schůzka

no, pokud někdo nepochopil včerejší pokus o vtip na téma certifikát nejvyšší kvality, tak zde je klíč k jeho pochopení.
Pojištění splátek hypotéky je mnoha lidem úplně k ničemu. Ano, a proto přesně, když mě nutili si pořídit pojištění splátek hypotéky, tak sem je poslal do prdele, že mi stačí pojistka proti smrti. A osobně si myslim, že kdyby došlo na moji smrt, tak řeknou, že stejně pozůstalejm nic nedaj, protože jsem je předem neinformoval o přicházejícím úmrtí. Holt zmrdaný svině bankovní.

Škrlová ve vězení studuje, za mřížemi musela být i pod ochranou. Já nevim, Ivka včera správně poznamenala, že když dokázala oblnout tolik lidí a úřadů, od hraní chlapečka, přes nezletilou dívenku a divný útěk do zahraničí, tak proč by nedokázala oblnout Boka a jeho přiblblý spolek Šalamoun. Ano, obávám se, že v tomto případě dojde na klasickej případ takzvaného sežrání Šalamounova hovna. Já bych tu svini nepustil a řekl bych, že nejvíce rozumu měli ty slušný vězeňkyně, který jí dávali pořádně sežrat to, že ubližovala dětem.

No, jinak si žiju jako prase, včera bažantí křidýlka, dneska kachní roládička s jatýrkama. Hmmm... až to jednou nebude, budu mít na co aspoň vzpomínat.

Každopádně mě dneska přizvali po dlouhý době na schůzku, takže se těšim, že budu zase po dlouhý době za chytrýho. Vypadá to na armádní zakázku, protože ve specifikaci co mi přišla mejlem je spousta keců typu "splňující předpisy nato z hlediska teploty, prašnosti a polních podmínek". Takže asi mega top secret. :)

30.11.2011 v 13:43:23

certifikát kvality

tyto stránky obdržely certifikát nejvyšší kvality. Gratulujeme...

Cerifikát kvality


29.11.2011 v 21:00:38

z denního tisku

Letošní listopad bude nejsušší v historii českého měření. No jo, prostě měsíc nepršelo.
Vláda si posvítí na spekulanty s konopím. Hmm. Tak jim to konečně došlo. Vyřešili si problém, kam s kořenama a kmenem. Bude hůř.
Breivik byl prohlášen za nepříčetného. No jasný, já mám prostě s tímhle problém. Protože, kdo může zodpovědně říci jestli byl a nebo nebyl příčetnej. Normalita je otázka dlouhé debaty bez konce. Jiná věc je vůle většiny.

29.11.2011 v 20:20:02

centrum města

jo, takže sem se teda viděl s matkou, setkáni v centru prahy u koně a pak jídlo u medvídků. pokec klasickej rodinnej. hlavně sem tahal rozumy ohledně společenství domu. no musim si přiznat, že opět platí, čím víc se dozvim tím větší mám chaos v informacích a tím míň toho vím. fakt úlet.
dneska byli taky revizoři zkontrolovat poslední dva byty v domě u dvou starých dam. obě mají plynový kotle snad z let, kdy byl živ ještě kluk hitlerovic, takže resumé kontroly je asi následující: "p. H. nemá v kouřovodu žádnou vložku a její vložení včetně kontrolního kusu vyžaduje totální výměnu kovového potrubí v koupelně (nelze ho po demontáži znova sestavit), u p. Š. se na komeníky po odkrytí kondenzátové jímky "vysypala" rozpadlá hliníková vložka."

29.11.2011 v 19:13:24

outerý poslední listopádový

mno, včera sme měli setkání výboru, musim říct, že prdel a resumé je takové, že za kouřovody si každej bude muset vyřešit sám. nazdar bazar.
za chvíli dorazí matka, takže se s ní půjdu někam najíst. asi k medvídkům.

Pak jsem ještě chtěl okomentovat nějaký ty naše mediální hvězdy, ale protože sem teďka řešil něco jinýho, tak sem dospěl k názoru, že těhotná abbasová sere maximálně kocábovu natálku, barboru škrlovou neměli pouštět, vždyť se účastnila týraní dítěte. Myslím, že John Bok a jeho spolek šalamoun by se měl nad sebou zamyslet, protože by si měli uvědomit, že doba se změnila, Jirous umřel a Havel pude brzo za nim. Sere pes.

29.11.2011 v 13:08:20

čůráci sprejerský

no dneska ráno sem potkal dva takový vystajlovaný čůráčky, kteří vypadali jako by utekli z diskotéky. Ten jeden posprejoval krabici s elektrikou, pak jednu značku a ochranný plůtek mezi tramvajovým ostrůvkem a silnicí. No a když už se chystal posprejovat zadní čast tramvaje číslo 4, která zrovna přijela, užuž sem si říkal, že by si možná zasloužil být chycen, tak zrovna z tý tramvaje vylezli nějaký dva uniformovaní zaměstnanci dopravních podniků a zmrdeček pochopitelně dostal strach. Takže sem sem na něj akorát zařval, že je skvělý že je tak chytrej, ale že by rozhodně neměl podceňovat HD kameru značky Bosch, jenž je pěkně nad křižovatkou a má rozhled minimálně na 270°. No, co s těmahle pražskejma zmrdečkama, kdyby aspoň měl nějakej talent, ale ty čmáranice byly normální hovna, stáhnul vocas, urychleně se svým teplým kamarádem zalez do tramvaje a až se dveře zavřely, tak jako správnej hrdina mi ukázal prostředníček.

28.11.2011 v 13:04:31

čeští narkomané

hmmm... Pašeráci mají nové fígle: kokain rozpustí v kufru, hašiš pošlou balíkem

Podle zkušeností celníků patří čeští narkomani mezi fanoušky pošty. V balících pašují především marihuanu a hašiš v menším množství.
"I tady je patrná změna - zatímco v minulosti putovala marihuana více směrem do Česka například z Nizozemska, nyní balíčky putují spíše z republiky pryč, třeba do USA nebo Velké Británie. A potřeby českých uživatelů pokrývá tuzemská produkce," přibližuje trend mluvčí Generálního ředitelství cel.


27.11.2011 v 18:07:19

hmmm...

router zdarma od eu. ne, opravdu bych si něco takového nezapojil do své sítě. Ftipný popis zařízení se zábavnými otázkami jako například:

Poskytuje Whitebox bezdrátovou síť?
Ne. V evropském projektu neumožňuje Whitebox žádnou bezdrátovou síť. Bezdrátové funkce zařízení jsou použity pouze k pasivnímu sledování provozu okolních bezdrátových sítí a zajištění, že během aktivity linky nejsou prováděny žádné testy.


Nebudu-li brát v potaz, že eu rozhodně nechce šmírovat své obyvatele, tak za takovouhle debiliní akci jak utratit zbytečně peníze, bych dával normální kriminál.

Zde něco ohledně možností reverznutí zařízení.

27.11.2011 v 13:49:39

zlatý slavík

heh, včera bylo tradiční každoroční předání zlatýho slavíka kájovi gottů, lucce bílej a kabátům. Upřímně, nechápu proč vokolo toho dělaj takovou šou, když by je normálně stačilo pozvat na závěr zpráv, tam jim předat ty jejich slavíky a nazdar.
Taky, když se udílí slavík, moje maličkost si představí takovýho toho slavíka, kterej se nasazuje pacientům s tracheostomií.
Každoroční slavík mi jen názorně ukazuje v jakym stavu je česká populární hudba, co si lidi myslej, že vlastně chtěj a co hrajou rádia.
Pravda je, že Gott i Lucka asi mají nějaký hlas, ale nejsem si jistej, že bych od nich někdy slyšel jejich vlastní tvorbu. Jsou to jen takový interpreti, kteří se stylizujou do toho, do čeho má zrovna potřebu jejich manažer. Lucka by mohla vyprávět o teniskách či žhavym teplym petříně. Tomáše Klusa neznám, ale předpokládám, že to bude vítěz nějaký československý suprstár nebo nějakýho česko-slovenskýho talentu. Ne, že bych měl potřebu tyhle soutěže nějak sledovat, ale faktem je, že za posledních 5 let v těhlech superstárech či jiných pořadech na téma "hledáme talenty i v hromadě hoven", mám takovej guláš, že ani nevim, kdo je odkaď a co na jakym kanále běží.
Jistota je taková Anetka Langerovic. Sice nevim jestli vydala nějakou desku nebo cédéčko, ale tu její vodu a motýlí křídla hrajou v impulsu a na českym rozhlase minimálně 2x denně.
Hech, Michal David - král českých diskoték, poutí a většiny českého národa, jenž vyrostl na diskopříběhu a na kofole. Netřeba komentovat.
Lucka Vondráčková. Její jedinou výhodou je, že se o ní člověk doslechne hlavně v období Slavíků. Spíš bych řekl, jestli to nejní nějakej každoroční omyl a akorát organizátorovi nedošlo, že je třeba rozdíl mezi Helenkou a Luckou Vondráčkovic. Malá chybička se vloudí, ale asi ne tak tragická, protože už vidím Máňu z Vinohrad jak říká "hele, ta Vondráčková bude asi nějaká dobrá, že zpívá takovejch let, tak jí pošlem hlas". No a Ewa Farna? Tu domrdal showbyznys tak, že na svůj věk vypadá jako vyžilá třicítka.
Co se týče skupin, tak u Kabátů je aspoň hezký, že si svoji slávu zasloužili a pěkně si ze začátky svý kariéry pěkně zajezdili po republice. Jinak je asi fakt, že je držej při životě jejich fanoušci, kteří rádi vzpomínají na Boženu, co ji měla motorovou. Ale co, Eva a Vašek taky svoji kariéru založili na tom, že za svými fanoušky jezdili každý den, celý rok. A co jsou dnešní fanoušci Evy a Vaška, to za pár let budou fanoušci Kabátu. Chinaski jsou taková česká festivalová stálice, ti by si rozhodně nezasloužili, aby pro jeden rok vypadli ze soutěže. A Nightwork? Unylá kapela, unylých buzerantů v teplákách. Ivka měla správnej postřeh, že retro tepláky již použili před pár lety ve svém stylu TataBojs, což mě jen utvrzuje v tom, že Nightwork je jen kapela potomků známých figur z malýho českýho showbyznysu, s trapnejma nudnejma písničkama vhodných pro 16ti letý fanynky, jenž doma masturbují nad fotkami Vojty Dyka a Justina Biebera. Jinak jsou to stejní przniči a vykrádači písniček, jako je ten mladej vod toho co uvádí "poserte se prosím". tuším, že kraus se menuje.
Skokany roku a Objevy roku nemá smysl komentovat, protože kdo tyhle ména bude znát za rok? nikdo. malé hvězdičky, z malých českých talentových soutěží.
No Name a Slavík bez hranic. To mě upřímně fakt rozesmálo. To už to mohli rovnou dát tomu debilnímu slovákovi co píchá Darinu Rolincovic.
Hmmm. Nejlepší videoklim MTV. Charlie Straight. Upřímně, tahle kapela mi naprosto vůbec nic neříká, ale vzhledem k tomu, že se jedná o videoklip z MTV, tak to bude nějaká nudná verze na britpop s vhodnou moderní image ve formě značkových tenisek, divných kalhot a trendy bílejch brejlí ve stylu "co dává pojišťovna důchodcům zdarma".

