navíc sem takovej znavenej

no ja vim, že to asi nikoho nebude zajmat, ale sem nějakej takovej znavenej. ale to asi nikoho nezajma. takže je to fuck. Ale aspoň sem ze sebe nejčko vypustil takový to dlouhý táhlý mimozemský "Áááááchjooooo".

31.01.2006 v 20:43:34

konec měsíce

přinesl mnoho nových věcí. Kromě toho, že jsem konečně dodělal část projektu sem byl dneska na pohovoru a když se nic neposere, tak 10.4. nastupuju do nový fachy. hownoght.

31.01.2006 v 19:02:32

no a to byl názor

mimozemský. víte co lidi. kurwa nejní to jednoduchý, ale dá se. Až zažijete cestování vesmírem, tak pochopíte sílu prázdnoty.

29.01.2006 v 20:01:17

neděle

no břichabol polevil, ale pořád je to na hovno. cejtim, jak je něco v břiše špatně. naštěstí už nechodim každý dvě hodiny srát, protože blbý bylo, že už nebyl co srát potom. fak staf dost na hovno. ale tim vás zatěžovat nebudu, protože foťák, abych to vyfotil nemám, takže vo mý hovno přijdete. A natáčet ho na kameru? Nenene... toho vás ušetřím, neb puch na kameru nenatočím.
jináče už je neděle, mě bylo loni třicet, a když se tak zamyslim nad tím, že když mi bylo patnáct, tak tenhle týpek odešel trucovat na strom a ještě z něj neslez. Pak další věc, který ste si asi všimli... Venku je mráz jako kráva, nevim teda jak v těch vašich končinách, někde to může bejt ještě horší, ale prostě je kosa. Nevim, jestli vás napadlo někdy v této době srát venku v přírodě, ale nejsem si jistý jestli to lze doporučit. No pokud to bude někde za skálou v závětří, taxi myslim, že by to mělo bejt v pohodě, ale hlavně radši neserte v tojtojkách....No jináče, fak se mi stále nechce komentovat současnou politickou situaci, neb k ní stále není co říci, a tak ani fóry nepomůžou. Laciný gesta mě fak nezajmaj. Kurwa, skoro mám takovej jako divnej pocit, že jak mi bylo třicet, taxem jakoby tak nějak zestár nebo co, nebo jako přemejšlím nad některejma věcma nějak jinak, ale jako tak nějak jako měnim lehce pohledy na některý věci. prostě a jednoduše řečeno, dyž mi dvacet, taxem si říkal "to sem byl před pěti lety mladej kokot", tak teďka si řikam "jo, před pěti lety, to sem byl ale kokot"..... Čas letí jako kráva. Jenže víte jak, minulost je prostě minulost, a čo bolo, to bolo, terazky som inde.
No faktem kupříkladu stále je, že michala davida skutečně nežeru, a že kdybych ho sežral, tak bych ho asi hnedka vyblil. No v podstatě což by možná tahle teorie vysvětlovala, proč se mi udělalo po návratu z Brna tak špatně. Samozřejmě, mohlo to bejt jídlem nebo tím, že sem sral na ředitelskym hajzlu, kdo ví co tam sralo za náměstka. Pravdou je, že bufet na šumavské je skutečně oldies, 80's reality. Vybavení, stoly, ozdoby, pult a snad i ženský. A naproti bufáči je jídelna na lístky a u jejich dveří je klasickej razítkovací systém, kteří si dozajista někteří z vás pomatují, kdy se objednávali jídla v jídelnách na další den vorazítkováním lístku a papíru, aby věděli, kolik porcí mají uvařit. Tak tohle tam je, stůl má za sebou dobrejch 20let razítkování, protože je celej vorazítkovanej. Razítka jsou navíc vyndaný jen mezi jedenáctou a půl druhou, jinak ma každý razítko svůj vlastní šuplík, kam se schovává i polštářek. No fakt ve 21.století úžasná vymoženost. No a tak v tom bufáči prostě toho dne nejen, že jsem se vizuelně cítil v době, kdy do dvěří by vtrhnul mladý "Dávej ber..." Sakvan Tofi... No tak tenhle mamrd tam hrál, ze stařičkého tesláckého kazeťáku, a sním ji další mamrdi jako michal david, horňák a jiný šmejdi z Janečkovi stáje. No prostě surová realita mladého soudruha Paroubka, jehož podobní připravovali a řídili ty Rajské restaurace a jídelny. Ne děkuji pěkně, je mi na blití. Tak takový je také můj názor na současnou politickou scénu.

