rsa

no udělal jsem nějaký internetový cvičení ohledně rsa. jakože musim říci, zkurvený američani a zkurvený rsa a emc. ty jejich webovy cvičení nejenže nejedou ve firefoxu pod linuxem, ale nejedou ani ve firefoxu a chrome pro windows. takže hádejte, u čeho sem skončil a co ještě šlo s obtížema. samá hláška, že na stránce se vyskytla chyba.

jo a tudíž to vypadá, že jsem dneska v práci jedinej pracující, protože jeden si čte seznam, druhej sjíždí nějaký filmy na youtube o takovejch těch jogínech co se snažej zůstat za každou cenu v klidu, no a třetí hraje na fb jakousi farmu. Vopravdu kvalitně prožitý den.

No jinak včera vočko, ale nebyl to z mý strany takovej brutus jako v úterý, včera spíš jen symbolicky pokecat a vidět se. No, taky sem včera viděl vopravdovýho rumunskýho cikána, kterej byl voblečenej přesně tak, jak sme se v roce 1983 oblíkali na hodiny tělocviku. ano, i to voblečení bylo tak malý, a kterýho ho našli dvě naše včerejší hvězdy někde v průchodu... prostě lol.

30.06.2011 v 14:03:38

ej ta hlava bolevá

včera sem se zcela náhodou stavil u vočka a celkem slušně sem se vyndal s jedním pánem umělcem. teda ráno bylo krutý.

29.06.2011 v 12:08:04

pařezy

jo, tvrdě sme taky makali. bylo potřeba odvýst nějaký pařezy, který zůstaly po stromech :)

Pařez


28.06.2011 v 16:39:25

krátká dovolená

byla pěkná, ale fakt krátká. dneska v práci řešení hlášenek od zákoše.
taky problém s vysráním. pokaždý, když se mi chtělo, seděl na hajzlu kolega. před chvílí se mi podařilo najít chvíli, kdy neseděl. no, kdo nezná situaci u nás v práci nepochopí. ale sou prostě lidi, který musej jít srát 3x denně minimálně půl hoďky. Prostě dělá to fronty na hajzlu. Nejradši holt seru doma.

28.06.2011 v 15:06:00

malá dovolená

až do pondělka. českolipsko. předpokládám, že bude zima a chcát.

24.06.2011 v 20:36:41

hokej, chlast, kurvy a fet

to jsou čechy krásné, čechy mé. akorát hokej mě nudí a kurvy serou.
UNODC: ČR je velmocí extáze, metamfetaminu a marihuany

23.06.2011 v 18:58:47

stručně ke středě

1) Kartou půjde platit i bez zadání PIN: přiblížíte se, pípne to a peníze se odečtou. No, už vidim vtipálky se čtečkou karet, kterak chodí davy v nakupních centrech a pípaj si pětikila od nic netušících nakupujících :)

2) Poslanci schválili omezení hazardu, cenzura internetu nebude. No, dobře je, že si obce můžou určit bude-li v jejich obvodu hazard tolerován či ne. Sem akorát rád, že neprošel ten šílenej přílepek. Osobně si myslim, že mistr Bém by se měl vrátit zpátky do blázince.

3) Policie může lidem zabavovat "menší než malé" množství drog. Protože většina takzvaných webů různých konopných guruů bojující za práva milovníků a kuřáků marihuany, za všechny zkuřky, vyhulence a zhulence, jaksi více či méně mlčí, mám potřebu sdělit světu: OD DNEŠKA BACHA NA ZMRDY CO BEROU DROGY!!!

22.06.2011 v 10:13:58

práva

rád bych ještě k níže zmíněnému nápadu s dětmi a odborářskou demonstrací poznamenal, že tento nápad je můj, a jestli ho nějaký odboráři vykradou a použijou ke svým zvrhlým účelům, tak jednorázový poplatek je 2 000 000Kč a za každý leták a transparent s obrázekem dítěte bych rád 40 000Kč.
Nejsem socka, abych dával nápady zdarma.

