vodafone

docela sem čuměl, vyzved sem ze schránky psaní od vodafonu. a vona to byla normálně omluva. ivka před časem psala do vodafonu stížnost, že jí nechodí měsíční vyučtování formou sms, že má nedostupnou samoobsluhu, a že na ní byli zaměstnanci velmi nepříjemní na prodejně, na kterou musela jít třikrát, protože dvakrát nešly počítače a potřetí chtěli prachy za výpis, který při první návštěvě dostala zdarma. Takže napsala pěknou stížnost, tu odnesla na centrálu vodafonu na vinohradský, pěkně orazítkovat v podatelně kopii, aby nikdo nemohl tvrdit, že stížnost nedorazila, trošku zavyhrožovala, že je opustí a že nejde o peníze, ale nýbrž o princip. Tož dneska dorazila omluva s tím, že chyba na jejich straně, že se fakt omlouvají i za svý zaměstnance a dokonce ji vrátili 350kč. :)

29.04.2011 v 15:52:17

ze světa

1) ubohé studentky byly násilím nuceny k prostituci, aby si mohli vydělávat na náročná studia a studentský život obecně.
2) No nevím jaký pražani choděj snídat do kaváren, možná asi nějaký ujetý amíci co si neumí sami udělat míchaný vejce se slaninou. Ale rozhodně je blbost dávat kilo za snídani, když si ji můžu vychutnat doma i s úžasným bonusem, kdy mám skvělou příležitost se vysrat na svym hajzlu ve svym klidu a ani mě nebude nikdo prudit, že si dám po jídle cigaretku.

29.04.2011 v 12:37:56

Fotky z dovolený

jo dneska je pěkný výročí. Před 25ti lety jsem se byl podívat v Černobylu na ohňostroj. No, takovej mumraj ste neviděli, lidi úplně hotový, jako by se stala nějaká tragédie. Přitom ta vůně rozpálenýho grafitu je tak omamná. Krásný vzpomínky.....

Foto z dovolený v Černobylu

Foto z dovolený v Černobylu

Foto z dovolený v Černobylu


26.04.2011 v 18:57:35

pozvánky na kulturní akce

1) Adoptuj si svoji díru: Charitativní aukce na podporu boje proti hladu s heslem:

Toto je má díra. Existuje mnoho děr, ale tato je má.
Adoptuj si svoji díru
;0)


2) Sáhni si na ptáka. Aneb kam s dětmi. Hmatová výstava o ptačí říši.


26.04.2011 v 16:42:09

řekni drogám

rozhodně ANO!


Chtěl bych upozornit na lživý webový portál nutící nebohou mládež říkat drogám ne. Já se k tomu nebudu moc vyjadřovat, protože jsou tu jiné kapacity, který již dávno všechno řekli. Takže jen takové drobné shrnutí pro neznalou mládež:

