seznamsebezpecne

jak je to vlastně s tím nebezpečím na internetu? jak moc škodí Seznam.cz dostupnosti pornografie? Není to celý někde jinde?

Bezpečný internet


29.05.2009 v 14:54:57

ouje

sem byl pěknej kanál, když se podívám zpětně :) jestli vony tyhle koláže nejsou na hranici zákona. ale co, krutá politická satira existovala, existuje a existovat bude po celý hvězdný soustavě.

28.05.2009 v 18:51:41

paroubkovo vejce

vyjadřuji naprostý souhlas s házením vajec na předsednictvo oranžových zmrdů. rozhodně ta banda může bejt ráda, že lidi po nich neházeli šutry, klacky, boty a hovna.

Debil s mrdkou na čele


28.05.2009 v 13:27:55

drogy

no protože sem byl v pondělí a úterý pryč, zcela tradičně v brně, a navíc sme měli čera setkání vlastníků bytových jednotek, kde jsme si odhlasovali, že teda jako 16cm polystyren na baráku mít nechcem, což mě teda mega potěšilo, i když minulý rok byl můj názor, že "mám prostě s polystyrenem mentální problém" a že v případě odhlasování se prostě podřídím většině. No čera už byli lidi takový nahlodaný, takže sem byl fakt spokojenej.

Jinak prasečí chřipka stále řádí a vraždí:

Prasečí chřipka


a jediný co asi pomůže je opět začít brát drogy ... :)

Drogy


FYI: za cca 200kč dostanete 7 tablet s obsahem 120mg pseudoefedrinu na tabletu a 10tablet s cca 30mg kodeinu na tabletu.... :))27.05.2009 v 13:32:46

malej olol

takovej malej olol z idnes.cz :)

clanek zde.

22.05.2009 v 21:42:00

conficker

no, kromě toho, že sme měli včera firemní párty a já se děsně vykropil plzněma, tak dneska sem musel řešit zavirovaný servery confickerem. fakt radost až na kost....

21.05.2009 v 21:20:38

úvaha o lásce k bližnímu

no, já sem se dneska trošku zamyslel nad tím, proč je křesťanský kazatel schopen srovnat se zemí kostel i s ovečkama. Nedělám si iluze o křesťanský lásce při šíření víry a nadřazený bílý rase, ale prostě sou otázky, nad kterejma mi zůstává rozum stát. I když, historie asi napoví....

Papežova láska k bližním


20.05.2009 v 14:55:15

trocha letní romantiky z Boskovic

Motejl z Boskovic


18.05.2009 v 22:13:42

páteční menu

no, takže xnídani litránek bílýho, klobásky a sejra. Qobědu kachýnka a pivko a na trávení zase vínko. Pátek olol...

a protože nalitej mám rád oplzlý fórky:15.05.2009 v 12:45:30

total commander

no jinak se tento nebohý server stal v noci z pondělka na outerý cílem útoku skrze vykradená hesla z total commanderu. No holt, jeden z nás tří, který má přístup přes ftp k rootu webů, byl postižen v sobotu červem, který stihnul všechna jeho hesla z total comanderu odeslat a včera sme mazali přidaný iframe z indexů webů...

13.05.2009 v 16:30:42

gangstas olol :)

Nadměrnou konzumací porna získali věční gangsta honimírové pocit, že žena má pouze „anál,“ a proto je třeba ji „šukat do prdele.“ Možná proto nejsou u žen příliš oblíbení. (zdroj: Kšiltovka za kapesný od mámy)

Poznámka ufona: Mno, připomnělo mi to tady ty místní gangstas ze žižkovskýho ghetta, co se scházej na brka u základek. A na pořádnou negerskou bitch si nejspíš musej nechat zajít chuť, protože když na žižkově potkáte černou bitch, tak je to buďto turistka a nebo bydlí v nadstandartním vinohradským 4+1 o rozloze 110m2.

13.05.2009 v 16:09:36

jaxe chránit před meksickou chřipkou?

1) Oslabovat imunitní systém - nedostatkem pohybu, spánku, nudnou stravou obsahující přepálený tuky a cholesteroly, sledovánim politické situace v ČR

2) Hulit o sto šest - kouření zabijí naprosto všechno

3) Nemejt se - čistota půl zdraví, špína celý

4) Přecházet nemoci - pokud přecházíte nemoc, posiluje se váš organismus, protože je násilně donucen posilovat imunitu

5) Vošáhávejte věci - půllitry v hospodě jsou nejlepší obranou proti cizorodejm stresům

6) Buďte v kontaktu s co nejvíce lidma - když se cítíte nemocní, nenechejte si to jen pro sebe a posilujte obranyschopnost i svého okolí

7) Nezakrývejte si rukou ústa při kašli - Protilátky vám utkví na rukou a pak je zbytečně umejete

8) Dotýkejte se lidí - testujte obranyschopnost svých spoluobčanů v hromadných dopravních prostředcích lascivními dotyky nosů, očí a pohlavních orgánů

9) Pokud přijíždíte z rizikových oblastí - sledujte svůj stav. Jakmile máte pocit, že je vám dobře, zajděte si do parlamentu

10) Všichni už sou v Mexiku - a kde ste kurva vy???