Tak pravil mimozemšťan.
29.01.2006 v 19:04:15

sakra sobota

sem si nejčko nějak uvědomil, že je sobota. navíc sem chytnul někde na cestě - nejspíše v Brně - nějakou sračku, takže sem nejčko byl tak vysranej, že sem víc už bejt nemoch.

28.01.2006 v 12:07:59

jo kdyby věděli

jaký sny někdy mívám já...

25.01.2006 v 08:40:22

dnešní trip

praha->karlovy vary->rozvadov->ostrov u stříbra->plzeň->svojkovice->rudná->praha

24.01.2006 v 21:45:15

ftip

což mi připomělo, že jsem v pátek pobavil Ivku a společnost jedním ftipem, který jsem četl někde na internetu. Ti co ho znaj, ho holt znaj a ti co ho neznaj, tak ho poznaj. Je o feťákovi a zlaté rybce.De feťák po nábřeží a najde v louži zlatou rybku. Tak ji vyndá, vezme do dlaně a hodí zpátky do řeky. Zlatá rybka vyplave a říká "Za to, že jsi mě zachránil ti splním tři přání."
Feťák chvíli kouká, co se děje, a ani moc nepřemejšlí "Šlehneme si?"
"Proč ne", řekne rybka a šlehnou si. Feťák odchází po nábřeží do města.
Jde feťák druhej den po nábřeží a potká tu zlatou rybku. "Hele, ještě máš u mě dvě přání", říká mu rybka.
"Hmmm, šlehneme si?" Taxi šlehnou a feťák odchází do města.
Jde feťák třetí den poi nábřeží a opět potká zlatou rybku. "Hele, ještě máš u mě jedno přání."
"Hmmm, šlehneme si?" řekná feťák, šlehnou si a de do města.
No de feťák po nábřeží čtvrtej den a už z dálky vidí zlatou rybku jak křičí "Šléhnemé sí??"


ps: fak nerad píšu ftipy.
23.01.2006 v 22:37:08

just now pondělí

máme tu konec pondělí a sním i suprový sovětský mrazy. Není zimy bez pořádnýho mrazu a mráz ten musí mrazit. musí mrazit naše prsty, naše tváře, naše nosy, naše oči a naše uši. Musí mrazit vlasy, musí brnět prsty, od úst musí pára jít, a kosti..? ty kosti ty musí praštět až budou větve praskat.


Není vyvolené zimy, není zimy bez každoročních startů našich zásobovacích lodí mířících do vesmíru a odvážejíce cenné zboží ven za hranice sluneční soustavy. A tak různě. No prostě ty starty vyvolávaj různý reakce, kterým byste vůbec neměli věřit, protože v podstatě ve vesmíru nelze věřit nikomu. Tedy kromě těch, kterým věříte.
V podstatě mě nelze v tuto chvíli nic věřiti, protože dnes byl svět pošahanej. Stal sem se obětí nějakýho debilního ftipálka, kterej nahlásil bombu v Brně a v Praze na nádražích. No jestli to měl fak bejt ftip, taxem se moc nezasmál, protože sem zrovna byl na cestě z Kačerova na Kohinorku a rozhod sem se jet busem 136 nebo tak nějak. Když sem došel na zastávku, tak mě tam zarazilo nezvykle velký množství lidí, ale nějaxem nad tím nepřemejšlel, protože prostě bylo něco po 16tý hodině. Jenže pak tam někdo něco řekl vo metru, že nejede, mě secvaklo a připravil se na 17minut v přecpaným buse. Jo. Prostě ty nejhorší typy, nepochopitelný důchodci co by měli bejt už tou dobou doma.
Jo, ale přišel sem prostě jednoduchou analýzou získaných dat a porovnáním dat v databázi k tomu, že většina z těch důchodců měla fakt vyjetý vobličeje a prázdný skelný voči, což sem si dal do souvislosti se specijálnímá práškama co se dávaj starejm lidem, a vypadlo mě pravděpodobně z toho vysoké množství pseudoefedrinu či jiných specijelních stimulačních léků, jenž sou k dostání na recepis až po sedumdesátce. Kurwa lidi, já třeba zase budu na starý kolena fetovat. :) A bude mi to platit stát.
No , to byla taková myšlenka, jejímž důsledkem bylo to, že když někde na nějaký zastávce přistoupila klasická fetka ze dna. Jo, ve xixtě to bejval asi dost sympatickej týpek, ale jeho ruce a obličej prozrazoval těžkej život na ulici. Pravděpodobně heroin. Taxi ji skoro nikdo nevšim, protože všici tam byli dost echt vyjetí, a jedinej von dostal nějakou menší stíhu, že sou asi všichni vyjetý a že na něj čuměj, tak radši na další zastávce vystoupil. Jo kdyby věděl, že se tentokrát nemýlil a že stíha je zbytečná. Jenže to von neví, protože fetí.

