z internetu

Ptám se: "Jsou Romové v Ostravě svobodní?"
Patrik píše, že ne. Romové prý neustále "slyši nadavky od bylych rasistickych občanu byli hažou všechny do stejneho pytle, pičo!!!"

Pak rozdám sešity (žáci je nedostávají domů, protože už by je nepřinesli zpět), aby děti mohly dosud řečené písemně zaznamenat. A libuji si, že teď bude celá třída dvacet minut tiše psát. Ovšem už za dvě minuty se hlásí první žáci, že jsou s prací hotovi. "Naše třida se na chazí zkladní školy Přemisla Pittra. Mametu tabuli, 22 lavic je vimalovana na bílo růžovo," čtu si pouhé dvě věty v odevzdané slohovce.


tak nevim, ale Kocábovi ty plány nějak nevyšly. Kde udělal Mr. Ropotamo chybu?
Jaké je to být učitelem v romské škole? Neuspěl jsem.

update 1.2.2011 - Díl druhý.

31.01.2011 v 12:14:40

tour de socialismo

no byl sem dneska u maminy v přelouči udělat jí nějaký zálohy dat na počítačích a při tý příležitosti sem si vzpomněl, že sem chtěl do nyxu na jedno fórum udělat takovou fotografickou sérku na téma "Obsah šuplíku Husákova dítěte".
Jelikož mi taky došlo, že tento deníček bude brzo slavit 10 let trvání, tak bych se měl zase po hodně dlouhý doby ukázat a vylýzt z hlubin digitální podsvětí, abyste si mohli udělat nějakej celkovej obrázek. Takže druhý foto vyhulenýho ufa je zde! (věnováno drahé polovičce ivce, aby věděla, že i já sem bejval pěknej zajíček a trendy tenisky sem nosil aj v tej temnej době :))

Moje velikost osobně


A zde jest ukázka mého rukopisu, ještě z dob, kdy jsem používal analogové psací potřeby. Rozvrh hodin datovaný dle ručně psanýho deníku do 17.9.1988.

20110130-01_rozvrh_hodin_17_9_1988.jpg


30.01.2011 v 20:41:21

rudý horko

dávaj rudý horko s arnoldem. jo tyhle starý dobrý akční filmy, kdy se americký policista zeptá ruskýho policisty: "a jak vy se vyrovnáváte se stresem?", načež mu arnold stručně odpoví: "vodkou".

29.01.2011 v 23:19:03

fotka z tramvaje

jo a taková pěkná fotečka ze včerejší tramvaje. celkem mě to pobavilo :)

Tramvaj s otevřenejma dveřma


28.01.2011 v 19:08:28

teda mě bylo včera

trošku zle. ráno sem se probudil, vyblil, na hodinku se ještě natáhnul a pak šel k zákošovi si pokecat na téma audit ict. vostry to bylo velmi, ale asi sem se neměl nechat ukecávat k těm panákům tequily... :)

28.01.2011 v 12:58:47

vyhledávače cejtěj konec světa

a vyhledávaj jak o život. jak jinak si mám vysvětlit zvýšený počet vyhledávaných slov? nebo že by internet ipv4 pomalu končil a vlastníkům došlo, že ze štyrkovýho prostoru už nejde dostat víc? těžko říct... ale slova jsou následující:

1. krychlič - 79x
2. komix - 21x
3. bubak - 19x
4. pedobear - 12x
a čestné 16té místo: vyhulený - 3x :)

no ale to sou čísla, že jo? :)

25.01.2011 v 20:02:32

zase zima

byl sem teďka vyvenčit holky a opět sněží. možná bude ráno zima. takže si přejme něco veselejšího a docela rád bych dostál skvělému jménu tohoto webu. tudíž jsem pořádil pár uměleckých fotek. úsměv prosím... :)

Klobouky

Taky klobouky


24.01.2011 v 23:26:31

puch II.

