Albert Hofmann - R.I.P.

Včera zemřel Albert Hofmann. Odpočívej v pokoji a nechť tvůj trip nikdy neskončí... respekt.

30.04.2008 v 10:04:49

ufff

takže po dvou dnech zase v práci. jilemnice a turnov luxus vejlet. akorát až na tu práci.... kdybysme jezdili na služebky bez práce jen za zábavou, to by mě bavilo úplně nejvíc. ale protože realita je jiná, taxme si včera dali ještě nalejvárnu na kamerový systémy a počítám s tím, že dneska pojedu někam do perdele. fuck of děvky čarodějný!

30.04.2008 v 09:24:36

x-fucktor

koukal sem chvilku na ten nováckej x-fucktor a musim říct, že to je fakt tragédie.
jinak zejtra mě čeká služebka do Jilemnice a Turnova, takže bude taky veselo :)


27.04.2008 v 21:33:19

ještěd

čera sme byli na služebce v liberci. pěknej vejlet, protože bylo oproti dnešku nádherně, vyjeli sme si kárkou až na ještěd, podívat se jaká je vyhlídka na okolí. vzhledem k tomu, že nás považoval strážce malýho parkoviště na ještědu za služební návštěvu, ukecal nás, abysme neplatili parkovný a to i přes naše ujišťování, že s tím problém nemáme, že si to necháme v práci proplatit. Taxme se s nim nehádali a šli se podivat na ten širý český kraj. :)
no a neska sme měli mít školení, ale když sme tam dorazili, taxme se dozvěděli, že ze školení sešlo z nějakejch technickejch důvodů, taxme se na to vysrali a jeli zpět do práce.

25.04.2008 v 11:05:03

hnusnej voběd

dneska sem si po dlouhý době připomněl, jak dokáže hnusnej voběd zkurvit náladu a celej den. pičo halušky bez zelí a špeku sou napiču halušky.
takže mám teďka nasraně zasranou náladu a musim říct, že ty pizdy co teďka mluvěj v rádiju sou na zabití... jedna pizda nějaká dětská psycholožka zase brojila proti násilnejm gamesám, že je to jako v piči, že sou lidi na sebe hnusný a že za to můžou ty násilný hry, který děti pařej, když přijdou ze školy a doma nejsou rodiče.
no a druhá pizda se zase rozčilovala jaký je to sprostý, že sou kamerový systémy v hotelích, protože se pak nemůžou lobisti v klidu scházet, protože hrozí, že někdo vynese záznam ven. no piča pizdy zasraný politicko-psychologický, mrdat je krumpáčem do hlavy.

ale jinak den neska v poklidu, až na to, že musim na setkání vlastníků bytových jednotek, místo abych pěkně v 18h naklusal qoku na guláš a tím si zpravil náladu.

23.04.2008 v 12:34:08

outerek

dneska při outerku sem konečně přivrtal v kuchyni lampičku a dodělal nějaký věci, který sem musel dodělat. jo. práce se na nás valí, ve štvrtek valíme pracovně do liberce, v pátek školení a následující outerý zase školení na nějaký kamerový technologie. mega oulet. v podstatě zbejvá docela málo času na cokoliv a s ivkou se sice nemíjíme, ale jak bejvá do desíti v práci, tak je to mrzutý. ale to je normální realita života.
no a teďka si vohřejvám večeři, maso na mimozemský houbový vomáčce a nehodlám se nechat rušit. ha ha ha . . .

22.04.2008 v 21:16:18

náfštěvu sem úspěšně přežil

no byl to takovej náročnej vejkend, ale všechno dopadlo ke vzájemné spokojenosti. jinak neska jedu do přelouče, protože si musim vyzvednout dopis s červenym pruhem od magistrátu hlavního města prahy odboru stavebního.... doufám, že mi nechtěj barák zbourat :)

21.04.2008 v 12:14:08

náfštěva

no už sem se po včerejšku vrátil trošku do reality a dnešní den sem si odseděl v BB centru na semináři. vzhledem k tomu, že neska dorazí náfštěva z brna, musim se jít umejt a začít vařit.
jediné kruté negativum na dnešním dnu je akorát to, že mě bolí v pravý části krku nějakej posranej sval, takže hlavu neotočim úplně do prava. asi sem si přeležel krk skrz.

