rasysmus

Povídá černoch bělochovi:
černý se my už narodíme,
černý jsme - ať je nám zima nebo horko,
černý jsme - i když je nám špatně a černý i umřeme.

Kdežto vy se narodíte růžový,
když je vám zima jste fialový,
když je vám blbě jste zelený,
když jste nemocný, jste žlutý,
když nemůžete dejchat, jste modrý,
když se vztekáte zrudnete
a teprve až mrtví máte barvu bílou.

Tak kdo je tu, kurva, barevnej !!! ??? !!!

31.07.2007 v 22:59:44

pyča počasí

chci jen říct, že počasí je pjekná pyča. minulej tejden vedra jaxviňa a tenhle tejden hnedka o -15stupňů míň. doufám, že aspoň wejkend bude fér....

31.07.2007 v 14:34:33

filmové tipy

Ostrov - dobrá pomalá psychárna z dílny ruských tvůrců.
Little Nicky - pohádkový úlet o nejmladším ze synů Satanových.... zvláště chrápající pes a mučení Hitlera o čtvrté hodině je lahůdka :)
Next - nová věc inspirovaná P.K.Dickem.... mno, špatný to nebylo, ale z Dicka tam zůstalo hodně málo....

No a poslední novinka je, že zemřel Ingmar Bergman...

30.07.2007 v 13:50:37

hnus týdne

takže jestli vás pro dnešek nezhnusili arogantní důchodci, kteří kvalitně budovali komunismus, tak tu mám něco nad čím musí normální ufon zvracet... No jestli to nad těma trenclema je sexy mozek, tak já sem prezident vesmíru...

Jiří Paroubek s milenkou Petrou Kováčovou na dovolené v Tatrách


27.07.2007 v 15:48:42

spíčenej důchodce

no je to nějaký spíčený neska, řekl bych, že teplotní výkyvy nedělaj důchodcům moc dobře... Popravdě řečeno, asi na tom něco bude, pačto sme se vraceli z voběda, deme si tak kolem hřbitova, když tu nás zezadu předjel v káře důchodce, zastavil a začal pičovat něco ve smyslu jako že nebude jezdit po chodníku. Taxem mu řek, že to by neměl, že by mohl někoho zabít a šli sme dál....

27.07.2007 v 14:56:24

páteg

no, takže máme neska jako ten slavnej pátek a já sem chtěl něco vokomentovat. nějaký tý politický situace, ale víte jak, myslim si že je to úplně nahovno kazit si dnešní páteční den řešením nějakejch kokotin typu, že senát usa schválil zákon, který ruší víza pro Čechy, přičemž "však budou ke každé cestě za oceán potřebovat svolení amerických úřadů, podobně jako občané dalších zemí zařazených do bezvízového programu." Co to jako kurva má bejt??????
Jak mám kurwa, vokomentovat, že "americká společnost Boeing dostala od Pentagonu zelenou k zahájení plánování stavby americké protiraketové základny v Česku a Polsku. Potvrdil to mluvčí americké Agentury pro raketovou obranu Richard Lehner"??? No jedině asi tak, že určitě nejde vo prachy a že určitě za to může současná vláda modrejch, když si tak nějak myslim, že to stejně začali punktovat oranžoví komunisti, jelikož prostě za rok po volbách se nedá taková akce rozjet, potvrdit, schválit a já nevim co všechno obnáší výstavba radaru v rámci mezinárodních smluv....
no ale to je big faking politika....

27.07.2007 v 12:18:17

wifi na výtoni

tak čekám s terkou na výtoni na ivku a protože mám čas a noťase, taxem vyzkoušel připojení k síti. .... hahaaaahhh
vypadá to tak, že sem se asi připojil k nějakýmu luserovi na nějakej domácí wifi router... ahaaahah
info: 83.208.64.17 (17.64.broadband2.iol.cz)

jinak čera voko dobrý... takový brain haxorský... :))) mazec a děkuji všem zůčastněným za prima kalbičku :))

26.07.2007 v 18:05:50

SVOBODU MARSU!26.07.2007 v 13:02:46

dnešní krásný den

Takže co nás čeká:
1. Školy začínají hledat v lavicích drogy - No to mě poser... Nejlepší hláška je "Odborníci mohou do školy přijít kdykoliv a testovat i sborovny a kabinety, kde sídlí učitelé." No popravdě řečeno, sem rád, že už mám civilku za sebou, protože myslim, že kdyby mi nalepili ty detektory na klávesnici, tak už je neodlepěj.... ahaaahah :)

2. Praha v testu poctivosti uspěla, je lepší než Paříž - No to mě poser, že je Praha šméčko to už vim dlouho, ale že by větší šméčko byla třeba Paříž to mě docela překvapuje. No, ale asi za to můžou ti umělci a hérečky co tam bydlej a myslej si, že Paříž je střed Evropy.

3. Mluvím výjimečně. Nebývám v těle, říká Matka Diesana - No, ale tohle je haluz měsíce. Myslim, že touto kauzou idnes dokázal překonat i kauzu Aničky alias Barborky alias Mrtvolky. Ne, přísáhám ufo, že tyhle dvě borky sou normální duchovní prostitutky co těží z neštěstí druhých....