Prostě těch sedumnáct minut psycha byla přesně ta dávka jakou jsem byl schopen unést a kdyby trvalo ještě o jednu zastávku déle, tak bych byl fakt asi nepříjemnej, protože při vycházení ven sem už zcela nepříjemně říkal "dovolite prosim". A ty lidi neudělaj krok stranou, kde se uvolnilo místo, aby udělali místo mě, kterej chtěl projít. Takovej malej Sokoban, ale lidi fakt nepřemejšlej někdy. Fakt stačí přemejšlet aspoň trochu, nemusí se hodně, ale aspoň nějak jednoduše a základně. A hned by se žilo líp. Aspoň vo trošičku.

No, ale v podstatě to je nutný brát jenom jako takovej drobnej povzdech, protože všichni víme jaká je ta realita a mám takovej divnej pocit, že lidi sou všude skoro stejný. Asi jo...
23.01.2006 v 22:23:21

šťastné a veselé pondělí

vám vinšuju, pokud možno žádnou práci vám přeju, ať vám z mrazu wokna netuhnou.

23.01.2006 v 11:13:56

taxem si dal čera

vejlet do budějic a plzně a pak večer těžkou kalbu. a až do dneška sem do štyr spal a hodlam v tom opět dále pokračovat. takže jako uvidíme co dál. ale nečekejte ode mě dneska nic.

21.01.2006 v 20:53:14

asi jsem duševně

nemocný. Lidi, už mě nečtěte. :)

19.01.2006 v 09:16:11

tak tohle je

kněz jak má bejt. :)

18.01.2006 v 17:39:58

fak by mě zajmalo

čím se tenhle týpek živí. Ti starší z vás si jej určitě pomatují z psychopatických písniček a několika mizerných filmů. Ivku napadla v podstatě jediná možnost, že gigolo. S tantiém to prostě neutáhne.

17.01.2006 v 23:28:21

tak fakže napad sních

venku za okny na ulicích, na domy, střechy, trávníky, do parků, na popelnice, na silnice, chodníky, stromy, komíny, lavičky, zastávky a mrtvá zvířátka. Toť zvláštní poezie zimního období, kdy vše se schovává pod bílou přikrývku ze sněhu. A není to peří, je to prostě sníh. Studenej měkkej sníh. Kterej bude ráno pošlapán, rozježděn a zneuctěn. Násilnou stopou lidskou, která za sebou zanechává hluboké brázdy, všude kam lidská noha dopadne. Ne, nebudu se dnes rozčilovati nad prachbídnou politickou situací, nad stránkou finanční, nad stránkou kvality života. Věřím tomu? Nechť toto posoudí zcela jiné generace, neb já jsem prostě stále neustále jen pouhopouhý návštěvník na této gigantické hroudě kamení, jenž se v podstatě nesnaží zdrhnout, ale jen si neustále splňovat své touhy a potřeby.

