malá procházka historií

no neska sem byl za maminou a hledal sem cosi ve svym starym stole. no a našel sem nějakou tu historii :

Rudé právo
Rudé Právo


Síťová karta
Síťová karta


Síťová karta

Síťová karta

Síťová karta

Síťová karta

Síťová karta


V původní velikosti z mobilu zde.
30.01.2010 v 19:02:32

Stínový ministr kultury, soudruh Vítězslav Jandák, hovoří k plebsu

zmrd Jandák


Ví přesně vo čem to je, ví přesně co potřebujeme, ví nejlíp jaká kultůra je ta nejkultůrnější a hlavně! Strašně moc by chtěl být v komisi, která bude rozhodovat, vo čem to je jedno, ale hlavně aby se rozhodovalo. Nemůžu říci jinak, než je to zmrd, který je z hoven socanům roven. Prokristápana, Barunko....28.01.2010 v 12:59:23

sci-fi komiks

udělal sem takovej krátkej komiks formou umělecké digitální koláže. nechť se vůbec nelíbí...

Tiger Woods & Pavoucice 1/3


Tiger Woods & Pavoucice 2/3

Tiger Woods & Pavoucice 3/3
24.01.2010 v 00:13:02

sníh

pojedeme na saních.... :)

Sníh Praha


22.01.2010 v 18:27:16

lidi

upřímně musim říct, že včera a dneska mě srali lidi. ti zmrdi, nejenže nechápou základní elementy slušnýho chování, takže vedle sebe na zmrzlým chodníku musej jít tři kundy se dvěma čůrákama tak šikovně, že se ještě před krámem na levnou krásu zastavěj a daj se do řeči na nějaký vyjebaný téma. Když je člověk slušně poprosí "ten chodník je ale širokej, vy blbý kundy, co?" tak ještě začnou píčovat...

22.01.2010 v 14:01:30

mateřský pudy

myslim, že mateřskej pud neexistuje. jak se říká, že mamina pozná svý dítě, kdekoliv i poslepu a po čuchu, tak si myslim, že je to pěknej kec a při případný výměně mamina pozná jen to, jestli se chlapeček změnil v holčičku bo obráceně, či že miminko změnilo nějak podezřele rychle barvu.
No já jen reagoval na případ zaměněnejch miminek, neb kdyby ten slavnej mateřskej pud existoval, tak by se takováhle věc prostě nestala. No, můžou bejt rádi, že šprýmaři doktoři místo záměny nedali maminám třeba krtky...

21.01.2010 v 14:29:25

upgrade nucleuscms

provedl jsem upgrade nucleuscms. tak se snad povedl :)

19.01.2010 v 13:30:40

haiti

no, možná to někdo zaregistroval, že minulej tejden spláchlo zemětřesení kus Haiti v podstatě z povrchu zemskýho. Já se nijak nehodlám zabejvat lidskejma tragédiema, protože tím se zabejvaj všechny média v současnosti. Já si dovolím pouze dvě - možná krutý - poznámky:

1) Mám tak nějak pocit, že USA má konečně záminku, kterak v Haiti nastolit pořádek podle svých představ. Je mi jasný, že jedna z nejchudších zemí na světě nemá šanci si pomoci sama, a že celej svět by měl pomoct, stejně jako se pomáhalo v případě jinejch katastrof, ale ten kdo ovládá přístav a letiště ovládá celou zemi. A takzvaný proces rekonstrukce a případné nastolení demokracie západního typu bude něco stát. Zvlášť, když je za rohem Kuba, že?

I TY HAITI


2) Druhá myšlenka je lehce ovlivněná filmem The Road, kterej sme s Ivkou viděli teďka o víkendu. No a když sem tak viděl, a to jen v tý blbý týfce, jak lidi po tom šíleným otřesu blouděj zničeným městem, míjejí bez povšimnutí mrtvoly a jak jejich mozky nedokážou překousnout a pochopit mrtvolnej puch hnijícího masa, smrad z požárů a totální destrukci, tak mě prostě a jednoduše napadlo, že přesně takhle to bude vypadat v okamžiku apokalypsy při zničení ekosystému planety, abysme pak my - co přežijeme - bloudili zničenou krajinou, hledali jídlo a vyhejbali se těm, kteří žerou lidi.... pěkná vize, že?

