voko fest

neska slaví voko 15let, tak bude malej hudební dýchánek a s kumpánama to deme oslavit. :)

31.07.2008 v 15:39:33

voko

neska du s kumpánama qoku. tečka.

30.07.2008 v 13:12:14

k včerejší absurditě

no mě už včera bylo jasný, že s tim Bohušem Matušem to bude zajmavější než se zpočátku zdálo, protože měl prokazatelně styk s Barborkou....

Bohus a PatockaAle pravda je, že dneska se probudil z letního lihového komatu i exministr Jandák a samozřejmě, že má - jako obvykle - na všechno řešení.

Jandak


29.07.2008 v 13:28:53

Yin a Yang - Inspirováno absurditou

Protože se v poslední době událo ve světě pár věci, jejichž větší či menší příznaky jisté absurdity běhu světových dějin rozesmály moji mimozemskou hubu, takže mi to nedá a musim kreativně reagovat....Part 1


Part 2Part 3


Part 4


Inspirováno skutečnou přírodou: 1, 2, 3

No a posledním špekem je to, že možná konečně ženský přestanou blbnout do metroseksuálů a ocení kvalitní muže, co umí udělat špek, bůček, zelí a knedlíky.... No maximálně bych ponechal v rámci genderové rovnoprávnosti ženám právo a povinnost nosit manželovi domů piva.
28.07.2008 v 15:31:26

křesťanská láska a mimozemšťané

s největší křesťanskou pokorou a vírou se nejvyšší vůdce českých křesťanských politiků vrhnul do soudního boje za svoje lepší zítřky, protože jakýsi Domov svaté rodiny a Jedličkův ústav, by zcela nezaslouženě získal jakési pofidérní majetky, které správný křesťan přeci nehromadí. Jo, ještě že toho Cyrilka ti naši slavní křesťané mají, protože je v podstatě jejich spásou před peklem a majetkem. Jo, je to od něj veliká obět.

Edgar Mitchell promluvil. Pravda, trošku nevhodně, neb jsme mu několikrát opakovali, že by neměl o naší přítomnosti na Zemi hovořit. Ale faktem je, že nás to až tak nesere.

25.07.2008 v 14:13:10

voko

neska se těšim až si u voka spravim svůj mentální stav :)

23.07.2008 v 14:46:37

breakfest 2008

taxme se včera s drahou polovičkou vrátili z brekfestu a musim říct, že maximálně libová akce se skvělou hudební produkcí, mňámozním zvukem, luxusníma lidma a báječnou atmosférou. dávám 10 z 10.

22.07.2008 v 13:52:08

dovolená

dneska dovolená. valim na par dnů na breakfest.....

17.07.2008 v 11:21:36

večerní venčení

během dnešní večerní procházky s terkou jsem si uvědomil jak slimáci zvláštně chroupaj pod podrážkama. zvláště na neosvětlených místech.

15.07.2008 v 23:38:12

dovolená

neska sem si nechal schválit dovolenou od 17 do 21. Fak se těšim jak malej vendeleen. :)
Jinak čera na otočku brno a pak večer pivko. Ostatní život de prázdninově standartně.

15.07.2008 v 15:02:27

zábava do vlaku

jediná zábava, kterou shledávám teďka ve vlaku jako tu nejzábavnější, je býti online připojen k internetu. jo umts valí docela slušně, ale výpadky sou mimo civilizaci. skoro bych řekl, že čím blíž praze tím lepší. jo, jediný co bych docela chtěl, je míti zdokumentované zbývající tři porty co mi inicializuje ovladač na modemu. domnívám se, že jsou servisní a při případné znalosti daných AT příkazů bych mohl z modemu získat informace o aktuální BTSce, síle a kvalitě signálu. No a s takovejma informacema by se daly dělat lumpárny :)


12.07.2008 v 17:24:00

návštěva matky

musim je do přelouče za matkou, protože ji musim přelejt starej kompl na novej. a víte jak, když je v rodině ajťák, taxe hnedka povolá do boje. no. :) jinak musim říct, že zatim konektivita ve vlaku ok, ale neprojeli sme ještě žádnym tunelem, takže výpadek neproběhl. :)
dodatek: blbý sou lesy....

12.07.2008 v 09:57:33

rovnováha

no, ale aby byla zachována rovnováha běhu světa, tak mě teďka málem posral holub. Bylo to fakt těsně, protože hovno padlo akorát na cigáro a lízlo palec.... ufff.....

