kačena

no takže k silvestru pečená kačena, knedlík a zelí. z drůbků polívka se sejrovejma nokama a játrovejma knedlíčkama.

31.12.2010 v 14:03:08

nejvíce hledané výrazy v měsíci prosinci

1. Krychlič - 75x
2. Pardubice - 15x
3. Bubak - 11x

jo Bubák z Pardubic - Krychlič - se očividně stává Internetovou celebritou. :)

28.12.2010 v 11:22:47

toto letí

milé děti. včera se u nás stavoval známej z Valach, přivezl nějakou tu slivovicu a vyprávěl historky z návštěvy Keni. Jo asi to bude co se týče návštěvy pěkná země, ale vždycky mě pobaví, jak se tihle cestovatelé vracejí do čech s ujasněným názorem, že se tady fakt máme jako prasata v žitě. Abych tohle zjistil, tak mi stačí pustit si zprávy, protože z hlediska nějaký ty statistiky nemá moc lidí tu výhodu, že votočí kohoutkem a teče voda, zmáčkne vypínač a žárovka se rozsvítí a to, že splachujeme hajzly pitnou vodou... to je fakt rozmazlenost, rozežranost a v podstatě totalní absence pokory.
Když vidím, jak si mistní obyvatelstvo stěžuje na tu bídu, tak každýho takovýho ublíženýho kníkala bych na půl roku poslal někam do afriky a nebo asie, aby si užil komárů, malárie, horečky denge, špinavý vody a nemožnosti si dobít telefon.
Jo, to byla největší prdel, když známej vykládal, jak musel majitel hotelu nahodit dieselagregát, aby si mohl dobít telefon. No, dobití půlky baterky ho stálo deset litrů nafty. Takže vážení pozemšťané a mimozemštané, tady v tej evropě se prostě máme fakt kurva dobře.

28.12.2010 v 11:13:54

22 návštěv z lokality Israel

no nevim jak si mám vysvětlit těch 22 návštěv z lokality Israel, ale jestli já sem si nedělal prdel z křesťanských černochů žijících v israeli a odmítajících prodávat své honosné vily židovským zájemcům.
Aneb já bych to pánové z Mossadu nechal bejt, protože bych nerad rozvíjel teorie na téma, proč je v tom jméně SS.... a to by mohlo wikileaks zajmat, žeano?

25.12.2010 v 18:34:40

co nejšťastnější a nejveselejší

tak si užívejte a ať vám ježíšek ucpe komín a vypadne i s překvapením až na svatýho štěpána.

24.12.2010 v 12:10:50

kaos předvánoční

každoroční.

23.12.2010 v 22:15:09

vánoční vypětí

opět je tu ten čas, shonu, šílenství a pokryteckého nadšení ze všech lidí, na který normálně celej rok serem. jediný co chci, je pochválit se za to, jak sme zvládli letošní rok, bez toho aby sme se nakonec museli někde doprošovat, pučovat a škemrat prstíčkem za trochu toho světskýho potěšení. zato že sme zdravý a že si můžeme žít jako prasata v žitě, protože sme se narodili v evropě a ne někde v prdeli....

23.12.2010 v 12:35:26

posranej max

no dneska mě ten zmrd fakt vytočil mlátit začal do bicích v devět ráno, chvíli sem ho toleroval, a když mi nebral telefon, tak sem se normálně nasral, šel sem si na něj došlápnout. Až po třetím zamlácení do dveří, kdy nejspíš uslyšel mý rány přes nějakej posranej heavy metal, otevřel a jak otevřel, taxem na něj pěkně hezky česky od plic pustil vodopád sprostejch výrazů, jak to umim jenom já a taky dostal jeden takovej malej pohlavek. Hands, blood a flesh byly jenom takovy vsuvky, aby pochopil vo čem je řeč.
no posléze mi začly chodit smsky v angličtině, panáček už je sběhlej v tom co muže a co nemůže tady v čechách. už zná noční hodinu a už ví, že mu během dne v podstatě můžu políbit prdel a že jestli mi něco vadí, ať zavolám fízly. No, to sem se mu vysmál poprvý, protože českej fízl nebude s nikym komu nerozumí cokoliv řešit, a velmi jasně mu anglicky naznačil, že ať s fízlama na mě nechodí, že jsou dvě možnosti řešení. Buďto za a) jako v americe, guns, hands, flesh and blood a nebo za b) bude hrát jen v době, kdy já sem v práci a nikdo není doma s přesně vydefinovanými časy. No, to se mu samozřejmě nelíbilo, dokonce mě chtěl tvrdit, že naši psi dělaj větší hukot než to jeho 3-4hodinový permanetní mlácení do bicích, ale to už sem mu napsal pěkně hezky česky, že jestli po mě něco chce, tak ať se naučí mluvit česky, že když to dokážou vietnamci, tak von taky. No na tohle mi přišla odpověď, ano česky, ale ne hezky, nýbrž strojový překlad - pravděpodobně z google translatoru. To mě rozesmálo podruhý, napsal sem mu tedy finálně, ať rači nic nepíše, že mě stejně nebaví, mý stanovisko je jasný a na výber má z bodu A) nebo B).
Tyhle debaty přes smsky, to je jak na základce. Stejně bude potřebovat jednu pořádnou pěstí.