25.07.2007 v 13:43:59

a vůbec je fascinující

že se pořád debilové najdou... :)

dodatek 16:15: No neska se s debilama roztrh pytel ...

24.07.2007 v 13:24:35

módní shock

tak dneska sem dospěl k názoru, že svět se opět posral. mám takový hodně divný podezření, že do módy přichází další sfetovaný nápad homoseksuálních návrhářů a nebo šikovných čínských obchodníků, což je otázkou pohledu. ti, kteří nevědí o čem mluvim, tak se jedná o tento typ velice úchylných bot (já viděl dneska dvě verze bez ozdob):přísám ufo, že dneska sem to viděl na nohou mladé "kočičky" (růžový) a jednoho postaršího pána (světle modrý) a na obojích to vypadalo zoufale úchylně....

24.07.2007 v 12:30:58

aliens

no neska sem měl poránu pozorovací. ne ani tak pozorovací jako nuceně sledovací cestu busem. ani tak nějak nevim jestli je to vůbec vtipný, ale opět sem si připomenul, že důchod ztrávim v práglu jen přes vlastní mrtvolu, protože to jak se podepisuje město na stáří je úplně tragický. no nebyl sem si úplně jistej, jestli neska náhodou nejela nějaká várka alienů co u doktorů pravidelně obdržuje 24týho svoji pravidelnou dávku hypnotik, ale faktem je, že byli hodně hustý. řekl bych víc než zkouřený.
tak třeba ti dva co seděli za mnou. páreček. na trase mezi náměstí bratří synků a punkrác pronesli těchto pár krátkých vět:

von: von je černej. (pozn. pro posluchače: tím mínil zcela černého dalmatina s bílejma tečkama uvázanýho před trafikou, jinak ten čokl mě taky zaujal)
vona: von je flekatej.
--uplynulo několik dlouhých minut--
von: není ti zima?
vona: ne, včera bylo tepleji.
--zastavka punkrác, vystupuji--

no a pak tam byly ještě dvě takový álienky, jedna s takovou tou hadrovou popelnicí na kolečkách a s taškou co vypadala jako moje taška na stan, a druhá s francouzskejma holema a nákupní taškou. ta s tou popelnicí seděla v místech, kde parkujou maminy s kočárkama a ta s berlema hnedka v řadě za ní. na obouch bylo vidět, že je to ten typ alienky "co musí bejt ve střehu, protože by možná nestihnula vystoupit".
jaxem rychle poznal, obě dvě hodlaly vystupovat na punkráci, a bylo na nich vidět, že proces vystupování mají zmáknutej do detailu.
první si nejdřív přehodila přes loket tašku vod stanu, pak vystrčila popelnici ke dveřím a dle rychlosti přibližování busu k punkráci šátrala svojí pazourou k pípáku na tyči co slouží řidiči jako znamení, že bude vystupovat mamina s kočárem. no když sem ji viděl, taxem si vzpomněl na Dlouhýho co měl prodlužovací ruku.
V křižovatce, když bus zatáčel, v tom nejméně vhodném okamžiku na přesun ke dveřím, poslala řidiči signál, že je mamina s kočárkem a že jako bude vystupovat. Načež se zvedla a začla blokovat popelnicí východ z uličky od sedaček ke dveřím. V tom samém okamžiku se zvedla bába s berlema a že taky jako se bude přesouvat ke dveřím, aby stihla vystoupit. Jenže důsledek tohoto zcela nelogického chování a totální absence slušnosti a tolerance vyústil v to, že berle zajely mezi kolečka popelnice a vzpříčily se v ní, aby asi pár sekund na to šofér oteřel dveře. Vzhledem k tomu, že obě dvě byly zcela imobilní a obě chtěly vystupovat, začalo to co bylo ve vzduchu cejtit dost dlouho. Konflikt dvou aliénů:
Bába s popelnicí řve vysokým kastrovaným hlasem: "Necháte měéé vystoupit, néééé???"
Bába s holema: "Kam se cpete, nééé??"
Pak už bylo slyšet cinkání, ktera berle narážela do kostry popelnice, jako když se šermujou dva mušketýři, pak se ozvalo několik nesrozumitelných výrazů, ze kterých se dalo rozeznat akorát "to sou dneska lidi", a paxem byl rád, že už sem venku....
24.07.2007 v 09:54:02

wejkend byl haluz

absolutní totální haluz až sem nevěděl kdo je mimo realitu. jestli já a nebo ostatní svět. nepočítaje v to řešení nějakých konfliktů ve vztahu, které se motaly okolo toho, že skutečně sem prostě našitej nebyl, jelikož mi bylo blbě a tak. no to je jedno. faktem však je, že důsledek toho byl, že sem v pátek udělal segedín, kterej se mi mimochodem hodně poved, taxem pak proležel sobotu ve spoustě vody, která se mi valila ze všech pórů těla. nakonec sem v sobotu večer vypnul telefon a když sem ho chtěl v neděli zapnout, tak to po mě chtělo nějaký PUK. Na což sem čuměl jak puk.
Důsledek toho byl, že sem nska musel do autorizovanýho servisu eurotelu, kde mi to na počkání odblokly. Ale fakt nechápu, jaxe to mohlo tomu telefonu podařit.... :S
Uff... a neska ležim v MS SQL 2005 HA... taky lahůdka.....