1) Alkohol - Vzhledem k tomu, že vaši rodičové jistě také pijí a jistě dostáváte k obědu od tatínků cucnout trošku piva popřípadně od moravských babiček štamprli slivovice proti bolení v krku tak víte, že alkohol je velmi tradiční meducína v český kotlině. Rozhodně pijte co to dá, protože narozdíl od indiánů máte enzymy na odbourávání alkoholu. Až 800 000 údajných alkoholiků je hra s čísly pánů statistiků, tudíž bych jim nevěřil. Kromě toho, že se dá alkohol použít jako vnitřní desinfekce, má mnoho dalších pozitivních účinků na organismus. Například pan Kalousek to dotáhl až na ministra financí.
2) Kouření - Dívky, rozhodně kuřte aspoň svým chlapcům péra. Kouření je lehce zbytečné, protože v praxi nemá žádný výrazný vliv na organismus. Tudíž nečekejte žádný super stavy nebo že nebudete tři dny spát. Faktem však je, že dodáte do státní kasy docela solidní částku, takže můžete s klidem žít, že přispíváte k blahu národa a tohoto úžasného socialistického státu. Aneb jak by řekl ministr zdravotnictví: Kuřte, přístroje z něčeho zaplatit musíme. A jesti vás budou strašit nějakou rakovinou plic tak vězte, že dřív z některejch lidí dostanete poctivou českou rakovinu mozku.
3) Lehké drogy - No, marihuanu kuřte s chutí a radostí. Nejvíce společenská droga jaká může být. Kromě toho, že při kouření marihuany poznáte svého budoucího partnera, seznámíte se i s celou řadou úžasných osobností, z nichž ty mediální se k vám třeba někdy nebudou hlásit. Ale myslím, že netřeba se široce zaobírat marihuanou, protože její pozitivní účinky na organismus již prokázal známý bulvární novinář a dopisovatel nedělního Blesku Jiří Yks Doležal, který se dokonce díky marihuaně vymanil z nacisticko-fašistických teorií, takže přestal nosit bombera, devítku kvér a přestal hlásat myšlenky o užitečnosti občanských hlídek. A to je skvělé, lepší euforizující a vědomí rozšiřující látku nikde jinde neobjevíte.
4) Tvrdé drogy - Tvrdým drogám se říká tvrdý, protože ste po nich fakt hustý. Na kokain se vyserte, ten je sice super, ale tady v českých kotlinách je rozhodně lepší poctivej českej perník. Za kilo dostanete minimálně 12hodin energie, že vás nezastaví ani rozjetej vlak. Strašně moc bych přál těm americkým hvězdám a hercům, aby poznali sílu českýho methamfetaminu, protože při jeho užití by i Paris Hilton pochopila, že je úplně stejná jako klasická česká stětka. Perníku není nikdy dost. Nejlepší je z pardubic.
Takzvaný taneční drogy jsou drogy, aby se vám po nich dobře tancovalo. Tančit 10-20-30 hodin to nezvládne ani nejlepší dancer. Vy můžete a až jednou dáte pořádnou, poctivou a nevojebanou MDMA nebudete chtít jinak. A tý lásky, tolik vám ani vlastní rodiče nedaj.
Co se týče héráku, tam už je to spíš podle vlastního usouzení a potřeb. Lepší je si zahulit trávu, ale pokud chcete poznat jak skvěle se na héráku zvrací a tuhne, vyzkoušejte. Nebudete chtít nikdy jinak.
5) Gambling - No co, nějak si na drogy vydělat musíte a majitelé heren také z něčeho musí být živi. Proboha, vždyť celý svět je jen o tom, že ty zbývající penize co sou mezi lidem se musí točit. Až vás jednou napadne, co by se vlastně stalo, kdyby se celý Čechy nebo celá Evropa v jednom týdnu rozhodla vybrat v hotovosti všechny svý úspory a prachy, tak pochopíte, že je možná lepšít ty love sypat do automatů, půjčovat si prachy doma a v práci, než žít v depresi, že veškerý peníze a ty nehorázný miliardy, kterými se ohánějí v tývce, jsou jen virtuální....

23.04.2011 v 15:48:11

včera

včera mi bylo celkem zle. blinkal sem a posral sem se.. pěkně...

22.04.2011 v 20:00:28

konec týdne

ivka dojela na velikonoce. pak se zase vraci zpět do říše.

apple skandál :) Uchovává Apple tajně polohu iPhonů? Uchovává, ale ne tajně
no na tv nova to byla snad nejdůležitější událost dne. a ti rozčílení amíci, ti byli... :)
taky by mě zajimalo co microsoft... :) ty jejich windows mobile... :)

22.04.2011 v 19:58:26

návštěva

jo přijel kámoš z valach, má tady pochůzky po pohovorech, jelikož se rozhodnul, že zkusí dělat hotelovýho portýra. Takže u mě od pondělka přebejvá, protože co jinýho mu můžu nabídnout než trochu toho žvance a střechu nad hlavou. Takže sme byli v pondělí u vočka, včera sme zkusili vinárničku u kena u strašnickýho divadla, a dneska si asi dáme opět sraz u vočka. No ne, musim se nějak revanšovat za to trapný chování řeznickýho psa na ivčinejch narozkách. to se nedá svítit :)

