školeníčko

no neska sem měl menší školeníčko na punkráci na APčka značky rucus, takže sem si to poslechnul, pak sme šli na obídek, oběhnul sem farmářský trhy, koupil česnek paličák a trošku jalovce, a pak směr home.

29.09.2010 v 16:42:59

komix

28.09.2010 v 16:22:49

dexter s05

no zcela nečekaně sem zjistil, že se rozjela pátá sezóna seriálu Dexter. Tak sem zvědavej, jestli si udržej stále tak vysokou laťku jako doposavaď.

28.09.2010 v 12:24:41

hlasovací lístky

no přišli nám neska hlasovací lístky do senátu, do zastupitelstva městské části pha 10 a do zastupitelstva hlavního města prahy (magistrát), jenž je rozměrově opravdu výživný... :)

Hlasovací lístek do zastupitelstva hlavního města Prahy


27.09.2010 v 18:43:50

windows 7

no neska nic veselýho, spíš tragický windows 7. teda nikdy bych neřekl, že tak triviální věc jako je nastavení pevné ip adresy ethernetovýmu interfejsu může bejt tak zkurveně komplikovaná. domácí síť, firemní síť, nebezpečný prostředí a bůhvíco ještě mi tam skákalo ve formě nějakejch debilních vokýnek a klikátek. jestli windows 7 charakterizují komplikovaný svět američanů, tak už se vlastně ničemu nedivím. aneb, kterak z jednoduchý věci udělat složitou...

27.09.2010 v 17:49:44

zalehlý ucho

no mám dneska nějak zalehlý ucho. skoro bych řek, že v něm slyším šumění moře.

26.09.2010 v 22:18:25

stále nesrším humorem

no protože jediný co ze mě srší sou chrchle a jakýsi výtok z nosu, včerejší návštěva práce tomu rozhodně nijak nepřidala, v podstatě si musim přiznat, že kdybych zůstal doma, udělal bych líp. Jo, taky sem naštěstí zjistil, že většina normálních lidi - což mě uklidnilo - půjde v pondělí do práce a jediní kdo mají v pondělí volno, jak bych to tak kulantně řekl, jsou ti co smrdí státní správou. Buďto tam makaj nebo tam mají pracující partnery a partnerky. Takže nijak radši nebudu nic komentovat, vzhledem k nedávno proběhlé stávkce odborů zaměstnanců ze státní zprávy, budu držet hubu a smířím se s tím, že i když by bylo pondělí fakt ideální den na oběhnutí si úřadů, už předem vím, že nadcházející týden bude totálně ztracenej, jelikož v pátek už nikdo zase makat nebude a ve středu a čtvrtek se nedá nic stihnout. Jak krásný sen by bylo dát ouřadům vejplatu podle reálně odvedený práce. Zdechla by většina na hlad.

Ale což, něco veselejšího. Kromě toho včerejšího malování modrejch pruhů, nachomejtnul sem se k parkování jednoho zpěváka, jehož méno mi sice bylo už parkrát řečeno, protože bydlí v místě mýho zaměstnání a občas je potkán, ale já si prostě tyhle nový mladý hvězdičky českýho show byznysu prostě nepomatuju a jediný co vo něm vim, že když natáčel ten svůj posranej videoklip s balónkama, tak ho natáčeli na terásce, která je současně stropem našeho kanclu a docela mě to tenkrát sralo, protože dělali bordel celej den a pouštěli k tomu fakt hodně nechutnou muziku.

Parking


25.09.2010 v 12:47:25

když je práce zábavou

dneska probíhala u nás v jagellonský oprava značení modrých pruhů. :)

oprava značení 01

oprava značení 02


24.09.2010 v 11:36:49

deregulace nájemnýho

jo, musim se ještě vyjádřit k deregulaci nájemnýho. od 1.1.2011 se bude konečně deregulovat úchylný regulovaný nájemný. Já osobně nechápu proti čemu se lidi bouří, protože všichni měli dvacet let na to, aby si vyřešili svoje bydlení. Dle mýho regulovaný nájemný dvacet let po revoluci je něco, co je fakt špatně. Vysral bych se na ty lidi, protože si za to můžou sami. A myslete si vo mě bůhvíjakej nejsem asociál bez sociálního cítění.... regulovaný nájemný je fakt nefér hra.