10.07.2008 v 10:41:01

revizoři neumí karate

no, dneska bylo krapanek špatnější ráno, protože mě v 11ce odchytnul revizor hnedka za želivárnou a trval si na předložení dokladů, přičemž mě svým břichem mě blokoval tak, abych nemohl vystoupit z tramky. Já sem mu sice říkal, že telefon i občanku mám, ukázal sem mu je, ale nedal. Načež začal vyhrožovat bengama, ale to bylo už na radhošťský, taxem se normálně nasraně zved, řek sem mu, že to vyřešíme venku a von začal dělat, že volá benga. Vytáhnul z kapsy jakési HTC-čko, displej se ani nerozsvítil a akorát si ho dal k uchu. Ale šel za mnou ven, dokonce i mimo ostrůvek na chodník, kde sem měl dost kliku, protože sem si všimnul, že od flory jedou státní, taxem sem začal hrát, jakože mu teda ty doklady dám, ale přitom sem okem pozoroval, jestli už bengám blikla zelená a jestli už zmizeli za křižovatkou, protože sem se chtěl vyvarovat situace, kdy bych v nich vzbudil nějaké podezření, že jsem třeba pachatel nějakého zločinu, a oni mě chytli a dali do vazby jako jednoho kamaráda, kterej taky zdrhal revizorům a vběhl do náruče policajtům. Jak zmizeli, tak v tu chvíli sem se revizora zeptal, co teda uděláme a jestli umí karate, von mi řek, že ne, taxem se otočil a zmizel v uličkách.
Jo, klika, protože byl sám a byl to ten starší model revizora s velikejma kostěnejma brejlema co proplácí VZP. Hownoght.

10.07.2008 v 10:21:04

dva dny v brně

byl sem teďka dva dny v brně. nějaká práce či co to bylo. neska relax.

09.07.2008 v 09:56:44

realita

teďka cestou z parukářky jsem na takovém schodišti mezi palácem flora a olšanskejma hřbitovama hodil fak pěknou držku. asi pomsta ze záhrobí....

06.07.2008 v 22:35:38

Jan Hus

zemřel za to, v co věřil.06.07.2008 v 13:25:50

c'yril & method man

no protože je dneska státní svátek, tak sem se pokusil nahmátnout do těžkých hlubin historických análů a zabrousit do oddělení ztracených dokumentů a něco pro vás objevit. A došlo to tak daleko, že se lze opovážit tvrdit, že bude nutné přepsat dějiny.
C'yril & Method Man birthday party... c'mon...05.07.2008 v 18:01:35

migréna - zamyšlení

jo, teďka sem se zamyslel. nějak mě totiž napadlo se podivat na spoluzaky.cz, kde má naše třída z gymplu virtuální třídu a trochu sem tam brouzdal a prohlížel si nějaký fotky. no dovedlo mě to k egoisticky sobeckému k mému starému pocitu, který spočívá v tom, že já jejich životní styl asi nejspíš chápu, kdežto voni by zaručeně nepochopili můj. Což v podstatě jen potvrzuje to, že si zatim ještě nemáme v podstatě co říct, kdybysme se někde potkali. každopádně migréna povolila.