21.06.2011 v 13:01:26

úterý

dneska je deštivé úterý. chčije nejspíš úplně od rána a zrovna, když sem šel venčit holky, tak chcalo nejvíc. teďka je na žižkově celkem mokro, ale bez vodních provázků.

jo a ještě sem si chtěl poznamenat několik připomínek k odborářský stávce. Sic teda nejsem příznivcem levicový sociální politiky, protože politiku příživníků prostě nemůžu akceptovat, ale neodpustím si poznámku směrem k odborářský naivitě, blbosti a amatérismu.
Včera sem v ČT24 chytnul pěknou reportáž, kdy reportéři pronásledovali nějakýho it administrátora ze soukromýho sektoru, odpůrce stávky, a jakéhosi ingenýra z dopravních podniků, který naopak sociálně cítí a podpořil stávku. No, bylo to takový trapný, protože tyhle dva světy se prostě spojit nemůžou, ale dost mě pobavila Kalouskova odvaha (byťže má taky máslo na hlavě), že se před protestujícími "pracujícími" u ministerstva financí ukázal a vyslechl si výkřiky a nadávky od lidí, který já bych si zařadil do kategorie "komunistická lůza, co by nejradši každýho pověsila".
Kdyby si organizátoři stávky najali nějakýho schopnýho PR managera, třeba mě, tak bych jim vysvětlil, že není nutný lidem lhát a blbnout jim hlavu tím, že půjdou do důchodu v 70ti, když je to naprostej nesmysl. Každýho stávkujícího čeká důchod do 64let. Ano, těma 70ti rokama co vyhrožujou, se týká jejich dětí a vašich dětí. A tady by se normální pr inteligent zamyslel, protože by mu došlo, že vláda nahrála na smeč právě odborářům, a kdyby jejich vůdci pojali celou demonstraci jako "boj o budoucnost našich dětí", tak si myslim, že návštěvnost by byla rozhodně větší, protože dítě je takovej reklamní a propagační trik, kterej musí rozněžnit nejen každýho komunistu, ale i odboráře a možná i tebe či tebe. Jo, prostě si dokážu představit odborářskou demonstraci s dětma, transparenty s dětmi (a ani by nemusely bejt černý) a nápisy typu "bojujeme za budoucnost našich děti", "naše děti nám nejsou lhostejný" či "rodina základa státu". Taková organizace prostestů by prostě musela zvednout ze židle i Máňu z Horní Lhoty a vláda by to do měsice vzdala.

21.06.2011 v 12:40:14

co zde nenajdete

no nevim co zde pohledáváte, ale jestli očekáváte nějaký pornografický zoofilní komix o defloraci a vaginoplastice školaček z Břeclavi, který dvojhlasem Ester Kočičkový a Kvety Fialový vypráví vyhulený Jiří yks Doležal, tak to ste těžce na omylu, protože sem je lidem fstup zakázán.

20.06.2011 v 15:00:57

poznámky k pondělku

1) včera jsme byli u vočka na grilovací párty. pěknej mejdan.

2) Neexistuje nic, co by číňani neokopírovali :)) Rakousko zuří. Číňané obkreslili Hallstatt a teď si ho postaví doma.

3) Počínající cenzura českého internetu. Upřímně, vadí mi kam se internet dopracoval. Zmizela ta skvělá myšlenka informační dálnice poskytující vědění každýmu kdo ho chce. Nevadí mi, že chtějí regulovat hazard, ale vadí mi způsob jakým to řeší. Přílepek.... blil bych

Česká republika zavádí cenzuru Internetu, přílepkem k loterijnímu zákonu.
Internetu v Česku hrozí cenzura, začne to on-line sázením.
Petice za „internet bez cenzury“.
Napistejim.cz: Informace o dopadech přílepku k loterijnímu zákonu.

Novela prošla už druhým čtením a musím veřejně říci, že z exprimátora Pavla Béma se mi chce opravdu, skutečně a hodně blejt. Jakej se z něj vyvinul pazmrd není snad ani možný.

20.06.2011 v 11:11:02

život píše

ne, tohle bych nevymyslel, ani kdybych byl kventyn tarantyno. Radost novomanželů skončila pádem z balkonu. I mimozemšťan bez fantazie si představí co asi znamenalo rozřezat rozbruskou mříž a plot...
Fakt vostrý, na to, že zatmění bylo ve středu.

17.06.2011 v 20:30:35

je dusno

mám po venčení, venku blikaj strobáče a v dálce hřmí. toť atmosféra noční bouřlivé prahy. kapky vody propadávaj konstrukcí lešení a hřmění se lehce příblížilo. stejně to dopadne jako s tim psem co štěká, ale nekouše.

