více hlav více ví30.01.2009 v 16:55:46

co k večeři

přislo mejlem:

Žena: "Co si dáš k večeři?"
Muž: "Mě je to docela jedno, co uvaříš, to sním."
Žena: "S tím už přestaň, snad víš, na co máš chuť, ne?"
Muž: "Jo chuť? Tak to bych si dal třeba smažený hermelín a opečený brambory s fazolkama."
Žena: "Hele, já tu nemám čas na blbosti, zatímco ty jsi přijel z práce až v sedm večer, já už stačila napsat s dětmi úkoly, uklidit nákup a vyprat prádlo. Tak řekni, co si dáš k večeři."
Muž: "No vždyť jsem ti to řekl, já mám chuť na smažený hermelín a ..."
Žena: "Hele, já na to fakt nemám náladu, nemůžeš někdy říct něco normálního?"
Muž: "No dobře, pak bych tedy měl chuť na bramborák."
Žena: "V půl osmý večer? Ty jsi se snad zbláznil. A stejně nemáme brambory. Kdyby jsi přišel domu dřív, mohl jsi je koupit!"
Muž: "Já bych je klidně koupil i v těch sedm, vždyť v supermarketu mají do devíti, stačilo aby jsi mi to řekla."
Žena: "Proč bys je prosím tě kupoval ty, brambory vždycky kupuju já, odjakživa. Navíc jsme je měli včera, tak je přeci nebudeme žrát každej den."
Muž: "No já jen, že jsi se ptala na co mám ..."
Žena: "Nech už toho prosím tě, jseš s tím ...že jsi se ptala... už trapnej. Naposledy se tě ptám, co si dáš k večeři?"
Muž: "A z čeho si můžu vybrat?"
Žena: "No to seš celej ty. Já se tě zeptám a ty mi odpovíš otázkou."
Muž: "No... tak tedy..., co třeba tousty?"
Žena: "Ty bys byl schopnej mi sežrat toustovej chleba, když víš, že je jedinej, po kterým nemám zácpu? K večeři ti udělám buď špagety nebo ohřeju nějakou omáčku. Konečně se už rozhodni."
Muž: "Tak ja bych si... asi... dal..., no třeba tu omáčku, tu jsem už dlouho neměl."
Žena: "Omáčku, jo? A proč si nedáš špagety?"
Muž: "Dobře, udělej mi špagety."
Žena: "No konečně, z tebe taky něco dostat. Chceš na ty špagety sýr?"
Muž: "Nechci, vzdyť víš, že si ho na špagety už léta nedávám."
Žena: "No to je zvláštní, já se ženu dneska extra pro sýr na tvoje spagety a ty mi nakonec řeknes, ze si ho už na špagety nedáváš. To by mě zajímalo, jak dlouho."
Muž: "Už deset let miláčku, to jsem tě ješte neznal, když jsem si naposledy na špagety sýr dal."
Žena: "Takže já ti teď v osm večer udělám špagety. Já je teda nebudu, děti taky ne, takže je budeš jíst sám. A přitom jsi si klidně mohl dát tu omáčku z mrazáku."
Muž: "To mohl, klidně, proč ne, tak mi ji dej"
Žena: "No vidíš, kdyby jsi to řekl hned, nemuseli jsme tady půl hodiny šaškovat a já z tebe nemusela tahat co si dáš!" ........
Žena: "Tak tady máš tu svoji omáčku. To jsem jen zvědavá, co budu dělat s tím sýrem."


30.01.2009 v 16:36:59

krychlič forever

no, našel sem nějaký další vobrázky legendárního pardubickýho krychliče, takže se musim podělit o tyto skvělé kartinky osoby, jejíž sláva se šíří celou galaxií....

