pražská jarní říkanka

pod našimi okny, v malé zahrádce,
sere velký pes.
ó jak je ten den krásný dnes,
když radostí si mroukám:
šnečku šnečku vystrč růžky,
podívej se na podrážky.


ps: tímto chtěl básník říci, že již lezou ze zasraných zahrad a parků malí šnečci.


29.03.2010 v 23:17:57

Páteční vočko

no vočko bylo včera fakt veselý, dokonce došlo i na menší strkačku, protože s debilem s tyčí nemá smysl komunikovat na lidský a slušný úrovni. Debil lehnul tak rychle, že to ani sám nejspíš nečekal. Holt srát se do lidí, který neznám, může přinýst problém. Někomu to dojde rychle a samo, někdo potřebuje trošku popostrčit...

27.03.2010 v 13:48:28

jorkšírskej zmrd

no před chvílí mě venku při normálním venčení napad nějakej zdrhlej jorkšírskej zmrd. zcela zákeřně nás nechal projít, vyhnuvši se mý smečce, a jen díky tomu, že ho zmrda znám a vím, že ho venčí takovej hevymetalovej debílek co se oblíká do koženejch kabátů, sem včas uhnul, takže zubama líznul jen kalhoty, ale mít ho v lejtku, tak holkám přestanu bránit ve hře na trhanou...

26.03.2010 v 16:01:22

vočko

no včera bylo vočko taky veselý a protože bylo hezky, seděli sme opět venku. U voka přestavujou zahrádku, takže v létě to tam bude vypadat úplně jinak, než to vypadalo vloni a předloni a předpředloni, a tak dál do hloubky. Místo bejvalý železnice je již vyasfaltovaná stezka, takže sme se ji včera rozhodli otestovat. Bohužel sme skončili před tunelem, kdeže byla uzávěra a z hlubin temnoty se linul rámus a smrad asfaltu. Takže sme vystoupali podél tunelu na nějakou zahrádku, kteráže to vypadala jako zahrádka jakési hospody. No, taksme teda vešli dovnitř, jestli nám nenalejou nějakýho čistýho vína, jenže nalili do nás hovno a ještě se ten Jawa motorkář ptal, kudyma sme se k nim dostali, že sou jako soukromej klub. No, tak sme mu osvětlili, že sme přišli vod tunelu, von chvíli čuměl, a pak nás pustil průchodem ven. No, osobně mám pocit, že byl borec rád, že sme mu v tom jeho slavným soukromým jawa motorkářským klubu nevytáhli průkazky ČOIky bo hygieny, protože tyhle soukromý kluby sou tady stejnak jen kvůli tomu, aby mohli prodávat pivo a klobásy z Makra na dumpingový ceny.

No, a aby byla sranda, tak mě čekalo do odjezdu autobusu ještě nějakých 10minut, takže sem dokráčel v klidu na Basilejský náměstí, kde sem se postavil na zastávku a čekal. Samozřejmě se nic nedělo, kromě jednoho auta státních fízlů, který stálo u povalenýho kontajneru. Tak sem na ty fízly čuměl a zhruba po třech minutách čumění vylezl z auta fízl, obešel kontajner, vrátil se k autu, něco vysvětloval tomu druhýmu fízlovi, kterej teda asi nerad vylezl, a kontajner postavili na kolečka. Jak ho postavili na kolečka, přijelo akčně druhý fáro státních fízlu, z něj vyskákali další dva fízli a jeden si to namířil rovnou ke mě. No sem si pomyslel "to si dělaj prdel snad" a čekal jsem co bude. No nebylo nic, akorát fízl přišel, zeptal se mě jestli sem něco neviděl, já mu řek, že kromě jeho kolegů, který asi pět minut stáli u toho povalenýho kontajneru, než ho zvedli, tak nic. A to mi už naštěstí přijel bus.

No a závěrečná lahůdka na závěr byla nějaká smažka s velice hutným chemickým odérem, která si ke mě přisedla u hotelu, a zcela klidně se mě zeptala, jestlí jí pujčim telefén, že si potřebuje nutně zavolat. No to sem se jí upřímně vysmál do ksichtu, za tu velkou troufalost a chybný odhad mé osobnosti, a vysvětlil jí větou "to ses posral, debile, neasi?", že ne.