17.06.2011 v 00:28:36

stávka

tož dnešní den byl fakt super. v klidu sem si léčil kocovinu ze včerejšího voka, i když ráno žaludek hodně plaval. z práce žádný hlášenky, ve městě klid. kdyby nebylo zkurvený dusno, bylo by ještě líp. no nevim jak to ti odboráři pojali, jestli vůbec nějaký přijeli,ale jedenáctka tramvaj občas projela. Takže sem byl vo to víc v klidu, že kdyby se něco dělo v práci, tak nemusim pěško.
takže mi akorát bylo líto lidí, co nemohli jet metrem nebo vlakem, ale osobně bych řekl, že tady v práglu to lidi pojali celkem sportovně. upřímně řečeno, nevadilo by mi, kdy se takto stávkovalo častěji... :)

jo a v kuchyni zmizel konečně igelit z vokna, i když na parapetu mají připravenou novou roli...

16.06.2011 v 20:42:42

sluchátka koss

no, včera ivka zjistila, že má zlomený sluchátka. no, byly stejně odrbaný a já je chtěl vyreklamovat, ale docela mě zamrzelo, že se pachatel nepřiznal a neřekl mi to rovnou, když je zlomil. Vopravdu tohle dětský chování "zničil sem to, tak to schovám a nebudu se k tomu hlásit", mi u dospělýho člověka přijde fakt tragický. Já bych ho nezabil, maximálně bych zanadával, ale zatajení.... mozek mi to nebere...

15.06.2011 v 11:21:55

rozhovor - samir hauser :)

15.06.2011 v 11:15:52

ze života lovce z 21.století

Já chudák sem včera zjistil, že mi ještě nepřišla vejplata, tudíž není za co jít na obídek. Zhruba do pravýho poledne sem si říkal, že vydržim celej den o hladu, ale pak sem to vzdal, protože sem si uvědomil, že mám na učtu asi 180Kč a 15 kuponů z pizzerky. Tož sem šel do bankomatu na Olšanským náměstí, tam je spořka a ta občas dává i stokoruny. Neuspěl sem, bankomat mi řekl, že by i dal, kdyby měl stovky. Takže sem si skočil do pizzerky, za kupony si objednal pizzu a šel dál shánět bankomat. Na Jiřího z poděbrad u spořky byla fronta a nějaká bába děsně zdržovala, tak sem se na tenhle bankomat vysral a šel do komerční (bo jak se teďka menuje ta banka), ale tam mi bankomat řekl, že dává jen pětikila a litry, tak sem mu poděkoval a šel dál. Dorazil sem k bankomatu čsob, nikde nikdo, přihlásím se a světe div se! Dostal sem svý kilo za něž mi určitě strhli minimálně 10kč. S pocitem úspěšnýho lovce 21.století s kilem v kapse jsem se stavil v trafice, koupil cigára, v pizzerce sem si vyzved pizzu a šel sem si ji spokojeně sežrat.
To je co? A že bych měl kvůli týhle bídě jít stávkovat? Ani hovno.

14.06.2011 v 11:10:20

statistiky síťovýho provozu

dneska sem na kolegy ušil bič. protože ještě pořád nevím, kdo zatěžuje linku do internetu, nainstaloval jsem darkstat. Takže teďka ladím, ladím a ladím a číhám na stahovače :)

13.06.2011 v 14:52:54

stávka bude

stávka odborů bude a tečka.

Stávka odborů bude


12.06.2011 v 12:43:18

kolotoče

pršelo, neprší a pršet bude. počásko nic moc. večer sem doma, protože ivka šla slavit s nějakejma ženskejma, takže sem vopuštěnej. no, co se dá dělat.
přemejšlel sem nad nějakým chytrým a ftipným obrázkem, ale neměl sem žádnej nápad, tak asi vyleju pár myšlenek do sítě a pak si pustim nějakej film.
pro časy budoucí si musim poznamenat, že dneska se celkem nic neudálo, kromě toho deště. stahuju nějaký filmy, takže si asi pustim pár obrázků, protože tv je plná plytkého programu.

skládáná slov je jako skládání reality. po včerejších hrátkách se slovy se ke komunitě krychliče, zoofila, pedofila, nadržených školaček z břeclavi, paroubkový a jinejm postavičkám z komixu jménem realita, přidala ester kočičková, květa fialová a jiří x doležal. Tedy ještě s dodatkem o závislostech, ale upřímně nevim, kdo co hledal o závislostech v tomto deníčku mimozemšťanově. Kdyby někdo z nich měl něco společnýho s pedofilií, zoofilií a przněním školaček, či dokonce s drogami, to bych ani nepípnul. Jenže pípat musim, protože mám takový podezření, že logika vyhledávačů je z mých textů lehce zmatená. No, ale při tý minimální návštěvnosti se není co divit.