Krychlič

Taky Krychlič


30.01.2009 v 12:35:11

ko den

no neska sem ňákej unavenej. dva dny v brně, svijanský kvasnice a trocha práce udělalo svý. si pudu neska trapně odpočinout k vočku. no neska se mi nějak nechce moc psát, ale nedá mi, abych se nevyjádřil k několika malým drobným světovým detailům:

a) ano, nic se nemění na tom, že asi budu dál jezdit mhd v podstatě kompletně zadarmo, protože úvaha, že by měla lítačka stát deset tisíc je zcela směšná a ekologicky šetrná. mám takovej pocit, že se na dp někdo asi zbláznil.

b) senátoři chtějí cenzurovat internet.... No, to snad asi nemá smysl vůbec komentovat a pouze tato myšlenka ukazuje na to, jak jsou naši senátoři nevzdělaní - což by teda nevadilo, protože nelze čekat u našich politiků nějakou inteligenci, ale mohli se poradit s nějakým it guru... sou to debilové....

c) papež a jeho sorta teplých bratří je ostuda křesťanství a nechápu, proč se tolik lidí nechá těmahle zmrdama ovládat. asi proto, že jsou to hlavy duté a věřící...

d) rath a hitler. Já nechápu jednu věc, proč se tolik vokolo toho nadělá, když prostej fakt je ten, že socijální demokracie má rozhodně blíž k fašismu než jakákoliv strana víc napravo. Nechápu, proč se skinhýti a jiní kokoti co pochodují janovem a chomutovem označují za pravicovou a dělnickou stranu, když tyhle myšlenky jsou spíš levicový. nikdá sem si nevšiml, že by tyhle existence provolávali hesla na podporu soukromýho podnikání, evropskýho obchodního trhu a otevřenýho pracovního trhu. Když se na to podívám svým zhuleným pohledem, tak mě nějak napadá, že to co si pomatuju z hodin dějepisu mi říká, že italský fašismus a fašismus všeobecně byl rozhodně levicový hnutí se zaměřením na dělnickou třídu a národní socialismus. Né nadarmo je zkratka NSDAP "Národně socialistická německá dělnická strana". No a už sme tam, kam mířím. Jsme totiž u slova "socialistická", který už tady bylo.... No po velmi zjednodušeném zamyšlení mi nějak vychází rovnice:

Stalin a Hitler se od sebe učili vzájemně, kterak manipulovat s dělnickou třídou a jak ji využít ke svému prospěchu. Protože mám takový pocit, že když se komunisti rozhodli u nás po válce budovat socialismus, tak rozhodně se mnoho z nich jistě některým svým grifům učilo od národně socialistické německé společnosti - zvláště kvalitní byrokracii a jak dostat přiznání i z nevinýho. No, pak sme tu teda měli pár desítek let ten kvalitní komunismus a když skončil, tak někteří rudí národní socialisté trošku vybledli a začali si říkat sociálně demokratický. Takže kurva musím říct, že pokud se někdo ze socanů ohání hitlerem, tak je to zcela v pořádku, protože svého učitele prostě nemůžou zapřít.

28.01.2009 v 15:46:38

plastika

neska sme opět v brně a tentokrát ubytováni v penzionu příslušející ke klinice plastický chirurgie. doufám, že se ráno neprobudím bez koulí a mozku.... ale postel se štelovatelnou částí pro hlavu a nohy je fakt luxusní. asi ňáká plastická...

26.01.2009 v 18:28:02

malý nedělní zápisek z vlaku

Neska mám rodinej den. Musel sem obstarat nějaký ty domácí počítače, ke kterým matka nechce pouštět nikoho jinýho, ánžto má strach o data na nich umístěný. Takže sem tedy pořešil nejdřív matku a pak po mocným obědě mě bratr odvezl za strécem do kolína. Mno, kolín je síce díra, ale naštěstí v rovině a kousek od prahy a jediný co mi vadí je to, že na kolínsku - stejně jako jinde po republice - vládnou oranžový fašisti v čele s obrfýrerem paroubkem a podfýrerem rathem. Jo, stejně jako se komunisti učili od nácků, kterak zatočit s póvlem, tak současní rudo-oranžový zmrdi se velice rychle učí, kterak skloubit komunismus, fašismus s kapitalismem. Osobně sem si včera s ivkou položil otázku - po shlédnutí nějakých obrázků z komunistický párty - jak on vlastně ten ransdorf dokáže v tom těžkým bruselu skloubit dohromady svoji komunistickou filozofii s rozvinutým rádobykapitalismem evropský unie. no stejně jako ostatní soudruzi i on byl pěkně vypapaný a očividně nouzi s bídou netřel. Ale co, i ten poslední komunista se chce mít dobře, to je prostě nezaměnitelnej fakt.