Neb co to je, tento svět, tato planina štěstí, radosti, zhouby a ničení? Neb co to jen může býti. Můj svět je virtuální, nechápu tady do mrtě věcí, ale které musím chápat. Co je tato planeta, co je tento život, co jsem já a odkud sem přišel? Já to vím, mé rodné místo je hluboko za hranicí galaxie, tam kde jsou hvězdy ještě mladé a kosmický vítr se žene nespoutanou rychlostí. Gigantické síly energie tryskající z hlubin temnot nesoucí zárodky vědomí a života. Lze jen tušit původ nejstarší myšlenky, kterou má každý z nás skrytou hluboko v podvědomí, která je potlačena potřebami okolí, která je tam prostě schovaná a ví, že nebude prozrazena každému, neb ne každý má právo znát tuto myšlenku. Nikdo neví, kdo je vyvolený, protože tajemství je živoucímu tvoru prozrazeno právě v okamžiku, kdy myšlenka uzná, že je správná chvíle. Tato myšlenka žije, ona je původcem veškerého života. Ona je tvůrcem.
Je to přesně to, co vy nazýváte Bohem. Stvořitelem. Mem, který má výsadu sám se množit, přemýšlet a šířít se. Je živý. Myšlenka, která je živá se pomalu, ale o to zarputile, šíří celým nekonečným vesmírem a tvoří světy. To je přesně ta myšlenka, která vyslala do hlubin vesmíru organismy, který naučila stavět plavidla, jenž se nadsvětelnou rychlostí řítí napříč galaxiemi. Tvorové, kteří ovládají čas a prostor. Vládci vesmíru. Oni nám vládnou, oni nám dopřávají cestovat, oni tvoří a zároveň ničí kultury staré milióny let. Oni, kteří znají tajemství nejstarší myšlenky, oni - kteří žijí s touto myšlenkou ve vzájemné symbióse.
Jsou tam, čemu by vaši mystici řekli Nirvana. Je to ještě víc než nirvana. Jejich mysl, duše a tělo jsou ve vzájemné naprosté rovnováze. Jsou dokonalí.

Prostě mazec. Víte, jak by řekl klasik: hácé téhácé.
17.01.2006 v 23:21:36

nestíhačka no

jojo lidi, tak nějak nestíhačka veliká. trochu makám a řešim i nějaké ty problémy z reality. v podstatě faktem je, že letos bychom rádi bydleli ve svym, protože žít po podnájmech není to pravý vořechový. Vyhazuju zbytečně moc peněz no. Dluhy nemáme, nežijem si špatně, ale prostě spoustu věcí si nemůžem dovolit. Taková je prostě realita. Holt ještě budu muset změnit pár věcí jako, protože jinak to prostě nepude....
Takže to bylo pár poznámek ze života a nejčko něco veselejšího...Výtah z jedné konference (už sem možná posílal někomu mesydží, tak sorry, že se opakuju):

A co jsou nigerijske dopisy?

Naposled mi dosel tenhle :))

DEAR SIR,

YOU MAY WONDER HOW I CONTACT YOU. I HAVE GOOD REFERENCE ON YOU AND HAVE GOT YOUR E-MAIL FROM TRUSTED SOURCE. PLEASE I NEED YOU HELP AND YOUR HELP WILL BE APPRECIATED!

MY NAME IS DR. DAVID RATH AND I AM A FORMER PRESIDENT OF MEDICAL UNION IN CZECH REPUBLIC, NOW BEING MINISTER
OF MEDICINE AND PHARMACEUTICAL BUSINESS. I WILL SOON OBTAIN STATE SUPPORT TO REPAY DEBTS OF ONE MEDICINE INSURANCE COMPANY UNDER MY CONTROL, CLAIMING 3 BILION (3.000.000.000) CZK WHICH IS APPROXIMATELY US$125 MILLION.

HALF OF THE SUM I NEED TO TRANSFER TO SECURE LOCATION ABROAD AND THIS IS WHY I CHOOSE YOU AS A TRUSTED PARTNER. IF YOU BECOME MY PARTNER AND HELP ME TRANSFER THE MONEY, YOU WILL BE AWARDED 20% OF THE SUM WHICH IS US$12,5 MILLION.

PLEASE HELP ME SECURING THE MONEY. THE TRANSACTION IS COMPLETELY LEGAL BUT I NEED YOU HELP. PLEASE BE AS DISCRETE AS POSSIBLE. THERE ARE ALWAYS PEOPLE WHO WANT TO TAKE THIS MONEY FROM US, MY FRIEND.