20.04.2011 v 11:27:21

kočka

já sem věděl, že k tomu dojde. ten zmrd s tlustym vyžranym psem zase venčil kočku. Víte, já sem asi možná spadl z marsu, jelikož terezka když viděla kočičku, tak se za ní samozřejmě rozeběhla, protože všechny kočky, který znám a který sme zatim potkali na běžícího psa reagovaly velmi jednoduše: Snaží se utýct na nejbližší strom. Jenže tahle ne, ta stála, čuměla, tereza se zastavila, protože čumící kočka je něco velmi nenormálního. Do toho se vřítil ten zmrd a jeho paní zmrdová, začali na mě něco řvát, ať si chytnu toho hnusnýho útočícího psa, tak sem ji musel říci, že sou dementi a že by si měli chytnout tu hnusnou tlustou fenu, která se řítila zase na Terezu, a že ta fena je vyžraná (pro sebe sem si poznamenal: po paniččce) a že by s ní měli víc běhat nebo zdechne na infarkt. A jestli jim jako přijde normální venčit kočku mezi psama, když očividně má nějakou poruchu sebezáchovy, protože prostě takhle se kočky nechovaj. No byl sem fakt vytočenej, protože již sem taky v podstatě asimilovaný městský člověk, nechápu, jak si dokážou lidi životem ve městě pokřivit pohled na zvířata.... ne mozek mi to nebral.
Ale jo, pak mi došlo, že kočka bude nejspíš vykastrovaná a totálně rozmazlená, navíc určitě nějaká posraná šampónka v kráse, protože už parkrát sem toho zmrda s tou paní zmrdovou potkal, jak pobíhaj po tom trávníku s kamerou a natáčejí si, jak stojí a čumí v trávě. No teďka mi asi došlo, že nejspíš ta kočka nezná trávník, město a divočinu.
fakt mě z takovejhlech lidí bolí hlava.

ale jo. mám prostě rád normální lidi jako sem já.

20.04.2011 v 11:23:09

pošta

chtěl jsem jít dneska podruhý na poštu. ve čtvrtek přišlo psaní, asi nejspíš žádost o zaplacení daně z nemovitosti. tož zkusil jsem jít na poštu v pátek kolem jedný. no marný, důchodců a lidí co rozhodně neměli dovolenou jako já, požehnaně nasráno. Říkám si ok, chtěj zmrdi vypadnout do svých úžasných letních boudiček, zkusim v sobotu. v sobotu sem nestíhal, tak sem to zkusil opět dneska cestou do práce. Pondělní půl desátá na strašnický poště byl ještě větší průser než v pátek. Větší fronta, více důchodců!, méně pracujících. Nic proti penzistům, ale někdy je to v praze pěknej zombie horror.... :|

18.04.2011 v 10:55:24

před velikonocemi

je vidět, že velikonoční šílenství začíná startovat. protože je relativně hezky, zkurvený slunce pálí, tak vytáhlo lidi na svý strašnický pidizahrádky, kde se hrabou v hlíně. nu což, já sem zavřenej v bytě a hlínu mám akorát v květináčích. pod okny mi zastavila nějaká vytuněná audina s ostravskou značkou, ze který se line ozajistný slovenský hiphop a hnusný rytmus se line celou ulicí. Protože zpěvák by chtěl mír na celym světě, napadá mě, jestli květináče s hlínou náhodou neházet z vokna. Hlavně, aby příští tejden na velikonoce bylo co nejhnusněji a co nejvíc chcalo.
mno, taky bych opět měl využít užasnýho jména mýho deníčku a přinýst nějaký ty novinky z český konopný scény. No vo co de. Ve středu jsem se v hospodě od místních zkuřek dozvěděl, že naše akční policie naklusala do jednoho ze žižkovských growshopů a zabavila lidi, zboží a počítače. Co zatím vězí těžko říci, protože mám fakt málo informací, ale jestli si mysleli, že tam najdou nějaký pěstírny, klony a nebo dokonce sušinu... Možná finančák, možná taky "normální" konkurenční boj vzhledem k počtů shopů....
V podstatě bych chtěl tedy závěrem pozdravit takový ty "pány orgáni", protože tak nějak předpokládám, že v bookmarku jednoho ze zabavených počítačů byl i tento užasný narkodeníček.