no, konečně sem sehnal pana K., kterej je "capo di tutti capi" toho našeho společenství vlastníků, protože sem měl fakt potřebu se vyjádřit k tomu puchu z minulýho tejdne. Pan K. okamžitě pochopil, co mám za delikátní problém a taktéže mi hnedka potvrdil, že zdroj puchu je v bytě č.10, kdeže žijou jistí N. Na dotaz, zda-li je schopen odhadnout původ puchu a zda-li jsou N-ovi v pořádku mi pan K. odpověděl, že co je zdrojem puchu neví a v prej v pořádku rozhodně nejsou, protože ona je alkoholička a on schizofrenik - což sme si s Ivkou ráčili všimnou i sami, a že prej mrtvolu pozná. No, moc mě neuklidnil, protože kombinace alkoholička a schizfrenik je přesně TO spojení, ze kterýho TA mrtvola může vyjít.
V podstatě mi závěrem řekl, že pokud se to bude opakovat ještě jednou, volaj se hygienici. Žádný pozitivum.

24.01.2011 v 16:59:18

z1 končí

hmm, tak končí zcela nečekaně televize Z1. Což znamená, že brácha je bez práce, protože sou to kurvy a nic jim neřekli.

24.01.2011 v 11:46:06

včera vejlet

no včera sme si udělali takovejvejlet. já, michal, bio a tara. vlakem do roztoků u prahy a pak pěšmo zpět do prahy, přes suchdol, stromovku, pěkně až k výstavišti. odhadem solidních 12kiláčků :)
hrubá trasa vejletu.
Jo, praha je malá.
Jinak Tara pěkně unavená, já taky, dneska sem uklízel, tři pračky, vyluxovat, vytřít, zpracovat poslední brambory a klobásy na buřtguláš. echt vostrý :)
a v baráku furt smrdí savo. :S

23.01.2011 v 15:30:22

savo

no vážení náhodní mimozemští čtenáři, vím, že je to takový hloupý a osobní zabejvat se takovejma drobnejma maličkostma po návratu z hospody, ale mě to prostě nedá, protože mýmu mozku to jaksi nedá spát. Vrátil sem se před chvílí z hospody, měl sem filé se salátem, asi čtyři velký plzně a dvě-tři malý, a pár brk. Takže takovej normální večírek. V půl desátý přijedu dom, otevřu dveře do baráku a do mýho vyčouzenýho nosu praští tvrdý puch poctivýho českýho Sava. Velmi, ale velmi agresivní, velmi ale velmi velký množství sava asi muselo býti spotřebováno.
Čímž teda chci naraziti na včerejší zápisek ohledně nehoráznýho puchu nesoucího se barákem. Teďka pardon, že nechám volnej průchod myšlenkám... Borca z prvního patra sem dneska ráno potkal, ale jeho výraz a styl komunikace se mnou byl jiný nežli před vánoci. Tenkrát byl fakt takovej veselej, skoro bych řekl, že ze skvělý kombinace levnýho alkoholu a prášků na předpis, sice se se mnou bavil o pořád tom samym tématu - a do práce, z práce, a co psi, a co žerou, a není to divný, že du v jednu ráno v pyjamu na nákup, a tak podobně - ale teďka byl jinej, z kecání o práci se vytratila jiskra, vypadal velmi, ale velmi nuceně, skoro jako když feťák se snaží bejti normální.
Jelikož savo jsem cejtil jak při příchodu, tak při odchodu vyvenčit hafiny, aj i při návratu z venčení, tudíž se mi to v hlavě nějak nezdálo a už venku mě napadla velmi vostrá představa, že možná fakt manik svoji ženu o vánocích zabil, včera mu po těch třech tejdnech v peřiňáku praskla a vytekla, dneska nakoupil savo a drhne a vylejvá ženu do hajzlu.
Pardon, a na argument, že praskla stupačka neargumentuju, protože předpokládám, že v našem baráku by se hnedka ráno objevila na tabuli informativní cedule a teoretický úklid by proběhl tou samou dobou, takže bych to věděl. Fakt je to složitý, takhle v duchu obviniti spolubydlícího v domě z vraždy svý manželky, ale beru to spíš jako menší tréning myslo v odhadu lidí, protože tohle není jako si tipovat revizory v emhádé.
ps: ale mohla jim zdechnout lednička a shnít maso.

