česká pošta sucks!

normálně vykouřit českou poštu na černokostelecký. já byl teda ještě zpruzenej ze včerejška z paruky, kdy si nějakej kokot ménem jarda pučil moje nůžtičky a pak je jaxi málem zapomněl vrátit, takže sem mu musel dát malou slovní lekci - i když by možná potřeboval spíš rozšlapat ruce a skopat ksicht do protlaku -, aby si uvědomil, že je čůrák, že mě nezajmá, že je v prdeli a že ještě nebyl doma, a že ta píča dredatá co s nim byla, by si uvědomila, že ten kdo nevrací nůžky a nedá ani potáhnout z brka na který ty nůžky potřeboval, je prostě jen normální zmrdeček. Naštěstí týpek pochopil, že vim, že se projevil jako čůrák a že když je známej toho, tak to ještě neznamená, že bude i můj známej, a tak jen držel hubu a cosi kníkal vo tom, že by je vrátil....

No a tohle mělo pokračování dneska na poště na černokostelecký - já teda nechci jako urazit všechny fanoušky pošty a její zaměstnance - ale ta banda ultrazmrdů mě fakt nasrala, protože tam byly votevřený 3vokýnka, u dvou fronta jak tři sračky dohromady, a u třetího vokýnka nikdo. No taxem naklusal k vokýnku, kde nikdo nebyl a protože tam měli napsáno "listovní služby" a já potřeboval poslat normální doporučenej dopis. No samzřejmě, jestli si tam ta kunda honila píču já fakt nevim, ale každopádně mě posílala do těch dvou velkejch front, že vona tohle dneska nemá za úkol či co, což sem teda absolutně nepochopil a navíc mi teda ani nebyla schopná vlastně říct, k čemu tam teda vlastně jako je. Načež sem teda vypěnil a vyřval to tam do kokotů a vyjebanejch čůráků a šel sem pryč. Piča zmrdanej podnik tahle slavná česká pošta. Sem rád, že sem ji hezkejch pár let dobrovolně nepoužil, emajly šlapou spolehlivě a balíky se daj naštěstí posílat i jinak než českou poštou. Česká pošta si podle mě pořád spolehlivě udržuje kvalitní služby a přístup k zákazníkům, tak jak ji to soudruzi naučili a protože ti soudruzi ve vedení očividně ještě nezhebli, tak to tak vypadá furt. Jo, měli by slavnou českou poštu prodat, zprivatizovat a vyházet lidi a zavřít na věčný časy......

30.08.2008 v 12:04:00

pěkně to letí

hlídání štěněte je docela zábava s vedlejšími postraními efekty jako jsou překvapení v podobě roztrhaných knížek. Milá Tara si nějak zasedla na jógu a mytologii amerických indiánu. Asi ty teorie chce rozebrat do nejmenšího detailu.
Jinak samozřejmě trávím klasickou dovolenou v Praze, čera okořeněnou post-voko akcí v crossclubu, kde sem byl asi po roce a musim říci, že mě včerejší psytrance docela potěšíl, protože týpek hrál dobře. Já však skončil v osidlech Jáchymkovy abnormální závislosti na fotbálku, takže sme taky kromě popíjení pařili fotbálek. A hambáč v tamní kuchyni, taky nebyl špatnej. Jo a 2x sem byl dotázán jestli nemám na prodej marihuanu a 1x padl dotaz na jakýsi pervitin či co, aneb otázka "pane, neměl byste nějakou marihuanu na prodej?" mě fakt pobavila..... 10/10 za včerejší den...

28.08.2008 v 16:14:38

slaměný vdovec

jsem odedneška slaměný vdovec. ivka odjela s kapelou do Švédska na turné, tak doufám, že cesta proběhne bez problémů. Já mám odedneška dovolenou, takže se budu flááákat :)

25.08.2008 v 13:12:23

corgoň liga

no, čera sem byl na parukářce na concertě ševcovskýho popu, kterej sice tradičně nezahrál, ale jinak to bylo fér.
A protože mě nenapadá nic absurdnějšího, než je dnešní informace vo tom jak potrat potkal potrata, tak nebudu nic psát, protože jsem hodnej člověk, zvířata mám rád a některý lidi taky. Je mi blbý cosi blábolit vo mlejnech, který melou pomalu ale jistě a vo tom, že se všechno vrátí na dětech, a že mladý lidi co se chtěj bavit se prostě nemlátěj, protože potkat potrat je lidsky smutná událost.