Jo, takže doufám, že sem správně, hnusně, závistivě rozmrdal a zkritizoval tuto přiblblou hudební soutěž.

27.11.2011 v 13:35:06

procesory

malá sbírka procesorů

2x Intel Xeon 2.4GHz (Costa Rica)
4x Intel Pentium III-S (Malaysie)
1x Intel Celeron (Malaysie)
1x Intel Pentium 3.2GHz (Filipíny)

Procesory


26.11.2011 v 21:17:28

půl kila mědi

imho takhle může vypadat půl kila mědi.

Půl kila mědi


26.11.2011 v 21:12:46

výročí

čera sme teda řádně zajedli a zapili naše výročí. stálo to majlant, ale za ten risk se mořský plody a dary vydařily. akorát teda hotovo a vybráno. takže asi nic vtipnýho, sprostýho či urážejícího si nepoznamenám pro tento krásný den.

26.11.2011 v 17:03:41

zambie, zambie

tam si každej držku nabije
Klaus napsal do Zambie, žádá spravedlnost pro zadržované Čechy. HA HA HA HA
Celkem silně mi zambijské státní úřady připomínají naše české státní úřady. V podstatě od rána píšu mejly, ty poslední hlavně se slovíčkem URGENCE, dokonce sem volal všem papalášům, který mám v telefonu. No a reakce? Úplně stejná, jako když se chudák kníže pokoušel do tý Zambie dovolat. Vysrali se na něj a típli mu telefon. Ó, fakt prdel.

25.11.2011 v 13:38:33

páteční den

no dneska je pátek. zase si připadám jako člověk. no skoro. dneska nás čeká návštěva restaurace Oliva, takže asi podpoříme trošku českou ekonomiku a toky peněz.
Přestože včera přestalo platit nařízení ohledně interních účtů, stále nedošlo k jejich obnovení. Upřímně, seru na nějakej služební řebříček, ale protože mám za ty roky nasbíráný čísla na vedení, tak volám lidem z vedení, aby mi vysvětlili, proč ještě nejsou účty povoleny, když nařízení skončilo včera. Prostě zkurvená státní instituce, zkurvení úředníci a zkurvená vláda.
Taky ste si možná všimnli, že v Praze se zkurvenci z ods se rozhádali se zkurvencema z čssd, vzájemně si pošlapali kuří voka a koule, aby se nakonec nedohodli, kterým řitním kanálem potečou státní prachy směrem k pražským podnikatelům. Celkem mě primátor Svoboda překvapil, ale je z gangu modrejch, takže tam je potřeba se řídit pomocí teorie zmrdů, která říká, že každý člověk se kterým jednáte je zmrd, tudíž vás nemůže překvapit, když vás ojebe. Výhodou pak je, že člověk pak neni zbytečně nasranej.

No, takže jinak se nic významnýho zatim nestalo, kromě toho, že je zima a zkurvená inverze, za kterou stejně mužou zmrdi co to tady říděj. Jenže abych nebyl pesimista, tak nějaký ty tragédie ze světa, abysme si uvědomili, že v čechách je stejně nejlíp.

Nespočítám, kolik rukou se mi sápalo do kalhot, řekla novinářka napadená v Káhiře. Já nevim, Do egypta mezi arabáče bych nejel ani já. Jediný co mě mrzí je, že neuvidim pyramidy. Jenže radši je oželim, protože horko a písek nesnáším ani v českym létě, tak nechápu, proč bych měl za nim ještě jezdit. Ale jinak fér. Mubarak byl hnusnej, zlej, zkuvenej diktáror, jenž týral ubohý muslimský lid, takže ho svrhneme a nastolíme řádný muslimský pořádek. Pičo, já nechápu, že tam ty dylyny z evropy a ameriky jezděj, když na těch záběrech z egypta není vidět jediná ženská, jen samej chlap v ulicích. To nikoho v tý redakci nenapadlo ty holce říct "hele holka, tam to bude pro žencký nebezpečný, arabáči sou nadržený zmrdi, něco se ti stane, pošleme tam Ahmeda"????

Obtěžovali kvůli mně mou pětiletou dceru, říká o novinářích Rowlingová. Fakt jo? Třeba chtěli vidět, jak je chová v klecovejch lůžkách. A už zase něco Rowlingová napsala, nebo furt žije toho svý čaroděje? Řekl bych, že ta už nikdy nic nenapíše.

25.11.2011 v 11:32:14

eh

dneska opět nic. včera vočko, bylo to takový náročnější. dneska práce zase trošku. takže jen taková malá odbočka do historie. dneska vyfoceno. :)

Windows 95


24.11.2011 v 18:50:36

dneska zase nic

no dneska nebude nic. moře práce.

23.11.2011 v 14:53:13

komentáře ke dni

1) Rozpad koalice ČSSD-ODS v Praze. Souhlasil bych i s komentářem Martina Fendrycha, že se modří a oranžoví soudruzi domluví znova, ale bez Svobody, protože přeci o peníze jde především. TOP09 sice může chtít primátora, ale myslím, že budou mít hovno.

2) Záchvaty míval, ale za volant sedal klidně dál, řekl bývalý šéf řidiče z Hradce. Jo, tohle si říká o dvacet let odnětí svobody a nedobrovolnou kastraci spoluvězni.

3) Elektřina opět podraží. To je taky sranda, zvláště ve spojením s tou podělanou revizí kouřovodů, protože jistý obyvatel domu,jenž je zaměstnán ČEZem, tvrdí, že bysme měli celej barák překlopit pouze na elektriku a zrušit plyn. No, má odpověd byla dost nesouhlasná.

4) Sestra Mercuryho v Praze se svěřila: Freddie mě nikdy nepozval na párty . No tak já vám nevim, ale Freddie byl asi dost rozumnej na rozdíl od své sestry, že ji na své homosexuální mejdany plný drog, čůráků a cizích řití nezval. Pardon teda...

5) Marta Jandová ukázala nového milence! Je to gynekolog. To je docela fér, aspoň mohl předem vidět, jestli má Marta svůj orgán tak jak má bejt.

6) Miss Bučková si nechala aplikovat botulotoxin do podpaží. Sorry, ale slečna Bučková má ve svym věku v hlavě hovna, vopravdu. Tohle by snad normální holku vůbec nenapadlo. Ale co, asi přijde Noidovi zbytečně mladá a možná chce, aby mu připomínala Lucku.

22.11.2011 v 14:57:02

revize kouřovodů

no, takže dneska se ke mě dostala zpráva ohledně revize kouřovodů a komínů. jak jsem očekával, nezdály se jim azbestocementový trubky, v nichž je hliníková vložka pro odvod spalin z plynovýho kotle. Což bylo očekáváný vzhledem k ekologickým požadavkům na likvidaci azbestu a obecně stáří těchto rour. Jenže prdel je, že revizáci řekli, že do roka a do dne musejí být tyto roury vyměněny. Vzhledem k tomu, že jsou ve vlastnictví bytových jednotek, musí si jejich likvidaci a výměnu zařídit každý sám za sebe. Ale upřímně, jen mě by tato výměna přišla cca na 35-40000kč, lidé co bydlí pod námi v prvním patře, přízemí a suterénu by to měli rozhodně dražší. Já chápu, že od prvního ledna letošního roku, každej kdo si bude chtít teďka zapojit karmu nebo kotel do kouřovodu, bude si muset zařídit jeho výměnu jinak mu revizák neschválí zapojení přístroje. Ale co s námi starými? Že nás nějakým zákonem tlačí k tomu, abychom podpořili výrobce nerezových rour a plynových odtahů? Připomíná mi to takový to lobby, co si říkalo "šrotovný na auta". Takže mám plnou hlavu co s tím. No já za sebe můžu říci, že jsem schopnej tyhle drahý požadavky státu v podstatě splnit, i když mi vykrváci kus konta, ale co ti chudáci důchodci nebo ta většina lidí co nebere průměrný plat čr???? Fakt zlo. Osobně jsem dospěl k názoru, že výměně kouřovodu nevyhovím, ať me zkusí udat revizáci bytovýmu odboru a co ten udělá? Plyn tlačíme v domě do kouřovodů minimálně 40let a najednou je to špatně, když normám to vyhovovalo? Neuděláj nic, energie jen tak neodpojí a pokutovat? Jestli to zkusej, tak nejdřív budu chtít, aby mi soudní znalec řekl, zda-li je ten azbest s cementem fakt tak špatnej. Do tý doby budu považovat revizní zprávu za snahu firmy něco vydělat, i když většina lidí, zvláště ti co mají v koupelná podhledy, budou muset minálně splnit podmínky ohledně vytvoření kontrolních vstupů do roury mezi kotlem a kouřovodem a stejně tak budou muset zpřístupnit kondenzační jímku na dně kouřovodu. Rozhodně je těch 1500-2000kč míň než 40000kč za celou rouru.

