papež olol :)

papež olol


29.09.2009 v 17:21:21

dexter s04

no, já už sem se lehce uklidnil a nejčko si zvykám na nějakou tu samotu. Včera venčení na parukářce, dneska asi nejspíš relax.

Jinak sem rád, že AntiKrist Benedikt už odjel do toho svýho Satanova v Talijánsku a že mi nekurví vzduch, kterej dejchám.

A taky se zase rozjela čtvrtá série mýho oblíbenýho seriálu Dexter.

29.09.2009 v 15:16:01

smutek

ivka před pár minutama odjela směr velkoněmecká říše. sem fakt smutnej, fakt hodně smutnej. Až mě docela zarazilo, že i po tom šestiletym vztahu ve mě dokáže takovej okamžik vzbudit emoce. myslim, že je to dobře a že je to asi láska. mám červený voči a zhulenej nejsem.....

27.09.2009 v 11:24:46

kocovina

mám kocovinu a ta mi přispívá ku pocitu, že asi budu blejt. je mi fakt z těch vysranejch kryplů tak k zblití, že kdybych moch, tak bych blil tak dlouho, dokuď by prasák a ta jeho banda oranžovo-rudejch kočičáků nebyla v těch blitkách doslova zasraná.

24.09.2009 v 18:26:25

dobry den je

když berou. křesťanský předvolební kouzlo nechtěného???? :)

Dobry den je, když berou


23.09.2009 v 11:14:36

pondělí

no takže sme zase v brně. a vaříme nějakou kokotinu v troubě. já osobně se navíc musim vyrovnat s tim, že ivka přiští tejden jede na dva a půl měsíce kamsi do dojčlandu do dysldorfu makat. chjo.

21.09.2009 v 19:10:32

lidová tvořivost

no a ještě mě pobavila lidová tvořivost v jedný diskusi na téma česká protipirátská unie. :)

Jejich revírem je warforum, jejich tempo je vražedné,
jejich protivníci jsou administrátoři, modové a uploadeři.
Ženy z ČPU pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je nasrat nás všechny.


17.09.2009 v 21:22:56

nohy

3x noha amerického vojáka. Amen.

Mistra Vyčítala občas potkávám na Žižkově. On je, jak bych to tak řekl... On má asi nějaký problém, protože vždy když ho potkám tak mu cinká v tašce několik lahváčů.

17.09.2009 v 21:05:50

drogy sou špatný

v rychlovce:

1) Legenda českého internetu Věra Pohlová slaví dnes deset let svýho nesmrtelnýho citátu.

2) Zrůdný mozek Jyrky Paroubka opět zapracoval:

"Obdrželi jsme signály o tom, že v hlavách některých amerických poradců, nebo snad někoho jiného, se zrodil plán ještě zrůdnější, který počítal s možností rozhodnutí Ústavního soudu po proběhnutých volbách," citují Lidové noviny z prohlášení šéfa ČSSD spolustraníkům. "Tyto volby by s velkou pravděpodobností vyhrála ČSSD, a pokud by Ústavní soud konstatoval neústavnost těchto voleb, pak by se některé politické síly uchýlily ke zpochybňování voleb a snažily by se vytvořit celospolečenskou atmosféru, která by se obrátila proti vítězné ČSSD," vysvětluje dále Paroubek.

Já v době zlejch emerickejch imperialistů vyrostl, ne že bych nějak ty imperialisty obdivoval, ale Jyrkovi nejspíš přeskočilo bo měl nějakej sen z dob svých studií na VUMLu....

Ale tak nějak mám pocit, že to prase se bojí o svý korýtko....

17.09.2009 v 15:06:29

upgrade

mno, neska sem po dvou letech provedl upgrade nucleuscms, na kterým běží tento nejhorší web internetu. takže snad všechno chodí tak jak má......

jinak čera vejlet na moravu. Kyjov a Bučovice to zajistili. D1 fakt kurevská dálnice. 4 autohavárky a jeden kamion v poli spatřen... Kolony nepočítám...

17.09.2009 v 13:58:46

papež

ach jo, tak ten starej nácek nakonec přijede. Dneska přišel od klienta mejl:


Dobrý den,
včera Ministerstvo dopravy projevilo přání, aby NDIC provedlo mimořádné kroky pro zajištění událostí, které mohou doprovázet tak významnou událost. Je jmenován krizový štáb. Prosím o vytvoření mimořádného spojení, případně vyhrazení samostatné telefonní linky (pevná i mobilní pro případ selhání jedné z nich) a případné posílení směn a dispečinku. Zde prosím jak provozní úsek, tak pobočky v Brně, aby NDIC zahrnuly do všech procesů, které budou sloužit k zajištění papežovy návštěvy.

NDIC prosím o pravidelné informace, jak je věc zajištěna. V termínech konání akce nesmí být prováděn jakýkoliv zásah na systémech NDIC a IT souvisejících!


Plán návštěvy:

Sobota 26. září

Svatý otec přiletí dopoledne na ruzyňské letiště, kde proběhne uvítací ceremoniál. Papež poté v Praze navštíví kostel Panny Marie Vítězné - Pražského Jezulátka, na Pražském hradě se setká s prezidentem Václavem Klausem a dalšími politiky a večer se bude v katedrále sv. Víta modlit nešpory s kněžími a řeholníky.

Neděle 27. září

Dopoledne čeká papeže mše svatá v Brně, odpoledne se v Praze setká se zástupci Ekumenické rady církví a s akademickou obcí.

Pondělí 28. září

Dopoledne přicestuje Svatý otec do Staré Boleslavi, navštíví zde baziliku sv. Václava, u příležitosti Národní svatováclavské pouti bude sloužit mši svatou a setká se s mládeží.

