DOVOLENÁ

Zejtra letim na zaslouženou dovolenou, pryč z tohodle Magorova. Tři tejdny o mě pravděpodobně neuslyšíte, nebo respektive podle konektivity. V sousedství budu mít hotelovej komplex, takže tajně předpokládám mírný přesah wifi s mizerným zabezpečením.
Imho doufám, že volby dopadnou stejně jako v mý anketě.


20.05.2010 v 19:42:17

blížící se dovolená

no protože se mi blíží dovolená, tak mám tolik práce k řešeni, že sem ani nepočítal že toho bude tolik.

17.05.2010 v 17:48:09

šéf má narozky

protože má šéf narozky, popíjeli sme v práci nějakej ten bohémskej sekt. musim říct, že vzhledem k tomu, že sme začali pít v devět, sem asi dost nalitej. eště klika, že máme podepsaný papíry, že v práci nebudem pít a fetit :)

14.05.2010 v 11:31:23

čtvrtek

no musim říct, že poslední dva dny byly fakt náročný. včera se voko protáhlo víc než sem plánoval, a aj tak jsem stíhal poslední bus dobíhačkou.
dneska sem rád, že sem rád, když sem viděl kolegy, se kterými sem včera zdatně podpořili českou ekonomiku, tak sem si uvědomil, že budu asi stejná zombie :)

13.05.2010 v 18:04:07

ach ta práce

no sme zase pracovně na cestách. zejtra se jedeme podívat do brna, dneska pěkně ústí.
Jinak musim říct, že sme byli s oldřichem vyzvednout ivku v německu a tak se opít tam na tý diskotéce v oberhausenu jak ten čech bylo peklo. kromě toho, že se tý obsluze muselo říkat něco ve smyslu "ajne grose býr", abych nedostal posraný dvě decky, tak to byl fakt bolehlav, průtokáč a ještě pěkně drahej. No, musim se pochválit, že slečna , když sem u východu platil docela čuměla, když sem jí nechal skoro dvě éčka dýška. "its for jů"... No, asi tam v tom dojčlandu nejsou na dýška zvyklý při tý svý korektnosti.
Jo, a na tý slavný diskotéce nebyli snad žádný barevný, jak je zvykem u nás v multikulti prostředí, kdy se normálně v hospodě potkáte a pokecáte s černochem. Německej černoch dělal na diskotéce hajzldědka, koks ani hulení neměl, pořád uklízel a když sem byl chcát do hajzlmísy a nesplách sem, tak šel po mě spláchnout a ještě sem dostal nějakou nesrozumitelnou přednášku. No, zaplaťbug za čechy :)

11.05.2010 v 10:42:48

RaJ na Zemi

Přišla mi mejlem pěkná fotka vo tom, jak to bude vypadat, až u nás Jyrka nastolí RaJ na Zemi.

RaJ na Zemi


06.05.2010 v 17:31:33

inzerát

tady jeden inzerát ze stromu u nás ve strašnicích.
inzerát praha strašnice


PS: anatomie gumového medvídka :)

03.05.2010 v 19:22:54

demence dneška

1) Radek John se pomátl. Věci veřejné vyslaly do pražských ulic hlídky
2) No, hlavně že máte euro. Aby slovensko nekrachlo hnedka po řecku. Slovensko si musí půjčit na pomoc Řecku, lidem se to nelíbí
3) Tvrdíku, jak ty si mohl bejt na obraně...? Nebo někdo podplatil americkej team co pomáhá jyrkovi s volbama? samé otazky. Modrý tým si zahrál airsoft, podle ČSSD šlo o výcvik komanda
4) Teda Bobo, to se sexy mozku nebude moc líbit. Bobošíková: V roce 2013 chci být prezidentka