22.11.2011 v 14:03:52

máma pije, táta pyjem, brácha fetí a ségra šuká za prachy

Ne, upřímně mě dneska rozesmál příběh Aleny, kterou z nějakýho neznámýho důvodu čílí, že její matka pije a ona nemůže s ní. Upřímně, protože jako stará fetka nemůžu mít chytrý poznámky k problematice závislostí, musim říct, že jsou mi alkáči a fetky u prdele a dokud mě nevotravujou, tak já nemám problém s nima. Upřímně, hnedka teďka bych si ze svýho okolí vzpomněl na nějaký problematický jedince a našli by se fotrové vod rodin co se upili k smrti, nějaký ty sebevraždičky oběšením v lese, nějací ti bratři závislý na héráku či vařiči perníků, pak i nějaký ty nezdárný dcery by se našly. Prostě co rodina to problematickej člen, takzvaná černá ofce. Jsou směšný tyhle snahy pomoci závislejm, protože když závislej nechce a myslí si, že nemá problém, tak problém nemá, ale rozhodně ho má ten, co si myslí, že závislej je závislej. No, ale rada "vyser se na ni" se těžko říká.
Jinak dneska přišel kolega do práce nasranej, že zkurvil cédéčko a podařilo se mu tudíž Lidice vypálit až na podruhý.

21.11.2011 v 13:20:14

neděle

dneska je neděle. fenečka se mi v bytě neposrala, takže to vypadá, že se jí žaludek spravil. no, asi za to může ta rejže, co jí fakt nechutnala. protože se neska vrací ivka, tak jen pár poznámek.

1) K čemu mi je, když supermarket nabízí 36druhů pečiva, když jsou to jen rozpejkaný polotovary, který jsou do druhýho dne tvrdý jak beton. Radši bych měl na výběr ze dvou druhů chleba a pár druhů pečiva s tou jistotou, že chleba si uříznu ještě čtvrtý-pátý den po zakoupení.

2) Nevim co to má bejt za novou módu, ale vypozoroval jsem, že v poslední době je dost řidičů línejch dávat blinkr při odbočování, takže je to dost na hovno. Zrovna dneska sem se musel jednoho zeptat, zda-li zaregistroval novelizaci ohledně zrušení povinnosti oznamovat změru směru jízdy blinkrem. Řekl mi, že ne, tak jsem odpověděl "tak vidíte". Čuměl jak hovno na kamnech.

3) No, zjistil sem včera v noci, že na lidový bytový družstvo, jemuž z nějakýho záhadnýho postkomunistickýho důvodu patří zahrada našeho domů, je uvalena exekuce a tudíž mají jejich majetky záznam v katastru ohledne omezení vlastnickýho práva. Čichám, že nějaký soudruzi jdou do důchodu. No, přesně na případě našeho domu je vidět, jak zkurveně špatně fungujou u nás soudy, že mohli dopustit, že zahrada náležející k domu není ve vlastnictví domu, ale nýbrž ve vlastnictví lidového bytového družstva, jenž vzniklo transformací v roce 1993 z jiného lidového bytového družstva, z toho komunistickýho. Čuchám dva směry vývoje, jenž nejspíše vyplívají z toho, že soudruzi z lbd za posledních 20let vydojili svoje lbd tak jak to šlo a teďka prostě zkrachovali nebo jen jako správní komunisti neplatí pohledávky. Tudíž:
a) Vyvedou svý majetky do nový společnosti a zbytek pude do konkurzu.
b) Skončej v exekuci a majetky budou rozprodány v dražbě.
Výsledek z toho může bejt, že někdo jen ze spekulativních důvodů koupí náš dvorek a bude nám ho chtít třeba zpátky prodat.
Prostě mi to připomína jistýho dvořáka, kterej v přelouči po revoluci - coby bejvalej náměstek - koupil Agru, respektive administrativní budovu, dvacet let ji dojil, neinvestoval ani korunu, teďka šel do důchodu tak to prodal a až novej majitel provedl celkovou rekonstrukci. Takoví to byli vydojení hospodáři ti komunisti.

4) No potkal sem po venčení holek našeho bláznivýho souseda. Sdělil mi, že dneska mají segedínskej guláš, a že ho bude mít se dvaceti knedlíkama a deseti pivama. A prej co budu mít já k obědu. Taksem se zasmál a odpověděl, že pstruhy. Odpovědí mi bylo "ty vole".
No, ivka to ještě neví, takový malý překvapení s těma pstruhama. Snad budou k jídlu :)

5) Zjišťuju, že většina rodičů v mém okolí trpí záhadným syndromem přesvědčení, že jejich dítě je široko daleko nejchytřejší. Helejte, chci vám jenom říci, že všichni nemůžou bejt chytrý jako já, protože i ti debilové mají svý místo v jedličkárně.

20.11.2011 v 11:50:27

vizionář

co to znamená bejt tak trošku vizionář... :) 198620.11.2011 v 01:05:34

už se to blíží

jojo. blíží se to. zejtra se vrací ivka zpět do česke kotliny, pod pokličku pravého českého smogu.
jinak teda musim říct, že to ranní hovnový nadělení mi tak nějak vzalo náladu, takže až teďka jsem dostal hlad a udělal si takový to jak se tomu říká, hmm čevabčiči.
taky sem konečně po tejdnu slepil vázu co přišla rozbitá. protože sem ji lepil dvojsložkovym lepidlem, tak sem musel vždycky po přichycení jednoho-dvou střepů počkat tak pět-šest hodin než to chytlo pevnost. no stejně je to na tý váze vidět. úplná antika.
jo těšim se. navíc hafinky, řekl bych, cejtí, že se vrací panička. minimálně terezka. tara dostala rejži s mrkví a tvářila se na ní fakt všelijak.
jo, a taky sem už vymyslel, co si zejtra udělám k obědu. :)

19.11.2011 v 20:00:27

HA HA HA

19.11.2011 v 11:41:35

hovno

dneska ráno mě probudil smrad. mladá se posrala. mé veškeré včerejší snažení skončilo pod nánosem hoven. ano, ukázka toho, že i přes největší snahu udělat ve věcech pořádek, může práce skončit ve sračkách.

19.11.2011 v 11:34:27

Leonid Iljič Brežněv

hmm. brežněv. umřel, zrovna někdy v tomhle času. já byl v první třídě a moje první výrazná vzpomínka na školství je, že jsme povinně čuměli na pohřeb tohodle soudruha. vim, že mě to nebavilo a vůbec sem tomu nerozuměl. ten člověk mi vůbec nic neříkal, akorát to jeho vobočí a polibky.. děsivý
Brežněv

Vykradeno zde.

18.11.2011 v 21:53:29

puch komunistů

no skáknul sem si teďka k řezníkoj pro bílou klobásu, abych si ji večer hodil na pánvičku. no bohužel sem nedržel hubu, protože predemnou stála nějaká nasraná ženská a tvrdila, že dřív to bylo lepší. Tak sem se ji zeptal, jestli jako myslí jakože za komunistů, vona mi řekla že jo, tak sem se ji zeptal v čem to bylo lepší, když krámy byly prázdný a všude jen všudypřítomný hovno. No to sem si naběhnu, že prej sem mladej, že si to nepomatuju, že vo tom nic nevim, tak sem jenom odvětil, že sem bohužel v tom bordelu a marastu chodil do školy, všude samej lenin, marx, srpy a kladiva, že fakt ne. Odpovědí mi bylo velmi zlostné "však ještě uvidíte". Zasmrdělo to hodně.
No řezníkoj sem se omluvil za scénu a von mi na to řekl, že nejní náš problém, když někdo neumí vydělat peníze a jen nadává.

18.11.2011 v 18:10:35

nojono

tak sem trošku poklidil. přivezl sem krmení terezce. prostě takový ty domácí úkoly. přemístit spoustu věcí, který za posledních pár týdnů ziskaly nový místo na jejich púvodní, aby nebyl chaos. jo taky pračku sem udělal a zbejvá mi vymyslet co budu jíst o víkendu. vzhledem k tomu, že ivka mi řekla, že nemám nic vařit, tak si asi udělám něco děsně dobrýho ;0)
v práci pohoda, ale musim říct, že mě nějak začíná bolet hlava. v předpovědi říkaj, že pravděpodobnost srážek v praze 10procent, ale ten temnej mrak, co semm viděl řítit se od západu, by mohl něco přinást. no, ale vypadá to, že akorát přinesl bolení hlavy.
jo, a to že dneska nějakej čůrák vrtal za stěnou našich kanclů a tady doma ve vedlejším domě zase vrtá jinej čůrák, tak by se možná mohl najít i důvod bolehlavu.

ale ze švajcu nám přišla dobrá zpráva. Vypadá to, že by se zase po dlouhý době plný piperazinových sraček mohla objevit poctivá a slušná extáze. 215mg mdma v zelenejch lacostech je velmi solidní dávka. :)