No to je jedno, podstatnější pro budoucí vzpomínky je to, že po týdnu, kdy mám přelepený okna igelitama si fakt připadám jak v nějaký virtuální realitě, protože slyšim zvuky města, ale naprosto hovno vidim. Je to takový fakt na mozek lezoucí. Jo, a taky byla sranda, že se u nás ráno stavoval pán ze společenství vlastníků, s tím, že jak chodíme s pejskama ven, jestli sme si nevšimli, že by u vchodu na skříni pro kočárky ležely klíče. No, dělňasové si je tam odložili, nechali otevříno a šli se najíst. Takže je asi někdo ukrad. Kliče od baráku, půdy, komory uklízeče...
Aby nebyl srandy konec, tak mi ještě sdělil, že jak nám museli vyměnit parapety, tak si je asi budu muset zaplatit, protože... Bývalý majitel si nechal okna vyměnit u jiný firmy než zbytek baráku, takže to dostal proplaceno a měl to proplacený i s novejma parapetama. Jenže ty vyměněný nebyly, tudíž tam zůstaly starý a von (respektivě jeho matka, protože za toho týpka všechno řešila matka) je dostal proplacený. Malej podvůdek, žeano...

11.06.2011 v 20:09:46

pátek

tož neska se vrací ivka, takže jsem zakončil celotýdenní uklízení vytřením podlah a nejčko se jen věnuju úpravě španělských ptáčků. je s nima prcačka, ale myslim, že se dílo dobře podaří.
končí mi slaměnovdovský období, tož zase nastane změna a čas jiných radostí.
no a mám puštěnou čt24ku a jak sem teda pochopil, v pondělí 13týho bude stávka dopravním odborů, nepojede metro, mhd ve městech, vlaky a já nevim kde co ještě.
No, já prostě těm odborářskejm bosům nevěřím, myslim, že si hlavně jako rukojmí pro svý zájmy berou státní zaměstnance, nemám je rád a nesouhlasim s nima. Holt budu v pondělí makat z domova, to že bude stávkovat mhd je mi ukradený, protože stejně jezdim zadarmo. No a těm odborářskejm kokotům bych řek, že by se hlavně měli jít postavit před ředitelství čd a vyjasnit si, zda-li má smysl platit fejkovi větší vejplatu než má president.

Takže takové resumé je, že díky stávce se do práce nedostane Krychlič, Andrei Chikatilo, pionýři oblečení jako z 80tých let, zoofil z nové vsi, nezletilá školačka z břeclavi s kamarádkou nestihnou natočit dětské porno s hulením péra a pedobearem. Takže stále platí, že stačí pervitin, kodein, pivo denně, řízky z konopí. Hodně nešťastná bude stará Paroubková, protože nebude moci odjet na bunga bunga párty za berlusconim, protože lízat řit starýmu paroubkovi asi už nejní vono. Komix "Upekl jsem v Osvětimi" vyjde 30.února příští rok. Heh, a prej sere mě všecko. ...

10.06.2011 v 13:36:16

starý sirky

včerejší úlovek z voka. starý sirky z doby, kdy ještě krabičky od sirek byly poctivými krabičkami a žádnej papír, a kdy sirky škrtaly a fakt hořely.

Starý sirky


09.06.2011 v 23:59:07

z tisku

1) každý čtvrtý američan je bonzák. již brzo amerika vybuduje komunismu a udavač bude každej druhej.

2) Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje. Ha ha ha ha ha ha ha ha.....

08.06.2011 v 10:20:28

diry v igelitu

díry, který sem si vyříz do igelitu, abych viděl aspoň koutem do ulice, dělňasové zalepili. chjo. dneska sem se na domovní nástěnce dočetl, že lešení bude až do sedumnáctýho. fakt vostrý.

07.06.2011 v 20:57:38

momentka z venčení

je po dešti, tak sem byl ještě vyvenčit holky. no, někdo bude ráno pěkně překvapenej....

