N E Z A P O M E Ň T E !!!!

PLASMOVÝ GRANÁT.... B*U*M!! Zboří vám dům...

30.09.2005 v 17:53:57

jsem ozbrojený

mám plasmový granát!!! Nenuťte mě jej použít!!!! Zničí celou planetu!!! Vemte tu zodpovědnost na sebe za zničení planety na sebe!!! Plasmový granát ...

30.09.2005 v 17:33:50

hele ty z army.cz

a taky na mě neplatěj finty jako když se podivam do logu a vidim "avgate2.army.cz Firefox 1.6 Windows 2000 30.9.2005 11:31:30". Když se nad tim tak totiž zamyslim, já osobně používám verzi "Mozilla Firefox version 1.5 Beta 1"

30.09.2005 v 17:30:22

mám propadnout

absolutní stíze, panice a zoufalství, jen proto, že mám další návštěvu z avgate2.army.cz?? Helejte na mě si nevyskakujte, protože já sem totiž mimozemskej terorista z planety XG-234-34/27A, třídy SK-1 (vaší pozemskou terminologií řečeno SuperKiller třídy jedna s povolením ničit planety). Chápete? Takže si laskavě nic nedovolujte, protože si na mě skutečně nic nevezmete.

30.09.2005 v 17:25:54

jinak hustej den

tedy kromě těch vietnamců a jejich velkopěstírny mě dneska dostalo to, že jsem konečně rozřídil ty lidi co sem třídil celej tejden, a navíc sem výsledek zkusil hodit do tabulek ve openofficu (tedy původně jsem chtěl do excela, ale řexem si, že když sem ten anti, tak to jako zkusim ve starofficu) a k mému překvapení mi v podstatě vyšlo to co jsem čekal, že vyjde. rozdíl nějakech padesát userů, který musim dojebat ručně.
No a další veselej kousek neska byl, že šéfovi ukradli na obědě na karláku ledvinku z dokladama (prej ňáká cikorka ženského pohlaví), kreditkama a klíčema, takže sem musel vodmontovat a vyměnit většinu zámků na firmě, aby chvíli po tom co sem to dodělal přišel nějakej bezdomovec s tím, že našel na malý straně v popelnici nějaký doklady a že je jde vrátit. No dostal za to asi kilo, protože aspoň ušetřil šéf řešení novejch dokladů. No massakr no. Stejně toho bezdomovce podezřívám z toho, že je s kapsářkama domluvenej a prostě byznys no...

30.09.2005 v 17:14:03

zahrádka

jo, naši činorodí vietnamští spoluobyvatelé nejsou žádní troškaři, ale nýbrž byznysmeni jaxviňa.

30.09.2005 v 16:54:17

jo tohle je dobrý

jen do toho!!!

29.09.2005 v 21:06:11

velké národní spiknutí

ten pičus je fak kokot. takže vzhledem k důležitosti české republiky a důležitosti jejího geniálního vedení pro chod světa, se klika anarchistickonacionalistickýžidoimperialistický buržoazie spikla!! proti nám. Ne, prostě fak ne, ten chlap je idiot.

ten je tak malej, že si ani neuvědomuje, že neví co to je pořádný spiknutí. Jo, myslím, že by si vůbec nepřál, aby se proti týhle planetě spikly nějaký jiný planety. Jo, pomatuju si na velký spiknutí Centauranů (jak byste je asi nazvali vy, pozemšťané), a to si nebralo servítky, takže ve finále splácho asi tři hvězdný soustavy. A to to dopadlo ještě relativně dobře. To že zařvalo pár biliónu obyvatel těch nebohých planet naštěstí až tak - vzhledem k velikosti vesmíru - nevadilo. Na mnoha z nich žily kultůry, které by prohlásily kultůru na Zemi za zcela a naprosto primitivní.
Nene, nechci trpět stíhou, ale přide mi to trochu na bednu.
29.09.2005 v 20:31:01

ovis

čera mě zradil ovislink a tudíž jsem ztratil konektivitu do netu. ještě čera večír se mi ho podařilo oživit, ale jen na chvíli, ráno to už nešlo vůbec. taxem se rozhod, že do toho znova naleju firmware, ale faktem bylo, že se mi nepodařilo dostat ani na síťovku, i když se podle diodek zdála ok. no naštěstí pomohlo několik resetu do towárního nastavení - samozřejmě, že jeden nestačil, kdybyste se divili, a pak sem celýho toho ovise zkonfiguroval úplně znova vod začátku. Je možný, že někde něco přeteklo, ale přísahámbug vůbec netušim. Naštěstí se mi ho zase povedlo uchodit. Uf, jinak lidi budete se divit, ale dělám to co většinou lidi dělaj, tj. makám pro blaho svoje a hlavně státu.

29.09.2005 v 20:20:00

játra

já rád. dělal sem je teďka a musim se pochválit, povedly se. vomáčička vynikající.

28.09.2005 v 18:11:34

HOROR!

Vraždící batole!