18.11.2011 v 16:50:11

pátek

je pátek , ivka se brzo vrací, takže bude svátek. no, dneska se mi do práce nechtělo, přemejšlel sem nad homeoffice, ale nakonec sem se rozhodnul, že si zajedu k jugošům na pizzu a pak ještě vyzvednout žrádlo pro terezku. takže sem spojil užitečné s příjemným a stavil se v práci. No je fakt, že většina těžce pracujícího a živořícího národa si vzala dovolenou, protože přeci nebudou makat v pátek.
Jelikož jsem včera byl u sousedů a pil víno, chci dneska kázat vodu, protože sem měl po ránu takovou vtipnou náladu, která chtěla ven.
Takže sem během venčení potkal takovej párek smažek, ještě nebyli úplně zdevastovaní, ale bylo vidět že to nebude za dlouho. Protože se věnovaly kontajnerům a já měl dvě hafiny sebou, nechaly mě bejt. Vodvedu holky domů, vyjdu před barák a vidím, že u přechodu holka somruje cigára. Týpek byl schovanej dostatečně daleko, aby nebudil pocit, že k tý mařce patří. Takže když došla řada na mě a byl jsem otázán "jestli dám cigaretu", zeptal jsem se "věříš v boha?" No dozvěděl jsem se, pochopitelně, že ne, takže jsem se zeptal, jestli mám na čele napsáno "půjčovna cigaret", no dozvěděl jsem se, taky pochopitelně, že ne, takže sem to zakončil tím, že je tedy vše jasné a nic nebude. Copak kurva vypadám jako kuřák cigaret? :)
Upřímně, bejval sem na tyhle somráky dost alergickej, protože, když se vás během pár hodin zeptá šest lidí na cigáro, tak neúprosná matematika říká, že všechny houmlesáky a smažky prostě podporovat nemůžu, protože nejsem bůh ani charita. Taky je zajmavý, že se lidi nedokážou vzdát svý zavislosti, když na ní očividně nemaj a zkoušej ukojit svý touhy somrováním. Stejně jako ta důchodkyně dneska v trafice. Brala si nějakou "ženu na víkend" za 9.99kč a nějaký tv program za 8.99kč a k tomu asi 8 krabiček značky moon, takže sem si v podstatě jen pod své neoholené fousy poznamenal něco ve smyslu, že je to děsný jak si furt lidi stěžujou na bídu, ale jsou schopni utratit 8x61Kč za nějakou nesmyslnou návykovou látku, jenž je ještě v mizerný kvalitě. No důchodkyně se na mě podívala jako bych jí šlápnul na kuří oko a chtěl ji nějak omezit. Já nic už pak neřekl, protože jsem nechtěl vyvolávat konflikt, ale tak nějak sem si pomyslel, že kdyby si za ty prachy koupila nějaký normální jídlo, udělala by líp. No a tu píču, co vypadala jako Grossová, jenž venčila nějakýho divnýho malýho bílýho psa a nechala ho vysrat kousek od práce na přechodu, už komentovat nebudu, páč tam sem jenom poznamenal, že je dobrý vědět, kdo si doma sere na koberec. Čuměla na mě jak na kreténa, ale hovno nezvedla.

A pak už nebylo pro dnešek nic. Teďka se pudu vysrat a pak jdu pro žrádlo Terezce. Největší dobrej skutek jakej můžu za dnešek udělat.

Něco z tisku:
1) Albrechtice chtějí po napadení místostarostky Romy více strážníků. Já si nemůžu pomoct, kdyby to udělal bílej nebo šikmovokej či arab, tak už dávno sedí. Jenže u těch Rómu se asi bojej všichni rasismu. Já teda nebudu nijak vířit rasistický nálady, ale je asi fakt, že se paní bude asi víc bát, protože věřím, že se snažila ty mentálně postižený cigánce - kterou její rodina odvrhla - pomoci, věřil bych, že to dělala i z nějaký lidskosti, jenže když jí pak vysvětlí nějakej degeš, že se mejlila a že de jen o prachy... krutá realita, velmi krutá. já osobně si myslim, že na soucit je sice místo, ale ne každej si soucit zaslouží.
2) Mohelnický policista doma sušil konopí ukradené z policejního skladu. Fízl co bere drogy je špatnej fízl. Posadil bych ho do jedný celý s bratry Řebíčkovi.
3) Důchodce rozbil cyklistovi hlavu holí, pak předstíral bezvědomí. Jo, tak dostane příští rok od prezidenta Klause Oscara za nejlepší herecký výkon v kategorii mezi důchodem a smrtí.


18.11.2011 v 12:50:33

sedumnáctý listopad

22.let (pokud to dobře počítám) od takzvaný sametový revoluce. moje tradiční revoluční vzpomínka je na to, že tenkrát byl pátek, já chodil od osmý třídy zš a poslední nebo předposlední hodinu sme psali písemku z občanský nauky. tam se nás ptali na to, kdo je štěpán, jakeš, husák a na další kokotiny na téma socialistické zřízení v našem zařízení. Odcházel jsem domů s pocitem, že to bude čistá pětka. Večer přijela matka z prahy ze školení s tím, že se asi něco semele. A semlelo se. Budoucí komunistickej kádr sebral moc starejm komunistickejm kádrům.
Ale jo, sem rád, že ten zkurvenej socialismus není. Děsila mě jako dítě představa, že budu muset chodit na šestou nebo sedmou do práce v těch davech před fabrikou. Jsem rád, že zmizela ta děsivá šedivá, která byla všude. Celá ta doba byla jen o odstínech šedi. Celý to bylo a je jen o tom, kdo má moc a udává směry a trendy. Nesdílím stesky části populace, že tenkrát byla jistota práce, zadarmo školy a doktoři, že si všichni byli rovni a že si všichni pomáhali. Možná to jen ukazuje, že prostě svoboda a možnost dělat co chceme (pozn.: záměrně neříkam "dělat si co chceme") není pro každýho. Každej ji nepotřebuje. I tenkrát byli bohatí, jen to tak nedávali najevo, protože komunisti nechtěli, aby někdo vyčníval. Bylo to tak odjakživa, že menší část národa bydlela ve vilách na bertramce a větší část v panelákách. Akorát si dával každej bacha, aby to bohatství nebylo vidět, protože soudruzi si přeci vzájemně nezávidějí.
Faktem je, že byla docela sranda pozorovat jak se z kovaných soudruhů stávají první podnikatelé ve fialových sáčkách, byla to docela sranda pozorovat jak se rozprodává státní majetek, byla sranda dozvídat se jak tu na jednoho stříleli ze samopalu a tomu druhýmu zase vyhodili do vzduchu auto. Faktem je, že když stříleli na tuneláře Tesly, tak matce to moc vtipný nepřišlo, když musela jezdit do hradce k soudu ke konci devadesátých let, protože prostě byla poslední účetní z Tesly.
Faktem je, že si ani nemyslim, že by komunisti zanechali stát bez dluhů. No možná ho zanechali bez dluhů, ale naprosto nekonkurence schopnej. Možná sme měli pár stabilních podniků (škoda, poldi, vítkovice), ale to je tak všechno. Zbytek prostě produkoval tak málo výrobků, že fronty a nedostatek byl všudypřítomnej. Hajzlpapír a vložky. Fakt by mě zajimalo, jak by se dneska lidi tvářili, kdyby zase přišel tenhle ráj na zemi.
Já myslím, že je to prostě o lidech. Ti co korumpují, tunelují a podvádějí nyní, by to dělali i dříve, akorát prostě jinak, takzvaně po tehdejším.
Mě hlavně vadí špatná vymahatelnost práva a pomalost soudů. Vždyť není možný, aby se harwardský fondy, h-systémy a jiný kauzy táhly dvacet let, pitr si užíval ve švajcu, vostrý v belize, dalík v emirátech a gross na bibione. Tohle mě sere, stejně jako mě sere, že nějaký posraný lidový bytový družstvo, který vzniklo za komárů o dost let později než byl postaven dům, si z nějakýho záhadnýho důvodu nárokuje kus pozemku. Fakt nesmyslný a nelogický věci. No, ale abych nebyl takovej pesimista, tak něco humornýho ze zpráv:

Romové zbili místostarostku obce, chtěli sociální dávky. jasně, pohoda. klídek.

V USA chtějí cenzurovat internet. Tak já vám vlastně nevim, ale kde je hranice mezi totalitou a demokracií/svobodou? Nádherná inspirace Čínou.

Udejte sousedova psa, pomůžete městské kase, nabádají radnice. No, kdyby mi radnice napsala jako předsedovi výboru, že mám udat počet psů v baráku, tak by je poslal pěkně rychle tam kam patřej. Do prdele. Pokud si nejsou schopní zjistit vlastnimi silami skutečný počet psů ve svym rajónu, nemůžou po mě chtít abych udával svý sousedy. Dost drzost, řekl bych.

Zákazníci kvůli slevě 2000 korun od IKEA kempovali na parkovišti. to je právě to, lidi si rádi hrajou a kvůli dvěma litrům sou odhodláni strávit noc na parkovišti. ale jak by se asi tvářili,kdyby měli takhle celou noc stát na hajzlpapír, vložky, lego, kolo, televizi nebo na nějakou jinou, dnes běžnou, banalitu jako například plechovka jahod z maďarska?

jo, ale je prostej fakt, že sem rád, že žiju v týhle době, v jiný bych nechtěl a ani bych se nechtěl vrátit do dětství. jednou stačilo.

17.11.2011 v 13:13:51

windows 8

Windows 8 nebudou otravovat uživatele s aktualizacemi. Já si myslím, že to odborníci v novinkách.cz nějak popletli. Já bych si to jejich podání vysvětlil tak, že prostě nový windows 8 po instalaci updatů nebudou informovat o vyžadovaném restartu, ale provedou jej bez keců a rovnou. Nevěřím, že by microsoft zavedl do svého nového operačního systému funkci pro pravidelný restart každé druhé úterý v měsíci. :)

16.11.2011 v 15:46:46

pro ženy

no něco pro ženy ze života:
Říká manžel manželce: "Co bys udělala, kdyby se stala taková náhoda, že mě najdeš v posteli s jinou?"
Manželka na to: "A co by jsi udělal Ty, když bys mě našel v posteli s jiným?"
Manžel podrážděně: "No pozor, nepleť si náhodu s kurvením!"


imho: gaislerová jako módní ikona??? vždyť vypadá jako šlapka.
Duševní obtíže trápí 14 procent českých dětí, experti chybí. Ale hovno. Protože za komunistů byly děti pouze chytré nebo blbé, myslim si, že je to důsledek výchovy dnešních rodičů, porevolučních zmetků, jichž si jejich rodiče nevšímali. Seru na nějaký hyperkinetický poruchy, spíš bych posílal do do léčeben právě rodiče.