Haiti


18.01.2010 v 14:49:49

spiral attack

teda mejdan to byl jako prase. to jako né že né. :) Pařba pěkná, ve jménu Cuba Libre, jež sem po šestým kousku přestal počítat, protože to už fakt nešlo. :) Jediná pruda která byla, byla pruda policejní, jejichž rychlá rota prudila s tím, že je prej rámus a že se musí bedny ztlumit. I když bylo vo pár metrů dál hovno slyšet. No prostě fízli....
No a aby byla prdel, taksme to s kámošem v sedum ráno zapíchli a nechali se dročkou dovýst ke Studiu na Bulhara, kde proběhla menší dorážečka a zabití posledních živých mozkových buněk a v deset hurá do města podívat se na vobyčejný lidi a pak směr domů.
Doma sem chtěl bejt ještě hodnej, taxem popad psí holky s tím, že půjdu udělat ještě kolečko, jenže kolečko se zastavilo v parku, kde sem potkal dva posraný měšťáky - poprvý za dobu, kdy tam bydlíme - se čtečkou psích čipů, tudíž nastala debatovačka na téma, kde mám doklady, co psi, psí známky a jestli teda mají čipy. Takže sme si asi 10minut povídali, jelikož mi huba mlela celkem solidně, zaplnil sem ty jejich mozky informacema jako jakej je rozdíl mezi operací přetočenýho žaludku v německu a v čechách, jaký je to na piču, že je po strašnicích málo sracích pytlíků a tak podobně. Faktem je, že když se naše povídání zvrhlo do podoby Kameňák 15 od Zdeňka Trošky a naše poslední téma bylo "Jakse menuju a kde bydlim", kdy pan "Bystrý Policista" měl fakt problém pochopit, že v mým méně není žádný Š a že ty dvě Ž nejsou vedle sebe a že na jeho otázku "Jak dvě Ž??", můj mozek nedokázal odpovědět bez toho, aby se nezačal smát, sem se pěkně rozloučil, omluvil se, že sem celou noc chlastal a slavil, a že jestli jim to nevadí, že bych si šel docela rád lehnout, tak mi řekli ať raději teda du. Taxem šel doprdele....

Pár fotek z akce zde.

18.01.2010 v 13:37:00

party

party time... spiral attack :)

15.01.2010 v 20:15:37

mozková invalidita

řekl bych, že v čechách se asi šíří nějaká vlna mozkový invalidity... Kvůli podvodnému mailu přišla Češka o 617 tisíc korun

14.01.2010 v 17:22:46

Rozhodnul sem, kde bude stát obří píčová socha Vodufouna

Vodufouna uspořádali sbírku píč k připomínce 20. výročí sametové revoluce, píč se nakonec sešlo jak čůráků, takže vznikla největší sbírka na světě. Nyní má příběh pokračování. Hromada píč přešla do mého držení a vytvořil sem šestimetrové plastiky přístupný veřejnosti. Jako umělec sem konečně přišel na nejvhodnější místo, kde bude píčová socha postavena.
Jistý umělec Jiří David se vyjádřil o šestimetrových plastikách, které se stanou unikátním příspěvkem k diskuzi o dvaceti letech od sametové revoluce. "Objekt představuje osobní polemiku s vývojem v České republice. Vznikla tak sebereflexe naší, především politické, situace po revoluci. Nejde určitě o oslavný pomník nebo naopak pouze o kritické dílo. Plastika vyjadřuje ambivalenci, kterou při pohledu na dnešní společnost a politiku pociťuji," říká umělec.
Tzv. "píčová socha" je tvořena skeletem, na jehož povrchu je plastická hmota vytvarovaná do tvaru píčy. "Možná bude pro někoho její podoba problematická, přesto je tato socha klíčová pro uvědomění si současný životní reality" dodávám k tomu, protože v minulosti již velké ohlasy vyvolala díla jako Píča nad Pražským Hradem či Píča nad Rudolfinem.

klíčová Píčová socha


14.01.2010 v 13:27:42

ach jo

to je tak smutný, až je to vlastně veselý... Invalida poslal své lásce milión, vyklubal se z ní muž
pozn.: Lidská blbost je fakt asi neomezená...

