale pořád je bezpečnostní a represívní složka a jako taková slouží k dohledu nad dodržováním a vymáháním zákonů, tudíž by si měl každej sám nad sebou zamyslet, zda-li činní něco protizákonýho a nebo ne. A nepomatuju si, že by doležal měl nějakou zákonou vyjímku, že může zcela beztrestně hulit a ještě vo svý závislosti psát. Ale on si to někdy s přítelem policistou vysvětlí, až si budou vzájemně vyměňovat informace.

Takže až jednou budete mlátit policistu, vězte, že mlátíte i jiřího...
Proto mne jakýkoliv fyzický útok na policistu (nebo hasiče či záchranáře) na***e skoro stejně, jako by šlo o útok na mne samotného.

05.12.2011 v 13:41:15

pondělí

Umřel krteček a na pitevně je nějak veselo. Otevřeli Müllera.

Dneska asi nic hustýho. Ráno pršelo a je dobře, že pršelo neb se aspoň vyčistí pořádně vzduch a déšť spláchne bordel, který dýcháme.

Jinak se dneska zatím nic výraznýho nestalo, pan ředitel se vrátil z dovolený, skončilo pré, v rádiu hrajou samý debilní písničky a největší úsměv mě dneska na tváři vyvolal trendy oblečený týpek, kterej vypadal jako o deset let mladší leoš mareš, akorát tedy s tím rozdílem, že to jeho oblečení mi přišlo spíš jak na ženskou a vezmu-li v potaz kabelku jakou nosila šárka grossová, taková hranatá s logem LV, tak to musela bejt čistokrevná buzna jenž svuj look a outfit vylepšila o trendy černý gumáky. Ale kundy povim vám, přesně takový gumáky jsme měli jako malý děcka a když sem si vytáhnul foťák, protože sem si říkal, že tohle musíte vidět taky, tak se ta "dívčina" otočila a s výrazem "ty nejsi pravej teplej fotograf" rychle zmizela z dosahu.

05.12.2011 v 12:48:31

činskej hardware

no a ještě další důvod navíc, proč se bát čínskýho hardware: Obama Invokes Cold-War Security Powers to Unmask Chinese Telecom Spyware
Poznámka UFOna: No, v podstatě bych se měl asi bát i americkýho železa...

04.12.2011 v 15:26:53

slovo pro měsíc prosinec

zatím to vypadá, že hovno ani píča to nebude. mrdka má solidní náběh na pěkný skóre. eh, prostě vyhuleno.

04.12.2011 v 15:20:42

momentka z prahy

taková rozmazaná momentka někdy z úterý nebo středy. foceno z jedoucí tramvaje, praha želivského kolem 10:00h... malá havárie :)
(pozn.: imho spíčená křižovatka, řidiči se do ní cpou i když viděj že je úplně plná)

Momentka z Prahy


04.12.2011 v 15:18:58

nedělní pohoda

no vládne nedělní pohoda. já vařím oběd a ivka si šla zacvičit. a protože potřebuju mezi hlídáním nějak zaplnit čas, věnuji se pilnému studiu dění okolo sebe. Protože je ta neděle, takže dneska tak oddychově nedělně...
První co mě dostalo bylo, že boduje kočička sežraná krajtou. Zlý chovatel si dovolil toho nebohého plaza nakrmit koťátkem a hnedka se zvedá na internetu odpor. No co, my budeme mít zase k obědu vepřový. Ale upřímně, kdyby vám koťátko bylo málo a nebo čistě náhodou vám vadilo, že tomu zlýmu chovateli se věnuje moc pozornosti, můžeme se podívat jak to vypadá, když hoří živej člověk a není to žádnej trik.
Potraviny zas budou o něco dražší. Ale ruku do prdele, bylo něco v poslední době zlevněný? Nebylo. Dokonce i ta elektrika jde nahoru, přičemž nechápu proč, když máme dvě atomový elektrárny. Já nevim, já jako chápu, že za všechno se musí platit, ale dovolím-li na svym území postavit dvě jaderný elektrárny, tak aspoň běžnej občan (domácnost) by měl(a) mít nárok na elekřinu levnější. Kor když už ji tak draze vyvážíme či prodáváme tuzemským podnikům. Já bych to bral jako benefit za to, že temelín a dukovany má každej skoro za rohem - vzhledem k velikosti čr. No jeden týpek - zaměstnanec čezu - mi tvrdil, že to přeci nejde, že cena elektriky se řídí cenami na trzích s elekřinou, což má sice pravdu, ale na otázku teda, proč se cena určuje s čtyř a pětiletým předstihem, mi neřekl nic. Ale jo, asi sem hovno ekonom a samozřejmě tomu nerozumim.
A co by to bylo za nedělní oběd, kdybych se nenechal obsloužit panem režisérem. Že to tomu Menzelovi na ty starý kolena stojí. No otázka je, jestli mu stojí, ale každopádně ta jeho paní manželka, ta ovšem je. Já nevim, mě by tak trošku asi vadilo, kdybych se měl při štědrovečerní večeři potkat s chlapem, kterýho občas potkávám na schodišti domu a ještě je otcem mýho dítěte. fakt zvláštní trojúhelník.
No a závěrem něco úsměvnějšího. Kohopak z dopravních podniků je Otík synkem nebo vnoučkem? Dětská soutěž o podobu tramvaje byla „cinknutá“, Otík vyhrál podvodem :)