22.08.2008 v 20:06:32

středa

voka je třeba.

no jinak sem měl včera takovou melancholickou náladu, skoro bych řekl, že mi při koupání natek do očí šampón, takže sem měl krvavý voči jako kdybych si zakouřil. Uff, no volala matka, že babička je zase v nemocnici. Stáří no..... :S

Takže se cejtim tak nějak - takříkajíc - ne příliš rozverný, neb život není jen o veselí, ale i smutku a hlavně absurditě.

absurdita 1: Úchylnýmu důchodci-narkomanu zachtělo se na stáří mladýho masíčka a tak to zkusil....

absurdita 2: Olympijskej výbor je banda normálních zmrdů, která nemá se sportem vůbec nic společnýho. Mrdat olympijádu, mrdat čínu a mrdat absurdní autorský práva.

absurdita 3: Ale totok vypadá, že Jyrkovi asi vypad jeho "sexi mozeg", že všude vidí oranžovou. Oranžová je něco jako rudá, ale světlejší.

absurdita 4: podařilo se mi vyřešit problém s mým chcípáním telefonu. No resume podle hp.com je takové, že musim nainstalovat jakýsi softwarovy update pro baterku. prostě olol :)

20.08.2008 v 14:39:53

Intelektuální zamyšlení: trotlové na internetu

dneska, v době zenitu letní okurkové sezony, vyšly - na sobě nezávisle - na několika internetových periodikách, která se snáží tvářit důvěrohodně a intelektuálně (proto je sem nebudu linkovat, protože bych se musel poblejt), články tvářící se intelektuálně zaujatě proti internetovým diskutérům, jež většinou zoveme trolové.
Bohužel většina těchto jedinců, kteří se snažili brojit proti hnusným trolům sáhodlouhými kecy, jako třeba, že ta slavná anonymita dává možnosti vyjadřovat se lůze, prudičům a provokatérům, zapomněla ve své intelektuální tlakové níži na to, že žádná internetová anonymita neexistuje, že vlastně diskuse takzvaných trolů je v podstatě kvalitativně rovná diskusi o současné politice nad šestou plzní, a že dneska může přispívat do internetových portálů kdejakej kokot. Aneb bez trotlů by nebylo trolů...

18.08.2008 v 14:11:56

víkend

víkend byl proflákaný, kromě toho, že jsem v neděli vyměnil v koupelně vypínač a rozchodil světlo, jehož jediným následkem bylo jakési zaseknutí zad, když jsem zvednul ruce, abych se podíval na žárovku. Naštěstí sme pak šli vyvětrat na Parukářku pejsky a podívat se, jaxe daří Arturovi. Ano, Arturek si s Tarou převelice rozumí.....


18.08.2008 v 13:18:14

černokostelecká

pozoruji již druhým dnem, že přes noc je černokostelecká ponořena do tmy.

16.08.2008 v 21:46:20

cool :)

sorry, ale asi vám vypnu kardiostimulátor :)))

15.08.2008 v 15:32:17

bomba v hlavě

jo, to se chci ještě pochlubit, že sem si čera dal pjeknou procházku s Terezkou z Vyšehradu k nám do Strašnic. No, po tom koktejlu pivek, špeků a luxusní panenky, se mi to celý smíchalo do takový energetický koule v hlavě, tělo se přepnulo do režimu "šerpa na pochodu" a z tý koule v hlavě se pomalu odvíjela nit energie tak, že skoro vydržela až domu. Pravda, u metra Strašnice mě došly síly, ale dali sme to s hafikem až do konce. Cca. 80-90minut pěší chůze. Resumé celýho toho je, že se cejtim fak vodpočatej. :)