13.05.2009 v 15:18:23

8.5.2009 - Jarda Svec Umelec 53

ac se mi teda vcera nikam nechtelo, vyrazili sme s zenou do PIP haly ve Vysocanech na narozeninovy vecirek Jardy Svece, kde nas krome kecani s lidma, popijeni alkoholickych napoju a pokurovani konopi cekalo vystoupeni 5ti hodnotnych umeleckych souboru.

1) Sevcovsky pop s Mistrem Mc. Spinou - Velika vec pro priznivce Mistra a hlukove-disharmonickych rytmu. Rozhodne neslo vystoupeni uprit zivelnost a radost ze zivota.

2) Infinity Flights (GB) - britska particka se sympatickou klavesistkou, s pisnickami, ktery ve me evokovali stary dobry 60's, hippies, zvonace a lsd.

3) Tony Duchacek & Garage - tezka klasika se zlidovelymi pisnickami.

4) Eman E.T. - tak tenhle pan byl pro me asi nejvetsim prekvapenim vecera, neb jeho nahravku z roku 1991 "Forte No. 2" vlastnim na paskovem pametovem mediu (tzv. sonka alias kazeta) a nikdy me nenapadlo, ze budu mit tu cest si tohoto pana poslechnout jeste po 15ti letech, znova nazivo. Genialni kombinace kytary, basy, klaves a elektronickych bici.... Velky majstrstyk....

5) Joe Carnation & Band - jo, tresnicka na dortu na samotny zaver. pravda, v tuto chvili sem byl jiz znacne opojen nadsenim, ale i tak bylo skvely slyset nekoho, kdo na kytaru fakt umi a Mochomurky bile v zaverecnem jamu byly skvely i bez tonyho :)

akci davam 10z10ti za komorni a pratelskou atmosferu a skvele vybrany muzikanty.

palec dolu a vidle do prdele davam mestakum, ktery nam kolem jedny hodiny ranni zkazili svejma kecama o nocni hodine konec vystoupeni Emana E.T. a Joe Carnation, protoze se muselo stahnout volume.

Par fotek totok.

09.05.2009 v 18:21:07

masturbátor pro 21. století

čera bylo vočko, jo celkem příjemný, žádnej velkej sranec lidí. jinak teda nemám náladu, protože mám kocovinu a zmrdi konfigurátoři dneska zase nepřišli. takže sem musel napsat výhružný emajl číslo dvě. no očividně na zmrdy, čůráky a sraní reagovali, protože na výhružný mejl číslo jedna přišla odpověď s tím, že mám vlastně pravdu.

rozhodně nejzajmavějším zážitkem dne bylo čtení výsledků Masturbačního maratónu 2009. Masturbační pomůcka pana Masanobu Sato, člena japonské výpravy, který se stal i celkovým vítězem mužské části soutěže, je krásnou ukázkou rozvinuté japonské technologie pro 21. století.

Tenga Flip HoleHelmut názorně vysvětluje princip masturbátoru:07.05.2009 v 15:29:49

opět středa

toto uteklo. předevčírem bylo pondělí a dneska je středa. no jinak úplně normální pracovní den, ve kterém chcalo a od rána byla taková ta jarní kláda. aspoň mám trochu pocit, že je jaro a né nějaký posraný léto.
taky sem dneska napsal našim externistům mírně výhružný emajl, že tempo jejich prací je fakt na nule a mě se to nelíbí. sem zvědavej s čím přijde zejtra mameluk na schůzku, kterou už tejden odkládá. Jo, s odkládáním roste i nasranost, to musí frajer pochopit.
Jinak sem docela rád, že europoslanci odmítli telekomunikační reformu, ale i tak musí bejt každýmu jasný, že otevřenost jedné globální sítě pomalu, ale jistě, končí. Kdyz se nad stavem Internetu zamyslím, vidím hodně velkej skok od roku 1994, kdy sem se s touhle vymožeností potkal poprvý, a kdy sem na sjetině z jehličkový tiskárny dostal svůj první přístup k tomuto mocnému nástroji z 64b stroje (v době 16ti bitů hardkor :)) DEC Alpha a jeho OpenVMS. Jo, to už dneska děcka neznaj.
Brzo asi nastane čas, kdy se globální síť rozpadne na větší či menší počet národních a nadnárodních sítí...

06.05.2009 v 16:29:50

brno

jeho ho plno. dneska celej den chcalo.

04.05.2009 v 21:58:31

prvního května

málem umřelo děťátko před naším vietnamským obchůdečkem. Děťátko bylo nakupovat se svojí maminkou, aby tatínkovi udělalo radost. Vybíralo si krásná vietnamská jablíčka, když tu se jedno vykutálelo z drobounké dětské pacinky. Mladá maminka byla pohotová, protože když se děťátko chtělo vydat do silnice pro jablíčko, hystericky vyjekla cosi o tom, že tam jezděj auta. Takže neštěstí se nekonalo.

01.05.2009 v 10:28:47