27.09.2005 v 23:32:07

duševní činnost

vážení mimozemšťani. No dneska se musim pochlubit. Po dlouhý době sem programoval. Tedy ne nic extra hustýho, v podstatě sem musel naskriptovat generování reportu, protože ten spíčenej ace server má jaxi omezený reporty, ze kterejch dostanu vždy jen něco a ne všechny data pohromadě tak jak bych chtěl. Což je docela potíž, protože je musim pak dostat do excelovskýho sheetu a to je shit. A přestože je postavenej na progressu, tak nemá v sobě nikde zabudovanou položku pro jednoduchý sql query. No fak že jo.


A v podstatě jediná možnost jaxe dostat nějak rozumě k datům v db, tak jaxem potřeboval já, bylo buďto vyexportovat to v několika reportech a ty pak matchnout v excelu do jedný tabulky, což sem fak asi po půl hodině zavrh s tím, že prostě makra ve visualshitu prostě psát nebudu. No a taxem se rozhodl pro druhou variantu, tj. použív dobře zdokumentované API Ace Serveru. No sice tam byla poznámka, že kdybych jako chtěl něco vyvíjet, tak ať se radší obrátím přímo na developery. Ale na to se fak můžu vysrat, protože toho času, než bych jim to vysvětlil, než by to udělali a ještě by za to chtěli určitě hodně zaplatit - navíc sem fak potřebovak banalitu.... jen prostě výtah z databáze do textovýho fajlu, kterej by se pak jen naimportoval do excela. No a taxem se podíval do dokumentaci, APIčko se buďto da použít přímo do Céčka a nebo přes skriptovací jazyk TCL. No a taxem se na to někdy kolem třetí vrhnul abych kolem osmé získal pár řádků, který mi udělaj to co chci. Jednoduchej výtah na konzoli, kterej sem si normálně přesměroval do fajlu. No a musim říct, že se mi to povedlo fak na výbornou, a že to má jen pár bugů, daných vyloženě ve specifických místech. Ty se holt upravěj růčo.
No a takhle to dopadlo:puts [Sd_ApiInit $env(VAR_ACE)/sdserv $env(VAR_ACE)/sdlog 1]


while {1} {
set loginname [Sd_ListUsersByField 0 0 Ignored]
if {$loginname == "Done"} break

set userinfo [Sd_ListUserInfo -$loginname -d |]
set usertoken [Sd_GetSerialByLogin $loginname]


scan $userinfo "%s | %s | %s | %s | %s | %s | %s | %s | %s | %s | %s | %s" iUserNum chLastName chFirstName chDefaultLogin bCreatePIN bMustCreatePIN chDefaultShell bTempUser dateStart todStart dateEnd todEnd

puts -nonewline $loginname
puts -nonewline " | "

if {$usertoken == "Done"} {puts -nonewline "bez tokenu" } else {puts -nonewline $usertoken}

puts -nonewline " | "
puts -nonewline $chLastName
puts -nonewline " | "
puts -nonewline $chFirstName
puts -nonewline " | "

while {1} {
set usergroup [Sd_ListGroupMembership -$loginname ]
if {$usergroup == "Done"} break

scan $usergroup "%s , , %s ," group1 group2
puts -nonewline $group2
}

puts -nonewline " | "

if {$usertoken != "Done"} {
set tokeninfo [Sd_ListTokenInfo $usertoken]
scan $tokeninfo "%s , %s , %s , %s , %s , %s , %s , %s , %s , %s , %s , %s , %s , %s " chSerialNum PINClear iNumDigits Interval dateBirth todBirth dateDeath todDeath dateLastLogin todLastLogin iType bHex bEnabled bNewPINMode
puts -nonewline $dateBirth
puts -nonewline " | "
puts -nonewline $dateDeath
puts -nonewline " | "
if {$bNewPINMode == "1"} {puts -nonewline "ano" } else { puts -nonewline "ne"}
puts -nonewline " | "
if {$bEnabled == "1"} {puts -nonewline "ano" } else { puts -nonewline "ne"}

}

puts " | "

}
Sd_ApiEnd
exit

==========================
No neříkal sem to, že je v podstatě trivialita. Fak trvalo nejdýl jaxe k těm datům dostat a pak hlavně si aspoň přečíst minimální základy tcl a apičko, protože finta je v tom, že přesně víte co chcete, ale neznáte funkce, parametry, nic prostě..... V podstatě tvůrčí činnost a děsná zábava
27.09.2005 v 21:01:30

vraždící delfíni

a schopnost vidět do budoucnosti. to první je tragický zneužití přírody, a schopnost vidět do budoucnosti? Jo tu máme, ale v podstatě zakrnělou. Mě se akoráte teďka ouplně náhodou potvrdili nějaký starý věci, že jsem v podstatě viděl to co se stane a jak to dopadne, i když sem na to po těch letech zapomněl. Nehřeje mě ani zadostiučinění, ani nějaká radost, nebo něco, ale spíš mě překvapilo, že jsem skutečně viděl věci tak jak se stanou, a ony se skutečně staly. No faktem je, že tyhle čarodějný schopnosti jsem potlačil, protože z toho bejvaj dobrý náběhy na schízu, paranoiu a bůh ví co, a jediná vize, kterou mám je, že vidim Iwku jako bábi vedle sebe, ale co je mezitím, než se staneme bábi a dědou, pokud se staneme, to fak nevim.