12.01.2010 v 23:26:45

jablonec

neska cestou do jablonce sme stáli na 33km před boleslaví v koloně. havárka. no když sme projížděli kolem místa nehody, byla tam kára bez střechy a airbag celej rudej vod krve. olda mi řek, ať se rači víc nedívám. tak sem se nedíval.

12.01.2010 v 19:01:18

sněhovej prágl

no, v praze krapánek nasněžilo. myslim, že místní lidi si asi uvědomili po několika letech fakt mírnejch zim, že s městskou obuví a oblečením do 25cm sněhu asi ne :) Hafo lidí nechalo svý vozy zaparkovaný doma, takže neska jelo sockou fakt krutě lidí. málem sem si ráno nesednul už u nás na skorokonečný.
no v podstatě musim říct, že mě tenhle sníh docela baví. nejen kvůli krásným procházkám, zpestřenými představami jak moc bude nasráno, až to všechno roztaje, ale i kvůli krásným možnostem pozorování lidí a zvířat v nečekané sněhové nadílce.
Upřímně mě ale nejvíc dneska pobavili mí tři kolegové, z nichž jeden si koupil na floře poslední lopatku za pětset a druzí dva jeli někam za říčany pro dvě - taky údajně poslední :) - sněžný elektrický frézky za litr. no jestli to bude stejnej model jakej zakoupila čínská armáda pro úklid pekingu, tak potěš prdel :)
no, a pro mimopražský, aby si to užili taky, sem stáhnul pár fotek z mobilu, co sem udělal za poslední tři dny a týkaj se jen a pouze sněhu. dnešní fotky mi šli už nějak do modra... :) a příběh začíná v pátek v deset hodin na vodchodu z vystřelenýho voka...

11.01.2010 v 18:24:38

otázka

jo, a ještě se mi mihla hlavou, při čumění z vokna na počasí, jedna otázka. Copak je to za skinheada, co bombra, džíny a boty nakupuje u číňana, a pro jídlo v plastu si chodí do vietnamskýho bistra? Dneska už není nic jak bejvalo :)

10.01.2010 v 15:28:34

kretén max

musel sem jít vyprudit kreténa maxe, ivku chytnul trojklanej nerv či co a ten čůrák max začal hrát na ty svý posraný bicí. já nemám rád konflitky, ale tohle už muselo prostě skončit u "no max, no."

10.01.2010 v 15:02:34

ha ha ha

pěkný lochny... 1:15 :)


Video found in a drug dealer's house, during a police blitz.10.01.2010 v 14:43:14

jak pije pes

psovo pití:07.01.2010 v 20:01:56

pomazaný hovnem

říkali mu Roztržitý Bob. Jednoho dne se šel Roztržitý Bob vysrat. Jak tak při utírání prdele přemejšlel nad svojí ztracenou existencí, zapomněl, že má v ruce hajzl papír, kterým si zrovna utřel prdel. Protože se mu orosilo čelo z toho velkýho myšlení, tak si ho tím papírem utřel a stal se tak pomazaný hovnem.

06.01.2010 v 16:22:01

zima

no tyhle večerní procházky s pejskama sou náročný. Už jen než na sebe navleču všechny ty vrstvy oblečení, tak to dá zabrat. :S

jo, a koupil sem neska u ťonga německý máslo, za stejnou cenu jako český. jo to sou paradoxy, naši zemědělci lejou mlíko do kanálů a ťong bere německý máslo od bráchy čonga.

poznámka pro blbce a fízly: imho žádnej rasismus, pouze ironie. jasný?

05.01.2010 v 22:50:22

péefko

PF 2010


03.01.2010 v 19:51:37

kategorie 2010

no, protože tu máme fucking new year, taxem si musel udělat další škatulku, pod kterou budou ukládány moje skvělý kecy. No, a tenhle příspěvěk je pouze jen a o tom, abych právě založil v nucleuscms novou kategorii. Takže nasrat v novým roce, zmrdi!

02.01.2010 v 16:09:30