Momentka z venčení


07.06.2011 v 00:17:04

prdel plná srandy

jo to by byla fakt prdel, kdyby nakonec byla pravda co říkal z legrace kolega, když se poprvý v rajchu objevil smrtící průjem: "Počkej až se zjistí, že je to z hovězího. To se všichni teprv poserou."
Veterináři začali kvůli epidemii průjmů kontrolovat maso z Německa

06.06.2011 v 17:40:38

hromy blesky voda kroupy

voda, hodně vody, fakt kurva hodně, do toho kroupy jako hrachy, blesky a hromy. ja samozřejmě dobíhal jedenáctku a zmoknul sem fakt durch. fuck off.

06.06.2011 v 17:33:48

linux bios update hp pavilion

no, včera sem rozhodl updatovat bios ve svém hp pavilion dv6680ec. Bylo to docela veselý, protože jak jedu pouze linux, narazil sem na to, že hp dělá aktualizátor biosu pouze pro windows rozhraní. No jeden by zaplakal. Takže sem musel udělat následující:

1) Vytvořit bootovací usb flash disk s FreeDOS. Manuál zde: FreeDOS Flash Drive

2) Stáhnout update biosu z hp.com. V mém případě pro hp pavilion dv6680ec: Software & Driver Downloads - HP Pavilion dv6680ec

3) Takže máme nějakej podělanej exe soubor (v mém případě sp48024.exe), kterej nám pod linuxem moc nepomůže. Updatovat bios ve virtualizovaných winxp nelze, jelikož nedostanou přístup k systémovým prostředkům. Tudíž se musíme pokusit vydolovat z toho souboru co se dá. Jelikož jsme v linuxovém prostředí, máme dvě možnosti:

3a) Wine: Máme-li instalované wine, můžeme soubor pustit: wine sp48024.exe
Instalace sice zdechne, ale lze se podívat do: $HOME/.wine/drive_c/users/$USER/Temp
Zde je kromě nějakýho bordelu velmi zajimavej soubor 30CCF5A.WPH (v mém případě), což je přesně to, co hledáme. Update BIOSu.

3b) 7z: Pokud má wine zákaz do počítače, lze ještě použít 7z.
Následovně: 7z x sp48024.exe
Z čehož vypadne soubor 30CCF5A.exe a ten znova proženeme 7z: 7z x 30CCF5A.exe
A ve výsledku uvidíme v aktuálním adresáři náš hledaný soubor 30CCF5A.WPH s updatem biosu

4) Fajn, máme bootovaci usb disk s FreeDOSem, máme WPH soubor s novým biosem, takže ještě potřebujeme najít nějakou utilitu, kterou bios flashneme. Vzhledem k linuxu, nelze použít standartní dodávaný nástroj SWinFlash (Phoenix Secure WinFlash) pro Windows. Tady je nutné se poradit s googlem, protože špatně zvolený aktualizátor může celkem s přehledem vykurvit ROMku (ne cigošku, prosimvas) a počítač by mohl jít do hajzlu.
Protože se umím podívat do BIOSu svého noťasu, tak zjistím, že výrobce mého BIOSu je skutečně Phoenix. Dotazem do googla sem zjistil, že Phoenix má nástroj pro flashování biosu z DOSu, který se menuje PHLASH.
Rovnou vám řeknu, že jsem experimentálně s velmi, ale velmi horkým potem, došel ke zjištění, že je nutné použít PHLASH17 (google poradil tento link).

5) Takže teďka už máme všechno co potřebujeme pohromadě. BIOS i flashovací soft, takže soubory 30CCF5A.WPH a PH161700.EXE nakopírujeme do usb flashky, přejmenujeme WPH soubor na BIOS.WPH, restartujeme ntb, nabootujeme z flashky FreeDOS, přepneme se na disk C:, pustíme PH161700.exe a modlíme se. :))
V mém případě po aktualizaci BIOSu došlo k automatickému vypnutí noťase a plnému zalití potem, ale zapnout se ntb dal a dokonce i nabootoval... :)

#dmesg |grep BIOS
DMI: Hewlett-Packard HP Pavilion dv6500 Notebook PC /30D2, BIOS F.5A 03/22/2010

06.06.2011 v 15:16:48

Raiffeisenbank poplatky II

no byl sem se zeptat v rajfajsence co měly znamenat ty prachy navíc v mým učtu. No, dozvěděl sem se, že jsem holt starej zákazník ještě z dob ebanky a proto je potřeba, abych si změnil typ účtu na nějakej jinej. No, tak sem to udělal. Slečna byla celkem vochotná.
V podstatě mi bylo řečeno, že bych měl číst zprávy, který mě chodí do elektronickýho bankovnictví.