THANK YOU AND PRAISE THE LORD,
DR. DAVID RATH
MINISTER OF HEALTH AND PHARMACEUTICAL BUSINESS
CZECH REPUBLIC
Jináče začíná tady v Práglu zase sněžit, takže možná zase budou řidiči přeqapeni a silničáři zaskočeni kalamitou. Dále je tu po Vršovicích neskutečnej bordel vokolo popelnic, spousta papírů, krabic a vánočních stromků. A mezi tím hovna psí..... Radost až na kost.... Nevim, nějaxe přestávám v poslední době pozastavovat nad různejma věcma, možná, že se stávám lhostejnějším, možná, že stárnu, fak nevim. Ale prostě celej svět nespasim. Tak to je a jinak to nebude.
17.01.2006 v 17:10:54

dnes za kultůrou

deme s Ivkou do Abatonu na Moimira Papalescu a Artbrut. No jinaxem byl před chvíli s Terkou venku, hodila pjeknou zelenou šavli a několik velkých bobků. Jinak venku mrtě důchodců a na Vršovický třídě u popelnic mnoho rozsfoukaných vánoční papírů, krabic a jiného bordelu. Takže jinak prostě standart.

15.01.2006 v 15:15:06

hmmm sobota

čera sme dolaďovali notebook s linuchem, takže si myslim, že je připraven na monitoring wifi sítí. Myslim, že nebude od věci zkusit jak taková hlubší analýza wifi spojů funguje v praksi. :)

14.01.2006 v 16:00:32

faking windowz

kurwa, sem fak uplne hotovej. sem neska ráno stával v půl sedmý, páčto sem měl schůzku u zákazníka a dorazil sem home s Ivko až v osum, páčto sme měli schůzku, která změní naši budoucnost. No jináče mě pak po té osmé prudili ještě další lidi, protože tohle chtěli změnít a tamto nefungovalo.
Jenže mě faking nasrali faking windoze, protože sem neska odpoledne potřeboval něco dělat na noťasu, taxem ho zapnul, von nastartoval, já se přihlásil, wodklik nějaký hlášky vo novejch aktualizacích, který se nainstalovali a začnu dělat. A koukám, koukám, ať dělám co dělám, myš nějak škube, klávesnice sice klape, ale písmenka se zobrazujou se zpožděním a nebo vůbec. Si říkam "piči, to mě fak sere" a vysral sem se na to. No až před pár minutama mě napadlo, že by za to možná moch ten apdejt, taxem si bootnul do nouzovýho režimu, ve kterým mimochodem všechno fungovalo - tj. myš myšovala a klávesnice klávesila -, já vodebral ten spíčenej KB9nějaký_faking_spíčený_číslo, restart widle a hle, všechno fungovalo. Faking windoze.

12.01.2006 v 20:30:12

slavný pendolína

nějak kolabujou. Prej chyba v softwéru.... No bylo by to možný, protože už sem vo pendolínech slyšel věci, který mi říkali lidi co do nich instalovali nějaký počítače. Velkej problém je, že prej v nich vypadává elektrika, takže se kompy restartujtou každou chvíli a UPSky je samozřejmě neudrží, protože se vybíjej rychlejc než se stihnou dobít.

12.01.2006 v 12:34:31

co hrozí manželce Paroublba

ze scela důvěryhodných zdrojů vám můžu prozradit, že lejdy Paroubkovou se chystají unést intergalaktičtí gansteři z planety Pirátů. Proto ta ochranka. A ne abyste to poslali dál. Je to tajný.

10.01.2006 v 18:24:02

faking working

jo madafaka musim workovat. protože se teďka hejbnul xeft. Takže sem až do před chvíle makal jako blázen. Uff... No jináče se musim pochlubit, protože sem asi dobrej, ale jaxem teďkonc dělal kámošoj noťase s linuxem a wifinou, taxem to pojebaný orinoco uchodil a skenuje wifi sítě tak jak má. Taxem po kámošoj vskázal těm jejich slavnejm technikům, že sou kokoti vyjetý, protože tomu stačilo pár dnů obětovat a bylo by to.