16.11.2011 v 12:43:52

čtrnáctka

tak ty dvě roztomilý čtrnáctky z přerova mi pěkně naložily. :)

16.11.2011 v 12:32:41

zimní počasí

do prahy přišla zima. pražácí vyndali svoje zimní tenisky, adidasky a šusťákovky. Podle toho je poznat, že ve městě klesá teplota. Navíc jsem dneska opět viděl dvoje nebo troje trendy holínky. Já jsem hrozně rád, že i do města konečně přichází něco z venkova. Ještě doplnit stylovými modrými tepláky a moderní look je jak ze žurnálu. Taky bych chtěl poděkovat Stývovi, tomu co nedávno umřel, že lidem opět připomněl jak užasně cool je nosit v ruce nejen klíče, ale i bílej telefon s drátkem do uší, přičemž letošní zimu budou ti největší frajeři a frajerky nosit čepice a přes ni sluchátka.
Taky jsem hrozně smutnej, že nevydržely na autech moje píči ve sněhu. Řekl bych, že jsem asi narazil na buzeranty, protože kdo jinej by neměl rád píči, žeano.
Jo a na závěr k "pobavení": Smutný nářek invalidního důchodce, kterak mu exekutor Podkonický nechce odpustit poplatky a nechce dopustit splátkový kalendář. Víte, mě někdy hrozně bavěj ty stesky co lidi píšou do britskejch listů. Někdy si tak říkám, jak strašně naivní lidi můžou bejt a ještě si myslí, že intelektuální odnož Blesku, která si říká blisty.cz, jim pomůže. Pochybuji, že by se exekutor nechtěl dohodnout na splátkovym kalendáři, protože jemu přeci jde v prvním případě hlavně o prachy. No, postěžovat si může, zaplatit musí. Také máme jistou zkušenost s Podnickým... Zmrd je to.

16.11.2011 v 11:20:49

píči v sněhu

no, večerní procházka pěkný, ale to prostředí. škoda, že foťák v telefonu nemůže sejmout tu noční mlžnou romantiku strašnic, kdy okolí jen težce prosvěcuje pouliční osvětlení. auta jsou pokrytá takovým tím falešným sněhem, kterej se vysrážel z mlhy, takže mi to nedalo a letos poprvé jsem ukojil svoji úchylku v kreslení píč na skla automobilů. Ještě štěstí, že jsem kreativní a dokáži si zpestřit život drobnými radostmi. Ještě sem objevil jednu škodovku s brzdícím klínkem pod kolem, ale jeho vyndání nechám na nějakýho vyndance.

15.11.2011 v 23:14:20

chilli papričky

druhej cyklus se blíží do finále. sou fakt jedlý :)

Papriky


15.11.2011 v 22:11:06

plůtky

jo, ja když vidim v praze plůtky okolo trávníků, tak si občas říkám, stačí blbě škobrtnout a sem v hajzlu.

15.11.2011 v 22:04:40

recept na to jak se stát ještě větším kreténem než sem

by byl velmi jednoduchej. zaplavil bych českej internet nesmyslnejma kecama, s odkazama semka. taky by bylo potřeba kopypastovat stejný myšlenky na fejkbůky, googlyplusy, twytry, ale upřímně. stačí mi má současná úroveň kreténství, tak nevim proč si její hodnotu ještě zvyšovat.
jenže vono je to složitý, smogu jak nasráno, ale provoz aut po praze hustej. taky sem dneska viděl na žižkově dvě hovna, nejspíš psí, a do každýho byl pěkně vložen oranžovej míček. ne, skutečně je strašně nasráno. zima má jedinou výhodu, ty hovna rychle tuhnou, takže nejsou mazlavý. ideální je zmrzlý hovno. a když je sníh, tak to hovno z boty pěkně snadno vytřete. což nejhorší je v létě, kdy tráva je uschlá, písek nevydrolí všechno a louže nikde. jo, taky sem někde četl, že inverze je kvůli tomu, že už měsíc nepršelo. fakt prdel.
jo a taky ivce přišel dopis od lékařů bez hranic, no dopis, propagační psaní odeslaný nějakou pr agenturou s popisem co dělaj a jak pomáhaj dětem s přiloženou předtištěnou složenkou pro poslání daru. ale jo, asi jim něco pošlem. tady ukázka jak utočej na emoce:

Leták


Mé vnitřní cynické já by řeklo - kdyby samozřejmě mohlo mluvit nahlas, že je to reklama nejpodlejšího ražení útočící na nejnižší pudy, protože jak znám z multikulturních pornofilmů, touhle dírou by neprošel ani pták. Natož ruka. Hrozný co se děje za paradoxy na tom světě.

15.11.2011 v 21:37:57

humor

můj humor odpovídá počasí. je šedivý, těžký a dávivý. jenže mě nic v tom smyslu nenapadá, kromě toho, že by se možná dalo vydělat na rouškách.

15.11.2011 v 20:52:15

smog

čechy ovládl smog. i v praze je jedlá mha. taky prej vládneme v kouření marihuany. to je super. už mě sralo to věčný oslavování fotbalu a hokeje. navíc prý vzrůstá obliba kokainu a pervitinu. no, když v televizi říkají, že vzrůstá obliba drog, znamená to, že jsou pořád stejně oblíbený akorát roste jejich spotřeba. klasnová tvrdí, že radní ve svý sauně nabízejí homosexuální služby, ve španělsku chtějí zrušit siestu, takže je to pěkně v piči s tou naší slavnou matičkou evropou. klausi, jákle, hájku, je pozdní večer, žádnej máj, kde jste? to si zase honíte čůráky?

15.11.2011 v 19:24:53

český dálnice

jak říkám, fakt sem zvědavej, jak tohle vyřešej a jestli někdo půjde do kriminálu. ale řekl bych asi, že nikdo. přístup do interní sítě stále omezen.
Stát reklamuje dálnici v Ostravě. Eurovia ji postavila na odpadcích.

15.11.2011 v 12:59:15

poslední služba

kterou by seznam po spouštění svý poslední služby měl udělat je opustit svět a přestat sloužit. něco jim tam fakt skřípe, protože já teda nevim, ale jára by snad flash nepoužil, protože on by to napsal minimálně v html6. :0)

jarmara.at


15.11.2011 v 00:33:16

o vojně

jo, sleduju v pondělí na čt2 ruskej seriál Velká vlastenecká válka. Výborný spracování, prostě rusáci tu druhou světovou fakt uměj, se spoustou veselejch hlášek typu "nabroušené lopatky sovětských vojáků budily respekt".

14.11.2011 v 20:54:22

sviňárnička

no, takže ještě pár poznámek:
1) landa zase řádí s tím svým řádem. je nácek? není nácek? je nácek...
2) Sebevraždy dětí jsou v Česku častější než jinde v Evropě. No, vzhledem k vývoji za posledních dvacet let se není ani co divit...
3) Schwarzenbergovi v Zambii nezvedají telefon, pro Čechy asi poletí emisar. Jeden jedinej telefon v celý Zambii a voni ignorujou volání našeho ministra. taková drzost.
4) No, a abych se dostal k tý sviňárničce. Přicházej do módy nákupy přes qr-code. Já bych si dokázal představit takovou príma guerilla akci, při který by se polepilo či přelepilo větší množství qr kódů jiným, obsahujícím v lepším případě například pouze text "Ty si ale debil.", v tom horším případě odkaz na nějakej prima škodlivej kód. Tento "proof of concept" sviňárničky je volně k dispozici.

QR kód v Praze


14.11.2011 v 19:46:38

dráždítko

papež mele hovna. píča a mrdka jdou dohromady. houmles má hovno. debil to jistí.

14.11.2011 v 18:30:56

pondělní lyrika

Toť lyrika přestárlýho zamilovanýho brejlatýho námořníčka v pruhovanym tričku, culícího se na dívenku naivního chlapeckého vzezření, již očividně přináší neskutečné nadšení těla a mysli z držení se za ruce a rychlýho ocicmávání se nad malým pívem v polední hospodě, kde polední zákaz kouření rozhodně nevytváří tu pravou námořnickou atmosféru. Její oči hltaly námořníčkova slova, její ústa nelapala po trošce kyslíku, neukazovala si na uši, že hovno slyší a nedotýkala se svého vlastního nosu, aby dala najevo jak úžasně smrděj ty naložený makrely, spálenej tuk a levnej rum. A už vůbec jako správná námořnická šlapka neměla v ruce viržínko z levnýho tabáku. Povim vám, tyhlety český trendy mě vážně serou.

Takže abych se dostal od takovýho poetickýho úvodu k pořádný krutý realitě našeho malýho českýho světa.
1) Intergram chce poplatky za hudbu ve služebních autech. Víte co já bych chtěl. Dvě koruny z každýho prodanýho sluchátka, protože se v nich dá poslouchat hudba. Já vám nevim, ale nic bych jim neplatil, protože fakt už nevěděj co by chtěli zpoplatnit.

2) Ze stamiliónů z EU jsme nic neměli, kritizují Romové vládní agenturu. Ano, zrovna v tomhle s cigánama souhlasim. Všichni ti Kocábisti jě měli a mají jenom jako dojnou krávu na peníze. Jinak když sem včera viděl záznam z tý jejich akce, tak to vzali dost s humorem. Chtějí oslovit OSN, aby jim vyhradilo nějaký území, kde by si mohli žít podle Romských zákonů. A helejte, víte, že by mohlo dát OSN Romům Palestinu? Stejně jako židi trpěli v koncentrácích, tak by byli aspoň pohromadě.

3) Ale musim vám říct, že česká disko babička (parafrázuji Madonnu) Dara Rolins vydala nový CD na jehož obalu vypadá jako Máňa z Horní návsi, kterou zcela nečekaně vylekal a vyfotil u rybníka Pepík z Dolní návsi. Ale pravda je, že na ten svůj vylekanej pohled zbalila nejtvrdšího rappera ze Slovenska, jenž přežil "Petržalka ghetto", a dneska se snaží zlepšit život černochů v asijskejch slumech. Fakt skvělý. Tihle dva určitě dobijou americký hitparády. Jo a taky má Dara bradavky, kdyby to někoho zajmalo.