06.06.2011 v 14:12:14

co to je za rasu?

šel sem se projít k bankomatu u pošty a vzal sem pochopitelně sebou holky, aby se provětraly. Cestou parkem mě oslovil mladej týpek "dobrý den, co to je za psy?" Já se trošku lek, protože sem otázku nečekal, otočil sem se a říkám "normální míchanci, pouliční směska." Odpovědí jsem týpka asi zklamal, protože byl očividně nadechlej k nějaký užasně pochvalný odpovědi, vydechl a přidal do kroku.

05.06.2011 v 19:27:14

tištěná média

no koupil sem si náhodou reflex a musim říct, že je docela sranda sledovat současný periodický tisk, jak v podstatě nestíhá reagovat na aktuální stav. Krásná ukázka jsou nakažený biookurky ze španělska. Přestože už je prokázaný, že výjmečně jsou v tom španěláci nevinně, reflex je plnej úvah na téma okurky, zelenina a biozelenina. :)
Ještě, že tu sem já, s jedinou pravdivou pravdou....

05.06.2011 v 14:32:21

generální úklid

proběhl dnes v mém podání generální úklid před návratem ivky. lešení stále stojí, dneska dokonce přes okna přibyl jakejsi igelit, pravděpodobně ochrana proti podělání skel omítkou, takže poslední zbytky průvanu zmizely. no prostě sem si pomohl tím, že jsem do igelitu vyříznul malou dírečku nožem, abych se mohl aspoň podívat, jak je venku.

Můj výhled z okna


Takže nedivte se ničemu. Ale touhle dírečkou šmírovat školačky z břeclavy fakt nepude. A vůbec není to žádná šťastná díra, takže sex za piko nekápne, porno fotky dětí taky ne. Mrd krásných srnců? Já vám nevim, ale možná bude zoofilů stejně jako kanibalů na slovensku. Krychlič s těmahle prasárna nemá nic společnýho, dištancuje se vod toho a taky komix nebude. a prej, že pivo denně neublíží. hulení péra komentovat nebudu, protože jak pervitin zasviní plíce snad nestojí za to. demence má, či demence čmuchalů??

Jenže tady nejde vyslídit vůbec nic. Nějaký zbytečný grafomanský výlevy půlnočního e-jezdce, jenž snad nevyjadřujou ani myšlenku, která by měla jeden jedinej malej význam a smysl. Ale jo, sem happy, vyvenčil sem holky, venku je dusno velkoměsta a kéž by přišla bouře a servala igelity z mých oken, aby vzduch mohl začít znova proudit a duše člověka se osvobodila od jha a poroby!

05.06.2011 v 00:58:16

někde v číně

americkej hrdina....

Pedobear někde v čajně


04.06.2011 v 01:39:32

ufo na poradě

unikátní foto z porady s kolegy. pomatuju si to jako dneska, přijeli z intergalaktický rady s prvním návrhem zničit tuto heretickou planetu. tenkrát se to podařilo odvrátit, ale jednání byla tvrdá. každopádně přiletěj znova příští rok kolem prosince, takže zase bude veselo. celý video nelze poslat na veřejnost, neb jsou tam věci, který kdyby lidstvo vidělo, zničilo by se dobrovolně a s radostí.

ufo a zelení mužíčkové
ufo foto


03.06.2011 v 16:52:10

Raiffeisenbank poplatky

tak ta skvělá banka bez poplatků na mě zkusila něco, čemu moc nerozumim a pudu se na to v pondělí zeptat. Tak nevim jestli si dělaj prdel bo to myslej vážně. Ale sou zralý na televizi.

bankovní poplatky raiffeisen bank


03.06.2011 v 11:23:49

stavy

stav první: ráno jedu na punkrác 188čkou. za mnou si sedne nějakej schizofrenní dement, kterej si celou dobu povídal se svým neviditelným kamarádem na různá témata (život v 17století, psychózy, vzájemný respekt, apod). Protože sem fakt neměl ráno náladu poslouchat tento debilní monolog, dovolil jsem si otočit se a požádat ho, aby si povídal potichu. No, odpovědí mi bylo, že Hitler to vidí jinak, tak sem se otočil zase zpět a držel sem hubu. Ne nemělo to smysl.