21.01.2011 v 23:02:21

z tisku

Jointa si denně dopřává asi 60 tisíc lidí, takže pohoda asi :)
Čím víc lidí chytím, tím větší mám výplatu, říká revizor pražské MHD, což vysvětluje proč jsou hlavní obětí těhlech idiotů turisti a jiní chudáci.

21.01.2011 v 10:47:53

puch

barákem se teďka nes fakt nechutnej puch a já si uvědomil, že už sem dlouho neviděl toho alkáče a klepkaře z prvního patra, natož aby na sebe s ženou řvali....

20.01.2011 v 20:58:07

ubuntu

no musim se přiznat k jednomu špatnýmu zjištění vyplynulýho z pokusu o dobrej skutek. No, pokusil sem se vysvětlit na jednom ubuntu fóru, že pro přístup do datový schránky není potřeba ani virtuál nebo explorer a wine, ale nýbrž že stačí stáhnout si z laboratoří NIC.CZ nativní aplikaci napsanou v pythonu (http://labs.nic.cz/datove-schranky/).
No a došel sem k děsivýmu zjištění, že Ubuntu se svým přístupem (možná dobrym - rozšíření linuxu mezi lidi) přineslo do světa linuxových distribucí myšlení windows:
a) Bohužel každej kdo dokáže pustit setup.exe si myslí, že je odborník na počítače a nemusí tudíž číst průvodní dokumentaci!
b) Co to je NIC.CZ? Nic takovýho neznám a jeho nějakejm labům nevěřím.
c) Nikde tam není napsáno o podpoře 64b. Kerva, když je aplikace napsaná v pythonu, tak se snad podívám jestli python podporuje 64b. Což dozajista zvládne, protože Ubuntu a Windows user si nejspíš tak nějak myslí, že 64b cpu sou tady poslední dva roky od tý doby, co si je vyžádal Microsoft, protože potřeboval akčně udělat novou řadu windows :)
d) A protože u těch ds na nic.cz není nic napsáno o 64b, tak je nutný to vyzkoušet ve virtuálu.
e) No, ale stejně je lepší mít dualboot.

Takže, nechci bejt nijak arogantní, ale od jistý doby, když se mě někdo ptá na linux, tak rovnou odpovídám nainstaluj si widle.

20.01.2011 v 11:11:53

německej ordnung

polka si možná svoji knížkou vydělala víc než uklízením u němců :)
Polská uklízečka vydala knihu o německém svinčíku

20.01.2011 v 10:38:30

oběť pro kamaráda

v sedum volá jára, že jestli přijdu k vočku. no ač sem to původně neměl v plánu, obětoval sem se pro něj a skočil si na pár kousků. celkem veselej večírek :)

19.01.2011 v 22:54:44

max zmizel ze zvonku

takže bubeník max se odstěhoval. předpokládám, že někam, kde budou vůči jeho talentu tolerantnější. akorát sem zvědavej co nakecal majitelce, jestli se zmínil o malém nasilí a jistém nepochopení z naší strany ohledně jeho skvělého a pokud možno večerního bubnování.

19.01.2011 v 18:47:20

opička

včera sem se nějak úplně zcela náhodou zastavil u vočka, kde sem potkal ostatní spolualkoholiky a jiné zkuřky a dopadlo to tak jako obvykle :)
Doma sem akorát stihnul vyvenčit holky a pak už sem jen spal do božího rána :]

19.01.2011 v 12:14:29

inverze

je taková moc pěkná inverzička. fakt príma.
jinak neska nic novýho, trocha práce, žádná krev a žádný mrtvoly. takže vlastně si uživám krásný středoevropský pohody v luxusu domova, s puštěnou televizí (u který nesedim), s rozsícenejma světlama a po své pravidelné večerní sprše. krásný život. no takže si ho zkouším užít dokud to de, protože se to může klidně kdykoliv změnit.

