o červené karkulce

mno jednou se budou dětem pouštět pohádky z youtubu, jako třeba tato o červené karkulce.... :)29.03.2009 v 20:15:00

test fotek

c905 fotí docela slušně.... :)

foto1:

test 1


foto2:

test 2


27.03.2009 v 17:02:55

telefen

udělal sem si radost a koupil sem si konečně novej telefén. c905. no, kdybych ho měl už včera, tak bych vám ukázal jak dobře fotí. u voka bylo na pánskejch pěkně nablito. no ale protože sem ten telefen ještě neměl, tak vám zvratky vyfotim někdy příště.
jo a úplně náhodou byl včera u voka výbornej koncert. the russian doctors. kytara a zpěv.

26.03.2009 v 22:11:18

poudání Lišáka Bena

Poudání Lišáka Bena


23.03.2009 v 17:13:03

bez fantazie

sem ňákej naprosto bez fantazie. řekl bych, něco ve smyslu dočasnýho tvůrčího vyhoření. v životě se nic výraznýho neudálo, tramvaje jezděj, auta trouběj, ráno pršelo a bylo to dneska takový jarní, teda pokud se dá jaru ve městě říkat jaro. no rozhodně by to chtělo nějaký vzrůšo. třeba rozpustit do vodovodního řadu aspoň 10kilo LSD.

23.03.2009 v 12:42:27

vlastně nic

no já sem vlastně ani nic nechtěl sdělit, kromět toho, že skončil můj oblíbenej seriál Battlestar Galactica. Scénáristům se podařilo celou ságu celkem slušně uzavřít, takže z toho snad nebudou další akta-x.

update 20:56: No vlastně mě pobavila jedna malá veselá tráva. Jo mlíko je zákeřná věc :)

22.03.2009 v 20:51:12

lol :)

18.03.2009 v 14:38:15

daňový přiznání

no, byl sem dneska přiznat, že chci od státu nějaký peníze zpět za svoje nemalý odvody, zato že musim živit nemakačenky a finančně podporovat šloufy, dalíky a jiný zmrdy. No, zato sem si musel vystát 40minut frontičku, protože na finančáku byly na podatelně dvě okna. Jedno pro prahu10 a druhý pro prahu11. Takže labůžo.
Mno jináče sme včera přijeli z brna docela pozdě a zničený, páčto den včerejší byl kurva náročnej. V pondělí sme potkali nějaký přátelský lidi, takže sme se museli chovat společensky a neodmítnout pozvání na pár panáčků. Ježíš, já se včera po probuzení poblil jak amina....
Jinak pohoda, neska si skočím k vočku na pár pivek a zítra mě čeká celej den u zákazníka ve společnosti citrixu.

Žorž Buš

inspirováno zde.

18.03.2009 v 14:11:33

bomba

no dneska se nic nedělo, takže můžu říct, že nejvyhledávanější slovo za poslední a měsíc a půl je krychlič a pak taky řeknu jen to, že sme dneska zažili u klienta nahlášenej bombovej poplach, takže sme museli nechat auto i se zbožím a řebříkem na ulici. jinak klasika, bomba proti nějaký písemce co měli malý zmrdi psát.

16.03.2009 v 20:21:23

kde domov můj

Kde domov můj?
Kde domov můj?
Hovna leží po lučinách,
sračky tečkou po skalinách,
v hajzlu skví se lejna květ,
zemský hnůj to napohled,
a to je ta krásná země,
země hoven, domov můj,
země udavačů, (pozn. ufa: bohužel) domov můj.


No já vím, že sem trošku hnusnej a nechutnej v tý podpoře toho národního socialismu, ale nějak mi to nedá, protože mám někdy pocit, že mý spoluobčané nejsou to co se zdají a dělají býti. No možná, kdybych byl více společenským a méně introvertním, tak bych se možná něco dozvěděl o ostatních domorodcích. Jenže otázka je, jestli je to, co bych se dozvěděl, zrovna to co chci vědět. Například zrovna dneska se jeden důchodce z řadovýho domku, okolo nichž venčim čokly, blbě vyspal, čuměl z vokna a prudil pejskaře co chodili kolem jeho dvoumetrové zahrádky. Byl to jeden z těch debilů, co si myslí, že když má někdo velkýho psa, tak po něm neuklízí hovna, a to jen proto, že jeho dvoumetrová předzahrádka byla plná malejch hoven.
No, takže sem dal soudruhovi malou přednášku o sběru a rozlišování psích hoven včetně názorné ukázky jak vlastně vypadá pytlík na psí sračky a úpřímně vzato, myslím, že byl onen důchodce tak šokován zjištěním, že velký psy maj hovna o velikosti uherský klobásy a že malý psi maj pro změnu zase malý hovna, že mi ještě poděkoval a pěkně se rozloučil. Jo, jenže já to tak jednoduše nechtěl nechat bejt, tak sem mu musel dát ještě pár drobných kriminalistických rad do dalšího pátrání.
Například, že by se měl sousedit na svý sousedy, kteří vlastní takový ty malý uřvaný zmrdy co serou malý hovna všude okolo sebe a většinou hnedka u baráku a ideálně na chodníku, protože si snad myslej, že malý hovno nebude vidět, ale už jim nedochází, že když se dá dohromady hodně malejch hoven, tak je z toho většinou pak pěkně velká - po deštích - i rozbředlá hmota stékající z trávníku na chodník a zpět. Což je zákonitě dost k nasrání, protože pak já jako sběrač hoven to mám spíš za trest, protože za každý sebraný hovno mám další tři na botě. Načež se teda důchodce tvářil strašně chápavě, já mu poděkoval za trpělivost při přednášce a zdůraznil mu, že by se měl rozhodně takovým věcem - jako je stav zahovnění chodníků a trávníků - věnovat i nadále a s větší pečlivostí.