23.09.2010 v 16:04:49

asi nejsem normální

no, dneska sem zjistil, že asi stejně pořád nejsem asi normální, a že se to nikdy asi už nezlepší. docela mě překvapilo, že existujou dospělý lidi, který můžou mít radost z toho, že je v úterý 28 září volno, jako kdyby byli na základce v pátý třídě a dostali den před tím řiditelský volno... No, ale bylo mi ivkou vysvětleno, že prostě sou takový lidi, kteří to maj v kalendáři už dva měsíce předem označený.... no nic, zbytečnej povzdech
jo a rozhodně mi včera hodně pomohla inhalace heřmánku a solidně se mi uvolnili dutiny v hlavě...

23.09.2010 v 12:20:37

ranní venčení

protože mám pořád ucpaný dutiny a v podstatě tak nějak blbě slyším, ánžo mám ucpaný i nějaký ty uši, tak sem se šel s psíma holkama vyvětrat, abych přišel na jiný myšlenky. No kromě toho, že sem potkal nějaký ty maminy s dětma, v jejichž očích se zračilo "kurva to sou ale velký psi, snad aby mi děťátko neskončilo v jejich tlamách", tak z mého rozjímání nad dobrovolně zvolenými životními náklady - jako třeba hypotéka a platba spotřebovaných energií, mě vyrušil v parku u rwe jakýsi anglicky hovořící páreček, z nichž on byl pravděpodobně rodilý anglán nebo amík a ona určitě do něj zamilovaná, páčto to bylo samý "yeah, waw, my god" a tak, jenž venčil takovýho černýho psa a bernskýho salašnickýho. No jak uviděli ty moje nádherný kočičky a zvláště Taru, tak se rozjel english vodováp slov "wow, beatiful, from are, price" a tak. No protože anglicky umim jen sprostě, tak sem jim vysvětlil, že "this is dog from somalia desert and she is very rare. Price? Too much." A na závěr sem ještě přihodil pár slovíček jako "dangerous, slave hunter, bye" a šel sem do prdele...

22.09.2010 v 10:11:16

feťácká

tak jedna feťácká na dobrou noc od Uhlíře a Šípa :)21.09.2010 v 22:31:43

odboráři

teďka mi došlo, že stávkujou odboráři a státní zaměstnanci. jako já osobně mám trošku mentální problém ubírat finance zdravotníkům, hasičům či učitelům, ale co si budu namlouvat. Sem nemocnej, teče ze mě jak z vola, sem nadopovanej práškem s efedrinem, ale moje jediná výhoda je, že mám tak zlatýho šéfa, že si nemusim brát nemocenskou ani dovolenou, ale stačí mu zavolat, že zůstanu doma a budu své pracovní povinnosti řešit přes internet a telefonem.
v podstatě se domnívám, že státní zaměstnanci by si neměli moc vyskakovat, protože sice mají míň peněz než my v soukromým sektoru, ale zase ty výhody, že? Nijak se nepředřít, nic nespěchá, v pátek když přijdu na úřad, tak se dozvím, že sem debil, že v pátek se přeci nepracuje. Takže vážení členové ROH, jak píšou na on-line reportáži z vaší demonstrace: "Velké fronty se dělají před stánky s pivem a párky." jinak doufám, že ste si taky vzali nějaký peníze sebou, protože na nákupy do prahy se zase jen tak nedostanete.... No prostě nejsem nijak velkým příznivcem odborů, aspoň v té formě v jaké existují tady u nás v čr. Protože si myslim, že se maji ještě co učit a osobně, kdybych byl odborovým předákem, inspiruji se třeba ve francii.....

21.09.2010 v 11:14:13

poznámka pro budoucnost

sem zdechlej, potim se a chčiju paraleny....