26.09.2005 v 15:46:45

tvrdí muži

berou jen tvrdé drogy. to je jasný.

26.09.2005 v 12:57:58

řeknu to ještě jednodušeji

nyní je období kocoviny.

24.09.2005 v 13:02:56

řeknu to jednoduše

nyní je období burčáku a medoviny ;0)

23.09.2005 v 18:41:02

a jinak f podstatě nic,

protože přes den makám pro státní ouřady a po odpolednech a večerech na serveru. Akorát sem se čera lehce ožral plzní, když sme s typama řešili přelití vebů, účtů a tak.

22.09.2005 v 20:47:20

postfix + vmail + courier + mysql

tak mi to konečně začlo po štyřech dnech chodit. včera sem to rozmrdal tak, že jsem se rozhodl dneska to postavit uplně od začátku a znova, a jo !!! SUCCESS :0) (vmail, návod)

22.09.2005 v 20:44:58

jo v podstatě

abych taky dodal nějakou užitečnou informaci. Na novým serveru pojede apache chrootovanej díky tomuhle modulu. Který navíc podporuje nějaký ty 4nt1h4x0rz ochrany. Takže uvidíme, kolik lidí se nepodívá a co nám nebude fungovat. No, mě bude fungovat všechno, ale známí co maj tady na tom mimozemským virtuálním světě svý weby, jako například tenhle a nebo tenhle, tak ti to možná budou mít složitější. No, ale sou kluci šikovní a nějaxi poradit. Já změny dělat v konfiguraci nebudu, protože jsou pro jejich dobro. No a taky sou ty weby názorný ukázky, že sme v podstatě normální lidi a ti zainteresovaní zase vědí, co si vede na serveru jejich admin za deníček. Ha ha ha vyhulenci starý sou to stejně všichni na vyhuleným netu...

20.09.2005 v 21:57:52

ani .org, ani .com ani nebo dokonce .biz

ale nýbrž zcela prachsprostej (dot)net. Jméno neprozradím, ale nečekejte nic extra, jen méno vystihující dle názoru mé maličkosti situaci na netu.
Jináče sem byl neska v Chomutově, v podstatě příjemným způsobem vydělaný peníze, protože jsem dvě hodiny čekal až jedna paní ouřednice dojedná důležitý jednání, a taxem si ty dvě hodiny napsal do výkazu, protože to fak nebyl můj problém. V tomhle případě, čas byly peníze. A to je úplně super věc, nechat si platit za čekání.

20.09.2005 v 21:44:06

stále se maká na serveru

jojo, stále makám na serveru. jinak jsem si zaregistroval (pokud to tedy projde) konečně doménu, takže můj malinkatej deníček přejde pod globální značku.

20.09.2005 v 07:22:00

a kurwa

vono už je zase pondělí. toto letí.... až se jeden diví...

19.09.2005 v 10:07:33

no v podstatě je už asi

přeteknováno. Všeho moc škodí.

17.09.2005 v 14:26:49

nemoci z povolání

můžou mít někdy nečekané zvraty. Docela by mě zajmalo, jaká nemoc z povolání čeká mě? Paranoia?

17.09.2005 v 13:57:51

sobotní depreso

expreso. fakt nálada na bodu nula, umyl sem nádobí, vyluxoval, vynesl odpad, zlikvidoval prázdný plastikový flašky, vyhodil starý sklo, odnesl do sklepa dvě křesla, vyvenčil terku, koupil rohlíky, šunku a smradlavej sejra, nenašel hlínu ve sklepě na přesazení kytek (pro nechápavé - nemyslím tím nějakou pofidérní marihuanu, ale normální kytky za vokne, trvalky a ňáký další rostlinstvo), vysprchoval se a čekal až pude net. Má tedkoňc nějaký výpadky, protože týpek co mu to patří přechází na 5GHz technologii, tak to občas nejede. Ale přese všechno tohle mám pocit, že za dnešní dopoledne toho bylo nějak málo.Hm. V podstěte to bylo všechno nejpodstatnější co jsem chtěl teďka kolem poledne říci. Navíc musim konstatovat, že Mr. Krejcir začíná mít moje sympatie, přestože je to taková spíš větší kurva než menší, ale holt prostě na to měl, promyslel si to celý dlouhodobě a pak vochcal tenhle jeden z mnoha desítek malejch spíčenejch státečků, aby si vybral podobnej státeček na druhý straně zeměkoule, ale v lepším klimatu. No aspoň si myslim podle dnešního textu na novinkách "...verze, z níž může vyplývat, že seychelská policie a místní Interpol mlčí z "policejně taktických důvodů", se nabízí i jiné vysvětlení: štědré úplatky do správných rukou. Podle indexu vnímání korupce, který každoročně zjišťuje organizace Transparency International (TI), je na tom Seychelská republika velmi podobně jako Česko, kde se Krejčířovi podařilo od roku 1992 úspěšně čelit 29 policejním šetřením, 11 obviněním a pěti návrhům na podání obžaloby. Seychely zaujaly v loňském roce na žebříčku TI 48. místo, Česká republika 51.Například v létě 2003 na jedno z kont advokátní kanceláře, ve které působí Krejčířův obhájce Tomáš Sokol, poukázaly dvě zahraniční společnosti provázané s Krejčířem okolo 26 miliónů korun v dolarech a eurech. Jedna ze společností má sídlit na britských Panenských ostrovech a druhá v lichtenštejnském Vaduzu. Okolnosti transakcí stále šetří policie."
No sice možná nebude moct nikdy odjed do "civilizovaných" částí zeměkoule, ale kdo ví za deset let. Lidi rychle zapomínaj. Myslím, že se chytil prostě příležitosti a zařídil si super život. Tedy pokud tam nespadne do okéanu nějaká komenta či nepřijde tsunami.