No a teďka na závěr přejdu k drobné satiře na téma současný stav bonzáctví na internetu:

Adolf Hitler


13.03.2009 v 11:52:17

čtvrtek

Mno, takže sem měl dneska krásný a pohodový dopoledne, kdy sem se cejtil fakt jako king superstring, který se samozřejmě zlomilo do kocovinového odpoledne, který sem zakončil relativně brzkým odchodem z práce a návštěvou pošty, kde sem měl k vyzvednutí zásilku nutnou k odevzdání daňového přiznání. Jo, tam sem se pěkně zapotil takovým tím studeným mrtvolným potem... marno mluvit. klika byla, že bába s větším množstvím obálek stála za mnou, taxem to nakonec přežil bez psychické újmy.
No vyvenčil sem holky, a po návratu sem dal do trouby zlatej hřeb dne, bochánek sekaný z ovečky a nějaký srnečky kterej sem dostal vod kumpána z hospody, a musim říct, že sliny tečou nám všem tady co ležíme vokolo tý trouby.
Jo, a taky sem měl dneska chuť po příchodu do baráku nechat na nástěnce u dveří vzkaz "prosím nejmenovaného obyvatele domu, aby si pro vlastní klid pořídil výkonnější antismradovou jednotku", protože puch marijánky byl dneska enormní. Mě teda osobně ten smrad spocenýho negra nijak výrazně nevadí, ale nejsem si tak zcela jistej tím, jestli je dobře, aby to smrdělo takhle brutálně po baráku.....

ps: tohle je druhá verze, protože tu první mi nějak nechal na nějakym timeoutu vyzmizet firefox....

12.03.2009 v 18:53:21

no normálně asi nějaký zmrdi

protože se z UPC nedostaneme ani na google.com, ani na google.cz ani na youtube.com .... tak nějak nevim, estli za to nemůžou nějaký zmrdi....

11.03.2009 v 13:18:38

windoze

zasraný, už se tady seru druhej den s posranejma windozema tablet pýcý edyšn. mrdat jebat ztrátu času....

11.03.2009 v 10:16:12

malý pokus o satirické scifi

jo, protože sem děsně kreativní, pokusil sem o náznak nového literárně-obrazného stylu s názvem "satiricko-politické SciFi"

politicko-satirické SciFi


07.03.2009 v 19:59:16

king of pop

král popu vstal z mrtvých a promluvil ke svým oddaným poddaným.

King speaking


06.03.2009 v 13:50:33

krychlič - interview 2003

jo sem si eště vzpomněl, že mi bylo včera připomenuto, že na youtubu je rozhovor s tajemným krychličem. video je uloženo celkem čerstvě... 3.3.200905.03.2009 v 15:33:04

jak to prase

čera sem se teda fakt pěkně zprasil. no slavili sme narozky kamarádky, takže to bylo takový celý emočně vypjatý. no domnívám se, že nejsem asi jedinej koho ráno bolela hlava.... :) morgani bláznivý

no a tak jaxem byl neska sprasenej tak mě ráno probudili lidi z firmy, že nejde internet a že nemůžou pracovat a že sou z toho hrozně nešťastný že se nedá dělat byznys. tak jak mi bylo zle a jak sem byl nasraný, taxem přijel na půl desátou do práce, abych zjistil, že UPC nám místo předplacené IP adresy dává nějakou spíčenou, takže samozřejmě nepřicházeli mejly a nedalo se obchodovat na tržišti. no taksem je zmrdal na tý hotlajně, kam sme se asi po třičtvrtě hodině dovolali a vůbec... je mi blbě a nemám přátelskou náladu.


05.03.2009 v 11:25:40

brno

sem v brně, nic novýho pod sluncem. práce svištěj, už sme se sehráli a odladili postupy.

03.03.2009 v 20:25:57