18.04.2008 v 16:57:37

elvis žije!!

já chci svoje foto s elvisem. bohužel, buďto sem napsal špatnou adresu a nebo to ještě nestihli zpracovat. on než se vyvolá ten digifoťák, tak to asi chvíli trvá. Ano, pravda je, že kvůli ciscoexpu vztali z hrobů dokonce dva elvisové a s voběma sem vyfocenej. jinak co vám mám vykládat jak dopadla freepárty se slizkem. dopadla převelice krutě, úkol jsme splnili, břicha napojili a nasytili, měl jsem nějaký maso, pak zase maso, jo a taky sem měl trochu onoho masa a vůbec nejlepší bylo tamto maso na závěr. větší množství salámů, uchutnal jsem rohlík, viděl jsem nějakou zeleninu a na závěr jsme do sebe naládovali pár sladkostí.
mezi tím bylo nějaký pivo, pivo, pico zase pivo, mochito, mochito, pivo a zase nějaký mochita. dokonce i jointa jsme si dali, ale neodvážili sme se pozvat marka vašuta, kterej si kousek od nás opakoval svoje uvaděčský repliky. ano, komentoval celou tu kašpařici romantický drsňák a PR ředitel štěpánekauto (pro schopné ufony mám takový malý špek: schválně si zjistěte MX záznam pro doménu stepanekauto.cz a IP adresu tohodle serveru... ;0) - kdyby pýár managér věděl.... ), a k tomu všemu nám zahrála bára "10 CLS; 20 PRINT UFO; 30 GOTO 10;" Bejziková, Světlana Nálepková, Merilyn Monrou, rokenrolový kingové a spousta dalších. Pravděpodobně vzhledem k provizi hráli a komentovali velice šťastně a bylo vidět, že si hudebníci skutečně užívají svoje těžce vydřený peníze.
Pravda taky je, že sem po delší době šel na akci bez své oblibené mikiny a kapsáčů. Musel sem se trošku zamaskovat no.

Ale to nebylo všechno, respektive konec....


Ánžto sem s Vencou usoudili, že jelikož neměli jeho oblíbený dvojitý Jamesony, tak sme se někdy po půlnoci sebrali, rozloučili se se stejně zmatlanými kolegy a vyvalili se do Crossu. Pravda, já za slušňáka a von v pěkném luxusním kvádru, nebyli jsme úplně standartními návštěvníky, protože mezi všema těma ještěrama a ještěrkama sme působili krapánek jako pěst na voko.
No lehounce sem si uvědomil, že ta uniformita dělá hodně a i ti největší big too free, jsou jen součastí větší uniformované armády. Naštěstí barmani nebyli blbí, protože pochopili, že jsme byli první kingové, kdo včera večer do crossu dorazil.
No, domatlal sem se v tom crossu dvojitejma vodkama s juicama, protoze dvojtejm jamesonů nefandim a pak sem šel domu. Jo a hrál tam týpek dobře, takový nějaký jamajský desky pouštel s veselejma textama jako "Marihuana, marihuana". Vzhledem k tomu, že mi ujela nočka, taxem se na Želivárnu pěšky. Ó nohy, nohy, ó mé nohy nebohé zmatlané......

Cestou domů sem si uvědomil, že se blíží ráno a že mi pomalu začínaj ptáci zpívat. Kolik bylo, 4ráno??? to nevim, ale když sem se vypatlal v 10h z postele, taxem zjistil, že ji mám furt jak z praku. CiscoExpo HARDCORE!

PS: Neprošlo jazykovou úpravou, protože mám menší problém se zavostřováním na písmenka.....


KING VŠECH KINGŮ
KING


17.04.2008 v 13:27:55

žárlivá megera

nikdá bych nechtěl žárlivou megeru, která by udělala hysterický scény pokaždý, když bych se vracel o 20minut později s obvoláváním známých, kdeže jako sem s následným vyjmenováváním a obviňováním všech společných kamarádek získaných za dobu soužití, že sou moje milenky a že je určitě prznim. Klika je, že má drahá polovička Ivka je tolerantní a takovým věcem nepropadá, protože přemejšlí nad životem. Jsem šťastný.


jinak mě dneska čeká každoroční ciscoexpo, takže bude ajtý megakalba podle pravidla vychlastáme a sežereme všechno co nám padne pod ruce :)

16.04.2008 v 13:57:42

džamila má nějakej problém

jo, už je to tady, mám takový podezření, že džamilu nejenže mlátili rodiče, když byla malinká, ale navíc se domnívám, že ji nutili chodit do školy, protože si mysleli že bude chytrá, a kde ji šikanovali romové a ona jim záviděla, že někteří z nich nemusí do školy. A nyní si uvědomila, že musí být politicky korektní, protože nakonec bude něco jako Čunek, aby tady byla tedy ta slavná genderová rovnoprávnost??? :)
http://www.novinky.cz/clanek/137673-stehlikova-se-omluvila-za-vyroky-o-romech.html