21.09.2010 v 09:42:24

Cannabizz Prague 2010

no, protože máme s ivkou emhádé zdarma a všude, kde sme viděti, nás radši pouštějí bez placení, tak sme se vypravili podívat se na první ročník mezinárodního veletrhu cannabiz prague 2010. už cestou skrz karlínskej tunel pod vítkovem sme potkávali alternativně oděné borce a borky, jejichž rozzářené úsměvy a ruce plný propagačních igelitek značily, že se podařilo mezi lidi rozdat spoustu lístků zdarma. Což se nám potvrdilo u vchodu, protože fronta ke kase byla velmi krátká a zařadit se mezi těch pár blbců co zaplati se nám opravdu nechtělo, a navíc mi bylo hodně líto těch 2x150kč, žhavíme telefony a nakonec se dovnitř dostáváme.
Již před vchodem nám vystavené vzrostlé kytky technického konopí a jejich částečně orvaný palice plný semen, dávají zcela najevo, že jsme na mezinárodní výstavní akci. Taneční stan s DJ, barem a bombastickejma cenama za kombinaci: pivo 10 budvar do plastu, panák tulamorky - taky plast - a láhev coly zero za 115kč. No dobře, drahý občerstvení se dalo očekávat, tak snad dál to bude veselejší. Vylejzáme ze stanu, vyhneme se toitoikám a opouštíme prostor vypadající jako vstup na punk-techno párty a vstupujeme do haly.
V hale je fakt hafo stánků, asi skoro všechny growshopy a většina výrobců hnojek a techniky určený k pěstování hulení. Procházíme, zkoumáme a díváme se, co je na trhu zajmavýho. Nejvíc lidí samozřejmě u semen, pak u hnojek, stánky s pány v kravatách a technikou určenou k velkovýrobě vypadaly celkem opuštěně. Někdy v tuhle chvíli mě napadá přirovnání k jarmarku nebo pouti.
Industriální hala, beton a všudypřítomný hlášení jak na vlakovým nádraží, kde prosil jakýsi hlas, aby návštěvníci nekonzumovali marihuanu v prostoru veletrhu. Trošku demence. Zdravíme se se známejma, dostávám plzeň (za tu fakt díky, budvar se skutečně nedal pít), cíga, krátká debata na téma úroveň a představa o mezinárodním veletrhu, a deme pryč. U vchodu potkáváme ještě jedny známý, dáváme jointa, protože co by to bylo za konopnou prezentaci, kdybysme si nezahulili, čímž porušujeme rozhlasový vysílání a zcela dobrovolně deme do prdele.
Takže bych to shrnul tak, že bejt o deset let mladší, tak sem vlhkej blahem, cože se to konečně podařilo v týhle zemi uspořádat, ale protože mládí už je v hajzlu a močák nedrží tak jako dřív, konopnej jarmark s toitoikama a zákazama hulení, pro mě prostě není.
Takže sem celkem zvědavej na porovnávácí návštěvu dalšího letošního veletrhu cannafest prague 2010.

Jo a samozřejmě se tam motal JXD s noshledy a očividně si užíval chudáky s kamerou a mikrofonem, co za ním pořád běhali jak mopslíci.
JXD - Bez dcerky neodejdu


update: pár cvaků zde.

19.09.2010 v 09:14:53

Garage u Vystřelenýho voka

No ve čtvrtek 16týho hrála u vočka Ducháčkova Garage na podporu jakésu sluneční školy kdesi v himalájích. Takže takhle nějak sme podpořili děti vysoko v horách. určitě na nás budou pyšný... :)

Garage 01

Garage 02

Garag 03


plná velikost ZDE

18.09.2010 v 12:32:07

proč mě svěděj koule

ezo.tv :)16.09.2010 v 11:01:58

facebook spam

no, že microsoftí antispam blokuje svý vlastní stránky to chápu, ale že mi pustí facebook spam s textem, že sem si změnil heslo i když na fakebooku nemám účet, vyloženě pobaví :) Výhoda non-ms operačního systému je, že se můžu v klidu a z čiré zvědavosti podívat i do přílohy... :)

Facebook spam


update: imho za pár desítek let konečně možná bude realitou to, co se dneska opováží říci pouze starej politik či běžná fetka... :) Legalizace drog zlikviduje narkomafii, míní španělský expremiér

16.09.2010 v 10:52:10

microsoft olol

no dneska sme narazili s kolegou na dva takový veselý špeky firmy ms
1) pokud je na cisco pix nebo cisco asa povoleno "fixup protocol" (projevuje se tak, že když se telnetem natelnetíte například na port 25, tak pix a asa schovává identifikační stringy a omezí některý příkazy) tak prostě microsoftí telnet zkolabuje a nefunguje. linuxová verze telnetu je ok.
2) na exchangi máme instalován MS Intelligent Message Filter, tak se nám stalo, že při antispamové hodnotě 7 (v podstatě jediný co se tam dá nastavit) bude zahazovat všechny emajly, ve kterých bude něco ve smyslu http://support.microsoft.com/kb/320027 :)

14.09.2010 v 16:14:45

2x olol z USA

1) Britský teenager nesmí nikdy do USA, poslal Obamovi urážlivý mail. Dobře, aspoň víme, že ty mejly ve státech někdo čte...