09.01.2006 v 21:19:07

NEJKRATSI POHADKA (prislo majlem)

Byl jednou jeden princ a ten se zeptal princezny:
"Chces si me vzit za muze?", na coz ona odpovedela:
"Ne!".
A ten princ zil potom stastne mnoho let. Chodil na ryby, lovit zver, kazdy den hral golf, pil hodne pivo a spal s kazdou, ktera si dala rict.
KONEC POHADKY


08.01.2006 v 18:08:15

černej pasažér

takhle to dopadá, když se chcete svýst vlakem zadáčo.

07.01.2006 v 20:33:08

linuks a wifi

no, mám pučenej noťas s wifinou, taxi s tím hraju. celej den... :)

06.01.2006 v 20:24:26

czechtek 2006

bude a i s ministrem kultůry Jandákem. :)

05.01.2006 v 16:13:51

nenávidím igelity!!!

kurva sem nejčko uklízel a fak mě serou igelity. sem vyhodil igelitku plnou takovejch těch malejch spíčenejch igelitů co se do nich dávaj rohlíky, chleba, salámy, zelenina, prostě cokoliv co si kde koupíte. Fak mě sere tahle doba igelitová.
No jináče sem lehce nemocen, takže su home a léčím. V podstatě sem den ztrávil prací, zapojil sem v kuchybi zářivku, co nám přinesla bytná, paxem uklidil nádobí, makal pro klienta, umyl se, oholil a výborně vysral. Myslím, že zítra zůstanu ještě preventivně home, protože mám nějakou práci, a doma je na ní největší klid.

No a jináče co? Jednou příjde doba, kdy bude potřeba vědět jak obejít RFID chip....

05.01.2006 v 15:40:58

taxem se nějak probudil do reality

a čeká mě zase další den. Hadrcore....

04.01.2006 v 09:23:16

ták teďka sem se zastavil

konečně. Byl jsem dneska rozjetej jak fotonovej motor. Fak hustý. Ale myslim, že sem zvlád všechno co jsem chtěl. Fak massakr. A jak vy ste přežili toto vánoce a silwestro. My sme byli s Ivkou doma, páčto nemoci trochu zapracovali, taxme se léčili. V podstatě takový klasický vánoce a silwestr, který sem už fak dlouho nezažil. Home. Něco jinýho to bylo jako, že jo. Prostě typický český vánoce, se sněhem, chaosem, lidma v prdeli, uštvanýma, hnanýma vpřed, bez toho aby člověk měl čas se zastavit. To v podstatě nastane až následující den po Štedrém večeru, kdy si člověk i mimozemšťan uvědomí, že je v podstatě po hoňce, a že se může zastavit a užívat si zasloužené pohody. Jinak hardcore.Fak víte, že by rád něco teďka napsal trefnýho, směšnýho či fakt děsivě zajmavýho, ale nějak na to nemám sílu. Jojo, život ve vesmíru totiž spočívá také v tom, že někdy nemáte sílu a chuť. To jsou pak ty okamžiky, kdy řád se začně rozpadat na jednotlivé střepy reality.

Víte co, je prostě fak, že jsem si dal špeka, a tak už nevim co bych psal. Chtěl jsem původně komentovat ty očekávané, a také nakonec příchozí, zprávy na prvního a druhého ledna, kdy se opět vypočítávalo, kolik mrtvejch, kolik ustřelenejch rukou, prstů, jaký popáleniny, kolik vyhořelo bytů, kde se narodili první děti letošního roku, a tak podobně. Jenže mě nenapadlo nic chytřejšího, že lidi sou fakt kokoti nepoučitelní. Popravdě řečeno, jediný co mě fakt pobavilo - byl borec, co mu vzplála nějaká pyrotechnika v kapse a popálila mu koule a ptáka. Já nevim, já mu to nepřál, ani se nesměju nějak cynicky, ale prostě mi to cuká koutky, protože to je prostě férová story ze života. Fak bych nechtěl bejt v jeho kůži.

No a taky se chci přiznat, že dost čumíme na HBO, protože tam dávaj docela dost zajmavejch filmů, v češtině. Sice sem jich už hodně viděl, ale i tak. No a teďka zrovna začal Immortel. No du si dát relax. Takže nazdar v novym roce, přátelé....
02.01.2006 v 21:40:44

první zápis roku 2006

je toto. Takže hepy ňjů faking jýr.

01.01.2006 v 21:09:32