Víte lidi, asi to taky víte, ale dokud budou u moci lidi, kteří myslí jen na sebe a ne na svěřené území a hospodářství, tak to tak zůstane. Jenže schopný lidi, ty nikdy do státní správy nepudou, protože věděj jak to tam vypadá a co je tam za lidi, a radši makaj na sebe, než aby se z nich stali dobytkové.
Víte lidi, myslim, že je to v podstatě stejný na celým světě, akorát že třeba takový ty supermocnosti jako usa nebo gb, ty to maj za ta staletí zmákly a uměj to maskovat. Úplatky a pozornosti jedou všude, u nás, v ez i v osn. Akorát že třeba v osn nebo eu mají na dražší hostiny, dražší a lepší chlast a drogy a luksusnější kurvy, a všechno to trvá o dost dýl. Viz. třeba teďka slavnej sjezd osn, v podstatě všichni fak supr zapařili, pozvali jednoho starýho černocha z keni co v osumdesáti chodí do školy, ukázali mu super luksus júesej a pak ho vrátili zpět do afriky. Myslím, že taktika moci je v podstatě všude stejná, akorát de vo to, jaxe zmákne.

Helejte mám teďka takovej příklad. Volala mi matka čera, celá vysmátá, že jsem zase něco odhadl. No asi před půl rokem sme řešili našeho souseda, kterej je stejně starej jako bratr, co jako bude dělat po škole. Von je to asi hodnej kluk, ale takovej kam ho postavíte, tam zůstane, já už se tady vo něm asi párkrát zmiňoval, tak to nebudu nějak zvlášť rozvíjet dál. A já matce tvrdil, že bych to viděl tak na pardubickej magistrát. No a teďka předevčírem potkal bratr jeho matku ve vejtahu a ta do něj tak valila až do něj navalila, že klukovi zajistili místo na tom slavným pardubickým magistrátě někde na pozici vedoucího nějakýho odboru pro kulturu a tak. Což fak bratra vytočilo, protože jako dostudovanýho herce z damu, bez správných styků nikdy nečeká. No helejte lidi, ne že bych mu to nějak záviděl, já mu to přeju, protože já bych na magistrát nebo mezi státní úředníky (mezi ty papíráky - byrokraty) nikdy nešel, stejně jako bratr, ale právě děsivý je na tom to, jak ty známosti jsou pořád dneska důležitý. Mě tam právě děsí ta myšlenka, že nějakej v podstatě bejvalej soudruh, po revoluci "úspěšný podnikatel" tunelář a nyní lokálně aktivní politický činnovník, kterej je pyšnej na svý styky s jistám exministrem Dybou (či nějakej dokonce příbuzenskej vztah), nechá "dosadit" svýho syna na pozici, kde se pohybujou peníze. A kluk dostane od tatínka dobrou školu, protože si rychle uvědomí jak mu lidi poklonkujou a lezou do řiti a podsouvají nějaké pozornosti. Hodně mi to připomíná jednoho ředitele od našeho státního zákazníka, který je ve stejném věku, v podstatě se stejnými "schopnostmi", ale už sem slyšel čísla, kolik kdo bere za to, aby tohle prošlo a bylo podepsáno. Jojo, lidi to je prostě realita, a věřte tomu, že jsou to čísla, který mají povětšinou za sebou minimálně pět nul. A to je ta organisace druhá po českých drahách, co se týče /dev/nul ...

No a když se to tak vezme, protože většina těhlech lidí (soudim podle těch které znám z působení mezi nima), by mohla dělat maximálně hodného pana průvodčího v osobních vlacích, tak je lidi jako Krejčíř, Barková a podní jim, v podstatě velice snadno oblbnou a když jim daj nějakej ten pakatel, tak pak je to v podstatě v klidu. Jojo, nejhorší je když zloděj křičí "chyťte zloděje!".
17.09.2005 v 12:44:33

chjo

spíčený počasí. spíčená nálada.