A pak už sem byl doma, a byl sem za to rád.... :)

25.03.2010 v 14:23:03

hypnóza bábovky

Terezka a Tara hypnotizují bábovku :)

Hafiny hypnotizujou bábovku


24.03.2010 v 13:11:19

pražská ranní realita

vystajlovaný kundy, co si myslej,
bůh ví jak nejsou originální.
ty já prudim,
ánžto hovna sou k sbírání.

bába co čumí z vokna,
protože naproti fena je štěkna.
tak jí říkám "paní nečumějí,
vždyť si jen hrají."


24.03.2010 v 09:29:23

bezva den

no dneska byl bezva den. ráno sem vstával v půl sedmý, protože sem potřeboval bejt na vosmou v práci. pak sem jel smrdět na pankrác, tam sme si nainstalovali poslední 13 rsa agentů, a pak sme jeli zpět na jiřák do práce na oběd. na odpoledne sem měl naplánováno docela něco jinýho na práci než to co sem pak řešil asi do šesti do večera. v sobotu, kromě toho, že sem řešil postapokalyptický stav po párty. a to vám povim to bylo kóma. poslední co si tak nějak pomatuju, jak oldřich (dneska už vim že kolem druhý) mizí dom, a pak jen strobáče, lejzry a děsně našláplej kotel. lidi pěkně na značkách a jeli si ty svý vlny před bednama. pak vim, že sem se našel na zemi, což mi naznačilo, že bych se měl možná pokusit z posledních sil sám nad sebou zamyslet a sebrat se dom. vzal sem si dročku, to si pomatuju, pak ještě vim, že sem udělal kolečko s hafinama, a pak až sem se probudil voblečenej nevim v kolik na posteli, psi vedle mě, jenže to mi bylo úplně uprdele, protože sem si šel povídat s paní Mísou. Tu sem asi hodinu objímal a tlačil do ní ty svý problémy. Když už sem si myslel, že je všechno ok, natočil sem si vodu a šel se podívat na telefon. telefon byl mrtvej, tak si říkám, že sem asi nafotil tunu fotek, jenže hovno, já se napil, dal si telefon do nabíječky a zkusil ho zapnout. a jak sem ho zapnul, tak začal pípat jak zběsilej, skákajíce tam smsky po tunách, nepřijatý volání asi vod 4 lidí, a když sem to tak viděl, tak sem si musel jít opět poradit k paní Míse.
No a pak to bylo zběsilý kolečko voda, smska, volání, smska, paní Mísa, smska, smska, smska, paní Mísa, smska, smska, voda, paní Mísa, smska. No jak řekl kolega michal, schánělo měl celý německo. :)
No a nakonec sem vyblil takovou hroudu, jako když blije pes nebo kočka co se napasou, a pak se mi ulevilo. No, bylo kolem vosmý večerní.

Takže abych se vrátil k tomu začátku, do tohodle chaosu mi kolega prozradil sladký tajemství, že nám do práce nejede vpnka. no upřímně, bylo to to poslední, co mě v tu chvíli zajmalo, ale bohužel v neděli se mi ozval ředitel, že teda nám jako nejede vpnka a že by potřeboval nějaký data. takže sem mu odpověděl, že holt musí počkat do pondělka, jelikož sem na cestě za babičkou. no tam sem imho dostal libovou svíčkovou s hromadou masa a knedlíků, a domů sem si odvezl aj kus bábovky.