4) Za zvlněnou dálnici u Ostravy může špatný materiál. Tak to je fakt prdel. Víte co by mě zajimalo, jestli konečně někdo půjde sedět. Myslim, že tohle je poslední šance Škůdců veřejných dokázat, že něco dokáží, protože i když tohle smrdí kriminálem, bojim se, že policie pachatele nezjistí, protože i přes podpisy pod jednotlivými ukony, zůstane záhadně neznámý. Ale faktem je, co bych asi chtěl v tomhle státě. Havel se nechá zvolit komančema v 89 prezidentem a zato je nezakáže. Klaus řekne, že se mají utahovat opasky a přitom založí zcela specifický typ podnikání založený na fondech a kuponový privatizaci. Díky němu tu máme třeba takový Mrázky, Viktory Kožený, Borise Vostrý, kauzy typu H-System či Pitra ve Švajcu a Krejčíře v JAR. Taky tu byli nějací Grossové (imho kdyby někoho zajmalo, jak vypadá teďka grossová. Já bych zcela nekorektně a apoliticky řekl, že oproti Daře Rolins vypadá jak laciná štětka), taky je tu nějakej Macek, úplatnej exministr dopravy Řebíček a jeho zkorumpovanej bratr v čele Slavie, von i Topolánek s Dalíkem, Vondrou, Zemanovým kufříkem z Bamberku či s nenasytnými socialně cítícími socany a komanči a nyní i s škodlivými dinosaury veřejnými. Samej hegeš a degeš.

14.11.2011 v 13:18:03

po piči

no stav umytej a civilizovanej.
1) je úplněk.
2) taky je kosa.
3) přišel sem, proč na chodbě v domě svítila celou noc světla. vyměněnej spínač u dveří nespíná a nevrací se, takže světla svítěj furt. urgoval sem.
4) viděl sem zprávy na nově. už chápu to haló a důvody proč sem se čílil. ale voni stejně, co já vím, mají systém, kde se točej zakázky, oddělený, takže bůhví kdo si zase šlape na kůří oka.
5) jo, a berlusconi šel do prdele.

13.11.2011 v 19:57:15

no veselo

no bylo veselo. v pátek náročná šestihodinovka u vočka, no ještě že nás vodvez známej autem. cestu busem bych asi nepřežil. v sobotu ráno ve dvanáct vyvenčit holky, rychlá snídaně a otázka co s obědem. takže sme se sebrali a jeli na plzeň a oběd pod slavín. S touhle hospodou je problém, že v ní dycky dostanete fakt nehorázně monstrózní porci jídla. vono je hnedka vedle řeznictví, takže to bude mít asi nějakou souvislost. faktem však je, že jsem si obědnal játra na roštu s kroketama a dostal sem čtyři obrovský játra a na extra talíři krokety, musel sem vrátit asi třetinku posledního játra a dvě třetiny kroketu. já sem fakt nemohl. to sme zalili dvěma plzněma a že se pudem podívat jak to vypadá u zlatýho tygra. Takže sme vyrazili. Na karláku sme se v novoměstský radnici stavili na výstavě ke komixfestu2011, pak nás někde u cafe colore přepadlo sraní, takže sme se tam stavili vysrat a při té příležitosti jsem si dal celkem dobrou čokoládičku se šlehačkou a olda cafe. Pak sme mohli pokračovat k tomu zlatýmu tygrovi, jenže když sme tam došli, tak tam bylo tak zasráno turistama, že se nedala dát plzeň ani na stojáka, holt sobota, takže padlo rozhodnutí, že se pudem podívat do pivnice u hrocha na malý straně. takže přes neuvěřitelně turistama zasraný centrum sme došli až ke karlovu mostu, přes něj za řeku, no body to body to celý bylo, a tam už je kousek ke hrochovi. pravda, trochu sme trnuli, jestli si sedneme a nebo aspoň na stojáka, ale dopadlo to dobře, dorazili sme kolem šestý a mohli sme sedět u okna na takovejch seslích. No, takže padla jedna plzeň, druhá plzeň, třetí libová plzeň, vim, že kolem osmý mi konečně slehlo jídlo, takže sme vyzkoušeli tlačenku a uzenýho matjesa, oboje fakt vynikající, a pak zase plzně. no a pak bylo něco po jedenáctý, lístek se pěkně zaplnil, my sme zaplatili a vymotali se ven. přes kampu, okolo werichova domu, okolo lenonovy zdi, přes most k tančícímu domu a na palačák na tramvaj. fakt vejlet.
dneska oběd, upekli smě nějaký vepřový, dali lahvový a šli po svých. já kantáre. taky mám takový pocit, že jsem viděl koupelnu naposledy ve čtvrtek :)
prostě nečekaná hurá akce :)

Pivnice U Hrocha


13.11.2011 v 15:42:17

pijatika

no protože včera trošku nečekaně přijel kámoš z brna,takže sme pili u vočka na zdraví. už mě práce nesere, protože dneska je mi všechno jedno. haha, možná se pudeme podivat k tygrovi.

12.11.2011 v 11:39:36

fakt mi mrdá

no fakt mi mrdá. dostal jsem odpověď na svůj emajl, přímo vod generálního, kde mi sdělil, že bere na vědomí moji argumentaci, ale velmi slušně mi naznačil, že můžu naprostý hovno a že i kdybych se na vlastního ptáka postavil, tak se nic nezmění. Já mám prostě těžkej mentální problém se zvůlí státního aparátu, o jeho aroganci a ignoraci smluv (to nebudu vysvětlovat, že platební schopnost státu je taková, že někdy se čeká až pět měsíců než zaplatí a věřte tomu, že dodavatele (například techniky) to nezajímá).
Když sem včera koukal na zprávy tak sem fakt dospěl k názoru, že by měl Nečas rozpustit vládu a vyhlásit předčasný volby. I za cenu, že to pravděpodobně vyhrajou socani. Jenže von to neudělá, předpokládám, že zmrdi veřejní hrajou na to, že je Nečas potřebuje ke schválení svejch reforem a tudíž toho sakra využívají. Takže kdyby bylo na mě, normálně bych je využil (či zneužil, jestli chcete) a pak poslal do hajzlu i s celou vládu. Tenhle nekonzistentní slepenec nemůže dlouho fungovat.
Prej pryč s politickejma dinosaurama, no to můžou říct jen politický hovna. Ještě bych dodal k jejim voličům, že nejenže by se měli tedy nechat hospitalizovat v psychiatrický léčebně, ale ještě by navíc měli dobrovolně vrátit občanský průkazy, protože volič věcí veřejných by neměl mít volební právo.

11.11.2011 v 10:41:44

veřejnej průser

no já nevim, ale mám zase takovej divnej pocit, že ty věci veřejný budou takovej trojskej kůň.
A kolega mi na to řekne, že prej se čílím zbytečně, že mi to za to nestojí a zbytečně dráždim žilky v mozku. no von má pravdu, ale když mě prostě stupidita a neefektivita vytáčí.
jinak taky umřel magor jirous. a dalšímu kolegovi otec na zápal plic.

10.11.2011 v 21:58:19

mrdat pyčo

teďka jsem dvě a půl hodiny psal mejla vedení organizace, že mi jejich sdělení způsobilo komplikace a mužou mít nespecifikovatelný vliv na chod systému. musim říct, že psaní dopisu bez vulgarit, hoven a kreténu dá fakt zabrat.
taky sem měl na dnešek domluvenýho nějaký prej už konečně chytrýho technika z usa. no sešlo z toho, protože prostě veřejní škůdci škoděj kde můžou.

10.11.2011 v 20:40:43

věci veřejný, škůdci veřejní

no vážení, možná už někteří z vás pochopili, že se motám okolo ministerstva dopravy a od včerejška musím dát za pravdu (ač mě to fakt bolí) Rathovi, kterej snad jako první vyjel na veřejnost s teorii spiknutí soukromých bezpečnostních agentur.
Já bych to sice nenazval spiknutí, ale fakt je, že klucí a holkí z vokolí bárty a společníků jsou fakt zmrdi, kteří zcela a naprosto nepokrytě jdou po státních prachách a udělají cokoliv a dosadí kohokoliv, jen aby mohli cucat ze státních zdrojů. A vážení, co si budeme říkat, ministerstvo dopravy kontroluje ředitelství silnic a dálnic, jednu z největších černých děr tohoto státu, protože se tam ve stavebnictví fakt točej miliardy. Resumé tedy je, že tihle amatéři, veřejní škůdci, bouraj i zajetý a funkční věci v oblasti it, přičemž nové nařízení od novýho bezpečnostního ředitele je to, že s okamžitou platností od včerejška jsou zablokovaný účty všech externích zaměstnanců. A tady se dostaneme k tý mý pravdě, rathovi, protože hodíme-li si tohoto bezpečnostního zmrdečka a amatéra do googla, snadno nám vypadnou nějaký připomínky od ratha, pak se taky dozvímě, že dělal v abasu bezpečnostní firmě,nakonec v abl a zcela nečekaně skončil pod johnem na vnitru, než byli tihle amatéři vyhozeni. No a jak to tak vypadá, jediná trafika se pro ně našla na dopravě, protože začala tahle existence škodit. V tuto chvíli tím, že prohlásila, že během následujících 14ti dnů chce nějaký zlý externí dodavatel vynést tajná data na veřejnost. No i kdyby to byka pravda, tak teďka ho rozhodně už nechytnou.
Tím, že nám zablokovali účty, já musel jít za šéfem a ten mi vysvětlil, že je to sice nahovno, že je to píčovina před každým řešením hlášenky žádat o povolení účtu, což protáhne řešení úkolu nad časový rámec vymezený smlouvou. No, šéf mi na to řek, že prostě noví kmotři vyhazují starý kmotry a zdržení při plnění úkolů není způsobený naší vinou, ale zákazníkem, takže to musíme přežít.
No v podstatě to vypadá, že začala normální regulérní čistka, protože členové věcí veřejných mají taky svý kamarády v soukromým sektoru a oni si určitě taky chtějí vydělat a pomoci naplnit prázdnou stranickou pokladnu. No, ze starý gardy na dopravě tam už skoro nikdo nezůstal. Protože ti co tam zůstali dokázali relativně ještě bránit poslední zbytky plotů před koryty. A tito lidé, kteří se snaží, aby se ten stát nerozkrádal víc než je zdrávo, jsou pro věci veřejný normální veřejnej nepřítel.