16.09.2005 v 21:45:54

teďka jsem se akorát lehce zamyslel.

vzhledem k tomu, že s novým serverem přijde i nová statistika, taxem teďka koukal na statistiky tohodle servru. No vzhledem k tomu, že si data ukládám jen osum měsíců, je i tak suma uctýhodná - 703GB. A to je jen za osum měsíců, a co takhle za dva roky jeho existence?
No a já se akorát zamyslel, že vzhledem k tomu, že tohle je fakt malej nicotnej, zanedbatelnej servříček v moři těch ostatních, tak jakej může bejt reálnej trafik celýho internetu? Všechny ty data tekoucí všema směrama?

15.09.2005 v 21:42:00

nejdůležitější zpráva dne

jest o šukání na trávě. Ano ano dr(a)zí čtenáři, tohle je to co pohlo dnešní současným internetem. Dvě souložicí dvojice před zraky lidmi. škoda, že nepsali o Terezce, která si to pravděpodobně (byla tma a nikdo nic neviděl) rozdala s komisařem Rexem. Taky na trávníkua taky před zraky lidí (kteří díky tmě nic neviděli).

15.09.2005 v 20:30:06

chroot

no taxem konečně uchodil chroot na apachi. Sem zvědaf jak dlouho novej server vydrží, ale dva roky starý mašiny bez hacku nebylo až tak špatný. Si myslim.

15.09.2005 v 18:24:33

fakof bengha

v pondělí to dopadlo dobře, ale za to dneska pěkně na hovno. dneska nám auto odtáhli na rohanskej ostrov. spíčený bengha a spíčený důchodci udavačský. fakof na ně.

15.09.2005 v 13:48:20

pokuta za parkování

neska ráno sme měli na Johnnym pokutu za stání v křižovatce. Z mýho pohledu to bylo jen částečný stání v křižovatce, takže mrtě jinejch aut stálo hůř. No taxem se samozřejmě nasralo, protože mě vytočilo, že ač auto stálo na Praze3, kde je bastila městskejch v Cimburkově ulici, tak na pokutovým papírku byla napsaná Praha9 s místem monocajtů na českobrodský, fak f pěkný prdeli. No takže mě tam kolega odpoledne hodil autem, a když sem vlez do jámy policajstký, tak sem predložil ten papírek a říkám "kam s tímhle". Policistka říká "sem samozřejmě a víte za co to máte?" Taxem jí řek, že pravděpodobně za částečný stání v křižovatce, vona si vyžádala moje doklady, udiveně se podivila "jé, vy ste z pardubic?", taxem jí řek, že jasně. No pak mi vrátila doklady, já se zeptal jestli sem něco dlužnej, policistka mi řekla, že ne, já se podivil, ale nějak sem v tom nešťoural. Akorát sem ještě položil dotaz, proč mi na praze3 dal pokutu policista z prahy9, načež mi tam pan policista řekl, že prý mají policisty po celém městě. Já nevim, dost možný, že vzhledem k tomu, že naše auto má brněnskou značku, se nějaký policista pokusil oplatit těm hnusným cajzlum z vod špilase svůj problém, nebo nevim. Prostě sem nic neplatil. Možná, když viděli šupáka mé velikosti, tak se v nich hnulo svědomí a viděli, že jsem fak chudák, kterej se akorát snaží žít normálně a poctivě.

13.09.2005 v 15:25:12

bad guys

byli z brazílie.

12.09.2005 v 20:19:20

paráda

taxem právě zjistil, že o wejkendu tenhle server nějaký zlý haxour zkompromitoval.

12.09.2005 v 17:10:55

fak nechápu

skutečně fak nechápu, jak ještě někoho může napadnout líst na elektrický stožáry. lidi sou nepoučitelný, včetně mě a vás.

11.09.2005 v 15:37:43

Firefox 1.5beta1

taxem ho zkusil, a řekl bych, že na to že to je beta, běhá celkem slušně. mám takovej pocit, že některý stránky zobrazuje kurwa lépe.

10.09.2005 v 14:24:44

jsem nejlepší

jsem prostě nejlepší, nejkrásnější, nejúžasnější, nejchytřejší, nejobdivovanější, nejšikovnější, nejmilovanější, nejpoctivější, žádná špína, žádnej póvl, samá krása, sem jednička. Jsem totiž ten úplně nejsenzačnější mimozemšťan pod sluncen.Ale to samozřejmě nepopírá ty temné černé hroby v jeskyních, které potulují se po světě, aby do svých hlubin stáhly nějaké tý ubohé nicotné poutníky. Ty poutníky, kteří hledají naději v temných časech historie, aby po dlouhém, strastiplném, hledání a putování došli na konec stezky a zůstali stát před temnou hlubinou bídného žití.
Poutník, jenž je celý svůj život stahován ke stále větší a větší tělesné a duševní nuzotě, jehož duše se pomalu kalí černotou a zlobou, utrpením, smrtí a vědomí si vlastní smrtelnosti. Narodí se, vypadne na boží svět, už se to valí. Jedna pohroma za druhou. Jsem rád, že nejsem člověk, ale že jsem ten kdo jsem. Kéž byste mohli vidět tu krásnu vesmíru, tu úžasnou krásu nekonečna směřujícího od nikud nikam. Jen někteří z vás jsou obohaceni tou neskutečnou fantazií a představivostí, jste to vy, kteří poháníte tuto bídnou planetu vpřed. Možná, že jednou někteří z vás ocení to fantastično chladného prostoru, tu jeho samotu.
Samotu zdánlivou, protože tam je to, co vy pozemšťané nevidíte, ale jen podvědomě cítíte. Akorátže si to někdy blbě vysvětlujete. A vo tom to je.