15.04.2008 v 14:19:31

gender studies

co jsou to ta slavná genderová studia? Inspirován intelektuálně-humanisticko-multikulturním zamyšlením vyševšim na jednom intelektuálním bulvárním plátku, kde se nějaký mladý nadšenec radostně zabýval rovnoprávností a nějakejma takovejma jinejma cool řečma, musim říct, že je to asi všechno jinak.
Já osobně si zcela šovinisticky myslim, že všechny tyhle intelektuální úvahy jsou zcela zcestné a jediný důvod, proč se jimi někteří zabejvají je prostě ten, že se stejně jako já nudí a chtějí bejt zajmavý, popřípadně chtějí svými krásnými řečmi ulovit nějakou tu samičku či samce. Myslim, že nejlépe rovnoprávnost mezi všemi odhadl bulharský farmář, který svoji ženu vyměnil za kozu. Aneb férový dýl:

"Den předtím se mi kamarád svěřoval, že vůbec nemá štěstí na ženy a přiznal, že se mu opravdu hodně líbí moje manželka. Dohody jsme dosáhli ve chvíli, kdy moje žena dala k výměně souhlas," uvedl 54letý Panajotov a jízlivě dodal: "Na tomhle obchodu vydělal původní majitel kozy, ta už totiž porodila tři potomky, moje žena žádného. Já mám tedy second-hand kozu a on má zcela novou manželku."

15.04.2008 v 13:01:59

nááročnej wejkend

jo bylo to náročný.... v sobotu šichta, vstávání v 6:15 na což sem málem umřel a pak vzhůroň až do neděle do tří do rána. No, podařilo se nám ještě v sobotu dostat se k půlnoci k vočku na plzničku dvanáctku a utopence a matesy... dobrý dobrý dobrý, ale celou neděli sem se musel regenerovat... jo už sem starší pardál....

14.04.2008 v 13:36:18

kuchyně

konečně máme obloženou kuchyni, fak pěkná.

12.04.2008 v 18:47:45

óóó princi Sání,

10.04.2008 v 15:50:26

velká psí láska

tož včerejší den byl velmi magickej. terezka zažila velkou psí lásku a tak nějak přišla o panenství. myslim, že je z ní jiná fenečka. ale bylo to fakt hustý, protože sem ještě nikdy neviděl jak taková psí láska probíhá a Moody (potažmo Můdy) se fakt snažil, byl neodbytnej, ale nakonec se mu podařilo Terezku svýst, přestože byl odháněn, přestože se musel předvýst v souboji s jakýmsi blbým psem, kterej se snažil terezku normálně znásilnit, načež chudák schytal jeden celej půllitr piva na hlavu, aby se schladil, ale stejně to normálně nevzdal. Přísahám bug, že sem nikdá v životě neviděl, aby se pes před fenou plazil, přísáham bug, že sem nikdá neviděl, aby se v rámci sexuálních her fena se psem střídali, kdože bude nahoře, nikdá sem neslyšel dva psy výt slastí a netušil sem, že když se spojej, tak zůstanou spojený pjekně dlouho.... neuvěřitelnej zázrak a magie přírody....

09.04.2008 v 11:33:00

feministky.com lol :)

to bych asi nenapsal :)))Žena, v každém věku musí dbát o svoji hygienu. Čas od času se může v bazénu nebo někde v rybníku neudržíme moč. Méně často se může stát, že se přihodí závažnější příhoda.Pokud by se tedy stalo, že se pomočíme v bazénu, je nutno se poposunout o něco dále. Jsme si vědomy základních prvků hygieny a ve svých výměšcích se koupat jistě nechceme. Nejsme přeci zvířata. Jak jsem již nastínila v úvodu, může se přihodit i o něco závažnější nehoda. Je možné do bazénu vyprázdníme obsah svého střeva. V tomto případě bych jistě neváhala, a pro jistotu dokonce z bazénu vylezla. Pokud by Vás snad někdo viděl, tak je na místě předstírat, že se jedná o kroužek na posilování zápěstí, pro který se potápíme. Pro jistotu se párkrát potopte, kroužek vylovte a upusťte a celou sestavu opakujte.

Ty z nás, které mají umělý vývod a zapoměli si jej sundat mohou předstírat, že se jedná o rukávek a abychom nevzbudily pohoršení, je na snadě rukávek nasadit svému vnoučeti, které v bazénu doprovázíme.