17.04.2011 v 13:10:13

svatba

no byla to pěkná událost. obřad, jídlo, seznámení se s novým příbuzenstvem. sranda. oprášil sem slušný voblečení a tvářil se jako slušňák :) pár pivek a sem pěkně hotovej. těšim se, až si lehnu.

14.04.2011 v 21:27:32

život

tak sem se právě vrátil z hospody a mám tedy pár skutečně pikantních historek, ale bohužel je nemůžu nijak výrazně ventilovat, protože sou moc čerstvý a big brother může mít uši a oči všude. :S
it's all....
pro dnešek, zejtra du bratrovi na svatbu, takže to bude taky veselý, asi žádnej únos nevěsy nebude, ale aspoň poznám celý jejich příbuzenstvo. mluvil sem dneska s maminou a je celá nervózní :)

13.04.2011 v 22:38:34

němci II.

to že sem se vrátil z hospody komentovat nebudu. tento týden už podruhé a tudíž nemám být na co pyšný.
super je, že možná chytnu Ramba 4, kterýho vysílaj na barandově, pokud tedy neusnu :)
také psala ivka, že dorazila do německa. celkem cajk. opálenou slověnu sice německá policie lapila (zaměřený telefon?), ale prej šlohla 600 éček a měla u sebe jen prázdnou peněženku. :)
není jinak co říci, neb dneska takový polonudný den, jenž byl pouze výrazný odtrpěnou kocovinou ze včerejška, kdy sem se u vočka chytnul fakt hodně nepříjemně neplánovaně a přišel sem celkem pozdě.
tímto tedy nechci nijak upozorňovat na to, že ti, kteří mý zápisky čtou dlouho, si museli všimnout, že buďto fetuji nebo piju. respektivě, může to tak vypadat, ale těžko vysvětlovat, že sem úplně normální a zhulenej :)
a to je tak všechno.

jedno nepodstatné: propagátor měkkých drog jíří yks doležal si nejspíš myslí, že ta jeho je geekerka... ale co.. bulvár musí bejt taky z něčeho živ a každý click taky click... :)

12.04.2011 v 21:39:02

němci

no takže historka se skurvenejma němcama má pokračování, neb v neděli večer volal ten idiot, co to minulý týden ivce zrušil, s tím, zda-li by přeci jen nemohla přijet. čím dřív tím líp. no samozřejmě, že nám to bylo divný, protože ti co odvolávají to co odvolali jsou mi lehce podezřelý, protože nikdy nevíte, kdy zase otočí. No ok, tak sme si teda nějak spočítali, že 500 éček nikde na zemi neleží, a že by to teda mohla ivka do velikonoc zkusit a pak by se vidělo podle toho, jak by se situace vyvíjela.
Tož teda dneska, než měla Ivka vyrazit, tomu herr doktorovi volala, aby se ujistila, že je teda vše v pořádku a že nikdo nebude odvolávat to co měla domluvený, a z herr doktora vypadlo něco, co mě utvrdilo, že jsme měli dobrej postřeh - šlo skutečně jen o prachy a ti mrzáci chtěli ušetřit. Z pana doktora totiž vypadlo to, že místo Ivky jim poslali nějakou, pravděpodobně levnější a navíc silně opálenou slovenku z východu, nějak se jim nelíbila - no asi dostatečně dobře nemakala a dneska navíc zjistili, že teda definitivně zmizela i s peněženkama a pravděpodobně to nebylo jediný co zmizlo. Rozesmálo nás to převelice, Ivka měla krásnej pocit zadostiučinění a celkem v klidu odjela. :)

12.04.2011 v 14:20:14

stěnice

no, dobře, víme, že kočí je mladá pipka co má doma v ložnici štěnice. ne, mozek mi to dneska nějak nebere.