17.01.2011 v 22:45:31

sobota

no neska sem si uvařil lečo ze zbytků zeleniny v ledničce a k němu kotel rejže.
jinak ten krevní kečup ze včerejška lidi rozšlapali, přesně jak sem předpokládal. holt tomu se říká, že někomu ulpěla cizí krev na podrážkách.... a ani vo tom nemusí vědět...

15.01.2011 v 19:17:55

co se může stát jenom mě

no povim vam, před hodinou sem dorazil dom, ubalil si brčko a že půjdu vyvětrat ty naše psí holky. jednoduše sem se chystal na krásnou pohodovou procházku s hafinama. no nasadím obojky, nachystám se, vyrazím z baráku. jdu si úplně tou nejnormálnější cestou jakou můžu jít, tudíž od dveří do prava, pak opět do prava do jednosměrky a sme v parku. No, jenže já udělal to druhý "do prava" a uviděl dvě policejní dodávky, fízli na chodníku a nějaký borce v civilu. Si říkám co to kurva je, vezmu si na vodítku starou, a du po silnici. Jak tak procházím kolem těch fízlů na chodníku, podívám se nahoru, vidím otevřený vokno, podívám se dolů a ve štěrbině mezi autama sem uviděl ležet chlapa (možná, nedalo se až tak moznat) jak tam leží a tam kde bejvá hlava je takovej rudej chumáč. :S No, zvednul se mi kufr a šel sem dál. Na konci jednosměrky sem ještě potkal sousedku venčicí prcka v kočárku, tak sem na ni akorát zařval ať tudy nechodí, že je tam mrtvola a fízli a šel sem se konečně vyvětrat.

ps: byl sem vodnýst vodpad, vše uklizeno, akorát v místě, kde byla ta hlava zůstala taková rudá hromádka ztuhlýho kečupu. sorry, nefotil sem, ale mohli to taky uklidit, takhle to lidi roznesou na podrážkách...

14.01.2011 v 17:10:04

pátek štrnáctýho

no neska je pátek štrnáctýho. v praze je pěkný devět stupňů nad nulou, lehce krápe a všechno už je roztátý.
v práci nuda, skoro žádný hlášenky a nejvíc mě teda mrzí, že experiment s houbovym koláčem dopad špatně, neb mi to za posledních 48h požrala nějaká česká plíseň. Velmi rychlá kontaminace...

lol :) V Praze řádí Elvis v převlečení za drogového dýlera. A vůbec jak se mu dostalo naše číslo do mobilů?? ha ha ha ha

update: barmská armáda se konečně podívala na Ramba 4 :) Barmští vězni slouží jako živí vyhledávači nášlapných min

14.01.2011 v 12:39:02

pro pamětníky :)





13.01.2011 v 22:09:00

báby v sobě

tedy vážení, teďka mě fakt dost mrzí, že sme byli já i můj telefon velmi pomalí, protože cestou z radhošťský do práce sem narazil u kontajneru na dvě důchodkyně, kterak sou do sebe zakleslý francouzskejma holema a ječej. No, už sem měl telefon vyndanej, krytku otevřenou a jen jen počkat, než naběhne ten zkurveně pomalej firmware. No, než naběhnul tak ja jedna důchodkyně natáhla berlí tu druhou do ksichtu, kterážto samozřejmě začala křičet pomóóóc, načež mi nezbylo než se do toho vložit "vy dvě starý píči, vy důchodkyně už nejste to co ste bejvaly, že se fakt nestydíte".
Fakt se asi blíží konec světa....

11.01.2011 v 10:43:22

koláč

Koláč


10.01.2011 v 21:27:12

revizoři

tak dnes sem poprvé od začátku roku potkal revíky v 11ce. Tentokrát se pokusili býti rafinovaní a nastoupili již na zastávce Vinohradské hřbitovy - k jejich smůle a k mýmu štěstí - šli nejdřív do druhýho vagónu. To už sem si říkal, že cedulky "revizor" co jim visely nad hlavama jako v tv reklamě, asi nebude náhoda, takže sem si očkem hlídal zda-li pánové vystoupěj a pudou do předního vozu. No, taky že jo, u Vozovny Strašnice zcela nenápadně vyšli z vagónu a jeden si to - opět nenápadně - namířil k předním dveřím a ten druhej k zadním dveřím a posadil se významně za mě. Tak to sem si řek, že na ně seru, vystoupil sem, usmál se na toho debila v zadu a udělal pápá. Jakmile se tramvaj rozjela, začli brát všechny lidi. Takže sem si popošel a počkal na tramvaj číslo sedum. Holt menší komplikace :)
Rozhodně bude letošní rok zajmavej, protože minulej rok se mi podařilo projezdit bez chycení, takže mám za sebou cca 16měsíců jízd emhádé zdarma :)
Teďka už to bude jen vo tom, jak budu pozornej a jakej budu mít odhad na lidi... :)