Jinak teda teďka sedim ve vlaku a valim směr prágl. Vagón je plný lidí, kteří od někud někam jedou plnit svůj nejdůležitější životní úkol. Rozhodně jich nějak nelituji, neb i já mám nějaký ten úkol. Hlavně se dobře dostat domů a pokud možno i vyplodit nějaký ty kecy sem do deníčku. Jenže co, že? Trpím takovým pocitem ztráty zdravého humoru, protože sem se už dlouho dobře nezasmál. No možná je obraz nějaký duševní poruchy, možná drobné deprese, která by se mohla přehodit do drobné mánie, ale to ukáže až čas. Popravdě řečeno, nezasmál sem se když umřel kaplický a s ním i chobotnice, nezasmál sem se ani teď, kdy sem absolutně ze sekundy na sekundu zapomněl co sem to vlastně chtěl napsat. Fakt prdel......

No, takže se vrátím zpět k bezobsažným kecům, kterými plním malý kousek internetu a který možná i někoho zajmaj. Úpřímně, někdy kolem vánoc sem dostal mejla s tím, estli bych nechtěl vložit nějakej deníčkovej odkaz či baner na jeden portál, a já ve své namyšlené pýše sem odmítl s tím, že jako vyhulený ufon nepíšu kvůli proklikům a zvýšujícímu se skóre v adsense a nejdejbože nesnažím se svůj krásný, roztomilý a nejlepší web pod sluncem zhulanizovat. Ano, raději málo návštěv, ale od samých kvalitních ufonů, než návštěvy od kdejaký pozemský špíny....

25.01.2009 v 14:51:06

vočko

no, docela se těšim neska k vočku. potřebuju se lehounce uvolnit.
jinak musim konstatovat, že práce na projektu pokračují příjemným svižným tempem, až mě to samotnýho občas zaráží. je to jenom dobře. taky je teda fakt, že kabelážníci nasadili smrtící tempo, takže náš harmonogram mají celkem volný. dneska sme tedy špekulovali nad manipulací na pracovníkách a zkusíme jim trošku přitáhnout termíny, ať ukážou co v nich je.
takže jediný potíže jsou způsobený potížistama ze strany zákazníka, z nichž asi nejvíc sou takový ty existence, který si bazírujou na kokotinách ve smyslu "musíme tady mít volnou zásuvku" a nevysvětlíte jim, že ta zásuvka na který si bazírujou je zbytečná.
No a úplně nejvíc sou zamrzlý učitelky hipísačky, z nichž teda ta jedna byla fakt jedlá. Když byla možnost projekt ovlivnit a s APčkama byla možnost hejbat, tak se nikdo neozval, a když došlo na okamžik fyzické instalace u jedný takový hipísačky, tak nastal konflikt, že prý ona to v kanclu mít nechce a ať to šoupnem o dvacet metrů do jinýho kanclu a začla nás zasypávat jakýmysi pseudo-ekologicko-hipísáckejma teoriema o škodlivosti záření, které ukončila v okamžiku, kdy jí byla položena otázka "a používáte mobil?". No rozhodně srážka s hipísáckým blbcem, protože mobil si k uchu dá, tramvajema a trojebusama jezdí a to, že přes ulici na ní, z jednoho velmi vysokého mrakodrapu, září mocný stožár s hafem antén, jí rozhodně nevadí.

ps: jo a chci jen říci, že socani v čele s paroubkem a rathem je jen banda smradlavejch hoven, který si neviděj dál než na dno svejch kapes.

21.01.2009 v 17:13:43

Konopí a konopné drogy

Dostal sem k vánocům knížku od Michala Miovského a kolektivu "Konopí a konopné drogy", Adiktologické kompendium. No v podstatě je to chytrá knížka o konopí o rozsahu 540 stránek a je to v podstatě oficiální výukový materiál adiktologie.cz

No hodně rozsáhlý čtení se spoustou fakt zajmavých informací. Onehdá mě při listování zaujala kapitolka 3.2.3, která mě donutila přehodnotit názor na starý fór, že sem ten zoufalec co si občas píchá tu marihuanu....