Obědvat bude v prostorách Arcibiskupství pražského v Praze spolu s biskupy ČR a poté se přemístí na letiště Ruzyně, kde se s naší zemí rozloučí.(NDIC = Národní Dopravní Informační a řídící Centrum)

15.09.2009 v 15:07:15

mno

ani nějak nehodlám komentovat současné politické dění....

15:23 apdejt: Facebook a Jyrka

15.09.2009 v 14:36:41

nepřizpůsobivý ufo

jsem nepřizpůsobivý ufo. například v pátek sem se zcele nepřizpůsobivě flákal a v sobotu sme se přizpůsobili pití vína, takže sem měl v neděli vyloženě způsobnou kocovinu.
no možná někteří zaregistrovali sobotní malej pokus o obsazení parních lázní na albertově, kterej sice nevyšel, ale tak nějak ukázal tři věci:

1) žel bohu už sem všechny svoje ideály rozpustil v konopným dýmu, takže sem se nemohl zůčastnit a křičet hesla jako "že se nestanu otrokem našeho systému." Každej se stane otrokem systému, já už se jím stal v okamžiku, kdy sem si vzal hypotéku. Systém měl pojal za svýho oslíka, kterej se každej měsíc otřásá a sype dukátky.

2) rozhodně by se měla změnit bytová politika, protože kolikrát sem prošel okolo těch nešťastnejch lázní a kolikrát sem si opakoval věty, jaká je škoda, že tak krásnej barák trpí lidskou opuštěností a devastací feťákama a bezdomovcema. Osobně se domnívám, že když se majitel o svůj majetek nestará, měl mu býti sebrán a obsazen těmi, kteří mají zájem.

3) trošku mi zasmrděla síra. Sem tak nějak nepochopil účinkování stropnickýho ze strany zelených při této akci. Že by se chtěl zviditelnit jako kačenka před pár lety????? A pak je tu ještě zatčený novinář z idnes.z jistý pavel eichler. Něco mi na týhle figurce fakt nesedí....

14.09.2009 v 14:11:40

pátek

je pátek, všech kokotů svátek. a protože se trošku nudim, taksem si nainstaloval sem si warzone 2100. :)

11.09.2009 v 11:45:28

iq 151

trocha nostalgie vyfocená minulý týden na pracovním výjezdu :)

IQ 151


08.09.2009 v 16:21:03

houmlesáci

mno, možná mě zjebe nějakej kocábůf přívrženec, ale musim si jenom ulevit nad těma hnusmejma zkurvenejma bezdomovcema, co u nás ve strašnicích okupujou parčík. Banda zasranejch, nemytejch a smradlavejch existencí bez jakýkliv úcty ke společnejm prostorům. Mě je vcelku jedno, že se nemyjou - pokud teda nemusim se smradem sdílet jeden prostor emháde či úřadu, že sou permanetně sjetý levnejma krabicákama, ale to že v tom parčíku serou je tragédie. Hromada hoven a posranejch novin je fakt libová.
Ne, nemám je rád tyhle existence....

08.09.2009 v 15:16:47

popopondělí

mno, takže sem si dneska trošku zahřál mozek prací, neb jsem musel překlopit jeden web sem na server a bohužel sem po přelití dat zjistil, že onen web je napsan pro PHP5, kdežto zde běží PHP4. Mno, upřímně, i já se svými nulovými znalostmi jsem dokázal ty tři SELECTy a tři mysql_query zmodifikovat tak, by to chodilo. No, jen sem si připomněl, že hafo lidí je schopno na triviální záležitost použít kanón na vrabce.

Jinak sme s Ivkou viděli Okrsek 9 a Bruno, a musim říct, že Okrsek 9 je letošní nejlepší scifi jaký sem viděl. Bruna nekomentuju... :)

07.09.2009 v 15:44:41

8-bit trip

moc pěkný a nostalgický, slzička by jednomu ukápla..... :)05.09.2009 v 13:49:54

pozadí

kdyby někoho náhodou zajmalo jaký mám pozadí, tak se může podívat zde.

04.09.2009 v 18:00:26

lunch party

no kdyste náhodou měli zájem o uspořádání soukromé microsoft lunch párty, tak se klidně přihlašte, popřípadně dozajista uděláte pro své sousedy nějakou veselou pařbu s rozdáváním osobně podepsaných instalačních dvd, které jste právě teďka stáhli z internetu :)

Windows 7 Lunch party


04.09.2009 v 14:50:13

práce

jojo, v plným pracovním nasazení. čera a předevčírem sme byli vopět s kolegou na moravě, řešit druhou fázi naše kchůl projektu. to co sme předali, to sme předali, ale musim vypichnout dva takový moc pěkný zážitky:

1) řeznictví s bufáčem v Hustopečích na náměstí. Já zbožňuju tento typ prodejen, protože se tam dycky nažeru nejlíp. Taková ta klasika, guláše, bůček a ovarový koleno. No takže za 120kaček sme dostali dvě fakt hutný porce masa, s pjeti knedlíky a zelim, a navíc i s jedním nealko birelem. To vše zakončený vychcáním se na klasickym veřejným záchodku, kde se ještě chcalo do korýtka. Málokde se vidí taková věc. :)

2) zásek na D1 při cestě zpět. Protože se na 136km vyklopil kamion a my uvízli na 145km, kilák za sjezdem na 146 a 4km před sjezdem 141. Když sme se po hodině a půl dokodrcali k tomu 141km, tak to olda otočil a jali sme se vobjet celý Meziřití, protože posraná stará brněnská 602ka byla totálně ucpaná z vobou stran.


03.09.2009 v 12:11:29