10.01.2011 v 17:43:19

domácí česnek

včera sem vyjel na otočku za Olliem šedivákem, páčto volal, že mu nejdou aktivovat Windowsy co má na kompu, a protože je panáček trošku v prdeli a potřebuje hledat práci a mě se chtělo pokecat s někym normálním, vzal sem na brčko, nějaký jídlo, kterýho sem udělal v sobotu fakt hodně a bylo by škoda ho vyhodit, černý cédéčko s mejma tajnema xpéčkama a problém sme vyřešili. No pěkně sme pokecali, par pivek vylemcali a vůbec pěkně se poměli. A když už sem byl na odchodu, tak Ollie říká, že mi nemá co dát, což bylo celkem jasný, protože má svejch problémů víc než dost, ale pak si vzpomněl, že si od maminy přivez česnek, takže mi vrazil pár paliček a já velice ocenil tuto velmi vzácnou komoditu, protože kde chcete sehnat v lednu domácí českej česnek, když nemáte svoji vlastní zahradu a zásoby z léta, žeano?

10.01.2011 v 11:26:50

get him!

get him!


09.01.2011 v 23:49:45

byl to ten slavný den

kdy k nam byl zaveden elektrický proud. no nevim, ale každopádně tato zprávička mi vyvolala drobný úsměv na rtech. CES 2011: Microsoft potvrzuje běh nové verze Windows na procesorech ARM, Wintel se rozpadá.
Je to hezký, že microsoft objevil i jiný typy procesorů a že je mi tak jedno na jakym cpu mi linux poběží :)
ale vzhledem k těm zprávám níže....

09.01.2011 v 15:20:31

konec světa se blíží???

vážení kolegové, přátelé, čtenáři a potenciální extraterrestrialní bytosti. Dnes jsem musel vznést dotaz ke komisi na kontrolu vesmíru, zda-li jejich přístroje nezaznamenaly nějaké anomálie v časoprostoru. Zatím tedy čekám na odpověďi, ale musim vám zdělit jedno závažný pozorování, který sem vykonal tento týden:
Jedná se o zvýšené množství důchodců vážně hrozících prstem (ukazováčkem). První pozorování jsem vykonal v úterý cestou do práce v tramvaji číslo 11. Tenkrát jsem tomu nevěnoval pozornost, protože důchodce hovořící se svým odrazem ve skle (předpokládám tedy, že to byl odraz osobnosti) a vážně mu hrozící prstem " že takhle to tedy už dál nepude, že situce je neúnosná", krizi nedělá. Faktem je, že dnes se situace opakovala a tentokrát u toho byly i naše psí holky, což přidává na vážnosti a důležitosti situace.
Při procházení parkem u Strašnickýho divadla, těsně před křižovatkou jsem spatřil důchodce, která zvedá svého malého psa do náručí a schovává se za auto. Jak se tak přibližuji a přecházím silnici, předpokládaje důchodcovu obavu ohledně napadení svého kapesního psa mejma holkama, volám na něj "pane, voni vám ho nesežerou", jenže odpovědí nebyl žádný úsměv nebo položení psa na zem, ale významně zvednutý ukazováček a poctivé výrazné varování "tak to je jediný čemu nevěřím!".
V tu chvíli mě polilo horko a celým tělem projel neovladatelný třas neb jsem si vzpomněl na úterní setkání a došlo mi, že NĚCO NEBUDE ÚPLNĚ V POŘÁDKU. Ano, mám takové významné podezření, že planeta vydává varování o konci civilizace, takové jak ji dnes známe. Nelze neupozornit na zvýšený úhyn ptáků, ryb a lidí.
Ptáci znovu záhadně padají z nebe, ornitologové tápou. A myslím si, že to nebude jen o testech nových zbraní, jak někteří pozemšťané myslí. Bude to mnohem horší, protože pozorování úhynů živočichů je celosvětové (Mass Animal Deaths) a zdvižený prst českých důchodců nejspíše signalizuje, abychom se vysrali na důchodovou reformu, protože brzo bude zbytečná....