2) Bílý prášek přiměl americké kongresmany k evakuaci Kapitolu. Aneb jak ztracený prezidentův koks vystíhoval kongresmeny... :)

14.09.2010 v 09:48:13

víkendová párty II

tady je důkaz, že párty byla fakt bomba... :)

Bomba


14.09.2010 v 09:43:13

burčák

jo a nakonec sme se stavili ve velkejch bílovicích nakoupit burčák, a protože sem cestou zpět upíjel, tak sem asi přesně zhruba tam, kde sem byl včera :)

13.09.2010 v 16:50:40

demence

kam až může zajít život s takzvanými sociálními médii: Nové pracovní pozice zvoucí úžasný a žhavý názvy jako například: Social Media Product Manager, Social Media Account /Channel Manager a hodně pobavil Interactive Marketing Manager, kterážto funkce pro blbce co každej den aspoň třikrát pouští nejspíš statistikátor a pak celej den spamuje...

13.09.2010 v 12:18:20

víkendová párty

taksme byli o vejkendu v tisí na narozenívý párty a vyndali sme se jak ty dobytkové :) prima vejkend, prima počasí, prima muzika a prima lidi. co víc si přát... :)
jinak pracovní pozdrav z chrlic a ještě nás čeká podivín...

13.09.2010 v 10:52:11

Pátek vesele

dneska sem musel vyjebat hotlajnistu u zákoše do čůráků a dementů co nepoužívá mozek k přemejšlení. a to jen proto, že sem se opovážil zavolat a zeptat, jakpak to vypadá s tou mojí žádostí z pondělka ohledně zřízení vpn přístupu do vnitřní sítě. takovej papír sem sepsal, razítkem a vlastnoručním podpisem ho opatřil a von mi nejdřív odpoví, že na tu moji žádost nějak zapomněl a že zjistí jak to vypadá. no asi po deseti minutách sem se dočkal telefonu, kde sem se dozvěděl, že ty naše účty, který používáme nelze použít, protože pod nima běžej nějaký ty naše services na pár strojích a že jako si mám vymyslet nějaký jiný ména účtů a že si mám žádost podat znova. načež sem vypěnil, protože vymejšlení přihlašovacích jmen fakt není moje starost a že si jako žádost znova podávat nebudu, ať použijou mozek a v tý starý ať škrnout ty účty, který sem si zadal, napíšou si tam nějaký nový spolu s textem "opraveno dne 10.9.2010" a daj si tam to svý kulatý červený razítko. ach jo...

10.09.2010 v 18:43:39

no nic

dneska sem měl takovej slabší den. po včerejším vočku bylo všechno dneska takový těžší...

09.09.2010 v 23:48:19

hlavou biju o mříže

hlavou biju o mříže
jak zoufalec v kleci jatý,
já bych vzhůru k nebesům,
ale sem zemí zajatý.

Z hvězd že vane hlas:
"Pojďte blbci blíže,
jen trochu blíže, zoufalci,
jimž hovno nohy víže!"


Fakt to bylo zoufalý poslouchat ty dvě maminky v emhádé, jak jedna říká ty druhý, že paní doktorka diagnostikovala tomu jejímu chlapečkovi "nepozornost z nudy". Pokud já si pomatuju ze školy, tak ti nepozorní z nudy byli většinou blbci, co je škola nebavila a souška učitelka jim musela dát pár facek, aby byli aspoň přes její hodinu zticha. Ale máme dvacátýprvní století a my relikvie ze starýho století to prostě nemůžeme pochopit....