no a dneska celý vodpoledne sem vytuhnul nad tou posranou asou. problém byl ten, že spojení se navazálo, ověřilo, tunelu byla přidělená adresa, ale jaksi se nebylo možný dostat do sítě. žoviálně řečeno, nešlo si pingnout na nic, a když už jo, tak prošel třeba jen jeden ping. na tunelu nebyl nat, takže neměl bejt důvod, aby to nefungovalo. no jediný co sem věděl, že ve čtvrtek se ještě kolegové přihlásili, já byl v pátek pryč, a pak sem věděl, že jinej kolega si měl hrát s routama, protože sme dostali druhý veřejný ipčko a potřeboval si připravit site2site vpnku k zákošovi. No, nakonec to vyřešil jinak jak sem zjistil dneska, ale i tak si na asu údajně přidal nějaký routy. No já sem nepřišel na to co, tak sem si řek, že na to seru, že tu asu vyresetuju do továrního nastavení a natáhnu poslední funkční zálohu. No to sem vykonal a když sem se pokusil teda vítězoslavně připojit, tak sem se nepřipojil. furt stejnej problém. no protože ten, co si s tim hrál v pátek, je někde ve francii na dovolený, tak sme nad tim seděli s jinym kolegou, hodinu, aby pak někam zavolal a zjistil, že máme skusit dát vytvořenýmu tunelu adresu z úplně jinýho privátního subnetu než je naše síť, ať si to asa stoprocentě sama proroutuje, takže sem to udělal, a vono to začlo fungovat. Jenže mě to hlava nebere, protože nechápu, proč to rok fungovalo s normálně přidělovanou adresou z našeho subnetu. To je jedno, ale dnešní den byl fakt vostrej a zejtra bude ještě vostřejší, protože vstávám ráno v 5.

ps: a nechtějte po mě, aby ty svý sračky po sobě čet

22.03.2010 v 22:10:59

acid techno pioneers

no včera sem se úplně náhodou voctnul na týhle opravdu vypečený akci a musim říct, že následky si nesu ještě teď. Fuj ty krávo bylo to vostrý. Ale zvuk byl fakt excelentní.

20.03.2010 v 23:18:15

prostějov

neska na otočku vejlet do prostějova odevzdat nabidku do výběrovýho řízení, pak mezipauza v brodku a hurá zpět na prágl. bylo neska fakt zkurveně hezky.

19.03.2010 v 16:52:10

Eliška

včera sme úspěšně zapili Elišku. Náročný, ale nutný.... :)

imho update:
Naštvaný Hejma: zakázali mu při koncertě kouřit trávu

18.03.2010 v 18:19:28

top 6 vyhledávaných spojení za březen

deflorace video 3x
deflorace videa 3x
vyhuleny 3x
krychlic 3x
kocáb a jeho kunda 2x
kobra 11 2x

skóre nic moc, ale spojení sou to pěkný. :) no možná bych měl asi víc uvolnit robots.txt, ale proč? že?

17.03.2010 v 16:51:20

úchylka na dnešní závěr

no já sice nevim co je úchylnýho na tom, že negr má rád velký prdelky, ale budiž. Úchylná Donna: Chci být nejtlustší žena světa!

15.03.2010 v 21:23:48

vo hovnech

no jen abyste zase nebyly zděšený z toho, že sem třeba spadnul do nějakejch hoven nebo že se ze mě stavá starej nerudnej mimozemšťan co má potřebu jen prudit, tak vězte že má reakce na ty sračky je holt taková, ánžto, když na mě pořvávaj lidi "ať du srát s tim velkym psem někam jinam, kdo to má sbírat", mi přijde jako urážka, protože sem tady v tý praze si myslim docela šetrnej k parkům a dalším lidem. No, ale to je jedno.... množství hoven v parcích ukazuje v jakejch sme sračkách.


no a ještě jedna historka, dovolím si ji vykrást z nyxu, ale tak nějak bych řekl že mě celkem pobavila, když se navíc domnívam, že ti dva kentusáci sou z tý bandy co nám tady posrávaj park.