09.01.2011 v 13:09:24

večer osamělého ufona

ivka zase v německu, takže večer se nese ve znamení vzrušujících hrátek s pf-kernel a musim říct, že poloviční hd video začlo lehce trhat až když sem pustil kompilaci webkit-gtk 1.3.9 - ofkoz s parametrem -j3, a gimp s browserem ani nepípli. velmi příjemná latence. no ale jinak nuda, znáte to. laciný pivo, lehký drogy, mizerný červený světlo a blbej foťák.

Večerná romantika


07.01.2011 v 22:07:50

příčina a důsledek

všechno má svoji příčinu a všechno má svůj důsledek. aneb, za všechno si můžeme sami. já sem se například včera vytočil a drží mě to trochu ještě teď, a i když si za to můžu sám, protože sem očekával víc než sem měl, nebylo to hezký. sedim si tak ve středu u vočka a kolem půl devátý se rozhodnu podívat na telefon kolik je vlastně hodin a jestli bych už neměl jít domů. no vidim tam nepřijatej hovor od jednoho nejmenovanýho kolegy O. a smsku, že musí jet ráno do rodné vesnice a jestli bych mohl vzít hotlajnu. no i když se mi to nějak moc nelíbí, ale co se dá dělat, asi se stalo něco doma, protože jinak by tak pozdě večer, kor když ví, že trávím každou středu u vočka, nevolal. Tak nad tím nepřemejšlím, píšu ok a posouvám si budík o hodinu dřív, aby mě jenom probral z mrákot a já se na něj podíval, zda-li nepřišlo hlášení.
no ráno to bylo vostrý, kocovinka pěkná, ale člověk se rychle rozmluví, pokud musí makat. no naštěstí do půl devátý nic nepíplo, takže sem mohl pomalu vystřízlivět, vyvenčil sem holky a jedu do práce. no tam se mi to nějak rozleží v hlavě, volám nejmenovanému kolegovi O. jestli už je ready a jestli vše ok, no a při tý příležitosti se dozvim, že snad celej tejden do tý vesnice vozí buchtu, protože tam má z práce školení, no tak mu teda říkám, že to bude chtít úplatek aspoň v podobě fotrovy kořky společně s mytím nohou, haha ha ha, dobrá sranda a položím to.
a jak tak mi v hlavě buší ještě ten středeční večírek, tak mi tak nějak vlastně dojde, že sem byl vlastně pěkně vojebanej a zneužitej. Kolega O. chodí každej čtvrtek od 12ti do školy a má tu velkou výhodu, že nemusí dopoledne do práce, protože se nikdo neptá kde je a všichni berou tal nějak automaticky, že ve škole. Jediná daň za to je, že musí mezi 7a10tou ranní držet hotlajnu než se doplácám do práce v lehké ranní opici a převezmu ji až do pátý, kdy oficiálně končí šichta, protože je ve škole do půl vosmý večerní.
Takže z těchto důvodů sem se vytočil, protože jenom kvůli tomu, že se rozhodne vozit buchtu na školení nějaký státní vorganizace, která jí jisto jistě dopravu v podobě vlaku bo busu proplatí, já přijdu vo svůj ranní spánek a von má vlastně neplacenou dovolenou a jezdí si na vejlety. Proběhlo pár výhružných smsek a nechtěl sem si nechat ujít pátek ráno, protože sem byl zvědavej jestli dostanu teda úplatek, když už sem si vo něj řek.
Dneska teda přijdu do práce, koukám na svůj stůl a na nejmenovaného kolegu O. a ptám se kde mám teda aspoň ten domácí medík, abych si osladil trochu život, když už sem mu teda pomohl uspokojit jeho potřebu nemakat ty tři hodinky ve čtvrteční ráno a vodvízt holku na školení. No koukal na mě, a pak mi ostentativně nabídl jakousi smaženku, že prý ji dělala maminka dneska ráno. No a tim pro mě pro dnešní den skončil, pak se ještě provokativně zeptal jestli nemám cigo a jestli pudu večer do hospody, načež sem zcela pochopitelně řekl uraženě, že fakt ne.
takže bych mohl býti zvědavej, jestli budu mít v pondělí na stole kořalku a medík, ale protože vím, jak to asi celý dopadne, tak radši mlčim.
No, ale abych nebyl takovej negativistickej. Stavil sem se v úterý ve svym oblíbenym nejmenovanym growshopu, protože sem potřeboval malej ventilátorek s klipsnou na stůl, protože ta jejich technika musí jet pár měsíců permanetně, tak neprodávaj žádný laciný čínský šmejdy, a pár drobností jako papírky, filtry a nějaký blbosti ;0). Když mi to tak týpek počítá, říkám, že tam chybí ten ventilátorek. No dostal sem ho jako prezent, za to, že sem mu před vánocema na rychlovku vypálil pár cédéček pro společnýho známýho, přestože sem mu říkal, ať to neřeší, že za těch 120kč za media i s krabičkama a dvě hodiny práce nic nechci, že to nestojí za to,jelikož cenej je nápad a ten sem vocenil (imho komplet diskografie napalm death). Tož sem mu teda pěkně poděkoval a hodil respekt, protože sem to fakt nečekal.
Tímž skončím u toho, čím sem chtěl začít a to jest, že celej vesmír funguje na základě jednoduchýho pravidla, že každá příčina má svůj důsledek a nic se tudíž nemůže dít bez příčiny. Tudíž, čím víc očekávám, tím víc sem rozhozenej, když se neudá nic. ale to je holt taky asi votom, že pravidlo příčiny a důsledku je velmi, ale velmi sobecké... ;0)