Osobní hygiena je velice důležitá a ačkoliv se může zdát, že výše uvedený návod nepůsobí příliš reálně, je to dáno tím, že jste nedosáhli věku kolem 50 let, kdy se tyto příjhody mohou přihodit i Vám.Marie Strmá, Boskovice, 61 let.


http://www.feministky.com/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=1Zacalo to nenapadne, nejprve nam prisel postou balicek a v nem... v nem byl Kosmodisk.

Moje prvni otazka byla, k cemu ze potrebujeme kosmodisk, odpovedi my bylo, ze neni pro nas, nybrz jen pro nej, pry ho boli pater. Netusila jsem, ze to je kvuli nevere s rukou.

Tehdy jsem si pomyslela, ze to se klidne muze stat. Cas plynul a kosmodisk se stal soucasti naseho zivota. V noci visel v koupelne a pres den na manzelovych zadech. Jako obvykle jsem chodivala spavat drive nez manzel a stejne tak i onoho vecera. Nemohla jsem vsak usnout, jak me boleli krecovy zily, tak jsem si sla do kuchyne pro mast. Jak jsem sla kolem obyvaku, tak jsem najednou spatrila manzela jak sedel v kresle a vselijak rychle si hejbal s udem. Jako tim co slouzi k curani. Uplne jsem nemohla popadnout dech, Nic jsem nerekla a sla si lehnout. Neusnula jsem ani pres to, ze jsem si natrela ty krecovy zily. V praci mi pak zensky potvrdili, ze to co manzel delal nebylo jenm nejaky skrabani ze ho neco svedilo, ale on mel pomer se svoji rukou!! Byl mi neverny v nasem byte! Prestala jsem mu varit a zehlit obleceni, na otazky jsem odpovidala mlcenim. Na internetech sem se docetla, ze to co delal je honeni a ze z toho vysycha pater a jsou chlupaty ruce. Konecne jsem prisla na to k cemu byl ten Kosmodisk. Myslim, ze kdyby mohl mluvit, tak by mi jiste povedel spoustu slov o te jeho nevere s rukou. Takova ostuda. Pristi tyden podam navrh na rozvod, protoze takhle me podvadet, to se nedela. FUJ!


http://www.feministky.com/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=9
08.04.2008 v 16:54:57

silný víno

uff... neska silný víno, třetí sklenička a pivo. kolega slaví narozeniny a asi se začínám motat....

07.04.2008 v 12:27:29

dodatek ke včerejšku

ocituju se z rozhovoru po icq: ech, my sme vcera meli navstevu a nejdriv sme chlastali ten novej fernet 8000 ci co to bylo za sajrajt a pak amudsenku, takze jediny co se mi propada je muj stav :)

06.04.2008 v 18:59:35

ach moje já

ach moje já,
kdo za to může,
ach moje já,
tady nic nepomůže.

ne, to nebude vono,
mít v gatích hovno.


to byla páteční chvilka trapné poezie.


04.04.2008 v 20:16:22

čuch

vzhledem k několika dnešním experimentům, kdy jsem strkal rypák k několika dozajista pach vydávajícím objektům - ne ke každýmu hovnu na ulici sem fakt nečuchal - mohu konstatovat, že se mi začíná vracet funkčnost čichového ústrojí,

03.04.2008 v 21:46:54

mam rybu jaxviň

a necejtim lautr nic.

02.04.2008 v 16:33:18

džamilina noční můra

domnívám se, že noční můrou pro představy ministrině džamily o sociálně spravedlivé a rovné společnosti bez fyzických trestů, musí být český policista v Ghaně, který místo aby si omylem naběhl na mačetu místních domorodců, kteří nešťastně havarovali a potřebovali pomoci, tak je zcela holýma rukama zmasakroval a ještě si navíc pravděpodobně dovolil dva zabít.
Fakt si asi dovolim rasistickou a xenofobní poznámku, se kterou nemusíte souhlasit, ale mám takovej divnej pocit, že Afrika a kultura tam jde poslední dobou dost do prdele. Nejenže vymírá na AIDS a jiné nemoci, nejenže nezvládla přechod z pravěku a kolonialismu do moderní kapitalistické a socialistické současnosti, ale navíc neumí nakládat se zbraněni, které tam navozil hodný strýček Sam a milostivý Děda Mráz, aby dal do rukou kmenů místo kamenů pořádnou hůl.... Však za pár let Afrika bude žlutá a hovořit se tam bude kantonskou čínštinou... stejně jako v Evropě.

01.04.2008 v 12:49:28