"Tak nevím, jestli tahle příhoda patří sem, ale asi ano, protože jde o divný týpky s úžasnou koncovkou, tentokrát z MHD. Potřeboval jsem do Strašnic, takže jsem hupsnul do tramvaje č.11, nacpal špunty do uší a začal jsem si vyplachovat hlavu poctivejma +/- 200 bpm, čtu knížku a jedu. Bylo asi 10:30. Ve stanici Radhošťská přistoupili dva kentusáci. Jeden měl tak dva metry, plnovous, ušmudlanýho kulicha, kabát neurčitý barvy ke kolenům a bágl, kterej zřejmě používal jako ledničku, šatnu a chemickej hajzl. Nijak výrazně se neprojevoval, kromě nesporně zajímavého odéru.
Druhej, to bylo jiný kafe! Byla fakt zima, takže zaujal na první pohled. Na nohách měl hodně vetchý plátěnky, montérkový kalhoty se skvrnami, které rozhodně nebyly pokus o batikování, koženkovou bundu, knír a černý, mastný, přerostlý háro, ve kterým se proháněly nějaký breberky. Byly fakt vidět! A táhl z něj rum. Naskočil na plošinu vozu MHD a doslova řval: "Ta kun.a vymr...á! Pí.a shnilá! Boha jeho, rozkopu jí kun.u!" Tuhle mantru jel furt dokola. Začal jsem tušit problém, takže jsem vypnul muziku, vyndal špunty z uší, uklidil knížku a do ruky ukryté v kapse kabátu jsem přemístil pro všechny případy yawaru.
Po chvilce zaujal osazenstvo a když se na něj otočili lidi, zařval: "Co čumíš, ty pí.o?!" Dvoumetrovej smraďoch na něj něco zahuhlal a typ natáhl obzvlášť hnusnej obsah nosní dutiny a odplivl si směrem k babce, která na něj před tím koukala. Pak se na chvilku uklidnil. Myslel jsem si, že je po všem. Nebylo! U Strojimportu nastoupil týpek, holá hlava, černej bombr a martensky.
Na nějakýho extra nařachanýho anabolickýho steroida nevypadal a v klidu si sednul dál od těch exotů. Čekali jsme na zelenou a všivák spustil znova. Přidal na síle i vynalézavosti ve vulgarismech, které se hemžily pohlavnímy orgány a popisem nejrůznějších činností, které s nimi hodlal provádět a to jak sobě, tak i druhým. Na další stanici přistoupila starší, docela slušně vypadající dáma. Dobytek utrousil hanlivou poznámku: "Hele, kun.a!" Paní chvilku šacovala kapsy, pak vylovila jízdenku a označila jí. Jenže to už věci nabraly rychlý spád. Nevšiml jsem si, že bomberman vstal a začal se přibližovat k tomu dobytkovi.
V momentě, když ho paní míjela, vykopl ten humusák nohu a napřáhl ruku směrem k ní a zařval na celou tramvaj: "JÉÉÉ!" To neměl dělat, byla to zřejmě příslovečná poslední kapka. Bosá hlava mu dala ránu pěstí, jako když kopne kůň. Překvápko bylo tak silný, že vzal druhou o okno a vyjela mu červená z rypáku. Zadunělo to tak silně, že mašinfýra začal brzdit. V tu chvíli se staly dvě věci najednou. Sprosťák si ustlal na zemi a smraďoch se vztyčil, asi chtěl bránit kámoše. Takovej švih nohou jsem viděl jen ve filmech s Bruce Lee. Dostal martenskou přímo do kulek a lehnul. Tramvaj zastavila, řidič si musel myslet, že jsme něco nabourali, protože po zastavení otevřel přední dveře, chtěl asi něco řešit. Nestihl to.
Jak zastavil, bosá hlava popadla kňučícího dvoumetráka za ucho na tom báglu a mrštil ho otevřenýma předníma dveřma ven z tramvaje. Rozbitej xicht se pomalu sbíral ze země a něco blekotal, dostal kolenem do držky a pak po efektním pushkicku vyjel z tramvaje jak motorová myš za kámošem smraďochem."
15.03.2010 v 21:13:59

značkový hovno

no, neska sem měl fakt úspěšnej den, protože až na pár drobných seků se naše příprava vyplatila, protože vzdálená instalace rsa am agentů přes ca dsm explorer, fungovala na jedničku s minusem :) Což znamená, že sme si zrychlili instalační proces z 10-12lidí za směnu, na nějakých 30-35 uživatelů per směna. To de, na to jaký sou ti useři v podstatě hovada. Ale po mym dnešnim zážitku sem si uvědomil, že až na pár vyjímek je mám celkem i rád.
No neska sem při venčení narazil na takovýho borečka, já mám pro jeho typ škatulku "značkovej nezávislák", s mohutným psem. No a ten v podstatě před mejma dvěma holkama, na konci parčíku, kde se setkávaj všechny cesty a přechází se na normální chodník, udělal takový hovno, že i ty moje holky by musely závidět. No, tak sem teda na něj chvíli čuměl, abych vyplnil mezeru před tím, než se mi vrátěj holky z vočuchávání keřiků, a zcela záměrně sem teda borečkovi položil otázku "nechcete pučit pytlík na hovna?". No to sem nežral co sem si o sobě vyslechl, to že sem ubožák mi už řekl nějakej důchodce, ale tenhle boreček na mě vystartoval s tím, že to není můj problém a že jestli nechci do držky. No ani sem nepolknul a zcela s klidem sem mu odvětil, že jestli má potřebu se porvat, že úplně v pohodě, protože sem měl dneska velice příjemnej den a trocha pohybu nikoho nezabila. Pak bylo ticho, boreček něco mumlal a ten hnusnej výkal sebral. Imho, měl sem sto chutí mu ty hovna vetřít do vlasů místo pomády.
Zmrd jeden, a takovejch tady po planetě běhá určitě víc. Je to tragédie, no.