04.07.2008 v 19:21:36

migréna

bolí mě hlava jaxviňa a loupe mi v koleni. nevim co si mam myslet, ale pravda je taková, že mě serou rumuni co vo dvě patra podemnou rubaj cosi v bytě, pak mě serou lidi v emhádé, lidi v práci mě v podstatě dneska taky srali. Taky mě srali lidi co po mě ve městě úchylně koukali, a že to byli skoro všichni fakt looseři, který sem potkal, následováno kecama při vobědě, přičemž samotný oběd, přestože byl dobrej, mě taky sral. Hodně mě nasrala dneska práce, protože přidou v ponděli zasraný malíři konečně dodělat firmu. K nasrání taky bylo zjištění, že střešní vokno co měli vopravit, tak vopravili blbě, takže včerejší déšť zapříčinil jisté zvlhnutí zátěžáku v blízkosti racku a jiných na zemi volně ležících počítačů. Moc sem dneska nemluvil, protože bych se snadno nechal nasrat, takže komunikaci s majitelem baráku, kde máme firmu, sem radši nechal na kolegovi, protože to vokno je v piči zasraně dlouho a zbytečně bych se nasral ještě víc, než sem byl.
Taky mě hodně během mýho pobytu venku srala růžová. Nechápu jaxi můžou lidi voblíct takovou zasranou barvu. No, asi si vodpovim sám, protože sou to zasraný kokoti. A to je možná ten důvod, proč na mě všichni dneska tak zasraně blbě čuměli, protože si asi uvědomovali, že sou jen zasraný chudáci a já to na nich vidim. No, a to by byl pravděpodobně nasranej každej. Snažil sem se celej den vyhnout zasranejm konfliktům, ale mám takovej divnej pocit, že jedinej důsledek týhle snahy bylo jen to, že sem se akorát nasral o stupínek výš.
Popravdě řečeno, dneska jedinej světlej okamžik byla prosba jakési paní s kočárkem v emhádé, jestli bych ji nepomohl s kočárkem ven. No, měla namále, protože jaxem seděl v tramvaji nasranej, se špuntama v uších, tak mě mařka oslovila poklepáním na rameno a já se samozřejmě lek, coje kdo nedejbože snad zasranej revizor. No a protože byla tramka plná důchodců, který mě nasrali tím, že se ani rozhořčeně nerozhlíželi "proč nikdo tý mamině nepomůže", taxem popad kočárek a shodil ho ze schodů. No prostě den k nasrání. Né s tim shozením kočárku sem kecal, nejsu až takový zasraný kokot, ale rozpoložení mé mysli bylo takové, že sem si vzpomněl na křižník potěmkim a slavnou scénu s kočárkem na schodech.

Naštěstí zdá-se, dělňasové ukončili svůj pracovní den, takže už zasraně nemlátěj. Paráda. teďka si už musim akorát najít nějaký nový objekt své nasranosti. Je prostě k nasrání, vyhejbat se nasrání.

04.07.2008 v 18:13:49

reggae na žíznikově

poslední věta je dobrá :)))

Česká Lípa 30. června (ČTK) - Drogy objevili celníci při víkendových kontrolách aut na Českolipsku, kde se konal hudební festival Reggae Ethno Session. Na silnicích směrem k areálu v České Lípě - Žizníkovu, kde kapely od pátku do neděle hrály, našli celníci omamné látky v 16 motorových vozidlech. ČTK to dnes řekl mluvčí severočeské celní správy Jiří Nejedlý.
"S pomocí služebních psů, vycvičených na vyhledávání drog, jsme odhalili celkem 341 gramů marihuany, 5,3 gramu pervitinu, 2,1 gramu hašiše a 60 hub lysohlávek," dodal Nejedlý.
Celníci zastavili několik desítek aut a k jejich největším úspěchům patřilo dopadení posádky osobního auta ford. V kabelce a v batohu dvacetileté dívky našli 62,2 gramu marihuany a digitální váhu. V kalhotách stejně starého mladíka objevili 14 tablet extáze.
Vyšetřování i zajištěné drogy převzali od celníků policisté. Na festival do Žizníkova dorazilo kolem 5000 fanoušků hudby z Česka, Polska, Německa i Slovenska. Drogy nalezli celníci pouze u Čechů.


02.07.2008 v 14:02:53

svátek

dneska slavíme blbost a neschopnost lidstva cokoliv pochopit, ale hlavně moji mimozemskou genialitu a velikost. Světový den UFO.... :)

02.07.2008 v 13:15:13

dnešek

dnešek byl takovej standartní letní teplý den v praze. vánel dul, káry smrděly, emhádé smrdělo, lidi smrděli, hovna na chodníkách smrděla, v podstatě to celý dneska smrdělo jako letní teplej den v praze.
prostě romantika. navíc odedneška platí po praze nějaká vyhláška, která zakazuje házení holubů z nosu na chodníky, zvracení na veřejných prostranstvích a tak. prostě sociální diskriminace. jednou snad zakážou i pouštění větrů v metru.

jinak štěně se má stále xvětu. pěkně přibralo a začínají se mu klubat zoubky. období plazení a batolení pomalu končí, neb si také začíná uvědomovat, že i přestože má rovný štyři nožičky, tak se dají dobře využít a motá se po ohrádce. Včera objevilo plyšovou hračku pejska a zcela odborně se mu tlamičkou zakouslo pěkně za krk a snažilo se ho přemoct. bude z ní asi pěkná destroyerka.

no a taky sem dneska provedl menší zátěžový test s přijatelnou rychlostí downloadu.

Rychlost lol :)01.07.2008 v 18:16:41