Jenže víte jak, hlavulenka vyhulenka jediná, ta si toho vysnívá. Jednou tohle, jednou támhle, ale v podstatě se mi nechce teďka psát o smutnejch a depresívních věcech. V tuhle chvíli současná realita není taková, je prostě mírně euforická, a protože mám trošku času, tak v podstatě chci jen napsat o takovejch běžnejch věcech, který jako teďka dělám.
V první řadě bych chtěl zmínit film, tedy resp. muzikál, který jsem včera viděl. Reefer Madness, muzikál podle - dnes ji klasického - amerického stejnojmeného propagačního filmu. No původně sem na to narazil je v podstatě náhodou, protože mě zaujala ten muzikál, a taxem to stáhnul. Včera sme na to s ženou začali koukat, jen tak ze zvědavosti no a vydrželi sme to až do konce a v podstatě se velice dobře bavili. Co scéna, to úplně ujetá nebo přehnaná myšlenka. Jako, že jo, myslím, že to můžu doporučit ke skouknutí. Je to na obvyklém místě v adresář 09/10, ale fak k tomu nemám titule, takže only english.

Další taková zábavná záležitost života je, že Terka hárá, takže máme s ženou docela o zábavu postaráno. V podstatě je všude krev, a při venčení musíme dávat pozor, protože psi (jako tzv. samci) sou z ní úplně hotoví, jaxi čuchnou tak nepustěj, a v podstatě Terka je šíleně nadržená, takže jak vidí psa, tak zbystří a sleduje ho. Holt Matka Příroda v podobě nadržené samičky křičí do celého světa "Hej, já sem tady a sem děsně nadržená samička!" A čeká co se bude dít, osobně se domnívám, že čeká na nějakýho fak supr samce, kterej za křičí "Hej Kotě! Já sem děsně nadrženej samec a ty si fak nadržená samička!" No prostě s některejma si rozumí, s některejma ne, nesnáší když se na ní vrhne třeba pjet nadrženejch různejch samců, ale ten Jonáš posledně, jo ten byl..... Kdyby mohla, tak by určitě...
No v podstatě vzato, Terka je z toho asi taky hotová, protože pořád leží u dveří a vypadá to jako by čekala "až půjdeme za samci", a vždy když vylezeme ze dveří už se rozhlíží "kdeže sou ti samci"

Ale víte jak, já nejsu americký vědec, abych mohl rozvíjeti takové teorie, já jsu enem hlópý mimozémšťan, takže má představa o životě psů může bytí úplně mylná, a vše je úplně jinak. Tedy s tím rozdílem, že netušim jak. No, toť fše.
Ale faktem je, že zrovna teďka se pjekně lísá, takže i možná to je důkaz, že kecám, a nebo to jen zkouší. Jestli ji budu drbat například.

No a takže takovej to fádní a normální život máme teďka jako s ženou.
10.09.2005 v 12:48:29

auto na mrtvé kočičky

no konečně dojdou mrtvé přejeté kočičky u silnic užitku. V podstatě vzato, rybičky, kočičky, lidičky, morčátka nebo křečci, všechno by se dalo využít.

09.09.2005 v 19:37:51

smutek

jdu ubalit na počest toho nešťastnýho kluka.

09.09.2005 v 18:39:00

fak se mi nechce zhebnout

na nějakou blbou ptačí chřipku.

08.09.2005 v 23:09:23

ňákej rychlej net

neska máme v práci. možná bych toho měl nějak zneužít, ale víte jak, není co tahat. neb mě nic nějak nenapadá. hlavně spíš teďka řeším novej server pro deníček, takže asi budu mít drobné výpadkz v psaní. jojo, ladění je zábavný.

08.09.2005 v 13:32:45

globální teroristické spiknutí

proti stáníkovi. Všichni mají strach z jeho velikosti a inteligence.

08.09.2005 v 10:48:14

samej kernel

už mi trošku leze mozgem. lepší toho nechat, než si v tom nasekám nějakou další paseku. jinak teďka vedu takovej fádní život mezi ouředníky, což samozřejmě nepotlačuje chutě je věšet.

07.09.2005 v 22:07:26

pracuju na novém jadérku

pro nový server. hází mi nějaký divný hlášky, ale to snad přejde až ho uzdravím nově zkompilovaným kernelem.

07.09.2005 v 19:58:01

blížej se volby

taxe rozjíždí předvolební humus.

06.09.2005 v 10:12:09

jo

teďka sem si vzpomněl, že jsem byl venčit terezu. a u žižkovskýho vysílače jsem viděl dva týpky, jeden v kravatě a druhej dredař v tričku a kraťasech, davaj špeka a ten v tý kravatě mu říká "já ty špeky nemůžu v autě kouřit, protože je to tam pak cejtit." To mě dycky pobaví.