11.08.2008 v 19:59:19

I ty můžeš bejt pěknej úchyl

Uncle sam


11.08.2008 v 15:20:48

kombo

jo, to sem vám vlastně ani neřek, i když sem chtěl, jaxem si užil pátek. No, měli sme vozit nějakej bordel do elektroodpadu, taxme si zajeli pro starý Combo, abysme ho zkusili nastartovat. Po obhlídce výfuku, na který sme byli upozorněni, že asi nejpíše upad, sme zjistili, že při poslední cestě byl Pavlem přidrátován, a tudíž až na malé drobné otřesy zcela funkční. Jenže spíš větší prdel byla, že Pavel nechal zapnutý světla, takže po třech dnech byla baterka totalně down.
Po experimentech s odizolovaným napájecím kabalem k PC, kdy jsme zjistili, že tloušťka inkriminovaných kabelů asi nebude stačit na startovací napětí a po krásném efektu s kouřem a tavení se drátu, sme museli zajet na benzinku pro echt dobíjecí kabely s větší podporou pro ampéry. Což byl spásnej nápad, protože se nám povedlo Kombo nastartovat a úspěšně s ním odjet do hajzlu. Drobnosti - jako občas vypadávající blinkry na křižovatkách - jinak nesehrály žádnou roli k úspěšnému splnění mise. Holt se akorát nesmělo auto nechat zdechnout :)
No a nakonec sme vyrazili dobít baterku drobným pojezdem za obědem za Prahu a návštěvou kamaráda, co má nemocný ruce a nemůže balit špeky. No byla to docela prdel, protože hentu co sme zanim dojeli mu volal nějakej jeho kámoš, že nechal svítit přes noc světla a že by potřeboval startovací kabely. Taxme se zasmáli a jeli udělat ještě jeden dobrej páteční skutek.

11.08.2008 v 15:19:47

pičo neděle

pičo, vona už je neděle. ani sem si nevšim jak těch pár dnů uteklo.

10.08.2008 v 12:17:02

Tara

Tak to je naše Tara. Poprvý venku a ještě ke všemu na Breakfestu :)

Tara


Další fotky z BreakFestu 2008

05.08.2008 v 16:35:44

debil lol :)

polívka se satanů :)

btw. mě fascinuje totalni idiocie některých pozemšťanů. :)))

05.08.2008 v 11:46:31

libová kárka

no mám tady mezi fotkama z breakfestu jednu monstr libovou kárku, kterou sem teda - ač mi teda benzin a nafta smrdí - hodně vobdivoval.

Libová kárka


04.08.2008 v 14:03:03

JSEM MAXIMÁLNĚ ZHNUSEN

No, upřímně jsem teďka chtěl věnovat pár chvilek fotkám z Breakfestu, ale protože na mě vyskočil megahnusnej text vo debilovi, kterej shodil z nuseláku dva pejsky, tak se mi zved kufr (sic! navíc po jídle) a přešla mě veškerá veselá a spokojená nálada. Asi je to tím, že máme doma jednoho malýho pupika a já jsem prostě přecitlivělej na veškerý násilí na nevinejch zvířátkách. Ano, takovýho člověka bych přes svůj sluničkově-lidičkový pohled na život pěkně pomalu odřezával, kousky jeho těla dal sežrat krokodýlům jako jednohubky a ve finále bych ho nejspíš pověšil za koule pod nuselák ať si užije.....

Jo a ještě tu mám jednoho zmrda, co mi ukrad text bez toho, aniž aby uvedl zdroj. Jo, zmrdi vládnou světu.

04.08.2008 v 13:23:26

filmová a serijálová nadílka

no, o vejkendu sme taky čuměli na nějaký ty filmy. Můžu osobně doporučit Wanted, Hancock, navíc se zase rozjel jeden z mých oblíbených seriálů Eureka no a hlavně v září vyjede na scénu opět Dexter.

04.08.2008 v 13:11:34

pakárna

no dneska si odpustim své politické výkřiky, protože bych mohl třeba ještě někoho potěšit. například nějaké rýpaly, kteří by mohli tvrdit, že když mám čistý svědomí, taxe nemusim bát prohlídek. to je samozřejmě pravda, a já osobně jsem tak nějak dospěl k názoru, že bude možná asi začít potřeba šifrovat své lokální disky.
jinak sem si neska šáhnul do hovna, protože zrovna když terka pouštěla své polořídké hovno (což sem samozřejmě zjistil až později, protože se zdálo, že drží tvar) tak jeli vokolo zmrdi co pruděj a jebaj, zpomalili a významně se na mě a na terku dívali. skoro jakoby jim na vočích probliklo 30litrů. No, taxem vyndal pytlík z alberta, kde sem měl původně papriky, zkusil nabrat hovno a ten posranej kus čínskýho igelitu prasknul. FUCK OFF OLYMPIJÁDA....!!

03.08.2008 v 12:11:09

politický výkřik

Žádný, ale skutečně žádný zmrd ať východní, západní, jižní a nebo severní, nemá absolutní právo prohledávat mě, sbírat biometrický údaje a kontrolovat obsah mých elektronických zařízení. Ameriko, země svobody, di do hajzlu.

02.08.2008 v 11:55:50