15.03.2010 v 15:41:33

hovno

imho sem si teďka uvědomil, že vo hovnech píšu už docela málo, že kdysi sem dokázal hovnům věnovat mnohem, ale mnohem více času. ale jestli vono to nebude tim, že je vokolo nás už tolik sraček, že jedno hovno nikoho z letargie nevytáhne.
no a nebo je to mnou a zestárl jsem a už mi krása hovna nepřijde tak krásná jako dřív, nebo jsem prostě zapomněl hledat krásu v hovnech, ale rozhodně mi musel někdo u voka položit otázku "a už si zkoušel fotit hovna?". No a mě tak nějak došlo, že kdysi sem měl v plánu fotit hovna na žižkově, ale nějak sem od toho asi vlastní leností ustoupil, a tudíž sem nafotil hovno. Proto to hovno včera, jelikož sem si holt musel vyzkoušet, jak se fotěj hovna. No a dneska sem si při večerní psí procházce znova uvědomil, že i to hovno má vlastní cyklus, byťže jen nahovno, a že v každým hovně je krása okamžiku a že hovno umí bejt krásný za jakýhokoliv počasí a čase. A že se mi možná jednou splní sen, vysrat se na václavským náměstí pod koněm. No, ale to už melu pěkný sračky, jestli se při čtení posloucháte.
Věřim však, že by se dal na hovnech a sračkách vydělat balík, a že kdybych nebyl mimozemšťan, tak bych byl Ježíš a hovnům bych žehnal a sračkama křtil.

e-ronic


14.03.2010 v 20:12:52

vzkaz čssd a paroubkovi

helejte vy zmrdi, stane-li se, že mi někdo vod vás zavolá, tak jako jiskra jasná a pionýr zhulený předevšemi čestně slibuju, že každý hovno, který seberu, poctivě uložím do igelitky a pojedu ho hodit na dveře toho vašeho Lidovýho domu.

vzkaz socanům


13.03.2010 v 12:38:20

páteční imho

no todle bych fakt asi nedal a posral bych se, proletět mi kolem hlavy nějakou stokilometrovou rychlostí, kus vlakový brzdy.
A soudruzi v Americe asi neznaj pohádku Sůl nad zlato.

12.03.2010 v 16:26:45

lítání po centru

no neska sem měl lítací den po centru. například sem se stavil v rajfajsence, zjistit teda proč jako mi moje osobní asistentka nereaguje na maily a telefon. No svlečna za pultem mi řekla, že bohužel moje asistentka je na mateřský, na čemž se jí odpověděl, že je to hezký, ale mohlo by to v tý automatický odpovědi bejt uvedený. No takže sem sepsal reklamační žádost a teďka se osobně domnívám, že to bude tak měsíc trvat, než se mi někdo ozve. No já mám času dost.
Pak sem si byl koupit chleba ve václavský pasáži, kde je už léta libová pekárna, stavil sem v drogerii koupit si normální žiletky, abych svoje putování vzal přes cestovku, kde sem chtěl zjistit odlety a ceny letenek na tenerifu, a posléze zakončil s tragickým neúspěchem na magistrátě a na pražských energetikách.
Ano, dnes sem se tam chtěl stavit jako normální vobčan, abych na energetikách snížil měsíční částku za elektriku na magistrátě sem chtěl jen formulář pro výměnu řidičáku. No, na PRE makaj v pátek jen do 12, na magistrátě preventivně pro lidi nemakaj vůbec.
Jo a sněžilo neska skoro celej den.