Helejte co si budeme říkat, voni sou škodlivý věci veřejný taky vychcaná bártovina. co jsem se dozvěděl, a že můj zdroj je jim celkem blízko, všichni co pro ně dělají si museli změnit smlouvy na práci na živnosťák, protože prostě se jim nechce platit zdravotní, sociální a fikaně to nechali na svých pracujících. Jakože fakt nesnáším komunisty, socany, odéesku, v podststě všechny, ale jo asi by se našly lidský vyjímky, tak věci veřejný skutečně bodujou v humusu, zvrácenosti, podlosti a je krásně vidět, jaká sebranka je v týhle partaji. Upřímně se těším až bude po volbách a tahle strana zmizí tak rychle, jak se objevila. Jejich voliči by se měli navíc dobrovolně přihlást na tříměsíční hospitalizaci do psychiatrický léčebny.

A jediný co ti zmrdi dokázali, i přes to, že tu máme takový úžasný silniční mýtný brány, že opět budeme zdražovat dálniční známky.

V tuto chvíli bych byl příznivcem rychlé, krvavé a brutální revoluce.
Znáte to, starý český přísloví "kdo neokrádá stát, okrádá rodinu".

10.11.2011 v 13:25:51

zkurvený vylízaní idioti II.

no už sice asi vim proč nám to vypli, ale sou to takový neveřejný drby. každopádně z nich plyne jedna věc: zkurvený věci veřejný.

09.11.2011 v 17:20:31

zkurvený vylízaní idioti

já jsem se tak nasral, až mě přešel nutkavej pocit srát. Prostě sem si zarazil sraní. Přišel mi od našeho zákazníka emajl, že prej s okamžitou platnosti blokují všechny účty externistů, takže se s okamžitou platností nepřihlasim k nim do sítě. jelikož už mají tento rok druhýho generálního ředitele, teda tenhle je jenom zastupující protektor, než bude vypsáno nový výběrový , ale debil je to fakt kapitální. Takže teďka řešim a píšu oficiální žádosti, akorát to snad budou chtít i písemně, kde bude námi využívaný seznam účtů. Provedl jsem pár telefonů, zjistil, že na mě serou a odkazujou mě na protektora, takže přestože sem všem důležitejm vysvětlil, že jeden z těch účtů je instalační a servisní, pod kterým běžej windowsí části na uživatelskejch peckách, a že je docela možný, že jeho zablokováním zablokovali všechny pecka v síti. jo a to bych jim přál zmrdům. jo a aby byla úplně největší prdel, tak teďka přišla žádost o zavedení nějakýho náměstka či koho.
fakt mrdat jebad hovna dokola.

no jinak z konference sem díky tomuhle už pryč, oběd naštěstí nebyla až taková trága, na jedný straně chodby sme dostali lístek a na druhým konci nás na jeho základě pouštěli do restauračky. tam už klasickej bufáč.

09.11.2011 v 15:24:37

hotel diplomat

mno, tak bych řekl, že bída a krize přišla i do konferenčního byznysu. teďka před přestávkou jsem zjistil několi závažných nedostatků:
1) přestávka na jídlo byla sice pěkná, ale jídlo trapný. dva druhy koláčů a jakási varianta na pizzu (prostě jako když uděláte pizza těsto, hodíte ho na pekáč a posypete nějakou mraženou zeleninou a dáte do trouby). No, což by tak nevadilo, ale k pití pouze voda nebo nějaký kafe a čaj z takovýho automatu, žádný limonádičky a džusíky.
2) Množství jídla bylo menší než množství návštěvníků, letos je to divočina, protože i když sem přišel relativně brzo, všechno obsazený, ale našel sem dvě volný sesle u zásovky, tak sem je zabral pro svý potřeby, aby pak přišel nějakej organisátor, že prej ta jedna židle se bude ještě hodit. No hodila se, sednul si vedle mě nějakej mladej navoněnej manager s botama do takový špičky, že i albánskej dýler héráku by záviděl.
3) no, to že sem se dozvěděl, že hotel diplomat organisátory vypekl a oběd z 12:50 přesunul na později, by mi až tak nevadilo, stejně bych šel po obědě domů, ale to že prej před vstupem do hotelový restauračky dostaneme oproti kartičce získaný při registraci potravinovej lístek mě fakt urazilo a nasralo. Znamená to podle mě jen a pouze jediné, nebude žádnej klasickej hotelovej teplej bufet na téma "žer co to dá", ale zavedli klasickej jídelnovej systém "jedna přesně odvážená porce na jeden lístek a jako bonus možná polívka a dortíček". Upřímně, nejsem z toho nijak nadšenej, ba dokonce si myslim, že v hotelu pěkně šetřej na všem.
4) nikoho známýho sem nepotkal, akorát pár ksichtů, který sem už někde viděl, ale nehlásili jsme se k sobě.

09.11.2011 v 11:23:30

středa

no dneska je středa. sem v hotelu diplomat na ict & security konferenci. no, natože je to můj asi třetí nebo čtvrtej ročník, bude to asi letošní první, kterej opustim o něco dřív, jelikož jsem s hrůzou zjistil, že v podstatě jsou hlavní výhry stejný jako vloni. to jest autíčko na dálkový ovládání s tím upgradem, že úplně první cena je pro změnu vrtulník na dálkový ovládání. No, jediný co mi to říká je, že jim nejspíš zůstala z loňska hromada autíček, který nikdo nechce, jelikož byli k rozdávání i na tiskový konferenci. Asi je to jedno z těch zboží, jenž je na výrobu děsivě levný a za ty prachy, za který se to prodává, to nejspíš nikdo nechce. Takže to vidim na oběd a nazdar bazar.
Včera sem vykydnyl na paruce. No, potkal sem, kromě kamaráda, většinu místních alkoholiků včetně mistra špíny, jenž ode mne dostal na pivo, cigáro sem mu nedal, jelikož už nehulim a něco na brko. Víc sem pro něj udělat nemohl, ale jo, naoplátku sem se dozvěděl několik jeho veselých historek jako třeba "já pracuju". :)
taky je prdel, že sme včera s ivkou zjistili, že tři měsíce posílá peníze místo do vzp do vodafonu. prdel, z vodafonu se ozvali s poděkování za přeplatek, vzp mlčí jak českej politik.

09.11.2011 v 10:44:01

poštovní schránka

na rohu ulice, překáží tam převelice. ale ne, řešíme teďka jako novej výbor výměnu poštovních schránek.
jinak zejtra mám v konferenčním centru za barákem nějakej celodenní semenář na téma vmware, takže doufám, že tam budou stolečky s elektrikou. a jelikož ve středu mě čeká ict konference v hotelu diplomat na evropský, vzal jsem si dneska z práce 3metrovýho psa a budu se snažit ukořistit nějaký místo v dosahu energie a taktéže bude otázka, zda-li bude k dispozici stolek na krámy.

07.11.2011 v 20:55:10

pondělní poznámky

1) no, jak sem teda tím předsedou, znamená to, že se musim na sousedy tvářit sousedsky příjemně a komunikovat, neb je ode mě očekávaná zdvořilostní konverzace.
2) pán co nám uklízí se dneska mě zeptat, jak to vidim s plány ohledně uklízení. no prostě měl očividně menší obavu ze ztráty zaměstnání, tak sem ho uklidnil, že rozhodně to co funguje bourat nehodlám. No, i když někteří mají na jeho služby jinej názor, že prej nechává mokrý louže a blbě vytírá, mě osobně jeho styl úklidu nevadí, ba dokonce po zkušenost v práci s uklízecí firmou, nechci měnit. Uklízecí firmy sou super, ale problém je ten, že nechodí stálý uklízeč/uklízečka, ale prostě podle harmonogramu pošlou sílu, která má zrovna čas. takže důsledek v práci byl, že každej měsíc chodila jiná ukrajinka a nás po půl roce přestalo bavit těm ukrajinkám vysvětlovat, kde sou uklízecí předměty, na co se nešahá a co se nevypíná. Nakonec se domluvila kolegyně recepční a prostě dvakrát tejdně vyluxuje a poklidí, vydělá si a my nemusíme mít obavu co se zase zkurví nebo přemístí.
takže nic proti ukrajinkám či jinejm cizincům, ale prostě uklízecí firmu zatim ne.
3) Školačka na jihu Moravy nedostala zaplaceno za sex, tak si vymyslela znásilnění. No ty dnešní školačky.... OLOL
4) jinak sem si zase celej den hrál s rsa-čkama

07.11.2011 v 14:25:38

opoce

mám opoci. takže nějakej úklid a hlavně vaření oběda. dneska už asi nic.
Pravděpodobnost útoku proti Íránu roste, varuje izraelský prezident. Židovští fašisti udělají všechno, aby se zlým Iránčanům pomstili za koncentranční tábory a za to, že žijou.
Lidstvu přerůstají vlastní výkaly přes hlavu. Jo, to já už vim dlouho, že sme pěkně v hovnech a sračkách až po uši.

06.11.2011 v 15:25:05

biograf

dnešní voko byl fakt biograf. kapela nějaká s regge rytmy, narváno a nakonec i ten mistr špína. myslel sem, že je tak o hodinu míň.