07.01.2011 v 19:22:07

zrcadlo

venku je to jedno velký ledový zrcadlo. a klouže to pěkně. celou cestu sem šel jak připosranej, což je při tý sračce co mě pronásledovala, celkem pocit k posrání. všechny neprohrabaný vyšlapaný cesty jsou velký plochy ledu a to co bylo prohrabaný až na dřeň je pokrytý tenkou vrstvou ledu, po který sem se smejkal jak dominik hašek. no jeden by se posral.
a vůbec ty letošní vánoce a silvestr byly nějaký hektický. v podstatě se nikdo neozval, nikdo nám nic nedal - skoro teda, kocovina byla, drogy žádný, akorát toho chlastu hodně a sem tam nějakej brk. jo marihuana, ta je věčná. zrovna někde nedávno sem narazil na noticku, že abraham lincoln se v nějakým dopise vyjádřil o své zálibě v marihuaně.
jo, škoda, že nás nevyužitých géniu a talentů je tak hodně a prezidentů málo... a prohlásit se prezidentem všech je trapný, protože to už zkusil asi každej druhej.

jo, a pokud ste neviděli, tak zde odkaz na pondělní repotéry čt na historku vo tom, co se stane, když si najdete manželku a uděláte si syna. já bejt tím chlapem, tak se asi oběsím. muž, jeho žena, jejich dítě a pak pár operací, aby se to celý tak pomíchalo, že nevíte kdo zrovna je ve skutečnosti mužem a kdo ženou a čí dcera je jejich syn. nebo tak nějak.

update 23:50: Fotosérka z Přelouče.

06.01.2011 v 23:19:06

pjekná vopice

dneska pjekná vopice. v hospodě celkem málo lidí a obecně vůbec v praze menší provoz. zvláštní, na to, že by měl bejt nějakej cvrkot.