12.03.2010 v 16:08:53

půlnoční koleno

no byl sem teďka udělat s hafinama takzvaný půlnoční kolečko a musim říct, že mě ož od odpoledne bolí koleno, takže očekávám změnu tlaku a počasí.
imho při procházce se nic nestalo, akorát smečka malejch zmrdů byla vypuštěna, takže sem dovolil holkám lehce je vydráždit, aby se štěkot vosmi malejch sráčů nesl daleko strašnicema.

11.03.2010 v 23:05:34

polytyka

no včera sem se skutečně ve voku přímo polytycky vykalil. Protože sem úplně v piči a pěkně rozmrdanej, tak dneska jenom symbolicky polytycky...

KOKOKOKOCÁB


11.03.2010 v 12:39:23

nádražní umění

coby největší umělec pod všema sluncema co sou ve vesmíru, vám chci představit vrchol akčního street artu, před jehož velikostí by spadla čelist nejen Knížákovi.

Nádražní umění - Přelouč11.03.2010 v 12:25:17

středa, voka je opět třeba

no neska mě čeká asi malej masakr. no je středa, srandy je třeba. hownoght.


10.03.2010 v 14:51:39

Odkaz únoru 1948

Mno, neska bude jenom taková vykrádačka, paradoxně navíc z blesk.cz, ale přišlo mi to tak nějak aktuální, tak nezapomeňte, odkaď Jyrka Paroubek čerpá svý idee a jaký živý odkaz minulosti ho žene vpřed....

Paroubek Únor 1948

Paroubek Únor 1948


09.03.2010 v 15:33:44

legální politický protest šířený vzduchem

imho, již asi rok šířím vzduchem svůj protest a nesouhlas se současným politickým stavem a vůbec stavem všeobecně. :)

Politický protest


05.03.2010 v 20:30:32

notebook

dneska trošku sněží, takže sem nějakej zamrzlej. Co sem potřeboval udělat, to sem udělal, takže nejčko zbejvá čas jen pro jednu kuriozitu. Aneb dostal se k nám do kanclu notebook s tím, jestli bysme s ním mohli něco udělat, že prej mu asi zdechnul disk :)

Notebook spodek

Notebook bok


V původní velikosti fotky zde.


05.03.2010 v 14:23:07

troška vody nezaškodí

Argentinskej olol :)04.03.2010 v 22:27:08

kokoti:

kokot první: Michael Kocáb. Ano Kocábe, si fakt nejzbytečnější ministr pod českým sluncem.
kokot druhý: Pavel Bém. Jo Béme, trocha koksu ještě nikoho nezabila a ty máš asi trošku nervy v kýblu, pač budoucnost není tak jistá jak se dojista ještě před nějakým časem zdála.
Kokoti třetí: Odboráři a ta naše vláda. Když už stávku, tak za pořádnej důvod.

Jak se má stávkovat


04.03.2010 v 11:15:15

boží království asi smaží

02.03.2010 v 21:39:35

rajfajsenka

no, první část boje s rajfkou - bankou debilů, mám za sebou. Dneska mi přišel konečně PIN. Takže sem obratem napsal svému osobnímu asistentovi - v mém případě asistence, kterou mám uvedenou ve svym elektronickym bankovnictví, kde sem ji popsal jaká nespravedlnost se mi stala, a že bych chtěl zpátky svých 140kč. No a obratem mi přišla odpověd "AUTO: RB_Lejdy is out of the office. (returning 20.12.2010)"
Tak jen doufám, že to není další špek na moji maličkost a fakt doufám, že dotyčná Lejdy si akorát neumí nastavit vacation.

02.03.2010 v 17:40:12

stávka

proč na nějakou stávku seru:

1) protože masa odborářů se nechala zmanipulovat oranžovo-rudými sviněmi
2) Nesouhlasím s jejich požadavkem za výhodné danění benefitů. Lítačky zdarma sem schopnej pochopit, mě taky zaměstnavatel zaplatil notebook, mobilní internet a telefon. jenže daní mi to jaksi tak nějak trapně poctivě podle našich zákonů. Ale fakt nevim, proč by měla bejt nějaká zavodní dovolená pro celou rodinu a široké příbuzenstvo za 20kč na osobu/noc.
3) Protože odborářský předáci sou kokoti a nejsou schopni si stát za jednou daným termínem. Nejdřív v pondělí, pak úterý a nakonec čtvrtek? Ať dou do prdele a jedou se podívat za svými internacionálnimi bratry třeba do francie, ať se naučej jak se dělá pořádná stávka.
4) Tady není ještě vytvořená stávková kultůra.
5) Protože chtěj stávkovat od 4 do 9 ráno, což mě se nedotkne, jelikož vstávám kolem půl osmé a než se nasnídám a vyvenčím fenky, je stejně většinou už půl desátý. A když nic nepojede celej den, budu doma a v klidu si vyléčím kocovinu ze středečního voka. Auta, Internety, mobily a počítače nejsou státní, tak nestávkujou.