18.12.2010 v 15:52:11

čerstvej vzduch

neska ráno mě probudil čerstvej vzduch z požáru u nás na praze deset. hořej nějaký haly. (V Praze hoří střecha haly. Zasahuje 120 hasičů)

Požár 2

Požár 1


17.12.2010 v 10:21:10

muka reality

protože mám lehčí vopičku po včerejšku, tak jenom pár poznámek pro budoucnost:

1) Commander Keen slaví krásnou dvacítku. Pamětník jistě zamáčkne slzu dojetí... :)

2) Myslím, že začnu býti velmi, ale velmi, agresívní vůči uživatelům facebooku. Nehodlám doplácet na jejich blbost a potřebu sdělovat svý zážitky velkýmu americkýmu bratrovi. Věděl sem, že to dřív nebo později přijde, ale rozpoznávání obličejů na fotkách je fakt špatně.

3) No a na závěr takovej malej exkurz do historie. Na co dneska potřebuje McDonalds chemii, aby udržel hamburger při životě 137 dní, to dokázali již staří číňané již před 2400 roky.

16.12.2010 v 10:49:41

pyča ostravska

no dneska sem se opět vytočil. ráno vylezu do humelenice, valim na zastávku emhádé a zjišťuju, že nějaká kunda zaparkovala dodávku na přechodu tak dementně, že teda vopatrně vkročim do vozovky a málem mě sejme projíždějící auto, který sem prostě přes dodávku neviděl. No, takže sem se nasral a dovolil sem si manikovi za volantem říct, že parkuje na přechodu a že není vidět nic přijíždějícího. No to sem si teda naběh, borec na mě začal řvát ať se neposeru a du do hajzlu, načež sem se teda podíval na espézetku a když sem viděl to Téčko, tak sem si dovolil poznamenat cosi o "pyčach ostravskich". No ementál to asi nějak nevydejchal, začal se dobejvat z auta ven a vyřvávat cosi vo tom že mi rozbije hubu. Tak sem si ho prohlíd a usoudil, že by mi asi přes držku ta kunda z ostravy dala hodně, tak sem teda jenom cosi poznamenal na téma "tak poď pyčo", von si mě prohlíd a zalez zpátky do svý zkurvený ostravský dodávky.
Nějak mě napadlo, že by nebylo špatný, kdyby se Čechy odtrhly od zbytku Asie a konečně vstoupily do Evropy.

15.12.2010 v 13:48:56

z tisku - habych nezapomněl

1) Pražští lékaři dávají výpovědi, nemocnicím hrozí kolaps. No sem zvědavej co chtěj dělat. Už na ně v německu a rakousku čekají s otevřenejma náručema???

2) Nemáte se s kým opít? Najměte si parťáka na tah. Dobrej byznysplán!

3) Pro zajimavost: GSM ATM Skimmer


13.12.2010 v 21:40:19

nezdravý nasrání

no v sobotu sem nějak náhodou zjistil, že mám v práci jeden server vypnutej a jeden slizko switch je vyresetovan do tovarniho nastaveni. no neska sem to teda řešil, protože mi to zvedlo tlak a mandle a dořešil sem se k tomu, že "někdy minulej tejden vlastně asi možná vypadla elektrika". Načež sem byl ochotnej uznat, že ten sráč server se prostě nezapnul, ale nikdo mi nemůže tvrdit, že když vypadne elektrika, tak ten podělanej slizko switch zapomene pevný ipéčko managerovacího portu, nastavenej ntp server a jednoho uživatele, kterýho sem tam měl založenýho pro testovací účely. ne, prostě nevěřím, že ta značková mrdka nemá baterku co by podržela základní nastavení do doby obnovení šťávy.... ne nevěřím, že by ty sráče byly vymyšlený tak, že po každým vypnutí se musej nakonfigurovat znova...

no, takže sem se teda po dohodě s ředitelem rozhodl, že normálně klíče od racku uschovám u nás na servisu, založím k nim sešitek, kam se budou psát naprosto všechny důvody, proč se musí k technice. jo a samozřejmě se jedna husa - nechci předpokládat, že potrefená - ozvala a zkusila mě nasrat, načež sem prostě řek, že sem to já, kdo má podepsanou zodpovědnost a že dokud můj nadřízenej neřekne jinak, nic se nemění. a čau.