stav druhý: teďka sem jel 11tkou domů, u olšanskej hřbitovů přistoupila dvojice, která byla jasným homosexuálním párem revizorů. No vypadali jako úředníci z finančáku. Říkám si piča, šátrám po záchrannym lístku, ruce se mi klepou z chlastu, naštěstí mě opět zachraňuje párek cizinců. Což by nic neznamenalo, protože se revíci blejskli znalostí angličtiny a já tak nějak pochopil, že pán s paní (takový dva slušný lidi, žádný oteplákovaný kokoti) sice lístek mají, ale asi pět minut prošlej. Takže sem si teda před revíkama cvaknul svůj lístek a poslouchám co bude. Chvíli sem si říkal, že je nechaj bejt, ale když sem slyšel, jak po přednášce na téma různé druhy jízdného po praze, začli tý dvojici vysvětlovat, že budou muset zaplatit pokudu 2x700kč (bo kolik je pokutička na místě), začala se ve mě vařit opice ze včerejška, musel se vložit do tý debaty, a normálně sem těm dvou kokotům řek, jestli sou normální, vždyť sou cizinci, ať sou rádi, že si aspoň nějakej lístek koupili a si taky myslim, že sou ubožáci, protože ti cizinci jsou pro ně snadná kořist. No von mi na to řek, že každýmu měřej stejně, já mu teda řek, že kecá, vpálil sem mu do ksichtu, že sem si přeci ten lístek cvaknul před nima, tak proč mi pokutu nedá. No čuměl na mě jak debil, ale nic neřek, protože po tý včerejší chlastačce asi nevypadám úplně v pořádku. A to už sme byli na vinici, ja sem vytek, ten cvaklej lístek sem vrazil do ruky tý cizince, řekl sem jí, že tenhle lístek je ok a maximálně ať "call police". Oběma sem pomoci nemohl, ale lepší platit jednu pokutu než dvě. Takže doufám, že ten chlapík měl koule, protože revík na mě při vystupování křičel, že to nemůžu, že ten lístek neplatí. Tak sem na něj zakřičel, že platí a nechá tu paní bejt. Jak to dopadlo netuším, protože domů sem došel pěšky.

02.06.2011 v 15:48:28

z tisku

dneska mám vopravdu, ale vopravdu vošklivou vopici, která se mě drží za krkem jak klíště a ještě sem musel jet na kačerov za klientem vyzvednout podepsaný protokoly. takže zatím jen stručně:

Stávkující dopraváci blokovali v Ostravě tramvaje se „stávkokazy“. Nechápu, že se někdo s těma podělanejma odborářema zabejvá a sere mě, že jak odboráři, tak fízli neznaj paragrafy: "Chvíli to funguje, ale pak se část davu stejně dává do pohybu. "My nejsme žádná nepovolená demonstrace, ale stávkující, kteří jdou k magistrátu. A na přechodu přeci máme přednost," argumentují odboráři."
Jsou to hlupáci blbí, protože i u nás v praze na venkově běží teďka akce, kde z reproduktorů lidem tlačej do hlavy, že chodec rozhodně není ten, kdo má před tramvají přednost.

Rus se zaživa pohřbil pod zem, místo štěstí mu to přineslo smrt. Bezmozků není škoda. Aspoň, že nepropadl plankingu či jak se ta nová demence menuje.

Dekriminalizujme drogy, vyzvala skupina světových státníků. Pěkná idea, já už to tvrdim hodně dlouho, ale myslim, že to neprojde přes soudruhy v USA. Z čeho by financovali mezinárodní terorismus, který je posléze potřeba potlačovat.

A toto je úplně největší úlet: Julie Gaia Poupětová: Naučím vás správně masturbovat. Jojoj, opět sem si uvědomil, že makám ve špatným byznyse. Masturbační kouč bych byl taky dobrej. Honit si, to já umím a rozhodně bych taky uměl dobře poradit. Ne nadarmo mi žena pořád říká, ať už tu ruku vyndám a přestanu šontat.

Já hlavou biju o stůl, jak dement v kleci jatý....

02.06.2011 v 14:45:28

normalita

furt si o sobě myslim, že sem úplně normální. zdá-se však, že bylo dokázáno, že tomu tak není. Náš obývák skutečně nevypadá jako obývák průměrnýho čecha. achjo, zase nejsem normální.

Pěkná šmírovací hračka: DARPA Concludes Nano Air Vehicle Program. :)

01.06.2011 v 13:20:52