04.12.2011 v 15:00:02

mejdan století

jo v pátek s ivkou u vočka na menším mejdánku s unylou tichou frantíckou kapelou. hráli tak tiše, že sem kromě zvukový zkoušky propásnul i celej koncert. nu což, nezaujalo. pokec s přáteli, cestou zpět malé faux pas v městské hromadné dopravě, kde zůstal zanechán obsah žaludku. naštěstí teda jel ten autobus do kopce a v rámci decentnosti byl obsah trávicího traktu odhozen v zadní části, takže díky náklonu a pohybech v zatáčce, zbytek jídla, alkohol a kyseliny odtekly škvírou mezi dveřmi a podlahou. pravda, pár cestujících se pohoršlivě dívalo a měšťáci na křižovatce naštěstí odbočili, takže si nestačili všimnou dění v zadní části dopravního prostředku. páteční pohoda.

04.12.2011 v 00:20:21

ugh

Telefónica O2 se chystá opustit ČR, říká zdroj z firmy. jestli vono to není trošku díky tomu v jakym stavu je španělská ekonomika. pravda asi je, že pro ně čechy už asi nejsou takovou banánovou republikou jako kdysi, tak je potřeba jít dojit dál.

Topolánek: Dalík je znechucený Českem. Přemýšlí o odchodu.
Dalíku, běž. Běž do prdele a co nejrychleji. Myslim, že jedinej kdo bude smutnej, bude Topolánek. Ale upřímně, mě chybět nebudeš, jako mi nechybí standové, řebíčkové, pitrové či mrázci. Jdi kam chceš, zůstaň tam a když tam i chcípneš, tak to bude stoprocentní.

02.12.2011 v 13:23:36

pátek

no je pátek. internetovejch závisláků svátek. protože je pátek a tudíž svátek, vstával jsem dneska před osmou, protože Terezka byla zaseklá u dveří, hluboce dýchala a vyslintávala větší množství slin. Protože tohle sou klasický příznaky toho, že se jí chce velmi srát, tak sem na sebe hodil věci a vyběhl ven. No, posrala se až v parku, řekl bych že asi zapracovaly ty uzený uši co včera dostala a sežrala i za mladou, protože mladá má teďka nalitý cecky a má jaksi falešnou březost. Tváří se jako jakákoliv jiná fena s falešnou březostí. :) No, myslím, že většina žen může bejt ráda, že po krámech nenastoupí falešný těhotenství. Chudáci muži...

No otázka je, kdo je chudák. Ale prdel je, že nejlepší ministr financí ve střední a východní evropě (no, když vidím ten východ evropy, tak si myslim, že platí klasický: jednooký mezi slepejma králem), superman Kalousek, tvrdí, že to bude hustý když padne Euro. Já osobně si myslim, že hustý to už pár let je, minimálně od tý doby, kdy záhadně zbohatnul Standa Gross. A ten Kalousek za Standy v tý vládě určitě byl. No, akorátže tenkrát líbal prsteny a koule lidovcům, dneska se modlí ke knížeti.

Jak bych tak závěrem řekl, celá současná realita je úplně stejná jako chorvatský přiteplenený diskotékový hity.

Jo a ještě si musim poznamenat pro budou generace, že dneska škůdci veřejní vymysleli, že nám vrátěj přístupový hesla. Upřímně, celkem mě točilo chování těch zmrdů, protože sice vydají nějaký nařízení, kterým se vůbec neřídí. Jakože modří a oranžoví jsou povětšinou jen dojiči státní kasy, tak musim říct, že věci veřejný se dokázali po bok dinosaurů zařadit během necelýho volebního období. Gratulujeme.

02.12.2011 v 12:19:29

ublížený fakan

no teda ede, voni tady na tebe byli hnusní? chtěl bys nám vyhlásit válku?
Byli na mě oškliví, chce žalovat Česko právník Fagan v USA

Ale jo, je prdel, jak se tenhle člověk dokáže v pravidelnejch intervalech objevit a připomenout světu, že existuje.

01.12.2011 v 23:43:07

dost krutý

01.12.2011 v 19:58:54

moje paranoia

včera vočko takový normální. normálnější už ani bejt nemohlo. akorát se teda domnívám, že ten divnej týpek co si k nám přísedl na rezervačku, přestože místa jinde bylo dost, že prej si dá jen jedno pivo, a kterýho pak Bio vyzval ke hře v šach, byl normální fízl. Už jen z toho, že přestože si údajně přisedl na jedno pivo, rozehrál partii a pak od ní utek. Myslim, že od rozehrané šachové hry zdrhaj jen zbabělci a fízli.
Ale to je fuk, moje stíha a moje paranoia.

01.12.2011 v 15:16:10