06.01.2011 v 20:08:40

gsm odposlech

04.01.2011 v 14:54:10

už sem se uklidnil

no volala mi ivka, že se teda s tim exekutorem nakonec dohodli na splátkách 1500kč. Tak jak bylo dohodnuto už na začátku, demence. Je to zmrd a dopis stejně do televize dojde....

04.01.2011 v 10:33:22

z reality

no možná někteří z vás sledují na čétéčku pořad "Krotitelé dluhů", popřípadně máte sami nějakej ten finanční vroubek, díky kterýmu vypustíte exekutorskýho krakena. Normálně uvažujícího člověka či mimozemšťana co sleduje "Krotitelé dluhů" napadne, že když už nastane taková situace, tak nejlepší je se s exekutorem domluvit na nějakejch splátkách, ať se systém nažere. Jenže ouvej nastane v okamžiku, kdy se člověk neznalej práva dostane do situace, kdy narazí na ještě větší svini exekutora, než normálně bejvaj.
Ivka má menší škraloup, kterej se v září loňskýho roku rozhodla sama řešit dohodou na splátkovým kalendáři, přesně jak to raděj právníci v televízi v Krotitelých dluhů.
Vzhledem k tomu, že česká exekutorská matematika je spíš taková kvantová a kvantovej bit má 4 stavy (dva napůl mezi pravdou a lží :)), dokáže z 6ti tisíc udělat 32000. Dobře zaplatili jsme dlužnou částku 6000 a zbytek měl jít dle dohody splátkovým kalendářem. Zaplatili jsem první splátku, druhou splátku, třetí splátku, dle domluvy do dvacátýho dne měsíce ve výši 1500kč a žil sem v takovym dojmu, že je vše ok. Jenže vono hovno. Ivka byla v pátek v bance a tam se úplně náhodou dozvěděla, že od 18.11 má jaksi zablokovanej účet a že s ním může hovno. No v pátek naděláte hovno, takže aspoň malá konzultace se sousedkou právničkou, jestli vůbec něco takovýho lze v našem právním systému. No bohužel sme dostali takovou facku od reality, až se mi zvednul kufr a opět sem se posral. V podstatě sme se dozvěděli, že žádnej exekutor se papírově (tj. normální dohoda na papíře s podpisy) na splátkách nedomluví, že ústně to není problém, ale když se exekutor rozhodne tak může učet nebo cokoliv zablokovat jen na základě toho, že má dle zákona právo vymoci peníze za každou cenu a když se rozhodne tudíž ústní dohodu - která jak není na papíře prostě nefunguje - porušit, tak ji prostě poruší.
No a co z toho vyplynulo pro nás? Šli sme se do tý exekutorský kanceláře se jen tak zeptat, co to jako má bejt a ta píča kancelářská sklopila voči a prozradila nám sladké tajemství, že prý panu exekutorovi se zdála výše splátek malá. Takže na dotaz, proč nám nic neřekli, proč nezavolali, sme se dozvěděli "že prý ivce dopis odešel". No, přišlo úplný hovno, píča sekretářka sklopený voči a že prej jediný co můžeme udělat je odvolat se. Na dotaz proti čemu se máme odvolat, když nám neposlali dokumenty, opět sklopila voči a tvářila se jako píča. Jo a nebudu je vomlouvat, že nemůže za svýho zaměstnavatele, protože každá píča co dělá v exekutorský kanceláři musí vědět co dělá. Takže jí ivka celkem klidně sdělila, že toto chování pana exekutora, protože my máme už nulovou šanci se bránit, je hodno aby se po delší době jeho jméno objevilo v černejch ovcích nebo krotitelých dluhů. No ty kundy se tam tvářili, jakoby to slyšeli každej den, ale myslim, že není od věci zkusit poslat dopis to televize, třeba někomu dojde, že je nutný lidi informovat.
takže to shrnu tak, google indexuj jak o život, že:
Judr Aleš Bayer, exekutorský úřad Praha 2, je lautr mega svině, čůrák, bastard, kokot a zmrd


03.01.2011 v 13:55:49

novej rok

doufám, že vám kamarádi pochcali bundy a nasrali do kalhot.
vopice pěkná.

01.01.2011 v 18:00:10