09.09.2010 v 11:08:24

z rádia

dneska v rádiu cr1 řekli: "amerika je zemí svobody, kde ma každý právo být neomezeně hloupý." olol :)

update: ČSSD údajně lákala nové členy na drogy :)

07.09.2010 v 14:25:29

z prahy

dvě informace on-line:
1) praha je plná lidí, jak sem očekával. je to k nasrání.
2) malešická kompostárna valí. je to cejtit jaxvině...

06.09.2010 v 17:00:12

facebook

pobavilo mě celkem :) facebook a přátelé...06.09.2010 v 14:04:50

krychlič forever

takže něco ze života Václava Kulhánka, známého jako Krychlič.... (thnx to BAF)

06.09.2010 v 13:35:05

co mě vlastně v praze potkalo

no tahle poslední střelba, který sem se vyhnul mě donutila se zamyslet, kolik střelby sem už zažil nebo těsně minul. no skončil sem na pěkný trojce, takže počítám, že třikrát a dost.
1) před 7 lety přepadení účetní u zákazníka na pankráci, kde sem zrovna tenkrát dělal. výsledek jedna kulka ve stropě a ukradený tři mega.
2) asi o 14dní později střelba na vietnamce u bankomatu, shodou okolností kousek od zákazníka kde se stal případ č.1. výsledek jeden mrtvej vietnamec a já procházející asi o 15 minut později kolem.
3) střelba důchodce na pejskaře v olšinách ve strašnicích. výsledek naštěstí žádnej mrtvej a já zrovna v tý době venčící psi.
4) bramborová medaile, alias bonus či benefit k životě v práglu. Sice to není střelba, ale dobíhač dobíhající tramvaj u zastávky 'Mezi hřbitovy' (U olšanských hřbitovů, směrem k nákladovýmu nádraží žižkof). výsledek já zrovna jdoucí kolem, jeden - původně živej, člověk sraženej před mejma očima bílou dodávkou značky ford. taky už pár let.

05.09.2010 v 18:34:50

piča klika

piča včera sem měl asi kliku, protože bych se možná stal mrtvým a nebo vrahem. a to jen protože sem vyrazil také po půlnoci, když skončilo umění lámání rukou se Stevenem Seagalem, vyvenčit hafinky taktéže k Olšinám, kde je fakt velkej park... Důchodce prostřelil muži nohu, pohádali se kvůli psům
Jo, Strašnice sou prostě plný bejvalejch komunistickej fízlů a lampasáků...

05.09.2010 v 13:29:49

amerika, vědci a microsoft

úžasná, skvělá a boží země jsou ty spojený státy americký. akorát se bojim, aby jednou nevymysleli a nenechali si patentovat dýchání, pití, žraní, chcaní a sraní. to by byl vejvar z autorských poplatků. tak vám nevim co je větší zlo, jestli být na věčný časy se sssr a nebo být přítel usa.
Microsoft si patentoval vypnutí operačního systému

04.09.2010 v 12:37:29

kocáb

nemám rád kocába, to asi tušíte, protože je to podle mě jen vychcanej zmrd co se nechce pustit koryta.

Kocábe, di už do hajzlu


Inspirace zde: Nečas přijal Kocábovu rezignaci. Ten tvrdí, že žádnou nepodal

Jo, a milým bio-eko-blbkám s dětma bych rád vzkázal, že kdybyste kupovaly kojenecký láhve ze skla a netahaly malý děti v zimě a dešti na nějaký posraný demostrace, kterejm nerozumíte vy sami, natož vaše děcka, uděláte mnohem líp.

Včera přijela ivka, tak jsme se docela solidně vykalili a já teď v práci trpím :)

02.09.2010 v 15:23:47

konec prázdnin

takže je tu tradiční opakovačka konce prázdnin. což znamená:
1) haranti se vratili z prázdnin z chalup rodičů a prarodičů
2) část chudých, zbídačelých a vládou ožebračených důchodci se vrátila ze svých chalup
3) v pražských ulicích už není ten báječný prázdninový klid z důvodu bodů 1) a 2)
4) v následujících dvou-třech týdnech očekáván zvýšenou aktivitu revizorů, protože někdo musí zkontrolovat lítačky harantů a důchodců
5) z důvodu bodu 4) očekávám do konce roku polapení revizorem a zaplacení poplatku 818kč (a nebudu upozorňovat na abecedu H-A-H) za jízdu zdarma

01.09.2010 v 09:06:21