3.2.3 Injekční aplikace konopných drog
Přestože je injekční aplikace konopných drog velmi řídkým jevem, je tato aplikace samozřejmě možná v případě extrahovaného či synteticky vyrobeného THC. Specifičnost této formy drogy spočívá právě v tom, že ji lze aplikovat injekčně - jak intravenózně, tak intramuskulárně. Při intravenózní aplikaci se mohou vyskytnout vedlejší účinky, jako nauzea, průjem atd. S tímto způsobem se však u nás prakticky téměř nesetkáváme a jde spíše o teoretickou možnost nacházející využití spíše ve zdravotnictví a výzkumu.


17.01.2009 v 13:37:30

první várka materiálu

neska přišla zhruba první pětina objednanýho materiálu. no, byly toho 4 palety a do teďka sme třídili. musim konstatovat, že jsem snad poprvý ocenil možnosti čtečky čárovýho kódu.... ušetřila hafo času.

15.01.2009 v 16:33:07

nemyslíš zaplatíš

toto je drobný intelektuelní pokus o ftip na téma český šoubyznys.....

Nemyslíš zaplatíš


13.01.2009 v 21:54:30

O smutné víle Análce

Análka, Emanuel a Měsíc


12.01.2009 v 14:52:27

lameři a kokoti

máme tu nějaký lamery a nějaký ty kokoty feťáky a bezdomovce ve značkových hadrech s profi fotografem.
Jo, a mám poslední dny pocit absolutní nadřazenosti a vyjmečnosti, což nevim jestli je dobře, ale tak nějak se to překopává do stavu "všichni sou kokoti a jenom já génius". Mno, asi to nejní úplně nejlepší do této společnosti, protože se mi někam ztratil pocit společenského cítění a sounáležitosti.

09.01.2009 v 14:50:06

vaginoplastika

jo vaginoplastika, ta teďka jede.....08.01.2009 v 20:53:35

trocha filozofie

dneska je středa a voka je třeba. myslim, že dnes dojde k prvnímu letošnímu sprasení se v hospodě. ufff... no já nevim, nějak sem chtěl psát ftipný poznámky vo tom, že jabko pravděpodobně nepadá nikdy daleko vod stromu a že Pariska je vlastně takový děsný neviňátko až to bolí, a že sem chtěl udělat koláž z fotografie orgií a parisky, jenže nějak mě to přešlo, protože by to bylo asi jen mlácení prázdný slámy, která by stejně nikoho nezajmala. Taxem se na to vysral.
Možná na to bude mít vliv to, že sem teda neska zaplatil tu podělanou elektriku a že mi tak nějak došlo sebevědomí. No, asi to bude nějakej momentální výpadek mý centrální jednotky.

07.01.2009 v 14:39:26

pravda o církvi

něco málo o tom jak funguje církev

06.01.2009 v 20:19:14

elektrika

no sem zpět v práglu, pracovní outerý celkem v pohodě. jednání s klientem krásný, protože přesně pochopil co jim budem instalovat a taky mu došlo, že pokud bude chtít něco navíc, tak to bude muset zaplatit z vlastních zdrojů. jo, kdyby takhle pohodovejch bylo i dalších 28 kousků, to by byla pohoda.
jinak mi přišla faktura za elektriku, nedoplatek jako kráva... 10litrů. no, né že bych s tím nepočítal, ale přepočítal sem se o 4litry.... zasraný zdražující pre...

06.01.2009 v 16:09:05

brno

jo začla nám práce na projektu. neska ráno sme v sedum vyráželi do brna na první schůzku. samozřejmě přesně podle pravidla první schůzka = první srážka s blbcem, takže již od rána bylo o zábavu postaráno. no nejhorší je, když se srazíte s permanentním pesimistou a ještě navíc neochotného k jakýmkoliv změnám. no snad se to vyřeší.
nejčko sme konečně ubytovaný na hotelu a za nějaký čas vyrazíme na obhlídku města.

05.01.2009 v 16:07:56

novej rok 2009

začíná nová divočina. rok 2009. začínám další etapu pozorování místního primitivního života.

02.01.2009 v 13:46:07