12.04.2011 v 10:31:55

konec srandy ve školách

no, koukám, že dnešní doba ani nepřeje výchově ke zvládání krutosti reality. copak mají kantoři nechat žít studenty a studentky v tom, že svět je přátelský a spravedlivý?
Většina studentů zažila sexuální obtěžování od učitelů. Citát: "Z rozhovorů se studenty a studentkami vyplynulo, že výjimkou nejsou například výroky o prosté duši dívčí, která na technických oborech nemá v podstatě co pohledávat, ale ani situace, kdy vyučující při hodině ilustruje látku formou takto - když se s vámi budu chtít vyspat, slečno, a nabídnu vám pět set korun, jaký je to ekonomický model?"
Teda já nevim, ale vypadá to, že doba odzvonila školnímu humoru, například:
Učitel biologie vyvolá k tabuli křesťansky založenou studentku vegetariánku a začne zkoušet lidské pohlavní orgány. Studentka mlčí, třída mlčí, ticho jak v hrobě, takže je potřeba situaci rozčístnout "Víte, když se kozy mrouskaly, ocasama mrskaly. Tak zkusíme jinou otázku. Rozmnožování rostlin". Studentka opět mlčí, třída se nudí, takže je nutný zkoušení ukončit "Co se děla z naklíčenýho ječmene? Nevíte? Já vám napovím: Proč bych měl jíst naklíčený obilí, když můžu pít pivo, žeano."
Pak jdete na vysokou školu, vlezete na FEL, 1500 chlapců a tři dívky v prváku. Sedíte pak na strahovský sedmičce a řešíte postřehy ze školy "Tak já ti nevim, jestli je to vošklivá holka a nebo pěknej kluk."
No a vo tyhle krásný studijní zážitky nás chtějí genderoví fašisti připravit.

11.04.2011 v 15:41:22

dnešní výlet

09.04.2011 v 22:55:13

Kung Fu Panda

ale jo...

Kung Fu Panda


08.04.2011 v 22:22:14

dnešní den

dnešní den byl celkem poklidný. pomalé tempo, málo událostí, žádnej stres. normální pátek. ivka šla k hrochovi, a protože si nechci kazit večer chmurnejma myšlenkama, asi hodinu sem přemejšlel nad nějakým fakt krutým cynickým vtipem, ale jaksi kreativní nálada neboli můza nepřišla. takže jsem se pokusil svůj současný pocit z trapné politické situace vyjádřit jednoduchým textem:

Vláda marťanů


V podstatě je mi jedno, že se Saša potutelně usmívá, protože jsem dospěl k takovýmu - nechci přímo říci prozření neboliž stihomamu - zjištění, že jsme v normální válce a nejen s lidskou blbostí. uff.. trpim takovym střídavým pocitem pohrdání, skleslosti, nadšení, rezignace, který snad můžou bejt způsobený vykouřenou cigaretou marihuany, ale je to spíš daný současnou situací. asi bych měl po dlouhý době poslat nějakou zprávu intergalaktický radě, přišlo mi vod nich pár spamů, že jestli sem neusnul. víte, spící agent to je problém. nikdy nevíte, kdy se probudí. spíš bude problém, že jsem se stal asi hodně lidským, protože některý pozemský vlastnosti jsou fakt super. chápejte, my v to posranym vesmíru povětšinou věříme na lásku, porozumění, mír a pohodu. Když už se najde nějakej potížista, kterej má potřebu sobecky myslet na sebe, je většinou nejdříve mučen, aby odvolal. Pokud neodvolá, je mu před očima obvykle velmi krutým způsobem pobita nejbližší rodina. Jde to velice rychle, když potížista má pořád problém, sejde se rada starších a ti mají patnáct pozemských minut, aby se rozhodli jestli použit "Devastátor ZX1" nebo nikoliv. Jednoduše podle směrnice číslo 2, která říká, že kde je jeden potížista bude zaručeně další. Devastátor nechá vypařit označený prostor libovolného rozměru a materiálu. Jak bych tak pozemsky krásně řekl "žádný sraní, mladá paní."
Tady je to děsná sranda, když se to tak vezme, roky a roky jsou mistní obyvatelé schopni řešit malicherný problémy, přitom tak krásně egoisticky myslet na sebe, to prostě nikde jinde pomalu neuvidíte. Nesmí se informace o týhle krásný planetě rozkřiknout, protože kdybych poslal teďka radě zprávu, tak se do konce roku 2012 vypaříte. A to by byla škoda.
Jo, a přiletěl mi na návštěvu kámoš, přijede se podívat do Čech až trošku povyroste. Psal mi zprávu, že se výsadek moc nepovedl, protože prej miminko mělo hrozmě malou hlavičku. Tak aspoň posílá fotku z dovolený:

UFO kamarád


08.04.2011 v 21:25:43

vyhulený list

když už sem teda mám ten vyhulenej web, tož aby se neřeklo, že si beru vyhulenost jen tak do huby... jeden vyhulený list:

Konopný list


Kromě toho, je mi docela šouflo. Včera sem se asi trošku vyndal v tej hospodě....

07.04.2011 v 11:31:29

portugalsko

takže další stát v podstatě zbankrotoval. řecko, irsko, portugalsko... kdo bude dál? španělsko?

07.04.2011 v 11:25:46

moderní česká maminka

povídá před obchodem s hračkami svému děťátku: Ty chceš lego? Tak pojď, napíšeme na internetu do Brna a voni nám ho v pátek přivezou.

07.04.2011 v 10:55:08

jaro v praze

včera kolem půlnoci sem si chtěl ještě poznamenat, že do prahy přišlo pravý jaro. malý šnečci se pomalu probouzeji a vylejzaj ze zahrádek a křupaj pod nohama. Brzy vylezou slimáci a to bude klouzačka.

Víc mě ale štve, že sem někde potratil dvacet korun, takže Harpagon v mý hlavě řve na celý kolo, že sem se normálně posral....

06.04.2011 v 13:03:11

vtip vo kurvách

"Jamesi, co je to tam venku za hluk?"
"Stávka prostitutek, sire."
"Jamesi, to tak málo vydělávají?"
"Ne sire, vydělávají si nad poměry"
"Well, tak proč potom stávkují?"
" Jsou to kurvy, sire"


06.04.2011 v 11:21:27

poznámky při úterý

a) píšu to podruhý, protože mi nějak zdechla wifina.

b) Johny prošel STKáčkem, měl sem obavu, ale zvládnul to. aspoň nějaký pozitivum při dnešku.

c) Zkurvený němci. Ivka měla v pátek odjed za klientem, ale včera přišel strohý mejl, že nemá jezdit. Dneska volá, co to jako má bejt, no a dozvěděla se, že dcera klienta je nějaká psycholožka, co po nedělením pětiminutovým telefoním rozhovoru údajně zjistila, že se k nim Ivka nehodí. Nějaká zkurvená nacistická demence, protože se nemůžu zbavit dojmu, že jde spíš o peníze a ivčiny požadavky a že by se jim hodila spiš nějaká frau na všechno, která kdyby byla totálně nasazená, tak by bylo úplně nejlepší. Nemůžu se pořád zbavit dojmu, že přestože - no právě možná proto - je německo plný turků a jinejch imigrantů, se na nás východní národy pořád dívaj jako na někoho méněcenýho, kdo má jen sloužit. Lepší rusák než němec co si hraje, že na hoře huj, ale dole fuj a hnůj. Možná by je spasilo, kdyby Hitler vstal z mrtvých a oni mohli opět zvedat pravice, což je jistě lepší než jezdit do čech za levnym pivem, gulášem a sfetovajnema cigánkama šlapající podél silnic na něž germánský mastný kníry, kalhoty s padacíma mostama a důchod v eurech možná ještě udělá dojem.