23.07.2007 v 12:51:07

mrdka michal david

no teďka nám pod vokny probíhá nějakej turnaj v nohejbalu či v čom, a ty mrdky normálně do toho pustili mrdku michala davida. kristova noho!!!! jak někdo může poslouchat takovej shit.... bleeeeh a teďka ho geniální DJ mixnul s Hudbou praha. Tak fakt nevim jestli se mi chce blejt z toho vedra a nebo z toho co musim poslouchat.... :S

20.07.2007 v 15:13:37

na květnici

sem byl čera a dal sem si zase pár piv. tenhle tejden byl fakt náročnej co do společenskejch povinností. naštěstí, říkám naštěstí, mě nska čeká relaxace ve formě vývoje segedínskýho guláše. uffff..... :)

20.07.2007 v 13:41:11

chvilka k zamyšlení19.07.2007 v 17:28:47

vočko čera luxus!!!!19.07.2007 v 16:36:24

vyřešeny dvě věci

a) myslim, že sem přišel na ten problém s časem, tak už to snad bude v oukeji..... z ničehonic se problém ukázal v timezones... vyřešil putenv("TZ=Europe/Prague")
b) ve starejch sračkách už zase skáču po českejch měsících... stačilo do chrootu dohrát locales :)

no a neska je vočko, takže bude sranda :)

18.07.2007 v 11:44:14

pokrytec

ja sem tak pokrytej vedrem až mi to kurva nemyslí..... asi za to může kadáfí a jeho teroristickej vzduch u afriky...

17.07.2007 v 14:52:33

to muselo bolet

16.07.2007 v 23:14:06

kamínky v dlani

jo a mimochodem, sem si musel po vejkendu dloubat kamínky z dlaně. je to zkurvenej masochismus......

16.07.2007 v 16:16:15

upgrade nucleuscms

v rámci řešení problému s časovým offsetem jsem se dostal k tomu, že sem upgradnul nucleuscms, na kterym mi běží web.

16.07.2007 v 14:41:55

když už sme u těch náhražek

16.07.2007 v 12:07:38

život jako náhražka

tak vám tak nějak mám pocit, že lidi žijou náhražku života. kafíčka bez kofeinu, pivíčka bez alkoholu, jogurty bez tuku, zdraví bez sportu a kouření bez pěstění. asi je to to slavný jednadvacátý století, protože i mě začal tenhle deníček nahrazovat datum. a já teďka budu řešit proč.

16.07.2007 v 08:02:56

svědectví

no jak dopadlo voko, vam povim někdy jindy, ale pěkná malá kalbička. no já du neska svědčit vaškovi na svatbu, takže to bude taky vostrý.... ha ha ha

12.07.2007 v 22:49:05

vočko

a protože je středa, taxe těšim k voku :)

11.07.2007 v 16:41:58

tfuj tajxl

10.07.2007 v 23:56:57

moje nejhorší noční můra

je aktivace windows xp po telefonu, protože ty posraný windows nedokázaly úplně košer pochopit pouhé prohození identických disků v identických strojích.

10.07.2007 v 11:16:29

nejvyhledávanější slovní spojení za měsíc červen

jsou následující výherci:

1. metroseksuál - 80x
2. krychlič - 17x
3. dětské porno - 14x (to je novinka v pořadí :))
4. metrosekusál roku - 13x
5. děti světlo našich životů - 12x

09.07.2007 v 14:18:47

- 23 -

tož mám po dovolenej a nešní první pracovní den v práci je dost na howno. celý krásný týden volna a sladkého nicnedělání byl prostě skvělý. s drahou polovičkou nám utekl jak voda a nejhlubším zážitkem nám bylo přistání mimozemšťanů na BreakFestu 2007, kde sem se po tři dny cejtil jako doma... ha ha ha

09.07.2007 v 10:20:54

Už troubějí na horách jeleni

Už troubějí na horách jeleni
Deer Waltz

Už troubějí, už troubějí,
na horách jeleni.
Mysliveček na posedu,
má palouk hezky v dohledu,
a s prstem svým už na spoušti
divá se do houšti.

Už troubějí, už troubějí,
na horách jeleni.
Z houštiny jelen přicházi
stado laní ho provází,
a po lese ten jeho hlas,
zaznívá jako bas.

Už troubějí, už troubějí
na horách jeleni.
Měsíček z mraků vyhlíží,
myslivec pušku zamíří,
a naposled a naposled
svou hlavu jelen zved.

Už troubějí, už troubějí
na horách jeleni.
s posedu rána zazněla,
ruka se vůbec nechvěla,
už dotroubil, už dotroubil,
do trávy se složil.PS: Já sem čera vypadal jak to hovádko boží...

03.07.2007 v 11:57:31

DOVOLENÁ

tímto ohlašuji, že mi dnes naběhla dovolená. hownoght.

02.07.2007 v 12:03:19