02.03.2010 v 12:04:47

z venkova

no a ještě nějaký malý novinky, který nám vypadly z odposlechu. Nejdůležitější je, že víme, že Obama je zcela zdráv.

OBAMA


No a jinak voranžový maj zaděláno na problém, protože Tvrdík nějak nezvládá svoji roli a Paroubkovi nevrtí vocasem tak jak má, a je docela možné, že se dozvíme, že modří se snaží vyvolávat provokace, sledují politické špičky a vraždí jejich poslance.

01.03.2010 v 20:20:53

akce citrix

imho akce citrix stále pokračuje napínavě. všichni mlčí. no já sem zvědavej, jestli nakonec budu muset jako největší guru přes it říct "tak zkusíme kurva přelejt ty zasraný widle", což je skutečně nesystémový řešení, ale ve světě microsoftu někdy jediný funkční řešení. to je prostě logika, jako když vám dojde benzin v autě a voni by vám vyměnili motor, žeano.
kromě toho mám takový mírně sebestředný egoistický pocit drobného štěstí a malé radosti, že mám na ty počítače jistej čuch, protože kde končím já, většinou skončí i ten po mě. ha ha ha

01.03.2010 v 20:05:14

výbuch

tak sem vybuchnul. opět sem volal na hotlajnu ty užasný rajfky banky pro lidi, kdeže teda mám svůj pin ke kartě. Dozvěděl sem se opět to, že bude ve středu odeslán a že měli nějakou chybu v systému. tak sem normálně vybuchnul a tu hotlajnistku vyjebal do píč, kund, čuráků vylízanejch a zajebanejch idiotů. A ne, že mi bude někdo vysvětlovat, že ty holky na hotlajně za nic nemůžou, protože před dvěma rokama sem dělal ve firmě, kde sme měli hotlajnistky a moc dobře vím, co to bylo za pipiny líný, který když neměli nad sebou bič, byly schopný prostě zákazníkovo volání do systému nevložit. fak of zmrdaná rajfajsenka...

01.03.2010 v 17:37:50

ráno v praze

dneska ráno sem jel 188čkou do michle. no musel sem, ale za jakou krutou cenu. jaro je v plným proudu, předevčírem sem zaregistroval, že se z teplejch krajin vrátili bezdomovci a opět zabydlují parčík u našeho baráku. No a dnes v tom podělanym autobuse mi došlo, že s počasim nic nenadělám, akorát mě holt čeká měsíc přechodného období, než pražští důchodci vymění šatník a bude chvíli trvat, než dojde k výměnám zatuchlých zimních pršiplášťů za jejich zatuchlé letní varianty. Já sem nechtěl zdechnout, ale fakt sem k tomu neměl daleko.

No nepočítaje v to, že někde v půlce přistoupil nějakej debil ženskýho pohlaví neurčitýho věku, s velmi starou - pravděpodobně - matkou, s kanárkem v kleci a vespolek se posadili za mě. No ten posranej kanárek křičel a křičel a ten jeho křik ve mě vyvolával pocit, jako když mi někdo zatlouká špendlíky do hlavy. A ten debílek se tomu smál tak dlouho, než se přestal smát celej autobus, protože po třetí zastávce přestávalo ječení kanárka bavit i ty největší milovníky přírody, a začínaly se ozývat první hlasy nesouhlasu ve stylu "paní přikrejte toho kanárka", "já ji dám deku, ať stichne" či "dáme toho kanárka i s klecí do igelitky, to by mohlo stačit". No resume sem se nedočkal, protože sem v Michli naštěstí vystoupil.

01.03.2010 v 10:37:32