05.09.2005 v 23:11:30

americký dar irackým občanům :-)

novinky.cz: 17:58 Nizozemská policie zabavila v rotterdamském přístavu 4600 kilogramů kokainu. Droga byla ukryta mezi ocelovými kabely ve dvou kontejnerech. Kontejnery byly vypraveny z Venezuely do Iráku.

05.09.2005 v 18:23:15

jo abych nezapomněl

dneska sem četl pjekný rozhovor s IT guruem přes operační systémy. (takříkajíc: ne já nejsem hackerem, ale brutalware by mi vyhovoval :-))

05.09.2005 v 18:05:16

veselej zážitek

no neska dyž sem jel metrem na punkrác, tak na míráku nastoupil vlasatej týpek s igelitkou, když se metro rozjelo, tak si borec kleknul na bobek, položil igelitku na podlahu, sroloval ji a vytáh zelenou, skoro je čerstvou větev s hulením a začal si ji prohlížet na světle. No letmý pohled do igelitky mi ukázal, že v igelitce bylo zatraceně vetší množství než menší. Matro to bylo pěkný, podlampový, ale týpek se choval poněkud nezodpovědně. Můj odhad bratru 50-70g suchýho matra. V podstatě jeho problém, já pak o zastávku dál vystoupil.

05.09.2005 v 17:41:38

švestky

máme doma v mražáku švestky ze skutečnýho stromu. žádnej hypermarketovej syntetickej podfuck. taxem udělal s těma švestkama tvarohový knedlíky. cizeluju technologii výroby těsta. v podstatě se do toho dá přidat mlíko, a to taky jedno v mražáku mám. ale to by asi byly surový knedle.

04.09.2005 v 14:30:02

drtivá porážka

českých fotbalistů od rumunského týmu se blíží. Vzhledem k 75minutě zápasu a stavu 2:0 pro rumuny nevidím žádnou šanci na zlepšení. No v podstatě, ne že bych to těm našim přál, ale v podstatě jim to tak říkajíc přeju, podle přísloví, když si soused pořídí prase, tak já mu ho podříznu a sežeru. Vzhledem k tomu, že má drahá žena odjela s kapelou na slovensko na vystoupení, tak já su home s pejskem a tak nějak jako fungujem. Sem si neska udělal vejlet za rodičma do sity přelouče, kde jsem dostal oběd a vyměnil flopárnu v počítači. Paxem si udělal procházku po sity, v parku měli skauti dětskej den, byli tam postavený všelijaký soutěže pro děti, jako terče na střelbu lukem a šípem (bohužel to byly nějaký atrapy, takže nic smrtelnýho), pak nějaký postavený stany s dřevěnou podstavou, hody míčem, soutěž v chůzi o berlích (jo to mě celkem zaujalo - tréning na stáří, akorát jsem doufal, že neokradli nějaký stařečky o berle) a prolejzání pavučiny. No, na to, že byly plagáty po celým městě, tak tam bylo fak málo lidí. No v podstatě lidi nějak na všechno málo choděj mám pocit.


No a pak sem to vzal směrem za město, abych trochu provětral Terku, taxme hráli hru "Na klacíček", která spočívá v tom, že najdu ideální klacíček, kterej pak Terce hážu, vona za ním běhá a nosí mi ho (vložka: v týfce už je druhej simulující hráč, samozřejmě rumunec a asi to bude vážný, protože dva ufóni ho vodnášej na nosítkách pryč z hřiště a lidi sou nějaký zamlklý. - aneb jak píšou v online zpravodajství: Po nevinném souboji se Šmicrem zůstal na trávníku ležet Cocis.). Paxme to vzali vokolo slepýho ramene Elbe, kde si pejsek zaplaval a načež sme to nasměrovali do lesa, kde jsem se chtěl podívat jestli rostou. Jo rostly, takže jsem měl asi během půl hoďky naplněnou ledvinku, taxem to votočil a šel směrem dom, protože bych ty houby neměl kam dávat. Kromě toho byly v lese mraky lidí, takže sem byl spokojenej s tím co sem našel. Stejně sem to nechal rodičům, ať to bratr pokrájí a něco s těma houbama udělaj. Ve třičtvrtě na sedum sem sed na rychlík a jel zpět do Prahy. V podstatě cesta tam a zpátky proběhla zcela ve znamení nudného šedého normálu, takže se vo ní ani zmiňovat nebudu. No a z hlaváku kam sem přijel, sem vyrazil pěšky na žižkof home. no a tam sem se lehce najedl, dal jsem si vynikající krabí pomazánku, kterou mi uchystala ženuška, dal sem nažrat pejskovi, kterýžto po té ještě chvíli lemroval po bytě, aby asi po dvaceti minutách vytuhl u dveří a usnul. Asi sem Terku trošku unavil. No a pak sem zapojil kompl k posteli a k reprákům, chvíli čuměl na vyhulený, paxem ubalil brk a v podstatě se dopsal až sem. No faktem je, že jsem chvíli koukal na fotbal, protože mě docela zaujal vzhledem k svému skóre. Ale přísahám, že sem měl puštěnou jen týfku bez zvuku a stav sem sledoval v online zpravodajství na netu, a jen když se stalo něco výraznýho, jako třeba ti simulanti, taxem pustil zvuk a podival se na net.
No a teďka vlastně ležím v posteli, v týfce běží beze zvuku ňákej vostrej film se Stýwnem Šukalem, fak že jako jo, ale musim konstatovat, že stýwn není prostě herec. prostě není, aní akční. A píšu, jaxte si asi ráčili povšimnouti. Popravdě řečeno, dneska byl takovej v podstatě fádní den, s ničím novým nepřekvapujícím, až na pár detailů, který sem samozřejmě tušil. A nejčko ležím v posteli a přemejšlím. Chvílema i nad prasárnama. No.
03.09.2005 v 22:24:25