03.05.2010 v 19:13:32

kocábismus - zhouba světa

no kromě toho, že včera po návratu sice doma nic zničenýho nebylo, teda kromě toho, že Terezka si našla dřevěnou hračku, kterou sem si myslel, že sem dobře schoval, a rozkousala ji :)
No samozřejmě sem ji za to nevynadal, protože je to starší fenečka a má rozhodně nárok bejt chytrá, najít si hračku a rozkousat ji. Ale kdybych byl kocábista, musel bych ji zcela rovnoprávně vyjebat, jako kdyby to bylo dítě co udělá bordel a nechce ho uklidit. A abych mohl pokračovat ve svých myšlenkách, musim osvětlit co myslim pojmem kocábista.
Kocábista je pro mě příznivec moderních "vědeckých oborů", které se snaží, tak jak to chápu já, o absolutní rovnoprávnost mezi všemi. To jest v současný době velmi oblíbené u intelektuálů řešení problematik genderových studií, genderové lingvistiky a jak sem pochopil i sexismus. Do včerejška sem si myslel, že pod pojmem sexismus se skrývá třeba sexuální obtěžování na pracovišti, kdy mi náš (odborná poznámka: pouze fiktivní pro ilustraci) papoušek v práci nabízí každý ráno sexuální služby. Jenže vážení hovno. Stala se mi totiž taková prazvláštní příhoda, kdy jsem byl v podstatě obviněn ze sexismu. Já, takovej normální konzervativní volnomyšlenkář, kterej se snaží bejt slušnej, plnící si povinosti, s malou závislostí na omamných jedech, sem osočen kvůli marihuaně ze sexismu. Kdybych neměl co na práci, tak mi to hlava nebere celej den.
Voco šlo, včera sem to měl takový náročnější. Kromě toho, že sem v šest hodin vyjel na národní za známým převzít 4 lahve se slivovico, se kterým sem pak strávil příjemný dvě hodinky nad plzní a brkem, tak sem ještě pak vyrazil na Štrosmajerák ke svatýmu antoníčkovi (imho velmi příjemná trojka-čtyřka), kde sem se setkal s kamarádem z brna, který přijel do prahy na návštěvu se svojí novou, o dvacet let mladší, partnerkou (no nebo milenkou, asi jak se to vezme) - studentkou brněnský fildy, kterážto ho asi chtěla seznámit se svýma umělecky založenejma kamarádkama. Během toho večera se tam mihly tři nějaký umělkyně či co to bylo, a pravda asi sem se neuvedl už na začátku úplně nejlíp, protože sem se prostě musel zeptat co to je za alternativní umění, když absinth nepijou, cigára a trávu nehulej, slivovice proběhla stylem "tak abysme neurazily", kde teda berou tu alternativní energii, která už je od dob rimbauda, verlaina a baudelaira zakořeněná v bohémském životě plném alternativních vjemů posílených změněnými stavy vědomí.
No dobře, debata na názor na současný umění byla postavena na výměně v podstatě nesouhlasných názoru, ale budiž patří to k životu. Jenže pak sem si to nevědomky posral tím, že bysme si mohli zakouřit jointa, že tady mám takový "dámský kouření". Marný bylo vysvětlování, že sem tím rozhodně nemyslel nějakej sexuální požadavek, ale pouze sem chtěl naznačit, že marihuana je to lehká, neškrábající a plíce netrhající, žádná mrdka do hlavy, něco jako šnaps, vaječňák, griotka prostě jako "dámský pití". No na to se ta píča s modrou hlavou zvedla, že to jako teda nebude poslouchat a že sem "sexista!" a šla do prdele.
Sem čuměl pak jak puk, nikdo se nesmál, načež sem od těch dvou zbývajících hipísaček, dostal fakt ujetou přednášku, že takovýhle výrazyvo je nemoderní, zastaralý a hlavně vulgární. Doba je jiná, jsme k sobě všichni korektní a rovní. No, já pokud jsem to pochopil dobře, tak se pod tímto schovávají výrazy jako genderová studia, genderová lingvistika, multikulturalismus (odborná poznámka: piča to ani napsat nejde) a třeba i ten sexismus.
V podstatě by neměla podle nich snad existovat spojení jako: ženská logika, ženský kouření, dámský kapesníček, italskej mafián. Taky by se měla přepsat ústava, protože je psána v mužském rodě a tak. Na to sem fakt neměl co říct, protože argumentace, že kdyby nás příroda chtěla vytvořit stejný, tak nás stejný udělá, ale že prostě jsme samci a samice, a že i kdyby trakaře padaly, tak já nikdy kundu mít nebudu a vona nikdy nebude mít ptáka, neměla žádnej smysl. Já nevim co si představujou, chtěj snad aby se měli eskymáci stejně jako číňani?
Tak to je podle mě kocábismus. Víte já bych nerad, aby mě příznivci obou nejznámějších radikálních levicových bojůvek předhazovali něco co není pravda. nechcu slyšet od příznivců anarchistický obce, že sem šovinista, rasista a vše to výše, ale taky nechci slyšet, že do toho přesně zapadá žido-bolševická propaganda.
Já chtěl pouze upozornit na to, že nás možná ještě čeká pěkně absurdní doba, kdy přesně tyhle alternativní názory směřují k tomu, abychom byli všichni jedna jediná masa šedi, a jakýkoliv jiný názor bude zase špatný názor.

imho doufám, že vám došlo, že kocábismus je od kocába. a že ten s tou černou děvkou pěkně vyjebal... ;0)

03.05.2010 v 18:34:38

pondělí

no, šel sem dneska v šest hodin vyzvednout na národní slivovicu, no dneska včera v neděli. dopadlo to tak, že sem přišel teďka a asi lehce ožralý.

03.05.2010 v 00:41:40