d) No nejen ti naši poslanci jsou výkvět elity národa, ale aj ti senátoři je celkem rychle doháněj: Novela zakazující nové drogy je prý špatná, senátní výbor ji nepodpořil Citát: Senátor ODS Jaroslav Kubera nicméně varoval před unáhleností a benevolentností zamýšlené změny, neboť do seznamu by se podle něj mohly lehce dostat i méně společensky nebezpečné látky, třeba whisky. No, nejsou to idioti???

e) no, ale abych těm němcům zas až tak nekřivdil, faktem je, že lidí s vychováním řeznickýho psa, co rušej dohody na poslední chvíli nebo co si dovolí jako hosti vyhodit jiný hosty, je plno i u nás.... vo tom asi žádná a já taky nejsem žádný sedmikrásný kvítko, ale čurák asi nejsem, toho jen vlastnim.

05.04.2011 v 13:36:29

z vyhledávače podruhý

taky dobrý spojení: spolužačka si dala trochu víc koksu koukej jak dopadla

04.04.2011 v 19:09:07

z vyhledávače

no, nějakej návštěvník se ke mě dostal touto větou: katka prosím ťa prekopíruj mesačné dáta našim partnerom oni sa pre ne za chvíľku zastavia.

update: Jihu Německa hrozí výpadky elektřiny Co na tom, že máme atom :) Aby se časem k Temelínu a Dukovanům nekonaly naboženský poutě s cílem klanět se atomový energii a penězům z německa :)

04.04.2011 v 13:38:30

včerejší výlet

no dopadl tragicky, protože sme v jedenáct hodin zjistili, že ivka nechala v pátek zapnutý světla u auta, takže baterka byla kaput. ale total, protože její dobití trvalo přes 12h (co jsem byl tedy vzhůru a chodil ji kontrolovat). No, vyprávěl sem to kolegovi a z něj vypadlo, že je to hovno, že byl včera na vsi v hospodě a dozvěděl se, že jedna obyvatelka domků v kopci zapomněla zatáhnout ruční brzdu, takže auto se rozjelo k sousedovi do plotu.
ale jo, že sem byl rozmrzelý, vo tom žádná. kdo by nebyl, protože sme byli fakt připravený.

pár poznámek k hacku EMC divize RSA:
The RSA Hack: How They Did It
Anatomy of an Attack

04.04.2011 v 12:17:54

cvičák pro hafany

předělali kousek vod nás parčík na cvičák pro hafany. nechcu špekulovat kolik to stálo, ale hezkej je. vo tom žádná.
akorát se bojim, vzhledem k tomu, že přes léto tam byli zvyklý vysedávat houmlesáci a čórkařů je tady taky nemálo, jak dlouho vydrží. nepočítaje v to, že největší prasata bejvaj ti co se tvářej jako nejslušnější...

Cvičák 01

Cvičák 02


01.04.2011 v 17:49:54

tak asi sem dneska zažil dva apríly

1) camelky mě vypekly, protože cena se změnila ze 75kč na 77kč. asi sem měl nějakej flashback.
2) potkal jsem dneska na žižkově cikána a prej jestli budu tak milosrdnej a půjčim mu telefon, že si potřebuje zavolat a že mi dá korunu. no fakt sem nevěděl jestli je to skrytá kamera, pokus o apríl a nebo jestli to myslí vážně, tak sem mu řek, že vážně ne.

01.04.2011 v 17:27:29

cigára

takže se projevilo zdražení. camelky ze 70 na 72kč... :S
a apríl to rozhodně nejni.

01.04.2011 v 15:14:06