06.11.2011 v 00:15:18

prdel intermezzo

no, dneska sem si teda dal pěknou pětihodinovku v serverovně, udělal sem z jedný repliky primár a zkusil do něj naimportovat zálohy. po nalezení správného souboru z balíku záloh se mi podařilo zopakovat postup dle manuálu a takto vytvořenej primár vypadá, že i funguje. Sice sem neměl možnost úplně vyzkoušet ověřovací služby, to až zejtra až zjistim, zda-li mi ve wmvare nesmázli moje testovací instalace widlí, ale aspoň jsem měl možnost vyzkoušet "mohammedův" postup. Co to tvrdil karmelo bude nejspíš pravda, nestane se nic. zejtra se tomu budu ještě věnovat a musit řádně popsat co sem dělal. za chvíli si skáknu k vočku, promyslet si zítřejší postup. pravda však je, že sem měl celkem dobrej pocit, bez žádný křeče, takže se mi asi začíná dařit :)

05.11.2011 v 19:11:01

tajemství zabíjí

no, tak přeci jeden takovej na starý téma, že sovy nejsou tím, čím se zdají býti....

Tajemství zabíjí


04.11.2011 v 21:52:33

mediální perlička - Jak vypadá rakovina na ultrazvuku

no hledal jsem nějakou inspiraci na nějakej rádoby vtipnej strip, ale musim říct, že tentokrát blesk to zvládnul za mě a opravdu geniálně. líp bych to nevymyslel. (zdroj)

Jak vypadá rakovina na ultrazvuku


04.11.2011 v 21:08:00

hm

plzeň podraží.
ivetka to nevzdá a jede si tu svoji. ani bych se nedivil, kdyby se jednou těma práškama předávkovala navždy. bulvár by se měl nad sebou zamyslet.
taky je otázka, zda-li se vyplatí vyhodit arabskýmu pasákovi jeho zboží z vokna.
No, a pak jsem ještě chtěl napsat nějakou trapnou myšleku na téma kocáb a rasismus vůči vietnamcům, ale tak nějak nemám sílu. (video verze idnes.cz)

to je jedno, já mám stejně hlavu plnou předsednictví, to víte, když vám strana dá důvěru, jinak nemůžete. vytisknul jsem si aspoň nějaký paragrafy, abych věděl od čeho se mám odpíchnout. ale tak nějak mi došlo, že se stejně asi budu muset starat vo celej barák (sám).

04.11.2011 v 20:14:41

moudro

jo a ještě sem si vzpomněl na jedno moudro, které ve středu pronesl legendární Jarda Švec Umělec: Dům už sem zboural, stromy pokácel, akorát toho syna...

04.11.2011 v 15:15:02

varování

no, dneska se v domě objevilo takovýhle varování. já se obávám, že přes všechna varování se nějakej blbec najde. no, největší prdel by asi byla, kdyby zkusili dočista vyčistit byt našeho schizofrenního souseda a jeho manželky alkoholičky. Když procházeli domem revizoři komínů, byli docela v šoku, protože pán je komunikativní - má-li tedy, zrovna jako teďka, období předvánočního popíjení pivíček a mánie - a nechtěl je propustit tak snadno ze svého voňavého bytu.

Varování


Jinak Vodafon poslal Ivce dárek. reklamní nákupní taška. to se rozhodně vyplatí.

04.11.2011 v 14:53:29

dneska nic

vtip mi utek a nepobavil mě ani gang čtyř amerických důchodců, kteří chtěli vyhazovat do vzduchu úřady. natož taškařice v řecku. toť pravá ukázka antické tragédie, kde nelze čekat zvrat v řeckém stylu "deus ex machina". no, možná přijde kraken a bude mít na sobě psáno "made in china".

03.11.2011 v 21:53:44

prdel potřetí

no, takže prdel pokračuje. jelikož ten kdo očekával, že napíšou, že spuštění příkazu je bezpečný, tak ten se krutě mejlil, protože svět není ideální a růžový. já sem tedy dospěl k takovýmu závěru, že dokud to nebude černý na bilym, tak nebude nic.
no sranda to byla, karmelo či jak se ten - pro změnu mafián - menoval, si nějak zapomněl dát do kalendáře, že sme se včera domluvili, že se dneska zase bude komunikovat, takže na tý jejich hotlajně byli lehce zmatený a čekali sme asi deset minut, než ho vytáhli z "meetingu".
proběhla ta typická americká zdvořilostní konverzace, kde jsme se všichni vzájemně ujistili, že se máme rádi, dobře a že žádnej problém nemáme, abych se pak dozvěděl, že dokud neudělám to co chce, abych udělal, tak prostě vlak dál nepojede a že mi nezaručí, že se to neposere. takže šprajclý sme byli oba dva. Já bych to i vyzkoušel, kdybych měl aspoň jeden korektně připojenej server, takže při tý příležitosti jsem se dovolil s kolegou optat, zda-li teda můj krizovej scénář bude fungovat a von odpověděl, že nejspíš ne, že tak jak sme to oba pochopili to prostě nefunguje. prostě olol. že prej musim ten současnej primár vyzálohovat, což mi teda včera šlo, pak jednu repliku musim dát do factory default, zkonfigurovat ji jako primár a do něj natánout tu zálohu z původního primáru. tím si prej udělám něco jako backup-primár.
jelikož si prostě myslim, že je lepší jeden funkční server, než čtyři nefunkční, zejtra zkusim tuhle flignu s instalací novýho primáru, když se povede, tak vyzkouším příkazy a uvidim dál. no na hovno.

03.11.2011 v 16:03:57

prdel podruhý

no takže musim říct, že prdel pokračuje. dorazil jsem na schůzku přesně dle dohody, abych se dozvěděl, že ten manik co se včera ozval na sebe nenechal telefon, i když byl urgován, takže sme asi 15minut čekali na zavolání. během toho sem se dozvěděl, že nejsem jedinej, kdo čeká nezdravě dlouho na vyřešení problému, takže byli zpruzeni i nějací vrcholoví manageri. Nakonec teda po zavolání na hotline sme se dozvěděli, že ten kdo tam měl bejt, že tam není, tak to převzal jinej, kterýmu sme museli znova jak dementovi vysvětlit v čem je problém, asi to nemaj v helpdesku zapsaný, a poté co jsem znova odeslal (pomohl forward) několik screenshotů s informacema o konfiguraci, verzi a nějaký výpisy z konzole, nám bylo asi po půl hodině posláno úplně to samý co nám poslal posledně mohammed a že dokuď to neprovedem, tak se vzdáleně nepřipojej. To všechno s tím rozdílem, že tenhle mamrd tvrdil, že rozhodně musíme pustit i tu část, o které mohammed tvrdil, že ji rozhodně nemáme pouštět. Takže proběhla válečná porada, maník co mi s tím pomáhá měl úplně stejnej názor na věc jako - to je absolutně taky netuší, a shodli sme se na tom, že auta si taky neopravujeme sami, takže to chceme mít písemně, že nedojde k přerušení ověřovacích procesů, jelikož pak bysme byli fakt v hajzlu nejhlubšim. A až přijde písemně, že je to ok, tak to teda provedu a ať se děje vůle satanova. Pokračování zejtra.

02.11.2011 v 14:09:39

paprika jede II.

díl druhý. papričin druhý dech :)

Chilli paprika


01.11.2011 v 23:25:22

tak co předsedo

no, takže sem byl jednomyslně zvolen předsedou našeho společenství. ne, nikdo z nich neví, že soudružka učitelka mi do žákovskýho posudku v roce 89 napsala, že sem sice schopnej všeho, ale že by mi neměli dávat vůdčí role. Což se potvrdilo o rok později na gymnáziu, kdy jsem byl zvolen předsedou třídy v podstatě jen z toho důvodu, že fotr dělal zástupce ředitele a já nebyl taková svině, že bych prozradil, že spolužák a můj soused má strýčka, jenž je rovnou ředitelem ústavu. Asi po dvou měsících pak zjistili, že jsem v podstatě neschopný a žádnou protekci nevyjednám, takže jsem odvolán a předsedkyní se stala spolužačka, jenž šla po maturitě studovat právo.
ale popravdě řečeno, už nějakou dobu přemejšlím, že potřebuju změnit pár drobností, konec s cigárama jest toho součástí, a začít se taky věnovat něčemu jinýmu. No a protože můj melouchář skončil, tak toto předsednictví mi možná přišlo do cesty jen kvůli tomu, abych se naučil něco novýho, přestože s tím budu mít spíš zkurvený nervy a žádný love.
no maj se naco těšit zmrdi :)

01.11.2011 v 21:46:22

prdel no

ozval se nějakej zástupce vod mohammeda, že teda zejtra v poledne se přihlasí vzdáleně a podívají se sami. bude prdel nejspíš. doufám, že to bude někdo, na jehož pohybech v bashi nebude znát nejistota.

01.11.2011 v 13:24:35

revize

revize komínů a vyčištění trubek mám za sebou. celkem pohoda, akorát ten týpek co byl z týmu revizáků komínů mě trošku vytočil, protože první co bylo, když k nám vlezl, že mi řekl, že je tu cejtit tráva. tak sem zvednul hlavu a ptám se jako "cože?". No, prej marihuána je u mě cejtit a že prej voní pěkně. Načež sem se na něj velmi zle podíval, protože i kdyby to náhodou byla pravda, je trošku debilní říkat svému klientovi, že u něj smrdí tráva, když snad akorát jiří x doležal věří, že pět kytek je v čechách v pohodě. žeano. Von to byl třeba nějakej fanoušek konopí, ale kurva to si nechám někam mezi kámoše nebo do hospody.
No a teďka řešim, jestli se mi vyplatí teda jet do práce, ale vzhledem k tomu, že začli skutečně v půl osmý a já vstával zcela netradičně o hodinu dřív, to jest v půl sedmý, je to zbytečný a přecházím na režim homeoffice.

haha, moje statistiky zaregistrovaly dneska jednu návštěvu z domény socdem.cz :) ano kucí, já vim, že někteří vaši členové a pražští zastupitele se angažovali v krádežích, výrobě a distribuci pervitinu (případ jedna a případ dvě). Ale vážení soudruzi, tady se scházejí jen slušní alkoholici a případní milovníci dobrého opojného kouře.

01.11.2011 v 11:45:18