13.12.2010 v 20:09:45

žid nežit

teda já vám nevim, ale kdyby naše intergalaktická rada prohlásila, že kdo prodá něco židovi ze Země bude po zásluze potrestán, se určitě ozve hitler, že je to fakt nespravedlivý, že jeho za to odsoudili...


10.12.2010 v 12:50:11

malej olol :)

pobavilo: notebook z dob komunismu - Epson HX-20
09.12.2010 v 21:18:47

stávka po česku

takže jak vypadá stávka v českym podání:

Stávka po česku


Nemůžu se nějak zbavit dojmu, že stále v krajinách český vládne názor: stávka=výlet ROH za nákupy a kulturou.
zdroj zde.

imho holky si pekne utahujou opasky, co? :)

09.12.2010 v 13:55:17

vánoční besídka

neska máme vánoční besídku. bude asi nějaký jídlo a pití. proto sme si dneska naplánovali práce u zákazníka, takže sem kolem jedný dojel domů, udělal si malej obídek a na krásný dvě hodinky sem usnul. jo, není to špatný si po vobědě odpočinout.
jinak dneska prej byla stávka, ale nějak se to těm odborářům nepovedlo, přestože si objednali i nějaký to oteplení počasí. no lidi sou nevděčný, holt.

08.12.2010 v 16:47:10

Černí Pasažéři United - Praha07.12.2010 v 12:09:29

půlnoční procházka

jinak pěkná skoro půlnoční procházka s hafinama. dost lidi s čoklama, který byli taky nejspíš zlákaný tou sněhovou nadílkou. je kolem lehounce pod nulou, zatím stále padá a nebylo by úplně od věci, haby to do rána pěkně zmrzlo...

06.12.2010 v 23:49:17

volání od klienta

no normálně volali vod zákoše, že se nějaká píča nemůže někam přihlásit, že to bude asi nejspíš náš problém. no tak sem se teda přihlásil vépeenkou do jejich sítě, ca dsm explorerem se podíval na její komp a zjistil sem, že uživatelka má puštěný utlouk, který ji odmítá přihlásit. tak sem volal zpět, že to není náš problém a že se měli ti slavní ajtíci nejdřív podívat uživatelce na plochu, než prudili mě. totéž jsem napsal na hotlajnu, protože chci mít tuhle půlhodinku evidovanou.

06.12.2010 v 22:50:46

čip to ještě není

ale jak se domnívám, blíží se to blíží - gps hlídač dětí. čip to teda zatim není, inteligentní děcko tu hračku sundá a hodí ji třeba do kontajneru. ale? big brother....

06.12.2010 v 21:48:45

veselá nálada

protože mám takovou radostnou náladu, z toho pěknýho počáska, a že česká zima dokáže bejt fakt moc pěkná, že bych nejradši vzal škrabku na led a šel ji vomlátit vo hlavu maxovi - co mi nad kuchyní zase bubnuje. s velkou radostí bych mu vydloubnul voči z důlků, votočený o stovosumdesát stupňů je vrátil zpět, a poslal ho expresem letecky do austrálie.
no, ale to je jedno, to je jen momentální vize, která je kojená představou, že bude hrát fakt ještě hodně dlouho a pak mu pudu dát jednu pěstí.

06.12.2010 v 20:23:12

výroční uptime

dneska slaví tento server uptime 365 dnů.

06.12.2010 v 11:01:18

wetten, dass...?

wie es war...
Wettem, dass...?


05.12.2010 v 20:27:08

wall street 2

no jenom malá recenze: kouknul sem ze zvědavosti na wall street 2 a musim si poznamenat tři postřehy:
1) stone natočil pomalej, ale velmi inteligentní film
2) douglas výbornej
3) pěknej pohled do budoucnosti. stone předpokládá, že další ekonomická bublina, která splaskne po realitách, bude tzv. zelená energie.


05.12.2010 v 16:34:50

echt průzkumy

Stát má zajistit práci každému, kdo chce pracovat, míní většina Čechů. Tedy já to chápu tak, že většina čechů by v případě situace s chutí lízala prdel nejen hitlerovi a komunistům.... aneb víte jak ovladnout masu?? :)

04.12.2010 v 12:36:53

nový hezký český film

daniel landa konečně našel pořádný akční téma: Techo

Daniel Landa - Techo


02.12.2010 v 18:09:14

z internetu

mistrovství ve šňupání02.12.2010 v 14:45:42

sníh

v praze celkem sněží. tramvaje pod našimi okny již nestojí. zajimavý to bude ráno. 15 cm a kalamita největší. ještě zajimavější by bylo se probudit a zjistit, že nejde elektrika ani plyn.

01.12.2010 v 23:28:01