staré dobré globální hledisko

no, ale abych se dostal k tej jednej původní myšlence. Jedná se v podstatě o ten globální mimozemskej pohled na celou tu záležitost s těma přírodníma kataklyzmatama. Já, zástupce mimozemské rasy, můžu říci, že vám nikterak nepomůžeme, protože je to smutný, každej den umře na silnicích stejný množství lidí, nebo zemřou v čínských dolech a ani se o nich nedozvíte, ale v podstatě s tím nic neuděláte. Jeden takovej hurikán, co to je? Víte, kolik my sme už zničili planet? Jenom proto, že nás sraly? Stačilo jen zmáčknout tlačítko. A pokud to byly nějaký debilní rasy, který se nedostaly za hranice svých hvězdných systémů, taxi ani nestačili všimnout, že jejich existence byla ukončena, bez jakýchkoliv nároků na budoucnost. Jo, stačí se podívat na naši mapu planet a snadno uvidíte, že to co vy nazýváte Zemí a dáváte jí středobod celýho kosmickýho dění , tak na mapě jste jen takový malá tečka s doporučením "Nenavštěvovat, civilizace na nulové úrovni, ale je s nima aspoň sranda".

02.09.2005 v 23:09:29

ale já bych se tak

nesmál. Čeká nás šťastná budoucnost.

02.09.2005 v 21:14:49

HA HA HA

02.09.2005 v 20:18:59

tak nám podraží palivo

no jistě ste zaslechli tu úžasnou informaci, že palivo má příští tejden podražit až o pět kaček. no já nefim, jestli mám brečet a nebo se smát, ale v podstatě si myslim, že se to dalo čekat. Osobně si myslím, že ropní magnáti prohlásili, že v jůesej jim to spláchlo nějaký ropný plošiny v mexickým zálivu a že je to fak průser. Jo ropa, jak by bylo skvělý kdyby zejtra došla. Myslím, že svět by šel do hajzlu, vzhledem k tomu, že lidstvo nedělá nic jinýho, než že planetu vycucává.
No jinak co? Čera sme se s ženou lehce vykalili, takže sme šli spát asi ve dvě ráno a já musel v sedum vstávat, ánžto sem si jako debil domluvil schůzku s jedním typem, abych mu provedl instalaci na počítači. Takže sem se ještě docela po ránu motal. No nevim jestli sem byl víc opilej nebo zhulenej, ale prostě sem se motal.

no v podstatě cose týče toho jůesej, docela mě "přeqapuje", jak jim tam nějak selhává trochu ta pomoc, na to jak je to dokonalej stát, kterej má spasit celej svět. Já nechci bejt moc paranoidní, ale myslím si, že na pozadí se skrývají tajné služby, které za účelem zvýšení zisků ze zbraní a paliv způsobili takovej menší teroristickej útok. Jojo, byla to zcela předem připravená a promyšlená akce, kterou samozřejmě odneslo zcela nevinné obyvatelstvo.

02.09.2005 v 20:00:49

někdy mě dostává arogance ouředníků

neska se mi stalo, že jedno ouřednický hovno, s bezvýznamnou funkcí, na mě řvalo, že von je tady vod toho aby organizoval a řval na lidi, a že má moc práce a že nic nestíhá. Tři neděle všichni věděj co se má dělat, a mě nikdo nic neřek, taxem si to zjistil sám a tahle nula na mě v podstatě řvala asi jen z toho důvodu, že jsem jí obešel. A ještě na mě řval něco v tom smyslu, že na něj nemám řvát, ale já s ním mluvil, přesně tak jak von se mnou, a to sem neřval, jen sem lehce zvedl hlas. Jo, tak nějak sem přišel vo iluze, protože řvaní na lidi někdy zabírá, hlavně na ouřady. Někdy v brzké době, jestli mě bude srát, zkusím na něj řvát - tedy řeknu mu se zvýšeným hlasem, že si budu stěžovat jeho nadřízenýmu. Na nadřízený to voni daj. Jsou to sice většinou taky hovna, ale s větší funkcní a někdy se s níma dá i trochu lidsky domluvit. Resp. v klidu.

01.09.2005 v 17:38:38

mám červenej frňák,

ale alkáč nejsu. :-)

01.09.2005 v 15:46:12

zvědavost

se tentokráte důxodkyni nevyplatila.

01.09.2005 v 10:01:15